Simon Parkes -> biuletyn sierpniowy

.

Globalne uzdrawiające myśli dla  Zderzacza Hadronów – 15 sierpnia, 2015 o godz. 13-tej.

Wielki Zderzacz Hadronów ma 27 km tunelu, rur i nadprzewodzących magnesów

.

Witam w sierpniowym wydaniu biuletynu grupy „Łączenie Świadomości”.  W dniu 1 sierpnia mieliśmy nasze pierwsze spotkanie 35-ciu członków „Łączenia Świadomości” zorganizowane w Derby, gdzie spotkaliśmy się ze sobą po raz pierwszy dzieląc się wspólną wizją.  To był naprawdę wspaniały dzień.  I jak tylko skończyłem mówić, zaczęło padać.  Chociaż było to przede wszystkim dla grupy brytyjskiej, mieliśmy także członków, którzy przylecieli z innych krajów.  Było to naprawdę dla mnie budujące fizycznie spotykając te wszystkie osoby, z którymi wcześniej bylem na Skype.  W przeciwieństwie do wielu organizacji każdy, kto uczestniczył osobiście był mi znany i na pewno szczególnie w pierwszych dniach, to było bardzo ważne dla utrzymania naszego bezpieczeństwa.

Wiadomości ze świata

Jest absolutnie jasne, że Rezerwa Federalna nie ma zamiaru podnieść stopy procentowej.  Aby zapobiec upadkowi ekonomicznemu w USA, duzi depozytariusze zostali zaindukowani, aby przenieść swoje udziały w nieruchomości do amerykańskiego banku.  Pozostawią tam swoje depozyty przez 3 miesiące.  To nie są pieniądze papierowe, ale aktywa poparte realną wartością.  Z punktu widzenia świata, przez te 3 miesiące Ameryka będzie wydawać się finansowo wypłacalna.

 Kwestia krajów wpadających w dług naprawdę leży wokół zrozumienia, jaki procent tego długu ma się do krajowego produktu brutto.  W tym celu zrobiłem trochę badań.  We Włoszech odsetek  długu w stosunku do produktu krajowego brutto wynosi 132%, w Portugalii 130%, w Irlandii 110%, w Hiszpanii 98%, w Grecji 177%.  I to może zaskoczyć was wszystkich – w Japonii 230%.  A to z powodu katastrofy nuklearnej w roku 2011.  W roku 2000 łączna suma długów wszystkich krajów rozwijających się była 87 bilionów dolarów.  Na początku tego roku wzrosła do 199 bilionów.  Innymi słowy, całkowite zadłużenie na świecie wynosi 286%.  Kiedy zrozumiecie te dane uzmysłowicie sobie, że ogromny krach jest tuż za rogiem.  Więc kiedy słyszycie jak ludzie mówią „to wszystko się zawali”, to naprawdę to jest jak talia kart.  Więc ponownie podkreślę, to nie jest dług, który jest problemem, ale zdolność danego kraju do generowania dóbr.  Jeśli wytwarzanie dóbr jest w stagnacji, to nie ma znaczenia, czy ten dług się zwiększa.  To procentowy wzrost długu ponad produkcję niszczy zaufanie do w zdolności kraju w jego spłacaniu.

Zderzacz Hadronów w CERN [Organizacja Europejskich Badań Jądrowych w Szwajcarii – kr]
 .
W dniu 15 sierpnia ma mieć miejsce unikalne ustawienie planetarne.  W tym dniu Zderzacz Hadronów będzie nastawiony do jego maksymalnej wydajności.  Celem tego jest, aby przerwać połączenie ludzkości ze ŹródłemZiemia ma naturalny rytm biologiczny, który wznosi się i opada.   Jak surfingowiec na desce surfingowej jedzie na fali oceanu, tak Zderzacz Hadronów zamierza przejechać się na tej fali naturalnego biologicznego rytmu.  Oczywiście to nie jest dobra rzecz
.
O 12-tej w południe czasu brytyjskiego [o 13.00 czasu polskiego – kr] (sprawdzicie wasz czas tutaj http://www.timeanddate.com/time/zones/bst) proszę was usiądźcie na 5 minut z intencją, aby planowana operacja nie zatrzymała połączenia Ziemi ze Źródłem (musiałem użyć słów w określony sposób tak, aby nie naruszyć żadnych przepisów rządowych).  W zasadzie chciałbym, abyście przesłali uzdrawiające myśli do Zderzacza Hadronów.  Chciałbym, abyście byli w stanie wykorzystać te pozytywne myśli dla zapewnienia korzystnego wyniku.  To wydarzenie w sierpniu nie należy mylić z falą energii oczekiwanej we wrześniu – będę wzywać was wszystkich do udzielenia asysty w tym czasie.  Wiem, że wielu z was nie mogło się już doczekać podjęcia jakichś pozytywnych działań i wreszcie mamy nasze pierwsze prawdziwe wyzwanie.  Pragnę podkreślić, jak ważna jest ta nasza pierwsza próba.  Przystąpiliście do grupy „Łączenie Świadomości” z wielu powodów.  Bez względu na te powody, wynikiem jest wspólne osiągnięcie i postawimy czoła naszej pierwszej przeszkodzie 15-tego.  Zapewnijmy, że nam się powiedzie.

Głównym graczem w tej walce jest sztuczna inteligencja znana niektórym jako Velon / Archon.  To jest to, z czym po raz pierwszy zmierzymy się 15 sierpnia, a dla tych z was, którzy interesują się poszukiwaniami, jest to bezpośrednio związane ze smugami chemicznymi.

Jest mi bardzo miło powitać Dr Briana Ostrowskiego, któremu dałem miejsce na mojej stronie internetowej.  Proszę przeczytajcie jego wkład i jeśli ktoś czuje, że może przyczynić się w jakiś sposób, niech wypełni jego formularz kontaktowy.  Osobiście jest mi miło gościć Briana, gdyż nauka i duchowość nie są przeciwieństwami, chociaż stary system stara się wbić klin między tymi dwoma energiami.  Powinniśmy zrozumieć, że nauka i duchowość są tym samym – jedynie zależy jak je interpretujemy.  Duchowość nie ma się czego obawiać od nauki, ani nauka od duchowości.  To raczej umysły są za koncepcjami, które są albo pozytywne albo negatywne.

Po sobotnim spotkaniu mamy teraz wielu członków, którzy zaoferowali się koordynować grupę „Łączenie Świadomości”.  Gdy będą już na swoim miejscu, struktura i interakcja każdej grupy skrystalizuje się.  Zapowiada się bardzo ekscytujący czas i jedno wiem, że jesteście głęboko zaangażowani.  Jak tylko nowi członkowie się zorganizują, zostanie zreaktywowany formularz kontaktowy na stronie internetowej  i miejmy nadzieję, normalny tok rzeczy zostanie wkrótce wznowiony.

Nadal otrzymujemy szereg ataków energetycznych i psychicznych.  Jestem głęboko wdzięczny wszystkim, którzy niestrudzenie poświecili swój czas i energię dla grupy „Łączenie Świadomości”.  Dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że będę miał coś pozytywnego do przekazania po 15 sierpnia.

Wiele miłości, wiele siły, wiele nadziei

Simon

http://us9.campaign-archive2.com/?u=4a8bbd95efd926ee0efeb4a3b&id=16079f8b6b&e=

1 komentarz (+add yours?)

  1. anuradha57
    Sier 12, 2015 @ 19:45:37

    Wszystko pięknie i ładnie, ale…poważnie jestem zaniepokojona skutkami tej medytacji. Po prostu w trakcie czytania włączyła mi się czerwona lampka. Po pierwsze dlaczego Simon nie wierzy w moc Stwórcy, że nie pozwoli On rozdzielić Ziemi od Siebie. Dla mnie to jest tak oczywiste jak oddychanie. Po drugie to taka intencja ukierunkowuje potencjalnych przeciwników i cały zespół CERN-u, aby przekierunkować energię medytacji na swoją korzyść. Proponuję wziąć to pod uwagę. Intencja powinno być wyłączenie Zderzacza, a nie jego uzdrawianie. To zabrzmiało jak sabotaż.


    Droga anuradha57, prawdziwa medytacja z serca nie może nigdy zaszkodzić, tylko pomóc. Przeczytaj moją odpowiedź dla P.W. ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: