Flota Sojuszu i Raport z Konferencji Przełomu

.

Flota Sojuszu – 31 marca 2015

Raport z Konferencji Przełomu – 25 marca 2015

Od inwazji archontów w 1996 roku, trwa intensywna wojna w tym Układzie Słonecznym.

Tuż po 1996 roku, wspólne Drako-Reptyliańskie floty wraz z wieloma frakcjami Illuminati tajnego programu kosmicznego miały niemal całkowitą kontrolę nad tym Układem Słonecznym.  Wielu ludzi zostało zmuszonych do pracy dla nich jako niewolnicy w kopalnictwie na asteroidach.  Siły Drako zajmowały kolonie w zewnętrznym Układzie Słonecznym, a Iluminaci byli skoncentrowani bardziej na pasie asteroid, Marsie i Księżycu.

Na Księżycu był tradycyjny podział pomiędzy bliższą stroną i przeciwną stroną.  Bliską stronę zajmowały głównie pozytywne rasy, z głównym wyjątkiem bazy Archimedesa, zniszczonej wcześniej w 1977 roku, która należała do programu Słonecznego Strażnika.  Drakoni, Reptylianie i Iluminaci mieli swoje bazy głównie po przeciwnej stronie.  Powodem tego było to, że chcieli ukryć swoją działalność od wścibskich oczu ludzkości na powierzchni Ziemi, ale zarazem nie mieli zaawansowanej, maskującej technologii, jaką posiadały siły Światła.  Z tego samego powodu malowali swoje tajne statki kosmiczne w kolorze czarnym, aby obniżyć ich albedo (refleksyjność), w celu uniknięcia ich wykrycia przez profesjonalistów i amatorów astronomii na powierzchni Ziemi.  Również musieli dostosować trajektorie lotu, aby zminimalizować ryzyko wykrycia.

LOC (Lunar Operations Command – Dowództwo Operacji Księżycowej), które było głównym bastionem programu Słonecznego Strażnika, a które teraz należy do sił Światła, znajduje się po drugiej stronie Księżyca.

To jest interesujące, że pewien  głęboki intel o koloniach wyciekł w internecie, w przebraniu fantastyki naukowej, z niektórymi opisami kolonii bardzo blisko rzeczywistości:

http://www.karridian.net/robotech_sc_offworld.html

Ponadto, istnieją pewne ciche spekulacje o możliwości podziemnych baz księżycowych w mediach głównego nurtu:

http://rt.com/news/242893-moon-lava-tubes-size/

Na szczęście, po inwazji w roku 1996, główna baza sił Światła na Ganimedesie [Ganimede] nie została przejęta.  Baza na Ganimedesie jest lokalizacją głównego portalu w kierunku Syriusza.  Międzywymiarowego dla tego systemu słonecznego i portal ten był utrzymywany w stanie nienaruszonym w czasie całej tej inwazji, utrzymując Światło.

Oprócz tego, został zorganizowany ruch oporu w niewolniczej kolonii Drako/Illuminati na planecie X.  Ruch Oporu fizycznie skontaktował się z Plejadianami zaparkowanymi poza heliopauzą w zewnętrznym pasie Kuipera i z plejadiańskim poparciem zorganizował bunt na planecie X w grudniu 1999 roku, wyrzucił Illuminati, uwolnił planetę i przeniósł swoją bazę do podziemnej sieci Agartha na planecie Ziemia.

Od tego czasu Planeta X była używana przez siły Światła jako baza strategicznych operacji porządkowych Układu Słonecznego. Najpierw wyczyścili główną fortecę wojskową sił ciemności na Charonie.  Potem działali dość szybko na zewnętrznym Układzie Słonecznym, oczyszczając go, a następnie intensywne walki miały miejsce w głównym pasie planetoid pomiędzy 2000 i 2003 r.

W marcu 2001 roku, pewna ważna operacja sił Światła została zakończona i Centralna Cywilizacja mogła interweniować bezpośrednio w Układzie Słonecznym. Umiejscowili swoje sferyczne, centralne stacje o wielkości Księżyca na obrzeżach heliopauzy tego Układu Słonecznego, aby ustabilizować napływ intensywnych energii z Galaktycznego Centralnego Słońca, które miało się stać bardziej aktywne u szczytu cyklu 26.000 lat.  Kierując te energie harmonijnie do Układu Słonecznego, wiele kataklizmów, w tym te na Ziemi, zostało uniemożliwionych.  Gdy Iluminaci wykryli obecność tych globów, wystraszyli się i stworzyli 9-11.

W 2003 roku, siły Światła zaczęły przeważać w Układzie Słonecznym, a w 2012 roku, wszystkie negatywne tajne programy kosmiczne, z wyjątkiem tych, podłączonych bezpośrednio do grupy Chimery zostały wyczyszczone.

Teraz jedynym problemem poza Ziemią jest bardzo mała liczba osobników Chimery i ich sługusów, którzy bronią swoich warowni słonecznego systemu (głównie strażnicze stacje implantów) z plazmowymi bombami, toplet i dziwadełko.  Ponieważ każdy na Ziemi ma implanty, które blokują dostęp do tego intela, cały intel o Chimerze jest w najgłębszym cieniu podświadomości zbiorowej, o wiele głębszym niż SRA, MK Ultra, MILAB lub SSP (tajne programy wojskowe i kosmiczne – kr).

Po udanym otwarciu portalu IS:IS w dniu 15 grudnia ubiegłego roku, co zakończyło triangulację ciemności dla lokalnej gromady galaktyk, Centralna Cywilizacja umieściła większe sferyczne, centralne stacje (niektóre z nich do 30.000 mil średnicy) w heliopauzie i przemieściła wiele mniejszych, te o wielkości Księżyca, wewnątrz Układu Słonecznego.

Po pomyślnym usunięciu wszystkich fizycznych bomb dziwadełko i toplet pod koniec stycznia tego roku, operacja na rzecz ostatecznego wyzwolenia naszego Układu Słonecznego (nazwa kodowa MOSS) została zainicjowana.

Planeta Ziemia jest wciąż przedmiotem wojny proxy (zdalnej – kr) pomiędzy wieloma rasami pozaziemskimi.  Przedstawiciele wielu ras weszli w tę kwarantannę wiele wcieleń temu i ciągle walczyli.  Po stronie Światła, większość pracowników Światła pochodzi z Plejad i Syriusza.  Wielu wojowników Światła pochodzi z Antaresa i Arkturusa.  Większość przedstawicieli rodzin Smoka pochodzi z pozytywnych frakcji drakońskiej rasyWielu członków Ruchu Oporu i pozytywnego wojska pochodzi z Andromedy.  Po ciemnej stronie, Rothschildowie pochodzą z Oriona.  Frakcja Rockefeller / Bush / Illuminazi pochodzi z negatywnych frakcji drakońskiej rasy.  Państwo Islamskie i najemnicy Blackwater / Xe / Academi mają pochodzenie Reptyliańskie.  Jezuici i rodziny Czarnej Szlachty pochodzą z negatywnej frakcji Andromedy.

Ogólny plan sił Światła, aby wyzwolić nasz Układ Słoneczny i ogólny zarys ich pozycji floty były znane od dziesięcioleci:

http://www.luisprada.com/Protected/Galactic_Federation_Fleets.htm

Wszystkie statki sił Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego są zamaskowane z membraną Tachyon, aby uniknąć wykrycia z powierzchni Ziemi.  Wiele z tych statków ma podobną orbitę jak główny pas planetoid i obiekty pasa Kuipera i większość ich membran Tachyon wyświetlają widmowe sygnatury zwykłego chondrytu (dla statków z pasa asteroid) i sygnaturę widmową zamrożonego metanu (dla statków z pasa Kuipera).  Dlatego też ziemscy astronomowie mylą je z regularnymi asteroidami albo z obiektami Pasa Kuipera.

Statki te nie są statkami takimi, jak to rozumiemy.  Są one wielowymiarowymi biosatelitami, organiczną interakcją świadomości i inteligentnej materii Światła.

Mniejsze statki należą do Komendy Asztara, Komendy Jowisza i flot Plejadian, Syriuszy, Andromedy, Arkturian i Oporu.  Większe sferyczne biosatelity należą do Centralnej Cywilizacji.

Centralna Cywilizacja jest starożytną rasą, która rozwinęła się w pobliżu Galaktycznego Centralnego Słońca i jest pierwszą rasą w Galaktyce, która osiągnęła dojrzałość duchową wiele milionów lat temu.  W niektórych kręgach, rasa ta jest znana jako WingMakers:

http://soulconnection.net/glossary_in_depth/central_race.html

Czasami objawiali się w historii ludzkiej jako fizyczne istoty anielskie ze skrzydłami.

Jedna z ich przedstawicieli, Iona, przyniosła na Ziemię tajemnice Bogini w Atlantis:
http://2012portal.blogspot.com/2013/10/make-this-viral-aion-portal-activation.html

Miliony lat temu Centralna Cywilizacja rozpoczęła budowę międzywymiarowych bram w całej galaktyce i stworzyła galaktyczną sieć Światła.  Jak to robiła, napotykała w galaktyce wiele ras, pomagając im osiągnąć taki sam poziom dojrzałości duchowej.  Wszystkie te suwerenne, duchowo dojrzałe rasy stworzyły konfederacyjną unię, która nazywa się Galaktyczna Konfederacja (NIE Galaktyczna Federacja).  Jak sama nazwa wskazuje, to nie jest scentralizowana federacja o mentalności roju, ale luźna, konstruktywna, konfederacka unia suwerennych, dojrzałych ras.  Możesz przeczytać różnicę pomiędzy federacją i konfederacją tu:

http://www.diffen.com/difference/Confederation_vs_Federation

Istnieje specjalna dywizja Galaktycznej Konfederacji, która nazywa się Komendą  Asztara.  Celem Komendy Asztara jest wyzwolenie naszej planety.  Inną ważną dywizją jest Komenda Jowisza.  Komenda Jowisza jest strażnikiem portalu Ganymedesa i jego głównym celem jest duchowe wyzwolenie tego Układu Słonecznego.  Jest ona główną siłą duchową Orderu Gwiazdy i rodzin Niebieskiego Smoka.

Wielu ludzi było umysłowo zaprogramowanych przeciwko Komendzie Asztara po roku 1996.  Od tego czasu większość channelerów była również zaprogramowana.  Ich transmisje były zakłócone i obecnie głównie otrzymują zwodnicze wiadomości z eterycznej / plazmowej technologii siatki archontów.

Kluczem tutaj jest, aby szukać Światła.  Jeśli szukasz kontaktu z siłami Światła, znajdziesz to. Jeśli zdecydujesz się, aby zawsze skupiać się na negatywności, obawiając się, że wszystko jest tylko kolejnym oszustwem, znajdziesz to. Więc wybieraj swoje skupienie mądrze.

Będąc obecnie w fazie Przełomowej, celem Sojuszu (inne słowo na alianckie Światło) jest kontynuacja ostatecznej ofensywy, aby całkowicie wyzwolić Sektor 3.  Sektor 3 to głęboki intelowy kryptonim dla Układu Słonecznego.

Sojusz sił pozaziemskich stanowi główną siłę stojącą za BRICS i Wschodnim Sojuszem na powierzchni tej planety.

Po ukończeniu MOSS (Multidimensional Operations Solar System – Wielowymiarowa Operacja Systemu Słonecznego) i kolejnych Operacji Podksiężycowych nastąpi Wydarzenie.

Będzie to realizacja starej przepowiedni, która jest częścią duchowej tradycji Centralnej Cywilizacji o czasie, kiedy cała ciemność zniknie z Galaktyki i galaktyczna sieć Światła zostanie ukończona.

Wiele intela o sytuacji w naszym Układzie Słonecznym ukaże się w najbliższej przyszłości na moim blogu i także inne źródła intela, podczas jak operacje wyzwolenia są kontynuowane.  Dlatego jest ogromnie ważne, abyś sam studiował o podstawowych faktach na temat Układu Słonecznego dla lepszego zrozumienia intela, który się ukaże:

http://www.space.com/56-our-solar-system-facts-formation-and-discovery.html

Przełom jest blisko!

*******

Raport z Konferencji Przełomu – 25 Marzec 2015

Z zakończeniem ostatniej kwadratury Uran-Pluton ostatnie Okno Możliwości zostało zamknięte.  Oznacza to po prostu, że wszystkie nasze aktywacje portalu ustabilizowały eteryczną siatkę Światła wokół tej planety do tego stopnia, że ​​archonci i Chimera nie mogą ponownie jej całkowicie przejąć.  Jesteśmy teraz głęboko w fazie Przełomu.  Energia stale gromadzi się w kierunku końcowego Przełomu, który skumuluje się w Wydarzenie.

Naszej konferencji w Konstancji towarzyszyło wiele znaków na niebie.  Na tydzień przed konferencją, niebo w Niemczech i w Szwajcarii zostało rozświetlone jasnym meteorem, który później spadł gdzieś w Alpach Szwajcarskich:

http://rt.com/news/240977-switzerland-fireball-sky-dashcam/

Interesujące jest to, że ten meteor przeleciał dokładnie nad Konstancją.

Także dzień przed rozpoczęciem konferencji mieliśmy zaćmienie słońca zaledwie kilka godzin przed równonocą.  To zaćmienie oznacza powrót równowagi na planecie.  Zrobiłem to zdjęcie zaćmienia dość blisko Konstancji:

Konferencja odniosła wielki sukces, gdyż udało nam się stworzyć z silną, dedykowaną grupą przełom równowagi.  Energia równowagi będzie jedną z najbardziej potrzebnych energii w ciągu pierwszych godzin i dni po Wydarzeniu.

Przełom jest blisko!

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2015/03/the-alliance-fleet.html

http://2012portal.blogspot.com/2015/03/march-monthly-update-another-interview.html

124 Komentarze (+add yours?)

 1. asia
  Kwi 15, 2015 @ 16:40:32

  Z ksiazki Osho ‚ techniki medytacji „

  Fajna technika , prosta i bardzo skuteczna dlatego zapragnelam sie nia z Wami podzielic.

  Emanowanie miloscia

  Praktykuj milosc. Siedzac samotnie w swym pokoju , badz pelen milosci. Emanuj miloscia.Caly pokoj napelnij energia swej milosci. Odczuwaj wibrowanie nowa czestotliwoscia, kolysanie, jakbys byl w oceanie milosci. Natychmiast zaczniesz odczuwac, ze cos sie dzieje , zmienia sie cos w twej aurze, wokol ciala. Wokol twojego ciala powstaje cieplo… jak gleboki orgazm. Stajesz sie bardziej ozywiony. Znika cos sennego. Powstaje uwaznosc. Kolysz sie z tym oceanem. Tancz, spiewaj, niech caly pokoj napelni sie miloscia.
  Na poczatku wydaje sie to dziwaczne. Gdy poraz pierwszy zdolasz napelnic pokoj energia milosci , swoja wlasna energia, ktora odbijajac sie od scian opada na na ciebie i czyni cie tak bardzo szczesliwym., czujesz : „ Czy ja sam sie hipnotyzuje ? Czy ulegam zludzeniom ? Co sie dzieje ? Zawsze myslales, ze milosc przychodzi od kogos innego. Matka jest potrzebna, zeby cie kochac, ojciec, brat, maz, zona, dziecko – ale zawsze ktos inny.
  Milosc uzalezniona od kogos innego jest uboga miloscia. Milosc, ktora powstaje w tobie . ktora tworzysz z wlasnego istnienia , jest rzeczywista energia . Pojdz gdzies otoczony tym oceanem, a kazdy , kto zblizy sie do ciebie , nagle znajduje sie w innej energii.
  Ludzie patrzec beda na ciebie szerzej otwartymi oczami. Bedziesz ich mijal, a oni poczuja wietrzyk, jakiejsc nieznanej energii, poczuja sie swiezej. Chwyc kogos za dlon, a jego cialo zacznie wibrowac. Zbliz sie do kogos a ten czlowiek zacznie sie czuc bardzo szczesliwy bez zadnego powodu. Stajesz sie gotowy do dzielenia sie .

  🙂

 2. Czyste Marzenie Boga
  Kwi 12, 2015 @ 16:51:35

  Dziękuję .Cannou . Trochę się podszkoliłam 🙂

 3. emin
  Kwi 10, 2015 @ 18:11:09

  Witam, mam pytania do Dajamantiego. Czy mógłbyś kochany wyjaśnić te kwestie?
  Czy całą prawdę na temat zamachu w Smoleńsku poznamy po Wydarzeniu? Ile lat jeszcze mamy czekać? Czy winni zostaną osądzeni czy też mordercy będą mogli liczyć na łaskę a nawet możliwość wzniesienia? Czy ci, co odbywają karę w więzieniach zostaną wypuszczeni i wyleczeni? A co z Iluminatami, z 13 rodzinami, które rządzą ludzkością, pozostaną na Ziemi i będą się wznosić?
  Pozdrawiam ❤

  • Dajamanti
   Kwi 11, 2015 @ 11:15:36

   Witaj Eminie,

   Po wydarzeniu, czyli po odsunięciu od władzy ostatnich członków kabała, raczej nie będzie żadnych informacji o katastrofie Smoleńskiej…ataku na WTC itd. A wiesz dlaczego? Bo to nie będzie już miało sensu. Po co ludziom mącić umysły takimi tekstami: „Patrzcie, to oni to zrobili! To wszystko ich wina! Wymordowali tyle istnień” – i to wszystko tylko po to, żeby zasiać u ludzi następne ziarna nienawiści, które mają się nijak, do ziaren miłości.

   Oczywiście można tutaj powiedzieć, że ludzie powinni wiedzieć kto to zrobił! Ale po co? Kto? Kabał. A imiona i nazwiska są niepotrzebne, bo i tak nikt ich nie zna. Te organizacje są niezwykle tajne i ci którzy biorą w nich udział, mają tak wiele imion i nazwisk, że praktycznie sami do końca nie wiedzą, jak się nazywają. Ich szefowie tak samo. Szefowie tych szefów, również tak mają. To jest taki rządowy fraktal kabała. W Smoleńsku wszystko było zaplanowane, od częstotliwości drgań które pozbawiły pilotów władzy nad samolotem, po wytworzoną sztuczną mgłę. Kto to zrobił? 3 organizacje, które dostały rozkaz od tych 6 z góry, a te od 12 jeszcze wyżej. Setka imion i nazwisk, które mają tak naprawdę jedną nazwę: Kabał.

   Po wydarzeniu kabał zostanie odsunięty, to po co dalej wspominać o kabale? Nie ma sensu prawda? No właśnie 🙂

   Moj Drogi Eminie. We więzieniach, znajdują się setki osób o dobrych sercach, jak i również tych zatrutych. Jak myślisz, którzy z nich mają największe szansę na delektowanie się wymiarem miłości? 🙂 Oczywiście wśród więźniów, którzy emanują wibracje niskie, znajdzie się spora grupa ludzi, którzy niejako nawrócą się. Czyli zaczną emanować wyższe wibracje, a niektórym uda się dotrzeć do wibracji czystej miłości.

   Ale jest jeszcze jedna sprawa, którą chciałbym tutaj poruszyć.

   Wiele osób interesuje się Putinem, Obamą…a Putin zrobił to lub tamto, Obama powiedział tak a nie tak, a kabał zrobił jeszcze inaczej. A to bazy kosmiczne są tu, Archonci robią jakieś fałszywe światła astralne itd. Te osoby naprawdę sądzą, że śledzenie tych wydarzeń, przeniesie ich w końcu na upragniony świat 5D. Ale bez pracy nad sobą, nie będzie dostrzegalnych zmian na zewnątrz. Nie można żyć w świecie miłości, bez uprzedniego emanowania miłością.

   Obama, Putin, Archonci, Kabał – oni nie mają wpływu na nasze życie! Wiem jak to brzmi, ale taka jest prawda. Oni nie mogą za nas emanować wibracjami i tworzyć naszą rzeczywistość. Oni nie uaktywnią w nas ciał świetlistych. Nie dostarczą naszej istocie potrzebnej dawki energii Miłości. Nie mogą tego zrobić za nas, ponieważ tworzą własną rzeczywistość. Człowiek siłą wibracji, może się od tej rzeczywistości spokojnie odciąć…i tutaj jest rola Pracowników Światła.

   Czy ktoś jeszcze pamięta, jaką liczbę osób emanującą miłość podał Gregg Braden, aby można było zmienić świat? A Pracowników Światła jest o wiele wiele więcej. Gdyby choć każdy z nich, przeznaczył pół dnia na tworzenie czystej wibracji miłości, to byłoby już dawno po wydarzeniu, wzniesieniu, a Gaja kąpałaby się w tym cudownym rożowo-złotym pięciowymiarowym świetle. Zamiast tego, Pracownicy Światła śledzą losy Putina, Obamy, Kabała denerwując się i wciąż czekając na wydarzenie, które powinno było się już zakończyć pod koniec lutego 2013 roku.

   Usunięcie Kabała to jedno, a zmiana w ludziach to zupełnie co innego. Nie można tylko oczekiwać na wzniesienie, ponieważ każdy ludzki strach, zdenerwowanie, działa na korzyść kabała i tak zwane „pozytywne wojsko” opisane przez Kobre, swoją walkę będzie toczyło latami.

   Dlatego proszę te osoby które przeczytają moją wiadomość, aby zastanowiły się nad tym tekstem. Uczucie Miłości jest wibracją najwyższej energii, która pozwoli na szybkie pokonanie Kabała. Możecie zapytać: „Ale co to da, skoro tylko ja będę emanował miłość?” Moi Kochani, ja jestem miłością, dlatego otacza mnie miłość. Moja rodzina również jest miłością, bo ja nią jestem. Jeżeli będziecie miłością, będzie Was otaczała miłość. Wszędzie gdzie się pojawicie, swoją miłością będziecie zarażać wszystkich dookoła. Tak to działa. Do tego celu został stworzony „Wielki Projekt Energetyczny”, jak i również „Zgrupowanie Złotego Księżyca”, czyli ludzi którzy przez 24h emanują miłość. Są jeszcze inni, którzy również osiągnęli stan czystej miłości, ale dalej jest to za mała liczba, aby mógł zabrzmieć ton wysokiej i niskiej częstotliwości na Gai, symbolizujący przejście do 5D.

   Śmiało, spróbujcie być miłością dzisiaj, jutro, pojutrze, za godzinę i w następnej minucie. Spróbujcie nią być, a sami przekonacie się co się stanie. Wasze życie będzie niezwykle udane, dlatego robicie to przeważnie dla siebie samych, a ciało świetliste jest tylko skutkiem ubocznym, podtrzymywania w sposób ciągły wibracji miłości.

   Jesteście Pracownikami Światła. Pracujcie ze Światłem, które jest Miłością. Pracujcie z nim przez cały czas. To jest Wasza jak i moja misja i o to Was proszę.

   • krystal28
    Kwi 11, 2015 @ 21:09:29

    Kochany Dajamanti, absolutnie się z Tobą zgadzam o konieczności promieniowania miłością, medytacji, itp. w obecnych czasach. Jednak każdy z nas jest na swoim etapie i jeśli ktoś jest ciekawy pewnych informacji, to musi je najpierw zaspokoić zanim uda się na wyższe „pastwiska”. Upominanie, że powinien zajmować się czymś innym może spowodować przeciwny skutek, opóźniając jego postęp duchowy.

    Dobrym przykładem może być tu Skala Emocjonalnej Orientacji w 22 rozdziale książki „Proś, a będzie ci dane” Esther i Jerry Hicks. (dostępna po polsku). Jeśli ktoś jest w depresji, strachu, czy rozpaczy, osoba przekonywująca go do poznawania/przeżywania duchowej ekstazy tylko go zirytuje. Spektrum emocji musimy przechodzić w górę po kolei, stopień po stopniu.

    Bardzo się cieszę, że macie grupę oddanych osób, które utrzymują Światło w południowym regionie Polski. W miłości ❤

    • Dajamanti
     Kwi 11, 2015 @ 22:49:34

     Tak kochana Krystal, znam tę skalę i to co napisalaś jest prawidłowe. Ale moja wiadomość jest dla weteranów Twojej strony, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak i tych, którzy wiedzą i nie boją się emanować miłością.

     Obiecałem jeszcze innym, że tą wiadomość tutaj umieszczę. Gdyby każdy z osób tutaj piszących mógł zobaczyć Gaje na tej wielkiej szali i to, że do przechylenia jej w stronę pieciowymiarowego świata brakuje tylko troszkę woli ludzkiej i energii miłości, zaczął by tę miłość emanować dokładnie w tej chwili, bez względu na wszystko.

     Potrzebujemy Kochana ludzi emanujących miłością, aby ten proces mógł się już zakończyć i żeby nie trwał całe lata.

     Jeżeli mój apel dotrze do przynajmniej dwóch lub trzech osób, to i tak będzie to wielki sukces. A jeżeli nie, to będziemy musieli powiększyć nasze zgrupowanie lub poszukać pomocy w innym miejscu.

     Masz racje, jest tutaj wiele osób, którzy dopiero zaczynają swoją duchową przygodę i te osoby raczej nie przejmują się tym, co ktoś inny napisze. A jeżeli nawet, to szybko im przechodzi 🙂

     Nie będę już Kochana powtarzał się tutaj na Twojej stronie, bo wiem że mogę trochę wprowadzać wewnętrznego zamieszania.

     Ale…może i warto było spróbować 🙂

     Dziękuję 🙂 ❤

     Dzięki za Twoje słowa, Dajamanti. To tylko wymiana zdań, a tarcie często przysparza się do wzrostu. Zawsze tu jesteś bardzo mile widziany ❤ 🙂 – kr

    • Dajamanti
     Kwi 11, 2015 @ 23:08:37

     🙂 ❤

    • Mia
     Kwi 14, 2015 @ 11:18:17

     Drogi Dajamanti ❤

     Dziekuje, ze sie tu pojawiles i napisales to, co napisales 🙂

     Od 2012 czytam ten blog i dawne przekazy od Archaniolow, Hilariona pomogly mi bardzo w mojej ewolucji i pelniejszym zrzumieniu. Kiedys kazdy dzien rozpoczynalam od lektury tych przekazow na tym blogu. Dawaly mi one sily, wzbudzaly optymizm i pozytywne nastawienie, ktorego wtedy mi brakowalo.

     Od pewnego czasu, ilekroc tu wejde, widze teksty od Kobry i inne tego rodzaju. Rozumiem, ze niektrorych one ciekawia i sa za nie wdzieczni. Byc moze tez takie informacje rozniez sa potrzebnem o ile sa one prawdziwe,
     Nie bede z tym polemizowac ale pozwole sobie wyrazic swoje odczucia.
     Mnei one niewiele daja. Wrecz nei moge tego czytac. Raczej mnie doluja i obnizaja moje wibracje. I mam walsnie takie same odczucia jak Ty. Ze w jakis sposob odciagaja od prawdziwej pracy, ktora wlasnie jest praca nad soba.
     Mam wrazenie, ze przywizuje sie zbyt duza wage do tych negatywnych inforancji, ktoc o zrobil, czego nei zrobil i kiedy to niby ma nastapic owe wzniesienie.
     A to kiedy ono nastapi zalezy od nas samych.

     Przedwczoraj rozmaialam z Gaja. Prosilam ja aby zatrzymala te masakre na swoim ciele, aby nie pozwolila niszczyc natury… Dzis trafilam na Twoja wypowiedz.

     To my mamy jej w tym pomoc, poprzez prace nad wlasnymi wibracjami, emocjami, nad wznoszeniem sie.

     Droga Krystal, Ty tez masz racje. Nie kazdy jest w stanie wygenerowac w sobie natychmiast takiej milosci. Ja nie potrafie… ale…poprzedni profil Twojego mi bardziej w tym pomagal. Kochana Krystal, czy nie zechcialabys dla rownowagi zamieszczac tu takze czegos bardziej budujacego? Przekazow Michala, Hilariona, rafaela, Aniolow… ? Oczywiscie zrobisz jak zechcesz ale mnei teskno do tamtejszej radosci ktora panowala na Twoim blogu. A tych negatywnych informacji po prostu nie jesten w stanie juz czytac.

    • krystal28
     Kwi 14, 2015 @ 19:02:06

     Droga Mio, przekazy od Metatrona, Michała są udostępniane, gdy tylko Tessi je przetłumaczy. Przykro mi, że wiadomości od Kobry Cię ‚dołują’. Dla wielu osób jest to jedno ze źródeł ważnych informacji, otuchy i nadziei.

     Musimy także brać pod uwagę, że wiele przekazów od rzekomych mistrzów, aniołów pochodzi od fałszywego światła, sztucznej inteligencji ciemnych, aby nas utrzymywać uśpionych i biernych, teoretyzujących bez końca o „bezwarunkowej” miłości i innych duchowych aspektach. Czy to widzisz? Tak, kierunek New Age był opracowany przez ciemnych dla tych, którzy wymykali się z religii głównego nurtu, i ja byłam pod jego wpływem przez jakiś czas, muszę przyznać.

     Wznoszenie się/oświecenie nie polega na ciągłych dyskusjach, czy czytaniu o duchowości, ale raczej na wewnętrznej transformacji, postawie, często cichej, i na odważnym DZIAŁANIU na rzecz ludzkości. Po to przyszliśmy do tej trójwymiarowej, fizycznej rzeczywistości, gdzie ekspresją m.in. jest działanie ❤

    • Mia
     Kwi 17, 2015 @ 10:21:34

     Droga Krystal, rozumiem co chcesz powiedziec i niewatpliwie masz slusznosc we wszystkim co mowisz 🙂

     Ale..powiedz mi kochana, mnie a jeszcze lepiej odpowiedz sobie sama na to pytanie :)…jaka masz pewnosc, ze te teksty nie sa rowniez jakas forma manipulacji? No i do jakich dzialan te teksty inspiruja? Bo moje odczucia co do nich sa takie, gdybym chciala wyciganac z nich esencje to wygladalaby ona nastepujaco:
     „Podjete zostaly dzialania x w wyniku ktorych usunieto wrogie energie y”

     Tylko… JAKIE DZIALANIA? i KTO je podjal?

     Czy ktos to wie?

     A przekaz (cel) podstawowy jaki z nich plynie ja odbieram jako nastepujaco:

     „Nic nie musicie robic, poniewaz podjeto juz dzialania i wszystko co zle jest usuwane z waszej planety, wiec mozecie sie zrelaksowac i slodko spac dalej” 😉

     Droga Krystal, nie odbieraj tego prosze tylko jako krytyki, ale bardziej jako glos czytelniczki Twojego wspanialego blogu, ktora dzieli sie z Toba swymi odczuciami, bys sie nad nimi zastanowila. Moze nie mam racji i wolalabym szczerze powiedziawszy jej nie miec ale nie wiem dlaczego ja tych tekstow, mowiac kolokwialnie ” nie czuje” a dokladniej mowiac, czuje je tak jak napisalam powyzej.
     Jako usypiajace i wlasnie demotywujace do dzialania.

     A w jaki sposob one Ciebie Krystal zmotywowaly do dzialania, o ktorym mowisz, ze jest konieczne, w czym zreszta calkowicie sie z Toba zgadzam.

    • krystal28
     Kwi 17, 2015 @ 16:41:55

     Droga Mio, staram się tak jak Bashar powiedzial: robić to co daje mi entuzjazm i tak jak prowadzi mnie serce. Wskaz, gdzie Kobra sugeruje, aby nic nie robić tylko być biernym. Czy naprawdę przestudiowałaś teksty Kobry z otwartym umyslem i zrozumieniem?

     Od momentu, gdy prowadzę ten blog przychodzą tu czasem osoby z zamiarem, aby na mnie wpłynąć, jak mam go prowadzić. Jedni są subtelni, ubierając swoje posty w ładne słówka, drudzy nie są tak bardzo subtelni. Zamiar jest jeden, aby odwrócić moją uwagę od tego co robię.

     Droga Mio, nie szukaj szczęścia na zewnątrz i nie miej od nikogo żadnych oczekiwań, ponieważ w momencie, gdy zaczniesz je mieć czeka Cię rozczarowanie. Zamiast prób subtelnych manipulacji, spróbuj wybierać blogi/strony, które przyniosą Ci 100% satysfakcji i wtedy nie będziesz miała potrzeby na nikogo wpływać. W końcu Ty kreujesz swój świat. W miłości ❤ kr

   • dafidoo
    Kwi 11, 2015 @ 23:20:31

    Kochany Bracie Dajamanti! Dla mnie możesz codziennie pisać takie informację bo dzięki Tobie wiele już się zmieniło w moim życiu. Dziękuje również Tobie Krystal za to, że mogłem poprzez Twojego bloga spotkać m.in. Dajamantiego i wielu innych pozytywnych osób. Często wracam do Twoich słów „Bajkopisarzu” 🙂 ❤ gdy na chwilę zgubię obraną drogę. Z każdej Twojej wypowiedzi idzie odczuć emanującą miłość. Kiedyś sam poszukiwał informacji kto jest kim, kto stoi za wydarzeniami w tym świecie.. ale od jakiegoś czasu przestało mnie to interesować. Skupiam się tylko na sobie i na swoich uczuciach. Czytam stronę Krystal od października 2011 roku, troszkę po tym jak Dajamanti uzyskał kontakt z swoją WJ (czerwiec 2011) 🙂 Wiem, że nie było to przypadkiem. Na pewno nie można się zniechęcać. Pamiętajcie wszystko zależy od Was! 🙂 ❤ ❤

    • eile
     Kwi 12, 2015 @ 11:43:11

     Ja też dziękuję 🙂
     Ostatnio wyrażanie siebie jakoś mi nie idzie dlatego postaram się krótko zwięźle i na temat napisać co czuje po słowach Dajamantiego 🙂
     Kiedy czytam słowa optymizmu, radości i przede wszystkim harmonijnego spokoju otulonego miłością, utwierdzam się w przekonaniu, że i ja potrafię to w sobie odnalezc i to jest właśnie to 🙂

   • Q.
    Kwi 12, 2015 @ 00:11:45

    Dziękuję.

   • emin
    Kwi 12, 2015 @ 00:39:41

    Dziękuję Kochany Bracie za odpowiedź pełną Miłości i zachęcający nas do emanowania Miłością, gdyż taka powinna być rola Pracowników Światła. Ale trudne warunki życia, kurtyna zapomnienia i inne warunki tutaj w 3D dla wielu okazały się dość trudne, aby z tym sobie poradzić i mimo wszystko być Miłością. Ja sam miewałem wzloty do wyższych wibracji i ponowne upadki do niższych, gdzie głównie poczucie niesprawiedliwości, wykorzystywanie i manipulowanie ludźmi oraz bezkarność rządzących mogą wywoływać w nas negatywne emocje. Właśnie w 5 rocznicę tej tragedii narodowej znowu poczułem te niższe emocje i zastanawiałem się jak długo jeszcze będziemy okłamywani i kiedy poznamy prawdę, na którą czekają miliony Polaków. Właściwie to dziś rano podczas medytacji postanowiłem mniej angażować się w wydarzenia na świecie i politykę, a bardziej się wyciszyć, oczyścić i bardziej otworzyć serce emanując miłością ❤ Czyli dokładnie to co napisałeś 🙂 I dzisiaj już odbierałem dużo lepsze wibracje.
    Pozdrawiam w Miłości ❤
    Eugeniusz

   • Czyste Marzenie Boga
    Kwi 12, 2015 @ 14:55:35

    Witaj Drogi Dajamanti ,

    czy mógłbyś napisac cos wiecej o Bractwie Księzycowym .?

    no i jeszcze : cos czuje ze duzo energii splywa i jestem bardzo otumaniona , czy masz na to jakąs radę , a najlepiej kilka rad ….

    Ccialabym tez nawiązac z tobą kontakt poza blogiem ale nie wiem jaki jest Twoj adress email .

    No i na koniec : jestem trochę do tylu z komputerowymi i blogowymi sprawami i nie wiem jak sie dolącza te ch….serduszka , sloneczka ….ect

    Dzieki

    • Cannou
     Kwi 12, 2015 @ 15:54:12

     @Czyste Marzenie Boga, miałam to samo pytanie ale pomyślałam, że nie zapytam. Tu jest ściągawka: https://en.support.wordpress.com/smilies/ albo kiedy najedziesz kursorem np. na serduszko wtedy pojawia się ukryty kod..


     i dzięki Krystal m.in. za przypomnienie tego filmiku ❤


     Cannou, i ja Tobie dziękuję za przypomnienie, będę się dziś radować 🙂 kr

    • Dajamanti
     Kwi 13, 2015 @ 23:37:30

     Masz na myśli nasze zgrupowanie złotego księżyca, czy jeszcze coś innego? ❤

    • Czyste Marzenie Boga
     Kwi 14, 2015 @ 17:31:59

     Mam na mysli nasze/wasze 🙂 zgrupowanie księzyca

   • Amaranth
    Kwi 12, 2015 @ 21:14:35

    Dajamanti kochany, powtarzaj , bez końca powtarzaj , aby wszyscy zrozumieli , że jedyną energią , która zmieni ten świat jest energia Miłości .
    Niezwykle trudno jest emanować Miłością , gdy troski dnia codziennego pukają do drzwi , a gdy się ich nie wpuści drzwiami to chcą wtargnąć oknem . Depresja , strach, rozpacz – to emocje fundowane nam przez matrix i zapewne wiele osób doskonale zna je z autopsji ,gdyż wbudowano nam te programy .Rozpaczamy gdy odchodzą ukochane osoby, zwierzęta, boimy się utraty pracy, wpadamy w depresję, gdy nie spełniają się nasze oczekiwania. W takich chwilach mamy dwa wyjścia – albo poddać się tym uczuciom , albo wzbudzić w sobie wiarę , miłość i zaufanie , że to wszystko czego doświadczamy i przez co przechodzimy ma głębszy sens.
    Każdy sam musi rozstrzygnąć czy obrażać się na świat i los za to co nas spotkało/spotyka , czy wybrać opcję B- bycie miłością, bez względu na pogodę, zawartość portfela, zły czy dobry humor przełożonego, sąsiadki itd…. miłość 24/24.
    Wiem , że nie jest to łatwe..ale ja już wybrałam 🙂
    Dajamanti, gdybyś uznał, że należy tak jak piszesz zwiększyć Twoje zgrupowanie, to jestem do usług ( mieszkam w grodzie Kraka).

    Krystal, dziękuję Ci za Twoja pracę i za ten blog<3

    Z Miłością i Światłem ,
    Amaranth

    ❤ kr

    • Amaranth
     Kwi 14, 2015 @ 00:51:56

     Tak Dajamanti , miałam na myśli Zgrupowanie Złotego Księżyca ❤ ❤ 🙂

    • Amaranth
     Kwi 14, 2015 @ 01:21:24

     aj ….przepraszam Dajamanti , dopiero teraz zauważyłam , że pytanie było skierowane do Czyste Marzenie Boga , a nie do mnie . „Nad” , a nie „pod” – robi różnicę 🙂 ❤

    • Dajamanti
     Kwi 14, 2015 @ 12:48:44

     To co na górze, jest tym co na dole…a więc jak widzisz, nie ma różnicy czy nad, czy pod 🙂 Dobrze Kochana, jak tylko chcesz być w naszym zgrupowaniu i jesteś czystą miłością i chcesz nam pomóc w naszych rytuałach, to nie widzę problemu
     🙂

     Kocham Cię 🙂 ❤

    • Amaranth
     Kwi 14, 2015 @ 21:59:08

     Dziękuję Dajamanti 🙂 ❤ Chcę pomagać z całego serca i o każdej porze Dnia i Nocy . ❤ ❤
     Mój e-mail;]: amaranth888@op.pl
     Kocham Cię Słoneczny Braciszku ❤ ❤ 🙂 🙂

   • nell
    Kwi 13, 2015 @ 20:13:38

    Tak jak napisałes Bracie :-). Tak własnie jest, tylko… osobiście uważam, że nie da się tak od razu przeskoczyć na bezwarunkową miłość. Do niej się dochodzi po przejściu wszystkich etapów. Wiem, to z własnego doświadczenia. Jeżeli chcemy ominąc te etapy, to emanujemy pseudomiłością, a miłością, bo ja „wymuszamy” i wypieramy ciemną stronę. Aby emanować czystą miłością, to musimy zaakceptować w sobie w 100% swoją ciemną stronę (konkretnie zintegrować ją z sercem), wówczas nawet nie musimy uczyć się tej miłości, gdyż ona sama zaczyna z nas wypływać, bez żadnego wysiłku.
    Ja tak postępuje i coraz częściej odczuwam bezwarunkowa miłość do wszystkiego co jest. Ale nie jest to u mnie stan ciągły, a jedynie częsty. Wiem, ze jestem już na tej właściwej drodze.Ale zanim do niej doszłam, przeszłam wszystkie etapy, jakie zauważam u wielu Czytelników tego bloga. Dlatego ich rozumiem.

    • Dajamanti
     Kwi 13, 2015 @ 23:31:14

     Kochana Nell…

     …Kocham Cię – Widzisz jak łatwo mi to przychodzi 😉

     Dobrze, a teraz do rzeczy. Od niedawna mam kontakt z bytem o nazwie: „Em” – jest to jeden z tych mniejszych podlogosów, i teraz zamykam buzie dużym suwakiem i po prostu zacytuję to, co w jednej rozmowie powiedzial mi Em:

     „Wy ludzie, sądzicie, że do wszystkiego musicie dojść: do zdrowia, do pieniędzy, do oświecenia. A tymczasem, wszystkie te rzeczy są na wyciągnięcie ręki, nie trzeba tutaj niczego stopniować i utrudniać…”
     „W waszym świecie istnieje Miłość i Radość w formie naturalnej, albo strach i nienawiść w formie chwilowo stworzonej. Jeżeli nie jesteście strachem i nienawiścią chwilowo stworzoną, to z całą pewnością jesteście naturalną Miłością i Radością. Nie można być trochę Miłością, lub trochę strachem, ponieważ wszystko co jest pomiędzy Waszą prawdziwą naturą, albo chwilowo stworzoną, nie jest nawet iluzją….jest niczym….”.

     No dobrze, już wystarczy 🙂 Ja ze swojej strony nie dopiszę nic, bo jeszcze tego by brakowało, żebym poprawiał podlogosa hi hi 😉 ❤

     Kocham Cię ❤

    • Maria W.
     Kwi 14, 2015 @ 08:34:12

     Kochany Braciszku Dajamanti !

     Nie zniechęcaj się proszę i nie obrażaj { wiem że tego już nie potrafisz !!! } – i
     ucz nas tej Bezwarunkowej Milości.

     Z pewnością jest tutaj spora grupa , która tego potrzebuje , a Cudowna i Wielkoduszna Krystal wszystkich ” pozytywnych ” tu przygarnia..:}:}:}

     Dziękuję Kochana Krystal za gościnność !!!

     Kocham Was ! – Maria

     ❤ kr

    • Dajamanti
     Kwi 14, 2015 @ 12:37:28

     Kochana Mario,

     Jestem tak zdesperowany, że za karę będę Was zarażał bezwarunkową miłością….

     ….i nie wywiniecie się od tego, bo szczepionki na to nie ma hi hi 😀 ❤

     Kocham Cię bardzo mocno 🙂 ❤

    • nell
     Kwi 14, 2015 @ 20:48:21

     Dajamanti, Bracie mój 🙂
     „W waszym świecie istnieje Miłość i Radość w formie naturalnej, albo strach i nienawiść w formie chwilowo stworzonej. Jeżeli nie jesteście strachem i nienawiścią chwilowo stworzoną, to z całą pewnością jesteście naturalną Miłością i Radością. (…)
     Zgadza się istnieje Miłość i Radość w formie naturalnej, ale dopiero na poziomie świadomości. Zaś na poziomie ego – niezupełnie, gdyż ego zostało stworzone na podłożu lęku! I jak sama nazwa wskazuje jest egoistyczne. :-p I to nawet łatwo jest sprawdzić, chociażby poprzez zadanie sobie pytania: „Co stoi za moją decyzją: lęk czy miłość?” Jeśli mamy naprawdę otwarty umysł i jesteśmy szczerzy wobec siebie, to w dochodzeniu do prawdy, okaże się, że lęk. Ale to trzeba bardzo dobrze badać, wręcz wnikać w to.
     W przypadku świadomości (to jest nasza Prawdziwa Natura!) nawet nie trzeba zadawać sobie tego pytania, bo ta miłość bezwarunkowa wydobywa sie z centrum serca wraz z radością, ze spokojem, błogością i pokorą, ze zrozumieniem i pełną akceptacją. I to jest wtedy prawdziwe, nie udawane. Ta miłość obejmuje wtedy nie tylko naszą duszę, ale i umysł. Obejmuje nasze jestestwo. Cóż… Piękną mamy Naturę 🙂 Ale musimy się trochę „natrudzić” by ją w sobie odkryć, bo jest schowana za różnymi „warstwami” 😉

    • asia
     Kwi 14, 2015 @ 21:43:00

     Witajcie Swiateleczka,
     cos mnie tu przyciagnelo i juz wiem co . To te slowa „Wy ludzie, sądzicie, że do wszystkiego musicie dojść: do zdrowia, do pieniędzy, do oświecenia. A tymczasem, wszystkie te rzeczy są na wyciągnięcie ręki, nie trzeba tutaj niczego stopniować i utrudniać…”
     „W waszym świecie istnieje Miłość i Radość w formie naturalnej, albo strach i nienawiść w formie chwilowo stworzonej. Jeżeli nie jesteście strachem i nienawiścią chwilowo stworzoną, to z całą pewnością jesteście naturalną Miłością i Radością. Nie można być trochę Miłością, lub trochę strachem, ponieważ wszystko co jest pomiędzy Waszą prawdziwą naturą, albo chwilowo stworzoną, nie jest nawet iluzją….jest niczym….”.

     Dziekuje bardzo za nie Diamenciku , Gdy swiadomosc tego co powyzej napisane stanie sie faktem i juz nie bede miala zadnych watpliwosci to wlasciewie nawet nie jest potrzebne by obmywac miloscia ‚ niemilosc’ jak nam podal Jezus w swym przekazie http://jeszua.blogspot.nl/2011/12/przeksztacajac-dualnosc-za-pomoca.html?m=1 choc musze przyznac , ze wdech milosci i wydech, wypromieniowanie milosc na wszystko co znizylo swe wibracje do strachu lub innych niskich uczuc bardzo duzo mi dalje, poniewaz , gdy me wewnetrzne dziecko balo sie lub czulo sie odrzucone poniewaz myslalo, ze bedzie odrzucone za to, ze jest niewysrczajaco pelne milosci otulalam je wlasnie ta miloscia , ktora wypromieniowywalam i ono czulo sie znow kochane i rozplywalo sie w milosci stajac sie nia a zarazem, stajac sie wlasciwie Soba czyli boskoscia. Bo On Jedyny jest Wszystkim czyli takze mna i Toba… Tylko nasze mysli blokuja nas na milosc, poniewaz MILOSC to nasz naturalny stan. Jesli Stworca / Zrodlo jest Miloscia a my zostalismy stworzeni z Milosci czyli ze Stworcy to bezwarunkowa Milosc jest naszym naturalnym stanem a reszta jest jedynie identyfikacja z „ego” ktore jest wytworem ‚ umyslu’ a umyslem nazywam tez swiat 3D . A zycie wciaz jest lustrem i pokazuje nam czy nie boimy sie czuc jedynie milosci w naszych serduszkach czy jeszcze sa strachy i straszki ,z ktorymi sie identyfikujemy.Gdy zapomne swe imie, plec, narodowosc, na jakiej mieszkam planecie , zapomne jezyka, ktorym mowie to Ja wciez Bede/Jestem … poniewaz ja nie jestem moim umyslem, moim cialem , moimi uczuciami ,ja je tylko mam wiec kim jestem w takim razie ….

     ‚ Kiedy tylko dostrzegacie, że umysł mówi wam, że coś jest niewłaściwie czy niepożądane, uwolnijcie się od myślenia i po prostu pozwólcie sobie na oddychanie, na to, by wraz z wdechem miłość w was wpływała, przepływała przez was, a wraz z wydechem abyście wydychali miłość, wyrażali ją, promieniowali nią w kierunku, który wydaje się być waszym zewnętrzem. Miłość stanowi odtrutkę. Inna nie istnieje. ‚ (…)
     Miłość jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Miłość przynosi wszystkie odpowiedzi. Jeśli powstaje jakiekolwiek zamieszanie czy nieporozumienie, praktykujcie oddech miłości. Kiedy silna emocja was opanowuje, zezwólcie na nią, poczujcie ją w pełni i praktykujcie oddech miłości. Kiedy jakiekolwiek wątpliwości przyćmią waszą pewność, praktykujcie oddech miłości i obserwujcie, jak wasza pewność powraca, pewność co do tego kim i czym jesteście…MIŁOŚCIĄ!’
     Jezus

     Dziekuje, ze moglam sie tutaj podzielic mymi refleksjami ❤

     Dajamanti, Kochany prosze promieniuj tutaj, poniewaz Twa energia cuda czyni i otwiera serca na osciez a i 🙂 hihihihihi serducha sie raduja hihihihi …. 🙂

     Serdecznosci sle ❤ 🙂

    • Dajamanti
     Kwi 14, 2015 @ 22:01:54

     Witaj Nell

     Tak zgadza się. Ego jest tak sztuczne, że prawie nierealne a jednak istnieje 🙂 Jednakże ego należy do mózgu, do ciała, a mózg można nauczyć myśleć inaczej i nie musi to trwać całe lata, chyba że uwierzymy że jest to długotrwały proces.

     Ważna jest świadomość. Jeżeli będziemy świadomi tego, że w tym właśnie momencie boimy się kogoś lub czegoś, i zmienimy naszą postawę na postawę pełną miłości, to stworzymy pewne wytyczne dla naszego mózgu. Kiedy powtórzymy tę czynność parę razy w ciągu kilku dni, stworzymy wzorzec zachowania dla naszego mózgu i można się przekonać, że po pewnym czasie, mózg będzie myślał zgodnie z tym wzorcem, tworząc automatycznie postawę pełną miłości przy danej sytuacji.

     W taki sposób uczy się ego (mózg) miłości. Ważna jest świadomość danej czynności w czasie teraźniejszym.

     Ego to tylko myśli i nic innego. Dusza to uczucia, te pełne wspaniałego samopoczucia…. i nic innego 😉 ❤

     Kocham Cię 🙂 ❤

    • Maria W.
     Kwi 15, 2015 @ 20:11:33

     Zarażaj Dajamanti , zarażaj nas !

     Dziękuję za Twoją Wielką Milość !!!

     p.s. A serduszek nie wyślę , bo mi ” nie wychodzą ” – 🙂

 4. ewa
  Kwi 08, 2015 @ 00:33:11

  Witam, podaję link do bardzo ciekawych sesji.
  http://hipnozaswiadomoscwolnosc.pl/?cat=5

 5. Asia
  Kwi 05, 2015 @ 23:32:38

  czy krystal to Krystal czy Grzesiu? a kopiowac od innych zawsze mozna…..tylko zeby cos samemu zrobic:-)

 6. darek
  Kwi 05, 2015 @ 22:04:16

  Ona da sobie radę.

 7. Dajamanti
  Kwi 05, 2015 @ 00:18:36

  Na Twoich barkach spoczął nie lada ciężar Kochana Krystal, a Ty ze wszystkim sobie radzisz 🙂

  Podziwiam Cię i podziwiam 🙂 ❤


  Kochany Dajamanti, to tylko tak wygląda z daleka 😉 Idę ścieżką (staram się iść prosto), gdzie znajduję (albo przynajmniej próbuję) najwyższe wypełnienie i entuzjazm. Uściski ❤ – kr

  • Dajamanti
   Kwi 05, 2015 @ 18:30:03

   I bardzo bardzo dobrze Kochana. W dzisiejszych czasach taki entuzjazm jest na wagę złota 🙂 pokłony i uściski również dla Ciebie Krystal 🙂

   Niech Boska Miłość Cię zawsze prowadzi ❤

   I nawzajem ❤ kr

   • dafidoo
    Kwi 05, 2015 @ 20:51:47

    Witaj Dajamanti :), co tam u Ciebie kochany Bracie? Nie wiem, czy uwierzysz ale właśnie wczoraj mi się śniłeś i w tym śnie było również, że umieściłeś 2 wiadomości na stronie Krystal… 🙂 Wchodzę tutaj teraz i patrzę i są 2 🙂 W tym śnie miałeś jeszcze dodatkowo jeszcze jakiś przyrostek do słowa Dajamanti ale już nie pamiętam jaki.. było też coś wspomniane o 7 gęstości :). Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

   • marcepan
    Kwi 05, 2015 @ 22:11:37

    kiedy w końcu podacie prawdę a nie same obietnice widzę czuje jestem świadomy a wy ciągle podajecie zmianę której nie ma namacalnie

   • dafidoo
    Kwi 06, 2015 @ 02:09:51

    Oj Dajamanti :P, żartowniś z Ciebie :P, bo nie powiesz chyba, że to co piszesz to są bajki 😛

    • Dajamanti
     Kwi 06, 2015 @ 03:43:08

     Wszystko co uznasz za prawdę, stanie się prawdą dla Ciebie…

     …ale ten przydomek wiąże się z pewnym mailem, którego dostałem od pewnego „miłego” pana hi hi 🙂

     Na początku stwierdził że jestem bajkopisarzem…ok bardzo fajne 😉 potem zaczął wyzywać mnie na k.. i h… Ok miło 😀 a następnie napisał że on zajmuje się czarną magią i wyśle mi klątwę aby zrujnowała mi życie 🙂 a że jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, to energia ta musiała się odbić i wrócić z powrotem do tego miłego pana… sorry taki mamy kli….yyyy…to znaczy chciałem napisać: Karme hi hi 😀 ❤

     Oczywiście z wszelkiego h… i k… zrezygnowałem, to stwierdzenie "bajkopisarz" bardzo mi się spodobało 😉 ❤

   • Margo
    Kwi 06, 2015 @ 15:32:49

    witaj Dajamanti – fajnie, że jesteś , ostatnio trochę w necie info na temat Putina, że obecny – to klon, co o tym sądzisz?pozdrawiam cię i ściskam
    Margo

    • Dajamanti
     Kwi 06, 2015 @ 20:49:13

     Putin ma kilku sobowtórów, ale ani jednego klona 🙂

     Pozdrawiam również Ciebie 🙂 ❤

   • Amida
    Kwi 07, 2015 @ 01:57:57

    Dajamanti, jesteś tu jeszcze? 🙂 Jeśli tak, to czy mogę Cię prosić o pomoc w interpretacji pewnego snu? Bo co jakiś czas do mnie powraca 🙂 Byłabym wdzięczna 🙂

   • dafidoo
    Kwi 08, 2015 @ 22:23:50

    Bajkopisarzu a mojego e-maila dostałeś? 🙂 Bo nie wiem czy na dobrą pocztę wysłałem 😛

    • Dajamanti
     Kwi 09, 2015 @ 01:49:56

     Tak dostałem, ale spokojnie… Dajamanti nie jest już taki szybki jak kiedyś… lata lecą, człowiek się starzeje he he 😀 przede wszystkim musi ubrać te wszystkie potrójne okulary…poczekać aż ręce przestaną drgać i do dzieła 😀 ❤

   • dafidoo
    Kwi 09, 2015 @ 20:55:33

    Ależ Dajamanti 😛 ja jestem spokojny i cierpliwy 🙂 „Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie” tylko nie wiem jakiego smaku ;). A te okulary to myślałem, że 3d do widzenia w tym wymiarze a nie potrójne 🙂

 8. Marian
  Kwi 04, 2015 @ 18:11:01

  Witam wszystkich podaję linka dla znających jeżyk angielski tu też są wazne info o tym co się dzieje
  http://www.stankovuniversallaw.com/2015/01/zionist-nazis-and-a-bit-of-history/#more-16155
  Pozdrawiam w Świetle i Miłości
  Marian

 9. pfiutek
  Kwi 04, 2015 @ 14:50:44

 10. Danuta Hauptmann
  Kwi 04, 2015 @ 12:52:01

  To takie gonienie za marchewką,to wcale nie chodzi o WYDARZENIE jako takie,nie w pierwszej kolejności a o koncentrację na naszym rozwoju duchowym,co naprawdę myślimy,to jest naszą energią napędową.Sensacja goni sensację,nie tędy droga,nie dla nas,nie po to tu jesteśmy.Wyciszenie,kontakt z STWÓRCĄ,Wydarzenie się odbędzie wtedy,kiedy się odbędzie i nikt nie wie kiedy a już na pewno nie Kobra,to są plany odgórne i nikt nie jest wtajemniczony,przyjdzie wtedy,kiedy sie najmniej spodziewamy.Pozdrawiam.

  Droga Danuto, Kobra nigdy nie powiedzial, że wie, kiedy Wydarzenie się stanie. To zależy w dużej mierze od rozwoju świadomości zbiorowej. Podane tu wiadomości nic nie mają wspólnego z „sensacją”. W wielu przekazach było powiedziane, że ujawnienie ukrywanych do tej pory przed ludzkością informacji/ tajemnic jest częścią tego procesu ❤ kr

  • Elżbieta
   Kwi 04, 2015 @ 17:31:16

   Krystal dodam do tego cos od Siebie,
   Czy gotowi Jesteście na To wydarzenie, czy gotowi Jesteście stanąć za lada I być sprzedawcą, Bo gdy ta cała ludzkość wolność I pieniądze dostanie kto będzie sprzedawał aby zgłodu nie padła, Czy sadzisz już pożywienie aby sie nim podzielić, nie zatrzymując go dla Siebie, czy Jesteś już SWIADOMY sIEBIE, aby wesprzeć tych którzy pobłądzeni biegaja Wszędzie tylko nie w Sobie,?
   Odpowiedz Sobie , gdy Gotów będziesz wydarzenie nastąpi, I nie Ty o tym decyduje Tylko Twoja Jedność która Jest Gotowością, A może myślisz że tu na Ziemie manna będzie lecieć , juz raz spadła I to wystarczy,
   Pozdrawiam, Troche bojowo dzisiaj , ale powiedziałam Dosyć , obdarowywania Moją Miłością Tych którzy mają Ją w Sobie , I nadal na zewnątrz szukaja coby troche od innych podjeść Sobie.
   Pozdrawiam
   http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  • darek
   Kwi 04, 2015 @ 22:35:39

   Po Twojej wypowiedzi można wywnioskować ,że Jesteś bardzo sroga i bez kompromisowa,polonistyki nie skończyłem,dlatego muszę uważnie dobierać słowa,żeby nie popełnić żadnej gafy.

   • Elżbieta
    Kwi 06, 2015 @ 22:05:34

    Tak Kobiety Kochane,
    Zróbcie pewne doswiadczenie, Połóżcie rękę na swym łonie, I powiedzcie,
    Kobieta Jestem,
    Połóżcie rękę na swym Sercu I powiedzcie:
    Miłościa Jestem,
    Połóżcie rękę na swym czole I powiedzcie
    Umysłem Jestem,
    W Człowieku w Mózgu w mojej głowie,
    którą łaczę z Sobą w Sobie,
    Jedyna wibracja z Serca promieniującą w niej z trzech zebraną , w nim Jedną w Sercu będącą Która Jest Boga Miłością, I syna Boga, człowieka w mężczyźnie bo taki kształt ma jego fizyczność, aby stwarzać z Siebie Stwórcę, Z Bogini Matki, Stwórcę Którego rodzi Bogini Matka, Siebie świadoma, Który ni synem ni córką a Stwórcą z Bogini zrodzonym, ze Stwórcy energii ukształtowanym, pO TO ABY ROZWIJAĆ, dalsze tworzenie Boga, czy na Ziemi, Na niej teraz jest co do rozbierania, aby powróciła przestrzeń Duchowa czysta I dziewicza, Umysł, w Mózgu Bogini będacy, przyjety przez Nią został, abyś Stwórco wielki, Swoja Połączenie z Bożym Wszechświatem rozświetlił, w wibracjach Serca, Wibracjach Miłości, Wibracjach Twojej kochany Duszy. I tym sie różnisz od kształtu Drugiego, Tego ZYWEGO , Tego Ziemskiego.
    Gdy przestrzeń Ziemi czystą sie stanie, Ponownie tworzyć będziesz kochanie, Teraz Umysł od Boga kiedyś Ci dany, Przez Boginię Matkę cały jest zebrany, I czeka aby nim wypełnić całego Bożego Ducha, Przestrzeń Ziemską w wibracjach Serca, A więc rozpoznaj Siebie, I wzrastaj teraz w wibracjach Serca, Boś Stwórca wielki, który odzyska swoją Wiedzę , gdy w jedności I Bożej ŚWIADOMOŚCI , Z Boginią Matką już będzie, Wspieraj Kochany Tę Matke , która masz obok Siebie, boś nie ojcem , a Energią Stwórczą, Która zebrała sie cała w Tym Ziemskim kształcie, I Siebie wyraża , na razie bez Mocy Stwórczej, przez Kobietę w Jej łonie zebranej, Mądrość promieniuje z niej cała, tak Długo cząsteczkę po cząsteczce w Sobie zbierała, aż Sobą sie stała. Wielka pokora , przed mocą tworzenia, odzyskana została, poprzez każde rozpoznanie swojej wielkości dla innych stwarzania.
    Podobnie z Tobą Mężczyzno Boś tylko kształtem Jest odmienny, od Kobiety,

    • Elżbieta
     Kwi 07, 2015 @ 17:44:50

     I to dedykuję, dla Energii Sprawczej, w Ziemskiej Przestrzeni,
     Która ze Stwórcy poprzez Swoje wytworzone przez Siebie produkty, Cięzka sie stała I tymi Produktami Siebie wypełniła, I teraz juz Stwarzac nie może , a wiec Energia Sprawczą , kazdego dla Ciebie, gdys juz Rozpoznała sie w Sobie, Rozpoznał sie w Sobie I Jedną , Jednym Stał sie ŻYCIEM Swoim I swojej Przestrzeni Ziemi, która rozpoznałes bos Pozbierał sie w Sobie cały
     I jest takie piękne powiedzenie,
     I tak Panna ŚWIĘTA, Która do ŻYCIA SWOJEGO Przywróciła Mnie Cudem Serca Swojego,
     troszeczke zmienione przeze mnie, a więc niech Ta Cudna Panienka w Tobie , której Miłość imie nadano, rozświetla Ciebie stwórco wielki, wraz z Twoimi Darami,. Do siebie przyjmując, I tego kochani wam ŻYCZE , na ten czas Wielki, Powrotu ŚWIADOMOŚCI W Was Wszystkich boście Wszyscy Boże Istoty, przyjmujace swą Moc Stwórcza w kazdym Darze przez Energia Sprawczą Wam Dostarczonym w waszej wewnetrznej Harmonii, I w Zgodzie z Rozpoznany Sobie w Sobie, ZYCIE RADOSNE W SWEJ CZYSTEJ PRZESTRZENI JUŻ Rozświetlone, aby przywrócić ŻYWE Piekno na Ziemi, I Wszechświaty wokól Siebie tworzyć,
     Jesteś Wszystkim I Wszystko masz w Sobie , rozpoznaj tylko Siebie w Swojej Przestrzenie w Sobie, Kocham Was Wszystkich I Trzymam kciuki, ZYCIE którym kazdy z Nas Jest na Ziemi, staje sie Sobą Młodnieje , pięknieje, odradza się już nigdzie nie odchodząc,
     http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 11. Shine On!
  Kwi 04, 2015 @ 02:44:22

  Ras,ugrupowań i sojuszy wymieniono tu więcej pewnie niż jest w Star Treku, Gwiezdnych Wojnach czy innych produkcjach razem wziętych, weź się nie pogub 🙂

  Ale wystarczy spojrzeć czasami na wieczorne-nocne niebo by zobaczyć, że dzieją się tam ciekawe rzeczy. Ilości zauważonych rozbłysków już nie liczę (potrafię oczywiście odróżnić taki rozbłysk od chwilowego odblasku jaki daje przelatujący satelita nad miastem (tzw flara Iridium) oraz rzecz jasna „migające” samoloty ;-))) a moje obserwacje ograniczają się tylko do chwil gdy wracam późnym wieczorem z pracy. Wczoraj kątem oka zobaczyłem że coś się „zapaliło” na niebie obok dość słabo świecącej gwiazdy, myślę sobie – mocne światło podobne do Wenus, ale że wcześniej go nie zauważyłem? Po paru sekundach światełko zrobiło pstryk a po chwili podobne ale już dużo słabsze pojawiło się na parę sekund kawał nieba dalej. Oba światła były nieruchome. A za chwilę dacie wiarę – przyjechał mój pks 🙂

  Dawno mnie tu nie było ale widzę, że Krystal nadal w formie 🙂 (joga? pilates? 😉

  Pozdrawiam!

 12. black butterflies
  Kwi 03, 2015 @ 22:35:00

  precious hearts
  take good care of yourself
  ’cause this world
  is not as same as you think

 13. Margo
  Kwi 03, 2015 @ 19:58:30

 14. darek
  Kwi 03, 2015 @ 10:25:46

  Buziaki dla Was z okazji Świąt i nadchodzących lepszych czasów.

 15. Elżbieta
  Kwi 03, 2015 @ 01:16:57

  Kochani, ponieważ zbliżają Sie ŚWIĘTA, obchodzone przez religie katolicka,
  Chcę podzielić się dziś z wami słowami, które odnalazłam w książeczce Anastazja, są one bliskie mojej Duszy, zawsze czułam to jej drżenie , I poprzez Serce to Cudne połaczenie.

  „Twoje Pierwsze pojawienie się.
  Ziemia! Jako jadro całego Wszechświata I centrum wszystkiego powstała widzialna planeta – Ziemia! momentalnie stały sie widoczne dookoła gwiazdy, słońce I ksiezyc. Tworzace niewidzialne światło, idace z Ziemi, w nich znalazło swe odbicie. Po raz pierwszy we wszechświecie pojawił sie nowy plan bytu!. Materialny plan, a tak pieknie jaśnieje! Nikt I nic od momentu stworzenia Ziemi widocznej materii nie posiadał, Ziemia miała do czynienia ze wszystkim, co znajduje sie we wszechświecie, a jednocześnie pozostawała sobą. Jawiła się nam samowystarczalnym stworzeniem. Wszystko, co rosło, co żyło, co pływało I latało – nie umierało I nigdzie nie znikało. Nawet muszka z gnoju wychodziła a muszka inne życie sie odżywiało I w jedno wspaniałe życie to wszystko się formowało. W zaskoczeniu I w zachwycie wszystkie stworzenia wszechświata patrzeć na Ziemie poczęły: Ziemia mogła dotykać wszystkiego, ale jej nikt nie mógł dotknąć,
  W Bogu natchnienie wzrastało nadal. W świecie miłości wypełniajacej próznie Boska Istota zmieniała swój zarys I forme. Te formę, która teraz posiada Ciało człowieka, przybierała Boska Istota. Poza prędkością I czasem Pracowała Moska Myśl, W Płomiennym natchnieniu, z bezkresna prędkością wyprzedzała myśli wszystkich energii I tworzyła! Na razie jedno, na razie tylko w sobie, niewidoczne stworzenie.
  Wtem zabłysnęło olśnienie I wzdrygnęła się, jak o-pa-rzo-na nowym żarem, energia miłości. I w zachwycie radosnym wykrzyknął Bóg:
  Popatrz, Wszechświecie, popatrz! to syn Mój! Człowiek, Stoi na Ziemi! Jest materialny!I w nim są cząsteczki wszystkich energii Wszechświata. Na wszystkich poziomach bytu on żyje, jest stworzony na obraz I podobieństwo moje, A w nim sa cząstki Wszystkich waszych energii, wiec pokochajcie!Pokochajcie GO!, Wszystkiemu co istnieje, syn mój przyniesie radość. On jest tworzeniem!On jest rodzeniem! On jest wszystko ze wszystkiego!Stworzy nowe życie I zmieni sie w nieskończoność poprzez ciągłe swoje odradzanie się. Zarówno kiedy będzie sam, jak I wtedy, gdy zostanie wielokrotnie pomnożony, promieniując niewidocznym światłem, w jedność je zbierajac, wszechświatem będzie władać. Obdarzy wszystko radościa życia, Ja wszystko mu dałem I wszystko, o czym pomyśle w przyszłości, już dziś mu ofiaruję.”
  Czy odnalazłes siebie człowieku, Czy ty energio, ludzka połaczyłas sie już ze swoja Dusza, aby odbudowac Człowieka na Ziemi?
  A ty człowiecze, gdy będziesz już tą Miłością wypełniony, Tworzyć bedziesz to co najcudniejsze, W Wibracjach swojej Duszy, Która na Ludkość w Twoim Sercu czeka, I zapytasz kiedyś gdy prezent otrzymasz To dla Mnie? od Was? zwracając się do Swego Serca, dziekuję, i wdzięcznośc w Swoim Juz Sercu poczujesz, boś Jednością sie Stał swoją od Nowa.
  http://www.jestemsobą8.blogspot.com

 16. pfiutek
  Kwi 02, 2015 @ 22:57:42

  Wesołych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy życzę 🙂

 17. Ziemianka aka Kroolik
  Kwi 02, 2015 @ 19:22:12

  Było wspominane na tym blogu (nie pamiętam przez kogo i którym wpisie) aby kierować się sercem, boską intuicją. Niedowierzanie etc to zagrywki umysłu. Intuicja winna nas kierować – czyli głos owego serca. Gra się cały czas toczy w naszych wnętrzach – czy się nadajemy do nowego świata czy nie. W zasadzie trochę mnie przeraża ilość jeszcze zagubionych oraz tych co ani krzty się nie wybudzili, i zastanawia mnie ilu z nich kończy w obecnym „bycie” egzystencję. Cieszę się gdy ktoś się na moich oczach wybudza, ale są to znikome ilości. Wiem, że w tym roku jeszcze wielu się wybudzi, ale póki co czuję się już dość „dziwnie” wśród tak zaślepionego nadal społeczeństwa. Naprawdę prawie wszystko jest na tacy, jeśli chodzi o info dot. całokształtu naszego istnienia i prawdy, tak wiele się wydarza a oni nadal śpią. Moim skromnym zdaniem to oznacza również, że te jednostki nie są zdolne do dalszej ewolucji. Przecież aby to „ogarnąć” to trzeba pojąć strasznie dużo informacji i nie wierzę aby Ci co nic nie kumają nie „zwariowali” (czyli stali się ułomni – do odrzucenia, nie nadający się itd) gdyby otworzyła im się bania i nagle musieli pojąć to wszystko co „wybudzeni” zbierali przez wcielenia.
  Sami musimy odróżniać prawdę – po za tym nadal jest wiele zależności, więc wszystko się naturalnie cały cza zmienia. Smuci mnie też to, iż prawdopodobnie „niedowiarkowie” itp opóźniają procesy i okres, w którym nastąpi Wydarzenie.

  • Ziemianka aka Kroolik
   Kwi 02, 2015 @ 19:40:12

   Chciałam też podpytać Krystal, a może i każdego kto ma coś na ten temat do powiedzenia: Trochę przyziemny i inny.
   W którymś wywiadzie Kobra odpowiada, że gdy ktoś starci dom, pracę to ma wstać i iść dalej, to oznacza, że oderwał się w jakimś stopniu od systemu i może zacząć coś nowego po za nim.
   Ok. Ja straciłam pracę z dnia na dzień i szczerze mówiąc z jednej strony idealnie, gdyż akurat w tym momencie zaczęłam przechodzić swoistą transformację i czułam się dość słabo – spałam po 14h w ciągu doby, na fitness gramoliłam się na sam wieczór, dostałam dużo przekazów itd; oraz nie chciałam bardzo już tego typu pracy. Obecnie szukam innej, tzn w innym zawodzie, ale za każdym razem pomimo rozmów mi dziękują. Przyznam, że mam nieco problem egzystencji już w śród ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia o TYM wszystkim i nadal żyją systemem, ale daję radę i wybieram firmy, które zajmują się czymś co w jakimś stopniu jest zgodne ze mną. Pomimo rozmów nie rozumiem czemu jestem odrzucana za każdym razem. Fakt jest taki, że kocham robić co innego (sztuki artystyczne) i pracę traktuję jak „pracę”, źródło dochodów. I teraz nie wiem 🙂 Czy Ci ludzie podświadomie wyczuwają moje inne od ich wibracje i im „coś” nie pasuje, czy jest jeszcze sens szukać pracy (nie wiem jak do końca to się zacznie zmieniać po Wydarzeniu i kiedy ono nastąpi w 100%), czy robić i brnąć w to co kocham… Szczerze mówiąc to na ruszenie z działalnością potrzebuję inwestycji – może będzie możliwość pobrania środków w UP po raz kolejny (wnioski były już w marcu w tym roku; na początku) – bez tego ciężko :/ Czuję się w kropce przez to wszystko, bo muszę pożyczać na trójwymiarową egzystencję i nie wiem co dalej. Nie wiem po prostu jak szybko teraz się materializują nasze myśli i pragnienia, i czy nie warto się właśnie skupić na tym, by jednak tworzyć, a robię to dla ludzi. Jakaś rada?

   —-
   Droga Ziemianko, jeśli mogę coś doradzić to regularnie skupiaj się na tym co chcesz osiągnąć – na luzie, z radością i pewnością, ze osiągniesz to czego sobie życzysz, jednak bez przywiązywania się do końcowych efektów. Utrzymuj zawsze wysokie wibracje (tak wiem, nie zawsze to jest łatwe 😉 I jak Baszar powiedzial, wybieraj te decyzje i działania, które czujesz, ze są dla Ciebie w danym momencie najbardziej entuzjastyczne. Z czasem Wszechświat będzie musiał Ci dostarczyć Twoje pragnienia… nie będzie miał innego wyboru ❤ – kr

   • Margo
    Kwi 03, 2015 @ 19:44:51

    dużo ofert pracy – może znajdziesz cos dla siebie ? zycze powodzenia
    http://www.poloniusz.pl/

   • M' Niosąca Błękitny Płomień
    Kwi 04, 2015 @ 17:53:20

    Kochana Ziemianko!
    Zaakceptuj, zaakceptuj to, że inni jeszcze się nie „obudzili” i mogą się nie obudzić. Bo być może taka jest Ich najlepsza ścieżka do wzrostu – zbieranie doświadczeń – nauk przez kolejne 26000 lat.
    Przeanalizuj też,co mówisz podczas rozmowy z ewent. pracodawcami- może dajesz di zrozumienia, że Ty jesteś lepsza bo już „przebudzona”, a inni nie?
    Zaakceptuj też, że jesteś jeszcze w 3-wymiarowej rzeczywistości- egzystencji. A myślami twórz nową swoją rzeczywistość- wszak jesteśmy Kreatorami.

    • marmur71
     Kwi 04, 2015 @ 21:50:03

     Pozdrawiam Ziemiankę 🙂 Nie opisał bym lepiej istoty rzeczy bycia w tu więc zacytuję moją przyjaciółkę .

     „….Ciało i wszystkie konsekwencje z nim związane, jest czymś niewyobrażalnie pożytecznym i doskonałym. Świadomość tego przynosi ulgę i spokój. Jako ciało doświadczam na jego poziomie. Jako ciało mam potrzeby, pragnienia, uczucia. Nie wypieram się tego i nie wstydzę, że to takie „nieoświecone”. Jako Świadomość, rozróżniam czym ciało jest i do czego służy. Wiem, że jestem nie tylko ciałem. Ciało jest we mnie. Nie jest czymś odrębnym. Będące narzędziem, dostarcza mi wrażeń jakich świadomość nigdy nie poznałaby bez jego formy. Uczucia i emocje przypisane ciału, będą pojawiać się dopóki jest ono ożywione. Natomiast Świadomość rozpoznaje je, czym są. Tak ma być. Nie da się kierować życiem tak, by uniknąć, pominąć poznanie wszystkich emocji i uczuć. Wycofanie, asekuracja, nie podejmowanie ryzyka, unikanie zmian z powodu wyboru nie doświadczania następstw, jest oddalaniem całkowitego Zrozumienia. Ciało mamy po to, żeby dojrzeć do powrotu. Mamy wchłonąć całkowicie emocje i uczucia jakimi dysponuje. A kiedy zaspokoimy potrzeby umysłu i ciała, nasze oczy zaczną widzieć tylko poprzez miłość.
     ……
     Ciało służy Świadomości możliwością poznania braku jedności. Na poziomie formy odczuwamy tęsknotę za nią. Potrzebujemy dotyku, ciepła, kontaktu, miłości. Jeśli na poziomie świadomości pojmuję czym Jedność jest i czym Jestem, nie cierpię z powodu tychże potrzeb i tęsknot.
     Ciało z ciałem nijak nie może stopić się w jedną formę. Dlatego powiedzenie „zejdź na ziemię”, nabiera innego wymiaru dla mnie. Oznacza pozwolić sobie na świadome życie w ciele, z pełną akceptacją, że jestem także nim. Z wdzięcznością za to co ze sobą niesie. Nie jest przeszkodą w byciu Jednością. Jest zrozumieniem czym Jedność nie jest.
     I o to w tej zabawie chodzi. Zrozumienie „zbawia” nas od cierpienia.
     Nie przyjmuję koncepcji, że coś muszę, albo przeciwnie, że nic nie muszę robić w swej doskonałości. Równowaga jest kluczem w doświadczaniu, w myśleniu. Stajemy w równowadze tylko wtedy, gdy żyjemy w prawdzie i zaufaniu do niej. W chwili „tu i teraz” Jestem tym kim jestem. Jestem doskonała i wystarczająco doskonała. W innej „tu i teraz” jestem doskonalsza. Co się stało pomiędzy? Wykorzystałam inne narzędzie – czas, aby poznać nowy kolor, nowy smak. Tak doskonali się Świadomość, która zawsze była i jest doskonała. Ten proces/ruch/rozwój nigdy się nie kończy. ” https://plus.google.com/115795373064602521980/posts

     Ja od siebie dodam taki tam wierszyk i tyle . Pozdrawiam jajecznie nie 😉

     Palec w nosie

     Dotknąłem palcem nosa z zamkniętymi oczami
     myślałem że nie sprawi to żadnego problemu
     ustać na jednej nodze zamknąć powieki i dotknąć czubka nosa
     trzymając w drugiej dłoni kufel naważonego piwa
     wstrzymując oddech by nie zachłysnąć się odmętami życia
     Boczny wiatr zmienia równowagę w rozdygotaną galaretę
     pokropioną szczypiącym octem doświadczania burzy
     z kufla wylewa się piana złocistego nektaru ogłupienia
     płuca rozrywa bezdech wyimaginowanej czystości
     palec do nosa ? w oko palec łzawi los
     Przyciąganie ma moc odwieczną to leżę
     na bruku w kałuży wypocin burzy
     Patrzę na nieba błękitne pola
     chmury jak statki w tafli jeziora
     i jestem sam z błękitem tym
     błękit jest mną ja jestem nim
     jestem jestem jestem jestem
     pod powieką miłości nieskończoną rzeką
     kto kazał stać na jednej nodze
     wyznaczył cel nieznaczący więcej wiele
     niż pusty kufel na mojej drodze
     bezdech krzyczący w moim ciele
     Z rynsztoka widać prawdę niezmienną
     upadam po zrozumienie że niebo jest nade mną 🙂

    • darek
     Kwi 04, 2015 @ 23:51:20

     Ciało mnie wk….a ,do Marmur71,Krystal i tak to skasuje.Dobry z niej człowiek.


     a darek dalej „bawi” się na moim blogu 😉 kr

    • marmur71
     Kwi 05, 2015 @ 23:05:19

     Dareczku Bracie w budowlanej jedności .Przestań już marudzić bo usrało ci się coś w główce i zaczynasz mnie atakować . Zastanawiałem się to ni „spija energię ” i samo wyszło . Więcej dystansu chłopie bo walisz same popisówki . Napisz o swoich przemyśleniach więcej niż dwa zdania . To mnie wku…wia to mi to to mi sramto . Chcesz języka budowlanego , twoi pracownicy tak się do ciebie nie odzywają ale ja u ciebie nie pracuję więc proszę o więcej szacunku do mojej osoby . Jesteś rozkapryszonym panem szefem który ustala zasady czyjejś pracy myślenia odczuwania i dobierania słów . To nie budowa starczy tych „śmiesznych” zwrotów które wbrew pozorom rozbawiają na krótką metę . Nawet nie czytasz z uwagą bo to co podałem o ciele to nie moje słowa (jednak zgadzam się z nimi ) > Jeżeli twoje ciało cię męczy to zacznij nad nim pracować . Wieź pobiegaj , Porób przysiady a najlepiej na łonie natury , wiesz ptaszki szum rzeki chmurki i bazie. Szanuje cię jako człowieka i czas najwyższy żebyś nabrał trochę pokory i zaczął szanować innych (najlepiej zacząć od najbliższego otoczenia ). Pamiętaj to nas denerwuje co mamy nie do końca przerobione. Nie patrz jak inni pracują lecz sam weź się do roboty . Ciało to ty , czytaj z uwagą . A co do poprzedniego komentarza to golonki nie jadom już od dwóch lat ( z szacunku dla braci mniejszych ) Piwka nie piłem trzy lata (do taj golonki oczywiście ) więc nie oceniaj pochopnie żartownisiu i pracuj razem z innymi (nad sobą) nikt nie powiedział że będzie lekko . Szkoda że tak myślisz . Moja miłość z tobą . I nie prowokuj językiem budowlańca stać cię na coś więcej . Prawda? 😉
     „Duchowość jest twoją prawdziwa naturą. Duchowość to nie jest luksus; coś, na co nie możesz sobie pozwolić. Przede wszystkim jesteś istotą duchową, energetyczną, a dopiero potem fizyczną. Nie oznacza to, że trzeba negować fizyczną stronę istnienia. Nie, absolutnie nie. Dopóki jesteś na Ziemi obydwie sfery muszą być w równowadze, jednakże zawsze na względzie trzeba mieć duchową stronę istnienia.”

 18. Elżbieta
  Kwi 02, 2015 @ 15:26:36

  Ku pokrzepieniu,
  Wyjdź na spacer,
  Do lasu, do parku, zatrzymaj sie I obserwuj,
  Rośnie drzewo, rośnie trawa, rośnie krzewina mała,
  Rośnie kwiatek, płynie woda, chodzi ptaszek, I zwierzak biega, I Wszystko ŻYWE Jest wokół Ciebie, na Tej Planecie, I Chodzi I rośnie, Wszystko Jest w ruchu I Ty Tez Jesteś, I czy porusza Tobą cos z zewnątrz, czy od ŚRODKA porusza Tobą jakaś Moc Cudna, Gdy z Nia sie połączysz odkryjesz, ŻEŚ Jest Prawdziwa I ŻYWA, Istota Ziemi z Sercem w ŚWIADOMOŚCI ZIEMSKIEJ POŁĄCZONA,
  Wewnątrz Tego Ciała,
  A wtedy promieniować zaczynasz Wibracja Swoja Wibracją ŻYWĄ, Która Energii będącej obok Ciebie, Nadaje To Prawdziwe Ziemskie Brzmienie, Przestrzeń Ta Cudna Ziemska Niewidzialna Przestrzeń, Twoją wibracją Serca sie wypełnia, Jedyny Bóg ŻYWY, W Bogu Ożywionym , Przez Miłośc w Sercu Twoim,
  Przez Miłość którą Jesteś , gdy w Sobie Staniesz się Jednym Jedną, Przez wibracje Serca już połączoną, I Cudne naturalne z Ziemią masz połaczenie I z Jej Sercem, Którym Ty Jesteś, Któremu teraz Ty nadajesz brzmienie, bo wzrastasz cały, Wszystko co Jest na Ziemi wzrasta w Jednej Tej Cudnej Serca harmonii.

  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 19. nellym@o2.pl
  Kwi 02, 2015 @ 15:16:49

   Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.  Dnia 1 kwietnia 2015 17:22 „Złoty Wiek Gai” <comment-reply@wordpress.com> napisał(a): krystal28 posted: „. Flota Sojuszu – 31 marca 2015 Raport z Konferencji Przełomu – 25 marca 2015   Od inwazji archontów w 1996 roku, trwa intensywna wojna w tym Układzie Słonecznym. Tuż po 1996 roku, wspólne Drako-Reptyliańskie floty wraz z wieloma fr”

 20. r
  Kwi 02, 2015 @ 13:48:17

  bardo lubie ten blog, fajnie sie go czyta, jedna sprawa tylko wyzwala pytaine.. co przekaz to inna wersja tych historii, raz asztar jest dobry raz zły.. mam nieodparte wraznie ze jednak przekaz to tylko przekaz..- nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie.. zupelnie jak w internecie.. dlatego zalecam dystans do wszystkiego. moze nie powatpiewanie ale na pewno zdroworozsadkowe zrozumienie.. 🙂 a poz tym bawmy sie dobrze..


  Na moim blogu, z tego co pamiętam, nigdzie nie ma, ze Asztar jest „zły”. Wez pod uwagę, ze mamy wszczepione różne energetyczne implanty, które dyktują nam, miedzy innymi, aby, trzymać dystans, niedowierzać internetowym nowym informacjom, a wierzyć mediom głównego nurtu. Aktywne tego rozpoznanie daje pewien stopień wolności ❤ kr

  • art
   Kwi 02, 2015 @ 17:47:37

   Internetowe nowe informacje mogą zawierać tyle samo prawdy co media głównego nurtu. Natomiast dystans i niedowierzanie nie są skutkiem implantów, ponieważ gdyby tak było, nie wierzylibyśmy przede wszystkim w media głównego nurtu, które górują w publikacjach.
   Jakiś czas temu tutaj na tym blogu Obama był swego rodzaju nadzieją i człowiekiem światła, dzisiaj te same nadzieje pokładamy w Putinie. Błądzenie nie jest niczym złym i autor tego bloga nie musi się przed tym bronić. Natomiast ostrożność i „przymrużenie oka” jest jak najbardziej wskazane, zwłaszcza w przypadku przekazów.

   I Obama i Putin są dziećmi bożymi i odgrywają swoje role w tym 3W komedio-dramacie tak jak my wszyscy. Jeśli Putin zrobi jakąś ciemną robotę przeciw wyzwoleniu świata spod władzy kabała, bądź pewny, ze będzie to ujawnione na moim blogu. Moja rola to nie krytykowanie i osądzanie innych, lecz ujawnianie tajemnic do tej pory ukrywanych przed ludzkością i burzenie starych wierzeń i paradygmatów. Podstawowym implantem, który otrzymujemy przed wejściem do tej matrycy to iluzja czasoprzestrzeni, i wiele, wiele innych, które ułatwiają kontrolerom w utrzymywaniu nas w 3W matrycy– kr

   • Sambor
    Kwi 05, 2015 @ 13:05:37

    Czy może mi ktos wytlumaczyć kim jest ten ktoś/coś ktorego nazywacie „kabał ?
    Jesli to osoba z krwi i kosci to GDZIE przebywa i czym sie zajmuje ? Jesli kabał zrobił 9/11 – to musiał miec do tego jakichs ludzi … Na forach i dokumentlnych jutubach rosyjskich czytałem i słyszałem że rzekomy atak samolotów na WTC Center był hologramem (mam w ulubionych filmik rosyjski ktory to udowadnia zmniejszając szybkosć klatka po klatce) a prawdziwy powod zawalenia sie wież było podminowanie wczesniejsze żelbetowych konstrukcji specjalnym materialem 4 generacji ktore doprowadzily do unicestwienia żelbetonowych konstrukcji do formy proszku. NIC w tym miejscu nie zostalopoza ogromną dziurą. Tak samo w Pentagoenie nie bylo żadnego samolotu ani nawet jego czesci … choc media trabily o tym że spadł tam samolot… Dlatego nie rozumiem dlacego Kabał to zrobił ? Bo się bał … ale co mu to dalo ? Przestał sie bac jak zwalił te 2 wieże …?

  • r
   Kwi 03, 2015 @ 10:14:39

   https://krystal28.wordpress.com/2015/02/22/wywiad-z-simonem-parkesem-11-04-2014/ odpowiedź Simona Perkesa w minucie 16:50.. tylko to 🙂 ciao!

  • xylotet
   Kwi 03, 2015 @ 21:24:26

   @’r’ ,,,,,czytaj komentarze i i kieruj myśli w stronę Realnych ISTOT ,,,,,,,, które je piszą ,,, to Połączy cię z twoimi bliźnimi ,,,,,,,, resztę zostaw sobie na Później ,,,, Później zawsze się Zjawi ,,,, tak czy siak ,,, 🙂

   • irena z
    Kwi 03, 2015 @ 22:11:17

    a jeżeli później nie istnieje? 😀

    • xylotet
     Kwi 03, 2015 @ 23:30:59

     wtedy nic nie Istnieje co było Wcześniej ,,,,,,,,,, WSZYSTKO ,,,, 😀
     Ps …. istniejesz tylko w własnym wyobrażeniu ,,,, między Wcześniej a Później
     ,,,,, przepraszam że zapomniałem dodać w Ps. ,,,,,, bez odbioru ,,,,, mimo wszystko dziękuję ,,,, 🙂

    • marmur71
     Kwi 04, 2015 @ 21:59:37

     Jesteś wielki Marku 🙂 a jajka pomalowałeś ? 🙂

    • xylotet
     Kwi 07, 2015 @ 19:52:09

     @marmur71 🙂 ,,,, nic nie pomalowałem 😦 ,,,,, bo pewnie gdybym to zrobił 😉
     wyszły by na Irokeza 😉 🙂 😀

    • marmur71
     Kwi 07, 2015 @ 21:52:14

     Kiedyś kolega życzył mi wesołego jajka , odpowiedziałem że mam oba wesołe 🙂 Pozdrawiam Brachu weselmy się wszystkim co nam dano 🙂

    • xylotet
     Kwi 09, 2015 @ 23:24:35

     @marmur71 ,,, 😀 ,,, Jasne ,,,, trzeba się cieszyć tym co się ma ,,,, zrobiłem
     sobie właśnie łazanki z kapustą ,,,,, i Cieszę się 😀 ,,, mam Nadzieję że jesteś
     z Kobietą ? ,,,,,,, 😀 ,,,,, dla której ,,, zwykłe łazanki ,,, nie niosą z sobą tyle problemów co grawitacja kwantowa 😉 ,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 *************** ❤

 21. MajaWalia27
  Kwi 02, 2015 @ 13:05:34

  Dziekuje Ci Kochana Krystal za to precyzyjne tłumaczenie! W dadatku expresem-:)Niech Ci Bóg wynagrodzi- szcześciem-:)i radością!.
  Dla mnie z informacji Kobry wyłania sie ogromne spektrum wszechświata, o którym nie miałam pojecia. Z tych kawałków-puzzli całości tworzyc sie zaczyna bardzo piekny,szczegółowy i uporządkowany kawałek historii kosmosu,ziemii i nas ludzi-naszego gatunku. Myśle,że podział na dualnośc istnieje mocnej w nas samych a nie w tej rzeczywistości.Zobaczcie,że pewne aspekty są tam wyłączone z tej gry- Kobra pisze o centralnej cywilizacji i o ich ogromnych statkach oraz o tym,że nie mają one żdanej intereakcji z kabałą gdyż nie egzystują w tego rodzajnu niskiej wibracji i cywilizacja ta może miec intereackcje tylko z tym co jest świetliste.Myśle,że to samo próbują robic ludzie kierujący sie światłem- pomimo dualności na zewnątrz- wewnątrz sibie próbują stworzyc taką harmonie jeśli chodzi o myśli i emocje,jakby nie było tego co na zewnątrz- i tą postawą energetyczną próbują zmieniac pole energii wokół siebie. Zresztą i Kobra o tym pisze. Organizuje medytacje,pisze o wybaczeniu absolutnym.Nie zauważyłam by On namawiał do wojny i dualizmu, a wrecz przeciwnie- jeśli pisze On o wybaczeniu WSZYSTKIM WSZYTSKIEGO to jest to droga duchowego rozwouju,i zauważmy,że pisze to Osoba znająca wszelkie ‚zbrodnie’ ciemnych.
  Jednak….ciągle na ziemii rozwija sie duchowo mała liczba ludzi. Wielu ludzi żyje w bardzo niskich wibracjach-kieruje sie starchem,chciwością…itd…Dlatego tak ważne jest POZNANIE prawdy.Gdy nasi politycy kłamią od tysiecy lat, gdy kłamią nasi papieże,biskupi, nasze główne media….i tylko na takich stronach możemy przeczytac o innej wersji rzeczywistości to jak przecietny człowiek ma sie obudzic.I ile to mu zajmnie? I czy to jest realne?
  Dlatego ja dziekuje za to wszystko o czym mówi Kobra, to nas nie zwalnia z pracy nad sobą, ale dla mnie jest to cenne i ważne informacyjnie.


  dzięki MajaWalia27, lepiej sama bym tego nie napisała ❤ – kr

 22. Anna
  Kwi 02, 2015 @ 10:46:01

  bonj0vi ma rację, bo prawdziwa droga prowadzi do Jedności, bez dualności, ale ileż ludzi ma tyle wewnętrznej siły aby utrzymać w głębi siebie czyste uczucie Jedności, kiedy wokoło jest tak agresywna dualność, która atakuje nas ze zdwojoną siłą aktualnie? Dlatego bardzo ważne są informacje niosące nadzieję, bo bez nadziei na wolne życie, ile jednostek ludzkich utrzyma w sobie światło w środku szalejącej burzy dualności? Tak niewielu ludzi ma możliwość żyć w otoczeniu, które nie zakłóca wewnętrznego piękna duszy w Jedności. Oczywiście tylko i wyłącznie do każdego z nas należy wybór i umiejętność rozróżniania, co harmonizuje z nami w danym okresie życia.
  Boskość we mnie pozdrawia Boskość w Was!

 23. Jan
  Kwi 02, 2015 @ 09:41:39

  Droga Krystal
  Chciałem Ci bardzo podziękować za tłumaczenia tych informacji od Cobry.
  W sytuacji gdy prawie wszystkie jeśli nie w ogóle wszystkie channelingi są zmanipulowane przez ciemnych, te informacje stają się bezcennym źródłem naszej wiedzy o tym co dzieje się za kulisami naszej rzeczywistości.
  Tak więc z wytęsknieniem czekamy nadal na Wydarzenie a potem na wzniesienie, które będzie już dalszą konsekwencją przemian.
  Powiedz jeszcze co sądzisz o informacjach od Benjamina Fulforda? Czy mają one jakąś wartość?
  Pozdrawiam serdecznie
  Janek

 24. ch.ela
  Kwi 02, 2015 @ 08:44:50

  wszystkim z mojego serca przesyłam wielka miłosc i błogosławienstwo zycze miłego,pieknego i ciepłego dnia

 25. bonj0vi
  Kwi 02, 2015 @ 03:18:30

  siły swiatła i siły ciemności to tylko dwie strony medalu ktory jest dualnoscia. zauwazcie ze otrzymując ten caly intel nie rozwijacie sie caly czas tkwicie w tej dualnosci majac pozorne przeswiadczenie o tym ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Wydarzenie moze po jakims czasie skutkowac wzniesieniem, ale ile to bedzie trwalo? jezeli twoja dusza pragnie prawdziwej wolnosci nalezy spojrzec wglab siebie poszukac zrodla. To jest faktyczna droga prosto ku prawdziwemu swiatlu. wszystkie te walki, przejecia baz, unieszkodliwienie bomb to caly czas jest gra. jezeli chcecie wyjsc z tej gry musicie wyjsc poza ten schemat iluzji. Krystal na pewno pamietasz przekaz z przed okolo dwoch? moze trzech miesiecy, napisalas ze jest to najwazniejszy przekaz jaki dla nas tlumaczylas. myslalem ze to bedzie punkt zwrotny i Kobra ktory ze mna nie rezonuje nie pojawi sie wiecej na tym blogu, ale coż najwidoczniej czujesz inaczej. Chciałbym jeszcze dodac że czuje, ze wlasnie przekazy takie jak ten umacniaja nas w stagnacji i co najgorsze w dualizmie.


  bonjOvi, pozwól mi publikować teksty według mojej intuicji … bez osądzania co jest dobre, a co jest niewłaściwe. Tak jak powiedzial Baszar, wszystko jest neutralne, tylko my nadajemy wszystkiemu emocjonalne zabarwienie, albo etykietę ❤ kr

  • eile
   Kwi 02, 2015 @ 10:24:25

   Brawo Bonjovi, tak właśnie jest 🙂
   Nie ma innej drogi przez dualizmu niż objęcie go w jedną całość 🙂
   Zgadzam się z tym co piszesz i ja starałam się Krystal na to zwrócić uwagę. Szkoda że ostatnio coraz częściej pojawiają się teksty o wojnie i walce. Myśle, że Krystal28 dobiera tak a nie inaczej teksty bo sama zmaga się z jakąś wewnetrzna walką, która akurat tak się manifestuje. Trzeba to uszanować. Krystal życzę Ci wszyskiego co najlepsze i mam nadzieję że kiedyś powrócą na ta stronę teksty, które będą źródłem nauki i inspiracji.
   ❤ ❤ ❤

   ———

   Eile, to są tylko Twoje spekulacje. Jestem absolutnie pewna, ze to co wybieram jest wyrównane z moja wyższą jaźnią. Osobom, które krytykują mnie lub chcą manipulować moimi wyborami tłumaczeń proponuję prowadzenie własnego bloga. Z wieloletniego doświadczenia mogę potwierdzić, ze to daje głęboką, wewnętrzną satysfakcję i powoduje wzrost duchowy.

   Prawdziwa duchowość
   polega na tym, aby dawać bezwarunkową wolność innym w myśleniu i działaniu, nie wymagając od nich, aby Cię oni uszczęśliwiali swoim zachowaniem. Prawdziwa duchowość jest pewna, ze w tym Stworzeniu wszystko jest tak jak powinno być…. nawet mój blog 🙂 – kr

   • Elżbieta
    Kwi 02, 2015 @ 16:58:00

    Coś Wam podpowiem, tak długo jak takie teksty odczytywać bedziecie jako coś negatywnego, Jesteście nastawieni w Sobie na takie wibracje, w których odczuwacie wciąz zagrożenie, Wszystko Jest Informacją dla Ciebie, Informacją a nie Wyrocznią, Gdy Sobą Sie staniesz rozpoznasz Siebie, będziesz wiedział, że kazdy tekst który do Ciebie dociera, pokazyje Ci Coś co masz w Sobie do rozswietlenia, Wystarczy popatrzeć na Ludzi na Ziemi, I odpowiedziec Sobie, czy potrafię zaakceptowac I tak po prostu pokochac tę ENERGIĘ , ubraną w wibracje, Nie wibracje Energie , która jest obok Ciebie,
    Gdy sam w Sobie wyjasniony Jestes , promieniujesz całym Soba będac wśród burz, I wojen, Wszak TY zmieniasz wibracje Przestrzeni Tej Ziemi, A więc po co krytykowac to Co kiedyś pokaże Co dana Energia ma do rozświetlenia w Sobie, I Kto TO rozświetli, ano Istota Twoja która Jest w Sercu,
    Dziękuję Krystal, Kiedys tez , czytałam I we wszystko dosłownie wierzyłam, aż rozpoznałam to prawo w Sobie, Jedyne Prawo Przyciągania Energii, I nie ważne jaki zapis ma w Sobie Energia Jest Energia , I Ma ŚWIADOMOŚC SWOJĄ W SOBIE.


    Elżbieto, Aniele ziemski, Twoje słowa grają melodię Wszechobecności w moim sercu…. –
    ❤ kr

    • eile
     Kwi 10, 2015 @ 03:08:20

     Elżbieto, tak masz rację w tym co piszesz, tyle że przynajmniej ja nie nadaje wojnie żadnej wartości poza tą która nie inspiruje do wzrostu. Nie balansuje pomiędzy dobrem czy złem w określaniu jej charakteru bo czegoś takiego w moim przekonaniu nie ma. Z całą pewnością jednak mogę stwierdzić, że nie widzę w niej niczego co zachęca do rozwijania się bo nie ma w niej niczego wzniosłego, a i strach też na mnie nie działa motywując, stad moja uwaga.

   • darek
    Kwi 02, 2015 @ 16:59:57

    …ja bym dodał trochę od siebie ,żeby zawsze,cokolwiek myślisz,czujesz lub sobie wyobrażasz….to zawsze pozostawiasz Sobie TĄ niepewność ,że możesz się mylić..

    • Elżbieta
     Kwi 02, 2015 @ 17:46:30

     Gdy odnajdziesz sie cały, I nadal na Ziemi Bedziesz w Swoim kształcie, uwierzysz już tylko Sobie, I jest to możliwe, Stać się Soba Jedną Jednym, Juz bez rozdzieleń, na Ciało Ducha Energie Dusze , Sobą Jestes, juz Gotowy I Doskonały, posprzatać nalezy Jeszcze przestrzeń która odczuwasz w Sobie jako Swoje program, bos takie wibracje na Siebie przyjał, w chwili gdy z Siebie żeś się odrodził,

   • eile
    Kwi 02, 2015 @ 18:48:39

    Czy wyrażenie życzenia powrotu inspirujących tekstow jest atakiem?
    Czy napisanie własnych przemyśleń i odczuć odnośnie przyczyny zaistniałych artykułów jest krytyka?
    A może słowa szacunku są manipulacją?
    Nie wiem czemu to właśnie tak odebrałas, ale było to dalekie od moich zamiarów, przykro mi z tego powodu.
    Co do prowadzenia bloga, dziękuję za zachętę jednak nie dorastania Ci do pięt 😉

    —-

    eile, przesyłam Ci Światło i miłość ❤ kr

   • eile
    Kwi 02, 2015 @ 18:56:48

    Krystal28 piszesz mi o prawdziwej duchowości w której wszystko jest na mimiejscu… poza moim komentarzem. A teraz przeczytaj to jeszcze raz odnies do siebie i znajdź dla mnie miejsce szanując to kim jestem, potrafisz? 🙂

  • irena.z
   Kwi 02, 2015 @ 11:43:42

   Trudno się z Tobą nie zgodzić @bonjovi, myślę, że wpisy krystal28, którą serdecznie pozdrawiam, są jak najbardziej na miejscu, mimo, że mogą się wydawać sprzeczne. Moim zdaniem jest to świetny test dla naszej intuicji zahukanej różnej maści filtrami programowych przekonań (np: czym jest NIE dla podświadomości 😉 ). Swoiste odsiewanie ziaren od plew skutkujące zmianą tychże, a co za tym idzie zmiany w tzw.rezonansie. Jedni widzą, inni czekają aż się stanie, jedno jest pewne nikogo do niczego nie można zmuszać.
   Wielokroć byłam zapraszana na takie statki o których wspomina Kobra i powiem tylko tyle, nie miało to wpływu na moją suwerenność w odczuwaniu siebie jako istoty wielowymiarowej, a już na pewno nie miało wpływu na przywiązanie do hologramu. A teraz proszę przeanalizujcie słowo klucz: jakim jest „przywiązanie” i jego wpływ na odczuwane emocje.
   Prawdziwa miłość to wolność, nie ma nic piękniejszego niż suwerenność zwana wolną wolą, do której każda istota ma niezbywalne prawo
   Pozdrawiam w intencji nieskończonego korzystania z wolnej woli 🙂
   i.z..

   Irenko, dzięki za genialne myśli ❤ – kr

  • bonj0vi
   Kwi 02, 2015 @ 11:47:35

   Moze z tego co napisalem moglas krystal zrozumiec ze Cie oceniam ale nie bylo to moim zamiarem. Chcialem tylko zwrocic uwage na aspekt dualnosci

   bonj0vi, staram zrozumieć się Twoje frustracje – przeczytaj mój wpis pod komentarzem Eile, może to Ci pomoże zrozumieć mój punkt widzenia ❤ kr

  • darek
   Kwi 02, 2015 @ 14:58:37

   Najszlachetniejsza Krystal, wszystkim nadajemy swoją etykietkę, w/g własnego uwarunkowania ..tylko kto się przyzna..,albo jeszcze lepiej ,że rozumie,że to robi,buziak

  • Izabela Karwot
   Kwi 02, 2015 @ 16:12:58

   Brawo „bonjOvi”. Dla Ciebie i nie tylko…:

   https://zenforest.wordpress.com/2010/06/10/asztawakra-gita-czyli-poznanie-absolutu/

   Frag.:
   „We mnie, nieskończonym, bezgranicznym oceanie, podmuchy wiatru umysłu tworzą fale świata. Jednak gdy świt poznania przynosi uspokojenie, znikają one we mnie bez śladu. We mnie, niezmierzonym oceanie, powstają fale indywidualnych bytów o niezliczonych imionach i formach, gonią się nawzajem, przez chwilę igrają ze sobą i w końcu znikają. Taka jest natura iluzji. Ja, ocean, trwam niewzruszony.”
   „We mnie, bezgranicznym oceanie, fale świata samoistnie powstają i znikają. Ja ani się przez to nie powiększam, ani nie maleję. We mnie, bezgranicznym oceanie wieczności, wszechświat jest krótkotrwałą manifestacją. Niesie ze sobą chwilową fascynację pokazem magika, ale nie zawiera niczego trwałego. Ja trwam niewzruszony, odwiecznie spokojny i bezforemny.”
   Pozdrawiam świetliście

  • Lara
   Kwi 02, 2015 @ 17:31:08

   bonjovi
   Jeśli chcemy wyjść z dualizmu, to Światło( przez duże Ś) musi wypłynąć ponad światło i ciemność- Dwoistość Demiurga- jak to określa Cameron.
   To cudnie, że Krystal przekazuje nam tak wiele cennych informacji, które pokazują co tak naprawdę dzieje się we Wszechświecie i na Ziemi. Wielkie za to dzięki.
   Zgadzam się z Tobą, że żeby wyjść z iluzji w jakiej żyjemy, każdy z nas musi przejść własną drogę do wolności. Wiele narzędzi do wyjścia z iluzji dała nam Centralna Cywilizacja zwana taż WingMakers. WingMakers pokazują zniewolenie ludzkości i wskazują jak z tego zniewolenia można wyjść, jak uwolnić się z tej iluzorycznej rzeczywistości. Podążajmy tą drogą, naprawdę warto. Nikt za Ciebie, za mnie, za nikogo tego nie zrobi, to tylko i wyłącznie każdego osobista droga.

  • nell
   Kwi 02, 2015 @ 21:22:35

   ” Tak jak powiedzial Baszar, wszystko jest neutralne, tylko my nadajemy wszystkiemu emocjonalne zabarwienie, albo etykietę ❤ kr"

   Dokładnie tak jest! 🙂 I naszym zadaniem jest uświadamiać sobie te nasze zabarwienie emocjonalne i integrować je z sercem. Wówczas przed otrzyma ukazuje się ta prawda- że rzeczywistość jest neutralna i wszystko jest jednią 🙂 (pisze to z własnego doświadczenia).

 26. planetariusz
  Kwi 02, 2015 @ 00:04:26

  Super… bardzo wyraźny układ sił w naszej galaktyce z dużą przewagą sił Światła maluje nam wyraźnie najbliższą rzeczywistość.Myślę,że ta wielka doza optymizmu, potrzebna była nam wszystkim.Ta wojna z dala od nas ale jak bliska nam, ma się ku końcowi.Nasze wyzwolenie jest tuż,tuż to dosłownie sekundy w porównaniu do tych tysięcy lat oczekiwań. Światło rozjaśni ostatnie ciemności i miejmy nadzieję ,że miłość zapanuje na zawsze.Pozdrawiam wszystkich wojowników światła i jeszcze raz, 1000 razy dziękuję wspaniałej Krystal za błyskawiczne tłumaczenia.

  ❤ kr

 27. Marian
  Kwi 01, 2015 @ 22:38:35

  Krystal Jesteś szybsza od pioruna .Dostałem newsa ze strony Portal2012 że to jest dostępne w języku angielskim gdy byłem w pracy .Przychodzę do domu a tu surprise tłumaczenie w języku polskim.
  Pozdrawiam w Świetle
  Marian
  —-

  😉 kr

 28. gs
  Kwi 01, 2015 @ 22:02:33

  Tak się cieszę , ze nie wiem co napisać 🙂 …

 29. Blog Wordpress.com
  Kwi 01, 2015 @ 18:06:01

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: