Plejadiański Program Ochrony i Program Suwerenności

.

dzięki Danielu za przetłumaczenie i udostępnienie – kr

Sojusz Plejadiański

Użytkownik Fabio jakiś czas temu w komentarzu pod postem Cobry zaczął rozpowszechniać informacje związane z Programem Ochrony Sojuszu Plejadiańskiego. Jakiś czas później stworzył własny blog:

 • http://pleiadianalliance.blogspot.com/

  Zamieszczał i nadal zamieszcza następne informacje o drugim Programie – Suwerenności oraz aktualizacje na temat ww. programów.
  Cobra w jednym z komentarzy Fabio stwierdził, że:

  http://2012portal.blogspot.com/2017/05/discernment-and-awareness.html?showComment=1493806634188#c7188608536434074877

  „Tak, Plejadiański Program Ochrony może pomóc w pewnym stopniu”.

  Program Ochrony Sojuszu Plejadiańskiego.

  Pierwszy krok.
  Celem tego programu jest ochrona Pracowników i Wojowników Światła przed atakami energetycznymi, mentalnymi i (szczególnie) elektromagnetycznymi, oczyszczanie i leczenie, jednocześnie, ich wewnętrznego Pola Energetycznego, ale z wymaganiem, aby korzystający wielokrotnie odnawiał swoją tarczę wiele razy w ciągu dnia. Przy każdym odnowieniu tarcza ochronna będzie nieco silniejsza i pozostanie przez nieco dłuższy czas.

  Główne cechy:
  Ochrona przed atakami energetycznymi, mentalnymi i (szczególnie) elektromagnetycznymi
  USUWANIE IMPLANTÓW
  WYGNANIE wszelkich ciemnych istot
  Głębokie wewnętrzne oczyszczanie Pola Energetycznego
  Regeneracja Aury i jej Wzmacnianie
  Wyrównywanie i Równoważenie Kolumny Czakr
  Usuwanie przewodów i haków energetycznych
  Chirurgia energetyczna (przywracanie zdrowego statusu energetycznego)
  Uziemianie z Najświętszym Sercem Matki Ziemi
  Aby być wstawionym do tego programu, po prostu o to poproś.

  Przykład:
  Proszę, aby Sojusz Plejadiański na stałe wstawił mnie i (…wymień wszystkie inne osoby, które chcesz wstawić) do Programu Ochrony, Teraz! Dziękuję!
  Kiedy zostałeś wstawiony/a do Programu Ochrony, do przywołania tej tarczy do akcji, po prostu powiedz frazę: „Aktywacja Plejadiańskiej Tarczy, Teraz! Dziękuję.”

  Za każdym razem, gdy tarcza chroni przed atakiem, jej żywotność zmniejsza się, więc jeśli jesteś często pod atakiem, musisz ją często odnawiać, jeśli jesteś rzadko pod atakiem, odnawiaj ją rzadko.

  Nie ma ustalonej zasady, aby odnowić Tarczę Ochronną, ale możemy podać kilka przydatnych wskazówek:
  1)…Odnów ją przed pójściem spać i zaraz po przebudzeniu
  2)…Odnawiaj ją częściej, jeśli jesteś w stresującym środowisku lub sytuacji
  3)…Odnawiaj ja za każdym razem, gdy czujesz się trochę zdezorientowany
  4)…Wiele ataków energetycznych i mentalnych (nie elektromagnetycznych) pochodzi z nieświadomych otwartych bram, a Tarcza nie może ich zablokować bez Twojej świadomej współpracy, więc jeśli czujesz, że jesteś pod atakiem, odnów Tarczę, ale pamiętaj, aby się zrelaksować i wyjść ze stanu mentalnego konfliktu, który został wyzwolony od atakującego (możesz zawsze przywoływać Tarczę Ochronna jako MANTRĘ), dzięki temu Tarcza będzie lepiej działać.

  2. Program Suwerenności.

  Drugi krok.
  Celem tego programu jest wyzwolenie Pracowników i Wojowników Światła z jakiejkolwiek przeszłej Karmy, kontraktów z ciemnymi siłami lub innych bloków i doprowadzenie do stanu Suwerenności.
  Aby móc w pełni wykorzystać ten zaawansowany program, wymagane jest przywołanie go wiele razy, upewnij się, że przywołujesz go w zrelaksowanym stanie, energetyczny wpływ będzie zazwyczaj silny i głęboki. Przywołuj go do akcji co każde 2-3 dni.
  Ten program będzie w znacznym stopniu współdziałał z „Programem Ochrony”, pozwalając Tarczy działać silniej i efektowniej.

  To są główne cechy:
  Wielopoziomowe wyzwolenie Karmy (osobiste i odziedziczone po rodzinie)
  Rozwiązane kontraktów z Ciemnymi siłami
  Defragmentacja Duszy
  Rozpuszczenie Ciemnych form myślowych (wewnątrz i na zewnątrz)
  Usuwanie klątw, zaklęć i fizycznych haków
  Restrukturyzacja i wyrównanie Genetyczne i Energetyczne (w celu dostosowania się do nowego statusu)
  Wyrównanie i Zrównoważenie energii Kundalini
  Oczyszczanie, Leczenie i Wyrównywanie Szyszynki
  Trzykrotne Aktywowanie Płomienia Serca, Wyważenie i Wzmocnienie
  Oczyszczanie, Leczenie i Wyrównywanie Niższego Umysłu
  Aby zostać wstawionym do tego programu, wystarczy o to poprosić:

  Przykład:
  Proszę, aby Sojusz Plejadiański na stałe wstawił mnie i (…wymień wszystkie inne osoby, które chcesz wstawić) do Programu Suwerenności, Teraz! Dziękuję!

  Kiedy zostałeś wstawiony do Programu Suwerenności, do przywołania go do akcji, po prostu powiedz frazę: „Aktywacja Plejadiańskiego Programu Suwerenności, Teraz! Dziękuję.”

  Z aktualizacji Fabio wynika, że Tarcza Ochronna z dnia na dzień staje się coraz silniejsza, a Program Suwerenności posiada coraz więcej możliwości.

  I tak sobie pomyślałem, że może da się po prostu poprosić Plejadian o zainstalowanie w nas programu, który by automatycznie odnawiał Plejadiańską Tarczę i Plejadiański Program Suwerenności po tym, jak aktywność tych programów osłabnie do krytycznego dla nas poziomu i potrzebne będzie ich odnowienie?  Myślę, że mogą to zrobić.

  Przetłumaczył  Daniel Rygiel

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Daniel Riegel
  Maj 15, 2017 @ 12:55:17

  Dziękuję pięknie za opublikowanie moich tłumaczeń 🙂 Zastanawiałem się nad pewną kwestią. Otóż zapytałem Fabio, czy Plejadianie mogliby zainstalować w nas program, który automatycznie odnawiałby Plejadiańską Tarczę i Plejadiański Program Suwerenności w momencie, gdy aktywność tych programów spadnie do krytycznego dla nas momentu i konieczne będzie ich odnowienie.
  Fabio odpowiedział, że Trzeba być odpowiedzialnym za swój rozwój duchowy.
  Więc nie ma drogi na skróty.
  Link do komentarza: http://pleiadianalliance.blogspot.com/p/the-protection-program.html

 2. galacticjoel
  Maj 15, 2017 @ 10:09:29

  https://meditation539.wordpress.com/2017/05/15/bialy-ogien-an/

  Biały Ogień AN.

  W trakcie ostatnich medytacji(podczas używania promienia inicjacji danego przez Cobrę na jego konferencjach), zostałem obdarzony silnym białym ogniem otaczającym mnie i powiedziano mi, że to była manifestacja AN.

  Zobaczyłem, że ten biały ogień może być wzywany i używany w ten sam sposób jak możemy używać Fioletowego płomienia.

  Cobra potwierdził,że jest to „wielki okultystyczny sekret” i że Archanioł Metatron jest ucieleśnieniem Białego ognia AN, tak jak Archanioł Zadkiel jest ucieleśnieniem Fioletowego płomienia.

  Biały ogień AN zasadniczo aktywuje konwersję AN, o której możecie nauczyć się tutaj:

  http://recreatingbalance1.blogspot.com/2016/05/an-conversion.html

  „Konwersja AN jest systemem bezpośredniego przesyłu Światła omijając filtry przypadkowości, zatem transmituje przepływ Światła w całej jego pełni. w dół do wszystkich planów(poziomów). To pozwala by Boska Wola transmitowana była przez Światło do gęstszych planów materii, transmutując (przeobrażając), uzdrawiając i łącząc na powrót wszystkie rzeczywistości z Jednością. Ten system konwersji AN progresywnie transformuje wszechświat w rzeczywistość gdzie Jedność jest wszechmocna. Gdy konwersja AN zakończy się, wszechświat będzie dokładnym lustrzanym odbiciem Jednego.”

  Nasze Wyższe Ja są aspektem Źródła, Jedności. Inicjują (zapoczątkowują) wszystko czym naprawdę jesteśmy na wszystkich planach istnienia. Te impulsy i inspiracje przechodzą w dół przez wyższe plany duchowe, potem przez nasze mentalne, astralne, eteryczne, plazmowe i w końcu fizyczne ciała.

  Jakkolwiek, gdy schodzimy w niższe plany, stopniowo pojawia się tam więcej anomalii/przypadkowości, szczególnie teraz na tej planecie. To tworzy wszelkie rodzaje anomalii w osobowości (z których składają się niższe ciała: fizyczne,plazmowe, eteryczne,astralne, mentalne), negatywne wzorce, traumy itp., te anomalie zaburzają i filtrują przepływ Światła pochodzący od Wyższego Ja.

  Biały ogień AN spala te anomalie i transmutuje (przeobraża) je w Światło, stopniowo poprawiając przewodność Światła wszystkich naszych ciał.
  Ten proces oczyszczania i transmutacji naszych niższych ciał aż staną się czyste prowadząc do Wyższego JA i ostatecznie jednocząc nas z nim, jest procesem prowadzącym do wzniesienia.

  Możesz wzywać Biały ogień AN w jakikolwiek sposób, tak jak to czujesz, w taki sam sposób jak pracujemy z Fioletowym płomieniem. Dla przykładu możesz użyć tych słów:

  ” Ja tu i teraz wzywam Biały ogień AN by w pełni przeobrazić i poświęcić całe moje jestestwo Światłu”.

  Wizualizuj jasny, wysokiej częstotliwości biały ogień płonący wewnątrz i wokół ciebie, połączony z Archaniołem Metatronem.

  Cobra wyjaśnił także,że zaawansowane technologie Sił Światła, które są używane do usuwania ciemnych technologii takich jak bomby toplet i do transmutacji pierwotnej anomalii w galaktyce, są oparte na konwersji AN:

  2012portal.blogspot.com/2016/06/situation-update.html

  Zatem Biały ogień AN może być również używany w medytacjach, szczególnie grupowych, by asystować Siłom Światła w oczyszczaniu układu słonecznego.

  Zwycięstwo Światła!

  Link do oryginalnego postu:

  http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2017/05/white-fire-of-an.html

 3. Health Pen
  Maj 15, 2017 @ 09:53:36

  Jestem aktywnym wojownikiem światła i doświadczyłem wielu ataków na moją osobę . Gdy siły ciemności nasiliły ataki na wszystkich pracowników oraz wojowników światła testując nas do granic możliwości . Cierpienie stawało się nie do wytrzymania ,stany bliskie obłędu głęboka depresja uczucie bezradności. Wtedy wszedłem w stan medytacji i przywołałem Arkturiański zespół medyczny .Zacząłem wizualizować przezroczysty krąg energii do okola mnie .Po chwili energia zmieniła swój kolor na białą i zaczęła wirować. Po chwili usłyszałem w głowie głos innej tonacji niż moje myśli ,który powiedział ciepłym choć stanowczym głosem połóż się na płasko. Więc wyjąłem poduszkę z pod głowy i rozluźniłem się. Po chwili poczułem dwa ukucia po bokach w dolnej tylnej części głowy. Jednocześnie w ty samym czasie. całość trwałą może 10 sekund ale było to silnie fizyczne odczuwalne. Nie byłem już w medytacji więc miałem świadomość tego co się dzieje. Pamiętam ,że powiedziałem do niego “co wy mi tam włożyliście “! i usłyszałem znowu ciepłą lecz stanowczą odpowiedz “nie włożyliśmy tylko usunęliśmy dlatego teraz możesz się z nami porozumieć ,odpowiedziałem proszę pomóżcie mi bo to jest nie do wytrzymania .Znowu usłyszałem w głowie odpowiedz “mamy twoje wszystkie parametry wyświetlone i jesteś pod opieką. Usłyszałem jeszcze spójrz przez okno i zobaczyłem silnie świecący obiekt na niebie chyba na wysokości chmur. Poderwałem się do okna by mu się przyjrzeć ale statek wyłączył światło. Od tamtego wieczoru (koniec kwietnia tego roku) nie czuje lęku ,obawy nie mam stanów depresyjnych i czuje dawno nie znany mi spokój wewnątrz siebie. Jak się później okazało byli to Plejadanie .Kilka dni temu napisałem meila do Kobry ,który mi odpowiedział ,żeby musimy “prosić ich o pomoc” i ,że chętnie nam pomogą. Miałem już telepatyczne przekazy również widziałem wiele statków ,które światłem odpowiadały na moje przekazy energetyczne z poziomu serca .Ale nigdy czegoś wcześniej takiego nie doświadczyłem. Tego wieczoru czytałem jeszcze jak Kobra zalecił medytację Michała i podał linka gdzie się znajduje .Było już późno a tekst był po angielsku więc pomyślałem,że przeczytam go w skupieniu przez translatora następnego dnia. Przed snem wszedłem do świętej przestrzeni serca żeby się pomodlić i podziękować .Poprosiłem wyższe JA by mnie prowadziło. Była to wyjątkowa medytacja z podróżą do przez 12 czakr do 13 poziomu gdzie znajduje się Obecność JAM JEST . Gdy następnego dnia Aldabra przetłumaczyła tekst byłem zdumiony gdyż dokładnie to samo co zobaczyłem i zrobiłem co w instrukcji podanej przez Michała. Wcześniej nie czytając jej. Szanujcie się nawzajem i bądźcie dla siebie dobrzy . Greg

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: