Aktualizacja planetarnej sytuacji – 5 lipca, 2015

.

Kochani, pomagajmy energetycznie podtrzymać momentum radości w Grecji.  Ktoś powiedzial, że jeśli cały świat postanowiłby w jednym czasie medytować lub cieszyć się, lub po prostu być w czystym, dobrym nastroju, matryca 3W musiałaby się zawalić tego samego dnia.  Dlatego ciemni tak bardzo się starają na różne sposoby, aby utrzymywać ludzi w dołku i podzielonych.  Nie poddawajmy się!  ❤  kr

Ateńczycy celebrują:  „To nie było dla naszego komfortu, to było właściwe do zrobienia.  Ustanawiamy paradygmat dla innych ludzi w Europie.  Takie jest nasze przesłanie.  Nie bójcie się!”

 

Usuwanie grupy Chimery jest kontynuowane.  Głównym problemem pozostaje plazmowy, przyrostowy wir wokół Ziemi pełny bomb dziwadełek i toplet.  Ten wir wygląda jak ośmiornica z jej plazmowymi mackami rozciągającymi się w przestrzeń międzyplanetarną, gdzie bomby dziwadełko są jak komórki nowotworowe w jej organizmie. Wir ten nie jest martwym polem plazmowym.  W rzeczywistości jest to żywa istota o charakterze negatywnym.  Jednym z głównych celów MOSS jest rozpuszczenie tej istoty, odesłanie jej do Galaktycznego Centralnego Słońca i przekształcenie jej tam w czystą esencję elementarnej pozytywnej plazmy.

W dniu 30 czerwca było silne wyrównanie energii z ogromnym pozytywnym potencjałem: koniunkcji Wenus i Jowisza.  To ma być jeden z najbardziej pozytywnych wyrównań energetycznych, ale w okolicach tego dnia ciemne siły dokonały wielu energetycznych ataków na pracownikach i wojownikach Światła, aby stłumić pozytywną linię czasową.  Ich próby nie były udane i przez silne przeciwdziałanie sił Światła, pozytywna linia czasowa dla planety została wzmocniona i zaktualizowana dwa dni później.  To ustabilizuje i zharmonizuje ten pozostały proces do czasu Wydarzenia.

Zrobiłem to zdjęcie wyrównania Jowisza i Wenus w dniu 1 lipca.  Możesz zobaczyć półksiężyc jasnej Wenus w lewym dolnym rogu i blady glob Jowisza w prawym górnym rogu  zdjęcia:

Źródła Smoka poinformowały mnie, że Wschodni Sojusz będzie wspierał  Grecję w walce o wolność i niezależność finansową z kabałem.  I rzeczywiście, wiadomość o tym wsparciu jest już w mediach:

http://sputniknews.com/asia/20150702/1024131486.html

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-02/china-state-official-hints-beijing-may-bailout-greece

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-02/russia-gets-involved-tells-europe-respect-greek-choice

To ciekawe, że Nowy Bank Rozwoju BRICS zaczyna działać już 7 lipca, dwa dni po referendum w Grecji:

http://in.rbth.com/news/2015/07/01/china_ratifies_agreement_on_brics_new_development_bank_43985.html

Mimo, że Jezuici głęboko przeniknęli infrastrukturę sojuszu BRICS, ich plany, aby przejąć kontrolę nad procesem wyzwolenia nie powiedzie się:

http://redefininggod.com/2015/07/globalist-agenda-watch-2015-update-51-guess-whos-running-the-new-brics-bank/

Opór podejmuje pewne kroki już dziś, aby zminimalizować ryzyko, że greckie referendum zostanie sfałszowane.  Jest bardzo prawdopodobne, że ich działania, aby zapobiec ingerencji kabała odniosą sukces.

Wydaje się, że wynik greckiego głosowania będzie NIE:

Sytuacja w Grecji najprawdopodobniej zbiegnie się we wzmocnienie więzi Grecji z Sojuszem Wschodnim, przyjęciem Drachmy i opuszczeniem strefy euro.  I globalny proces  krachu finansowego w kierunku Resetu będzie  stopniowy i nie tak szokujący.

Mimo to, może niedługo nadejdzie czas, aby zabrać swoje pieniądze z banków:

http://www.telegraph.co.uk/finance/personalfinance/investing/11686199/Its-time-to-hold-physical-cash-says-one-of-Britains-most-senior-fund-managers.html

Bardzo niewiele osób rozumie, że obecny system finansowy w rzeczywistości jest rozmytą logiką programu komputerowego o sztucznej inteligencji  z algorytmami, który przynajmniej w ciągu ostatnich kilku lat nie ma żadnego powiązania z realnym światem handlowym, giełdowym i nawet z instrumentami pochodnymi i handlowaniem udziałami z wysoką prędkością.  Jest on całkowicie niezależny od realnego rynku, a jego algorytmy zostały zaprojektowane przez informatyków JP Morgan.  Wielu z nich nie mogło znieść faktu, że stworzyli globalnego potwora finansowego (i tak, jest to połączone z istotą plazmowej ośmiornicy), który pożera bogactwo całej ludzkości:

http://www.zerohedge.com/news/2015-06-30/care-and-feeding-financial-black-hole

Ci specjaliści technologii informacyjnej i programiści komputerowi z JP Morgan, którzy chcieli ujawnić o tym tajemnicę zostali systematycznie usunięci z planety przez kabała:

http://wallstreetonparade.com/2015/06/jpmorgan-tech-workers-have-new-conspiracy-theories/

Gdy zbliżamy się do Wydarzenia, kabał zaczyna się bardzo bać:

http://nesaranews.blogspot.com/2015/05/the-elite-of-world-fear-death-more-than.html

W tym samym czasie siły Światła się przygotowują:

http://prepareforchange.net/event-support-groups/media-action-plan-for-the-event/

Poziom koordynacji Grup Wspierających Wydarzenie w krajach niemieckojęzycznych jest po prostu niesamowity i jest przykładem tego, co możesz zrobić także w swoim kraju:

http://transinformation.net/vernetzung-fuer-das-event/

Możesz też dołączyć się do Konfederacji Gaja, globalnej sieci pozytywnych grup łączących siły w kierunku planetarnego wyzwolenia:

http://gaiaconfederation.blogspot.com/

Lub medytuj dla Przełomu:

http://galacticchannelings.com/english/visualization_action.html

Jeśli masz czas, możesz obejrzeć setki filmów Kobry w 30 różnych językach.  Wszystkie dogodnie są opublikowane tutaj:

http://smaly7.blogspot.com/

Lub przeczytać więcej o pozytywnej sieci Agartha w języku angielskim:

http://agarthanalliance.blogspot.tw/2015/06/contact-with-agartha-chapter-four_3.html

Lub francuskim:

http://agarthanalliance.blogspot.tw/2015/06/contact-avec-agartha-chapitre-4-la-vie.html

Przełom jest blisko!

 

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2015/07/planetary-situation-update.html

 

 

 

 

27 Komentarzy (+add yours?)

 1. krople deszczu
  Lip 10, 2015 @ 16:56:29

  „Jestem … ,
  lotos przypomnienia,
  który niesie ziarno Wielkiego Centralnego Słońca!
  W tobie drzemie cenne nasienie
  i jednocześnie w moim chroniącym objęciu,
  jak pulsujący szept
  niezaśpiewanej pieśni zjednoczenia,
  czekając, kołysany w ramionach chwili,
  pełen sił oddaję ci swój blask!
  Jestem harmonijnym połączeniem,
  przez które płyniesz,
  by się opalać w łagodnym żarze,
  a przez które powróci przypomnienie.

  Przebudzenie dokonuje się w twojej formie ziemskiej
  Wtedy kosmiczne ziarno wschodzi, uwalnia swój eliksir.
  Niczym świeże źródło
  płynie przez ogień przekazu, Ja-byt,
  wzmacnia swój szept do głosu,
  na tyle silny, by wysłać swój przekaz
  w gotową do odbioru sieć Galaktyki.

  Jestem … !
  Kąp się w wodach przypomnienia,
  spuść woal samozapomnienia, odpoczywając, obecny, w chwili.
  Chcę ci dać potwierdzenie boskości, święty owoc,
  przez intuicję, znaki, i sygnały.
  Chcę ci pomóc znaleźć równowagę w przeobrażaniu spostrzeżeń,
  które wytwarza to święte ziarno, kiedy się aktywuje.
  Chcę ci pomóc asymilować nowe częstotliwości, siły,
  w świętym monolicie, w Ja.
  Chcę ci pomóc odnaleźć pewność,
  prawidłowe widzenie, w pełni twojego Światła.

  Razem chcemy zasadzić piękny ogród,
  karmiony twoim życzeniem przypomnienia.
  Chcę cię skryć w moich szatach Światła,
  aż ujrzę w tobie siły Wojownika Tęczy.
  Chcę trzymać twoją wyciągniętą dłoń,
  aż rozpoznam, że sobie przypomniałeś,
  aż dowiem się, że dosłyszałeś świętą pieśń,
  która sławi twoje piękno, twoją siłę.
  Chcę też otworzyć moje ramiona i puścić cię
  w kierunku harmonijnej podróży,
  przejdź przez moje wrota w dal,
  naładowany świeżą siłą przypomnienia sobie
  swojej roli w kosmicznej grze Światła”

 2. MajaWalia27
  Lip 09, 2015 @ 19:47:09

  Witajcie! Ja miałam bardzo podobne odczucia co Gugolandia. Poczułam wzruszenie i przypłw bardzo pozytywnych emocji. Dziękuję Greokom za odwagę i jednoczę się z Nimi w ich działaniach wysyłając im światło, miłość, pokrzepienie. Medialana propaganda przedstawia ich jako leniwy i wygodny naród,ale gdybyście poczytali jak realnie wygląda sytacja w Grecji, to oczywiście jest ona diametralnie inna niż propagują to media mainstreamu. Dziś przeczytałam sobie relację Greka, który jest ekonomistą i wypowiedział się na temat tego co naprawdę tam się dzieje- że kondycja wielu firm jest tak trudna,że ludzie pracują w niepełnym wymiarze godzin; nie dlatego,że są leniwi,ale dlatego,że tych firm nie stać na zatrudnienie ich w pełnym etacie. Wykształceni ludzie łapią się czegokolwiek, ciężkich prac fizycznych by przeżyć. Po drugie Osoba ta napisała , na co naprawdę miała iść europejska ‚pomoc’ – głównie na ratowanie banków- niemieckich i angielskich.
  Przypomina mi się w tym momencie cudowna książka ‚Grek Zorba”.Jest to historia inżyniera budującego skomplikowaną strukturalnie iwestycję. Nie pamiętam czy chodzi tam o rodzaj kopalnni, czy o coś innego. W każdym bądź razie to przedsięwzięcie kończy się ogromnym fiaskiem….pamiętam dokładnie ostanią sekwencję książki: główny bohater stoi na szczycie góry obserwując jak wszytko co zbudował wali się w drobny mak i mówi:” Jaka piękna katastrofa”…..i to jest coś niesamowitego w podejściu do życia jaki mają Grecy. Odwagi zatem i mam nadzieję,że ten system finasowej mafii, który Kobra opisuje jak coś w rodzaju ośmiornicy zawwali się równie podobnie. Ja wierzę Kobrze, bo dziwnym trafem cała Europa pomimo cięć i oszczędności i coraz większych podatów bankrutuje. Nasuwa się pytanie: gdzie jest kapitał?
  Ucałowania dla WAS WSZYSTKICH ‚lightworkers” i dla Ciebie Krystal szczególnie!!!

  ❤ kr

 3. Gugolandia
  Lip 08, 2015 @ 22:54:25

  Powiem Wam, że się wzruszyłam wyjściem Greków z UE. I ile razy o tym myślę to łzy napływają do oczu. Nie wiem czy to z radości czy z poczucia jakiejś ulgi, może po prostu mieszanka tych emocji. Mam wrażenie że nie lata, a miesiące dzielą nas od nowego systemu finansowego, że kolejne Państwa zaczną się uwalniać od władzy bankierów. Jedna kostka domina została wprawiona w ruch… Chyba Islandia była pierwsza w przeganianiu bankierów, ale fakt, że o Grecji mówią w mediach jest dla mnie b. pozytywnym znakiem i się nadziwić nie mogę jak im się udało, i czy nie będzie zemsty?

 4. gs
  Lip 07, 2015 @ 18:09:09

  Kochana Krystal , czy po „wydarzeniu” będziesz dalej prowadzić ten blog? … bo jakoś mnie naszła myśl, typu : ” jak to będzie …” pozdrawiam, doceniam Twoją pracę i Dziękuję

  —-
  Kochany gs, zamierzam prowadzić ten blog do Wydarzenia i w trakcie Wydarzenia. Co będzie po tym, jeszcze nie wiem 😉 – kr

  • piotr
   Lip 07, 2015 @ 19:38:42

   w trakcie wydarzenia nikt nie bedzie mial czasu siedziec w necie. tak mysle D:

   • xylotet
    Lip 07, 2015 @ 22:57:22

    🙂 ….. „” nikt nie bedzie mial czasu siedziec w necie. tak mysle 😀 „”
    ” ,,,,,,,,
    ………………… bo nie będzie netu ,,,,,, 😀

    • Dajamanti
     Lip 08, 2015 @ 17:09:47

     Będzie będzie 😉 ale po co? Pomyśl że w chwili wzniesienia-oswiecenia, dana istota wchodzi na internet i w google sprawdza co się dzieje hi hi 😀

    • xylotet
     Lip 09, 2015 @ 20:14:51

     @Dajamanti 😀 ,,,, Zdarzenie ,,, tak jak Oświecenie ,,, jest i chyba będzie ,,,,
     Sam na Sam ze Sobą ,,, choć na krótką chwilę ,,, dla większości chyba pierwszy
     raz 😉 ,,,,,, to nie zakłócone „face to face” Ze Sobą Samym ,,,, bez smartfonów
     ,,, sms ,,, mms ,,,, selfie ,,, fejsów i innych pierdołów ,,, będzie dzisiaj dla większości ,,, czymś Tak Nowym ,,, że wręcz Budzącym 🙂 ,,,, wcześniej nie
     było takiej szansy ,,,, to nie NET ich Zbudzi 😉 ,,,, a to czy im będzie potrzebny
     dalej ,,, czy już nie ,,, zadecydują sami 😀 *************** Pozdro Bracie 😀

   • black butterflies
    Lip 08, 2015 @ 16:58:25

    Byłoby fajnie gdyby nastąpił reset technologiczny, powstały by jedynie technologie niezbędne i nieszkodliwe.

    • darek
     Lip 08, 2015 @ 23:06:32

     To bardzo cenna uwaga,tylko ludzie powinni coraz bardziej polegać na Sobie,bo każdy ze swojego doświadczenia może coś dodać od Siebie i te czasy nadchodzą.pozdrawiam

    • gs
     Lip 09, 2015 @ 11:45:06

     myślę, że jak obecnymi technologiami będą zarządzać ludzie z czystymi intencjami, posługujący się miłością bezwarunkową i dobrem dla ludzi to można śmiało zostawić te technologie i dodatkowo wprowadzić kolejne , te bardziej zaawansowane lub zakazane. Np technologie wolnej darmowej energii… na samą myśl, ze to wkrótce nastąpi … serce „trzęsie ” mi się z radości 🙂 pozdrawiam kochani , trzymajmy się korzystnych myśli 🙂

  • Weronika
   Lip 08, 2015 @ 12:37:17

   Kochani Bóg stał się człowiekiem i jest pośród nas – przesłanie Archanioła Gabriela
   http://wolnaplaneta.pl/terra/2015/07/07/04-07-2015-bog-stal-sie-czlowiekiem-archaniol-gabriel/
   Przełom jest blisko. Nie lękajmy się.
   Pozdrawiam serdecznie.

 5. Dajamanti
  Lip 07, 2015 @ 15:33:14

  „Gdy wpuszczasz miłość do swojego ciała, to tak, jakbyś wpuszczał w siebie życie”.

  „Życie to miłość, miłość to życie. Gdy nie ma miłości, nie ma życia”.

  • dafidoo
   Lip 08, 2015 @ 09:47:16

   Siemka Dajamanti :))) ❤

  • Taki
   Lip 10, 2015 @ 13:19:33

   Hej Dajamanti 🙂
   Spróbowałem i poszedłem na jogę Kundalini o której mówiliśmy wcześniej. Zdecydowałem się na sprawdzenie tego narzędzia, ponieważ wszystko inne raczej zawodziło bądź było bardzo krótkotrwałe. Słowa, które napisałeś powyżej kojarzą mi się właśnie z uprawianiem tej jogi. Miałeś rację, że to potężne narzędzie i dziękuję Ci za jego wskazanie. Proszę Cię powiedz, czy samą praktyką tego rodzaju jogi można dojść do pełnego wzniesienia-oświecenia? Czy polecasz jakiś konkretny rodzaj intensywności ćwiczeń? Czy konieczne są przy tym inne techniki prowadzące do wzniesienia?

   • Dajamanti
    Lip 10, 2015 @ 23:38:05

    Witaj mój Przyjacielu 🙂

    Bardzo się cieszę, że wybrałeś taką drogę. Kundalini joga jest bardzo potężnym duchowym narzędziem.

    Oświecenie duchowe, następuje zawsze wtedy, gdy dana osoba jest na nie gotowa wewnętrznie. Dlatego jak widzisz, można całe życie praktykować różnorakie techniki duchowe, ale gdy nie ma tej wewnętrznej gotowości, tak naprawdę nie ma również tego prawdziwego oświecenia.

    Każda duchowa metoda, czy to ta czy inna, może prowadzić do duchowego przebudzenia, jeżeli dana osoba ówcześnie będzie posiadać tego silne pragnienie. Kluczem jest również życie swoją własną prawdą, czyli to, co uważamy za słuszne.

    Kochany, praktykuj nadal Kundalini jogę, jeżeli wewnętrznie czujesz, że ta metoda odmienia Twoje wnętrze. Żyj swoją własną prawdą i kieruj się zawsze miłością a będziesz na właściwej ścieżce do swojego celu 🙂

 6. anaja
  Lip 07, 2015 @ 15:28:13

  anajo, wiem, ze promujesz blog Kochane Zdrowie, który ściąga artykuły z innych stron. Jednak na naszym blogu, bardzo proszę, udostępniaj artykuły z oryginalnych stron, tak jak np. w tym wypadku:

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/07/06/sygnaly-krachu-gospodarczego-16-faktow-podkreslajacych-finansowa-zapasc-na-calym-swiecie/

  dzięki, kr
  ——

  Domino poszło w ruch…
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/07/sygnay-krachu-gospodarczego-16-faktow.html

 7. anaja
  Lip 07, 2015 @ 12:45:01

  A to przesłanie Metatrona zostało ściągnięte ze strony tłumaczki, Teresy Serafinowskiej, „W Ogrodzie Nowej Ziemi”:

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/07/2015-bio-krystaliczne-przesuniecie.html

  kr
  —–

  I jeszcze jedna dobra nowina…
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/07/2015-bio-krystaliczne-przesuniecie.html

 8. anaja
  Lip 06, 2015 @ 20:20:13

  • Ewa
   Lip 08, 2015 @ 00:14:57

   i jeszcze ja, jeszcze ja 😀 ciąg dalszy linko-ciągu 😀
   myślę, że baardzo warto przepuścić przez translatora http://transinformation.net/update-zum-frequenz-wechsel-2015/
   a od siebie dopiszę, że już od dłuższego czasu moje przeczucie krąży w okolicach września

  • gs
   Lip 08, 2015 @ 00:46:25

   Dzielę się z Wami moimi odczuciami , które dotyczą tematu bezpieczeństwa, pieniędzy, zamykania banków i tym podobnych.

   Po zapoznaniu się z sytuacją w Grecji i na świecie (śledzę wydarzenia globalne od wielu lat..) i po doniesieniach o ewentualnych problemach z dostępnością gotówki, postanowiłem zareagować…. i wypłaciłem 95 % pieniędzy z banku. Teraz mam pieniądze i wiem , że je MAM 🙂
   Co za tym się pokazało : nagle poczułem się o wiele bezpieczniej , poczułem więcej wolności , jakiejś dziwnej lekkości, jak za młodych lat… te uczucia są tak dziwnie mocne, ze aż wyraźnie zwróciły moją uwagę… zapanowała „inna” energia… nie wiem z czym to jest dokładnie powiązane…ale namacalnie lepsze uczucia niż przed tym jak kasa była w banku . Jakoś energetycznie „coś” się odmieniło , czuję, jakbym się od czegoś zdecydowanie uwolnił… jakby fakt ze mam pieniądze przy sobie dawało o wiele więcej siły niż wcześniej… ciekawe jest , ze choć nie mam wcale jakoś dużo tych pieniędzy..chodzi o jakieś energetyczne połączenia-zniewolenia … wiec dzieląc się tymi odczuciami , być może ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia i , a może jest to cenna wskazówka , której do końca nie rozumiem , lecz wiem ze „coś w tym jest ” , może te doznania będą pomocną wskazówką dla innych…sam nie wiem … liczę , że podpowiecie mi z czym to może być związane, co o tym sądzicie. Pozdrawiam wszystkich kochani 🙂

   • darek
    Lip 08, 2015 @ 06:13:24

    Dobrze zrobiłeś,jeszcze lepiej zrobili by ci którzy mają miliardy na kontach i też by je zaczęli wypłacać w gotówce.To by się wtedy działo,pozdro

   • piotr
    Lip 08, 2015 @ 09:29:27

    ja mam 28 lat i nigdy nie mialem konta w banku C:

   • Evaa
    Lip 08, 2015 @ 14:59:04

    Witaj – robię podobnie – i podobnie odczuwam – trafiłeś chyba w sedno….”.chodzi o jakieś energetyczne połączenia-zniewolenia …” – pozdrawiam ❤