Wielkie zwycięstwa Trumpa na G7 – Część 2: Trump uwolnił Francję od Kabała!

SerialBrain2, 2 września 2019
.
.

Kontynuujemy naszą analizę wydarzeń, które miały miejsce na G7 w Biarritz.  W części 1 wróciliśmy do korzeni naszej wojny z kabałem pod dowództwem Prezydenta i dokonaliśmy przeglądu broni używanych obecnie przez obie strony.

Omówiliśmy także, w jaki sposób kabał wspiera Chiny w wojnie handlowej z Ameryką poprzez aktywację Rezerwy Federalnej i jak zinstrumentalizował francuskiego prezydenta Macrona, aby systematycznie przeciwstawiać się Trumpowi i wywoływać kontrowersje.

Zdajesz sobie również sprawę ze specjalnych powiązań Prezydenta Macrona z kabałem w związku z jego odejściem z rządowej pracy jako Inspektor Finansów, aby pracować w Banku Rothschild & Cie od 2008 do 2012 roku.  Po otrzymaniu tego czteroletniego namaszczenia przez Rothschilda i krótkim przejściu w Elysée, został najmłodszym ministrem finansów od czasu byłego prezydenta, Giscarda D’estainga w 2014 r.  Następnie  został wybrany na prezydenta Francji w marcu 2017 r. 66,06% głosami i jednomyślnym poparciem mediów.

Wiesz, co się dzieje, prawda?

To człowiek, który gości G7 w Biarritz, i z którym Maestro musiał mieć do czynienia.

Najpierw zauważmy, że zgodnie z jego oficjalnym harmonogramem, Prezydent przybył do Bordeaux 24 sierpnia 2019 r., o godz 12-tej i miał prywatny lunch z Macronem o 13:27 w Biarritz, a później napisał o tym na Twitterze z 2-ma literówkami w imieniu Emmanuel Macron, które przeliterował Emanuel Macrone. Lunch miał być prywatny, ale Macron postanowił zaprosić media.  Zobaczmy, jak poszło:  video

Czy zauważyłeś po 2:33 na wideo, jak Maestro rozglądał się, aby wyraźnie pokazać, że nie jest zainteresowany o czym mówił Macron?

Macron mówił po francusku przez 86 sekund, a po angielsku przez 165 sekund.  Mówił o Libii, Syrii, Ukrainie, Korei Północnej, Iranie, gospodarce, równouprawnieniu płci, klimacie i Amazonii.  Maestro odpowiedział 52-sekundowym przemówieniem przypominając Macronowi, jak cieszył się ich obiadem z wieży Eiffla i skupił się na pogodzie, pięknym położeniu i fantastycznych gościach!  Hahaha!

Drugą rzeczą wartą uwagi jest to, że Maestro napisał na Twitterze o przybyciu do Biarritz około 7 godzin po tweetowaniu o lunchu, który miał z Macronem w… Biarritz!

Dla twojego treningu podam tweety, które musisz zdekodować, aby wyjaśnić tę dyplomatyczną osobliwość.  Ważną wskazówką jest to, że zaraz po tweecie z literówką w nazwisku Macrona, Maestro napisał na Twitterze o obniżkach podatków.  Spróbuj rozwiązać tę zagadkę:  Img1

Oto EKSPLOZYWNE rozwiązanie z dekodowaną liczbą wielkich liter: Img2

Skąd wiedziałem, że Macron nie będzie szukał drugiej kadencji?  Tak, przeanalizowałem posty Q pobrane przez odpowiednie znaczniki czasu: Img3

Jak widzisz: DONALD J. TRUMP = 148 i  EMMANUEL MACRON = 148 (według gematrii – kr).  Istnieje szansa, że Macron może stać się lepszą wersją samego siebie.

Ah, ego quand tu nous tiens!   (Ach, ego, kiedy nas powstrzymasz!)

Podsumujmy więc:  W pierwszym dniu szczytu G7 na Macrona została wylana zimna woda i był zmuszony zerwać więzi ze swoimi kabalistycznymi władcami, aby zadowolić Maestro.  Dobrym pytaniem teraz jest, co stanie się ze wszystkimi rzeczami, o których marzył, aby zrobić, takimi jak wymuszenie, aby być pośrednikiem w kwestii irańskiej, czego w ogóle nie rozumie?  Czy uwierzysz, że Macron miał nadzieję coś osiągnąć, zapraszając irańskiego ministra spraw zagranicznych, którego Departament Skarbu USA usankcjonował zaledwie miesiąc temu?  Nawet Merkel zdystansowała się od tej inicjatywy. Obejrzyj: video

Teraz jesteś przygotowany, aby zrozumieć, dlaczego Maestro losowo życzył wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Seanowi Connery’emu, Regisowi Philbinowi i Vince’owi McMahonowi między dwoma spotkaniami na G7, co spowodowało, że fałszywe wiadomości o niskim IQ wyśmiały go, jak pokazano tutaj: here.

Kluczem do rozwiązania tego była znajomość francuskiego i zauważenie, że Connery ma taką samą wymowę francuskiego słowa CONNERIE, co oznacza BS (bycze łajno – kr). Następnie, podczas gdy jesteśmy w terytorium fonetyki, Philbin tłumaczy się na FILL BIN (napełnij pojemnik).  Układanka się łączy?  Co się stanie, gdy jakiś prezydent zostanie pozbawiony władzy i stanie się pusty?  Tak: wypełnia on kosz BS-em i dokładnie to zrobił Macron, zapraszając irańskiego ministra spraw zagranicznych, Zarifa i tyle się rozgadując. Teraz musimy wyjaśnić, dlaczego Maestro życzył Vince’owi McMahonowi wszystkiego najlepszego. To był trochę trudniejszy orzech do zgryzienia.  Oto rozwiązanie tej pięknej zagadki: Img4

Ciężkie przejścia Macrona nie ograniczały się do tego nieoczekiwanego zimnego prysznica i izolacji, którą sam sobie zadał podczas swojej irańskiej eskapady.  Kilka godzin później Maestro ponownie w tweecie napisał  jego nazwisko z błędami.  Za pomocą tych literówek zakodował, że Francja została uwolniona, i że wkrótce nastąpią poważne zmiany we francuskiej  polityce.  Przeczytaj bardzo uważnie: Img5

Myślałeś, że Maestro się tu zatrzyma?  Nie nie nie, jest więcej.  W ostatnim dniu szczytu G7 Macron rozpoczął sesję na temat klimatu i  bio-dywersji i oczywiście wiesz, że Maestro w niej nie uczestniczył, ale wydarzyło się coś bardzo interesującego: Obejrzyj do 1:25 until 1:25

Czy zauważyłeś, że czyta dokument przedstawiający zegarek i że o  0:40 coś wypadło mu z pudełka?  To wszystko było dla niego nowe.  Był zmuszony przedstawić zegarek i przeczytać skrypt.  Dlaczego?  Ponieważ nazwa zegarka jest AWAKE! ((przebudź się) Francuskie media zadały właściwe pytania: Img6

Jeśli przyjrzysz się dokładniej temu zegarkowi, odkryjesz, że jest wykonany z sieci na ryby nadającej się do recyklingu.  Wiesz dlaczego?  Ponieważ:

Q1840 Łowienie ryb jest dobrą zabawą.  Ci ludzie są głupi.  Q

Prezydent Francji to całkiem duża ryba do recyklingu po zimnym prysznicu, nie sądzisz?

Czy potrafisz wyjaśnić, dlaczego Maestro miał zegarek zasilany energią słoneczną?   Dam ci wskazówkę.  Spójrz na to zdjęcie z części 1:  clue. Widzisz to?  Peruwiańska Kawa dla tych, którzy zauważyli, że piramidy, to oddawanie czci egipskiemu bogu Słońca, Ra, a energia słoneczna polega na wykorzystywaniu Słońca.  Czy widzisz, czego Maestro uczy te tajne stowarzyszenia tym zegarkiem?  Powiedziałem wam i powiem wam jeszcze raz: Bóg stworzył nas dla Niego, a Wszechświat stworzył dla nas.

Aby upewnić się, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie, Macron udzielił wywiadu następnego dnia po szczycie.  Nawet jeśli nie mówisz po francusku, spróbuj rozszyfrować to, co widzisz, do 8:09: until 8:09

Jestem pewien, że wielu z was zauważyło, że miał założony nasz słynny zegarek AWAKE.  Tu są inne wskazówki: Img7

Francjo, witaj w Wielkim Przebudzeniu!

Czy jesteś gotowy na lukier na torcie?

Czy pamiętasz główne zmiany polityczne ogłoszone przez Maestro w Img5?  Cóż, Prezydent Macron postarał się dobrze.  Po 18 miesiącach konsultacji jego pierwotnym planem było zmierzenie się ze związkami zawodowymi takimi jak CFDT (Francuska Demokratyczna Konfederacja Pracy) i zadowolenie jego przyjaciół z MEDEF (Ruch Francuskich Firm) poprzez ustalenie wieku emerytalnego na 64.  Cóż, podczas wspomnianego wyżej wywiadu , dokonał ważnego oświadczenia na ten temat i zrobił spektakularny obrót o 180 stopni, co zaskoczyło cały naród francuski. Oto nagłówki: Img8

Wyzwanie: kto może mi powiedzieć, dlaczego Maestro wybrał kwestię francuskiego wieku emerytalnego, aby zainicjować główne pozytywne zmiany, które mają nastąpić we Francji?

Jaki jest obecny wiek emerytalny we Francji? Tak: 62  link.

Niech żyje Francja!

Q3430 WIELKIE PRZEBUDZENIE. Q

 

Przetłumaczyła Krystal

https://www.reddit.com/user/SerialBrain2/comments/cy6hzi/trumps_big_victories_at_the_g7_part_2_trump_freed/

111 Komentarzy (+add yours?)

 1. Krystyna 11
  List 10, 2019 @ 20:50:42

  Zaskakujący wywiad….

 2. galacticjoel
  List 09, 2019 @ 14:00:16

  Zapytała go: „Za ile sprzedajesz jajka?”.
  Stary sprzedawca odpowiedział: „0,25 $ za jajko, proszę Pani”.
  Powiedziała do niego: „Wezmę 6 jajek za 1,25 $ lub odejdę”.
  Stary sprzedawca odpowiedział: „Weź je za cenę jaką chcesz. Może to dobry początek, ponieważ dzisiaj nie mogłem sprzedać ani jednego jajka.
  Wzięła jajka i odeszła, czując, że wygrała. Wsiadła do luksusowego samochodu i wraz z przyjacielem poszła do eleganckiej restauracji. Tam ona i jej przyjaciel zamówili to na co tylko mieli ochotę. Zjedli trochę i zostawili wiele z tego co zamówili. Potem zapłaciła rachunek. Rachunek wyniósł ją 45,00 USD. Dała 50,00 USD i poprosiła właściciela restauracji aby zatrzymał resztę.
  Ten przypadek mógł wydawać się całkiem normalny dla właściciela, ale bardzo bolesny dla biednego sprzedawcy jaj.
  Chodzi o to, dlaczego zawsze pokazujemy, że mamy władzę kiedy kupujemy od potrzebujących? I dlaczego stajemy się hojni dla tych, którzy nawet nie potrzebują naszej hojności?
  Kiedyś gdzieś przeczytałem:
  „Mój ojciec kupował proste towary od biednych ludzi po wysokich cenach, mimo że ich nie potrzebował. Czasami nawet płacił za nie dodatkowo. Byłem zainteresowany tym aktem i zapytałem go, dlaczego on to robi? Potem mój ojciec odpowiedział: „To jest dobroczynność owinięta godnością, moje dziecko”

 3. galacticjoel
  List 09, 2019 @ 12:44:51

  Anielskie Kody Uzdrawiania
  https://m.youtube.com/watch?v=dirnERMPP5Y

 4. B.
  List 08, 2019 @ 20:47:14

  Hej,
  A ja ze swojej skromnej strony przypomnę chryję z projektem cheops.. zbieraniem złota itd. Też wchodził w grę 11.11.
  Tak jak w przeszłości nawet tłumaczyłem Cobrę, to po którymś filmie (coming back home czy coś w ten deseń) wiem, że jest to kanał skierowany do istot z zewnątrz, wspierający istoty pochodzące spoza Ziemi. Totalnie do mnie przestał przemawiać. Czuję się STĄD. Nigdzie w kosmos mnie nie ciągnie, tak samo manipulacje przy użyciu srebra mnie nie przekonują. Kto inny potrzebuje tej energii. Nie my.
  Co więcej (podkreślam, że na poważnie podchodziłem do każdego przekazu Cobry) jego zbiorowe medytacje odbieram bardzo negatywnie i od bardzo długiego czasu w nich nie uczestniczę. Staram się medytować na poziomie jednostki. Nie podłączam się pod zbiorowości. Kiedy medytowałem zbiorowo, czułem się zawsze wyssany, zmierzwiony, wypompowany ze wszystkiego. Ja za takie coś podziękuję.
  Po prostu uważajcie na siebie.
  Pozdrawiam!
  P.S.
  Jednocześnie nie twierdzę, że pomoc z zewnątrz jest niepotrzebna. Jednak jak to ma być pomoc, to niech pomagają.. a nie handlują energetycznym potencjałem planety i jej mieszkańców 😉

  • busiek
   List 09, 2019 @ 20:46:28

   Wreszcie odważniejszy komentarz na temat Cobry, który nie został usunięty. Potwierdzam odczucia, które kiedyś miałem po zbiorowych medytacjach, czyli wyssanie z energii. Cała poprzednia akacja z kamieniami Cincinnati już była podejrzana. Nie wiem czemu to miało służyć.
   Z moich źródeł wynika, że Cobra to tzw. zło wyższego rzędu, czyli pozorne dobro. Ja uważam, że trzeba trzymać się od tego z daleka, albo przynajmniej podchodzić do tego krytycznie. Z resztą wśród tych licznych informacji, często sprzecznych ze sobą, raczej nie jesteśmy w stanie ocenić co jest dobrem, a co pozornym dobrem. Najlepsze co możemy robić to iść swoją ścieżką duchową i dbać o wewnętrzny rozwój.
   Mam nadzieję, że liczne pozytywne dusze co witają na tym blogu, nie poczują się urażone tymi opiniami o Cobrze. Serdecznie pozdrawiam.

   • Miłosz Siwiak
    List 10, 2019 @ 12:39:20

    Trzymanie się z daleka od takich informacji,to ucieczka,to kierowanie się strachem. Wszystkie istoty,nawet te,które nami manipulują,które nazywasz „zło wyższego rzędu” działają dla naszego wzrostu. Możesz to dostrzec dopiero,jak się wzniesiesz. One uczą nas rozróżniać,co jest dobrem,a co tylko pozorem dobra. Jeśli wznosimy swoje wibracje i poszerzamy świadomość,to łatwo rozpoznajemy energię,która kryje się za słowami i nie ma mowy,że nie potrafimy rozpoznać,co jest prawdą,a co nie. Rozwinięte dusze wiedzą to od pierwszego słowa wypowiedzianego przez pozór dobra. Rozwinięte dusze nie informują tych,którzy poddają się manipulacjom,bo oni muszą się sami przekonać i w ten sposób nauczyć rozróżniać. Jeśli ktoś poda nam wszystko na tacy,to jak mielibyśmy się czegoś nauczyć? Jeśli dochodzimy do tego sami,to to staje się naszym przekonaniem,a nie tylko informacją,w którą możemy wierzyć albo nie. Jeśli komuś zaufam i ten ktoś mnie oszuka i rozczaruje,to to zmusza mnie do zajrzenia głębiej w siebie i odkrycia,że nie muszę polegać na kimś,kto mnie oszukuje,że to czego szukałem na zewnątrz,mam w sobie.
    Ktoś tutaj domagał się interwencji obcych. Obcy pomagają nam….nie pomagając. Pomagają nam informacją,,ale nie pomogą nam w sposób fizyczny,przynajmniej na razie. Dają nam czas na podjęcie decyzji. Dają nam czas na wzrost albo na upadek. Rozczarowanie ma nas pobudzić do działania. Nawet,jeśli informacja jest manipulacją,to my wzrastając, rozszyfrowujemy te manipulacje i dokonujemy zmiany siebie i przebudzenia do własnej mocy. Jeśli jednak nadal nie będziemy wyciągać wniosków,nie będziemy się uczyć,nie będziemy wzrastać,a będziemy czekać i domagać się,by nas uratowano,to w ten sposób oddajemy swoją energię,oddajemy swoją moc i oddajemy wolność nie tylko ciała,umysłu,ale i duszy. Ci,którzy domagają się ratunku,którzy domagają się użycia technologii obcych na swoim ciele,domagają się przedłużenia samozniewolenia. Decyzja o naszej wolności i odzyskaniu naszej mocy jest w rękach każdej indywidualnej istoty.

    Zbiorowe medytacje.
    Zbiorowe medytacje,to żniwa energetyczne dla pasożytów. Zauważ,że jak zwołują taką medytację,to mówią,że chodzi o to,żeby jak największa liczba ludzi przystąpiła do medytacji,a nie sprawdzają,kto jaką energią emanuje. No i przystępują wszyscy,którzy pierwszy raz usłyszeli,że w ten sposób mogą pomóc,przystępują wszyscy ci,którzy rozczarowali się religiami itd. Można mieć dobre intencje,można szczerze medytować dla pokoju,ale jeśli naszą przeważającą energią jest energią strachu,to właśnie taka energia zostanie z nas wyemanowana. To właśnie dlatego medytujący czują się okradzeni z energii. Gdyby w ich energii dominowała Miłość,to po medytacji czuliby przypływ,bo ta energia wzmocniłaby również ich. Jeśli ktoś organizuje medytacje i nie mówi o tych sprawach,to liczy na nieświadomość uczestników,bo zależy mu na wyciągnięciu energii strachu.
    Jak sprawdzić,czy naszą dominującą energią jest strach,czy Miłość?
    Już samo to,że nie wiemy,jaka jest nasza energia, oznacza,że w większości emanujemy strachem,bo strach jest ukryty,a Miłość jest jakby na powierzchni. Ludzie,którzy emanują Miłością czują ją w sobie ciągle, ale
    łatwo możemy sprawdzić,co jest naszą dominującą energią. Jeśli nasze codzienne działania wynikają ze strachu,z obawy,co będzie jutro,to nie możemy emanować Miłością. Jeśli oczekuję,aż ktoś mnie uratuje,to działam z pozycji strachu. Jeśli pracuję dla kogoś,żeby zarobić na życie,a nie wykonywałbym tej pracy za darmo,gdybym miał pieniądze,to działam z pozycji strachu. Jeśli moja praca jest moją pasją,a zarobione pieniądze są skutkiem ubocznym,to działam z pozycji Miłości. Jeśli nie martwię się tym,co będzie jutro,jeśli cieszę się tym,co jest teraz,to działam z pozycji Miłości. To jest tak proste. 🙂

   • anna w
    List 10, 2019 @ 18:52:08

    to wszystko jest w naszych glowach. nasze zycia sa jak sen. realistyczne ale kiedy sie budzimy zostaje po nich tylko wspomnienie

   • krystal28
    List 10, 2019 @ 20:01:52

    Busiek, wszystko w Twoim osobistym Wszechświecie jest neutralne. Ty nadajesz rzeczom/sprawom zabarwienie negatywne lub pozytywne. Nic z zewnątrz nie jest w stanie Ci zaszkodzić jeśli na to nie dasz zgody swoimi przekonaniami. Każda medytacja w skupieniu na Sercu jest dla Ciebie pozytywna. Medytacje Kobry są tak samo dobre jak każde inne moim zdaniem.

 5. Ala
  List 05, 2019 @ 15:30:30

  Wiadomym jest,że w Polsce11. 11 nie ma możliwości zakupu monet w bankach i sklepach numizmatycznych- jest święto. Jednak możliwość istnieje:
  1/można umówić się z osobą mąż z żoną, siostra z bratem ,koleżeństwo itp.że ty kupisz dla siebie taką monetę wcześniej,którą chciałaby ta druga osoba,druga osoba kupi taką, jaką chciałabyś ty i kupicie od siebie wzajemnie monety w dniu
  11,11.
  2/można umówić się z osobą, która nie jest zainteresowana zakupem monet, ani medytacją w dniu 11.11./patrz Galaticjoel/, ale jest ci życzliwa- kupujesz monetę za jej pieniądze . jej dajesz, od niej kupujesz tę monetę dnia 11.11
  3/można umówić się. że dajesz darowiznę komuś na monetę, np.ta osoba nie pracuje, nie na własnych dochodów, a potem 11.11 kupujesz od niej tę monetę lub ona sobie kupuje punkt1 albo punkt2

 6. Jack Rainbow
  List 04, 2019 @ 16:08:14

  Srebrny Wyzwalacz 11-11-2019 medytacja z przewodnikiem

 7. Omstan
  List 03, 2019 @ 19:17:28

  Na fejsie znalazłem ciekawy tekst na temat wzniesienia i wniebowstąpienia. Moim zdaniem nie ma co się oglądać na ogólne wniebowstąpienie bo to warunkuje poziom świadomości całej ludzkości co może dłużej trwać ale starać się samemu odbyć tę podróż.
  dla zainteresowanych link
  https://tamar102a.blogspot.com/2019/11/zwiazek-pomiedzy-wydarzeniem.html?m=1&fbclid=IwAR1PxokQz2Ponyze3qxCMfaDUno8U_oLHO14PLBn551r91plPStG2XaiQ1k

 8. Krystyna 11
  List 02, 2019 @ 15:09:59

  Bardzo interesujący wywiad. Polecam!

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Williamem Meaderem – nauczycielem i wykładowcą Filozofii, Psychologii i Astrologii Ezoterycznej z USA, autorem książki „Shine Forth: The Soul’s Magical Destiny (Rozbłyśnij: Magiczne Przeznaczenie Duszy).
  William Meader jest znanym w wielu krajach nauczycielem Filozofii Ezoterycznej, znanej także jako Perennial Wisdom czyli Odwieczna Mądrość.
  William doskonale łączy swoją wiedzę, umiejętności edukacyjne i swój własny wgląd. Nauka, którą przekazuje, łączy współczesny duchowy rozwój z praktycznymi narzędziami i pomaga rozpoznać i zacząć manifestować w świecie zewnętrznym plan duszy.
  Wkrótce I w Polsce warsztaty z Williamem Meaderem!!!
  Więcej na: https://gaja.tv/natura-i-przeznaczeni

 9. krystal28
  List 01, 2019 @ 20:05:44

 10. krystal28
  List 01, 2019 @ 19:59:40

  Bezos, właściciel Amazona i Washington Postu, gościł Ghislaine Maxwell (która dostarczała dzieci dla Epsteina), na prywatnym przyjęciu

  https://www.breitbart.com/the-media/2019/11/01/report-ghislaine-maxwell-jeffrey-epsteins-alleged-madam-attended-secret-jeff-bezos-event/amp/?__twitter_impression=true

 11. Obserwator
  Paźdź 27, 2019 @ 06:30:32

  Wczoraj byłem na pogrzebie koleżanki z pracy Renaty. Długo chorowała, niestety przegrała z chorobą nowotworową. Była młodą, piękną kobietą. Kilka lat jeździliśmy razem do pracy. Mam tyle wspomnień związanych z Renatą. Już wydawało się że wyjdzie z tego, miała niesamowicie silny charakter. Dlaczego wartościowe osoby tak szybko odchodzą? Trochę żałuję że nie miałem ostatnio z nią kontaktu. Chciałbym z nią porozmawiać. Niestety już tak nie będzie. Kochana Renatko spoczywaj w pokoju

 12. Eve
  Paźdź 25, 2019 @ 22:34:16

  https://krystal28.wordpress.com/2019/09/08/wielkie-zwyciestwa-trumpa-na-g7-czesc-2-trump-uwolnil-francje-od-kabala/#comments
  Ciekawy komentarz pod filmem
  “Bardzo ważna informacja …
  ..
  Na Ziemi już stacjonują wojska Arkturian (głównie ich widzę koło siebie, ale są też Elohimy), Andromedian, Plejadian, Tau Cetian i różnych innych pozytywnych cywilizacji, które Nas wszystkich ochraniają. Nad Nami lata cała masa statków pozytywnych cywilizacji. Ponadto Ziemia jest oczyszczana i zabezpieczana, zarówno z przestrzeni kosmicznej, jak i z poziomu powierzchni.
  Całe złe siły są w tym momencie osłabiane, jak i likwidowane. Z wnętrza Ziemi, jak i z kryjówek na Ziemi, instalacji “lewitujących” nad Ziemią wyciągani i usuwani z Pola Ziemi są WSZELKIE NEGATYWNE BYTY. W tym momencie trwa również bardzo zażarta bitwa energetyczna o Ziemię. Ilość Sił Światła międzywymiarowo na Ziemi przekroczyła już DWA I PÓŁ MILIARDA. Na sam koniec uwalniania Naszej planety, Siły negatywne postanowiły bardzo potężnie zaatakować Ziemię, jak i ich pozytywnych mieszkańców. Rodzajów i metod tych ataków było tak wiele, ze nie da się opisać tego słowami. Użyte zostało chyba wszystko, co mieli na podorędziu.
  W tym momencie mieszkańcy Ziemi są MASOWO oczyszczani po tych atakach. Bardzo ważne jest to, żebyśmy pozwalali przepuścić przez Nasze serca BOSKIE ŚWIATŁO. Jest to absolutnie kluczowe.
  Niektórzy są sensytywni do tego stopnia, że na tym styku rzeczywistości czują wszystko do tego stopnia, że mają problemy ze snem, spadki energii itd.
  To wyzwolenie jest solą w oku sił negatywnych i nie mogą oni znieść tego, że tak naprawdę już przegrali. Usuwanie efektów ich ataków, jak i oczyszczanie ludzi i Ziemi trochę potrwa.
  Po Ujawnieniu, wielu z Nas przejdzie przez bardzo silny proces uzdrawiania, z użyciem technologii leczniczej pozytywnych cywilizacji pozaziemskich.
  Niestety, skala obrażeń, jakich ludzie doznali w wyniku tych ataków jest na tyle duża, że nie ma innego wyjścia. Niższe poziomy ziemskie wpadły w pułapkę zastawioną przez Drako/Anunnaki/Reptilian i wymaga to czasu, aby w pełni zregenerować te poziomy.
  Już niedługo powinniśmy zaobserwować w Naszym polu coraz więcej światła i pozytywnych Istot. Już niedługo nastąpi Ujawnienie.

  • Obserwator
   Paźdź 27, 2019 @ 15:30:52

   Eve o tym “już niedługo” to czytam od dobrych kilku lat. Nie ma nadal lekarstwa np. na raka czy choroby psychiczne i wiele innych. Zdaję sobie sprawę że każdy ma swoją indywidualną ścieżkę. Jednak czasem nie mogę zrozumieć wielu rzeczy. Wciąż jesteśmy w archaicznym świecie, uzależnieni od pojazdów mechanicznych i wiele, wiele innych…

   • eLKa
    Paźdź 29, 2019 @ 15:52:02

    Też mam takie odczucia. To “niedługo” trwa zbyt długo biorąc pod uwagę długość (a raczej krótkość) naszego życia . A to że żyjemy w archaicznym świecie. …no cóż, technologie już są, ale zamknięte w “szufladach”.

   • Naj Kasia
    Paźdź 30, 2019 @ 12:32:25

    Obserwatorze, niejednokrotnie pisałam, że lekarstwem na wszelkie (tzw przez medycynę akademicką) choroby jest wiedza. Wiedza o nas, o funkcjonowaniu naszych ciał. I ta wiedza jest dostępna. Niejednokrotnie podawałam informację. Umieramy, nie na choroby, nie na raka, czy od nowych tworów a od niewiedzy, strachu, zatrucia i w rezultacie z wycieńczenia. Od niewiedzy w jakim jesteśmy procesie i dlaczego. Dajemy sobie wmówić, że Bóg, Stwórca, Źródło skonstruowało Naturę, Stworzenie, tak przypadkowo i niedoskonale, że coś nas przez pecha, przez przypadek zjada od środka, że musimy ciągle chemicznie coś wprowadzać do organizmu by przeciwdziałać atakowi wirusów, bakterii, grzybów, czy komórek rakowych. Ja na swoje szczęście nigdy w to nie uwierzyłam.

    • Obserwator
     Paźdź 30, 2019 @ 15:03:31

     Wiadomo. Nie mniej jednak jeśli ktoś zachoruje np na nowotwór co ma robić? Nie poddawać się terapiom, nie walczyć? Nie ma oficjalnie żadnych skutecznych metod wyleczenia tego. Jeśli wszystko jest nie skuteczne to po co ta cała niby medycyna, psychiatrzy którzy nic nie wiedzą itp. Ok koncerny farmaceutyczne, kabał itd. Jak długo to jeszcze będzie trwać?

    • Naj Kasia
     Paźdź 30, 2019 @ 17:55:40

     Jak dobrze ująłeś “niby medycyna” jest tworem, rokefelerowskim, dla wytwarzania więcej energii strachu, kasy i zniewolenia. Genialne jest to, że sami lekarze o tym nie wiedzą, w większości, tak sądzę, z drugiej strony skoro ja dotarłam do tych informacji? Widzisz, największą ściemą jest to, że ludzie wierzą w wymyślone choroby, w autorytety, w badania, których nie ma. Sprawdź sobie odkrycia dr Hamera, poczytaj stronę germańska, stronę 5 praw natury. Ja już wiem, ty odkrywaj, nie dawaj wiary na słowo, sprawdzaj, ucz się, doświadczaj. Poziom świadomości, to poziom uważności, wytrwałości, wiedzy i doświadczenia, i podnoszenie naszych wibracji. A jak znajdziesz, sprawdzisz i doświadczysz, dziel się tą wiedzą, wyjdź ze strefy komfortu, narażając się, nawet albo już tylko, na niezrozumienie. Bo cóż to takiego w porównaniu z poświęceniem milionów istnień w walce o Ziemię. Narzekanie nie podnosi naszych wibracji. Czekanie, nie przyspieszy procesu zmian na lepsze.
     Krystal jeśli mój komentarz pojawi się kilka razy, to przepraszam, ale jak zwykle to ze mną bywa, najpierw kilka razy wyskoczy mi błąd a potem może komentarz dotrze albo dotrą wszystkie. ❤ 🙂

    • krystal28
     Paźdź 31, 2019 @ 00:14:25

     NajKasiu, zawsze z przyjemnością czytam Twoje mądre, duchowe komentarze.

    • Obserwator
     Paźdź 30, 2019 @ 23:28:25

     Narzekanie nie podnosi naszych wibracji. Ok a Ty co byś zrobiła dzisiaj na daną chwilę gdybyś ciężko zachorowała? Jeśli chodzi o mnie to nie wiem. Pewnie zrobiłbym to samo co inni, probowałbym wyjść z tego. Być może moje wpisy obniżają wibracje itp itd. Niestety jestem tylko człowiekiem i emocje robią swoje. Ja nie ukrywam jestem wściekły na te czasy które są teraz. Domagam się wręcz tych zaawansowanych technologii tu i teraz na wczoraj. Jeśli oni gdzieś tam są i przed nami to ukrywają. Mają tu być już, udostępnić to ludzkości i przeprosić za opóźnienie. Tak samo jak przeprosił mnie dostawca jedzenia ostatnio. Nie wolno się spaźniać. Takie mam odczucia.

    • Naj Kasia
     List 07, 2019 @ 23:38:16

     Obserwatorze, dziękuję za Twoje komentarze, bo dzięki temu mogę dowiedzieć się i uczyć wciąż nowego.
     Jak przykuć Twoją uwagę na odpowiedzi, którą już Tobie udzieliłam. Czytaj z uwagą odpowiedzi, sprawdzaj linki i czytaj zawarte informacje ze stron, których adresy podaję. Jeśli ktoś odpowiada na moje konkretne pytanie i podaje linki, to zaglądam do nich koniecznie, nie tylko z ciekawości, ale z szacunku i wyrównania energii.
     Bo ktoś poświęcił dla mnie swój bezcenny czas.
     Dzisiaj, nie obawiam się tzw choroby, ponieważ nauczyłam się i wciąż uczę, tak tak, ze stron, których adresy podałam. Trzeba, owszem mniej lub więcej wysiłku, by przebrnąć przez etap wyparcia, nierozumienia, zasypiania przy treści, (bo i owszem,
     blokady ponakładane, aż w uszach huczy), potem niedowierzania i w końcu rozumienia. Jak załapałam, to tak mną wstrząsnęło, że przez dwa tygodnie na przemian cieszyłam się i płakałam.
     Piszesz, że jesteś tylko człowiekiem. Jesteś aż człowiekiem i to właśnie emocje czynią nas ludźmi. Mogłabym godzinami opowiadać jakim niesamowitymi istotami jesteśmy.
     Niejednokrotnie było powiedziane, że czynnik ludzki ma olbrzymie znaczenie na wydarzenie i ujawnienie, i może się przesuwać w czasie. Pomyśl, co byś zrobił, gdybyś był uśpionym wojownikiem i brakuje właśnie Ciebie, by cel został osiągnięty? Co jeśli brakuje właśnie tego naszego pozytywnego myślenia i tej właśnie energii, by stało się to na co czekamy? Jakiś czas temu pisałam, by ustalić dzień pozytywnego myślenia, by się do tego dnia przygotować, by w miarę możliwości, jak największa liczba ludzi na planecie myślała pozytywnie w jeden dzień. Wymietlibyśmy. Pozdrawiam Was
     Krystal ❤

   • anna w
    Paźdź 31, 2019 @ 08:42:42

    oczywiscie ze lekarstwo na raka juz jest. witamina b17 pozyskiwana z pestek brzoskwin i olej konopny. ale tego sie ludziom nie mowi bo ze zdrowych ludzi nie ma pieniedzy

   • nixael
    Paźdź 31, 2019 @ 10:59:16

  • Dawid567
   List 01, 2019 @ 23:04:00

   Tak mówiąc szczerze, mnie też denerwują Ci Arkturianie, Weganie czy Plejadanie.
   Ta zabawa w kotka i myszkę z Ziemianami trwa zdecydowanie za długo.
   Albo się ujawniają i to nie channelingami czy telepatycznie, ale w pełnym świetle jupiterów, w przeciwnym wypadku niedługo stracą całą wiarygodność.

   • anna w
    List 03, 2019 @ 12:54:25

    ale to wszystko jest w naszych glowach. to tak jakby prosic postac z naszego snu aby sie ukazala w rzeczywistosci. my tworzymy nasza rzeczywistosc doslownie. a to ze jest jaka jest to tylko dlatego ze dalismy sie zmanipulowac samym sobie

    • Oualander
     List 04, 2019 @ 12:41:10

     Bardzo mądry wpis Anno, coraz bardziej skłaniam się iż cała otaczająca nas rzeczywistość jest całkowicie subiektywna. Pozdrawiam

   • Omstan
    List 03, 2019 @ 15:22:09

    Dawidzie z Ziemianami nikt w kotka i myszkę nie gra. Galaksjanie przestrzegając prawa kosmicznego szanują ludzką wolną wolę i dlatego ujawnią się gdy ludzkość zaakceptuje ich istnienie i wyrazi zgodę na kontakt bezpośredni. Nie nastąpi to na zaproszenie kongresu USA ONZ czy innej organizacji ale po osiągnięciu masy krytycznej świadomej części ludzkości, która zechce spotkać się bezpośrednio.
    Wtedy nie wylądują na placu przed Białym Domem, przed ONZ czy w Watykanie na centralnym placu ale tam gdzie uznają że powinni się pokazać i to bez oficjalnych zaprosin. Może być tak, że będą lądować w każdym powiecie a może nawet gminie, gdyż ich statków wokół ziemi jest ponad dwa miliony. Kontakt bezpośredni jest bardzo bliski i może nastąpić już w przyszłym roku, ale to wszystko zależy od nas i naszego przebudzenia.

   • nixael
    List 03, 2019 @ 20:23:25

    Tak szczerze mówiąc szok cywilizacyjny to nie zabawa a poważna sprawa.
    Mało wiadomo co słychać za kulisami z oczywistych powodów. Dlatego bądźmy dobrej myśli że wszystkie trybiki odpowiednio się zgrywają aż wybije godzina 0
    Dla uprzyjemnienia tego czekania puszczam sobie “jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień …” 🙂

   • Daniel
    List 03, 2019 @ 23:03:31

    Cobra powiedział, że warunki na planecie nie poprawią się w sposób znaczący przed Wydarzeniem, dotyczy to nie tylko sprawy materialnej ale również duchowej, wszelkie częściowe ujawnienia do czasu Wydarzenia które od czasu do czasu pokazują się w mediach są ujawniane w taki sposób żeby ludzkość nie miała całkowitej pewności czy istnieje życie pozaziemskie, są tak przekręcane że nie wiadomo tak na prawdę o co chodzi, prawdziwe ujawnienie zacznie się dopiero w trakcie Wydarzenia chyba że tzw. ciemna elita coś konkretnego ujawni ale nie spodziewam się tego skoro wolą własną skórę ratować bo przecież ludzkość się przebudzi a to może spowodować załamanie matrixa które świetnie utrzymuje ludzkość pod kontrolą. Jak narazie do czasu Wydarzenia będą trwać cały czas operacje sił światła które do tego doprowadzą, na masowe ujawnienie przed Wydarzeniem nie ma co liczyć przez ciemne elity.

    • Obserwator
     List 05, 2019 @ 00:12:54

     Wydarzenie, ujawnienie. O tym wszystkim czytam od dobrych kilku lat. Pewnie ktoś zaraz napisze że to wszystko jest w mojej głowie czy naszych głowach itd. Sorry. Muszę to (Być może niskowibracyjnie) powiedzieć. To wszystko jest takim wodzeniem za nos. Już za moment, już za chwilę. A tak naprawdę wciąż dzieje się źle. Takie obiecanki cacanki a głupiemu radość.. Tu się nie da normalnie żyć.

 13. Marek Gredys
  Paźdź 24, 2019 @ 03:11:19

  Krystal28 pewna jestes z tym trwałym pokojem między Turcja iKurdami? pozdrawiam MG

 14. Omstan
  Paźdź 21, 2019 @ 15:43:19

  Ciekawe informacje zza oceanu i nie tylko.Hanna ma problem z syjonistami i innymi a sprawa jest prosta, są hazarzy i syjoniści. hazarzy nie są syjonistami a syjoniści hazaram chociaż wyznają jednego bożka.
  https://youtu.be/Ezxly8Rczeo

 15. krystal28
  Paźdź 20, 2019 @ 00:19:32

  19/10/19 Dziesiątki ciężarówek opróżniają pałac Poroszenki w Kijowie. Poroszenko przygotowuje się do ucieczki za granicę. Ucieczki i aresztowania konfidentów.

  https://www.thegatewaypundit.com/2019/10/breaking-convoy-of-trucks-seen-emptying-obama-linked-former-ukrainian-president-poroschenkos-palace-confidants-arrested-and-flee/

 16. krystal28
  Paźdź 19, 2019 @ 21:53:17

  Magiczna różdżka Trumpa i grupy Q zadziałała ponownie. Dwa dni temu podpisano zawieszenie broni pomiędzy Turkami i Kurdami. Fałszywe wiadomości ciemnych z „tragicznymi” obrazkami nie pomogły, aby utrzymać konflikt. Trwały pokój nastanie na Bliskim Wschodzie pomimo usiłowań globalistów.

 17. Krystyna11
  Paźdź 19, 2019 @ 16:12:53

  Stanisław Milewski – Wykład:
  Link do I części wykładu: https://gaja.tv/koniec-kwarantanny-na
  Link do II części wykładu: https://gaja.tv/wojna-bogow-fakty-ukr
  Link do III części wykładu: https://gaja.tv/wojna-bogow-tunel-od-
  Link do IV części wykładu: https://gaja.tv/wojna-bogow-maz-marii
  Więcej na: https://gaja.tv/finanse-ciemnych-sil-…-

 18. Jack Rainbow
  Paźdź 17, 2019 @ 16:02:31

 19. marmur
  Paźdź 15, 2019 @ 23:27:12

  Opadł kurz wczorajszej nocy
  zaskakujący ciepły dotyk
  promienia porannego
  przez wpół zasłoniętą firankę
  się zakradł i mówi szeptem wstawaj
  Jak to wstawaj o tej porze
  kury śpią jeszcze na grzędzie
  ja oka nie otworzę
  cicho i głucho wszędzie
  Ledwo zgramolić się mogę
  matko moja kochana
  ten nie miał kiedy mi tu wpaść
  obudził człowieka z rana
  Przez ciebie przymrużam oczy
  lecz wstanę zęby umyję
  do łazienki umysł zaspany zawlokę
  a przez te kafelki śliskie to kiedyś się zabiję
  Tu też spokoju nie dasz
  gdy budzisz mnie o świcie
  o co chodzi ci że odbijasz się od lustra
  -Ja chcę ci powiedzieć że piękne jest Życie
  Pozdrawiam 😉

 20. Jan
  Paźdź 13, 2019 @ 09:33:42

  Witam
  Jest do posłuchania nowy wykład Stanisława Milewskiego – około 16 minut
  https://gaja.tv/koniec-kwarantanny-na-planecie-ziemia/
  To jest na razie pierwsza część
  Pozdrawiam
  Janek

 21. testament4
  Paźdź 11, 2019 @ 23:08:48

  III PRZEMYSŁOWA REWOLUCJA WODOROWA JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA

 22. Lucy
  Paźdź 10, 2019 @ 22:35:07

  Przyglądam się tej stronie od dawna, wiele z podawanych tu tekstów, linków, uważam za pożyteczne i rozwijające. Wielki ukłon w stronę autorki strony. Jednak Trump nie pasuje mi zupełnie na kogoś, o kim można mówić per Maestro. Zwłaszcza w kontekście ostatnich ujawnień nadużywania przez niego władzy, a nade wszystko, tego jak opuścił właśnie swoich sojuszników Kurdów, co może też odrodzić ISIS. I jeszcze ta beztroska, kiedy mówi, że terroryści najwyżej uciekną do Europy. Jestem ciekawa, jak ostatnie posunięcia Trumpa komentują osoby uznawane na tej stronie za wiarygodne źródła? Ktoś wie?

  • krystal28
   Paźdź 10, 2019 @ 23:17:16

   Lucy,

   większość spraw dzieje się za kulisami, o czym ogól nie ma pojęcia. Ciekawe i zmotywowane osoby na całym świecie otrzymują odrobinę tych informacji od grupy Q i SerialBrain2’a, co daje spokój i wiarę, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

   Walka z ciemnym kabałem jest trudna, złożona i wielowymiarowa. Trump jest stabilnym geniuszem, jego iloraz inteligencji jest 156, jest dyplomatą i najważniejsze, że działa dla dobra ludzkości nie tylko w Stanach. Kabał jeszcze wpływa na opinię ludzką poprzez media głównego nurtu i większość ludzi powtarza to co usłyszy w telewizji lub przeczyta w gazetach. Bądź dobrej wiary.

   • Lucy
    Paźdź 11, 2019 @ 23:15:07

    Krystal, przede wszystkim chcę Ci podziękować za opublikowanie mojego postu, za to że nie uznałaś mnie za spamerkę, czego przyznaję się, trochę się obawiałam. Jestem dobrej wiary, jestem 😊 moja dobra wiara wypływa z wnętrza mnie samej. Mnóstwo lektur i przemyśleń w życiu, dużo inspiracji, w czym Twoje publikacje również mają swój udział. Jest we mnie dużo spokoju, a przede wszystkim przekonana jestem, że to my sami mamy moc kształtowania świata i zmieniania go na lepsze. Ponieważ źródło mojej wiary leży we mnie, akurat tę część twojego bloga, traktującą o „sprawach za kulisami” czytam z zaciekawieniem, lecz nie przyjmuję jej bezkrytycznie. Co do Trumpa, na temat jego IQ w sieci krążą różne wersje, lecz nawet gdyby miał tak wysokie jak wspominasz, to świadczy tylko o tym, że lepiej niż znakomita większość ludzi potrafi przewidywać warianty zdarzeń, wyciągać wnioski, kojarzyć fakty, jednym słowem – być o kilka kroków do przodu. Nie wiem czy wiesz, lecz członkowie Mensy potrafią być ludźmi bezrobotnymi i bez wykształcenia, wysoki iloraz inteligencji cechuje też wielu przestępców, nie świadczy więc ani dobrze ani źle o intencjach osoby. O wiele bardziej interesuje mnie zdolność do empatii tego pana, i jego odpowiedzialność, i tu nie mogę dobrze ocenić jego decyzji o porzuceniu sojuszników Kurdów, którzy są właśnie zabijani, doprowadzenia do uwolnienia członków ISIS (właśnie dziś ich część się zdołała uwolnić). A przecież, skoro jest tak inteligentny jak mówisz, miał pełną świadomość możliwych konsekwencji. Na jednej z konferencji prasowych https://twitter.com/i/status/1182025864684417024 Trump zresztą to potwierdza, mówi że nie martwi się ucieczką bojowników ISIS z północnej Syrii, ponieważ jeśli to zrobią, trafią do Europy!!!. I to nie są żadne fałszywe informacje, można odsłuchać i zobaczyć. Oficjalnie Trump twierdzi, że USA nie porzuciło Kurdów, i nałoży na Turcję sankcje w przypadku złamania zasad, ale co po sankcjach nieżywym ludziom? Wybacz Krystal, ale ja nie jestem w stanie uwierzyć, że Trump działa dla dobra ludzkości. Niektóre jego czyny są po prostu bardzo, bardzo złe. Lecz jak powiedziałam, taka ocena nie wpływa na moją wiarę, że wszystko na Ziemi zmierza w dobrym kierunku, ponieważ źródło mojej pewności leży we mnie. Tak czy inaczej, oczywiście będę Cię czytać 😉

    • krystal28
     Paźdź 12, 2019 @ 02:52:15

     Lucy,
     Trump i grupa Q mają wielką empatię.  Gdybyś niezależnie (bez wpływu fałszywszych, globalistycznych mediów) śledziła z otwartym umysłem ich działalność nie miałabyś żadnych wątpliwości. Kabał zainstalował wiele lat temu nigdy nie kończący się wojenny konflikt na Bliskim Wschodzie dla zysku i produkowania strachu na świecie.  Obecny rząd zakańcza teraz ten krwawy dramat i pokój będzie negocjowany ze wszystkimi stronami aż do skutku. Niemądre wojny pozostawiają nieoczekiwane, tragiczne skutki, na które czasami nie ma idealnego rozwiązania.

     Okaż także trochę empatii dla tysięcy mordowanych, torturowanych i okaleczonych żołnierzy amerykańskich w tych wojnach i ich cierpiącym z tego powodu rodzinom.

   • Lucy
    Paźdź 14, 2019 @ 14:26:37

    Krystal, wojny są złe, zabijanie jest złe. Co do tego chyba wszyscy się zgadzamy. Chodzi mi tylko o to, byśmy nie utracili zdolności nazywania zła złem a dobra dobrem, zwłaszcza, jeśli chcemy się mienić ludźmi wrażliwymi i zdolnymi do transformowania otaczającej rzeczywistości na lepszą. W końcu to my medytowaliśmy na rzecz uporządkowania sprawy ISIS i tego regionu. Dziś nasze starania są niweczone a ludzie znowu tam umierają. Mnie to osobiście bardzo smuci. Pomimo to staram się myśleć racjonalnie i robić swoje.Pozdrawiam 🙂

 23. krystal28
  Paźdź 09, 2019 @ 03:13:52

  Adam Kaczmarek przesłał mi ten ciekawy filmik:

  Część 1 KOSMICZNE UJAWNIENIE, UFOLOGIA, EGZOPOLITYKA – Jak do tego podejść? (Odc.63)

 24. Omstan
  Paźdź 07, 2019 @ 18:40:45

  Ponieważ link który wkleiłem poniżej nie chodzi jak trzeba dopowiadam, że jest to zakładka Nowy traktat dla Ziemi i Człowieka na Kochanym zdrowiu.

  • Jan
   Paźdź 08, 2019 @ 08:01:33

   Link, który chciałeś wkleić ma adres:
   https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/10/nowy-traktat-dla-ziemi-i-czowieka.html
   Jest to wypowiedź Stanisława Milewskiego.
   Linki do niektórych jego wypowiedzi wklejałem jakiś czas temu.
   Ciekawe tylko, że źle się wypowiada na temat Putina – miałem o nim lepsze zdanie.
   No zobaczymy. Czas pokaże.
   Pozdrawiam
   Janek

   • Omstan
    Paźdź 08, 2019 @ 19:44:21

    Janku masz rację, przy kopiowaniu urwało mi chyba kawałek adresu i dlatego tak wyszło.
    Jeżeli chodzi o p. Milewskiego, to też się zdziwiłem bo z moich informacji wynika, że Putin jest po jasnej stronie mocy od dawna. Trumanowi złożyli propozycję współpracy Plejadanie i „negatywni” Zeta Reticuli. Truman podpisał traktat z Zeta, ale Plejadanie nie odpuścili i po jakimś czasie złożyli propozycję również Rosjanom, którzy ofertę przyjęli.
    Putin chodzi z podniesioną głową gdyż wie, że zabawki wojenne ma co najmniej takie jak Trump, a może i lepsze i dlatego co jakiś czas gra na nosie smutasom z Pentagonu blokując np. ich okręt wojenny albo strzelając z Morza Kaspijskiego do celu w Syrii z dokładnością do 1 metra. Amerykanie w Afganistanie strzelając do talibów burzą często cywilny szpital z odległości kilkudziesięciu kilometrów. Od czasu do czasu mówi im też że ma rakiety niewykrywalne przez jakąkolwiek obronę i niemożliwe do strącenia. A zresztą Chińczyk też już grasuje w Kosmosie tak że nie ma się czym przejmować. Wojny światowej nie będzie, będzie za to indywidualna odpowiedzialność za swoje czyny dlatego nikt nie będzie mógł powiedzieć że np. mordował ludzi szczepionkami bo był taki system i on musiał wykonywać rozkazy z góry. Odpowiedzialność będzie taka że jak on wstrzykiwał ludziom truciznę to on za to odpowiada obojętnie czy wiedział że to okaleczy człowieka lub zabije czy nie.Mając tę wiedzę spokój mnie ogarnął gdyż wiem że wszyscy polscy szabasgoje odpowiedzą za swoje czyny każdy z osobna i żaden przed sprawiedliwością nie ucieknie.
    A co do szabasgojów to zablokowali mi konto na FB bo napisałem, że szabasgoje ganiają jak psa Huberta Czerniaka.

    • SłowiAnka
     Paźdź 22, 2019 @ 07:06:55

     Omstam miałeś rację i dlatego Ci zablokowali, taki odważnych jak Ty, szabasgoje się boją. 😘

 25. Omstan
  Paźdź 07, 2019 @ 18:35:34

  Znalazłem ciekawy artykuł opisujący naszą historię i stan obecny ludzkości
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/?view=flipcard

 26. marmur
  Paźdź 05, 2019 @ 01:21:24

  Pozdrawiam ;).

  Spokoju życzę

  Spokoju życzę codziennego

  jak szumiący potok albo lepiej

  delikatny podmuch wiatru

  niech opływa twarzy zarys

  rozwieje falujące włosy

  figlarnie czuprynę potarga

  niech spokój dotknie

  ciepłym promieniem światła serce

  ogrzeje pragnienia rozterki

  by nie można już było więcej

  płakać że świat jest za wielki

  spokój niech głaszcze ciało

  masuje stare  kontuzje

  a kiedy będzie za mało

  zagarnie umysłu iluzje

  niech spokój w usta wleje

  słowa dobre półsłodkie wino

  gorycz zastąpi nadzieją

  by dalej można płynąć

  łodzią do duszy w wieczności

  spokoju ducha więc życzę

  gdy człowiek popatrzy z boku

  i widzi życiową pluchę , co dopadła

  to ratuje spokój

 27. krystal28
  Paźdź 05, 2019 @ 00:18:48

  3 minuty temu Prezydent Trump napisał na Twitterze, że wizy są zniesione dla Polski:

  Donald J. Trump
  @realDonaldTrump
  ·
  3m
  I have just officially nominated Poland for entry into the Visa Waiver Program. With this decades long-awaited announcement, we are in the final steps of the process which, when complete, would grant Polish nationals visa-free business and tourism travel to the U.S. & vice versa.

 28. testament4
  Paźdź 04, 2019 @ 17:29:55

 29. testament4
  Paźdź 04, 2019 @ 13:10:20

  http://tamar102a.blogspot.com/2019/10/wojna-bogow-8302019-zrodo-zota.html
  “29 sierpnia 2019 r. Odbyła się wielka bitwa między siłami ciemnych obcych i siłami światła.
  Dotyczyło to bezpośrednio ziemi, o którą walczono. Bitwa, w której 100 000 ludzi i 250 milionów sił pozytywnego światła walczyło z 1,5 miliardem przedstawicieli negatywnych kosmitów, trwało 4 godziny.”

  • anna w
   Paźdź 04, 2019 @ 21:02:18

   cos mi sie w to wierzyc nie chce. chyba sami powinnismy sie wzniesc a nie zeby ktos nam pomagal. w przeszlosci nie bylo pomocy i bylo dobrze

   • Bea
    Paźdź 05, 2019 @ 19:25:53

    I nie było wzniesienia, nie było pomocy znikąd od milionów lat.

   • eLKa
    Paźdź 06, 2019 @ 12:24:34

    Anno, było dobrze?? Naprawdę było dobrze? ? Kiedy było dobrze i komu?

    • anna w
     Paźdź 06, 2019 @ 22:16:51

     no komus na pewno bylo dobrze. no bo co to za bycie mistrzem skoro ktos ci pomogl? wedlug mnie to taki pseudo mistrz. czy sami nie powinnismy sie wzniesc? a nie czekac az ktos zrobi to za nas?

  • Quata
   Paźdź 09, 2019 @ 14:20:49

   Właśnie pod koniec sierpnia nad kotlinią Żywiecką byla niesamowita burza ale inna niż wszystkie mi znane do tej pory. Wyładowania miały inne „brzmienie” nie mówiąc o długości i sile wyładowań, takiej, że pierwszy raz, od kiedy tu mieszkam a jest to 5 lat , drgał dom.

 30. testament4
  Paźdź 02, 2019 @ 18:08:07

  Syjoniści wzywają do światowej dyktatury rabinów, ale zamiast tego spotykają się z porażką
  https://meditation539.com/?p=10683

 31. Gugolandia
  Wrz 30, 2019 @ 18:05:24

  Kibicuję Trumpowi, ale jestem przeciwna by robić z niego zbawiciela ludzkości czy jakiegoś świętego bohatera. Ilu anonimowych Pracowników Światła zginęło do tej pory w walce? Czy byłby w tym miejscu gdzie jest, z takimi pochlebnymi opiniami, gdyby nie praca innych? Jak mamy go nazywać? Może Przedstawiciel Wolnej Ludzkości? Reprezentant Światła? Po prostu Pracownik Światła?

  P.S. Póki co, wczoraj nad Krakowem znów smugi chemiczne i mam infekcje gardła.

 32. Omstan
  Wrz 28, 2019 @ 15:09:57

  A co myślicie o tym tekście?
  Nie wiem kim jest informator ale wpisuje się w ogólny trend niezależnych mediów
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/09/raport-kejraja-donald-trump-super-new.html

 33. krystal28
  Wrz 26, 2019 @ 23:03:38

  Zdjęcie młodego Obamy pojawiło się na Twitterze:

  https://pbs.twimg.com/media/EFawrLtUEAAnw8q?format=jpg&name=small

 34. Miracle
  Wrz 24, 2019 @ 20:55:31

  Chcemy uczyć się miłości, prawdy o Bogu, sposobów na przebudzenie. Szukamy kolejnych guru, nauczycieli itp. którzy zgodnie z tym, co wydaje się słuszne powinni pomóc nam wydostać się z tego wyśnionego świata iluzji. W związku z tym planujemy też udział w kolejnych kursach, warsztatach a także podróże do “świętych miejsc”, czytanie książek. Wydaje nam się, że już tylko to nam pozostało, aby osiągnąć upragnione szczęście.
  Pozornie to wszystko czyniąc nie dostrzegamy, iż coraz bardziej od tej miłości lub prawdy oddalamy się i jednocześnie zapadamy w jeszcze głębszy sen. Sprytny ego-umysł, ktòry usiłujemy wytrenować albo poskromić, jest właśnie po to, aby jeszcze bardziej nas zwieść i utrzymać w przekonaniu, że nadal mamy ulepszać się, udoskonalać, uczyć; czyli stawać się lepszymi od innych.
  Jednym z paradoksòw tego świata iluzji jest to, że aby zacząć prawdziwie w nim widzieć (przebudzić się z niego), należy najpierw oślepnąć w sensie postrzegania tego, co zmysły ukazują nam jako “rzeczywistość”. Paradoksem jest również, że to, co chcemy za wszelką cenę zdobyć w przyszłości, nauczyć się lub kupić za pieniądze jest dla nas dostępne bliżej niż na wyciągnięcie ręki, całkowicie bez wysiłku i zupełnie za darmo już teraz, w tej chwili. Właśnie TU i TERAZ (nigdy w przyszłości oraz w innym miejscu od tego, gdzie obecnie znajdujemy się) możemy to zobaczyć i wszelkie iluzje ego-umysłu znikają dosłownie jak kamfora. Ukazuje nam się prawdziwy i zapomniany świat, prawdziwa miłość, prawdziwe życie, prawdziwy Bóg; którym de facto jesteśmy ale o którym “na chwilę” zapomnieliśmy. Dostrzegamy to coraz bardziej w sobie i we wszystkich i wszystkim, a szczególnie w tych, których postrzegaliśmy jako nieprzyjaciół lub wrogów. Nie musimy już niczego uczyć się, ulepszać czy udoskonalać, gdyż wszystko wraz z nami jest takie, jakie JEST i jakie być powinno.
  Sen o zamkniętym kole narodzin i śmierci kończy się. Znikają wszelkie formy lęku a zamiast tego pojawia się błogi spokój. Czysta miłość i nic więcej pozostaje już nierozłącznie w nas i z nami od zawsze i na zawsze…

  • Wolność kocham i rozumiem
   Paźdź 14, 2019 @ 10:11:44

   Nie jest możliwe bym był bez miłości.
   Jestem wciąż taki jakim stworzył mnie Bóg.
   Jestem tym czego szukałem.

 35. Gugolandia
  Wrz 23, 2019 @ 15:24:56

  A dziś na niebie nad Krakowem straszne smugi chemiczne.
  Tak dużych i gęsto zasianych nie było jeszcze w tym roku (!)
  Czy to z okazji równonocy jesiennej chcą osłabić naszą odporność?
  W każdym razie spektakularne otwarcie sezonu grypowego
  (jednocześnie w radiu minister zdrowia zaleca/reklamuje szczepionki przeciw grypie). Moim zdaniem Trump NA RAZIE zapewnił czyste niebo u siebie w Ameryce, ale Polska nadal jest doświadczalnym polem generującym zyski dla producentom leków.
  Nie dajmy uśpić swojej czujności, nie zgadzajmy się na to w naszych myślach.
  Oni grają i będą grać do samego końca. Nie czekajmy na zbawiciela, to MY mamy nie wyrażać na to zgody.

  • krystal28
   Wrz 25, 2019 @ 00:43:44

   Gugolandio, tak w Stanach jest czyste niebo, albo od czasu do czasu nieszkodliwe smugi w celu kontrolowania pogody. Powietrze pachnie, chmurki są pierzaste, białe. Mam wielką nadzieję, że w Europie będzie tak samo już wkrótce. Trump i grupa Q mają już widoczne, pozytywne wpływy w Europie, jednak lotniska i samoloty są jeszcze w rękach kabała.

  • anna w
   Wrz 25, 2019 @ 17:53:25

   „jako w niebie tak i na ziemi” taki jaki jest pani swiat wewnetrzny taki bedzie i zewnetrzny i na odwrot

 36. salama
  Wrz 23, 2019 @ 08:57:44

  Podaje link Krzysztof Galaktyczny straznik bram Syriusza podaje wskazowki jak odzyskac pamiec tego czym sie jest i podaje wsazowki do szybszego wzniesienia https://www.youtube.com/watch?v=6SbvCR2kGvQ&t=656s
  Czy ktos na formum go slychal ?

  • Jan
   Wrz 23, 2019 @ 20:42:55

   Witam wszystkich
   Codziennie zaglądam na tę stronę, ale ostatnio raczej się nie odzywałem.
   Owszem, słuchałem jeszcze paru wypowiedzi „Krzysztofa” oraz paru innych też ciekawych.
   Oto one:
   Odc 17 – Krzysztof

   Odc 21 – Krzysztof

   Bitwa – aktualizacja 30 sierpnia

   Stanisław Milewski – wypowiedź.

   Ja mam już 76 lat i bardzo chciałbym dożyć wyzwolenia Ziemi z pod władzy tych ciemnych mocy
   Serdecznie pozdrawiam wszystkich a naszą nieocenioną Krystal w szczególności
   Janek

   • salama
    Wrz 23, 2019 @ 23:02:53

    Super Jan bardzo fajnie opowiada Krzysztof i widzisz Gugolandia piszesz ze my mamy nie wyrazic zgody jaka synchronizacja o tym tez mowi Krszysztof I Paulina ze to my mamy nie wyrazac zgody !Aktualnie Nie wyrazam zgody na 5G !!!

   • krystal28
    Wrz 25, 2019 @ 00:29:40

    Janku, dzięki za linki.  Sprawy widocznie posuwają się do przodu pomimo zgiełku i oporu globalistów.  Przypuszczam jednak, że najwięcej ujawnień, zmian i aresztowań będzie po wyborach w następnym roku.  Obecnie wychodzi publicznie na jaw wielka korupcja byłego wiceprezydenta Bidena i jego syna.  Podczas kadencji Obamy wyłudzali miliardy od Ukrainy, Chin i inne machlojki.  Kabał panikuje i mocno straszy. 
    Serdecznie pozdrawiam ❤

    • Obserwator
     Wrz 26, 2019 @ 01:36:43

     Po wyborach w następnym roku. Z mojego punktu widzenia to potwornie daleko… No nic to nie można tracić nadzieji NIGDY

    • krystal28
     Wrz 26, 2019 @ 02:31:01

     Obserwatorze, weź pod uwagę, że codziennie są jakieś pozytywne, konkretne zmiany, więc moim zdaniem stopniowo będzie coraz lepiej. Pamiętasz, wszyscy oczekiwaliśmy na poważne zmiany zaraz po grudniu 2012 roku, to teraz jest dużo bliżej niż dalej. W moim wypadku to nie jest nadzieja tylko pewność.

    • Obserwator
     Wrz 26, 2019 @ 17:40:40

     Droga Krystal chciałbym podziękować za słowa otuchy. To dla mnie ważne. Fajnie że jest ten blog, nowe wpisy, tłumaczenia i komentarze. Ja jestem może (przynajmniej tak się czuję na daną chwilę) trochę obserwatorem, trochę (siłą rzeczy) uczestnikiem. Faktem jest że rok 2012 był już kilka lat temu. Już wtedy tutaj bywałem. I już wtedy czułem że będę stałym czytelnikiem. Cieszę się że moje komentarze czasem tu trafiają. Pozdrawiam i naprawdę dziękuję za wszystko 😉


     ❤ kr

 37. MajaWalia27
  Wrz 22, 2019 @ 12:37:32

  Zastanawia mnie to co ostatnio pisze Benjamin Fullford. Pamiętam szereg jego publikacji gdy mówił, że Trump jest nadzieją dla świata i Ameryki. Dlatego jego ostatni raport z tak otwartym atakiem na prezydenta USA jest naprawdę niepokojący i niezrozumiały. Przecież Ben w swoich poprzednich raportach odnosił się do grupy patriotów związanych z Q, a w tych ostatnich artykułach zupełnie pomija działania tej grupy i jej poparcie dla Trumpa….i faktycznie sataniści próbują rozpaczliwie wywołać wojnę, po wybuchach rafinerii w Arabii Saudyjskiej media głównego ścieku pisały WPROST,że Trump wywoła wojnę,,,,,będzie militarny odwet, itd…a Trump jak zawsze zachował zimną krew i to przeczekał.

  • krystal28
   Wrz 25, 2019 @ 00:34:13

   MajoWalio, ja jeszcze czekam na sprostowanie i przeprosiny Fulforda za fałszywe, oczerniające plotki o Trumpie. Na razie zlikwidowałam wszystkie tłumaczenia jego artykułów z bloga. Pozdrawiam serdecznie ❤

 38. krystal28
  Wrz 21, 2019 @ 18:39:39

  Interesujące, że ostatnio zwiększa się ilość spamu.  Drodzy spamowicze, nie czytam waszych postów, kasuję je jednym przyciskiem.  Piszecie sami dla siebie.

  • ateista
   Wrz 21, 2019 @ 19:32:14

   skad pani wie ze to spam skoro pani nie czyta? wstawiam waznego linka ale oczywiscie leci do spamu bo na tej stronie moze byc jedyna sluszna wizja. ale coz pani strona moze pani sobie z nia robic co chce

   • krystal28
    Wrz 21, 2019 @ 21:45:09

    skad pani wie ze to spam skoro pani nie czyta?

    przeczytałam kilka pierwszych i uwierz mi takie osoby nie piszą nic ważnego

 39. ElAdriano
  Wrz 19, 2019 @ 20:38:26

  Już się nie mogę doczekać 3 części tym razem o FLOTUS czyli żonie Trumpa bo widziałem na redicie , niestety translator tłumaczy trzy po trzy , dlatego serdecznie dziękuję krystal.za swoją pracę włożoną w te tłumaczenia 🙂

  • krystal28
   Wrz 21, 2019 @ 18:32:39

   ElAdriano, dzięki za uznanie ❤ .  3 część w większości dekoduje ubiór Melanii Trump i wewnętrzne sprawy USA.  Skupiam się raczej na artykułach, które bardziej dotyczą Europy i Świata.  Poniżej ang. filmik tego artykułu.  Warto obejrzeć nawet jeśli nie znasz angielskiego.

 40. Oualander
  Wrz 19, 2019 @ 15:10:48

  Pod spodem jest tytuł artykułu i link do strony Fundacji Nautylus, wygląda na to że zaczyna się miękkie ujawnienie UFO, informację podano we wszystkich większych agencjach prasowych.

  US NAVY POTWIERDZA AUTENTYCZNOŚĆ FILMÓW Z OBIEKTAMI UFO

  https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3810,us-navy-potwierdza-autentycznosc-filmow-z-obiektami-ufo.html

 41. Ela
  Wrz 18, 2019 @ 23:17:10

  (…)

  chyba na Trumpa nie ma co liczyc

  Elu, kabał jest maksymalnie przyciśnięty do muru przez Trumpa i pozytywne wojsko (Q) i chce za wszelką cenę wywołać wojnę światową.  Autor tego artykułu robi się coraz bardziej bezczelny w swoich atakach.  Teraz nie mam wątpliwości, ze jest on agentem Mosadu i pracuje dla ciemnych.  Mam nadzieję, że tłumacz to w końcu załapie.  Zrozum, że musiałam usunąć ten link z dezinformacją. Musi być powód dla którego wszystkie demony na świecie chcą usunąć lub zabić Trumpa.  Ich koniec jest blisko.

  Ufaj planowi – Q
  Używaj zdrowego rozsądku – Q 

  kr 

 42. testament4
  Wrz 14, 2019 @ 21:58:07

 43. Slk
  Wrz 13, 2019 @ 23:45:55

  Lunch – Trump rozgląda się prawie idealnie co minutę, tylko ja na to zwróciłem uwagę? 😀 Chciałbym mieć takie wyczucie czasu.

 44. krystal28
  Wrz 12, 2019 @ 22:59:26

  ang wideo: SerialBrain2: Hurricane Dorian

 45. Krystyna 11
  Wrz 12, 2019 @ 20:39:25

  Czołowe postacie Kosmicznego Ujawnienia, cz.1 – Sławomir Lernaciński.

  Interesująca rozmowa.

 46. krystal28
  Wrz 11, 2019 @ 02:37:15

  Obserwatorze i Elu, dzięki za informacje. Odmiana hibiskusa na sukni Melanii to Doskonały Sztorm. Grupa Q komunikuje się z kabałem także w sposób niekonwencjonalny.

 47. Ela
  Wrz 09, 2019 @ 09:06:41

  Hibiskus laczy sie z biblijna kraina krola Salomona

 48. Jan
  Wrz 08, 2019 @ 20:07:22

  Dziękuję za kolejny przekaz informacji.Sprawdzam za pomocą Gematrii prawie wszystko.Pozdrawiam.

 49. krystal28
  Wrz 08, 2019 @ 19:14:31

  Zagadka: jaki rodzaj hibiskusa (poślubnika?) jest na żółtej sukience Melanii Trump na szczycie G7?

  • Obserwator
   Wrz 09, 2019 @ 05:32:08

   Hibiskus Red Heart znany też jako KETMIA SYRYJSKA  to krzew różniący się od innych odmian hibiskusa tym, że szybko się rozrasta. Indywidualny charakter nadają mu również dwukolorowe kwiaty – duże białe z intensywnie czewoną plamką  w środku. Krzew osiąga do 2 metrów wysokości i 1,5 metra szerokości.

   Pielęgnacja i wymagania: Lubi stanowiska słoneczne lub półcień. Hibiskus należy sadzić w miejscach zacisznych i osłoniętych.
   Preferuje ziemię żyzną, próchniczą, przepuszczalną i umiarkowanie wilgotną. Nie toleruje zarówno długotrwałej suszy jak i zbyt wilgotnego podłoża.
   Roślina wrażliwa na mrozy, należy okryć ją na zimę.

   Kwitnienie i owocowanie: Pięknie kwitnie nawet przez okres 3 miesięcy od lipca do września. Jego cechą charakterystyczną są duże kwiaty. Liście hibiskusa jesienią wybarwiają się na żółto.

   Cięcie: Pod koniec zimy (na początku marca), zaleca się przycięcie pędów rośliny, na wysokości 2-3 oczka, aby zapewnić jej jak najobfitsze i najpiękniejsze kwitnienie.

   Zastosowanie: Niewątpliwie pięknie prezentować się będzie jako soliter ogrodowy. Może pełnić funkcję swobodnie rosnącego żywopłotu, jeżeli posadzimy go grupowo. Hibiskusa można hodować również jako roślinę doniczkową.

   Stan produktu: nowy 😉

  • Obserwator
   Wrz 09, 2019 @ 12:44:38

   “Ketmia syryjska, zwana także ślazowcem syryjskim, poślubnikiem syryjskim lub różą Szaronu to jedyny krzewiasty gatunek ketmii, który nadaje się do uprawy w Polsce. Swoją urodą nie ustępuje innym, bardziej egzotycznym gatunkom spotykanym w krajach strefy subtropikalnej i tropikalnej.”