Wywiad Kobry przez Międzynarodową Grupę Złotego Wieku, 18 stycznia 2017, cz.1

.

Poniższe porady mogą być pomocne dla polskiej grupy „Prepare for Change”[Przygotuj się na Zmiany], szczególnie te o dedykacji  jakiejś nieużywanej, „państwowej” działki na lądowanie małych statków Plejadian jakiś czas po Wydarzeniu, która może stać się następnie twoją własnością  –   kr

Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku”  – Znaczenie zakopywania czintamani –  Putin i Trump – Zmiana równika – Rola grup „Prepare for Change” – Wolność finansowa członków Grupy – Teren wyznaczony na lądowanie statków

Na końcu jest przykład przesłany przez Aldabrę, jak poinformować Kobrę o zakopanych kamieniach lub o udostępnieniu działki na lądowanie statków.

.

Chcielibyśmy pokrótce przedstawić sięNasza nazwa grupy to „Międzynarodowa Grupa Złotego Wiekui zdecydowanie należymy do grupy Prepare for Change, również do Grupy Wyzwolenia dla wszystkich Chińczyków na całym świecie.  Mamy obecnie ponad 3.000 członkówpracowników Światła w ponad 10 krajach.  I mamy wiele platform i zasobów, aby bezpłatnie dostarczać wiadomości i uzdrawiać chińskich pracowników Światła w różnych krajach.  Tu jest nasza strona internetowa: https://www.golden-ages.org/

Patrick:  Minęło prawie siedem miesięcy od kiedy zaczęliśmy zakopywać kamienie czintamani na całym świecie.   Zastanawiam się czy ta siatka Światła czintamani jest już na tyle silna, aby wytrzymać energię Błysku Wydarzenia.

Kobra:  Siatka energetyczna kamieni czintamani  jest coraz silniejsza, a gdy Błysk Wydarzenia nastąpi, oczywiście będzie on na tyle silny.  Ale jeszcze bardziej istotne jest to, że ta siatka teraz pomaga w rozpuszczaniu istoty, Yaldabaoth i jest to jeden z powodów, dlaczego ona musi być silniejsza, ponieważ czym ta siatka jest silniejsza, tym bardziej pomaga w ostatecznym rozpadzie całej anomalii plazmowej.  Więc jest to jeden z ważniejszych projektów, które teraz mamy, aby pomóc w przyspieszeniu Wydarzenia, oraz do tego czasu, pomóc w stabilizacji całego procesu.

P:  Aby rozpuścić plazmową ośmiornicę, ile kamieni czintamani mamy zakopać na całym świecie, aby te anielskie istoty osiągnęły masę krytyczną?

K:  Nie chciałbym mówić o liczbach z różnych powodów.  Niektóre z nich są dość oczywiste, ale chciałbym powiedzieć, że ci, którzy czują się kierowani, mogą zakopywać kamienie według własnego wewnętrznego przewodnictwa.  I to jest idealne podejście do tej konkretnej sytuacji.

Untwine:  W ostatniej aktualizacji wspomniałeś jak kabał próbuje użyć Trumpa do spowodowania kilku wojen i podziałów we Wschodnim Sojuszu.  Czy Putin zdaje sobie sprawę z tegoże Trump używany jest jako marionetka?

K:  Putin oczywiście jest świadomy tej sytuacji.

U:  Ok, więc on próbuje go lepiej nakierować?

K:  On ma swoich doradców i wie co robić.

U:  Czy możesz powiedzieć, co było przyczyną zmiany równika z poprzedniego atlantydzkiego  położenia do obecnego?

K:  Galaktyczny impuls 75.000 lat temu.

Patrick:  Co moja grupa kierownicza może zrobić przed Wydarzeniem, aby mogła być zdolna do prowadzenia prawnej instytucji z ponad 10.000 pracowników Światła?

Kobra:  Celem „Prepare for Change” nie jest, aby stać się prawnym podmiotem.  Celem tych grup jest zakotwiczenie energii Wydarzenia i przygotowywanie ludzi.  Więc to, co jest najważniejsze w tym momencie dla tych grup, które zostały już utworzone, to osiągnięcie następnego poziomu wewnętrznej harmonii i spójności i rozpoczęcie robienia tego, co tylko mogą.  1. rozpowszechnianie informacji, 2. fizyczne spotkania, medytacje i praca z energią, a także przygotowywanie się do Wydarzenia.

P:  Co moja nowa grupa technologiczna powinna zrobić przed Wydarzeniem pod warunkiem, że mamy bardzo ograniczony dostęp do zaawansowanych technologii?

K:  W tym momencie istnieją niektóre technologie, które są już dostępne i te  technologie mogą pomóc w znacznym stopniu zanim inne technologie mogą być ujawnione.

P:  Ponad 20.000 Chińczyków zasubskrybowało się na naszej grupie WeChat.  Ponadto tysiące ludzi podąża za naszą stroną na Facebooku.  Jednak szacuje się, że niecałe 4.000 ludzi  przyłącza się do medytacji Wzniesienia.  Jeśli chodzi o petycje, musimy pracować bardzo ciężko, aby uzyskać wystarczającą ilość podpisówOto moje pytanie do Ruchu Oporu Jak oni rozprzestrzeniają ideę rewolucji w bardzo nieprzyjaznym środowisku Orwella, a następnie przekształcają ją w akcję?

K:  Skłonność ludzi to po prostu obserwować i jest dla nich łatwo przyłączyć się do czatu, ale nie jest dla nich łatwo zrobić coś bardziej wydajnego.  Dlatego oczekuje się, że w chwili Wydarzenia i po Wydarzeniu ludzie będą bardziej skłonni do udziału w czymś, gdy zobaczą, że coś ciekawego się dzieje.  Do tego czasu będziemy po prostu kontynuować pracę z osobami, które mamyBędziemy wykonywać naszą medytację i naszą pracę energetyczną jak najwięcej z osobami, które mamy.

P:  Powiedziałeś mi kiedyś, że nowa grupa finansowa może zamanifestować obfitość przed Wydarzeniem.  Naprawdę chciałbym wiedzieć, co można zrobić, aby pomóc naszym członkom osiągnąć finansową wolność przed Wydarzeniem.

K:  Właściwie to mówiłem wiele o tym na konferencji w Tajwanie.  W notatkach jest jak przebiega cały proces manifestacji.  Wyjaśniłem jak manifestować obfitość w swoim życiu, w grupie i jak rozszerzać ją dookoła.  Po prostu  możesz przejrzeć te notatki, możesz uzyskać zrozumienie i szerzyć je w swoich grupach.

P:  Gdy ostateczny Przełom coraz bardziej się zbliża, myślę, że jest bardzo ważne dla grupy Prepare for Change [Przygotuj się na Zmiany] na całym świecie, aby pracowali nad prywatnymi strefami, tam gdzie mieszkają.  Czy chciałbyś o tym pomówić?

K:  Podstawowym założeniem jest to, że ci, którzy mają prywatną własność 30 na 30 metrów, lub 30 na 30 jardów, jeśli czują sie tak prowadzeni, mogą wyrazić zgodę na
wylądowanie Plejadian  na tych własnościach po Wydarzeniu Plejadianie zaczną tam lądować w pewnym momencie, aby przygotować ludzkość na Pierwszy Kontakt.

P: Jak ludzie powinni ustanowić swoje prywatne strefy kontaktowe w krajach, które nie uznają własności prywatnej?

K:  W tych krajach po prostu mogą przeznaczyć pewien teren i podjąć te same decyzje jak w innych krajach, ponieważ po Wydarzeniu to wszystko zostanie zrestrukturyzowane, a jeśli dadzą pozwolenie na lądowanie na tych nieruchomościach, mimo że nie są ich właścicielami w tej chwili, to własność może sie zmienić po Wydarzeniu.

Fragmenty przetłumaczyła Krystal

http://prepareforchange.net/2017/01/19/cobra-interview-by-international-golden-age-group/

——–

Informacje otrzymane od Aldabry:

Jeśli ktoś chce poinformować, że zakopał w jakiejś lokalizacji kamień/ kamienie czintamani, to może napisać na adres:  cobraresistance@gmail.com

Jako temat e-maila należy wpisać Cintamani Grid,
w treści e-maila, należy wpisać informacje długość i szerokość geograficzną miejsca, wasze imię, i załączyć kilka zdjęć.
 .
Przykład listów po angielsku:
 .

Dear Cobra,  I buried a cintamani stone i / albo a DT tachyon crystal.  The location is 00.00000 N, 000.00000 W.  [wpisać lokalizację długość i szerokość geograficzną używając google earth]  Thanks,

Podajcie wasze imię, jeśli nie macie nic przeciwko temu.

2. Jeśli zakopaliście więcej kamieni, wpiszcie także ich położenie.

—-

II. MIEJSCE KONTAKTU, Jeśli jesteście właścicielami jakiegoś terenu, to możecie go zgłosić jako miejsce kontaktu.  Należy wysłać maila na adres:    cobraresistance@gmail.com  Tytuł e-maila: Land for the contact zone

Dear Cobra,  I can offer you land for the contact zone. The location is 00.00000 N, 000.00000 W.  wpisać lokalizację długość i szerokość geograficzną używając google earth 
Thanks,

Tu wasze imię, jeśli nie macie nic przeciwko temu

Kobra odpowie w ciągu tygodnia czy wasz teren został zaakceptowany na lądowanie.

14 Komentarzy (+add yours?)

 1. Eve
  Sty 29, 2017 @ 23:17:26

  Mialam dzis przejmujacy sen, bylam obecna w grupie osob ktore zdaje mi sie byly moja grupa dusz tyle ze ja ich w ogole nie pamietalam. Zebralismy sie razem zeby wracac do domu i zaczelismy sie przemieszczac przez jak mi sie wydawalo caly matrix ktory widzialam jako zatrzymane kadry jak w filmie i poczulam nagle tak gleboki zal i smutek cos jakby sentyment za czyms utraconym i uslyszalam w umysle ze zagubilam czesci swojej duszy ktore sa najcenniejszym co moze byc i zaczelam plakac, obudzilam sie z placzem i cala bylam zesztywniala. Pierwszy raz czegos takiego doswiadczylam. Kilka dni wczesniej zanim sie obudzilam to mi powiedziano ze im wieksza jest ciemna strona istoty tym wieksza jest takze jej strona swiatla.

 2. Adrian
  Sty 29, 2017 @ 22:54:20

  Corey Goode na pogotowiu ratunkowym. Bardzo proszę was dobrzy ludzie o przesłanie pozytywnych myśli i modlitw w kierunku Coreya.

  Więcej informacji: https://kosmiczneujawnienie.com/2017/01/29/atak-na-corey-goode/

 3. love energy
  Sty 29, 2017 @ 20:08:23

  Mam dobra wiadomość! Wy Jesteśće Tymi na których czekaliśće! czas mistrzów i uczniów sie zakończył ta gra dobiegła końca.kto jeszcze trzyma sie tego paradygmatu razem z nim odpanie jak znoszone szaty,wyszlifowana świadomość Boga Twórcy triumfuje na wieki.Swiatło przebija sie przez ten świat ono nigdy nie potrzebowało rozgłosu bo jest wieczne i TERAZ Przejmuje kontrole i zostało UCZYNIONE poprzez nas i w nas.LOVE LIGHT…

 4. Marian
  Sty 29, 2017 @ 13:28:10

  miało być nieużytki sorki:-)

 5. Marian
  Sty 29, 2017 @ 13:27:22

  mam pytanie czy państwowe nieużtki też mozna zgłaszać jako londowiska statkow ?

 6. Ja
  Sty 29, 2017 @ 09:32:46

  Ja jednak na wszelki wypadek nie podawałabym dokładnych danych położenia kamień. Dzisiaj nie wiadomo kto i do czego ma dostęp a Ci co majawiedzieci czuć znajdą je jeśli bedą potrzebować.

 7. Weronika
  Sty 28, 2017 @ 14:00:14

 8. Dominika
  Sty 27, 2017 @ 12:23:29

  „Wyjaśniłem jak manifestować obfitość w swoim życiu, w grupie i jak rozszerzać ją dookoła. Po prostu możesz przejrzeć te notatki, możesz uzyskać zrozumienie i szerzyć je w swoich grupach.” nie mogę znaleźć tych notatek w internecie, czy ktoś to znalazł? czy to po prostu zwiększanie swoich wibracji, wdzięczność itp, więc bogactwo „przyciąga” się do naszego życia? czyli zasady „prawa przyciągania” ? pozdrawiam.

 9. Bori
  Sty 27, 2017 @ 09:48:44

  mieszkam w bloku moge udostepnic balkon:D a tak serio jak bym mial dzialke to bym zrobil zajazd jak dla kamperów:D ciekawi mnie to wszystko czy faktycznie wydarzenie bedzie szybciej niz sie spodziewamy, jak na to media zareaguja itp…:)

 10. krystal28
  Sty 26, 2017 @ 20:59:42

  Simon Parkes:

  25 stycznia 2017 – Profesor Ted Malloch, mianowany przez prezydenta Trumpa na ambasadora przy Unii Europejskiej przewiduje upadek waluty euro w ciągu następnych 18 miesięcy – osobiście uważam, że to nastąpi prędzej – ale dobra robota, Ted, za mówienie prawdy.

  Sygnatury promieniowania, które zostały wykryte w trakcie inauguracji były atrapami zawierającymi uran na tyle, by zostać wykryte. Więc zostało zaprojektowane to tak, aby zakłócić, a nie zabić.

  23 stycznia 2017 — Prezydent Trump zarządził audyt całego rządowego i pozarządowego składowanego złota. Rozważa (jeśli to możliwe) przejście z powrotem na standard złota. Jeśli nie jest to możliwe, wtedy na walutę popartą srebrem.

 11. Adrian
  Sty 26, 2017 @ 20:28:31

  Gdzie można znaleźć/dostać takie kamienie czintamani? Mogę zaproponować jakiś teren jeśli należy on do mojej rodziny, ale prawnie należy do rodziców? 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: