Dlaczego Wydarzenie się opóźnia?

.
Kobra, 17 października 2016
.
Plejadianie szybko odzyskują terytorium wewnątrz naszego Układu Słonecznego i już odzyskali go w takim stopniu, który jest porównywalny do sytuacji w maju 2016 rokuFloty Syriuszy i Andromedan nie były tak mocno dotknięte przez wydarzenia we wrześniu i na początku października i były w stanie lepiej utrzymać swoje stanowiska
.
Po każdym takim ważniejszym opóźnieniu następuje duży skok do przodu.  Plejadianie już ustanawiają nową membranę tachionową usytuowaną wokół Ziemi w pewnej odległości wewnątrz orbity Księżyca.  Ta membrana jest strukturalnie podobna do tego, co niektórzy ludzie nazywają „zewnętrzną barierą.  Ta nowa membrana odetnie głowę ośmiornicy, Yaldabaoth od jej macek i drastycznie przyspieszy oczyszczenie Układu Słonecznego.
 .
 .

Plejadianie zaczęli również kontaktować sie z niewcielonymi ludźmi na wyższej płaszczyźnie astralnej.

Sytuacja na niefizycznych płaszczyznach była dość trudna pomiędzy rokiem 1996 i 2016.  Po wielkiej ewakuacji niefizycznej ludzkości w sierpniu 1999 roku zaledwie kilka miliardów niefizycznych ludzi pozostało na eterycznych i astralnych przestrzeniach wokół Ziemi i wielokrotnie więcej Reptylian.  Te reptyliańskie hordy były usuwane warstwa po warstwie w całej przestrzeni lat przez siły Światła do 2015 roku, kiedy to rasa ludzka ponownie stała się większością na niefizycznych płaszczyznach wokół Ziemi.

Teraz Plejadianie przebudzają niefizyczne osoby i szkolą je na duchowych przewodników dla wcielonych ludzi.  Proces ten również oczyszcza ścieżkę dla istot anielskich dla ponownego zamieszkania astralnych i eterycznych płaszczyzn.

Następnie Plejadianie zaczęli częściowo wyłączać plazmową, skalarną broń zainstalowaną na satelitach w niskiej orbicie okołoziemskiej.  Likwidacja tej skalarnej broni będzie kontynuowana. 
.
Sytuacja z biochipami jeszcze nie jest lepsza.
.
Jest pewien protokół kasowania implantów, który może być w pewnym stopniu skuteczny w zwalczaniu aktywności fizycznych biochipów, ponieważ znajdują się one w tych samych miejscach w ciele gdzie są implanty plazmowe.
 .
 .

Głównym czynnikiem powstrzymującym Wydarzenie są wciąż plazmowe bomby, toplet.  Są one rozprzestrzenione wzdłuż plazmowych macek istoty Yaldabaoth.  W głowie ośmiornicy wokół Ziemi są one podłączone do:

1.  Plazmowej, skalarnej broni na satelitach, LEO dzięki technologii plazmowych ultradźwięków.

2.  Fizycznych bioczipów w ciałach ludzi na powierzchni Ziemi.

3. Infradźwiękowych, plazmowych, skalarnych urządzeń w niskich bazach podziemnych Chimery.

Podczas gdy Plejadianie czynili postępy w ciągu ostatnich kilku dni, Chimera podburza pracowników i wojowników Światła przeciwko PlejadianomJednym z przykładów są aktualne „channelingi niektórych istot o nazwie „Stan-X” i „Sherr-On, które rozprzestrzeniają kompletną dezinformację o Plejadianach i o Ruchu Oporu.

Nie pozwólcie, aby te rzeczy odwracały waszą uwagęPlejadiański, energetyczny kontakt z najbardziej przebudzonymi i jak najmniej zaprogramowanymi pracownikami i wojownikami Światła wzrośnie.  Plejadianie istotami miłości i Światła, bez żadnej ukrytej negatywnej agendy i każdy, kto kiedykolwiek ich spotkał może to potwierdzić z własnego doświadczenia.
.
Drugim głównym czynnikiem powstrzymującym Wydarzenie jest stan głębokiego zaprogramowania umysłów ludzkości na powierzchni Ziemi, która wybrała możliwie najwolniejszą  ścieżkę w kierunku Wydarzenia.  Obecnie niewielka część ludzi działa z nadwyżką niosąc ładunek Wyzwolenia dla wielu, podczas gdy zdecydowana większość jest bierna i po prostu tylko narzeka.  Wiele osób pyta mnie, co zrobić, aby przyspieszyć Wydarzenie.  Odpowiedź jest bardzo prosta: Każdy z was urodził się z misją.  Wejdźcie do swego Serca, odkryjcie tę misję i ją realizujcie.  Wszystkie nasze połączone misje stworzą Wydarzenie.
 .
 .

Jak już mówiłem wiele razy wcześniej, reset finansowy nie nastąpi przed Wydarzeniem.

Jak powiedziałem także wcześniej, zarówno Trump jak i Hillarymarionetkami kabała:

 .

Bananowe komentarze i reakcje na moje ostatnie artykuły dowiodły, że jest jeszcze potrzebne wiele pracy w uzdrowieniu.  W obliczu tych uwag, gdy zwróciłem się do Oporu, dlaczego mam nadal prowadzić mój blog, dostałem odpowiedź  „oni potrzebują głosu rozumu i rozsądku na powierzchni planety, który może pomóc w Przełomie.

Głównym problemem jest strach, który ma tendencję do zamglenia osądu ludzi.  Niektóre osoby mają tendencję do blokowania strachu i udają, że wszystko jest idealne i wszyscy jesteśmy jednym (tłumy z New Age) lub do rzucania strachu i postrzegania wszystkich jako agentów kabała (tłumy teorii spiskowych):

 .

Kluczem do prawdziwego rozeznania jest:

1. Rozpoznaj swój strach i inne stłumione emocje i je przekształć.  Istnieje wiele sposobów, metod i technik uzdrawiania, aby przekształcić te emocje:

 .

2. Zapoznaj się z podstawami nauki, sztuki i wszystkich innych dziedzin ludzkiej wiedzy, tak aby twój umysł nie był rozproszony całkowitym nonsensem wielokrotnie pojawiającym się w alternatywnych mediach  (np. Nibiru rozbijające sie na Ziemi)    [teoria płaskiej Ziemi – kr]

3. Medytuj lub znajdź inny sposób, aby połączyć się ze swoim wyższym Ja.

4. Uwolnij się od uprzedzeń i nonsensów alternatywnych mediów tak, jak uwolniłeś się od uprzedzeń i nonsensów mediów głównego nurtu i zacznij myśleć własną głową.

Było wiele strachliwych reakcji na moje obecne stanowisko o AsgardiiPowiem ponownie, projekt Asgardia NIE jest podłączony do kabała i ludzie NIE będą zbierani do niewolniczej pracy w przestrzeni, ani to nie jest następny drenaż mózgów.  [Link do artykułu – kr]

Jest to po prostu projekt grupy entuzjastycznych naukowców, którzy chcą zainicjować oderwaną cywilizację, chociaż jest tam ludzki czynnik związany ze wszystkimi stłumionymi emocjami i intelektualnymi uprzedzeniami twórców projektu wrzuconych do tej mieszanki. Projekt ten ma potencjał i Plejadianie powiedzieli, że będą go wspierać i podejmą próbę nawiązania kontaktu we właściwym momencie.
.
W historii ludzkości było wiele udanych, pozytywnych, oderwanych cywilizacji, a wśród nich grecka, oderwana cywilizacja, Hav-Musuv w 4. wieku pne:
.
 .
Oderwana cywilizacja Majów w 9. wieku wne była kolejną pozytywną grupą, podobnie jak oderwane podziemne miasto Marconiego w Ameryce Południowej w 1930 roku:

http://www.anomalies.net/tesla-marconi-and-the-secret-city-in-the-clouds/http://www.bibliotecapleyades.net/tesla/esp_tesla_18.htm
 .

I oczywiście Organizacja (prekursor Ruchu Oporu) w 1970 roku. 

Jeśli Wydarzenie będzie miało miejsce w ciągu następnych kilku miesięcy, projekt Asgardia nie będzie miał żadnego globalnego wpływu, ale jeśli Wydarzenie będzie za kilka lat, może to  stać się bodźcem dla Przełomu Kompresji.

Siły Światła wspierają wszystkie pozytywne linie czasowe niezależnie od okresu, ponieważ wszystkie tworzą przyciąganie magnetyczne, które przybliżają moment Przełomu Kompresji.

Plejadianie pragną dla ludzkości podniesienia się z Ziemi i wspierają wszelkie publiczne inicjatywy kosmiczne o pozytywnym potencjale.  Wspierali dziewczyny Vril‚a (projekt ten został później porwany przez Chimerę), wspierali publiczny program NASA, aby umieścić człowieka na Księżycu jako „nordyków, według świadectwa Williama Tompkinsa:

 .
Plejadianie zatem również wspierają projekt Asgardia i wspierają Elona Muska w jego wizji stworzenia publicznego programu kosmicznego Marsa.
.

Projekt Elona Muska to kolejny projekt, który ma potencjał, aby działać jako bodziec dla Przełomu Kompresji.

Plejadianie wspierają wszystkie pozytywne inicjatywy kosmiczne, ponieważ ułatwią one Pierwszy Kontakt.  Gdy Opór wysłał kilka swoich statków kosmicznych z planety X poza heliopauzę  w celu skontaktowania się z Plejadianami, ten kontakt spowodował rewolucję na planecie X i jej późniejsze wyzwolenie.  Kiedy mój zespół dokonał małego kroku w kierunku Plejadian poprzez wysłanie StratoProbe 1 poza Zasłonę, plejadiański statek pojawił się na tym zdjęciu:

.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2016/10/pleiadian-situation-update.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: