Notatki z konferencji Kobry w Konstanz, Niemcy, 21 i 22 marca 2015 – Część 1

.
Notatki udostępnione przez Aldabrę.  Dzięki Ci, Aldabro, za tę ogromną pracę ❤ kr
 .
.
Dzień pierwszy:
 .
„Musisz oduczyć się tego, czego się nauczyłeś”.
 .
Ludzie zostali zaprogramowani na wiele różnych sposobów od początku swojego życia/istnienia na Ziemi:
Implanty, system przekonań i wierzeń, zapomnienie poprzednich wcieleń i wiedzy z nich płynącej, Rodzice, Szkoła,  aby nauczyć ludzi posłuszeństwa wobec Matrixa. Nauka, a zwłaszcza nauki ścisłe prezentują starą wiedzę sprzed co najmniej 150 lat, Media oraz organizacje religijne, Blokowanie informacji o istnieniu innych ras i cywilizacji w kosmosie przez co utrzymywany jest mit osamotnienia.
 .
Pierwsze zaprogramowanie
 .
Kobra opowiadał o procesie programowania, które musieliśmy przejść przybywając z różnych systemów gwiezdnych na Ziemię.  Zostaliśmy zmuszeni do zawarcia Umowy Duszy z Archontami.  Zawsze naszym celem było wspieranie energetycznego przejścia planety i ludzkości do Złotego Wieku.  Archonci od początku próbowali nam to uniemożliwić i utrudnić.  Umowa Duszy została zawarta z Archontami przed naszym pierwszym wcieleniem na Ziemi.  Ludzie na planecie Ziemia mają Wolną Wolę.  Ta pierwotna Umowa Duszy, którą podpisaliśmy z Archontami przed naszym pierwszym wcieleniem, pozwoliła im na umieszczenie implantów w nas i programowanie ludzi wewnątrz naszego plazmatycznego, energetycznego pola, tak aby zapobiec u nas jakimkolwiek wspomnieniom dotyczącym pamięci Światła, pamięci Wiedzy oraz poprzednich wcieleń.  To była pierwsza warstwa programowania, pierwsze implanty z czasów Atlantydy, które wciąż są na przykład przyczyną współczesnych systemów wierzeń.  Szczegóły na temat pierwszej warstwy implantów nie mogą być jeszcze w pełni ujawnione, gdyż nie jest to jeszcze właściwy moment.  Kobra zaznaczył, że ​​stworzyliśmy odrębną rzeczywistość, która jest podstawą struktury matrixa.  Nadal jesteśmy jeszcze podlegli tej sztucznej strukturze.  Byliśmy i nadal dzisiaj jeszcze jesteśmy wewnątrz więzienia reinkarnacji i to jest ważna część działającego oprogramowania.
 .
Druga warstwa programowania została wprowadzona przez Archontów przed każdym aktualnym wcieleniem i narodzinami osoby.  Implanty te są umieszczane w naszej duszy, w naszym ciele eterycznym.  Ta część programowania miała na celu spowodować, aby dziecko w ogóle nic nie pamiętało ze swoich wcześniejszych wcieleń.  Jest to bardzo bolesny proces zachodzący przed urodzeniem i jest to jeden z powodów, dla których dzieci płaczą w trakcie swoich narodzin na Ziemi.
 .
Trzecia warstwa programowania jest przekazywana przez naszych rodziców, poprzez ich wychowanie i wpajanie nam ich lęków, systemów wierzeń, systemu przekonań, itp.
 .
Czwarta warstwa programowania powstaje w wyniku oddziaływania na nas systemu edukacyjnego w przedszkolu, szkole, na uczelni, a następnie w pracy, abyśmy wciąż pozostawali pod wpływem i naciskiem matrixa.  Przykładowo nauki ścisłe prezentowane na uczelniach są przynajmniej o 100 lat opóźnione, niewiele mówi się o fizyce kwantowej, nauczanie jest pełne zamierzonych błędów, aby opóźniać przebudzenie ludzkości, postęp i odkrycia nowych technologii.  Druga zasada termodynamiki jest tak sformułowana, aby powodować myślenie, że darmowa, wolna energia jest niemożliwa do uzyskania.  Zgodnie z teorią względności – prędkość światła jest przyjęta za największą z możliwych, więc “super-świetlna” prędkość ( szybsza niż prędkość światła ), którą wykorzystują statki kosmiczne, jest najzwyczajniej nierealna i pozostaje w sferze fantazji SF.
 .
Piąta warstwa programowania powstaje w wyniku rządowej propagandy, programowania informacyjnego poprzez mass media, w pracy, w różnego rodzaju organizacjach religijnych, itp.  Ta warstwa między innymi zawiera program, że wszystko co jest związane z UFO z zasady uznaje się jako szaleństwo lub inne zaburzenia psychiczne u osoby, która o tym wspomina.  To wszystko zostało zainstalowane, aby utrzymać masy ludzi wewnątrz programu, i aby stłumić jakiekolwiek otwarte dyskusje lub kwestionowanie powyższych zagadnień.  Otwarty pierwszy kontakt z innymi cywilizacjami może nastąpić tylko wtedy, gdy ta bariera zostanie usunięta.  Prawdopodobnie pierwszy kontakt z przedstawicielami innych cywilizacji będzie możliwy jeszcze przed Wydarzeniem i fakt ten znacznie przyspieszy zachodzenie zmian.  Kobra powiedział: pracujemy nad tym, aby kontakt odbył się jeszcze przed Wydarzeniem.
 .
Skoro już wiemy o warstwach programowania, teraz jest czas, aby każdy z nas się od-programował.
Bardzo szybko w trakcie konferencji w Konstanz zbudowała się mocna, silna i stabilna energia zebranej grupy osób i było to bardzo pomocne w trakcie pracy, medytacji i innych rzeczy które robiliśmy razem w trakcie tych dwóch dni.  Wiele osób wydawało nam się znajomych ( choć z całą pewnością w tym życiu się dotychczas nie spotkaliśmy :-).
Grupa emanowała dużym skupieniem, uważnością i wzajemną życzliwością.
 .
Weszliśmy w Fazę Przełomu pod koniec zeszłego roku – 2014.
Faza Przełomu oznacza, że intensywność Światła wzrasta, a kulminacją będzie Wydarzenie.
Pozytywne rasy zadecydowały aby przyspieszyć ten proces.  Jednakże My również bierzemy udział w tej operacji, wspieramy ją naszym aktywnym i świadomym działaniem, naszymi decyzjami, intencją oraz wolą współtworzenia.
Przed konferencją każdy z nas podpisał zobowiązanie, że nie będziemy robić zdjęć ani nagrywać.  Wszelkie urządzenia typu komórki i laptopy były całkowicie wyłączone.
 .
Jak się okazało grupa miała również duże poczucie humoru, bo gdy Kobra pokazywał nam te swoje zdjęcia, gdy Siły Światła zabrały go na kilkugodzinną wycieczkę, gdy wyleciał w statku poza Zasłonę, wysoko ponad stratosferę, jedna osoba zapytała zatroskanym głosem – i co, też musiałeś podpisać dokument, że nie będziesz robił zdjęć ani nagrywał , tak jak my ???  Cała sala zareagowała wielką salwą śmiechu, a Kobra odpowiedział z uśmiechem – ale gdzie mi tam w głowie wtedy były jakieś zdjęcia, to było coś tak wspaniałego, że w ogóle nie chciałem wracać na powierzchnię Ziemi i negocjowałem aby być tam jak najdłużej .  Kobra doświadczył tam poczucia piękna, spokoju ducha i radości i jest pewien świetlistej przyszłości ludzkości. Usunięcie Zasłony jest ważne dla procesu eliminowania grupy Chimera, która utrzymuje stan kwarantanny planety Ziemia.  Kobra zaleca nie oglądanie telewizji z powodu bardzo intensywnego negatywnego programowania.  Kobra zwrócił uwagę na to, aby w minimalnym stopniu używać smartfonów i laptopów, które mają wbudowany aparat, który pozwala członkom grupy Chimera na monitorowanie opinii publicznej.
 .
Więcej o tej wycieczce Kobry do poczytania na blogu „Kobra poza Zasłoną”: http://2012portal.blogspot.com/2014/02/cobra-beyond-veil.html)
 .
Weszliśmy w Fazę Przełomu.
 .
Bardzo ważnym wydarzeniem było otwarcie i aktywacja portalu IS:IS w Egipcie 15 grudnia 2014 roku. To było trudne zadanie zakończone pozytywnymi rezultatami. Jednym z nich jest powrót bogini Dou Mu, która przeszła na Ziemię poprzez sieć Agarthy z innego systemu gwiezdnego. Rodzina Smoka opiekuje się nią teraz na co dzień i chronią ją w pewnym, bezpiecznym miejscu w Azji. Mają do tego celu specjalną technologię laserową, która podtrzymuje funkcjonowanie szyszynki Dou Mu.
 .
Również w trakcie aktywacji IS:IS został zbudowany astronomiczny trójkąt światła. W naszym regionie kosmosu jest 20 lokalnych galaktyk. Najważniejsze z nich to Droga Mleczna, Galaktyka Andromedy i Galaktyka Trójkąta.  Te trzy galaktyki zbudowały trójkąt energetycznego, pozytywnego oddziaływania.  Wiele miliardów lat temu zapadła decyzja, że ​​te trzy galaktyki będą działać w celu oczyszczenia i rozpuszczenia wszelkiej duchowej ciemności.  Galaktyka Trójkąta jest czymś w rodzaju „nadduszy”, swego rodzaju nadzorcą polaryzacji, który kontroluje rozpuszczanie wszelkiej dwoistości.  W grudniu ubiegłego roku, Galaktyka Trójkąta przesłała błysk, promień światła do Drogi Mlecznej i Andromedy, co połączyło energie tych dwóch galaktyk w bliźniaczy płomień (Twinflame).  To zdarzenie zainicjowało te ogromne przemiany energetyczno-technologiczne w tych dwóch galaktykach.  Te dwie galaktyki są przeciwnie spolaryzowane i przekształcą, oczyszczą każdą ciemność, która stanie pomiędzy nimi.  Spowoduje to, że ostatnia istniejąca ciemność zniknie na zawsze.
 .
Droga Mleczna i Galaktyka Andromedy
 .
W ramach pierścienia planetoidy Chariklo (prawdopodobnie największa planetoida z grupy centaurów) są rozmieszczone małe statki mateczne.  Z tych statków wiele kobiet z różnych systemów gwiezdnych, żeńskie przedstawicielki wielu kosmicznych ras oraz Ruchu Oporu, wysyłają skupioną energię Bogini do naszej planety.  Cała ta energia została wysłana przez kobiety.  Tak rozpoczęła się masowa transformacja całego Układu Słonecznego.
 .
Ważne jest, aby w czasie tych energetycznych przemian zachowywać spokój i równowagę.  Ciśnienie i presja Przełomu oznacza gromadzenie energii i jej masowy przyrost w celu wygenerowania zaistnienia Wydarzenia. To trochę tak jak byśmy byli w oku cyklonu.  I jest niezwykle ważne, aby pozostawać skupionym w swoim wnętrzu i nie dawać się rozproszyć.
 .
MOSS (Multidimensional Operations Solar System – Wielowymiarowe Operacje Układu Słonecznego)
 .
Kobra wyjaśnił, że od czasu aktywacji Portalu IS:IS w grudniu 2014 roku, Siły Światła z różnych systemów gwiezdnych coraz częściej wkraczają w nasz Układ Słoneczny.  W wyniku ich działań każdy rodzaj ciemności zostanie usunięty z fizycznych i niefizycznych przestrzeni.  Również wszyscy członkowie Chimery, którzy jeszcze pozostali, zostaną usunięci.  Podczas ostatniej inwazji Archontów dokonanej 11 stycznia 1996 roku w Kongo, jako skutek działania ich podziemnych wybuchów jądrowych oraz akceleratorów cząstek została utworzona negatywna, gwiezdna brama (Stargate).  Ten zaistniały wir energii ściąga na Ziemię wszelkie negatywne, pozostałe anomalie z całego kosmosu.  (To tak jak byśmy mieli na Ziemi kratkę ściekową kosmicznej kanalizacji).  Pracownicy i Wojownicy Światła na powierzchni tej planety oraz w przestrzeniach są jakby stacjami transmutacji tej całej energii ciemności.  Ten proces oczyszczania ma właśnie teraz miejsce i może powodować pewne poczucie dyskomfortu.
 .
KOMETA LoveJoy (Miłość-Radość)
 .
Kometa ta była świetnie widoczna, gdy przemierzała ostatnio zimowe niebo. Widziana z Ziemi w styczniu 2015, przelatywała koło Plejad.  W efekcie wzrosło oczyszczanie i nastąpił zastrzyk energii z Plejad, który skumulował się w ogonie tej komety.TAJNY PROGRAM KOSMICZNY – SECRET SPACE PROGRAM (SSP)
 .
Coraz więcej informacji i raportów będzie stopniowo podawanych do wiadomości ludzkości.  Od wielu lat prowadzony jest na Ziemi tajny program kosmiczny. Początków można dopatrywać się w latach dwudziestych XX wieku w miejscowości Utersberg (Niemcy), gdzie odbywały się spotkania Towarzystwa Thule.  Około 1920 roku Maria Orsic znana jako medium, otrzymywała bardzo precyzyjne telepatyczne przekazy jak zbudować latający dysk, statek kosmiczny.  Dzięki jej przekazom professor Winfried Otto Schumann z Monachium (profesor i dyrektor Electrophysical Laboratory Technical University of Munich) obecny na spotkaniach Thule, rozpoczął swoje prace naukowe.  Ostatecznie latający dysk został skonstruowany w latach dwudziestych ubiegłego wieku.
Niedługo potem przybyli Plejadianie i zaoferowali nowe technologie. Warunkiem przekazywania dalszej wiedzy przez Plejadian było zaprzestanie działań w Niemczech prowadzących do drugiej wojny światowej i zapobieganie jej.  Negocjacje trwały, ale zostały zerwane gdy się okazało, że Naziści nie dotrzymują umowy. Kontakt został natychmiast ucięty i uznany za błąd.
Niestety inne kosmiczne rasy takie jak Drako weszły w kontakt z Nazistami i współpracowali z nimi w czasie wojny.
.
Wernher von Braun pracujący w III Rzeszy nad rakietami V2 został po zakończeniu wojny zabrany razem ze swoim zespołem naukowców do USA w ramach dużej Operacji Spinacz – Paperclip.  Kilkaset osób znalazło zatrudnienie i kontynuowano badania nad silnikami rakietowymi w ramach projektów NASA pod nazwami kolejnych misji Apollo.  Wtedy też powstał tajny program kosmiczny SSP, o istnieniu, którego ludzkość nie była informowana.  Potajemnie trwała współpraca pomiędzy USA i Rosją Sowiecką.  W latach sześćdziesiątych tworzono sukcesywnie bazy na Księżycu, Marsie, Jowiszu i asteroidach.  Program SSP był bardzo kosztownym przedsięwzięciem i do jego finansowania posłużyło złoto zrabowane przez Nazistów oraz ukradzione azjatyckie złoto.  Poza tym dzięki globalnemu systemowi finansowemu, wszyscy ludzie na Ziemi ( nie tylko mieszkańcy USA), w różnej formie, każdy w swoim czasie oddawał gro ze swego przychodu, nawet 30-40 %.  Pieniądze te zasilały tajny program kosmiczny.  Szczególnie na początku programu koszty były ogromne.  Bardzo drogie były bazy na Marsie.  Jeden mały statek kosmiczny kosztuje około 100 bilionów USD  (~ 100.000.000.000 USD) Kobra wspomniał, że dla wyobrażenia sobie skali przedsięwzięcia około jednego tryliona USD zostało przeznaczone na tajny program kosmiczny SSP (1.000.000.000.000)
 .
W ramach SSP ( Secret Space Program ) utworzono w latach 60-tych flotę latającą na Marsa, księżyce Jowisza i Saturna.  Przy współudziale ONZ powstał program o nazwie Solar Worden, oficjalnie rzekomo w celu ochrony Ziemi.  W ONZ była specjalna komórka zajmująca się Solar Worden (Słoneczni Strażnicy).  Niektórzy prezydenci państw wiedzieli o prowadzeniu takich działań.  Faktycznie chodziło o przygotowanie się na inwazję Drakonów.
 .
Drakonom udało się przeniknąć do armii, przemysłu zbrojeniowego, rządu USA i wielu innych państw na świecie.  To spowodowało powstanie Drakońskiego “konia trojańskiego” przygotowującego grunt pod inwazję Archontów w 1996 roku.  Również w wyniku tajnego programu SSP powstało na Ziemi ponad 2000 podziemnych baz, wiele z nich w USA.
.
Od 1960 do 2000 roku trwały bardzo intensywne kosmiczne działania wojenne.  Siły Światła rozpoczęły oczyszczanie zakłóceń w przestrzeniach zewnętrznych.  W 2012 roku większość Układu Słonecznego została oczyszczona, jedynie grupa Chimera pozostała, która reprezentuje tylko wąską grupę istot jednakże głównym problemem w jej usuwaniu była będąca w jej posiadaniu broń fizyczno plazmowa, bomby dziwadełka i toplet.
 .
Dick Cheney (były wiceprezydent USA) i Donald Rumsfeld ( były sekretarz stanu USA ) swego czasu wielokrotnie podróżowali przez Układ Słoneczny, a wiele międzynarodowych korporacji związanych z przemysłem lotniczym i transportowym takich jak Boeing, AirBus, FedEx, nieświadomie pracowało nad innowacjami dla tajnego programu kosmicznego i budowy statków, w ogóle o tym nie wiedząc.  Byli informowani zazwyczaj tylko o swoim fragmencie prac lub badań do wykonania, bez znajomości całego przedsięwzięcia.
 .
Aktualnie jesteśmy w ostatniej fazie zwyciężenia Chimery.
Wiele razy pojawiało się pytanie z jakiego powodu Pierwszy Kontakt do tej pory nie nastąpił?  I dlaczego nie ma pełnej jawności informacji na ten temat?  Chimera ma w swoim posiadaniu Skalarny (plazmowy) detektor, więc ilekroć ktoś chce wylądować lub nawiązać kontakt z Ziemią to oni to wiedzą i mogą monitorować działania z siedziby znajdującej się na Long Island (koło Nowego Jorku). W bazie tej nadal jest akcelerator cząstek elementarnych i laboratorium-stacja klonowania.  Placówka klonowania uniemożliwiała aresztowanie kluczowych członków przed Wydarzeniem i resetem finansowym.  Kabał ma liczne i mocne powiązania z formacją Chimera.  W swoim działaniu obydwie grupy posługują się często klonami.
 .
Już w latach pięćdziesiątych XX wieku (1954), prezydent Eisenhower w bazie Edwards Air force spotykał się z różnymi rasami kosmitów, między innymi z Komendy Asztara.  Oficjalnie podano do wiadomości, że prezydent ma wizytę u dentysty.
 .
/Kobra z uśmiechem wspomniał, że w ostatnim miesiącu mówiono o tajemniczym zniknięciu Władimira Putina, który miał w tym czasie fizyczny kontakt ze Wschodnim Sojuszem (Eastern Alliance) i można powiedzieć, że ma wsparcie kosmitów./
.
Statek wylądował w Bazie Edwards i Plejadianie z Komendy Asztara zaproponowali ponownie sojusz przedstawicielom Ziemi.  W zamian za nowe technologie prezydent Eisenhower miał się zobowiązać do usunięcia wszelkiej broni nuklearnej z całej Ziemi oraz zaprzestanie prac i rozwoju broni atomowej.  Ten pakt nie został zawarty, bo przedstawiciele armii USA mocno się wkurzyli taką propozycją.  Jednakże prezydent Eisenhower został uprzedzony, że kolejne kosmiczne rasy będą szukały z nim kontaktu.  I tak też się stało, pojawili się Drakoni i z nimi umowa została podpisana.  W zamian za wojskowe nowinki techniczne, wybudowanie podziemnych baz, oraz pomoc przy tajnym kosmicznym programie SSP, Drakoni chcieli uzyskać możliwość prowadzenia badań medycznych na ludziach.  Głównie chodziło o badania mózgu ludzi, odczytywanie ich myśli oraz wymazywanie pamięci.  Niektóre rasy nie mają emocji i chcieli prowadzić badania na ludziach, aby poznać to zjawisko.  Zawarcie umowy na takich warunkach to była bardzo zła decyzja.
 .
Niedawno David Wilcock poinformował o wielkich statkach-matkach w Układzie Słonecznym. Kobra wyjaśniał, że już w marcu 2001 roku, pewne ważne działania Sił Światła zostały zakończone i Centralna Cywilizacja (Centralnego Słońca ) mogła bezpośrednio zacząć interweniować w Układzie Słonecznym.  Ulokowali oni swoje kuliste stacje Midway o wielkości Księżyca na obrzeżach heliopauzy Układu Słonecznego, aby stabilizować napływ intensywnych energii z Galaktycznego Centralnego Słońca, które miało zacząć być bardziej aktywne u szczytu cyklu wynoszącego 26.000 lat.  Poprzez harmonijne kierowanie tych energii do Układu Słonecznego powstrzymano wiele potencjalnych kataklizmów na Ziemi.
Gdy kabał wykrył obecność tych kulistych stacji, przeraził się i stworzył sytuację 11/09 – 11 września 2001 roku.  W 2012 roku tajne bazy (Archontów, Reptilian, Drakonów) zostały całkowicie oczyszczone na Księżycu, Marsie i Ziemi – do oczyszczenia pozostały tylko bazy Chimery.
 .
Druga duża fala floty międzygwiezdnej i statków przybyła w grudniu 2014 roku, zaraz po aktywacji portalu IS:IS.  Aktualnie zaangażowane są bardzo duże statki o średnicy nawet ponad 10.000 km.  Ze względu na swoje rozmiary z Obłoku Oorta prowadzą działania stabilizujące energię Centralnego Galaktycznego Słońca.  Kobra podkreślał, że bez tych statków i wykonywania ich stabilizującej pracy, powierzchnia Ziemi już by się nie nadawała do zamieszkiwania.  Istoty z tych statków, które Dawid Wilcock nazywa Błękitnymi Avianami, są członkami Centralnej Cywilizacji. Centralna Cywilizacja (Cywilizacja Centralnego Słońca) jest starożytną rasą, która rozwinęła się w pobliżu Galaktycznego Centralnego Słońca i jest pierwszą rasą w Galaktyce, która osiągnęła dojrzałość duchową wiele milionów lat temu.  W niektórych kręgach, rasa ta jest znana jako WingMakers “Twórcy Skrzydeł” skrzydlate istoty, objawiali się oni w historii ludzkości jako anielskie istoty ze skrzydłami.  Przedstawicielka Centralnej Cywilizacji, Iona, przyniosła energie i tajemnice Bogini na Ziemię w czasie Atlantydy.
 .
“Kapsuły Czasu” należące do tych skrzydlatych istot są zakodowane, a z kolei nowe zostaną odnalezione tylko wtedy gdy Pracownicy Światła znajdujący się na Ziemi dostatecznie wysoko podniosą swoją wibrację i zrozumienie, aby zintegrować wiedzę wraz z naukami.  Kobra pokazał nam zdjęcia Obłoku Oorta i Pasa Kuiper’a, w których znajdują się statki transmitujące i stabilizujące energie dla Układu Słonecznego.
 .
Dotychczas istoty ze sferycznych statków-matek wchodziły tylko w pośrednie kontakty z mieszkańcami Ziemi i prowadziły zakulisowe działania.  Różnice w wibracji oraz świadomości i wiedzy pomiędzy nimi a ziemską populacją były zbyt duże, aby było możliwe bezpośrednie spotkanie i komunikacja.  Przez cały czas istoty te kierowały działaniami Komendy Asztara oraz Floty Plejadiańskiej.  Teraz nadszedł czas gdy zdecydowały się na bardziej bezpośredni kontakt z Ziemią i jej mieszkańcami.
 .
Pytanie: Czy istoty z kulistych statków-matek faktycznie chcą spowolnienia procesów oswobodzania Ziemi ?
Kobra odpowiedział, że Dawid Wilcock zazwyczaj podaje informacje, które posiada od swojego informatora zwanego “Luke”, a istoty ze statków za swój główny priorytet uważają równowagę na wysokim poziomie i balans w trakcie zmian.  Centralne Słońce Galaktyki jest żyjącą istotą i zaczyna być coraz bardziej aktywne gdyż chce się oczyścić z ciemności.  Centralne Słońce jest wielką Boginią, która staje się coraz bardziej aktywna i chce uwolnić oraz oswobodzić całą galaktykę od ciemnych i niskich energii.  Z tego powodu emanuje teraz “Oceanem Kosmicznej Miłości“. Kobra wkrótce opisze bardziej szczegółowo Ocean Miłości promieniujący z centrum Drogi Mlecznej.  To jest potężne pole energetyczne w Galaktyce, które wzbudza i powoduje przebudzenie.  Centralne Słońce jest źródłem wszelkiej energii, źródłem cząstek subatamowych w naszej galaktyce.
.
Tachiony zostały stworzone jako jedne z pierwszych cząstek elementarnych.  Kobra miał kontakt z Plejadianami, którzy upoważnili go do przekazania informacji do użytku ludzkości.  Obecnie na planecie znajduje się kilka Tachionowych komór, a Kobra przywozi na konferencje przedmioty, które mogą pomóc indywidualnym osobom.  W przyszłości gdy powstanie tachionowa sieć na Ziemi, masowa pomoc będzie również możliwa.
 .
Pytanie: Co możesz powiedzieć o Plejadianach i Syriuszach i ich wniebowstąpieniu, bezcielesności?
  Kobra odpowiedział, że nadal mają oni ciała fizyczne natomiast świadomość z 5 i 6 wymiaru.  To oznacza, że nie są w pełni “wniebowstąpieni”.
 .
Pytanie: Jak wyglądał pierwszy kontakt Kobry z Plejadianami?
To było w 1977 roku i wtedy Kobra został zabrany na wycieczkę po Układzie Słonecznym i wcale nie chciał powrócić do “domu” na Ziemi.  Toczył ponad półgodzinną rozmowę-negocjacje z Plejadianami, którzy w końcu przekonali go, że musi wrócić do matrixa, aby zapobiec nuklearnej wojnie.  Kobra kompletnie nie rozumiał w tamtym czasie o czym oni mówią.
 .
Technologia Tachion:
Energia Tachion to najwyższa możliwa reprezentacja Pierwotnego Źródła.
Tachion porusza się znacznie szybciej niż światło i nie może zostać zniszczony. Energia ta nie wchodzi w interakcje z różnymi fizycznymi aspektami.  Na Tachiony nie można wywierać wpływu ani magnetycznym oddziaływaniem, ani chemicznie ani nawet jądrowym działaniem.  Tachiony i ich zapis pozostają na zawsze wewnątrz obiektów takich jak kryształy.  Tachiony mają tak wysoką częstotliwość własnej wibracji, że są w stanie zmniejszyć poziom chaosu w naszych polach energetycznych. Działają one na poziomie subatomowm/kwantowym.  Tachion potrafi uleczyć wiele chorób poprzez wprowadzanie swej energii i harmonizacji.  To pomaga również odwrócić proces starzenia się, ponieważ nasze starzenie się jest wynikiem procesu entropii.  Tachion i jego energia – technologia pochodzi z Plejad.  Bardzo ważne jest, aby stworzyć sieć punktów Tachionów na całej planecie, aby wesprzeć wielu ludzi w procesie ich uzdrawiania.  Gdy ktoś nosi na przykład biżuterię srebrną i Tachion w krysztale, które Kobra sprzedaje, to wieszając je nad swoją czakrą serca równoważy wszystkie czakry i aktywuje swoje świetliste ciało.
 .
Kobra pokazał nam też inne przedmioty zawierające technologię Tachion.  Woda, kremy przeciw starzeniu się, lasery redukujące bóle kręgosłupa, kryształy różowe leczące uzależnienia i ochraniające, kryształy różowe pomagające w relacjach i związkach, przedmioty ochraniające elektromagnetycznie dom lub telefon komórkowy.  Były też aktywatory galaktycznych energii jak kwiat życia lub kamienie Chintamani – o wyczuwalnej bardzo mocnej energii, o których mówi się, że miał je Rerich, Król Salomon i Nikola Tesla. Poprzez te kamienie będzie możliwe przesyłanie energii harmonizujących oraz transmitowanie informacji w trakcie Wydarzenia.
 .
Inicjacje energetyczne
Kobra powiedział nam również o możliwych indywidualnych inicjacjach energetycznych, w trakcie prywatnych sesji z nim.  Było to 7 energii kosmicznych ras i 6 energii wcielonych mistrzów, każda energia miała swoje specyficzne wibracje, możliwości i działanie.  Warunkiem inicjacji była późniejsza systematyczna praca z dwoma wybranymi energiami i ich rozwijanie i udoskonalanie w sobie, aby wejść na kolejny, wyższy poziom wibracji i np. zacząć leczyć ludzi.  Była też możliwość indywidualnej inicjacji energiami Bogini.  Podjęcie tej energii wiązało się z wzięciem odpowiedzialności za swoje życie i zachowanie oraz tworzenie nowego sposobu odnoszenia się do ludzi.
 .
MEDYTACJA – 30 dni po Wydarzeniu.
Kobra poprowadził z nami medytację “30 dni po Wydarzeniu “ – jak się wtedy czujemy, co robimy po kolei w ciągu dnia, czym się zajmujemy, jakie mamy emocje, z kim się spotykamy itp.  Powiedział nam, abyśmy często robili tę medytację i przenosili energię dobrego samopoczucia, lekkości, życzliwości do czasu obecnego. W ten sposób kotwiczymy dobre wibracje i przyspieszamy zaistnienie Wydarzenia. Aby powstało nowe społeczeństwo i nowe relacje międzyludzkie, sami musimy się zmienić nie tylko duchowo i emocjonalnie, ale też fizycznie.  Często nasze ciała odczuwają dyskomfort, gdy fale zmiennych energii (oczyszczanych starych i nadchodzących nowych) hulają nam w środku.  Ciało wtedy potrzebuje leżeć, czuje się zmęczone.  Nowe energie przepływają i uruchamiają wewnętrzne procesy psycho-fizyczne i potrzebne jest nasze zrozumienie i czas na nowe poukładanie się w zmienionym ciele.
 .
Nie jest możliwe pozostanie takim samym, gdy nadchodzą nowe energie i zmiana.
 .
Praktyczne porady Isis – podążajcie z prądem energii zmian, płyńcie zgodnie z energią i jej prowadzeniem, najgorszą postawą w przypadku nowych energii jest opór, który bardzo wyczerpuje.  “Robienie czegoś po staremu” jest już często niemożliwe.  Otwórzcie się na zmianę i wprowadźcie nowy sposób zachowania, odnoszenia się do siebie, innych ludzi i dziejących się wydarzeń.  Konieczne jest wypracowanie nowego stosunku do samego siebie, nowego rodzaju komunikacji z ludźmi, planetą Ziemią, nowego postrzegania, szanowania partnera, dzieci i współpracowników.  Potrzebne są zupełnie nowe wzorce współpracy ludzi, zespołów i firm.  Każdy na Ziemi zasługuje na to, aby po prostu mieć minimum potrzebne do przeżycia, dach nad głową i jedzenie.  Gdy wzrasta masowa świadomość ludzkości, łatwiej będzie dostrzec, że niektóre brutalne zachowania ludzi wynikały z faktu iż byli zepchnięci w życie dużo poniżej niezbędnego minimum.  W procesie leczenia ludzkości potrzebne będzie więc wiele zrozumienia, szacunku i współczucia.
Mamy się nauczyć SŁUCHAĆ – podążać za swoim sercem i intuicją, małymi podszeptami naszej Duszy.  Gdy w trakcie Wydarzenia zostaną wyłączone główne media, kogo będziemy wtedy słuchać? – siebie i naszego wewnętrznego głosu.  Ludzie poprzez programowania i implanty mają wiele ograniczających przekonań i nie potrafią usłyszeć i słuchać się swojego Wyższego Ja połączonego ze Światłem. Nigdy też nie byliśmy uczeni dorosłej komunikacji i porozumiewania się między sobą.  Społeczeństwo było kierowane rywalizacją, ocenianiem, uleganiem ego, ignorancją i arogancją – to było promowane i nagradzane.  Psychopaci u władzy narzucali fałszywy model odnoszenia się do siebie i ludzi.
.
Nowa forma komunikacji i współpracy ma polegać na zasadzie “wygrany-wygrany”. Każda ze stron ma prawo być uszanowana, wysłuchana i zaopiekowania w swej potrzebie.  Zarówno sprzedawca jak i kupujący mają odnosić korzyść z transakcji.
Najważniejszymi wartościami, fundamentami nowej komunikacji na Ziemi są:
uważność, szacunek, uczciwość, otwartość, słuchanie.
 .
Świat polityki się załamie, gdyż był budowany na kłamstwach, które staną się jawne i widoczne.  W nowym społeczeństwie ważne będzie, aby otwarcie przyznać się do popełnionych błędów, przeprosić i zadość uczynić.  Słowa i mowa (język) nie będą miały aż tak wielkiego znaczenia jak dotychczas, gdyż ludzie będą odczytywać prawdziwe emocje, uczucia i ich wibracje i doskonale będę się orientować, czy ktoś jest szczery czy nie.  Nauczymy się wsłuchiwać uważnie w ludzi, a nie tylko w ich słowa.  Będzie to możliwe gdy odnajdziemy ciszę i spokój w naszym wnętrzu, gdy poddamy się płynącej w tej ciszy energii Bogini i otworzymy się na jej oddziaływanie, które czasem jest brakiem aktywności, wybiórczością, uważnym byciem w tu i teraz. Każdy punkt widzenia jest ważny i wnosi cenną informację dającą pełne spectrum wglądu w sytuację.
Uważność – cokolwiek robisz, bądź tym w 100%, pokazuj swoje uczucia – to jest punkt mocy!
 .
BROTHERHOOD OF THE STAR – Bractwo Gwiazdy
ORDER OF THE STAR – Zakon Gwiazdy – Mandala
ENERGY NET of LIGHT – energetyczna sieć Światła
 .
Bractwo Gwiazdy jest planetarną formacją Błękitnej Loży Syriusza, która jest połączona z Syriuszem poprzez Jowisza i Komendę Jowisza.  Celem Bractwa Gwiazdy jest poprowadzenie duchowej ewolucji planety pod kierunkiem Sanat Kumara.  Fizycznie Bractwo Gwiazdy jest zakotwiczone w ogromnym podziemnym królestwie Szambali, gdzie pracuje Wielka Szkoła Transhimalaya.  Zadaniem członków bractwa było takie przeżywanie życia/wcielenia, aby Światło mogło przetrwać na Ziemi.  Zazwyczaj poprzednie wcielenia były intensywnym treningiem dla członków Bractwa Gwiazdy.  Od czasów Atlantydy Bractwo Gwiazdy nigdy nie było jawną organizacją, zawsze działało w tajemnicy.  W bractwie są też członkowie Zakonu Gwiazdy, który jest żywą mandalą składającą się z 144.000 gwiezdnych istot pierwszego, drugiego i trzeciego wtajemniczenia, które są wcielone na tej planecie. W wyniku wielu działań Bractwo Ezoteryczne z Tybetu przybyło do Europy i zapoczątkowało utworzenie szkoły hrabiego de Saint Germain w Paryżu w 1775 roku. Szkoła ta była aktywna przez około 100 lat, a następnie Bractwo Ezoteryczne spowodowało powstanie Towarzystwa Teozoficznego za pośrednictwem HP Bławatskiej w 1875 roku.  Niestety po jej śmierci kabałowi udało się przeniknąć do TT i nadużyć nauki, co potem było powodem wielu nieporozumień.  Poprzez telepatyczne przekazy, Bractwo Ezoteryczne poprowadziło rozwój nauki w tym wynalazki Nikola Tesli.  W trakcie Wydarzenia kamienie Chintamani będą pełniły ważną rolę stabilizowania i równoważenia energii na Ziemi.
 .
Dzięki cotygodniowym medytacjom budujemy energetyczną Siatkę Światła, która ma za zadanie stabilizowanie energetyki planety w aspektach politycznym, społecznym, gospodarczym i zdrowotnym.  Tak jak rysunek kwiatu życia, siatka ta ma swoje węzły energetyczne – specjalne miejsca skupiania energii.  Siatka Światła jest na tyle mocna, że działania Archontów nie mogą już jej zdestabilizować. Kolejnym elementem rozwijania i tworzenia tej sieci jest otwieranie i uzdrawianie portali w punktach węzłowych.  Dzięki podwyższonej energetyce i wibracji w tych miejscach potencjalnie będzie mogło dojść do kontaktu z innymi cywilizacjami, które potrzebują do “lądowania” stabilnej i zrównoważonej energetyki o wysokiej wibracji. Ich statki znajdują się na planie eterycznym-duchowym, a nie fizycznym.   Z tego powodu kabał przejął, zablokował lub zainfekował wiele takich kluczowych, portalowych miejsc energetycznych na Ziemi.  Odbudowanie i oczyszczenie energii Sieci Światła jest bardzo ważne dla zdrowego funkcjonowania naszej planety i pełnego kontaktu z innymi istotami.
 .
 .
Wydarzenie
 .
Pulsująca energia z Galaktycznego Centrum jest przekazywana poprzez statki kosmicznej floty, które równoważą jej wibrację a następnie przekazują energię do Ziemskiej Sieci Światła, oczyszczanej i odbudowywanej teraz na Ziemi.  Będziemy pracować nad przygotowywaniem się do Wydarzenia i po Wydarzeniu.
W dniu Wydarzenia będzie wyraźnie odczuwalna energia bardzo pozytywnej ekscytacji, radości, życzliwości.  Ludzie będą wyraźnie czuli się podniesieni na Duchu.
 .
Wydarzenie jest kosmicznym zjawiskiem.  Jesteśmy połączeni z Wszechświatem.
Jesteśmy współtwórcami Wydarzenia.  Nasze masowe medytacje zapobiegły rozprzestrzenieniu światowej wojny w Syrii i usunęły negatywne linie czasowe dla tej planety.
 .
Mamy moc wpływania na światowe wydarzenia.  Jesteśmy w stanie zamanifestować Wydarzenie.  My tworzymy wydarzenia.  Będziemy dokładnie postępować zgodnie z zasadami manifestacji.  Jeśli spojrzeć na historię ludzkości, zmiana jest zawsze zapoczątkowana przez grupę kilku osób, które mają Wiedzę, są uważni i świadomi.
Uważni i świadomi ludzie, nawet jedna osoba, może zmienić świat.
Jedna osoba z wizją wystarczy, aby zmienić świat.  Jeden Tesla wystarczył.  Jeden Einstein wystarczył, aby zmienić świat.  Ale więcej osób dzielących tę samą wizję sprawia, że ​​ta zmiana staje się jeszcze bardziej możliwa.  Nie ma żadnych naukowych podstaw ani praw, które mogły by zapobiec w zaistnieniu Wydarzenia.  Entropia.
Gdy nastąpi Wydarzenie musimy mieć nienaruszoną infrastrukturę, taką jak systemy transportu, dostarczanie żywności, energii i innych towarów, dostarczanie wody i sprawna kanalizacja.  Powinna funkcjonować sprawnie opieka zdrowotna. Kobieca Energia Bogini będzie ochraniać infrastrukturę naszej planety.
 .
Po pierwszej fazie Wydarzenia i po Pierwszym Kontakcie będzie taki okres, że będzie możliwe odbycie kosmicznej, międzygwiezdnej podróży.  Wydarzenie spowoduje ogromne przemiany.  Po pewnym czasie będzie na przykład dostępna technologia opóźniająca starzenie się.  To będzie dość powszechne i łatwe, aby przedłużyć swoje życia do wieku 120 lat.  Jeśli ktoś zechce żyć jeszcze dłużej, to będzie to możliwe, ale tylko wtedy, gdy przeprowadzi wiele własnych zmian duchowych.
 .
Większość z nas przyszła na tę planetę wiele żyć, wcieleń temu.  Ale przede wszystkim wcieliliśmy się teraz, w czasie, gdy ma się odbyć Wydarzenie. ,Już od 20.000 lat wiadomo było, że Wydarzenie ma nastąpić.  Jesteśmy przynajmniej 15 lat opóźnieni w stosunku do zakładanego czasu zmiany.  Zostaliśmy specjalnie przeszkoleni w naszych poprzednich życiach i wcieleniach na te okoliczności, gdy nastąpi Wydarzenie.  Posiadamy wszystkie zdobyte umiejętności takie jak np: uzdrawianie itp… W ciągu pierwszych kilku tygodni przed i po Wydarzeniu będziemy testowani do maksimum.  Tuż przed Wydarzeniem kabał kompletnie oszaleje i będzie mega wkurzony.  Będziemy czuć narastanie energii.
 .
Zobaczycie wtedy powiadomienia o medytacjach kryzysowych na blogu 2012 Portal.  Ruch Oporu testował zdolność Pracowników Światła do szybkiego organizowania się w grupy w bardzo krótkim czasie i testował rezonans częstotliwości medytacji odbywających się na naszej planecie.  W ciągu 24 godzin możemy zaplanować wiadomość alarmową, którą trzeba będzie rozprzestrzeniać do ludzi tak szybko, jak tylko się da!!
 .
Kobra powiedział, że w okresie Wydarzenia i zachodzących zmian najtrudniej będą miały osoby z zaprogramowanymi silnymi przekonaniami religijnymi.  Im może być wtedy bardzo ciężko, bo rzeczywistość będzie zmieniona.  Jest to ogromna zmiana paradygmatu dla ludzkości.  Gdy będą widzieć zadowolonych i szczęśliwych ludzi to stopniowo zaczną nad sobą pracować i się oczyszczać.
 .
Pracownicy Światła będą musieli pozyskać uwagę jak największej liczby ludzi, aby szybko przyłączyli się do nas w medytacjach w celu stabilizowania Światła na Ziemi. Użyjcie wszelkich technologii informacyjnych jakie tylko macie: Facebooka, Twittera, blogów itd., aby przekazać tę informację.  Może się tak zdarzyć, że z wami również jako Pracownikami Światła, skontaktuje się Ruch Oporu i poprosi abyście rzucili wszystko i natychmiast coś zrobili co jest potrzebne Wydarzeniu.  Ale wybór jest wasz, czy zechcecie to wykonać czy nie.  Albo możecie dostać informację przekazaną przez ludzi, że macie do wykonania pewne zadanie np. może być konieczne wystąpienie w wiadomościach w masowych mediach i poinformowanie ludzi jak mają się zachowywać.  W trakcie Wydarzenia będzie ważne, aby dotrzeć do osób odpowiedzialnych za np. infrastrukturę i jej działanie – jak to powiedział Kobra – pan w wodociągach lub elektrowni musi wiedzieć co ma robić i jak postępować w najbliższym czasie.  Oni będą potrzebowali instrukcji oraz wytłumaczenia im całej tej sytuacji.  Również osoby sprawujące władzę będą potrzebowały informacji i równoważenia energii.
 .
Siły Światła mają ramowy, elastyczny plan, którego szczegóły cały czas się zmieniają.
Teraz w medytacjach ważnym jest, abyśmy tworzyli wizje nowego społeczeństwa, ośrodki uzdrawiania ludzkości, życie w harmonii z Naturą – roślinami i zwierzętami, pokój na Ziemi, życie w dostatku i harmonii dla całej ludzkości.
 .
Pierwszy Kontakt będzie odbywał się indywidualnie, poszczególne osoby będą mogły go doświadczyć.  Stopniowo będzie tych osób coraz więcej i wtedy dzięki ich opowiadaniom dla masowej ludności stanie się to rzeczą normalną do zaakceptowania, że istnieją inne rasy i cywilizacje we Wszechświecie.
 .
W trakcie Wydarzenia ważne będą szybkie i konkretne działania, ale równocześnie tworzenie medytującej grupy, która będzie stabilizować energię, harmonizować emocje i kotwiczyć żeńskie energie Bogini na Ziemi, aby wszystko przebiegało w zrównoważony i pokojowy sposób.
 .
Więcej o tym w kolejnej części relacji ….. Aldabra.
 .

58 Komentarzy (+add yours?)

 1. PoProstuDawid
  Kwi 14, 2015 @ 22:17:19

  Ile informacji ohoho 🙂 Dziękuje za tą jakże pomocną lekturę 🙂 Wyjaśnil się mój sen ostatni przy okazji… Widziałem PIĘKNĄ istotę z skrzydłami, jak anioł. No to już wiem kim była ta istota 🙂 Tylko jakie przesłanie niesie, skoro nic nie mówił/ła.Na pewno takie,że już blisko,że jeszcze troszkę 🙂 Pozdrawiam ❤

  ❤ kr

 2. adwa
  Kwi 13, 2015 @ 19:29:45

  Francuskie myśliwce zestrzeliły Airbusa Germanwings tak pisze ta strona: http://ulubione.blutu.pl/germanwings-zestrzelony/

 3. MajaWalia27
  Kwi 11, 2015 @ 22:06:02

  Dwie WSPANIAŁE Dziewczyny wykonały ogromną pracę duchową ku pokrzepieniu naszych duszyczek…OGROMNIE DZIĘKUJĘ z mojej strony, wyrazy miłości i uznania-:)
  Co do meritum tych informacji to są powalające. Dla mnie to OGROM nowych treści i wiadomości. Bardzo się cieszę,że mogę uczestniczyć w odkrywaniu prawdy. To ogromnie cenne dla mnie osobiście, bo całe życie szukałam odpowiedzi na to dlaczego na świecie zło ma taką władzę i tyle do pwiedzenia? Widząc wielu wrażliwych ludzi nie umiałam wyjaśnić racjonalnie tych kwestii i te wszystkie rzeczy, które ujawnia Kobra, te wszystkie warstwy matriksa są w jakimś sensie odpowiedzią na moje pytanie i rodzą radosć i pokój w moim sercu.Wierzę,że uda nam się ‚dokopać’ do naszej prawdziwej tożsamości opartej na tym co jest w nas jacenniejsze- naszym sercu i miłości nieskończonej jaką posiadamy jako istoty stowrzone z bytu boskiego. Nie wiem czy nasza ewolucja zajmie nam 100 czy 1000 lat ,ale wreszcie pojawia się możliwość przyśpeiszenia na tej drodze.
  Zgadzam się z Kobrą i Dajamntim,że przebaczenie wyzwoli nas z niewoli długu i jakichkolwiek wzajemnych zobowiązań duchowych. To co pisze Dajamantii jest równie cenne jak to co mówi Kobra. Codziennie starajmy się o ‚promieniowanie’ miłością i kontrolowanie negatywnych myśli i emocji- zastępujmy je pozytywnymi wizjami, i pięknymi emocjami….Kobra wspomina o tym także, że nasza wiara,nasze medytacje są w stanie zmienić linie czasowe – jeśli chodzi o przyszłość. Jeden człowiek potrafi zmienić świat. Grupa ludzi przyśpieszy te zmiany-:)
  A więc Kochani do dzieła-:)

  ❤ kr

 4. Teresa
  Kwi 11, 2015 @ 20:42:06

  Witaj Dajamanti
  Kochany, mam tak, że gdy pracuję w ogródku i wyrywam chwasty, to myślę że robię coś złego, tak samo w przypadku przycinania drzewek, złamanych gałązek kwiatów itd. Zastanawiam się, czy to prawdziwe uczucie z mego wnętrza, czy to działanie np. mego umysłu abym miała poczucie winy że krzywdzę te rośliny. Do napisania tego skłoniło mnie dzisiejsze zdarzenie. Otóż poprosiłam znajomego który ma drzewo opałowe na podwórku aby dał mi kilka pieńków, na których mogę postawić doniczki z kwiatami. On się zgodził, ale jednocześnie powiedział że jak nie będzie takich miał to wytnie kilka drzewek, mieszka obok swojego lasu. To co powiedział tak naprawdę uświadomiłam sobie później. Zadzwoniłam, aby mu przekazać że rezygnuję, nie chcę wycinania drzewek. Ale on nie odbierał. Trochę później spotkałam jego zięcia przed domem który powiedział że będzie wycinał dla mnie drzewka. Poprosiłam aby tego nie robił, ale on stwierdził że i tak musi wyciąć bo mu potrzebne. Po pewnym czasie pojechałam do niego i zobaczyłam na podwórku pocięte drzewka. Pomyślałam, że drzewka już ścięte, nie mogę już temu zapobiec i wybrałam sobie kilka kawałków. Po chwili zawadziłam się o kawałek drzewa, przewróciłam się i upadłam na to drzewo. Nic mi się nie stało ale upadek był trochę bolesny. Proszę,napisz czego ta sytuacja miała mnie nauczyć. Czego nie zrozumiałam. Przeprosiłam już Dusze tych drzew. Te kawałki drzewa przywiozłam do domu i nie wiem co mam teraz z nimi zrobić.

  Pozdrawiam z Miłością
  Teresa

  • Teresa
   Kwi 12, 2015 @ 20:02:11

   Dajamanti chyba tego nie przeczytał, a może ktoś z was Kochani może to wyjasnić
   Pozdrawiam cieplutko
   Teresa

   • Oualander
    Kwi 13, 2015 @ 02:29:19

    Witaj Tereso.

    Czasami mam podobnie, tzn jak z czymś się nie zgadzam wewnętrznie, albo moja wyobraźnia zbyt mocno i obrazowo na coś reaguję, wtedy własna podświadomość zaczyna mnie troszkę sabotować a nawet karać, co objawia się różnymi dziwnymi, bolesnymi, przykrymi a niekiedy nawet zabawnymi zdarzeniami np:

    Wiele lat temu miałem fajną koszulkę z krótkim rękawem w biało niebieskie paski, w którą bardzo lubiłem się ubierać Jednak czas nie ubłagalnie płynął a koszulka po kilkudziesięciu praniach straciła swój urok, więc pomimo upodobania, postanowiłem że całkowicie przestanę ją nosić.

    Kilka dni później przypadek sprawił iż kolega wraz ze swoją żoną niespodziewanie zaprosili mnie do siebie na małe przyjęcie, więc żeby jakoś wyglądać postanowiłem się trochę odstroić. Po kilku minutach okazało się jednak że wszystkie koszulki które posiadam, oprócz tej pasiastej nadawały się tylko i wyłącznie do prania. Chcąc nie chcąc trochę z przyzwyczajenia, a trochę z musu założyłem tę koszulkę i ruszyłem na imprezę.

    Po przyjęciu, nocą kolega odprowadził mnie kilkaset metrów (idąc piechotą przez miasto miałem do domu jakieś 2,5 km) na pożegnanie mówiąc żartobliwie „uważaj żeby cię przypadkiem niebiescy nie chwycili”. Natychmiast spojrzałem z pogardą na tą koszulkę w paski i całkiem poważnie pomyślałem ” No tak w tej pasiastej pidżamie to już teraz wyglądam jak więzień, tylko przypiąć mi numerek i do ancla (więzienia) .

    Bezpiecznie dotarłem do domu i natychmiast położyłem się spać, zaraz po przebudzeniu zrobiłem się mocno głodny, więc ubrałem spodnie i choć bardzo nie chciałem również tą pasiastą koszulkę na krótki rękaw (dziwnym zbiegiem okoliczności jeszcze nadawała się użytku) w której poszedłem na stołówkę coś zjeść.

    Pamiętam że zamówiłem sobie rosołek a na 2 danie jakąś rybkę z sałatkami, kiedy po obiadku wstałem od stołu mocno się zdziwiłem, cała koszulka była tak poplamiona że aż wstyd mi było w niej do domu wracać ( okazało się że rosołek jadłem siedząc z wyprostowanym kręgosłupem, tak niechlujnie, i na tyle nieświadomie że duża jego część spadała mi z łyżki do talerza, mocno chlapiąc na wszystkie strony 🙂 ) .

    Po powrocie koszulka była tak zaplamiona że nadawała się już tylko do wyrzucenia.

    Nigdy przedtem i nigdy potem nie miałem takiego przypadku, aby nieświadomie jakąkolwiek zupą lub rosołem tak mocno zachlapać sobie ubranie.

    Oprócz tego czasami mam też coś takiego że jak ostrzę nóż kuchenny i pomyślę sobie wtedy żeby na niego uważać podczas krojenia, to niekiedy się nim kaleczę (prawdę mówiąc dopóki nie wiedziałem że to jest podświadomy sabotaż samego siebie, takie rzeczy przydarzały mi się dość często, teraz jak tylko mam jakieś dziwne lub autodestrukcyjne myśli natychmiast się odprogramowuję aby uniknąć tych przykrych przypadków, a co najważniejsze nie chodzić ciągle z zabandażowanymi palcami 😀 .

    Myślę że u ciebie działa podobny mechanizm tzn poczucie winy wywołuję strach a podświadomość jest wykonawcą wyroku na samym sobie, (w twoim wypadku zahaczyłaś o to drzewo upadłaś i się trochę potłukłaś) jeśli w przyszłości przyłapiesz się na podobnych myślach natychmiast się odprogramuj inaczej znowu może ci się przytrafić takie podświadome wymierzanie sprawiedliwości samej sobie.

    Miłość do roślin, zwierząt i całej natury jest piękna, ale pamiętaj że bez ciebie (jako obserwatora) nikt tak bardzo nie docenił by i kochał tych wszystkich roślin i chwastów.

    Jesteś niewinną wspaniałą oraz wrażliwą istotą, więc nie masz żadnego powodu aby się za cokolwiek karać.

    Pozdrawiam serdecznie

    Piotr 🙂

    • Teresa
     Kwi 14, 2015 @ 10:20:17

     Witaj Piotrze
     Jest tak jak piszesz, czułam że się obwiniam, a wina i kara zawsze chodzą w parze. Chyba chciałam potwierdzenia, ja już tak mam, że wiem, rozumiem a ciągle jeszcze potrzebuję się w danej kwestii upewnić. Ale to też już sobie uświadomiłam.

     Pozdrawiam z całego serca
     Teresa ❤
     i ponawiam zaproszenie gdy będziesz w rodzinnych stronach. 😀

    • nell
     Kwi 14, 2015 @ 21:58:46

     Ok 😉 Tereso 🙂
     Jak ja integruje wszystkie tzw. negatywne myśli, uczucia i emocje z sercem?
     Krok 1.
     Zauważam w sobie konkretne myśli (lub uczucie) i uświadamiam sobie, że to nie rzeczywistość, tylko myśli bądź uczucie, np. : niezdrowe przekonanie typu: świat jest padołem łez.
     Krok 2.
     Pytam siebie, jakie uczucia kryją się za tym przekonaniem? Oddycham świadomie. I pozwalam sobie na odczucie wszystkich uczuć (lub/i emocji) związanych z tym przekonaniem (one się odkrywają same, jedne po drugim, tylko trzeba być uważnym). Dopuszam je w pełni bez stawiania żadnych oporów, w CZYSTEJ POSTACI, jakie się jawią! i ciągle oddycham! To ważne: CIĄGLE ODDYCHAM!, gdyż świadomy oddech ześrodkowuje nas w ciele. Gdy nie jestesmy świadomi oddechu, wówczas popadamy w letarg identyfikując się z myślami i uczuciami. Zwracam przedtem też uwagę, na to co dzieje w moim ciele, np. czy nie odczuwam gdzieś jakiegoś napięcia itd. jestem wtedy świadoma uczuć i ciała.
     W napięciach ciłaa itd. zawsze kryją się wyparte uczucia.
     Krok 3.
     Świadomie odczuwam wszystkie ujawnione uczucia i intergruję je z sercem poprzez ODCZUWANIE pełnej akceptacji. Nie usprawiedliwiam tych uczuć – tego robić nie wolno! Trzeba je przyjąć takimi jakimi są naprawdę, w pełni je DOPUSZCZAJĄC. Nasze uczucia potrzebują naszej uwagi i akceptacji i niczego więcej! Odkryjesz na końcu, że za każdymi uczuciami kryje się lęk i ból.
     Gdy akceptuję je w pełni np. poprzez odczwanie współodczuwania ich, uczucia zrozumienia ich, uznania lub szacunku do nich lub przyzwolenia, wówczas one rozpuszczają się w tej akceptacji. Gdy w trakcie pojawi się jakiś opór, jakieś usprawidliwianie, czy cokolwiek, również to obejmij CZYSTĄ akceptacją bez wdawania się z nimi jakieś dyskusje 😉
     Kiedy wiadomo, że w pełni zaakceptowałam je? Wtedy gdy podczas odczuwania tych tzw. negatywnych uczuć „włącza” się bezwarunkowa miłość do nich. Odczuwa się to tak, jakbym patrzyła na nie oczami Boga, wtedy paradoksalnie one nie przeszkadzają mi, pozwalam im istnieć, a one znikają :-). Po tym jak znikną, nadal towarzyszy Ci miłość bezwarunkowa, ot tak :-), ale przez jakis czas, później znika, gdy pojawią się kolejne negatywne myśli lub uczucia, które wymagają „uleczenia”.
     Musisz wiedziec, ze jak „uzdrowisz” jedno uczucie, to kolejne zaczną Ci się ujawniać, domagając się tego samego 😉

     W ten sposób otwierasz serce, podnosisz świadomość, nawiązujesz kontakt z samą sobą (przeważnie nie mamy ze sobą kontaktu, stąd te wszystkie problemy), uwalniasz się stopniowo od dualności i odczuwasz czystą miłość bezwarunkową rozświetlając Światłem wszystkie ciemne zakamarki swej duszy, krok po kroku. Wszystko dzieje się stopniowo. Aż pewnego dnia, dojdziesz do tzw. pełnego oświecenia.
     Tą metodą możesz uwalnić wszystkie negatywne myśli, uczucia, emocje oraz ból fizyczny (ten uwalnia się trochę dłużej, niestety). Bardzo ważna w tej metodzie jest UWAŻNOŚĆ.
     Uczucia wymagające „uleczenia” są rozmaite. Poza tymi oczywistymi, jak np. smutek, żal, złość itd., są nimi m.in. rezygnacja, bezsilność, rozdrażnienie, „dziwne” uczucia, których nie potrafimy nazwać, zagubienie, odrzucenie, porzucenie i wszystkie inne, które sprawiają, że odczuwamy dyskomfort.

   • nell
    Kwi 13, 2015 @ 20:37:05

    Tereso, jest tak jak napisał Oualander. To poczucie winy sprawiło, że podświadomość wymierzyła Ci „karę”. Tak działa ten mechanizm. Dlatego bardzo ważnym jest uwalnianie się od poczucia winy. Wiem, ze to nie jest łatwe, ot tak się uwolnić. Dlatego ja stosuje do tego kody uzdrawiania lub integruje to poczucie winy na poziomie serca i w ten sposób pozbywam sie go, bo wiem doskonale, ze to jest wszczepiony nam destrukcyjny program. 😉

    • Teresa
     Kwi 14, 2015 @ 10:24:49

     Kochana Nell
     Dziękuję za twoją odpowiedź, co do stosowania jakichkolwiek kodów, to czuję że to nie dla mnie, chociaż nie wiem dlaczego. Ale bardzo mnie interesuje praca z sercem. Jeśli możesz to napisz coś więcej jak to integrujesz w sercu, ja często uświadamiam sobie swoje programy, błędne przekonania, staram się je zaakceptować, rozświetlam je, ale chyba nie do końca, bo się powtarzają.

     Ściskam Cię mocno ❤
     Teresa

    • nell
     Kwi 15, 2015 @ 22:08:06

     Tereso, odpowiedź na pytanie, jak ja integruję uczucia z sercem, zapisała się w poście powyżej 😉

  • Dajamanti
   Kwi 13, 2015 @ 22:46:24

   Kochana Tereso,

   Teraz, dokładnie teraz, spójrz na swoje szafki w pokoju, stół lub inne drewniane rzeczy. I co? Nie możesz się obwiniać, to nie Twoja wina że masz szafki drewniane, stół…Ty je tylko zakupiłaś, ale to ktoś inny dokonał tej roboty. Tak samo nie możesz się obwiniać z powodu tych drzewek, bo przecież to nie Ty je wycięłaś z lasu. Ale Twoje poczucie winy, że robisz coś złego, a które nie jest ochronną energią miłości, doprowadziło do tego, że upadłaś. Poczucie winy nie było zbyt duże, dlatego nic wielkiego Ci się nie stało….ale lepiej się tym nie zadręczać, dla własnego dobra 😉

   Dla przykładu: W pokoju mam drewniany bujak…na którym bujać się po prostu uwielbiam 🙂 I gdyby uległ uszkodzeniu, i nie dałoby się go naprawić, zamówiłbym drugi 🙂 Już wiesz do czego zmierzam? Wszystko jest częścią Ciebie. Ścięcie drzewa jest niezbyt szlachetną opcją, ale zrobienie z niego pięknego bujaka czy stołu, to zupełnie co innego. To tak jakbyś ścieła własne włosy i przy pomocy kleju, ułożyła z nich na płótnie piękny wzorek. To naprawdę nic złego 🙂

   Podcinasz gałązki, aby drzewa rosły w harmonijny sposób. Wycinasz chwasty, tak jak jakbyś usuwała zepsute zęby, żeby Cię nie bolały 🙂 Rozumiesz?

   Można powiedzieć: Nie chodź po łące, bo niszczysz rośliny – ale jak nie potrafisz lewitować, to niby jak masz przejść przez łąkę? Nie chodź po chodniku, bo możesz rozdeptać jakiegoś robaka hi hi 😀 Ale prawdą jest, że jak robisz coś z miłością, to zawsze znajdziesz się w takiej sytuacji, że nie rozdeptasz tego robaka, nie poniszczysz trawy, bo Twoja energia miłości ją szybko zregeneruje, a drzewko z obcinanymi gałązkami zrozumie, że robisz to z miłości do niego i nie będzie mialo Ci za złe, wręcz przeciwnie 🙂

   Miłość, Miłość, Miłość…Rób wszystko z Miłością do wszystkiego….

   …Obiecalem Krystal że nie będę się powtarzał, ale chcę Jej trochę popalić hi hi 😀
   :-* ❤

   Kocham Cię Tereso 🙂 ❤

   😀 kr

   • Teresa
    Kwi 14, 2015 @ 10:29:46

    Kochany Dajamanti
    Zawsze Twoje słowa rozświetlają jakąś część w moim Sercu

    Dziękuję i Kocham
    I jeszcze jedno, pozdrów proszę Gosię, jestem pewna że nam pomaga z drugiej strony
    ❤ ❤ ❤

    • Dajamanti
     Kwi 16, 2015 @ 02:41:36

     Gosia ma teraz pełne ręce roboty. Na nudę raczej nie może narzekać 🙂

     Dziękuję ❤

   • Blue
    Kwi 14, 2015 @ 23:11:56

    Już dawno temu pisałem o podobnym podejściu do sprawy (tylko pod innym nickiem – miałem wtedy inny mail) i zostałem przez to praktycznie nieomal zlinczowany przez wegetarian i wegan, bo odważyłem się napisać, że jem mięso, gdyż akceptuję siebie takim jakim zostałem stworzonym. Chciałem też dodać, że próba np. ‚wysyłania miłości’ do wilka i myślenia, że w przyszłości powstanie jakaś ‚Nowa Ziemia’ bez drapieżników i tzw. ‚ciemnej strony’ to szczyt egoizmu i hipokryzji, bo usiłuje się na siłę zrobić z czegoś lub kogoś to, czym nie jest. Tym samym jest to brak akceptacji Boga i Matki Natury, nieufność wobec Stwórcy i brak akceptacji tegoż, próba zmieniania go ‚na swój obraz i podobieństwo’ (Skąd ja znam ten tekst? Aha – mściwy gadzi tyran YHWH/Jehova oraz jego ludzkie sługi). Jasność i Ciemność, Dzień i Noc to dwie nierozłączne części całości – jak yang i Yin, mężczyzna i kobieta. Tak jak przy ogromnej jasności najmniejsza rzecz rzuci najczarniejszy cień, tak przy ogromnym mroku maluteńkie światełko będzie niczym jasna gwiazda. To nas uczy rozróżniać i wybierać to, co do nas pasuje. Tak więc jedno drugiego nigdy nie wyeliminuje i tego się musimy nauczyć – pogodzić się z tym, zaakceptować każdy aspekt siebie. Można kroczyć ścieżką bezinteresownej pomocy lub podbijającej siły, ale należy zrozumieć, że istnienie obu jest jak taniec dwóch istot po przeciwległych stronach kija umieszczonego na linie nad przepaścią. Są gwarantem równowagi i istnienia. Jedni są tymi, drudzy tamtymi, grunt to zrozumieć to i kochać siebie takim, jakim się jest.

    • nell
     Kwi 15, 2015 @ 21:57:38

     Blue,
     jeśli masz potrzebe jedzenia mięsa, to go jedź i nie słuchaj pseudo rad, że nie wypada go jeść, gdy wszedłeś na drogę rozwoju duchowego. Ludzie tego pokroju nie widzą, że zamienili jedną religię na drugą, w której również są nakazy i zakazy. A tymczsem prawdziwa duchowość jest od nich WOLNA! Do tego wszelkie nakazy i zakazy wywołują w nas napięcie, a to nie służy niczemu dobremu.
     Znam różnych wegatarian i weganów, którzy ciągle chorują lub cierpią na anemię. I w żaden sposób nie widać, aby dzięki tej diecie bardziej się uduchowili. Natomiast spostrzega się, że są bardzo nietolerancyjni wobec innych, a to raczej nie duchowość.
     Jedynie co moge Ci polecić, to to, że gdy jadasz mięso, to rób to świadomie. Wtedy przyjdzie taki czas, ze Twój organizm sam odrzuci mięso, bez żadnego wysiłku. 😉

    • Dajamanti
     Kwi 16, 2015 @ 02:38:31

     Nell, bardzo pięknie to wyjaśniłaś 🙂

    • nell
     Kwi 16, 2015 @ 19:45:10

     🙂

 5. Ziemianka aka Kroolik
  Kwi 11, 2015 @ 19:55:05

  Kochani – jesteście wpółuśpieni 🙂 Czy naprawdę nie wiecie, że podawane daty są umowne? Przecież macie tyle info, w których zawarte jest wszystko: jak na przykład przeskakiwanie linii czasowych. Zawsze i nadal jest wiele możliwości i wszystko zależy od nas wszystkich – od tego jakie decyzje podejmujemy (wona wola!), od tego co myślimy (!!!). Zamiast pierdzielić to co niedziela wspólnie medytować, wizualizować! Czy naprawdę nie widzicie tego efektu we własnym życiu, że tak to wszystko działa? Czy na prawdę nie widzicie i nie odczuwacie tych diametralnych zmian? To oznacza, że nadal śpicie i dajecie kierować swoim przysłowiowym „statkiem”, na którym wszyscy jesteśmy. I tylko opóźniacie terminy, lecz czegoś, co i tak na szczęście jest nie uniknione. To i tak się wydarzy, ale wy sceptycy opóźniacie procesy. Fakt jest taki, iż boski plan zawsze się realizuje, a nasza wolna wola polega na tym, że jak i kiedy 😉

 6. Art
  Kwi 11, 2015 @ 13:43:40

  Art, przeczytaj moją odpowiedz dla Janka. Wez pod uwagę, ze w Internecie jest wiele dezinformacji. Czy podane przez Ciebie wiadomości wydają Ci się prawdziwe? kr

  ________

  Jakiś czas temu napisałem, że pokładaliśmy nadzieję w Obamie a tu nic.
  https://krystal28.wordpress.com/2015/04/01/flota-sojuszu-i-raport-z-konferencji-przelomu/#comment-37047

  Teraz znalazłem coś takiego, nad czym warto się zastanowić, być może czegoś nie wiemy.
  Czy Obama i Putin, to ta sama drużyna? Obserwujmy.

  Co robisz w Waszyngtonie?
  Obserwuję głównie Hamm i Obamę. Jestem, aby zobaczyć, że nic nie przeszkodzi naszym naczelnym dowódcom, że mają pełną swobodę.
  Będzie konferencja prasowa zarówno z Obamą i Generałem Hamm .Przejście do Nowej Republiki, lub bardziej ich przywrócenie „The Restored Republic”.
  Mój statek jest tam, aby uniknąć ingerencji podczas transmisji

  A co Prime Creator robi w Bagdadzie?

  Przemawia do Parlamentu Iraku jako mężczyzna, w ich ojczystym języku. On daje im lekcję historii. On teraz przemawia. On pokazuje im, co rozpoczęło wszystkie ich konflikty i w jaki sposób to cofnąć.

  Czy oni wiedzą, kim on jest?

  Uważają, że jest jednym z nich, ale bardzo mądry. Oni słuchają … z szacunkiem, tego, co mówi.
  Nie ma żadnych kwestii, tylko Miłość.

  Wracając do Waszyngtonu … czy NESARA będzie wprowadzona wraz z Nową Republiką?

  Tak … i St. Germain Trust.
  Wyczułam, że Sananda jest z dala od kilku dni. Gdzie on jest?
  Sananda? — Sananda asystuje Jego Ojcu.
  Prime Creator?
  Tak: D.
  Czy ktoś inny będzie z Obamą na konferencji prasowej? Sananda? Ashtar?

  Kilku wzniesionych mistrzów …
  Sananda. Ashtar. St Germain. I Prime Creator, tym razem pojawi się jako kobieta.

  Czy konferencja prasowa będzie transmitowana w USA – czy na cały świat?
  W skali globalnej. Cabal na mediach głównego nurtu został zwolniony.

  Będziesz na konferencji prasowej?
  Będę na moim statku. Kiedy nacisnę przycisk, cała komunikacja z konferencji prasowej przejdzie przez mój statek. Nie będzie żadnej przerwy! Żadnego „śniegu” na ekranie. Żadnych zakłóceń dźwięku. Wszystko będzie jasne, „In Living Color” (w żywym kolorze)

  Całośc tutaj..http://archive.constantcontact.com/fs148/1106579332835/archive/1120682700199.html

  • Art
   Kwi 11, 2015 @ 17:34:09

   Tez mi się tak wydaje, chyba się nie popisałem. Czasami w głowie istny mętlik


   większość z nas to przechodziła lub przechodzi 😉 kr

 7. Konkret
  Kwi 11, 2015 @ 11:17:11

  Mamy tez w polsce ludzi którzy maja konktakt z innymi ciwilizacjami i przedstawiają jak bedzie wygladać nowy świat… Co o nich sądzisz krystal ? Czy ktoś czytał ich książke ? http://heliotv.pl/index.php?t=showytmovie&ytid=J2wwRIkYMJ4&c=e15a727a9e8ab40d2303d52547d64e2f


  konkrecie, wysłuchałam kilka minut tej prezentacji i wydaje się prawdziwa. Nie wiem, czy mają bezpośredni kontakt z kosmitami ❤ kr

  • Aldabra
   Kwi 11, 2015 @ 18:17:42

   Wysłuchałam ten odcinek do końca – ciekawe, brzmi wiarygodnie i sporo informacji jest spójna z przekazami Kobry i innych, a więc do działania !! Mamy dużo do zrobienia każdy z osobna i jako ludzkość. Dziękuję za link 🙂 ❤

   • Konkret
    Kwi 12, 2015 @ 13:12:31

    Ja niedawno przeczytałem ich książke … jest mnóstwo wiedzy o tym jak funkcjonuje nasz wszechswiat więc może się komuś przydać . A istoty z którymi się komunikują to Nemeron i Numan-Czaj przynajmniej tak mówią . Pozdrawiam 🙂

 8. Jan
  Kwi 11, 2015 @ 07:47:21

  Drogi Janku, nie podaję tego linku, ponieważ to nawet nie jest przetłumaczone na polski. Takie puste obietnice od różnych guru wychodzą co tydzień na kilku blogach, ze uwolnienie NESARY, globalnego funduszu, czy rewaluacja dinara będzie „jutro”, „za tydzień”. Wiadomości takie są wydawane przez ciemnych, po to, aby utrzymywać ludzi biernych, w bezczynności. To nie jest tylko moja opinia. Serdecznie pozdrawiam – kr

 9. Ziemianka aka Kroolik
  Kwi 10, 2015 @ 23:03:04

  Uważam, że prezenty i dary stworzyłyby długi energetyczne a być może te rzeczy są dość wartościowe energetycznie, i zapłata to automatyczne nie zbieranie takich długów właśnie… I faktu tego nie zmienia, iż inne rasy mają obfitość. A być może agenci nie są wspierani, z racji tego, iż to by ich rozpuściło 😉 i stracili by wydajność? To tak jak we Władcy Pierścieni trochę – póki co bogactwo omamia 😀


  dokładnie ❤ kr

 10. Enigma
  Kwi 10, 2015 @ 16:21:41

  Może mi ktoś powiedzieć czy uczucia to implanty ? I czy również trzeba je shakować ?

  • Elżbieta
   Kwi 10, 2015 @ 20:35:18

   Gdy potraktujesz uczucia, jako wskazówke dla Siebie, obserwując z jakimi myślami sa zwiazane, dokładnie odnajdziesz, Gotowa Siebie prawdziwą do rożświetlenia tych zapisów, przez Siebie, która Jest pod tym płaszczem ukryta, Dlaczego zapytasz, te uczucia wibracje którymi byłas, jako cząstka Wszechświata, który rozświetlasz, w Sobie, I tak komórka po komórce, cząstka po cząstce, Komórka Mózgowa , po komórce Mózgowej, otrzymuje ponownie Twoje wibracje z Serca, Miłóścia nazwane, Miłościa Boga, Szczelnie w Sercu przechowywana cała wibracyjnie zapisana wiedza, dotycząca Twojego Tworzenia jako Stwórca, w tej części Wszechświata, którego cząstką indywidualna Jesteś, Jako najwyższa Świadomość, Swoja, Która uaktywnia Twoja Jaźń, która terz Jest w Tobie, I w Szyszynce zebrana rozpływa sie na Kazda Komórke Ciała, w Twoich Boskich ŚWIADOMYCH, Boś stał sie ŚWIADOMOŚCIA SWOJĄ, W Sobie Ciele, które jesz z cząstek Wszechświata poskładane, w doskonałym twym kształcie, I z Szyszynki otrzymuje cały zapis poprzez wibracje serca ożywiony, I do kazdej Twojej Cześci rozprowadzony, Cudny to Człowiek, Ziemianin , Który Wszystko ma w Sobie I Jest Wszystkim,
   Pozdrawiam serdecznie, dziekuję Krystal, że moge dzielić sie tym co odkrywam w Sobie, I kazdy ma dokonać tego indywidualnie, Możesz wesprzeć odkrywajaca sie Prawdę Swoja Prawdą, którą Jesteś,
   I Wszystko Jest doskonałe, gdy odkryjesz juz Siebie w Sobie,
   http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  • Marcin Maj
   Kwi 11, 2015 @ 13:01:04

   Według mnie są częścią matrixa.

   Zwróć uwagę co jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o uczucia? TY. Gdy coś czujesz np. do kogoś/czegoś to wszystko odnosi się w stosunku do twojej osoby: co JA czuje do kogoś np. Tak samo smutne i według nas złe rzeczy odnoszą się do nas. Jesteśmy silnie związani z naszym ego, z tym co się temu EGO stanie, jakaś krzywda czy radość euforia.

   Wielu ze starszego pokolenia nie rozumie młodych i ich podejścia do związków. Ja natomiast rozumiem ich. Oni czują wewnętrznie to co budda mówił 2 tyś lat temu o przywiązywaniu i cierpieniu.

   W kwestii uczuć to trzeba podejść na zasadzie takiej:

   – wielu podchodzi tak: Ja jestem zły, Ja jestem smutny itd.
   – zamiast Ja czuje w (tym danym momencie, w danej krótkie przemijalnej chwili) złość lub smutek, euforie, radość.

   Uczucia są obce i trza je obserwować i pozwalać im się wyrażać, zamiast jak wielu się z nimi UTOŻSAMIA.

   Miłość przez wielu praktycznie przez 90% społeczeństwa jest odbiera w formie Ego -romantycznej. Mieć partnera, posiadać, zdobyć partnera. Partner ma być naszą KARTĄ do szczęścia i ma nas radować. Wręcz MUSI.

   Dlatego mi wpis o seksualność gdy go przeczytałem z 2012 roku zniesmaczył. Dlaczego? Bo jest nastawiony na przeżywanie „orgazmów, przyjemności”. Jest to POTRZEBA, a sama potrzeba wypływa od EGO tak samo jak Pragnienia.

   Czym dla mnie jest Miłość w takim razie? Zrozumieniem podstawowej rzeczy o której wielu zapomina żyjąc w matrixie. Tym że każdy ma swoje życie, które trzeba uszanować i pozwolić drugiemu żyć tak jak chce.

   A jak jest w tej kwestii u tego 90% społeczeństwa? Wymagania, żądania wobec drugiej osoby. Tworzenie jakiś zasad w tym również jakiejś wierności. A czym ta wierność jest? Chęcią ZATRZYMANIA danej osoby tylko dla SIEBIE. Wielu się nie zastanawia skąd to wszystko pochodzi. Zamiast Analizować podłoże skąd takie myślenie pochodzi AKCEPTUJĄ to jako OGÓLNO przyjęte zasady: „No każdy tak robi” „Tak już przecież jest”. Kładą Lachę na te sprawy nic nie zmieniając powtarzając w kółko nic się już z tym nie zmieni. Jeszcze pchani strachem przed samotnością wchodzą w toksyczne związki uzależnień od drugiej osoby, gdzie ten układ Wypala obie strony.

  • nell
   Kwi 13, 2015 @ 21:00:27

   Uczucia są nam wszczepione, bodajże przez Anu czy Madruka, ale mniejsza o to, kto nam je wszczepił. Służą one w 3W do doświadczania rzeczywistości (taka jest bynajmniej „oficjalna” wersja, mniejsza o to) ;-). Faktem jest, ze tworzą one iluzję, tj. my poprzez myśli i uczucia odbieramy rzeczywistość, tym samym ją zafałszowujemy (każdy z nas to samo zdarzenie odbiera inaczej). Tymczasem rzeczywistość jest neutralna. Tak długo, jak uważamy, że nasze mysli, wyobrażenia, przekonania i uczucia na temat rzeczywistości są nią samą, i jak długo z tym wszystkim się utożsamiamy i tak długo jesteśmy pogrążeni w letargu (jesteśmy uśpieni). Można zatem wnoskować, że uczucia i myśli mają też za zadanie trzymać nas w uśpieniu.
   Uwalniamy ten program uczuć (i emocji) dopiero wtedy, gdy uświadamiamy sobie, że myśli są w nas (a nie my nimi jestesmy), że uczucia są w nas (a nie my nimi jesteśmy). Wtedy zaczyna „rodzić” się świadomość myśli i uczuć (także ciała) i zaczynamy odróżniać te wszystkie kwestie. I kiedy przestajemy się z nimi identyfikować (to jest proces!) ten program traci swą moc, a my uwalniamy się z iluzji umysłu (matriksa) i i stajemy sie Świadomi. Aby stać się w pełni świadomym, a tym samym pozbyć się tego programu musimy zintegrować te uczucia i emocje z sercem poprzez pełną akceptację ich. Wtedy do głosu zaczyna dochodzić nasza prawdziwa natura, czyli miłość bezwarunkowa, która programem nie jest. 😉
   Bynajmniej nic mi na ten temat niewiadomo 😀

 11. kruk
  Kwi 10, 2015 @ 11:02:35

  Czy możesz podać adres zamówienia Tachionu w krysztale.

 12. Marian
  Kwi 10, 2015 @ 06:47:40

  Witaj Krystal czy wiesz na jakiej stronce można zamówić kryształy od Kobry
  Pozdrawiam Światłem I miłością
  Marian


  nie wiem Marianie ❤ kr

 13. planetariusz
  Kwi 10, 2015 @ 02:02:31

  Można prosić adres lub stronę gdzie można kupić kryształy?
  pozdrawiam.

 14. Manifestacja
  Kwi 10, 2015 @ 01:19:53

  A te świecidełka gdzie można kupić ?

 15. oldwarriorJack
  Kwi 09, 2015 @ 23:15:14

  Dzięki Krystal za odpowiedź i za wyjaśnienie kwestii Archontow. Nie chodziło mi o niedocenienie pracy Kobry. Jednakże z tego co zrozumiałem cywilizacje, które obecnie pomagaja Ziemi i Ziemianom żyja w obfitości, więc maja wszystko to czego potrzebują. Dlatego też zastanowiło mnie to dlaczego nie mogą Kobry zaopatrzeć we wszystko czego potrzebuje tutaj( jeżeli działa jako ich agent a działa) aby nie musiał pobierać zapłaty za pomoc ludziom w taki czy inny sposób.
  W innych okolicznościach oczywiście rozumiem dlaczego Kobra pobieralby opłaty za swoje usługi.
  Jeżeli Kobra faktycznie płaci za to hurtowo to faktycznie należy mu się zapłata za poszczególne przedmioty tylko tutaj pojawia sie pytanie dlaczego kosmici wymagaja za nie zapłaty skoro żyją w obfitości i mogą mieć tych przedmiotów ile chcą i używanie tychże przedmiotów w ich światach jest na porządku dziennym.
  Pobieranie zapłaty pieniężnej przez Bashara jest całkowicie zrozumiałe bo chociaż robi kawał dobrej roboty i przekazuje mądre nauki to musi sobie jakos poradzić w tym matriksie 3D.
  Kobra natomiast jest agentem obcych cywilizacji, które go wspierają i ma bezpośredni kontakt z nimi, więc teoretycznie mogliby mu dać to czego potrzebuje do wykonywania swojej pracy za darmo, no bo i tak te przedmioty ma od nich prawda?
  Chyba, że ja to źle zrozumiałem, ale w takim wypadku prosze wytłumacz mi jak to wygląda?

  Czytałam o innych kontaktowcach, w tym o Simonie Parkesie, ze nie otrzymują od kosmitów prezentów i pieniędzy. Simon jest np. instruktorem jazdy i niedawno tez zaczął konsultacje na swoim blogu, i w ten sposób zarabia na życie. Wedlug mnie to by nie przeszkadzało, gdyby finansowo te osoby były wspierane przez ET, jednak nie są. Może to by łamało jakieś prawa kosmiczne, kontrakty? — kr

 16. oldwarriorJack
  Kwi 09, 2015 @ 21:23:47

  Fajnie wszystko opisane, mam nadzieje ze to prawda. Ostatnimi czasy zmieniłem swoje myślenie i postępowanie i nauczyłem sobie jakos radzic w tym matriksie, ale jednak to życie tutaj jest bardzo ograniczające a z punktu widzenia duszy przywykłem do czego innego. Dlatego też z niecierpliwościa czekam na wydarzenie. Częściowo na pewno to prawda bo rezonuje to ze mną i pewnie z wieloma innymi osobami tutaj, jednakże nieco traci sie wiare w to wszystko kiedy czyta sie „Gdy ktoś nosi na przykład biżuterię srebrną i Tachion w krysztale, które Kobra sprzedaje…”.- A nie mógłby po prostu tego rozdawać? To troszke odbiera wiare w jego całkowicie czyste intencje. Przypuszczam ze reszta przedmiotow też jest na sprzedaż a nie za darmo. Z jednej strony rozumiem ze gość musi zarabiać jakoś na życie w tym matriksie, ale kurcze to takie troche naciągane jest.
  Zwłaszcza, jeżeli ma kontakty z przedstawicielami innych cywilizacji to po co w ogóle mu pieniądze mogliby mu chyba dać „środki do życia”, tymbardziej jeśli jest ich agentem.
  Co wy o tym sądzicie?
  A i jeśli możecie mi wytłumaczyć. Skoro Archonci przybyli na Ziemie dopiero w 1996 roku to przez te kilkadziesiat tysiecy lat kontrolowal nas kto? Annunnaki, drakoni i reptilianie? Nie do końca to rozumiem bo ktokolwiek to robil kontrolowal przedewszystkim z wyzszych poziomow a wcielony to mogl byc conajwyzej w astralu, a na plaszczyznie fizycznej mogl miec swoich agentow. Ale wszystkie te negatywne, okropieństwa były wykonywane w celu zebrania negatywnej energii, dzieki ktorej mogliby przetrwac niewcieleni nazwijmy to ciemni panowie(bo przy odlaczeniu od zrodla nie mozna sie w nieskonczonosc nie wcielac). Myslalem ze tymi niewcielonymi panami sa archonci, ale najwyrazniej nie. Więc byli to albo „bogowie” wczesniej wymienionych ras albo ich przedstawiciele ale niewcieleni? Moze mi to ktos wyjasnic?
  A i taka jeszcze mała anegdota „Implanty te są umieszczane w naszej duszy, w naszym ciele eterycznym.”- Dusza to ciało przyczynowe, a nie eteryczne, chyba że to zdanie miało znaczyć, że i tu i tu są umieszczone, ale składniowo to jest to napisane tak jakby ciało eteryczne było duszą.


  oldwarriorJack’u, masz ciekawe przekonania. Chciałbyś korzystać z czyichś rzeczy „za darmo”, nawet jeśli dana osoba musi zapłacić za towar po cenie hurtowej? Nic nie jest tak naprawdę „za darmo”. Jeśli przyjmujesz czyjś towar, albo usługi nie dając nic w zamian, automatycznie zaciągasz energetyczny dług, który prędzej, czy później musisz spłacić. Możesz ten dług spłacić innej osobie, w innym czasie, w innych okolicznościach. Nawet okazanie wdzięczności lub słowo „dziękuję” jest formą zapłaty. Osoba dowartościowana oczekuje za swój czas i pracę zapłaty. Baszar to ładnie wyjaśnił osobom, które domagały się, aby Darryl Anka dawał swoje usługi za darmo. Zauważ, ze rzeczy za darmo zazwyczaj nie są doceniane przez osobę, która bierze.

  Archonci są w tym kosmosie od dawna na poziomie fizycznym i nie-fizycznym. Inwazja w 1996 była fizyczna, poprzez negatywną bramę gwiezdną. W podziemiach Ziemi było wtedy kilka milionów Reptylianów i innych. Archonci mogą pojawiać się w każdej formie w jakiej chcą. Używają tez Reptylianów, Szaraków, czy innych negatywnych istot, jako swoich pracowników. ❤ kr

  • klaps'a
   Kwi 09, 2015 @ 22:49:23

   no to ciekawie sie robi….co to reż będzie darmowe po Wydarzeniu, przemienienu czy podniesieniu…..

  • nell
   Kwi 09, 2015 @ 23:18:36

   My zaciągamy dług energetyczny, gdy jestesmy na poziomie ego, a zarazem w dualności, gdzie istnieje prawo równowagi. Oczywiscie te prawa zostały stworzone przez ciemne strony. Tak naprawdę my nigdy nie jestesmy w stanie spłacić tego długu, bo nigdy nie wiemy kiedy go spłacamy, a kiedy zaciagamy następny. Natomiast gdy ktoś osiagnął wyższy poziom świaodmości, wówczas nie zaciąga tego długu. A to dlatego, że na wyższym poziomie tych praw nie ma, stąd nie ma karmy.
   —–
   tak, prawa te dotyczą 3W i nie tylko zostały stworzone przez ciemnych, równowaga energetyczna raczej dotyczy tu wszystkich. Ci z wyższych wymiarów nie zaciągają ‚długów’, więc nie mają co spłacać – kr

  • Aldabra
   Kwi 10, 2015 @ 10:37:37

   Mogę tylko napisać z własnego doświadczenia, że konferencja i działania Kobry nie były merkantylne, handlowe ani biznesowe. Takiej energii tam nie było.
   Czuję się trochę zaskoczona, że akurat ten wątek się wzbudził 🙂
   Dotykaliśmy prezentowanych kamieni i miały bardzo różną energię, niektóre bardzo mocną i niespotykaną. Kobra więcej o „pieniądzach” ( i z jakiego powodu dla ludzkości są najważniejsze i wszystko się wokół nich kręci) oraz o resecie finansowym, mówił drugiego dnia – tłumaczenie w toku 🙂
   Na Wydarzenie się nie czeka 🙂
   Wydarzenie każdy z nas tworzy swoim aktywnym działaniem lub nie – a więc zróbmy to ! Let’s do it ! Medytacja – Niedziela 20.00 ❤ 🙂

 17. Margo
  Kwi 09, 2015 @ 17:56:57

  Dajamanti – jesteś jeszcze?gdybyś zdązył odp. na pytanie – czy etherium gold – jest dobrym specyfikiem dla ludzkiego zdrowia? otrzymałam dwie sprzeczne informacje – więc byłabym ci wdzieczna za informacje na ten temat , pozdrawiam cieplutko Margo

  • io donna
   Kwi 10, 2015 @ 11:49:28

   Dobra kobieto:)jest jedna najwazniejsza rzecz – to mysl:)mozna zazywac setki tabletek na rozne dolegliwosci, tych cudownie uzdrawiajacych rowniez ale jesli mysli beda brudne to nic nie pomoze:)polecam przeczytanie krotkiej ksiazeczki Jamesa Allena Tak jak czlowiek mysli, do sciagniecia za darmo z internetu, poza tym a i przede wszystkim MYSL!:)pzdr

   • Margo
    Kwi 10, 2015 @ 19:13:12

    witaj io donna – z tym myśleniem – akurat u mnie – bywa różnie – im więcej myślę – tym gorzej na tym wychodzę – wolę kierować się intuicją – gdyż wtedy – nigdy nie żałuję podjetej decyzji – pozdrawiam cieplutko i dzieki za radę Margo

  • Dajamanti
   Kwi 10, 2015 @ 14:40:51

   Witaj,

   Biały proszek złota, według mnie, gdy jest spożywany bez żadnych praktyk duchowych, po prostu nie uruchamia boskiej energii – nie ma takiej możliwości. A gdy są praktykowane techniki duchowe, to i tak ta energia zaczyna być widoczna, bez potrzeby spożywania tego specyfiku!

   Według mnie biały proszek złota, jest szkodliwy dla zdrowia, a Źródło stworzyło człowieka bez potrzeby spożywania dosłownie niczego, co pozwoliłoby osiągnąć oświecenie i pełne zdrowie.

   Sekretem jest: Jeżeli Twoje ciało jest wolne od wszystkiego co zewnętrzne, wtedy Twoje wnętrze jest wolne, a Ty spokojnie możesz osiągnąć wszystko, nawet upragnioną złotą barwę światła aury.

   Kocham Cię 🙂 ❤

   • Maria W.
    Kwi 10, 2015 @ 18:10:50

    Witaj Drogi Dajamanti ! Dzięki ,że jesteś !

    Napisz proszę ,jak mam rozumieć ten fragment Twojej wypowiedzi :
    ” Jeżeli Twoje cialo jest wolne od wszystkiego co zewnętrzne , wtedy Twoje wnętrze jest wolne… ” ?
    Rozumiem ,że chodzi o wszelkiego rodzaju medykamenty , ale czy coś jeszcze ?
    A pożywienie ? A uczucia , myśli ?

    Z Milością ! – Maria

    • Mirka
     Kwi 10, 2015 @ 20:33:09

     Pewnie, ze pozywienie jest z zewnatrz i jest uzalezniemiem.

     Polecam, bardzo inspirujace:

     https://m.youtube.com/watch?v=0NczGoqQFOo
     https://m.youtube.com/watch?v=lQ4Ko-tapX8

     Pozdrawiam

     Mirka

    • Dajamanti
     Kwi 10, 2015 @ 22:11:41

     Kochana Mario,

     Niektóre osoby na własnych ścieżkach duchowych, stosują wszelkiego rodzaju mikstury, specyfiki, narkotyki lub zioła halucynogenne, które mają pomóc osiągnąć szczyty duchowe. Ważnym jest, aby się od tego wszystkiego uwolnić. Tylko wibracje, które przywołujemy za pomocą uczuć, są tymi energiami, które krążą po naszych ciałach, pozwalając na ewolucje lub na samozniszczenie naszych form fizycznych, oraz rzecz jasna całego otoczenia, które podłączone pod nas samych, w użyciu wibracji negatywnych, działają na naszą niekorzyść.

     Jezeli ciało jest wolne od tego wszystkiego, oczyszcza się również wnętrze duchowe. Wtedy i tylko wtedy kiedy wnętrze również jest wolne, człowiek może osiągnąć upragnione wzniesienia na wyższe poziomy.

     Kocham Cię Mario 🙂 ❤

    • Maria W.
     Kwi 11, 2015 @ 08:31:42

     Tak Kochany !
     Tworzyć tylko pozytywne myśli , by ” produkowaly ” tylko pozytywne uczucia i wibracje to mój cel i moje marzenie.

     Trzymaj za mnie kciuki – prosze :}

     Też Cię Kocham – Braciszku !!!

    • Maria W.
     Kwi 11, 2015 @ 08:37:46

     Dziękuję Kochana Mireczko za podpowiedż !
     Chętnie obejrzę.
     Pozdrawiam serdecznie ! – Maria

   • Margo
    Kwi 10, 2015 @ 19:09:52

    kochany Dajamanti – dzięki -przytulam cię do serducha

 18. anaja
  Kwi 09, 2015 @ 15:30:44

  Myślę że te informacje współgrają ze sobą jest to dowód na to że ziemia się wznosi
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/04/czestotliwosc-rezonansu-schumanna-z.html

 19. io donna
  Kwi 09, 2015 @ 06:25:37

  …istnieją inne rasy i cywilizacje we Wszechświecie…nie podlega zadnej dyskusji – doswiadczylam, pzdr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: