Wojna elektroniczna

.
 Drodzy Czytelnicy, ponieważ ostatnio jest nawal pojawiających się informacji, polecam używanie Google Translator do prywatnego tłumaczenia.  https://translate.google.com/#en/pl/  Jest on obecnie ulepszony na tyle, że można dużo więcej rozumieć niż w przeszłości. 
Wzmożone ataki i przeciwności ze strony ciemnych tylko wzmacniają mnie w moich postanowieniach.  Chrońmy sie według zaleceń Kobry, itp. i będziemy bezpieczni i mocni w swoich misjach życiowych– kr 
  —
Kobra, aktualizacja sytuacji, 22 kwietnia 2017
 .
Teraz, gdy kabałowi nie udało się bezpośrednio wywołać 3. Wojny Światowej:
 .
http://www.bbc.com/news/world-asia-39638012
 .
Skoncentrowali się na wojnie elektronicznej.
.
Oprócz wiele razy wspomnianej plazmowej broni skalarnej, używają teraz na pełną skalę ich skierowaną broń energetyczną na kluczowych pracownikach i wojownikach Światła z oczywistą próbą usunięcia ich z powierzchni planety, ponieważ posiadając moc zjednoczonej świadomości, są oni jedną z głównych przeszkód w planach kabała w wywołaniu globalnej wojny.

Skierowana broń energetyczna to fizyczna częstotliwość radiowa, laserowa, mikrofalowa, broń dźwiękowa lub plazmowa, która może ubezwłasnowolnić cel:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Active_Denial_System
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Pulsed_energy_projectile
 .
Broń ta jest używana przez agentów kabała na całym świecie, którzy torturują bardzo ważny segment ludności cywilnej:
 .
http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/gang-stalking-directed-energy-weapon-mind-control-technology-targeted-individuals.html#more
.
Ponadto kabał przekupił wielu ludzi w całej populacji tak, aby stali się nieświadomymi współsprawcami tych zbrodni przeciwko ludzkości.  Ci ludzie-owce sądzą, że są tylko szpiegami używającymi zabawnie wyglądające teleskopy, podczas gdy w rzeczywistości napromieniają cele za pomocą skierowanej broni energetycznej:
 .
https://stop007.org/home/how-is-it-all-possible/
 .
Pewna elitarna grupa zadaniowa rozpoczęła usuwanie kluczowych sprawców tych przestępstw na arenie międzynarodowej. „Najpierw strzelają, a potem zadają pytania”.  Wydali ostrzeżenie, że „każdy, kto używa skierowanej broni energetycznej przeciwko cywilom, świadomie lub nieświadomie, popełnia zbrodnię przeciwko ludzkości i może się spodziewać, że będzie miał do czynienia z grupą zadaniową.” Powiedzieli również, że „międzynarodowe, dyplomatyczne i polityczne skandale o daleko sięgających konsekwencjach, ujawniające pewne kluczowe osoby ze Stanów Zjednoczonych, które są odpowiedzialne za używanie tej broni przeciwko ludności cywilnej, mogą wkrótce eksplodować”.
 .
 .
 Inne źródło stwierdziło, że „Król ogłosił otwarcie sezonu łowieckiego”.  W odniesieniu do „Króla”, warto zauważyć, że George Bush Sr otrzymał ostrzeżenie od Maat:
 .
https://truthearth.org/2017/04/19/justice-of-maat-george-bush-sr-hospitalized/
 .
http://www.cbsnews.com/news/george-h-w-bush-to-remain-in-hospital-spokesman-says/
 .
W ostatni poniedziałek Plejadianie skontaktowali się z czołowym rosyjskim personelem wojskowym w kwestii skierowanej broni energetycznej.  Jeśli ataki na pracowników i wojowników Światła nie zostaną powstrzymane, opcją będzie wyeliminowanie kluczowych organizacji popełniających te zbrodnie przez selektywne uderzenie EMP [impulsem elektromagnetycznym] lub  inną podobną operacją wojenną.  Pierwsze dwa wymienione cele to DARPA i Raytheon.
.

Rosyjskie możliwości wojny elektronicznej były testowane we wtorek, kiedy to rosyjski elektroniczny system wojenny, Khibiny, z powodzeniem sparaliżował NORAD na Alasce, jak można przeczytać w tym częściowo poprawnym raporcie:

http://www.whatdoesitmean.com/index2285.htm
 .
Tu muszę powiedzieć, że podczas gdy NORAD nie działał, Plejadianie podjęli pewne działania na powierzchni planety.
 .
Poniższy artykuł został opublikowany jako ostrzeżenie dla negatywnych frakcji wewnątrz DARPA i Amerykańskich Sił Powietrznych:
 .
http://tass.com/defense/942027
 .

Również awarie w San Francisco, Los Angeles i Nowym Jorku nie były przypadkowe:

https://www.rt.com/usa/385646-blackouts-hit-la-ny-sf/
 .
https://www.inverse.com/article/30643-power-outage-nyc-sf-la-coincidence
.
Ogromnie ważnym jest, aby wszyscy pracownicy i wojownicy Światła przywoływali i zakotwiczali Światło tak mocno, jak to tylko możliwe, chociaż jestem w pełni świadomy, że jesteśmy  testowani do granic.  Oto bardzo dobry i skuteczny przykład tego, jak to robić: 
.
https://higherdensity.wordpress.com/tag/merging-with-i-am-presence/
.
.

Inną niezwykle ważną rzeczą jest przebudzenie jak największej liczby osób do faktu skierowanej broni energetycznej.  Najprostszym sposobem na to jest szerokie udostępnianie tego artykułu na waszych blogach i w waszych sieciach społecznościowych:

 .

Nasza zjednoczona świadomość przemieni tę sytuację tak jak wcześniej przekształciła inne niezliczone sytuacje.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal
 .

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. kuba1902
  Kwi 24, 2017 @ 13:26:48

 2. Daniel Górka
  Kwi 24, 2017 @ 04:48:24

  Niech Nastanie Światłość

 3. Daniel Plejadianin Daniel Górka
  Kwi 24, 2017 @ 02:20:07

  Niechaj Nastanie Światłość

 4. Damian Cios
  Kwi 23, 2017 @ 17:44:54

  WITAJ ALDABRO ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI ,MUSIMY WZIĄŚĆ SPRAWY WE WŁASNE RĘCE ,NIKT TEGO ZA NAS NIE UCZYNI ,PO TYM MOŻNA POZNAĆ KTO JEST CZYNNYM PRAKTYCZNIE A NIE W TEORII PRAWDZIWYM PRACOWNIKIEM ŚWIATŁA,POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH TU PISZĄCYCH 🙂

 5. bramin
  Kwi 23, 2017 @ 17:26:15

  Kochani, dla szybszego i lepszego tłumaczenia zainstalujcie sobie tłumacza google S3. Podaję link do ściągnięcia. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/s3google-translator/

 6. Aldabra
  Kwi 23, 2017 @ 16:02:05

  Kochani, faktycznie ilość równoczesnych zdarzeń i informacji jest ogromna. Nie nadążam z tłumaczeniami. Wielka prośba, zacznijcie szukać informacji, wchodźcie na linki podane przez Kobrę, sprawdzajcie i poszerzajcie swoją wiedzę na wszelkie możliwe sposoby, wymieniajcie się informacjami, aby lepiej rozumieć co się teraz wokoło dzieje i aby nie dawać się wciągać w medialne rozgrywki Kabała. W Polsce mamy bardzo dużo do zrobienia, czy się nam podoba czy też nie, znajdujemy się geograficznie i geopolitycznie w strefie „zgniotu”, w której wiele się dzieje na płaszczyźnie fizycznej i energetycznej / i np firma Raytheon ma tu swoje aktywnie działające przedstawicielstwo – wiedzieliście?/ oficjalnie nie ma u nas DARPA, ale jest http://www.ncbr.gov.pl/ To co opisuje Kobra nie dzieje się gdzieś tam, hen hen za wielką wodą, za siedmioma górami. To się dzieje też tu. Pytanie czy będziemy wobec tego bierni czy aktywni. Ujawnianie jest formą aktywności. Czas obudzić się z dualności politycznej w naszym kraju. To tylko gra, ściąganie energii i uwagi ludzi, aby nie zajmowali się rzeczami na prawdę ważnymi dla ich Życia. Nikt za nas nic nie zrobi! sami musimy zadbać o czystość, zdrowie i szczęście przestrzeni i ludzi, tam gdzie żyjemy na Ziemi. http://patriotsystem.pl/category/raytheon/

  • Omstan
   Kwi 23, 2017 @ 19:36:52

   Aldabro, podzielam twoje zdanie, że czas bardzo przyspieszył. W odniesieniu do Polski miałem 9 kwietnia nad ranem wizję w której dwie kobiety rozmawiały na temat gościa nazywanego Kaczyńskim. Ta po prawej jakaś wysoka funkcjonariuszka partyjna informowała tę po lewej (jakaś rzeczniczka,też chyba partyjna) że stan jego zdrowia jest bardzo poważny. Ta z lewej pytała czy da się go wyleczyć, ale ta z prawej powiedziała, że nie ma szans, ale żeby tego nie upubliczniać i trzymać wszystko w najgłębszej tajemnicy.Kaczyńskiego widziałem w dużej odległości jako niewyraźną postać jakby za mgłą. Wczoraj czytałem, że pani Nowacka utworzyła stowarzyszenie anty POPIS. Dla mnie POPIS to parafrazując J.K zakamuflowana opcja chazarska. Polska i Polacy to dla ciemnych drzazga w oku i teren do całkowitego wyczyszczenia bo wiedzą oni o przepowiedniach, że to w Polsce wybuchnie płomień wyzwolenia i rozleje się na cały świat.
   Nie twierdzę, że chodzi o fizyczne odejście K, bo w grę wchodzą też inne możliwości.
   Trzeba też wiedzieć, że jak przekazywał Elija (Eliasz) w Galaktycznej Kawiarence kamień na kamieniu nie pozostanie z obecnej rzeczywistości.i to właśnie się dzieje.

 7. greg
  Kwi 23, 2017 @ 13:01:13

  właśnie coś zablokowało komputer antyvirus mieli ikony są n miejcsu a nic nie działa

 8. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Kwi 23, 2017 @ 10:25:41

  tama niedlugo pusci

 9. Fuwa
  Kwi 23, 2017 @ 07:06:26

  Kochani, jestem kaleką językowym- dacie recepturę jak się przed tym chronić i jak kotwiczyć ?
  Znam kilka osób prażonych mikrofalami i innymi atrakcjami.

  • JJM
   Kwi 23, 2017 @ 23:26:11

   Dzien doby,
   Są dwa sposoby: technologia=sen lub Jaźń=niedualizm.
   – Technologia:
   http://quwave.com/defender.html
   Przenośny sprzęt to najlepsze rozwiązanie ale mały zasięg.
   (paczka przychodzi jako prezent więc się nie płaci cła, warto czekać na kupon rabatowy dostępny w zależności od okazji w newsach)

   http://www.qummulator.com/
   Defender to dwie częstotliwości: 174 Hz, 285 Hz
   /sprawdzone działa/

   http://quintsysteme.com/produkte/quintbox/
   program e-smog i dodatkowo ww. częstotliwości do kupienia/zamówienia u Romana Nachta.

   http://emf-protection.us/emf-protection-store/
   Blue Sheld Tesla

   – Jaźń, gdy technologia nie jest już potrzebna bo wiemy, że nie jesteśmy ciałem i nic co do należy do tego snu nie może nam już zagrozić = odebraliśmy moc wszystkim zewnętrznym rzeczom a jedynie akceptujemy Boga i dostrzegamy go we wszystkim przebaczając i zaprzeczając iluzji, gdy jest taka potrzeba.

   Wykorzystanie potencjału Obecności JAM JEST, Boga, którym jesteś a który bije w twoim sercu.

   Na początek trzy razy dziennie afirmacja ochronna:
   Ja moja Chrystusowa Jaźń, Potężna Obecność JAM JEST, zabraniam każdemu atomowi mojego zewnętrznego umysłu i ciała akceptować cokolwiek i skądkolwiek, co jest niższe niż sam Bóg. Ja, moja Chrystusowa Jaźni, Potężna Obecność JAM JEST, rozkazuję ci otrzymywać i na stałe zapisywać Wieczną Działalność mojego pełnego Oświecenia i Wolności na wszystkich płaszczyznach.

   Potężny Wzniesiony Jezus Chrystus przebywający we mnie i będący działającą Boską Doskonałością jest moją Ochroną, Obroną i Wybawieniem od wszystkiego, co niepożądane.

   JAM JEST Wielkim Magicznym Kręgiem obrony wokół mnie, który jest niezwyciężony, który odrzuca każdy element niezgody, który chciałby wejść i mnie zaburzyć. JAM JEST Doskonałością Mojego Świata, a ona jest samo utrzymująca się.

   PS. Każda droga jest dobra np.: Kryja Joga i Babaji, Kurs Cudów i Jezus Chrystus syn Józefa, Saint Germian, Ramtha.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: