Operacja Mjolnir

.
Kobra, 16 stycznia 2018

Operacja Mjolnir jest specjalną operacją Sił Światła, która egzekwuje wdrożenie Kodeksu Galaktycznego na  Ziemi pod kwarantanną.
 .
Mjolnir, zwany także młotem Thora (porównaj Norse: Thor, rzymski: Iuppiter, grecki: Zeus, egipski: Wsir, późno-atlantydzki: Astar), jest specjalną nieujawnioną technologią Galaktycznej Konfederacji, która zapewni, że Galaktyczny Kodeks będzie ponownie szanowany w sektorze Ziemi:
 .
 .

Jednym z aspektów technologii Mjolnir jest wykrycie jakiejkolwiek ciemnej istoty po prostu poprzez pomiar ilości anomalii kwantowej, która emanuje negatywnymi myślami, emocjami i działaniami. Innym aspektem technologii Mjolnir jest niezawodna technologia zatrzymywania i przeistaczania, która może usunąć każdą ciemną istotę z jej domeny i przeistoczyć ją zgodnie z Kodeksem Galaktycznym. To przeistaczanie odbywa się zwykle w sortowni Ganymede.

Operacja Mjolnir obowiązuje od listopada 2017 r.

 

 

W podksiężycowej przestrzeni, Siły Światła należące do Galaktycznej Konfederacji  zbliżają się do wszystkich członków różnych ciemnych frakcji w sposób nieoficjalny, dając im możliwość zaakceptowania Światła.  Gdy odmówią zostaną przewiezieni do Centrum Galaktycznego w celu restrukturyzacji:

 .
Główną frakcją tworzącą problemy jest ostatnio tak zwany Oderwany Kompleks Iluminatów (IBC).  IBC to kontrolowana przez Chimerę negatywna frakcja, która oderwała się od sieci Illuminati na powierzchni i zeszła pod ziemię podczas inwazji archontów w 1996 roku. Stworzyli oni własną sieć podziemnych miast, połączoną  szybkimi pociągami. Ich podziemna sieć jest niezależna od amerykańskich wojskowych sieci podziemnych (budowanych od 1950 r. i oczyszczonych przez Opór po roku 2000) i jest też niezależna od sieci Chimery (zbudowanej 26.000 lat temu i teraz prawie całkowicie oczyszczonej przez Ruch Oporu) i niezależna od sieci podziemnej Agarthy ( stworzonej 26.000 lat temu i rozszerzonej w ciągu ostatnich kilku dekad, kiedy to Opór dołączył do tej sieci):
 .
 .
Pod powierzchnią Oderwany Kompleks Iluminatów połączył siły z rodowitymi, ziemskimi Drakonami i Reptylianami, a także z Drakonami i Reptylianami, którzy przybyli do tego Układu Słonecznego w latach 1996 -1999 podczas ostatniej inwazji archontów.  W 2014 roku najwyższe poziomy Oderwanego Kompleksu Iluminatów zostały przejęte przez Chimerę. Od 1996 r.  IBC opracowywał własny tajny program kosmiczny, który współpracował z flotą Drako i tak zwaną Ciemną Flotą. Teraz ten tajny program kosmiczny ze znaczną flotą zamaskowanych statków jest najpotężniejszą negatywną frakcją obecną w przestrzeni podksiężycowej i jest głównym celem operacji Mjolnir.
 .
Obecnie Oderwany Kompleks Iluminatów składa się z około 200.000 Iluminatów i Drakonów, kontrolowanych przez Chimerę.  Odpowiedzialny jest za większość zaginionych dzieci od 2015 roku  używanych jako niewolników w podziemnych bazach:
 .
 .
Informacje na temat IBC nie mogły być wydane do tej pory, ponieważ spowodowałoby to odwet w postaci wielkiego cierpienia tych więźniów.  Jedną z części Operacji Mjolnir było uwolnienie przez Ruch Oporu ogromnej większości tych jeńców od początku stycznia 2018 r., a następnie Plejadianie zabrali ich na pewną planetę w pobliżu gromady gwiazd Plejad w celu rehabilitacji i  uzdrowienia.
 .

Oderwany Kompleks Iluminatów jest również odpowiedzialny za wiele skalarnych i ukierunkowanych ataków na pracowników i wojowników Światła, szczególnie za obecną falę ataków, która rozpoczęła się w listopadzie 2017 roku.

Oderwany Kompleks Iluminatów jest również powiązany z około milionem rodzimych Reptylian, którzy żyją na powierzchni Ziemi, szczególnie w Afryce i Ameryce Łacińskiej, ale także na innych kontynentach, którzy są także znani jako wampirzy:

 .
 .
Inne tajne programy kosmiczne mają tendencję do grawitacji bliżej Ziemi na Niskiej Orbicie Ziemi, a ich usuwanie jest odpowiedzialne za bardziej widoczne efekty obecnej wojny kosmicznej:
 .
 .
 .
 .
Pocisk skierowany na Hawaje był bronią tajnego programu kosmicznego, który został usunięty przez Galaktyczną Konfederację, zanim wszedł w atmosferę. 
 .
Tajemnicza satelita, Zuma (USA 280) została pomyślnie uruchomiona na orbicie i bierze udział w obecnej wojnie kosmicznej.  Do niedawna możliwe było śledzenie pozycji tej satelity tutaj:
 .
 .
Inna satelita, NROL-47, jest również zaangażowana w obecnej wojnie kosmicznej na Niskiej Orbicie Okołoziemskiej:
 .
 .
Ta satelita została lub nie została rozwinięta przez pozytywną frakcję wewnątrz kontrolowanego przez Chimerę Narodowego Biura Rozpoznawczego (NRO):
 .
 .

NRO jest jedną z głównych organizacji, której głównym celem jest utrzymywanie statusu ziemskiej kwarantanny i ciągłe monitorowanie ewentualnego zaangażowania Konfederacji Galaktycznej w kwarantannę

Emblemat misyjny dla NROL-47 brzmi: Mali Nunquam Praevalebunt, co przetłumaczone z łaciny oznacza „zło nigdy nie wygrywa” lub „ciemni nigdy nie zwyciężą”.

Obraz na emblemacie przedstawia św. Jerzego zabijającego smoka, który domagał się ludzkich ofiar:

 .
W nowoczesnym języku oznacza to zwycięstwo pozytywnych gatunków humanoidów nad drapieżnymi gatunkami Drakonów w ostatniej fazie wojen galaktycznych.
.
Zakończymy tę aktualizację filmem o Operacji Mjolnir, który może być interesujący dla wielu osób:
 .

 

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2018/01/operation-mjolnir.html

90 Komentarzy (+add yours?)

 1. Turi Dredy
  Lu 03, 2018 @ 19:20:50

  Czekanie nie ma żadnego sensu bo wszystko zachodzi w TERAZ nawet gdy my je tworzymy.Dużo pracowników światła jest sflustrowanych że zmiany nie zachodza a dzieje sie tak ponieważ nie ukańczaja samych siebie i nie wykonuja pracy wewnętrznej a tylko w taki sposób można wejść w harmonie z nowym światem i nowa żeczywistośćą.Kto dalej czeka nie doczeka się a ten kto w pokorze i miłośći promieniuje światłem już sie doczekał!i nawet jak przyjdzie wielkie wydarzenie beda i rozczarowania i wielkie radośći bo ci skromni z otwartymi sercami dziedziczna nowy świat i nowa zeczywistość.Nawet gdy jest wszystko wydłużane do oporu i przytrzymywane przez ciemne energie dokonało się i jest już gotowe więc jeśli ludzie dalej chca doświadczać świadomosci 3 wymiarowej beda jej doświadczać w tak inteligenny sposób ze nie zobacza a już beda w takich poziomach na następne cykle inkarnacyjne w programie karmy.Nowa zeczywistość jest bliżej niż kto kolwiek mógłby sie spodziewać własnie w nią wchodzimy całkowicie i fizycznie i duchowo i wszystko jest nowe i żyje życiem.Wybor żeczywistośći to najważniejsza decyzja waszych wszystkich wyborów i wszystkich żyć które sie ukańczaja w liczbie 9.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Lu 03, 2018 @ 20:07:35

   ja tylko chce zeby kazdy bym szczesliwy tam gdzie jest

  • Obserwator
   Lu 04, 2018 @ 03:31:43

   No tak ale wydarzenia jak nie było tak i nie ma. Było wiele przewidywań dotyczących roku 2017 (min przyszłe projekcje autorstwa Manuela Pinedy). To wspaniale się czytało niemal jak bajkę. A rzeczywistość? Z tych przewidywań nie spełniło się NIC. Nadal żyjemy w świecie archaicznym, mamy 2018 rok a polski rynek pracy to taka ,,ziemia obiecana” 120 lat później. Sam pracuje jako pracownik fizyczny i widzę wiele analogii. Najbardziej jednak uderza brak refleksji u ludzi. Jest jeszcze tyle chorób nie uleczalnych. Np schizofrenia. Mamy niby XXI wiek i nie ma na to jakiejś siły. Myślę sobie ok można być optymistą ale bez przesady.

 2. marmur71
  Lu 03, 2018 @ 00:01:49

  Siedzę na podłodze i chrupie orzechy tzn. taki mix . pestki dyni ziarna słonecznika i ten mix smakuje mi bardziej. Smaki przenikają się i tworzą niepowtarzalną symfonię .Czasem więcej słonecznika czasem orzechów…no mniam . Zaglądam tu z sześć lat będzie. Bywało w moim życiu różnie lepiej , gorzej ale zaglądałem tu. Czuję sentyment, czuje pod nickami takich samych ludzi jak ja .Połączyło nas wiele ciepłych i wspierających słów na tym blogu.(pozdrawiam Krystal) ❤ Z niektórymi czuję mocniejszą więź duchową ale wszyscy jesteśmy z pod jednego znaku . To znak miłości . Miłości do Źródła do nieskończonej dobroci ,harmonii i pokoju .W głębi duszy czujemy swoją moc choć nie każdy potrafi podróżować w astra-lu , przepowiadać przyszłość lub manifestować swoje pragnienia ale każdy z nas jest powołany do życia w tu. Bycie tu to nasz największy dar . Poznawanie samego siebie dzięki przezywaniu tej rzeczywistości która w naszym odczuciu bywa niesprawiedliwa a czasem okrutna.Ale przecież my nie jesteśmy jakimiś słabiakami . Jesteśmy potężnymi nie lękającymi się niczego istotami światła jesteśmy zanurzeni w nieograniczonym naszymi zmysłami Źródle miłości przez co sami miłością jesteśmy chociaż czasami powątpiewamy. Każdy z nas jest ważny a nawet najważniejszy bo jedyny, niepowtarzalny nie znajdziesz drugiego takiego jak ty. " Puzzel"Boży bez którego obraz jest niepełny. Tak wiele wnosimy w naszą rzeczywistość na ile jesteśmy w niej aktywni .Każdy z nas posiada jakiś "dar, talent ,pasję miłość do czegoś.Więc czemu nie możemy się tym podzielić(apeluję do "starych" członków 😛 klubu Krystalowiczów ) mi też się nie chciało , czułem jakąś blokadę ,wolałem być obserwatorem , no z boku bo tak wygodniej. Ile jest w nas mądrości i doświadczeń uzbieranych przez te lata. Może warto podzielić się swoimi doświadczeniami ,przekonaniami i pasją . Bo kto jest z nami jak nie my sami. Ognisko przy którym zawsze lubiłem się ogrzać nadal płonie w naszych sercach . Same orzechy nie smakóją tak jak pomieszane z innymi ziarnami . Pozdrawiam Ramzesa , Freeheart wszystkich z którymi miałem przyjemność i
  "nieprzyjemność" ;P . Wysyłam do wszystkich moją miłość bo jesteśmy jednością wbrew pozorom ❤ . Niech ta piosenka zilustruję to co napisałem . Gitara pięknie brzmi , ale z orkiestrą 😉 a werbel wzywa orkiestrę.  • SzurniętyMędrzec
   Lu 03, 2018 @ 03:50:46

   Ucz mnie mistrzu!

  • Ramzes
   Lu 03, 2018 @ 08:12:47

   • marmur71
    Lu 03, 2018 @ 21:55:40

    Pozdrawiam raz jeszcze Ramzesie ;). Wiesz czasem piszę wierszyki . Piszę to co mi w duszy kołace 🙂 . Publikuje je czasem na blogu „poetów” amatorów (dawno nic nie wystrugałem) więc powtarzam je ale są mi bardzo bliskie i tak dla mnie aktualne. Więc na tym blogu poetyckim wrzucam te wiesze ale zanim to poprawiam błędy (nieuleczalna dysleksja inaczej lenistwo) . I tak poprawiam i poprawiam te błędziochy lecz programy komputerowe do korekty, nawet one się czasem poddają . Wyobraź sobie kibica legii warszawa z barwami ukochanego klubu ,na stadionie Wisły Kraków na żylecie . Poeci tak dopieszczający swoją ortografię zwracają uwagę na szczegóły i ja prosty chłopak z budowy co jak kończy pisać to widzi same czerwone wężyki (napiszę kiedyś coś bez korekty, będzie niezła polewka 😛 ) . Po co to piszę , bo wszystko ma swój cel . Napisałem wierszyk ze słowami których sam do końca chyba nie rozumiałem (co dopiero pisownia) . Dostałem więc komentarz od zacnego (bardzo dobrego) poety a brzmiało to tak ” popraw te błędy bo ciężko się to czyta „. No bym poprawił tylko niby co? Jak ja ich nie widzę . Więc grzecznie odpisałem – ” żeby nie te błędy to nie zwrócił by pan uwagi na mój wiersz „…. Tak cisza jest ważna , ale jak sprawić żeby ciszą i spokojem podzielić się z innymi 😉 . tak ciężko oddać nam kawałek swojego Boskiego spokoju innym . Ja twojego wpisu nie widziałem tu ohoho albo i dawniej . Miło że tu jesteś . 😉
    ps. to prawda , wszystkie drogi prowadzą do nas samych .
    http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2013/03/fiokowa-noc.html

    • Ramzes
     Lu 04, 2018 @ 01:27:26

     Ha ha Wika cenzuruje nawet z drugiej strony :)))
     Zacząłem pisać odpowiedź na Twój komentarz …
     i co ?
     Za bardzo się „wymądrzyłem” :))
     Skończyłem pisać i właśnie miałem nacisnąć „enter” i …
     wszystko znikło …
     Dzięki Małgosiu …
     Dlatego lepiej trwać w ciszy…
     Marmurku więc tylko ostateczna „konkluzja” – liczy się serce nie ortografia :)))
     Pozdrawiam Cię Światłem

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Lu 03, 2018 @ 13:11:05

   ” nie znajdziesz drugiego takiego jak ty.” *kaszle* blizniacy* kaszle

  • ai
   Lu 03, 2018 @ 13:29:45

  • Ewa
   Lu 03, 2018 @ 13:39:19

   tego mi było trzeba w tym momencie

  • freeheart
   Lu 04, 2018 @ 17:45:54

   Miłość chadza po kałużach
   brodzi w błocie
   Czasem musi skryć się w cieniu
   Miłość bywa smutna
   łaknąc deszczu
   spływającego po policzku

   ale Miłość zawsze jest
   także wtedy
   kiedy myślę
   że odchodzi

   Buziaki Marmur i odpozdrawiam ❤ Pozdrawiam Ramzes i cieszę się, że wspominasz Gosię 🙂
   Pozdrawiam głównie z lasu, bo w nim uwielbiam spędzać czas. Polecam wszystkim spotkania z naturą, która koi, leczy, ucisza umysł, otwiera serce 🙂

 3. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Lu 02, 2018 @ 21:56:05

 4. Uschi
  Lu 02, 2018 @ 13:26:06

  Medytacja w intencji Polski jest od kilku dni na stronie: http://porozmawiajmy.tv/wspolnie-oczyszczamy-polske-z-energii-rytualow-satanistycznych-andrzej-nikodemowicz/ Serdecznie polecam

 5. Mr. Nie
  Lu 01, 2018 @ 22:36:06

  Na blogu Krystal pojawiały się już apele o medytacje w różnych intencjach.
  Ja też mam taki, bardzo ważny, apel!

  Chciałem zaapelować o medytację\modlitwę w intencji Polski!
  Wzywam wszystkich Pracowników i Wojowników Światła do bezustannej medytacji i modlitwy za Polskę TERAZ!

  Dziś trwa bezpardonowy atak na dobre imię naszej Ojczyzny. Atak ten prowadzą ciemni za pośrednictwem międzynarodowego żydostwa, wykorzystując w tym celu wrogie Polsce rządy obcych państw, zagraniczne (i krajowe) media, oraz organizacje międzynarodowe i pozarządowe – wszędzie tam gdzie sięgają ich wpływy. Jest to zorganizowana akcja, za którą stoi JEDNA i ta sama ciemna siła.

  Celem jest nie tylko zniszczenie dobrego imienia Polski, ale ostatecznie także stworzenie odpowiedniego klimatu politycznego do wyłudzenia od Polski dziesiątek miliardów dolarów za tak zwane mienie bezspadkowe. Chodzi o wyłudzenie odszkodowań przez Żydów za utracone mienie w wyniku II wojny światowej, które nie ma spadkobierców, a do którego roszczą sobie prawa tak zwane organizacje żydowskie.
  Pomijam już kwestię, że większość tego majątku po wojnie leżała w gruzach i państwo polskie odbudowało wszystko własnymi środkami od zera. A oni chcą teraz przyjść i powiedzieć „ten budynek i tamten należą do nas”. Stos cegieł nie budynek. Gruzy nie fabryka. Ale nawet te gruzy im się NIE należą!
  Pomijam także kwestię, że w latach 60. rząd PRL uregulował już osobną umową wszelkie przyszłe roszczenia tego typu z rządem USA, w wyniku której rząd USA wziął te roszczenia NA SIEBIE (PRL wypłacił wtedy 40 milionów dolarów co zamknęło sprawę)…
  Odnoszę także wrażenie, że akcja ta jest swojego rodzaju zemstą za nie przyjęcie „uchodźców” i ma na celu także „ogólne” zmiękczenie rządu polskiego także i w tej kwestii (Polacy odmawiają Żydom tego co im się należy, odmawiają przyjęcia uchodźców – czyli po prostu rasistowski, faszystowski rząd jest w tej Polsce i trzeba to całemu światu powiedzieć – tak to może wyglądać).

  Nigdzie na świecie nie obowiązuje plemienne prawo spadkowe! Przykładowo, jeśli Polak żyjący w USA i posiadający majątek, umrze, a nie ma spadkobierców (rodziny), to majątek przechodzi na własność skarbu państwa Stanów Zjednoczonych, nie zaś na własność skarbu państwa Polski (dlatego że był Polakiem). Żydzi jednak uważają, że należy im się wszystko i dyktować mogą całemu światu co zechcą. To jest ordynarna chciwość, to jest wyłudzenie i bezczelność!

  Oskarżanie zaś narodu Polskiego o zbrodnie, których dokonali Niemcy tylko po to, aby wyłudzić pieniądze, jest hańbą dla tych, którzy tak czynią! HAŃBĄ! Jest to plucie na miliony pomordowanych Polaków w czasie niemieckiej okupacji!

  To woła o pomstę do Nieba! Tutaj nie ma miejsca na żadne negocjacje, na żadne układy i kompromisy. To jest zło w najczystszej postaci! Trzeba to DUCHOWO odeprzeć i powiedzieć im ŁAPY PRECZ OD POLSKI!!! Módlcie się więc za Polskę – proszę!

  Dość okradania Polski! Od 1989 roku Polska jest krajem neokolonialnym gospodarczo, z którego wytransferowano za granicę już setki miliardów dolarów. Zagraniczny kapitał (w tym żydowski) za BEZCEN, w drodze złodziejskiej prywatyzacji (tak zwana transformacja ustrojowa), przejął polskie fabryki, huty, cukrownie, stocznie, cały przemysł i tak dalej. Część naszego przemysłu następnie zlikwidowano, zamknięto, aby nie stanowił konkurencji dla firm zagranicznych, a pozostała część stanowi źródło bogactwa dla swoich zagranicznych właścicieli. Polacy nic z tego nie mają! Jesteśmy biedakami we własnym kraju! Między 3 a nawet 7 milionów (zależnie od źródeł) Polaków musiało opuścić Ojczyznę i emigrować za chlebem na Zachód, a ci, którzy pozostali, zarabiają w większości tysiąc kilkaset złotych, a więc żyją w biedzie (dane statystyczne GUS o zarobkach to kłamstwa lub upiększenia). Transformacja ustrojowa w Polsce to jedno z największych złodziejstw w dziejach świata, to jeden WIELKI SZWINDEL! Zubożono cały naród (plan Balcerowicza), okradziono całe państwo i ta kradzież trwa do dziś (poprzez drenaż kapitału z „polskich” firm i b. niskie pensje wypłacane tubylcom, tj. nam).

  I po tym wszystkim co Polsce uczyniono – zanosi się na kolejną wielką kradzież w wysokości co najmniej 65 miliardów dolarów w ramach oszukańczych „odszkodowań”!
  To jest przekroczenie Rubikonu! Ja mówię DOŚĆ!

  Pamiętajcie, jeżeli rząd się ugnie, a Wy nic nie zrobicie – to nagle okaże się, że wzrosną ceny w Polsce wszystkiego, wzrosną podatki i opłaty, bo przecież skądś te pieniądze będzie trzeba wziąć, czyli od polskiego narodu, polskiego podatnika. Albo sprywatyzują nasze polskie puszcze i lasy, co już próbowała zrobić PO, i wtedy Polak nawet na grzyby nie będzie mógł pójść do lasu, bo należeć on będzie do Światowego Kongresu Żydów z siedzibą w Nowym Jorku, lub innej, podobnej organizacji, albo, po odsprzedaży – do prywaciarza z Chin czy Norwegii…

  Dość szargania dobrego imienia Polski!
  Dość okradania Narodu Polskiego!
  Nie dajmy sobie pluć w twarz!
  WALCZCIE DUCHEM TERAZ!
  Módlcie się! Medytujcie!

  PS.
  Pamiętajcie moi mili. Na świecie NIE MA tak zwanych „świętych krów”, czyli ludzi którym wolno wszystko i którym wszelkie łajdactwa uchodzą bezkarnie. Żydzi NIE SĄ świętymi krowami! Oni ukrywają się za tak zwanym antysemityzmem i każdego kto im się sprzeciwi tak określają. Nie martwcie się tym! Nas Polaków interesować ma antypolonizm i z nim mamy walczyć. Antypolonizm musi być ścigany i karany w Polsce tak jak Żydzi ścigają i karają w Izraelu (i nie tylko) antysemityzm!!!
  Każdy kto godzi w dobre imię Polski jest Polakożercą i tak należy go nazywać, nawet jeśli ten ktoś jest Żydem i w odpowiedzi oskarży Was o antysemityzm! Nie ma świętych krów!
  Zwykły, porządny człowiek, będący Żydem, jest moim bratem, bliźnim i takich jest większość Żydów, zarówno w Izraelu jak i na świecie – ich pozdrawiam! Ale ci, którzy stoją za tą antypolską, obrzydliwą akcją – są Polakożercami, i tak ich zamierzam nazywać, niezależnie od tego jakiej są narodowości i wyznania. Nie ma świętych krów. Czyny i zachowanie świadczy o człowieku! Jeśli jakiś Żyd hańbi Polskę rzucając oszczerstwa i chce ją okraść, to takiemu mówię wprost:
  WARA OD POLSKI OSZCZERCY I ZŁODZIEJE!
  Diabła macie za ojca – jak mówi Ewangelia!
  Hańba wam!

  • Naj Kasia
   Lu 02, 2018 @ 10:45:08

   Można dołączyć się do tej medytacji, w filmie Eddie się przejęzyczył, jest dzisiaj 2 lutego.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Lu 02, 2018 @ 14:16:36

   Zgadzam sie tylko zastanawia mnie jedno. czy oni wiedza co to znaczy semita i antysemita? gdzies czytalem ze to zydzi sa najwiekszymi antysemitami.

  • Halfdan7
   Lu 02, 2018 @ 16:08:29

   Pięknie napisane przyjacielu. Niech żyje Polska! Dużo miłości dla wszystkich broniących prawdy bo prawda zwycięży ❤❤❤

  • bAsia
   Lu 03, 2018 @ 17:59:40

   Drogi Mr. Nie, rozpowszechniasz kłamstwo jakoby PO chciało sprywatyzować lasy. A fe, nie przystoi nam ludziom Światła pisać takie nieprawdziwe wiadomości

   • Mr. Nie
    Lu 03, 2018 @ 22:29:31

    Droga bAsiu, rozpowszechniasz kłamstwo jakoby PO NIE chciała sprywatyzować lasów.
    Nie przystoi nam – ludziom Światła – pisać takich nieprawdziwych wiadomości.
    PS.
    Nazywasz mnie kłamcą, następnie próbujesz wzbudzić we mnie wstyd i poczucie winy. Czyli, że oto taki z Ciebie Mr. Nie „człowiek Światła”, a napisałeś nieprawdziwe informacje – a to przecież ludziom Światła nie przystoi. Ktoś tu pisał coś wcześniej o tak zwanym mentalnym krokodylu – jakoś mi się tak skojarzyło…
    Za kłamcę się nie obrażam, wstydu i poczucia winy także jakoś ani widu ani słychu we mnie, zakamuflowaną Twoją przyganę – oddalam, a swoje zdanie podtrzymuję.
    Posłużyłem się Twoimi słowami odpowiadając Tobie, i zrobiłem to celowo, aby odwrócić to krzywe zwierciadło, w którym chciałaś abym się przeglądał i widział. Jak w nie więc teraz Ty spojrzysz, to sama zobaczysz i zrozumiesz…
    Jeśli planujesz badać szerzej i dłużej ten temat (prywatyzacji lasów) – to MOŻE podaj w komentarzu swój mail (jeśli zechcesz) i zrobimy to już prywatnie, bez ROZWADNIANIA tematu mojego komentarza, tj. medytacji w intencji Ojczyzny i bez zaśmiecania forum.
    Bo nawiązanie do mojej wypowiedzi jedynie poprzez zarzucenie mi kłamstwa odnośnie zamiaru prywatyzacji lasów przez PO, odbieram jako wbicie szpilki w moją wypowiedź, poprzez zaatakowanie tematu pobocznego, co właśnie rozwadnia, w mojej ocenie, motyw przewodni (medytacja w intencji Ojczyzny).
    Na blogu Krystal spotkałem się już z nadwrażliwymi obrońcami PO, którym – być może – jest troszkę ciężko po ostatnich wyborach parlamentarnych i prezydenckich w Polsce, i ciężar ten dawał o sobie znać powodując zupełnie niepotrzebne dyskusje… I ja do podobnych dyskusji już wracać nie zamierzam, bo i Krystal wyraziła wtedy takie życzenie, aby już podobne „spory” zakończyć, i po prostu nie uważam tego za zasadne.
    Jak podasz swój mail, to wyślę Ci parę linków z artykułami w tym temacie, choć nie widzę wielkiego sensu podobnego działania, bo przecież dysponujesz wyszukiwarką internetową (google lub inną) i sama potrafisz potrzebne treści odnaleźć…
    Podobnie Ty – wyślesz mi następnie linki z materiałami przekazującym Twój punkt widzenia w tej materii, innymi słowy wymienimy się i poczytamy.
    Choć tutaj także nie widzę sensu podobnego działania, z powodu podanego wyżej, czyli – ja także wyszukiwarką dysponuję (i umiem jej używać)…
    Może więc niech każdy samodzielnie posłuży się google i niech samodzielnie poczyta, i w rezultacie niech każdy pozostanie przy swojej WYPRACOWANEJ (ciężko) opinii, którą uzna za właściwą, prawdziwą i uczciwą w tej materii.
    pozdrawiam

  • Wojtas
   Lu 04, 2018 @ 02:52:16

   No cóż, to już moja trzecia próba napisania komentarza – poprzednie nie dały się wcześniejsze zapisać. Krótko – poza nacjonalizmem – każda istota ma prawo do rozwoju – wszystko jest ok, jeśli ten rozwój akceptuje wolę Innych istot. Jako Ludzkość nie istniejemy jako tzw. narodowości – to tyko administracyjne podległości – istniejemy jako Wola (świadoma) większości. To się liczy. Tej spokojnej świadomości życzę Wszystkim.

   • Mr. Nie
    Lu 04, 2018 @ 17:57:57

    Wojtas, długo by pisać. Jeśli gdzieś niewłaściwie zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi – przepraszam, jest to niezamierzone.
    „Krótko – poza nacjonalizmem – każda istota ma prawo do rozwoju”
    Nacjonalizm jest różnie rozumiany i ma odmienne definicje! Nacjonalizm rozumiany jako umiłowanie Ojczyzny i jako służba tej Ojczyźnie, a poprzez tą służbę, w dalszej perspektywie – wsparcie, pomoc i dbałość także o sąsiadów bliższych i dalszych (inne narody) – jest wielką pozytywną wartością duchową, o której mówił też Prymas Wyszyński: „Działajcie w duchu zdrowego nacjonalizmu, nie szowinizmu… człowiek, winien pamiętać najpierw o obowiązkach wobec swego narodu, a dopiero w miarę zaspokajania najpilniejszych, podstawowych potrzeb własnych obywateli, rozszerzać dążenie do niesienia pomocy na inne ludy i narody, na całą rodzinę ludzką”.
    Kiedy już wybudowałem we wsi bezpieczny i dostatni dom dla siebie i swojej rodziny, to idę pomóc sąsiadowi, aby żył tak samo jak moja rodzina, aby był bezpieczny i szczęśliwy. Bo jak miałbym pomóc innym, jeśli wpierw nie zdołałem pomóc sobie?! Jak mam budować czyjeś szczęście, samemu będąc nieszczęśliwym? I jak mógłbym dopuścić, aby sąsiad był nieszczęśliwy, kiedy mnie niczego by nie brakowało? Nie pomożesz innym, jeśli wpierw nie pomożesz sobie, to jest oczywiste i dotyczy wszystkiego, na każdym poziomie życia. Nawet w rozwoju duchowym nie pomożesz innym – jeśli sam błądzisz! Tak powstaje przyjaźń między narodami, czyli pokój w wielkiej ludzkiej rodzinie na Ziemi – kiedy dbamy o swój dom i sąsiada także.
    Nacjonalizm rozumiany natomiast jako służba swojemu narodowi, swoim interesom KOSZTEM innych ludzi i narodów – jest oczywiście godny potępienia (pisałem trochę o neokolonializmie wcześniej, a więc jak jedni ludzie wykorzystują innych ludzi, upraszczając – jak naród może wykorzystywać inny naród dla swoich korzyści, co właśnie próbują uczynić teraz niektórzy Żydzi kosztem Polaków, na co zgody NIE ma!).
    Generalnie chodzi o to, że nacjonalizm jest dziś atakowany głównie dlatego, aby osłabić patriotyzm sam w sobie, aby go zmiękczyć. Nie chcą jeszcze atakować samego patriotyzmu bo wtedy ludzie zobaczyliby ich prawdziwe cele (wynarodowienie, pozbawienie wszelkich wartości, tradycji, kultury, wiary, języka, itd – czyli wytarcie tablicy, aby zapisać nową).
    Ludzkość nie przyjmie czipów, ani nie zgodzi się na transhumanizm, jeśli będą w ludziach wartości, na których mogą się oprzeć. Pozbaw człowieka tożsamości i wartości – a zrobisz z nim co zechcesz.
    Broniąc dziś patriotyzmu i pozytywnie rozumianego nacjonalizmu – bronisz w istocie ludzkość przed upadkiem (zaakceptowaniem transhumanizmu). Ten związek trzeba wreszcie dostrzec!
    Bogactwem ludzkości jest różnorodność narodowa, językowa, rasowa, kulturowa, itd. I o zachowanie tego bogactwa należy dbać, nie zaś mieszać wszystko na siłę (i przez to utracić różnorodność), bo tak nakazuje agenda NWO.
    Czynnikiem jednoczącym ludzkość ma być duchowość, miłość, a nie multikulti czyli utrata bogactwa różnorodności ludzkości na rzecz jednego wielkiego globalnego MacDonalda (wszędzie to samo i tak samo – czyli ludzie androidy, pozbawieni duchowości – czyli transhumanizm).
    Powiem także, że sam rasizm jest ODWROTNIE rozumiany. Rasistami są ci, którzy propagują multikulti – a przecież wmawia nam się coś dokładnie odwrotnego! Jeśli multikulti wygra, to w dalszej perspektywie doprowadzi do tego, że na świecie powstanie jedna rasa z wymieszania wszystkich teraz istniejących – co oczywiście doprowadzi też do zaniku wielokulturowości. A więc doprowadzi to do ZNISZCZENIA aktualnie istniejących na Ziemi ras człowieka. To jest więc prawdziwy rasizm. Ci więc, którzy z multikulti walczą – są ANTYrasistami, ponieważ BRONIĄ różnorodności biologicznej człowieka, pragną zachować poszczególne rasy. Prawda, że ciekawy paradoks?! Wszystko jest odwrócone…
    Zanim więc skrytykujesz nacjonalizm pozwól zebrać myśli…
    A tak poza tym czy nacjonalistami, w pewnym sensie, nie byli\nie są – choćby Twoi rodzice? Czy kochali Cię jak byłeś dzieckiem? Dbali o Ciebie? Zapewne tak. Ale kiedy przychodzili po Ciebie do przedszkola – to kochali inne dzieci w przedszkolu tak jak Ciebie, czy pozostałe dzieci odrobinę jednak mniej? Czy stawiając Ciebie w swoich oczach jako pierwszego – nie czyniłoby to z Twoich rodziców nacjonalistów przedkładających dobro Twoje przed dobro innych dzieci? Czy rodzice odejmowali Ci chleba i chodziłeś głodny – aby wysłać pieniądze dla innych głodujących dzieci na świecie, czy raczej zadbali o to abyś zawsze był syty i dopiero pomagali innym? Cóż za rodzice byliby z nich gdyby bardziej zadbali o inne dzieci, niż o Ciebie? Czyż tak samo nie myślą nacjonaliści, wpierw służąc Ojczyźnie, a potem sąsiadom (innym narodom)? Jak na górze tak i na dole, jak w małych sprawach, tak i w dużych.
    Nacjonalizm jest NORMALNY i naturalny. Atakują go zaś Ci, którzy mają ciemne cele wobec innego narodu i chcą osłabić OBRONĘ przed wykonaniem ataku (dla przykładu słynne „kapitał nie ma narodowości”, więc oddajcie Polacy wszystko, co posiadacie własnego kapitałowi zagranicznemu, bo to bez różnicy czyje wszystko będzie, a jak będziecie się bronić to nazwiemy was nacjonalistami, antysemitami, zaściankiem, itp., itd). Kapitał MA narodowość i ma właściciela – komuś przynosi korzyść. Trzeba dbać o własne interesy, a potem zadbać o całą ludzkość, tak jak o siebie. Trzeba patrzeć szerzej.
    „Jako Ludzkość nie istniejemy jako tzw. narodowości – to tyko administracyjne podległości”
    Ależ istniejemy, istniejemy. A dokładniej nasze bogactwo (ludzkości) tak się m.in. przejawia (jako różne narody – choć wszyscy jesteśmy duszami).
    Każdy naród wypracował w długotrwałym procesie swojego kształtowania własne pole morficzne (raczkujące pojęcie), w którym zawarta jest jego niepowtarzalność, tak jak każda pojedyńcza dusza posiada swoją indywidualność i własną samoświadomość. Suma tych pól tworzy oczywiście jedno wielkie pole świadomości całej ludzkości.
    Można byłoby powiedzieć po Twojemu, że: „Kosmici, jako istoty z całego Wszechświata, nie istnieją jako tzw. poszczególne kosmiczne rasy ogromnie się od siebie różniące – bo to tylko administracyjne podległości”. Bogactwem ludzkości jest różnorodność wewnątrz samej ludzkości, bogactwem Wszechświata jest różnorodność kosmicznych ras, nie zaś jeden wielki Wszechświatowy MacDonald – czyli na każdej planecie to samo. Gdyby na każdej planecie miałby być tak samo – to po co taki gigantyczny Wszechświat istnieje? Wystarczyłaby jedna jedyna ogromnych rozmiarów planeta i starczy, po co biliony galaktyk z setkami miliardów gwiazd każda – aby wszędzie było to samo? Bez sensu! Ja raczej wolę kapuśniaczek zjeść niż burgera, nie życzę sobie utraty różnorodności – kosmici także (z powodu ich własnych kapuśniaczków i innych powodów poważniejszych także).
    Wyżej rozwinięta duchowo kosmiczna rasa szybko pogoni każdego „mądralińskiego”, który próbowałby pozbawić ją jej kosmicznej niepowtarzalności, w imię jakichś chorych, fałszywych ideologii kosmicznego multikulti.
    „Jako Ludzkość istniejemy jako Wola (świadoma) większości.”
    Chyba nie właściwie rozumiem powyższe zdanie, bo to przypomina cytat z totalitaryzmu. Jako ludzkość istniejemy jako wola jednostek, nie większości jakkolwiek rozumianej (w tym kontekście). Jeśli człowiek mieszka w małym miasteczku pełnym głupców i prymitywów – to ma się do nich dostosować, i poddać ich woli wypełniając głupie decyzje, jakie podejmują jako większość?

   • Mr. Nie
    Lu 04, 2018 @ 17:59:36

    Wojtas, ciąg dalszy
    Oczywiście nie (dlatego demokracja ODPADA jeśli społeczeństwo jest prymitywne intelektualnie). Raczej odwrotnie – słuszna wola jednostki ma znaczenie, nawet jak jest mniejszością (i nawet jak czasowo „przegra”).
    Czyż nie napisano, że jeden mędrzec może uratować miasto (w domyśle miasto głupców i\lub szeroko pojętych grzeszników)? A więc ta pojedyńcza WOLA i działanie jednego ogarniętego człowieka więcej jest warte niż wola błądzącej większości!
    pozdrawiam

 6. Rafał
  Lu 01, 2018 @ 18:10:06

  Czy to co jest zamieszone na stronie https://www.monitor-polski.pl/ jest prawdą pytanie do admina ?

  • krystal28
   Lu 01, 2018 @ 23:40:07

   Rafale, widzę to jako czyjąś opinię. Każda dobra medytacja jest korzystna dla rozwoju duchowego, bez względu na intencję czy brak intencji. Medytacja bez intencji jest najczystsza i najbardziej skuteczna według mnie, gdyż nasze ograniczające pragnienia nie są na przeszkodzie.

 7. Axel
  Sty 30, 2018 @ 22:36:41

 8. Axel
  Sty 29, 2018 @ 23:54:16

  Z blogu Cobry :
  https://truthearth.org/2018/01/29/isis-astara-time-sensitive-request/
  Cobra opublikowała na swoim blogu prośbę dotyczącą czasu (natychmiastową), którą udostępnię poniżej. Isis Astara (która towarzyszyła Cobrze podczas konferencji i jest prawdopodobnie bliźniaczym płomieniem Cobry) opuściła fizyczny plan i poprosiła nas o wizualizację bezpiecznego przejścia do wyższych królestw:
  “Isis Astara opuściła fizyczny plan. Proszę natychmiast wizualizować jej bezpieczne przejście przez płaszczyznę plazmy do Światła, do wyższych płaszczyzn eterycznych i astralnych, otaczając ją białym i różowym Światłem, Miłością i ochroną. Wizualizuj jej bycie bezpiecznie prowadzonym, aby skontaktować się z jej duchowymi przewodnikami. ”
  Isis Astar byla bardzo wazna dla Cobry

 9. Axel
  Sty 29, 2018 @ 23:48:30

  Teraz odrazu sa zamieszczane moze jakis blad sie wkradl

 10. Axel
  Sty 29, 2018 @ 23:47:29

  Witam Was . Ostatnio mialam problem ze wstawianiem postów, przez kilkanascie godzin nie byly dostepne. Probowalam zmienic nazwe tez nic .Okazalo sie widze ze w jednym czasie wszystkie sie zamiescily 🙂

 11. Berry
  Sty 29, 2018 @ 17:40:03

  Wiadomość z Portalu Kobry 😦 ❤ ❤ Isis Astara opuściła fizyczny plan. Proszę natychmiast wizualizować jej bezpieczne przejście przez płaszczyznę plazmy do Światła, do wyższych płaszczyzn eterycznych i astralnych, otaczając ją białym i różowym Światłem, Miłością i ochroną. Wizualizuj jej przejście bezpiecznie prowadzne do kontaktu z jej duchowymi przewodnikami.

 12. Krystyna11
  Sty 29, 2018 @ 14:30:23

  Witaj Marmurku, pamiętam Twoje humorystyczne wpisy…. 🙂 Ja jestem tutaj u Krystal od 6 i pół roku dokładnie i wiele zawdzięczam zarówno Krystal, jak i innym którzy udzielali się i udzielają nadal na tym Blogu.
  Życzę Ci powodzenia i większej aktywności tutaj! 🙂

  • marmur71
   Sty 29, 2018 @ 23:07:38

   Fajerwerk

   Miejsce w którym ciszę masz
   harmonijnie płynie czas
   własny spokój ciepłych barw
   umysł słyszy miły bas

   Sercem poczuć lekki żar
   poznać nowe dziś uczucie
   aktywować stwórczy dar
   niech uśmierzy dawne kłucie

   Zadziwiony Absolutem
   chen wysoko wiedzie droga
   piękno istoty natury
   stworzone przez rękę Boga

   Wdzięczny teraz za dar życia
   cudem jestem ziemi tej
   ona wzięła w swą opiekę
   dała ziarno mówiąc siej

   Me marzenie dotknąć gwiazdy
   mym pragnieniem księżyc skraść
   me życzenie poczuć błogość
   a mój cel w miłości trwać

   Kiedy bardzo czegoś pragniesz
   kiedy mocno wierzysz w to
   w to marzenie cel pragnienie
   nie ma mocy żadne zło

   Serce bije równym rytmem
   wypowiedzianych tu słów
   bym do świata mógł wprowadzić
   rzeczywistość moich snów

   Raz jeszcze chcę podziękować
   wieczną pewność znowu mam
   że dla najwyższego dobra
   z miłością zostaje sam

   Z serca płynie promień złoty
   milionami serc wzmocniony
   niech rozświetli czarne niebo
   jak fajerwerk wystrzelony.

 13. Cosmic
  Sty 28, 2018 @ 23:12:57

  Czasem powraca pytanie w rodzinach ziemskich o co chodzi z ufo i kosmiczną rodziną oraz zniewoleniem ludzkości. To film Unacknowledged (HD, napisy PL), jeśli nie widzieliście to polecam dla każdego. Linki będą dostępne przez najbliższe 6 dni:
  1/2: https://we.tl/NlPvaWyb4G
  2/2: https://we.tl/CnF2PmboKu

 14. galacticjoel
  Sty 28, 2018 @ 20:08:07

 15. planetariusz
  Sty 28, 2018 @ 01:19:37

  Nie zapomnijcie o globalnej medytacji 31 stycznia o 14 30 super ważne !!!!!!!!!

 16. Ewa
  Sty 27, 2018 @ 22:49:20

  Pilna prośba od Kobry:
  Isis Astara jest w szpitalu w stanie krytycznym. Proszę, módlcie się za nią w swoim sercu i wyślijcie jej miłość, światło i wsparcie.
  http://2012portal.blogspot.com/2018/01/urgent-request.html

 17. Ja
  Sty 27, 2018 @ 17:55:47

  Witam 2 razy od wczoraj zamieszczalam komentarz. Widze niestety ze gdzies zaginol, cisza ogolnie wszedzie, usuwaja blogi bardzo wartosciowe z info. To nie jest normalne.Cos wisi w powietrzu, czuje.

  • Wojtek
   Sty 28, 2018 @ 18:37:38

   Tak zgadza się.

  • Turi Dredy
   Sty 29, 2018 @ 11:35:49

   Nie mylicie się,JAK ruszy to żeczywiśće bedzie cieżko ludziom zrozumieć co sie dzieje i dlatego jesteśmy my wszyscy na miejscu!ten świat czeka rozpad struktury systemowej i bedzie musiało wyłonić się coś NOWEGO na nowych zasadach i wibracjach my to tworzymy i powoli wchodzimy do takiej zeczywistosći opartej na harmoni i ta nowa rzeczywistość jest tak inna że nieda ie tego powiedzieć mozna tylko jej doświadczać czysta ekstaza miłośći i harmoni!! To już jest gotowe czas na nas…

 18. galacticjoel
  Sty 27, 2018 @ 16:00:53

  Medytacja Super Pełnego Błękitnego Księżyca i całkowitego zaćmienia księżyca 31 stycznia o godzinie 13:11 UTC (14:11 w Polsce)
  https://meditation539.wordpress.com/2018/01/27/rozprzestrzeniajcie-to-wirusowo-medytacja-super-pelnego-blekitnego-ksiezyca-i-calkowitego-zacmienia-ksiezyca-31-stycznia-o-godzinie-1311-utc-1411-w-polsce/

 19. Anna
  Sty 27, 2018 @ 14:20:15

 20. axel
  Sty 26, 2018 @ 17:28:39

 21. STRUMYK
  Sty 25, 2018 @ 11:37:35

  Ja nie czekam jakoś specjalnie na Wydarzenie, ale na to, że wkrótce mogą się poprawić warunki życia na naszej Planecie. Ale do tego daleka droga jest jeszcze :). Ziemia raczej szybko nie wejdzie do 5 Gęstości, długa droga jeszcze przed nią, jeśli w ogóle to ma się wydarzyć.
  Może mi ktoś powie kiedy zaczyna się Era Wodnika?

 22. Krzysztof
  Sty 24, 2018 @ 22:30:56

  Witam wszystkich, ostatnio cos słyszałem ze pod koniec tego miesiąca ma prawdopodobnie rozblysnac energia miłości z centralnego słońca i niby w nocy ma być jasno jak w dzień,slyszeliscie cos tez na ten temat?,fajnie by bylo ale czy to prawda?

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Sty 25, 2018 @ 00:18:16

   watpie. nie podjaraj sie bo sie rozczarujesz. ja sadze ze bedzie tak jak teraz czyli nic sie nie stanie

   • Mareczek 34
    Sty 25, 2018 @ 18:19:45

    Pamiętam koło roku 2012 George Kavassilas mówił, że Ziemia przemieni się z planety w gwiazdę 🙂 Później mówił, że w latach 2003 bodajże kosmici nim manipulowali, teraz znów coś opowiada z tego co wiem Ziemia gwiazdą nie jest;-) ale zera na koncie rosną u Pana 😉

    • kameleon
     Sty 26, 2018 @ 01:02:06

     Coś w tym jest xD Gdybym tylko sam miał pomysł na podobny biznes… może teraz zamiast rozkminiać jak nie dać się zrobić w konia państwu, korporacjom itd. wylegiwałbym się na plaży gdzieś na Bahamach. Szkoda, że nie mam też szczególnego kontaktu z “wyższymi gęstościami”, może jakaś istota podpowiedziałaby mi jakieś 8-9 miesięcy temu żeby zawczasu kupić sobie kartę grafiki, teraz rynek jest doszczętnie rozwalony przez kopaczy kryptoszajsu i wszystkie kosztują 2x tyle co powinny. Terawatogodziny prądu idą w błoto, planeta cierpi jeszcze bardziej z powodu dewastacji naturalnych zasobów – spalamy setki milionów ton węgla i ropy więcej żeby zaspokoić żarłoczne GPU w “koparkach”, tysiące osób jak ja klną nie mogąc złożyć gamingowego PC, a ktoś robi piramidy finansowe, przy których Amber Gold to jak Goldman Sachs przy Powiślańskim Banku Spóldzielczym. Jakiś $hitcoin jest wart raz 2000, raz 20000, a potem nagle spada do 10 USD i wirtualne dziesiątki miliardów wyparowują. Niby idea słuszna – w końcu wszyscy walczymy z banksterami, tylko im jakoś ciągle ilość zer na kontach nadal się zgadza, a nam już nie.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     Sty 26, 2018 @ 17:49:00

     wiesz kameleon ja za 2500zl kupilem sobie gamingowego kompa i gta 5 chodzi mi w 60 kl na full detal. a kupilem go 2 stycznia tego roku. to nie wiem o co kaman ze nie mozesz zlozyc gamingowego kompa

 23. Geric
  Sty 23, 2018 @ 22:24:18

  Co się dzieje, tutaj brak nowych komentarzy, u Kobry to samo, nowy film zdjęty z Youtube

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Sty 24, 2018 @ 02:04:08

   Cimno wszedzie glucho wszedzie co to bedzie? Pewnie walcza jeszcze intensywniej

  • Oualander
   Sty 24, 2018 @ 08:33:38

   Między 2010 a początkiem 2013 istniała we mnie ogromna potrzeba umieszczania na tym blogu wpisów, (średnio min 1 na przekaz) w styczniu 2013 z dnia na dzień diametralnie to ograniczyłem (tak bez wyraźnej przyczyny) i zostało mi tak do dnia dzisiejszego. Myślę że ta cisza jest czymś podobnym (choć może się mylę).

   • marmur71
    Sty 27, 2018 @ 22:00:46

    Pozdrawiam serdecznie.

    • xylotet
     Sty 27, 2018 @ 22:56:24

     @marmur71 ,,,, miło cię znowu zobaczyć marmurku 😀 ,,, już myślałem że opuściłeś ten system rzeczywistości ,,, czasem cieszę się że się mylę 😀
     Ps. dalej mam ten stary adres mailowy ,,,,,

    • Oualander
     Sty 28, 2018 @ 08:40:32

     Hoł Hoł !! krzykneli Eskimosi 🙂 , miło was słyszeć (widzieć?) serdeczności posyłam 🙂 .

    • Elunia
     Sty 28, 2018 @ 10:17:20

     Serdecznie pozdrawiam. Co, jak słychać na Twoim podwórku przemiły marmurku.
     Pozostałych znajomych z dawnych lat również pozdrawiam. A dla Krystal – buziaki

    • Naj Kasia
     Sty 28, 2018 @ 21:50:56

     O jak miło. Pozdrawiam z uściskami 🙂 ❤

    • marmur71
     Sty 28, 2018 @ 23:53:44

     Mamy się dobrze prawda?;) U mnie stara bida tzn. rozumiem że nic nie rozumiem i jest mi z tym dobrze . Xylotet , Oualander, Elunia pozdrawiam wszystkich miło was widzieć . Czas to iluzja ja jestem tu zawsze .A gdzie reszta wiary ? pukam w ekran jest tam ktoś jeszcze ? Bo jak nie my to kto ❤

    • freeheart
     Sty 30, 2018 @ 18:28:12

     buziaki dla wszystkich ❤
     zaglądamy czasem tutaj 🙂 a co tam

    • Weronika
     Sty 31, 2018 @ 10:38:22

     Bardzo dziękuję. Serce się raduje… Pozdrawiam.

    • marmur71
     Sty 31, 2018 @ 22:55:07

     Stuk Puk
     Serce nie sługa
     nie pyta głowy
     czy krew pompować całą
     czy może do połowy
     Rytm też nadaje
     sekundom życia
     radość rozterki
     twego tu bycia
     Tu bycia bicia
     nie jesteś w stanie
     odgadnąć siły
     co działa na nie
     Akumulator jest gdzieś ukryty
     zasila iskrę elektronową
     zaczerpniętego z prawdy odkrycia
     że pobór mocy jest niewiadomą
     Głowa zdziwiona jak może działać
     rzecz taka prosta zasilająca
     rączkę co pisze nóżkę co stąpa
     elektronika ? czy zwykła pompa ?
     Tłoczy i tłoczy puka i stuka
     rozdaje karty świadoma tego
     gdybym stanęła to nie dopisał
     byś mój kochany wiersza kolego
     Umysł jak przeżył by bez paliwa
     zgasł by jak motor u pana Tadka
     co ledwo kaszlał kiedy się zatarł
     na szczęście brat był i “zła” sąsiadka
     Skąd ta energia popycha pcha
     więc tą zagadką dziele się z wami
     nie ma tu wątku lecz kto go zna ?
     do swego serca zajrzyjcie sami

   • Ramzes
    Lu 01, 2018 @ 21:48:15

  • IŚKA-8
   Sty 24, 2018 @ 14:43:59

   Witajcie wielu to rozumie wsłuchując się w w siebie jesteśmy do wew. i oto myślę chodzi a cisza daje spokój można więcej zrozumieć odczuć i przekazać .Nie szukajmy na siłę pracujmy nad sobą w ciszy i skupieniu co ma się zdażyć. i tak nas nie ominie .Uspokojone myśli podpowiadają lepsze rozwiązania, każdy wpis rozprasza i pobudza do dyskusji więc w spokoju obserwujmy ciąg zdażeń.Niech ŚWIATŁO i COBRA pracują w spokoju.Pozdrawiam Wszystkich z Miłością

 24. Danuta Hauptmann
  Sty 20, 2018 @ 14:55:06

  Witam.Ta naprawdę nikt nie wie kiedy to nastąpi,ponieważ jest uzależnione od wielu nieprzewidzianych czynników,róbmy swoje a przyjdzie wtedy kiedy czas nadejdzie i cieszmy się,że żyjemy.Pozdrawiam!

 25. Tom Kow
  Sty 20, 2018 @ 00:35:07

  Znany astrolog Piotr Piotrowski prognozuje na okres między majem a listopadem „jedną z najpoważniejszych burz ekonomicznych w ostatnich dziesiecioleciach” oraz że „bedziemy mieli do czynienia z preludium pewnej reorientacji, z drastycznym przesunięciem punktu ciężkości trendów rewolucyjnych na kwestie finansowe, budżetowe, majątkowe i materialne”.
  Czyżby miałby to być początek oczekiwanego resetu finansowego? Kobra twierdzi, że Wydarzenie nie nastąpi wcześniej, jak po resecie.
  Jak sądzicie?

  Dodatkowo Piotrowski wskazuje na duże prawdopodobieństwo konfliktu nuklearnego w sierpniu, między USA i Koreą Pn. i być może wybuchu 3 wojny światowej. Z tego co wiem to Kobra twierdzi że pozytywne siły do tego nie dopuszczą.

  Jak by nie było, to czeka nas ciekawy rok 😉

 26. Jasiek 25
  Sty 19, 2018 @ 13:40:55

  Może ktoś mi podać jakieś pozytywne zmiany na 2018?? tylko dowody, a nie obiecanki cacanki i bujdy na kiju;-) Miał być Bush aresztowany, cała reszta kliki i co?? Problem z namierzeniem dziadka??

 27. Daniel G
  Sty 19, 2018 @ 10:08:56

  Ameryka Dla Indian https://youtu.be/f0eqLNKg430

 28. Serenity
  Sty 17, 2018 @ 20:54:49

  Zwycięstwo Światła i niech chwała będzie Bogini !

 29. Adrian
  Sty 17, 2018 @ 18:00:29

  Pojawiły się nowe informacje w sprawie asteroidy Oumuamua.
  Cobra: „To nie jest statek kosmiczny, w rzeczywistości są to 2 obiekty, które prawie się stykają, i otrzymują wygląd bardzo wydłużonych obiektów, ale to naturalny obiekt”.
  Corey Goode: „Tajny Program Kosmiczny dotarł i dostał się do wnętrza tajemniczego obiektu-asteroidy w kształcie cygara, nazywanego przez NASA Oumuamua, co zostało podane w grudniowym ogłoszeniu.
  Znaleziono tam Krainę Czarów z technologią, której wiek oszacowano na około miliarda lat i która zgodnie z doniesieniami informatorów należy do Starożytnej Rasy Budowniczych.”
  Ciekaw jestem czy w przyszłości Cobra odniesie się jeszcze do tych rewelacji.

 30. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Sty 17, 2018 @ 11:28:17

  nie rozumiem. ” której głównym celem jest utrzymywanie statusu ziemskiej kwarantanny” to oni sa zli czy dobrzy?

  • Jestem
   Sty 17, 2018 @ 17:35:29

   Też zwróciłam na to uwagę:) Ma być utrzymana kwatantanna czy nie ? O co chodzi?

   • krystal28
    Sty 17, 2018 @ 20:47:50

    Narodowe Biuro Rozpoznawcze (NRO) kontrolowane przez Chimerę robi wszystko aby kwarantannę utrzymać. Galaktyczna Konfederacja jest zaangażowana w usuwaniu ziemskiej kwarantanny. Jednym słowem, źli lubią kwarantannę, dobrzy jej nie lubią.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     Sty 18, 2018 @ 11:50:41

     dziekuje za wyjasnienie

    • SzurniętyMędrzec
     Sty 18, 2018 @ 23:42:18

     Podział na złych i dobrych to nie to. Są ci który służą sobie i ci służący innym, co do kwarantanny dla planety ziemi po wydarzeniu i ujawnieniu zaawansowanych technologii, oraz ukazaniu się nam naszych kosmicznych braci kwarantanna powinna nadal być utrzymywana do czasu. Corey wspominał o ludzie Micca i ich ambasadorze, oni doświadczyli już swojego wydarzenia i uwolnili się spod wpływu ciemnych. Ich planeta znajduje się niedaleko nas. Po wydarzeniu u nich kwarantanna trwała przez jakiś czas “tak na wszelki wypadek” choć nie jestem pewny.

  • Daniel Riegel
   Sty 17, 2018 @ 20:57:45

   Głównym celem organizacji NRO kontrolowanej przez Chimerę jest utrzymywanie statusu ziemskiej kwarantanny.

 31. kuba1902
  Sty 17, 2018 @ 09:39:52

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: