Raport Beniamina Fulforda, 1 grudnia 2015

.
.

Iluminaci, poprzez swojego „arcymistrza” Aleksandra Romanowa, obiecali w tym roku niespodziankę na Święto Dziękczynienia, a nawet dali nam podpowiedź co to będzie, pokazując mapę Turcji na jego stronie internetowej.  Teraz źródła Pentagonu mówią, że Turcja zapłaci za swoje finansowanie ISIL/IS i za agresję na Bliskim Wschodzie konfiskatą dużych obszarów jej terytorium.  To samo stanie się z Izraelem, jak mówią Iluminaci i źródła Pentagonu.  Arabia Saudyjska, ze swej strony, przestanie istnieć jako prywatny plac zabaw saudyjskiej rodziny.

Ta likwidacja chazarskiej mafii właśnie się dzieje podczas spotkania światowych przywódców w Paryżu dla celu wykorzystania pseudonauki globalnego ocieplenia do promowania bardzo realnej kampanii gospodarczej, aby zatrzymać zniszczenie środowiska i zakończyć uzależnienie od paliw kopalnych.  Więcej o tym później.

Na razie główna akcja jest skoncentrowana na Turcji, gdzie Niemcy przyłączyły się do Francji, Rosji, Iranu, Egiptu i Pentagonu w walce z turecką, izraelską, saudyjską i chazarską armią najemników znanych jako ISIL/IS.

Pentagon przygotował grunt dla tej kampanii miesiące temu, wycofując wszystkie obrony przeciwrakietowe „patriota” z Turcji i z Izraela.  To utorowało drogę dla rosyjskich sił lotniczych w utworzeniu strefy zakazu lotów nad całym Bliskim Wschodzie, włącznie z Izraelem i Turcją, która wkrótce będzie BYŁYM sojusznikiem NATO, jak powiedziały źródła Pentagonu.

Oczekuje się, że Turcja w najbliższym czasie straci terytorium na różnych frontach, jak mówią Pentagon i rosyjskie źródła.  Francja, były władca kolonialny Syrii, wspiera syryjskie żądanie, aby Turcja zwróciła większościową arabską prowincję, Hatay, która została im zabrana w 1937 roku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hatay_Province

Tymczasem Rosjanie i Pentagon obecnie także wspierają usunięcie następnego ogromnego kawałka Turcji dla utworzenia państwa kurdyjskiego, jak mówią źródła.  Wreszcie naród Armenii może też niebawem otrzymać historyczną zapłatę, mówią.  Wojska rosyjskie weszły do Armenii w celu konfiskaty kawałków ziemi w północno-wschodniej Turcji w pobliżu granicy armeńskiej i zwrócenia ich do Armenii według źródła Pentagonu i rosyjskiego.  Rosjanie już zainstalowali baterie przeciwlotnicze w Armenii i stworzyli strefy zakazu lotów w ramach przygotowań do przejęcia tego terenu.  Jak to urzędnik Pentagonu ujął,  „To wygląda na to, że Putin pokroi indyka na Boże Narodzenie.” [turkey po angielsku znaczy i Turcja i indyk – kr]

Pytanie oczywiście jest, dlaczego turecki prezydent, Recep Erdogan wywołał ten masywny atak na swój kraj przez zestrzelenie rosyjskiego bombowca?  Najlepsze przypuszczenie jest takie, że Erdogan wpadł w sprytną pułapkę.  Ktoś musiał mu powiedzieć, że jeśli da rozkaz zestrzelenia rosyjskiego bombowca, wtedy NATO przyjdzie mu na ratunek i wesprze go w odtworzeniu Imperium Otomańskiego.

Inna sprawa, niektóre źródła mówią, że Erdogan wraz z Beniaminem Netanjahu, przestępczą rodziną  Bushów / Clintonów i saudyjską rodziną królewską to są wszyscy członkowie chazarskiej mafii, którzy uważają, że ich przeznaczeniem jest stworzenie Nowego Porządku Świata.  Oni wszyscy są potomkami starożytnego plemienia, Hyksos, czczącego szatana i zniewalającego ludzi.  Ich plan NWO był zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę.  Zamiast tego, NWO odbija się na nich.

Analiza handlu ropą naftową na Bliskim Wschodzie podłączonego do ISIL/IS bardzo wyraźnie wskazuje, że olej jest kradziony z Iraku i z Syrii przez armie najemników finansowanych przez Arabię Saudyjską i inne monarchie zatoki olejowej.  Ponadto skradziony olej jest sprzedawany przez Turcję i Izrael.  Nie tylko to, ale liczne doniesienia mediów potwierdzają tygodniowo, że europejska rodzina Rothschildów, inny rodowód satanistycznych Chazarów, jest głęboko zaangażowana w masywną kradzież ropy naftowej.

Źródła Iluminatów i Pentagonu mówią, że wielu z Rothschildów, Beniamin Netanjahu i rodzina Erdogana są teraz „celami o wysokiej wartości.”

Według Sorcha Faal, witryny informacji / dezinformacji utworzonej przez Inteligencję Marynarki Wojennej USA, syn Erdogana, Bilal teraz się ukrywa za swoje zbrodnie.

http://www.whatdoesitmean.com/index1949.htm

W każdym razie, gdy działania z Turcją zostaną zakończone, oczekuje się, że Rosjanie i Syryjczycy przeprowadzą wspólną kampanię wojskową, aby wyrwać Wzgórza Golan od Izraela. Następnie Izrael będzie zmuszony do trwałego pokoju z sąsiadami.

Arabia Saudyjska jest również coraz bardziej demaskowana jako jeden z najbardziej tyranistycznych reżimów na świecie.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3337297/Saudi-Arabia-sentences-married-maid-death-stoning-adultery-man-slept-escape-100-lashes.html

Także wewnątrz USA czystki mafii Chazarów są kontynuowane.  Jeb Bush, na przykład, jest obecnie powszechnie piętnowany jako część zdradzieckiej rodziny gangsterskiej, która była współwinna 911 i innych, niezliczonych przestępstw.  W rezultacie tego, praktycznie zniknął z mediów korporacyjnych, gdzie do niedawna była mowa o nim jako o namaszczonym kandydatem na prezydenta.  Zdrajca, John McCain, ze swej strony, wykazuje oznaki niestabilności psychicznej, powiedziały źródła CIA.  Reszta chazarskiej mafii w USA jest przerażona, ponieważ źródła ich mocy, Zarząd Rezerwy Federalnej i rząd korporacyjny Stanów Zjednoczonych są w stanie upadłości.  Główni europejscy sojusznicy tacy, jak Francja, Niemcy, Włochy, Anglia, Szwajcaria, itd. już ich porzucają.

Kanadyjska grupa próbuje teraz negocjować przyjazną ofertę przejęcia rządu Korporacyjnych Stanów Zjednoczonych.  Kanadyjczycy oferują dobry rząd, przyjazną politykę zagraniczną i uczciwą, gospodarczą grę dla wszystkich Amerykanów, jeśli ich oferta się powiedzie.  Pentagon, Chińczycy, Europejczycy i inni wykazali na to wstępną pozytywną reakcję.  To wszystko jest bardzo wstępne.

W Japonii, również, wskazuje na to, że władanie chazarskiej mafii będzie wreszcie zdjęte. Członkowie Japońskiej Partii Niepodległości i ten pisarz pojawili się na konferencji CSIS w Tokio gdzie chazarscy  kabaliści i masowi mordercy, Richard Armitage, Michael Green i Kurt Campbell dawali swoje wykłady.  Ci ludzie zostali zmuszeni do opuszczenia konferencji i wyprowadzeni przez protestujących.  Po tym, szef Japońskiej Partii Niepodległości,  Richard Koshimizu i ten pisarz udali się do pobliskiego posterunku policji, Marunouchi, aby przedstawić dowody, że powyższe osoby są przestępcami.  Japońscy policjanci wykazali interes w ich ściganiu, ale zażądali więcej dowodów, które są obecnie dostarczane.

Zdjęcie niektórych protestujących i transparenty, które pokazali tym przestępcom, jest powyżej.

Tymczasem w Europie, umiarkowany odłam kabała, który rządzi Zachodem zgromadził ponad 140 światowych przywódców w Paryżu na dwa tygodnie, aby spróbować ich zmusić do opracowania rozwiązania „globalnego ocieplenia”.  Choć jest niefortunne, że ci ludzie mają potrzebę, by kłamać na temat globalnego ocieplenia w celu uzasadnienia swoich planów, to jednak starają się wymyślić sposób, by zmusić korporacje do zapłacenia za ekosystemy, które zniszczyli.  Mają również nadzieję na wymyślenie sposobu, aby uczynić opłacalnym odbudowanie lub utworzenie nowych lasów i rezerwatów przyrody.  Jest to znak, że stary porządek świata uświadamia sobie, jak wiele szkody ich systemy polityczno-gospodarcze zrobiły dla naszej planety.  To może być za mało i za późno, ale przynajmniej pokazuje, że w końcu budzą się na ogromne szkody, jakie zrobili.

Wreszcie trochę dobrych wiadomości: Rozpoczęły się badania kliniczne, gdzie oczekuje się udostępnienia wielu leków przeciwko starzeniu.  Badania kliniczne wskazują, że konkretny lek, Metformina, pozwoli ludziom na zdrowe życie przez ponad 120 lat.

http://www.nzherald.co.nz/lifestyle/news/article.cfm?c_id=6&objectid=11553026

Ponadto, chińscy naukowcy w końcu wymuszają debatę na temat tego, czy i kiedy pozwolić ludziom na edycję i poprawę swoich genów.  Na razie debata koncentruje się na temacie usuwania genów paskudnych chorób dziedzicznych.  Jednak to już nie zajmie długo, aby niektórzy ludzie uzyskali podczerwieniowe, widzące oczy, super mięśnie i inne usprawnienia dostępne już w istniejącej technologii genetycznej.

http://www.theguardian.com/science/2015/nov/28/gene-editing-weapon-against-disease-or-ethical-nightmare

Chińczycy już wdrażają technologię, pozwalającą parom wybierać najlepsze geny z własnej puli genowej dla swoich dzieci.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2539596/Get-ready-superbaby-Chinese-firm-set-allow-parents-pick-smartest-embryos.html

Albo na Zachodzie będzie musiał się zakończyć zakaz poprawy genetycznej dla ludzi, albo w innym wypadku, obserwujcie jak  ludzie na Zachodzie stają się przestarzałymi reliktami genetycznymi.

Próby chazarskiej mafii, aby utrzymywać nas w życiu brutalnym i krótkim, tak, abyśmy nie żyli na tyle długo, aby się przebudzić, dobiegają końca.

Przetłumaczyła Krystal

http://earth-liberation-movement.blogspot.com/2015/11/as-promised-illuminati-offer-carved-up.html

25 Komentarzy (+add yours?)

 1. gs
  Gru 05, 2015 @ 01:25:11

 2. Gugolandia
  Gru 04, 2015 @ 18:23:55

  Oj dzieje się, dzieje! 🙂 Ja również poczułam radość po przeczytaniu raportu Benjamina.

 3. Aldabra
  Gru 04, 2015 @ 09:37:41

  Konferencja prasowa Ministra obrony Rosji, Anatolija Antonowa, prezentacja materiałów wywiadowczych i zdjęć pokazujących powiązania Turcji w handlu ropą zawładniętą przez islamistów. Przewodnia rola Turcji oraz Prezydenta Erdogana i jego rodziny w szmuglowaniu ropy nie budzi wątpliwości.”dzisiaj prezentujemy tylko kilka faktów, że bandyci i Turcy kradną ropę swoim sąsiadom Syrii i Irkowi i szmuglują ją ciężarówkami.” „Od momentu interwencji Rosyjskiej w Syrii dochód islamistów ze szmuglowania ropy spadł z 3 milionów $/dzień do 1,5miliona$/dzień. Zdjęcia i raporty można zobaczyć na stronie ministerstwa obrony Rosji. Amerykańska koalicja nie bombarduje tych ciężarówek z ropą ani miejsc jej wydobywania i rafinowania. Opublikowane dokumenty pokazują kompletną drogę kontrabandy ropy, finansującej terrorystyczne działania islamistów w tym regionie, od wydobycia do rafinerii w Turcji a następnie odbiorców. W USA i Europie jakoś nie było w mediach informacji o tej konferencji, wspomniano tylko, że Putin twardo mówił o Erdoganie i Turcji niby w kontekście strąconego myśliwca. Zdjęcia i filmy do obejrzenia pod linkiem ang. http://www.veteranstoday.com/2015/12/02/russia-presents-proof-of-turkeys-role-in-isis-oil-trade/

 4. M'
  Gru 04, 2015 @ 07:50:58

  KIM JESTEŚMY?
  JA JESTEM ŚWIADOMOŚCIĄ – przyjęłam formę ciała z ciała Matki Ziemi,aby doświadczać wzrostu Świadomości.Gdy wybiorę Wenus, przyjmę ciało Matki Wenus, aby doświadczać wzrostru Świadomości. I będe doświadczać wzrostuŚwiadomosci, aż do „stopienia się” z PIERWOTNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ.
  JA JESTEM ŚWIADOMOŚCIĄ lecz nie ciałem.

  • xylotet
   Gru 04, 2015 @ 21:46:45

   @M’ ,,,, 😀 ” ,,,,,,,,,,,,,,,, JA JESTEM ŚWIADOMOŚCIĄ lecz nie ciałem.” ,,,,,, pięknie! nic dodać nic ująć ,,,, 😀 ,,,,, ja jeszcze „nie ciałem” ,,, napisał bym dużymi literami ,,, 😀

 5. Iza
  Gru 03, 2015 @ 23:33:15

  dziękuję Ci Jeshua – Ty wiesz za co.

 6. Dawid56
  Gru 03, 2015 @ 16:32:12

  Manipulacja genami istnieje od milionów lat. My jesteśmy fizycznym wytworem manipulacji genów. Jako niewolnicy do pracy zostaliśmy tak pierwotnie genetycznie stworzeni przez Reptylian – mistrzów od genów, abyśmy nie byli zbyt inteligentni i nie za długo żyli, przez to nie zauważając iluzji Zasłony [co jest jednak obecnie w dezintegracji] kr.

  Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%
  Nie mniej nie wydaje mi się żeby Chińczycy mieli lepszą wiedzę n/t klonowania modyfikacji genów czy spraw „genetycznego starzenia” i nieśmiertelności aniżeli Ci co zmodyfikowali genetycznie małpę na Ziemi aby im służyła i aby im wydobywała złoto.
  Po prostu uważam że naczelnym zadaniem tych ewentualnych „manipulacji” powinna być sprawa moralności czy etyki i wzrostu szeroko rozumianej miłości a nie tylko wydłużania życia.

  • M'
   Gru 03, 2015 @ 18:41:44

   Czy u Ashayne Dean jest napisane, że człowiek pochodzi od małpy?- bo ja myślałam, że pierwsze istoty stworzyli elohimowie. Tak jak pisze Dawidzie Twoja ukochana Ashayna- wybacz, że tak napisałam, lecz pamiętam Twoje wypowiedzi na innym forum.Stąd te krwawe jatki po 1200 lat, bo pokłócili się „rodzice” różnych istot o panowanie nad ziemią.
   Ja nie pochodzę od małpy.Tylko tak jak większość ras, mamy innych kosmicznych rodziców.

   • Wiatr1000
    Gru 03, 2015 @ 22:19:12

    Z tego co wiem to Gwiezdna Rasa ludzi pochodzi od Delfinów 😉 Dlatego tak nam pomagają, podobny język mają a także upodobania do seksu 😉 Jednak nasza planeta była też skolonizowana oraz genetycznie z małpy i pełnej rasy ludzi zostaliśmy genetycznie stworzeni. Część jest z krzyżówki z małpami część jest kolonizatorami z innych planet. Nasza planeta jest różnorodna genetycznie. Dlatego tyle rzeczy się u nas dzieje 😉

 7. Next
  Gru 03, 2015 @ 16:24:07

  Czym jest zaslona ? Albo gdzie znajde info o niej?

  • eressi
   Gru 03, 2015 @ 19:59:31

   Na tej stronie. Na samej gorze ,po prawej stronie wpisz w szukaj : zaslona i wyskocza ci wszystkie wywiady na jej temat. Głównie z Kobrą, ale jest i Simon☺

  • Jestem:)
   Gru 04, 2015 @ 07:34:08

   Zasłona bracie to tylko metafora:) nie możesz jej zobaczyć:) bo jej nie ma
   Chodzi o to,że poprostu nie widzisz co jest prawdziwe:)

 8. planetariusz
  Gru 02, 2015 @ 23:29:09

  Mogli Reptylianie ,dlaczego my ich fizyczne istoty nie mamy uczyć się od „Mistrzów”
  Dlaczego mamy żyć w bólu,i plagach,które zsyłały nam światowe religie.Nareszcie krok naprzód we właściwym kierunku w stronę wydarzenia.Mam nadzieję, że 2016 będzie rokiem wycieków do mas-media .Dzisiejsze wiadomości są fantastyczne wiem,że rozpiera mnie optymizm ale powinniśmy wszyscy mieć bardziej pozytywne wibracje.Działajmy,nie bądźmy oportunistami , przyspieszajmy,zamiast opóźniać Wydarzenie. Stokrotne Podziękowania dla niezmożonej Krystal.

  ❤ kr

  • xylotet
   Gru 03, 2015 @ 00:54:19

   @planetariusz ,,,,,,, jeszcze gdyby tych reptilian ,,, archontów ,,,, itd. itp . tak zostawić w spokoju i zamiast tego zacząć się Naprawdę Rozwijać ,,,, a nie zwalać
   za wszystko winę na Niewidzialne Istoty (bo to tak najłatwiej) ,,,,, to może by wszystko jakoś ruszyło do przodu ,,,,, i efekt zaczął być widoczny ,,,,, ale jak to się mówi ,,,,, „jest jak jest ” ,,,,,,,,,,, nic dodać nic ująć 😀 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, no nie ????

   Ps… indywidualne wibracje ,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😉 🙂 😀

 9. Jan
  Gru 02, 2015 @ 22:32:02

  Witam
  Na stronie Kochane Zdrowie pojawił się następujący wpis:
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/12/sroda-02-grudnia-2015-specjalne.html
  A niedługo po tym drugi:
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/12/garrith-lamanov-el-melchizedek-01.html
  Tłumaczenie fatalne, ale z grubsza wiadomo o co chodzi.
  Treść tych wpisów wydaje mi się zbyt optymistyczna aby mogła być prawdziwa.
  Ponieważ jednak, gdyby to wszystko miało być prawdą, to byłyby to wieści o ogromnym znaczeniu.
  Dlatego droga Krystal, czy mogłabyś w paru słowach napisać co o tym sądzisz – jaka jest Twoja opinia na te tematy.
  Jesteś dla mnie autorytetem w tego typu sprawach.
  Pozdrawiam Cię
  Janek

  Drogi Janku, nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, gdyż od dłuższego czasu nie czytam takich przekazów ❤ kr

  • MajaWalia27
   Gru 02, 2015 @ 23:31:19

   Janku ja też przeczytałam te dwa linki….fajnie się to czyta, ale obawiam się,że za przeproszeniem treść można ‚włożyć między bajki”. Za to dwa ostatnie artykuły na stronie Kochanej Krystal-:) są nieocenione jak jej praca. I są przy tym kopalnią bardzo pozytywnych faktów i informacji. Z blogu Kobry dowiadujemy się,że byliśmy BLISKO masy krytycznej. Wiecie co to znaczy,że nadejdzie dzień gdy ją przekroczymy. Ja sama wysłałam zaproszenia do medytacji do wielu moich Przyjaciół, i myślę,że sporo osób tal zrobiło. Drugim niezaprzeczalny faktem jest skuteczna interwencja Rosji jeśli chodzi o osłabienie isil, czyli pseudo państwa islamskiego. Po trzecie Kyron w ostatnim chanellingu oznajmił,że zło zacznie się samo demaskować. I widać to na przykładzie Turcji, która na pewno nie spodziewała się takiego obrotu spraw, po strąceniu rosyjskiego samolotu…..w pewnym momencie cały świat ‚ujrzał’ jak na tacy że Turcja finasuje isiil…współpracuje z nimi,itd. Inne piękne rzeczy na świecie: 6 godzinny dzień pracy w Szwecji, dochód bezwarunkowy na każdego obywatela w Finlandii. Dla mnie czymś na miarę wiadomości niesamowitej jest fakt,że samo ŹRÓDŁO przyczyniło się do awarii CERN-u, stapiając go od wewnątrz. Mam wrażenie,że balans kosmiczny zaczyna bardzo wyraźnie przechylać się na stronę światła….czyżbyśmy byli blisko przekroczenia progu, na który tak bardzo czekamy?

   Może rok 2016 będzie rokiem ‚UJAWNIEŃ” wielu ukrytych prawd. O naszych braciach z kosmosu, o wolnej energii, zaawansowanych technologiach….może doczekamy się masowych aresztowań i resetu finansowego, choć intuicja mi podpowiada,że to będzie raczej rok 2017 to i tak warto czekać…i patrzeć ‚z uważnością”
   Ucałowania dla Ciebie Krytalku…Ogromne dziękuję ode mnie za Twoją pracę. Kocham najbardziej na świecie Twój blog …..no i Ok- ex aequo Pana Kobry!!! Jesteście dla mnie obecnie najcenniejszym, najukochańszym źródłem informacji- z serca, Nie z umysłu. I pozdrowienia dla Ciebie Janku. Nie znam Cię,ale z Twoich postów dosłownie promieniuje ‚ciepło”…

   ❤ kr

 10. Dawid56
  Gru 02, 2015 @ 22:20:10

  „Ponadto, chińscy naukowcy w końcu wymuszają debatę na temat tego, czy i kiedy pozwolić ludziom na edycję i poprawę swoich genów. Na razie debata koncentruje się na temacie usuwania genów paskudnych chorób dziedzicznych. Jednak to już nie zajmie długo, aby niektórzy ludzie uzyskali podczerwieniowe, widzące oczy, super mięśnie i inne usprawnienia dostępne już w istniejącej technologii genetycznej.

  http://www.theguardian.com/science/2015/nov/28/gene-editing-weapon-against-disease-or-ethical-nightmare

  Chińczycy już wdrażają technologię, pozwalającą parom wybierać najlepsze geny z własnej puli genowej dla swoich dzieci.”

  Chińczycy zaczęli już „drukować” mięso i hodować je z komórek macierzystych jako klony.Przyszła kolej na „modyfikację genów”. Nie podoba mi się to z prostego powodu- nie ufam że mają wystarczającą wiedzę aby selekcjonować geny czy je modyfikować.To zabawa w Pana Boga bez konkretnego przepisu ale z wielką zarozumiałością – jestem zdecydowanie przeciw.

  Reptylianie „bawią się w pana Boga” od milionów lat, niestety na niekorzyść ludzi, spróbuj tam zaprotestować 😉 kr

 11. rusek
  Gru 02, 2015 @ 22:14:37

  Czy uwazacie ze poprawa/wybor genow jest wporzadku wobec naturalnego biegu ?

  —-

  Manipulacja genami istnieje od milionów lat. My jesteśmy fizycznym wytworem manipulacji genów. Jako niewolnicy do pracy zostaliśmy tak pierwotnie genetycznie stworzeni przez Reptylian – mistrzów od genów, abyśmy nie byli zbyt inteligentni i nie za długo żyli, przez to nie zauważając iluzji Zasłony [co jest jednak obecnie w dezintegracji] kr.

 12. Oualander
  Gru 02, 2015 @ 22:08:01

  Wspaniałe wieści, teraz będzie ich znacznie więcej, więc już niedługo będziemy żyć w dużo lepszym, bardziej kochającym i zjednoczonym społeczeństwie. 🙂

  • Adrian
   Gru 02, 2015 @ 23:42:56

   Pięknie napisane przekaz tak czysto wywołał u mnie fale radości i miłości ❤️❤️❤️

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: