Galaktyczna Fala Miłości

.

Kobra, 26 lipca 2015

W centrum naszej Galaktyki jest ogromna podwójna gwiazda,  źródło Światła i życia dla tej Galaktyki,  galaktycznej Bogini, Pleromy, lub Galaktycznego Centralnego Słońca.  Oddycha ona i pulsuje w regularnym rytmie, każde uderzenie serca trwa 26.000 lat.  Za każdym razem galaktycznego uderzenia serca,  Galaktyczne Centrum wysyła falę wysoko naładowanych  fizycznych i niefizycznych cząstek do całej Galaktyki.

To galaktyczne bicie serca dostosowuje precesję osi Ziemi do cyklu 26.000 lat:

https://endgametime.wordpress.com/understanding-precession-of-the-equinox/

Zbliżamy się do tej galaktycznej fali  już teraz i jej punkt kulminacyjny będzie podczas Wydarzenia.

Poprzednie galaktyczne impulsy były dość intensywne, jak to zostało opisane bardzo dokładnie przez Paula  Laviolette:

http://www.starburstfound.org/downloads/superwave/Nexus2009.pdf

On i wielu innych osób oczekuje, że aktualny puls galaktyczny będzie też dość intensywny:

http://www.starburstfound.org/superwave/preparedness/nextevent.html

W rzeczywistości, potężne siły Światła są obecne wewnątrz naszego Układu Słonecznego, aby zapewnić, że tym razem proces będzie dużo bardziej harmonijny.

Nadal będzie wiele intensywności emocjonalnej i pewien wzrost aktywności tektonicznej:

https://kauilapele.wordpress.com/2015/05/15/michael-snyder-right-side-news-5-14-15-40-volcanoes-are-erupting-right-now-and-34-of-them-are-along-the-ring-of-fire/

Ale głównym aspektem tego galaktycznego impulsu będzie fala kosmicznej Miłości.  Ta energia Miłości jest podstawą uniwersalnej kosmicznej rzeczywistości i teraz dociera do naszych brzegów.  Ta energia ma galaktyczne proporcje i nie może zostać zatrzymana przez kabała, bez względu na to, co  próbuje robić.

Ta energia całkowicie oczyści podstawową anomalię i istotę plazmowej ośmiornicy wokół Ziemi, która  w gnostyckich naukach była nazywana Yaladaboth:

http://www.bibliotecapleyades.net/biblianazar/esp_biblianazar_jehovah07.htm

http://www.metahistory.org/gnostique/telestics/MadnessEgo.php

Gnostyczne  mity wyraźnie stwierdzają, że ​​Yaldabaoth został ukryty w «grubej chmurze» plazmatycznej płaszczyzny:

http://www.gnostic-jesus.com/gnostic-jesus/Syrian-Egyptian/Sethian-creation.html

Pleromiczna energia  galaktycznej Miłości rozpuści wszystkie fałszywe nauki archontów, jak można przeczytać w tych dwóch znakomitych artykułach:

http://howtoexitthematrix.com/2015/07/02/is-anyone-coming-to-save-us/

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/07/ending-lightworkers-loops.html

Ponieważ jesteśmy coraz bliżej Wydarzenia, energie wyzwolą ludzkie tłumione reakcje nawet bardziej.  Dlatego jest niezwykle ważnym dla ludzi, aby nauczyli się dyskutować konstruktywnie i przestali atakować się nawzajem.  Można znaleźć instrukcje, jak to zrobić w poniższym artykule:

http://sitsshow.blogspot.com/2015/06/visit-to-icc-site-on-mars-tsunamic.html

Amerykański Kabuki na swoim blogu ujął to jeszcze prościej:

http://americankabuki.blogspot.com/2015/07/truth.html

Wiele osób spodziewa się, że ta galaktyczna fala trafi do nas we wrześniu, a nawet wcześniej.  To jest bardzo mało prawdopodobne, gdyż analiza złożoności fali pokazuje pierwsze prawdopodobieństwo szczytu od października do grudnia.  Analiza złożoności fali jest bardzo wyrafinowanym modelem komputerowym Ruchu Oporu, który przewiduje przyszłe trendy w oparciu na kosmiczne cykle i  analizy wektora wolnej woli.

Ważne jest, aby zrozumieć, że Wydarzenie jest aktywną interakcją pomiędzy naszą globalną świadomością i Galaktycznym Centrum,  i że galaktyczne energie przybywają do nas na podstawie naszej zdolności, aby je otrzymać.  Dlatego właśnie  jest tak ważne, aby jak najwięcej  ludzi przebudziło się jak najszybciej.

To jest również dobre  dla ciebie, aby mieć osobiste połączenie z Galaktycznym Centrum  w twoich medytacjach.  Jeśli energie płynące przez ciebie są zbyt silne, możesz zakomunikować do Galaktycznego centrum, by je stonować.

Nasza aktywna komunikacja z Pleromą, z Galaktycznym Centrum tworzy pętlę reakcji, która wywoła Wydarzenie, gdy będzie na to właściwy moment.
Przełom jest blisko!

http://2012portal.blogspot.com/2015/07/galactic-wave-of-love.html

Źródło: Kochane Zdrowie, edycja Krystal

2 Komentarze (+add yours?)

 1. Princess Woona
  Lip 28, 2015 @ 19:08:32

  Czekam na zmiany. I juz widze nowe na serwisie. Jesli ktos chce mnie dodac na fb prosze bardzo tylko niech powie ze przychodzi od Krystal28

 2. bialamiska
  Lip 28, 2015 @ 11:59:38

  Witaj krystal, dziękuję za przetłumaczenie tej wspaniałej wiadomości.

  Dokonałam translacji jednego z linków podanych przez cobrę: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/07/ending-lightworkers-loops.html
  Artykuł znajduje się na mojej stronie http://swiatlownas.pl/, bardzo proszę Cię o udostępnienie tego postu, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z informacji w nim zawartych 😀
  Zamierzam zamieszczać również inne tłumaczenia 🙂
  Pozdrawiam

  Droga bialamisko, przez ostatnie tygodnie moja uwaga musiała być zwrócona na intensywnym samouzdrawianiu, także proszę Ciebie i innych o zrozumienie, dlaczego blog działa z opóźnieniami. Jeszcze nie przeczytałam Twoich tłumaczeń, ale to zrobię niedługo. Podałaś adres do swojego bloga, który tez jest tu w zakładce, wiec Czytelnicy z łatwością mogą Twoje publikacje przeczytać. Serdecznie pozdrawiam ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: