Rozeznanie i świadomość

.
Kobra, 2 maja 2017
.
Choć zostały podjęte drastyczne działania, sytuacja z kierowaną bronią energetyczną atakującą pracowników i wojowników Światła jest daleka od rozwiązania i poniższy artykuł nadal musi być rozpowszechniany, przetłumaczony w jak największej liczbie języków i zamieszczony na blogach na całym świecie:
 .
http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html
 .
Tu muszę ponownie powtórzyć, że głównym powodem, dla którego siły Światła nie interweniują bezpośrednio są plazmowe bomby Toplet:
 .
http://2012portal.blogspot.com/2014/03/quarantine-earth-endgame.html
 ,
Tak jak plazmowe bomby Dziwadełka zostały już usunięte z powodzeniem, plazmowe bomby Toplet, zostaną także usunięte i to doprowadzi do Wydarzenia.  Gdy tylko obecność plazmowych bomb Toplet spadnie poniżej określonego progu, siły Światła rozpoczną usuwanie kierowanej broni energetycznej, jeśli do tej pory sytuacja ta nie zostanie rozwiązana bardziej pokojowo.
.

Poza atakami tą bronią, masowa kampania dezinformacyjna przeciwko kluczowym wojownikom Światła na Ziemi została zaprojektowana przez eterycznych i plazmowych archontów, manipulujących słabościami niektórych osób, „sugerując” im atakowanie.  Zaczęło się to od razu po moim opublikowaniu artykułu dotyczącego kierowanej broni energetycznej:

http://2012portal.blogspot.com/2017/04/situation-update.html
 .
Pewna osoba, która nie ma pojęcia o czym mówi, wypuściła publiczny atak przeciwko mnie, jednak było wystarczająco dużo świadomości, aby szybko spojrzeć  na to z perspektywy:
 .
http://prepareforchange.net/2017/04/25/respond-to-the-latest-attempt-to-discredit-the-resistance-movement/
 .
https://kauilapele.wordpress.com/2017/04/24/about-cobra-cabal-and-all-that-holy-crap/
 .
http://www.theeventchronicle.com/editors-pick/update-mr-ed-cobra-chimera-group/
 .
Krótko mówiąc, wypuściłem artykuł o kierowanej broni energetycznej po to, aby wnieść świadomość, a NIE rozpowszechniać strach.  Jedynie świadomość może przemienić takie sytuacje.  Negowanie nie spowoduje, że zniknie.  W rzeczywistości negowanie, które doprowadziło do pasywnego przyzwolenia, było głównym powodem, dla którego obozy koncentracyjne w II Wojnie Światowej były w ogóle możliwe.
 .
Kilka dni później podobny atak został wykonany na Corey’ego Goode’a, co również szybko znalazło rozeznanie:
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/analysis-of-the-truth-about-corey-goode-by-bill-ryan-don-t-let-the-fear-of-disinformation-divide-us.html#more
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/05/corey-goode-responds-to-claims-made-by-bill-ryan.html
 .

To prawda, że Corey Goode i David Wilcock nie byli zbyt otwarci na współpracę, ale nadal wielce przyczynili się do wyzwolenia planety.  Chociaż wraz z moją siecią jestem wystarczająco silny, aby pozytywnie wpływać na sytuację planetarną, wyobraźcie sobie, co moglibyśmy zrobić razem, gdybyśmy współpracowali!

.

Aby wyjaśnić pewne kwestie, Opór poprosił mnie o krótkie przedstawienie mojej opinii na temat informatyki Corey’go Goode’a.

Poprzez moje źródła mogę potwierdzić: Tajne programy kosmiczne, sferyczne globy w Układzie Słonecznym, rozległe starożytne ruiny w Układzie Słonecznym, ruiny na Antarktyce (i także w delcie Amazonii, zatoce Aden, zatoce Bengalu, na północ od Long Island…), giganty w zastoju (w stanie nieaktywności)

Poprzez moje źródła nie mogę potwierdzić: Istnienia Anshara, ostatnich doświadczeń Corey Goode poza powierzchnią tej planety.

Nie mam także wątpliwości, że główna cywilizacja Atlantydy była w środku Oceanu Atlantyckiego, z dokładną lokalizacją ujawnioną w tym artykule:

http://2012portal.blogspot.com/2013/04/mystery-scools-before-this-planet-was.html
 .
Poprzez moje źródła nie mogę potwierdzić: Istnienia Anshara, ostatnich doświadczeń Corey’ego Goode’a poza powierzchnią tej planety
.
Wszystko to jest lekcją dla wielu ludzi w społeczności pracowników i wojowników Światła, aby zacząć używać rozeznania.  Prawdziwe rozeznanie nie jest możliwe na poziomie umysłu.  Może pojawić się tylko wtedy, gdy skontaktujesz się ze swoją duszą, z twoim wyższym Ja.  Wtedy po prostu WIESZ.
 .
Do tego czasu te dwa artykuły mogą być pomocne:
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2016/12/dispelling-rumors-and-inspiration-is-its-own-reward-david-icke-is-a-multi-millionaire-with-a-bentley-a-gated-mansion.html#more
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/how-to-analyze-events-so-you-can-predict-what-will-happen-and-prepare-for-them.html#more
 .
Jeśli skoncentrujemy się ponownie na sytuacji planetarnej, węzeł konfliktu w Korei Północnej musi być rozwiązany:
 .
http://freedomoutpost.com/kim-jong-un-threatens-to-sink-u-s-aircraft-carrier-if-it-gets-any-closer-to-north-korea/
 .
Chciałbym również podać do świadomości publicznej masowe nadużycia podstawowych praw człowieka w Korei Północnej:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_North_Korea
 .
Obecnie istnieje silna kampania na całym świecie w celu ujawnienia kabała.  Poniższe prawdziwe świadectwo dotarło do ponad miliona osób:
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/dutch-elite-banker-blows-the-whistle-on-the-illuminati-banking-system-video-transcript.html#more
 .
Został niedawno opublikowany dowód na to, że szajka nadużywająca dzieci rozpościera się aż do królewskiej rodziny w Wielkiej Brytanii *:
 .
http://yournewswire.com/prince-charles-pedophile-ring/
 .
Również rosyjskie główne media otwarcie mówią, że Trump jest pod kontrolą kabała:
 .
https://www.rt.com/usa/386537-trump-100-days-president-promises/
 .
Jared Kushner został zidentyfikowany jako jego treser:
 .
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=150395
 .
Prawdopodobnie już wiecie, że Kushner jest właścicielem tego budynku:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/666_Fifth_Avenue
 .
Ale najprawdopodobniej nie wiedzieliście, że 666 Piąta Aleja w Nowym Jorku [666 Fifth Avenue] jest adresem domowym głównej frakcji loży masońskiej Rockefellera  (link w języku hiszpańskim):
 .
https://lasmonedasdejudas.blogspot.com/2014/04/la-gran-logia-rockefeller-grand-lodge.html
 .
Sojusz Wschodni obecnie przyspiesza przygotowania do Resetu:
 .
http://www.whatdoesitmean.com/index2288.htm
 .
http://www.activistpost.com/2017/04/russia-china-preparing-alternative-banking-architecture.html
 .
https://politicalvelcraft.org/2017/03/30/moscow-beijing-establish-brics-monetary-transactions-framework-in-gold-it-all-begins/
 .
Dinar irański, wietnamski Dong i dolar Zimbabwe nie będą kluczowymi walutami w nadchodzącym  finansowym Resecie.
 .
Ludzie coraz bardziej są świadomi, że opodatkowanie jest kradzieżą:
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/05/the-taxation-is-theft-meme-has-officially-gone-mainstream.html#more
 .
Idea powszechnego dochodu podstawowego otrzymuje coraz więcej poparcia.  I teraz nawet kabał rozważa użycie jej we własnej wersji częściowego, fałszywego Resetu:
 .
https://www.weforum.org/agenda/2017/01/why-we-should-all-have-a-basic-income/
.
Nie trzeba dodawać, że tylko pełny Reset z obfitością dla całej ludzkości jest opcją.

 

Zwycięstwo Światła!

 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
*  dzieki, Aldabro, za link i informacje:
link do wywiadu z Pawłem, to chyba pierwszy tak otwarty głos w sprawie wykorzystywania dzieci i ich wywozu z Polski, padają nazwiska ludzi u władzy, u których Paweł interweniował, nazwiska księży i osób odpowiedzialnych  za procedury z racji zajmowanych stanowisk. 
.
 .

56 Komentarzy (+add yours?)

 1. Serdeczny
  Maj 14, 2017 @ 18:32:34

  Może masz ochotę się spotkać i porozmawiać o Wszechświecie Crystal ? 😉

 2. Daniel Riegel
  Maj 13, 2017 @ 17:03:39

  Sojusz Plejadiański.
  Użytkownik Fabio jakiś czas temu w komentarzu pod postem Cobry zaczął rozpowszechniać informacje związane z Programem Ochrony Sojuszu Plejadiańskiego. Jakiś czas później stworzył własny blog:

  (Przeniesione na stronę główną – kr)

  • Daniel Riegel
   Maj 14, 2017 @ 14:21:48

   I tak sobie pomyślałem, że może da się po prostu poprosić Plejadian o zainstalowanie w nas programu, który by automatycznie odnawiał Plejadiańską Tarczę i Plejadiański Program Suwerenności po tym, jak aktywność tych programów osłabnie do krytycznego dla nas poziomu i potrzebne będzie ich odnowienie? Myślę, że mogą to zrobić.

 3. Daniel Riegel
  Maj 13, 2017 @ 16:08:40

  Chciałbym się podzielić pierwszą częścią przetłumaczonego przeze mnie wywiadu Cobry przez Rob’a Potter z początku Kwietnia. Tłumaczyłem na miarę swoich możliwości, więc możliwe są błędy. Jeśli nikt się nie zgłosi to w następnym tygodniu mogę zacząć tłumaczyć drugą część.

  (przeniesione na stronę główną – kr)

  • Geric
   Maj 14, 2017 @ 12:47:23

   Wielkie dzięki Daniel Riegel, to wielka pomoc dla nieznających angielskiego:)

  • rafał anioł
   Maj 14, 2017 @ 20:26:21

   dziekuje bardzi za te tłumaczenie,napewno każdy sie ucieszył ze wszystko idzie w dobrym kierunku.niech pozytywna moc bedzie z panem.pozdrawiam wszystkich.

  • Elzbieta
   Maj 14, 2017 @ 22:13:52

   dziękuję za tłumaczenie, zawsze to jakaś pomoc dla Krystal i oczywiście dla nas, serdeczne dzięki, pozdrawiam serdecznie Wszystkich na tym blogu i oczywiście Krystal, życzę Ci Krystal wspaniałego wypoczynku ❤

  • Daniel Riegel
   Maj 14, 2017 @ 23:23:14

   I też życzę Krystal udanego wypoczynku 🙂

 4. galacticjoel
  Maj 13, 2017 @ 09:58:58

 5. Sebastian Grygiel
  Maj 12, 2017 @ 20:17:22

  Do Alan Tomasz Polaszczyk ul. Długa 7a-9
  62-800 Kalisz

 6. Bozena Klimowicz
  Maj 12, 2017 @ 18:33:36

  Wejdz na NieznanyŚwiat na facebook tam wiedzą wszystkom.Pozdrawiam.

 7. Daniel bohater domu Gryffindor
  Maj 12, 2017 @ 17:54:16

  Pewna akcja Operacji Sił Światła po Prostu Się Udała Na Skalę Globallnąą. . ❤

 8. Alan
  Maj 12, 2017 @ 15:12:57

  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam dobrego bioenergoterapeuty-najlepiej takiego, który widzi aurę z województwa wielkopolskiego.Temat bardzo pilny. Pozdrawiam Alan.

 9. krystal28
  Maj 11, 2017 @ 05:18:35

  Drodzy Czytelnicy, w następnym tygodniu wyjeżdżam na wakacje i od następnej niedzieli biorę przerwę od blogowania i moderowania. Życzę wszystkim, prawdziwej, kolorowej i ciepłej wiosny ❤

 10. Daniel Riegel
  Maj 08, 2017 @ 14:47:59

  Witam. Chciałbym podziękować Pani Krystal za kilkuletnią pracę nad wyszukiwaniem odpowiednich przekazów i ich doskonałe tłumaczenie. Jestem pełen podziwu dla Pani pracy i wytrwałości, a wielu już dawno zwątpiło w pozytywny przełom, szczególnie po 2012 roku, chociaż nic konkretnego nie było napisane, że coś miało w tym czasie fizycznie nadejść (chodzi mi oczywiście o datę 21.12.2012). Dobrze wiem, że proces wyzwolenia planety jest skomplikowany i nie nadejdzie z dnia na dzień. Pani blog zawiera masę rzetelnych informacji i można się z nich wiele nauczyć. Pozdrawiam!

 11. Marcin Maj
  Maj 06, 2017 @ 20:43:23

  Coreya czytam na blogu polskim i jest tam sporo informacji o tym co się dzieje ale bardziej konkretnych i rzetelnych 🙂

 12. Krystyna11
  Maj 05, 2017 @ 17:39:20

  Mooji – Bądź tym, który na powrót zwycięża swoją Jaźń.
  Satsang z Mooji”m:

  Naprawdę warto posłuchać, co pragnie przekazać nam Mooji

  🙂

  • Marian
   Maj 06, 2017 @ 15:42:27

   Witam dla mnie to nic nowego stara wiedza powraca ,najważniejsze to być w przestrzeni serca i nie dać się zmanipulować umysłowi

  • Naj Kasia
   Maj 07, 2017 @ 01:55:46

   Muszę przyznać, że dla mnie, do tej pory, to co mówi Mooji jest bardzo inspirujące.

 13. Ella
  Maj 05, 2017 @ 10:21:42

  Moi drodzy, piszacy na tym blogu, mam do was pytanie. Nie jest to pytanie na tematy obecnie poruszane.
  Moja mama jest po operacji raka piersi a nastepnie drugiej wezlow chlonnych pod pacha. Teraz ma bardzo silne powiklania zrobil sie obrzek i twardnieje. Obecnie dostala antybiotyk . Miejsce jest bardzo czerowne,boli i zle wyglada. Czy ktos spotkal sie z tym i wie co robic. Lekarz zalecil naswietlanie lampa czerwona.
  Kto czuje sie do tego powolany, prosze przeslijcie jej energie uzdrawiajaca.
  Z wyrazami milosci i wdziecznosci.
  Ela

  • Bratek
   Maj 06, 2017 @ 21:47:12

   Witaj Elu!
   Poczytaj stronę zdrowie.uzdrawianie.org; znajdziesz tu ciekawe produkty np. zeolit, graviola, gansy i inne. Dobry sok graviola można kupić także w sklepie internetowym brat.pl . Nieocenione są książki i filmy na youtube Jerzego Zięby.
   Możesz napisać do barbara. gierasimiuk@p.pl i porosić o modlitwę dla mamy(bierze w niej spora grupa z dobrymi efektami).
   Pozdrawiam

  • Jan99
   Maj 07, 2017 @ 00:27:05

   Jeśli naprawdę mama ma wyzdrowieć znajdź przyczynę, same energie wysyłane z zewnątrz nie pomogą. Możesz się wesprzeć na 5 prawach natury i szukać. Ważna jest zmiana w jej głowie, świadoma zmiana! Możesz ją wesprzeć w życiu codziennym, zmiana trybu życia, odpoczynek i zdrowa dieta. Walcz o nią każdego dnia. Ja niestety nie zdążyłem, ale wtedy też nie miałem tej wiedzy którą mam teraz. Powodzenia życzę!

  • Naj Kasia
   Maj 07, 2017 @ 00:59:07

   Mogę tylko zasugerować zapoznanie się z 5 Prawami Natury. Jeśli jesteś otwarta na przełamanie dogmatów, to z całego serca i doświadczenia polecam tą wiedzę. https://www.youtube.com/watch?v=tzYPLsrpGFs&t=1393s&index=15&list=PLAU2fn5Oo_mhc9DvlbndWQkFOOFRAo165

   Są także strony http://5prawnatury.pl/ i http://germanska.pl/ znajdziesz tam wiele informacji. Po tym co napisałaś jestem pewna, że po zapoznaniu się z materiałem, doznasz niemałego szoku. Oczywiście dla mamusi duuużo ❤

  • Bratek
   Maj 07, 2017 @ 10:47:17

   Dodam jeszcze, że jedną z przyczyn nowotworu może być uraza do kogoś. Lewa pierś może mieć związek z dziećmi, prawa z partnerem. Konieczna jest praca z wybaczaniem – komuś, sobie; przepraszaniem np. wg hoponopono. Warto popracować. Pozdrawiam.

   • eile
    Maj 08, 2017 @ 11:51:10

    Węzły chłonne są częścią układau odpornościowego i mogą świadczyć o nieradzenie sobie z jakimiś czynniki najprawdopodobniej zewnętrznymi. Położone pod pachą znajdują się blisko ręki, która jest symbolem działania, pracy, radzenia sobie z czymś. Infekcja jako stan zapalny mówi o jakimś konflikcie wewnętrznym i zmaganiach z nim. Wydaje mi się że może chodzić o rozdarcie i niechęć do podjęcia działań związanych z uporządkowaniem jakichś relacji. To nie muszą być bieżące relacje. Może chodzić o jakąś dawną traume, która teraz wypłynęła i chce być zweryfikowane/rozwiązana. Czas choroby to czas oczyszczania i porządkowania biochemii, energii i schematów myślowych.
    Stwardnienie to jakaś nieugiętość, obrona, mur obronny, być może przed wybaczenie/ działaniami prowadzącymi do uregulowania konfliktu na płaszczyźnie fizycznej, może chodzić o zwykłą rozmowę która będzie wyrazem skrywanych emocji.
    Tak jak napisał Bartek, należy szukać niezbalansowanych emocji/urazów psychicznych/ lęków, które są silne i będą związane z partnerem, dziećmi, a czasami też i matką. Jeżeli ta z jakichś powodów odseparowala się od dzieci w ich dzieciństwie (np. emigracja zarobkowa).
    Podstawą emocjonalną zaburzeń w pracy gruczołów piersiowych będzie dzielenie się opiekuńczą miłością, taką ciepłą i łagodną. Pani mama albo jej nie dostawała w potrzebnej jej ilości , albo nie potrafiła jej dawać tak jakby tego chciała. Aby złagodzić zaistniały stan, proszę mamie pomóc się uporać z tego typu emocjami. Pozdrawiam i życzę zdrowia, miłość i powodzenia.

  • Daniel7
   Maj 07, 2017 @ 17:34:04

   Wiadomo że wszędzie leży Przyczyna
   Nic nie bierze Się z Niczego
   Odpoczywać regenerować Się

  • Ella
   Maj 07, 2017 @ 18:30:55

   Dziekuje wszystkim za madre porady. Zapoznam sie z tymi 5 zasadami.

   Duzo milosci dla was wszystkich piszacych na tym blogu jak i dla jego wlascicielki.

   Ela

   • Rozsądna Anna
    Maj 08, 2017 @ 19:57:28

    Ella, moja szwagierka miała ten sam problem co Twoja mama, jest po operacji usunięcia guza i po naświetlaniach, lekarz nie dał nadziei na poprawę.
    Zrezygnowana czekała na wiadomo co.
    Ja jej wtedy zaproponowałam, by codziennie powtarzała mantrę wizualizując i wierząc w wyzdrowienie „Komórki macierzyste, proszę wrócić na chore miejsce”.
    Nie mając żadnych lekarskich perspektyw na wyzdrowienie, z przekonaniem przez 2 miesiące wypowiadała powyższą mantrę, po 2 miesiącach i kontroli na onkologii , okazało się , że wyniki wszystkie dobre, a po komórkach rakowych nie ma śladu.
    Nasza wewnętrzna moc uzdrawiającego przekazu czyni jednak cuda.
    Niech Twoja mama jest zdrowa. ❤ ❤ ❤

  • Nef
   Maj 09, 2017 @ 08:23:54

   Elu! Spróbuj przekonać mamę do zmiany diety, mniej mięsa(rak lubi białko) dużo warzyw najlepiej takich ze wsi nie pryskanych i bez nawozów szt. Poczytaj o mechanizmie działania wit B17(są filmy na YT) i niech mama wprowadzi jej więcej do diety (dużo w jądrach pestek moreli, czy juz w gotowym oleju z tych pestek- też na str. int brat.pl)
   A energię prosto z serca też przesyłam 🙂

  • Józef
   Maj 09, 2017 @ 09:50:48

   Wystukaj – www. Popko.pl i tam dowiesz się co z robić i jak najszybciej i najlepiej uzyskać pomoc.

  • krystyna
   Maj 09, 2017 @ 15:07:12

   Ksiazka ‚pokonac raka”-jest w niej opis jak pokonac raka-roznych narzadow I tez piersi.Ksiazka w jezyku angielskim.Ale nalezy poczytac samemu I podjac decyzje.
   http://www.OutsmartYourCancer.com Nie wiem czy w jezyku polskim jest tez.

  • BeataSławek
   Maj 10, 2017 @ 00:33:08

   Należy ustalić czy poziomy mamy chcą wyzdrowieć,czy mogą, czy nie, jeżeli nie to dlaczego.Jeśli chcą i mogą to należy wyczyścić przyczyny i podłoże, zlikwidować w ten sposób chorobę.Następny etap to powrót do zdrowia ,na planie fizycznym i energetycznym, dokonywanie zmian w swoim życiu. Inne systemy mogą wyleczyć, jednak należy uwzględniać możliwość zaistnienia regresu. Mamy wieloletnią praktykę w pracy z ludżmi

  • Marian
   Maj 10, 2017 @ 05:34:06

   Witam Jeśli chcesz pomóc mamie to przeprowadź kurację odtruwającą organizm .Są dostępne zioła do tego typu kuracji takie jak czystek lub detoks.W sklepie zielarski ci pomogą znaleźć odpowiednie zioła
   Pozdrawiam

 14. Aldabra
  Maj 04, 2017 @ 19:38:07

  Na konferencji Kobra mówił, że najtrudniej jest wprowadzić zmianę ludziom z silnymi przekonaniami religijnymi, może warto zastanowić się i pomedytować nad nimi, co nam służy, co nas umacnia i wspiera aby wzrastać, a co nas umniejsza i blokuje. Nowa Świadomość: Negatywne afirmacje i obrazowania religijne oraz ich wpływ na dobrobyt Polaków i stan Polski – 3 maja 2017 autor Białczyński
  http://bialczynski.pl/2017/05/03/nowa-swiadomosc-negatywne-afirmacje-i-obrazowania-oraz-ich-wplyw-na-dobrobyt-polakow-i-stan-polski/#more-71058

 15. Michał
  Maj 03, 2017 @ 22:58:33

  Od dłuższego czasu myślę o kupnie kamienia Cintamani. Czy ktoś może mi powiedzieć jak je stosować(zakopać)?

 16. Dawid56
  Maj 03, 2017 @ 22:45:12

  Sojusz Wschodni obecnie przyspiesza przygotowania do Resetu:

  Małe podsumowanie- reset finansowy blisko.
  Wydarzenie uzależnione jest od usunięcia bomb typu Toplet( bomy dziwadełko i bomby toplet to bomby zbudowane z kwarków dziwnych i kwarków szczytowych)
  Kwark dziwny to taki kwark, którego obecność zamienia materię “normalną” w materię dziwną.

 17. Wojtek
  Maj 03, 2017 @ 20:07:12

  Witam, najlepszą obroną przed atakiem kierowaną bronią energetyczną jaką sprawdziłem jest zadziałanie wirem (pasem) elektronowym (Saint-Germain), działa natychmiastowo. Jak działa atak takiej broni, jest to kumulacja negatywnych myśli, osądów ogólnie próba chaosu w głowie. Inaczej wymuszenie negatywnej kreacji.

  Pozdrawiam Wojtek.

  • Ella
   Maj 04, 2017 @ 07:26:56

   Na czym polega stosowanie tego pasa. Bede wdzieczna za odpowiedz, jako ze ostatnio przytrafilo mi sie to az 3 razy w jednym tygodniu i mialam pelna swiadomosc, ze to jest atak, gdyz przyszlo nagle i wiedzialam , ze nie sa to moje prawdziwe odczucia. Zaczelam sie modlic i wzywac o pomoc energie Chrystusowa. Pierwsze co mi przyszlo do glowy.

  • Turi Dredy
   Maj 04, 2017 @ 09:50:31

   Witajcie na kazdy atak najlepsze jest światło przebudzonego BOGA.Taka osoba jest nietykalna w wszechświecie,przez miliony lat pozostało pelno pozostałośći tej ciemnej masy mozna nazywać ich jak sie chce archonci demony itp. Oni widzac że sie rozwijacie zaczynaja atakować po całosci i bez litośći zapamietajcie że dla nich niema żadnych zasad robia wszystko co sie da żeby was zniszczyć.TAKA JEST PRAWDA uciakając od tej prawdy nie chcecie widzec jak jest i w taki sposób wielu pracowników światła jest więzonych przez te istoty bardzo dużo starych dusz jest więzione boja sie uwolnić bo wiedza że beda atakowani.JAk staram się komuś pomuc odrazu te istoty zaczynają mnie atakować i Ojciec mnie przesuwa do światła żeby nic mi nie zrobili.Problemem wielu starych dusz jest to że maja swoje poglądy stare wzorce myslowe trzymają sie mocno swojego i to jest odwrotnosc milosći i oddania OJCU.Lub wielu sadzi że jest już BOGAMI i nikt im nie bedzie nic mówił a naprawde daleko im do SWIADOMOŚĆI BOGA.LOVE LIGHT

  • Wojtek
   Maj 05, 2017 @ 14:40:40

   Witam, po prostu wyobrażam sobie pas elektronowy okalający mnie, pas wychodzi z głębi ziemi i po oczyszczeniu mnie wpada do portalu ze światłem, po oczyszczeniu zamykam portal. Jest to pas wykorzystujący pewną część “światła przebudzonego BOGA”, któryś z tzw. wzniesionych mistrzów zaprogramował ten pas na pewne działanie i jest to procedura domknięta bez dziur. Wykorzystaj te ataki, każdy atak pokazuje dziurę w Tobie nad którą trzeba popracować. Dodając kolejną procedurę “JAM JEST” działanie pasa staje się samopodtrzymujące.
   Pozdrawiam gorąco Wojtek.

  • Wojtek
   Maj 06, 2017 @ 08:29:27

   Witam, po prostu wyobrażam sobie pas elektronowy okalający mnie, pas wychodzi z głębi ziemi i po oczyszczeniu mnie wpada do portalu ze światłem, po oczyszczeniu zamykam portal. Jest to pas wykorzystujący pewną część „światło przebudzonego BOGA”, któryś z tzw. wzniesionych mistrzów zaprogramował ten pas na pewne działanie i jest to procedura domknięta bez dziur. Wykorzystaj te ataki, każdy atak pokazuje dziurę w Tobie nad którą trzeba popracować. Dodając kolejną procedurę „JAM JEST” działanie pasa staje się samopodtrzymujące.

   Pozdrawiam gorąco Wojtek.

 18. adonmim
  Maj 03, 2017 @ 11:22:44

  Czyli Azory to jednak bardzo mała, ale jednak pozostałość Atlantydy.

 19. Bożena Baduchowska
  Maj 03, 2017 @ 10:29:42

  Kochani, czy jest szansa na nabycie kamienia CINTAMANI:?????

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: