Bądźcie mili, opiekuńczy i kochający wobec samych siebie

.

Hilarion: Cotygodniowa wiadomość

Przekazała Marlene Swetlishoff,  1 lipca 2012

Ukochani!  Na całym waszym świecie zmieniają się wzorce pogodowe, powodując wielkie oczyszczenie, gdyż stare zastałe energie są rozpuszczane i rozpraszane. Te anomalie pogodowe będą się utrzymywać w czasie gdy ludzkość uwalnia wszystko, co nie jest Miłością ze swoich Istnień. Wielka transformacja wszystkiego trwa nieprzerwanie, a nowe wyższe energie z Kosmosu przybywają do waszej atmosfery. Nie traćcie ducha, Kochani, i pomagajcie sobie, kiedy zachodzi taka potrzeba.

W miarę jak stare sposoby wyrazu rozpuszczają się w tym wyższym Świetle, jeszcze więcej Światła wpływa w wasze komórki i zajmuje swoje miejsce, co jest odczuwane przez Ludzkość na bardzo głębokim poziomie. Gdy większa ilość Światła wchodzi w wasze osobiste pole energii, aktywowane jest wasze DNA i coraz więcej jego pasm się w was rozświetla.  Wasze cztery niższe ciała są w procesie transformacji, jakiej nigdy dotąd nie było na skalę masową i wiele objawów tego procesu będzie się dalej utrzymywać.  Zmiany te mogą w was poruszyć emocje, wywołane wspomnieniem starych spraw, które macie jeszcze sobie uświadomić, przyznać się do ich istnienia, zaakceptować i uwolnić.

Dlatego właśnie radzimy wam, abyście byli mili, opiekuńczy i kochający wobec samych siebie. Istnieje w was jeszcze wiele głęboko zakorzenionych myśli i opowieści, pochodzących z poprzednich pokoleń, które przekazywane są genetycznie poprzez DNA  i gdy budzone są znów do życia, znajdują swój wyraz w waszych czterech niższych ciałach. Jeśli nie będziecie się w te historie angażować, lecz tylko będziecie się im przyglądać, rozpuszczą się one. Wasze ciała są żyjącymi bibliotekami i zapisami wszystkiego, co się wcześniej wydarzyło, dlatego historie w nich zawarte, które były przekazywane przez wasze linie genetyczne, zostaną zaktywowane.  Obserwujcie je w bezstronny, neutralny sposób, a wtedy odpadną.

A teraz coś w lżejszym tonie: wielu z was, którzy dobrowolnie i świadomie zdecydowali się przejść przez ten proces, będzie doświadczać dłuższych okresów utrzymującej się wewnętrznej radości i w coraz większym stopniu będą uosobieniem myśli, iż wszystko jest w porządku i wszystko jest doskonałe.  Głębokie zaufanie do waszego połączenia ze Źródłem będzie dla was czymś oczywistym we wszystkim, czego doświadczacie, i gdy to uczucie radości będzie się utrzymywać, w waszym życiu osobistym pojawią się cudowne przypadki synchroniczności, które przyniosą wam jeszcze więcej radości, i stanie się to dla was codziennym sposobem istnienia i ekspresji.

Wiedzcie, że wszystkie stare i smutne historie słabną i odpadają, a wy i wszyscy inni na waszym Świecie jesteście odnawiani na każdym poziomie swego Istnienia. Wy i Ziemia i wszyscy Jej mieszkańcy otrzymujecie możliwość nowego startu, nowego życia. Radujcie się tą wiedzą i utrzymujcie równowagę w każdym momencie, we wszystkim, co się wydarza. Bądźcie cichą przystanią w czasie tej burzy przemian, która objawia się wokół was. Uśmiechajcie się często i praktykujcie świadome współczucie w stosunku do siebie i innych. Swoją obecnością wpływacie na to wszystko o wiele bardziej, niż myślicie.

Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion ©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace http://www.therainbowscribe.com

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: