Aktualizacja o kamieniu Czintamani

 .

Kobra, 8 grudnia 2015

Od kiedy wydałem intel o kamieniu Czintamani (Cintamani), wiele kawałków tego świętego kamienia trafiło w ręce dedykowanych pracowników i wojowników Światła, które posłużą jako nadajniki energii kompresji przełomu w czasie Wydarzenia:


Wybrane kawałki
kamienia Czintamani  umieszczono w kilkudziesięciu najważniejszych kluczowych punktach sieci wirów planetarnej sieci energetycznej do stabilizacji procesu transformacji w kierunku Wydarzenia. Ta sieć energetyczna Czintamani wokół planety jest już prawie zakończona.

Stara Tybetańska przepowiednia mówi, że nadejdzie czas, gdy Król Świata wyłoni się z wojskiem ze swoich podziemnych królestw, aby pokonać siły ciemności i zapoczątkować nadejście Złotego WiekuTen czas jest teraz.  Kamień Czintamani  będzie odgrywać kluczową rolę w tym procesie:

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_shambahla11.htm

Kamień Cintamani jest emanacją czystego Światła i jest zewnętrznym przejawem czystości naszej Duszy:
 .

http://gadal-catharisme.org/origin-the-stone_9_96_en.htm

.

Ostatnio, ograniczona ilość kamieni Czintamani umieszczono na StratoProbe 4, pojeździe blisko-przestrzennym, który został zainicjowany przeze mnie wraz z moim zespołem.  StratoProbe 4 osiągnął maksymalną wysokość około 15 mil (24 km):

 .

Na swojej drodze do maksymalnej wysokości zrobił to zdjęcie małej floty pozaziemskich statków, które wspierają naszą misję:


Zostałem pokierowany, aby przygotować kolejn
ą partię kamieni Czintamani.  Większość z nich, w tym kilka sztuk, które były na pokładzie StratoProbe 4, były dostępne dla dedykowanych pracowników i wojowników Światła.  Ta seria kamieni Czintamani  została wyprzedana, ale mamy zarezerwowane kolejną partię dla tych pracowników i wojowników Światła, którzy zmagają się finansowo.  I oni otrzymają te kamienie bezpłatnie.Wraz z moim zespołem szukam osoby, która planuje podróż na Antarktydę w najbliższej przyszłości. Potrzebujemy jednego ochotnika do misji związanej z Czintamani na tym odległym kontynencie.  Jeśli jesteś taką osobą, prosimy o kontakt przez cobraresistance@gmail.comZwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2015/12/cintamani-update.html
 .

AKTUALIZACJA :

Jedna partia kamieni Czintamani jest gotowa dla tych pracowników i wojowników Światła, którzy nie mają pieniędzy, aby je kupić. Otrzymają oni kamień za darmo. Będą musieli zapłacić tylko rzeczywiste koszty wysyłki.  Jeśli jesteś z Azji, czy Australii i chciałbyś otrzymać kamień, skontaktuj się przez anthem.chang@gmail.com.  Osoby z Ameryki Północnej i Południowej mogą skontaktować się przez newagebiscuit@gmail.com i umieścić „North America gift” (prezent Ameryka Północna„) w temacie (nagłówku maila)Osoby z Europy i Afryki mogą skontaktować się przez superwavefromthestars@gmail.com.

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: