Zasada Złotowłosej

.

Poniżej wyjaśnienie Zasady Złotowłosej.  Kontrola ciemnych elit się wzmaga:  Nagła, ostra cenzura i ataki na niezależnych reporterów przez Google’a, YT, Twittera, FB.  Wymuszenie praw ograniczających broń dla obywateli amerykańskich po fałszywej fladze w szkole na Florydzie, 14 lutego.  W Chinach nowe prawo, że prezydent może być na stanowisku dożywotnie. Wczoraj Rosja oznajmia plany na rozwijanie mocy jądrowej.  To tylko kilka przykładów z wielu.  Astrologicznie są to wpływy tranzytującego Saturna w Koziorożcu [do roku 2020 – 2021].  W Internecie jest wiele dezinformacji, np. że Wydarzenie stanie się w tym tygodniu lub w tym miesiącu.  kr

— 

Kobra, krótka aktualizacja sytuacji, 2 marca 2018

Usuwanie podziemnego Oderwanego Kompleksu Iluminatów jest przeprowadzane z pełną siłą.  Siły Światła nie mogą udostępnić nikomu intela o operacjach na powierzchni Ziemi bez szkody dla tych operacji.  Siły Światła wcześniej ostrzegły, że w przypadku braku istotnego intela w Internecie pojawi się wiele fałszywych informacji.  Dlatego zaleca się wiele rozeznania.  Ponadto siły Światła zniechęcają do spekulacji o tym, kiedy będzie Wydarzenie.

Jedynie poprosili mnie, aby się podzielić tym:  „Technologia Mjolnira jest pięcio-wymiarowym torusem Clifforda, projektowanym do czwartego i trzeciego wymiaru.  Wyzwolenie powierzchni planety będzie zgodne z Zasadą Złotowłosej [Goldilocks Principle]”.*

 

Jeśli zechcecie przestudiować topologię powierzchni Przełomu Kompresji, polecam następującą książkę:

.

Wydanie polskie:

https://bonito.pl/k-1531978-koniec-smierci

.

W niedalekiej przyszłości będę mógł ujawnić wiele intela niezwiązanego bezpośrednio z operacjami na powierzchni Ziemi.  Siły Światła poprosiły mnie o uwolnienie intela o misteriach Bogini i niektórych „innych” informacji, które do tej pory były bardzo utrzymywane w tajemnicy.  Ten intel może wywołać silne reakcje u wielu członków populacji na powierzchni Ziemi, którzy czytają ten blog.

Zachowujcie spokój.

Zwycięstwo Światła!

*”Zasada Złotowłosej [Goldilocks Principle] stwierdza, że coś musi mieścić się w pewnych granicach, w przeciwieństwie do sięgania w skrajności.  Zasada Złotowłosej pochodzi z opowiadania dla dzieci,  „Trzy niedźwiedzie”, w którym mała dziewczynka o imieniu Złotowłosa znajduje dom należący do trzech niedźwiedzi.  Dziewczynka w tym domu smakuje trzy różne miski owsianki i odkrywa, że woli owsiankę, która nie jest ani za gorąca, ani za zimna, ale ma odpowiednią temperaturę. Ponieważ ta historia dla dzieci jest dobrze znana w różnych kulturach, koncepcja „właściwej ilości” jest łatwo zrozumiała i można ją łatwo zastosować do wielu różnych dyscyplin.”  – kr z internetu.

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2018/03/short-situation-update_2.html

32 Komentarze (+add yours?)

 1. Przygotuj się na zmiany
  Mar 05, 2018 @ 15:45:57

  Czyżby wydarzenie the Event miało nastąpić za 3 do 6 miesięcy ?
  https://przygotujsienazmiany.blogspot.com/2018/03/czyzby-wydarzenie-event-miao-nastapic.html

  • krystal28
   Mar 06, 2018 @ 06:18:29

   To jest najprawdopodobniej dezinformacja ciemnych. Stare metody, aby zdyskwalifikować Wydarzenie poprzez szereg pustych obietnic i zaszczepić wątpliwości. Polecam także przeczytać ostatni artykuł Kobry na temat spekulowania o terminach Wydarzenia.

 2. kuba1902
  Mar 05, 2018 @ 15:25:41

  • Weronika
   Mar 05, 2018 @ 17:00:48

   Dla ułatwienia – określenia się dla każdego z nas, na którym poziomie świadomości znajdujemy się obecnie, podaję skrócony tekst wg. linku podanego przez Kubę 1992 – Złoty wiek Gai: jak powyżej:
   SIEDEM POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI
   PIERWSZY POZIOM ŚWIADOMOŚCI
   Człowiek żyje nieświadomie – zdany na zrządzenia losu
   Wszystkie bodźce do życia wywodzą się z potrzeb EGO lub pola tak zwanej zwierzęcej motywacji, uwarunkowanej popędem. Nie istnieją tu żadne pojęcia kompleksowych powiązań czy długotrwałych, dalekosiężnych oddziaływań. Na czoło wysuwają się egocentryczne priorytety: Dobre jest to, co w danej chwili przynosi korzyści! Prymitywna, hedonistyczna postawa staje się tutaj normą.
   Charakterystyczną cechą tego poziomu świadomości jest bieżące zaspokajanie potrzeb, pozbawionych jakiejkolwiek głębszej motywacji.
   W PARTNERSTWIE ten typ świadomości przejawia się wyjątkowo instrumentalnie: Mój partner powinien zaspokajać moje zachcianki i potrzeby!
   DRUGI POZIOM ŚWIADOMOŚCI
   Stan zamroczenia – sposób bycia stoi pod znakiem zapytania
   Spełnienie życiowych oczekiwań będzie w przeważającej mierze uzależnione od towarzyskich norm i zobowiązań, którym nie można i nie wolno się sprzeciwiać. Jest to najwyższa forma uzależnienia od obcych wpływów: Inni określają, co ja mam do zrobienia i absolutnie mi to nie przeszkadza, a jeśli już – to bardzo nieznacznie!
   Indywidualny bieg życia dyktują priorytety materialistyczne, podporządkowane woli EGO: To, co dyktuje grupowa świadomość, musi być właściwe! Nie może być inaczej!
   Wzorzec przyporządkowany ogólnemu trendowi stwarza uległość charakteru. Osoba całkowicie podporządkowuje się środowisku, w którym przebywa; wszystko przyjmuje bezkrytycznie.
   W PARTNERSTWIE taka świadomość przejawia się w ukierunkowaniu na osobiste dopełnienie. Materialistyczne nastawienie partnera staje się coraz wyraźniejsze. Na pierwszy plan wysuwa się instrumentalny stosunek do partnera: Coś za coś!
   TRZECI POZIOM ŚWIADOMOŚCI:
   Uświadomienie w życiu uczuciowym – na czoło wysuwa się aspekt emocjonalny
   Pierwotne EGO odkrywa rezonans społeczny, ale nadal rozstrzygająca jest chęć zachowania określonej pozycji w towarzystwie. Ważne jest, aby być kimś!, dlatego kolektywne, tchórzliwe wzorce wywierają szczególny wpływ na osobowość. Dominuje wartościowanie uwarunkowane pochodzeniem. Wielkopański, drobnomieszczański czy plebejski sposób myślenia urasta do bardzo wysokiej rangi. Jednak w tle – za kulisami świata pozy – zaczyna buntować się indywidualne EGO, potajemnie tworząc swoje własne wzorce zachowań. Pojawia się podświadome poczucie winy.
   Kariera, sukces zawodowy, uznanie – nadal wybijają się na plan pierwszy. Wszystkie bodźce ślepo zmierzają właśnie w tym kierunku. Lokalny duch – sposób myślenia środowiska – pojawia się niejako automatycznie, dlatego taki stan nie skłania do zastanawiania się nad własnym zachowaniem.
   W PARTNERSTWIE na czoło wysuwa się emocjonalny stosunek do partnera. O wyborze partnera decyduje współbrzmienie uczuciowe. Partnerstwo cechuje zbyt mocne przywiązanie, wieszanie się sobie na szyi. Taki związek bardzo szybko może się załamać. Płomienne uczucia mogą przerodzić się w niechęć, a nawet agresję lub nienawiść.
   CZWARTY POZIOM ŚWIADOMOŚCI
   Uświadomienie na płaszczyźnie mentalnej
   Na plan pierwszy wysuwa się ciekawość mentalna, głód wiedzy, potrzeba odkrywania czegoś nowego. Ważne staje się to, co duchowe, a nie to, co materialne (przynajmniej w sferze myślowej). Pojawiają się pytania dotyczące programu ideologicznego, a krytyczne zdystansowanie do kolektywnej świadomości uruchamia proces przysłowiowego przecięcia pępowiny. Pojawiają się walki wewnętrzne i rozterki duchowe: Kto ma rację? Ja czy inni?
   Jest to pierwszy krok w kierunku własnych odczuć etyczno-moralnych, niezależnych od norm obowiązujących na zewnątrz. Wzorce rodzinne, przymusy religijne, okupacja ideologiczna, kolektywne tchórzostwo – wszystko to zaczyna tracić na znaczeniu. Uwagę przyciąga teraz indywidualny rezonans. Zostają odkryte prawa KARMY (prawa przyczyny i skutku).
   W PARTNERSTWIE na czoło wysuwa się duchowość. Decydującym czynnikiem staje się zgodność mentalna – w przeciwnym razie pojawi się chęć rozstania. Wielką rolę odgrywa tu zbieżny poziom inteligencji, co sprawia, że partnerzy potrafią siebie słuchać bez wartościowania zachowań, są tolerancyjni, silnie lgną do siebie.
   PIĄTY POZIOM ŚWIADOMOŚCI
   Przebudzenie sił metafizycznych
   Na tym poziomie zostaje odkryta i stopniowo wcielana w życie siła duchowa. Tutaj zostaje zgłębiona wiedza o mechanizmach funkcjonowania istoty ludzkiej: Dzięki sile myśli i sile duchowej świadomości ja sam stwarzam swoją rzeczywistość!
   Tu rozpoznawana jest moc oddziaływania na środowisko i na całą planetę w sferze mentalnej. Ludzką osobowość cechuje pełna kontrola nad siłami Niższego “JA” – nad siłą myśli, uczuć oraz samowolnym działaniem.
   Znakiem rozpoznawczym tego poziomu świadomości jest wycofywanie się z dotychczasowych, tradycyjnych związków oraz powiązań politycznych i religijnych. Tu istota ludzka osiąga wolność słowa, tu uwalnia się od wydawania wyroków i wartościowania. Przecięte zostają wszystkie stare okowy, zrzucane są ostatnie pęta niewoli. Przejściowo jest to droga w osamotnienie. Jest to czas na refleksje filozoficzną, na poszukiwanie głębszej prawdy i dokonywanie cennych spostrzeżeń: Zbieram to, co posiałem!
   Zewnętrznym znakiem tego poziomu świadomości jest spirytualny wegetarianizm: Duchowi bracia zwierzęta muszą być bezwarunkowo respektowani! Ster w życiu przejmuje prawdziwa moralność, wyznaczając plany działań.
   Tu dokonuje się wystąpienie z pasywnych, karmicznych powiązań; tu kończy się oddziaływanie skutków karmy. Tu otwiera się droga w SUWERENNOŚĆ.
   W PARTNERSTWIE poszukuje się najwyższego współbrzmienia na płaszczyźnie duchowej. Na tym poziomie świadomości tracą ważność wcześniejsze priorytety, ale tylko nieliczni ludzie potrafią temu sprostać.
   SZÓSTY POZIOM ŚWIADOMOŚCI
   Uniwersalna miłość
   Osoba na rym poziomie świadomości staje się instancją duchową. Jej aura wykracza poza ziemski wymiar. Liczy się bycie, a nie czynienie! Ważne, że JESTEM, a nie KIM JESTEM!
   Osoba ta zaprzestaje walk, dopuszcza do głosu naturalne procesy, ufa i pozwala dziać się. Rola i aspekt EGO ograniczają się tylko do fizycznych sfer życia. Istnieniem kieruje w pełni ukształtowana, najwyższa duchowa siła sprawcza. Powoli wszystko staje się JEDNYM. Wysoki poziom duchowy takiej osoby czyni ją autorytetem dla innych (jest to dopuszczalne!).
   Na tym poziomie świadomości zjednanie ze WSZYSTKIM-CO-JEST wstępuje w sferę świadomych doznań i doświadczeń. Zdolność komunikacji ze światem zwierząt, roślin i kryształów staje się tutaj faktem. Zaczynają się zacierać ostatnie trójwymiarowe granice: Wszystko jest możliwe! Siły materializacji podporządkowują się woli Ducha. Zdolność urzeczywistniania osobistych wizji i marzeń graniczy niemal z cudem. Jest to punkt (sfera przejściowa), w którym w istocie ludzkiej coraz silniej objawia się boskie Źródło. Na tym poziomie świadomości kończy się “przymusowy” cykl reinkarnacyjny. Wibracja takiej osoby pozwala jej łączyć się ze WSZYSTKIMI i WSZYSTKIM, tzn. zaczyna ona świadomie wstępować w mentalną komunikację z Istotami Wyższymi.
   Na tym etapie kończy się proces dojrzewania w czasie i przestrzeni. Tu domyka się cykl ziemskiego dojrzewania. Obecnie Ziemia oferuje każdemu z nas bardzo korzystne warunki do duchowego wzrastania. Jest to wyjątkowy Akt Łaski. Każdy z nas w niewiarygodnie krótkim czasie może teraz dokonać skoku kwantowego w poziomie świadomości.
   Na tym etapie rozwoju PARTNERSTWO nabiera zupełnie nowych kształtów. Zostaje przezwyciężona każda forma własności prywatnej i osobistych zobowiązań. Nie ma żadnych wewnętrznych przymusów i wzajemnych uzależnień. Tu doświadcza się pełni szczęścia w ziemskim pojęciu partnerstwa. Wszystkie czynności będą wykonywane dobrowolnie, w niebiańskiej zgodności – w darze dla drugiej osoby. W tym partnerstwie odzwierciedla się rodzicielska dobroć, czyli najwyższy aspekt matczyno-ojcowskiej mądrości boskiego Źródła.
   SIÓDMY POZIOM ŚWIADOMOŚCI
   Mistyczne zjednoczenie
   Uruchomiony na szóstym poziomie proces zjednoczenia Bytu ze WSZYSTKIM-CO-JEST wchodzi teraz w fazę urzeczywistnienia. W ten sposób rodzi się na Ziemi nowy bóg! Boska świadomość, która na szóstym poziomie coraz silniej wysuwała się do przodu, tutaj staje się manifestacją. Z tym poziomem wiąże się pojęcie proroka lub mistrza duchowego.
   Wszystkie rozgraniczenia pomiędzy zewnętrznym a wewnętrznym światem rozpływają się odtąd samoistnie. Na tę osobę przestają oddziaływać prawa materii. Wędrówka pomiędzy światem zewnętrznym a wewnętrznym nie sprawia jej kłopotów. Osoba ta nie musi doświadczać polaryzacji ciężkiej, ziemskiej materii na własnym ciele, ponieważ zgłębiła już wszystkie bieguny wyzwań i sprzeczności. Wybór należy do niej: CZY, KIEDY, GDZIE i W KIM zechce inkarnować się w świecie gęstej materii jako awatar. Siódmy poziom świadomości objawia się na Ziemi w minimalnych promilach, ale pod koniec epoki CZASU na Ziemi pojawi się wiele Wysokich Istot z siódmej płaszczyzny Bytu. Wszystkie osoby, które poruszają się na szóstym poziomie świadomości, mogą się spodziewać, że w końcu cyklu CZASU, w 2012 roku, osiągną poziom siódmy.
   _________________

 3. Halfdan9
  Mar 04, 2018 @ 17:48:15

  Trafiłem na taki ciekawy konwntarz:
  Odnośnie do załączonego filmu w tym wpisie, poniżej link do filmu (angielski) potwierdzający to zdarzenie w większej ilości szczegółów:


  Podsumowanie/luźne notatki z tego filmu:
  > 75% badanych, w stanie hipnozy wskazało marzec 2018 jako czas przejścia ludzkości na nową Ziemię. 25% następne 3 miesiące.
  > Zdarzenie zacznie się od widocznego dla wszystkich ludzi opalizującego nieba. Nie będzie można temu zaprzeczyć w dłuższym czasie, wszyscy będą tego świadkami (świadomie lub mając ten sam „sen”).
  > Energia pochodzi z centrum galaktyki, jest kierowana na Ziemię przez portal w Słońcu. Ostatnio takie wydarzenie miało miejsce 26 000 lat temu (jest cykliczne).
  > Żółta energia/”żółty dym” przemieszczający się na całej Ziemi i przechodzący przez każdego, kto jest w stanie tego doświadczyć. Będzie to naturalne doświadczenie, nie trzeba się już na to specjalnie przygotowywać bo już nie ma czasu. Jednak osoby badane miały przekaz (w grudniu i w lutym) aby odstawić cukier, sól i pokarmy odzwierzęce, aby móc procesować swoje emocje w bardziej klarowny sposób. Polecana jest też medytacja bez muzyki i spacery.
  > Maszyny, telefony przestaną działać. Pośrednio ma to spowodować aby ludzie zaczęli współpracować by wyjść z tego krótkotrwałego chaosu. Osoby np. w czasie operacji będą bezpieczne (operacja się zakończy wcześniej lub zostaną przetransportowane na statki). Osoby w samolotach zostaną przeniesione na statki.
  > Po dotknięciu przez tę energię możesz stracić przytomność, a Twoje ciało się przebudowuje, aby być kompatybilne z nową Ziemią i jej energiami. Ważne – nie wszyscy będą w stanie tego doświadczyć, dla niektórych mogą to być za wysokie energie.
  > Ci, dla których to będzie to za wiele (spotkanie z żółtą energią) zostaną wcześniej zabrani poza Ziemię, powrócą, kiedy będzie dla nich bezpiecznie. Każdy dostanie możliwość pozostania na Ziemi lub na statku. Planowana ilość statków okazała się za mała (za wiele ludzi okazało się niekompatybilnych) ale dodatkowe statki będą zorganizowane. Osoby, które zostaną na Ziemi nie zauważą braku ludzi, zabranych na statki gdyż będą za bardzo zajęci doświadczaniem nowej energii.
  > Niektórzy zostaną na statkach aby eksplorować nowe możliwości.
  > Doświadczenie nowej energii w momencie jej pojawienia się na Ziemi posunie Ciebie w rozwoju szybciej. Osoby powracające ze statków na nową Ziemię będą miały więcej do nauki, jeżeli chodzi o pracę ze „światłem”.
  > Ludzie na nowej Ziemi będę musieli nauczyć się utrzymywać w sobie „światło”.
  > Ci, którzy mają jeszcze do przerobienia karmę w systemach z polaryzacją, takich jak nasz matrix 3D/4D, zostaną przeniesieni na inną, kompatybilną planetę aby dokończyć swoje doświadczenia (nie koniecznie w tych samych ciałach).
  > Po tym wydarzeniu, wszędzie będzie nowe „światło”, będziemy zwiększać swoje wibracje aby go więcej przyjąć.
  > Dla każdego czas oswojenia się z nowymi energiami będzie różny (przykład podany w filmie to 6 miesięcy).
  > Energia/”żółty dym” będzie jeszcze kilka razy nawiedzać Ziemię, w ciągu następnych 7 lat. Nową Ziemię można postrzegać również jako proces wzrostu świadomości ludzkości.
  > Energia/”żółty dym” – zależnie od własnych wibracji może być postrzegany jako mgła-dym (niższe wibracje) lub jako „koc utkany z szczęśliwych i błogich fal” (wibracje podobne do tej energii).
  > Nie będzie wojny/wojen, globalne elity nie zaburzą tego procesu. Nie będzie kataklizmów spowodowanych przez to wydarzenie. Będą trzęsienia Ziemi ale nie związane z nową energią.
  > Wzrośnie poziom świadomości każdego. Uzyskamy wiedzę nt. kierowania własnej energii, kreowania własnej rzeczywistości.
  > Poznamy więcej możliwości naszego ciała: „body’s user manual”.
  > Brak strachu i telepatia będzie dostępna prawie dla każdego na początku, dla wszystkich w późniejszym czasie. W świecie bez telefonów nie będzie lepszej metody zdalnej komunikacji niż telepatia.
  > Ludzie, którzy zostaną na Ziemi aby doświadczyć energii/żółtego dymu posiądą dar uzdrawiania siebie i innych („tak jak Jezus”). Ważne aby nauczyli się „opróżniać”.
  > Reset systemu pieniężnego nastąpi na pewno po opisywanym wydarzeniu (nie podano daty).
  > Odtajnienie kontaktów rządów z „UFO” nastąpi w ciągu 2 lat po wydarzeniu.
  > Początkowy chaos będzie wymagał wspólnej współpracy i pomocy potrzebującym ale najważniejsze aby najwięcej energii włożyć w pomoc sobie.
  > Negatywność jak i strach przestaną istnieć, ma to fundamentalne znaczenie, gdyż na nowej Ziemi będzie zachodzić nieskrępowana kreacja / urzeczywistnianie własnych myśli.
  > Ludzie/Istoty z wnętrza Ziemi zaczną się pojawiać (nie wszyscy je zobaczą).
  > Wiele osób inkarnowało na Ziemi w tym czasie jedynie aby doświadczyć tego wydarzenia, nie posiadają oni uwiązań karmicznych.
  > Ludzie z nałogami powinni wykorzystać jak najbardziej ten moment aby uwolnić się z nich…

  • SzurniętyMędrzec
   Mar 05, 2018 @ 00:47:08

   Dziękuję ci, za twój czas i pracę nad postem

  • Omstan
   Mar 05, 2018 @ 08:40:12

   Po przeczytaniu tekstu nasuwają mi się następujące uwagi: ponieważ były to badania za pomocą hipnozy to trzeba założyć pewne zniekształcenia spowodowane filtrami (wkodowanymi programami) poszczególnych uczestników. Dlatego należy określić tylko ogólne ramy tego procesu i nie przywiązywać się do szczegółów bo mogą być one podobne do opisanych bądź inne.
   Nie wiem też jak rozumieć następujące zdanie „Osoby, które zostaną na Ziemi nie zauważą braku ludzi, zabranych na statki gdyż będą za bardzo zajęci doświadczaniem nowej energii”.Jeżeli mieszkam tylko z żoną, to w wypadku jej zabrania na statek nie zauważę jej braku i braku obiadu na stole? (żona przygotowuje posiłki). Dużo tekstów krąży w internecie na ten temat, ale różnią się one od siebie, dlatego nie przywiązuję się do szczegółów, ale wiem że jest to już bardzo blisko.
   Kobra też radzi aby nie spekulować ale też daje sygnał na swojej stronie , że to tuż tuż. Poczekamy zobaczymy, może to być nawet marzec.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Mar 05, 2018 @ 11:53:15

   a potem okaze sie ze oni opisywali alternatywna linie czasu

  • Paweł Giszczak
   Mar 05, 2018 @ 12:07:37

   Witajcie,
   Dzisiaj miałem identyczny sen w nocy a właściwie nad ranem ( więc , czy to był sen?) . Najpierw poczułem euforię , ale potem chyba się przestraszyłem. Wszędzie były statki na Ziemi ,na każdym statku stały dwie Istoty na takim jakby balkoniku.
   Jednych faktycznie zabierali ze sobą , ale widziałem też , że do niektórych wysyłana była tylko energia w postaci złotych kul światła, jak doszli do mnie to niestety się przebudziłem, szkoda. Dzisiaj cały dzień poświęcę na znalezienie odpowiedzi co mi się przytrafiło.
   Zresztą ostatnio mam też coś takiego ,że nagle pojawia się jakaś informacja bądź Istota z jakąś informacją a po zaledwie kilku godzinach jest potwierdzenie na internecie.

 4. STRUMYK
  Mar 04, 2018 @ 08:57:07

  Witam!

  Obecnie na Ziemii jest dużo walki dobra ze złem, nie da się tego nie zauważyc :).

  Koncentrujmy się na naszej najbliższej społeczności lub tam, gdzie mamy coś do zrobienia i do mówienia :).

  A Siłom Światła zostawmy robotę, niech robią swoje :).

  Pozdrawiam w świetle 🙂 🙂 🙂

  • Weronika
   Mar 04, 2018 @ 11:53:15

   SIŁY SWIATŁA – to my.
   Wszyscy odczuwamy nasilające się ataki . Jest to ostateczna walka sił ciemności. Wykorzystują wszelkie środki by utrzymać się na powierzchni. „Tonący brzytwy się chwyta”. Teraz jest czas na uderzenie SWIATŁEM w nich. Jest finał, który musimy wykorzystać. Nikt za nas tego nie zrobi. Otaczajmy ich SWIATŁEM, to najlepsza broń a nas wiele nie kosztuje. Od nas zależy wyzwolenie. Mamy ogromną moc działania poprzez
   SWIATŁO – MIŁOŚCI.
   Pozdrawiam.

  • Adrian
   Mar 04, 2018 @ 12:50:02

   Dobrze powiedziane jednak nigdy nie zapominajmy, że:
   Walka dobra ze złem jest mitem dla naiwnych dzieci kosmosu (a takimi jesteśmy wszyscy, bowiem wszechświat i jego Stwórca istniał zanim powstało zjawisko w czasie zwane homo sapiens sapiens, czyli człowiek czujący i myślący). Mądre, spostrzegawcze dzieci kosmosu wiedzą, że
   – dobro nie zwalcza nikogo ani niczego, bowiem dobro służy wszystkim i wszystko służy dobru (nawet nieświadomie)
   – dobro jest świadome, że to, co negatywne zawsze niesie w sobie iskierkę pozytywnego
   – dobro stawia naprzeciw niszczącym projektom – projekty twórcze dlatego jest dobrem
   – dobro uświadamia i pozostawia wolną wolę
   – dobro nie wymusza, nie karze, nie zabija itd.
   Cytat z blogu Romana Nachta. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)

   • Turi Dredy
    Mar 04, 2018 @ 13:12:08

    Tak. ale jednak jest wolny wybór i każdy kto się kręci w światach 3 wymiarowych ponosi konsekwencje czynów i w ostatecznośći zbiera co zasiał. Wszystko po to by nauczyć sie promieniować milośćśą która jest wszystkim i otacza wszystko.LOVE LIGHT.

   • Paweł Giszczak
    Mar 04, 2018 @ 14:07:28

    Witaj,
    Paradygmaty te zmieniły się teraz są inne , i dobro dąży do wyeliminowania wszystkich anomalii związanych ze złem, wszystko co nie rezonuje z energią miłości zniknie.
    Roman Nacht jest moin zdaniem dezinformatorem.

    • Adrian
     Mar 04, 2018 @ 14:57:22

     Dzięki za odpowiedź. No cóż nie mnie oceniać czy nim jest czy nie. Co do wolnej woli całkowicie się zgadzam 🙂

   • Piker
    Mar 04, 2018 @ 16:36:36

    Od dawna znane jest powiedzenie „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”
    Dezinformatorów też można pod to podczepić 🙂
    Pozdrawiam

   • Eve
    Mar 04, 2018 @ 18:57:33

    „Jam jest częścią tej siły, która zawsze zła pragnąc, dobro czyni”

 5. emin
  Mar 03, 2018 @ 23:11:31

  Jak odbieracie informacje od tego gościa?
  Twierdzi, że Wydarzenie może być już w marcu. Dezinformacja?

  • SzurniętyMędrzec
   Mar 03, 2018 @ 23:59:25

   On jest bezpieczny, znaczy odbieram go w 70% pozytywnie, w 30/15% niepewnie. Czy wydarzenie będzie w marcu? O ile zostanie przekroczona masa krytyczna, chyba, bezpieczniej byłoby poczekać do tego 2024-25 by jak największa liczba ludzi mogła zgłębić swoje ja, lub zgłębić je jak najbardziej potrafią. Pozdrawiam.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Mar 04, 2018 @ 01:48:10

   to by bylo zbyt piekne

  • Eve
   Mar 04, 2018 @ 19:37:26

   Dezinformacja czy nie, kiedy tego słucham to odczuwam jednocześnie spokój, że wszystko będzie dobrze, ekscytację tego co sie wydarzy i radość. No i dziwnie zbiega się w czasie z moją decyzją o dwutygodniowym detoksie fizycznym..

 6. Robin
  Mar 03, 2018 @ 11:29:43

  Witam,
  chcę dodać swoje luźne 5 groszy do tego artykułu.
  Krystal piszesz we wstępie m.in., że “Astrologicznie są to wpływy tranzytującego Saturna w Koziorożcu”. Ooojj tak. Te działania mogą być z pewnością dość mocno widoczne, ponieważ Saturn jest władcą Koziorożca, czyli przebywa teraz “na własnych śmieciach” i pewnie chciałby, coby było po jego myśli. Jednak już od kilku lat ten znak wizytowany jest przez Plutona, co też bardzo wyraźnie widać po silnych zachwianiach i upadkach wielu struktur. Pluton będzie robił swoje do początku 2024r. i nie bardzo widać, żeby jego burzącym i transformującym wpływom coś się mogło specjalnie oprzeć. Te szalone działania rządów i wściekanie się klik w różnych krajach i na różne sposoby można skojarzyć z próbą odbudowy przez Saturna “starego” porządku, mocno przeczesanego już przez Plutona. Sądzę jednak, że to ostatnie podrygi tego upadłego ego, bo Saturn skończy tranzyt na początku 2021r., a Pluton jeszcze przez 3 kolejne lata będzie kontynuował “porządki”. Także próba ponownego postawienia wieży babel z gruzu to złudzenie kosmicznej kategorii. Dodatkowo końcem tego roku do Strzelca, czyli na własne włości wejdzie Jowisz, czym – mam nadzieję – poprawi nam – rasie Homo sapiens przez cały 2019r. sposób spojrzenia na to, co nazywamy życiem i na wszystkie zasady, które powinny tym życiem kierować. Kolejnym plusem ze strony Jowisza będzie tranzyt Koziorożca przez cały 2020r. i tu myślę, że jego wpływ powinien podpowiedzieć Plutonowi, żeby tą rewitalizację przeprowadzał w sposób łatwiejszy do przełknięcia, a Saturnowi – żeby przestał się łudzić, bo jak mówi przysłowie – z piasku bicza nie utoczy. Jak to będzie wszystko wyglądać, zobaczymy, choć trzeba pamiętać, że nasze pozytywne i ciepłe myśli są baardzo mocnym i ważnym czynnikiem, który będzie miał spory wpływ na wydarzenia. Pozdrawiam

  • krystal28
   Mar 05, 2018 @ 03:02:01

   Robin, dzięki za rozwinięcie tematu. Dodam jeszcze, że tranzytujący Mars będzie w koniunkcji z Saturnem pod koniec Marca. Można w tym czasie spodziewać się na świecie zwiększonych ataków i opresji ze strony ciemnych. Także musimy wziąć pod uwagę koniunkcję Saturna i Plutona na początku 2020. Ten aspekt będzie trudny i przełomowy, na szczęście nie będzie trwał długo. Wszystko idzie w dobrym kierunku, choć pewne wydarzenia będą prawdopodobnie konieczne, aby więcej ludzi się przebudziło. Utrzymywanie wysokich wibracji w obecnych czasach nie tylko będzie wyjątkowo korzystne w życiu osobistym, ale także dla całego świata.

 7. Megi
  Mar 03, 2018 @ 11:00:46

  Być może jestem z tych mniej inteligentnych ale z przekazów Kobry niewiele rozumiem, wszystko jest na tak wysokim stopniu enigmatyczności i tajności, że dla mnie to bełkot, choć naprawdę czekam “jak kania dżdżu” dobrych wiadomości. Dla mnie to sygnał, żeby wycofać swoją uwagę ze świata zewnętrznego do wnętrza i
  skupić się na swoim świetle i własnej pracy. Może Ty Krystal potrafisz to jakoś ogarnąć i w przystępny sposób skomentować, byłoby miło przeczytać coś, co “trzyma się kupy”. Przesyłam Wszystkim światło.

  • xylotet
   Mar 03, 2018 @ 23:32:46

   @Megi ,,,, w pełni się z Tobą zgadzam ,,, po studiach wydawało mi się że należę do inteligentnych ,,, ale pewnie gram w Twojej drużynie ” mniej inteligentnych” ,,, 😉 ,,, ten sam problem ,,, ” nie trzymania się kupy ” ,,, 😉

  • krystal28
   Mar 05, 2018 @ 03:23:07

   Megi, dla mnie teksty Kobry są jasne i pełne pozytywnych informacji i bardzo doceniam, że Kobra jest takim wytrwałym i zmotywowanym wojownikiem Światła pomagającym przetrwać ten przełomowy okres wielu osobom na całym świecie. Jeśli czasem mam pytania, robię głębsze poszukiwania. Jeśli to dla Ciebie „bełkot” to te artykuły nie są dla Ciebie i po prostu skoncentruj się na innych tekstach, które z Tobą obecnie bardziej rezonują ❤

 8. Turi Dredy
  Mar 03, 2018 @ 10:34:13

  Witam z uśmiechem na twarzy:) hehehe i dokładnie nikt nie wie kiedy rozbłysk błyśnie napewno to sie stanie i czas jest do 2025 roku. Puzniej bedzie tylko linia wzniesienia.Nie bądzcie w gorącej wodzie kompani bo tysiace nawet miliony lat ta planeta stała w zastoju a teraz jak ma ruszyć każdy chce szybko wszystko zrobić wiedzieć ale spokojnie JEST JAK MIALO BYĆ. Będzie moment bedzie błysk i bedzie nowa ziemia która wyłoni sie z tej obecnej dla twórców ktoży ja osiedlą.LOVE LIGHT.

 9. Art
  Mar 03, 2018 @ 09:34:47

  Informacja o wydarzeniu jest dezinformacją,? a skąd wiadomo, skoro nic nie wiadomo.
  Cabal w natarciu?, Putin się zbroi.? Jest zupełnie odwrotnie, cabal pada i to jego ostatnie konwulsyjne odruchy, może nie przyjemne, ale to ich KONIEC. Myślcie pozytywnie, wówczas będziecie tworzyć swoje pragnienia.

 10. Grupa Cywilizacyjno-Pozaziemska
  Mar 03, 2018 @ 08:42:34

  https://youtu.be/GtTou7xW2iI Filmy Alaje 💗🌟🚀🚀👼👼👼W Których Są Widoczne Statki Kosmiczne Pojazdy Latające Jako Oddzielna Grupa Przypadków Pozaziemskich Są To Pojazdy Które Przybyły Tutaj z Najodleglejszych Krain Do Wyobrażenia🌠⛅🌠 Dziękuję Za Opublikowanie Naszego Wspólnego Poprzedniego Dzieła 💝Trudzimy Się Aby Wyglądało💗☕ To Ładnie 🌞⛅=Zbawienie Poprzez 💙💚Miłość Plejadian💙💜Bóg👑Arkturianie Inne Przyjazne Naszemu Życiu Wyzwalające 🌎💛💝Tą Planetę Nasze Wspólne Miejsce Do Życia

  • Turi Dredy
   Mar 04, 2018 @ 21:04:46

   Alaje cudowna istota akurat spotkałem go na statku 🙂 niedawno zaprosił mnie odwiedzam rózne istoty na statkach ale Alaje był wyjątkowy i miło mnie przywitał ma niespotykane Pole elektromagnetyczne wokoło siebie i ogromna figlarna miłość.Jakby na tej planecie chodz część ludzi była jak Alaje ta planeta była by rajem. LOVE LIGHT…

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: