Niedzielna Medytacja na rzecz wyzwolenia Ziemi o godz. 20:00 (czas zimowy) i o godz. 21.00 (czas letni) – aktualizacja

.

Oto aktualizacja niedzielnej medytacji o dogodniejszej godzinie.  Linki są w jęz. angielskim i francuskim ❤  kr

.

Jest niezwykle ważne, aby jak najwięcej osób przyłączyło się do naszej cotygodniowej Medytacji na rzecz Wyzwolenia w każdą niedzielę.  Ta medytacja pomaga siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety, wzmocnić siatkę Światła, co jest potrzebne do przyspieszenia procesu kompresji przełomu.  Liczba medytujących osób jest najbardziej wpływowym czynnikiem mocy ludzkiej populacji na powierzchni Ziemi w przyspieszeniu terminu Wydarzenia.

Zawsze robimy tę medytację o 19.00 Czasu Uniwersalnego (o 20.00 czasu polskiego) w każdą niedzielę bez względu na zmiany czasu na letni lub zimowy.  Tu możesz skonwertować 19:00 GMT na swoją lokalną strefę czasową:

http://www.timezoneconverter.com/cgi-bin/tzc.tzc

Instrukcje:

1.  Zrelaksuj swój umysł i ciało, obserwując swój oddech przez kilka minut.

2.  Wizualizuj filar energetycznego, niebieskiego światła emanującego z Galaktycznego Centralnego Słońca, przepływającego przez twoje ciało do środka Ziemi. Utrzymuj ten filar Światła przez kilka minut.

Następnie wizualizuj, jak wszystkie negatywne byty na całej Ziemi są usuwane z plazmy, eterycznych i  astralnych płaszczyzn wraz z ich wszystkimi duchowymi, negatywnymi technologiami i magicznymi narzędziami.   Wszystkie te byty są eskortowane do Światła przez niefizycznych, wolnościowych wojowników Świata.  Wizualizuj jak ten proces przechodzi na całym świecie spokojnie i płynnie.

Wizualizuj świat wreszcie wolny od duchowej niewoli, wolny od wszelkich złych Archontów, Reptylianów, demonów, żywiołaków i innych negatywnych, nie-fizycznych bytów.  Wizualizuj jak wibracja plazmy, eteryczne i astralne płaszczyzny są coraz lżejsze i jaśniejsze, aż do momentu gdy wszystkie ciemne byty znikną i tylko pozostanie Światło.

3.  Wizualizuj jak  członkowie  fizycznego, ciemnego kabała, tacy jak główni przestępcy bankowi – Rothschildowie, Rockefellerowie i inni członkowie tego kabała, tacy jak Henry Kissinger, George Bush, jezuici, itp., spokojnie poddają się i zstępują ze swoich stanowisk władzy, uwalniając kontrolę nad systemem finansowym i środkami masowego przekazu.  Wizualizuj, jak władze cywilne aresztują tych członków kabała, którzy nie chcą się poddać.

Wizualizuj jak ten proces odbywa się na całym świecie spokojnie i płynnie. Wizualizuj jak świat jest wreszcie wolny od niewolnictwa finansowego, wolny od wszystkich złych dyktatorów i skorumpowanych polityków.

4.  Wizualizuj wir jasnego, białego Światła zstępujący z czakry Duchowej Gwiazdy  pośredników kabała (przekupieni kongresmeni, wprowadzeni w błąd masoni  wysokiego poziomu, chciwi prezesi firm, piloci zabijających dronów, żołnierze pociągający za spust, obsługa operująca skalarną, ukierunkowaną bronią, najemnicy, religijni fanatycy …) do ich pól energii i ich osobowości, budząc ich do rzeczywistości Światła, prowadząc ich do opuszczenia kabała, dając im moc do uwolnienia się od ciemności.

5.  Wizualizuj tych wszystkich pośredników kabała jak łączą się z planetarną siecią Światła, jak odkładają broń zniszczenia i podstępu, jak uczą się współpracować i jak łączą się z ludzkim społeczeństwem w sposób konstruktywny.

6.  Wizualizuj jasną, nową przyszłość dla ludzkości, z wprowadzonym nowym i sprawiedliwym systemem finansowym, gdzie wszystkie długi są anulowane, fundusze dobrobytu dla projektów humanitarnych są uwolnione, zaawansowane technologie są wprowadzone, ekosystem jest uzdrowiony i ludzie w końcu są wolni od wszelkiego ucisku.  Wizualizuj jasny, duchowy, złoty wiek z aniołami, wróżkami,  delfinami, jednorożcami, duchowymi przewodnikami i innymi istotami Światła zamieszkującymi eteryczne i astralne przestrzenie.

Wizualizuj jak wszystkie rany ludzkości są uzdrowione, cala ludzkość jest inspirowana i kierowana i jak każdy ma swoje połączenie ze swoją własną  Duszą i ze Źródłem.

7.  Wstań, unieś ręce nad głowę i zacznij obracać się zgodnie z  ruchem wskazówek zegara.

8.  Podczas tego, śpiewaj mantrę iiiii tak, aby wibrowała w całym twoim ciele i wizualizuj jak twoje ciało zmienia się w jasny filar Światła z milionami gwiazd o kolorze tęczy, rozrzuconymi wewnątrz tego filaru Światła.

9.   Dalej śpiewaj mantrę, obracając się.  Po kilku minutach, opuść ręce blisko swojego ciała i dalej obracaj się w kierunku wskazówek zegara.

10.  Podczas tego, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa tak, aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się od twojego serca na zewnątrz do całej planety.  Wezwij obecność swoich przewodników duchowych, wzniesionych mistrzów, Plejadian, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, rodzin dusz i inne istoty Światła.

Śpiewaj dalej mantrę, obracając się i pozostań przez chwilę w obecności wszystkich tych istot Światła.  Kiedy skończysz, usiądź ponownie i popatrz na  swoje dłonie przez kilka chwil, aby zmniejszyć zawroty głowy.

11. Rozluźnij się i otocz się różowym jajem pełnym energii Miłości.

12. Otocz swoich bliskich podobnymi różowymi jajami pełnymi energii Miłości.

13.  Ogarnij całą ludzkość i wszystkie żyjące ziemskie istoty wewnątrz różowego jaja pełnego energii Miłości.

——-

Wideo Youtube  Cotygodniowej Medytacji Wyzwolenia jest tu:

https://www.youtube.com/watch?v=fwokSOR2L-g

Jeśli lubisz medytacje, tu masz medytacje Różowego Jaja:

https://www.youtube.com/watch?v=C2KcX9H8INw

I medytacja Przełomu jest tu:

https://www.youtube.com/watch?v=NJtlA61vvWk

Tu jest bardzo skuteczna inwokacja do utrzymania energii Światła wewnątrz twojego pola energii plazmowej:

http://www.merlinsalchemyoflight.blogspot.co.uk/2015/01/self-sustaining-self-balancing-toriodal.html

Możesz pomóc w tworzeniu planetarnej sieci Światła oraz w planetarnej transformacji śpiewając święte słowo OM:

http://www.om-healing.org/how-does-om-healing-work

Można to zrobić samemu, tworząc grupę lub dołączyć się do już istniejącej grupy:

http://www.om-healing.org/

Przełom jest już blisko!

Źródło:   http://2012portal.blogspot.com/2015/02/weekly-liberation-meditation-update.html

Przetłumaczyła Krystal

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. Zoja
  Maj 24, 2015 @ 21:31:10

  Krystal, o której robimy tą medytację? W linku po prawej stronie masz Niedzielna Medytacja na rzecz wyzwolenia Ziemi o 21.00, w tytule artykułu – 20:00, pomyslalam, ze róznica spowodowana jest zmianą czasu na letni i nie zmieniałaś tytułu, ale teraz dopiero widzę ten wpis: Zawsze robimy tę medytację o 19.00 Czasu Uniwersalnego (o 20.00 czasu polskiego) w każdą niedzielę BEZ względu na zmiany czasu na letni lub zimowy.
  Ja zrobiłam o 21:00 i tak przesłałam do swoich znajomych. Informacja po prawej stronie na stronie startowej wydała mi się najbardziej aktualna….

  —-
  medytacja jest o 21.00 tak jak jest napisane w zakładce po prawej stronie. Po zmianie na czas zimowy znowu będzie o 20.00 ❤ kr

 2. ewa
  Kwi 17, 2015 @ 23:16:20

  Wysłuchajcie, jeżeli nie macie czasu wysłuchać całości to chociaż ostatnie ok. 20 minut
  pozdrawiam

 3. MajaWalia27
  Mar 02, 2015 @ 16:46:53

  Krystal dziękuję ogromnie za profesjonalne,i bardzo merytorycznie dokładne tłumaczenie. Za Twój czas, i STARANIA.
  Magda dziękuję Ci za ten piękny link, bardzo mnie wzruszyły obrazy i przepiękna muzyka( jetsem artystą i to ze mną wspaniale „rezonuje”), angielski jest na poziomie bardzo komunikatywnym, dla mnie Ok.
  A poza tym wysłałam linki do kilku przyjaciół, i myślę,że się dołączymy w następną niedzielę i nie tylko.Pozdrowienia z CUDNIE rozsłonecznionej dziś Walii, dla WAS WSZYSTKICH ukochani!!!

  ❤ kr

 4. Teresa
  Mar 02, 2015 @ 14:40:28

  GOSIU CUDOWNA ŚWIETLISTA ISTOTO jesteś w moım sercu ı zawsze będziesz. Mıalysmy sıe spotkać mıeszkam tylko 100 km od Warszawy a teraz nıe mogę być nawet na pogrzebıe jestem daleko od domu. Wıdocznıe tak mıalo być. Wıem ze jesteś teraz szczęśliwa, ale mogę to sobıe powtarzać a ı tak to nıe pomaga.
  Teresa
  Przepraszam za pısownıe ( taka klawiatura)

 5. Elunia
  Mar 02, 2015 @ 11:17:56

  Często o niej myslałam, dlaczego skasowała fb i milczy na WWW.
  Kocham Cię Wikusiu i do zobaczenia.

 6. Dajamanti
  Mar 02, 2015 @ 04:07:30

  Spokojnie Kochani. Gosia żyje. Ma teraz więcej wzniesieniowej pracy…jest potrzebna bardziej tu…

  Nie ma chwili do stracenia. Pomoc zawsze się przyda. Nawet jeżeli taka osoba zostaje ściągnięta z planu materialnego, to zawsze jest to nagrodą, nie karą. Ani przez chwilę Was nie opuściła.

  Wszystko jest częścią większego planu 🙂

  Buziaki ❤

  • Margo
   Mar 02, 2015 @ 08:25:27

   dziekuję za te słowa, było mi smutno – niby to wiem, ale uwarunkowania naszej kultury powoduja, ze smucimy sie kiedy ktoś bliski i nie tylko, odejdzie.Dajamanti – mam jeszcze pytanko odnosnie orgonitów – nastała na nie „moda” – chciałabym cie prosić, czy one rzeczywiście tak działają, jak się o nich reklamuje, czy to po prostu jedna ściema?pozdrawiam cię Margo

   • Dajamanti
    Mar 02, 2015 @ 20:23:19

    Na Twoje pytanie odpowiem: Tak, ale…

    W sprzedaży jest wiele orgonitów, które mają za zadanie oczyszczać atmosferę z negatywnej energii. Nie ze wszystkimi się zgodzę, ale jeżeli chcesz mieć orgonit naprawdę skuteczny, to proponuję aby miał kształt piramidy, ponieważ nic tak skutecznie nie pobiera i wysyła energii jak piramida. Oraz aby miał w swoim składzie tylko kryształ górski i miedź. Wszelke inne minerały jak i metale są zbędne.

    Jednakże chciałbym tutaj napisać Ci o czymś jeszcze. Jeżeli uda Ci się zdobyć miedzianą piramidke pustą w środku o dowolnym rozmiarze, posiądziesz najskuteczniejsze wysokowibracyjne narzędzie, jakie można tutaj stworzyć. Miedź jest metalem boskim. Jeżeli podniesiemy jego wibrację choć odrobinkę, uzyskamy złote światło charakteryzujące boską wibrację. Piramida jak już wspominałem, ma za zadanie pobierać jak i wysyłać energię. Dlatego miedziana piramidka pobiera energię z otoczenia i wysyła w atmosferę energię przemienioną, do stopnia boskiej wibracji.

 7. darek
  Mar 02, 2015 @ 01:07:53

  Dla pamięci WIKA my damy radę temu wszystkiemu.

 8. black_butterflies
  Mar 01, 2015 @ 21:14:58

  Dziękuję wszystkim za cotygodniową medytację! w imieniu swoim, naszej drużyny i potrzebujących!
  Pozdrawiam i wysyłam miłość 🙂

 9. Magda
  Mar 01, 2015 @ 17:51:11

  Tutaj 2 x dłuższy i bardziej ze mną rezonujący filmik do Medytacji Wyzwolenia https://www.youtube.com/watch?v=djc53E_-QWQ
  ——

  Droga Magdo, ładne obrazy, niestety ten filmik jest tylko w języku angielskim z napisami po francusku – skrypt tej samej medytacji Kobry. – kr

 10. amantohugenkis
  Mar 01, 2015 @ 17:28:19

  Proszę przestańcie się smucić, Gosia się raduje więc czemu Wy się smucicie? Smutek po osobie która zostawiła już ciało jest takim trochę egoistycznym podejściem. Dlaczego? Już wyjaśniam… Smucimy się ponieważ z planu ziemskiego, mając ograniczone zmysły, nie widzimy już tej istoty która przeszła transformację zostawiając ciało i z tego powodu TO NAM jest smutno NIE JEJ. Dla istoty która przeszła taką transformację (pozostawienie ciała) jest to chwila radosna. Proszę nie psujmy Gosi tej radości naszym smutkiem. Ja się cieszę razem z Wiki, prawda Sis? 🙂 🙂 🙂 Pozdrawiam Cię i Was wszystkich z miłością.

  • nell
   Mar 01, 2015 @ 17:58:51

   Masz rację. Niby o tym wiemy (piszę w l.mnogiej, bo domyślam, się, ze większość Czytelników wie), ale to nie jest takie proste do końca Tłumaczę to sobie tak jak Ty, ale wcale mi nie jest przez to lepiej.

   Krystal, czy wiadomo Ci coś na temat śmierci Gosi? Ona wiedziała, że odchodzi, czy też odeszła nagle?

   Wiem tylko, ze Wika została odwieziona do szpitala i tam zmarła prawdopodobnie przez brak balansu elektrolitów. Powiedziano mi, ze próbowała w odosobnieniu stosować jakieś diety czy głodówki. Mieszkała z członkiem rodziny ❤ kr

   • nell
    Mar 01, 2015 @ 18:59:51

    Dziękuję, Krystal, że dzielisz się z nami tymi informacjami ❤
    Wiem, że każdy z nas odchodzi stąd w odpowiednim dla siebie czasie, i wtedy śmierć zawsze znajdzie przyczynę. Jaka by wtedy nie była – każda jest 'dobra' 😦

    • darek
     Mar 01, 2015 @ 19:38:34

     Dobra śmierć, to szybka śmierć,tylko nie każdy ma taką łaskę..na taką trzeba zasłużyć.

    • nell
     Mar 01, 2015 @ 20:11:46

     Nie przez przypadek ‚dobra’ dałam w cudzysłów. Na tzw. dobra śmierć nie trzeba sobie zasłużyć 😉

    • darek
     Mar 01, 2015 @ 22:50:50

     Tak musiałem przeoczyć ten cudzysłów,buziaki dla CIEBIE.

  • darek
   Mar 01, 2015 @ 18:30:48

   Ja się nie smucę ,ale nie wiem czy ONA się raduje.Jeden z mistrzów ZEN powiedział:Ci którzy wstąpili na DROGĘ bez zrozumienia jej zasad…powrócą do ciała.

  • Elunia
   Mar 02, 2015 @ 11:32:52

   To prawda, więc do zobaczenia – buziaki

 11. amantohugenkis
  Mar 01, 2015 @ 15:18:48

  Wika, wielkie ukłony w Twoją stronę z… tej strony! Bo właśnie tutaj zaczęła się nasza znajomość w tym życiu za którą Ci jestem bardzo wdzięczny. Teraz to dopiero masz wolność… trochę Ci jej zazdroszczę 😉 Pozdrawiam Sis!

  Maciej Z

 12. Lara
  Mar 01, 2015 @ 15:03:57

  Podziękowania dla Wiki za to co dla nas zrobiła, i myślę, a właściwie wiem, że dalej będzie służyła ludzkości tylko z innego poziomu.

  • nell
   Mar 01, 2015 @ 16:28:40

   Ja też tak myślę, Laro. Ciągle o Niej myślę. Nie rozumiem, dlaczego odeszła 😦 tak
   Wspaniała Istota…

 13. pfiutek
  Mar 01, 2015 @ 12:33:47

  Mozna wiedziec jak umarla? btw po przeczytaniu tego wpadlem w depresje. no bo ona umarla jest szczesliwa a ja musze sie meczyc na tym swiecie. zycie jest nie fer. glupie umowy przed urodzeniowe. jakbym wiedzial to bym nie podpisal. (mam 28 lat) denerwuje mnie ze mlodsi ode mnie umieraja.

  • M' Niosąca Błękitny Płomień
   Mar 01, 2015 @ 17:15:09

   Ja, pfiutku, mam 68 lat. Dla mnie, Życie jest cudem. Cieszę się każdą chwilą (różną).I błogfosławię ten DAR ŻYCIA.

 14. pfiutek
  Mar 01, 2015 @ 12:29:11

  o rety. tak mi przykro. smutno mi sie zrobilo. 😦

 15. darek
  Mar 01, 2015 @ 05:48:59

  Ukłony dla tej Pani.

 16. krystal28
  Mar 01, 2015 @ 05:34:00

  Na FB dostałam wiadomość, że Wika odeszła w ostatnią niedzielę…
  *********
  Kochana Gosieńko, tak nas zaskoczyłaś… Nie poczekałaś….. Ziemski Aniele, tak pospieszyłaś się do duchowego świata….
  Jestem Ci wdzięczna za Twój obszerny, świetlany wkład dla ludzkości.
  Łączę się z Tobą myślą, sercem, duchem… ❤ kr

  *******

  Informacja od Janka J. Gosia Reszka była wspaniałym człowiekiem z ogromnym sercem,piękną duszą, pełna mądrości i współczucia.
  Będzie nam bardzo jej brakowało:((((((
  Pogrzeb odbędzie się 04.03.2015 w Piasecznie pod Warszawą Antoninów godz.13

  • marmur71
   Mar 01, 2015 @ 15:03:57

   „No i już, napisałam co wiedziałam, cieszysz sieeeeeęęęę?…;) 😀 😛 to fajowo że tak 😛 😛 😀 Buziaki bracie, i wiesz jak jest, dalej do przodu, cudowne wyłania się coraz wyraźniej, i jest coraz bardziej ciekawie i znacząco, a to dopiero 60% czystego horyzontu!:p:P:D jest naprawdę dobrze…no to jeszcze buziaki, o: :****************************************************************************** , Pa … owocno-owocowych dni :))))))))))))))))))))))))))))))<333333333333 "
   ❤ Kłaniam się Istoto Światła …………………………………………………………………….. do zobaczenia . ❤

   • marmur71
    Mar 01, 2015 @ 20:00:25

    Nic nie poradzę ale łzy płyną mi po policzku i niby się cieszę . Kiedyś napisałem dla Gosi wierszyk pozwólcie że go opublikuje raz jeszcze ❤

    Bąk

    Co za piękna zielona łąka
    A Gosia puściła bąka
    Sam słyszałem krótka droga
    kiedy wpadał tu na bloga
    Pięknie sobie podśpiewuje
    puszczać bąków nie żałuje
    więc puszczamy nikt nie jęczy
    tysiąc bąków pięknie brzęczy
    To natura przecież chciała
    by oderwał się od ciała
    teraz pokaż dłonie swoje
    pokaż bączka co go skrywasz
    Niech wyleci w łąk pokoje
    Trzmiel to, nie Bączek , wybacz …

    http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2013/02/rozowa-nocka.html

  • nell
   Mar 01, 2015 @ 15:19:03

   Boże! Co za wiadomość 😦
   Tak mi przykro 😦

  • Evaa
   Mar 01, 2015 @ 15:44:10

   Byłaś – JESTEŚ – dla mnie bardzo WAŻNA – Gosiu – dziękuję….Jesteś w moim sercu Kochana ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: