Cotygodniowa medytacja na rzecz Wydarzenia w niedzielę o 20.00

.

Kochani, robię przerwę od moderacji na okres świąteczny.  Najistotniejsze artykuły i informacje dalej będą zamieszczane.  Życzę Wam wszystkim wspaniałych i wypełnionych miłością, Świąt.  Celebrujemy także ponad 10 milionów wizyt i 1059 publikacji na tym blogu od kwietnia 2010 roku! – Krystal ❤

.

To wciąż ma ogromne znaczenie, aby możliwie jak największa liczba osób dołączyła się do naszej cotygodniowej medytacji w każdą niedzielęSiły Światła poinstruowały nas, aby  zmienić cotygodniową medytację na rzecz Wyzwolenia  na medytację na rzecz Wydarzenia, aby jak najszybciej zmienić fokus z procesu Wyzwolenia na manifestację Wydarzenia.

Ta medytacja pomoże siłom Światła w uziemieniu energii Światła na powierzchni planety, co pomoże wzmocnić sieć Światła, która jest potrzebna do przyspieszenia procesu kompresji Przełomu.  Ilość osób robiąca tę medytację jest najbardziej wpływowym czynnikiem wewnątrz mocy populacji na powierzchni Ziemi dla przyspieszenia czasu Wydarzenia.

Zawsze będziemy robić tę medytację o 19.00 czasu Greenwich (GMT) w każdą niedzielę [o 20.00 w Polsce – kr], bez względu na czas letni, czy zimowyMożesz przekonwertować 19.00 GMT do swojej lokalnej strefy czasowej tu:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Event+Meditation&iso=20151121T211221&p1=168
.

Instrukcje:

1.  Użyj własnej techniki doprowadzającej cię do odprężającego stanu świadomości.

2.  Ustanów intencję, aby użyć tę medytację jako narzędzia do przyspieszenia procesu Ujawnienia i Wydarzenia.

3.  Wizualizuj wiązkę Światła wysyłaną z czakry Duchowej Gwiazdy (8 cali / 20 cm nad głową) do czakry Duchowej Gwiazdy wszystkich medytujących.

 

4.  Następnie wizualizuj kolektywną wiązkę Światła rozszerzającą się do sieci energetycznej Ziemi i łączącą się z czakrami Duchowej Gwiazdy każdej istoty rozumnej na powierzchni planety, pod powierzchnią planety i w całym Układzie Słonecznym.  Wizualizuj jak wszystkie istoty zaangażowane w sytuację Ziemi zharmonizowane z celem zamanifestowania Ujawnienia i Wydarzenia jak najszybciej w sposób pozytywny.  Wizualizuj jak wszystkie plazmowe bomby Dziwadełko i toplet bez szkody usuwaneWizualizuj jak wszystkie inne technologie egzotycznych broni są ujawniane i następnie bez wysiłku usuwane.  Wizualizuj pełne Ujawnienie, masywne komunikaty o intelu o pozaziemskiej obecności i tajnych programach kosmicznych przez środki masowego przekazu.  Wizualizuj jak Wydarzenie ma miejsce, ostatecznie uwalniające Ziemię.

 

Jeśli czujesz się prowadzony/a, możesz kontynuować poprzednią cotygodniową medytację na rzecz Wyzwolenia (lub niektóre części tej medytacji, które ci odpowiadają) po zakończeniu  cotygodniowej medytacji na rzecz Wydarzenia.

Instrukcje do poprzedniej medytacji tutaj:

https://krystal28.wordpress.com/2015/03/01/niedzielna-medytacja-na-rzecz-wyzwolenia-ziemi-o-godz-2000-aktualizacja/

Widea YT dla naszej nowej medytacji na rzecz Wydarzenia wkrótce będą utworzone i umieszczone na moim blogu [poniżej zamieszczam obecny filmik medytacji – kr].

Zwycięstwo Światła!

 

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2015/12/weekly-event-meditation.html

 

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: