Wstępne informacje z wywiadu Jay Pee z Simonem Parkesem, 4 Marca 2018

.

Ten tekst jest z FB.  Udostępniam go tu, ponieważ myślę, że są w nim dość ważne informacje – kr

Templariusze i Watykan – O filmiku z walczącymi 2-ma statkami kosmicznymi –  Fałszywa flaga w szkole na Florydzie –  Fala energetyczna i sztuczna inteligencja

 

.

Simon Parkes, Jay Pee wywiad – 04 marzec 2018. Tłumaczenie wstępu wywiadu.
Witam wszystkich, dobre popołudnie, dobry wieczór i dobry poranek, gdziekolwiek się znajdujecie na tej obracającej się planecie.  Najpierw ważne rzeczy, ogłoszenia publiczne.

Normalnie nie muszę zapisywać rzeczy, ale teraz jest tak duża ilość zachodzących zdarzeń, że mam ze sobą trochę kartek i notatek.  Chciałbym przede wszystkim powiedzieć o Templariuszach. Mamy w wielu krajach takie powiedzenie i przesąd dotyczący piątku 13–go, że to jest pechowy, feralny i nieszczęśliwy dzień.  Z dzisiejszego punktu widzenia to nonsens. Ale to coś, co utkwiło w pamięci zbiorowej i w folklorze rzeczywiście sięga czasów, gdy Templariusze (w 1307 roku) zostali usunięci przez Watykan ze swej znaczącej pozycji.
Ostatnio ogłoszono, że Papież i Watykan zgodzili się na przyjęcie Rycerzy Templariuszy z powrotem „do klubu“.  Można by na to spojrzeć z kilku stron, także pozytywnie.  Zawsze miałem więcej zrozumienia dla Templariuszy niż dla innych tajnych organizacji czy towarzystw, które znam.  Zawsze uważałem, że zadaniem Templariuszy jest służenie i ochranianie przedmiotów sakralnych, artefaktów, pilnowanie dziedzictwa.  Taka była ich rola. I nastąpił upadek Templariuszy, w wyniku działań Watykanu wypadli z obiegu na ponad 700 lat /zostali wykluczeni./  Więc to co się teraz stało jest bardzo ważne, że Rycerze Templariusze ponownie zostali przyjęci, bardziej z czterech dość pozytywnych powodów, niż z negatywnych powodów.  Otrzymałem informacje od czegoś, co o nazywamy Strażnicy Świątyni Salomona, którzy są strażą Jerozolimy, czasem zwani jako Zakon Jerozolimy.  Jestem absolutnie pewien tych informacji, które zostały mi przekazane, więc dokładne tak (pozytywnie) powinniśmy na to patrzeć i dostrzec zmieniający się punkt widzenia Watykanu w nadchodzących tygodniach, które są jeszcze przed nami.

Przejdźmy do bardzo interesującego video z YT, które pokazywało bitwę w przestrzeni.  To było nagrane wydaje mi się przez kobietę, która myślę, że obniżyła szybę samochodu, aby to nagrać.  Widziałem to wideo i dla mnie ono wygląda na prawdziwe.  Jeśli to jest fałszywka, to mój Boże jakże dobrze zrobiona!  Dokładnie tak bym sobie wyobrażał zachowanie latających jednostek.  Z tą tylko różnicą w stosunku do innych komentatorów filmu, że ja nie postrzegam tego jako walki między ludźmi i flotą obcych.  Ja to widzę jako bitwę pomiędzy dwoma flotami spoza planety.  Po jednej stronie flota pewnie należąca do tajnego rządu, która w dużej mierze była pilotowana przez nie-ludzi. Na to wskazuje sposób, w jaki statki się poruszały.  Po drugiej stronie flota kosmiczna.  Była bardzo mała różnica pomiędzy nimi.  Jednak technologia kosmicznych istot ma nadal przewagę na tą z tajnych programów kosmicznych na Ziemi /SSP/.  A jednak klip wideo pokazywał jednostki niemal równe sobie, możliwości z błysków, które widać, to nie tylko wystrzeliwana broń.  To także efekt super przyspieszeń, których doznaje statek i może wtedy wzmocnić pole siłowe przez doładowanie go i można wtedy przeskoczyć przez przestrzeń i czas. Więc cóż ja wierzę, że to co wiedzieliśmy to była bitwa o Ziemię, pomiędzy dobroczynnymi kosmicznymi jednostkami z poza planety z czymś co przypuszczam, że nazywamy kabałem.  Czyli istotami starającymi się o utrzymanie swojego status quo na Ziemi.  Osobiście myślę sobie, że to prawdziwy film wideo.

Spoglądając do notatek, tak wiele się ostatnio zdarzyło.  Spójrzmy na powrót do straszliwych wydarzeń sfotografowanych w strzelaninie w szkole (na Florydzie).  Myślę, że należy dodać do tego wszystkiego co napisano, że była tam duża liczba uczniów żydowskiego pochodzenia w tej szkole.  I myślę, że to powinno być rozpatrywane jako pewien symbol.  Wielu uczniów, którzy obecnie zgłaszają się do szkoły, wychodzą naprzód i mówią otwarcie o tym zdarzeniu, o braku ciał poszkodowanych, o braku krwi, o fakcie, że było tam sporo aktorów, co już zrozumieliśmy. Wiele osób, które zgłosiły się i wspominały też o fałszywej policji.  Biorąc pod uwagę 9/11 to może być ta jedna fałszywa flaga, która przełamie równowagę lub nie, bo jest tak wielu ludzi, którzy powiedzieli właśnie, czy to nie było straszne?  A mimo to wielu zadają oni pytania. Mają wątpliwości – coś tu jest nie tak, coś się nie zgadza. W wielu fałszywych flagach ludzie kwestionowali, ale nigdy wcześniej nie byłem świadom, aż takiego przenikania informacji do głównego nurtu mediów. Główne media przeprowadziły wywiady z uczniami, którzy byli absolutnie dziwni, wygłaszali oficjalne kwestie.  Tak sobie myślę, że właśnie ta strzelanina może okazać się bardzo pomocna dla postępu ludzkości, nie to jak została zaplanowana, lecz jak wiele z tego zdarzenia zakwestionowano.

Patrząc na moje notatki kolejnym tematem są fale energii. Obecnie oczekujemy dwóch form energii.  Fal, które uderzą bardzo szybko w planetę.  Pierwsza fala będzie elektromagnetyczna. I informacja, którą otrzymuję jest taka, że w jej wyniku zakłócenia powinny być znacznie mniejsze, niż było wcześniej zakładane, czego się obawiano. Mogą nastąpić wyłączenia, przebicia w sieci telefonów komórkowych i ewentualnie dotknięte zostaną telefony stacjonarne.  Ale ogólnie mówiąc nie powinna to być żadna katastrofa, jak sądzono jeszcze z miesiąc temu. Zaraz na plecach tej fali elektromagnetycznej, leci wybuch energii pochodzącej z Centrum Galaktyki, pochodzący ze Źródła, który pomoże teraz w podnoszeniu poziomu planety i całej ludności. W przeszłości mieliśmy już fale energii, które trwały wiele godzin i to było ważne, ponieważ pozwoliło to ciału ludzkiemu na rozwój oraz nadrobić zaległości i nie było to zbyt dużym szokiem dla systemu.  To o czym mi teraz powiedziano, że ta fala energii będzie krótkim ostrym wstrząsem.  Ta fala jest korzystna, ale wielu z nas będzie się czuć jakbyśmy zderzyli się z buldożerem.  Możemy się poczuć bardzo zmęczonymi i zestresowanymi, lub poczuć się jakbyśmy weszli na górę Mount Everest i zaraz z niej zeszli. Tego należy się spodziewać. Więc bądźcie na to przygotowani.

Negatywni ludzie staną się niewiarygodnie zdezorientowanymi osobami, które żyją w gęstej, bardzo gęstej masie.   Ta gęsta energia nie będzie w stanie przenieść (wibracji tej nowej fali) i myślę, że to spowoduje pewne problemy na tej planecie, ale będzie to korzystne wydarzenie.   Fala elektromagnetyczna ma przyjść w pierwszej kolejności i ona coś zrobi ze sztuczną inteligencją AI.  Jeśli sięgniemy pamięcią wiele lat wstecz, gdy teleskop Hubbla został wystrzelony, otrzymywano z niego niewiarygodnie wielką ilość zdjęć do przetworzenia.  Wtedy wiele uniwersytetów zapytało zwykłych ludzi czy udostępnią swoje samodzielne, prywatne komputery, aby zwiększyć moc obliczeniową.  Aby mogli mieć dostęp do prywatnych komputerów w godzinach nocnych, co pozwali im przetworzyć te ogromne ilości informacji i danych.  I to się wydawało proste i zrozumiałe. (to samo robił program SETI)

Teraz już wiemy, że sztuczna inteligencja (AI) jest obecnie zaczepiona w domowych sieciach komputerowych.  Ta fala energetyczna w dużej mierze zabierze AI.  Nazywam to, niech zajrzę do notatek, węzłami.   Są takie węzły związane z wysokim napięciem, gdzie sztuczna inteligencja AI jest w stanie zawieszonym.  Fala elektromagnetyczna da całkiem spore efekty i zakłóci AI, zrobi bardzo wiele w systemie, trzeba to przyznać, w odniesieniu do komputerów. Niemniej jednak zadziała podobnie niczym pług śnieżny.  Jak mówiłem do koordynatora Skypa w Connecting Consciousness, kilka dni temu, wyobraźcie sobie spychacz, który pędzi przez śnieg i zanim śnieg opadnie na siebie, przechodzi przez niego energia.  Tak właśnie tego szukamy, bardzo pozytywny i pomocny proces, jednak bądźmy przygotowani na pewne skutki, na pewne obciążenia, które będą miały tymczasowy charakter.
Tłum. Aldabra, edycja Basia K.

23 Komentarze (+add yours?)

 1. Kris
  Mar 14, 2018 @ 08:16:25

  Wydarzenie wg. mnie powinno się wykonać samemu sobie sam w sobie każdy. Po prostu każdy musi uwierzyć w swoje szczęście obecne przyszłe=przeszłe :-). …

  • Elena
   Mar 14, 2018 @ 23:10:44

   Hej,
   Musi się dokonać dużo zmian wewnątrz nas samych. Podnosząć nasze wibracje, pomagamy innym. To co zobaczymy to tylko efekty “zewnętrzne” naszego wznoszenia. Nadal wierzę w falę, którą zbudowaliśmy sami. Fala idzie z zewnątrz ale obudzeni duchowo ludzie, świecą jak latarnie. Widać nas. Fala przychodzi, kiedy jest wystarczająca ilość świecących latarni. Tak ja to czuję. To są tylko spekulacje.
   Uściski

 2. maria hajduk
  Mar 07, 2018 @ 07:23:15

  Dzień dobry.Pragnę ciepło i serdecznie pozdrowić wszystkich.Cieszę się, że trafiłam tutaj,że czerpię naukę od mądrych ludzi….Białe jest białe.Dobroć i nadzieja,jak promienie Żródła niech nas otaczają i wypełniają.Niosąc radość, i spokój.Wszystkiego najlepszego.Załączam podziękowania.Fajnie,że jesteście.Damy radę…


  ❤ kr

 3. planetariusz
  Mar 07, 2018 @ 01:43:59

  Tyle tysięcy lat oczekiwań a to tuz ,tuż. Wprost nie do uwierzenia , wrażenie, że juŻ staję się lżejszy , wydawało się, że to nastąpi ale za 10 lat może dłużej, zmęczeni czekaniem,żyliśmy nowymi wiadomościami dosyć lakonicznymi, wiadomo z jakich powodów, nie można odkrywać kart grając w pokera. Czyżby Źródło uśmiechnęło się do nas i wszystko przyspieszyło .? Brakuje mi globalnych medytacji tak potrzebnych nam i walczącym siłom federacji światła.Ale teraz optymizm sięga zenitu , czyżby za pięć 12 wybiła !!!! Przesyłam światło miłości dla wszystkich forumowiczów i dla naszej krystal.

  • Turi Dredy
   Mar 07, 2018 @ 14:26:45

   Witaj dokładnie zostało wszystko poszybszone bo czas jest elestyczny i nasza wola i chęci zostały wysłuchane nic nie poszło na marne i te lata które były oddalone w czasie szybko sie skruciły do TERAZ>!! Wszystkiego dobrego.

 4. Elena
  Mar 07, 2018 @ 00:08:02

  Hej
  Czuję się atakowana na każdym kroku. To jest jakby wszystko tu, działało na moją niekorzyść. Chcę stąd iść. Nie wiem czy to ego, czy ogólna dezinformacja. Zdaję sobie sprawę, że jeśli Wydarzenie znów zostanie przesunięte w czasie i wielka fala nie nadejdzie, po prostu stąd idę. Nie dam im już ani kawałka energii.Dostaną nic. Mam tak dość.

  • krystal28
   Mar 07, 2018 @ 04:52:58

   jeśli Wydarzenie znów zostanie przesunięte w czasie i wielka fala nie nadejdzie, po prostu stąd idę.

   Eleno, podaj link z tego bloga, który mówi o przesunięciu terminu Wydarzenia, gdyż nic o tym mi niewiadomo. Kobra w swoich artykułach mówi o dezinformacji w Internecie na ten temat, a siły Światła proszą o niespekulowanie o terminach Wydarzenia.

   Przed atakami możesz się z powodzeniem ochronić. Jest wiele informacji o tym jak to robić na tym blogu w archiwach i na innych witrynach. Także znajdziesz jak kontrolować swoje myśli, emocje i jak praktykować wyższe wibracje, bez względu na to, co się dzieje wokół nas. Sprawy są na właściwej drodze. Życzę powodzenia.

  • Aga
   Mar 07, 2018 @ 13:02:52

   tez mam dosc ale trwam w nadzieji I wierze, poza tym pamietaj ego z laciny oznacza jestem….pzdr

  • Ewa
   Mar 07, 2018 @ 21:22:19

   Elena wytrzymamy.
   Zostało dosłownie parę metrów do mety.
   Poza tym pomyśl o tych ludziach, którzy nie mieli tyle szczęścia co my i trafiali np. do niewolniczej pracy na Marsie albo zostali porwani do baz na eksperymenty, brr..
   Więc proszę mi tu już nie narzekać, tylko trzymać to światło, zrozumiano? 😉

   Zebrało mi się dziś na wspominki, ależ to fajne 😀

   • Elena
    Mar 07, 2018 @ 23:45:00

    Hej.
    Wiem jak jest, jak niewiele czasu zostało. Tylko to mnie trzyma. Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Dzięki Wam nie czuję się w tym wszystkim sama.
    Uściski!

 5. Malena
  Mar 06, 2018 @ 22:02:25

  Dokladnie 2 lutego w godz. 18-21 przelecial przeze mnie niesamowity wstrzas, od glowy do stöp. Powtarzalo sie co 40 min. Kazdy tamten “atak” trwal ca 6-7 sek. Nie umiem powiedziec, ile razy, mysle, ze 6, moze 7. To bylo okropne. Wyssalo ze mnie sily. Nastepnego dnia, w sobote wröcilo to paskudztwo juz tylko 2 razy.
  Usiluje zrozumiec, co to bylo- tak wyobrazam sobie uderzenie pioruna.

  • SzurniętyMędrzec
   Mar 07, 2018 @ 15:33:49

   Piorun, czy mógł to być młot Thora? Ale to bez sensu, musiałabyś być powiązana z ciemnymi, może to dotyczy twojej przeszłej inkarnacji? Trzymaj się.

 6. Figu Schmidrüti
  Mar 06, 2018 @ 16:38:25

  💗☕Zdjęcia i Filmy Statków Kosmicznych Kosmos – Gwiazd Plejad http://www.figu.org youtube.com/user/FIGUVIDEO

 7. Daniela
  Mar 06, 2018 @ 14:26:10

  Witam, czy wiadomo – mniej więcej – kiedy nastapi zasilenie nas tą wspaniałą energią ze Źródła?czy będzie to jeszcze marzec?

 8. Krzysztof
  Mar 06, 2018 @ 13:47:09

  Coś się wydarzy na pewno ja to czuję ,pozdrawiam wszystkich

 9. Ivo
  Mar 06, 2018 @ 13:44:06

  Hej wszystkim,
  Najprawdopodobniej chodzi o tą bitwę w przestworzach z yt
  Pozdrawiam 😉
  Ivo


 10. Emilia Borys
  Mar 06, 2018 @ 12:46:56

  Czy macie może link do video na YT , które pokazało bitwę w przestrzeni? Niestety nie moge znaleźć, z góry dziekuje.

 11. Anna
  Mar 06, 2018 @ 11:33:23

  Nie rozumiem dlaczego i po co ta strzelanina w szkole bylaby “teatrem”. Kto by na tym cos skorzystal? Odwrocenie uwagi od czegos waznego? Nie wiem. Dlaczego byl 9/11 to wiadomo, ale szkola na Florydzie? Po prostu zastanawiam sie….

 12. STRUMYK
  Mar 06, 2018 @ 07:42:32

  Witam!
  Czekam z niecierpliwością na tą Falę Energetyczną. Powinna dużo pomóc. Pozdrawiam :):):)

 13. krystal28
  Mar 06, 2018 @ 05:57:11

  Ze względu na większe komplikacje w moderowaniu od kilku dni, dla ułatwienia wszystkie komentarze będą od dziś zatwierdzane ręcznie. Proszę także nowych Czytelników o zapoznanie się z zasadami komentowania, które są w zakładce ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: