Bashar – Rok 2020, Oko Cyklonu

.

Rok 2020 zaczął się intensywnie i nie ulega wątpliwości, że będzie on kluczowym rokiem w historii świata.  Akcja w Iraku i Iranie zneutralizowała w dużym stopniu ciemne siły, po których świat będzie bezpieczniejszy.  Początek końca opresji w Iranie?  (Iran jest następny – Q).  Muzułmańscy ekstremiści w rządzie Iranu myśleli, że po wystrzeleniu 15-tu pocisków na bazy am. w Iraku w odwecie za śmierć Soleimani’ego, strona amerykańska odpowie tym samym na Iran.  Dlatego zestrzelili samolot ukraiński z uciekającymi, panikującymi (po aresztowaniu 34 komandorów Soleimani’ego), ciemnymi Irańczykami (aby nie mogli sypać za granicą) i obwinią za to Trumpa.  Ten ruch warcabowy im się nie udał, gdyż nie było reakcji ze strony USA i musieli się przyznać do “pomyłki”. Tymczasem globalistyczne media groteskowo porównały śmierć jednego z najbardziej niebezpiecznych irańskich terrorystów do śmierci księżniczki Diany m.in. (Oni prowadzą aktywną wojnę na wasze umysły – Q)  USA komunikuje się z Iranem przez niekonwencjonalne kanały za pomocą ambasady szwajcarskiej. Te informacje podaję z kilku wiarygodnych źródeł, jednak uważajcie je za moją opinię.  (Patrioci mają kontrolę.  Oglądacie przedstawienie. – Q)

Bashar w innym filmiku został zapytany, jakie będzie najbardziej znaczące wydarzenie i gdzie w roku 2020.  Odpowiedział, że jest wielkim prawdopodobieństwem, że coś bardzo zauważalnego, rozstrzygającego w zrozumieniu socjalnym, politycznym i zabronionych okoliczności się wydarzy gdzieś we wschodniej Europie i to zmieni wiele rzeczy.  To stanie się jesienią, we wrześniu lub wcześniej.  Traktuję tę przepowiednię poważnie, gdyż Bashar przepowiedział 9/11 i permanentne zmiany w USA po wyborach prezydenta Trumpa. kr

 

.

Dzień dobry tego dnia waszego czasu, jak się macie!

Ta transmisja została zatytułowana Rok 2020, Oko Cyklonu.
W tej chwili chcielibyśmy zająć się tym trochę poważniej, porozmawiać
od serca do serca.

To co nadchodzi, jest bardzo ważne, jeśli chodzi o wasz czas.
Powiedzieliśmy, że wasz rok 2020 jest kluczowym punktem w tym, co nazywacie waszą historią.  Przechodzicie przez bardzo konkretny moment, przekraczając bardzo konkretny próg.  Tak więc w tym momencie ważne jest, aby pewne stany bycia były dla was najważniejsze, aby pomóc wam w tym czasie przekroczyć ten próg w pozytywny i konstruktywny sposób.

To co nastąpi później, będzie bardzo mocno uzależnione od tego, co zrobicie i kim będziecie w roku 2020.  W szczególny sposób wzmocnimy te idee, którymi mamy zamiar  się z wami podzielić pod koniec tego przekazu w medytacji holotopowejAle na razie chcielibyśmy, aby każdy z was wiedział jak ważne jest, abyście naprawdę byli sobą w nadchodzącym roku i jak bardzo ważne będzie dla was podejmowanie decyzji zgodnymi z waszym najlepszym rozeznaniem i jak ważne będzie i jak ważne jest, aby pozostawać w centrum cyklonu.

Bo jeśli mogę użyć waszego potocznego języka:  Rok 2020 będzie szalony!

I niezwykle ważne jest, abyście pozostawali, jeśli chcecie być w określonym pociągu (na pewnej linii czasowej – kr), w oku cyklonu, gdzie jest spokój, choć możecie widzieć burzę szalejącą wokół was, wirującą wokół was, grzmiącą i błyskającą wokół was.

To jest ważniejsze niż było kiedykolwiek wcześniej i ważniejsze niż będzie przez całkiem długi czas w przyszłości.  Podczas tego przekraczania progu, w tym kluczowym roku
bądźcie w pokoju, bądźcie scentrowani w oku cyklonu.  Dlatego gorąco zachęcamy każdego z was, abyście naprawdę podsumowali to, kim naprawdę jesteście i jakie podejmujecie decyzje.  I jak są  one zgodne lub niezgodne z tym, z czym naprawdę życzycie sobie, aby był wasz świat.

Damy wam sugestię, która może wam pomóc.  Dla większości z was przynajmniej do pewnego stopnia jest znajome, jak funkcjonuje nasz świat, kim jesteśmy, jak myślimy i do jakiej rzeczywistości was zachęcamy, abyście mogli w końcu doświadczyć więcej kontaktu z nami i my z wami.

Bardzo ważne jest, aby ustawić scenę, położyć fundamenty na kolejne lataW stanie bycia, który reprezentuje to, co jest najbardziej harmonijne z wibracjami, które z wami dzieliliśmy, które są reprezentatywne dla naszej rzeczywistości.  Jeśli chcecie mieć taką rzeczywistość, przejdźcie do wersji Ziemi, w której możemy otwarcie i swobodnie ze sobą współdziałać, w pięknie, harmonii, kreatywności i miłości.

I mieć zdolność zaglądania głęboko w siebie

I nie pozwólcie, aby idea oparta na strachliwej opinii zastąpiła waszą głęboką wiedzę o tym, kim naprawdę chcecie być i w jakim świecie wolicie żyć.

Dlatego w nadchodzącym roku zachęcamy was, abyście pozwolili sobie na pozostawanie w spokoju w oku cyklonu.

Zastanówcie się, jak my zareagowalibyśmy na to, co się wydarzy i na okoliczności, sytuacje i możliwości, które pojawią się w waszym roku 2020.

I z tego centrum równowagi, spokoju, pewności  i wiedzy, w swoich działaniach, w waszych relacjach, w waszym zrozumieniu innych, których możecie napotkać, stwórzcie wizję świata, w którym naprawdę wolelibyście żyć.  Świata, który zawiera zdolność do interakcji z nami i innymi istotami takimi jak my.  Świata, który zawiera zdolność do rozwijania waszego rozsądku i intuicji zamiast ich kurczenia się.  Abyście mogli odbierać jako bardziej odbiorcza antena informacje o wyższej częstotliwościPozostając w centrum oku cyklonu, będziecie znacznie bardziej receptywni na obrazy, informacje, które zawsze wam wysyłamy.

Pamiętajcie to!

I weźcie to sobie do serca.

Nigdy was nie opuścimy.

To wy nas opuszczacie!

Więc wybierzcie te wibracje, częstotliwości, energie, jeśli chcecie mieć taki świat, który reprezentuje to co według was my zrobilibyśmy, gdybyśmy byli na waszym miejscu. Gdybyście byli nami we wszystkich sytuacjach, które mogą się pojawić podczas nadchodzącej burzy.

Pozostańcie w centrum, bez względu na to, jak może wokół was wirować.  Nie ważne jak straszne może się to wydawać.

Rozpoznawajcie wibracje tych osób, z którymi przebywacie.  Tych, z którymi byście się nie zgodzili na żaden sposób, kształt ani formę.  Oczywiście, to od was zależy, czy dokonacie wyborów, które według was są prawdziwe i nigdy nie powiedzielibyśmy wam, abyście zrobili inaczej.  Wszystko, co robimy, to zachęcanie was do zrozumienia,  jeśli chcecie dostosować się do naszej wersji Ziemi w waszej przyszłości i swobodę interakcji i zabawy z nami wśród gwiazd.

Zawsze pozostawajcie w oku cyklonu, bez względu na to, co szaleje wokół was.

Zaglądajcie głęboko w serce i dokonujecie wyborów.  Bądźcie silni, bądźcie odważni i bądźcie spokojni w nadchodzącym czasie podczas przekraczania progu, gdyż po tym wszystko będzie nasieniem na przyszłe lata.

Zawsze powiększamy i wzmacniamy energie poprzez różne wiry na waszej planecie, aby pomóc zrównoważyć świat i dać wam większą możliwość płynnego przejścia przez ten próg.  Mówiliśmy o transformacji na waszej planecie  od dłuższego czasu i z wami doświadczyliśmy już te rzeczy, które szybko zmieniają się w waszym świecie.  I powiedzieliśmy, że będą one coraz bardziej szalone w tym roku.

Więc nie oceniajcie tego, kim jesteście jako istoty, na podstawie tego, co wiruje wokół was. Koncentrujcie się na tym, kim WOLICIE być I pozostawajcie w centrum oka cyklonu, gdzie jest  spokój w waszych  sercach,umysłach i waszych duszach.

Odpuśćcie te rzeczy, które naprawdę nie są wibracyjnie kompatybilne ze światem.  Zawsze będzie inna ścieżka.  To, że czasami wasze wybory mogą wydawać się ograniczone, nie oznacza, że tak naprawdę jest.  Zawsze istnieje trzecia alternatywa!

Ale jeśli jesteście zdezorientowani w jakimś momencie.  Jeśli czujecie, że jesteście odciągani od centrum, zapytajcie po prostu, co zrobiliby Essassani?  I zróbcie to i wtedy powrócicie do centrum, gdyż znacie nas wystarczająco dobrze, aby wiedzieć, co byśmy wybrali.  Zależy to od was.

Dziękujemy, że pozwoliliście nam mieć z wami tę transmisję od serca do serca i w zamian za ten prezent pytamy, w jaki sposób możemy nadal służyć wam w rozmowach i pytaniach.

Fragmenty przetłumaczyła Krystal

 

22 Comments (+add yours?)

 1. Stanisław Górski
  Apr 04, 2020 @ 20:16:08

  a jak się ma ta opowieść do tych wydarzeń co się teraz dzieją?

 2. Piotr
  Feb 02, 2020 @ 11:49:21

 3. niesforna
  Jan 25, 2020 @ 12:10:25

  Na stronie porozmawiajmy.tv pojawił się komunikat na temat wydarzenia.Co o tym myślicie ?

 4. Omstan
  Jan 13, 2020 @ 07:46:43

  Wg. Plejadan rozpoczęło się Wydarzenie.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/01/wydarzenie-2020-rozpoczecie-liberacji.html?view=flipcard
  Kobra potwierdza, że wczorajsza medytacja osiągnęła masę krytyczną.
  Czyli zwyciężyliśmy!

 5. planetariusz
  Jan 13, 2020 @ 00:58:10

  Witajcie w 2020 Wszystkim życzę aby ten rok był przełomowym, ujawnieniem wszystkiego co dotychczas było w ukryciu. I oczywiście więcej wiadomości od naszej krystal 28.
  ___

  😛 ❤ kr

 6. Renata Ewa Rychter
  Jan 13, 2020 @ 00:38:58

  Zycze wszystkim bloggerom zachowania spokoju,szczerosci ,milosci i budowania pięknej kreacji rzeczywistości łączenia sie w rytm swojego serca z poczuciem pozostania w centrum wydarzeń co moze nam pomoc w tym zawirowanym Czasie.Z miloscia pozdrawiam i zycze mimo wszystko wspanialego czasu.

 7. krystyna
  Jan 13, 2020 @ 00:09:18

  Dziękuję Kochan Krystal za ten czytelny i bardzo na czasie przekaz….Podziwiam Cię za ogrom pracy jaki wkładasz w to co robisz,,,
  __

  💖🙏 kr

 8. Krystyna11
  Jan 12, 2020 @ 22:37:06

  Witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego Dobrego, niech nam wszystkim się darzy i przyniesie co najlepsze dla nas! 🙂

  Dziękuję Krystal za wszystko, co dla nas robisz. 🙂

  Tak się złożyło, że akurat wczoraj dane mi było podczas pewnej rozmowy, przypomnieć sobie o pewnym przekazie w postaci książki – ,,Inuaki- gad,który mieszka we mnie,,.Szybko ją odszukałam w internecie i jest.
  Czytałam ją chyba trzy razy i dzisiaj po rAZ CZWARTY CZYTAłAM JĄ Z ZAPARTYM TCHEM.
  ILEŻ TAM PRAWDY JEST ZAWARTE, ILE SIĘ SPEŁNIŁO I DZIEJE AKTUALNIE, może trochę przesunięte w czasie z tym przejściem.

  Zachęcam do przeczytania te osoby, które tego nie znają i do przypomnienia sobie treści tych, którzy już ją przeczytali. Ile rzeczy wypadło mi z pamięci, tylko trochę pamiętałam, lecz tak ogólnie.

  Zachęcam, bo warto! Takie duże litery mi wskoczyły same, więc je pozostawiam tak właśnie.

  https://soulowicz.wordpress.com/2013/03/12/inuaki-gad-ktory-mieszka-we-mnie/

  ❤ kr

 9. Miracle
  Jan 12, 2020 @ 18:26:39

  Wiejący i szalejący gwałtownymi podmuchami wiatr niesie wraz ze sobą możliwość nowego spojrzenia na Życie.

  Pomimo tego, że go nie widać, to posiada w sobie wielką siłę do poruszania wszelkiej materii. Przede wszystkim symbolizuje on Ducha Chrystusa, którego również nie widać ludzkim wzrokiem, ale posiada w Sobie ogromną i niepojętą przez ego-umysł moc poruszania wszelkich form Życia.

  Jest On niczym nieuwarunkowany i całkowicie spontaniczny w sensie, że nie da się przewidzieć Jego działania; czyli tego kiedy, z której strony i z jaką mocą zawieje. Może On też wstrząsać nami bardzo łagodnie lub nawet gwałtownie, aby przypominać, że to wszystko, co widzimy wraz ze zdobytą z poziomu ego-umysłu wiedzą połączoną z czasem jest iluzją. Tymi wstrząsami kieruje On również naszą uwagę do wnętrza, gdzie możemy rozpoznać prawdziwym wzrokiem to, czego bezskutecznie poszukiwaliśmy w krzywym zwierciadle lub sztucznie stworzonej przez ego-umysł zewnętrznej “rzeczywistości”.

  Bez żadnych już pośredników odnajdujemy się w niczym zafałszowanej prawdziwej rzeczywistości i rozpoznajemy, że nigdy jej nie opuściliśmy poza tym, że dosłownie “na chwilę” została zapomniana…

  Można to nazwać Zmartwychwstaniem lub przebudzeniem do JEDNOŚCI…

 10. Andromeda Ujawnienie
  Jan 12, 2020 @ 16:40:55

  Dziękuję Krystal. Wydaje się, że najważniejsze dla nas jest doskonalenie swojej umiejętności przebywania w swoim centrum, miejscu wewnętrznego spokoju i harmonii oraz umacnianie komunikacji z mądrością własnego serca Pomocna może być ta krótka medytacja-ćwiczenie: https://www.youtube.com/watch?v=8kjGK1BjECk Pozdrawiam ciepło i z wewnętrzną pewnością, że wspólnie tworzymy świat w jakim chcemy żyć.

  ❤ kr

 11. Iska8
  Jan 12, 2020 @ 02:37:45

  Witam CIĘ w tej NOWEJ rzeczywistosci i dzielę się Miłością i Światłem

 12. Janek
  Jan 12, 2020 @ 00:50:18

  Witaj Krystal
  Korzystając z możliwości komentowania, życzę Tobie i wszystkim czytelnikom tego bloga Wszystkiego Najlepszego w tym nowym 2020 roku!
  A wszystkim nam życzę, aby kolejny rok 2021 rozpoczął się już w nowym, pięknym świecie wyzwolonym ze szponów zła!
  Pozdrawiam serdecznie
  Janek

 13. dredit
  Jan 11, 2020 @ 22:17:18

  Piękne, czytelne wskazówki jak przejść do Przestrzeni Serca i jak kreować swoją przestrzeń daje Beata Socha, zachęcam do obejrzenia https://www.youtube.com/watch?v=1PY9TY7Qbj4

 14. Jack Rainbow
  Jan 11, 2020 @ 20:56:51

  Medytacja Era Wodnika

  https://meditation539.com/?p=11329

 15. Omstan
  Jan 11, 2020 @ 20:48:07

  Cieszę się że wróciłaś i dziękuję za ten bardzo ważny przekaz. Jeszcze raz dzięki i życzenia wszelkiej pomyślności w tym przełomowym roku.