Metafizyka i Manifestacja – podstawy

.

W ostatnich miesiącach nastąpiła eksplozja przebudzenia populacji i zainteresowanie obecnymi przemianami dzięki „pandemii”.  Ku mojemu zadowoleniu, Q Anon stał się  popularny także w Polsce.  Podczas Sztormu, w którym nasz świat obecnie przebywa, mamy możliwość na zwolnienie i skupienie się na sobie. Praktykowanie przebywania w oku cyklonu na pewno jest pomocne dla tych osób, które skorzystały z porad Bashara. Ta trudna sytuacja potrwa najprawdopodobniej do następnych wyborów Prezydenta Trumpa, 3 listopada, gdyż ciemne moce robią wszystko co mogą, aby usunąć go od władzy.  Po prostu walczą o swoje przetrwanie i utrzymanie dominacji nad światem.  Ale im się to nie uda. Poniżej zamieszczam tekst, znaleziony na FB, dla odświeżenia sposobów na tworzenie swojej rzeczywistości.  Mój ulubiony temat, jak niektórzy z Was zauważyli 😉 kr

Znalezione na FB.  Pierwsze 6 punktów:

1. Istnieje nieskończona liczba równoległych linii czasowych z każdą możliwością.  Zasadniczo, jeśli możesz sobie coś wyobrazić, to jest to rzeczywista, alternatywna linia czasowa – prawdziwe miejsce.

2. Myśli nie są procesami zachodzącymi w umyśle, ale podobnie jak radio, są „dostrajaniem się” do „różnych” stacji.  Kiedy myślisz o czymś, to co naprawdę się dzieje to odbierasz sygnały, tak jak antena, z różnych linii czasowych i alternatywnych rzeczywistości.  Te „transmisje” tworzą myśli i obrazy w twoim umyśle i uczucia w twoim ciele. To jest proces myślowy.

3.  Kiedy jakaś osoba „manifestuje” coś w swoim życiu, to co się dzieje to  dostosowuje się ona do określonej linii czasowej, w której jej manifestacja już istnieje i faktycznie przenosi swoją świadomość do tej konkretnej linii czasowej.  Nie chodzi o to, że ta osoba tworzy coś w czasie rzeczywistym, ale „przenosi” swoją świadomość do rzeczywistości, w której ta kreacja  już istnieje.

Na przykład:  Istnieje linia czasowa, w której znajduję 5 dolarów na ziemi, i taka gdzie ich nie znajduję.  Muszę po prostu pomyśleć o linii czasowej, w której znajduję pieniądze na ziemi.  Wyobrażam sobie, jak to wygląda, jak ja się czuję, i moje zdumienie faktem znalezienia 5 dolarów na ziemi.  O! Oto 5 dolarów pojawiło się na ziemi!  Kiedy zaczynasz tę praktykę, dobrze jest rozpocząć od małych manifestacji takich jak ta.

4.  Wyobraźnia jest tutaj kluczem. Trzeba myśleć i czuć się tak, jakbyś już znalazł te 5 dolarów.  Trzeba „dostroić” do „stacji”, na której wydarzyła się historia znalezienia tych pieniędzy.

5.  Podświadome zaprogramowanie również odgrywa tutaj rolę.  Jedną rzeczą, którą trzeba zrobić, aby udoskonalić zdolność manifestacji, to przeprogramowanie przekonań, które powstrzymują nas przed udaną manifestacją.  Jeśli ktoś podświadomie *wierzy*, że tego rodzaju rzeczy są niemożliwe lub że tego rodzaju rzeczy są sprzeczne z prawami fizycznymi lub naukowymi, to nie zadziała.  Kluczem jest uświadomienie sobie tych podświadomych zaprogramowań, które powstrzymują nas od osiągnięcia tego, a następnie zastąpienie ich przekonaniami, które na to pozwalają. Jest to niezbędne, aby Prawo Przyciągania działało dla ciebie.

6. Rzeczywistość nie jest obiektywna, ale subiektywna.  To, co dana osoba postrzega jako swoją rzeczywistość, jest bezpośrednią projekcją jej stanu bytu.  Myśli, które masz, świadomie lub podświadomie, są reprezentacją rzeczywistości, przez którą przemierzasz używając swojej świadomości.  To jest to co manifestujesz.  Jest to nieodłączna wartość Świadomości.

Przetlumaczyla Krystal

38 Komentarzy (+add yours?)

 1. Latarnik
  Czer 14, 2020 @ 14:37:07

  Krystal, dziękuje za te podsumowanie, to kwintesencja działania tzw. rzeczywistości. Jeśli to zrozumiemy to przestaniemy obwiniać kogokolwiek o cokolwiek.
  Pozdrawiam Serdecznie

  ❤ kr

  Odpowiedz

 2. Kwiatek
  Czer 11, 2020 @ 11:10:46

  Wspaniałe wiadomości: Uniwersalne Prawa Galaktyczne Nowej Ziemi 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=qV6qG0KSGp0&t=4s

  Odpowiedz

 3. nixael
  Czer 08, 2020 @ 11:41:09

  Odpowiedz

 4. krystal28
  Czer 07, 2020 @ 23:08:20

  Sztorm w Waszyngtonie 4 czerwca 2020. Piorun uderza w obelisk, symbol kabalistyczny, Po prawej stronie formuje się reptyliańskie oko lub litera Q, jak niektórzy mówią.

  4418 To będzie biblijne – Q

  Odpowiedz

 5. krystal28
  Czer 07, 2020 @ 21:37:10

  Oto kilka FAKTYCZNYCH osiągnięć administracji Trumpa dogodnie zebranych w jednym komentarzu na FB:

  Jacek Głębocki
  5 czerwca o 13:53 ·

  Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stal się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania: zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.
  Wypowiedział umowę światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto Śledztwo w USA. Anulowano ustawę HR6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid-19, która była podstaw projektu diagnozowania i śledzenia – Billa Gatesa, która również została anulowana. Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
  Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twiterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę. Wstrzyma wdrażanie 5G w całym kraju. Wydal nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówili ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego. Wykonał zlecenie na przejecie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych, które obejmują serwery Internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. . To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji, aby zdławić Deep State. Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli ’Essential Sevices’. Niektórzy burmistrzowie nadają kary za chodzenie do kościoła.
  Wspiera Australię i 116 krajów, które przyczyniły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu. A to jeszcze nie koniec – dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o reformie Nesara / Gesara. Ten człowiek jest wspaniały. Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołana wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność na całym wiecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą i kłamstwem, lewactwem, pedofilią I mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko Jego rządowi? Nie bądź obojętny. Przyłącz sic do globalnej rewolucji. Ten artykuł cytują nawet media w Afryce, a czy u nas to słyszałeś? Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz!?

  Odpowiedz

  • eile
   Czer 07, 2020 @ 23:10:01

   Genersalnie bylo tego wiecej;
   1. Zerwal porozumienia bardzo grozne porozumienie TTIP – ktore mialo przekazac wladze w rece korporacji – prawo panstwowe mialoby stac sie wylacznie formalna fikcja bez autorytetu, jesli doszloby do wdrozenia.
   2. DT zalagodzil napiecia z Koreanskim przywodca, czym odsunal perspektywe wojny
   3. Zniosl obostrzenia na Iran i nie podja eskalacji po smierci Sulejmaniego, czym rowniez zalagodzil perspektywe konfliktu zbrojbnego.
   4. DT dogadal sie z Rosja i Arabia, aby obnizyc ceny ropy – glownej waluty chorego gieldowego systemu, przez co przykrecil kurek Kabalowi.
   5. DT stara sie przejac kontrole nad FED, na co ma duze szanse po wyborach
   6. Zamierza wycofac sie z porozumienia klimatycznego. Dzieki temu zamierza uniknac bycia zaangazowanym w Nowy Rezim Klimatyczny.
   7. Promuje Chloroquine, tani i skuteczny lek.
   8. Zamierza poszerzyc grupe G7 o takie kraje jak Australia, Indie, Rosje i Koree, a to oznacza, ze do globalistycznej grupy podejmujacej decyzje odnosnie liosow swiata, zamierza wprowadzic popierajacych go graczy.

   dzięki eile – kr

   Odpowiedz

 6. Krystyna11
  Maj 28, 2020 @ 20:52:39

  Kilka dni temu wysłałam ten link, lecz jakoś się nie pojawił, może przez przeoczenie. Mowa w nim, jak ludzkość ma przejść i co uczynić, aby doświadczyć innego oczekiwanego wymiaru.

  https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2020/05/08/w-jaki-sposob-ludzkosc-odzyska-wolnosc-jak-elity-rzadzace-planeta-straca-wladze-wzniesienie-sie-ponad-pasmo-czestotliwosci-trzeciego-wymiaru/

  Uważam, że artykuł jest ciekawy, inspirujący i wiele wyjaśnia.

  Odpowiedz

 7. nixael
  Maj 27, 2020 @ 19:56:37

  Wiele razy na tym blogu poruszany był temat smug chemicznych. Próbowałem w komentarzach przedstawić mój inny punkt widzenia ale komentarze były blokowane i niepublikowane.
  Ostatnio oglądałem filmik z panią jasnowidz która zagłębiła się w ten temat i w swoich wizjach nie zobaczyła aby te smugi chemiczne były w nadmiernym stopniu szkodliwe. Natomiast zobaczyła coś jeszcze przytłaczający lęk i strach przed tymi smugami.
  Zastanówcie się czy ten temat nie zaistniał po to aby wywołać w nas strach i obawy ?
  Palenie papierosów także zabija pisze to nawet na opakowaniach a jednak nie ma tyle lęku i strachu co do tego tematu.

  Odpowiedz

  • Lucy
   Maj 31, 2020 @ 21:33:02

   Tzw. chemtrails to zwykłe smugi kondensacyjne, powody dlaczego ta opcja jest najbardziej prawdopodobna dociekliwi znajdą w sieci. Ale że niektórzy lubią się bać, to…. boją się i już :p

   Odpowiedz

   • anna w
    Czer 03, 2020 @ 13:23:15

    XDDDDD tak i te „zwykle smugi” utrzymuja sie kilka godzin. prawdziwe smugi kondensacyjne szybko znikaja. wez wroc sie do przedszkola

    Odpowiedz

   • Omstan
    Czer 04, 2020 @ 17:43:59

    Chemtrails to nie smugi kondensacyjne. Smugi kondensacyjne znam od kilkudziesięciu lat i wiem że rozwiewają się albo zaraz za samolotem albo kilka minut później. Poniżej nixiael podpiera się Wikipedią, ale to mało wiarygodne źródło bo tam każdy może napisać co chce więc informacje mogą być mocno zmanipulowane. Bać się smug chemicznych nie ma czego bo Ruch Oporu sprawił że nie zawierają już tyle trującego syfu co kiedyś. Najlepiej jest nie bać się niczego, ani smug, ani koronnych wirusów ani czipów. Jeżeli wzniesiesz swoje wibracje powyżej 3D to nic ci nie grozi. Straszno jest w dualności jeżeli rezonuje się z nią na tym samym poziomie.

    Odpowiedz

    • krystal28
     Czer 04, 2020 @ 20:15:18

     Omstanie, dobrze powiedziane. Dodałabym, że w różnych regionach świata są inne smugi chemiczne, zależnie od tego na ile kabał ma tam jeszcze kontrolę.

 8. nixael
  Maj 26, 2020 @ 21:35:44

  Odpowiedz

  • Janek
   Maj 27, 2020 @ 09:16:26

   5G – jest zupełnie nieszkodliwe, NWO jest OK, w szczepionkach nie ma żadnych mikroczipów, Bil Gates jest bardzo dobry a UE chce dla nas jak najlepiej. Zastanówcie się moi drodzy kto chciałby abyśmy tak myśleli? Dlatego ja już od dawna nie oglądam filmików z wypowiedziami tego pana.
   Pozdrawiam serdecznie wszystkich oglądających tę stronę a naszą drogą Krystal w szczególności
   Janek
   ___
   ❤ kr

   Odpowiedz

   • nixael
    Maj 27, 2020 @ 19:46:56

    Taki inny punkt widzenia nie taki szufladkujący nawet w złych ludziach jest jakieś dobro może jest głebiej schowane za zasłoną. Ale wszyscy grają swoje role w tym teatrze. Rzeczywiscie dawno tego pana nie oglądałem a tak mi się trafił filmik nie był ciężki w odbiorze chciałem się podzielić. Nie znaczy ze zgadzam się ze wszystkim co powiedział ale chyba każdy łapie to co mu w środku gra.

    Odpowiedz

   • Omstan
    Maj 29, 2020 @ 17:30:15

    Janku, tym gostkiem nie ma się co przejmować. Ja dałem sobie z nim spokój, gdy raz oświadczył, że “pan” Kaczyński gdy zdobył władzę to ma prawo mścić się na tych którzy zabili mu brata. W swoich filmach często wznosi wzrok do góry i mówi co mu pokazują w jego mniemaniu byty świetlne z wyższych wymiarów, a moim zdaniem powtarza to co mu kładą do łba w ramach mind control. Gość całkowicie manipulowany i prowadzony na bardzo krótkiej smyczy, ale zastanawiam się czy zdaje sobie z tego sprawę, czyli czy się świadomie sprzedał czy mu nieświadomie mózg wyprali i używają jak kukły.

    Odpowiedz

  • Geric
   Maj 28, 2020 @ 21:50:56

   Tłumaczył też jak to naziści bronili ziemię przed najazdem „złych kosmitów” wywołując 2 wojnę – czyli dla wyższych celów mordowali i znęcali się nad ludźmi dla ich dobra…Wg mojego zrozumienia, Aron ma kontakt z archontami bo oni tak odwracają wszystko na opak, po za tym brzmi to bardzo znajomo… jak kazanie w kościele…

   Odpowiedz

 9. Anna
  Maj 23, 2020 @ 23:53:44

  Dziekuje za wyjasnienie jesli chodzi o Trumpa. Ja chyba zle ziterpretowalam to z wojskiem…Nie pomyslalam, ze to moze byc zabezpieczenie przed wymiana bezpiecznych szczepionek na Gates szczepionki tylko myslalam, ze on mial na mysli przymus. Zreszta „ktos” na stronie Qanon pisal, ze jednoczesnie zostaly zamowione specjalne strzykawki, zeby jednoczesnie wstrzykiwac czipsy elektroniczne kontrolujace ludzi i o jakis branzoletkach z czipsami. Moze to zrobili ludzie Gatesa, bo wyglada na to, ze nie Trump. Byla tez na waszej stronie informacja, ze Trump przejal Bank rezerwy federacyjnej, z czego bardzo sie ucieszylam, ale nigdzie nie moge znalezc potwierdzenia tej wiadomosci…Jest duza dezinformacja w tej chwili co sie wlasciwie dzieje i naprawde trudno sie polapac, ktore informacje sa prawdziwe…,, ale ja caly czas wierze w zwyciestwo dobrych sil i zmiany na ziemi mimo, ze czasami sie gubie w tych sprzecznych informacjach….

  Odpowiedz

  • eile
   Maj 26, 2020 @ 00:17:34

   Anno,
   Wiadomosci o ktorych wspominasz w zwiazku z FED, raczej byly dezinformacja poniewaz z tego co sie orientuje DT prawnie nie moze tego przejac, jako ze jest to prywatna instytucja stworzona przez Rokeffelerow, Morganow i Rotschildow. Prywatne jednostki pozyczaja pieniadze krajom i poki co raczej nie ma na to zadnych regulacji jak moznaby sie tego pozbyc inaczej niz przez rozwalenie calego gieldowego systemu (wirtualnych cyferek, drukowanych pieniedzy i spekulowanych wartosci) aby moc wrocic do parytetu zlota lub innego wymiernego surowca. Generalnie jednym z rozwiazan, umozliwiajacych tego dokonanie jest np obalenie powszechnie panujacego systemu przez rewolucje lub wojne… i w kosciach czuje (a niestety jestem empatka, ktorej kilka rzeczy udalo sie wyczuc, lacznie ze swiatowa kwarantanna), ze wlasnie w tym kierunku to zmierza. Sama w sobie rewolucja, prowadzona droga pokojowa, polegajaca na postawieniu winnych przed sadem za zbrodnie przeciwko ludzkosci, moglaby byc calkiem niezlym rozwiazaniem, jednak musialaby sie ona rowanc z wczesniejsza kapitulacja Kabala, a oni sie nie poddadza…
   Uwazam, ze DT ma dobra zamiaray i stara sie jak moze, aby obeszlo sie bez strat w ludziach, ale to ta druga strona nie odpusci. Jesli to cale kabalistyczne bagno poczuje, ze wiekszosc swiatowej populacji jest nadal zahipnotyzowana i omamiona ich narracja, nie zawaha sie przed niczym… nawet przed radykalnymi rozwiazanimi, a zwlaszcza przed nimi… Tylko dlatego, ze przez kryzysowe zarzadzanie beda w stanie wprowadzic ich porzadek.
   Najpierw jednak zanim cokolwiek sie rozstrzygnie w kategoriach pokojowej rewolucji, DT wczesniej musi wygrac wybory i musi nie dac sie upolowac…
   Przepraszam, jesli wzbudzilam niefajne uczucia, ale generalnie zaczyna sie robic grubo, a ja czuje ponaglenia aby o tym informowac jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmialo…
   Ameryka sie budzi, reszta swiata niestety nadal spi, albo udaje, ze spi, nie chcac zabrac sie za rozwiazywanie problemu. Jesli nic sie w tej kwestii nie zmieni na szersza skale, moze nie byc tak kolorowo jakbysmy sobie tego zyczyli.
   Zachecam do rozmow z kim sie da aby poszerzac swiadomosc otaczajacych nas ludzi, aby przelamywac zmowe milczenia. Poki co wszystko zalezy wlasnie od kolektywnej swiadomosci, albo nieswiadomosci…. Tak czy inaczej czas zmian jest blisko
   Przed DT trudny rok, modlmy sie aby go przezyl…

   Odpowiedz

   • krystal28
    Maj 26, 2020 @ 22:17:51

    Wiadomosci o ktorych wspominasz w zwiazku z FED, raczej byly dezinformacja

    Wiele wiarygodnych źródeł i działalność gospodarcza USA w ostatnich miesiącach wskazuje na to, że FED jest przejęty lub jest w procesie przejmowania przez Skarb Państwowy
    https://krystal28.wordpress.com/2020/03/28/bank-federalnej-rezerwy-1913-2020/

    Odpowiedz

    • eile
     Maj 28, 2020 @ 13:42:44

     Andrzeju bardz dziekuje Ci za Twoj komentarz. Pocieszyles mnie, ze jest wiecej osob ktore czuja sprawe podobnie i ze jednak nie odplywam w zwiazku z tym co ma nadejsc oraz w zwiazku z przeskakiwaniem linii czasowych.
     W moich odczuciach to co ma sie wydarzyc maluje sie jak wydarzenie, ktorego nie da sie ani obejsc, ani indywidualnie przeskoczyc. Da sie tego dokonac, ale tylko zbiorowo, a tu idzie opornie. Czuje to co ma nadejsc jako pewnego rodzaju egzamin z wibracji – niskie zostana odsiane. Im nizsza bedzie wibracja zbiorowa, tym bardziej zbiorowo dostaniemy w d…pupe. Do tego czasu bedziemy rowniez brali udzial w wydarzeniach opartych o pewien kontrolowany scenariusz od ktorego odstepstwa raczej nie bedzie, jest juz na to za pozno -uruchomione zostaly pewne lancuchy wydarzen i generalnie tylko zbiorowa decyzja jest w stanie jedynie je zlagodzic, ale tak czy inaczej do egzaminu podejdzie kazdy bez wyjatku.
     Po nim maluje mi sie obraz dowolnosci w kreacji, wolnosci, kreatywnosc i wibracyjnych wakacji. Kurcze… to troche jak z matura; do matury musimy sie przygotowac pod katem wymaganych tematow, a juz po zdanych egzaminach dojrzalosci mozemy kierowac zyciem i sciezka rozwoju jak bedziemy chcieli, oczywiscie w oparciu o wczesniej zgromadzona wiedze i umiejetnosci. No i wlasnie jestesmy tuz przed egzaminem…tyle tylko, ze nieliczni zdaja sobie sprawe z donioslosci nadchodzacych wydarzen… Tematem do zaliczenia bedzie kontrola wibracji i umiejetnosc kierowania sie miloscia ponad ego-materializm.
     I teraz pytanie… jak o tym informowac, aby ludzie potraktowali to powaznie…?

    • eile
     Maj 28, 2020 @ 17:55:03

     Droga Krystal,
     Zapoznalam sie z linkiem z Bloomberga i generalnie nie wyglada mi to na przejecie FED, a na zysknaie na dnim pewnej kontroli przez DT, ale to nie jest jeszcze pelnym rozwiazaniem… Juz tlumacze czemu…

     Ja to rozumiem tak…

     DT stara sie przejac kontrole nad Dow Jones Industrial Average, czyli nad najwazniejszym amerykanskim indeksem akcji i sposobem ich „oszacowywania”, czyli nadawania akcjom umownej wartosci, ale to nadal jest spekulacja i nie ma, albo moze nie miec nic wspolnego z realna wartoscia tego co jest wyceniane. To jedna sprawa.

     Druga to ta, ze dlug jaki zostal zaciagniety w przeszlosci, nie zostal tym dzialaniem anulowany, DT stara sie swoimi dzialaniami przejac kontrole nad zadluzeniem ktore mogloby sie powiekszac w trakcie przyszlych dzialan i tranzakcji w ktore bedzie zaangazowany FED. Z tekstu wynika, ze DT bedzie sie staral rowzniez odkupic czesc spolek co wplyw na DJIA moze mu ulatwic. To wszystko jednak nie zmienia faktu, ze USA i inne kraje nadal pozostana zadluzone u prywatnych jednostek, czyli rodzin Morganow, Rokefellerow i Rotschildow, a poki jestesmy w takim systemie czy ustroju, to obowiazuja w nim prawa jakie byly ustalone w czasie jego trwania. To troche tak jak z III i IV RP, albo z ze zmiana loga i nazwy firmy. Nawet jesli firma jest oparta o ta sama strukture i ludzi, ale postanowi zglosic upadlosc i otworzyc sie na nowo, bedzie zarejestrowana jako odzielny byt. Ten nowy byt nie bedzie mial zadnych zobowiazan wobec kontrachentow z ktorymi nawiazal dzialania przed zgloszeniem upadlosci, a ktorzy wraz z jej zgloszeniem utraca podstawy prawne aby domagac sie zaleglych roszczen wynikajacych z wczesniejszej struktury. Tak np robilo wiele firm deweloperski aby zbudowac sobie kapital wyludzajac pieniadze od zwyklych ludzi. Z systemami panstwowymi jest podobnie. Aby moc anulowac dlug, czyli pozbawic kabal bogactwa, a nas uwolnic od zadluzenia i roszczen do nich, system danego kraju w trakcie ktorego dlug zostal zaciagniety zwyczajnie musi upasc, dopoki nie upadnie dlug pozostanie dlugiem, a zobowiazania zobowiazaniami… Narzedziami temu sluzacymi jak pokazuje historia byly wojny i rewolucje…

     Przejecie kontroli nad zadluzaniem sie to dobry krok, aczkolwiek 82% swiatowego bogactwa jest w rekach 5% ludzi. Troche pozno na odwracanie procesu…

    • krystal28
     Maj 28, 2020 @ 21:17:22

     Opierasz swoje opinie na artykule z Bloomberga?

    • eile
     Maj 28, 2020 @ 23:03:51

     No, tak wlasnie to rozumiem, na podstawie artykulu… DT nie przejmuje kontroli prawnej nad FED, on wprowadza/wymusza nowe mechanizmy regulacji, ktore w zwiazku z wycena DJIA beda ulatwialy nacjonalizacje sektora prywatnego albo, ktore sprawia, ze ten prywatny nie wytrzyma konkurencji ze spolkami panstwowymi.

     DT znalazl luki w prawie, ktore pozwalaja na finansowanie zakupow na rzecz panstwa, wprost z rachunku FED, ale to nie jest przejeciem FEDu, to jest sposob na jego drenazem, na rzecz skarbu panstwa… Generalnie DT wprowadzi proces odwrotny do znanej nam prywatyzacji panstwowych spolek.

     Tak czy inaczej jesli dobrze rozumiem mechanizm, powodzenie akcji zalezy od DJIA – czyli glownego indeksu gieldowego.

     „Should Trump win re-election, he could try to use these SPVs to get those 10,000 Dow Jones points he feels the Fed has denied everyone.”

     „The central bank is only allowed to purchas or lend against securities that have government guarantee. This includes Treasury securities, agency mortgage-backed securities and the debt issued by Fannie Mae and Freddie Mac. An argument can be made that can also include municipal securities, but nothing in the laundry list above.”

     (W tym celu beda tworzone SPV rzadowe – podmioty sppecjelnego uzycia, ktore beda wykupywac prywatny podupadajacy sektor, czyli sa to takie powiedzmy firmy slupy, ktore z racji tego, ze beda rzadowe, beda w stanie otrzymac dotacje wprost z banku centralnego na dalsza dzialalnosc. )

     But now, 12 years later, we have a much better understanding of how they (SPVs) work. And we have a president who has made it very clear how displeased he is that central bankers haven’t used their considerable power to force the Dow Jones Industrial Average at least 10,000

     If these acronym programs were abused as I describe, they might indeed force markets higher than valuation warrants. But it would come with a heavy price. Investors would be deprived of the necessary market signals that freely traded capital markets offer to aid in the efficient allocation of capital. Malinvestment would be rampant.

     It also could force private sector players to leave as the government’s heavy hand makes operating in “controlled” markets uneconomic. This has already occurred in the U.S. federal funds market and the government bond market in Japan.”\

     Generalnie rozumiem to w ten posob, ze DT znalazl sposob na drenaz FED, ale to nie jest jego przejecie. Poza drenazem FED kwestia wysokosci dlugo wzgledem banku centralnego nadal pozostanie otwarta, aczkolwiek w jakiejs czesci bedzie finansowana z ich wlasnymi pieniedzmi.

     No i poza USA nadal pozostaje kwestia calej reszty zadluzonego swiata w ktorej rzady graja do tej samej bramki co wlasciciele bankow centralnych…, czyli do nasze.

     Jezeli cos z tego rozumiem zle, to prosze sprotuj to…

   • Andrzej Andrzejek
    Maj 27, 2020 @ 20:14:09

    eile bardzo podobnie ja i moja partnerka myślimy i czujemy jak Ty. Kabala sie nie podda , jest taki ogromny poziom dezinformacji że praktycznie w nic nie można już wierzyć. Wśród kanałów alternatywnych aż roi się od agentów sami to poznaliśmy na własnej skórze. Lepiej już wyczuwać co jest dobre a co złe . Przebudzenie następuje? Może i tak ale idzie to topornie. Widać to najlepiej teraz patrząc sie na ludzi . Ilu chodzi bez masek 7-8 % ? Trzeba jeszcze odliczyć od tego zwykłych buntowników którzy nie mają nic wspólnego z przebudzeniem. Reszta czyli przerażająca większość śpi głębokim snem i żaden Trump ich nie obudzi bo to trzeba chcieć samemu. A ta cała kabała ma ogromne wpływy i kontroluje praktycznie większość dziedzin życia. Naprawdę musiałoby sie wydarzyć jakiś wstrząs żeby chociaż połowa ludzi sie obudziła i przejrzała na oczy tylko czy wtedy nie będzie już za późno? Z tymi równoległymi liniami czasowymi to prawda bo sami czasami staramy się stosować te „tricki” ale co innego stosować dla siebie a co innego chcieć dla innych , jeżeli inni będą chcieli inaczej to się nie uda. Podsumowanie : zagłębiajcie się w sobie bo tam jest odpowiedź a nie na zewnątrz . Powodzenia 🙂

    Odpowiedz

    • Obserwator
     Maj 28, 2020 @ 09:11:12

     Ok ale istnieje nieskończona ilość linii czasowych. Są tam także nieskończone możliwości. Jeśli tak jest naprawdę to każdy z nas może przeskoczyć na taką linię jaka mu na daną chwilę odpowiada. Czyli możesz znaleźć się w miejscu gdzie wszyscy są już przebudzeni, nie ma masek na twarz, przebudzenie idzie szybko a nie topornie, są udostępnione zaawansowane technologie, panuje pokój, harmonia itd. Jeżeli zastosujesz to dla siebie to także dla innych (nieskończone możliwości). Brzmi jak bajka ale cóż. Wygląda na to że może to być jednak prawda. Victory of the light!

 10. Plei357Semjase
  Maj 23, 2020 @ 16:08:29

  ‘Billy’ Eduard A. Meier (BEAM) the sole contactee?
  do Kogo należą decyzję zawędrowali brytyjczycy do Ameryki z Pleiadianami o Co chcą się pomodlić
  kłopoty są jak Ameryką może być każdy do Kogo należą decyzję

  Odpowiedz

 11. Oualander
  Maj 21, 2020 @ 20:14:23

  Na wstępie chciałbym podziękować Krystal za ten wspaniały artykuł . 🙂

  anno, w powyższym tekście masz odpowiedź na swoje pytanie:

  Cytat:

  „Jeśli ktoś podświadomie *wierzy*, że tego rodzaju rzeczy są niemożliwe lub że tego rodzaju rzeczy są sprzeczne z prawami fizycznymi lub naukowymi, to nie zadziała.”

  Jak wielka jest potęga podświadomego umysłu, przekonałem się wielokrotnie, jeżeli w głębi ciebie istnieją sprzeczne przekonania wyniesione z dzieciństwa, wtedy jakiekolwiek kreacje niezgodne z tymi programami są przez nasz podświadomy umysł bojkotowane, a zbyt duży upór może przynieść całkowicie odwrotne skutki.

  Cytat:
  ” Kiedy zaczynasz tę praktykę, dobrze jest rozpocząć od małych manifestacji” (tzn małych prostych kreacji, które twoja podświadomość uznaje za możliwe)

  Tekst jest bardzo dobry, wszystkim zainteresowanym proponuję czytać go powoli i ze zrozumieniem, nawet kilkadziesiąt razy

  Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

 12. Egon Fietke
  Maj 21, 2020 @ 20:05:29

  do dobrego tonu należy podanie źródła, wszak na fb też ktoś to napisał i jest autorem

  Jak przejrzysz mój blog to zauważysz, że zawsze podaję źródła. Tym razem źródło było w formie komentarza bez żadnych linków w grupie prywatnej/zamkniętej. Osoba, która udostępniła ten tekst nie jest autorem. kr

  Odpowiedz

 13. anna w
  Maj 21, 2020 @ 11:56:22

  “Nie chodzi o to, że ta osoba tworzy coś w czasie rzeczywistym, ”
  myslalam ze jestesmy kreatorami naszej rzeczywistosci a nie wyborcami. a co jesli wyobraze sobie ze zyje w anime? co wtedy?

  Odpowiedz

 14. Anna
  Maj 21, 2020 @ 03:58:43

  Kristal nie bardzo rozumiem sytuacje z Trumpem…Na waszej stronie Trump jest bardzo pozytywna postacia i mam wrazenie, ze tak jakby wspolpracowal z Q. Jak w takim razie wyjasnic jego plany przymusowych , nie do konca przetestowanych szczepien z pomoca wojska o ktorych sam mowi? Nie wydaje mi sie, ze to sfalszowana wiadomosc…Sluchalam kilka razy jego przemowien i czasami sa dosc kontrowersyjne. Wiesz cos na ten temat?

  Odpowiedz

  • krystal28
   Maj 21, 2020 @ 20:56:16

   Na waszej stronie Trump jest bardzo pozytywna postacia i mam wrażenie, ze tak jakby wspolpracowal z Q

   Trump należy do grupy Q i podpisuje się Q+

   Jak w takim razie wyjasnic jego plany przymusowych nie do konca przetestowanych szczepien

   Anno, masz informacje z fałszywych wiadomości, Trump nigdy nie powiedział, że szczepionki będą przymusowe i nieprzetestowane.

   Poniżej ponownie udostępniam mój komentarz na ten temat z 14 maja, ktory może więcej wyjaśnić:

   Jest obecnie wielkie poruszenie na temat stanowiska prezydenta Trumpa na temat szczepionek. Na amerykańskiej grupie – OFFICIAL Q / QANON – znalazłam taki komentarz, z którym się zgadzam: Ludzie, Trump musi podać waxxerom (zwolennikom szczepionek) bezpieczną szczepionkę, żeby się uciszyli. Użyje wojska, aby ją dostarczyć, aby nie została wymieniona na wersję Billa Gatesa przez SZCZURY. Nigdy nie wypowiedział słowa OBOWIĄZKOWO, ale wielokrotnie powtarzał BEZPIECZNIE. Zastanówmy się logicznie.

   Odpowiedz

   • Kwiatek
    Maj 23, 2020 @ 11:24:30

    Oczywiście, kochana Krystal, przecież są ludzie, zmanipulowani przez przekupne “media”, którzy proszą się o szczepionki. I właśnie tutaj postawa Prezydenta Trampa jest właściwa. Też słuchałam Jego przemówienia, i nie powiedział nigdy “obowiązkowe”. Sam też był bez maski (na pewno wie że to niepotrzebne i SZKODZI Zdrowiu), a tzw, “dochtor” był w masce, wglądał jak mumia. Pan Tramp powiedział też, że te szczepionki mają być wyprodukowane W Kraju, czyli nie przez psychopatę “szalonego bila” ( a może to będzie wit. C ? 🙂 )
    Trzeba mieć świadomość z kim/czym Pan Tramp się zmaga, On też czasem “musi grać”, bo tym sposobem pragnie doprowadzić do wolności , swojego kraju a także, w co wierzę, i Świata, Każdy przecież zaczyna od swojego “podwórka”, a działania Prezydenta Trampa są i tak “ponad podwórko”. Wierzmy w dobro, bo taką stwarzamy rzeczywistość. W Polsce też dzieje się…pan Sz oskarżony m.inn. o przestępstwa mafijne . https://www.youtube.com/watch?v=SxXPn3OlC3Q&feature=share&fbclid=IwAR00

    Odpowiedz

  • eile
   Maj 25, 2020 @ 14:13:21

   Anno,
   Staram sie przysluchiwac wiekszosci wystapien DT i w jednej z wypowiedzi z przed ok tygodnia, mowil, ze jest zangazowany w prace na szczepionkami, ale dla tych co beda chcieli je przyjac i ze zdaje sobie srawe z tego, ze nie wszyscy beda chcieli i to jest w porzadzku.
   Postac DT staram sie analizowac biorac pod uwage z jakimi srodowiskami pracuje, a pracuje z ludzmi od skrajnej prawicy po skrajna lewice. Sa ta diametralnie rozne postawy i perspektywy. Jest znaczna czesc osob, ktore mimo wszystko wierza i chca szczepionek i to wlasni ich oczekiwaniom wychodzi na przeciw. Sam raczej w swoich wypowiedziach jest do nich zdystansowany i zamiast nich profilaktycznie stosuje chloroquine. On nie chce ludziom szkodzic, inaczej nie przepychalby kolanami i lokciami chocby wczesniej wspomnoanej chloroquiny czy nie uciekalby sie do promocji kroplowek z plazna naswietlona UV, a juz na pewno nie wytaczalby dzial przeciwko WHO. On zwyczajnie podejmuje dzialania na tyle, na ile pozwalaja mu warunki i na tyle na ile sie oczekuje od niego pewnych rozwiazan. Generalnie chce powiedziec, ze on nas nie uratuje od bagna w jakim jestesmy jesli mu na to nie pozwolimy. Jako ludzie musimy zrobic nasza prace od podstaw zwiazana z obnazaniem tego chorego systemu pomiedzy soba i dopiero wtedy DT bedzie mial grunt i narzedzia (poparcie suwerena) do przeprowadzenia zmian.

   Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s