Projekt Nowej Atlantydy

.
Kobra, 4 stycznia 2017
.
Nowa Atlantyda to kryptonim sieci energetycznej wokół powierzchni planetarnej, która będzie wspierać Przełom Kompresji, a także nazwa kodowa dla nowego społeczeństwa po Wydarzeniu.
.
W Starej Atlantydzie przed przesunięciem bieguna polarnego 75.000 lat temu, położenie równika było inne, a tym samym pozycja całej planetarnej sieci energetycznej była także  inna.
.
 .
75.000 lat temu i wcześniej, siatka energetyczna wokół planety była kompletna, pod pełną kontrolą wzniesionych istot i z wieloma sakralnymi świątyniami usytuowanymi wokół równika.  Możecie zobaczyć stary atlantydzki równik na tym wizerunku jako czerwoną linię przechodzącą przez Amerykę Południową i Afrykę:
 .
 .
Ciekawe jest, że wiele wirów energetycznych wokół planety nadal jest umieszczonych wokół starego atlantydzkiego równika:
 .
http://sitsshow.blogspot.com/2016/11/There-Is-an-Alignment-Between-Ancient-Sites-That-Will-Blow-Your-Mind.html
.
http://home.hiwaay.net/~jalison/
 .

Projekt Nowej Atlantydy w rzeczywistości dostosowuje wiry Starej Atlantydy do nowej sieci energetycznej, która będzie wkrótce zakończona

Nowa Atlantyda to projekt sił Światła, który już trwa od tysiącleci.  Saint Germain jest jednym z najważniejszych istot pracujących nad tym projektem.  Ujawnił części tego projektu dla ludzkości w swoim wcieleniu jako Francis Bacon w powieści pod tytułem „Nowa Atlantyda”, gdzie opisane jest utopijne społeczeństwo oparte na merytokracji.  W swym kolejnym wcieleniu, jako Hrabia de Saint Germain, usiłował współtworzyć nowe społeczeństwo w Ameryce poprzez asystę w niepodległości USA i będąc główną siłą duchową stojącą za Konstytucją.

.
 .

Tutaj jest bardzo dobry artykuł na temat historycznego rozwoju sytuacji projektu, Nowa Atlantyda, która powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich zainteresowanych Nową Atlantydą, gdyż stawia ona wiele tajemnych doktryn we właściwej perspektywie:

http://cosmicconvergence.org/?p=13901

Tutaj muszę dodać, że hrabia de Saint Germain utworzył tajną szkołę misterium w Paryżu w 1775 roku, która była ukrytą ręką dla niepodległości USA.

Ta tajemna szkoła składała się z członków Bractwa Gwiazdy, która następnie dołączyła do trzech głównych pozytywnych masońskich loż w Paryżu, wpływając na ich członków, a więc w konsekwencji wpływając na globalny przebieg wydarzeń.

Jedna grupa dołączyła do loży masońskiej, Les Neuf Soeurs w Paryżu i przez Benjamina Franklina, który był członkiem tej loży masońskiej, wpłynęła na utworzenie Stanów Zjednoczonych:

https://en.wikipedia.org/wiki/Les_Neuf_S%C5%93urs
.
Druga grupa dołączyła do loży masońskiej, Philalethes w Paryżu, przez którą Bractwo Gwiazdy próbowało rozpowszechniać prawdziwą wiedzę okultystyczną.  Wiedza okultyzmu z tej loży jest źródłem ogromnej części współczesnej zachodniej duchowości i okultyzmu:
 .
 http://freimaurer-wiki.de/index.php/En:The_Philal%C3%A8thes
 .
Trzecia grupa dołączyła do loży Izydy Cagliostro’a w Paryżu.  Ta loża jest głównym źródłem  tajemnic Izydy, które zostały później fragmentarycznie zachowane w niektórych lożach Memphis Misraim.
.
Cagliostro był jednym z niewielu ludzi na powierzchni planety, który miał zrozumienie pewnych aspektów tajemnic Izydy, a które muszą pozostać jeszcze ukryte.  Nic więcej nie można powiedzieć o tej sprawie przed Wydarzeniem.
.
Teraz Hrabia de Saint Germain poprosił mnie, aby pomóc mu w realizacji projektu, Nowa Atlantyda.  Planetarna sieć energetyczna Nowej Atlantydy jest jedną z głównych narzędzi energetycznych, która zamanifestuje Przełom Kompresji, Wydarzenie i Nowe Społeczeństwo.
.
Siatka Czintamani wokół planety jest jednym z głównych narzędzi w manifestowaniu tego celu. Ilekroć kamień Czintamani jest zasadzony w ziemi gdzieś na planecie, ogromna anielska istota jest także zakotwiczona w tym miejscu, tworząc energetyczny wir o wielokilometrowej średnicy:
.
 .
Gdy pewna masa krytyczna tych anielskich istot zostanie zakotwiczona wokół planety, głowa istoty, Yaldabouth zacznie się rozpuszczać.

Kamienie Czintamani są słynnymi, niebieskimi kamieniami Atlantydy.  Niebieskie Kamienie, zwane także Niebieskimi Jabłkami, były wykorzystywane przez Katarów do otwierania portali:
.
http://www.bibliotecapleyades.net/sumer_anunnaki/esp_sumer_annunaki13.htm
.

Nie trzeba wspominać, że Katarowie otrzymali  swoje Czintamani od Templariuszy, a ci otrzymali swoje pierwsze próbki od Hubertusa Kocha z Untersberga.  Otrzymał on kamień bezpośrednio od Bogini Isais (aspekt Izydy) w Niniwie w pobliżu Mosulu w Iraku.  Niniwa jest jednym z najważniejszych wirów Bogini na naszej planecie:

http://www.ancient.eu/nineveh/

 To nie jest przypadek, że Daesh chce go zniszczyć:
.
http://news.nationalgeographic.com/2016/11/iraq-mosul-isis-nimrud-khorsabad-archaeology/
.
To wszystko sprowadza się do walki o sieć energetyczną. I tu, Światło będzie zwycięskie i Nowa Atlantyda będzie błyszczeć jak nigdy przedtem.
.

.

Zwycięstwo Światła!

 .
  Przetłumaczyła Krystal
.
 http://2012portal.blogspot.com/2017/01/new-atlantis.html

41 komentarzy (+add yours?)

 1. ania
  Sty 17, 2017 @ 22:08:10

  troche smiechu nie zaszkodzi—po obejzeniu tego mialam lzy w oczach ale od smiechu https://youtu.be/1wq6hT65PBU

  Odpowiedz

 2. Ja
  Sty 17, 2017 @ 18:17:32

  Kochani a Jam mam pytanie „walk-ins“
  Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat? Albo wstawić link – z polskim, niestety należę do pokolenia jednojęzycznego i bardzo dziękuje wszystkim tłumaczom na wszystkich stronach za tłumaczenia.Dzięki Wam moja wiedza się pogłębia i wiele rzeczy mi się wyjaśnia.

  Odpowiedz

 3. EwaB
  Sty 17, 2017 @ 01:43:02

  Polecam do przesłuchania :
  Jasnowidz Renata Engel – ” Eksperyment Coach ” cz. 1 i cz. 2
  You Tube , 7 sty 2017

  Odpowiedz

 4. Elżbieta
  Sty 16, 2017 @ 13:58:20

  Odpowiedz

 5. krystal28
  Sty 15, 2017 @ 22:28:41

  Ontario, Kanada – filary światła, 6 stycznia 2017 o 1.30 rano, o których było wspomniane kiedyś w jakimś przekazie

  http://www.livescience.com/images/i/000/088/816/original/light-pillars-ontario.jpg?interpolation=lanczos-none&fit=inside|660:*

  Odpowiedz

 6. krystal28
  Sty 14, 2017 @ 22:54:12

  Kobra odpowiada na pytania na spotkaniu węgierskiej grupy „Cobra” (90 osób) w Budapeszcie, 29 grudnia 2016. Link ang.

  Odpowiedz

 7. Danka
  Sty 14, 2017 @ 13:38:31

  Cintamani zakopany został przeze mnie Zabrzu. Pozdrawiam

  Odpowiedz

 8. Ela
  Sty 14, 2017 @ 10:55:28

  Dzięki za informację

  Odpowiedz

 9. gs
  Sty 13, 2017 @ 19:52:56

  Pragne pozdrowic Krystal i czytelnikow tego pieknego Bloga 🙂 Swiatlo dla wszystkich ludzi… 🙂 serdecznie pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

 10. Ela
  Sty 13, 2017 @ 18:24:09

  gdzie mozna kupić kamień cintamani?

  Odpowiedz

 11. Marian
  Sty 13, 2017 @ 17:37:19

  Dziękuję 🙂

  Odpowiedz

 12. Mr. Nie
  Sty 13, 2017 @ 17:08:06

  Odnośnie zaprezentowanej grafiki przedstawiającej usytuowanie dawnego równika Ziemi – uwagę moją zwracają dwie informacje:
  1. Równik Ziemi przebiegał dawniej przez Egipt.
  2. Przesunięcie równika, z dawnej pozycji na współczesną, miało miejsce 75 tysięcy lat temu.

  Widzimy więc, że wielkie piramidy „egipskie” zbudowano dokładnie na dawnym równiku ziemskim, co oczywiście ma sens. Wokół równika przebiega bowiem „oś życia”, czyli pas Ziemi w pobliżu którego możliwe jest podtrzymanie życia biologicznego, nawet w czasie wielkich zlodowaceń, epok lodowych, kiedy to wielkie tereny północne i\lub południowe pokrywać mają lody.
  Prawdopodobnie piramidy zbudowano nie tylko na dawnym równiku, ale także na dawnym południku zerowym – czyli jakby w „centrum” Ziemi. Kiedyś czytałem, że piramidy zbudowano w miejscu szczególnie bezpiecznym, stabilnym i trwałym geologicznie.

  Dziś, oczywiście, piramidy nie znajdują się już na równiku. Są od niego oddalone o około 3320 km. O tyle też kilometrów przesunęła się skorupa ziemska w w wyniku uskoku (geograficznego przesunięcia skorupy ziemskiej, podobnie jak przesunąć „można” skórkę pomarańczy). Więcej na temat uskoków skorupy ziemskiej poczytać można na świetnej stronie „U Leszka” – wtedy możemy sobie dopiero wyobrazić jak potworne musiały być kataklizmy, które doprowadziły do obecnego położenia równika (polecam poczytać).

  Od Równika do Zwrotników Raka i Koziorożca jest mniej więcej 2600 km. A to by znów pokazywało, że 75 tyś. lat temu Polska znajdowała się dokładnie na Zwrotniku! Mi wyszło, że linia Zwrotnika znajdowała się wtedy mniej więcej – na wysokości dzisiejszej Warszawy (chyba nawet dokładnie)! Ktokolwiek więc mieszkał wtedy na terenach dzisiejszej Polski, czy byli to już Słowianie, Lechici – mieli znacznie przyjaźniejszy, przyjemniejszy klimat do życia. Gdyby przetrwały nienaruszone dawne, kamienne obserwatoria astronomiczne (choćby kamienne kręgi) na naszych terenach – wtedy można byłoby, po ich wskazaniach udowodnić tezę odnośnie górowania Słońca w Zwrotniku (ustawienie kręgu i kamieni by to wskazywało) na naszym obszarze.

  Potem przyszła globalna katastrofa – wysokie na setki metrów fale morskie (może i kilometr wysokości) przetoczyły się przez (większość) lądów. Wybuchły prawie wszystkie wulkany, nastąpiły niewyobrażalne trzęsienia Ziemi. W wyniku przemieszczenia skorupy ziemskiej i mas wody oraz podgrzania atmosfery wulkanami – następowało wyrównywanie ciśnień w atmosferze pomiędzy różnymi obszarami Ziemi, a co za tym idzie do dzieła zniszczenia dołączyły potężne cyklony, huragany, tajfuny. To był koniec tamtejszej cywilizacji z wielkim hukiem. To był RESET!

  I faktycznie – naukowcy twierdzą, że Polska znajdowała się kiedyś na Zwrotniku, tyle tylko, że zgodnie z ich teoriami – miało to miejsce 360 milionów lat temu, nie zaś 75 tyś. lat temu. Oczywiście jedno nie przeczy drugiemu, Polska mogła być w strefie Zwrotnikowej zarówno 360 milionów lat temu, jak i 75 tyś. lat temu. Mnie ciekawi co innego. Czy znaleziono skamieniałości fauny i flory, na terenie Polski i naszej części Europy – z okresu klimatu Zwrotnikowego, ale o okresie datowania 75 tysięcy lat? Nie słyszałem o takich znaleziskach z podobnym datowaniem. To zagadnienie tworzy kolejne pytania o skalę manipulacji w nauce odnośnie okresów geologicznych i w ogóle datowania. Ale wiemy jak wszystko oni zakłamują…

  Co do datowania to przypomniała mi się jedna rzecz. W książce „Wielcy wizjonerzy. Nostradamus i inni” (wydana w 1995 roku przez CIR) czytamy:
  „Arabski pisarz Abu Said el-Baki cytował w swych dziełach inskrypcję, podług której Wielka Piramida (egipska) powstała przed 73000 lat! Dla klasycznej nauki jest to niewyobrażalne. Mimo to podczas pomiarów dokonywanych metodą węgla radioaktywnego C14 stwierdzono wiek przekraczający 71000 lat. Wynik był tak nieprawdopodobny, że został po prostu zignorowany”.
  Niestety w książce brak dodatkowych szczegółów odnośnie tego co poddano datowaniu w związku z Wielką Piramidą – jakiego rodzaju były to próbki, co się z nimi stało, kto przeprowadzał badania, czytelnik musi zadowolić się tylko tą wzmianką. Widać tu jednak zbieżność. Piramidy wybudowano więc w okresie (mniej więcej) kiedy to znajdowały się one na dawnym Równiku (według Kobry).

  Można też zastanowić się nad przyszłą zmianą klimatu w Polsce, o której mówił Ojciec Klimuszko: „Będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe”. Czyżby Polska miała wrócić do dawnego położenia geograficznego – do strefy Zwrotnikowej? Dziś moglibyśmy powiedzieć, że chodzi po prostu o forsowaną przez ciemnych teorię o globalnym ociepleniu klimatu. Jednak jeżeli nie chodzi o tego rodzaju zmianę klimatu globalnego na cieplejszy, tylko o przesunięcie skorupy ziemskiej wraz z powrotem Równika i Zwrotników do dawnego położenia – to wtedy mówimy o zmianie której towarzyszą kataklizmy.
  Chyba że, jakimś nadzwyczajnym cudem, Ziemia powróciłaby do dawnego ustawienia bez jednoczesnych kataklizmów. Mnie trudno to sobie wyobrazić!
  Ziemia obraca się na Równiku z ogromną prędkością 1600 km\h, a wraz z nią oczywiście obraca się wszystko to, co na niej się znajduje – także oceany. Jednak oceany nie są „przytwierdzone” do gruntu na stałe. Jeżeli nastąpiłoby nagłe wielkie przesunięcie skorupy ziemskiej o tysiące kilometrów – to oceany „ruszą” z ogromną prędkością ze swych dotychczasowych „rozlewisk” gnane prędkością obrotową Ziemi. Jeżeli jedziemy szybko samochodem i mamy na kolanach miskę z wodą i gwałtownie zmienimy kierunek jazdy lub zahamujemy – to co się stanie z wodą z miski? To samo będzie\było z oceanami! Tego nawet nie można sobie dokładnie wyobrazić – skali potęgi żywiołu jaki wtedy będzie szalał!

  W filmie Rolanda Emmericha „2012” mamy przedstawiony scenariusz globalnej katastrofy, nie wnikam w szczegóły tego filmu, bo jest tam trochę zamącone, ale chodzi mi o zachowanie oceanów. W tym filmie pada informacja, że „skorupa ziemska uległa przesunięciu o 2540 km” i „tsunami dotrą na każdy kontynent”. W filmie scenarzyści założyli więc mniejsze przesunięcie, aniżeli miało to, wg Kobry, miejsce 75 tyś. lat temu. W filmie jest to 2540 km wobec 3320 km jakie – prawdopodobnie – miało miejsce faktycznie w dawnych czasach…

  W jaki więc sposób zmieni się w Polsce (i w innych obszarach geograficznych) klimat? Czy za sprawą ponownego przesunięcia skorupy ziemskiej, czy w inny sposób?
  Możemy tylko mieć nadzieję, że cokolwiek się zdarzy – to żadne kataklizmy nie nastąpią – podobne do tych jakie miały miejsce w przeszłości!
  Dobrze byłoby gdyby Kobra wyraźnie powiedział, że nie dojdzie do ponownego przesunięcia skorupy ziemskiej, lub jeśli do niego dojdzie – to jakimś cudem, przy użyciu jakiejś nadzwyczajnej technologii – nie dojdzie do żadnych katastrof.

  Generalnie temat dotyka częściowego geograficznego przebiegunowania, a więc zmiany położenia lądów w przeszłości oraz zapowiedzi niektórych jasnowidzów (jak Klimuszko) o zmianie klimatu na Ziemi w przyszłości, które to zmiany nie wiadomo na jakich zasadach miałyby zaistnieć. Tego mi trochę brakuje w tym artykule. Bo jest wyraźnie powiedziane, że miało miejsca katastrofalne w skutkach przesunięcie skorupy ziemskiej (Równik w innym miejscu), i nie ma wyraźnej deklaracji – że do podobnych zjawisk więcej nie dojdzie… Co raz się wydarzyło – może się powtórzyć… A może wydarzyło się to w przeszłości nie tylko jeden raz…

  Mamy więc w artykule wyraźną informację od Kobry, że jeden z resetów ludzkiej cywilizacji wiązał się z przesunięciem skorupy ziemskiej, i że miało to miejsce 75 tyś. lat temu. Informacja cenna sama w sobie…

  Odpowiedz

  • Dawid56
   Sty 13, 2017 @ 19:17:50

   Mr Nie bardzo ciekawa wypowiedź 🙂 Mnie też nurtują dwa pytania.Co to znaczy tyle mogę powiedzieć „na razie” i co oznacza de facto Compression Breakthrough , jeśli chodzi o zmiany fizyczne na Ziemi.Kolejne pytania też wydają się istotne.Według przepowiedni Hopi Ziemia ma zacząć się ponownie obracać w ruchu zgodnym ze wskazówkami zegara patrząc od strony bieguna północnego.
   Dlaczego Herodot twierdził że:
   „w owym czasie zdarzyło się cztery razy, że Słońce opuściło swe zwykłe miejsce – dwa razy wzeszło tam, gdzie obecnie zachodzi i dwa razy zaszło tam, gdzie obecnie wschodzi”.
   Jak wiemy na Atlantyku powstała ogromna anomalia atlantydzka, jeśli chodzi o biegunowość magnetyczną.
   Zmiana położenia bieguna magnetycznego znacznie przyspieszyła w ciągu ostatnich 10 lat
   Po drugie podczas gdy lodu na biegunie północnym stale ubywa , na biegunie południowym go przybywa.
   Podobny stan pokrywy lodowej( ubywanie jej na półkuli północnej, a przybywanie na południowej ) przewidywał tuż przed przebiegunowaniem geograficznym Hapgood- zapoznał ze swoja teoria nawet Alberta Einsteina.
   Istnieje jeszcze jedna korelacja- przebiegunowanie magnetyczne może poprzedzić przebiegunowanie geograficzne- nigdy odwrotnie.

   Odpowiedz

   • Mr. Nie
    Sty 15, 2017 @ 23:13:02

    Dawid56
    Co do Herodota, to on usłyszał to od egipskich kapłanów (wtajemniczonych), a tamci jakieś pojęcie o tych sprawach mieli… Hopi twierdzili , że nasz świat jest czwartym z kolei (poprzednie zostały zniszczone). Aztekowi twierdzili, że nasz jest piątym.
    Cytat ten zastanawia mnie on od dawna, ponieważ jest prosty w odbiorze. Oni „walnęli prosto z mostu”, czy też wyłożyli „kawę na ławę”, i świetnie – prosty język jest najlepszy w niektórych zagadnieniach.

    Odnośnie odwrócenia kierunku ruchu obrotowego Ziemi (Słońce wstawać będzie na zachodzie, a zachodzić na wschodzie), to zapewne znasz ten filmik:

    Film jest w jęz. rosyjskim, nie przetłumaczę, bo nie znam tego języka, na szczęście, w tej sytuacji, można się wszystkiego domyśleć.
    Pomijam kwestię autentyczności, bo to jest dla nas nie do sprawdzenia. Wydaje się, że dyskusja (w filmie) dotyczy autentycznego zjawiska zaobserwowanego w Kosmosie. Teraz zwróć uwagę, Dawid56, na ruch tej nakrętki. Ona obraca się cały czas w tym samym kierunku, ale jednocześnie wykonuje FIKOŁKA, czyli jakby zamienia się „do góry nogami”. Kręci się w tą samą stronę, ale po fikołku jest już inaczej „zwrócona” do kierunku „lotu”.
    A teraz wyobraźmy sobie, że tą nakrętką jest Ziemia i dokonuje takiego samego fikołka. Dla obserwatora z Ziemi – Słońce wschodziłoby i zachodziło po przeciwnej stronie nieba, niż przed fikołkiem, choć kierunek ruchu obrotowego Ziemi by się nie zmienił. Co natomiast działoby się na Ziemi wtedy, to ja sobie potrafię wyobrazić, powyżej trochę wspominałem na ten temat. Wszystko zależy od tego jak szybko by fikołek przebiegał. Jeśli powoli – mogłoby być dobrze. Jeśli bardzo szybko – skutki byłyby bez porównania drastyczniejsze, niż przy przesunięciu skorupy ziemskiej o kilka tysięcy km (mowa wtedy o przebiegunowaniu geograficznym całkowitym)! Wtedy już nie byłoby na Ziemi miejsc bezpiecznych (według mnie). W takiej sytuacji to tylko ewakuacja z Ziemi na czas kataklizmu i potem powrót: „Przeminął potop. Kiedy potop przeminął, królestwo po raz wtóry zstąpiło z nieba.” (babilońska lista królów).
    Choć można oczywiście dyskutować czy fikołek takiego rodzaju by nas jednak nie ocalił, ze względu na zachowanie kierunku ruchu obrotowego. Modele matematyczne, używając superkomputerów – powinni wykonać naukowcy, zakładając fikołka powolnego i bardzo szybkiego i prognozując zachowanie całej litosfery, oceanów i atmosfery. Ja powątpiewam czy byłoby „spokojnie”…
    A na marginesie to pewnie taki fikołek zmieniłby na Ziemi choćby klimat. Dziś ze względu (także) na nachylenie osi Ziemi i ruch obiegowy wokół Słońca – mamy (upraszczając) na półkuli północnej trochę mniej upalne lata (ale za to dłuższe) i odrobinę cieplejsze zimy – wobec tych na półkuli południowej, gdzie lata są bardziej gorące, a zimy zimniejsze (Peryhelium i Aphelium). Wtedy wszystko by się odwróciło i tak jak dziś jest na półkuli północnej – byłoby na południowej i odwrotnie. Można powiedzieć – że to by była sprawiedliwość matki natury, która swym dzieciom, faunie i florze, zapewnia te same warunki „co jakiś czas” je odmieniając. No i widzielibyśmy wtedy na niebie gwiazdozbiory widoczne teraz na półkuli południowej (żegnaj Wielki Wozie). To nawet dość interesująca koncepcja jeśli spojrzeć na to z tego tylko punktu widzenia. Ciekawostką jest fakt – że równik wciąż pozostałby „nienaruszony”, niezmienny przy takim fikołku zarówno klimatycznie, jak i jeśli chodzi o widok nieba (te same ciała niebieskie byłby obserwowane, tylko po przeciwnej stronie nieba). No, ale to „tylko” jakaś nakrętka, nie ma się co „nakręcać” 😉

    Całkiem niedawno natknąłem się też przypadkowo na ciekawą wzmiankę w książce, po której bym się tego nie spodziewał, wziąłem do ręki i otworzyłem żeby „zerknąć” na tekst. Znakomity polski historyk Aleksander Krawczuk, w książce „Pan i jego niewolnik” traktującej o dziejach kultury greckiej w IV wieku pne, pisze (skróciłem):
    „…zapytałem wskazując model kosmosu:
    – Zrobiłeś to w ten sposób, że kręgi poruszają się w jedną lub w drugą stronę. Dlaczego?
    Saturnin zaczął się usprawiedliwiać:
    – Ja oczywiście wiem doskonale, że krąg nieba toczy się tylko ze wschodu na zachód, ale jednostronny obrót trudno byłoby wykonać.
    – Ależ ja całkiem tego nie chcę! Właśnie dobrze zrobiłeś. Obrót bowiem wszechświata nie zawsze jeden ma kierunek – ten do któregośmy przywykli. Bywa też odwrotny.
    – Jak to odwrotny? Nigdy o czymś takim nie słyszałem!
    – Bo też wiedzą o tym tylko prawdziwi filozofowie, pilnie studiujący nauki Platona. Posłuchaj czego naucza on w swym dialogu zatytułowanym Politikos.
    Zdarza się to bardzo rzadko, w odstępach kilku lub kilkunastu tysięcy lat, ale jednak się zdarza. Kula kosmosu nagle zatrzymuje się i potem rozpoczyna obrót wsteczny. Zjawisko to jest połączone ze straszliwym kataklizmem, który sprawia, że ginie większość istot żywych, a ludzie przede wszystkim. Mimo to niektóre stworzenia, także i ludzie, utrzymują się przy życiu…”.

    Potem następują krótkie rozważania odnośnie tego, że zmianie towarzyszy… cofanie się czasu (pominąłem ten fragment).
    Także starożytni Grecy mieli jakąś wiedzę (może od Egipcjan głównie) o tych zjawiskach. Wiedzieli, że dochodzić może do przemieszczeń skorupy ziemskiej powodującej odmienny ruch pozorny Słońca na niebie od poprzedniego, a w sytuacji skrajnej – że Ziemia zacznie obracać się w „drugą” stronę. Wiedzieli więc o tym Indianie, wiedzieli Grecy, czyli cywilizacje, które nie mogły wtedy się ze sobą stykać – i przekazywali podobne informacje.
    Generalnie – wielki żal powstaje w człowieku, że podobnej wiedzy Słowiańskiej nie przetrwało wiele. Bardzo zadbano o to – aby Słowianie wiedzieli jak najmniej, ale to już inna historia… Ale my budzimy się, wiedza powraca, świadomość powraca – i jak Bóg wesprze – to i my pomożemy odmienić ten świat, i niech już ta Iskra wyjdzie z Polski, co wyjść ma…

    Odpowiedz

    • woona
     Sty 16, 2017 @ 15:22:08

     „Bardzo zadbano o to – aby Słowianie wiedzieli jak najmniej,” wlasnie zastanawia mnie to dlaczego. kto tak bardzo nie lubi Slowian?

    • Elżbieta
     Sty 16, 2017 @ 15:41:28

     Ta iskra już wyszła. To nie jest przypadek,że my Polacy rozjechaliśmy się po całym Świecie. Taka jest nasza misja. Każdy Polak jest tą iskrą.

    • woona
     Sty 16, 2017 @ 19:00:51

     „Każdy Polak jest tą iskrą.” Pani Elzbieto a czym sa inne narody?

  • ania
   Sty 14, 2017 @ 01:34:43

   pieknie to napisales ==wielkie dzieki

   Odpowiedz

  • Geric
   Sty 15, 2017 @ 10:12:17

   Wypowiedź Kobry o przesunięciu biegunów:
   Rob – Słyszałem od ciebie i od innych bardzo ważnych źródeł, że przesunięcie bieguna nie będzie takim poważnym procesem oczyszczania, ale raczej niewielkim przesunięciem, i że ten cykl co sto tysięcy lat w rzeczywistości był tak niszczycielski w przeszłości ludzkości ze względu na jej świadomość.
   KOBRA – Prawdziwy Intel o przesunięciu bieguna jest nadal klasyfikowany. Nie mogę powiedzieć nic na ten temat. Nie ma niebezpieczeństwa drastycznego kataklizmu w przyszłości. To wszystko, co mogę dodać.
   Rob – Czy to prawda, że duży obiekt spowodował ostatnie przesunięcie bieguna?
   KOBRA – Nie. Właściwie przesunięcie bieguna, ostatniego i wielu innych wcześniej, były wynikiem impulsu galaktycznego. Impuls galaktyczny jest wydarzeniem, które staje się mniej więcej raz na 25.000 lat w wyniku zwiększonej aktywności Galaktycznego Centralnego Słońca. Kiedy Centralne Słońce staje się aktywne, emituje różnego rodzaju cząsteczki, które zwykle powodują zwiększenie aktywności słonecznej i oczywiście zwiększoną aktywność w środowisku słońca, który obejmuje naszą planetę.
   …..
   Rob – Ktoś mówił o przechyleniu osi Ziemi i ludzkiej świadomości. Czy przechylanie planety i aura są ściśle związane z ludzką świadomością? (Tak, jest.) Czy zgadzasz się, że będzie zmiana biegunów?
   KOBRA – Już jesteśmy w procesie magnetycznej zmiany biegunów. Więc to już się dzieje.
   Rob – Czy możesz opowiedzieć o tym, jak bieguny się przesuną?
   KOBRA – Bieguny magnetyczne już się przesuwają i nie spowoduje to jakichś ogromnych kataklizmów. O fizycznym przesunięciu biegunów nie będę jeszcze mówił.
   Rob – Czy odwrócenie biegunów spowodowałoby wiecej fizycznym wstrząsów? (Nie) Ciekawe. Więc możemy mieć przesunięcie magnetyczne, gdzie biegun południowy stanie się biegunem północnym, a biegun północny stanie się biegunem południowym i nie będzie ogromnych ruchów w obrębie płyt tektonicznych, czy trzęsień ziemi. Czy to prawda? (Tak). Bardzo dobre wiadomości.

   Odpowiedz

   • Mr. Nie
    Sty 15, 2017 @ 23:20:12

    Geric
    Czyli generalnie trudno powiedzieć – czego się spodziewać. Sprawa wydaje się jakby „otwarta” co do szczegółowego dalszego przebiegu.
    Zostawmy esencję tekstu:
    KOBRA: – Prawdziwy Intel o przesunięciu bieguna jest nadal klasyfikowany. Nie mogę powiedzieć nic na ten temat. Nie ma niebezpieczeństwa drastycznego kataklizmu w przyszłości. To wszystko, co mogę dodać.
    (Czyli nie ma niebezpieczeństwa drastycznego kataklizmu, ale czy nie ma w ogóle niebezpieczeństwa? Czy mniej drastyczny kataklizm – wchodzi w grę? Który kataklizm jest drastyczny, ale który nie jest? Kobra nie chce wchodzić w szczegóły i rozwijać tematu)

    KOBRA – Bieguny magnetyczne już się przesuwają i nie spowoduje to jakichś ogromnych kataklizmów. O fizycznym przesunięciu biegunów nie będę jeszcze mówił.
    (Choć oba zjawiska są, być może, powiązane, to Kobra mówi więcej o przesunięciu biegunów magnetycznych, a o fizycznym przesunięciu, czyli geograficznym – „nie będzie jeszcze mówił”.)

    Rob – Czy odwrócenie biegunów spowodowałoby wiecej fizycznym wstrząsów? (Nie)
    (Ale o odwrócenie których biegunów – magnetycznych, czy geograficznych, w powyższym pytaniu chodzi?, bo te ostatnie to po prostu przesunięcie skorupy ziemskiej)

    Rob – Więc możemy mieć przesunięcie magnetyczne, gdzie biegun południowy stanie się biegunem północnym, a biegun północny stanie się biegunem południowym i nie będzie ogromnych ruchów w obrębie płyt tektonicznych, czy trzęsień ziemi. Czy to prawda? (Tak).
    (Powyższe pytanie jest tak skonstruowane, że dotyczy tego, czy w przypadku odwrócenia biegunów magnetycznych – dojdzie jednocześnie do ruchu płyt tektonicznych, czyli przesunięcia geograficznego – i Kobra odpowiada, że nie. Wcześniej Kobra powiedział, że przesunięcie biegunów magnetycznych już się dzieje, co wiemy także i my, że bieguny magnetyczne wędrują cały czas, a i może mogą się nawet zamienić miejscami (przeskoczyć). Kobra mówi, że odwrócenie biegunów magnetycznych nie spowoduje ruchu płyt tektonicznych i nie będzie trzęsień Ziemi – i świetnie! Ale to pytanie NIE dotyczy przebiegunowania geograficznego (całkowitego) lub przesunięcia skorupy ziemskiej (częściowego). Na ten temat Kobra wyraźnie mówić nie chce.)

    W powyższym wywiadzie wygląda to tak:
    1.Odnośnie przebiegunowania magnetycznego – tu nie ma się czym martwić bo nic złego się nie stanie (kiedy\jeśli się wydarzy).
    2.Odnośnie przebiegunowania geograficznego – intel jest nadal klasyfikowany, drastycznie nie będzie, ale nic więcej powiedzieć nie mogę, o fizycznym przesunięciu nie będę jeszcze mówił.

    Musimy odróżnić od siebie te dwie kwestie (bieguny magnetyczne i geograficzne), tak jak odróżnia to Kobra.
    Mnie wcale na duchu powyższe info nie podnosi.
    Wolałbym przeczytać jasną i IDENTYCZNĄ deklarację odnośnie przebiegunowania geograficznego – jak przeczytałem odnośnie magnetycznego. A identyczne nie są. Ale rozumiem dlaczego Kobra jeszcze o tym mówić nie chce, bo zapewne i od nas wiele zależy – pozostaje nam nad tym tematem popracować, pomedytować, aby ta zmiana była całkowicie bezpieczna! Dzięki za info Geric!

    Odpowiedz

  • Jolanta
   Sty 15, 2017 @ 11:42:41

   Witam
   Odnośnie Pana spostrzeżeń jest ktoś kto od kilkunastu zajmuje się badaniem kamiennych kręgów na terenie Polski, głównie w rejonie Gdyni ale i nie tylko. Sporo ciekawych informacji, które mogą scalać to czego Ty się domyślasz. Proszę poszukać Zofia Pieiórka lub Zofia Eleonora Piepiórka. Pozdrawiam

   Odpowiedz

   • Jolanta
    Sty 15, 2017 @ 11:45:41

    Ten komentarz miał dotyczyć wpisu Mr. Nie. Nie wiem czemu się pojawił tam gdzie nie planowałam. Pozdrawiam

    Odpowiedz

    • Mr. Nie
     Sty 15, 2017 @ 23:46:02

     Jolanta
     Dzięki. Niewiele, ale odrobinę znam już sposób myślenia Pani Piepiórki. Czytałem kilka artykułów o niej (i od niej) na stronie „Ufo i ludzie wszechoceanu”, widziałem też jakiś film na youtube. Kilka informacji jest interesujących, niektóre może idą już dla mnie za daleko, albo nie w tą stronę…
     O ile dobrze pamiętam – Pani ta twierdzi, że generalnie Polska jest b. ważna, że w Polsce zakopane są piramidy zbudowane przez, jak to nazywa, „pierwszą cywilizację”. Że są to podziemne bazy z pradawną Mocą, technologią.
     Czy one istnieją? Bardzo możliwe! Czy są w Polsce? A czemu nie? Co my „gorsze” dzieci Boga?
     Ja także wierzę, że Polacy (i Słowianie) są bardzo ważni dla zachodzących na Ziemi przemian – wszyscy są ważni, ale nie wszyscy mają identyczne możliwości działania w każdej kwestii, i w wymaganym momencie – odpowiednie. Ważni – ze względu na to co w nas tkwi, na naszą Moc. Jak zbudzą się Słowianie – to ich przebudzenie da impuls do przebudzenia innych (na poziomie energetycznym). Ktoś w końcu musi zacząć, a jeśli nawet nie zacząć – to wzmocnić znacząco pozytywną tendencję, kierunek…
     Bo w końcu za naszą i waszą… Tacy to już jesteśmy, choć historia często odpłacała nam bardzo niewdzięcznie, i staliśmy się odrobinę przez to zgorzkniali. Ale jak nam wróci werwa, siła, Moc i weda o wszystkim – to zgorzknienie zniknie jak mgła poranna i możemy być wtedy faktycznie Światłem Dnia zarówno dla siebie, jak i dla dobra ludzkości.
     Ja już odrzucam wszelkie polskie kompleksy, bo są celowo wywoływane przez ciemnych, pora powrócić do Normalności.

 13. Marian
  Sty 13, 2017 @ 16:12:16

  Mam pytanie czy te kamienie cintamani które niektórzy zakupili na stronie Cobry trzeba oszdzić w ziemi?

  Odpowiedz

 14. Kasia
  Sty 12, 2017 @ 21:04:42

  Czy chodzi o datę sprzed roku, czy to po prostu pomyłka?

  Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d bloggers like this: