SerialBrain2 – Trump potwierdza, że przejął kontrolę nad smugami chemicznymi

.

Poniżej ang. wideo YT, zrobione na podstawie całego artykułu.

3.25 – 5.00 zdjęcia czystego nieba przesłane przez czytelników z różnych stron w USA  5.55 – 6.28 urywek filmu rysunkowego o Mojżeszu zamieniającego laskę w węża.

Na końcu artykułu zamieściłam zdjęcie nieba nad moim domem  z 19 lipca 2019 o 7 rano.  W południe niebo już było bezchmurne i niebieskie. Czytelnicy na FB napisali w komentarzach pod ostatnim artykułem, że w niektórych miejscach w Polsce jest mniej smug chemicznych, albo wcale.  kr

W moim poprzednim artykule powiedziałem wam, jak Trump zakodował w swoim przemówieniu z 4 lipca, że przejął kontrolę nad infrastrukturą kabalistycznych smug chemicznych i jak zaczął oczyszczać niebo za pomocą uzdrawiających smug chemicznych.

Czy zauważyliście, że po opublikowaniu mojego artykułu Prezydent potwierdził moje zdekodowanie w spektakularny sposób?

Zanim pokażę wam, jak to było zrobione, poświęćmy chwilę i spójrzmy w niebo.

Po pierwsze, w obszarach, w których proces oczyszczania jest zakończony, wielu już zauważyło zmianę i dzieli się swoimi doświadczeniami: Img1

W obszarach, w których smugi chemiczne są nadal zauważalne, jak powiedziałem w poprzednim artykule, niebo jest oczyszczane, aż do całkowitego uzdrowienia.

Słyszę tych, którzy wyrażają swój sceptycyzm: „Czy SerialBrain2 postradał zmysły?  Chce nas przekonać, że Trump walczy ze smugami chemicznymi używając smugi chemiczne?

Cóż, moja odpowiedź brzmi: Powinni oni naprawdę poświęcić trochę czasu i przeczytać mój poprzedni artykuł, aby zrozumieć pełne znaczenie Zasady Feniksa i jak Maestro ujawnił ją nam w kodzie.  Czy pamiętacie odniesienie do popiołów?  Ostateczna rezolucja brzmiała: „popiół do popiołu, proch do  prochu”.  Gdzieś w artykule nazwałem Maestro Mojżeszem Trumpem, odnosząc się do jego postoju w mieście Morristown i do tego tego, jak położył kres metafizycznym smugom chemicznym, pokonując węża Królowej Czarownicy (królowa Elżbieta I, która za pomocą czarnej magii panowała do tej pory. Ten ang. filmik szczegółowo to wyjaśnia: https://www.youtube.com/watch?v=k1NTuKKants – kr).  Jaka jest mądrość w historii Mojżesza i magów faraona?  Czego Bóg uczy nas o lasce Mojżesza zmieniającej się w węża i pożerającej inne węże?  Odpowiedź: Aby wygrać bitwę, musisz dostać się na pole bitwy.  Musisz się dostosować. Innymi słowy, uczestnicy mogli być efektywni tylko wtedy, gdy stali się podobni do swoich wrogów, z podobnymi atrybutami. Dlatego zmienił swoją laskę na węża.  Dobrym sposobem na zapamiętanie tej zasady jest rozważenie, że np. dostałeś misję, aby zabić muchę w pokoju i musiałeś wybrać pomiędzy drogim myśliwcem F-15 a małym ręcznikiem…

(….)

Czy teraz widzicie, dlaczego oni są w pełnym trybie paniki?

Z odwróceniem smug chemicznych stracili niebo i wdychają teraz „ludzkie powietrze”, które jest dla nich szkodliwe i ze sprawą sądową Epsteina, cały ich łańcuch dostaw ludzkiej krwi i mięsa jest usuwany.

Q2051 Ci, którzy wiedzą, nie mogą spać. Q

Tak, byliśmy atakowani, kontrolowani umysłowo, spożywani i zastępowani przez gatunki pochodzące z innych wymiarów, którzy, współdziałając z kabałem, marionetkowymi politykami i Wielką Technologią, mieli nadzieję na ostatni gwóźdź do trumny poprzez elekcję Czarownicy (Hillary Clinton – kr).

Na ich nieszczęście Trump wygrał i wskrzesił nasze wojsko.  Z dowództwem amerykańskiego wojska Ludzkość walczy i wie dokładnie, kim jest wróg i jak działa.

Q114  Amerykańskie Wojsko = wybawiciel ludzkości. Q

Kiedy Trump mówi: „Jeśli nie jesteś tutaj szczęśliwy, możesz wyjechać!”, wiedzą, że odnosi się to do Boskich Kosmicznych Praw, o których opowiem w następnym artykule.

Wiedzą bardzo dobrze, o czym mówi i są PRZERAŻENI.

Q1009  GRANICZNY MUR oznacza więcej niż myślicie.  WALKA o MUR to wiele więcej.  Q

https://www.reddit.com/user/serialbrain2

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. skir2015
  Wrz 29, 2019 @ 09:52:19

  Smugi na powrót codziennie nad regionem dolnego śląska. A w Lipcu trochę był spokój i piękne niebo, Może Trump nie przejoł tylko nie chce finansować, no ale mają już na to nowa kase z opłaty klimatycznej CO2

  • krystal28
   Wrz 30, 2019 @ 17:37:09

   Skir, niebo piękne z białymi pierzastymi obłokami, pachnące powietrze w Południowej Kalifornii, gdzie mieszkamy i w całej Ameryce od początku tego roku. I tego pragnę dla Polski i całego świata. Trump i grupa Q nie są bogami. Robią wszystko co mogą dla dobra ludzkości. Trochę to potrwa. Q prosił o cierpliwość.

 2. amexpo
  Sier 25, 2019 @ 21:31:01

  Smugi nad Skierniewicami az na zachod do Lodzi byly caly dzien 25-08-2019

  • B.
   Sier 26, 2019 @ 15:22:47

   Hej,
   Praktycznie do Sieradza albo i dalej się ciągnęło… W Łodzi i na zachód od niej sypali do popołudnia. Potem to się rozlało tradycyjnie jak mleko i na wieczór już nie latali. Ale trzyma się to na niebie jak taka zawiesina. Nie ma tak klarownego nieba jak przed niedzielą.
   Poprzednio ładnych kilka tygodni (ponad miesiąc?) spokój i takie niebo, jakiego dawno nie było. I te naturalne baranki na niebie 😀
   Tak sobie myślę, może posypali w strachu przed tymi falami sztucznych upałów które znowu nadeszły, albo coś grubszego było siane, bo w środku aż rozedrganie czułem.
   Pozdrawiam!

 3. asia
  Sier 03, 2019 @ 02:06:59

  Na Pomorzu Srodkowym nie ma juz kratkowanego nieba.

 4. Izabela
  Lip 29, 2019 @ 19:56:18

  W Polsce nad morzem potworne smugi. Nie wiem ile tego wyrzucili ale coś strasznego. Niebo zasnute totalnie 🙄

  • krystal28
   Lip 29, 2019 @ 20:17:56

   Izabelo, jestem przekonana, że obecnie siły Światła pracują nad tym, aby przejąć kontrolę nad lotniskami i samolotami w Europie. Ich motywacja jest wielka.

   • Izabela
    Lip 29, 2019 @ 20:29:44

    Dziękuję Krystal 🌻 Chyba potrzebowałam pocieszenia po tym co dziś widziałam.

    ❤ kr

 5. Oksymoron
  Lip 29, 2019 @ 09:44:22

  A może uruchomili kolejny etap w którym chemia jest puszczana z większej wysokości i nie widać smug bo są mgiełką ? Poczekajcie na badania zanim się ucieszycie.

  • krystal28
   Lip 29, 2019 @ 18:12:43

   Ach to zasiewanie wątpliwości 😉 Ja cieszę się już dziś czystym powietrzem, pięknymi chmurami i potwierdzeniem zakończenia SZKODLIWYCH smug chemicznych w USA przez administrację Prezydenta Trumpa. Inne miejsca na świecie może będą musialy poczekać trochę dłużej na to historyczne, radosne wydarzenie.

 6. Konrad
  Lip 29, 2019 @ 04:29:14

  28.07 smugi widziane nad woj świetokrzyskim😕😕😕

 7. dfd
  Lip 27, 2019 @ 07:36:18

  w sprawie zaprzestania spryskiwania nieba jestem ciekawy czy o prawda, od dwóch tygodni nie widzę na niebie charakterystycznych smog w kwadraty przecinające się, ale zapach obornika wczoraj otrzymywał się cala dobę nie dało się okna otworzyć tak śmierdziało

  • B.
   Lip 30, 2019 @ 00:14:10

   Dokładnie to samo u mnie w centralnej Polsce (duże miasto wojewódzkie.. tutaj nie hoduje się trzody). Nie ma już aż tak zmasowanego ataku smugami (ładne pierzaste chmury), ale ten specyficzny zapach obornika!! Tuż przed naprawdę mocnymi opadami deszczu po bardzo gorącym dniu (nie dość, że gorąco to sucho, oczy, gardło – wszystko wysuszone). Już któryś raz go czuję wczesnym popołudniem.
   Pewnie łapią się czego tylko mogą, żeby tylko powstrzymać to co nieuchronne 😉

 8. Omstan
  Lip 25, 2019 @ 17:37:37

  Jeżeli chodzi o smugi to w poprzednim tygodniu były a w tym już nie ma ich. W niemieckim dużym telewizorze oficjalnie poinformowano, że w 18 roku smugi chemiczne kosztowały ich podatników ponad 300 miliardów euro.
  U nas polskojęzyczny kneset odrzucił projekt ustawy broniącej nas przed 447 autorstwa klubu Kukiz.

  • B.
   Lip 25, 2019 @ 19:54:36

   Głosowanie było w piątek, a już od czwartku tuby medialne szumnie nawijały tylko i wyłącznie o manifestacjach w Białymstoku. Do tej pory o tym trują, żeby tylko przykryć swoje machlojki.
   P.S.
   Q nawija coraz więcej 😀 Strona zawalona informacjami! 😀

 9. Gugolandia
  Lip 24, 2019 @ 20:51:00

 10. Obserwator
  Lip 24, 2019 @ 17:07:19

  Co dzieje się z portalem “gowork” w Polsce i dlaczego nie można tam napisać prawdy? Próbowałem się dowiedzieć od administratorów. Niestety bezskutecznie. Może ktoś tutaj to wie? Proszę o wyjaśnienia…