Przemieszczanie się przez linie czasowe aktywuje potencjały w twoim „hologramie życia”

.

.

Kiedy się rodzimy, jesteśmy podłączeni energetycznie do eterycznego hologramu, który zawiera wszystkie potencjały i scenariusze naszego obecnego życia.  Potencjały te bardzo żywe, istniejące obok siebie wewnątrz hologramuGdy decydujemy się uaktywnić jakiś potencjałprzenosimy naszą energię i skupienie na nową linię czasową, która już istnieje w hologramie.
Nasz hologram życia” oparty jest na bieżących lekcjach życiowych, darach, talentach, intencjach, kontraktach duszy, energetycznych
tendencjach i tym wszystkim, co stanowi istotę naszej duszy.

.Nasza wyobraźnia jest naszymi drzwiami do alternatywnych potencjałów

Czasami może wydawać się, że tworzymy naszą rzeczywistość od podstaw, ale w rzeczywistości jesteśmy w ciągłym ruchu, przemieszczając się z jednego toru potencjału życiowego do drugiego.
Stajemy się świadomi alternatywnych potencjałów linii czasowych poprzez drzwi naszej wyobraźni.  Wyobraźnia jest naszym narzędziem, który pozwala nam dostrzec i wybrać alternatywne rzeczywistości

Myślowe wirusy mogą nas przekonać, że wyobraźnia jest ułomnym narzędziem angażującym nas w udawanieBłędne przekonania skłaniają nas do lekceważenia wyobraźni i spychają ją do prowincji głupców i bezczynnych marzycieliTe przekonania są mechanizmem, przez które dusze były zniewalane i oddzielane od ich prawdziwej mocy przez tysiąclecia.

Dostrajanie się do alternatywnych potencjałów

Jakiekolwiek obrazy twoja wyobraźnia ci oferuje, one realne i prawdziwe i istniejące jako potencjały linii czasowych w twoim hologramie życia.
Gdy jakiś obraz cię ekscytuje, skoncentruj na nim swoją świadomość.  To pozwoli na dostrojenie się do energii alternatywnego potencjału, który istnieje wewnątrz twojego hologramu.  Gdy dostroisz się do tej linii czasowej, zaczniesz się z nią harmonizować.

Krocząc uwolniony od iluzji czasu linearnego

Jeśli zaczniesz się opierać idei, że możesz przesuwać się z jednej linii czasowej na drugą, możliwe jest, że zostałeś zindoktrynowany wcześniej przez systemy wierzeń ukierunkowanych na myśleniu linearnym.  Czas linearny jest złudzeniem.  Cały czas i linie czasowe istnieją w naszym hologramie życia jednocześnie.  Doświadczanie czasu to po prostu przemieszczanie naszej świadomości przez linie czasowe i im towarzyszące doświadczenia i scenariuszeJeśli masz poczucie bycia utkwionym”, to dlatego, że w dalszym ciągu poruszasz się w pozornie linearny sposób wzdłuż tej samej linii czasowej.

Kiedy wyłamujemy się z ograniczeń myślenia linearnego, stajemy się świadomi alternatywnych rzeczywistości i zaczynamy je aktywować.

Iluzja rozpada się wewnątrz linii czasowych klarowności i Światła

Linearne myślenie jest jednym z objawów świadomości zahipnotyzowanej przez iluzję.  Nowy czas jest wypełniony częstotliwościami, które propagują linie czasowe, gdzie klarowność i Światło są zbyt jasne, aby iluzja mogła prosperować.  Zbiorowo, jesteśmy świadkami załamania się iluzji podczas, gdy wiele fizycznych pułapek zaczyna się rozpadaćSą to społeczne, ekonomiczne i polityczne konwencje i systemy religijneWarunki pogodowe zmieniają się tak samo, dodatkowo rozplątując tkaninę rzeczywistości, jaką znaliśmy do tej pory Podczas gdy iluzja się rozpada, światło nowego świtu spływa na nas.

Twoja Obecna Chwila jest holograficzna we „wszystkich rzeczach we wszechczasie”

Czasami osoby mogą czuć się w pułapce w danej linii czasowej z powodu przeszłych działań.  To są ci, którzy pragną sięgnąć wsteczdo siebie samych z przeszłości i doradzić sobie, aby podjąć inne kroki.  Nie ma nic złego w docieraniu do siebie z przeszłości.  Ale to nie jest konieczne, aby próbować coś uzyskać od siebie z przeszłości  w celu zmiany swojej przyszłości, gdyż twoja obecna chwila posiada taką mocWszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze tutaj w chwili obecnej.  Można powiedzieć, że chwila obecna jest holograficzna we „wszystkich rzeczach we wszechczasie” .  Jesteś ograniczony tylko na tyle, na ile dążysz do ograniczenia siebie.

Łączenie linii czasowych, aby utworzyć przemianę

Kiedy postrzegasz i wybierasz opcję  przesunięcia się do alternatywnej linii czasowej, możesz zaadoptować przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jako swoją nową linię czasową.  To dlatego cofanie się w czasie nie jest konieczne, aby zmienić przeszłośćJesteś w stanie w swojej obecnej chwili połączyć obecną linię czasową z alternatywną linią czasową.

Przykładem może być, że rozwijasz stan w swoim organizmie, który jest wynikiem przeszłych wyborów.  Możesz czuć, że ten stan jest nieodwracalny i inni mogą powiedzieć ci to samoNa tym etapie możesz czuć się beznadziejnie i życzyłbyś sobie cofnąć się w czasie, aby przekonać swoją jaźń z przeszłości   do niepodejmowania decyzji, które uaktywniły linie czasowe, gdzie doświadczasz poważną chorobę.

Mógłbyś równie dobrze rozpocząć postrzeganie linii czasowej, gdzie jesteś uzdrowiony i w pełni, i rozpocząć scalanie się z nią.  Kiedy zaczynasz dostrajanie się do linii czasowej uzdrowionej i w pełni, naturalnie przyjmujesz myśli, uczucia i częstotliwość wibracji tej linii czasowej.  Pozwala ci to dostroić się  i połączyć z uzdrowioną i w pełni (lub jakąkolwiek inną) linią czasową, która już istnieje w hologramie twojego obecnego życia.

DL Zeta, 26 lipca 2013

Przetłumaczyła Krystal

For more on timeline and identity shifts, see Timeline and Identity Shifts: the New Science of Reality Creation by DL Zeta   For more on fifth-dimensional realities, see The Future is Here Now: Steps to Accessing Fifth-Dimensional Consciousness By DL Zeta

22 Komentarze (+add yours?)

 1. Chadwick G. Pope
  Wrz 09, 2013 @ 21:06:57

  To jest tak gruby temat, że nie rozumiem braku zainteresowania i tłumaczy i użytkowników forum.Gościu ciekawy.Rozpad linii czasowych, zasłona światła w 21.12.2012 roku przez którą nikt nie da rady spojrzeć dalej…Ekstra jazda Polecam zainteresować się tematem głębiej. Jest mega.Osobiście, od siebie – poszukam tego więcej, co znajdę ciekawego, to spróbuję opisać.Pozdrawiam.

 2. wika
  Sier 16, 2013 @ 21:14:07

  Błogosławieństwo miłości nieustannie się na nas leje i my sami nim promieniujemy… 🙂 🙂 🙂 Proponuję więc na dziś taką medytację:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/06/medytacja-miujacej-akceptacji-15-czerwca.html?view=classic

  • Dawid
   Sier 17, 2013 @ 23:03:54

   Dziękuje, boska medytacja(w sumie to nawet trochę dosłownie boska :D). Wspaniale się czuje po niej właśnie teraz 😉 Duużo miłości dla Ciebie i reszty ludków :33

  • sauriu
   Sier 18, 2013 @ 12:39:02

   DZIĘKUJĘ CI WIKO – NIEZWYKŁA, CUDOWNA ISTOTO ❤ ❤ ❤

 3. Gajdzioch
  Sier 16, 2013 @ 16:23:53

  Dzięki za tłumaczenie 🙂

 4. miodziusz
  Sier 15, 2013 @ 19:28:05

 5. Teka
  Sier 15, 2013 @ 17:30:11

  Być moze wszystkie tzw. „cudowne uzdrowienia” beznadziejnych przypadków maja swoje źródło w przenoszeniu sie na nową linię, co mogło dziać się bez udziału świadomości danej osoby. Wystarczyła koncentracja na obrazie zdrowego życia. Teka

 6. marmur71
  Sier 15, 2013 @ 17:09:24

  „My na ziemi przejazdem
  Więc szanujmy dzień każdy
  I noc co międzygwiezdna
  Tak co o nas gdzieś zezna
  Nie neuron i nie proton
  I nie zniszczenia potop
  Lecz życie mamy jedno
  Z kosmosu mgiełką zwiewną

  Tu podróż bez przesiadek
  Życia nagły przypadek
  Tyś niestratek niestratek
  Urody życia świadek
  Jesteśmy z drogi mlecznej
  Z prawd z duszy tej odwiecznej
  I mimo wahań sprzecznych
  Wśród zdań tych ostatecznych

  Jesteśmy międzygwiezdni
  Na Ziemię tu przyjezdni
  Kochamy, współczujemy
  Nim z obłokiem znikniemy
  Znikniemy
  Nasze ślady na niebie
  Idziemy szukać siebie
  Jesteśmy przezroczyści
  Bracia wody i liści

  My międzygwiezdni tylko przyjezdni
  Chwilowo ziemscy całkiem współcześni
  Nad nami flaga to gwiezdna flaga
  Tam ponad nami tu taka sama ”
  http://nnyv.wrzuta.pl/audio/1t8YH4u1uHh/grzegorz_turnau_-_miedzygwiezdni

 7. Marca
  Sier 15, 2013 @ 15:28:53

  A jak najłatwiej i najszybciej wskoczyć na daną linię czasową? Myśleć i zachowywać się jakby bycie na niej już było faktem? Albo dostrajać się przed snem? 🙂

 8. Agnieszka
  Sier 14, 2013 @ 22:06:29

  MONOLOG MĘDRCA

  Jestem narzędziem własnego ducha; rzeczywistość powstaje z oddechu.
  Tam, gdzie w siłę rośnie nienawiść – ja wchodzę z miłością w sercu;
  Gdzie człowiek krzywdzi człowieka – wznoszę dłonie w geście przebaczenia;
  Gdzie wierni walczą ze swoim zwątpieniem – pozwalam triumfować mądrości starożytnych mędrców;
  Gdzie panuje smutek – przynoszę wieniec radości;
  Gdzie cywilizacje toną w rozpaczy – głoszę nadzieję doniosłym tonem;
  Gdzie światło panoszy się bezwstydnie – rozpalam płomień ciemności,
  A jeśli mrok staje się wrogiem ludzkości – nie waham się posiać ziaren światła.
  Nie szukam pociechy, wolę przynosić ją innym.
  Nie szukam nagrody za swe czyny, bo one właśnie są nagrodą.
  Nie szukam zrozumienia, lecz rozumiem.
  Nie szukam miłości, po prostu kocham.
  Wszechświat jest milczącym świadkiem naszej obecności.
  Kiedy dajemy – otrzymujemy, kiedy przebaczamy – nam przebaczają, kiedy umieramy – rodzimy się.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/08/modlitwa-sw-franciszka.html

 9. Ela
  Sier 14, 2013 @ 16:12:45

  Czy moze ktos podac kilka przykladow z zycia wzietych i wytlumaczyc w sposob obrazowy ten piekny przekaz. kto sie tego podejmie?

  Pozdrawiam,

  Ela

  • Sławek
   Sier 14, 2013 @ 20:20:12

   idziesz do urzędu załatwić sprawę wchodzisz wkurzony zdenerwowany i opieprzasz wszystkich, nic nie załatwiłaś. Wchodzisz do urzędu załatwić sprawę, uśmiechmięta zadowolona , miła uprzejma etc. , załatwiłaś sprawę. Z życia wzięte: została torba na lotnisku , wzieli ja za bombę , dzwonią przyjeżdzamy kara 500 zeta idzie tata po kwiatki przeprasza za swoją nieuwagę i kończy się na kwiatkach kary nie ma, chipotetycznie : wchodzi robi dym i tak płaci i tak płaci a może jeszcze jeden mandat za zakłócanie porządku .Są dwie linie czasowe są finito. Starczy hę hihihi

   • Jolanta
    Sier 15, 2013 @ 09:19:06

    Dziękuję Sławku! Wreszcie pojęłam o co chodzi z tymi liniami czasowymi 🙂 Buziaczki i wiele miłości dla wszystkich czytających 🙂

 10. mobiasch
  Sier 14, 2013 @ 15:13:35

  dziękuje !!!

 11. Iwon
  Sier 14, 2013 @ 14:06:14

  Świetne..wiem o tym od dłuższego czasu, ale jakoś ciężko było mi się dostroić do tych upragnionych linii. Może mam do porzucenia jeszcze jakieś utrudniające temu przekonania..

 12. Andżelika
  Sier 14, 2013 @ 13:52:47

  Jakbym czytała „Transefring Rzeczywistości”. Świetnie, bo to znaczy, że to wszytsko jest prawda 😀

  Namaste!

 13. Waldemar Jakubik
  Sier 14, 2013 @ 13:31:23


  Poruszająca opowieść-film (prawdziwa) o chłopcu uratowanym przez zwierzęta na które polował z ojcem…

 14. Ewa A.
  Sier 14, 2013 @ 13:25:24

  Jakie to ważne !!! – dziękuję Krystal ❤

 15. ROMAN KUDŁA WOJCIECHOWSKI
  Sier 14, 2013 @ 09:12:23

  ma piękną barwe myslową inspirującą

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: