Święta Aktywacja Zielonego Promienia i Szmaragdowego Płomienia

.

Przetłumaczyłam poniższy tekst naprędce, ponieważ zbliżają się dni aktywacji Szmaragdowego Płomienia na energii Zielonego Promienia. Niektórzy pamiętają aktywacje związane z wznoszeniem Ziemi, kiedy co miesiąc do końca 2012 roku odbywaliśmy medytacje  21.17 związaną z promieniem magenta. Pozdrawiam TS
.

.

Pozdrowienia dla Mistrzów.  Jestem Metatron, książę Światła i każdego, kto czyta te słowa, otulam bezwarunkowa miłością.

Z radością dzielę się z wami nowiną o zbliżającym się terminie „pełnej aktywacji” Zielonego Promienia i świętego Szmaragdowego Płomienia na wniebowstąpionej Ziemi.  Mistrzowie, długo czekaliście na to wydarzenie obiecane eony temu w oświeconej epoce.  We wspaniałych czasach, kiedy Ziemianie mieli dostęp do wielu wymiarów i mogli się komunikować ze wszystkimi ziemskimi królestwami.  Oświecona czasoprzestrzeń, w której byliście zdolni do współdziałania i porozumiewania się wyraźnie i bez ograniczeń ze wszystkimi Żywiołami i królestwami istniejącymi na Ziemi.  To był czas pełnego spektrum Szmaragdowego Wymiaru… który teraz powraca!

Wielu z was będzie wezwanych do aktywowania i zakotwiczenia tej szmaragdowej ewolucji.  Rozpoznacie ją po wyjątkowym trygonie i energii komet, które przenoszą ekspansywne kody.  Na odebranie tych kodów, co stanowi duchową obietnicę i świętą umowę dla wielu Dusz, czekaliście eony.  To część nowego początku, nowego postrzegania i dostępnych dla was możliwości.

Zielony Promień i aktywacja Bramy Nieskończoności

Nowa Ziemia rozrosła się do 12-tu wymiarów.  Wy jesteście bezpośrednio połączeni 12-ma czakrami z każdym wymiarem podstawowym, a dodatkowo przez system 20 czakr z wewnętrznymi międzywymiarowymi widmami pól Omni-Ziemi.

Wciąż poszerzacie świadomość.  Dlatego powinniście rozumieć procesy, jakim podlegają wszystkie sfery Ziemi.  Planeta przechodzi przez proces wznoszenia, ziemskie królestwa uzupełniają swoje pola świadomości, dlatego i ludzkość musi rozszerzyć zakres częstotliwości.  To zmiana paradygmatu.  I oferuje wam możliwość klarownego połączenia ze wszelką świadomością w obrębie Gai.  To jest niezbędny krok ku waszej zintegrowanej identyfikacji jako części Ziemi i jako Jej współtwórców.

Wraz ze wzniesieniem planety uzyskaliście dostęp do innych wymiarów – przez czakry.  Pierwsze święte kody są odbierane i instalowane przez „nowe” czakry od początku 2013 roku.  Odbywa się to dzięki aktywacji Zielonego Promienia.

W sierpniu otworzy się portal nieskończoności Zielonego Promienia, a przez jego szczelinę spłynie i aktywuje się Szmaragdowy Płomień.  Szczyt otwarcia przypadnie na 12 – 21 sierpień 2013 roku.  Informujemy, że 4., 8. i 9-ty wymiar jest wyrażany przez i w Szmaragdowym Płomieniu.  8. i 9. wymiar będzie wypełniał ziemskie kody Thota przez otwór aktywacyjny Szmaragdowego Płomienia.

Aktywacje rozpoczną się w sierpniu a zakończą we wrześniu podczas równonocy 2013.  Faza apexialna aktywacji Zielonego Promienia zacznie się wraz z obserwacjami deszczu meteorów Perseidów, a jej kulminacja przypadnie na pełnię Księżyca 20 sierpnia (zrozumcie, że wydarzenia astrologiczne, astronomiczne są katalizatorami przesunięć energii a na Nowej Ziemi są bazowymi mechanizmami kształtowania nowych paradygmatów).
 
Szmaragdowy Płomień

Szmaragdowy Płomień jest wibrującą esencją, która uzdrawia i odżywia oraz odbiera kody aktywacyjne Zielonego Promienia, 8. i 9. pole czakr rozwinie możliwość odbioru i postrzegania 8. i 9. wymiaru w sferze fizycznej, a do 16. – 18. poziomu eterycznego rezonansu czakr – na poziomie eterycznym 13-20-33 krystalicznego pola MerKaNa.

W związku z powyższym ludzkość będzie mogła odebrać te kody, kiedy portal przyjmujący ładunek energii Zielonego Promienia zakończy pobieranie dopełniając znak Nieskończoności (8).  Te kody będą synergetyzować w 8. i 9. fizycznej czakrze pod przewodnictwem archanioła Rafała.  Szmaragdowy Płomień będzie wyższym połączeniem świadomości ze wznoszącą się Ziemią.

Kiedy bardziej się dostroisz do wyższych częstotliwości Nowej Ziemi, będziesz zobowiązany do skalibrowania i dostrojenia czakr do rozwiniętego krystalicznego ciała świetlistego – Mer-Ka-Na.  Oczywiście Ziemia dostraja swój rezonans przekształcając planetarne centra czakr, aby w efekcie móc odbierać i rozpowszechniać energie rozszerzenia na ludzkość.

Wielopoziomowość nowego ekspansywnego Zielonego Promienia

Zielony Promień jest energią bardzo złożoną i szeroko wykorzystywaną.  W wiązkach jego widma znajdują się telluryczne i eteryczne przejawy królestwa roślin, a tym samym wyższe przejawy projekcji dewów – istot duchowych, które dbają o ziemską florę.  Dobrotliwe „wróżki” to świadome formy duszków roślin, elfów i „zielonych ludzi”.

Najbardziej świadome istoty królestwa roślin to drzewa, które już za czasów LeMurii i Złotej Ery Atlantydy, a także w późniejszych okresach, były uznawane za uzdrowicieli i duchowych doradców. Wielu z was doświadczyło życia na planecie w okresie przed-dualnego firmamentu jako te istoty, jako dewiczne manifestacje ziemskich królestw w formie światła.  Działo się to w efekcie krystaliczności tamtej fazy i teraz, za sprawą Zielonego Promienia, rezonans tych skondensowanych częstotliwości będzie aktywowany ponownie w ramach planetarnego Wzniesienia.

Drzewa na Nowej Ziemi podejmują się bardziej świadomych zadań i aktywniejszej komunikacji oraz uzdrawiania ludzkości.  Przez tysiące ostatnich lat ich prawdziwa świadomość była praktycznie nierozpoznana.  Po aktywacji Zielonego Promienia na Nowej Ziemi odzyskacie zdolność lepszego i wyraźniejszego porozumiewania się z istotami drzew, dzięki czemu będzie wam oferowane nie tylko uzdrowienie lecz również duchowe porady.

Tym samym pojawia się większa odpowiedzialność związana z ochroną drzew.

We wszystkich żywych formach botanicznego życia (szczególnie pośród drzew) istnieje hierarchia świadomości.  Najwyższą świadomość ma sekwoja (sekwoja wieczniezielona i mamutowiec – sekwoja olbrzymia), a następnie dąb oraz cis. Istnieje oczywiście wiele innych oraz wiele innych kategorii.  Pewne psycho-aktywne rośliny pomagają wam poszerzyć świadomość i służą jako świadomi duchowi sojusznicy, choć w innej formie niż drzewa.  Niektóre drzewa i rośliny służą też za źródło pożywienia.   Traktujecie je jak towar, a nie jako świadome istoty.  Sadzicie je, patrzycie jak rosną, chronicie i zbieracie plony, których dostarczają: pożywienie, włókno i drewno, lecz nie zdajecie sobie sprawy co mogą wam dać drzewa oprócz tlenu (włącznie z lasami deszczowymi), i nie rozwiązaliście problemu zachowania ich dla potomności.

Sekwoje są unikalne pod względem zdolności do klonowania.  W tym procesie są zachowywane pierwotne energie i oryginalne zapisy.  To jest osobliwa cecha świadomości sekwoi.  Dlatego archaniołowie poprosili Davida Milarcha, żeby sklonował sekwoje mamucie i wieczniezielone.  Z tego powodu również kanał został poproszony, aby gromadzić się w najświętszym zbiorowisku gigantycznych sekwoi, i dlatego wielu z was zostało wezwanych do zbierania się i odbierania kodów w ich świętej przestrzeni.

Chcemy powiedzieć, że energia sekwoi i ich pamięci jest zachowana w świadomym spójnym polu sięgającym 144 miliony lat wstecz.  Żadna inna roślina ani forma biologicznego życia dotyczącego fizycznego świata tej planety nie posiada takiej zdolności i to jest bardzo ważne.

Sekwoje są głównymi odbiorcami „aktywacji Zielonego Promienia”  w doniosłym celu odbudowania i wzmocnienia roli drzew na Nowej Ziemi.  One was przywołują.  Wołają LeMurian, aby znów móc służyć im życzliwą RADĄ. Proszą wszystkich ludzi, aby pozwalali sobie przyjmować ich wsparcie, ich służbę wykonywaną w miłości. To jeden z powodów, dlaczego pozostały w 3-cim wymiarze, w innym razie uległyby zniszczeniu. Przyjmijcie ich zaproszenie a naprawdę zyskacie na tym wykładniczo!
 
Zielony Promień i Szmaragdowy Płomień

W dniach otwartej Bramy Nieskończoności Szmaragdowego Płomienia poszukaj starych drzew i postaraj się spędzić pośród nich trochę czasu.  Stare drzewa, wielkie drzewa wezmą na siebie w tej aktywacji znacznie większe zadanie, niż może się wydawać. Mistrzowskimi istotami pośród nich są sekwoje, strażnicy zapisu, kryształy królestwa roślin.  Te drzewa to portale.  I to jest absolutna prawda.  Te ogromne drzewa konwertują deszcz i wody gruntowe do kodowanych wodnych kryształów.  Marcel Vogel i dr Emoto wykazali, że woda ma świadomość i że może tworzyć kryształowe wzory. Sekwoje, bardziej niż jakiekolwiek inne drzewa, wchłaniają zmasowane ilości wody i w unikalnym procesie fotosyntezy przechowują energię słoneczną w stanie spójności Theta.  Z powodu tej wyjątkowo wysokiej częstotliwości, wyżej wymiarowe istoty niebiańskie / anielskie mogą się objawiać przy energii portali sekwoi.

Sekwoje to wielowymiarowe bramy, które emitują niesamowite kaskadowe pole energii. Ta energia ma naturę fizyczną i eteryczną w widmie częstotliwości wymiaru. Sekwoje są odbiornikami świętych kodów wyższej Energii. Stabilizują i uzdrawiają ludzkie ciało fizyczne i emocjonalne. Energie, które emitują, uzdrawiają i uszczelniają ludzką aurę, aktywują przełączenie aury na system MerKaNa, umożliwiając dostęp i aktywację kryształu szyszynki.  LeMurianie o tym wiedzieli.  Czcili i szanowali sekwoje wieczniezielone i mamucie.   Wielu z was było pośród nich, a to ponowne przebudzenie przez aktywację Zielonego Promienia stanowi długo oczekiwane rozszerzenie.  Wielu z was będzie przyzwanych do odebrania kodów Szmaragdowego Płomienia oraz ich wkotwiczenia, oraz wejścia w sferę niewyobrażalnego spokoju i komunikacji ze wszystkimi aspektami Gai i drzew – mistrzów, które wam służą.

Jam Jest Metatron, Książę Światła, który dzieli się z wami tymi PRAWDAMI.

Tyberonn, nr 84 7.07.2013
http://www.earth keeper.com/EKchronicles_85pdf.pdf

tłumaczyła Teresa Serafinowska

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jasio
  Sier 13, 2013 @ 21:00:08

  Agharta – Żyjemy wewnątrz czy na zewnątrz Ziemi ?
  Część 1

  Część 2

  Część 3

  Część 4

  obrazki
  http://my.opera.com/red-october61/albums/showpic.dml?album=14113912&picture=193433672

  • Ciekawyyy
   Sier 14, 2013 @ 11:34:58

   Wszystkie nam znane czujące istoty zarówno z głębi jak i z zewnątrz żyją w swoistym matrixie.

  • Dawid
   Sier 14, 2013 @ 12:49:01

   Oglądam te zdjęcia,czytam i…myślałem,że sporo wiem,a tu takie informacje.Dzięki za to, dokształcę się, teoria jest bardzo ciekawa 😉 Pozdrawiam

 2. wika
  Sier 11, 2013 @ 21:35:17

 3. miodziusz
  Sier 11, 2013 @ 21:33:59

 4. Oswojony z MAYA
  Sier 11, 2013 @ 20:21:38

  Medytacja to prosta rzecz- Osho

 5. Waldemar Jakubik
  Sier 11, 2013 @ 18:17:09

 6. Ewa A.
  Sier 11, 2013 @ 14:32:30

 7. Jarek Kefir
  Sier 11, 2013 @ 14:28:52

  Zamieszkali w Czarnobylu, codziennie gromadzą się wspólnie przed sarkofagiem, by chłonąć życiodajne promieniowanie z reaktora. Robią to świadomie:

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/10/zamieszkali-w-czarnobylu-codziennie-gromadza-sie-wspolnie-przed-sarkofagiem-by-chlonac-zyciodajne-promieniowanie-z-reaktora-robia-to-swiadomie/

 8. Livia Ether
  Sier 11, 2013 @ 14:04:45

  Reblogged this on Livia Space.

 9. lov energy
  Sier 11, 2013 @ 10:01:12

  Kocham was, w planetarnej świadomośći,moja głowa jest lekka jak piórko a ciało płynne jak światło.To nawet lepsze od zauroczenia się w ładnej dziewczynie.:)

 10. dorota
  Sier 11, 2013 @ 09:50:30

  juz od dziecka czulam sie wspaniale w towarzystwie drzew, dzieki za piekny przekaz

 11. asia
  Sier 10, 2013 @ 22:48:39

  kocham Cie Wiko

  • wika
   Sier 11, 2013 @ 02:53:22

   😀 :******************************************** ❤
   pewnie tez byłaś na wczorajszej buziaczkowej imprezie u Dajamantiego?… 😉 i super! 😀 😀 😀

 12. KOSMITA
  Sier 10, 2013 @ 21:20:02

  Wielkie dzięki za nową porcję duchowego pokarmu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie…:)

 13. wika55maitri
  Sier 10, 2013 @ 20:46:19

  Zapraszam dziś na medytację „pod kolor”, czyli na zielonej łące 😀
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-na-zielonej-ace-25-kwietnia.html?view=classic
  Jutro będzie nowa medytacja, tekst pojawi się wieczorem 🙂
  I bardzo przepraszam stałych bywalców za wczorajszą „dziurę”, ale działy się tak cudowne rzeczy i lało się tyle nektaru, że zapomniałam, że to już piątek… 😉 Ale myślę, że każdy kto to czuł, i tak był świetnie połączony z naszą wspólną siecią miłości 😀 😀 😀

  • fanatan2000
   Sier 11, 2013 @ 19:07:04

   do wiki:

   …”Aktywacje rozpoczną się w sierpniu a zakończą we wrześniu podczas równonocy 2013. Faza apexialna aktywacji Zielonego Promienia zacznie się wraz z obserwacjami deszczu meteorów Perseidów, a jej kulminacja przypadnie na pełnię Księżyca 20 sierpnia …”

   czy ten cytat należy rozumieć w ten sposób, że : dostaniemy jakieś zadania domowe do wykonania,?
   czy tez należy poprostu cieszyć się ,żyć wiecznym TERAZ i że samo sie to w nas wchłonie?

   • wika
    Sier 11, 2013 @ 22:24:30

    he he, a skąd ja mam to wiedziec?… 😛 😀
    mogę jedynie przypuszczać, że maksymalne otwarcie się i wyrażenie intencji, żeby te energie jak najlepiej się w nas zasymilowały jest jak zwykle dobrym pomysłem 😀 😀 😀
    a prace domowe to i tak odrabiamy na okrągło… 😉 i płynięcie z nurtem nieustannie wydaje się sprawą podstawową 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: