Aktualizacja warunków kapitulacji

.
Kobra, 30 lipca 2016
.

Są pewne wyjaśnienia, które muszą być podane o warunkach kapitulacji.

Po pierwsze, plan masowych aresztowań jest nadal ważny i w pełni sił.  Siły Światła nie będą czekać na jakiekolwiek ciemne osoby lub frakcje kabała do poddania się.  Zaaresztują ich tak szybko, jak będą mogli to zrobić w taki sposób, jaki nie stworzy zagrożenia dla ludzkości.  Ci członkowie kabała, którzy się poddadzą przed masowymi aresztowaniami, będą mieli korzystniejsze warunkiJest bardzo mało prawdopodobne, że wielu poszczególnych członków kabała podda sie przed Wydarzeniem, ponieważ będą bali się zemsty od innych członków postrzegani jako „zdrajcy”.

Istnieje pewna możliwość, że frakcja Rothschilda jako całość podda się i rozpocznie współpracę przed Wydarzeniem.   Rothschildowie upadłymi aniołami z systemu gwiezdnego, Rigel w gwiazdozbiorze Oriona.  W przeszłości wielu członków kabała pochodzących z Rigela poddali się Światłu, gdy zostało im pokazane, że Światło jest silniejsze od ciemności.  Rigelanie mają tendencję do stawania po stronie silniejszych i wielu z nich, gdy zostaną aresztowani, lub będą w obliczu wystarczająco silnej opozycji, faktycznie okażą oznaki ulgi, że wreszcie ktoś był na tyle silny, aby zatrzymać ich negatywne działanie.  To będzie dla nich dowodem, że Światło jest silniejsze n ciemność i zaczną współpracować.  Rasa  z Rigela zeszła z Ducha do materii przez proces implantacji.   Dalej mają związek z Duchem do pewnego stopnia i wielu z nich będzie mogła wznieść się, gdy ten koszmar dualizmu się zakończy.

 .

Jezuici, Archonci i Chimera, wszyscy pochodzą z negatywnych ras z galaktyki AndromedyWszyscy są upadłymi aniołami, co oznacza, że zeszli z Ducha do materii w procesie implantacji i wielu z nich  będzie także w stanie wznieść się, gdy dualizm sie zakończy.Grupa Chimery nie jest zaangażowana w negocjacje kapitulacji, ponieważ żadna pozytywna frakcja na Ziemi nie jest wystarczająco silna, aby móc sobie z nimi poradzić.  Opór ma do czynienia z nimi bezpośrednio.

Frakcja Rockefellera jest drakońska z pochodzenia i nigdy sie nie podda.  Będą walczyć do końca z ich fałszywymi flagami, aż nie zostaną usunięci do Galaktycznego Centralnego Słońca. Drakońska rasa ewoluowała z gęstej materii i bardziej negatywni członkowie tej rasy nie mają wystarczającego kontaktu z Duchem, aby być odkupionymi.

Po drugie, członkowie kabała, którzy poddadzą sie dobrowolnie, przejdą przez psychologiczną terapię, aby stać się częścią sił Światła i będą potraktowani sprawiedliwie.  Zostaną oni otoczeni gwiezdnym pyłem [stardust].  Więc jeśli któryś z nich spróbuje coś śmiesznego zanim w pełni zaakceptuje Światło, będzie natychmiast sparaliżowany i następnie usunięty z Ziemi.  Podczas procesu pojednawczego będą musieli w pełni ujawnić swoje przeszłe działania i stanąć twarzą w twarz z gniewem ludności, ale nie będą mogli być traktowani z przemocą i nie zostaną ukarani.  Największą dla nich karą będzie ich sumienie po tym jak się przebudzą i w pełni zdadzą sprawę z tego, co zrobili.  Przejdą przez psychologiczny proces uzdrawiania i spędzą resztę swojego życia w służbie dla ludzkości i Światła.
 .

Po trzecie, nagroda* za schwytanie członków kabała najprawdopodobniej nie będzie działać, ponieważ druga strona wprowadziła jeszcze większe nagrody za niektórych wojowników Światła na powierzchni planety.  Odzwierciedla to traktat z Chimerą przed stuleciami, który mówi „nie tkniemy waszych przywódców i wy nie tkniecie naszych.  Oczekuje się, że ten impas będzie trwał do Wydarzenia, gdy wreszcie nastąpi przełom i Chimera będzie postawiona przed szach matem.

Zwycięstwo Światła!

 *Beniamin Fulford ostatnio wydał listę pewnych członków kabała z nagrodą 1 tony złota za każdego, za ich schwytanie.
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/07/terms-of-surrender-update.html

94 Komentarze (+add yours?)

 1. Marian
  Sier 09, 2016 @ 09:17:23

  Kochani w imieniu dusz które przeszły do Światła z kompleksu Riese chciałbym Wam podziękować za pomoc i przekazuję Wam pozdrowienia Esencją Miłości prosto od Stwórcy ja też do tych pozdrowień się dołączam
  Marian

 2. love energy
  Sier 08, 2016 @ 20:50:23

  Lece z nową wiadomośćą do was;) wyciaganie z matrixa trwa uczucie jakby niewyobrażalna siła magnes wyciągała was z tego świata wasza dusze ciało i całych was.Z początku to dziwne uczucie niestabilnosći żeczywistośći a to usytuowanie was w nowym świecie, boskiej matrycy miłośći gdzie tylko ona jest wszechobecna.Ci co zrobili swoje zostana wyciagnieci do światła i zaczna nowe życie na nowym poziomie gdzie inni beda dochodzic stopniowo,niektóre jednostki wruca na nowo stworzony świat aby dalej świecic swoja obecnosća żywego światła Boga.Wszystko dzieje sie TERAZ nie za 2 lata ,20 czy 200 lat.To zachodzi niewidzialnie dla ludzi co zostaja w starych paradygmatach iluzji która zostanie rozpuszczona.Niektóre jednostki opuszczają ten poziom w statkach świetlanych już wszystko czeka na gwizdek.Wielkie rozczarowanie przyjdzie dla ludzi co zorientuja sie że pozostali na chologramie świata co upadnie.LOVE LIGHT

 3. Omstan
  Sier 08, 2016 @ 19:14:53

  W ostatnim wywiadzie Lynn z Cobrą (opublikowanym w sierpniu) znalazłem akapit dotyczący Polski

  „Lynn – That’s great. OK, moving on to EUROPE – Do you have any information on the direction Poland might be going?

  COBRA – As I said a few times before, Poland is on the crossroads between the East and the West, between the NATO countries and the Russia and they are trying to navigate their situation. Because of that reason there is a lot of inner conflict in Poland politics. As we come closer to the Event, the situation there will improve, but not much before. (Great)
  Translator niezrozumiale tłumaczy, stąd prośba aby ktoś znający angielski dokładnie to przetłumaczył, bo nie wiem czy zmiany w Polsce nastąpią tuż przed Wydarzeniem czy może wcześniej.
  Dzięki za pomoc

  • B.
   Sier 08, 2016 @ 19:34:22

   Będzie lepiej, ale nie dużo wcześniej przed wydarzeniem. Ważne, że nie gorzej 😉
   Ogólne lawirowanie między zachodem i wschodem.
   Ciekawe też, że tutaj sporo osób pisało o kompleksie w Górach Sowich.. i tam też w wywiadzie się na ten temat Cobra wypowiada. Zbieg okoliczności? 😉

  • Dawid56
   Sier 08, 2016 @ 21:17:25

   „Lynn – That’s great. OK, moving on to EUROPE – Do you have any information on the direction Poland might be going?

   COBRA – As I said a few times before, Poland is on the crossroads between the East and the West, between the NATO countries and the Russia and they are trying to navigate their situation. Because of that reason there is a lot of inner conflict in Poland politics. As we come closer to the Event, the situation there will improve, but not much before. (Great)

   Ten akapit przetłumaczył bym tak:
   To wspaniale O.K., wracajac do Europy- Czy masz jakiekolwiek informacje w tórym kierunku zmierza Polska?
   Cobra- Tak jak mówiłem parę razy wcześniej. Polska jest na skrzyzowaniu dróg pomiedzy Wschodem a Zachodem, pomiędzy krajami należącymi do NATO a Rosją i oni( te kraje) próbują wpływać na sytuację w Polsce.Z tego powodu jest tak wiele konfliktów wewnętrznych w Polskiej polityce.Jak się zbliżymy do „Wydarzenia”sytuacja się poprawi, ale nie tak bardzo przed Wydarzeniem.

   • Omstan
    Sier 09, 2016 @ 07:21:17

    Dzięki B. i Dawidzie za tłumaczenie. Gdy w Polsce się poprawi będzie to znak, że Wydarzenie blisko.
    Pozdrawiam wszystkich

 4. linkuje
  Sier 07, 2016 @ 23:56:16

  „Ezoteryczni i duchowi nauczyciele wiedzieli od wieków, że nasze ciało może być programowane przez język, słowa i myśli. Fakt ten został obecnie naukowo udowodniony i wyjaśniony. (…)”

  http://wolnemedia.net/rosyjskie-odkrycia-na-temat-dna-wyjasniaja-paranormalne-wydarzenia/

 5. Marian
  Sier 07, 2016 @ 01:21:55

  witajcie kochani mam do was gorącą prośbę czy ktoś z was zna osobę lub osoby które znają pełny rytuał odprowadzania dusz do Światła?
  Bo zgłosiły się do mnie dusze uwięzione w kompleksie Riese w Górach Sowich są to dusze ludzi i zwierząt .Ja nie jestem w stanie tego zrobić gdyż nie posiadam do tego odpowiednich duchowych narzędzi .
  Pozdrawiam bardzo cieplutko
  Marian

  • Solarhand
   Sier 07, 2016 @ 10:26:40

   Ciekawe, że akurat z Riese…Kiedyś po powrocie ze Ślęży mi i mojej partnerce ukazał się jakby duch człekokształtnego jaszczura. Kilka lat później znalazłem w sieci info, iż to całe Riese ma związek na historiami mrocznymi z wątkiem jaszczurzym. Tak się zastanawiam czy przypadkiem duszę, o których piszesz nie zostały celowo uwięzione, co mogłoby sprawić ich uwolnienie dodatkowo trudnym…

   • Marian
    Sier 07, 2016 @ 13:49:36

    Dlatego Riese bo przy budowie tego kompleksu zginęło tysiące więźniów obozów koncentracyjnych i tam też były przeprowadzane eksperymenty na zwierzętach i na ludziach.

  • Wojtek
   Sier 07, 2016 @ 11:49:53

   Ależ proszę http://whitedevas.eu/?p=326 i skoro do Ciebie przyszły to Twoim obowiązkiem jest je przeprowadzić.

   • Marian
    Sier 07, 2016 @ 13:44:42

    Drogi Wojtku nie chodzi mi o egzorcyzmy to jest zupełnie inna bajka.Tam nie ma opętania.
    Pozdrawiam cieplutko
    Marian

    • Adela
     Sier 09, 2016 @ 09:08:28

     Takie uwięzione dusze odprowadza LESZEK w swoich sesjach hipnotycznych. Połączy się z tymi duszami, zapyta o życzenie,porozmawia i zrobi o co proszą. http://hipnozaswiadomosciwolnosc.pl/ Napisz do niego na tej stronie . Leszek zbiera takie informacje i od czasu do czasu robi też to o co ktoś poprosi. Pozdrawiam ciepło

   • M'
    Sier 08, 2016 @ 12:28:08

    MYLISZ SIĘ, NIE MA TAKIEGO OBOWIĄZKU.Zwłaszcza, jeśli nie potrafi, bardzo mądrze postąpił.Po prostu jest wrażliwy, więc do Niego przyszli po pomoc, wiedzieli, że będzie chciał Im pomóc najlepiej jak potrafi.Już są uzdrowieni i odprowadzeni.

    • Wojtek
     Sier 08, 2016 @ 14:07:10

     Sory nie wiedziałem, do tej pory sądziłem że jeżeli ktoś do mnie przychodzi to w jakiś sposób jestem z nim związany i go przeprowadzałem.

  • Basia
   Sier 07, 2016 @ 14:37:57

   Na stronie pana Michała Papierskiego jest sporo informacji na ten temat, polecam chociażby ten artykuł: http://www.fioletowyplomien.com/pl/fioletowy-plomien/wiedza-duchowa/wakacje-z-duchami.html. W nim są podane namiary na osobę, która się tym się zajmuje. Pozdrawiam!

  • Elżbieta
   Sier 07, 2016 @ 14:45:42

   Czym jest TO, o czym piszesz, Człowiek, i Mata Ziemi, Woda, kropla po kropli, zapisana wibracja w Świetle Człowieka, Tych, którzy byli i korzystali z Ziemi, korzystali z Kształtu, które Życie wtedy miało, wprowadzając w niego Kobietę, Mężczyznę, swoje wzorce, pozostało wiele tej wzorcowości, i Ktoś wciąż na tej podbudowie nowe tworzy, Czy odprowadzać „Duszę” do Światła, czy poprzez Tych, którzy posiadają połączenie z Mocą Człowieka, poprzez swoje Serca, a więc Mocą tej Planety, podnieść wibracje w tym Człowieczym Ziemskim Świetle, aby stało się pierwotne i Czyste, bez wzorcowości, rozpuszczanej w tej Miłości Prawdziwej Mocy, w tym co Było jako Życie na Tej Planecie pierwsze, takie małe, może przydatne,

  • woona
   Sier 07, 2016 @ 15:32:56

   „zgłosiły się do mnie dusze ” „nie jestem w stanie tego zrobić gdyż nie posiadam do tego odpowiednich duchowych narzędzi .” skoro sie do ciebie zglosily to znaczy ze masz. przestan zaprzeczac i je odprowadz. do mnie sie nikt nie zglasza bo wiedza ze nie mam mocy.

  • love energy
   Sier 07, 2016 @ 20:30:32

   Witaj,nie masz obowiązku odprowadzac ich do światła.bądz spokojny.Niektóre dusze z takich miejsc sa cwane potrafia udawac niewiniatka a potem cie maja wcale nie chca iść do światła nawet jak otworzy się im portal mają inne cele.Często tez chca żeby im podac ręke itp itd.dzieje sie tak poniewaz dusze traumatyczne sa trzymane przez demony sa rózne ich kasty w światach ducha.Tylko prawdziwe światlo prowadzi ich do wolnosći i one sa wdzięczne.tysiące dusz zostały uwolnione Love Lihht.

   • Zabka
    Sier 07, 2016 @ 21:35:10

    tez jestem tego zdania, ja wysylalabym im Milosc, Wdziecznosc, Wybaczenie i Blogoslawienstwo. Reszta nalezy do Boga,ktory jest wszechmogacy, wszechwiedzacy, wszechobecny.

    • woona
     Sier 08, 2016 @ 13:37:05

     „Reszta nalezy do Boga,ktory jest wszechmogacy, wszechwiedzacy, wszechobecny.” widze tu podzial 3D na „ja” i „Bog” prosze zmien to. pozdrawiam ❤

  • michalina
   Sier 07, 2016 @ 22:20:13

  • gs
   Sier 08, 2016 @ 21:09:55

   Marian, polecam jasnowidz Jacek , wpisz jasnowidzjacek i enter… odprowadzil dusze ze mnie nazbierane z wszystkich wcielen… i czuje sie jak swiezo narodzony, wiec sam doswiadczylem i dla tego polecam , on sie na tym zna , pozdrawiam gs

 6. Galaktyczny Brat
  Sier 05, 2016 @ 15:50:56

  Witam forumowiczów! Mała prośba do love energy,czy mógłbyś jeszcze raz podać swoje namiary facebook,kiedyś zaglądnołem na twój profil i pisało,że jesteś z tbg,jesli tak to moje okolice,teraz cię szukałem na facebook i cię nie moge znaleść
  Możesz jeszcze raz podać swoje namiary? Z góry dziekuje.

 7. Jan
  Sier 05, 2016 @ 13:43:34

  Serdecznie Was wszystkich witam po wakacjach (moje wakacje własnie się skończyły)
  Przez miesiąc nie mogłem zaglądać na tę stronę i bardzo mi tego brakowało.
  Moja żona znalazła na facebooku coś ciekawego na tematy medyczne.
  Może to być interesujące dla wielu osób.

  Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich a dla naszej nieocenionej Krystal w szczególności
  Janek

 8. galalktyczny
  Sier 05, 2016 @ 10:32:50

  Witam wszystkich.
  Mam pytanie do love energy,kiedyś podawałeś namiary facebook swojej osoby i znalazłem a teraz nie mogę znaleść,z tego co wyczytałem mieszkasz w tbg to jest 40 km od mojej miejscowości,miło by było poznać osobę taką jak ty.
  Czy mógłbyś wstawić jeszcze raz swoje namiary? Z góry Dziękuje.

 9. STRUMYK
  Sier 05, 2016 @ 06:12:40

  Ja uważam, że zmiany na Ziemi przyjdą w latach 2028-32. To w tym okresie ludzkość się będzie budzić do nowego życia. Ale wydaje mi się ostatnio, że my sami musimy DOROSNĄĆ do cywilizacji, która będzie szanować każdy przejaw życia. Bo na razie to nie wygląda za dobrze, choć są symptomy poprawy tej biednej i prymitywnej cywilizacji jaką jesteśmy.

  Obecnie wam powiem, że wychodzę z choroby psychicznej na jaką zachorowałem w 2010 roku na schizofrenię, biorę od tego czasu leki, w tym roku zachorowałem na ostre zapalenie trzustki i choć jest teraz bardzo dobrze, to następną wizytę u lekarza mam za pół roku. Ogólnie jestem teraz z siebie zadowolony, choć nie pracuję teraz to czekam na wizytę w Urzędzie pracy i co tam mi powiedzą co robić dalej, ale myślę, że pracę znajdę dopiero w 2017 roku o ile coś w ogóle znajdę choć mieszkam w Zagłębiu Dąbrowskim. Choć czasem myślę, że mógłbym wrócić do Warszawy i tam szukać szczęścia w życiu.

  Mimo to, dalej będę odwiedzał tego bloga i oczekiwał informacji od Krystal i Kobry w sprawie Wydarzenia. Wydaje mi się, że pokolenie dzieci Indygo i te dzieci, które się teraz rodzą, zmienią siebie i świat na lepsze, aby nam się żyło lepiej, bo starsi ludzie nie chcą raczej zmian, jak to widzę po swojej okolicy w której mieszkam (jest na osiedlu względnie spokojnie i bezpiecznie, nie ma klęsk żywiołowych).

  Wierzę, że Bóg codziennie daje nam wszystko to, co nam akurat potrzeba do życia w najlepszy możliwy sposób. Zło tak szybko nie odejdzie z Ziemi, choć jest to możliwe, by istniało gdzieś indziej po prostu. Wcale zła nie trzeba doświadczać, ani zwalczać dobrem. Trzeba być sobą, nie udawać, że jest się kimś innym, niż się jest i trzeba być dobrym człowiekiem,

  Pozdrawiam wszystkich w piękny słoneczny piątek 🙂

  • Weronika
   Sier 05, 2016 @ 09:11:05

   Każdy z nas ma inną drogę, lecz jeden cel. I to nas łączy. Pod latarnią jest najciemniej. Zbliżamy się do światła i właśnie ten finał daje nam najwięcej popalić. Ktoś, komu pali się pod nogami, ratuje się wszelkimi sposobami, by się uratować. Ciemne siły walczą resztkami sił, bez ukrywania się, jak dotąd. To świadczy o ich końcowej fazie władzy nad nami. Teraz my musimy podwoić starania , wysyłać w ich stronę światło miłości. To ich najbardziej zniewala. Oni nie mogą tego znieść. Tak, jak oni zaciskają pętlę strachu na naszej szyi, tak my zaciskajmy pętlę światła w okół nich. Swiatło zwycięży, nie może być inaczej. Wspierajmy się, w jedności siła.

 10. Eve
  Sier 04, 2016 @ 23:32:05

  Czy to mozliwe ze ktos nas zwodzi? Ze Wydarzenie to jakas bajka?Naszym umyslom wydaje sie ze tak jest. Ale gdyby tak bylo to czy zbieraliby sie ludzie tacy jak my, na stronach takich jak ta z tym wewnetrznym przeczuciem i oczekiwaniem na Przelom? To wlasnie ten Przelom jest naszym wspolnym marzeniem ktore wewnatrz nas wola i sprawia ze zaczelismy to marzenie okreslac i nazywac i sadze ze ono w koncu sie zamanifestuje. To odciaganie go w czasie jest pewnie skutkiem kilku czynnikow np. nasze obawy czy to prawda i usilne dzialanie kabala by za wszelka cene utrzymac status quo. Uwazam ze to nasze marzenie i pragnienie wskazuje na to ze to jednak wszystko prawda 🙂

 11. Feniks
  Sier 04, 2016 @ 17:32:58

  Absolutnie nie chcę nikomu tu obniżać wibracji. Ale…

  Ale ktoś tu poniżej pisał o byciu zdegustowanym oczekiwaniem. Hm, „Zwiastunów Świtu” Barbary Marciniak przeczytałem jeszcze w latach 90. Można powiedzieć, że na „Wydarzenie” czekam od roku 2000. Na angielskich stronach channelingi, że to już jest za rogiem czytałem od 2005 roku. Wszystko kumulowało się w okolicach 2012 roku, jednak nic z tego się nie wydarzyło. Teraz kolejne 4 lata przekazów, że wydarzenie jest tuż- tuż… (czyli to samo od ponad 10 lat).

  Zgadzam się, że ten świat jest w opłakanym stanie, co nie świadczy o naszej cywilizacji zbyt dobrze. Każdy uważny obserwator dostrzeże, że ta oszukańcza gospodarka musi runąć jak domek z kart. Ale co byście powiedzieli na to, że Ci u władzy, którzy nami manipulują, okradają, dodrukowują pieniądze, produkują również wszystkie te przekazy, żeby ludzie, którzy widzą, że dzieje się źle, nie reagowali, tylko czekali na ratunek z zewnątrz np. przez obcych, kosmiczne światło itp. … Plan całkiem, dobry, prawda?

  A może przekazy są autentyczne, tylko nasze postrzeganie czasu inne i kiedy oni piszą, już za chwilę, to w naszym rozciągniętym, linearnym czasie nastąpi to dopiero za 100 lat. Parę książek na ten temat m.in. „MILLENIUM” Lyssa Royal ( Wydawnictwo Limbus) właśnie tak te temat opisywało. 2012 rok jako moment przełomowy, ale widoczne efekty dopiero po ponad 100 latach…

  Wyobraźcie to sobie – setki przeczytanych książek, tysiące channelingów, wielkie oczekiwanie, a tu mija sobie rok 2017, 2018, 2025, 2030, a nawet 2040. Gospodarka się wali, fakt, ale nie ma żadnej pomocy z zewnątrz. Wybucha parę wojen (tak jak do tej pory przez setki lat bywało), a my jak całe pokolenia przed nami, zapisujemy karty historii własną krwią. I nie, nie jesteśmy pokoleniem wybranym ze „specjalnych czasów”, chociaż przyjemnie jest tak myśleć.

  Niemożliwe? A jednak bardziej prawdopodobne… Jakbyście wtedy na łożu śmierci ocenili te przekazy, z których za naszego życia, nic się nie spełniło?
  Poważnie pytam, co byście wtedy pomyśleli?

  Ja nad tym sporo myślałem i doszedłem do wniosku, że przynajmniej w trakcie lektury tych książek i przekazów, czyli TU i TERAZ, czułem się lepiej. Nawet jeśli nic się z tego nie spełni, to zawsze podnosi mnie to na duchu i sprawia, że czuję się trochę lepiej W CHWILI OBECNEJ. I to jest dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam.

  • linkuje
   Sier 05, 2016 @ 03:04:38

   „”Kolejnym z celów satanistów jest stworzenie człowieka, który będzie w stanie znieść pełne opętanie przez bardzo potężnego demona i używać mocy nigdy wcześniej na Ziemi nie widzianych. Ten człowiek może już istnieć i to on będzie przepowiadanym Antychrystem.” https://gloria.tv/article/vNqG8nZntHoxL7UnFAb2foUtD

   Tu jest o nadchodzącej numerologii i z tym związanymi datami i występującymi cyframi:
   https://radtrap.wordpress.com/2016/08/02/numerologia-premiery-filmu-smolensk/

   Żydowski rok to obecnie 5777 i będzie 77 rocznica wybuch II Wojny Światowej

   Coś się będzie dziać… 🙂

   • Dawid56
    Sier 06, 2016 @ 20:20:20

    Obecnie mamy żydowski rok 5776 , a 5777 czyli de facto 2017 rozpocznie się 3 października 2016 roku.De facto rok 2017 to rok wibracji nowego początku( numerologiczna 1 i liczba pierwsza) oczywiście niektórzy powiedzą że rok 2017 rozpocznie się 1 stycznia 2017, a jeszcze inni 20 marca 2017, jednak początek wielkiej zmiany wibracji to już 3 październik bo następuje zmiana z 5776 na 5777.

  • Dedera
   Sier 05, 2016 @ 18:38:39

   Dedero, uważniej przejrzyj naszą stronę, zmieniło sie na niej wiele od roku 2012, tak jak w świadomości wszystkich poszukujących – kr

   Bo jest jak mówisz Feniksie. Jestem osobom która przestała się interesować tymi tematami po 2012. Teraz postanowiłem przejrzeć kilka stron po tych 4 latach i zobaczyć co tu się dzieje. Nie zmieniło się wiele. Ludzie dalej czytają czytają te same informacje i przekazy. Wszystko jest takie samo jak kiedy przestawałem się tym zajmować. Tylko naprodukowano więcej tekstu i więcej nowych obietnic (a starych nie spełniono nawet w 1%) a świat jest…widać jaki po tych 4 latach.

   Jedni uważają, że jest lepiej inni, że jest gorzej. To ich punkt widzenia i nie zamierzam nikomu go narzucić Własną opinie mam, jak każdy.

   Kiedyś jeden mój znajomy, jegomość już starszej daty, jeszcze przed rokiem 2011 powiedział mi coś takiego „aaaa to ty interesujesz się ‚Age of Aquarius’ – siedziałem w tym latach 70′ jak byłem w USA, fajne czasy choć trochę naiwne”

   Też nie zamierzam nikomu obniżać wibracji, to suwerenna decyzja każdego w co chce wierzyć.

   • Dawid56
    Sier 07, 2016 @ 19:55:24

    Ja uważam, podobnie jak Krystal, że Świat przed 2012 i Świat obecny to ogromny wzrost świadomości oczy wiście niektórych ludzi , który można określić słowami „Niebo a Ziemia” .
    W moim wypadku objawił się on np tym że zdecydowanie zmieniłem swój stosunek do religii KK., nie mówiąc o wzroście wiedzy o Archontach i potwierdzenie wielu hipotez z pogranicza nauki i mistyki.

  • morcair
   Sier 06, 2016 @ 03:11:53

   Feniksie, jestem dokładnie tego samego zdania co Ty. Tak długo jak Ty czekam na owo Wydarzenie, czytałem wszystkie książki, które wymieniłeś i polecam, bo zawierają w sobie wiele mądrości, „Milenium” Lyssy jest naprawdę kapitalne (zresztą cała seria jej książek), podobnie zresztą seria Barbary.
   Ale…no właśnie. Pomimo wielu zapowiedzi od wielu, wielu lat i to z różnych źródeł czy przekazów, wydaje się, że nic się w sytuacji Ziemi i ludzi nie zmienia. Nie twierdzę, że tak będzie zawsze, ale czy zdarzy się to, co nazywamy Wydarzeniem/Ujawnieniem już teraz? W naszych czasach? Czy w ogóle powinniśmy liczyć na jakichś zbawców z „nieba”? Czy ktokolwiek zrobi coś za nas? Myślę, że jednak nie i że jeśli chcemy jakiejś zmiany, sami powinniśmy ową zmianą być. Nie czekajmy na zbawienie, a sami je uczyńmy.
   Pozdrowienia dla wszystkich 🙂

   • Jan
    Sier 06, 2016 @ 08:44:20

    Witaj morcair
    Ja podobnie jak wielu z nas bardzo, bardzo czekam na to „wydarzenie” i zmiany na lepsze. Jednak przypominam sobie jak po roku 2012 gdy nic się nie wydarzyło, czytałem gdzieś, że cała ta sprawa będzie opóźniona o jakieś 3 – 4 lata. Ten okres się kończy. Wtedy w 2012 roku nie była jeszcze znana sprawa bomb toplet i dziwadełek, nie była też o ile pamiętam znana rola grupy chimera w tej całej sprawie. To wszystko ujawniło się potem. Niestety ale grupy chimera sami nie pokonamy. Tu potrzebna jest pomoc „źródła wszystkiego” lub też naszych kosmicznych przyjaciół. Pisał też Cobra, że pewnie niedługo centralne galaktyczne słońce „kichnie” i w tym „kichnięciu” jest duża nadzieja. Jedyne moje obawy wynikają z zupełnie innego upływu czasu tam i tu. To co dla „źródła” jest chwilką, to dla nas może być np. 100 lat. Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać i mieć nadzieję. Sądzę jednak, że ostateczne pokonanie chimery nie będzie trwało aż tak długo i mam nadzieję, że jednak się tego doczekamy. Pamiętam jak to było z upadkiem komunizmu. Wydawało się, że to nigdy się nie skończy a jednak się skończyło. Inna sprawa, że to co przyszło potem wcale nie było lepsze ale w świecie rządzonym przez ciemnych nie mogło być inaczej.
    Pozdrawiam
    Janek

    • darek
     Sier 06, 2016 @ 10:29:18

     Nawet nie jesteś sobie w stanie wyobrażić, jak jesteś kochany i broniony w każdej chwili..już tępy ludzki umysł może mięć tego namiastkę,następnie doświadczenie i zwykłe istnienie,nie piszę jako teoretyk.. i uczony w piśmie..tylko nie zawsze jest tak jak sobie ..wymyślisz..,lub w co wierzysz..tak naprawdę to nigdy.

   • darek
    Sier 06, 2016 @ 09:41:02

    To co napisałeś to prawda ,tylko trzeba być odważnym ,mało kto ma tyle siły ,to jest łaska..zawsze jesteśmy wspierani..

   • Solarhand
    Sier 06, 2016 @ 10:45:09

    Jakiś czas temu sniło mi się, iż byłem na statku stacjonującym na orbicie. Wraz z załogą obserwowaliśmy sytaucję na Ziemii. W kontekście mojego oczekiwania na tzw. Wydarzenie, zadano mi pytanie, co ja bym proponował aby uczynić, celem sprawienia, aby owe Wydarzenie stało się realne. No i…się obudziłem. Innymi słowy, mamy tu taki bajzel, że żadna istota z Kosmosu przy zdrowych zmysłach, nie będzie się tu pchała, tylko dlatego, że jest super wąskie grono ludzi oczekujących na nie. Tu jest po prostu niebezpiecznie i nieprzyjemnie.

    Czuję, że jest sporo prawdy w tym, co zawiera przekaz od Plejadian na blogu adonai. Tak to może wyglądać. Każdy z nas musi działać we własnym zakresie, dostroić się do „ich” wibracji i Ich zaprosić. Oni tu są, tylko my tego nie wiemy..;-)

  • Biały
   Sier 07, 2016 @ 14:24:47

   Podoba mi się ten komentarz. Świetne wnioski. 😀

   Dlatego właśnie zamiast czekać na „To coś” musimy sami zacząć zmieniać świat na lepsze. W tych przekazach wciąż powtarzają, byśmy byli zmianą którą chcemy ujrzeć. W takim wypadku zamiast siedzieć spokojnie działajmy, robiąc coś dla nas samych, rozweselając samych siebie, potem jeśli to opanujemy spróbujmy rozweselać osoby z naszego otoczenia. Gdy i z tym dobrze będziemy sobie radzić, wtenczas ruszmy ku dalszym horyzontom. Zaczynając od małych kroczków nawet nie spodziewać się jak to może ruszyć niczym śnieżna kula. Jedyne co należy zrobić to podjąć działania, bowiem żadna kosmiczna rasa czy jakaś wzniesiona rasa nie będzie nas ratować. Musimy się uratować sami. Nie liczyć złudnie na pomoc która nigdy nie nadejdzie.

   Pozdrawiam 😉

  • Adela
   Sier 09, 2016 @ 09:28:30

   Witam. Ciekawa wiedza przekazana w ” prawie Jednego ” jest tutaj. http://channelingi.tripod.com/ra.html Wprawdzie jest tam bardzo trudny język, ale jak się czyta to przy kolejnych sesjach jakby wszystko się pojmuje i rozumie o co chodzi, a jestem dopiero na dziesiątej sesji. Nie ma podziału , jest tylko ‚Prawo Jednego” Nie ma zła i dobra , niema ciemnych i światlistych , nie ma wyższego Ja i niższego Ja itd. Pozdrawiam Krystal i wszystkich tutaj. Życzę miłego dnia.

 12. gs
  Sier 04, 2016 @ 11:26:45

  Kochani, dziele sie wspanialym miejscem , gdzie sa opisane modlitwy, jak dzalaja i wiele ciekawych informacji no i same piekne modlitwy…
  http://jasnowidzjacek.blogspot.de/p/modlitwa-dziekczynna.html

  pozdrawiam was i dziele sie miloscia 🙂

 13. ark2412
  Sier 03, 2016 @ 19:27:33

  Witajcie Ponownie. Są już gotowe (mimo urlopu naszej drogiej Tłumaczki) trzy nowe odcinki (4/5/6) Plejadiańskiej Powieści napisanej przez Suzanne Lie pt PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO KONTAKTU http://adonai13.blogspot.ie/

 14. Aldabra
  Sier 03, 2016 @ 12:02:17

  Może to kogoś zainteresuje. Serial jako częściowe ujawnienie działań Chimery? Zaprzyjaźniona młodzież pokazała mi ostatnio nowy serial Netflix’a (Lipiec 2016) „Stranger Things” o MK (kontroli umysłu). Serial wiele czerpie z filmów SF z lat 80-tych, ale też nawiązuje do Montauk Project, tajnych eksperymentów prowadzonych w USA na Long Island w latach 60,70, 80. Serial „Stranger Things” nagrywano początkowo pod tytułem Montauk, odsłaniając kolejne mniej oczywiste wpływy miejskiej legendy związanej z opuszczoną Bazą Camp Hero Air Force w Montauk, Long Island. Czasami określano tą bazę jako „strefę 51 Wschodu (USA)”. Opowieści o Camp Hero są niemal nie do odróżnienia od historii MK- ULTRA o kontroli umysłu i bazy sił powietrznych w Groom Lake, w Nevada. Na przykład, że rząd Stanów Zjednoczonych prowadził nieetyczne eksperymenty kontroli umysłu, w opaciu i z użyciem obcej technologii na porwanych dzieciach. Historia Camp Hero została niedawno badana i zaprezentowana w filmie dokumentalnym „Montauk Chronicles”, w reżyserii filmowca Christopher Garetano. LINK DO SERIALU „Stranger Things” do obejrzenia na cda z polskimi napisami: http://www.cda.pl/video/8833494d Serdeczności

  • MajaWalia27
   Sier 06, 2016 @ 00:51:02

   Chciałam Ci podziękować Aldabro za wklejenie tego linku z filmem, i bardzo ciekawy, szczegółowy opis. Mnie ten serial zainteresował. I dziękuję Ci w moim imieniu, i w imieniu mojego męża, który też docenił tę produkcję. Poza tym,że ujawnia bardzo wiele szczegółów o tajnej, zbrodniczej działalności rządu USA to jest poza tym świetnie zrealizowanym serialem….trudno się ogląda takie filmy,ale czasem myślę sobie,że trzeba znać prawdę nawet o tym. Nie mam pojęcia jak zareagowali by ludzie mniej świadomi, którzy nie mają pojęcia o tym,że istnieje tak wysoki stopień bestialstwa na tym świecie,i,że rządy znęcały się nad dziećmi…..ale nie chciałabym być na miejscu tych ludzi gdyby doszło do masowego ujawnienia takich faktów. Smutno to świadczy o naszej rasie….Czy ludzi, którzy współpracowali z ‚grupą chimera” można nazwać w pełni ludźmi ciągle….

 15. Omstan
  Sier 02, 2016 @ 15:57:51

  Niecierpliwym i zdegustowanym oczekiwaniem na wydarzenie dedykuję ten fragment artykułu z bloga adonai pt. końcowy etap przygotowań.

  „Rok 2016 jest wyjątkowym rokiem. Każdego dnia doświadczamy zmiany energii, wibracji i świadomości na poziomie komórko-wym, przekraczającej jakąkolwiek wcześniejszą wytrzymałość ludzkości i Matki Ziemi. Te wspaniałe przyśpieszenia stały się możliwe dzięki inwokacjom i połączonym wysiłkom Obudzonej Ludzkości oraz Niebiańskich Sił. Wysiłki te zostały bardzo wzmocnione kosmicznymi wydarzeniami związanymi z równo-nocą, przesileniem, serią zaćmienia słońca i księżyca, Boską In-terwencją Matki Marii i St. Germain’a w maju, rzadkim wyda-rzeniem retrogradacji pięciu planet oraz niezliczoną ilością Działań Światła przeprowadzonych przez miliony Pracowników Światła na całym świecie.

  Zamiarem wszystkich tych działań było wzmocnienie ludzkości i Matki Ziemi na poziomie komórkowym oraz rekalibracja naszych struktur DNA tak abyśmy mogli przyjąć NOWE wzorce perfekcji dla Ziemi. Istoty Światła ujawniły, że wzorce te, które zostaną zakodowane w DNA ludzkości, wykraczają ponad wszystko co możemy pojąć naszymi skończonymi umysłami. Istoty Światła powiedziały również, że nawet najbardziej przebudzeni Pracownicy Światła, wyobrażający sobie wzorce perfekcji dla Nowej Ziemi, skupiają się głównie na odwróceniu niedopuszczalnych (rażących) mutacji, które błędnie stworzyliśmy od czasu naszego popadnięcia w niełaskę. Na przykład, ludzie myślą, że Niebem na Ziemi zostanie wyeliminowana bieda, głód, wojny, nienawiści, choroby, starzenie się, srogie warunki pogodowe, chciwość, nadużycia władzy i każda inna forma bólu i cierpienia. Wszystko to jest ważne jednak nie jest to nawet namiastką cudownych wzorców Boskiej Miłości, Szacunku dla Życia i Jedności, które są dostępne (osiągalne) na Nowej Ziemi. Jest to ledwie liźnięcie nieskończonych wzorców rozkoszy, ekstazy, zdumienia i podziwu, które pulsują w Przyczynowym Ciele Boga. Takie właśnie wzorce będą płynąć do mentalnej i emocjonalnej warstwy Ziemi gdy otworzy się na całą szerokość Portal Sfery Przyczynowej nad Alaską między 13-tym a 20-tym sierpnia 2016 roku. Ten aspekt Boskiego Planu zostanie zwycięsko osiągnięty gdy ukończymy ten końcowy etap przygotowania.
  Wraz z napływem Światła, którym zostaliśmy pobłogosławieni podczas przesilenia letniego, 20 – 21-go czerwca 2016 r., Ziemia i WSZELKIE życie na niej ewoluujące osiągnęło krytyczną masę pięciowymiarowego Krystalicznego Światła Słonecznego. Była to niezbędna część rozwijającego się Boskiego Planu. Niebiańskie Siły miały nadzieję, że ludzkość zdoła zrealizować ten plan tak abyśmy odnieśli sukces w otwarciu Portalu Sfery Przyczynowej w sierpniu. Ludzkość integrowała częstotliwości pięciowymiarowego Krystalicznego Światła Słonecznego przez kilka dni. Wtedy, 25 czerwca to niesamowite Światło zostało wystrzelone przez potężny punkt akupunktury w Systemie Krystalicznej Siatki Matki Ziemi, usytuowanym w Sedonie w Arizonie. Sukces tego wydarzenia zwycięsko zainicjował końcowy etap przygotowania na wydarzenia, które będą miały miejsce od 13 – 20 sierpnia 2016 r. W tym monumentalnym czasie w Sedonie, stara fragmentaryczna siatka Ziemi, oparta na strachu, rozdzieleniu i dualności została TRANSMUTOWANA DO ŚWIATŁA I ZASTĄPIONA NOWYM, 5-WYMIAROWYM SYSTEMEM SIATKI KRYSTALICZNEJ. Oznacza to, że stare wzorce oddzielenia i dualności nie będą dłużej wzmacniane i podtrzymywane przez ten błędnie stworzony i zmutowany system sieci.”
  Zwróćcie uwagę na daty i ostatnie dwa zdania tego tekstu. Po tym uderzeniu gigantycznej fali fotonowego promieniowania wszystko powinno radykalnie przyspieszyć, gdyż przebudzenie będzie już mam nadzieję powszechne.
  Wydarzenie jest już za progiem, a gdy wybuchnie to wielu nie będzie mogło się w nowej rzeczywistości odnaleźć ze zdziwienia.
  Najlepszą metodą na frustrację jest odpuszczenie oczekiwania i zaufania Bogu i jego realizatorom, że wszystko idzie w zgodzie z najwyższym dobrem wszystkiego co jest

  • ark2412
   Sier 02, 2016 @ 20:29:53

   Witaj Omstan , Krystal28 i wszyscy Czytelnicy. Dla przypomnienia chciałem tutaj zapodać link do video Alaje z jego lightwork właśnie w Sedonie w stanie Arizona https://youtu.be/Imn1Z3zIXT4 (nie znalazłem polskich napisów – może ktoś ma link). Zobaczycie na tym video dlaczego Sedona jest tak ważna w końcowym etapie przygotowań http://adonai13.blogspot.ie/2016/07/koncowy-etap-przygotowania.html. Pozdrawiam

  • love energy
   Sier 02, 2016 @ 21:25:54

   Dzięki potwierdzam całym sobą to co zawarte w tym artykule:) dodam od siebie że każdy zmiane ciała na krystaliczne przechodzi inaczej wielu ludzi naprawde nie wie co sie z nimi właściwie dzieje dlatego że my przecieramy ten szlak jako pierwsi po to zeby następna fala miała lżej i latwiej to zrobić.Mężczyzni przechodza też zmiane fizyczna w mózgu zwłaszcza prawa półkula teraz jest aktywowana po tym przychodzi równowaga między żeńskim a męskim.Powstaje nowy mężczyzna!

  • nickt
   Sier 03, 2016 @ 19:16:07

   zagladam tu, szukam, czekam itp..od razu napiszę, ze staram sie szanować rózne poglady, czasem zaprzeczam, by później przekonać sie do czyjejś racji. Zajrzałam przed chwilą na ‚adonai’…nowy , pełen nadziei tekst. Mój ;analizator’ ma takie zapytanie: jak to jest, o ile dobrze rozumiem, przejście’ na 5D poprzez 4D, czyli powiedzmy rozszerzenie świadomości, czy tez lepiej : zmianę percepcji w Teraz” powoduje, ze znajdę się na statku, czy tez spotkam się z…na statku? Z 3D na 5D to ponoć przekroczenie” czasu i przestrzeni …wobec tego statek jest czym? jakieś takie odczucia, ze znowu 3D….

   • Omstan
    Sier 03, 2016 @ 21:21:02

    Mówiąc szczerze nie rozumiem twojego pytania, bo dlaczego chcesz z 3D do 5D przenosić się statkiem? Z Wielkiego Centralnego Słońca galaktyki płyną fale energii o podwyższonej wibracji i docierają do słońca a ono po przetransmutowaniu przesyła je dalej do ziemi. Wszystko ewoluuje pod wpływem tej energii i słońce i ziemia i wszystkie istoty je zamieszkujące. Wraz ze zmianą wibracji Gaja przechodzi przez astral i ludzie także. Na końcu tej podróży dobrniemy do najniższego poziomu 5D a później jeszcze wyżej i wyżej. Wraz z podnoszeniem wibracji ciała fizycznego rozwija się również ciało świetlane człowieka i gdy osiągniesz 10 poziom będziesz mógł korzystać z takich udogodnień jak teleportacja, bi lub multilokacja, jasnowidzenie, jasnosłyszenie i wiele innych. Gdy jeszcze bardziej rozwiniesz swoje ciało świetlane będziesz mógł podróżować w nim między 3 i 6 wymiarem bez pomocy statku międzywymiarowego. Naturalnie jeżeli bracia ze światła zabiorą Cię na taki statek , to będziesz mógł podróżować między wymiarami już wcześniej, ale do tej idei bym się raczej nie przywiązywał.Nie przejmuj się, dojdziesz tam w swoim ciele na ciele Matki Ziemi (Gai).

    • love energy
     Sier 04, 2016 @ 10:11:08

     hej Omstan.Ciekawe ja potrafie latać,znikać fizycznie,zatrzymywać przyspieszać czas nawet zatrzęś jakims budynkiem i wiele innych.I to jest tak naprawde nie istotne ciała świetlane jak sie aktywują oczy zaczynaja świecic jak 2 światła.Wszystko z poziomu serca zachodzi serce jest bramą i kluczem do wszystkiego:)garstka ludzi korzyzysta dopiero ze światła 5 i to pierwszego jego poziomu ale za kilka lat wiele ludzi będzie naprzykład sie teleportowało i latało to będzie następna fala która się obudzi to stanie sie na porządku dziennym dla tych co wejda w światło.Jesteśmy bardzo cenni nie ma nas wielu,my zapoczątkowalismy raj na ziemi stworzylismy nowa matryce 5 wymiarowego świtła wszystkie negatywnosci zostaja rozpuszczone właśnie w świetle i pozostaje tylko miłość.Wczoraj nad moim miastem widziałem fotonowe tęcze energia niedługo łupnie nieodwracalnie być może lada dzień.Love-light

    • woona
     Sier 04, 2016 @ 12:22:26

     „będziesz mógł korzystać z takich udogodnień jak teleportacja, bi lub multilokacja, jasnowidzenie, jasnosłyszenie i wiele innych.” to jak oszustwa w grze. taka gra po jakims czasie sie nudzi. nic dziwnego ze zeszlismy na 3 wymiar bo nam sie nudzilo bycie bogami.

    • Omstan
     Sier 04, 2016 @ 17:37:33

     love energy,
     Jest mi bardzo miło, że mamy wśród nas istotę wzniesioną, zwłaszcza że chyba rok lub dwa lata temu Dajamanti pisał tu, że spośród ludzi jeszcze nikt nie wzniósł się do Światła. Później była informacja na galaktycznej kawiarence, że udało się to dr Stanko i jego partnerce. Cieszy fakt, że ziemianie już sięgają nieba, chyba że jesteś istotą z gwiazd z wyższych wymiarów inkarnowaną na Ziemi, która wyrwała się już z kwarantanny. Jak by nie było jest bardzo dobrze, że początek jest już zrobiony i wyłom w murze przez który pozostali będą mogli przechodzić. istnieje. Przypominają mi się słowa Sanandy, który mówił do apostołów: ” takie i nawet większe cuda czynić będziecie”. My też będziemy czynić cuda, które dla nas będą chlebem powszednim i to już wkrótce.
     Dzięki

    • Q.
     Sier 04, 2016 @ 18:54:05

     Do love energy

     Najbardziej chcialbym zobaczyc to latanie i znikanie.
     Proponuje abys pokazal wszystkim uzytkownikom tego bloga
     jak tego dokonujesz nagrywajac i wrzucajac filmik do internetu.
     Czas aby za wielkimi slowami, szly wielkie czyny 😉

     pozdrawiam

    • Louis
     Sier 04, 2016 @ 19:32:57

     Również chętnie zobaczyłbym jak znikasz oraz latasz. Uprzejmie proszę o filmik. 😀

    • love energy
     Sier 04, 2016 @ 21:42:37

     nie jestem magikiem żeby pokazywać,raczej watpie żeby kamera uchwyciła to poniewaz czastki wibruja w innych częstotliwosćach ta żeczywistosc staje sie jak sen w trakcie lotu rozmazana jakby nie realna.Błogosławieni ci co uwierzyli w sercu a nie widzieli…ponadto sami jestesće Bogiem możecie to robic w kazdej chwili jesteśmy Jednośća.

    • Q,
     Sier 04, 2016 @ 22:28:59

     Tu nie o mnie chodzi ale, o ludzi, aby ich przekonac do sciezki, ktora im wskazujesz.

     pozdrawiam serdecznie

    • woona
     Sier 05, 2016 @ 00:07:06

     nawet jakby pokazal to na wideo to zaraz ktos by powiedzial fotoszop.

   • Oualander
    Sier 03, 2016 @ 22:42:57

    Tak jak piszę Omstan, człowiek jest istotą wielowymiarową, więc statki między wymiarowe mogą być atrakcją tylko na początku tej zabawy, potem w miarę duchowego wzrostu każdy będzie w stanie podróżować z prędkością myśli, gdzie tylko zapragnie. 🙂

   • nickt
    Sier 04, 2016 @ 09:13:48

    „Niektórzy z was są gotowi na przyjęcie całkowicie różnego 5D systemu operacyjnego a inni nie są.”
    „Nasze 5D wyrażenia żyją na statku, na którym każdy jest połączony wyższymi stanami świadomości. My wszyscy mamy to ‘uczucie’, które pozwala nam pozostać w ciągłym kontakcie z naszymi własnymi wyższymi JA. ”

    mam wrażenie, ze nasza „esencja” wędruje w te wymiary 3D, 5D… ale ciągle nie zajmuje się sobą, tzn nie rozpoznaje siebie, nie wie Kim/Czym jest , szuka sił, zbawienia zewnetrznego – to raz
    a dwa: jest to obraz pojmowania rzeczywistości ciagle w 3D, bardziej rozciągnięte”

    swoją odpowiedzią, za co dziekuję, przyklepałeś zaklajstrowanie w 3D

    nadal będe nad tym mysleć( taki mój oficjalny system operacyjny na dziś)
    pozdrawiam

    • Omstan
     Sier 04, 2016 @ 17:52:58

     Nie przejmuj się nickt. Ci którzy Cię tu wysłali cały czas obserwują Cię i w wypadku, gdyby coś ci się miało stać lub gdybyś się całkiem zagubił i wypalił, bądź stracił azymut będą od razu interweniować i zabiorą Cię z powrotem na statek a może i odstawią na mateczną konstelację. Życie na ziemi jest bardzo ciężkie i wręcz okrutne, ale dlatego tym większy powód do dumy i szacunku dla tych którzy je przeszli nie załamali się i dotarli do końca. Nie popadaj w pesymizm, gdyż chwilowe załamania nie świadczą wcale że twoja misja jest nieudana.
     Głowa do góry, pozdrawiam z szacunkiem.

    • nickt
     Sier 05, 2016 @ 08:55:14

     nie wiem, czy mozna mój stan określić jako „załamanie”. Zbyt wielkie parcie do przodu w sobie czuję…. rózne stany moga swiadczyc równiez o żegnaniu się ze starym, puszczaniu tego..
     Przede wszystkim muszę napisać, że dzięki temu miejscu trafiłam na coś” bardzo istotnego dla mnie (słowa są ubogie i bardzo nieprecyzyjne względem czucia), taki ‚ostatni nocny tramwaj do centrum”…..
     wskoczyłam jakby w ostatniej minucie…i jednak sama musze sprawdzić to na sobie..
     Dlatego jestem ‚wdzięczna wpadajacym tu swietlistym duszom’..
     nigdy nie wiadomo, co na kogo wpłynie
     pozdrowienia dla wszystkich samotnych wilków”, którzy głównie szukaja w sobie i poprzez siebie

   • Zachariasz
    Sier 05, 2016 @ 12:48:47

    Przenoszenie się z 3D do 5D i wyżej dotyczy tylko wymiarów świadomości i korzystania z jej dobrodziejstw. Nadal będziemy żyć w świecie III gęstości – tym świecie fizycznym który tak dobrze znamy. Gęstości dotyczą organizacji Materii i Energii we Wszechświecie oraz Kosmosach (w sumie jest ich 7), a wymiary dotyczą Świadomości (w sumie jest ich 13). Nie możemy się przenieść Fizycznie do IV gęstości, bo to jest Astral – można go tyko postrzegać ciałami i zmysłami IV gęstości, Nie możemy się przenieść fizycznie do V gęstości, bo to jest świat duszy – można go tylko postrzegać zmysłami V gęstości. Nie możemy się przenieść fizycznie do II gęstości, bo to jest świat Energii. Rozwijając świadomość przenosimy się na coraz wyższe wymiary jej kwantowej organizacji oraz zaczynamy coraz bardziej postrzegać inne gęstości.

    • morcair
     Sier 06, 2016 @ 04:34:22

     Przykro mi Zachariaszu, ale to, co tu napisałeś o gęstościach i wymiarach, wg wielu niezależnych od siebie źródeł wygląda nieco inaczej.

     Na początek gęstości:

     Gęstość: oznacza częstotliwość drgań, nie zaś umiejscowienie, o którym mówi termin „wymiar”. Struktura gęstości tej rzeczywistości wyraża się głównie w siedmiu poziomach, aczkolwiek każdy poziom zawiera w sobie podpoziomy. Skala gęstości jest modelem wykorzystywanym w celu przekazania tego, w jaki sposób postrzega się własną orientację w odniesieniu do innych rzeczywistości.

     PIERWSZA GĘSTOŚĆ: świadomość punktowa; materia fizyczna.

     Ten poziom częstotliwości ma charakter elementarny. Umożliwia materii i energii tworzenie atomów i cząsteczek. Na przykład, wszystkie podstawowe formy życiowe minerałów i wody zaczynają funkcjonować w paśmie częstotliwości pierwszego poziomu gęstości. To pasmo funkcjonuje również w organizmach ludzi. Tworzy podstawowe kody genetyczne.

     DRUGA GĘSTOŚĆ: świadomość liniowa; materia biologiczna; rozwój tożsamości grup lub gatunków.

     Świadomość wyrażana przez drgania drugiej gęstości nie posiada samoświadomości (czyli ego). Obejmuje ona większość gatunków królestwa roślin i zwierząt; jednak ich umiejscowienie w płaszczyźnie tej gęstości zależy od wielu innych dodatkowych czynników, w tym obecności bądź braku obecności ego.

     TRZECIA GĘSTOŚĆ: świadomość sferyczna; ego; utrata tożsamości grupowej, rozwój tożsamości jednostkowej; zdolność zapamiętywania przeszłości oraz uświadamiania sobie przyszłości przy zachowaniu świadomości teraźniejszości.

     W sferze tej gęstości wyłaniają się istoty ludzkie. Właściwe jej drgania wytwarzają złudzenie oddzielenia i tym samym prowokują do przebudzenia. Obecnie ludzkość znajduje się w okresie przejściowym, prowadzącym do czwartej sfery gęstości rzeczywistości, co może tłumaczyć gwałtowne zmiany, jakim podlega rodzaj ludzki. Częstotliwość tego poziomu w najwyższym stopniu wyraża oddzielenie od Całości. Stąd też wiele nauk dotyczących integracji. Na tym poziomie najintensywniej kultywowany jest rozwój jaźni jednostkowej.

     Walenie (delfiny i wieloryby) egzystują obecnie równocześnie w sferze trzeciej i czwartej gęstości i wraz z ludzkością wychodzą ze sfery trzeciej. Świadomość naczelnych funkcjonuje również w sferze trzeciej gęstości. Ich ewolucja jest coraz bardziej widoczna, w miarę jak zaczynamy obserwować u nich niektóre cechy uważane ongiś jedynie za przynależne istotom ludzkim (takie jak przyswajanie sobie języka i patologiczne zachowanie).

     CZWARTA GĘSTOŚĆ: obejmuje świadomość sferyczną; nadświadomość; reintegracja tożsamości grupowej, której nie towarzyszy utrata tożsamości osobowej; w miarę wzmagania się drgań percepcja przeszłości, teraźniejszości i przyszłości nabiera bardziej płynnego charakteru wraz ze zdolnością do łączenia się z rzeczywistościami wielowymiarowymi o różnych gęstościach; coraz trudniej podtrzymywać świadomość negatywnie zorientowaną.

     Obecnie na Ziemi rzeczywistość czwartej gęstości pokrywa się z rzeczywistością trzeciej. W odniesieniu do ludzi może to wiązać się ze wzrastającym pragnieniem jedności, pokoju i nieuwarunkowanej miłości, będących przeciwieństwem złudzenia oddzielenia jako cechy trzeciej gęstości. Częstotliwość drgań rzeczywistości człowieka jest wyższa, a zatem może on szybciej i żywiej angażować się w sprawy dotyczące osobowości. Jak do tego dochodzi, łatwo się przekonać w przypadku tysięcy osób na Ziemi poddawanych terapii, uczestniczących w programach skierowanych przeciwko trwonieniu zasobów Ziemi i angażujących się w wysiłki ludzkości’ na rzecz poprawienia kondycji planety. Jest to częstotliwość odpowiedzialności. Pasmo, na którym zaczynamy sobie przypominać kod Wolnej Woli. Jest to ostatnia częstotliwość, w której fizycznie ciała nadal są nośnikami ekspresji świadomości. Dlatego też wiele cywilizacji przez długi czas chce pozostawać w paśmie tej właśnie częstotliwości.

     PIĄTA GĘSTOŚĆ: doświadczanie świadomości „Ja” jako tożsamości grupowej; stan nie związany z czasem linearnym.

     W tej gęstości świadomość odczuwająca zaczyna budzić się ku swemu dziedzictwu. Jest to sfera mądrości. Jednostki budząc w sobie mądrość bardzo często pragną się dzielić nią z tymi, którzy nadal koncentrują się na niższych sferach gęstości. Wielu decyduje się zostać przewodnikami dla innych. Istota żyjąca w sferze tej gęstości łączy się ze swoją rodziną świadomości („nadduszą” czy „wyższą jaźnią”) i odzyskuje pamięć. Jest to pierwsza sfera gęstości, w której doświadcza się istnienia zorientowanego poza ciało.

     (UWAGA: Przejścia między piątą, szóstą i siódmą sferą gęstości nie mają wyraźnych granic. Są one w znacznym stopniu zatarte, ponieważ te właśnie sfery nie są zorientowane na materię.)

     SZÓSTA GĘSTOŚĆ: świadomość jako wymiar sam w sobie.

     Często nazywa się ją “Świadomością Chrystusową” z tego względu, że rozwija pasmo częstotliwości poziomem równe tej, która cechuje Chrystusa czy Buddę. W tym paśmie następuje całkowite przypomnienie, a jednostka zaczyna brać odpowiedzialność raczej za Całość aniżeli za Siebie. Procesy rozwoju Ja i rozwoju Całości stają się tożsame.

     SIÓDMA GĘSTOŚĆ: świadomość jako doświadczenie wielowymiarowości; matryca tożsamości grupowej (Zespól Pamięci Społecznej).

     Jest to częstotliwość całkowitej tożsamości lub integracji. Ci, których częstotliwość drgań dochodzi do tego pasma, zespalają się pod względem tożsamości i stają się zespołową świadomością całości. Przyciągają tych, którzy przebywają w innych częstotliwościach i zapewniają naturalny przepływ dążeń zmierzających do integracji. Następną oktawę, w której czekają ich nowe przedsięwzięcia osiągną po przejściu przez Pryzmat Liry (z naszego punktu widzenia będzie to zatem wyjście z czarnej dziury), kiedy siódma gęstość osiągnie już masę krytyczną.

     Tak więc obecnie, wg powyższego, znajdujemy się w przejściu do CZWARTEJ gęstości, w której wiele wyższych cywilizacji pragnie pozostawać na dłużej, ciesząc się nieskażoną fizycznością i tym, co my nazywamy „cudami”.

     Teraz wymiary.

     Wymiar: dotyczy raczej czyjegoś umiejscowienia w czasoprzestrzeni niż częstotliwości drgań (gęstość). Webster definiuje wymiar jako: „Wielkość mierzoną w określonym kierunku, zwłaszcza długość, szerokość, grubość bądź czas”. Dla danej gęstości czy częstotliwości drgań istnieje nieskończona ilość wymiarów.

     Widzimy więc, że w danej gęstości może istnieć NIESKOŃCZONA liczba wymiarów, co może objawiać się np. jako nieskończona ilość światów/wyborów/możliwości równoległych, odpowiadających owej gęstości.

     Pozdrawiam 🙂

    • Zachariasz
     Sier 07, 2016 @ 16:53:50

     Zgadzam się z tym wyczerpującym wyjaśnieniem Morcair – lecz jest to opis Wymiarów Świadomości, aczkolwiek 7 dostępnych na Ziemi z 13 możliwych do uzyskania na innych płaszczyznach bytowania. Te siedem wymiarów doświadczania dotyczy do gęstości IV. Gęstości natomiast dotyczą 7 płaszczyzn drgania przestrzeni (struny) chodzi tu o organizację materii i energii. Nasza III gęstość zawiera się w trzech płaszczyznach przenikających się (Strunach) i oddziaływujących na siebie. To nie ma nic wspólnego z wymiarami jakimi używamy do opisu przestrzeni (długość, szerokość, wysokość, itp…). Najlepiej opisują gęstości audycje Joanny i Jacka z hiperfizyki.
     Ludzkość obecnie wchodzi w 4 wymiar świadomości. Niektórzy z nas są na piątym czy szóstym, a nieliczni nawet na siódmym wymiarze doświadczania świadomości.
     Piszę o tym ponieważ niektóre źródła pragną namieszać nieco w nomenklaturze nazewnictwa.

    • morcair
     Sier 09, 2016 @ 08:33:49

     Po części się z tym zgadzam, jednak Joanna i Jacek akurat, moim skromnym zdaniem, to nie najlepsze źródła informacji. Intuicja.

    • Zachariasz
     Sier 10, 2016 @ 01:09:32

     Ja natomiast szanuję w pełni całą wiedzę którą nam przekazali i korzystam z niej. Choć w początkowych audycjach w niewielkim stopniu mylili się odpowiadając na pytania, lecz przecież nie musieli wszystkiego od razu wiedzieć. Ta przekazana wiedza jest bezcenna i wskazuje kierunki rozwoju. Morcair – może przestałbyś już hejtować i zabrał się za coś konkretnego. Ta droga nie rozwinie Cię w żadnym kierunku.

    • morcair
     Sier 11, 2016 @ 03:58:08

     Pisanie na temat nazywasz hejtowaniem? Czy może trafiłem w czuły punkt i po prostu boisz się prawdy? A o moje wzniesienie się nie martw – zajmij się sobą 🙂

    • Zachariasz
     Sier 11, 2016 @ 19:23:18

     Niestety Morcair nie można się po części zgodzić z tym co przekazuje nam Joanna i Jacek. Albo akceptujesz to co nam przekazują albo nie – wszystko jest ze sobą powiązane i nie można powiedzieć ten fragment jest prawdą, a tamten nie jest. Oni przekazują spójnie jak zorganizowane są gęstości materii i energii. To samo dotyczy także przekazu Archanioła Michała który spójnie przekazuje jak zorganizowane są wymiary świadomości. Jeżeli ktoś nazywa Wymiary Gęstościami i na odwrót to albo jest niedouczony albo ma w tym jakiś cel. Fajnie że skopiowałeś ogromny fragment i go wkleiłeś lecz słowo gęstość powinno byś tam zastąpione słowem Wymiar Świadomości i wszystko by grało.
     Mnie nie interesuje skopiowany fragment, bo ta wiedza jest mi znana. Najlepiej jak byś sam wyjaśnił jak to rozumiesz.

     Ja będę obstawał przy swoim: jest VII Gęstości organizacji Materii i Energii.
     Jest 13 Wymiarów Świadomości:
     1 – królestwo minerałów, wirusów, bakterii, itp…
     2 – królestwo zwierząt niższych
     3 do 7 – dla doświadczania naszych ciał w III i IV gęstości,
     8 do 10 – dla doświadczania naszej duszy w V gęstości,
     11, 12 – dla doświadczania istot nie opartych już na materii tylko energii w VI gęstości
     12, 13 – dla doświadczania istot nie opartych już na materii tylko energii w VII gęstości (w tym Stwórca).

     Jak byś np. wyjaśnił SIÓDMA GĘSTOŚĆ: świadomość jako doświadczenie wielowymiarowości … – Co wspólnego świadomość ma z gęstością upakowania materii. Bardziej by tu pasował Siódmy Wymiar Świadomości. Ktoś wcześniej wprowadził ludzi w błąd i zostaje on powielony. Ktoś przeczyta o Twoich 7 gęstościach, ktoś przeczyta o 13 i się zastanowi – to ile w końcu jest tych gęstości? To samo dotyczy wymiarów.

     To nasza Świadomość (społeczeństwo) zaczyna się rozwijać i sięgać coraz wyższych wymiarów (poziomów) najpierw 4, a potem 5. Nasze ciało fizyczne nadal będzie tu gdzie jest i nasze pozostałe ciała w IV i V gęstości też tam pozostaną. Po prostu nasza świadomość powędruje wyżej – maksymalnie do 7 wymiaru dostępnego dla naszych ciał.

     Widzę, że masz kontakt ze swoją duszą Morcair, Więc zapytaj ją jak to jest. Twoja świadomość jest już w 5 wymiarze.

    • morcair
     Sier 12, 2016 @ 01:30:13

     Podałem już terminy gęstości i wymiarów i ja się z nimi zgadzam, ale dobrze Zachariaszu, pozostańmy przy swoim, choć widzę, że niepotrzebnie spieramy się o etykietki 🙂 A kontakt ze swoją duszą mam od dziecka…sny, przekazy, intuicja, świadome wyjścia poza ciało itp. Każdy ma swoją drogę.
     Pozdrawiam.

    • Zachariasz
     Sier 12, 2016 @ 17:54:15

     Te etykietki są jednak ważne, skoro wielu ludzi czuje się zagubionych w tej kwestii i nie pojmuje o co chodzi. Warto więc naprowadzić ich na właściwy tor. Ja pozostanę przy swoich etykietkach, bo sprawdza się wszystko odnośnie gęstości i wymiarów, gdy prowadzę badania – zresztą podałem już źródła z których korzystałem jako bazowa wiedza i w pełni się z nimi identyfikuję.
     Choć dostrzegam, że Adonai na swoim blogu przekazuje nam kolejną ścieżkę duchową, która jest notabene w 90% zgodna z twoją, ścieżka AA Michała jest w 80% zgodna, a Joanny i Jacka w 70%
     Natomiast moja ścieżka duchowa rezonuje w 100% ze ścieżką Joanny i Jacka, oraz w 90% z ścieżką AA Michała i Adonai.
     Ta zgodność w procentach to jest korelacja (a nie prawdopodobieństwo), więc raczej nie pójdziesz w kierunku gęstości, a ja nie pójdę w kierunku Twojej ścieżki (60% zgodność).
     Nasze kierunki są po prostu inne.

    • morcair
     Sier 13, 2016 @ 02:57:03

     W tym wypadku etykietki NIE SĄ ważne, ponieważ w gruncie rzeczy mówimy o tym samym i dlatego mówiłem, że nie potrzeba sporu o nazewnictwo, ale piszę to celem wyjaśnienia. Owszem, gęstości nie odnoszą się w żadnym wypadku do stanu skupienia materii, tylko to po prostu płaszczyzny istnienia określone przez dominujący poziom świadomości każdej z nich. Można je też inaczej zwać wymiarami świadomości, sferami/płaszczyznami wymiarowymi świadomości, sefirotami itd., natomiast termin „wymiary” prócz oczywistej fizyczności odnosi się też do możliwości istnienia równoległych planów/wszechświatów i nieskończonych możliwości wyboru. Gęstości/wymiary świadomości naszego wszechświata można porównać do światła białego rozszczepionego przez pryzmat na 7 pasm częstotliwości:

     To, o czym Ty pisałeś, jest mi od dawna dobrze znane i można najogólniej przedstawić to tak:

     przy czym tu właśnie jest podział na wymiary świadomości, nie gęstości (inna nazwa). To oczywiście inny podział na tym rysunku i niektóre podpoziomy wymiarów świadomości zaliczyć można do poszczególnych gęstości. Powyżej 13 wymiaru świadomości zaczyna się już brama do 8 gęstości, czy jakbyśmy powiedzieli, do „wyższego”, innego, wszechświata, gdzie istnieje już inna oktawa świadomości.

     Gęstości można też przedstawić jako Drzewo Życia:

     http://www.heartki.com/tree-of-life-levels-awareness/

     Terminu „wymiary” natomiast użyłem w odniesieniu do nieskończonej możliwości wyboru równoległej rzeczywistości/możliwości spośród każdej z 7 gęstości. Tak jakbyś wyobraził sobie gęstości jako 7 zbiorów głównych, w których istnieje nieskończoność możliwych równoległych opcji wyboru (wymiary). Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe.

    • Zachariasz
     Sier 13, 2016 @ 23:32:35

     Dzięki Morcair za wyjaśnienia – docierasz do ciekawych materiałów. Moja Dusza zawsze kieruje mnie do prowadzenia własnych badań i proszę zobacz co mi podpowiada donośnie dopasowania lewej skali (poziomy świadomości) do prawej skali (gęstości).

     [IMG]http://i65.tinypic.com/308wdc4.png[/IMG]

    • morcair
     Sier 15, 2016 @ 02:53:44

     Proszę bardzo, zawsze się cieszę, gdy mogę pomóc.
     A z tym dopasowaniem skali – zgoda.

 16. Mira
  Sier 02, 2016 @ 15:43:44

  http://tamar102.bloog.pl/id,355629919,title,Pelne-Ujawnienie-i-Wzniesienie-Ta-Wojna-Przybiera-na-Sile-Czesc-I-Kulty-Kargo-i-SSP,index.html
  Kochani, coraz więcej ludzi włącza się w pole świadomości Świadomych 🙂 Tu jest mnóstwo informacji o naszej nie-rzeczywistości i zarazem potwierdzenie tego, co mówi Cobra. Wygląda na to, że sprawy nabierają tempa. Docieramy!

 17. salama444
  Sier 02, 2016 @ 12:22:40

  Postanowilam podzielic sie z Wami Piekna Muzyka zespolu o Pieknym Tytule : Orkiestra na Zdrowie ❤ https://www.youtube.com/watch?v=W0_jqdyXPFY&index=148&list=LL7_vV0rI5Etny3Gen6Tt9Zg

 18. A
  Sier 02, 2016 @ 10:48:57

  Nie wiem czy ma to ze sobą coś wspólnego ale jako, że mieszkam poza miastem, często obserwuję niebo. Zauważyłam, że są całe tygodnie bez smug na niebie i co dziwniejsze niektóre latające samoloty – o ile to są samoloty bo próbowałam zrobić zdjęcie ale niestety moja komórka , bo to ją najczęściej mam pod ręką, nie „wyłapała” ich – w ogóle nie zostawiają po sobie żadnych śladów. Może faktycznie już coś zaczyna się dziać?

 19. Omstan
  Sier 01, 2016 @ 18:30:11

  Prośba do krystal

  Krystalku, na stronie kroniki wydarzenia w zakładce (http://www.theeventchronicle.com/study/moving-beyond-awakening-shock-syndrome) znalazłem tekst o szoku syndromu przebudzenia. Zwróciłem na niego uwagę gdyż i na naszym forum zdarzają się głosy wątpiące lub zarzucające Kobrze brak rzetelności lub tendencyjność. Rozumiem, że w chaosie napływu różnych informacji i dezinformacji niektórzy mogą się pogubić i popaść w zwątpienie, ale jeżeli ten tekst jest związany z tym problemem i podpowiada jakieś pożyteczne rozwiązania to może warto go porządnie przetłumaczyć i przedstawić na szerszym forum. Ja czytając go z translatora nie bardzo go rozumiem, dlatego proszę Ciebie o zapoznanie się z nim i jeżeli jest w czymś pomocny to opublikuj go.
  Pozdrawiam serdecznie Ciebie i resztę forumowiczów. Mam wrażenie, że przełom zbliża się wielkimi krokami.

  • Omstan
   Sier 01, 2016 @ 18:32:33

   Krystal, Wybacz swoje imię powyżej z małej litery, ale mam już swoje lata i wzrok też nie ten co kiedyś.

  • krystal28
   Sier 02, 2016 @ 01:27:28

   dziękuję Omstanku za ten artykuł, dokładnie tak jest. Zobaczę, czy znajdę czas na jego przetłumaczenie. Mam z taką postawą do czynienia ostatnio kilka razy w tygodniu. Nazywam to słownym terroryzmem 😉
   Wpadają tu czasem osoby, które mają tylko w głowie osąd, skrajną podejrzliwość, krytycyzm, gorycz i żadnego rozwiązania, czy wkładu dla Planety. Oczywiście artykuł mówi bardziej o szoku i gniewie skierowanym globalnie przeciwko naszym „ciemiężcom”.

   Miejmy nadzieję, że po roku 2017 sprawy szybko zaczną sie polepszać, a najlepiej byłoby już w tym roku, gdyż czuję, że jest już najwyższy czas na radykalne zmiany także w naszym życiu osobistym.

 20. planetariusz
  Sier 01, 2016 @ 01:44:34

  Czytałem dzisiaj o starcie programu NWO na wrzesień oraz likwidowaniu populacji.Niezbyt przyjemne uczucie,mała niepewność i nagle błyskawica ze światła.Wiadomość od Kobry:podziemie ,siły światła kontynułują swój program zmian,kto zdąrzy a co z Chimerą,uważają, że jesteśmy nie dośc silni?Robi się gorąco.Wygląda na to , że czas wydarzeń przyspiesza czyli pozytywne energie,może nawet światowy zlot młodzieży działał na plus dla sił światla.Dziękuję naszej krysztalowej istocie, że trzyma rękę na pulsie.Uspakajające wiadomości są więcej warte od tony złota.Trzymajmy się,nie długo Światło nas otoczy i nareszcie, wszystko się zmieni.Pozdrawiam wszystkich.

  • Rozsądna Anna
   Sier 01, 2016 @ 16:11:21

   Planetariusz Ja tak jak Ty jestem pewna, że światło czyli my zwyciężymy, gdyż nie ma innej opcji, ŚWIATŁO / MIŁOŚĆ zawsze zwycięża. Mam tylko małą prośbę do wszystkich tu komentujących aby szczególnie w dniu 9.09.2016(9) wysyłali ze swoich serc dużo energii miłości, gdyż trzy 9 w dacie do dla złego kabała jest znak szczególny, i na pewno coś złego planują dla nas, mam takie dziwne przeczucie, ale jak zawsze mamy szansę im przeszkodzić naszą energią miłości.
   Z miłością pozdrawiam wszystkich, zwycięstwo jest z nami.

 21. STRUMYK
  Lip 31, 2016 @ 17:43:57

  Witam!

  Cieszą postępy Sił Światła w odzyskaniu Ziemii dla Wszechświata. Za nic w świecie nie chciałbym mieszkać na innej planecie niż Ziemia, choć nie wiem jakie były moje początki w materii, ale myślę, że jestem starą duszą z dużą liczbą wcieleń.

  Może dożyję chwili, gdy Ziemia wejdzie do grona członków Federacji Galaktycznej. Pozdrawiam wszystkich.

 22. Oriel
  Lip 31, 2016 @ 15:12:52

  Zbliżamy się do ostatecznego zwycięstwa… Wszystko się dzieje dla Najwyższego Dobra… Postrzegajmy we wszystkim Boską Inteligencję, by być w Świadomości Chrystusowej… Najważniejsze, że jesteśmy tutaj, to już wielki akt z naszej strony, jesteśmy bardzo odważnymi duszami a cała ciemność (emocje, myśli, wzorce), którą w sobie doświadczamy, jest tym co naturalnie transformuje się w Świetle naszej Świadomości. Zatem, bądźmy obecni, kochajmy i wiedzmy, że wszystko się układa. Taka moja refleksja 🙂 P.S. Zapraszam na stronę FB „Zwycięstwo Światła”: https://www.facebook.com/Zwyci%C4%99stwo-%C5%9Awiat%C5%82a-612451825596590/?ref=ts&fref=ts

 23. gs
  Lip 31, 2016 @ 13:16:44

  Swietne wiesci , super! tylko nurtuje mnei mysl … po co dac komus tone zlota…czy wy wiecie ile to jest pieniedzy?? wiec pracujac nad pokonaniem kabala , ktory stworzyl tak wielki dysonans miedzy ludzkoscia , miedzy innymi przez forse… to jak to sie ma zeby teraz na progu do uwolnienia sie od tych roznic…finansowych takze… kiedy ma zapanowac era rownosci …dawac komus TONE zlota???!! jaki jest tego cel? wyobrazcie sobie ze juz jest era rownoci , milosci i nagle ktom ma o tone zlota wiecej… i co? zeby przypominac o zazdrosci,czy ma sie lepiej czuc od innych? …nie wiem do konca ale cos mi tu nie gra, bo jak sily swiatla maja wabic najemnikow do lapanie z tej listy ludzi …i palcic im tyle kasy… myslalem , ze sily swiatla i istoty pomagajace im, robia to z serca a nie za kase… wiec troszke mam zamieszane bo czyzby ktos sie wygadal…? nic, moze ktos to wyjasni..choc wiem, bo sam umiem znalesc sobie „interpertacje ” zeby uspokoic rozumek i zeby bylo „logicznie” ale szukam odpowiedzi z poziomu serca… dziele sie miloscia i swiatlem i wspieram proces „Wydarzenia” ,

 24. MajaWalia27
  Lip 31, 2016 @ 12:48:15

  Krystal działasz jak ‚błysk światła”. Wczoraj w nocy się obudziłam, bo moja intuicja mi podpowiedziała,że są jakieś „nowe wieści z frontu” od Kobry. Ostatnimi czasy potrzebuję jakiegoś wsparcia, czy pocieszenie, gdyż mam wrażenie,że pracownikom światła i ogólnie ludziom wspierającym zmiany planetarne cabal próbuje rzucać kłody pod nogi….ale nic to, NIE DAMY SIĘ. A tutaj Krystalek z samego ranka publikuje błyskiem taką wspaniałą nowinę. BARDZO się cieszę,że plan Światła jest nadal taki sam i ‚ciemni” nie unikną odpowiedzialności. To co mnie szczególnie raduje to fakt,że ZROZUMIEJĄ i POCZUJĄ w środku swojej duszy jak wiele zła uczynili i jaki to miało wpływ na Inne Istoty Ludzkie i nie tylko. Dla mnie jest to ewolucją duchową, i uważam,że tak powinno to wyglądać. Mnie bardzo ucieszyło to zdanie:

  „Przejdą przez psychologiczny proces uzdrawiania i spędzą resztę swojego życia w służbie dla ludzkości i Światła.”….kluczowe dla mnie jest słowo „służba”, i myślę,że to będzie realną szansą dla tych ludzi, by nauczyli się wrażliwości. Zemsta, skazywanie ich na śmierć niewiele by ich nauczyła. Śmierć jest chwilą, służba dla ludzkości jest pracą na lata, i szansą na rehabilitację.

  Skojarzyło mi się coś jeszcze Wspaniała Autorko i Kochani Czytelnicy, że w jakimś wczesnym wywiadzie Kobry, nie pamiętam czy z 2014 roku czy wcześniejszym On powiedział DOKŁADNIE to samo,że ta technologia „stardust” – gwiezdnego pyłu, kurzu zostanie użyta w czasie „Wydarzenia” i sparaliżuje członków cabała, tak by nie mieli pola do manewru i ruchu odwetowego. I to jest dla mnie dowodem na spójność informacji Kobry. Jest to też pięknym znakiem,że plan Światła pozostaje wciąż taki sam.

  • Ewa
   Lip 31, 2016 @ 16:00:18

   „Przejdą przez psychologiczny proces uzdrawiania i spędzą resztę swojego życia w służbie dla ludzkości i Światła” – mnie tez to zdanie bardzo poruszyło. Jaka zmiana po poprzedniej aktualizacji Kobry, gdzie mieli siedzieć na kupie złota w swoich zamkach 😀 Myślę, że ktoś tam jednak czyta te nasze wypowiedzi i bierze nasze zdanie pod uwagę i taki efekt. To cieszy.
   Prawie współczuję kabalistom, gdy obudzi się ich sumienie. Za nic nie chciałabym być wtedy w ich skórze.

  • krystal28
   Lip 31, 2016 @ 20:33:41

   Droga MajoWalio, nie po raz pierwszy wykazałaś sie w swoich komentarzach dobrą pamięcią. Dzięki za przypomnienie.

   • MajaWalia27
    Sier 01, 2016 @ 19:42:52

    Dzięki „Kryształowa” Istotko-:) Mam nadzieję,że takie małe ‚kamyczki” pomogą nam Wszystkim by utwierdzić się w przekonaniu,że te informacje się pokrywają. Te nowsze z tymi wcześniejszymi-:) Dorzucę jeszcze w takim razie myśl,że i Ben Fulford i Kobra napisali w swoich publikacjach,że Donald Trump jest jezuickim agentem, i by nie wiązać z nim nadziei….Ben zdaje się w swoim ostatnim raporcie, Kobra w nieco wcześniejszym wywiadzie. I znowu informacje z dwóch alternatywnych źródeł są identyczne.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: