Kim są archonci

 .

Ponieważ było kilka pytań od Czytelników na temat pochodzenia archontów, publikuję tu więcej na ten temat informacji – kr

Tłumaczenie według tekstów Therese Zumi przez Aldabrę

http://www.theeventchronicle.com/the-event/prepare-for-change-a-solar-system-overview-update/

Nasz Układ Słoneczny znajduje się przez ostatnie 26.000 lat pod kontrolą istot z Oriona / Andromedy Imperium Chimery oraz ich sług istot Drako / Reptylian, którzy skutecznie wprowadzili na Ziemi status kwarantanny,  izolując Ziemię całkowicie od pozytywnych ras ET.  Istoty, które kontrolują przebieg kwarantanny to są Archonci, którzy przybyli i pochodzą z galaktyki Andromedy, a następnie stworzyli takie  rasy jak Drakoni i Reptylianie dzięki inżynierii genetycznej.  Te procesy genetyczne trwały tysiąclecia – Archonci używali Drako / Reptylian jako swoich niewolników, aby rozwinąć i chronić swoje imperia.  Mamy dwie grupy Archontów,  którzy kontrolują nas na różne sposoby, ale który oczywiście współpracują przy kontroli tej planety i utrzymują nas jako swoich więźniów.  Tak to sprytnie zorganizowali, że ani ty ani ja nic o nich nie wiemy.

Stworzyli hierarchiczny system kontroli przez różnych swoich sługusów, że nie wiadomo kto tym de fakto zarządza.  Warto wspomnieć, że grupa Jezuitów -Archontów przebywających na powierzchni planety skrywa się wśród czarnej arystokracji i ich rodzin oraz w grupie religijnej utworzonej 500 lat temu a zwanej Jezuitami, których znaleźć można głównie, ale nie wyłącznie, w Kościele rzymskokatolickim na całym świecie.  Druga grupa poniżej powierzchni Ziemi kontrolująca bazy wojskowe to grupa Archontów Chimera.

Krótkie przypomnienie kto jest kim.

Dwie różne kontrolujące grupy Archontów:

 1. Frakcja Jezuitów  – Archontów – /kontrola populacji i myślenia/
 2. Frakcja Chimery – Archontów – /militarna/

Na początku chciałbym przypomnieć czytelnikom, że liczba archontów fizycznie wcielonych na powierzchni Ziemi nie jest tak wielka, ale na płaszczyznach eterycznych oraz astralnych liczby Archontów podane tutaj można pomnożyć co najmniej dziesięć razy.  Na powierzchni naszej planety {Maj 2012} było wcielonych kilkudziesięciu Archontów (org Jezuici), kilkuset Drakonów (głównie w rodzinach bankowych Illuminatów) i kilka tysięcy Reptylianów (głównie w armii najemników Blackwater i Academi)

Na Ziemi są dwie grupy – frakcje kontrolujących Archontów.

Frakcja pierwsza Jezuici – to odłam grupy, który fizycznie wcielił się na powierzchni Ziemi w tak zwanych czarnych rodzinach szlacheckich, czarnej arystokracji. Według Kobry, grupa Jezuitów powstała 500 lat temu i od tamtej pory prowadzi masowe “widowisko” i kontrolę umysłów.

Organizacja ta jest tworem rodziny Farnese żyjącej w XVI wieku, znanej jako najpotężniejsza z rodzin papieskich we Włoszech, przynależącej do czarnej arystokracji. Można to tak ująć, że organizacja Jezuitów jest kryjówką-schronieniem dla Archontów wcielonych na powierzchni planety.

Ta frakcja Jezuitów Archontów jest przeważnie obecna w grupie katolickich jezuitów na całym świecie, ale nie wyłącznie.  Ich „zadaniem” jest kontrola umysłów populacji na masową skalę, kontrola ludzkości.  Mają narzędzia indoktrynacji religijnej grzechu oraz piekła i stoją  za wieloma operacjami, działaniami służącymi do kontroli populacji. Kontrolują i wpływają na edukację na całym świecie.

Jezuici duchowo kontrolują swoich administratorów.

Administratorzy są potomkami ras stworzonych przez archontów w wyniku inżynierii genetycznej ( na przestrzeni wielu tysiącleci) Są to rasy takie jak Drakoni i Reptylianie.

Te całkowicie kontrolowane duchowo istoty to:

 1. A) Drakoni są sługami-administratorami wcielonymi w rodzinach Iluminatów, którzy działają głównie przy sprawowaniu nadzoru nad systemem finansowym oraz
 2. B) Reptylianie wojownicy – gadzie istoty, najemnicy, które chronią Iluminatów i tworzą konflikty i wojny w celu sprawowania kontrolowanej władzy przez Archontów.

Poprzedni generał Jezuitów Hans Peter Kolvenbach odgrywa zasadniczą rolę w utrzymywaniu wibracji strachu wśród ludzkości na powierzchni tej planety.  To on był inicjatorem i “mózgiem” akcji 9/11 (Twin Towers) oraz 3/11 (Fukushima), które były fałszywą flagą i miały na celu wywołać panikę i strach i w rezultacie zaostrzyć kontrolę i inwigilacje ludzi.  Jest on też główną siłą napędzającą konflikt w Syrii. Od wielu lat mieszka wygodnie w Libanie, w pobliżu granicy z Syrią i “zajmuje się” Bliskim Wschodem.

Frakcja Rothschild / Frakcja Iluminatów

Rothschildowie są i byli bankierami Jezuitów w ciągu ostatnich dwóch stuleci.

Zarządzają pieniędzmi Jezuitów lokując je w różnych formach i miejscach. Rothschildowie są widoczni, lecz nikt nie przypuszcza, że finanse należą zupełnie do kogoś innego.  Jak powiedział w ostatnim wywiadzie Benjamin Fulford – to było sprytne posunięcie, no bo kto będzie szukał pieniędzy Jezuitów, kościoła katolickiego u żydów?

Rothschildowie nie działają niezależnie, ale są podlegli i wypełniają rozkazy swoich panów Archontów/Jezuitów.

Rothschildowie, ta frakcja kabała, całkowicie przeniknęła do współczesnej, zachodniej medycyny; jednym z przykładów są szczepienia.  Byliśmy genetycznie zmieniani, modyfikowani za pomocą szczepionek.  Ideą  i pomysłem medycyny Rothschildów jest utrzymanie nas wszystkich jako pracujących, bezwolnych niewolników.  W.H.O. która zależna jest od Rothschildów, w swoich działaniach posiłkuje się opracowaniami wykonanymi w hitlerowskich obozach koncentracyjnych w czasie 2. wojny światowej.

Na szczęście istnieją sposoby leczenia i uzdrowienie tych wszystkich ich działań. To wszystko będzie oczyszczone i zrównoważone bardzo szybko przy Wydarzeniu.

Frakcja Rockefeller / Illuminazi.

Ta frakcja została stworzona przez Archontów Jezuitów z XX wieku z celów utrudniania, obniżania I powstrzymywania technologicznego i naukowego postępu i rozwoju ludzkości.

Główni gracze z frakcji Rockefeller / Illuminazi to: David Rockefeller, Henry Kissinger, George Herbert Walker Bush (junior) George Scherf, Dick Cheney, Jay Rockefeller, Donald Rumsfeld, Karl Rove i Paul Wolfowitz.

Blackwater znany również jako Xe lub Academi jest prywatną armią Jezuitów posłuszną dyktatowi czarnej szlachty, czarnej arystokracji i głównie broni ich interesów.  Academi – oficjalnie nazywana prywatną firmą wojskową świadczy usługi przy użyciu swojej armii najemników.  Armia ta działa poza wszystkimi przepisami. Armia ta jest kontrolowana przez ludzi zarówno z rządu USA, jak i z zewnątrz głównie z Państwa Watykańskiego.  Innymi słowy Blackwater jest armią religijną służącą papieżowi w Rzymie, poprzez Zakon Maltański.  Zakon Maltański w świetle prawa międzynarodowego jest uważany za „suwerenny podmiot” o szczególnych uprawnieniach i przywilejach dyplomatycznych.  Podobnie jak Blackwater, Zakon Maltański jest „nietykalny”, ponieważ jest w samym sercu elit i czarnej arystokracji.

Dzięki takiej organizacji kabał ma do dyspozycji swoich najemników, którzy zostali użyci w wielu kolejnych wojnach, aby wywołać konflikty, które tworzą pewnego rodzaju chaos i powodują jeszcze gorsze wojny cywilne.  W konfliktach w Egipcie i Syrii słyszeliśmy o tajemniczych snajperach, należą oni do najemników tej prywatnej firmy.

Grupa zwana jako „Bezbożni Czterej” to osoby, których nazwiska wymienione są powyżej są częścią frakcji Rockefeller / Illuminazi (Bush Sr., Henry Kissinger, Donald Rumsfeld i Dick Cheney).

Druga Frakcja Archontów – Chimera

Druga frakcja, ​​grupa Archontów, która nas kontroluje, znana jest pod kryptonimem Chimera.

To jest ściśle tajna, bardzo negatywna grupa, która wraz z Negatywną Armią przeniknęła do sił zbrojnych wszystkich głównych krajów na Ziemi.  Odbyło się to w trakcie i po inwazji Archontów w Kongo w 1996 roku.  Chimera potajemnie kontroluje większość baz wojskowych na całym świecie, wiele z tych baz należy do armii USA : {większość tych baz jest obecnie pod kontrolą/ nadzorem Sił Światła.}

Grupa Chimera Archontów wymusiła tajne umowy na przywódcach wszystkich narodowych sił zbrojnych na całym świecie w celu powstrzymania i zatarcia śladów jakiegokolwiek życzliwego pozaziemskiego kontaktu.  Grupa Chimera jest mocno powiązana z Jezuitami i NSA.

Grupa Archontów Chimera była i jest twórcami wszystkich wojen na Ziemi w tym Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej.  Są odpowiedzialni za obecną wojnę w Syrii, na Ukrainie, w Iraku oraz za działania terrorystyczne Państwa Islamskiego gdziekolwiek mają miejsce.

Prawda o naszej rzeczywistości jest nieznana 99% ludzkiej populacji.  Cały czas trwa na wszystkich frontach cicha wojna pomiędzy Pozytywnymi Siłami Wojskowymi a Chimerą.

Bomby Dziwadełka

Grupa Chimera wprowadziła fizycznie bomby “dziwadełka” do wnętrza większości amerykańskich baz wojskowych i w niektórych bazach wojskowych innych narodów. Te bomby dziwadełka stanowiły główną linię obrony przed powstrzymaniem Galaktycznej Konfederacji i siły Ruchu Oporu przed pojawieniem się na powierzchni Ziemi.  W niedawnym wywiadzie zapytano Kobrę, czy „Bezbożni Czterej” wciąż są w bezpośrednim kontakcie z grupą Chimera w ich bazie na Long Island, a Kobra odpowiedział, że niestety nadal mają kontakt.  DOBRA WIADOMOŚĆ – Wszystkie fizyczne bomby dziwadełko zostały zdezaktywowane do końca stycznia 2015 !!  A Kobra powiedział nam w dniu 19 marca 2015 „Nadal trwa usuwanie grupy Chimera. Pozostała jeszcze sieć plazmowych implantów, połączonych między sobą tunelami, powiązanych wzajemnie bombami toplet i dziwadełkami.  Ta sieć implantów była powoli budowana przez miliony lat w całej tej ćwiartce Galaktyki przez szalonych naukowców grupy Chimera, którzy byli mistrzami planowania strategii złożonego kompleksu wojskowego Oriona / Drako Reptylian.”

Gdy Rob Potter niedawno prowadził wywiad z Kobrą poprosił go, aby wyjaśnić, jaka jest różnica między fizycznymi i plazmatycznymi {eterycznymi / astralnymi} bombami dziwadełko.  Można odnieść wrażenie że  istnieje bardzo mała różnica.  W swojej ostatniej aktualizacji Kobra przypomniał nam, że „Musisz zrozumieć, że płaszczyzna fizyczna jest tylko zagęszczoną plazmą.  Skondensowana anomalia w plazmie odzwierciedla, rzutuje bezpośrednio na płaszczyznę fizyczną. „Tak więc praca polegająca na usuwaniu nie-fizycznych plazmatycznych akcesoriów Archontów jest istotnym nieustającym procesem.  PANDORA  jest kryptonimem procesu eterycznego i astralnego wyzwolenia astralnego planety. Ta wojna nadal tam trwa i ma na celu usunięcie przez nie-fizycznych Wojowników Światła wszystkich ciemnych podmiotów, bytów, istot.

Kolejnym ważnym ogniwem w zrozumieniu pełnego obrazu sytuacji na Ziemi oraz tajemnicy otaczającej wszystko co związane z życiem pozaziemskim i komunikacją był post Kobry 29 stycznia 2015, gdy powiedział:  „Musicie zrozumieć, że ludzie zaangażowani w tajny program kosmiczny nie mają żadnego dostępu do baz Chimery położonych wewnątrz naszego Układu Słonecznego lub pod powierzchnią naszej planety i w większości nawet nie byli świadomi ich istnienia.  Ten intel był klasyfikowany jako tajny do tej pory, dopóki Chimera nadal przetrzymuje ludzi jako zakładników w swych podziemnych bazach lub w pewnych miejscach w naszym Układzie Słonecznym (NIE na Księżycu i nie na Marsie).  Wyzwolenie tych zakładników musi być prowadzone ze szczególną starannością.

Z ciemności do Światła

Dowiedzieliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, że pewne grupy ras istot pozaziemskich, które zostały wcześniej uznane za negatywne, przeszły na stronę Światła i zostały już przyjęte do Galaktycznej Konfederacji.

Te rasy wcześniej były częścią lub współpracowały z Imperium Drako-Reptylian, a obecnie pracują z pozytywnym Sojuszem Sił Światła {Allied Light Forces}, bo w końcu zrozumiały, że zmiany obecnie zachodzące w tym wszechświecie są zmianami korzystnymi dla wszystkich ras.  Tak więc istnieje wiele różnych frakcji i ras w całym tym sektorze galaktyki, które obecnie współpracują z Kosmicznym Sojuszem w celu planetarnego wyzwolenia.  Niektóre z galaktycznych ras, które Kobra potwierdził, że przeszły jako gatunek na stronę Światła, i które obecnie pracują razem z Siłami Światła to: Zeta Reticuli, Annunaki, Modliszkowate (Mantis) i Szaraki (Greys).

Często zadawane pytanie – dlaczego oni nie wylądują i nas nie wyzwolą TERAZ?!

Ponieważ niektórzy czytelnicy bloga Kobry zadają pytanie „dlaczego Galaktyczna Konfederacja nie wyląduje i nie interweniuje natychmiast, aby zatrzymać to szaleństwo TERAZ ?”

W poście z 09 lutego 2015 – Solar System Update, Kobra przypomniał nam że:

„Siły Światła zostały zmuszone do podpisania traktatu o nieingerencji, który stwierdza, że ​​nie będą bezpośrednio przeszkadzać, interweniować na powierzchni Ziemi.  Z kolei Chimera również nie prowadzi bezpośrednich działań na powierzchni planety.  Chociaż traktat ten był bardzo szkodliwy dla rozwoju ludzkości w ciągu ostatnich 26.000 lat, to jednocześnie uchronił ludzkość przed żniwami na nich (harvest)  organizowanymi przez Chimerę, a prowadzonymi bezpośrednio przez ich sługi Drako/ Reptylian.

Z powodu tego traktatu członkowie Ruchu Oporu nie kontaktują się bezpośrednio z osobami na powierzchni Ziemi.

Natomiast traktat ten gwarantował, że Drako/Reptylianie masowo nie żywili się ludźmi na śniadanie, w otwarty sposób, na powierzchni w ludzkich miastach po 1996 roku, gdy wtedy pod powierzchnią planety była już ich ogromna ilość, ~ 500 milionów osobników.

Z powodu tego Traktatu, Chimera do tej pory nie zdetonowała bomby dziwadełko mimo wielu okazji.

Gdy tylko ustanie zagrożenie Chimery, Siły Światła będą interweniować bezpośrednio na powierzchni tej planety. „Kobra przekaże więcej informacji, jak tylko będzie to bezpieczne.  Bezpieczne oznacza, że ​​będzie to bezpieczne dla zaangażowanych  zakładników, których życie jest jeszcze w niebezpieczeństwie gdyby intel został ujawniony zbyt wcześnie.

Tu jest więcej informacji na blogu:  https://soulowicz.wordpress.com/tag/archonci/

24 Komentarze (+add yours?)

 1. Marek
  Kwi 16, 2015 @ 14:16:56

  Papież jest Jezuitą to zna Archontów??

 2. Armand
  Kwi 15, 2015 @ 18:04:59

  Ciekawy punkt widzenia.

 3. dddd
  Kwi 14, 2015 @ 14:51:06

  co sadzicie o prawdzie serca to jest fałszywa flaga czy nie według was

 4. adwawd
  Kwi 13, 2015 @ 19:30:13

  Francuskie myśliwce zestrzeliły Airbusa Germanwings tak pisze ta strona: http://ulubione.blutu.pl/germanwings-zestrzelony/

 5. Konkret
  Kwi 13, 2015 @ 14:55:08

  Prawa wszechświata i prawa istot w wszechświecie :)… http://hiperia.org/onas/prawa-wszechswiata

 6. Cahetel
  Kwi 13, 2015 @ 11:15:45

  Droga Krystal !

  Proszę umieść ten przekaz na swoim blogu. Te słowa mogą wielu z nas uspokoić, utwierdzić w potrzebie aktywnej obecności w jak najwyższych wibracjach.
  Z wielkim szacunkiem dla Twojej pracy – Wojciech

  08.04.2015 Odzyskać Wolność Ducha. Archanioł GABRIEL

  Stańcie się świadomi że Bóg żyje w Was,
  że Bóg działa w Waszych Sercach,
  że Bóg wylewa się z Was niczym niewyczerpalne
  Źródło prawdy, Szczęścia i Miłości.

  Stańcie się świadomi tego że w Was jest wszystko.
  Świat zewnętrznych zjawisk jest czystą Iluzją.

  Ja Jestem Archanioł GABRIEL.

  W Jedności Boga spełnia się Przemiana na tym Świecie.
  Ludzkość orientuje się na nowo i justuje się na Boga.
  Światło Nieba jest wszechobecne.

  A mimo to wielu Ludzi nie postrzega samych siebie
  ani nie czują ani nie doświadczają oni bliskości tych
  boskich promieni. Ich Istota pozostaje niedotknięta
  ponieważ nie dopuszcza tego dotknięcia.

  A więc jakie trzeba spełnić warunki aby być dźwiganym
  przez boskie Światło i aby zostać wypełnionym
  przez duchowe Światło Centralnego Słońca?
  Poprzez co ta Rzeczywistość staje się realnością
  w Życiu Człowieka? Kiedy Dusza zostaje zalana
  Światłem Nieba i przeniknięta zostaje Miłością Boga?

  ŚWIATŁO CENTRALNEGO SŁOŃCA

  1. Duchowe Światło Centralnego Słońca osiąga Ciebie
  gdy tylko stajesz się świadomym że jesteś otoczony
  niebiańskimi Manifestacjami. Ten kto zaprzecza Niebu,
  ten kto swoją Świadomość wciska w ciasne granice
  tego Matriksa pozostaje nie dotknięty boskim Światłem
  ponieważ wyklucza dla siebie samego Istotę tego Człowieka.

  2. Duchowe Światło Centralnego Słońca osiąga Ciebie gdy
  ruszasz do działania z czystymi Intencjami, gdy działasz
  z dala od ścieżki Ciemności i gdy Twoje wewnętrzne
  wyjustowanie jest szlachetne a nie zepsute bo dominuje EGO.

  3. Duchowe Światło Centralnego Słońca osiąga Ciebie
  gdy poprosisz je w Twoją obecność, jeśli przyciągasz to
  magnetycznie bo Wszechświat jest magnetyzmem, jest Wibracją
  i Siłą w której Istoty i Tworzenia się przyciągają lub odpychają.

  Znaczącym jest abyś pojął siebie samego
  jako wszystkowiedzącą, wszechobecną Świadomość.
  Znaczącym jest abyś pokonał ograniczone ziemskie pojmowanie
  i abyś poprzez swoją Świadomość rozszerzył się daleko ponad
  Horyzont Świata.

  KLUCZEM JEST ŚWIADOMOŚĆ

  Wiele Wydarzeń tego Czasu posiada Siłę by odciągnąć
  Człowieka od samego siebie i całkowicie od Szlaku Światła.
  Jednak te Wydarzenia i Energie które tak działają
  nie wywierają żadnego wpływu na Człowieka który wyjustował się
  świadomie na boskie Światło albowiem zaprawdę:

  Niezależnie od tego jak Ciemne Siły manipulują Duchem
  Człowieka są one bezsilne gdy tylko Człowiek osiągnął
  stałe połączenie z boskim Światłem.

  Bóg jest Rozwiązaniem!
  Bóg i boskie Światło są zawsze Rozwiązaniem!
  Dziś i tutaj bezpośrednie połączenie Człowieka z Bogiem
  jest poświadczone albowiem zaprawdę:

  Między Bogiem a Człowiekiem istnieje nieprzerwalne połączenie:
  Srebrny Sznur Życia. Dojrzała Dusza wie o tym.
  Jeszcze niedojrzała Dusza wyrzeka się tego lecz mimo tego
  aż do pożegnania się z tym Światem pozostaje połączona nim
  ze Źródłem.

  Przebudzona Świadomość czyni tą różnicę i jest ona Kluczem
  do Bram Nieba. Świadomość kreuje Cuda, tworzy Stany które
  pozostają obce dla nieświadomego Człowieka.
  Albowiem ten kto jest świadom tych Praw nieustannie komunikuje
  z Wyższym JA poprzez co jest przez nie wspomagany i kierowany
  do dalszych kroków Rozpoznania.
  Podczas gdy nieświadomi utrzymywani są przy Życiu dzięki
  Srebrnemu Sznurowi bez bycia prawdziwie żywym, Ci Przebudzeni
  już na tym Świecie cieszą się swoją nieśmiertelnością.

  Wzrost możliwy jest zawsze poprzez Świadomość
  i blokowany zawsze jest poprzez niedobór Świadomości.

  Tak więc dziś wybitne znaczenie ma to abyście cały czas,
  całkowicie i w pełni świadomie pozostawali w połączeniu
  ze Źródłem Źródeł

  Przez co jest to osiągane?

  A. Przez powtarzanie Imienia Boga
  B. Przez Życie definiowane prawymi i czystymi Intencjami
  C. Przez codzienną, wspólną pracę z Wyższym JA, z Archaniołami
  z Mistrzami Wniebowstąpionymi i Wysokimi Istotami Światła Bytu

  ZNACZENIE WŁASNEJ WIBRACJI

  Bezbożność jest największą pomyłką Istoty, jest przeszkodą
  która trzyma Człowieka na gruncie Świata 3D, podczas gdy
  połączenie z Bogiem przynosi ochronę, oznacza błogosławieństwo
  i zaprawdę dodaje Człowiekowi skrzydeł.
  Uwewnętrznijcie tą oto Prawdę:

  Każda manipulacja Ciemnych Sił pozostaje bezskuteczna
  u całkowicie świadomego Człowieka! Taki Człowiek jest chroniony
  swoim Światłem które z niego wypływa i z niego wychodzi.
  Wszystkie ciemne Pola Wibracyjne napotykajcie bez Strachu
  i w świadomości że możecie je pokonać swoją własną Wibracją
  – wtedy uczynione jest wszystko.

  Stosujcie pomocne środki, Narzędzia i symbole ze Światła
  abyście również wtedy gdy na krótki moment stracicie
  podstawową boską Wibrację mogli rozpoznać obce przejęcia
  i abyście mogli je usunąć.

  Wolność na tym Świecie musi być codziennie zdobywana na nowo
  i nikomu nie wpada ona sama do rąk.

  Trzymajcie się zawsze Boga a jest Wam wszystko dane:
  ochrona, Siła, bezpieczeństwo, mądrość, Dobro i Siła Rozróżniania.
  Zwycięża Miłość, Światło triumfuje nad Królestwem Cienia
  i w obliczu teraz wyładowujących się Wydarzeń tym bardziej
  znaczącym jest wskazanie na to tutaj opisane byście nigdy
  nie stracili odwagi i abyście poprzez połączenie z Bogiem
  nawigowali bezpiecznie przez Czas i Przestrzeń aż do ostatniego
  wszystkich Dni.

  Ja Jestem Aniołem Zwiastowania, Siłą Boga która wzmacnia Ludzi
  aż powrócą oni do Światła z którego kiedyś wyszli.

  Czasu do ukończenia Waszych Żyć
  i do powrotu do Światła jest mało!

  SUREIJA OM ISTHAR OM

  Ja Jestem
  Archanioł GABRIEL

  Źródło: lichtweltverlag.com

  • Jan
   Kwi 13, 2015 @ 20:16:23

   Taka uwaga
   Zalecane jest powtarzanie imienia Boga. Jakie jest to imię?
   No bo przecież nie Jehowa i nie Allach. Z tego co wiem oba te imiona dotyczą jednej i tej samej osoby. Jest on z tego co wiem mściwy, okrutny, zazdrosny i nie darzący ludzi sympatią. Czytałem gdzieś kiedyś, że był to reptiliański książe. Już jego brat Enki był znacznie bardziej przyjazny ludziom.
   Sporo na ten temat:
   http://racjapolskiejlewicy.pl/jahwe-jaszczur-okrutny-tyran-bog-chrzescijan-muzulmanow-i-zydow-zdemaskowany/7845
   Jeszcze coś podobnego gdzieś czytałem ale na razie nie mogę odnaleźć.

   • nell
    Kwi 13, 2015 @ 22:35:15

    Słuszne spostrzeżenie, Janie ;-).
    To centralne słońce znajduje sie w naszej przestrzeni serca. A ona otwiera się, gdy mamy czyste intencje i bezwarunkowa miłość. Naprawde nie potrzebujemy tu wzywania żadnego imienia „boga” (bo to Źródło jest bezimienne), a jedynie potrzebujemy – jak już wspomniałam- miłości i intencji. Wszelkiej maści imiona „boga” mogą nas jedynie podłączyć pod egregor, który za boga się uważa.

 7. Ziemianka aka Kroolik
  Kwi 13, 2015 @ 08:27:29

  Kochani – przeraża mnie to, że tak wielu ludzi nie jest jeszcze gotowych na te wszystkie zmiany. Tak wiele informacji jest na tacy, a oni ciągle swoje: potrzebują autorytetów, krytykują internet jako jedno ze źródeł (wszystko to fake) – pewnie teleekspress lepszy. Nie są w stanie dopuścić info o wielowymiarowości, o innych rasach, o tym, że strasznie ich oszukiwano i zniewolono. A najgorsze są chyba jednostki typu „nie znam się a się wypowiem” – to jest notoryczne. Uważają, że mają wiedzę na dane tematy, a gdy przychodzi dyskusja okazuje się, że wiedzą tyle, co nic. Mam wrażenie, że gdyby reset i to wszystko zdarzyły się jutro, to mielibyśmy pełne domy wariatów. 😛 Szczerze to mam dość tego wszystkiego – wkładam dużo pracy, aby się przyczynić do przyspieszenia, a bynajmniej nie opóźniania już wszystkich zmian, a w koło jestem jeszcze tylko deptana (są perełki, ale to niewielka ilość). Naprawdę irytuje mnie, że ludzie są tak ograniczeni – tak wiele rzeczy jest logicznych, tak wiele elementów składa się w jedną całość, a o ni nie – wszystko oddzielają od siebie, jesteśmy jedyni w kosmosie, i trzeba się zaczepić i obejrzeć wiadomości. Nie mogą pojąć, że badania można sfałszować i wszelkie inne „dowody”. Autorytetami dla nich są ludzie na stanowiskach i po studiach – a dużo stanowisk jest po znajomości, a studia można skończyć za opłatą… Męczące. Oraz wysysające z energii.

  • B.
   Kwi 13, 2015 @ 22:57:25

   Ciao…
   Kiedy dochodzę do podobnego stanu jak Ty.. to oznacza, że potrzeba mi wycieczki do lasu. Idź do drzew, przytul, pogadaj. Może wszystko zwolni i wyda się mniej nachalne/irytujące. Przynajmniej u mnie to działa. Nawet jak z miasta się nie uda wyrwać to idę do parku.
   Pozdro…

  • Aleksander
   Czer 16, 2015 @ 22:47:07

   Żadna szkółka nie uczy otwartości umysłu…

  • nell
   Czer 16, 2015 @ 23:33:06

   Dzieje się tak dlatego, ze my jako ludzkość ‚reprezentujemy” różne poziomy świadomości. Większość ludzi jest na niskim poziomie i oni nie sa w stanie tego ogarnąć, choćby chcieli. To są młode lub bardzo młode dusze, które potrzebują sporo inkarnacji dla samego wzrostu świadomosci. Niestety nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć. Z takimi osobami nawet nie warto wchodzic na takie tematy, bo to szkoda energii i czasu. To jest tak, jakbyś studiowała np. fizyke kwantową i próbowała dziecku z przedszkola lub z pierwszych klas podstawowych, ją wyjaśnić oczekując od nich pełnego zrozumienia i zainteresowania z ich strony. Jaki byłby efekt? Tego nie muszę już tłumaczyć 😉

 8. Ola
  Kwi 12, 2015 @ 23:06:14

  Dziękuję za tyle informacji!

 9. adelina
  Kwi 12, 2015 @ 21:36:11

 10. dddd
  Kwi 12, 2015 @ 21:18:59

  ja mam pytanie gdzie konkrety namacalne zmiany a nie ciągle opowieści dziwnej treści

  • kwiatek
   Kwi 13, 2015 @ 00:02:22

   To nie są „opowieści dziwnej treści”, tak niestety wygląda nasza rzeczywistość.
   I oprócz pracy nad sobą, Ziemi i ludziom potrzebna jest też pomoc z zewnątrz.
   Jeśli tego nie dostrzegasz i nie rozumiesz, to nie musisz wchodzić na tą stronę i ironicznie nie krytykuj.
   Dziękuję Droga Krystal za Twoją pracę. Na pewno co najmniej 90% z nas ,czytających Twoją stronę, tak nie myśli. ❤ 🙂

   ❤ kr

  • black butterflies
   Kwi 13, 2015 @ 23:03:06

   ja zasugerował bym nie krytykować nikogo. Każdy chce mieć najbardziej wiarygodne (namacalne) dowody na istnienie pozytywnych istot pozaziemskich, których jest niewiele.
   Nasza piaskownica (planeta) z mroczną drużyną to już inna sprawa.

 11. Anon
  Kwi 12, 2015 @ 19:45:38

  A może by zrobić wpis o rasie Tau Ceti twórców słowian 🙂

 12. anaja
  Kwi 12, 2015 @ 14:11:07

 13. ameno
  Kwi 12, 2015 @ 10:32:49

  sondaże wyborcze 2015 w mediach to kłamstwo, zobacz jak na prawdę kształtują się wyniki w wyborach prezydenckich, Korwin wygrywa: http://ulubione.blutu.pl/

 14. Salama
  Kwi 11, 2015 @ 22:53:58

 15. darek
  Kwi 11, 2015 @ 22:35:49

  Gdzieś właśnie na Onet.pl przeczytałem ,że jeden z szefów NASA Ellen Stofan,potwierdza oficjalnie istnienie życia pozaziemskiego i pierwszego kontaktu,choć według nich dopiero w dalszej przyszłości,ale coś zaczyna się krystalizować.pozdro

 16. Blog Wordpress.com
  Kwi 11, 2015 @ 21:58:58

 17. anaja
  Kwi 11, 2015 @ 20:04:20

  Anaja, ten temat został poruszony już w dwóch komentarzach, na które odpowiedziałam ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: