Q 29 – 30 lipca 2019

.

Czerwony Krzyż, przygotowania do aresztowań już w sierpniu,  więzienie gotowe w Zatoce Guantanamo, dokument identyfikacyjny dla wyborców, ujawnienia są zintensyfikowane.  Poniżej kilka ważniejszych postów Q

30 lipca 2019

Q przypomina korupcję Czerwonego Krzyża podając link z Twittera z filmikiem „Skąd jest ta gotówka? Dokąd idzie?”  Logiczne pytanie. Q    MSM ignoruje śledztwo w tej sprawie.

Trump wstawia na Twitterze tag (etykietę) konta QAnona mówiąc o konieczności dokumentu identyfikacji na głosowanie.  Kolejny dowód, że Q i Prezydent ściśle współpracują.

„Trump okresowo domaga się bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących identyfikacji wyborców.  Adwokaci ostrzegają, że może to ograniczyć dostęp do głosowania w społecznościach o niskich dochodach, studentach i ludziach koloru”. (cytat z MSM – kr)
Jak w zegarku.
Wymagana identyfikacja (kiedy)?
Owce podążają za najbardziej absurdalnymi argumentami.
Korupcja partii demokratycznej w sprawie wyborów jest naświetlona.
Q

29 lipca 2019

Mamy teraz tu dużo miejsca. Q  (w więzieniu w Guantanamo Bay – kr)

W sierpniu mają być oskarżenia i aresztowania urzędników na wysokim szczeblu z administracji Obamy, którzy popełnili przestępstwa np. takie jak spreparowanie przez nich zmowy Rosji z Trumpem, aby usunąć go z prezydentury.

Podczas gdy Kongres jest na wakacjach….
Miesiąc sierpień jest tradycyjnie naprawdę GORĄCYM miesiącem.
Natura jest nieprzewidywalna.  Q

Wszystkie posty Q w jęz. angielskim są tu: https:// qanon .pub/  (usuń spacje)

24 Komentarze (+add yours?)

 1. Miłosz Siwiak
  Sier 13, 2019 @ 09:44:04

  Cytat z fejsa.
  “Kiedy umieram JA , umiera ze mną mój świat .
  Ja tworzy świat , a nie świat JA .
  Wrażenia i wyobrażenia są twórcze.
  Bez wyobrażeń i wrażeń Ja nie istnieje .
  W moim świadomym zatrzymaniu Ja mogę ŚWIADOMIE dokonywać wszelkich zmian .
  Kiedy JA dokonuje wewnętrznej przemiany , cały świat zmienia się przy okazji .
  Dlatego siebie i swoje dobro energetyczno-psycho-fizyczne należy stawiać na pierwszym miejscu .
  Często ktoś mówi ” nie umiem siebie kochać , inni są zawsze na pierwszym miejscu
  potem JA , bo nie jestem tak ważny..
  Mówiąc w ten sposób zaniżając w sobie BOSKĄ ISTOTĘ jeszcze są bardzo dumni z tego bo “bozia” im wynagrodzi za bycie takim super ekstra wspaniałym .
  “To nic” 😉 że taki ktoś “nieważny “jest wewnętrznie zakłamanym człowiekiem uważającym , że nie jest ważne co tak na prawdę się dzieje w jego sercu. Dla takich ludzi priorytetem jest co ludzie powiedzą i od TEGO co ludzie powiedzą zależy ich samopoczucie , nie widząc jak samoistnie oddają innym własną moc 😉
  Ktoś taki >nieważny dla siebie < najczęściej udaje sam przed sobą dobrodzieja i zupełnie nieświadomy tego karmi w sobie krytyka giganta dokarmiając go nieszczęściami świata kierując swoją uwagę na : zdechłego pieska , bicie dziecka , wojnę , gwałty , złamany kwiatuszek, choroby i nieszczęścia innych ludzi itp .
  Jest zainteresowany całym nieszczęściem świata , zasilając to nieświadomie swoją uwagą.
  Po to żeby móc wytykać paluchem tych innych
  " złych i nieprzytomnych "wybielając siebie , szukając katów i wrogów , chowając swoją morderczą naturę za płaszczykiem świętobliwości 🙂
  Ktoś kto nie kocha siebie i nigdy nie jest na pierwszym miejscu skutecznie prowokuje los by doświadczać smutku i cierpienia .
  Tym czasem
  Zawsze jesteś nr 1 , bo plemniki z którego jesteś pokonał batalię innych i stał się numer 1
  i to się nigdy nie zmieni .
  Nie znaczy to , że na chama masz się gramolić wszędzie jako nr 1 .
  Kochać siebie i być nr 1 ma znacznie szerszy wymiar .
  Najpierw ja znaczy , że kiedy słucham kogoś , jednocześnie słyszę siebie , siebie najpierw czuje zanim kogoś ocenie .
  Najpierw zadbam o swoje dobro , odpoczynek , stan pycho- fizyczny zanim kogoś będę uczyć w sprawach sposobu jego odpoczynku i stanu psycho-fiz.
  Sobie najpierw dam szacunek , uwagę , radość , opiekę , miłość 💓 bo jak to się mówi " z pustego i Salomon nie naleje " 😉
  Najpierw ja nauczę się żyć potem innym mogę opowiedzieć jak u mnie było , co się działało dokonując takich czy innych wyborów.
  Kulawy nie będzie uczył tańca , ślepy nie nauczy odróżniać kolorów , biedny nie nauczy jak być bogatym .
  Tak to już jest że głupi pozna tylko głupiego , mądry mądrego, a żeby o czymś mówić najpierw należy to poznać.
  Właściwym jest żeby najpierw zabiegać o samego siebie o swoją uwagę o względy i o to by patrząc w lustro czuć się całkowicie OK .
  Najpierw siebie rozpoznawać zanim przyjdzie do głowy, by innych poznawać, po to żeby stać nad nimi w ocenach , pretensjach ,roszczeniach , uwagach .
  Najpierw nauczę się przebywać w swoim towarzystwie odczuwając RADOŚĆ z własnej obecności zanim wgramole się do innych nudząc i naprzykrzając się swoja osoba.
  Zrobię wszystko i dla każdego zanim poczuję autentyczną swoją ochotę by to zrobić , wiedząc że dla siebie to czynie , bo jeśli zrobię coś kosztem siebie poniosę straty , najpierw energetyczne , emocjonalne , a potem z pewnością nawet materialne .
  Kiedy ja mam się dobrze w sobie i ze sobą świat mi to odzwierciedla i bez żadnego starania i udawania inni chcą przebywać w moim towarzystwie.
  Bo zawsze tak jest że
  👇
  "Zwierciadło uśmiechnie się do mnie jeśli ja najpierw uśmiechnę się do zwierciadła "
  A jeśli to będzie tylko sztuczny grymas , spotkam na swojej drodze sztucznych ludzi i nie ma co się spodziewać czegoś innego.
  PONIEWAŻ z pomarańczy można wycisnąć tylko sok pomarańczowy , zas z buraka sok buraczany .
  Tak wiec ktoś wewnętrznie agresywny , rezonuje z agresja zewnętrzną, jest zaproszeniem dla wszelkiej agresji , zaś spokojny wewnętrznie człowiek rezonuje z harmonią zewnętrzną , jest zaproszeniem dla coraz większego spokoju, zrozumienia.
  Dlatego jeśli ktoś nie wie (może nie być świadomy )jaki jest i czego wewnętrznie doświadcza, jakie pracują w nim przekonania wystarczy rozejrzeć się dookoła jaki otacza go świat.
  Świat zewnętrzny to hologram świata wewnętrznego.
  Świat wewnętrzny to przyczyna zaś świat zewnętrzny to skutek.
  Tak wiec chcąc zmienić świat zewnętrzny ( A KAŻDY MA DO TEGO DOSTĘP! ) należy dotrzeć do świata wewnętrznego i tam uczynić naprawę.
  Kiedy człowiek pracuje wewnętrznie w sobie , ze sobą , ze swoimi przekonaniami , myślami , uczuciami , emocjami ZAWSZE SKUTKIEM TEGO JEST ZMIANA ZEWNĘTRZNĄ "
  Anna Głuchowska Pamrów

 2. Marian
  Sier 06, 2019 @ 11:46:54

  • krystal28
   Sier 06, 2019 @ 17:29:28

   Są to opinie wzniecające sprzeczności i negatywne emocje w stosunku do USA, ale tak naprawdę nikt nie wie jakie będą ich następne kroki. Białe Kapelusze nie będą ujawniać swoich planów kabałowi. Według tego człowieka, Ameryka uwzięła się na Polaków, będą ich okradać, zniewalać i podbijać, gdy w innych państwach próbują z już widocznym sukcesem wprowadzić pokój i dobrobyt. Historycznie Polacy zawsze byli ofiarą innych krajów i ciężko się tych myślowych i emocjonalnych nawyków pozbyć. Zawsze jest wygodniej obwiniać inny kraj, ignorując nieudaczność i służalczość w stosunku do europejskich ciemnych elit, członków własnego rządu.

   • Miłosz Siwiak
    Sier 06, 2019 @ 21:20:06

    Krystal jakie to są państwa,gdzie Ameryka wprowadziła pokój i dobrobyt ?

    • krystal28
     Sier 07, 2019 @ 02:00:12

     Miłoszu, cały świat już teraz korzysta z działalności Prezydenta Trumpa i inteligencji militarnej Q. Pokój panuje na całym świecie, oprócz lokalnych konfliktów. Syria i Północna Korea już chyba ma najwidoczniejsze korzyści materialne. Zloty Wiek, gdzie będzie obfitość i pokój jest niedługą przyszłością naszego świata. Szkoda, ze jeszcze ludzie wierzą w kabalistyczną propagandę. Ale to się szybko zmieni, gdy nie będzie można zaprzeczyć oczywistym faktom.

   • marta
    Sier 06, 2019 @ 22:25:10

    Droga Krystal ,
    Piszesz „…Historycznie Polacy zawsze byli ofiarą innych krajów i ciężko się tych myślowych i emocjonalnych nawyków pozbyć. Zawsze jest wygodniej obwiniać inny kraj, ignorując nieudaczność i służalczość w stosunku do europejskich ciemnych elit, członków własnego rządu…” – skąd to ” zawsze ” ? Czyżbyśmy znały różne historie Polski? Zresztą …. w tych czasach wszystko jest możliwe. A tak na marginesie , ambasador USA w Polsce jest poniżej poziomu i tu mam na myśli jej wypowiedzi i wtrącanie się w sprawy , które nie należą do jej kompetencji np. Uber czy Roche i sporo innych….Pozdrawiam.

    • krystal28
     Sier 07, 2019 @ 02:34:16

     Marto, Q kiedyś powiedział, że gdyby wszyscy ciemni i niekompetentni jednocześnie zostali usunięci z rządowych stanowisk, zostałoby tylko 20% ludzi i rząd by się zapadł w chaosie. Wszystko jest przeprowadzane powoli i metodycznie, aby było jak najmniej problemów. Ufajmy planowi.

    • Miłosz Siwiak
     Sier 07, 2019 @ 11:12:00

     Najlepsze zdanie “Uważaj za kim podążasz, w czyje opinie wierzysz,dezinformacja jest wzmożona.” Mnie uczono,że najciemniej jest pod latarnią.
     Co złego byłoby w tym,że rządy,które okradają narody miałyby się zapaść? To byłaby fantastyczna rzecz.W jednym momencie czystka. Czy ludzkość nie poradziłaby sobie bez pasożytujących rządów? Czy ocean pogrążyłby się w chaosie,gdyby nagle rybacy przestali go wykorzystywać? Chaos wzniecają rządzący,nikt inny,problem tylko w tym,że to nie rządy rządzą.

   • Dawid567
    Sier 10, 2019 @ 20:17:08

    Trzeba pamiętać też o tym, że Uran cały czas tranzytuje początek fazy Byka( tzw. Słonce 966 chrztu Polski), a więc spokoju w Polsce nie będzie.

 3. Marian
  Sier 06, 2019 @ 11:44:41

  Kochani obecność wojska amerykańskiego nie jest po to by zmieniać nasz kraj i go strzec przed Złym ale po to by okradać nasz kraj z tego co mamy bardzo cenne z naszych surowców geologiczny których w USA nie ma lub są na wyczerpaniu.
  Proszę zauważcie że w tych miejscowościach gdzie te okupacyjne wojsko stacjonuje dochodzi do gwałtów kobiet i pobić naszych rodaków tak że lądują w szpitalach.
  Proszę o szersze widzenie nie tylko co się w stanach dzieje .
  Pozdrawiam cieplutko
  Marian

  • krystal28
   Sier 07, 2019 @ 02:16:47

   Marianie, odpowiadam tu na Twój ostatni komentarz, którego nie mogłam z oczywistych powodów opublikować. W Stanach i na całym świecie jest jedna walka, Światła z ciemnością. I Światło wygrywa, co jest widoczne coraz bardziej. Czy może miałeś na myśli Billa Clintona, który podróżował na Lolita Express 26 razy? Niepotwierdzone pogłoski są, że został aresztowany, a Hillary ukrywa się w Niemczech. Sekretarz Stanu, Mike Pompeo jest szanowanym członkiem rządu i jest godny podziwu za jego zdolności w dyplomacji i pertraktacjach. Q napisał; uważaj za kim podążasz, w czyje opinie wierzysz. Dezinformacja jest wzmożona. Kabał robi wszystko,aby zniszczyć Trumpa i Amerykę, ale to im się nie uda.

 4. omstan
  Sier 03, 2019 @ 18:41:17

  Ponieważ czas przyspiesza zamieszczam ciekawe spojrzenie na to co obecnie dzieje się w USA. Nie jestem w stanie zweryfikować prawdziwości tych informacji,ale wygląda to wiarygodnie. Jeżeli możesz odnieś się do tego Krystal choć pokrótce.

  • krystal28
   Sier 03, 2019 @ 22:58:13

   Dobra prezentacja Hanny na podstawie opinii i odkryć Dawida Steele’a i Bena Fulforda.

   Uwypukliłabym tu bardziej rolę grupy Q i Prezydenta Trumpa, bez których to nigdy nie zostałoby ujawnione i rewolucja zapoczątkowana jesienią 2016 roku nigdy nie byłaby możliwa. Bashar przepowiedział, że jesienią 2016 roku wszystko się zmieni. Epstein jest obecnie uważany za pedofila, który nadużywał nastolatki. Gdy „normalni” będą bardziej przygotowani, zostanie ujawniona jego i wielu innych działalność w satanistycznych rytuałach, torturowaniu dzieci dla produkcji adrenochromu i kanibalizm, w którym brali udział celebryci z Hollywoodu poza „szanowanymi” politykami i klerykami na kluczowych stanowiskach.

   Musimy mieć także na uwadze, że to nie są ludzie, lecz demony z innego wymiaru w ludzkich skórach, które chciały zawładnąć Ziemią, pomału eliminując / osłabiając ludzkość (powtórka historyczna Wielkiego Potopu) To zostało ujawnione przez SerialBrain2 w jego artykułach, który nie mam wątpliwości, jest częścią grupy Q.

   Ta walka jest z ciemnością na różnych poziomach o całą ludzkość, a nie np. „niedobrego” Izraela z „pokrzywdzoną” Palestyną, tak jak MSM chce, abyśmy myśleli.

   • Obserwator
    Sier 05, 2019 @ 18:20:46

    “Gdy „normalni” będą bardziej przygotowani, zostanie ujawniona jego i wielu innych działalność w satanistycznych rytuałach, torturowaniu dzieci dla produkcji adrenochromu i kanibalizm, w którym brali udział celebryci z Hollywoodu poza „szanowanymi” politykami i klerykami na kluczowych stanowiskach.” No tak ale czy naprawdę potrzeba mówić o tych okropieństwach? One są to jest wiadome nie od dziś, w mediach głównego nurtu ciągle mówią o rzeczach negatywnych. To wszystko będzie tylko kolejną, straszliwą rewelacją. Kolejna rewelacja, którą “normalni” szybko przemienią w żart. Gdzie te pozytywne zmiany? Zdaję sobie sprawę że to wszystko musi potrwać. Proszę tylko mi uwierzyć. Nie jestem tymi wszystkimi zbrodniami i pohańbieniami zaskoczony. Jestem już zmęczony tymi negatywnościami. Tak bardzo zmęczony. Proszę o coś pozytywnego, dającego nadzieję na lepszą przyszłość…

    • krystal28
     Sier 06, 2019 @ 02:46:26

     Wszyscy jesteśmy zmęczeni takimi informacjami, jednak jeszcze spora większość populacji nic o tym nie wie, albo nie chce wiedzieć. Tego czego nie wiesz, nie możesz zmienić. Ciemni mogli robić te okropności bezkarnie przez długą historię i niezbyt się z tym kryli, gdyż liczyli na ludzką ignorancję i obojętność.

     Tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swój spokój ducha i nikt nie może Ci go zakłócić bez Twojej zgody. Masz wybór tego co czytasz, a ja mam wybór tego co tłumaczę i publikuję. Piękno wolnej woli 😉

    • omstan
     Sier 06, 2019 @ 15:44:08

     Jesteś bardzo zmęczony, gdyż identyfikujesz się z dualnością w której tkwisz po uszy. Wypieranie rzeczywistości nic nie daje a tylko spycha te uczucia do podświadomości co i tak kiedyś trzeba będzie uwolnić. Takie wypieranie jest przejawem lęku a lęk jest kotwicą 3D i nie pozwala się uwolnić czyli przejść na wyższy poziom. Koło się zamyka. Rada jest taka: podnieś swoje wibracje na poziom przynajmniej 4D a wtedy ze spokojem będziesz obserwował co się tam na dole dzieje i jak się tam kotłują bo to nie będzie twoja rzeczywistość,będziesz ponad tym.
     I jeszcze jedno. Dostąpiłeś ogromnej łaski obejrzenia na własne oczy wyzwolenia Gai i wzniesienia się jej, ludzkości i całej galaktyki na wyższy poziom. Miliardy istot z całego wszechświata chciały w tym uczestniczyć ale im się nie udało, korzystaj więc z tej łaski i ze spokojem obserwuj proces jak młoda cywilizacja wznosi się a ci którzy ją gnębili przez tysiące lat odchodzą w niebyt.
     Prawdę powiedział filozof; panta rei (wszystko płynie) i nic ani nikt tego nie zatrzyma.
     Na osłodę obejrzyj sobie młodą dziewczynę, która od dzieciństwa cudownie śpiewa i zrelaksuj się

     Uszki w górę jak mawiał pewien tramwajarz z Woli do swojej żony Aliny.

    • anna w
     Sier 06, 2019 @ 20:07:35

     „ostąpiłeś ogromnej łaski obejrzenia na własne oczy wyzwolenia Gai i wzniesienia się jej, ludzkości i całej galaktyki na wyższy poziom. Miliardy istot z całego wszechświata chciały w tym uczestniczyć ale im się nie udało, ” to dlaczego dzieci umieraja? dlaczego dzieci ciagle sie rodza? dlaczego nie poczekaja az to wszystko sie zmieni?

    • omstan
     Sier 07, 2019 @ 07:15:44

     Anno w,
     pytasz dlaczego dzieci się rodzą i umierają. Dlatego że tego chcą. Życie jest doświadczaniem stworzenia i te doświadczenia są im potrzebne do osobistego wzrostu a przede wszystkim dla wszechświata. Istoty wcielające się nie są kunktatorami i nie kalkulują co im się kiedy i gdzie bardziej opłaca ale jak potrzebują doświadczenia śmierci w młodym wieku to inkarnują tam gdzie taką śmierć znajdą.
     Przewrotnie mógłbym zapytać dlaczego dzieci się rodziły tydzień lub dzień przed ogólnoświatowym potopem skoro Enki ogłosił że on wkrótce będzie i ludzie o tym wiedzieli? Śmierć nie istnieje i odłożenie fizycznego ciała nie ma żadnego znaczenia (chyba że ktoś utożsamia się właśnie z ciałem) dlatego znaczenie ma bagaż doświadczeń i uczestnictwo w życiu.
     Ziemia jest perłą w koronie galaktyki i doświadczenie jej przemiany jest nie lada gratką na skalę wszechświata a nawet kosmiczną.

    • Izabela
     Sier 07, 2019 @ 14:12:32

     Doskonale Cię rozumiem. Wszyscy jesteśmy już potwornie zmęczeni. Taki trudny choć ciekawy czas. Trzeba wierzyć. Tak jak to jest od dawna zapowiadane zmiana przyjdzie nagle i wtedy gdy się jej nie będziemy spodziewać. Wytrwaj proszę. Damy radę. Jesteśmy częścią tej rzeczywistości i siłą rzeczy ona wpływa na nas. Oby w jak najmniejszym stopniu. Wspierajmy się bo lekko nie jest. Pozdrawiam serdecznie ♥️

    • Obserwator
     Sier 07, 2019 @ 18:02:57

     Dziękuję Izabello. Chociaż Ty jako jedyna, jedna na cały wszechświat istota napisałaś że mnie “rozumiesz”. Nawet nikt tutaj nie wie co ja muszę aktualnie przeżywać i jakie jest to dla mnie strasznie trudne. Nawet nie liczę na to że ktokolwiek mnie “zrozumie”. Dziwnie jest być samotnym, doświadczać, tej dziwnej rzeczywistości, widzieć zobojętnienie, ignorancję, przede wszystkim jednak znieczulicę i zapatrzenie innych tylko i wyłącznie w samych siebie. Inni nawet w obliczu tragicznej śmierci współobywatela nie potrafią nic okazać. Widać tylko obojętność i brak refleksyjności. Ten brak jakiejkolwiek zadumy i przede wszystkim bezrefleksyjność są dla mnie najstraszniejsze. Pracujmy i udawajmy że nic się nie stało. Dlaczego? Bo tak chce nasze szefostwo, które na naszej i innych pracy zdobywa w krótkim czasie miliony. STRASZNE!

    • Dawid567
     Sier 11, 2019 @ 18:26:51

     Obserwatorze , też jestem zmęczony tzw „czekaniem na Godota”.Niby rok 2012 już był.Tak obserwuję, że następuje ogromny wzrost Świadomości.Wszystkie religie i autorytety upadają dosłownie na naszych oczach, po prostu nie ma już komu wierzyć.
     Pytasz o pozytyw , będzie on gdy zaprzestaniemy reżyserowania katastroficznych filmów o przyszłości.Nie ma być żadnej walki cyborgów czy klonów , inwazji Obcych, walk ocalałych Ziemian między sobą po Wojnie atomowej.Pytam się po co nam to wszystko. Cobra też powoli staje się nudny ze swoim Compression breakthrough.

 5. omstan
  Sier 03, 2019 @ 15:07:06

  Polecam wysłuchanie tego ciekawego wykładu, który bardzo fajnie tłumaczy jakie są nasze zadania na drodze do wzniesienia.

 6. B.
  Lip 31, 2019 @ 12:28:23

  Hej Krystal,
  Z tym GITMO to w ogóle ciekawa sprawa. Na 8chanie pojawiła się teoria, że przedłużona wizyta Trumpa w Polsce (z okazji obchodów wybuchu II wojny światowej) ma związek z otwarciem nowej bazy/GITMO2 właśnie u nas. Na razie nikt nie potwierdza ani nie zaprzecza. Ale miałoby to sens gdy akcja przeniesie się do Europy (już w którymś wpisie Q skierował uwagę na Włochy – słynne korelacje mafijnych rodzin Italy-USA?)
  Dodatkowo Q wzięło się za Watykan. Konto na Twitterze papieża już zaspamowane anonami 😀 https://twitter.com/Pontifex/status/1156165039545606144
  Do tego przypomnienie filmu Ojciec Chrzestny III – powiązania mafii i watykańskiego banku.
  Pozdrawiam!

  • krystal28
   Sier 01, 2019 @ 19:14:13

   B.
   doskonałe spostrzeżenie, prawdopodobne przygotowywania Polski do uwiezienia europejskiego kabała i znaczenie filmu „Ojciec Chrzestny III”. Przedwczoraj zaczęły się formalne oskarżenia. James Comey, były szef FBI jest pierwszy pod obstrzałem