Technika Odcinania Więzi, część 2

.

Poniżej zamieszczam pewne urywki jakie znalazłam w Internecie, które są kontynuacją Techniki Figury Ósemki (przetłumaczone przez Bartosza).  Wszystkie techniki opisane są w książce p. Phyllis Krystal w jęz. angielskim, która nie jest dowolnie dostępna w Internecie.  Są także potworzone warsztaty na całym świecie, na których ludzie wspólnie praktykują te bardzo skuteczne techniki.  Mam nadzieję, że te wyczerpujące opisy Wam się przydadzą.  kr

Odcinanie więzi.

1.  Zapytaj Wyższą Świadomość o to, od której więzi powinieneś się uwolnić najpierw.  Co ci ona przypomina?  Jakiej jest ona struktury?

2.  Poproś, aby została ci ukazana odpowiednia metoda usuwania i narzędzia, które potrzebujesz, aby tego dokonać.

3.  Zacznij ją usuwać w sposób, który jest ci pokazany i umieść tę więź lub jej części w swoim kręgu, aby została lub zostały później zniszczone.

Uzdrawianie miejsca na ciele skąd więź została odłączona.

1.  Sprawdź aby ocenić, czy dana część ciała po zlikwidowaniu więzi potrzebuje uzdrowienia.  Jeżeli tak, umieść swoją prawą dłoń nad tą część ciała – jeżeli jesteś praworęczny.  Jeżeli jest na odwrót, użyj lewej dłoni.  Drugą umieść w taki sposób, aby uzdrawiana część była pomiędzy dwoma dłońmi.  Poproś, aby uzdrawiająca energia została wysłana z Wyższej Świadomości do twoich dłoni.

2.  Sprawdź czy uzdrawianie ma miejsce i poproś, aby trwało do momentu aż będzie kompletne.

3.  Kontynuuj tak jak powyżej, aż wszystkie więzi zostaną usunięte z obu ciał i rozpocznie się uzdrawianie.

Niszczenie więzi.

1.  Zapytaj Wyższą Świadomość jak powinno się zniszczyć stos usuniętych więzi i co z nimi zrobić.

2.  Zacznij niszczenie i poczekaj aż się zakończy, ale upewnij się, że wszystkie części zostały zniszczone ku twojej satysfakcji.

Wyrażanie wdzięczności

1.  W swoich własnych słowach wyjaśnij osobie (tu imię osoby, od której uwalniasz więzy) że ten rytuał będzie obopólnym darem wolności dla was i pozwoli wam wyrażać siebie zamiast kontrolować siebie nawzajem.

2.  W wypadku przecinania więzi z rodzicem podziękuj (imię) za jego lub jej udział we wprowadzeniu ciebie w ludzkie ciało.  (Jeżeli nie dotyczy rodzica przejdź do części 4)

3.  Podziękuj mu lub jej również za wszystko za co jesteś wdzięczny i za każdą możliwą pobraną naukę.

4.  Jeżeli nie dotyczy to rodzica, podziękuj (imię) za wszystko czego się nauczyłeś z tego związku.

Proszenie o wybaczenie i wybaczanie.

1.  Poproś (imię), aby wybaczył ci wszystko co kiedykolwiek uczyniłeś aby go zranić w jakikolwiek sposób w tym życiu lub w innych.  Nie musi ci przebaczać, ale ty musisz go o to poprosić.  Możesz generalizować, lub być szczegółowy.

2.  Poproś Wyższą Świadomość, aby zesłała na twoją stronę Trójkąta (ty, Wyższa Świadomość i ta druga osoba)  przebaczanie za jakąkolwiek krzywdę (imię) spowodował tobie w tym lub jakimkolwiek innym życiu.  Skieruj przebaczenie, które otrzymujesz od Wyższej Świadomości do (imię).  Możesz generalizować, lub być szczegółowy.

Odsyłanie

1.  Skieruj (imię) do wyprowadzenia się z twojej wewnętrznej przestrzeni, aby cię uwolnić i aby być kierowanym tylko przez Wyższą Świadomość.   Odeślij (imię) z twoim błogosławieństwem.

2.  Wyczyść krąg, który zawierał (imię) w jakikolwiek sposób wskazany przez Wyższą Świadomość.

Usuwanie starych, zapożyczonych postaw i rytualna kąpiel.

1.  Teraz musisz usunąć i zniszczyć wszystkie postawy, które zapożyczyłeś od (imię), ale które ciebie nie wyrażają.  Ich symbolami są ubrania, które masz na sobie w swojej wewnętrznej wizji.  Zdejmij wszystko i utwórz z nich stos, aby zniszczyć je później.

2.  Potrzebujesz również usunąć wszystkie subtelne postawy zapożyczone od (imię).  Dokonasz tego przez rytualną kąpiel.  Poproś Wyższą Świadomość, aby pokazała ci wodną formę, w której będziesz brał kąpiel.  Może to być ocean, rzeka, staw, jezioro, wodospad, twoja wanna, prysznic lub cokolwiek innego.

3.  Poproś o coś do wyszorowania całego ciała, aby uwolnić je od jakichkolwiek subtelnych naleciałości z twojego związku z (imię).  Weź je jak będziesz wchodził do wody i ciesz się w trakcie usuwania pozostałych postaw, które nie należą do ciebie.

4.  Wyraź swoją wolność w jakikolwiek sposób pokazane ci jest przez Wyższą Jaźń.  Daj się ponieść temu ćwiczeniu z tak wielkim entuzjazmem i radością na jaką tylko możesz się zdobyć.

5.  Zapytaj Wyższą Świadomość jak zniszczyć stos ubrań, które reprezentują stare postawy, które nie są już dłużej potrzebne.  Upewnij się, że zniszczyłeś każdy skrawek tak, aby były dokładnie unicestwione.

Znajdywanie tymczasowego okrycia w Drzewie.

1.  Jesteś teraz bezbronny i potrzebujesz tymczasowego okrycia do czasu, aż odkryjesz własne postawy.  Znajdziesz to okrycie w gałęziach lub korzeniach Drzewa.  Poproś zatem Wyższą Świadomość, aby pokazała ci drzewo które jest twoim symbolem bezpieczeństwa lub oparciem, które mamy w sobie.  Nie musisz znać jego nazwy.

2.  Popatrz na korzenie lub gałęzie, aby znaleźć bezpieczne okrycie.  Jak tylko je znajdziesz załóż je i obwiąż się paskiem jeżeli jakiś jest.

Używanie Drzewa jako symbolu bezpieczeństwa.

1.  Zwróć się twarzą do drzewa i obejmij pień rękoma aby je przywitać, ale również aby upewnić się że jest na tyle silne i wytrzymałe, że wytrzyma obciążenie twojego ciała.

2. Stań plecami, lub usiądź 15 cm od pnia i pozwól sobie na niego opaść wiedząc, że cię wesprze.

Otrzymywanie pożywienia od Kosmicznych Rodziców.

1.  Zidentyfikuj się z drzewem  i wyobraź sobie, że wypuszczasz swoje korzenie głęboko do Matki Ziemi tak,  jak to robi drzewo, aby pobrać potrzebne pożywienie od Kosmicznej Matki.

2.  Wdychaj cokolwiek potrzebujesz i czego nie dostałeś od ludzkiej matki jak miłość i uczucie, akceptacja, współczucie i cokolwiek innego czego brak odczuwasz.

3.  Wydychaj cały gniew, rozgoryczenie, rozczarowanie i inne tego typu emocje połączone z twoją własną matką.

4. Skieruj się tak jak drzewo ze swoimi gałęziami i liśćmi ku słońcu, Kosmicznemu Ojcu i wdychaj cokolwiek jest ci dawane z tego źródła pożywienia. Wydychaj wszystko co może cię ograniczać przed otrzymywaniem tego. Możesz określić co chcesz aby było ci dane, czego ojciec nie był w stanie dać ci gdy byłeś dzieckiem.

5.  Teraz wdychaj z tych obu źródeł każdym oddechem i poczuj jak dwa strumienie pożywienia przepływają przez twoje ciało, przywracając równowagę, której potrzebujesz między siłami Yin i Yang Ziemi i Słońca.

6.  Pozostań tak połączony wdychając cokolwiek jest ci dawane i pamiętaj, aby podziękować Kosmicznym Rodzicom, którzy są połączoną formą Wyższej Świadomości.

Powracanie do świadomego ciała.

1.  Wróć do przytomnej świadomości twojego ciała.  Porusz nim i przejmij kontrolę wyginając plecy, ruszając głową i rozciągając ręce i nogi.

2.  Powróć w pełni do tu i teraz w (data i miejsce).

3.  Gdy będziesz gotów, powoli otwórz oczy pamiętając, że na początku wszytko będzie bardzo jaskrawe.

4.  Nie omawiaj z nikim tej sesji przez co najmniej 3 dni, aby utrzymać energie wewnątrz siebie dla  efektywności.

5.  Napisz list do osoby, od której odcinałeś więzy deklarując wzajemną wolność.  List powinien akcentować tylko pozytywne efekty.  Nie wysyłaj mailem ani fizycznie tego listu.

——-

Przetłumaczył Bartosz, edycja Krystal

http://www.krystal.cnchost.com/cut-ties.htm

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. piotr
  Lip 11, 2015 @ 23:12:28

  u mnie wszystko okej ja tego nie potrzebuje

 2. darek
  Lip 11, 2015 @ 22:37:41

  Znacie jakiś sposób jak szybko nauczyć się języka obcego np.angielski najprostszy i uniwersalny

 3. krystal28
  Lip 11, 2015 @ 06:48:36

  W sobotę, 11 lipca o 18.00 czasu polskiego jest organizowana przez Deepaka Choprę Światowa Medytacja dla Współczucia, jeśli ktoś chciałby się przyłączyć:

  https://chopracentermeditation.com/globalmeditation

  „Współczujący świat zaczyna się od Ciebie …” ❤

 4. Omstan
  Lip 09, 2015 @ 20:46:32

  Dzięki Krystal z wykonaną pracę dla dobra wspólnego. To co przedstawiłaś to jest bardzo fajny rytuał, ja natomiast znam inny, krótszy sposób na przecinanie więzi do osób i sytuacji podany przez AA Michała i Jesusa Sanandę.
  Archanioł Michał
  Weźcie w posiadanie ten Wszechmocny Miecz Światła który Ja Wam tutaj przekazuję. Miejcie go zawsze przy sobie i wzywajcie go gdy tylko jesteście oblegani przez nieodpowiednie Siły. Jest to Czas w którym musicie zdecydowanie i jednoznacznie postawić kres wszystkim tym Siłom które chcą Was osłabić, albowiem teraz Zło zaczyna odziewać się w nową szatę i zaczyna dopasowywać się swoim nowym zachowaniem by móc dalej niepostrzeżenie prowadzić a Jestem Archanioł MICHAŁ i Ja występuję tutaj naprzód bo należy uwolnić się od uzależnień (*zależności od kogoś, Ciemną Grę.

  JA, (podaj tutaj swoje imię i nazwisko)
  SIŁĄ MOJEJ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI ZARZĄDZAM
  ŻE MÓJ WSZECHMOCNY MIECZ ŚWIATŁA BOGA
  UWALNIA MNIE OD… (podaj tutaj dany Stan)
  TO DZIEJE SIĘ TERAZ I JA DZIĘKUJĘ ZA TO BOGU.

  Te Słowa służą Wam jako „prowadzący sznur”, jako wzór i Wy możecie i powinniście zawsze wybierać/dołączać kilka własnych Słów jeśli wydaje się Wam to odpowiednie i na miejscu. Ten nowy Miecz Światła który przybyłem Wam przekazać zawiera Jakość Światła która działa natychmiast uwalniając Was od obcych Energii, przez co te Energie – o ile pozostajecie cały czas na Drodze do Światła – nie mogą już nigdy więcej do Was powrócić.
  BOSKI MIECZ ŚWIATŁA
  ————————————
  JESUS SANANDA
  To jest aktywna Miłość o którą teraz chodzi. Aktywna Miłość znaczy: być aktywnym!
  Nie znosić już dłużej tego co jest nie do zniesienia, nie znosić już dłużej tego co nigdy nie powinno do Was wkroczyć, nie pozwalać już więcej na to, co powinno się
  powstrzymać.
  Ten Czas wymaga „Aktywnej Miłości” a nie Miłości która znajduje niepełne odbicie
  we Wzorcu Pasywności. Dziś od Wojowników Światła wymagane jest zdecydowanie,
  aby posługując się swoim Mieczem Światła w sposób zdecydowany, dokładny i
  odważny usunęli z tego Świata to co jest nieodpowiednie.
  To uwalnianie, to przecinanie uzależnień (*zależności), uwalnianie się od Starego
  Systemu i od Ludzi którzy mu służą wymaga Miecza Światła, który przetnie każdą z
  tym więź.To po pierwsze.
  Po drugie – Wy dzięki Waszemu Mieczowi Światła możecie unicestwić wszystkie
  spotkania które opierały się na starej Energii niejasnej (*zagmatwanej) Harmonii,
  poprzez to iż Zarządzicie, aby wszystkie więzy z Ludźmi lub z otoczeniem w którym
  byliście zostały przerwane.
  Zarządźcie następująco:
  ZARZĄDZENIE:
  ————————————————————————–
  JA, (imię i nazwisko),
  ZARZĄDZAM SIŁĄ MOJEJ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI
  ABY WSZYSTKIE WIĘZI DO TEGO CZŁOWIEKA:
  (podaj tutaj tą osobę),
  ABY WSZYSTKIE WIĘZI DO TEJ SYTUACJI:
  (podaj tutaj tą sytuację),
  ZOSTAŁY PRZECIĘTE – PRZEZ BOSKI MIECZ ŚWIATŁA,
  NAD TYM ZARZĄDZAM TERAZ W MOJEJ BOSKOŚCI.
  ————————————————————————–
  Dzięki temu docieracie do swojej Mocy – to jest Droga do całkowitego samo-decydowania, poprzez to że posługujecie się, stosujecie i korzystacie z Miecza Światła ze Źródła Bytów. I to jest Służba Miłości albowiem gdy łączą się Ludzie i Rzeczy które są obce w swojej istocie – należy je przeciąć.
  „Gierki Władzy” Ciemnych są obce istocie Człowieka, gry, które Ludzie grają między sobą w związkach, międzyludzkie stosunki między Kobietą a Mężczyzną, Rodzicami a Dziećmi są jeszcze nadal ekspresją Starych Wzorców Życiowych i nie pasują do Przebudzonego Człowieka.
  To zostanie teraz przecięte i Miecz Światła przecina Rodziny, wszystkie warstwy
  społeczne i uwalnia jednych od drugich, jedno od drugiego.
  Miłość ma wiele twarzy ale zawsze jedno Źródło z którego wypływa: Ducha który wie o Źródle. Dzisiaj należy przypiąć do pasa Miecz Światła, przymocować u Szaty która o Was mówi i należy przeciąć więzi do Ludzi i Rzeczy które nie należą już więcej do Waszego Życia.
  Więc idźcie, bo Miłość potrzebuje Waszego Światła i potrzebuje Waszej
  jednoznaczności we wszystkich czynach i ona potrzebuje: Boskiego Miecza Światła.
  To Ja Jestem, samą Miłością, Ja Jestem tym który łączy wszystkie aspekty Miłości
  Ja jestem
  JESUS SANANDA

  źródlo: Galaktyczna kawiarenka

  • Adela
   Lip 10, 2015 @ 09:25:54

   Witami serdecznie, pozdrawiam Krystal i innych. Ja stworzyłam sobie taki Miecz Światła rok temu i korzystam z jego mocy i ochrony. Pomaga mi. Dziękuję bardzo za tego bloga Krystal .

   ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: