Simon Parkes -> kwietniowy biuletyn

.
.
 .
Witajcie w kwietniowej edycji mojego biuletynu. Przez ostatnie 6 tygodni miały miejsce pewne ogromne zmiany na tej planecie, prawdopodobnie nie widziane przez ostatnie 20 lat.
.
W marcu, jak pamiętamy, prezydent Putin zniknął na około 10 dni i teraz mogę ujawnić co on zrobił.  Poza spotkaniem chińskich urzędników i uprzednio formalnym podpisaniem umowy BRICS, personel elity amerykańskiego rządu wraz z ich sojusznikami w Anglii przekierowało wrażliwe, zaszyfrowane informacje poprzez linię VPN na Ukrainie.  Te informacje zawierały, spośród wielu, raporty z komisji energii atomowej i brytyjskiego centrum szpiegowskiego znanego jako GCHQ.  Te informacje zostały sfabrykowane i wierzono, że tajne służby Rosji przechwycą tę transmisję.  Zakodowane tam informacje były fałszywymi raportami, w których brytyjska załoga nuklearnej łodzi podwodnej obrała za cel rakiety w Rosji.
.
Nie mam żadnych wątpliwości, że była to próba rozpoczęcia 3 wojny światowej.  Dzięki Bogu prezydent Putin zdał sobie sprawę z tej sztuczki i nie udzielił „militarnej” odpowiedzi.  Jednakże to był ostateczny akt, który przekonał go do podpisania umowy z BRICS – aż do teraz nie była ona formalnie podpisana.  To jest powód, dla którego znacjonalizował główny bank Rosji, ponieważ wymagał on działania państwowego banku, zdolnego do operowania w nowej walucie, która oczywiście będzie miała pokrycie w złocie.  Wewnątrz swojego zaufanego grona, stworzył specjalną komisję składającą się z 3 do 5 ludzi, którzy są bardzo zaangażowani we wprowadzanie alternatywnego systemu opartego na złocie.
Rozumiem, że rodzina prezydenta Putina została niedawno powiększona, i gratuluję mu.
 .
Z o wiele bardziej złowieszczej strony: ramię reżimu syjonistów wysłało grupę uderzeniową, która miała za zadanie dokonanie morderstwa na prezydencie Putinie.  Jednak zostało to udaremnione i w tym samym czasie grupa uderzeniowa została wysłana do usunięcia prezydenta Obamy.  Z tego powodu 10-ciu członków senatu zostało niedawno aresztowanych, ponieważ ten spisek również zawiódł.  Więc teraz zaczynamy widzieć dlaczego Ameryka na swoich najwyższych szczeblach tak boi się nowej waluty opartej na złocie.  Z Chinami, Szwajcarią, Indiami, Brazylią, potencjalnie Węgrami, Islandią a nawet Anglią chcących dołączyć, Ameryka jest ekonomicznie odizolowana.
.
Jednym z głównych powodów dlaczego CIA wszczęła rewolucję na Ukrainie, jest opłacenie pewnych frakcji syjonistycznych.  Kiedy Ameryka odeszła od standardu złota, Rothschildowie byli poproszeni by wycenić Amerykę, ponieważ od stycznia tego roku Ameryka przekroczyła swój dług 22 razy, co oznacza, że wydała 22 razy więcej, niż jest warta.  Miało to niszczycielski wpływ na importowane dobra, gdzie jedno państwo, które importuje nie ma waluty pokrytej w złocie podczas, gdy to drugie państwo takową posiada.  Możemy wszyscy dostrzec krawędź, na której teraz balansuje Ameryka i to jest powód, dla którego czuję, z wyjątkiem dramatycznej interwencji, że okres od lipca do października będzie kluczowy.
.
Odnośnie urządzenia CERN, po 2 latach rozwojowej pracy i nie-użytku ostatnia część 26 milowego przedłużenia była odkładana na właściwe miejsce, kiedy nastąpiło uszkodzenie w rurach. Odłożyło to ponownie wykorzystanie urządzenia i oczekujemy z zainteresowaniem na dalszy postęp. Wielu ludzi robi przepowiednie odnośnie Planety X.  Jestem pewien opinii, że ogromne obce ciało zbliży się do Ziemi w bardzo bliskiej przyszłości, chociaż nie uderzy w Ziemię.  Urządzenie CERN mogłoby zostać użyte przeciwko takiemu obiektowi.W skrócie, wyobraźmy sobie bank i zarządcę banku, który wyjeżdża na wakacje pozostawiając bank pracownikom, którzy przywłaszczają sobie jego pozycję zarządcy banku i kiedy prawdziwy zarządca banku powraca, by przejąć kontrolę nad bankiem i pracownicy próbują go zatrzymać. Jest to raczej żartobliwa analogia sytuacji na planecie Ziemia w obecnym czasie.
 .
W ostatnich latach miało miejsce tak wiele wypadków samolotowych i były one niezwykle tragiczne, z najświeższym niemieckim samolotem.  Zastanawiam się jaka wiadomość była przez to wysłana do niemieckiego rządu.
.
Tym razem nadszedł czas, aby pogratulować Frani za stworzenie strony na Facebooku.  Jestem całkowicie zachwycony, że tak wielu zaczęło uznawać swoją przynależność do gwiezdnych rodzin, jednak nie zapominajmy, że jesteśmy wszyscy równi i żadna rasa nie jest lepsza od innej.  Dziękuję ci Fran od nas wszystkich.Z innej strony, chcę założyć małą, dedykowaną grupę, która nie będzie istniała na Facebooku.
.
Jeśli ktokolwiek czuje, że mógłby mieć CZYNNY udział w pomocy ludzkości, proszę o kontakt e-mailowy: simonparkes7@gmail.com i w polu tematu proszę zatytułować e-mail słowem ‚Group’ (grupa).  Niezastosowanie się do powyższego spowoduje zagubienie e-maila.  Jest wielu ludzi, których spotkałem, a którzy zdumieli mnie swoją życzliwością, współczuciem, prawdziwością i swoją determinacją by zrobić coś pozytywnego dla dobra innych. Ta grupa, którą chcę ustanowić będzie miała powyższe za najwyższy cel.
.
Wiele siły, wiele wiary, wiele miłości,
.
Simon

.

Bardzo żałuję tego, że nie mogę dłużej otrzymywać e-maili z pytaniami. Jeśli masz pytania do mnie, powinieneś zarezerwować 30-minutową konsultację.

 .
Przetłumaczył black butterflies,  dzięki ❤
 .

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. Piotr
  Kwi 15, 2015 @ 23:34:00

  Jestem po prostu tutaj nowy i nie za bardzo ogarniam co się dzieje, stąd też moje pytanie 🙂 Po maturach się bardziej zagłębię we wszystko co tu znajdę. Teraz jestem niestety ostrym sceptykiem 🙂

 2. Omstan
  Kwi 15, 2015 @ 18:48:19

  ~hinko~ nie przepraszaj mnie, gdyż wcale mnie nie obraziłaś. Nie wiem dlaczego, ale czuję w sobie jakiś głęboki wewnętrzny spokój, którego i Tobie życzę. W poście chciałem tylko wyjaśnić Piotrowi znaczenie dwóch słów z tekstu, który wyglądał mi na tłumaczony translatorem i może dlatego Piotr nie mógł go zrozumieć Dezaprobaty dla tekstu też nie wyrażam, gdyż moim zdaniem dużo nowego wnosi, a styl każdy ma indywidualny. Rozmiar (obwód ) swojej głowy znam, pojemności mózgu nie. Pytanie o te rzeczy traktuję jako żart.

 3. Mariusz
  Kwi 14, 2015 @ 19:59:00

  Jeśli używasz umysłu, masz czynny udział w kreowaniu rzeczywistości. To taki twój dosłownie program na życie. Gdy go używasz świadomie (wiedząc jak funkcjonuje) może na tej podstawie tworzyć myślokształty, których materializacja nie zaszkodzi tobie. Bo tak naprawdę Jesteś Jedyną Istotą, która przejawia się we wszystkim co istnieje. 🙂

 4. Omstan
  Kwi 14, 2015 @ 19:49:50

  To znaczy ,że jeżeli ktoś chciałby się czynnie zaangażować. Tłumaczenie jest z translatora więc jest chwilami mało zrozumiałe.


  Omstanie, nie, tłumaczenie jest dokładne i nie jest z translatora, mam nadzieję, że zauważysz różnicę. Tu na moim blogu nie znajdziesz niedokładnych tłumaczeń z „translatora”. Jeżeli są jakieś niejasności, to jest styl autora artykułu ❤ kr

  • Omstan
   Kwi 14, 2015 @ 20:33:05

   Przepraszam Cię Krystal, ale ponieważ styl tego wpisu odbiega znacznie od Twojego stałego stylu, który pięknie się czyta, pomyślałem, że jest to tłumaczenie z maszyny.

   • krystal28
    Kwi 14, 2015 @ 20:37:14

    Na pewno nie, taki jest styl Simona ❤

   • ~china~
    Kwi 14, 2015 @ 22:56:16

    hejka! Omstan…powiedz mi…czy Ty znasz rozmiar swojej glowy?…a dokladnie mozgu…~google translate~ sciskam mocno…Buzka!


    Droga china, starajmy się nie obrażać innych Czytelników. Omstan prawdopodobnie chciał przez swój post wyrazić dezaprobatę dla artykułu. Na to mogę powiedzieć, że „jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził”, szczególnie tu na tym blogu, gdzie codziennie przychodzi kilka tysięcy osób, o bardzo różnych przekonaniach i upodobaniach. Wszystko jest dobrze ❤ kr

    • ~china~
     Kwi 15, 2015 @ 07:05:25

     tak kochana Krystal, sorki…na moment stracilam cierpliwosc….(pozatym myslalam po *merikansku i piszac po polsku…shesh! powinnam pisac z serca…)a Ty Omstan, prosze wybacz mi … ja bardzo Cie przepraszam…klaniam sie…~chinka~

     ❤ kr

  • black butterflies
   Kwi 14, 2015 @ 20:33:59

   tłumaczenie docelowo najwierniej i najjaśniej miało odwzorować oryginalny przekaz. Nie jest to tłumaczenie z translatora.
   Czynny udział to działanie aktywne, wśród ludzi, dokonywanie krótko i długotrwałych zmian w ich środowisku/społeczności.

 5. Piotr
  Kwi 14, 2015 @ 12:33:51

  Co to znaczy mieć czynny udział? Co to oznacza?

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: