Nie robiąc nic, dajecie swoją zgodę

.

Obiecałem już jakiś czas temu, że prawda zostanie ujawniona wtedy, gdy dzielni ludzie znajdą w sobie odwagę, żeby tego się domagać.  Watykan jest odpowiedzialny za ukrywanie przestępców i za najbardziej okrutne zbrodnie przeciwko ludzkości.  Ludzie powinni domagać się odszkodowań dla ofiar.  Wiele państw cierpi z rąk tej barbarzyńskiej instytucji.

Irlandia zrobiła pierwszy krok, aby wygnać tyranię Watykanu ze swojej wyspy.  Tylko wtedy ludzie będą w stanie odzyskać swoje dziedzictwo.  Watykan nie tylko odpowiada za gwałty na nieletnich, ale także za pogwałcenie Irlandii poprzez sfałszowanie jej historii.  Kiedy cała prawda zostanie ujawniona, wtedy świat będzie wolny od tyranii złych rządów, które kryją się pod tak zwanym dogmatem.

Światło prawdy pokazuje to, co do tej pory było ukryte. Nigdy nie spodziewałaś się, że przestępstwa Watykanu zostaną ujawnione za twojego życia.  To, moja kochana, jest zaledwie pierwszym krokiem w wyeliminowaniu kontroli zła.  Jest dużo więcej do ujawnienia.  Ludzie przemówili.  Watykan przewróci się jak domek z kart, ponieważ bez ludzi do wspierania nie będzie mógł istnieć.

Nie musicie być posłuszni przykazaniom Kabała.  Jeszcze raz powtarzam – nic nie jest takie, na jakie wygląda.  Zaczynacie zdawać sobie z tego sprawę i zaczynacie widzieć rzeczy takimi, jakimi są jak nigdy dotąd.  Kabał dał radę utrzymać was pod swoją kontrolą – zawsze usłużnych ich życzeniom przez 2000 lat – nie takie łatwe przedsięwzięcie!  Teraz nadszedł czas, żeby się obudzić i odzyskać wszystko co jest wasze zgodnie z prawem.  Jedyne co jest konieczne to wola zrobienia tego.  Jesteście już w połowie drogi.  Spójrzcie w siebie, bo tam się znajduje prawda.

Dostajesz tyle informacji, że trudno za nimi nadążyć w ciągu dnia.  P.W. jest wielkim źródłem siły.  Jego pragnienie wiedzy i prawdy zdarzeń jest  kombinacją nie do pobicia.  Jest on człowiekiem wielkiej mądrości.  Jest dla nas wielkim przywilejem mieć go na pokładzie.

Wrogie plany Kabała są wyjawiane każdego dnia.  Ich sekretne spotkania już nie są tak ukryte.  Odpowiedzą za to co uczynili ludzkości.  To, co planują zrobić, a to na co im się pozwoli to dwie różne rzeczy.  Umieścili siebie powyżej wszystkich, ale teraz są wystawieni, żeby wszyscy mogli zobaczyć, jak są bardzo absurdalni.  Prawdziwa moc została oddana ludziom, którzy nie będą dłużej żyć jak owce.

Waszą misją jest przywrócenie rozsądku dla świata, aby wyeliminować wszystko co jest skorumpowane i przestać być posłusznym rozkazom Kabała.  Koniec z zabijaniem!  Mieszkańcy wszystkich krajów mają prawo żyć w godności i pokoju, bez wywrotowców, którzy wytwarzają straszne sytuacje, w których człowiek na ulicy musi brać udział.  Zadajcie sobie pytanie, w ilu krajach dochodzi do skutku ten sam scenariusz, aby zapoczątkować wojnę.  Nie pozwólcie podżegaczom wojennym, żeby wciąż wam mydlili oczy.  Oni zabijają tysiące ludzi bez sekundy zastanowienia.  Wszystko jest dla nich częścią gry, nie mają żadnego szacunku dla ludzkości, nie są tacy jak wy.  Wy jesteście ciepłokrwistymi istotami ludzkimi, które mają pełne prawo żyć na planecie Ziemia.  Oni są zimnej krwi, chłodni i niewrażliwi, są jedynie zainteresowani posiadaniem kontroli i tworzeniem Nowego Porządku Świata, w którym chodzi o to, żebyście wy żyli jak niewolnicy jedynie po to, aby im służyć. Czy to jest to czego pragniecie dla siebie i dla przyszłych pokoleń?  To jest decyzja, którą powinniście podjąć teraz, bo czas jest najważniejszy.  Pamiętajcie, że nie robiąc nic dajecie swoją zgodę.

Otrzymacie wszelką pomoc w odzyskiwaniu sprawiedliwości i pokoju dla całej ludzkości.  Kiedy powrócicie w stan Ducha będziecie mogli sami zobaczyć, jak jest to możliwe, żeby żyć bez tych wszystkich ograniczeń stworzonych przez człowieka, a które aktualnie trwają na Ziemi.  Miejcie odwagę i wiarę w siebie samych, wiecie co możecie zrobić.  Ci, którzy są Kabałem  są przerażeni.  Spójrzcie na te wszystkie prawa, na których zmianę naciska się w pośpiechu i w tajemnicy, aby stworzyć jeszcze więcej restrykcji w waszym życiu.  Nie mają zgody na tworzenie Nowego Porządku Świata.  Nie zaśpijcie i nie wchodźcie w tę grę.  Wyjdźcie z tego hipnotycznego stanu, który oni utrzymywali przez tak długi czas.  Stracicie wszystko jeśli się będziecie utrzymywać w tym stanie.  Wasza decyzja wpłynie na całą ludzkość, aż po przyszłe pokolenia.  Moment na działanie jest TERAZ !

Musicie przezwyciężyć wszystkie przeszkody, które będą położone wam pod nogi i wszystkie aktywności sportowe, które są używane, żeby odwrócić waszą uwagę od tego, co się rzeczywiście dzieje.  Kabał jest zdesperowany, żeby doprowadzić do końca swoje plany zanim się skończy ich czas.  Nie może zrobić tego bez was.  A więc, kto ma moc?

Razem w miłości i świetle odniesiecie sukces w osiągnięciu pokoju na świecie. Żywcie, dawajcie schronienie i ubranie dla tych w niekorzystnej sytuacji.  Wszyscy ludzie są równi !  Przychodzicie i opuszczacie wasz świat w taki sam sposób.  Pozwoliliście, żeby  hollywoodzkie typy zniekształciły waszą prawdziwą rzeczywistość.  To się stało celowo, żebyście podążali za fałszywymi ideami.  Nic nie dzieje się przypadkiem, wszystko było zaplanowane ze szczegółami.  Dziś świat próbuje wydobyć się z planów, które były poczynione na Radzie Nicejskiej 2000 lat temu.  Uważano wtedy, że te plany zrealizują się w roku 2012.  Czy rzeczywiście myśleli, że ludzkość zostanie porzucona i że Świat  Ducha i wasi przyjaciele z kosmosu nie udzielą wam pomocy?

Każdy z was jest cenny, jest latarnią światła w ciemności. Światło szybko przezwycięża ciemność.  Odniesiemy sukces. Prawda na was czeka.

Spróbuj odpocząć trochę, moja droga.  Wiem, że to emocjonujące kiedy ludzie wychodzą, żeby rzucić trochę światła na sprawy, które się dzieją.   Teraz się odkrywa, że wielkie umysły z przeszłości zostawiły wiele wskazówek w swoich pismach , które teraz wychodzą na światło.  Moment jest doskonały.  Wszystko się składa się w jedność, moja droga.

Twój adorujący cię mąż, Monty.

Montague Keen przez Weronikę Keen, 3 czerwiec 2012

Tłumaczenie :Elisabeth, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/montague03-06-12.html

14 Komentarzy (+add yours?)

 1. Grzegorz
  Lip 04, 2012 @ 10:15:03

  Obyśmy się nie tylko pocieszali ale byli bardziej przedsiębiorczy na co dzień. Bo tylko osobiście poznana wiedza i rozum natury rzeczy daje wolność. A my jaką jesteśmy federacją? Co robimy żeby nas szanowano i widziano oczami duszy. Mówię tu o konkretnej postawie. A nie ciągle to innej wizualizacji siebie i wzniosłych planów. Musimy mieć oczy wszędzie i dawać sobą przykład lecz tak by nie pouczać. Chciałbym zaznaczyć że w realu piękne słowa mają bardzo dwuznaczny charakter. Każdy z nas powinien wiedzieć czego dokładnie potrzebuje w danej chwili jak i na dłuższy czas. I kształtować rzeczywistość na zasadzie spójnych kompromisów na zasadzie drobnych kroków i uczynków. W odniesieniu do potrzeb danej wspólnoty, lepszej kondycji danej osoby czy środowiska w którym wspólnie żyjemy.

 2. Sabrina
  Lip 03, 2012 @ 18:24:25

  Jest petycja ws ustawy zakaźnej dot. przymusowego szczepienia wszystkich Polaków. Proszę podpiszcie ją. Jutro jest posiedzenie senatorów. Pomóżcie Światłu zwyciężyć 😉 😛

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912

  • Marmaris
   Lip 03, 2012 @ 21:04:21

   Petycja podpisana:) Swoją drogą muszę przyznać, że moja Mama chyba coś już pismo nosem czuła gdy ja byłam jeszcze dzieckiem…Ostro walczyła z systemem- przymusowe szczepienia w szkołach itd…jestem tym przypadkiem, który został tylko w bardzo wczesnym dzieciństwie zaszczepiony na odrę…Później moja Mama własną piersią mnie broniła przed wszystkimi tego typu akcjami i już nigdy na nic nie zostałam zaszczepiona..I mam nadzieję, że nie będę musiała:) I nikt z Nas:) a już na pewno nie wbrew Naszej woli:) Pozdrawiam cieplutko! Agata

  • Ana
   Lip 03, 2012 @ 21:35:46

   Ciekawy artykuł na temat tej ustawy:
   http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=529

 3. Iwona
  Lip 03, 2012 @ 15:00:36

  Niesamowite jak bardzo ten przekaz jest odpowiedzią na to co krąży mi po głowie od kilku lat.Tak bardzo czekam na to co się wydarzy między innymi właśnie z kościołem.Czekam aż zacznie się przekładać to na zwykłe życie, bardzo wierzę że już niebawem kościół przestanie posiadać wpływy we wszystkich instytucjach w tym w oświacie.Jestem zaszokowana kiedy słyszę jak moja córeczka przychodząc ze szkoły (oddział przedszkolny)opowiada mi jak to pani na lekcji religii opowiada o diable (!!!).

 4. Viktoria
  Lip 03, 2012 @ 15:00:30

  O kurcze miala byc milosc i wibracje a zaczyna sie atak i domaganie sie zemsty na Watykanie ?
  To chyba jakis omylkowy seans byl albo zle przetlumaczone 🙂

  • krystal28
   Lip 03, 2012 @ 16:30:33

   Droga Wiktorio, tekst jest wiernie i dobrze przetłumaczony. Pamiętaj, ze te materiały są przeznaczone dla różnych warstw społeczeństwa, różnych mentalności. Czytaj tylko to z co z Tobą rezonuje i pozwól innym na ich wybory. Weronika Keen jest powszechnie uznaną i szanowaną pracowniczką Światła i medium. Staraj się tez komentować na poziomie wyższych wibracji, bez ironii, dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Kr

 5. idea.b
  Lip 03, 2012 @ 13:57:18

  Zrozumienie dualizmu, to zrozumienie, że nie ma żadnych innych. Jeśli jest Bóg, to nie ma żadnego Kabała, żadnych wrogów, żadnego zła. Ktoś kto uważa, że ma jakiegokolwiek wroga, w jakimkolwiek sensie, postrzega poprzez dualizm, czyli nie tak jak Bóg. Jest zanurzony głęboko w dualizmie. Zrozumienie dualizmu, to zrozumienie, że cokolwiek co postrzegamy jako złe, niedobre, smutne, itd., jest tylko i wyłącznie projekcją naszego umysłu.

  Nie ma więc czego się bać. Radość nadciąga. Ale radosne oczekiwanie aż znajdą tych innych, tych, złych, tych WINNYCH, to kręcenie sobie bata kolejnej iluzji na własną pupcię.

  Z miłością dla Waszej świetlistej miłości 🙂

  • mystic9
   Lip 03, 2012 @ 17:51:03

   dokładnie tak jak pisze idea.b zgadzam się w 100% w ogóle odnosze wrażenie że nie mozna brac przekazów dosłownie bo odnoszą się one do naszej duchowości a nie swiata rzeczywistego. Kabał to dla mnie metafora dualizmu a „aresztowac” mamy własne myśli powodujące ten dualizm i to mają byc masowe aresztowania 😉 Ponieważ właśnie to powoduje podział na dobro i zło które nie istnieje a jest tylko Źródło które bawi się z nami i przy okazji uczy. Zalecam więcej dystansu…

 6. SUN
  Lip 03, 2012 @ 13:36:51

  Dokładnie tak- działajmy!
  STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ! PISZMY DO SENATORÓW!
  Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki, a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.
  Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.
  http://sejmometr.pl/projekt/298,projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-zapobieganiu-oraz-zwalczaniu-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-oraz-ustawy-o-panstwowej-inspekcji-sanitarnej-z-proj#prace
  Piszcie do Senatorów żeby powstrzymać nowelizację ustawy. Posiedzenie komisji zdrowia już w środę 4 lipca!!! Nie chcesz żeby spełnił się ten scenariusz? https://www.facebook.com/notes/stop-przymusowi-szczepie%C5%84/przymus-szczepie%C5%84-dla-wszystkich/379060792147110
  Działaj teraz!!! Pisz do senatorów/ mediów- wszędzie.
  PRZYKŁADOWY LIST DO SENATORÓW TUTAJ
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/07/03/stop-przymusowi-szczepien-piszmy-do-senatorow/

  • adela
   Lip 04, 2012 @ 16:42:06

   tak masz racje, nic nie robiąc dajemy im swoja zgodę, nie możemy być biernymi owcami zresztą świadomość ludzi odnośnie działania szczepionek też jest już większa – mam nadzieję – petycja podpisana i link rozesłany do znajomych ,pozdrawiam

 7. juzwiak
  Lip 03, 2012 @ 13:07:07

  kocham boga ale nie ludzi ktorzy glosza w jego imieniu smieszy mnie obrzad niedzielny czym roznimy sie od czarownikow przecierz oni tez czcza swego boga a jeszcze ponoc bog jest wszedzie czy trzeba budowac takie okazale koscioly za datki biednych ludzi ale to utopia szkoda sie nad tym rozwodzic

 8. zdzich
  Lip 03, 2012 @ 10:05:52

  „Każdy z was jest cenny, jest latarnią światła w ciemności. Światło szybko przezwycięża ciemność. Odniesiemy sukces. Prawda na was czeka.”
  Prawdą jesteśmy My, My wszyscy. Światło i Miłość Praźródła – Ojca Matki jest w Nas, czeka na pozwolenie każdego z osobna by działać w nim i poprzez niego, żadna Federacja, czy istoty Światła nie zrobią tego za każdego z nas, Kochani pozwólcie by w Waszych Sercach, gościła Miłość, Światło, im więcej dajecie tym więcej się jej pojawia w Was i na zewnątrz, Praźródło jest niewyczerpane, pozwólcie, Ojcu-Matce zamieszkać w Was, a staniecie się niewyczerpanym ŹRÓDŁEM MIŁOŚCI ŚWIATŁA I KREACJI

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: