Wywiad Lynn z Kobrą, 7 sierpnia 2016 (cały)

 

.Argentyna – „Zielone światło” –  Śmierć Maxa Spiersa – Chińskie złoto dla USA – Szkolenia w 4W – Manuskrypt Wojnicza – Zasoby Ziemi – Niemiecki dysk do samochodów – Portal w Kongo – Zwierzęta w Afryce – Brexit – Chmury nad Szwecją – Wolfgang Schäuble –  Rumuńskie Karpaty – Polska – Riese – Irlandczycy – „Elementalne stworzenia” w Finlandii – Bliski Wschód i Izrael – Nieudany pucz w Turcji –  Granice po W. – CERN – Sedona – Tao – „Nagroda w złocie” – Bazy na Antarktydzie –  Konta w bankach – Hiperinflacja –  Waluta elektroniczna – Światowe złoto – Grupa emerytalna – Uwolnienie funduszy po W.

.

Lynn –  Mieli zamiar zakończyć „transmisję publiczną” w Argentynie.   Czy masz jakieś dodatkowe informacje na ten temat?

KOBRA –  Tak, niestety to prawda i powiedziałbym, obecność kabała w Argentynie jest coraz silniejsza.  Jednym z powodów jest to, że wielu członków kabała planuje ucieczkę do tego kraju, aby mieć go za bazę na  podróże na Antarktydę.  Jest silny nacisk w Ameryce Południowej, kabał chce całkowicie wziąć Amerykę Południową w swoje ręce.  Chcą tam zmniejszyć wpływ Wschodniego Sojuszu. I to jest częścią tego procesu.  Jest to częścią końcowej wojny przed Przełomem.

Lynn –  Benjamin Fulford w swoim artykule stwierdził, że Rothschildowie pracują nad tym, aby odwrócić wyniki I Wojny Światowej poprzez przywrócenie niemieckiej, austro-węgierskiej i rosyjskiej monarchii.  Stwierdził, że zostaną zamknięte europejskie bankomaty, prawdopodobnie w sierpniu lub wrześniu.  W tym momencie królewskie rodziny zaprezentują się jako „zbawcy” i dostarczą dla ludzi duże ilości papierowych pieniędzy i zagwarantują „bezpieczeństwo” w zamian za przywrócenie monarchii.  Czy widzisz taką możliwość, Kobra?

KOBRA –  Nie, to faktycznie jest plan jezuitów, aby przetrwać to przejście i Rothschildowie, jako ich sługusy realizują ten plan, ale to się nie stanie.

Lynn –  Benjamin Fulford powiedział 26 lipca:  „Rothschildowie, ukrywając się w Szwajcarii, nie dotrzymali terminu wyznaczonego im przez Społeczeństwo Białego Smoka  i jego sojuszników na 25 lipca.  Światło jest zielone”.   Zainicjował ‚zielone światło’.  Kto będzie wykonać to „chirurgiczne” uderzenie?  Czy masz jakieś uwagi, Kobra?

KOBRA –  Wiele sił bierze udział w tej sytuacji.  Wydam raport o tym wkrótce i nie oczekuję tego chirurgicznego uderzenia z różnych powodów.  Opiszę niektóre z tych powodów w moim poście.

Lynn –  Czy masz coś do powiedzenia na temat incydentu w Nicei?

KOBRA –  Jest to część końcowej gry kabała.  Wiedzą, że przegrywają i chcieliby stworzyć tak wiele chaosu jak to tylko możliwe, zanim przegrają całkowicie.

Lynn –  Czy wiesz o bardzo podejrzanej śmierci Super Żołnierza, informatora MK Ultra, Maxa Spiersa 16 lipca w Polsce?

KOBRA –  Tak, tak. To było bardzo podejrzane.  Właściwie został wyciszony, jak wielu innych, którzy za dużo wiedzieli.

Lynn –  Ujawnił dużo dobrych informacji.  (Tak)  Czy istnieje jakaś prawda, że Chiny wydały tajne kody dla dużej ilości złota (tysiące ton) na pożyczkę dla Skarbca USA w celu, aby dolar nie  implodował?  Haczykiem ma być „chłopcy w Waszyngtonie muszą postawić Hillary w stan oskarżenia”.

KOBRA –  Nie zgadzam się z drugą częścią.  Zgadzam się w pewnym stopniu z pierwszą częścią.

Lynn –  Zostało ujawnione, że w pewnych Hotelach Hilton są pokoje, które mają możliwość wysyłania osób tam przebywających w stan astralny na spotkania w 4W.  Mówiono, że szkolenia są wykonywane w 4W, ponieważ jest bardziej płynny.  Czy to prawda Kobra?

KOBRA –  Chciałbym powiedzieć, że te treningi mogą być nie tylko w hotelach Hilton, ale w wielu miejscach na całym świecie.  To nie jest powiązane z konkretną marką hotelu.

Lynn –   Czy oni to robią?  Czy spotykają się w 4W?

KOBRA –  Powiedziałbym, że siły Światła mają pewne technologie, które mogą pomóc w przejściu. W stanie snu na wyższy poziom, gdzie pewna edukacja i szkolenia mogą mieć miejsce.

Lynn –  I przypuszczam, że kabał robi to samo?

KOBRA –  Kabał w rzeczywistości hamuje i zmniejsza częstotliwość wibracji ludzi podczas snu za pomocą różnych zawoalowanych technologii i robią to także w stanie przebudzenia.

Lynn –  Wiemy, że smugi techniczne i pospolite produkty gospodarstwa domowego, jakie  używamy: pasta do zębów, osłona przeciwsłoneczna, lakier do włosów, dezodoranty, itp są naładowane chemikaliami, które obniżają odporność naszego organizmu i promują choroby.  Czy istnieją jeszcze inne rzeczy, których nie jesteśmy świadomi?

KOBRA –  Chciałbym zdemaskować tu wodę pitną, która jest zatruta dość sporo.

Lynn –  Kolejny czytelnik pisze: Czy istnieje sposób, aby połączyć się z wyższymi rozwiniętymi duszami we wszechświecie, które podzieliliby sie z nami technologii dla ulepszenia naszej planety i ludzkości w tym czasie zmian?

KOBRA –  Te wysoko rozwinięte dusze tak naprawdę czekają na odpowiednie warunki, aby uwolnić tę technologię dla ludzkości i nie zostanie ona uwolniona telepatycznie, zostanie ona wydana na płaszczyźnie fizycznej.  Ale najpierw kabał musi być usunięty.

Lynn –  Więc co musimy zrobić, jak podnieść wibracje w celu połączenia się z nimi?

KOBRA –  Zawsze możecie połączyć się z wyższymi rozwiniętymi duszami. Jest wiele sposobów, aby to zrobić i możecie odkrywać ten temat, medytować i łączyć się z różnymi pozytywnymi rasami i to na pewno wzmocni połączenie.  To jednak nie jest samo w sobie wystarczające dla ostatecznego Przełomu.

Lynn –  Czy wiesz coś o Manuskrypcie Wojnicza?  (TAK) Czy możesz nam powiedzieć coś na ten temat?

KOBRA –  Manuskrypt Wojnicza jest bardzo starym rękopisem, który posiada zakodowane wiadomości ujawniające jedną część wyższej wiedzy. To nigdy nie zostało całkowicie rozszyfrowane i nie jest to celem, aby zostało rozszyfrowane przed Wydarzeniem.

[https://pl.wikipedia.org/wiki/Manuskrypt_Voynicha — kr]

Lynn –  Wiem, że nie chcesz usłyszeć tego pytania, ale czy jesteśmy coraz bliżej Wydarzenia?

KOBRA –  Jesteśmy coraz bliżej z dnia na dzień.  Wiem, że jest wiele opóźnień.  Część z tych opóźnień jest oparta na ludzkiej nieudolności i błędach.  Część z tych opóźnień jest oparta na innych czynnikach, ale chciałbym powiedzieć, że jesteśmy coraz bliżej.

Lynn –  Ropa Ziemi jest rafinowana na benzynę, paliwo do silników odrzutowych, olej opałowy i produkty naftowe.  Czy nafta i gaz ziemny są skończonymi zasobami?

KOBRA –  Tak, są ograniczonymi zasobami, ale są stopniowo wycofywane, ponieważ obecne społeczeństwo przechodzi do nowego źródła energii, które będzie znacznie czystsze i nie tak szkodliwe dla  przyrody i systemu ekologicznego.

Lynn –  Czy Ziemia potrzebuje tych substancji dla jej zdrowia?

KOBRA –  Tak, w rzeczywistości są one częścią, chciałbym to nazwać, planetarnego układu krwionośnego i są potrzebne dla planetarnej skorupy, aby energetycznie działała prawidłowo.  Są częścią naturalnego ekosystemu geologicznego i muszą tam być i tam pozostaną.

Lynn –  David Wilcock niedawno rozmawiał o tym, jak Niemcy opracowali dla samochodów mały dysk lub kawałek sprzętu, który może być umieszczony w każdym cylindrze samochodu i  to wyeliminuje potrzebę używania benzyny.  Wydarzenie nastąpi i nadal będą miliony samochodów na drogach na całym świecie, które będą musiały zostać przekształcone do nowych systemów energetycznych.  Czy można oczekiwać coś takiego jak ten niemiecki system cylindrów co będzie dostępne wkrótce po Wydarzeniu?

KOBRA –   Tak, właściwie oczekuje czegoś bardzo podobnego do dystrybucji w kilka tygodni po Wydarzeniu i samochody mogłyby zostać przekształcone dość łatwo na ten nowy system.

Lynn –  Ostatnio pracownicy Światła odwiedzili Kongo próbując uzdrawiać tam negatywność.  Czy możesz podać nam jakieś aktualizacje o tym portalu i co się tam dzieje?

KOBRA –  Portal ten rozpoczyna swój proces transformacji.  Jest wiele rzeczy, które trzeba zrobić, odbywa się pewne uzdrawianie w tym obszarze. (dobrze). Ale to zajmie trochę czasu. (Rozumiem)

Lynn –  W odniesieniu do dużych i nietypowych zwierząt w Afryce, takich jak słonie, żyrafy, hipopotamy, nosorożce, lwy i zebry …. Czy pochodzą one z innej planety?

KOBRA –  Powiedziałbym, że niektóre z ich materiałów genetycznych pochodzą z innych systemów gwiezdnych i były stworzone genetycznie przez bardzo zaawansowane rasy, które miały wiedzę na temat genetyki.

Lynn –  W dawnych czasach, kiedy ludzie na Ziemi byli znacznie więksi, te zwierzęta były bardziej proporcjonalnie do ludzi?  Zgodzisz się z tym?

KOBRA –  Tak, zgadzam się z tym.

Lynn –  Czy każde z nich ma jakieś znaczenie duchowe i mądrość dla nas?

KOBRA –  Właściwie każde zwierzę ma aspekt duchowy i wszystkie one mają dla nas znaczenie duchowe.

Lynn –  Jak głosowanie Brexit pasuje do wysiłków mających na celu doprowadzenie do Wydarzenia?

KOBRA –  Właściwie ta sytuacja nie jest powiązana z Wydarzeniem.  To część zwykłych politycznych wzlotów i upadków, które dzieją się w starym systemie, więc nie przykładałbym do tego zbyt dużo uwagi.  Zostało to zmanipulowane przez elity.  Nie jest to wielkie zwycięstwo, jak niektórzy chcieliby to przedstawić.  Większe sukcesy nadchodzą i będą one o wiele bardziej znaczące i gdzie będzie można zobaczyć natychmiastowe ich rezultaty.


cz.2

Lynn –  Chmury nad Szwecją uległy zmianie i wydają się świecić w ciągu ostatniego miesiąca.  Czy jesteś świadomy  tego i możesz nam powiedzieć, dlaczego tak się dzieje?

KOBRA –  Tak, jestem tego świadomy.  Po części są to tak zwane zorze, które są bardzo intensywne.  I są również bardzo jasne stratosferyczne chmury, które nie są bardzo częste, ale są dość intensywne w tym roku z wielu powodów.  Więc powiedziałbym, ludzie na dalekiej północy, w pobliżu bieguna lub bardzo wysoko na północy obserwują wiele ciekawych wyświetlaczy na nocnym niebie.

Lynn –  Czy niemiecki minister finansów wewnętrznych, Wolfgang Schäuble jest Drakonem lub Reptylem?

KOBRA –  On jest Drakonem.

Lynn – Czego możemy oczekiwać od niego, w odniesieniu do członków Unii Europejskiej?  Wydaje się on wprowadzać coraz więcej krajów w biedę.

KOBRA –  On jest częścią starej struktury światowej.  Po prostu słucha rozkazów od Jezuitów. Więc można się spodziewać od niego więcej tego samego.

Lynn –  Czy jesteś świadomy wirów energetycznych lub portali w Karpatach w Rumunii?

KOBRA – Tak, jestem tego świadomy.  Była tam kiedyś bardzo zaawansowana starożytna cywilizacja, powiedziałbym około 10.000 lat temu, i mieszkało tam również wielu kosmitów.  Istnieją ogromne kompleksy podziemne w tym regionie.  Było kilka książek na ten temat.  Jedna z tych książek to „Wschodzące Słońce Transylwanii”, która faktycznie mówi o tym.  Jest też dużo złota w podziemiach w tym rejonie.  Część tego złota została wykorzystana przez siły Światła do zakotwiczenia duchowej energii w tym obszarze.

Lynn –  Czy masz jakiekolwiek informacje, w którym kierunku zmierza Polska?

Kobra – Tak jak mówiłem kilka razy wcześniej, Polska jest na skrzyżowaniu dróg pomiędzy Wschodem i Zachodem, pomiędzy krajami należącymi do NATO a Rosją i one próbują wpływać na sytuację w Polsce.  Z tego powodu jest wiele konfliktów wewnętrznych w polskiej polityce.  W miarę zbliżania się Wydarzenia sytuacja będzie się poprawiać, ale nie tak bardzo przedtem.

Lynn – Jaki był cel nazistowskiego kompleksu, Riese w Polsce, który został zbudowany w latach 40-tych?  Riese to po niemiecku „gigant”.  Czy ten kompleks wykorzystany był do budowy nazistowskich statków kosmicznych, czy do czegoś innego?

KOBRA – To było częścią tajnego hitlerowskiego programu kosmicznego, a także był tam rozwój nazistowskiej bomby atomowej.

Lynn –  Czy Irlandia była częścią Atlantydy?

KOBRA – Tak, oczywiście.

Lynn – Czy są pewne cechy genetyczne, które Irlandczycy mają jako potomkowie Atlantów?

KOBRA – Nie tylko Irlandczycy, ale chciałbym powiedzieć, wiele ras na tej planecie ma część tej genetyki.  Irlandczycy mają dużo duchowej spuścizny z Atlantydy i niektórzy z nich są całkiem tego świadomi.

Lynn –  Niektórzy Finowie zgłaszają, że „elementalne stworzenia” im się pojawiają. Czy jest to częścią podwyższenia wibracji w Finlandii?

KOBRA – Tak, to część podnoszenia sie wibracji na całym świecie.

Lynn –  Teraz pójdźmy do Syrii, Turcji i Bliskiego Wschodu.  Co kabał chce zrobić na Bliskim Wschodzie?

KOBRA – Ich intencją jest, aby mieć wieczną niestabilność i wojny i utrzymywać ludzi w niewoli.  Więc mają ten obszar jako potencjalny spust do destabilizacji na planecie.  I utrzymują taki stan, powiedziałbym, przez  60 – 70 lat od końca II wojny światowej.  Kontrola ludzi, tworzenie strachu jest w rzeczywiści karmieniem archontów.  Izrael został stworzony tylko po to, aby spolaryzować ten obszar.  Taki był cel utworzenia tego państwa.

Lynn –  Niektórzy mówią, że zamach stanu w Turcji był nieudaną próbą przez CIA, gdyż Erdogan miał przemianę serca.  Inni twierdzą, że był to fałszywy zamach, aby chwycić większą władzę, a ty powiedziałeś, że była to nieudana próba pozytywnego wojska.  Więc dlaczego Ruch Oporu nie pomógł?

KOBRA –  Jak już mówiłem wiele razy wcześniej, Ruch Oporu nie może tak łatwo skontaktować się z ludnością na powierzchni, ponieważ wtedy grupa Chimery wzięłaby odwet i zdetonowała bomby toplet, tak więc nie byłoby to mądre posunięcie.  I powiedziałbym, że pozytywna frakcja w Turcji nie miała wystarczającego Intela, aby zaplanować swoje działania prawidłowo i dlatego to się nie powiodło.

Lynn – To bardzo delikatna równowaga z tymi wszystkimi sytuacjami. (Tak).  Jak Wydarzenie przekształci sytuację na Bliskim Wschodzie?  Jak bardzo pozytywna frakcja militarna ma kontrolę nad aparaturą amerykańskiego wojska?

KOBRA –  Nie jest przy władzy.  Jest tam sporo obecna, ale nie ma jeszcze przewagi.

Lynn –  Czy możemy jakoś pomóc pozytywnemu wojsku w Turcji?

KOBRA – Zawsze można wysyłać do nich energie Światła i uzdrawiania. Można wyobrażać sobie jak powracają do ich mocy?

Lynn –  Skoro zamach stanu w Turcji został podjęty przez pozytywne siły i nie udało im się to, co się stanie z dziesiątkami tysięcy osób (w tym wojskowych, nauczycieli, sędziów, prawników, dziennikarzy, mężczyzn, kobiet, dzieci i wszystkich innych), podczas gdy Erdogan ich więzi,  torturuje i ewentualnie zabije w najbliższej przyszłości?

KOBRA –  Powiedziałbym, że co jest tu ważne to rozgłaszanie ich historii
przez alternatywne media, aby utworzyć jak najwięcej świadomości jak to tylko możliwe o ich sytuacji.  I to może zapobiec pewnym zdarzeniom.

Lynn –  Kim są siły odpowiedzialne za F16, które zestrzeliły śmigłowce przywódców zamachu stanu i pomogły Erdoganowi utrzymać władzę?

KOBRA –  Frakcja negatywnego, amerykańskiego wojska  pod dowództwem Jezuitów.

Lynn –  Mówią, że Rosja zaalarmowała Erdogana o zamachu stanu, zanim to się stało.  Czy to prawda?

KOBRA –  Nie mogę potwierdzić tych informacji. To tylko plotki, których nie mogłem potwierdzić.

Lynn –  Jaka jest przyszłość Turcji po tym nieudanym zamachu?

KOBRA –  Sytuacja nie jest obecnie bardzo jasna, ale są podejmowane pewne działania, aby temu przeciwdziałać.

Lynn – Po tym jak terroryści zostaną pokonani w Syrii, czy Kurdowie zamierzają stworzyć swój własny kraj z kawałków Syrii, Iraku i Turcji, lub czy granice pozostaną takie same?

KOBRA –  Tak naprawdę sytuacja zostanie rozwiązana w czasie Wydarzenia.  Nie widzę żadnej drastycznej restrukturyzacji granic przed Wydarzeniem, a po Wydarzeniu widzę rozwiązanie wszystkich granic. Turcy mieliby własne państwo. Kurdowie mieliby własne państwo, ale bez drastycznego rozgraniczenia granic tak, jak je mamy teraz.  Wszystkie narody nadal będą niezależne i suwerenne, ale nie będzie niepodległych państw po Wydarzeniu. To będzie bardziej podobne do zjednoczonej świadomości.

Lynn –  Po tym jak Iran, Syria, Irak, Liban i Rosja pokonają wszystkich terrorystów sfinansowanych przez Chazarów, czy w końcu skonfrontują Izrael i zmuszą ich do spłacenia długów za swoje brudne uczynki, czy odpuszczą Izraelowi bez kary?

KOBRA –  To nie stanie się w ten sposób.  W każdym kraju jest negatywna frakcja, która nie ogranicza się tylko do Izraela, podżegającego ten konflikt.  A gdy te konkretne osoby zostaną usunięte w czasie Wydarzenia, cały obraz geopolityczny w tym obszarze ulegnie zmianie.  Jest to faktycznie sztuczny konflikt, który nie musi być.  Jest on tworzony sztucznie poprzez negatywne frakcje w każdym kraju, nie tylko w Izraelu.

Lynn – USA – Czy możesz nam dać aktualizację o laboratoriach na Long Island i w Brookhaven oraz wszelkich postępach Sił Światła w tych miejscach?

KOBRA – Niewiele jest tam postępu, ponieważ pozostała sytuacja bezpośrednio jest związana z bombami toplet i jeszcze nie było przełomu w tej okolicy.

Lynn –  Czy są tajne eksperymenty z przeskakiwaniem w czasie wykonywane przez Wielki Zderzacz Hadronów w CERN?

KOBRA – Nie zgodziłbym się z tym.  Nie są oni w stanie manipulować czasem w taki sposób, jak stwierdzają alternatywne media.

Lynn –  Powiedziałeś, że Sedona, Arizona w Stanach Zjednoczonych jest bardzo ważnym wirem energii.

KOBRA –  Sedona będzie jednym z najważniejszych obszarów po Wydarzeniu dla Pierwszego Kontaktu.

——-

część 3 (ostatnia)

Lynn –  Czy możesz powiedzieć nam coś o filozofii chińskiego Tao?

KOBRA –  Powiedziałbym, że jest to jeden z czystszych systemów duchowych na tej planecie i faktycznie utworzony tysiące lat temu przez gwiezdnych ludzi pochodzących z innych systemów gwiezdnych.  Był wspierany przez sieć Agarthan i jest wiele mądrości w tym systemie duchowym.

Lynn –  Czy możesz potwierdzić  „nagrodę w złocie”, o której Ben Fulford napisał ostatnio?  Czy to prawda, że chińskie rodziny naprawdę oferują duże ilości złota za schwytanie złych facetów?

KOBRA –  Powiedziałbym, że pewne siły popierają to w pewien sposób.  Nie mówię, że istnieje rzeczywiste złoto w to zaangażowane, ale chciałbym powiedzieć, że te nagrody są wspierane w pewien sposób.

Lynn –  Czy wiesz coś o kabałach obecnie uciekających dla podziemnych baz na Antarktydzie?

KOBRA –  Powiedziałbym, że próbują bardzo, ale jest to pułapka, wiec na ochotnika wpadają w pułapkę.

Lynn – Czy któryś z nich próbował już przejść na Antarktydę?

KOBRA –  Tak, niektórzy z nich rzeczywiście mają tam swoje lokacje w tym momencie i nie zdają sobie sprawy, że nie są tam bezpieczni.

Lynn –  Mówią też, że większość kabała jest w Izraelu i Nowej Zelandii.  Co o tym myślisz?

KOBRA
–  Nie zgodziłbym się z tym.  Chciałbym powiedzieć, że większość kabała utrzymuje swoje stare pozycje.  Są tam gdzie byli kilka miesięcy lub kilka lat temu.

Lynn –  Corey Goode wspomniał, że istnieje frakcja kabała, która przenosi się na Antarktydę do podziemnych baz, aby uniknąć nadchodzącego galaktycznego pulsu.  Co się nie stanie z tą frakcją?

KOBRA –  Frakcja ta zostanie przejęta przez Ruch Oporu, gdy nadejdzie właściwy czas.

Linn –  Powiedziałeś, aby wyciągnąć pieniądze z banków, ale wielu z nas ma konta emerytalne, które w zasadzie musimy trzymać w bankach, lub pieniądze odziedziczone, które są w bankach. Wiele osób nie może sobie pozwolić na posiadanie własności, ponieważ hipoteka jest wymagana do tej nieruchomości.  Czy zostaną nam zwrócone nasze pieniądze, jeśli znikną z banków?

KOBRA –  Już odpowiedziałem wcześniej na to pytanie.  Po Wydarzeniu zostanie zwrócone wszystko, co mieliście w bankach przed Wydarzeniem.  To będzie wypłacone z kont zabezpieczeń.

Lynn –  W Stanach Zjednoczonych, mamy instytucje nazywane uniami kredytowymi?  Czy unie kredytowe są bezpieczniejsze?

KOBRA –  Są trochę bezpieczniejsze, ale nie do końca bezpieczne.

Lynn –  Mamy również małe banki komunalne.  Czy te banki są bezpieczniejsze od większych?

KOBRA –  To zależy od każdego poszczególnego przypadku, ale na ogół tak, są bezpieczniejsze.

Lynn –  Jeśli będzie całkowite zresetowane finansowe w czasie Wydarzenia, to co się stanie z pieniędzmi przeniesionymi przed Wydarzeniem?

KOBRA – Powiedziałbym, że wszystkie transakcje, które nie są niezgodne z prawem, będą przestrzegane.  Więc wszelkie transakcje, które mieliście przed Wydarzeniem będą przestrzegane, z wyjątkiem tych, które były częścią operacji kabała w celu kradzieży pieniędzy od ludzi.

Lynn –  Czy wierzysz, że będą bankowe bail-iny przed Wydarzeniem?

KOBRA –  To jest możliwe.

Lynn –   Czy myślisz, że będziemy świadkami hiperinflacji lub sytuacji, w której „wszystko” będzie bardziej kosztowne, zanim będzie lepiej?

KOBRA –  Nie spodziewam sie hiperinflacji w USA przed Wydarzeniem.

Lynn –  Ale to może się zdarzyć w innych miejscach?

KOBRA   Może się to zdarzyć w pewnych krajach, ale nie jako zjawisko globalne.

Lynn –  Czy możesz nam powiedzieć o One Coin, który jest innego rodzaju elektroniczną walutą niż Bitcoin?

KOBRA –  Słyszałem o tym, ale nie sprawdziłem tego dobrze i chciałbym powiedzieć, że wszystkie te elektroniczne waluty są dobre do pewnego stopnia, ale nie są najskuteczniejszym sposobem na zastąpienie obecnego systemu.

Lynn –  Czy te elektroniczne waluty są manipulowane przez kabała?

KOBRA –  Większość z nich nie.  Niektóre z nich są.  Bitcoin na przykład nie jest.

Lynn –  Czy zgodziłbyś się, że prawdopodobnie jest to lepsza lokata pieniędzy?

KOBRA –  Możesz zainwestować, jeśli masz na to ochotę,  ale to nie jest całkowicie wiarygodne.

Lynn –  Więc istnieje możliwość, że waluta zniknie w niektórych miejscach?

KOBRA –  Tak, to stało się już kilka razy.

Lynn –  Czy dr Ray C. Dam jest Międzynarodowym Kontrolerem Skarbu?

KOBRA –  Wiele osób rości sobie pewne pozycje w tej utajonej strukturze finansowej, ale chciałbym po prostu powiedzieć, że prawdziwi ludzie z prawdziwą władzą w tym tajnym systemie finansowym będą ujawnieni publicznie dopiero w czasie Wydarzenia.

Lynn –  Czy ta osoba, Międzynarodowy Kontroler Skarbu, ma kontrolę nad światowym złotem?

KOBRA –  Powiedziałbym, że żadna osoba, ani żaden byt nie posiada prawnie światowego złota.  Złoto należy do ludzkości, a nie do żadnej konkretnej osoby lub organizacji, niezależnie od ich roszczeń.

Lynn – Jest wiele osób pod koniec ich kariery zawodowej – w wieku 60, 65, 70 i 75, które chciałyby przestać pracować, ale nie są w stanie.  Czy możesz dać jakieś gwarancje dla tej grupy, że mogą przestać pracować i nie będą musieli sie martwić po Wydarzeniu?

KOBRA –  OK, mogę zapewnić, że po Wydarzeniu będą zabezpieczeni, ale nie mogę dać im żadnych gwarancji w czasie przed Wydarzeniem, ponieważ jesteśmy w fazie końcowej gry i to nie jest bardzo stabilny okres w ludzkiej historii, więc nie mogę dać im jakiś szczególnych gwarancji pomiędzy chwilą obecną i Wydarzeniem.

Lynn –  W jaki sposób dobrobyt zostanie uwolniony?

KOBRA – Jak już mówiłem wiele razy wcześniej, z chwilą Wydarzenia nastąpi Reset i następnie przez pewien okres czasu banki będą zamknięte i następnie fundusze dobrobytu będą dystrybuowane na całym świecie poprzez aktualny system bankowy. Pieniądze pojawią się na waszych kontach bankowych.  Część pieniędzy zostanie zainwestowana w projekty humanitarne na całym świecie.  Chciałbym powiedzieć, że ta cała struktura finansowania to tylko początek. Następnie cała struktura finansowa zacznie się przekształcać, podczas jak świadomość ludzkości zacznie wzrastać.

Lynn –  Czy ma sens, aby uwolnić dobrobyt i uzdrawianie najpierw dla tych, którzy są najbardziej potrzebujący?  Czyli dla tych, którzy są głodni lub bardzo, bardzo biedni?

KOBRA –  Tak, jest to jeden z  priorytetów.  Gdy fundusze zostaną uwolnione, osoby, które są głodne lub bardzo biedne będą na listach priorytetowych wraz z tymi, którzy potrzebują pomocy medycznej.

Lynn –  Jak długo po Wydarzeniu zajmie, aby zastąpić nasz aktualny system monetarny w zupełnie dobroczynny system, który nie korzysta z waluty?

KOBRA – Powiedziałbym, że to może być od kilku miesięcy do kilku lat.

Lynn –  To optymistyczne.  Dziękuję ci.

KOBRA – Tak, ponieważ po Wydarzeniu ludzkość będzie miała cały Intel i całą możliwą pomoc, a ta przemiana nie musi trwać długo.

Tłumaczenie streszczonego transkryptu – Krystal

 

http://prepareforchange.net/2016/08/06/17897/

50 Komentarzy (+add yours?)

 1. Andrzej Koszela
  Sier 16, 2016 @ 20:48:04

  Witajcie Kochani. Troszkę nie w temacie.
  Jest już wiele potwierdzonych informacji że generator Magrav działa.
  Wczoraj odbyły się manifestacje przed Białym Domem o udostępnienie tej technologii dla wszystkich.

  W Naszym kraju pierwsze publiczne prezentacje

  Cieszmy się bo przełom jest blisko

  • Andrzej Koszela
   Sier 17, 2016 @ 08:08:32

   Aktualizacja.
   Instrukcja budowy Magrava po polsku:
   https://pl.scribd.com/doc/316341178/MAGRAV-Instrukcja-PL-Nexushash

   W poniedziałek fundacja Keshe opublikowała schematy nowych całkowicie autonomicznych tzn nie wymagających podłączenia do sieci energetycznej systemów Magrav i prawdopodobnie ten właśnie system został zaprezentowany prezydentowi USA.

  • Oualander
   Sier 17, 2016 @ 11:56:50

   Witaj Andrzeju, bardzo pozytywne doniesienia o działających urządzeniach MaGrav mnożą się w postępie geometrycznym (zwłaszcza filmy na youtube prezentowane w wielu językach), obecnie dzięki tej technologii (oraz takim blogom jak ten) następuję bardzo szybka „implozja systemu” więc nie będzie trzeba zbyt długo czekać na zewnętrznie widoczne efekty 🙂 .
   Chciałbym zaznaczyć że większość urządzeń technologii Keshego (mając odrobinę chęci i nie wielką kwotę pieniędzy) można sobie samemu zmontować i już teraz z tego korzystać, jeżeli ktoś jest zainteresowany, poniżej zamieściłem kilka ciekawych linków.

   http://keshe.pl/tag/magrav/

   Pozdrawiam 🙂

 2. STRUMYK
  Sier 15, 2016 @ 14:29:52

  Co do pracy, to obecnie jestem bezrobotny, ale też przechodzę rehabilitację po ostrym zapaleniu trzustki i leczę się z choroby psychicznej schizofrenii, ale ciągle się zastanawiam mimo wieku 35 lat, co mógłbym właściwie robić w życiu, coś dobrego dla ludzkości. Wcześniej pracowałem przed chorobami w gastronomii i jako pracownik biurowy i na hali sportowej, ale to już przeszłość i szukam dla siebie czegoś nowego co dałoby mi zadowolenie. Jak dotąd przeczytałem wszystkie wywiady z Kobrą i czekam na kolejne wywiady i wieści

  Dobrze, że chociaż mieszkam w dużej aglomeracji miejskiej na Śląsku i jest gdzie pytać o pracę, ale chciałoby się większych zmian w społeczeństwie. Na to czekam, wystarczająco jestem świadomy siebie i zmian jakie są w moim otoczeniu, ale jako Wodnik chciałbym czegoś więcej i więcej.

  Pozdrawiam

 3. black butterflies
  Sier 15, 2016 @ 11:55:59

 4. STRUMYK
  Sier 15, 2016 @ 08:47:42

  Fajnie by było, gdyby każdy człowiek na Ziemi miał podstawowy gwarantowany dochód i jakąś pracę.

  • Omstan
   Sier 15, 2016 @ 12:01:03

   Strumyku, na stronie Przygotuj się na zmiany jest raport z ostatniego okrągłego stołu na Złotej rybce z udziałem Kobry, który tak mówi o pracy po wydarzeniu:Tłumaczone przez google translator:

   „COBRA- Jest bardzo realistyczne, bo nawet teraz mamy technologię dostępną na powierzchni planety, która mogłyby zmniejszyć czas pracy do czterech godzin lub mniej. Powiedziałbym, zwłaszcza w krajach rozwiniętych większość prac jest wykonywana tylko w celu utrzymania matrycy.
   Jest to praca, która nie przynosi żadnej wartości, to po prostu utrzymuje status quo. I postęp, które byłyby dostępne i ostrości, które mogą być przesunięte w coś bardziej produktywnego mogłoby ograniczyć dzień pracy już dzisiaj do czterech godzin lub mniej. Wprowadzenie bardziej zaawansowanych technologii po imprezie to może zmniejszyć się jeszcze bardziej i po imprezie, że praca sama w sobie nie będzie ciężka praca, to będzie inspiracja, kreatywność z celów duszy. Nie będzie już ciężka praca. Nie będzie trzeba umieścić naszą energię do utrzymywania naszych ciał fizycznych. (moim zdaniem nie będzie się pracować aby żyć)* Będziemy mieć swobodę być kreatywnym i swobodnie podążać z prawdziwego wewnętrznego głosu i powołanie. Nie będzie ograniczona i przykuty jak jesteśmy teraz”. Jeżeli znasz angielski to możesz go sobie przeczytać w wersji oryginalnej, a nawet jest chyba zapis audio, tylko nie wiem gdzie.

   W tym raporcie rzecznik Czerwonego Smoka mówi też, że już we wrześniu zacznie się chwiać chazarski system finansowy, a finał nastąpi przed upływem pół roku.
   Nie znam angielskiego i to jest duży mankament bo raport ten jest naszpikowany niesamowicie ważnymi informacjami, a translator tłumaczy często tak, że można coś opacznie zrozumieć.
   Głowa do góry Strumyku, bo płyniemy we właściwym kierunku, a Wydarzenie to już chyba kwestia nie lat a miesięcy.

   * to moje osobiste zdanie

 5. ANAJA
  Sier 14, 2016 @ 14:29:33

  Kristal, Dzisiaj znalazłam taką wiadomość od Cobry w necie. Czy jest możliwość chociaż streszczenia tego i podania do wiadomości wiem że to bardzo ważne…
  http://nebula.wsimg.com/0a10490c7154ec2752f8cdddadf65c92?AccessKeyId=D024642E08D25FC38E4B&disposition=0&alloworigin=1

  • Omstan
   Sier 14, 2016 @ 17:58:42

   W tym tekście są naprawdę ciekawe sprawy, ale jest on naprawdę długi, liczy 20 stron. Dlatego Dawidzie jeżeli poprzednio bardzo pięknie przetłumaczyłeś kawałek z wywiadu Kobry to spróbuj może i teraz przetłumaczyć te dwa poniższe akapity. Szczerze nie rozumiem czy ta obca cywilizacja chce wylądować na ziemi i zrobić tu porządek, ale w pozytywnym znaczeniu?
   MAX- Yes, it’s a great honor to meet all of you today. I had a vision on Sunday that was very clear and really shocked me. I am a galactic commander I do have craft out there in space right now. I have several 120,000 mile wide craft bigger than Jupiter. I saw a vision of a big space craft and in comparing mine with this big one looked like a black beam next to this one and the sun looked like a dime compared to this one. I have confirmed this with other psychics including Nicole who is with us here and Jessica Morocco. It is coming this way and these beings that are inside these crafts are nothing like I have ever seen before. They have a shell on themselves, they have big claws and 5 ©2016 The GoldFish Report their face is all black and is very scary to a regular human being but I am not scared of anything like that, not do I have fear or ego but, I am worried about what can happen when it arrives. It told me the cabal were going to use this big Giant craft to scare humanity on earth. But that is not the reason they are here. The reason they are here is to remove all the cabal, all the negative entities that are here on this planet. They told me this is judgement day that this is the Event that the humans have been waiting for. And they are coming here to remove the negative entities that are here, including humans that have caused problems, including the ones here in prison, they are all going to be removed, all of them. And then they are going to clear up the atmosphere, the contaminated water and remove all chemicals from the planet completely like it never existed. I am hoping for this to really happen.
   I would like to say that about a month and a half ago my galactic family in their space craft up there, we removed several lay lines that were being used against humanity to the control of the subconscious mind and our consciousness. We removed all that and it means that the timelines that youa re all living in it’s up to you to create and manifest whatever you want. The timeline in your matrix has been released so now you can do whatever you want to do but try to create and manifest something for humanity that’s that main goal right now to help humanity on the planet. My message is that you have the freedom to do and create and manifest whatever you want. Don’t go into the mind control that’s been going on. Don’t listen to the disinfo on YouTube that has been purposely planted to distract us from the reality we are trying to create right now. Peace, Love and Harmony.

   Nie wiem też czy wizja kosmity jest równoważna z rzeczywistością
   Dziękuję za pomoc

 6. Manifestacja
  Sier 12, 2016 @ 20:13:40

 7. Bratek
  Sier 11, 2016 @ 09:50:34

  Witaj Zagubiony w świecie 3 W.
  Proponuję zgłosić się po pomoc do Pana Stanisława Kwasika z Zamościa.
  Jest to ciekawy terapeuta. Można zapoznać się z jego możliwościami na stronie www. kwasik.pl . Myślę, że znajdziesz tu konkretną pomoc.
  Serdecznie pozdrawiam wszystkich czytających ten blog, a szczególnie naszą kochaną Krystal.
  Dzięki za wspaniałe informacje!
  Bratek

 8. Maria ST
  Sier 11, 2016 @ 08:14:59

  Moge prosic o linka na FB, gdzie bedzie całosc? Bede wdzieczna.

 9. krystal28
  Sier 10, 2016 @ 23:36:48

  holograficzna natura rzeczywistości

  • Krzysztof
   Sier 14, 2016 @ 11:05:12

   Dziękuję za filmik Krystal.Mam jednak pytanie.O tym,że co myślimy o sobie pokazują nam inni wiem od dłuższego czasu.Jednak nie wiem jak to zmienić.Masz jakąś podpowiedź?A może ktoś inny z czytelników?Z góry serdecznie dziękuję.

   • krystal28
    Sier 14, 2016 @ 23:24:11

    Drogi Krzysztofie,

    ja oglądam codziennie filmiki Abrahama-Hicksa i Bashara (jest ich coraz więcej przetłumaczonych na polski), aby te tezy dokładnie zaabsorbować i przemienić wieloletnie zaprogramowanie Matrixa. Nie wystarczy obejrzeć kilka filmików lub przeczytać kilka artykułów. Musisz egoistycznie przedkładać swoje dobre samopoczucie nad wszystko inne, być w stanie szczęścia, wdzięczności i błogostanu tak często jak możesz, bez żadnych osądów, bez negatywnych oporów takich, jak „chcę dużo pieniędzy, ALE jestem za stary,za młody, za głupi, mieszkam w złym miejscu itp.”. To przyniesie ci z czasem dobre zmiany. Nie musisz się koncentrować na szczegółach i na tym JAK te zmiany się staną. Matrix robi wszystko, aby Cię rozproszyć i zakłócić Twój spokój na różny sposób. Jednak naszą grą jest wyrabianie mięśni duchowych radośnie i zabawnie.

    Na pewno Czytelnicy wiele mogliby tu dodać. Polecam też codzienne medytacje (Jogananda powiedział, jeśli medytujesz wtedy wszystko sie zmienia na lepsze w twoim życiu) i przekaz Hathorów: Sztuka przeskakiwania linii czasowych, cz 2., który znajdziesz na naszym blogu.

   • Weronika.
    Sier 15, 2016 @ 10:10:43

    Krzysztofie
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie ale wyjaśnię jak ja to rozumiem i przerabiam. Otóż najbardziej reaguję na oszustwo, manipulację i kłamstwo. Wcześniej moja złość trwała długo. Walczyłam, dochodziłam prawdy, przeważnie z sukcesem, lecz kosztowało mnie to dużo zdrowia. Kiedy zrozumiałam, że każda sytuacja wskazuje mi moją nieprawidłowość – złą reakcję, zmieniam to i teraz staram się zrozumieć drugą stronę, że jest „nieświadoma”, nie zdaje sobie sprawy z tego co czyni. Wyzwalam w sobie współczucie dla tej osoby, wybaczam, przez co nie ma we mnie złości. Ogarniam ją miłością i sama czuję się pełna radości, ponieważ wybaczanie uwalnia od złych emocji. Chodzi o to byśmy zawsze byli szczęśliwi i radośni a udaje się to dzięki nie ocenianiu innych, wybaczaniu. Nie jest to łatwe ale z czasem coraz łatwiejsze.
    Serdecznie pozdrawiam.

 10. Eve
  Sier 10, 2016 @ 19:12:29

  Wydarzenie to zmiana obecnego paradygmatu na naszej planecie. W zasadzie wszystko czego sie nas uczy w szkole jest bezuzyteczne, to co sie mowi w telewizji jest klamstwem lub jest malo istotne, religie i tzw nauka odciagaja nas od prawdy a system ekonomiczny w sztuczny sposob utrzymuje ludzi w niedostatku albo nadmiernej konsumpcji. Wiedza o naszym pochodzeniu i tozsamosci jest ukrywana a nasz potencjal blokowany. Wydarzenie to cos takiego jak wyzwolenie ludzkosci z nieswiadomej niewoli w jakiej zyje i pokazanie jej w jakich oparach absurdu prowadzi globalnie swoja fizyczna egzystencje.

 11. amanita_muscaria
  Sier 10, 2016 @ 17:19:51

  Dobrze by było poprawić link do książki „Niebo z Hathorami” na głównej bo ten nie działa.

 12. Monika
  Sier 10, 2016 @ 16:13:12

  Wyszukuje informacji na http://www.kochanezdrowie.pl
  Podrzuccie jeszcze jakies stronki warte poczytania.
  Dzieeeeeeeeki 🙂

  • Omstan
   Sier 10, 2016 @ 17:42:23

   Moniko, nie wiem czego poszukujesz, ale mogę zasugerować, którąś z poniższych stron
   http://adonai13.blogspot.ie/2016/07/przygotowanie-do-pierwszego-kontaktu_24.html
   http://prepareforchange.net/cobra-rm-resources/
   http://www.theeventchronicle.com/category/health/
   http://2012portal.blogspot.com/2016_07_01_archive.html
   http://niezaleznatelewizja.pl/aktualnosci/
   http://romannacht.blogspot.com/
   Kochane zdrowie dzisiaj u mnie nie chodzi i nie wiem czemu.
   Mam nadzieję, że coś ciekawego dla siebie znajdziesz. Blog Kobry tłumaczy translator (trzeba wybrać język polski po prawej stronie. W przeglądarkach mam ustawione translatory, które tłumaczą mi innew strony.
   Pozdrawiam.

   • Monika
    Sier 11, 2016 @ 15:43:07

    Dzieki Omstan, poszukuje wiadomosci zwiazanych z nastaniem nowego swiata lepszego pieknego bez tego calego zla, jak poznawac i rozwijac siebie na ten nowy czas, co zrobic dla siebie i dla innych, czytalam wskazowki jak medytowac ale gdzies znalazlam informacje ze nalezy sie dobrze zabezpieczyc aby nie sciagnac jakis zlych energii, bytow tylko juz nie bylo wyjasnione jak to zrobic. Poza tym wyszukuje informacji dot. naszej najblizszej przyszlosci w polityce ekonomii itd. i ciesze sie bardzo gdy znajde cos pozytywnego.
    Jeszcze chyba za duzo we mnie blokad bo nie zawsze potrafie odroznic co prawdziwe a co falszywe.
    Omstan moze Ty mi podpowiesz jak odblokowac przestrzen serca. Pewna osoba mi powiedziala ze moja jest zablokowana ale nie mialam okazji rozwinac wtedy tego tematu. Moze ktos jeszcze cos podpowie.
    Dziekuje serdecznie za odpowiedz.

    • M'
     Sier 11, 2016 @ 17:40:09

     Wszystko co jest Ci potrzebne masz w sobie.Bloki powodują: wychowanie w domu, szkole i na religii. Zaczynamy myśleć o sobie jak o ofiarach a nie potęgach jako dzieci Stwórcy- Boga- Ojca/ Matki- Źródła itp.Gdy myślisz o sobie jako o ofierze to jesteś manipulowana, przez wszystkich. I tak powstają blokady.
     Jeśli chcesz zwiększać swoją energetykę to proponuję: przynajmniej 2razy dziennie ( rano i wieczorem) wyrażać wdzięczność- za słońce, dobry sen, deszcz- wszystko o czym pomyślisz – tylko szczerze (więc o ludziach na początek – np. ja nie wyrażałam wdzięczności, ponieważ miałam pretensje i żale). Następnie konieczne jest poprzebaczać – tym, którzy nas krzywdzili, prosić o przebaczenie- tych których my skrzywdziliśmy i najtrudniejsze – przebaczyć sobie. Jeśli nie możemy zaakceptować czegoś to stosujemy – akceptuję, że nie mogę zaakceptować. Jest to genialne podejście- bo spada napięcie i przymus- „ja muszę to zrobić”. No i jeszcze -ważne- daj sobie prawo do pomyłek. Ja stosowałam i stosuję się do tych zasad – a pracuję swoim sercem i energie też chyba mam całkiem, całkiem.
     Stosuj te zasady (systematycznie) – a po 10 dniach napisz jak bardzo się zmieniłaś się- bo zauważyło to Twoje otoczenie.

    • Omstan
     Sier 11, 2016 @ 18:30:53

     Moniko, proponował bym medytację czakry serca, na YT możesz sobie jakąś wybrać lub medytować samodzielnie. Dobrze jest też się uziemić ósemką nieskończoności. Przez czakrę korony wypuszczasz z serca promień białego światła do Źródła (Centralnego Słońca Galaktyki), który na powrót schodzi do czakry korony i następnie do czakry serca, a dalej przez czakrę podstawy do Jądra Gai (Ziemi) i powraca do czakry serca. Przed medytacją wzywaj AA Michała i proś o ochronę, albo otaczaj się fioletowym płomieniem, który chroni i oczyszcza. Proś Wyższe Ja o prowadzenie a Ono Ci nie odmówi. Ja oddałem się Ojcu (Pierwszemu Źródłu Wszystkiego Co Jest i ufam jego prowadzeniu. Wyrażaj też wdzięczność za wszystko Bogu i za prowadzenie również. Nawet gdy będą Cię spotykać ciężkie momenty, to i tak ufaj Bogu, że jest to dla najwyższego dobra Twojego i wszelkiego stworzenia. Sananda (przez Rzymian nazywany Jezusem) przypominał często „Proście a będzie wam dane”. Światło nie odmawia pomocy tym, którzy proszą o pomoc w powrocie do Domu. Pędzimy przez astral na końcu którego znajduje się brama do Nieba, pierwszy poziom 5D. Wczoraj czytałem, że rosyjscy uczeni na podstawie badań stwierdzili, że rezonans Schumana podwoił się, a w porywach w 2014 roku przekraczał 23 Hz. Oj będzie się działo, gdy w sierpniu uderzy kolejna fala promieniowania z WCS Galaktyki.To silne promieniowanie i spowodowany nim wzrost wibracji Gai powoduje u ludzi, którzy muszą to promieniowanie przyswoić różne dolegliwości w postaci np. bólów głowy, zawrotów głowy bądź innych objawów ( u każdego mogą być one odmienne).
     Pozdrowienia dla wszystkich podróżników.

    • Rozsądna Anna
     Sier 11, 2016 @ 20:50:33

     Moniko ja ułożyłam sobie sama modlitwę-mantrę , którą od 1996 roku odmawiam dwa a czasami i więcej razy dziennie, nazwałam to moje rozmowy ze swoim Żródłem Życia (Bogiem) .
     Boże Ojcze Wszechmogący, który mieszkasz w moim sercu ufam tylko Tobie,
     dziękuję Ci za wszystkie piękne noce , dni i łaski jakimi obdarzyłeś mnie, moją rodzinę, moją ojczyznę i wszystkich ludzi na świecie, uwielbiam Cię, oświecaj mnie, pouczaj mnie. kieruj mną, wspomagaj mnie, powiedz mi co mam robić i rozkaż mi to wykonać, będę wykonywała postanowienia Twojej woli , tylko okaż mi Swoją wolę. Od tego czasu zaczęły się w moim życiu dziać CUDA, moje życie stało się cudownie lekkie i szczęśliwe, nawet pomimo codziennych życiowych niedogodności, opuścił mnie strach, lęk, uruchomiły się wszystkie cnoty serca, stałam się odważna, współczująca, wspomagająca, tolerancyjna, pokochałam wszystkich spotykanych na mojej drodze miłością bezwarunkową. Taka codzienna moja rozmowa z Bogiem uczyniła mnie niezmiernie szczęśliwym człowiekiem, życzę wszystkim takiego stanu.

    • Oualander
     Sier 11, 2016 @ 21:25:33

     Witaj Moniko, przytoczę tylko słowa przedmówcy „Wszystko co jest Ci potrzebne masz w sobie” pozwól prowadzić się własnej intuicji a reszta przyjdzie sama.

     Istnieje bardzo dużo różnego rodzaju praktyk duchowych, metod ochrony energetycznej , wszelkiego rodzaju kursów i ćwiczeń, ale zostały one stworzone dlatego że każdy człowiek w swoim wnętrzu jest indywidualistą, coś co działa na mnie tobie może nawet zaszkodzić. Najlepiej troszkę poeksperymentować metodą prób i błędów, jednocześnie wsłuchując się przy tym uważnie w swój wewnętrzny głos, ponieważ jest on dla ciebie najlepszym „drogowskazem”.

     Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś na początek przeczytaj uważnie zakładkę „Dajamanti”, tam jest zawarta większość potrzebnej ci wiedzy.

     Pozdrawiam 🙂

  • Karola
   Sier 14, 2016 @ 21:27:46

   Monika jeśli chcesz dokładnie wiedzieć o czym mówi Kobra (skąd się wziął Sojusz) i być w temacie to polecam Ci stronę Kosmiczne Ujawnienie.

   http://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/

 13. Monika
  Sier 10, 2016 @ 16:09:43

  Witam serdecznie, wiesci dobre ale bardzo ogolnikowe i jak dla mnie zbyt ogolnikowe. Rozumiem ze trzeba sporo szukac w necie i duzo czytac zeby te wiadomosci od Kobry byly wystarczajace czy tez dopelniajace i potwierdzajace to co sie dzieje.
  Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

 14. Zagubiony w świecie 3W
  Sier 10, 2016 @ 15:19:04

  Właśnie ŚDM. Jak odnieść się do tego tematu? To wydarzenie pozytywne czy negatywne? Gdzieś przeczytałem na tej stronie że obecny papież jest archontem. To prawda? Telewizja i inne media pokazują „skromnego” i wspaniałego Franciszka który błogosławi małe dzieci wybrane z tłumu. To w końcu to postać negatywna czy pozytywna?

  Trochę z innej beczki. Jak to jest z wszelkimi nałogami? Po tzw „wydarzeniu” znikną? Pytam bo mam w rodzinie osobę uzależnioną od narkotyków (te najgorsze i najtwardsze też) i wszystkiego co możliwe (alkohol również). To mój młodszy brat. Teraz przechodzi najgorsze stadium (po wieloletnich wzlotach i upadkach). Tak źle nie było jeszcze nigdy. Przechodził wiele terapii był w wielu ośrodkach. Był też nawet kilka lat we wspólnocie „cenacolo” (w Polsce i w kilku krajach za granicą). Teraz leży jak kłoda nie ma z nim kontaktu. Moi rodzice przesiedzieli z nim całą noc, dzień wcześniej został zabrany z komisariatu policji. Narobił długów i ma jakąś sprawę w sądzie. Na chwilę obecną nie ma z nim kontaktu. Jest agresywny, wiele razy był na izbie wytrzeźwień. W tej chwili nie wiem co mam robić. Nie mam na to wpływu będzie co będzie. Mieszkam sam, wczoraj byłem zobaczyć mojego brata. Prawie trup. Moi rodzice siedzą przy nim nie wiadomo jak zmusić go do leczenia. Moim zdaniem bez sensu. Moim skromnym zdaniem powinni się całkowicie odciąć i to zostawić. Chociaż z drugiej strony? Chcą mieć poczucie że zrobili wszystko żeby go wyratować. W sumie koszmar i nie wiem jak pomóc. To co napisałem powyżej. Cóż może obniżone wibracje ale niestety na dzień dzisiejszy taka rzeczywistość. Ta strona wydała mi się taka pozytywna i pełna ciepła. Dlatego postanowiłem się zwierzyć i to napisać. Być może ktoś miał z tym do czynienia? Ja sam patrzę na to wszystko, można powiedzieć oglądam jak film. Oczywiście jest mi żal, jest mi szkoda (to mój rodzony brat). Ale kompletnie nie ma z nim kontaktu, prędzej wykończy moich rodziców potem siebie. Piszę jakby „na gorąco” bo w ostatnich dniach to wszystko się nawarstwiło i dzieje się tu i teraz. Wiem może nie jest to pozytywne i nie jest związane z tematyką tutaj poruszaną. Jednak pod wpływem rozpaczy, bezsilności i emocji musiałem to napisać. Pozdrawiam wszystkich. Też chciałbym żyć w lepszym świecie po „wydarzeniu”. Bez konfliktów, wojen, nałogów, wyzysku i wszelkich negatywnych spraw…

  • satchitananda
   Sier 10, 2016 @ 16:46:17

   Prosze o kontakt na strone http://www.drogaoswiecenia.com, Twoje may
   Namaste

  • Amanda
   Sier 10, 2016 @ 17:09:30

   • zdegustowany
    Sier 10, 2016 @ 20:00:08

    Przepraszam że to powiem. Facet nie miał do czynienia z prawdziwymi nałogami. Seksoholizm? Każdy z nas lubi sex. Co ten facio wie o alkoholu, narkotykach twardych? Nic. Kompletnie nic, a wypowiada się jakby wszystko już na świecie wiedział (i tu z góry przepraszam za obniżone wibracje). To nie do końca tak. Alkohol, narkotyki, świat szpitali psychiatrycznych. Ten gość niewiele wie. Nie warto czegoś takiego (tu na bardzo wartościowej stronie) czegoś takiego lansować. Pozdrawiam

  • Basia
   Sier 10, 2016 @ 17:14:30

   Bardzo mnie to wszystko poruszyło, proszę zobaczyć te wywiady. Jednak sugeruję, opcję drugą -ibogaina (zaczyna się w 21 min ) ponieważ osobiście słyszałam , że to pomaga

  • Adela
   Sier 10, 2016 @ 19:04:33

   Do wydarzenia jest przygotowana mała ilość ludzi. inni nazywają to żniwa ; oświecenie … http://channelingi.tripod.com/ra.html to przejście do wyższej wibracji. Pozdrawiam

   • M'
    Sier 11, 2016 @ 17:45:31

    Aby przejść trzeba spełnić pewne warunki. Przejście zmienia strukturę ciała astralnego

  • Marian
   Sier 10, 2016 @ 20:20:57

   Witaj polecam wywiad o psychodelikach tam jest dużo info jak wyzbyć się nałogu i przywrócić innych do zdrowia.
   Pozdrawiam
   Marian

  • Omstan
   Sier 10, 2016 @ 20:47:28

   Współczuję Ci z powodu brata, ale prawda jest taka, że jeżeli brat sam nie podejmie walki o swoje życie bądź nie da sygnału, że przyzwala na pomoc, to nie ma możliwości aby na siłę go wyleczyć. Gdyby się przełamał to z tego co wiem na wszelkie nałogi dobra jest roślina kudzu, która leczy podobno z palenia, alkoholu i z narkotyków. Nie stosowałem jej, gdyż nie miałem takiej potrzeby, z palenia wyleczyłem się sam, ale wtedy gdy otrzymałem wewnętrzny sygnał, że czas z tym skończyć. Rzuciłem palenie w jeden dzień i od dwudziestu trzech lat już nie palę.
   Życzę powodzenia i radości gdy się powiedzie.

  • krystal28
   Sier 10, 2016 @ 21:39:08

   Drogi Zagubiony,

   niektóre dusze wcielają sie na Ziemię tylko po to, aby doświadczać uzależnienia od różnych substancji. Tu najważniejsze są Twoje i Rodziców wibracje. Na ile pozwolicie, aby jego zachowanie kontrolowało Wasze samopoczucie. Najlepiej wziąć za przykład wzniesionych mistrzów, albo Pierwotne Źródło. Jak oni by reagowali na zachowania Twojego Brata? Na pewno z empatią, bezwarunkową miłością, zawsze gotowi do asysty, ale tylko wtedy gdy Brat jest na nią otwarty i zawsze z szacunkiem dla decyzji Brata. Ich dobre samopoczucie i błogostan byłby niezmieniony.

   Tak jak mówi ABRAHAM-Hicks, musisz być w pewnym sensie egoistą, jeśli chodzi o Twoje dobre samopoczucie. To jest PRIORYTET w Twoim życiu, wszystko inne jest drugorzędne.

  • Weronika
   Sier 10, 2016 @ 22:46:32

   Zagubiony w świecie 3W
   Bardzo Ci współczuję. Miałam podobną sytuację w rodzinie, więc trochę się orientuję. Wydaje mi się, że wyjście z nałogu jest zwykle trudne z różnych powodów nieradzenia sobie w jakichś sprawach. Jak widać u brata nawarstwiło się tych spraw, więc trudno się dziwić, że jemu teraz ciężko z tego wyjść. Nie usprawiedliwiam go, lecz bardzo mu współczuję. Proponowałabym byście całą rodziną pomodlili się oddając go Bogu. Znam wiele spraw beznadziejnych, gdzie głęboka wiara i oddanie Bogu przez rodzinę pomogły w różnych ciężkich sprawach. Poza tym, jeżeli już tak z nim źle, to może zawieźlibyście go do szpitala i na odwyk. Wiem, że musi być jego zgoda, ale w tym stanie nie można zostawić chorego. Ja bym tak zrobiła. W szpitalu trochę doszedłby do siebie a później proponuję udostępnić mu zajęcie się „jego pasją” – pomóc mu. Na pewno ma jakąś pasję. W naszym rodzinnym przypadku pasja tak zafascynowała delikwenta po leczeniu, że do dzisiaj – po kilku latach jest nią zajęty a rodzina jest szczęśliwa.
   Otaczajcie go miłością, ja przyłączam się do Was.
   Serdecznie pozdrawiam.

  • frutio
   Sier 10, 2016 @ 23:56:08

   >:”Ja sam patrzę na to wszystko, można powiedzieć oglądam jak film. Oczywiście jest mi żal, jest mi szkoda (to mój rodzony brat). Ale kompletnie nie ma z nim kontaktu, prędzej wykończy moich rodziców potem siebie.”<

   pytania a w nich sedno.
   1. Czyich rodziców wykończy brat?
   2. Dlaczego rodzice dadzą się wykończyć?
   3. co by było gdyby brat był "normalny" i co oznacza normalność?
   4. jakie czynniki moga być odpowiedzialne za stan brata , o których nie wiesz (lub nie chcesz wiedzieć dla spokoju tzw rodzinnego stada )?

   ps, zgadzam się ze zdegustowanym , koleś na filmie to że-na-.da . terapia , prawdziwa to swoista wojna wewnetrzna , na którą idziesz gdy nie masz innego wyjścia . trzeba zaryć fejsem w dno , mocno i solidnie . stracić wszelka nadzieję . psychologów jest mało , reszta to ludzie z papierkiem . powiem tak, każdy z członków rodziny nadaje się na terapię .

  • Wojtek
   Sier 11, 2016 @ 14:54:26

   Twój brat jest opętany, nie on decyduje o sobie i nikt go nie przekona, nie wolno robić nic przeciw jego wolnej woli (w sensie energetycznym), jedyna możliwość to zezwolenie z jego nadprzyczyny (plan przedurodzeniowy), a znam 2 osoby które mogą pomóc. http://whitedevas.eu i http://adept.org.pl . Pierwszego znam osobiście i naprawdę wie co robi i robi to zdalnie.

   Pozdrawiam Wojtek.

  • Ella
   Sier 17, 2016 @ 21:17:00

   Moze ten filmik nieco pomoze zmienic siebie i swoje otoczenie, Moze utworzysz grupe , ktora wysle pozytywna energie w strone brata . chetnie sie dolacze zeby w tym pomoc jak i w kazdej innej intencji.

 15. STRUMYK
  Sier 10, 2016 @ 14:16:41

  Dobre wieści od Kobry. Czekam na dalsze części wywiadu. Może będzie coś o ŚDM.
  Pozdrawiam 🙂

 16. Włodzimierz Kuligowski
  Sier 10, 2016 @ 11:36:44

  O co tak naprawdę chodzi w tym enigmatycznym „WYDARZENIU”?

  • Weronika
   Sier 10, 2016 @ 23:59:54

   KOBRA – ” Wydarzenie jest tym czasem, kiedy nastanie zmiana. I oczywiście, zajmie to nieco czasu zależnie od konkretnego przypadku. Każda pojedyncza istota przejdzie przez swój własny proces, ale ten proces rozpocznie się w czasie Wydarzenia. Będzie to masywny postęp w tym czasie – skok kwantowy, można powiedzieć. I później będą pełniejsze skoki kwantowe, ale powiedziałbym, Wydarzenie będzie momentem, kiedy krytyczna masa świadomości obecna na planecie kiedy jako rasa, jako kolektyw do użyjemy swoich wyższych umiejętności do uaktywnienia drzemiącej części naszego mózgu i drzemiącej części naszego DNA. I wtedy to nie będzie już dłużej problemem. Będzie to po prostu bardzo przyspieszona ewolucja. Problemem jest okres przed Wydarzeniem, gdzie wszyscy są jeszcze sztucznie zduszeni. Kabał i Chimera wciąż powstrzymują kolektywną ewolucję ludzkości. To jest powodem, dla którego ludzie czują się tak nieszczęśliwi wobec obecnej sytuacji.”
   – Jest to planetarne wyzwolenie przez siły światła Matki Ziemi spod zniewolenia przez siły ciemności – Kabał i Chimera.
   Przeczytaj post : EVe – powyżej
   Zapoznaj się jeszcze z „Najnowszymi wpisami” – wywiady z Cobrą (na górze z prawej strony).

  • Weronika
   Sier 11, 2016 @ 00:04:54

   Włodzimierz Kuligowski
   W sąsiednim poście podaję wyjaśnienie o wydarzeniu.
   Pozdrawiam Weronika.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: