Bioczipy

.
Kobra, aktualizacja sytuacji, 9 października 2016
 .

Część Intela wypuszczonego w niniejszym raporcie może być trudna lub niepokojąca dla niektórych osób, ale niemniej powinna zostać wydana.

Usuwanie grupy Chimera trwa. Po tym jak Chimera otworzyła wojenny front wewnątrz naszego Układu Słonecznego, siły Światła straciły dużo terytorium na płaszczyźnie plazmowej w całym Układzie Słonecznym i flota Plejadian musiała wycofać się niemal całkowicie.

Część z tego terytorium została odzyskana w ciągu ostatnich kilku dni i Plejadianie powracają.

Nie było znane wcześniej dla Oporu, że fizyczne bioczipy nie zostały całkowicie usunięteJest pewna część biochipów, które nie zostały rozpoznane przez wszystkie zaawansowane technologie wykrywania i usuwania Oporu i niestety każdy człowiek wciąż ma co najmniej trzy z tych biochipów Te trzy bioczipy fizycznymi punktami zakotwiczenia dla trzech głównych implantów plazmowych znajdujących się w płacie czołowym i powyżej pępka.

Bioczipy w płacie czołowym są przyłączone do nerwu wzrokowego obu oczu i podłączone do kory słuchowej mózgu sztucznymi synapsamiWysyłają ciągły strumień audio tego co widzisz i slyszysz do głównego komputera grupy Chimera.  Komputer ten nieustannie monitoruje aktywność populacji na powierzchni i zapobiega kontaktowi ludności na powierzchni z siecią Agarthy i pozaziemskimi istotami Światła  za pomocą odwetowych mechanizmów plazmowej bomby toplet.

Bioczipy powyżej pępka mogą skutecznie kontrolować zachowanie populacji.

 
 .

Aktywność biochipów wzrasta podczas plazmowych, skalarnych  ataków dodatkowo tworząc konflikty i obniżając wibracje ludzi.

Niektóre grupy Agarthan i  tajnych programów kosmicznych  zakażone tymi biochipami.

Z drugiej strony, rasy, które całkowicie opanowały przenoszenie ciała fizycznego-eterycznego (Opór, Plejadianie, Siriusze, Arkturianie i pozytywni Andromedanie) są całkowicie od nich wolne.

Jak już wspomniałem wcześniej, te bioczipy zostały opracowane podczas Drugiej Wojny Światowej w hitlerowskich obozach koncentracyjnych na zlecenie grupy Chimera, aby zapewnić, że stan kwarantanny planety jest utrzymany i ludność jest kontrolowana.

Siemens był firmą, która dostarczyła technologicznego know-how w zakresie rozwoju tych chipów:

 .

Zostały one skutecznie rozprzestrzenione wśród populacji  po zakończeniu wojny, wprowadzone w szczepionkach programów szczepień przez WHO na całym świecie.

Aktualizacja technologii tych biochipów była w latach 1979 i 1984, a druga w latach 1996 i 1999. Kolejne uaktualnienie było pod koniec 2009 roku, a od 2009 roku nowe szczepionki mają nowszą, potężniejszą wersję biochipów.

Chociaż Oporowi udało się zamknąć i usunąć większość komponentów tych bioczipów, jeden aspekt pozostał niewykryty do 1 września 2016 roku, kiedy to zostały jednocześnie zaktywowane przez Chimerę wśród całej populacji powierzchni, i wśród większości frakcji kosmicznych programów.  Opór obecnie rozwija technologię do usunięcia tego co jest pozostałością tych  biochipów.

Również Chimera nakazała swoim pozostałym sługusom, Drako uaktywnić całą, pozostałą plazmową, skalarną broń, która została zainstalowana w tajemnicy przez Drako w większości satelit o niskiej orbicie okołoziemskiej.  Te plazmowe, skalarne promienie są obecnie najbardziej kierowane w stronę przebudzonych wojowników Światła i pracowników Światła na powierzchni planety na pełną skalę.  Opór i flota Plejadian nie mogą jeszcze zneutralizować tych broni, gdyż są one chronione przez plazmowe bomby toplet.


Również Chimera użyła stare hitlerowskie powiązania na terenie Niemiec od 2001 roku do rozpoczęcia budowy podziemnych baz, gdzie planują ewakuację personelu kabała.  Niektóre z tych baz są wykorzystane również do umieszczania najbardziej brutalnych uchodźców” z fali migracji do Europy i planują uwolnić ich w globalnym konflikcie, który mają nadzieję zmajstrować.
.
Opór ma pełną kontrolę nad tą sytuacją, ponieważ świat podziemny jest ich terytorium i mają środki, aby do tego nie dopuścić i ciemne siły nie będą nigdy w stanie użyć tych baz lub zatrudnić tych „uchodźców„.

Jeśli ktoś z was jest ciekawy tych planów kabała, tutaj jest częściowo wiarygodny raport z pierwszej ręki:

 .

Nie podaję powyższego linku, aby stworzyć strach, ale dla edukacji i z pełną świadomością, że plany te nie będą skuteczne.

Jeśli chodzi o obecną eskalację napięć pomiędzy Rosją i USA, Putin otrzymał plan taktyczny od Plejadian jak uniknąć wojny globalnej.

Astronauta Edgar Mitchell wysłał maila do Johna Podesta, przewodniczącego kampanii prezydenckiej, Hillary Clinton, że pozytywne istoty pozaziemskie nie pozwolą na konflikt globalny:

 .

Analiza złożoności fali według Oporu przewiduje 65% prawdopodobieństwa, że Hillary Clinton wygra wybory.

Globalny system finansowy NIE jest jeszcze blisko upadku tak, jak ta strona błędnie mówi:

 .
Ogromna różnica między cenami srebra i złota na Zachodzie i Wschodzie jest spowodowana faktem, że kabał użył święta narodowego w Chinach, aby sztucznie obniżyć cenę złota.  To święto w Chinach nazywa się Złoty Tydzień i kabał po prostu nie mógł oprzeć się pokusie, aby zbić ceny złota w samym środku Złotego Tygodnia:
 .
 .
Giełda Złota Shanghai została zamknięta w czasie tych świąt i zostanie ponownie otwarta jutro.  Po otwarciu, oczekuje się, że ceny złota i srebra będą wyrównane:
 .
 

Z bardziej
pozytywnej strony, jest wiele miękkiego Ujawniania.  Jest wiele o tym tematów w mediach głównego nurtu.
 .
Stan kwarantanny Ziemi:
 .
 .
Potencjalne życie mikrobiologiczne w naszym Układzie Słonecznym:
 .
 .
Planeta podobna do Ziemi w systemie Proxima Centauri:
 .
 .
Mogę potwierdzić z moich własnych źródeł spoza planety, że istnieje wodna planeta w systemie Proxima / Alpha Centauri i roi się tam od pozytywnych form życia.
 .
Jest więcej dowodów na istnienie sfery Dysona wokół gwiazdy KIC 8462852:
 .
 .
 .
I kolejna gwiazda z potencjalną Sferą Dysona zostało znaleziona:
 .
 .
Istnieją plany, aby umieścić ludzkość na Księżycu:
 .
 .
Na Marsie:

http://www.space.com/34210-elon-musk-unveils-spacex-mars-colony-ship.html

.
W całym Układzie Słonecznym:
 .
 .
I dosięgnąć gwiazd:
 .
 .
Również jest więcej Ujawnienia w niektórych programach telewizyjnych, niż większość ludzi sobie to wyobraża:
 .
 .
I wreszcie, jeśli jesteś sfrustrowany, że to wszystko trwa zbyt długo, być może mógłbyś podjąć pewne pozytywne działanie.  Oto znakomity przykład tego, co tylko jedna osoba może zrobić:
 .
 .
Jeśli czujesz się  prowadzony, możesz pomóc w tym projekcie, aby nakarmić głodnych tutaj:
 .
 .

Zwycięstwo Światła!

.

Przetłumaczyła Krystal
 .

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: