Wydarzenie metastabilności próżniowej

.

Kobra,12 czerwca 2017

Siły Światła zakończyły „pewne operacje” i teraz intensywnie rozpuszczają głowę istoty Yaldabaoth.

Głowa jest usytuowana wewnątrz plazmowego wiru akrecyjnego anomalii w pobliżu powierzchni Ziemi z zewnętrzną krawędzią około 3 promienie Ziemi od centrum planety, jak opisano tu szczegółowo:

http://2012portal.blogspot.com/2017/02/situation-update.html
 .

.

Nauka głównego nurtu „odkryła” tę zewnętrzną krawędź kilka lat temu:

 .
https://www.nasa.gov/content/goddard/van-allen-probes-spot-impenetrable-barrier-in-space
 .
Teraz NASA otwarcie przyznała, że fale radiowe o niskiej częstotliwości wytworzone przez człowieka formują tę zewnętrzną krawędź, skutecznie tworząc najbardziej zewnętrzną barierę Zasłony:
 .
https://www.nasa.gov/feature/goddard/2017/nasas-van-allen-probes-spot-man-made-barrier-shrouding-earth
 .
https://www.space.com/36934-humans-change-space-weather.html
 .

Jeśli zamienisz „Nadajniki VLF [o bardzo niskiej częstotliwości] dla komunikacji podwodnej” w powyższym artykule na „nadajniki ELF [o ekstremalnie niskiej częstotliwości]  HAARPa i podobnych programów” otrzymasz jasny obraz, w jaki sposób powstaje najbardziej zewnętrzna bariera Zasłony.

Anomalne włókna plazmowe głowy Yaldabaoth wraz z bombami Toplet są połączone z czarnym kamieniem, najwyższym kwarkowo-antykwarkowym kondensatem. Czarny kamień to wielki hadron wykonany z kwarcowych szczytowych/ anty-szczytowych kwarków stworzonych przez Chimerę miliony lat temu w wielkich akceleratorach cząstek (pierścieniach Dyson), które mogły wytwarzać temperaturę wyższą niż krytyczna temperatura wynosząca 2 biliony Kelvina, potrzebną do utworzenia czarnego kamienia.

Przez około 7 milionów lat czarny kamień ulokowany był na planecie orbitującej system gwiazd Rigel (który był wówczas centrum anomalii kosmicznej), a następnie został przeniesiony z Rigel na Ziemię przez obłokowe włókno plazmowe Taurusa w 1996 roku:

https://en.wikipedia.org/wiki/Taurus_Molecular_Cloud_1
 .

Ulokowany jest teraz w podziemnym obiekcie Chimery w pobliżu zderzaka RHIC na Long Island.

Interakcja anomalii plazmowej z czarnym kamieniem tworzy olbrzymie negatywne wiry plazmowe o średnicy 500 mil od centrum wyspy Long Island:

 
 .
Ten wir jest stacją oczyszczania pozostałej pierwotnej anomalii na powierzchni planety. Czołowi członkowie kabała i wielu członków Chimery używa anomalie tego wiru jako tarczy przeciw Światłu i dlatego Wschodnie Wybrzeże USA ma najwyższe stężenie obecności kabała na naszej planecie.
.
Umieszczenie kamieni Czintamani według wzorca kwiatu życia wewnątrz tego wiru będzie służyło jako siatka wektorowania dla energii Syriusza i przyspieszy transmutację tej anomalii. Korzystne jest również korzystnie zalewać ten wir Fioletowym Płomieniem:
 
 .
Warto zauważyć, że istnieją Atlantyckie, podwodne piramidy, zbudowane przez Plejadian, niedaleko Long Island:
 .

Te piramidy służą jako pozytywny punkt zakotwiczenia, który przeciwdziała negatywnym efektom plazmowego  wiru na Long Island.
.
Siły Światła obecnie działają bezpośrednio, aby wyłączyć czarny kamień i usunąć pozostałe bomby Toplet i postęp idzie zgodnie z planem.
.
Usunięcie czarnego kamienia przechyli równowagę kosmiczną na korzyść Światła i obecny metastabilny stan fałszywej próżni przestanie istnieć:
.
https://en.wikipedia.org/wiki/False_vacuum
 .

Fałszywa próżnia, jakiej obecnie doświadczamy, to metastabilny sektor Wszechświata, w którym interakcja pomiędzy Źródłem i pierwotną anomalią stwarza warunki pro-entropii i anty-życia i jest podstawowym powodem, dla którego status kwarantanny Ziemi i istnienie zła jest w ogóle możliwe.

Usunięcie czarnego kamienia spowoduje wydarzenie metastabilności  próżniowej co umożliwi penetrację czoła pęcherzykowej nukleacji przez granicę Zasłony w kierunku powierzchni Ziemi i spowoduje Wydarzenie.  Wydarzenie to moment wprowadzenia prawdziwych kwantowych warunków próżniowych wewnątrz Zasłony, a tym samym usunięcia części pierwotnej anomalii, która jest bezpośrednio odpowiedzialna za istnienie zła. Podstawowa siła, która pozwalała na istnienie kabała i cierpienia, przestanie istnieć.

Tymczasem Operacja PrisonBreak [wyłamanie się z więzienia] kontynuuje w dalszym ciągu miękkie ujawnianie o życiu pozaziemskim:

https://www.thesun.co.uk/tech/3636771/space-breakthrough-finds-alien-life-could-exist-on-pluto-moons-of-jupiter-and-saturn/
 .
http://www.express.co.uk/news/science/814639/aliens-exist-scientists-breakthrough-ISS-samples-space
 .
Wraz z inicjatywami dotyczącymi przestrzeni kosmicznej, wyprowadzi to ludzkość poza Zasłonę:
 .
https://www.space.com/37146-nuclear-fusion-rockets-interstellar-spaceflight.html
 .
https://www.space.com/37079-axiom-commercial-space-station-manufacturing.html
 .
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2017/06/vacuum-metastability-event.html#comment-form

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. galacticjoel
  Czer 22, 2017 @ 11:18:37

 2. galacticjoel
  Czer 21, 2017 @ 18:30:04

  Muzyka Leo Rojas – kr
  —-

 3. HalfdanSvart
  Czer 20, 2017 @ 23:28:57

  Proszę z całego serca, pomóżcie Gabrysii!!!
  https://www.siepomaga.pl/serce-gabi

  Zawsze sie zastanawiałam, widząc takie apele, komu naprawdę tu pomagamy. Moim zdaniem zazwyczaj nabijamy kasę kabała za jego nieetyczne, wątpliwe usługi w szpitalu za bajońskie sumy. Błogosławieństwa dla Gabrysi ❤
  kr

 4. bAsia
  Czer 20, 2017 @ 02:16:19

  Krystal napisz proszę gdzie zniknęła Wiki?

 5. artur
  Czer 19, 2017 @ 21:34:43

 6. galacticjoel
  Czer 18, 2017 @ 21:05:44

  Jednością się stać, to, niewiele znaczy, kiedy umysł w iluzji życia jest, lecz kiedy wyjdzie ze świata tego, poczuje, co JEDNOŚCIĄ BYĆ. On umysł, gdy w małości jest swego zrozumienia nijak pojąć nie może cudu zjednoczenia. Gdy więc pojąć chcesz prawdę oczywistą, odrzuć umysł, stań się kartą czystą. Tam, o Boże, cud prawdziwy się mieści, Bóg odnalazł swą jedność, w Bogu wszystko się mieści. A wówczas, jakiż spokój nastaje, nic tylko trwać w tej cudowności i żyć sobą w wieczności. To ulga prawdziwa, szczęście niezmącone, kiedy z ja tworzy się JA i człek na głowę wkłada koronę. Każdy z was jest bogiem stworzenia, zapomniał tylko swej laski przemienienia. Jak Mojżesz możesz teraz laskę swą zamienić, z trudu zapomnienia w jasność i jedność boskiego istnienia. Czy warto? Zaprawdę ten tylko się dowie, kto się odważy zrzucić swój beret i włożyć koronę.To jest początek jego jedności, odnalezienie własnej wartości, a później, no cóż, praca dalsza go czeka, aby z człowieka stworzyć CZŁOWIEKA. I praca ta do was należy- ŚWIATŁA RYCERZY.
  Z książki: “Z MIŁOŚCI SERCA” Elen Elijah
  http://www.epokaserca.pl/joomla/

 7. galacticjoel
  Czer 18, 2017 @ 17:56:16

  Uwaga!
  Sojusz Plejadiański – zmiana daty następnej aktywacji na dzień przesilenia letniego
  godz.6.24. 🙂
  https://meditation539.wordpress.com/2017/06/18/sojusz-plejadianski-aktywacja-przesilenia-letniego/

 8. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Czer 18, 2017 @ 13:18:32

  “Na wielu wersjach Ziemi Reset i Wydarzenie już miały miejsce” sprawmy aby i na naszej wersji Ziemi nastapilo wydarzenie.
  *szepcze* nie Filutku a Fiutku. Tak, na nazwisko mam Fiutek. W Słowniku polszczyzny XVI wieku czytamy, że “fiu” to okrzyk wyrażający zdziwienie, można więc przyjąć, że był to wyraz dźwiękonaśladowczy. Z niego powstało później słowo “fiutek”,
  Kazdy sie myli ale to nie szkodzi. I przy okazji skad Pani wie kim jestem D:

 9. kuba1902
  Czer 15, 2017 @ 18:36:47

 10. lelumpolelum
  Czer 14, 2017 @ 00:07:07

  extra

 11. galacticjoel
  Czer 13, 2017 @ 18:31:15

  Sojusz Plejadiański- komory uzdrawiające, zaawansowane stosowanie

  https://meditation539.wordpress.com/2017/06/13/komory-uzdrawiajace-zaawansowane-stosowanie/

  • Mirka
   Czer 16, 2017 @ 00:44:44

   Mam pytania
   odnosnie korzystania z komor:
   Jak czesto mozna tej muzyki sluchac? codziennie, pare razy dziennie…?
   Jest 20 minut, a wskazane jest 30-60 minut?
   Czy mozna korzystac z komor uzdrawiajach i techionowych jednoczenie w ciagu
   dnia? Czy tylko mozna wybrac jeden temat?
   Jak nalezy to robic? W formie medytacjii? Na lezaco czy siedziaco?

   Dziekuje serdecznie za odpowiedzi😊

   Mirka

 12. Turi Dredy
  Czer 13, 2017 @ 18:23:08

  A Witajcie:):) Wszystko dochodzi do ukończenia i ukańcza sie w liczbie 9.Dla wielu pracowników świetlanych zbliża sie Wejśće na nowy poziom WIBRACYJNY do końca tego roku wraz z poteznym impulsem Wejdziemy w nowa substancje,TAK to jest nowy poziom świadomości postrzegania,KINO 5D MOTYLE my przechodzimy bez turbulencji bo jesteśmy Diamentami.To wygląda tak jakbyś z ciemnego lasu wszedł do kolorowego przepełnionego najpiękniejszymi barwami.Wiele dusz będzie dopiero się budzić i oni też dojda jak przybędzie 3 fala,poniewaz im wydaje sie wam że zmiany nie nadciagaja w jednym momencie STANIE SIE ŚWIATŁO a iluzja jakby jej nigdy nie było.

  • Damian Cios
   Czer 14, 2017 @ 16:11:17

   no to prześwietnie ale myślałem że wydarzenie nastąpi w lipcu tego roku,pozdrawiam świetliście wszystkich forumowiczów oraz autorkę bloga DROGĄ KRYSTAL TAK TRZYMAĆ ALLELUJA I DO PRZODU POZYTYWNIE:))

   • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
    Czer 14, 2017 @ 20:03:06

    tak oczekujemy ze nastapi w lipcu potem nie nastapi i bedzie rozczarowanie

    • Damian cios
     Czer 15, 2017 @ 09:38:48

     Nie wiem czy na pewno w lipcu ale z tego co plejadianie przekazali kont ze to pod koniec roku

    • Marian
     Czer 18, 2017 @ 11:37:32

     Witajcie Kochani czemu się tak rozdrabniacie postrzegajcie wszystkie wydarzenie poza czasowo nie przypisujcie dat wydarzeniom . Nikt z wyższych poziomów nie podaje ram czasowych.
     Pozdrawiam Bardzo Cieplutko 🙂

   • krystal28
    Czer 16, 2017 @ 04:05:10

    Damianie,
    w lipcu? Ale na którym równoległym świecie?
    Także serdecznie Cię pozdrawiam.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     Czer 16, 2017 @ 12:03:12

     i wlasnie w tym jest problem bo niestety nie jestesmy we wlasciwym rownoleglym swiecie.

     T, masz na myśli, że to Ty nie jesteś we właściwym równoległym świecie? Wibracyjne światy innych ludzi niewiele mają wspólnego z Twoim, oprócz ogólnego holograficznego tła [dopasowującym się z każdą sekundą do wibracji ludzkości], na które zgodziłeś się przed obecnym wcieleniem. — kr

    • Damian Cios
     Czer 16, 2017 @ 23:42:55

     witajcie znalazłem winternecie fajną strone http://www.prawdaserca.pl ,co o tym sądzicie czy rezonuje z wasza intuicją?bowiem ja uwazam że jeżeli sami nie obudzimy się i wyzwolimy spod jarzma niewoli matrixa to nikt tego za nas nie uczyni.pozdrawiam:))


     Damianie, moim zdaniem ta strona zawiera wiele przekazów fałszywego światła, dlatego nie promuję jej na moim blogu. Nie wiem jak jest ostatnio – kr

    • Obserwator
     Czer 17, 2017 @ 07:30:42

     Krystal28 a właściwie dlaczego nie w lipcu? Przecież nikt nie podaje dokładnej daty? To może nastąpić w każdej chwili np w lipcu, wrześniu a może w grudniu? TO oczekiwanie na wydarzenie i czytanie Twojego bloga jest swoistą magią. Pomyśleć że większość ludzi nie ma tej wiedzy która tutaj jest naświetlania. Wyobrażam sobie to wydarzenie i wizualizuję każdego dnia. Pozdrawiam. Krystal28 a co się stanie z Twoim blogiem po wydarzeniu?

    • krystal28
     Czer 17, 2017 @ 19:24:49

     Obserwatorze, absolutnie masz rację. Na wielu wersjach Ziemi Reset i Wydarzenie już miały miejsce, więc każdy dzień jest dobry na to przejście na naszym ogólnym, obecnym hologramie Ziemi. Tym bardziej, że ludzie budzą się masowo i coraz mniej osób narzeka „że nic się nie dzieje” 😉

     Ponieważ czas i przestrzeń są iluzjami tego 3W konstruktu, czekanie opóźnia proces, gdyż osłabiamy swoją moc tworzenia w „Tu i Teraz”.

     Jeszcze nie myślałam, co stanie się z moim blogiem po Wydarzeniu. Na pewno będzie istniał dopóki Internet będzie dostępy.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     Czer 17, 2017 @ 12:39:06

     Szanowna Krystal. Chodzi mi o to, ze jetesmy w jednym swiecie skoro ja nadal widze Pani blog a Pani widzi mnie. Byc moze w innym wymiarze jest juz po wydarzeniu i o to mi chodzilo mowiac ze nie jestesmy na wlasciwym swiecie. Kto wie jak dlugo to potrwa. Pozdrawiam.

    • krystal28
     Czer 17, 2017 @ 19:49:07

     Szanowny Trixie / Filutku / Piotrze, itd. Tak, widzę Cię wyraźnie 😉

     W Twoim osobistym Wszechświecie wszystkie Twoje wierzenia i przekonania są tak samo ważne i prawdziwe jak innych osób w ich rzeczywistościach. Ja nie mam wątpliwości, że jestem na właściwym świecie, który wybrałam przed tym wcieleniem.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     Czer 17, 2017 @ 12:43:50

     Panie Damianie ja nie mam rozeznania ale ta strona co Pan podal wydaje mi sie w porzadku. Ale oczywiscie zdaje sie na lepszych od siebie ktorzy powiedza mi czy ta strona jest okej czy raczej ja omijac. Pozdrawiam

 13. Mariusz
  Czer 13, 2017 @ 16:40:07

  Dziękuję ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: