Aktualności, lipiec-październik, 2010

.

30 październik, 2010. Mamy pewność, że osiągniemy nasze cele we właściwym czasie,  i że nigdy nie byliśmy bliżej naszego Ujawnienia niż obecnie.  Presja na ciemnych manipulantów narasta bardzo szybko uniemożliwiając im ingerencję w nasze plany. Będziemy zawsze mieli nad nimi przewagę, ponieważ uważnie śledzimy ich działania i zamierzenia.  Zapobiegliśmy już nasileniu problemów na Bliskim Wschodzie i poważne wypadki, obliczone na zwiększenie strachu przed terroryzmem. Też zatrzymaliśmy ich plan wytworzenia powodów na wprowadzenie stanu wojennego i zwiększenia kontroli nad ludźmi. Ciemni muszą zajmować się teraz własnymi problemami.(SaLuSa 29/10/10)

Cierpliwość nasza i naszych sojuszników jest godna pochwały, ale już się wyczerpuje w obliczu ciągłych odmów wycofania się przez ciemnych.  Stawiamy ich w takiej pozycji, gdzie będą mieli tylko jedno wyjście.  Jest to koniec  ich władzy i utrata zdolności dyktowania przyszłości całemu światu.  Nowy rok zapowiada ciąg zaskakujących wydarzeń, chociaż macie już pewne pojęcie, co jest w zanadrzu. Pragniemy z powrotem wam oddać świat, a wraz z tym nadejdzie moc, aby było to możliwe.(SaLuSa 22/10/10)

20 październik, 2010. Wielu z najgorszych przestępców w wewnętrznych ultra wysokich finansach / światowych bankach centralnych  zostało już uwięzionych i zneutralizowanych. Bardzo, bardzo, bardzo wiele ciekawych rzeczy się dzieje.
Wiele źródeł zgadza się ze sobą,  jeśli chodzi o czas rozpoczęcia poważnych wydarzeń, określających cywilizację:  Rozpocznie się to w listopadzie, osiągnie szczyt w styczniu i może być kontynuowane aż do marca.
Oczywiście, wszystko jeszcze może ulec zmianie, ale to jest to, co słyszę z bardzo wiarygodnych, wysokiej jakości źródeł w wewnętrznych kręgach.
Niektóre negatywne frakcje planują złowrogie manewry, jako ich ostateczny wysiłek na zrobienie szkód.   Ale ja naprawdę nie myślę, ze to im się uda, zwłaszcza, że są obecnie pod wielką obserwacją. Dyskusje na temat Ujawnienia Kosmitów są ogromne  (David Wilcock, 18/10/10)

Międzynarodowe banki wiedzą, że są skazane na zagładę.  Mają one być rozbite i wiele ich pokrewnych instytucji będzie rozwiązane.  Mniejsze, bardziej lokalnie banki je zastąpią, a każdy z tych banków regionalnych będzie ściśle regulowanych przez komisje, które będą stanowić część nowego przyjaznego ludziom systemu finansowego.  Każdy bank będzie miał ograniczony  zakres, w jakim może działać i jakie usługi może oferować.  Pamiętaj, że ten nowy system będzie tymczasowy, będzie on po prostu tylko pomostem pomiędzy obecnym układem  i tym opartym na  globalnej obfitości w pełnej skali.  Ten stan światowego dobrobytu umożliwi wam zaprzestanie koncentrowania się na zdobywaniu i posiadaniu pieniędzy i zamiast tego, angażowanie się w to, co sprawia śpiew serca.  „Dążenie do szczęścia” będzie kluczem do nowej rzeczywistości! (Sheldan, 12/10/10)

 
16 pazdziernik, 2010. UFO zawisło nad Manhattanem w środku dnia   http://www.sfora.pl/UFO-zawislo-nad-Manhattanem-W-srodku-dnia-a25260
.
 

11 październik , 2010. Przewidujemy, że będą grupy ludzi w bezpiecznych miejscach, którzy dzielą wspólne poglądy na temat transformacji i to, co będzie poza nią.  Przewidujemy, że przyjdą sobie z pomocą w czasie potrzeby i nie poddadzą się strachowi.  Na tej podstawie jesteśmy gotowi do pomocy tym dedykowanym grupom osób.  Nie zanurzymy się w chaosie transformacji, aby ratować ludzi z tego, co sobie sami zgotowali.  Będziemy współpracować z oddanymi grupami, które dbają o siebie, i które działają w najlepszym interesie wszystkich.  Poszukaj tych, którzy podobnie myślą.  Przygotuj się na zmiany.  Wzajemnie się wspierajcie. Przybędziemy, aby asystować, a nie ratować. Twoje przekonania pomogą temu procesowi. Przeegzaminuj je uważnie.(24/7/10)
Innym aspektem bardziej przyjemnego i zdrowego klimatu będzie korekta przechylenia Ziemi.  Ciemna energia przesunęła ją od osi pionowej, co powoduje sezony. To zostanie skorygowanie, aby stworzyć bardziej przyjemny klimat na całym świecie. Innym aspektem transformacji Ziemi będzie usunięcie sztucznej satelity, którą nazywacie księżycem. Ciemna energia umieściła ją wiele, wiele lat temu jako obserwatorium, a także jako mechanizm kontroli.  Twoi bracia i siostry z przestrzeni usuną ją.  (7/21/10, Syriusze z Galaktycznej Federacji przez Sheldana Nidle)

3 październik, 2010.  System obecnej waluty i światowy system finansowy ustanowiony przez Dumbarton Oaks upadają.  Bankructwa są potajemnie ogłaszane przez kilka banków centralnych i Rezerwę Federalną USA na czele paczki.
Liczba nawróconych pęcznieje, ale aż do nowych regulacji finansowych i monetarnych, trzymamy nowych rekrutów minimalnie poinformowanych o rozmowach z ciemnymi kabalami.
Cenowa i walutowa deflacja nastąpi po tych ogłoszeniach. Wyrównanie długu praktycznie do zera i duże zwroty podatkowe będzie rekompensowało te zmiany. Przeprowadzimy wasze globalne społeczeństwo od długu do dobrobytu.  Złoto i srebro mają być też regulowane.  Nowa waluta początkowo będzie wymieniana według wartości nominalnej, ale po krótkim okresie czasu, stara waluta straci swoją wartość.   Nowa waluta będzie uważana za bezpieczną i przez wszystkich zaakceptowana.  Te nowe elementy systemu finansowego przywrócą odebrane przez banki domy pierwotnym mieszkańcom i wprowadza nowy koncept własności ziemi, lub „nieruchomości”.   Jako opiekunowie Gai, zostaniecie zapoznani z nowym systemem, który mieści się gdzieś pomiędzy tym, co jest powszechną praktyką w Środkowej  Ziemi (zamieszkaną przez Agartian) i obecnymi zwyczajami praktykowanym na powierzchni Ziemi.  Pojęcie nieruchomości lub własności ziemskiej, jest naprawdę mylące: wszystko jest święte dla Matki Ziemi, a ty jesteś tylko tymczasowym opiekunem jej ziemi.  Gaja jest święta i musi być honorowana podczas gdy ty na niej mieszkasz.
Mamy wstępną autoryzację na lądowanie w wyznaczonym terminie w najbliższej przyszłości!  Niebo i nasi przedstawiciele w pełni o tym poinformowali wasze największe rządy i jedynie nieliczni z nich chcą zlekceważyć rozporządzenia Nieba. (14/9/10, Syriusze z Galaktycznej Federacji przez Sheldana Nidle)

 
28 wrzesień, 2010 Amerykańscy wojskowi: „obcy” wyłączają nam rakiety

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1025895,title,Amerykanscy-wojskowi-obcy-wylaczaja-nam-rakiety,wid,12709823,wiadomosc.html?ticaid=1af7d

27 wrzesień, 2010. Jako Wzniesiona Istota zauważysz, że  jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń, będzie twoje nowe ciało.  Będzie ono z energii i lekkie, tak że ledwie będziesz świadomy, że je masz. I będąc w wyższych wibracjach, poczujesz doskonałość jakie ono ci przyniesie. Bez bólu, dolegliwości, niepełnosprawności czy choroby, bo te nie mogą istnieć w wysokich wibracjach.
Na Ziemi, wasze ciała w kontraście są jak ołowiane ciężarki, wrażliwe na choroby i niewygody.  Wasze nowe ciała będą niezniszczalne , a gdy zdecydujesz się, aby je wymienić, po prostu przeniesiesz się do innego.  Przekonasz się, że ciało się nie zużywa  i w waszym zrozumieniu trwa bez końca. W końcu, gdy będziesz w duchu, będziesz w stanie przywdziać każdy wygląd jaki zechcesz, co może być przydatne, gdy spotkasz się z duszami, które w przeciwnym razie by cię nie rozpoznały.(SaLuSa 15/9/10)

Nie martw się o swoje mieszkanie lub własności, ponieważ wszystkie twoje potrzeby będą obficie zaspokojone.  Nasz plan dla waszego bezpieczeństwa i komfortu zapewni, że wszystkie wasze potrzeby będą dostarczone. Niestety będzie trochę niewygód, ale w odniesieniu do skali zmian, które będą miały miejsce, należy się tego spodziewać.(SaLuSa 6/9/10)

21 wrzesień, 2010. Kiedy staje się powszechnie znane, że Illuminati bawiło się gospodarką światową, jak w jo-jo, jest prawdopodobne, że przez krótki okres czasu będzie kryzys podczas, gdy nowy system będzie na stałe wdrażany w życie. Więc wraz z zapasami, które zawsze praktycznie mieć pod ręką na wypadek przerw w zasilaniu elektryczności, itp, wskazane byłoby, aby mieć trochę gotówki. Ale zróbcie to bez żadnych obaw!

Zmiany klimatyczne są poważnym problemem, także dla nowych osób, czytających naszej przekazy, chętnie powtórzę, że jest to tranzycja Ziemi do umiarkowanego klimatu na całym świecie. Rekordowe temperatury, częstsze błyski słoneczne, topnienie lodowców i regionów polarnych, powoli zanurzające się małe wyspy i dziwne zestawienia nowych planet są aspektami procesu Wznoszenia się Ziemi i powrót do jej pierwotnego zdrowia, urody i nienaruszenia. Nasi gwiezdni bracia i siostry wykorzystują swoja technologie w celu złagodzenia skutków toksycznych ropy naftowej i chemikali w Zatoce Meksykańskiej, a także toksyn w  innych wodach, chemicznych smug i broni. (Mateusz, 11/09/10)

12 wrzesień, 2010.  Płyty tektoniczne są znów zbalansowane.  Zmiana biegunów stanie się w czerwcu (2011?). Wtedy nastąpi masowa euforia. Stary porządek świata będzie już rozwiązany. Pojawią się nowe rasy.  Mówią mi, ze rasa Elwinów zacznie się ponownie na Ziemi za około cztery lata – złota brązowa skóra,  smukła forma, uszy spiczaste, owalne twarze, wydłużone palce u rąk i nóg.

Mistrzowie mówią mi o gospodarce oszczędzającej przestrzeń.  Uważają, że BlackBerry to bardzo dobry pomysł.  Mówią, że technologia neutrino zostanie wykorzystana w przyszłości.  Rośliny strączkowe staną się podstawą wyżywienia. Mięso nie będzie jedzone.  Wszystkie choroby genetyczne znikną.  Zachorowania będą rzadkie.  Przyrost ludności będzie zerowy, to znaczy gęstość zaludnienia będzie stabilna.  Grupy klanowe będą nowym porządkiem, budując i wzrastając razem – zielona ekonomia. Wiatr i woda będzie głównym źródłem energii. Statki Świetlne będą wykorzystywane do podróży gwiezdnych.  W tej chwili ciemne siły są trzymane pod kontrolą. (MU przez Devaanii 6/9/10)

6 wrzesień, 2010. Wzniesienie jest możliwe dla wszystkich, którzy zaabsorbowali światło, i dusze, które będą towarzyszyć Ziemi, zrobią to w swoich ciałach.  Jeżeli ciało nie ma jakiegoś organu lub kończyny lub ma fizyczne, emocjonalne lub psychiczne zaburzenia, z czasem na drodze Wzniesienia zostaną uleczone wszystkie choroby i brakujące organy lub części ciała zostaną uzupełnione. Ciało będzie idealne i psychiczne i emocjonalne zdrowie będzie w pełni sprawne.  W czwartej gęstości ciała osób wiekowych staną się młodzieńcze i będą żyły w zdrowiu znacznie dłużej niż wasza obecna długość życia.  A życie w piątej gęstości może być nawet dziesięciokrotnie lub więcej dłuższe niż teraz.

Pomimo skupiania się na ostatnim dniu roku 2012, nie ma absolutnie stałej daty dla Ziemi na wejście do czwartej gęstości. Będzie „niebiańskie okno” w celu sprawnej żeglugi, że tak powiem, ale będzie pewien stopień elastyczności w kalendarzowym czasie. I proszę pamiętajcie, że Wzniesienie jest procesem, który trwa już od około siedmiu dekad, więc nie oczekujcie dramatycznych zdarzeń, które wyznaczą pierwszy dzień Złotego Wieku.  1 stycznia 2013 roku, często uważany jest  za Ten Dzień, ale będzie to dzień niewiele różniący się od innych.  Nie ma prawdy w stwierdzeniu, że tuż przed wejściem Ziemi do czwartej gęstości będą trzy dni ciemności, lub według innych sprawozdań, trzy dni palącego słońca. (Matthew 8/13/10)

30 sierpień, 2010. Żadna ze strasznych sytuacji, które niektórzy analitycy i niektóre przekazy podają jako prawdopodobne, a nawet nieuniknione nie spełni się.
Nie będzie powtórki „9 / 11,”
nie będzie trzeciej wojny światowej,
ani wojny atomowej w przestrzeni,
nie będzie zamieszek na całym świecie z powodu niedoboru żywności,
nie będzie zalania wybrzeży aż do gór,
nie będzie epidemii lub braku pitnej wody, które zagrożą miliardom żyć,
nie będzie inwazji ciemnych cywilizacji,
lub zniszczenia planety, wymagające masowych ewakuacji lub podziemnego życia.

Wasi członkowie rodziny z przestrzeni, którzy żyją wśród was pragną wam się przedstawić i tysiące ze statków kosmicznych chce wam pomagać na Ziemi, ale muszą jeszcze czekać na odpowiedni czas.  Dywersyjne taktyki Illuminati zajmują ziemskich przedstawicieli poważnymi wstrząsami politycznymi, które wykluczają ostateczną decyzję o ogłoszeniu nas w telewizji i uniemożliwiają nasze lądowanie, aż dopóki wasze bezpieczeństwo nie będzie w pełni zapewnione.  W obecnym czasie Iluminati kontroluje broń, które stanowi niebezpieczeństwo dla dużych ilości ludzi i nie możemy  ryzykować waszego życia. (Matthew, 13/08/10)

25 sierpień, 2010. Musimy wspomnieć, że Watykan oficjalnie i publicznie nas uznał.  Akceptacja, że obfite życie jest przedłużone poza waszą planetę, w większości w wyższych wymiarach, pozwala na większą ekspansję waszej świadomości.
Większość, co się dzieje obecnie jest poza kurtynami, ale bądźcie pewni, że wszystko dobrze się posuwa do przodu. Wydarzenia nabierają kształtu i znaki nowego kierunku zostaną ujawnione przez oficjalne źródła.  To pozwoli na sekwencję  wydarzeń, które będą sygnałem do rozpoczęcie odliczania do Wzniesienia.
Dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, możemy powiedzieć, że okazja, która teraz prezentuje się przed wami, nie będzie wam znowu dana przez długi czas. Więc prosimy, dokładnie rozważcie, jakie to ma znaczenie dla was w tym czasie w waszym obecnym życiu.  Bez wątpienia byliście poinformowani o tym przed tą reinkarnacją i mając swobodę wyboru macie teraz możliwość przebudzić się do prawdy i wznieść się do 4-tej gęstości. (SaLuSa 25/8/10)

23 sierpień, 2010. W miarę postępu przez następne kilka lat, wibracje będą wzrastać dużo szybciej. Przekonasz się, że gdy podniesiesz swoje, będziesz mniej cierpieć z powodu choroby lub innych problemów zdrowotnych.  Twoje ciało stanie się bardziej krystaliczne i będzie w stanie pokonać wszelkie ataki na jego system obronny.  Nie będziesz już podlegać jakiejkolwiek formie choroby i ewentualnie proces starzenia zatrzyma się i zostanie odwrócony.  Nadejdzie taki moment w przyszłości, gdy będziesz w najbardziej doskonałej formie cielesnej. (SaLuSa, 18/8/10)

18 sierpień, 2010. Gdy już ciemność nie będzie przewodziła, szereg tematów zostanie transmitowana przez wasze nowe rządy.  Będzie to wasza pierwsza możliwość spotkania się i rozmawiania z nowym rządem.  Zapanuje wielki dobrobyt.  Nastąpi masywne umorzenie długów i będą podjęte działania, które uwolnią wasz potencjał gospodarczy.  Nasza obecność zostanie ujawniona i fakt, że wam pomagamy.  Gdy wiele zdumiewających, stłumionych technologii zostanie podanych do wiadomości publicznej, będziecie musieli poświęcić trochę czasu, aby się zorientować, co to wszystko znaczy.  Chcemy, abyście o wszystkim otwarcie dyskutowali pomiędzy sobą i ze swoimi rządami.  Wiek korporacji, działających na swoją korzyść już się zakończył,  pozostawiając wam otwartą drogę na objęcie obowiązków i stworzenie takich rządów, z których możecie być dumni!   Bezmyślne, irracjonalne rozporządzenia mają się ku końcowi. Bądźcie gotowi do zaangażowania i wypowiadania się!  W galaktycznej społeczności każdy bierze udział i pomysły i sugestie każdej osoby są uważane za witalne dla dobra całego społeczeństwa.  Społeczeństwo, na które się składają osoby samo-urzeczywistnione działa najlepiej.
(Sheldan Nidle dla Duchowej Hierarchii i Galaktycznej Federacji)

28 lipiec, 2010. Mamy komputery, które z dużą dokładnością przewidują przyszłość.  Musimy być ostrożni co ujawniamy.  Zawsze zmniejszamy rezultaty działań ciemnych sił, które zagrażają waszemu bezpieczeństwu.  Dla większości ludzi wydaje się że, życie posuwa się tak jak zwykle.  Patrząc z góry,  możemy dobrze widzieć zachodzące zmiany, które niechętnie są wspominane przez wasze media.  Wasze Słońce się zmienia i ma to duży wpływ na Ziemię.  Wkrótce urządzenia elektryczne mogą zacząć działać nieprawidłowo.  Potężne energie uderzają w Ziemię i kanały komunikacyjne mogą przez to ucierpieć.  Ewentualnie, te głębokie zmiany spowodują, że systemy elektryczne oparte na waszej  obecnej wiedzy przestaną funkcjonować.  Zapewniamy jednak, że przewidując te zmiany, dostarczymy wam alternatywne źródła energii. Oczywiście wprowadzi to także zmiany w prawie każdym rodzaju komunikacji i transporcie, z których obecnie korzystacie. Będą one bardziej przez was lubiane i całkowicie dostosowane do środowiska.

Jest też wiele pozytywnych aspektów Słońca.  Działa ono jako transmitor przekazujący wyższe energie nadchodzące z spoza układu słonecznego.  Słońce odegra swoją najważniejszą rolę podczas potężnego zrównania z Centralnym Słońcem Wszechświata podczas zimowego przesilenia 2012 roku.  Będzie to czas olbrzymiego kroku naprzód, który umieści was w wyższych wymiarach. Będzie to doprawdy sygnał do zakończenia cyklu dwoistości i wtedy będziecie w pełni przygotowani do tego uniesienia. (SaLuSa)

26 lipiec, 2010. Potyczki słowne pomiędzy USA i Koreą Północną jest symptomem krajów, które wtrącają się w progres innych i ich konfrontacyjna postawa jest niebezpieczna i bezproduktywna, jeśli ma się na celu utrzymanie pokoju.  Jest to brak dobrej woli w poważnym podejściu w dążeniu do pokojowego współistnienia, które trzymało was do tej pory w stanie ciągłej gotowości do wojny.  Jest to oczywiście pożądane przez tych, którzy z tego korzystają.  Jednak tak, jak często was informowaliśmy, nie pozwolimy na użycie broni jądrowej. Zbliża się czas, kiedy zostanie zadeklarowany pokój i wszystkie rodzaje broni będą zakazane. Ponadto będziemy również monitorować Ziemie i zapobiegniemy  fałszywym próbom zapoczątkowania wojny, bez względu na powód.(SaLuSa)

19 lipiec, 2010. Powiemy wam, że zmiany na Ziemi są coraz bardziej powszechne i wiele osób pilnie potrzebuje pomocy.  Ta sytuacja pogorszy się dla wszystkich z różnych powodów i prosimy was o to, abyście do czasu zmiany na lepsze, próbowali złagodzić cierpienia innych ludzi.  Wyzwanie w tych czasach wywiera na was dużą presję, ale możecie pomóc w zapobieganiu chaosu poprzez zbieranie się i organizowanie pomocy.  Będzie to dużą ulgą aż do dostarczenia prawdziwej pomocy i zmian w rządach, które rozpoczną nową erę korzystnych zmian na skalę światową. (SaLuSa)

16  lipiec, 2010. My z Galaktycznej Federacji jesteśmy całkowicie przygotowani do działania i mamy tę przewagę, że wiemy dokładnie, jakie są wasze potrzeby.  Szanujemy waszą prywatność, ale jeśli zachodzi taka potrzeba, widzimy wewnątrz budynków i możemy się skupić na kim chcemy.  Możemy też słyszeć rozmowy, a nawet czytać myśli, co jest przydatne przy usuwaniu ciemnych osobników.   Dlaczego też ich plany nigdy się nie powiodą,  wiemy o nich zbyt wiele.  Podejmujemy działania zapobiegawcze i nasi sojusznicy są także bardzo aktywni w tych rolach.  Nie lubimy konfrontacji lub gróźb, więc nasze podejście jest dyplomatyczne, ale stanowcze.
Każdy dzień prowadzi was coraz bliżej do zakończenia i bliżej do naszego otwartego kontaktu z wami.  Na oficjalne oświadczenie wciąż czekamy.  Jest teraz wiele osób, których głosy są słyszane. I jest to nacisk na władze, które nie mogą ociągać się dłużej.  Chcielibyśmy rozpocząć to przed wiosną przyszłego roku, więc będziemy robić wszystko, aby asystować naszych sojuszników do tego czasu.  My nadal oczywiście mamy konkretny termin, w którym powinniśmy rozpocząć nasze działania, a nie jest to wcale daleko w przyszłości.( SaLuSa)

61 komentarzy (+add yours?)

 1. Serwis obiadowy
  Gru 17, 2011 @ 16:54:28

  Bardzo fajny wpis. Jestem zaskoczony jakością wpisów na tym blogu. Na pewno jeszcze zajrzę w przyszłości tą stronę

  Odpowiedz

 2. black
  Paźdź 24, 2010 @ 16:42:27

  Świetnie się to czyta nawet bez jointa 🙂

  Odpowiedz

 3. Damciu90
  Paźdź 23, 2010 @ 11:11:21

  Marian jak fajnie:)To my wybudowaliśmy piramidy w gizie po to żeby ludzi zabezpieczyć przed rokiem 2012:)i czy ludzie skorzystają z tego??to jest pytanie ze znakiem zapytania??:)tego nie wiem ale wiem że dojdzie do zabezpieczenia bo ludzie są i bedą a planeta ziemia ma być planetą ludzi i tak bedzie:)ile masz lat Marian??:)Ja mam lat 20:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • MB
   Paźdź 24, 2010 @ 07:52:54

   No, to problem petycji do władz Egiptu (ktoś tam o tym pisał) się rozwiązał. Widzę ze panowie z Oriona zbudowali piramidy i wytłumaczą ludzkości na czym sprawa polega bez wykopalisk. Czekamy….
   Pozdrawiam:-)

   Odpowiedz

   • Marian
    Paźdź 24, 2010 @ 08:17:40

    Małgprzato Siostro Droga, dlaczego nie dowierzasz w to co jest oczywiste .Bez tego zabezpieczenia wy lydzie sobie nie poradzicie po przelocie planety Nibiru zostanie was garstka.Przecież bogacze nie wezmą was do swoich schronów”Arek przetrwania bo jesteście za biedni dla nich.Miejszce w takim schronie to koszt od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy dolarów.I myslisz że tam będzie miejsce dla ciebie?Chyba ze masz na koncie w banku kilka miliardów dolarów to tak a jesli nie to nie łudź sie zginiesz jak inni ludzie .Pozdrawiam
    Marian

    Odpowiedz

    • krystal28
     Paźdź 24, 2010 @ 08:46:47

     Marian, musiałam zrobić edycję Twojego ostatniego komentarza. Proszę odnoś się z szacunkiem do innych czytelników. Wszyscy tu wyrażamy tylko swoje opinie i nic nie jest na pewno. Dziękuję.

   • Irbis
    Paźdź 24, 2010 @ 09:15:56

    O ile wiem, to piramidy wybudowano przy pomocy lasera (idealnie równe powierzchnie i boki bloków ) oraz specjalnej energii antygrawitacyjnej przenoszono bloki i ustawiano pod odpowiednim kątem … Jet to najprawdopodobniejsza wersja w tej sprawie…. Pisali o tym także niektorzy pisarze Hausner, Sitchin, Icke i kilku innych ktorych w tej chwili nie pamiętam. Wszystko to odbywało sie z pokładow statków kosmicznych. Próbowano coś takiego zrobić (dla eksperymentu) współczesnie ale mimo XXI wieku i technologii obecnej ziemskiej – nie zdołano tego zrobić… co dlamnie jest jasnym i wystarczajacym dowodem na to ze musiala to zrobić bardzozaawansowana technologicznie i energetycznie cywilizacja dysponująca nieziemską techniką i możliwosciami … Byc moze byli to ludzie z Oriona … ale tego nie widomo na pewno a przynajmniej nigdzie o tym nie napisano (że to byli własnie ONI) … Jesli jednak ktos twierdzi że wie ich pochodzi z Oriona – to uszanujmy jego twierdzenie bo są to JEGO osobiste pewności, odczucia i uczucia … i ma do nich prawo ! To działa jednak w obie strony .. dlatego nie dyskredytyjmy nikogo i nie wyrokujmy bo istotnie NIC nie jest na pewno i nic niejest raz na zawsze … To co piszę dotyczy nas wszystkich na tym portalu. Unikajmy tego co jest na innych portalach … Natomiast KAZDY ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i to co sądzi i myśli ….

    Odpowiedz

    • Marian
     Paźdź 24, 2010 @ 10:38:14

     O tuz piramidy nie były budowane przy pomocy lasera tylko przy pomocy statków transportowych,które przenosiły bloki wapienia cięte laserem i ustawianejeden na drugim i chłodzone wodą.prace budowlanne były prowadzone w nocy bo w dzień było za gorąco ,ludzie pracujący przy budwie nie wytrzymali by bo grzało nie tylko z nieba ale i od bloków kamiennych .i piramidy były budowane przez ludzi wolnych a nie jak podaje nie które żródła przez niewolników.Myśmy to zabezpieczenie budowali z radością bo wiedzielismy ze planeta Nibiru wróci w okolice ziemi i będzie niszczyc wszystko na ziemi tym co za sobą ciągnie czyli gruzem kosmicznym.Najbardziej zagrozone rejony to pogranicze Azji i Europy.A Słońce tez przyczyni sie do zniszczeń na ziemi.Tak czy inaczej zabezpieczenie będzie włączone czy ktoś chce czy nie.

    • Irbis
     Paźdź 24, 2010 @ 11:36:58

     No własnie o tej energii napisalem .. i o tym że laserami cięto bloki 🙂 może torche innymi slowami ale sens ten sam … 🙂

 4. Damciu90
  Paźdź 23, 2010 @ 09:22:17

  Marian pisze ci moja planeta to ASZUN:):)??:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • Marian
   Paźdź 23, 2010 @ 09:24:41

   Witaj Bracie !!!

   Odpowiedz

  • Marian
   Paźdź 23, 2010 @ 09:25:45

   Ja też jestem z Ashun.
   Pozdrawiam
   Marian

   Odpowiedz

   • MB
    Paźdź 24, 2010 @ 02:59:07

    Kto nakleja na siebie naklejkę „JA JESTEM“ staje się kimś. Ten kto staje się NICZYM bez naklejek staje się WSZYSTKIM – TAKIE TO PROSTE!
    Pozdrawiam:-)

    Odpowiedz

    • Marian
     Paźdź 24, 2010 @ 06:47:27

     http://zlotaksiega.blogspot.com/2008/07/saint-germain-zota-ksiga-rozdzia-i.html
     Bardzo polecam Małgorzato przeczytaj to a zrozumiesz sens afirmacji JAM JEST
     Pozdrawiam
     Marian

    • MB
     Paźdź 24, 2010 @ 07:34:38

     Drogi Marianie,
     tego nie da się zrozumieć to trzeba wiedzieć. Ten wie, kto przestał czytać a zaczął odczuwać. Czytasz, medytujesz i afirmujesz i ?? Jak daleko jesteś? Tak daleko ze wiesz ze nic nie wiesz a wydawałoby się ze jest inaczej:-) Jeśli Cie moje słowa dotknęły to odczułeś właściwie. To jest ten moment w którym po sześciu godzinach medytacji, afirmacji i JAM JEST wychodzisz z siebie i wracasz do stanu „EGO” i na tyle przydał się cały trud! Czujesz teraz? Obojętnie co mi odpiszesz oboje wiemy co odczułeś więc zacznij jeszcze raz tylko teraz z sercem! Wiem ze umiesz….

 5. Damciu90
  Paźdź 23, 2010 @ 09:15:29

  Wiem co pani chciała mi przekazać że wszystko co naczym się skupie to moge wejści w medytacje a brak jej jest po prostu bo9 szukam jej praktyk jak można po swojemu dobrze odczułem??:):)Ja jestem z ORIONA a pani dusza z skąd ??:)ja to wiem z intułycji i wiem teraz doskonale bo wysłałem meila ze zdjeciem swojm i taka pani widzi energie i ona potwierdziła ze jestem z ORIONA moja planeta to Aszun tak się nazywa ale musze sobie jeszcze wysoko podwyszyć wybracje żebym mieć te zdolności co inni wiem że wejde w nowy wymiar na wet teraz bym weszedł jka by planeta weszła do wyższego wymiaru czekam na to????:)BM Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

 6. Damciu90
  Paźdź 23, 2010 @ 08:30:28

  Ja ćwiczyłem takie coś że medytowałem i wyobrażałem sobie czakre trzeciego oka i że wchłaniałem światło do tej czakry i ciała robiłem to pare rzay ale żadko i wtedy działy się dziwne rzeczy miałem takie coś że w połowie wychodziłem z ciała i po chwili wracałem tylko że byłem w połowie wyciągniety z ciała w połowie byłem w ciele i wracałem bo się przestraszyłem i raz miałem sen z taką postacią ale ona była tak zamazana troche nie wyrazna i bez kolorów czarno-biała i wydawało mi się że troche była ta postać podobna do tych istot z syriusza b jako szaraki i ta postać wołała do mnie po imieniu nom stop mówiła Damian i taki żenski głós miała ta postać bardzo miły delikatny nie wiem co o tym myśleć???:)A ty Marian co tym myślisz co tu napisałem???:)można szybko dojści do tego zależy skąd się przyszło czy z wyższych wymiarow i z jakiej planety:):)???:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • MB
   Paźdź 23, 2010 @ 08:50:53

   Skup się na swoim oddechu a jesteś w medytacji!
   Myjąc naczynia w bezmyślności- jesteś w medytacji!
   Głaszcząc chorego słuchając jego oddechu- jesteś w medytacji!
   Jadąc tramwajem przyglądając się kroplom deszczu na szybie- jesteś w medytacji!
   Dlaczego więc pytasz co inni myślą o twoim życiu? Bo MEDYTACJI BRAK gdy jej szukasz na opak! Czy teraz odczułeś co chce Ci przekazać?:-)

   Odpowiedz

 7. Damciu90
  Paźdź 23, 2010 @ 07:13:27

  Marian a w tych medytacjach co sobie wyobrażać np światło ktore wchodzi w moje ciało ???:)I moge też podnosić sobie wybracje przez ćwiczenie z praną???:)A ty już doszłeś do jakiś zdolności ???:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • Marian
   Paźdź 23, 2010 @ 08:01:04

   Przede wszystkim musisz mieć czyste intencje czyli czyste serce i otwarty umysł.Ja do tego stanu co jestem teraz dochodziłem przez dośc długi okres czasu około kilku miesięcy.To nie tak ze usiądziesz i pomedytujesz dwa trzy razy i już masz zdolności ponad normalne.trzeba nad sobą pracować i to ciężko.
   Marian

   Odpowiedz

 8. Damciu90
  Paźdź 23, 2010 @ 05:20:54

  Marian ty też masz takie sny i jak podnośić swoje wybracje podaj ćwiczenie???a może być każdej nocy podnośić wybracje jak sobie wicisze wewnętrznie moge tak Marian???:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • Marian
   Paźdź 23, 2010 @ 05:34:45

   Zacznij od codziennych medytacji po dziesięć minut i stpniowo je wydłuzaj do mniej więcej dopól godziny .A przedewszystkim zacznij od afirmacji JAM JEST……….Ta afirmacja też podnosi wibracje.
   Marian

   Odpowiedz

   • MB
    Paźdź 23, 2010 @ 08:38:10

    Nauczanie to wielka odpowiedzialność i podejmują się jej tylko Ci którzy mogą ponieść porażkę ucznia! Najlepszym nauczycielem dla ucznia jest „czas” bo znika razem z nim odpowiedzialność:-) Nauczaj z miłością a mądrość pozostaw bo subiektywne ma oblicze i tyle przyniesie zysku co uderzenie biczem!
    Pozdrawiam Marianie

    Odpowiedz

  • MB
   Paźdź 23, 2010 @ 08:29:39

   Dlaczego szukać tego co już masz? Dlaczego pytać o to co już wiesz? Niech inni pracują na to i ćwiczą lecz ja powiem Ci tak: wszystko już wiesz tylko cierpliwości Ci brak:-) Wsłuchaj się w siebie, zobacz wiedzę którą jesteś, zobacz myśl którą jesteś, zobacz mnie a zobaczysz siebie. Wiedza jest wszystkich i wraca do źródła bo zawsze już tam była i wszystko już wiadome. Dlaczego tak bardzo chcesz utrudnić sobie to co jest najprostsze. Jesteś w tym co czynisz, w tym co miłujesz, w tym czego doświadczasz MISTRZU JAKICH MALO. Jesteś magiczną istotą i mocą. Zapomnij o trudzie i zacznij żyć bez strachu ze czasu mało, bo czasu brak. Czas jest iluzją, życie tu i teraz jest iluzją a wszystko czym się czujesz i o co się wiecznie boisz jest tym czym powinno być – DOSWIADCZENIEM ILUZJI!
   Zacznij kochac siebie i ufac sobie:-)) TO WSZYSTKO:-)

   Odpowiedz

 9. Damciu90
  Paźdź 23, 2010 @ 03:54:44

  Hej Krystal28 jak doszłaś do tego że masz takie sny ??ja miałem czasami ale znikły i już nie mam czy tu nie którzy co stawiają komentarze są bardzo rozwinięci spirtualnie?? jak moge dojści do tych snów też chce ??masz bardzo interesujące przekazy na stronie:) strona też niezła:)Pozdrawiam Damian

  Odpowiedz

  • Marian
   Paźdź 23, 2010 @ 04:26:46

   Drogi Damciu żeby mieć takie sny jak Krystal to musisz się w pierwszej kolejności wyciszyć wewnętrznie .I co dziennie bez przerwy podnisić swoje wibracje a napewno do tego dojdziesz.
   Pozdrawiam
   Marian

   Odpowiedz

  • krystal28
   Paźdź 23, 2010 @ 20:48:19

   Damciu, witam Ciebie i wszystkich czytelników na moim blogu. Cieszy mnie bardzo, ze dyskusja się rozwija i zawiązują się nowe znajomości.
   Czasem mam znaczące sny, jednak nie uważam ze są one tylko wynikiem duchowego dorobku. Zajmuję się tą tematyką na co dzień, więc moja nad- i podświadomość jest pod wrażeniem. Stąd takie sny. Widzę, ze już dostałeś kilka dobrych rad jak medytować. Więc tylko polecę Ci technikę Medytacji otwierania trzeciego oka na moim blogu. Ja sama ją stosuję i bardzo mnie to wycisza, szczególnie wibracje wytworzone nuceniem mmmmm lub Ommmm (oczywiście niskim tonem). Życzę miłego Wznoszenia 😉

   Odpowiedz

 10. omega
  Paźdź 21, 2010 @ 05:57:08

  Aktualności 20/10/10.
  Faktycznie, od kilku miesięcy mam wizje, że w pierwszym kwartale 2011 roku będzie na Ziemi wiele lądowań statków kosmicznych. Rozpoczną się w tym czasie masowe Wzniesienia ludzi. Osobiście mam nadzieję, że wejdę w nowy wymiar NIEBAWEM! Nie czuję bowiem swej materialnej obecności na planecie w przyszłym roku; będę przebywał na jakimś statku kosmicznym.
  Na owym statku jest czysto – sterylnie wręcz. Nie ma tam zbędnych przedmiotów, tzw. „bubli”; panuje wszędzie surowy minimalizm w pomieszczeniach, aczkolwiek wydają się one duże i przestrzenne. Mało kolorów widzę: dużo bieli, „meble” ciemne (czarne).

  Odpowiedz

  • MB
   Paźdź 21, 2010 @ 08:40:25

   Jesteś pewien ze maja meble? Czemu miałyby służyć? Co mieliby w nich przechowywać?

   Odpowiedz

   • omega
    Paźdź 21, 2010 @ 10:50:17

    Jak pewnie zauważyłaś MB, użyłem słowo „meble” – w cudzysłowiu. Nie są to więc meble, które znamy obecnie. Na pewno nie ma tam komódek, czy przeszklonych kredensów na pamiątki po babci! Mam na myśli stoły, krzesła, inne siedziska, łóżka, lub leżanki. Zapewne są i szafy na ubrania, lecz skrzętnie ukryte – jakby wnękowe; być może jest to związane z optymalnym zagospodarowaniem przestrzeni?
    Najbardziej podobają mi się podłogi, jakby z czarnego jednolitego granitu, zwłaszcza w pomieszczeniach organizacyjnych, tudzież reprezentacyjnych.

    Odpowiedz

    • Irbis
     Paźdź 21, 2010 @ 11:35:07

     Mnie taki wystrój nie za bardzo by się podobał. Wydaje mi się zimny i jakiś taki nieprzyjazny … takie miałbym odczucia … zwłaszcza przy czarnej podlodze w dodatku z czarnego granitu .. brrr ! 😦

    • MB
     Paźdź 21, 2010 @ 11:53:47

     Dziekuje za odpowiedz! Podoba mi sie ta wizja:-) Lubie takie pomieszczenia bo to prawie tak jak u mnie w domu. Lubie mniej niz malo! Jestem straszna minimalistka…. Przyroda jest piekna dosc!
     TA WIZJA BARDZO MI SIE PODOBA:-)

 11. mark
  Paźdź 17, 2010 @ 10:47:45

  Na poczatek pozdrawiam was wszystkich od niedawna zaczelem czytac ksiazki na temat zmiany naszego DNA i czestotliwosci czlowieka ,z ksiazek Sciezka mocy jak i innych z tej seri przekazy od Plejadian .Jestem zachwycony ze tak dozo ludzi wie o przemianie i zmianie naszej ziemi, zawsze wiedzialem ze czlowiek jest stworzony do wielkich rzeczy . Bardzo fajnie opisane jest to co ma sie wydarzyc przez Barbare Marciniak w tych ksiazkach MADROSC PLEJADIAN DLA SWIATA a ta strone ktora wy stworzyliscie dla innych takich co dopiero odkrywaja prawde jest bezcena ,dziekuje wszystkim i sle przekazy MILOSCI I SWIATLA DO DALSZYCH ISTOT KTORZY SIE JESZCZE NIE OBUDZILI.

  Odpowiedz

 12. Irbis
  Paźdź 11, 2010 @ 01:46:27

  Mam kilka pytań w związku z powyższym :
  1. O ile wiem (a wiem to z innych źródeł) Reptylianie // Jaszczury z 4 wymiaru znajdują sie obecnie w 4 wymiarze .. – CO Z NIMI ? Skoro Ziemia ma prejsc własnie w 4 wymiar… Czy to oznacza że bedą miały nad Ziemianami i innymi Istotatami zamiezkaującymi tę planetę większy wpływ i kontrolę … ? Czy pozytywni Reptylianie będą sie ujawniać oficjalnie ? Sam – od 2004 roku do 2010 r. spotkałem ich 6 krotnie …. Część z nich juz nie kontrolowała swój wygląd i widziałem ich skórę (łuskowatą) która partiami i czesciwowo pokrywala ich ludzką skórę na widocznych miejscach na ciele …

  2. Ludzie na ZIemi obecnie wiedzą że media nie mowia prawdy .. Manipulują i dezinformuję. Nie mają zaufania do mas medió .. Domyślam się że gdy oficjalne mas media ogłoszą coś co wykroczy zrozumienie i oczekiwania wiekszosci ludzi .. ludzie NIE UWIERZĄ .. i nadal będą uważac ze to jakas prowokacja mediów i manipulacja .. tak jak to było cały czas … Czy można to jakoś zmienić ?

  3. Czy ludzie podczas tych zmian i po nich .. będa mogli nadal mieszkać bezpieznie pod swoimi dachami … ?

  Odpowiedz

  • krystal28
   Paźdź 11, 2010 @ 21:03:27

   Irbis, jeżeli chodzi o Reptylianów, to są tez takie, które są ze Światła i współpracują z Galaktyczną Federacją dla dobra całego wszechświata. Reptylianie służący dla swoich własnych interesów istnieją w NEGATYWNEJ czwartej gęstości. Ziemia wejdzie pod koniec roku 2012 do pozytywnej czwartej gęstości o intensywnych wibracjach Boskiego Światła, w których Istoty ciemne nie będą w stanie przetrwać. Dlatego tak ważne jest, aby osoby, które chcą się zabrać z Ziemią do wyższego wymiaru robiły starania każdego dnia, aby podwyższać swój iloraz Światła.
   Nie widzę powodu, dla którego pozytywni Reptylianie nie mogliby się z nami kontaktować w odpowiednim czasie w przyszłości.

   Większość ludzi nawet nie myśli o Ujawnieniu i kontaktach z Kosmitami. Jednak gdy będzie na to właściwy czas wg Kosmitów, zaaranżują oni kontakt w taki sposób, aby był bezsprzecznie wiarygodny. Wg przekazów, media już mają przygotowany materiał na tę okazję.

   Podczas zmian, będą różne sytuacje. I każdy przejdzie je wg własnych wibracji i kontraktu przed urodzeniem. Po zmianach, stopniowo oczyścimy i odbudujemy ten świat we wspaniały sposób z asysta Kosmitów. Każdy z nas będzie miał gwarantowane mieszkanie, ubranie i żywność za darmo. Zycie bez ciemnych sił w lżejszych, zdrowych ciałach będzie po prostu cudowne.

   Odpowiedz

   • Irbis
    Paźdź 12, 2010 @ 00:43:25

    Krystal28 – Dzieki za odpowiedź. Oczywiście że ja także nie widzę powodu dla ktorego POZYTYWNI Reptylianie nie mieliby z nami współpracować… W pracy znam osobiście jednego … Jest bardzo MROCZNY i NIEGATYWNY … Przez jakiś czas musielismy ze sobą współpracować (zawodowo) ale po jakimś czasie musiałem sie od niego odsunąć … chociaz i tak jakos „przypadkowo” bardzo czesto sie na niego natykalem .. a to na schodach, a to w innych miejscach … Któregoś dnia gdy na twarzy zaczął sie zmieniać – uciekł z pokoju .. To było b. dawno i jeszcze nic na te tematy nie widzialem … Myslałem że zwariował albo chce mnie wprawić osłupienie .. Potem dopiero wszystko zrozumiałem. Przyznaję ze dał mi trochę popalić .. i zacząłem go nienawidzić (tak jak nikogo do tej pory w zyciu nie darzyłem takim uczuciem … ) – potem jednak, gdy zarozumialem jego naturę, wybaczyłem mu i postanowilem wiecej sobie głowy nim nie zajmować ale próbowałem wysylac mu energię miłosci. Teraz nasze kontakty są tylko : „cześć” – „cześć” – i to wszystko … No i nagle przestałem go wszędzie spotykac i wpadac na niego …
    Co do oficjalnego spotkania .. to mam nadzieję że to się wszystko uda i potoczy sie wg przewidzianego przez Radę G. scenariusza …

    Odpowiedz

    • krystal28
     Paźdź 13, 2010 @ 20:34:28

     Irbis, bardzo ciekawe. David Icke powiedział, że po jego prelekcjach, czasem ktoś podchodził i zwierzał się ze swoich doświadczeń z ludźmi, którzy częściowo zamieniali się w reptylianów. Na YouTube można znaleźć kilka filmików z takimi przykładami (shapeshifting)

    • Irbis
     Paźdź 14, 2010 @ 00:23:49

     Własnie na tym portalu, Jacolo zebrał wczesniej opsiane przeze mnie 6 spotkań z Reptylianami w Katowicach . W tym 1 spotkanie w supermarkecie Tesco (w 2009 r.) . Potem spotykałem ich z rzadka w tramwajach (ciekawe dlaczego zawzse w tramwajach) .. Trzy tygodnie temu w tramwaju zobaczyłem (mam jakąs zdolność wyławiania takich postaci z tłumu, bo w tramwajach stajęsie czujny i instynktownie wiem kto nim jest i na ogół stoją blisko mnie) siedzącego mężczyznę. Tramwaj był prawie pusty. Nikt nie stał oprocz mnie – resztę miejsc siedzacych zajmowali ludzie ale i tak bylo kilka wolnych. Ten czlowiek jakoś nie wiem czemu od razy wydal mi sie dzwiny. Wygladal na mniej wiecej okolo 50 lat. Twarz mial białą i oczy niebieskie. Włosy jasne zaczesane do góry. Niby nic szczególnego .. Wydawała sie być pochłoniety obserwowaiem tgo co sie dzieje za szybą jadącego tramwaju … Katem oka zaczałem go obserwowac i zobaczyłem ze bardzo czesto wysuwa na zewnatrz język ktorym nerwowwo przeusal z lewa na prawo i odwrotnie … Potem go chowal i za chwile znowu go wysuwał .. Wiedzialem już ze to Jaszczur … Gdy ustawial glowe profilem do mnie ujrzalem rysy twarzy zupelnie podobne do warana albo iguany … Kaciki jego warg jakby sie rozsunęły i wyraz twarzy mial idealnie jaszczurowaty. Cały czas obserwowalem go kącikiem oczu .. ale gdy zobaczylem jak bardzo stal sie nagle podobny do jaszczura – odwrocilem twarz bo (chociaz juz 6 razy ich widziałem – to zjawisko to ciągle jest dla mnie fascynujące) nie moglem wprostu uwierzyc oczom, że czlowiek moze sie w ciaglu kilku chwil tak zmienić. Gdy tramwaj dojezdzał do perzystanku musialem wysiaść a ten „człowiek” wstał i przeszedł dowyjsca stojąc za mna. Był bardzo wysoki (około 1,90 – 2,00 m.) co nie wskazywalo gdy siedział. Gdy stanał za mną cofanąłem sie do środka tramwaju dając mu mozliwosc wyjscia z tramwaju pierwszemu a ja za nim .. Jakoś nie czulem sie zbyt pewnie ani konfortowo mając GO za plecami …
     Prawdę mowiac NIE WIEM dlaczego JA ich widuję od czasudo czasu … ale wiem juz na 100 % – takie istoty : m.inn. ludzie – jaszczury istnieją, a to że wiekszosc ludzi ich nie widzi to juz jest nie moja sprawa … Oczywiscie nie mam zamiaru niczego udowadniac. Po prostu opisuję to co widzę a kazdy ma prawo uwazac co chce.

    • krystal28
     Paźdź 14, 2010 @ 09:52:42

     Irbis, ludzie są coraz bardziej otwarci teraz na takie „niesamowite” informacje. David Icke był wyśmiewany i poniżany za mówienie o Reptylianach przez 4 lata, a w tej chwili ma bardzo wielu zwolenników. W przeprowadzonym przez niego wywiadzie z Arizoną, wytrenowaną od dziecka kobietą, która prowadziła rytuały szatańskie dla nich, powiedziała, ze osoby obecne zamieniają się w Reptylianów i nie mogą mieć pod płaszczem żadnych ubrań, bo te by się podarły podczas transformacji. W tych rytuałach uczestniczą znane figury polityczne, których kilka nazwisk wymieniła. Czy mógłbyś podać link do swoich opisów na portalu? Dzięki za podzielenie się Twoimi doświadczeniami.

    • Irbis
     Paźdź 14, 2010 @ 23:20:33

     Witaj Crystal .. Moje relacje ze spotkań z tymi postaciami zostaly zebrane przez moderatora Jacolo na portalu http://prawda.xlx.pl
     Od tego czasu zetknąłem sie z nimi raz czy dwa … i od tego czasu spokój.
     Trzeba wejsc na ten portal, obnizyc stronkę az do napisu czarnego : Natura Rzeczywistosci / Przebudzenie / Paranormalne – i nieco nizej – trzeci od góry tytuł : „Tajemnicze spotkania”. To tam umiejscił modertor moje relacje.

   • lukhel
    Paźdź 22, 2010 @ 06:50:31

    Czesc Kristal
    Kilka dni temu miale wspaniały sen trwał krótko ale był wspaniały pamiętam że było to po 2012 i staliśmy na jakimś wzniesieniu kilka osób tam było i pamiętam tą euforię to pozytywną energie która biła z nam ,wiem że chcieliśmy coś zrobi chyba chodziło o sprzątanie coś takiego mi sie przypomina,najbardziej utknęła mi w świadomości ta euforia jakiegoś olbrzymiego sukcesu ciężko to opisać ale było to wspaniałe doświadczenie
    pozdrawiam wszystkich

    Odpowiedz

    • krystal28
     Paźdź 22, 2010 @ 20:05:29

     Hej lukhel, miałeś interesujący sen. Ja tez śniłam kilka dni temu, ze jestem w dużym umeblowanym pokoju i za chwile połowa z tych mebli znikła i zostały tylko te niezbędne do życia w białym kolorze, zapanował tam tez idealny porządek. Usiadłam na krześle i otworzyłam duży notes z zapiskami i zauważyłam ze tekst wtedy znikł z kartek. Poczułam wtedy, ze moje życie zaczyna się od początku i przeszłość została wymazana. Wiedziałam wtedy , ze jestem „po drugiej stronie” w 4-tej gęstości. Miałam tez wspaniale uczucie zadowolenia i bezpieczeństwa. Przypuszczam, ze przez takie sny nasza nadświadomość przekazuje nam fragmenty z naszej przyszłości, w której tak naprawdę już jesteśmy, biorąc pod uwagę, ze czas jest iluzją 3-ciej gęstości.
     Dziękuję Ci za słowa uznania. Mam naprawdę wielką satysfakcję w prowadzeniu tego blogu, gdy widzę jak inni mają dzięki niemu duchową korzyść. Serdecznie pozdrawiam — K

    • Damciu90
     Paźdź 23, 2010 @ 00:50:56

     Hej Krystal28 jak doszłaś do tego że masz takie sny ??ja miałem czasami ale znikły i już nie mam czy tu nie którzy co stawiają komentarze są bardzo rozwinięci spirtualnie?? jak moge dojści do tych snów też chce ??masz bardzo interesujące przekazy na stronie :)strona też niezła:)Pozdrawiam Damian

  • omega
   Paźdź 21, 2010 @ 11:42:13

   A ja widziałem prawdziwego Reptylianina w jednej z moich wizji. Ma oczywiście łuskowatą skórę w kolorze czarnym (lub ciemnozielonym). Bije od niego wielka inteligencja – odczułem to niemal namacalnie. Jest bodajże przedstawicielem istot czwartej gęstości i wraz z trzema innymi Osobistościami tworzy pewną Radę. W wizji stałem przed nimi, a raczej przed ich hologramami: byli baaardzo wysocy, ok. 250 cm, lub więcej! Czułem się zatem jak na dywaniku, będąc ocenianym i przydzielono mi pracę, zgodną według moich ziemskich zasług, którą będę w przyszłości wykonywał. Przydzielono mnie do hydroponicznej uprawy roślin.

   Odpowiedz

   • Irbis
    Paźdź 21, 2010 @ 12:01:41

    Ty widziałeś najprawdopodobniej Drakonianina – to jest ktos kto stoi w hierarchii wyżej niż Reptylianin. To postacie i świat bardzi\o shierarchizowany. Kolor i wysokość takżę grają ważną rolę w pozycji i funkcji. Ja ich widzialem na jawie o czym możesz przeczytać na prawda.xlx.pl Jest ich (reptylian) bardzo wiele ras i gatunków. Jedni są bardziej podobni do człowieka z Ziemi – inni niewielemają z nim wspólnego. Są Reptylianie stojący po stronie mroku i stojący postronie światła … Nie wszyscy są źli i wrodzy .. To jest bardzo wazne i nie wolno sie pomylic …
    Pozrawiam.

    Odpowiedz

    • omega
     Paźdź 21, 2010 @ 12:46:35

     Skoro widziałem jaszczura w otoczeniu istot emanujących Światłem, to zakładam, że i On nie był zły. Zresztą nie wyglądał na takiego! Fakt, wysokość stanowi ważną wskazówkę w ocenie hierarchii kosmicznej. Chociaż w wizji może wyglądać to nieco subiektywnie, tym bardziej, że ukazali się jako hologramy.
     Do MB: również lubię rośliny i już cieszę się na pracę, która mnie czeka. Każda przecież jest/będzie ważna! Wszyscy będziemy równi.

    • MB
     Paźdź 21, 2010 @ 13:01:38

     Omega, my pochodzimy z tego samego źródła i stworzeni jesteśmy przez to samo źródło ale równi sobie nie jesteśmy. Każdy jest tym czym jest. Jest świadomością całości ale każda jest inna. Każda tak samo ważna, każda tak samo istotna i każda wyjątkowa i niezależna aczkolwiek podporządkowana prawu uniwersalnemu. Wszyscy pracujemy dla źródła będąc nim.

    • Irbis
     Paźdź 22, 2010 @ 00:42:36

     Z pewnością nie był zły skoro go tak odbierałeś … 🙂 Prac a z roślinami jest bardzo ważna … U nas tutaj (w miejscie w ktorym mieszkam) od dluzszego czasu daje sie obserwować jakiś szał i mania wycinania pieknych drzew … I to nie jakies stare i suche .. ktore juz nie wydają lisci ale piękne i dorodne drzewa .. Za kazdym razem gdy to widzę serce mi sie kraje i chce mi sie płakać … Jestem wściekluy i bezsilny wobec tych ididotów wojewodow ktorzy wydają takie nakazy i zarzadzenia … I to NEI SĄ drzewa ktore mogluyby jakoś komus zgrozic … Przez całe dziesięciolecia stały i nikomu sie nic nie dzialo … Z okna budynku w ktorym pracuję dwa laa temu robotnicy ścięli cześć drzew i wiekszosc konarów.. pozostawiajac jednak pnie i troche konarów po bokach … Zareagowalem dgniewem i jakąś bardzo ogromnym smutkiem i współczuciem wobec tych drzew … Ale stal sie cud .. te drzewa ożyły !! Po roku wypusciły boczne gałęzie i liscie .. teraz znowu są uliścione i pięknie szumią oraz polyskują w słoncu … Zrozumialem wtedy ze nawet gdy są okaleczane .. ale nie wyrwane z ziemi – nadal zyją .. i starają sie znowu ozyć … i wydac liscie … 🙂 Co jest bardzo optymistyczne …

    • lukhel
     Paźdź 22, 2010 @ 04:48:32

     Na początku chciałem pogratulować tej stronki bardzo fajna dużo treści która mnie interesuje.Irbis jak myślisz dla czego masz tą zdolność idzenia obcych raz ,czy my zwykli śmiertelnicy też mamy taką możliwość ?, czy np. ja mogę byś obcym w ludzkiej skórze nie wiedząc o tym??
     Pozdrawiam wszystkich którzy czytają tę stronkę.

    • Irbis
     Paźdź 22, 2010 @ 05:28:20

     Lukhel, przekonałem się że w życiu wszystko jest możliwe … Ograniczeniem jest tylko nasz mózg, ktory nie został przuygotowany do wielu pojeć i zjawisk … bo od dziecka wmawialo sie nam bzdury i wiarę w iluzoryczne pozory …
     Nie wiem kim jestes i kim możesz byc .. ale to że zacząłem widzieć i wyczuwać tzw. „Obcych” (dopiero od 2004 roku) może być wynikiem tego że BYC MOŻE (tego nie wiem na 100 % ) ONI mnie do tego przygotowywali od narodzin … (wiem że mialem z nimi kontakty od dzieciństwa ale w formule podświadomym, np. w stanie snu … ), snu o UFO towarzyszą mi od dziecka a na jawie w realu widzialem już co najmniej 15 pojazdów UFO … co stalo sie DLA MNIE juz wręcz banalne … 🙂 WIem jednak i już jestem tego powien na 100 % ze ONI są wsrod nas … przyblekają ludzki wygląd i sobie miedzy nami spacerują … Nie znam ichcelow … ale wiem ze tak jest, bo wiem co widzialem w realu i oddzielam to od spotkan z nimi w stanie snu. Nie robiłem przyjacielu nic szczególnego by ICH widzieć i wyczuwać (czasem ich nie widze ale wyczuwam … np. Reptylianie wydzielają dość nieprzyjemny zapach siarki albo siarkodowodu … Nie jest to przyjemne dośwaidczenie ale barzo ciekawe … Może trzeba oczyszczać regularnie ciało (ja to robię ale nie po to by ich widzieć ale po toby lepiej sie czuć i podnosić swoje wibracje. Być może zostałem do tego przygotowany i uprzedzony przed reinkarnacją w to ciało jakie mam teraz …? :-))) Naprawde powodow i pzyczyn moze byc kilka a moze i wszystkie .. Nie wiem. Co do Twojego pytania dot. CIEBIE, to odpowiem ci tak : Jesli możesz to spróbuj wgłebić sie w samego siebie. TWOJA pamięć komórkowa WIE WSZYSTKO. Zapytaj o to SIEBIE SAMEGO… Pytaj spokojnie, bez zniecierpoliwienia, i nawet zasypiaj z tym pytaniem ale musisz byc pewny ze otrzymasz odpowiedź wczesniej czy później. Mozesz ją otrzymać tak we snie jak i na jawie w realu … Nawet np. w postaci jakiejs ksiązki ktora wpadnie ci „przypadkiem” w ręce .. Nie bedzie to jednak przypadek ale odpowiedź na Twoje pytanie … Bardzo wielu z nas jest reinkarnowanych z innych planet i ukladow gwiezdnych … Sami wybralismy pobyt na tej planecie aby czegos sie dowiedziec albo prerobić jakąś lekcję zbyt trudną dla nas w poprzedniej albo wczesniejszeych reinkarnacjach… Wśrod ludzi zamieszkujących tę planetę jest miliony Reptylian którzy albo inkarnowali w ciele ludzkim, albo są oni ZMIENNOKSZTAŁTNYMI .. majacy zdolność transmutacji … Nie wszyscy oni są źli i okrutni … Jest wielu poztywnych .. i po prostu nauczyc sie trzeba odrózniania ich. Jesli bedziesz mial jakies pytania to proszę pytaj. Jesli bedę umial ci na nie odpowiedziec to odpowiem, jesli nie – to powiem że nie umiem, ale sie dowiem… 🙂
     Pozdrawiam.
     PS. jesli chcesz to mozesz do mnie takze napuisac pod : kocisko1@poczta.one.pl

   • MB
    Paźdź 21, 2010 @ 12:02:19

    Uwielbiam rosliny:-) Jaka piekna praca. Mam nadzieje ze tobie tez sie ten pomysl podoba! Ja pozostaje na Terra Xx5.

    Odpowiedz

 13. Irbis
  Paźdź 11, 2010 @ 00:55:25

  Strachowi nie poddadza sie ci ktorzy maja juz wkodowaną wiedzę … i CI własnie pomogą tym ktorzy się bedą bać. Strach zawsze jest złym doradcą … ale nie wolno sie mu poddawac … Mysle ze nawet CI ktorzy są swiadomi i wiedzą .. – także mogą ulec impulsowi lęku .. Powinni go zablokoać energią miłosci, bo ona NIGDY sie nie boi ..

  Odpowiedz

 14. iwona
  Paźdź 10, 2010 @ 12:37:39

  fantastyczna stronka, z której można czerpać energię, i uzbroić się w cierpliwość ,w oczekiwaniu na Nową Ziemię, cieszę się,że tak wiele ludzi otwiera się na zmiany, i że jest nas coraz więcej 🙂 dziękuję
  przesyłam dużo miłości

  Odpowiedz

 15. Iness
  Wrz 28, 2010 @ 14:59:55

  Dziękuje za tę piękną stronę i ciesze się że na nią trafiłam – wierze że to nie był przypadek:) świetnie, że tak duża ilość przekazów od naszych Gwiezdnych Braci jest zebrana w jednym miejscu. Jak czytam to wszystko to napawam się niesamowita radością i nadzieją, już nie mogę się doczekać naszej wspólnej wspaniałej przyszłości i cieszę się że mogę w tym uczestniczyć:)
  pozdrawiam!
  iness

  Odpowiedz

  • krystal28
   Wrz 28, 2010 @ 15:21:38

   Iness, duchowa siostro, dziękuję za Twoje piękne słowa. Jest dla mnie wielką satysfakcją, że tak wiele Rodaków czerpie korzyści z tego blogu. Każdego dnia zwiększajmy swój osobisty i przez to globalny iloraz Światła, bo teraz już jest najwyższy czas według Galaktycznej Federacji, abyśmy się skupili na swoim własnym rozwoju duchowym przed przejściem do wyższego wymiaru.

   Odpowiedz

 16. Marian
  Wrz 22, 2010 @ 11:54:36

  Witam serdecznie ,naprawdę wspaniała strona z tymi przekazami.Bardzo przydatna dla tych co chcą wyższego rozwoju duchowego.Najważniejsze to przbliza Nową Ziemię i jej wygląd .
  Pozdrawiam serdecznie Swiatłem Miłości i Radości jakim zostałem obdarzony.
  Kosmiczny wędrowiec
  Marian

  Odpowiedz

 17. Zoran
  Wrz 19, 2010 @ 12:16:28

  Dziękuję, że jesteście!
  Pozdrawiam z Miłością, Światłem i Prawdą…
  Zoran

  Odpowiedz

 18. krystal28
  Sier 25, 2010 @ 20:43:11

  Eric, opinie takie jak Pana motywują mnie do działania! Pozdrawiam —

  Odpowiedz

 19. Eric
  Sier 25, 2010 @ 11:55:21

  wspaniałe są te przekazy, wogóle piękna strona szczere podziękowania za założenie tej strony dla Pani, na pewno ta strona przygotuje dużo ludzi na te zmiany w roku 2012 z resztą sam nie moge sie doczekac i oczywiście kontaktu z innymi cywilizacjami również. Przesyłam serdeczne pozdrowienia 🙂

  Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d bloggers like this: