Aktualizacja sytuacji, 7 stycznia 2018

.
Przełom wydaje się być bliski, gdyż chcemy wierzyć, my i także niezależni żurnaliści, że Trump działa dla Światła i ludzkości zwalczając kabała w USA i innych krajach.  Jednak tak jak mówi Kobra, jest to może po prostu zacięta wojna pomiędzy dwiema frakcjami kabała.  Artykuł ten wyjaśnia moje pewne wątpliwości, tak jak np. czy Światło tolerowałoby brutalne tortury (aresztowanych książąt w Arabii Saudyjskiej) lub wypadki samolotowe z całymi rodzinami agentów kabała, włącznie z dziećmi?  Może powinniśmy mniej brać strony i bardziej odseparować się od nasilających się wydarzeń na świecie?  kr

Rok 2018 będzie rokiem wielu przełomów.  Siły Światła tworzą potężne, zunifikowane pole w całym Układzie Słonecznym w drugiej fazie ważnej operacji, o której wspominano już kilka razy na tym blogu pod kodem Mjolnir.  Druga faza tej operacji rozpoczęła się 3 stycznia i zakończy się na początku marca (krótkie opóźnienie w porównaniu z poprzednim oszacowaniem na koniec lutego).  Jest to intuicyjnie opisane w następującym artykule:
 .
 .
.
 .

Siły Światła oczyściły wszystkie plazmowe bomby topletowe i prawie wszystkie anomalne plazmy w przestrzeni podksiężycowej.  Opór określa przestrzeń podksiężycową jako mającą jej zewnętrzną granicę tuż pod orbitą księżycową  i jej wewnętrzną granicą, 3 promienie Ziemi od centrum planety.

Wszystkie bomby topletowe i ogromna większość anomalii plazmowej wraz z jednostkami plazmoidalnymi i fragmentami negatywnych frakcji SSP (Sekretny Program Przestrzenny) są teraz skoncentrowane blisko powierzchni Ziemi, nie wychodząc poza 3 promienie Ziemi od centrum planety, jak to tutaj opisano:.

.

 .
 .
Oczekuje się, że wojna na niskiej orbicie ziemskiej będzie kontynuowana:
 .

.

Ale powoli przesunie się do baz pod powierzchnią planety.Intensywne oczyszczanie wszystkich aspektów Zasłony również trwa i Siły Światła robią, co mogą, by odwrócić pewne trendy.

Jednym z planów Archontów było całkowite zamknięcie emocjonalnego życia i znaczących społecznych interakcji pomiędzy ludźmi. Właśnie dlatego wprowadzili smartfony:

.
 .

Młodsze pokolenia są szczególnie ukierunkowane, ponieważ osoby urodzone po roku 1996 miały bardzo małe doświadczenie w pozytywnym środowisku plazmy, eteru i energii astralnej, co pozwoliłoby im rozwinąć zdrowe nawyki emocjonalne i społeczne.

Innym planem Archontów było opracowanie kryptowalut, które mogłyby przejąć obecny system finansowy, usunąć gotówkę i wprowadzić globalny, zdekoncentrowany, ale w rzeczywistości całkowicie kontrolowany system finansowy:

 

Technologia Blockchain została uznana za główny sposób na wyeliminowanie gotówki podczas tego tajnego spotkania bankierów w kwietniu 2016 r .:
.
 .
Opracowują własne kryptowaluty:
.
 .
 .
Kryptowaluty mogą pomóc centralnym bankierom w ich wojnie ze złotem:
 .
 .
Ponieważ boją się Wschodniego Przymierza:
 .
 .
Technologia Blockchain wydaje się być anonimowa i zdecentralizowana, ale wszystkie komputery (nie tylko Windows) mają backdoory programowe:
 .
 .
 .
.
Wszystkie komputery (nie tylko te z Intelem) mają sprzętowe backdoory:
 .
 .

Mówiąc to wszystko, kryptowaluty i technologia blockchain mają przyszłość. Opór zaczął obejmować kryptowaluty w swoich planach w odniesieniu do resetu finansowego i usunie technologię blockchain z rąk kabała w czasie Wydarzenia.

Ripple to kryptowaluta, która może stać się quasi-rezerwową walutą planety i zastąpić SWIFT:

 .
 .
 .
Opór ma pewne plany z Ripple w czasie Wydarzenia, których nie można jeszcze ujawnić
 .

Kryptowaluty mogą być bardzo opłacalną inwestycją w tym czasie, jeśli wiesz, jak handlować pionowymi rynkami (kupuj plotki, sprzedawaj wiadomości) i jeśli jesteś przygotowany na 25% ryzyka, że twoje monety zostaną zgubione lub skradzione:

 .

Tymczasem Jezuici i Rycerze Maltańscy próbują zaaranżować nową wojnę.Próbują wykorzystać energetyczną charakterystykę wojen rzymsko-perskich:

.
które są podstawą konfliktu szyicko-sunnickiego:
 .
 .

Rodowody krwi, które mają swój początek w imperium rzymskim, wspierają stronę sunnicką (z osią USA-Izrael-Arabia), podczas gdy linie krwi, które nawiązują do starożytnej Persji, wspierają szyicką stronę (z osią Iranem-Libanem /  Hezbollah-Syria), podczas gdy najwyższe rodziny Archontów w Rzymie wykorzystują obie strony konfliktu.

Erik Prince jest głównym operatorem konspiracji Jezuitów / SMOM, aby rozpocząć nową wojnę na Bliskim Wschodzie:

.
Ma on duży wpływ na Donalda Trumpa i zaproponował mu stworzenie nowej agencji szpiegowskiej, która byłaby bardziej przyjazna dla Jezuitów i mniej przyjazna dla frakcji Clinton / Bush / Rockefeller Illuminazi:
 .

.

Być może pamiętacie, że wiele lat temu powiedziałem, że Jezuici rzucą frakcję Illuminazi pod kola autobusu, aby przetrwać.Dlatego najemnicy Blackwater / Academi Erika Prince’a opracowali masowe aresztowania frakcji Illuminazi w Arabii Saudyjskiej:

.
.
Teraz frakcja Jezuitów / Rothschildów poparta  w Arabii Saudyjskiej, Izraelu i w USA, próbuje spowodować wojnę z Iranem:
.
 .
 .
Próbują także zdestabilizować Iran od wewnątrz, powtarzając scenariusz, który w 2011 roku zamienił pierwsze protesty w Syrii w brutalną wojnę. Ostatnie protesty w Iranie zostały wywołane przez najemników Academi i rażąco błędnie zinterpretowane w zachodnich mediach:
 .
 .
 .
W rzeczywistości większość protestujących w Iranie faktycznie popiera obecny reżim, który w rzeczywistości jest znacznie lepszym wyborem niż importowana z zachodu kolorowa rewolucja i „demokracja”:
 .
 .
USA również chcą ponownie rozpocząć wojnę w Syrii:
 .
.

.

Siły Światła przekazały, że można zapobiec nowej wojnie szyicko-sunnickiej, jeśli będzie  wystarczająca świadomość w przebudzonej społeczności o jezuickich planach.

W alternatywnych środkach masowego przekazu dużo się mówiło o tym, że kluczowi członkowie kabała zostali zabrani do Guantanamo.

Moje źródła NIE mogą tego potwierdzić, dokładnie w taki sam sposób jak NIE mogli potwierdzić Zielonego Światła wydanego przez Drake’a Bailey w 2012 roku.

Ale MOGĄ całkowicie potwierdzić intel od kogoś o imieniu PassionatePachyderms:

 .
55 członków Gwardii Narodowej Arizony, którzy przybyli do Guantanamo, właśnie zastąpiło 122 członków policji wojskowej z Minnessoty, którzy opuścili Guantanamo kilka dni wcześniej:
 .
 .

.

Gdy naprawdę zaczną się masowe aresztowania, będziecie mogli o nich przeczytać w środkach masowego przekazu.

Bez względu na fakt, że sytuacja na powierzchni nie poprawia się jeszcze dramatycznie, przełomy nastąpią, gdy Mjolnir uderzy w ziemię.

Do tego czasu możecie pomóc w rozprzestrzenianiu protokołu Komenda PB Stardust w celu usuwania fizycznego bólu:

 .
Zwycięstwo Światła!
.
Przetłumaczyła Krystal
.
http://2012portal.blogspot.com/2018/01/situation-update.html

44 Komentarze (+add yours?)

 1. Agniecha _737
  Mar 01, 2018 @ 10:54:17

  Witam, Internet to jedyna droga komunikacji między Nami czy spotykamy się w jakiś okolicznościach ?

 2. Magdalena
  Sty 25, 2018 @ 22:37:47

  Jestem na Gai od kilku lat i przekazy są dla mnie jasne jednak tego stwierdzenia nie rozumiem…o co chodzi że Mjolnir uderzy w Ziemię?

 3. Krystyna11
  Sty 16, 2018 @ 20:42:34

  Witajcie! Tak mnie pokierowało w stronę Saint Germaina. 🙂 Chętnym proponuję przypomnieć sobie Jego przekazy, jakie można znaleźć na Blogu Krystal.Znamy je, , lecz warto czasem przypomnieć sobie, o czym mówiły i jak to się ma do Teraz?

  Przejrzałam sobie je i pomyślałam, że w dużym stopniu mogą być nam przydatne i przypomnieć to i owo.

  https://krystal28.wordpress.com/category/saint-germain-swiety-brat/

  A tutaj linki do pdf::

  ,,Wyjawione Tajemnice,,

  http://docplayer.pl/21908499-Saint-germain-wyjawione-tajemnice.html

  ,,Magiczna Obecność,,

  ftp://trans-hurt.home.pl/Ksiazki/Magiczna%20Obecnosc%20-%20Sain%20Germain.pdf

  ,,Złota Księga,,

  ftp://trans-hurt.home.pl/Ksiazki/St.%20Germain%20-%20Zlota%20ksiega.pdf

  Są jeszcze inne, które należą do tej serii, lecz nie znalazłam dostępnych w pdf. Trzeba zakupić książki, które są akurat dostępne. Sprawdzałam.
  , Warto sobie przyswoić tę wiedzę, komu zależy być prowadzonym przez swoje własne Światło, i być w Świetle – tą Drogą – Drogą Obecności JAM JEST.. :).

  Kto nie czytał, zachęcam!
  Kto czytał, warto sobie zajrzeć do nich ponownie. Jest tam wiele wartościowych informacji

  Namaste!

 4. Wita
  Sty 15, 2018 @ 09:23:49

  Dzień Dobry Kochani
  Mam do was prośbę, o interpretację tego linka (i wcześniejszych), kto podaje te informacje?
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/01/gcr-rv-intel-sitrep-innocent-14.html?view=timeslide

  • Turi Dredy
   Sty 15, 2018 @ 11:35:25

   Wita chodzi o to że wszystko zostanie wprowadzone od nowa i ruszy na nowo,po to jest przygotowana operacja mjolnir! z tego świata wyłoni sie nowe i poczatkiem tego widocznym dla wszystkich bedzie zmiana systemu monetarnego!!System nie bedzie już wiecej tłumił pracowników światła nie bedzie tak destruktywny od korzenia.Czeka jedna nagroda dla wojowników swiatła pierwszej i ostatniej godziny po resecie i odnowie wszyscy pracownicy zostaja telapatycznie zlokalizowani i dostaja dostatek materialny aby mogli życ w dostatku i obfitosci życia…oszustwo i kłamstwo zostanie ukrucone na zawsze LOVE LIGHT…

   • Wita
    Sty 15, 2018 @ 11:48:49

    Dziękuję za odpowiedź Kochany Turi Dredy. O resecie wiem już od czterech lat, że będzie, tylko zastanawiały mnie te informacje o szczegółowości komend, poleceń. Ok wszystko jasne, wystarczy spokojnie czekać na wydarzenie a w sobie utrzymywać spokój, harmonię i miłość – pozdrawiam;)

   • sesa
    Sty 15, 2018 @ 17:56:06

    telepatia kochany jest z matriksa , istoty z Pola Zycia , ktore nie sa czescia sytetycznego( wirtualnego) matrika pozumiewaja sie poprzez emocje plynace z serca a telpatia plynie z glowy czyli z nerologicznego mozgu, ktory jest pod wplywem wlasnie tworcow matriksa.czyli podazajac twoim tokiem myslenia wciaz bedziecie zyc w wirtualnym hologramie stworzonym przez archontow, ale teraz bedzie on zlota klatka wypelniona ‚ syntetyczna miloscia ‚ a wtedy ucieczka z niego nie bedzie juz mozlowa, bo uwierzyles , ze jestes w raju …

    ” Czeka jedna nagroda dla wojowników swiatła pierwszej i ostatniej godziny po resecie i odnowie wszyscy pracownicy zostaja telapatycznie zlokalizowani i dostaja dostatek materialny aby mogli życ w dostatku i obfitosci życia…oszustwo i kłamstwo zostanie ukrucone na zawsze LOVE LIGHT… ” Dziwna informacja , ale czy prawdziwa ? Wyglada mi na marchewke na kiju . Skad te informacje ? Przeciez sam pisales ,ze ozustwo i klamstwo zostanie ukrucone …

    Nikt za nas nic nie zrobi , bo to my jestesmy tymi, na ktorych czekalismy . Archonka siatka manipulacji jest bardzo wyrafinowanan i przede wszystkim zainfekowala tych tzw. duchowych Turi . Obudz sie i zacznic dzialc !

    • Daniel Riegel
     Sty 15, 2018 @ 22:28:44

     Tak to właśnie jest jak ktoś polega na informacjach z zewnątrz nie mając zielonego pojęcia jak to jest naprawdę przekonując się o tym na własnej skórze, a potem wchodzi taka osoba na bloga i zaczyna mówić ludziom że tak jest i koniec! A życie potem weryfikuje i wielokrotnie udowadnia że jest zupełnie inaczej niż było gdzieś tam napisane o czym sam się niestety przekonałem wiele razy, dlatego zawsze staram się być ostrożny i sprawdzam na sobie to co się da sprawdzić a reszta pozostaje tylko niepewną teorią.

    • Miłosz Siwiak
     Sty 16, 2018 @ 20:04:44

     Sesa dobrze mówisz konieczności pracy własnej,ale o telepatii nie.
     „Telepatia – możliwość komunikacji bez użycia znanych człowiekowi zmysłów. Nazwa pochodzi od greckich słów tele (daleki) i patheia (uczucie)”
     Gdyby telepatia pochodziła z umysłu martixa,to wykształciuchy mieli by ją na swoim wyposażeniu.
     Telepatią posługują się zwierzęta,a one nie podlegają matrixowi.
     Telepatią posługują się np zakochani choć często nie wiedzą nawet,że to jest telepatia.

    • Naj Kasia
     Sty 17, 2018 @ 01:27:14

     Każdy człowiek jest telepatą, w mniejszym lub większym stopniu i choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ta zdolność jest przyrodzona i można ją zdusić w sobie albo rozwijać, jak wiele innych zdolności. Telepatia to komunikacja, która jest łącznikiem, spaja, zbliża, to porozumienie i czucie na innym poziomie jak werbalny. I jestem pewna, że to dla matriksa jest niekorzystne, bo w tym systemie nie chodzi o spajanie i budowanie więzi a o dziel i rządź. Dlatego nie sądzę aby telepatia była z matriksa, Takie jest moje zdanie.
     Pozdrawiam Was wszystkich kochani i Ciebie Krystal

 5. sesa
  Sty 13, 2018 @ 20:08:09

  witam, z przetlumaczonego tekstu wynika, ze Cobra nie bardzo wie kim/czym sa archonci, wiec prosze poczytaj ten artykul by sie dowiedziec. Archonty to sztuczna inteligencja nie zyczliwa ludziom pasozytujaca w ich intermolekularnej przestrzenia majaca wplyw na mysli i zwiazane w nimi dzialania. wszyscy przy wladzy sa nimi zainfekowani archontami ( sa niewidzialni, ale potrafia programowac na poziomie mozgu ( mysli i uczucia plynace z glowy. jednak nie potrafia zainfekowac naszych serc i uczuc plynacych z nich , poniewaz zaden robot nie ma prawdziwych uczuc i emocji , bo to maszyna )mozna zobaczyc, ze mowia i poruszaj sie jak roboto-cyborgi majac wylaczone emocja . zauwaz, ze ich tzw. emocje czy uczucia sa wytrenowane poprzez analizje umyslu czylu sztuczne. zaobserwuj ich
  Pomocnym jest bycie nasza swiadomoscia w naszych glowach i obserwacja ‘ naszych ‘ mysli ( no wlasnie sa one zawsze nasze ? ) i zycie w sercach, ktore a w ciaglej lacznosci ze Zrodlem – energia Mocy Prawdziwego Zycia.
  Pozdrawiam
  http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_archons02.htm

  • Turi Dredy
   Sty 14, 2018 @ 23:14:52

   Witam cobra To wie to sa plazmowi Archonci:)Rzeczywiśće moga wygladac jak chcą przyjmuja różne formy w astralu i materi, moga przyjąc forme jaka zechcą lecz światło ich rozpuszcza nie nawidza światła i je atakuja jak mogą bo zywia sie negatywnymi emocjami i strachem ludzkim.Uwielbiaja uprzykrzac zycia pracownikom świetlanym więc jak pracownik światła nie jest do konca świadomy tych spraw moga mu sie materializowac dopuki ich nie zostawi w hologramie.Czy archonci czy hybrydy czy demony to jedno i to samo w nowej rzeczywistosci nie ma na nich miejsca bo króluje światło!

   • sesa
    Sty 15, 2018 @ 18:20:14

    Oj, Turi, wymadrzasz sie a widze, ze sam tez nie bardzo rozumiesz kim sa archonci i wypisujesz tutaj takie rzeczy ( ‚Czy archonci czy hybrydy czy demony to jedno i to samo’ ) . kiedys napisze wyjasniajc dokladnie ten temat. archonci nie maja zadnych cial to po pierwsze , ale moga zinfekowac soba kogos do tego stopnia , ze staja eie jego wlascicielem poprzez zupelna manipulacje umyslu . Nie wiem czy wiesz, ze wlsnie drako sa pod zupelnym wplywem tych ‚ energii” a ci zawladneli zupelnie dynastja anunaki. Archonci zawladneli wiele planet a nawet uniwesow a poprzez wlasnie pasozytujacy sposob ‚ zycia’ stali sie mieszkancami tych cial itot takich jak ludzie, planety i uniwersa. Nie wiem czy wiesz, ze ta cal propaganda z Disclosure to ich jakze wyrafinowana manipulacja . wielu wpadlo w ich sidla wierzac, ze to cudowna prawda , ale marchwka na kijku jest jedynie marchewka na kijku.

    • krystal28
     Sty 15, 2018 @ 22:12:27

     Witaj sesa, widzę, że Ty się też „wymądrzasz”, a swoje opinie możesz tylko opierać na innych linkach. Tak naprawdę nikt nie wie na 100%, chyba że ma bezpośrednie, rozlegle doświadczenia z archontami i informacje od prawdziwego Światła. Ja wielokrotnie byłam nękana przez archontów (?) w nocnych marach, szczególnie przed i po pewnych publikacjach, zanim odwołałam przedurodzeniowe kontrakty i do tej pory nie jestem w stanie określić, czy są to niefizyczni przybysze z Andromedy, czy czyjaś sztuczna inteligencja. Domyślam się, że ciemni używają technologię do tego celu.

     Proszę przeczytaj w zakładce reguły komentowania. Umniejszanie innych Czytelników i autorów artykułów nie ma tu miejsca.

 6. axel
  Sty 12, 2018 @ 15:42:35

  Witajcie istotki swiatla ..Cosmic skad ta info o Cooreyu ? nie znalazlam nigdzie co sie stalo?

 7. Cosmic
  Sty 11, 2018 @ 22:59:43

  • Cosmic
   Sty 16, 2018 @ 21:58:41

   Oto informacja o Coreyu:
   COREY PRZECHODZI PRZEZ TĄ SAMĄ GRYPĘ

   Co smutniejsze to samo spotyka obecnie Corey. Miał on wystąpić w programie Jimmy’ego Church’a w związku z pierwotną publikacją jego artykułu. Zamiast tego, zarówno on jak i jego córka zarazili się tą samą bardzo ciężką grypą do tego stopnia, że po jego bezpośredniej prośbie musiałem pomóc mu w ostatniej chwili z dokończeniem tej publikacji. Miał on gorączkę ponad 39 st. Celsjusza co nie jest jeszcze zagrożeniem życia o ile ona nie wzrośnie. Doświadczył również objawów dotkliwego bólu w oku po wcześniejszej operacji (siatkówki).

   Mówię to tylko po to, by zaznaczyć, że wszystko powinno być ok. Nie jest to choroba, która zagraża jego życiu. Następnego dnia był już w stanie wyjść na zewnątrz.

   Więcej na:
   https://kosmiczneujawnienie.com/2018/01/15/mega-aktualizacja-corey-goode-starozytna-rasa-budowniczych-odzyskiwanie-dziedzictwa-ludzkosci-sprzed-miliardow-lat/

 8. Love energy
  Sty 11, 2018 @ 13:31:00

  Wtedy kiedy wiekrza czesc wojownikow swiatla zwatpi nastanie swiatlo i przelom. Nowa ziemia wyloni sie a zycie bedzie w nieustajacej radosci poniewaz juz takie jest.kto doszedl do swiadomosci 5 wie o czym mowie.

 9. SzurniętyMędrzec
  Sty 10, 2018 @ 22:40:48

 10. Krystyna11
  Sty 10, 2018 @ 19:39:54

  Oto, co znalazłam:
  Cenzura w mediach -NTV:

 11. sandixei
  Sty 10, 2018 @ 08:55:58

  ” czy Światło tolerowałoby brutalne tortury (aresztowanych książąt w Arabii Saudyjskiej) lub wypadki samolotowe z całymi rodzinami agentów kabała, włącznie z dziećmi? ”
  A kim są dzieci? Nikim więcej jak tylko dorosłymi, którzy mają szansę odpracowania karmy w kolejnym życiu. To nie jakiś odrębny gatunek, z racji przyjemnego wyglądu na tym etapie naszej cywilizacji niejednokrotnie gloryfikowany, czym wyrządzamy im krzywdę zamiast traktować normalnie. Ci którzy nie ingerują, patrzą zza Zasłony. Zacznimy żałować miliardów zabitych zwierząt na wedlinkę, bo one nie maja szansy zrozumienia co je spotyka i dlaczego.

 12. Oualander
  Sty 09, 2018 @ 18:22:57

  Dla zainteresowanych, pod tym linkiem macie wszystko (prawie) to co było na blogu Kosmiczne Ujawnienie:

  https://pl.spherebeingalliance.com/news/all.html

  Jeżeli strona nie otworzy się w Polskiej wersji językowej należy wybrać język Polski, przy angielskiej fladze, u góry po prawej stronie

 13. Bella
  Sty 09, 2018 @ 13:28:43

  …tak, jest cenzura w internecie. 21.12.2017r. został zamknięty blog Teresy Serafinowskiej: Tajne archiwum watykańskie. W ostatnich dniach również youtube w Realu24

  • Ziemia
   Sty 11, 2018 @ 13:13:02

   Na „Kochanym Zdrowiu ukazał się komentarz dot. zamknięcia blogu „Kosmiczne Ujawnienie”:

   Witam,
   Chciałabym wyjaśnić, że decyzję o zamknięciu bloga podjęłam ze względu na groźby prawne, które otrzymaliśmy od GaiaTV. Dostaliśmy 24 godziny na zamknięcie bloga, w przeciwnym razie mieli podjąć kroki prawne. Nie interesowały ich żadne wyjaśnienia, nawet takie, że Corey Goode oraz zespół Spherebeingalliance dobrze wiedzieli o istnieniu naszego bloga. Mnie nie stać na walkę prawną z korporacją i nie chcę narażać mojej rodziny na takie nieprzyjemności. Nie jest też moją intencją układać się z korporacją, która szerzy ujawnienie – ale tylko za pieniądze.
   Nie chcę również, aby powstały jakieś teorie spiskowe, że to jakieś „ciemne siły” zmusiły mnie do usunięcia tego bloga. Zrobiła to sama GaiaTV, która posiada prawa autorskie.
   Pozdrawiam,
   Vortena

 14. rav
  Sty 09, 2018 @ 12:08:46

  A mnie zdziwiło że ripple ma być jakąś nową walutą rezerwowa, gdyż na dzień dzisiejszy jest to kryptowaluta używana przez bankierów dla ich własnych przelewów , pod ich kontrolą gdzie ponad połowa wszystkich coinow znajduje się w ich posiadaniu. dla mnie to jak wpaść z deszczu pod rynne. Obecnie jest wiele innych kryptowalut tworzonych przez ludzi z pasja, którzy naprawdę chcą sie uwolnić od obecnego systemu finansowego, a cobra tu wyskakuje z ripple; dla mnie szok

  • krystal28
   Sty 09, 2018 @ 22:54:13

   Rav, Kobra kiedyś napisał, ze Bitcoin nie jest bezpieczny, gdy cena jeszcze była śmiesznie niska, dlatego pewnych jego informacji nie biorę za pewnik tylko za możliwość.

  • MajaWalia27
   Sty 13, 2018 @ 05:30:32

   Hej witaj! To co piszesz o ripple- slyszalam bardzo wiele podobnych opinii. Czy to jest walita scentralizaowana i sluzaca do wymiany miedzy bankami? Ogolnie chyba mowi sie o ripple,ze stworzyli ja banksterzy,ktorzy sa jednymi z najwiekszych wrogow kryptowalut. Domyslam sie,ze Kobrze moze chodzic o to,ze Ruch Oporu w momencie przejecia i zresetowania calego systemu finasowego posluzylby sie ta waluta jako czyms co zastapi przez pewien czas wymiane pieniezna. Ale to by oznaczalo,ze te ripple musialoby byc pod kontrola Ruchu Oporu. Nie wiem jak byloby mozliwe to przejecie. Zgodze sie z Twoja opinia,ze jest bardzo wiele ciekawych pomyslow jesli chodzi o rynek kryptowalut- i wiaze sie to z rozowjem tehnologicznym. Nie wiem czy my nie w fazie jakijs ogromnej tranformujacej rewolucji finansowo- technologicznej, ale to jest nadal wielkie ryzyko. Genralnie jak ktos ma doswiadczenie inwestycyjne, a szczegolnie z rynkiem akcji to mozna zaryzykowac mala sume – tak jak napisal Kobra- jest to szansa dla ludzi umiejacych sie poruszac po takich rynkach kapitalowych.
   Tutaj- wydaje mi sie,ze to jest sprawa dualna. Z jednej strony kryptowaluty sa w opozycji do bankow, wyzysku i kontroli. Z drugej strony jak napisal Kobra planem ”ciemnej strony mocy” bylo to by ludzie wyzbyli sie gotowki i w tym momencie nastapila by kontrola totalna. Nie mowiac o tym jak latwo takie kryptowaluty moglby ”znikac” z kat tych malo pokornych wobec systemu….Jednak tak jak napisaes w te projekty jest zaangazowanych bardzo wielu bardzo zdolnych i kreatywnych ludzi dzialajacych na rzecz ludzkosci…

   • rav
    Sty 14, 2018 @ 13:36:03

    oczywiscie przedstawiciele rippla burza sie, gdy ktos mowi o ich projekcie, ze jest scentralizowany, ale zdaje sie, ze tak wlasnie jest, sam tworca rippla odszedl od niego i stworzyl stellara, gdyz nie podobalo mu sie dokad bankierzy zmierzaja z jego ripplem.
    Mniejsza z ripplem, mi to wyglada na to, ze bankierzy oswajaja sie przy jego pomocy z ta technologia jak ona dziala w praktyce, zeby zdobyc doswiadczenie. To nie jest tak ze finansjera boi sie czy tez nie lubi blockchaina. Oni juz od 2 lat na powaznie zajmuja sie ta technologia (w tym miejscu polecam artykul ktory wiele wyjasnia: https://independenttrader.pl/nadchodzi-globalna-kryptowaluta.html ).
    Chodzi o to, ze system planuje wprowadzic swoje kryptowaluty, ktore beda legalnym i oficjalnym srodkiem platniczym pod ich kontrola na calym swiecie i wtedy bye bye gotowko i resztko naszej wolnosci.
    Prologiem tego mogloby byc wykorzystanie bitcoina, zeby przy pomocy komputerow kwantowych (ktore pewnie posiadaja) kompletnie go zapchac i zatkac, zeby praktycznie zadne transakcje nie dochodzily i wtedy wchodzimy z nasza propozycja super kryptowaluty.
    Bardzo znamienna jest okladka the economist z 1988!r. na ktorej jest feniks z moneta ktora moze przypominac logo bitcoina, z pytaniem czy jestesmy gotowi na swiatowa walute.

    • MajaWalia27
     Sty 15, 2018 @ 05:15:12

     Bardzo Ci dziekuje za niesamowicie interesujaca odpowiedz.Sama sie zastanawiam jak to wszystko sie potoczy….z jedej strony mamy ciagle rosnace gieldy, ktore juz w zaden sposob nie sa skolerowane z realnym wytwarzaniem dobrm czy tez stanem gospodarki. Z drugiej strony mamy waluty fijat kreowane doslownie z powietrza, badz dodrukowywane- zabawne jest to,ze banki okreslaja kryptowaluty jako cos nierealnego, wrecz ”zart” a same potrafia z 10% gotowki, czasem nawet 5% wykreowac dalsze 90% – udzielajac na przyklad kredytu hipotecznego…przeciez to jest czysto wirtualny pieniadz- nie majacy pokrcia w niczym. Masz racje,ze banksterzy beda probowali przejac, lub zablokowac rynek kryptowalut- niedanwo czytam o tym,ze Wielka Brytania chce wypusic ”swoja” – zapenwe kontrolowana przez system – kryptowalute oparta na bitcoinie. To czego ciagle nie potrafia zlamac to to,ze normalni, przecietni ludzie sa zwiazani z namacana gotowka, wiekszosc z nich ( w Polsce jakies 85%) trzyma oszczednosci w bankach, nie ma pojecia o giledzie, a kryptowaluty sa dla nich jakims kosmicznym szyfrem dla wtajemniczonych. Nie sadze, by udalo im sie pozbawic ludzi platnosci gotkwkowych,ale wydaje mi sie,ze beda sie strarali- tak jak napisales przejac rynek kryptowalut- tylko po to by zniszczyc jego niezaleznosc, anonimowosc i brak centralizacji- te cehcy zdaje sie przeszkadzaja ”banksterom” najbadziej…..choc kto wie- moze ta wojna z kryptowalutami oslabi znaczaco wplyw banksterow na system finasowy i pozbawi ich wladzy totalnej- ostatnio – nie wiem czy slyszales,ale na przykald w Wielkiej Brytani nastepuja masowa redukcja oddzialow bankowych….moze to jakis dobry znak dla ludzkosci. I nadzieja,ze kryptowaluty juz ”ukradly” im kawalek tortu….

    • MajaWalia27
     Sty 15, 2018 @ 05:23:34

     Chce Ci jeszcze podziekowac za bardzo ciekawy link do artykuly. Ja kryptowalutami zaintresowalam sie doslownie miesiac temu ( kiedys inwestowalam troche na gieldzie, i generalnie sprawy zwiazane ze swiatem finasow sa jednym z moich zainteresowan, gdyz bardzo wplywaja na nasze zycie, i to jedna z najsilniejszych kontrolujacych machin matrixa). Ja osobiscie nigdy nie kupilabym waluty ripple, nawet gdyby kosztowala nie wiem ile. Nie podoba mi sie fakt zaangazowania tam bankow i duzo niejasnosci- gdyby faktycznie udalo sie Ruchowi Oporu przejac te walute i wyorzystac ja do dobrych celow to bardzo im tego zycze!

    • SzurniętyMędrzec
     Sty 15, 2018 @ 07:01:03

     Co do kryptowalut… nie obawiam się ich przejęcia przez ciemnych. Gdyby tak się stało nastąpiłby rozbłysk słoneczny który by usmażyłby SI, komputery a wraz z nim kryptowaluty., jest to jeden ze scenariuszy po którym nastąpi wydarzenie, ujawnienie ukrytych technologii i kosmicznej konfederacji.

 15. Marek Zbiciak
  Sty 09, 2018 @ 10:20:01

  Prowadzący blog Kosmiczne Ujawnienia podał info o zamknięciu bloga

 16. Ewa
  Sty 09, 2018 @ 06:50:14

  Chciałam wejść na Kosmiczne ujawnienie: “Niestety, blog pod adresem kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com został usunięty. Ten adres jest niedostępny dla nowych blogów.”
  o co chodzi!?

 17. Salama
  Sty 08, 2018 @ 23:52:00

 18. Salama
  Sty 08, 2018 @ 23:32:52

  A w poniedzialek Trump zarzadzil ze 200,000 Salvadorczykow ktorzy mieli tymczasowe pozwolenie na pobyt w U.S przez ostatnie 17 lat musza opusic Stany Zjednoczone do 9 wrzesnia 2019 wraz z dziecmi urodzonymi w tym czasie .!!??

 19. Ja
  Sty 08, 2018 @ 23:19:19

  Obejrzyjcie Jerzy Zięba o modyfikowaniu polskich dzieci zatrważające: https://www.youtube.com/watch?v=-uDfUywNNvc

 20. krystal28
  Sty 08, 2018 @ 23:03:50

  5 i 6 styczeń, Q Anon, Zachary w wywiadzie z Alexem Jonesem ->
  Q Anon to grupa złożona z 4 osób powiązana z prezydentem.
  Julian Assange jest wolny w drodze do USA.
  Pożar w jednym z domów Clintonów – prawdopodobnie, aby usunąć dowody. Q powiedział, ze wszystkie dowody przeciwko Clontonom są już zebrane.
  Wiceprezydent Michael Pence powiązany z siatką pedofilii w Indianie. Trump jest o tym poinformowany.
  Przygotowania pozytywnego wojska USA do obalenia reżimu w Pln. Korei kierowanego przez CIA.
  Przygotowania do aresztowań w Silicon Valey, (San Francisco) siedliska pedofilów, bogaczy komputerowych.
  75 pedofilów aresztowanych w Egipcie.
  Źródło: You Are Free TV, YT

  7 styczeń, 11 książąt w Arabii Saudyjskiej aresztowanych. Były prezydent Iranu, Mahmud Ahmadineżad aresztowany. Według map wiele samolotów opuściło Iran podczas zamieszek w ostatnim tygodniu. (elity uciekają, Soros stracił wpływy w Iranie). Wczoraj szeryf w Utah i szef policji w Pensylwanii zostali aresztowani za organizowanie seksu z dziećmi. Q Anon – ” nadchodzą wielkie wydarzenia”
  Źródło: Jordan Sather, YT

  GOOGLE jest ściśle powiązany z CIA.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: