Simon Parkes 12 i 17 marca 2020 – Koronawirus jako przykrywka

.

17 marca 2020  @realDonaldTrump  „Świat prowadzi wojnę z ukrytym wrogiem. MY WYGRAMY!”

.
(najpierw wytłumaczenie dlaczego złodziej wyniósł wirus we fiolce).  Proszę nie wyobrażaj sobie, że jeśli zamierzasz ukraść coś, możesz wynieść wielkie, wyłożone ołowiem, pudełko, jeśli jesteś w zabezpieczonym obiekcie.  Co zrobił ten osobnik to wyjął trochę próbki z szalki Petriego i umieścił ją w czterocalowej fiolce, którą mógł włożyć do kieszeni.  A ponieważ tam pracował, wiedział, że nie przeszukują ich, kiedy pracownicy ciągle wchodzą i wychodzą.
.
Czarne kapelusze miały intencję aby zniszczyć gospodarkę z dwóch powodów.  Po pierwsze, nadzieja, że uniemożliwi to ponowne wybranie prezydenta Trumpa, po drugie wyprzedziłoby to reset (jest to termin, którego używamy, gdy dobrzy faceci chcą przywrócić równowagę gospodarki, podczas gdy czarne kapelusze nie chcą równowagi ekonomicznej).

Zniszczenie gospodarki zrobiłoby wiele rzeczy, po pierwsze, faktycznie wpłynęłoby na gospodarkę świata i  bardzo by osłabiło kraje i mogłoby to zmniejszyć zdolność Ameryki do finansowego zresetowania, ponieważ wszystkie rezerwy pieniężne zostałyby wpompowane, aby utrzymać międzynarodowe korporacje na rynku.

Wiele krajów umieściło uzbrojonych żołnierzy na ulicach. To szok w Europie Zachodniej. Czego nie widzieliśmy od czasu drugiej wojny światowej. Musimy zadać sobie pytanie, dlaczego chcemy, aby uzbrojeni żołnierze wymuszali godzinę policyjną. I tak zwykli ludzie pozostaliby w domu.  A my mamy te interesujące kraje mające żołnierzy na ulicach, które mają bardzo silne połączenie z Watykanem, albo w których ukrywa się wiele czarnych kapeluszy.
.
Wojsko w Stanach Zjednoczonych zostało w końcu zepchnięte do granic wytrzymałości z całym tym złem, które się wydarzyło. I powiem wam to: ci z was, którzy byli bystrzy i pamiętają jakiś czas temu w zeszłym roku, jak jeden z ochroniarzy prezydenta Trumpa został otruty.  Było wiele prób zabicia Prezydenta i powiem, że tym razem był to punkt zwrotny, ponieważ nie była to próba zabicia Prezydenta, to byla próba zabicia pierwszej damy, Melanii.  Najlepszym sposobem na dotarcie do kogoś jest przez jego rodzinę.  Więc pomysł polegał na zabiciu pierwszej damy, a potem udałoby się doprowadzić prezydenta do wycofania się.  Jednak to się nie udało. 
.
Pamiętacie na YouTube helikoptery Blackhawk wieczorem w Los Angeles – 10 lutego 2019r.? 
.
.
Ludzie mówili, że są to po prostu manewry.   Nie robimy ćwiczeń w środku miasta z helikopterami Blackhawk 30 stóp nad ziemią.  I pamiętacie, jak siły specjalne weszły do nieużywanego budynku, co należał do Chińczyków używając dynamitu do wysadzenia frontowych drzwi, wynieśli stamtąd metalowy pojemnik.  Mogę wam powiedzieć, że to był Kovac19 (koronawirus), wirus gotowy do wypuszczenia w Ameryce w zeszłym roku, aby zniszczyć prezydenta Stanów Zjednoczonych i aby doprowadzić do załamania gospodarczego w Ameryce.  Więc co mamy teraz, mamy czarnego kapelusza, który chce kupić potajemnie koronawirusa.  Nie może go dostać nigdzie indziej, ponieważ wojsko wszystko pozamykało, więc oferuje wiele, wiele milionów temu pracownikowi laboratorium. Pertraktacja nie dochodzi do skutku i czarny kapelusz zabija pracownika, który chciał uciec z fiolką.  Fiolka rozbija się o kamienną podłogę i wirus wydostaje się w Chinach. 
.
20,000 żołnierzy Stanów Zjednoczonych zarówno w mundurach, jak i nie, przemieszcza się teraz w małych grupach po Europie, których nazwiemy chłopcami TrumpaChłopcy Trumpa działają w wielu krajach, szukając czarnych kapeluszy.  Ciemne rządy spowalniają te akcje, więc wojsko działa pod przykrywką koronawirusa.  Obecnie trwa cicha wojna,  nie wojna z czołgami, bombami i pociskami.
.
Jest to ukryta wojna po obu stronach, ale mogę powiedzieć, że tak właśnie grają ludzie, którzy mają władzę w całej Europie.  Cięcia są w Europie, telefony komórkowe są wyłączane.  Przeżywamy najciekawszy czas, to nie jest czas strachu, ale jest to czas zmian i jedna strona wyjdzie z tego zwycięsko.  Nie będzie już więcej status quo.
.
Wirus nie tylko wpływa na osoby starsze, ale może również wpływać na młodych ludzi, ponieważ został zaprojektowany do pracy w stanie nieaktywnym w temperaturze 4 stopni Celsjusza.  Jest to temperatura lodówki, ponieważ został wyhodowany i jest przetrzymywany w lodówce, dzięki temu żyje przez około 12 godzin na zimnej powierzchni.  Jest zabijany przez światło ultrafioletowe, przez słońce i ciepło nie jest dla niego dobre.  Jeśli jesteś w miejscu mokrego zimna, wirus całkiem dobrze się rozwija i dlatego rządy mają nadzieję, że nadejdzie lato i sobie z tym poradzimy.  Nie zdziwiłoby mnie, gdyby niektóre naprawdę duże nazwiska oświadczyły, że mają wirusa i rzekomo umarły lub zniknęły z tego powodu.  Te osoby zejdą pod ziemię.  Gdy ten wirus został uwolniony, to zmieniło cala grę, ponieważ wysłało to wiadomość do białych kapeluszy, że ciemni nigdy nie pójdą na kompromis, nigdy nie przyjdą na negocjacje.
.
Ci ludzie są po prostu szaleni i po raz pierwszy grupa wojskowa zdecydowała, że nie mają nic do stracenia, jeśli ciemni próbują pozbyć się Prezydenta, zmiażdżyć Konstytucję, zniszczyć gospodarkę Ameryki.  W zasadzie wojsko i wywiadowcze białe kapelusze mobilizują się teraz, tak jak robią to czarne kapelusze.
.
Ciemni zostali zaskoczeni, gdyż ten wirus nie miał zostać wypuszczony w Chinach.  W związku z czym są w niekorzystnej sytuacji, dlatego powinniśmy zobaczyć zniknięcie niektórych głośnych ludzi.
Gra dla tych złych ludzi zbliża się ku końcowi.  Mielibyśmy naprawdę kłopoty z tym, gdyby wirus nie został uwolniony w Chinach.  Bardzo mi przykro dla chińskiej społeczności, nie prosili o to, ale mieli laboratorium na swoim terenie, więc jeśli chcesz bawić się ogniem, czasem ogień wymyka się spod kontroli i parzy twoje palce.
.

 

 

.

12 marca 2020:

Simon twierdzi, że informacje otrzymane przez jego źródło sprawdziły się w 100%.
.
Koronawirus jest  bronią biologiczną wyprodukowaną w laboratorium w Wuhan, Chiny.  W Chinach został  rozpowszechniony przypadkowo.  Pracownik tego laboratorium dostał propozycję sprzedaży tego wirusa za wielkie pieniądze.  Zgodził się spotkać z potencjalnymi kupcami na bazarze w otwartej przestrzeni.  Jednak nie doszło do zgody ceny i pracownik został przez nich zastrzelony.  Gdy upadł, fiolka w jego posiadaniu rozbiła się uwalniając wirus.
.
Wirus miał być uwolniony przez małą grupę ciemnej elity później i w innym kraju, aby spowodować strach i krach gospodarczy na świecie.  Celem tego wirusa nie jest depopulacja.
.
Drakońska reakcja ze strony rządów była spowodowana wiedzą, że wirus jest bronią biologiczną.
.
Jest kilka wersji tego wirusa – ten bardziej szkodliwy jest w Iranie i Włoszech, słabszy rozprzestrzenił się w Chinach.
.
Maski, rękawiczki są ważne, gdyż ludzie wtedy nie dotykają bezpośrednio  ust i nosa, co głównie powoduje zarażenie wirusem. Wirus możne przeżyć na powierzchni przez długi czas, dlatego są ważne ochronne rękawiczki i częste mycie rąk.  Słońce i światło ultrafioletowe osłabiają wirusa
.
Wirus pochodzi genetycznie od żmiji i dlatego organizm ludzki nie jest na niego odporny.
Ten wirus powinien być traktowany poważnie.  Bądźcie uważni, lecz nie poddawajcie się strachowi.
.
MMS (chloryn sodu) jest potężnym środkiem na wirusy, bakterie, grzyby,  (brać ściśle wg przepisu, popularny  przepis to 3 uaktywnione krople co godzinę przez 8 – 10 godz. dziennie przez kilka tygodni. kr).
Także cynk, wit. C
.
Ludzkość będzie całkowicie uwolniona od babilońskiego systemu finansowego za około 12 lat.
.
Przekład Krystal
.
https://www.youtube.com/watch?v=3QJ8EpPtEoI&t=314s

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. rafcio
  Mar 22, 2020 @ 14:43:36

  Co do chlorynu sodu MMS osobiście mogę potwierdzić jego działanie. W 2017 roku wyjeżdżałem do Demokratycznej Republiki Kongo w Afryce. Dosyć powszechne są tam zachorowania na malarię. Przestudiowałem sporo na ten temat bo nie uśmiechało mi się przez prawie miesiąc trucie lekiem Malarone, który nie dosyć że nie daje 100% pewności (około 75%) że nie zarazimy się malarią to w dodatku ma całe mnóstwo skutków ubocznych. Drążąc temat malarii trafiłem na książkę Jima Humble dotyczącą MMS i jego praktycznie 100% skuteczności w zwalczaniu malarii. Zakupiłem na drogę dla siebie i znajomych 50ml buteleczkę. Podczas pobytu tam okazało się że zachorował człowiek od którego wynajmowaliśmy dom. W sobotę pojawił się smutny z informacją że niebawem musi iść do szpitala, gdyż przeszedł test i ma zdiagnozowaną malarię. Wówczas zaproponowałem mu wypicie 18 kropli MMS aktywowane 90 kroplami naturalnego soku z limonki. Człowiek ten przystał na to. Na drugi dzień spotkaliśmy go na ulicy miasteczka i zapytałem jak samopoczucie. Powiedział że jest OK tylko strasznie dużo się poci. Jako że to była niedziela na drugi dzień miał udać się na ponowne badanie. Jakież było jego zdziwienie kiedy okazało się że miał ujemny wynik !!!
  Po raz drugi MMS zastosowałem już osobiście na sobie. Pod koniec listopada ub roku wróciłem z Filipin. Nagły skok temperatur po powrocie (tam 30 stopni u nas około zera) spowodował że złapała mnie jakaś silna infekcja. Temperatura ok 39 stopni, katar i zainfekowane gardło. Na drugi dzień miałem udać się do lekarza, ale coś mnie tknęło i pomyślałem czemu by nie wypróbować na sobie MMS. W pierwszym dniu z obawy przed reakcją organizmu wziąłem tylko 6 kropli (podzielone na dwie dawki po 3 krople co 2 godziny po południu) W nocy bardzo mocno się pociłem, prześcieradło pode mną było dosłownie mokre. Rano miałem jeszcze stan podgorączkowy ok 37 stopni. Postanowiłem wziąć większą dawkę i przez cały dzień przyjąłem 4 dawki (co 2 godziny każda) po 4krople. Nie miałem żadnych skutków ubocznych jakie czasami są spotykane (nudności, biegunka) Jedynie w nocy znowu nawiedziły mnie bardzo obfite poty. Jednak rano czułem się już świetnie. Miałem ok temperaturę 36,6 i zaczął się proces odksztuszania flegmy co przy normalnym leczeniu zdarza się dopiero po 5-6 dniach. Co najciekawsze to pozbyłem się lejącego kataru, który praktycznie zrobił się bardzo gęsty i ustąpił zupełnie po 4 dniach ( 3 dni od wzięcia MMS) Do tej pory zawsze katar u mnie utrzymywał się od 7 do 10 dni. Co ciekawe mój pracownik zaraził się ode mnie tym samym wirusem i gdzieś 3 dni po tym jak ja już byłem zdrowy on się rozłożył. Zaproponowałem mu oczywiście leczenie MMS jednak od odmówił i pojechał do lekarza. Tam otrzymał receptę na całą siatkę leków za które wydał ponad 100 złotych. I przy leżeniu w łóżku i stosowaniu zapisanych leków (w tym antybiotyku) jego pełne wyleczenie zajęło 8 dni ! Jestem wręcz pewien że MMS poradziłby sobie również z koronowirusem. Ważne jest żeby włączyć go na początku po zaistnieniu objawów choroby a nie dopiero wtedy jak choroba się rozwinie i zaatakuje płuca. Chociaż i wówczas uważam MMS nie byłby na straconej pozycji. Uważam że w przypadku koronawirusa najskuteczniejszy będzie protokół Clary a więc 6 kropel rano godzinę po śniadaniu i kolejne 6 kropel po godzinę po obiedzie. Jeśli na następny dzień poprawa nie będzie satysfakcjonująca powinniśmy zwiększyć dawkę do 7 kropel 2 razy dziennie. Chyba że w poprzednim dniu mieliśmy skutki uboczne jak wymioty lub nudności co naprawdę nie zdarza się często, wówczas nie należy zwiększać dawki do 7 kropel dwa razy dziennie, a dawkę 12 kropel dziennie podzielić na 4 porcje po 3 krople co 4 godziny. Ważnie ostrzeżenie też dla osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe. MMS rozrzedza krew i może spotęgować działanie tych leków. Stąd na okres brania MMS należy bezwzględnie odstawić je na te 3-5 dni.

  Odpowiedz

  • krystal28
   Mar 22, 2020 @ 21:46:22

   Rafcio, dziękuję Ci za podzielenie się Twoimi doświadczeniami z MMS. Ostatnią stosowaną metodą to branie 3 kropli co 1 – 2 godziny przez 8 – 10 godzin. Organizm to dobrze toleruje i ta metoda jest skuteczna, ponieważ MMS i tak może przetrwać we krwi 1 do 2 godzin. Ja biorę od lat MMS z sukcesem od czasu do czasu. Kilka tygodni temu wyleczyłam się tą metodą z bakterii. Brałam ok. 10 dni. Do litrowej szklanej butelki wpuszczałam 24 kropli MMS, aktywowałam 24 kroplami 50% roztworu kwasu cytrynowego, wypełniam filtrowaną lub destylowaną wodą i co około godziny odmierzałam do szklanki 1/8 porcji. Popijałam wodą lub jakimś sokiem dla zabicia smaku (bez dodatku wit C, gdyż wit C neutralizuje MMS). To była moja dawka dzienna. Gdyby świat o tym wiedział nie byłoby problemu koronowirusa i innych patogenów.

   Odpowiedz

   • HENRY
    Mar 27, 2020 @ 09:11:27

    Prosze wytłumaczyć mi,dlaczego 24 krople +24 krople nalezy umiescic w pojemniku 1L i pic ze szklanki 1/8 dawki .?Czy coś przeoczyłem np. uzupelnienie wodą pojemnika 1 L?Dziękuję.

    Odpowiedz

   • Satya
    Kwi 02, 2020 @ 21:56:59

    Mam pytanie a czy można MMS aktywować kwasem solnym? Gdzieś taki przepis znalazłam i tak stosuję 4 krople mms + 4 krople kwasu solnego, dolewam wody i pije co 2h 5 x w ciągu dnia. Czy tak jest dobrze czy za dużo. Piję już 5 dzień, czuję się świetnie, przeszło mi uczulenie/wysypka którą miałam od dłuższego czasu, miałam bardzo zapchane zatoki i jakieś polipy/strupy w nosie, bardzo bolał mnie nos nie mogłam nawet go dotknąć. Po dwóch dniach przyjmowania mms wszystko zaczęło ustępować, mogłam już swobodnie oddychać przez nos, zeszło uczulenie. Często się wypróżniam mam wrażenie jakby wszystkie złogi ze mnie schodziły. Nie wiem tylko jak długo mam to przyjmować. Zaczęłam brać profilaktycznie przed koronawirusem nie spodziewałam się nawet, takich efektów

    Odpowiedz

    • krystal28
     Kwi 02, 2020 @ 23:52:27

     Satya, gratuluję rezultatów. Ja używam 50% roztworu z cytrynowego kwasku w proporcji 1:1. Inni używają sok z cytryny 1:5. Jeśli Twoja metoda jest skuteczna to nie widzę powodu, aby coś zmieniać. 2 – 3 tygodnie powinno wystarczyć na pozbycie się patogenów. Twój organizm Ci podpowie kiedy zakończyć. Myślę, że 3 krople co 1 – 1.5 godziny są łagodniejsze dla organizmu.

 2. Cosmic
  Mar 21, 2020 @ 21:40:05

  Blushield na 5G. Kupiłem i działa naprawdę dobrze:
  https://www.blushield-nl.com/
  Kupując w Holandii przesyłka przyjdzie z Nowej Zelandii, gdzie zostanie naliczone cło. z UK ale jeszcze przed wejściem Brexitu, nie płaciłem cała. Zakup poniżej 1000 euro jest mniej opodatkowany na cle niż pow. tej kwoty. Jako opis tłumaczenia można wpisać wzmacniacz WiFi 🙂

  Odpowiedz

 3. Leelee
  Mar 20, 2020 @ 23:49:29

  Tutaj rowniez podobne wiesci
  Wiedza i Informacje od Kolegi Haralda Thiersa

  Odpowiedz

 4. krystal28
  Mar 20, 2020 @ 17:08:13

  dzięki za zauważenie, sodium chlorite => chloryn sodu

  Odpowiedz

 5. Naciek Kajak
  Mar 20, 2020 @ 16:38:53

  NIE „chlorek sodu” – Chlorek sodu, NaCl – sól kuchenna – tylko:
  Chloryn sodu. Chloran(III) sodu, NaClO2.

  Rav wcześniej to zauważył, poprawione – kr

  Odpowiedz

 6. rav
  Mar 20, 2020 @ 10:43:19

  Mms to chloryn sodu, nie chlorek, chlorek sodu to sól

  Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: