Aktualności, paźdz, 10 – styczeń, 11

.

16 styczeń, 2011. UFO nad Moskwą 7 stycznia,  2011 o godz. 17:15

10 styczeń, 2011. Człowiek jest w więzieniu umysłowym, który nie pozwala mu zobaczyć tego, co jest oczywiste dla tych, którzy są czujni i świadomi tego, co się dzieje. Technologia, która jest używana, aby utrzymać was w takim stanie umysłowym wyprzedza o lata świetlne  wszystko to, czego jesteście świadomi.  Mikrofale, które były używane, obecnie zabiły ptaki i ryby.  Te mikrofale są używane do powodowania trzęsień ziemi i wiele innych katastrof powodowanych przez człowieka.  Dowody są dla tych wszystkich, którzy dążą do poznania prawdy, że to czego doświadczacie, jest ukrytym  terroryzmem. (Monty Keen 9/1/11)

Zrozumcie, że wasze rządy się zmienią, tak będzie, podobnie jak rzeczy w świecie fizycznym się zmienią, czy to jest giełda, nieruchomości, czy rynki.  Nie bądźcie zmyleni  tym, co może wydawać się jako powracająca „normalność”.  Tak, wasze domy zyskają na wartości przez jakiś czas i tak, giełda wzrośnie i będzie znowu popularna.   Wartość waszych metali i innych udziałów będzie się huśtać jak zwykle i wszystko może wydawać się spokojne na zachodnim, wschodnim, północnym i południowym froncie, ale uwierzcie mi, gdy powiem, że będzie to „cisza przed burzą ”
(Kuthumi Lal Singh, 3/1/11)

Ogromne, nieudokumentowane globalne zadłużenie, wkrótce zawali wasz światowy system finansowy.  Podobny upadek czeka rządy, które są z dala od pomagania swoim ludziom i aktywnie przyczyniają się do jawnie korupcyjnych poczynań prowadzonych przez ciemnego kabala, który grzęźnie w agonii …. A my czekamy od momentu do momentu na koniec tego, co było długim, przeciągniętym dramatem.  Posiadamy środki i technologie, aby pokonać ich skutecznie w każdej chwili i to powoduje ich rosnącą panikę.
(…) Przybliżamy nasze kluczowe, przywódcze statki bliżej orbity Ziemi.
W ciągu ostatnich kilku miesięcy wzrosły na nas ataki tajnych, rządowych statków kosmicznych.  Na początku zdecydowaliśmy się zignorować te głupie próby zaczepek i po prostu usunąć się z okolic.  Jednak ich wzrastające wypady, które ostatnio zawierały też konwencjonalne myśliwce z regularnych sił powietrznych, zaczęły wchodzić w drogę naszym codziennym misjom naukowym.  Dlatego zneutralizowaliśmy tajne, rządowe statki i czasowo przywróciliśmy dokładniejsze procedury maskowania dla wszystkich naszych statków z misją i to znacznie ograniczyło ilość zakłóceń napotkanych przez nich. (Sheldan Nidle, GF, 4/1/ 2011)

Już jest 10/1/11 i przepowiednia Stanleya Fulham’a opisana poniżej jeszcze się nie spełniła.  Zamieściłam te wiadomość, ponieważ przewidział UFO nad Nowym Jorkiem 13 października 2010 roku. Zostało jeszcze 21 dni do końca miesiąca, zobaczymy co się jeszcze wydarzy.  Sytuacja jest płynna i jest wiele zagrożenia ze strony kabala. Czy powodem zmiany decyzji ze strony Galaktycznej Federacji o ujawnieniu się nad Moskwą i Londynem może być incydent opisany przez Sheldona Nidle’a powyżej?    Zamieszczam poniżej filmik w języku hiszpańskim o ukazaniu się statku kosmicznego nad Limą w Peru 6 stycznia, 2o11.

2 styczeń, 2011.  Stanley Fulham, emerytowany oficer NORAD (USA i kanadyjska organizacja wojskowa),  podał dalsze przepowiednie dotyczące pokazania się pozaziemskich statków kosmicznych / UFO nad wielkimi miastami świata.  W domniemanej komunikacji z grupą kosmitów zwaną „Transcendors”  niedawno dowiedział się, że statki najpierw pojawiają się na początku stycznia 2011 nad Moskwą, a następnie tydzień później nad Londynem.  Ostatnie przepowiednie Fulham’a są godne uwagi, ponieważ przewidział UFO nad Nowym Jorkiem 13 października 2010 roku.

Fulham powiedział: „W mojej ostatniej „komunikacji” z Transcendors’ami we wtorek, w październiku 2010 r., Transcendors poinformowali mnie o następujących przepowiedniach o pokazie UFO należących do Plejadian: 1. Będzie wielki pokaz UFO nad Moskwą między końcem pierwszego tygodnia stycznia i drugiego tygodnia stycznia 2011 roku.  2. Główny pokaz odbędzie się tez nad Londynem po około siedmiu dniach.  3. Taka aktywność będzie się zwiększać, nie tyle nad naszymi miastami, ale będzie rozproszona po naszych kontynentach ze zwiększonym czasem trwania.  Intencją tych działań jest zwiększenie akceptacji przez ludzkość zjawisk pozaziemskich z nadzieją, że będziemy lepiej przygotowani do zaakceptowania spotkania twarzą w twarz i skomunikowania się, być może już w przyszłym roku (2011)”. (3/12/10)

1 styczeń, 2011. Są na Ziemi ci, którzy wierzą iż są mózgami wielu planów i myślą że zostaną one pomyślnie wykonane, jednak podkreślamy z wielkim naciskiem, że taka „destrukcja dla własnego umacniania się” nie dostanie pozwolenia na kontynuację.  Sprawimy, że będzie to oczywiste jeśli pojawią się pewne okrutne nadużycia… i niech będzie jasnym, że zostaną przerwane nim wyrządzą szkody.  Informujemy po prostu tych którzy muszą wiedzieć, że koniec drogi jest w zasięgu ich wzroku.

Pokój zostanie przywrócony na Waszym świecie. Cała nienawiść … wojna … WSZYSTKO co nie jest Miłością w swojej naturze ma być wstrzymane i wstrzymane będzie. Oryginalny szkic Waszej egzystencji nie miał być wypaczony aż tak bardzo.  Dana została wolna wola, jednak ci którzy byli zaangażowani w projekt nie znali stopnia do jakiego mogło to zmienić przebieg planu. Jednak TERAZ…teraz wracacie na kurs. Teraz … najdroższe dusze, powracacie na ląd, do domu za którym tęsknią Wasze Serca. Przewrót którego doświadczacie wkrótce „osiądzie” i raz jeszcze, jak zaplanowano…będzie to miejsce gdzie Wasze dusze będą mogły przebywać w „niebiańskiej wygodzie” zarówno dla umysłu jak i ciała.

To co nadchodzi, co się objawi jest bardzo wysoko, ponad Twoimi wyobrażeniami.  Dni które nadchodzą, są dniami spod znaku wielkiej zmiany.  Sprawią, że będziecie czasem stawać na głowie bo nie będziecie wiedzieli, z której strony chwytać wszystko to co nowe. TRZYMAJCIE CZAPKI. Życzymy Wam aby było to ogromnie ekscytujące.  (Federacja Światła przez Blossom Goodchild, 28/12/10)

Energia roku 2012 jest z wami przez ostatnie 16 lat i będzie z wami jeszcze przez następne 20 [jak obliczone przez kalendarz Majów].   W ten sposób działa zrównanie, gdy Ziemia przechodzi dosłownie przez centrum galaktycznego równika, gdy precesja zrównania dnia z nocą [chybotanie Ziemi] przyjmuje tego efekt i wchodzicie w środek tego zrównania.  Jest to 36-cioletnie okno doświadczenia , a nie wyznaczona pewna data przesilenia zimowego (21.12.12).  Żyjecie teraz w tej energii, tak samo jak przez ostatnie kilka lat tego Nowego Wieku. (Kryon przez Lee Carroll, 20/12/10)

20 grudzień, 2010. Wiedza, która będzie wam objawiona na początku 2011 roku przyniesie prawdziwą radość dla ludzkości.  Despoci stracą swoją moc.  Ta tranzycja będzie miała efekt na każdego i wszędzie. Wszystko, co zostało wprowadzone w celu separacji  i wytworzenia różnic pomiędzy wami, aby zapobiec, abyście się kiedykolwiek mogli zjednoczyć, zniknie.  Po raz pierwszy doświadczycie wolność od kontroli, która was przytłacza. Prawda, która była ukrywana przez setki lat będzie dostępna dla wszystkich tych, którzy jej poszukują. To nie będzie długo zanim wszystko poukłada się zgodnie z planem.  Wasz świat zmieni się na zawsze. Każdy ma w tym swoją rolę do odegrania po obu stronach życia. (Montague Keen przez Veronica Keen, 19/12/10)

…tak naprawdę nastąpił obecnie mistyczny moment lub plateau odpoczynku, które niebo  pobłogosławiło, i które odczuwalne jest tylko w sercach osób mających czyste dusze.  O tak, przeszliśmy punkt zwrotny na huśtawce życia i zaczynamy podążać z górki, co jest znacznie łatwiejszym momentum.

Wspaniałe wydarzenia mają teraz miejsce na waszej planecie.  Prezydent USA jest nadal silną energią, ale gra on swoją rolę utrzymując niski profil i jest na to dobry powód.  Wiele jego możliwości jest blokowanych przez fanatyczne ostatnie próby zdesperowanych apostołów ciemnej strony. Nie będzie to trwało długo, to tylko kwestia czasu i ich podstępne działania będą tylko czasowo skuteczne.  Nie ma co do tego wątpliwości, gdy w tym dogodnym czasie też wychodzą na światło dzienne dokumentacje Juliana Assange (Wikileaks), który ze swoją ekspertyzą i boską misją wyciągnął na powierzchnię wiele tego, co może dostarczyć ciekawych rewelacji.
Zawarte w tych rewelacjach mogą być dane na temat tzw. objawiania się UFO i spotkań z tym związanych, co z kolei może być początkiem do o wiele większego uwolnienia kartotek o jeszcze większym znaczeniu i oświeceniu!  (15/12/10, Uniwersalny Umysł przez Aleca Christosa Gabbitas)

10 grudzień, 2010. Projekty na Ziemi, które bez naszego wkładu ciągnęłyby się przez wiele lat, będą krótkotrwałe i będą realizowane do końca 2012 roku i może trochę dłużej.
Energie docierające do Ziemi zwiększają się wyjątkowo szybko, a ci, którzy je absorbują wzniosą swój poziom świadomości.  Waszym celem powinno być podążanie z nimi i pozwolenie, aby zmiany w was znalazły odzwierciedlenie w codziennym życiu.  Jeśli zamierzasz być  z Miłości i Światła, pozwól, aby blask twój świecił we wszystkim co robisz, a do końca przyszłego roku powinieneś zrobić dobry postęp na drodze do Wzniesienia
Wspaniałe czasy czekają na ciebie i każdy twój nawet niewielki wysiłek obecnie będzie dobrze wynagrodzony w przyszłości.  Bądź świadomy tego, co dzieje się wokół ciebie, lecz nie poddawaj się emocjonalnie jeżeli coś jest negatywnego lub jest spowodowane brakiem światła.  Przesyłaj swoje Światło wszystkim zaangażowanym.  Każdy człowiek może w ten sposób przyczynić się pozytywnie –  masz w sobie dużo więcej mocy niż myślisz.  (SaLuSa 6/12/10)

Najwięcej trudności będą mieli ci, którzy mają niewielkie lub żadne zainteresowanie życiem poza Ziemią.  Nagłe wydarzenia, które będą miały miejsce okażą się zbyt wielkie dla niektórych dusz.
W tym czasie jak nasze statki są coraz częściej widywane na waszym niebie, ciemni  również coraz bardziej wychodzą na otwartą przestrzeń.  Ich tajemne statki powietrzne nie są w żaden sposób  konwencjonalne, do jakich  jesteście przyzwyczajeni.  Są one podobne do niektórych z naszych, ale sugerujemy wam rezerwę, jeśli chodzi o trójkątny statek .  Kolorowe światła identyfikują wasze statki, jakich nie ma na naszych.  Tak, mamy czasami okrągłe statki, które są oświetlone na brzegach, ale to oświetlenie jest zazwyczaj nieprzerwalnie dookoła całego statku.  Nie musicie się przejmować żadnymi statkami jakie widzicie, ponieważ je wszystkie monitorujemy i wiemy jaka jest ich intencja w atmosferze ziemskiej. Pamiętajcie, że przychodzimy w pokoju, i jesteśmy tu, aby was chronić przed możliwością ataku. (SaLuSa 3/12/10)

Zauważycie, że nagłe wydarzenia nastąpią znienacka i one otworzą drogę do Ujawnienia. Będziecie zaskoczeni tym, że często zwracaliśmy się do głównych mocarstw w celu współpracy, aby pomóc zaprowadzić pokój na Ziemi i będziecie oburzeni faktem, że nasze propozycje zostały odrzucone.  Podobne przyciąga podobne, dlatego Szaraki (Greys) skontaktowali się z ciemnymi, którzy pozwolili im na bazy na Ziemi w zamian za zaawansowane technologie w celu zwiększenia ich możliwości militarnych. To jest zabawne, że w pewnym sensie poszukujecie innych oznak życia w przestrzeni kosmicznej, a one są już tu na Ziemi.  My też mamy  bazy na Ziemi i miliony statków wokół Ziemi w Układzie Słonecznym.  Cały scenariusz na Ziemi został błędnie zaaranżowany, aby dać zupełnie inny obraz tego co jest prawdą.  Dowiecie się, tak wiele po naszym Ujawnieniu  i to będzie  dla was zaskoczeniem po zaskoczeniu i również wiele informacji będzie szokujących. (SaLuSa 1/12/10)

30 listopad, 2010. Silne wejście do roku 2011.   Zapnijcie swoje pasy bezpieczeństwa, Mistrzowie!  21 grudnia 2010 r. będzie pełnym zaćmieniem Księżyca i przesileniem dnia z nocą.  To ekstremalne, obosieczne zjawisko będzie wejściem do 2011 roku i będzie przedsmakiem tego co nastąpi w nadchodzącym roku!  Stworzy to potężny strumień energii wysokich częstotliwości, które poruszy waszą planetą i przeniesie do słonecznego zaćmienia w dniu 4 stycznia 2011 roku. To będzie potężna i niezwykle dobroczynna energia.
Metatron przez Tyberonna 10/21/10

Annunaki przeszli na stronę Światła w 1995 roku: (…) Zostaliśmy wtajemniczeni w pewne informacje po tym jak byłe ciemne przymierza zdecydowały się dołączyć do Światła w 1995 roku.  Archanioł Michał w tym czasie dał nam dostęp do wielu świętych dekretów, które zostały wprowadzone w życie w całej galaktyce w 1995 roku. Zostały one następnie uhonorowane przez ciemnego galaktycznego stwórcę, Anczara (Anchara). Doprowadziły one do galaktycznego traktatu pomiędzy byłym Sojuszem Anczara  i Galaktyczną Federacją ŚwiatłaAnunnaki, jako nasi doradcy od 1995 r. w sprawach dotyczących ciemnych kabalistów, polecili kilka kierunków działania. Kabaliści ziemscy zignorowali wezwanie Anunnaki w 1995 r. do przyłączenia się do Światła, ponieważ ta grupa szubrawców czuła, ze nie było to w ich najlepszym interesie (Niebo specyficznie poprosiło wtedy, aby Anunnaki nie unicestwili ich na rzecz łagodniejszego sposobu transformacji.)
Sheldan Nidle dla Duchowej Hierarchii 21/09/2010

25 listopad, 2010. Na całym świecie zaczyna się pokazywać ogromny upadek ekonomiczny.  Wiele osób, które o tym wiedzą szybko wycofują swoje inwestycje ze  światowych rynków giełdy.  Ci bogaci i wpływowi inwestorzy rozpoznają, że ich koledzy, ciemni kabale są skazani na ponurą i nieprzyjemną przyszłość.

Nasi ziemscy sojusznicy zdołali utrzymać kontrolę nad większością globalnego, ukrytego złota i byli w stanie powstrzymać spore przerzuty złota ze światowych banków centralnych.  Tymczasem wartość walut na świecie jest zagrożona, gdy euro i dolar stoi przed dodatkową dewaluacją. To jest oczywiste, że czas papierowych pieniędzy bez pokrycia jest prawie skończony.

Zamierzamy opuścić ziemską orbitę tylko wtedy, gdy osiągniecie pełną świadomość i będziecie w procesie formowania nowego gwiezdnego społeczeństwa.  Agarthianie są gotowi, aby wam asystować i brać udział z wami w tym radosnym przedsięwzięciu. Zjednoczenie Ziemi wewnętrznej i zewnętrznej będzie początkiem procesu powrotu  systemu słonecznego do jego dziewiczej struktury energii. (Syriusze przez Sheldana Nidle 23/11/10)

„Oczywiście, Obama nie jest paranoikiem, ale jest w depresji z powodu potężnej opozycji, która jest poza jego kontrolą.   Martwi się o zagrożenie śmiercią jemu i jego rodzinie, które ma związek z jego uznaniem innych cywilizacji, ujawnieniem prawdy o 9/11.  Też globalną siecią Illuminati, w tym Hillary Clinton na wysokiej pozycji. Jest on pod presją, aby nią zastąpić Bidena, i domyśla się, że byłoby to przyzwolenie na jego zamach.
Kolektywna energia negatywnych uczuć i myśli w stronę prezydenta Obamy tylko wzmacnia wszystkich tych, co są przeciwko niemu. Nic dziwnego, że Hatonn wypowiedział się bez ogródek!  Może to wzbudziło pewne pozytywne myśli na temat Obamy (22/11/10 Suzy Ward)

Chociaż coraz większa część populacji wierzy, że inne inteligentne istoty są „gdzieś tam”, stosunkowo nieliczni wiedzą, że tylko ci, którzy są duchowo rozwinięci są w pobliżu, ponieważ Światło jest teraz zbyt intensywne, aby ciemne cywilizacje mogły podejść do waszej części galaktyki.
Pojawianie się naszych statków będzie wzrastać w częstotliwości i  w większej ilości miejsc, aż do oficjalnego rozpoznania naszej galaktycznej rodziny.  Ponieważ to rozpoznanie położy kres wszystkim działalnościom Illuminati –  tak, w tym chemtrails (smugi chemiczne), genetycznie zmodyfikowana żywność , wszystkie proponowane działania, które są przeciwko waszemu dobru, a nawet plagi insektów –  oni nadal będą robić wszystko, aby to się nie stało.
Także możecie oczekiwać więcej głupich wyjaśnień na temat pojawiania się UFO; częstsze „przedstawienia” o złowrogich cywilizacjach i ewentualnie  ostatecznie próbę wytworzenia fałszywego ataku z kosmosu, w taki czy inny sposób.  Bądźcie pewni, że jeśli taka próba została podjęta, to będzie unieważniona zanim osiągnie swój cel stworzenia masowego strachu i powodu do wprowadzenia kontroli wojskowej (Mateusz 6/11/10)

14 listopad, 2010. Wszystkie działania, które nie są poparte przez Światło muszą w końcu przestać operować, tak też będzie z przestępczością.  Programy obfitości i redystrybucji bogactwa będą też sposobem na wyeliminowanie wiele przyczyn przestępczości, ponieważ  usuną one powody, które często do tego prowadzą.
Czeka was okres trudnych zmian i zwracamy się do was z prośbą, abyście uwolnili się od codziennych uzależnień. Chaotyczne warunki są nieuniknione, ale po wprowadzeniu nowych sposobów, wkrótce pokonacie wszelkie przeszkody.  Jest jasne, że nowa droga musi być otwarta dość szybko, z gładkim przejściem, aby ludzie mogli zobaczyć i zrozumieć, co się dzieje. Galaktyczna Federacja poinformuje was o tym, a także zaawansowane systemy komunikacji zostaną wam dane po ustabilizowaniu nowych rządów.  (SaLuSa 12/11/10)

Po cierpliwym oczekiwaniu na większe zmiany, wkrótce wkroczycie w Nowy Rok, który będzie posiadał niemal każdą odpowiedź, których szukacie.  To będzie największe wyzwanie epoki, kiedy stare struktury zaczną upadać, aby dać miejsce na nowe. To będzie rok, w którym nowe poziomy zostaną osiągnięte i droga Człowieka zostanie jasno określona.  Nastąpi powrót do konstytucji i zmiany przywrócą rozsądek do rynków finansowych.  Nikt nie będzie już ryzykował ludzkim życiem i jego własnościami. Odpowiedzialność i dbanie będą na pierwszym miejscu  .. Cel ten zostanie zrealizowany przed Wzniesieniem.

Nasze bazy na Ziemi są ukryte, wiele z nich jest na dnie morza.   Inne są w głębi gór, takich jak Mt. Shasta (Północna Kalifornia), gdzie nasza aktywność jest zauważana.  W razie potrzeby możemy się ujawnić z niewidzialności i nie ma miejsca przed nami na ukrycie, regularnie jesteśmy obecni na tajnych posiedzeniach Illuminati. (SaLuSa 10/11/10)

6 listopad, 2010. Dominacja nad światem przez Illuminati szybko zbliża się do końca.  Ludzie nie będą na tyle głupi, aby wierzyć ich historiom o wrogach i broni masowego zniszczenia tym razem.  Zobaczysz upadek wszystkich ich bastionów kontroli i władzy jak talia kart … już to się dzieje.  Wkrótce zobaczysz abdykację Elżbiety angielskiej.
Kalifornia będzie miała katastrofę, nie mogę podać dokładnej skali czasu na to, ale oni są świadomi i są zaniepokojeni ruchem płyt tektonicznych.  Są to katastrofy naturalne, których że nie można zatrzymać. (Montague Keen  31/10/2010)

Presje na ciemnych manipulantów narastają bardzo szybko, zmuszając ich do posłuszeństwa, mimo ich chęci ingerowania w nasze plany.  Będziemy zawsze mieli przewagę nad nimi, ponieważ uważnie śledzimy ich działania i zamierzenia.   Zapobiegliśmy eskalacji problemów na Bliskim Wschodzie i poważnych incydentów, obliczonych na spowodowanie strachu przed terroryzmem.   Zatrzymaliśmy też ich plan stworzenia powodów do wprowadzenia stanu wojennego i zwiększenia kontroli nad ludźmi. Ciemni teraz muszą zajmować się własnymi problemami, gdy pozycja naszych sojuszników jest wzmocniona. (SaLuSa 29/10/10)

342 komentarzy (+add yours?)

 1. Ktoś
  Mar 06, 2011 @ 16:20:26

  Wyzywam EGO na pojedynek:

  Ring już gotowy. Gawiedź wyczekuje. Popcorn w dłoniach, cola w garści. Zaczynamy show!
  W pierwszym narożniku JA. O, taka zwykła, stoi sobie. Taka jaka jest, chce tylko żyć sobie dobrze, wolnie.
  W drugim narożniku, ależ proszę państwa, tak! EGO! EGO! Prosimy o oklaski!
  Wspaniałe EGO, kto takiego nie widział? Jaki splendor! Jaki błysk, wszystkie oczy na nie patrzą!
  Wszystkie! EGO się puszy (ego to kobieta 🙂 Stroi, przybiera pozy. Oh, jak bardzo lubi ten rozwrzeszczany tłum wlepiający oczka, te spojrzenia głaszczące potulnie, rozkosznie, ohh niech to trwa wiecznie, cudownie!
  Zawodnicy przygotowują się do walki! Lecz będzie to walka nietypowa.
  Runda pierwsza zwana „CO MAM”.
  Ponieważ JA wydaje się takie mniejsze, damy mu fory, JA zaczyna!

  CO MAM? Pytanie sędzia zadaje. SIEBIE. Ja odpowiada.
  Gawiedź patrzy. Cisza. Normalnie osłupienie. Wyczekiwanie. Przecież nie na to czekali. Nuda chyba jakaś. Ale już, już ego szykuje się do akcji. Będzie zajebiście!
  CO MASZ? Pytanie. MAM WAS, KOCHANI, KOCHAM WAS! Gawiedź krzyczy, piszczy, EGO nas kocha! Majtki lecą na ring (ego to mężczyzna 🙂 Gawiedź połechtana, ekscytacja rośnie. Ego napina klatę. Jaka piękna klata!
  Ale uwaga, uwaga, JA stoi niewzruszone, walka będzie ciekawa! Gawiedź wyczekuje, nadstawia uszu.
  CO MAM? Pytanie pada. WOLNOŚĆ. Odpowiada.
  Wolność?? Gawiedź patrzy się po sobie. Nie panie maju, niśt fersztejen. Ale dziwne to JA! Rozchodzi się zmieszanie. Co na to EGO? Gawiedź już się cieszy, już zaciera ręce, popcorn skrzypi w zębach, cola zalicza przełyki.
  CO MASZ? Pytanie. MAM WSZYSTKO DOOKOŁA! Gawiedź pośpiesznie przełyka. EGO kontynuuje! MILION DOLCÓW! Gawiedź podskakuje. MAGISTRA NA POLIBUDZIE! Ktoś krzyczy: EGO jest mądre, chwała EGO! Rozbrzmiewają oklaski. Pierwsi wstają profesorowie. Brawo, brawo, uznanie społeczne, brawo! Gawiedź na stojaka klaszcze. MAM ZAJEBISTE CIAŁO! Publiczność mdleje, jakie ciało ma EGO! Przepiękne, przecudowne! Te powabne usta, nosek, te piersi ogromne! Ja też chcę mieć takie, krzyczą nastolaty. Wszyscy będą mnie podziwiać! Wiwat ego! I lecą wiwaty.

  Przerwa w pojedynku. Muzyka leci z głośnika. Pora przetrzeć spocone czoła. JA spokojnie w rogu siedzi. EGO nie czeka, nie odpoczywa, staje na podium i unosi dłonie. Publika szaleje. KOCHAM WAS! EGO daje czadu. Oklaski wzrastają. Miarowo, coraz bardziej. EGO! EGO! EGO! Tłum zapodaje na całego.
  (Jakaś starowinka przechodzi pod budynkiem. Ale hałasy! Patrzy na szyld, „Walki uliczne”. Cholera, drą się jakby to jakiś wiec wyborczy był!)

  EGO! EGO! EGO!
  Dzwonek się roznosi. Runda druga się zaczyna. Sędzia zapowiada, runda zwana „PRZYSZŁOŚĆ”.
  Gawiedź się wycisza, JA tak cicho mówi, ledwo je słychać. Ale dobra, w końcu chyba jakiś godny przeciwnik, skoro z EGO walczy.
  CO BĘDZIE? Pytanie. WIECZNA SZCZĘŚLIWOŚĆ. Buuuuuuuuuuuuuu! Krzyczy tłum. Pokaż cycki! Ktoś się wydarł. Reszta podchwytuje. Co za emocje! Proszę państwa! Co za emocje! Gawiedź drze się, krzyczy, szczeka. Gwizdy latają po sali, popcorn już dawno się rozsypał. Kolej na EGO.
  CO BĘDZIE? Pytania zadane. … EGO się zawahało? Ale tylko na chwilę! (kochamy ego!) Publika wyczekuje. SŁAWA! Pada w końcu. Aaaaaaaa krzyczą trzynastki, dwunastki rwą włosy z głowy. Wszyscy chcą autografy! EGO pierś napina. Ego wszystko chłonie, a apetyt ma wielki! Publika szaleje. Ależ, co się dzieje? Co się dzieje? EGO chwyta sędziego! Niesamowite! Odgryza mu głowę! Mój boże! Co za emocje! Publika już nie może. EGO krzyczy: I AM THE FAME MONSTER! JESTEM POTWOREM SŁAWY! Gawiedź na progu wytrzymania, huczy, nie ma już włosów na głowie, nie ma już gaci, przechodzi w coraz głośniejszy ryk. Pożądanie! EGO! Bierz mnie! EGO! Jest najlepsze! EGO! Jest niewinne! EGO! Oddam wszystko! EGO! Co za walka! Co za walka! EGO rośnie, jest trzy razy większe! Ale co się dzieje z JA? Stoi niewzruszone. Czyżby się uśmiechało? Jak to się skończy? Jak to się skończy?

  Runda trzecia. Sędziego zabierają z ringu. Runda trzecia zwana jest „ŚMIERCIĄ”.
  Co się dzieje? Co się dzieje? Światła przygasają, czarno wszędzie głucho wszędzie. Runda śmierć nadeszła. Na sali wszystko ciemnieje, publice tylko białka oczu w ciemności świecą. I domyślnie, usta z ciekawości rozdziawione.
  Wszystkie oczy zwrócone na JA. Mogłoby coś w końcu ciekawego zrobić.
  ŚMIERĆ PRZYSZŁA! A Ja… zaczyna świecić. Nic nie mówi, tylko świeci! Coraz bardziej. Publika zdziwiona. Szmer niesamowitości. Co to? Co to? Światło jest takie silne! To jest odpowiedź? Pora na EGO.
  ŚMIERĆ PRZYSZŁA! Reflektor EGO podświetla. Ale co tam jest? Co się z ego stało? Jest stare! Brzydkie! Ma zmarszczki! Wszystko obwisłe! Tłum zmieszany. Ktoś rzuca nagryzionym popcornem. Jakie ono brzydkie! Pada komentarz. EGO patrzy przestraszone, brzydnie z każdą chwilą. Złote łańcuchy odpadają. Silikon wypływa. Papier magisterski się kruszy. EGO maleje! Maleje! Tłum zaczyna buczeć. I to ma być walka?! Ktoś komentuje. EGO jest do kitu! EGO jest brzydkie! Już nie jest takie piękne. Ani mądre. Ani potrzebne! Buuuuuuuuuuuuuuuuu. Tłum obruszony. Tyle zapłacili, a tu EGO polega już w trzeciej rundzie. Szkoda kasy było. To chyba koniec, się skończyło.

  Nie ma tu już na co patrzeć. Nie ma już show. Pora do domu. Tyłki się podnoszą. Nastki naciągają spódnice, bo przecież nie będą szukać gaci. Nikt nie może się o tym dowiedzieć, że ktoś był fanem tego brzydkiego EGO. Co za siara!

  Gawiedź wychodzi. Nikt już na ring nie patrzy. Ego jest już bardzo słabe. Rozgląda się dookoła. Wszyscy wychodzą? Jego fani wychodzą. Bez nich nie przeżyje… Jak oni tak mogli? Jak mogli mnie zostawić? Pusto zostało.

  (Starowinka się cieszy. W końcu jest cicho. Poszły już wszystkie bęcwały. Co tam w ogóle w środku się odbywa? Zagląda do sali. Tam prawie nikogo. Pełno śmieci. Jeszcze gorąco się unosi. Ciemność zawieszona. Tylko w ringu ktoś pozostał. Jakaś świetlista postać i coś małego skruszonego. Czyżby to były JA i EGO? Babulka nadstawia ucha i patrzy.
  Ja podchodzi do EGO, które siedzi same. EGO patrzy w górę ze smutkiem w oczach. Oto dłoń wyciągnięta. Dłoń JA do EGO podana. Lecz Ego już nie wierzy. Jest takie małe. Wszyscy odeszli. Nie ma sławy, nie ma pieniędzy, nie ma tytułów. Jest tylko wyciągnięta dłoń. Tej dziwnej, świetlistej postaci zwanej JA. Jakiś przebłysk ciepła pojawia się w sercu EGO. Maleńka chwila wahania. Chwyta dłoń i staje twarzą w twarz z JA. Ego jeszcze trochę przygarbione. Doświadcza czegoś nowego. Jakby pierwszy raz w życiu oczy się otworzyły. Patrzą sobie w oczy. Coś tu się wydarza. Głębokie i długie spojrzenie.
  JA przytula EGO, i ze łzami w oczach, mówi: „KOCHANY MÓJ BRACIE. MAMY TYLKO SIEBIE”. Wszystko stapia się w świetle).

  źródło: http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=5011&st=0&#entry62061

  Odpowiedz

 2. gawes22
  Sty 24, 2011 @ 00:48:31

  Witam
  czyżby wszyscy zapadli w sen,żadnych obserwacji 🙂

  Odpowiedz

 3. misterix
  Sty 19, 2011 @ 03:56:30

  Sila, masz rację 🙂
  Mój błąd, że nie doczytałem notki. 🙂

  Odpowiedz

 4. misterix
  Sty 18, 2011 @ 04:37:10

  Co do tych pokazów UFO, które miały być w Moskwie i Londynie:

  Przeczytałem ponownie newsa z 2 stycznia, jest tam napisane:
  „2 styczeń, 2011. Stanley Fulham, emerytowany oficer NORAD (USA i kanadyjska organizacja wojskowa), podał dalsze przepowiednie dotyczące pokazania się pozaziemskich statków kosmicznych / UFO nad wielkimi miastami świata. W domniemanej komunikacji z grupą kosmitów zwaną „Transcendors” niedawno dowiedział się, że statki najpierw pojawiają się na początku stycznia 2011 nad Moskwą, a następnie tydzień później nad Londynem. Ostatnie przepowiednie Fulham’a są godne uwagi, ponieważ przewidział UFO nad Nowym Jorkiem 13 października 2010 roku.”

  Sęk w tym, że Fulham umarł 19 grudnia 2010, więc nie mógł podać dalszych przepowiedni (chyba, że je wygłosił przed swoją „śmiercią”). Wiem to z tej strony: http://nowaatlantyda.com/2010/12/31/stanley-a-fulham-1923-2010/

  Jeśli wygłosił to przed swoją śmiercią, to proszę o odpowiedź. 🙂
  Jeśli przed śmiercią nie wygłosił tego, to widocznie ktoś użył jego imienia i podał fałszywą informację.

  Odpowiedz

 5. Bodhisattva
  Sty 17, 2011 @ 13:00:08

  Na mnie nie robią żadnego pozytywne wrażenia te rzekome spektakle, równie dobrze ktoś cwany i dysponujący nowoczesną technologią nie tylko może sobie robić niesmaczne żarty z ludzkiej głupoty, on może kpić, szydzić w żywe oczy dając pole do popisu do zniekształcania wszystkiego. Skoro już mowa o UFO i ich poczynania zauważcie jedno: generalnie wszystko opiera się na wierze w ich t.j G.F postępy w likwidowaniu źródeł oporu ciemnych, a jak to wygląda naprawdę? I jak jest naprawdę z tą wyższą wibracją? Odczuł to ktoś namacalnie? Jeśli tak to nic mi do tego i z osobistego punktu widzenia: faktycznie zmiany idą i nie powiem że tego już też nie odczuwam ale wszystko to nadal mało, mało, mało… Zatrzymuje się to na poziomie nielicznych jednostek, w większej grupie wcale tego nie widać i to jest smutne – tworzysz rzeczywistość ale nie taką jaką byś chciał bo wszystko dookoła potwierdza ten powszechny obrazek nieświadomości i niskich wibracji… To doprawdy może być zniechęcające. Mam pewien dystans bo nie można tak w ciemno ufać nie tylko G.F ale każdemu. Pracuję nad sobą, polegam na sobie, a nie na kimś. Jeżeli sam sobie tego nie wypracuję, nikt za mnie tego nie zrobi, realnej pomocy z ich strony nie oczekuje bo przykro mi to stwierdzić – jej wcale nie zauważyłem, dookoła sami nieświadomi ludzie – trzeba się nieźle gimnastykować. Praca nad sobą – jest najważniejsza, wszystko inne nawet te pokazy, mało znaczące, ponieważ cała rzesza ludzkości śpi głębokim snem, nie chcąc się obudzić i chociaż będą pojawiać się dowody na to że sprawy mają się inaczej, oni tego i tak nie zrozumieją – widać tylko ich głupie komentarze w stylu fake albo że jakiś balon, albo że ma zwidy itd itd… Znajomy obrazek… Czy oni kiedykolwiek zmądrzeją? Na moje muszą dostać porządnego kopniaka – innego wyjścia tutaj nie ma lecz matka Ziemia jest zadziwiająco wyrozumiała: jej reakcje w stylu tyciu tyciu trzęsienia ziemi, powodzie, wybuchy wulkanów to śmiech na sali… Z przekazu blogowego nie podoba mi się zbytnio pomysł aby jedna linia czasowa – ta ograniczona miała aż tak dużo czasu żeby współistnieć z tą drugą linią czasu… To dla mnie nie do przyjęcia. Ja rozumiem, że chcą jak najwięcej ludzi jeszcze tych nieświadomych, przeciągnąć na swoją stronę, ale skąd ten nagły altruizm, komu chcą oni pomagać? Tyle czasu miano gdzieś ludzkość a teraz chce się jej pomagać? To nader dziwne. No dobra a jeżeli faktycznie mają takie intencje to ilu mogą przeciągnąć? Garstkę i to po bólach. Czy nie lepiej byłoby tym wszystkim ignorantom po prostu pozwolić szybciej odejść tam gdzie ich miejsce? W końcu i tak oni kiedyś tam wyewoluują, a reszta populacji która nie chce całego tego zła i chce wzniesienia niech w końcu tworzy swoją rzeczywistość taką jaką pragnie by nie użerać się nadal z osobnikami którzy i tak nie zrobią żadnego postępu na drodze rozwoju duchowego, a jeszcze tyle próbują jeszcze szmącić. Plewy muszą być oddzielone od ziarna i to jak najszybciej. Jak na moje to G.F jeżeli faktycznie istnieje taka organizacja – to za bardzo się z tym wszystkim patyczkuje, ktoś inny na ich miejscu wpadłby gdzie trzeba do akcji i byłby wstrząs. Chcąc zmienić człowieka potrzeba czasem właśnie takiego ozdrowieńczego wstrząsu i jak najbardziej wskazane jest aby oni wystąpili w większej ilości – gdy tego nie robią jak zapowiadali, cóż, łamią słowo i przedłużają jedynie byt trwania tego systemu i co więcej ośmieszają się bo zaraz pojawia się deszcz szyderców i sceptyków – są w większości i prawda jest umorusana w błocie… W żadnym wypadku nie chcę was tym osłabiać, demotywować abyście zaczęli przez moje dosyć krytyczne słowa wątpić w sens tego wszystkiego, bo zmiana świadomości tak czy siak musi nastąpić – to absolutna konieczność aby nie zamienić tego świata w piekło, pragnę jednak wam przypomnieć i uczulić tym bardziej, ponieważ bitwa jeszcze nie została wygrana, nie ma jeszcze ostatecznej pieczątki, nadal musicie być czujni i konsekwentni w pracy nad sobą. Wasi nieprzyjaciele nie śpią i nie zostali ostatecznie zneutralizowani.

  Odpowiedz

  • Sabrina
   Sty 17, 2011 @ 13:23:30

   Smutna prawda. Masz rację:-(

   Odpowiedz

   • nemesis
    Sty 18, 2011 @ 13:18:51

    Kochani, każdy ma prawo do swoich sądów, kierujcie się wewnętrznym głosem i nie pozwólcie by dopadały Was takie myśli zwątpienia!
    Musimy być mocni bo w naszej energii nadzieja!
    Nie wiem jak Wy ale ja obrałem jeden właściwy kierunek i liczę, że pójdziemy nim Wszyscy razem!
    Pozdrawiam Was!

    Odpowiedz

  • krystal28
   Sty 17, 2011 @ 20:45:48

   Bodhisattva, witam na naszym blogu. W Twojej bardzo długiej wypowiedzi widzę dużo negatywizmu, osądu dla osób, które mogą wierzyć w to co Ty nie wierzysz i braku zaufania do procesu boskiego i intuicji innych ludzi. Jednym słowem wydaje się, ze idziesz w swoim życiu „pod górkę” w tym „wrogim” świecie, który niewiele zasługuje wg Ciebie na zaufanie i jesteś bardzo poważny, nie pozwalając sobie i innym na lekkość i radość. Wszystkie informacje przepuszczasz przez filtr swojego ego, nie pozwalając intuicji i swojej boskości dojść do głosu.
   Czy jest w tej powierzchownej analizie trochę racji?

   Sądząc po twoim niku domyślam się, ze jesteś zaznajomiony z naukami buddyjskimi. Co one mówią na temat bezwarunkowego akceptowania procesu życia i innych osób takimi jakimi są?
   Proponuję, abyś najpierw zaznajomił się z filmikami Abrahama i Bashara, którzy jasno tłumaczą proces tworzenia własnej rzeczywistości poprzez zmianę PRZEKONAŃ między innymi, zanim zaczniesz studiować i analizować przekazy innych Mistrzów czy Uduchowionych Istot Pozaziemskich.
   Oczywiście jeśli masz na to ochotę 🙂

   Odpowiedz

   • Wsparcie
    Sty 26, 2011 @ 05:42:21

    Witaj Krystal
    z tej strony Marek. Ten, co zagląda na Twój blog:) Bardzo Ci za niego dziękuję.
    Treści tam umieszczone są dla mnie wielką inspiracją w życiu.
    W związku z pewną informacją, którą umieściłaś na blogu chciałbym prosić o kontakt na powyższego maila w związku z pewną propozycją dla Ciebie.
    Jeżeli taki sposób kontaktu jest dla Ciebie ok to będę wdzięczny.
    mail beata.misiarz@gmail.com

    Odpowiedz

  • Ktoś
   Sty 18, 2011 @ 03:22:08

   Ja odczułem wyższe wibracje i to zajebiście mocno (szczególnie podczas medytacji). Charakterystyczną cechą tej energii jest to, że usuwa z organizmu negatywne uczucia i emocje oraz daje inne „postrzeganie rzeczywistości”.Możesz, np. usunąć stres itp. A co do przyszłych wydarzeń, jak by to powiedzieć, trzeba robić tak aby się nie rozczarować, czyli za cel obrać sobie rozwój duchowy a nie oczekiwanie na zbawienie! Większość liczy, że ktoś przyjdzie i zabierze w 5D, ok możliwe… a jeśli nie? To co zatrzymacie się w rozwoju?

   Odpowiedz

 6. Delfin
  Sty 17, 2011 @ 01:37:01

  To są te wielkie spektakle nad Moskwą i Londynem ? 😦

  Odpowiedz

 7. misterix
  Sty 16, 2011 @ 16:11:21

  Jak dłużej przebadałem ten film, to w 80% jestem jednak za tym, że jest to coś świecącego na wędce. 😦 A miło by było, gdyby to nie było oszukane. Póki nie będzie więcej filmów z podobnym spodkiem nad Londynem, albo chociaż informacji, to będzie to dla mnie dowód na fikcyjność tego filmu. No nic, czekam dalej na pokaz w Londynie. 🙂 W kóncu mają jeszcze kilka dni. Chyba… 😀

  Odpowiedz

  • Paul
   Sty 16, 2011 @ 23:49:01

   nawet jeśli film jest autentyczny to czy można uznać latające światełko, na które zwrócili uwagę nieliczni za pokaz GF?… podobne obserwacje jak i filmy stały się już powszechne…

   może to coś w rodzaju bardzo zaawansowanych robaczków świętojańskich? zwróćcie uwagę np. na pszczoły, nie są inteligentne w naszym rozumieniu, a jednak trudno by nam było im dorównać pod względem organizacji czy talentu do inżynierii budowlanej, więc nie zdziwiłbym się gdyby istniały podobne istoty na Ziemi czy poza nią, tylko że na wyższym poziomie utalentowania w dziedzinie techniki 🙂

   Odpowiedz

 8. misterix
  Sty 16, 2011 @ 14:57:39

  Lilan,
  Ciekawe 😀 Widać, że to nie jest przerobione.

  Tylko pytanie, czy to nie wisi na kijku? 😀 w momencie gdy są zakłócenia w tym filmiku, mam wrażenie, że po lewej stronie od tego spodka jest jakis kijek, ktory sie rusza proporcjonalnie tak, jak ten dysk. Z drugiej strony moze to byc cos wystajacego, co pod wplywem swiatla daje wrazenie, jakby się ruszało. Spradzałem w photoshopie i nie doszukałem się oszustwa, ale też ten kijek wydaje się podejrzany. Co o tym sądzicie? 😛 W końcu reakcje osób są realistyczne, widać, że nie było przeróbki w komputerze. Jedyną możliwością jest to, że skombinowali jakiś świecący dysk, przymocowali żyłką do długiego kija i machali, w co powątpiewam, bo widać np. od 0:45 do końca filmu, że dysk się porusza tak, jakby nie wpływała na niego grawitacja, a w dodaku oddala się na tyle, no i chowa się za ścianą (lub czymś innym, co zasłania widok nieba), że wydaje się nie być przywiązany. Jedynie przy tych zakłóceniach widzę po lewej coś czarnego, co się rusza, jakby jakiś kij. Może to jest przywiązane do wędki?
  Jest tu jakiś spec od tych spraw, żeby to lepiej sprawdzić? 😀 Chciałbym, żeby ten film nie był oszustwem, bo wtedy te przepowiednie sprawdzałyby się co do słowa! Jeśli będzie więcej filmów z tej daty o tym spodku, to już będę w 100% przekonany, że to nie jest oszustwo. Tymczasem poszukam na stronie raportów o UFO wieści na ten temat.

  Odpowiedz

 9. lilan
  Sty 16, 2011 @ 13:04:31

  Zaczyna sie robic ciekawiej 🙂

  Odpowiedz

  • Ktoś
   Sty 16, 2011 @ 15:31:35

   Gościu pod koniec ma „kupe w majtach” ze strachu więc filmik autentyczny. Już myślałem, że nie doczekam się pokazu nad Londynem.

   Odpowiedz

  • lilan
   Sty 17, 2011 @ 01:11:44

   Od miesiaca jestem maniakiem you tuba i filmików z tytułem- ufo:)
   Wczesniej pokazywały sie filmy, na których były same wolne, spokojne przeloty, obiekty pulsowały jedynie światłem-filmy przesyłane sa z całego swiata. Od 2 dni zauwazyłam,ze akrobacje na niebie sa coraz smielsze. Szybkie zrywy, wieksze swiatła.
   Co do tego filmiku faktycznie widać „cos” do daje cien jak np.wedka, ale z drugiej strony po co specjalnie knocili by własne nagranie tym czarno-bialym urywkiem.
   Zobaczymy czy bedzie wiecej takich filmików i sie przekonamy.

   Odpowiedz

  • sila
   Sty 17, 2011 @ 10:57:44

   mam mieszane uczucia, ale… wygląda ciekawie. Zwariowany ten spodek, że im się w głowach nie zakręciło ;p

   Odpowiedz

  • Arek
   Sty 18, 2011 @ 01:48:50

   Naprawde nie widzicie, ze to fake? Jezeli nie to obejrzyjcie ten filmik po raz kolejny, dokladnie widac ze to cos wykonuje ruchy jak zawieszone na lince, zreszta, gdy zmienia sie kolorystyka na czarno-biale widac jakis wystajacy badyl czy tez wedke…
   Po za tym widze, ze nie ktorym wystarczy kilka inteligetnie ulozonych zdan z jakim kolwiek sensem i juz cala ich wiara pada na kolana, smutne…
   Pozdrawiam Was Bracia i Siostry, milego Dnia.

   Odpowiedz

 10. ada
  Sty 16, 2011 @ 02:23:37

  Sam fakt ,że Wszechświat jest przeogromny jest dla mnie wystarczającym
  argumentem,że nie jesteśmy sami.
  Jednak ,aby przebudzić większą część ludzkości,która wyznaje zasadę jak nie
  zobaczę to nie uwierzę, pokaz ufo nad Moskwą był za delikatny.
  Podobne nagrania są obecne już od dłuższego czasu,niestety są przekonujące
  tylko dla tych co już uwierzyli.
  Podobnie ma się sprawa z kręgami w zbożu,kiedy je zobaczyłam pomyślałam,że to test,jeśli je odczytamy będziemy gotowi na kontakt.
  Okazuje się ,że pierwsze małe kroczki już zrobiliśmy:(niestety po ang.)

  Mam jednak wielką nadzieję,że pokazy ufo z czasem będą bardziej
  spektakularne,inaczej większa część ludzkości będzie spała nadal.

  Szamanka Kieha Crowter „Little Grandmater” w swoim przesłaniu mówi
  o tym ,że tylko jedna przepowiednia się jeszcze nie spełniła:
  „powrót świetlanych istot”,że” przed wielką przemianą ludzi ,Ziemi dowiemy
  się,że nasi Gwiezdni Bracia są prawdziwi.”

  Zobaczcie (są już w drodze?!):

  http://deser.pl/deser/1,83453,8868487,Sensacja__Trzy_potezne_statki_UFO_leca_w_kierunku.html

  Jedno jest pewne żyjemy w ciekawych czasach.
  Pozdrawiam z miłością

  Odpowiedz

 11. gawes22
  Sty 14, 2011 @ 12:42:44

  Czy ktoś z Was ma świadomy kontakt z przewodnikiem lub inną istotą?

  Odpowiedz

 12. Eryk
  Sty 14, 2011 @ 12:17:47

  Lukhel to prawda co mówisz ostatnio oś ziemi sie przesunęła o kilka stopni po to aby jeszcze więcej energi docierało do niej z rdzenia galaktycznego wszystko ma swój cel i plan aby ludzkość szybciej dostąpiła wzniesienia i transformacji świadomości i aby prawda zaczęła wychodzić na jaw na jeszcze większą skalę zmiany sie zaczęły i to na dobre pozdrawiam was Kochani 🙂

  Odpowiedz

 13. lukhel
  Sty 14, 2011 @ 11:37:40

  Ostatnio patrzyłem na księżyc i wydaje mi sie jakiś taki podejrzany ;/ jak by cień ziemi padał pod innym kątem na niego. Popatrzcie też i dajcie znać jak coś podejrzanego zauważycie.

  Odpowiedz

  • lilan
   Sty 15, 2011 @ 10:09:53

   W przeciagu 2 miesiecy 2 razy widziałam taki ksiezyc. Ale ostatnia sytuacja byla o tyle niesamowita, ze tego wieczora widziałam 2 pulsujace obiekty lecace nad pobliskim osiedlem. Potem na niebie za chmur wyjrzał ksiezyc ale tylko jego dolna czesc -zupełnie w poziomie. Myslałam , ze jest pełnia i chmury odsłoniły tylko dolna czesc, ale sprawdziłam w kalendarzu i 11.01 ksiezyc był w nowiu???no i te obiekty zupełnie jak te na filmie z Moskwy i masa innych, ktore pojawiaja sie na youtube z calego swiata srednio co 2h. Kolerzanka stwierdziła, ze widziałam chińskie lampiony… jak dla mnie za szybkie i cały czas na tej samej wysokosci.

   Pozdrawiam Was wszystkich

   Odpowiedz

 14. misterix
  Sty 13, 2011 @ 14:15:23

  gawes, z tego co wiem, to już od kiedy gady uciekły w początkach ostatniego roku, to implantów już niema. 🙂

  Odpowiedz

 15. gawes22
  Sty 13, 2011 @ 13:25:49

  Co sądzicie o implantach wszczepionych ludziom?

  Odpowiedz

 16. misterix
  Sty 13, 2011 @ 13:22:42

  „a jednak UFO pojawilo sie 12 stycznia nad Moskwá tak jak przepowiedzial Fulham …. prawdopodobniew 3 miesiace ma byc ogolno swiatowe ujawnienie UFO poczym sami maja sie ujawnic … zobaczymy jak tp bedzie”

  Więc jest tak jak myślałem, chodziło o te 14 dni tego miesiąca, a nie o 2 tygodnie jako nazwy dni. 🙂

  No więc przepowiednia się sprawdziła. Skąd ta wiadomość, że w 3 miesiące ma być ogólno światowe ujawnienie?

  Odpowiedz

 17. Mariusz
  Sty 13, 2011 @ 11:38:49

  Cytuję wypowiedź Barracka Obamy z dnia 19.09.2009: „Blogi internetowe stanowią zagrożenie dla demokracji”.

  Odpowiedz

 18. Sabrina
  Sty 13, 2011 @ 08:12:32

  A gdzie o tym czytałeś? Mógłbyś nam podać „namiary”?

  Odpowiedz

 19. Eryk
  Sty 13, 2011 @ 07:42:36

  Domin sąk wiesz że UFO sie ujawniło 12 stycznia w Moskwie widziałęś na własne oczy?? 🙂 wiesz ja jestem za tym żeby sie ujawnili masz jakiegoś linka żeby zobaczyć ?:) pozdrawiam

  Odpowiedz

 20. gawes22
  Sty 13, 2011 @ 02:38:15

  Przejścia w 4 wymiar nie będzie-to jest miejsce cieni.Ludzie muszą dostroić się do wyższych wibracji,kto tego nie dokona -odejdzie.Ludzie będą ciężko to przechodzić,należy pomagać jeden drugiemu.Punkt kulminacyjny to przebiegunowanie ziemi.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • Ktoś
   Sty 13, 2011 @ 03:11:24

   Przecież żyjemy w świecie 4 wymiarowym: 3 wymiary przestrzeni i 1 wymiar czasu! Natomiast świat 5 wymiarowy pozwoli na płaszczyźnie czasu i 5 wymiaru dokonywać skoków w czasie w taki sposób jak, możemy chodzić do przodu i do tyłu na płaszczyźnie XY (oczywiście w 3D mamy jeszcze oś Z która stanowi górę i dół oraz naszą wysokość ). Ponieważ czas jest w naszym świecie 1 wymiarowy, więc stanowi jedynie prostą. Oczywiście gęstość (szybkość płynięcia czasu) czasu jest udowodniona, nazywana jest „dylatacją czasu”. Dylatacja zależy od grawitacji i prędkości względem danych układów. Czy wiesz, że po przekroczeniu prędkości światła, dana fala (dla ciekawskich prędkość światła udało się przekroczyć, niestety ale tylko cząsteczkami (falami) które nie posiadają masy) dochodzi do celu zanim wyjdzie ze źródła, czyli tak jak by cofa się w czasie. Najpierw jest u celu potem w przyszłości wychodzi ze źródła. Tak więc ktoś wcisnął ci kit, bo w 4D żyjemy obecnie pozdrawiam.

   Odpowiedz

   • allright
    Sty 13, 2011 @ 05:59:22

    Jak ja to odczuwam jako kobieta…i istocie w wymiar 4D to wymiar w którym juz zyjemy, jesli tylko jestesmy w swietle. Postrzeganie świata w wyzszej wibracji i przyjęcie jej … to oznacza zycie w 4D. Dla tego wymiaru takie jakości jak miłość, empatia, dobroduszność, tolerancja są codziennoscią…także pozwólmy sobie na odbieranie świata takim jakim chce być…a wtedy i nam bedzie się żyło cudownie…naturalnie nie zatrzymujemy sie na tym poziomie tylko spogladamy w górę…taka jest nasza natura, pozwólmy jej odczuwać:)))))

    Odpowiedz

    • Ktoś
     Sty 13, 2011 @ 06:48:22

     allright wybacz ale nie mogę się zgodzić pod żadnym względem. Żyjemy wszyscy w 4D bez wyjątku, dotyczy nas czas i przestrzeń (czyli 4 wymiary: czas oraz „osie XYZ” [umownie] względem jakiegoś punktu odniesienia, to są wymiary), bez względu na to czy ktoś jest po ciemnej stronie, czy po jasnej, jako że jesteśmy w ciałach fizycznych. Szanuje to że chcesz dać dobry przekaz, nie chce nikogo urazić, ale wydaje mi się, że niektórzy nie wiedzą co to znaczy „wymiar”. W zasadzie to nic wyjątkowego, gdyż jest to dodatkowa oś w układzie współrzędnych. W praktyce mmmm 5 wymiarów zajebista sprawa, dodanie tej „osi” da nowe możliwości. Niestety tu fizyka się kłania, a rozwój ducha wbrew pozorom może być bardzo powiązany, z tą dziedziną.
     Rozumiesz już czym są wymiary? Np. astral, ma ileś wymiarów (nie wiem ile) ale leży na innej płaszczyźnie względem naszego świata, ale żeby płaszczyzny mogły leżeć względem siebie to musi istnieć wymiar który mógł by to umożliwiać. Dzięki temu dodatkowemu wymiarowi możemy „przejść” do astrala przez OOBE. Rozumiesz jak to działa?

    • allright
     Sty 13, 2011 @ 08:22:36

    • Ktoś
     Sty 13, 2011 @ 10:19:28

     To są poziomy świata astralnego, znam to (nie są to wymiary) Monroe, czy Bruce (nie pamiętam już) o tym pisał (poziomy te nie dotyczą świata fizycznego), poza tym jest to podział umowny. Ile osób dąży by dotrzeć do „focusa 27” czy do „emitera”, czyli do poziomów świata astralnego. Ktoś kto napisał to co napisał pod linkiem nie bardzo wiedział o czym pisze, wziął urywki z książek o OOBE poskładał do kupy wedle uznania i lał wodę dalej.
     Bardzo mnie smuci, że ludzie tak nieobiektywnie podchodzą do tak ważnej sprawy. Poza tym znowu nie zaczaił, że przechodzimy na 4 gęstość 5 wymiarową z 3 gęstości 4 wymiarowej. Ile razy o tym pisało? Nie ja to wymyśliłem… Szkoda, że ludzie tego nie rozumieją, a przecież channelingi mówią jasno. Ciężko będzie to wytłumaczyć, po co ja obrałem taki cel i po co się produkuje :/… Dobra nie marnuje już energii, na ten cel…

    • Mariusz
     Sty 14, 2011 @ 08:28:08

     Nie irytuj się. Każdy przyswaja w swoim tempie. 🙂

    • allright
     Sty 14, 2011 @ 08:44:37

     nie chodzi o tempo raczej o gotowość otwarcia się na wiedzę duchową

   • allright
    Sty 13, 2011 @ 07:37:55

    w dzisiejszych czasach fizyka nie jest na tyle kompletna by mogła połączyć się z duchowością:))) Jesli by juz tak było nie miałbyś potrzeby ripostowania moich mysli:))) ale i to jest twórcze:))) pozdrawiam

    Odpowiedz

    • Ktoś
     Sty 13, 2011 @ 08:14:18

     Ehh „Pojęcie wymiaru jest uogólnieniem naturalnych intuicji, że prosta jest obiektem jedno-, płaszczyzna dwu-, a zwykła przestrzeń trójwymiarowym. W zależności od sposobu dokonywania uogólnień otrzymujemy różne definicje wymiaru, jednak szereg z nich zgadza się dla przestrzeni euklidesowych (…)” (źródło wikipedia)
     Jeśli w channelingach używano pojęcia wymiaru to zapewne, w rozumieniu naszej nauki i ogólnodostępnego rozumowania, gdyż w przeciwnym razie treść channelingu była by dla nas całkowicie nieczytelna i abstrakcyjna. Osądzanie naszej fizyki nie jest żadnym usprawiedliwieniem, gdyż to co piszesz o wymiarach jest zapewne twoim wyobrażeniem. Ale wymiar to wymiar czysta oczywistość z punktu widzenia naszego pojmowania świata, powyższa definicja to ukazuje. Na tej definicji bazują zapewne kosmici, abyśmy zrozumieli jak funkcjonować będzie świat w 5D (Oni zapewne mają bardziej rozwinięte formy pojmowania). A jak wynika z czystej teoretyki dodanie do czasu dodatkowego wymiaru spowoduje, że czas przestanie być linearny i punkty przestrzeni będą mogły się przenikać nawzajem. O tym przecież wspomniane było w treści tej strony. Nie ma w zasadzie tu nic mądrego do rozumienia, ale ciężko jest to uświadomić.

     Ale zgadzam się z: „w dzisiejszych czasach fizyka nie jest na tyle kompletna by mogła połączyć się z duchowością” i bardzo nad tym ubolewam. Pozdrawiam cieplutko.

 21. gawes22
  Sty 12, 2011 @ 07:53:11

  Witam!!!
  Żadnego pokazu nie będzie,będą pojedyncze obiekty się pojawiać na całym świecie.

  Odpowiedz

 22. Ktoś
  Sty 11, 2011 @ 15:27:13

  Tyle komentarzy na tej stronie, że mi muli przeglądarkę. Nie da się zakładek zrobić?

  Odpowiedz

 23. Eryk
  Sty 11, 2011 @ 10:36:35

  Sabrina BRAWO też tak myśle koniec już na temat Enki bo przez to sie tylko wszyscy kłócą a nie o to tu chodzi strona Krystal ma świecić promienistym i mocnym światłem a nie słabym Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • Ktoś
   Sty 11, 2011 @ 10:48:40

   To nie kłutnia to dyskusja. Dobrze jest wymieniać poglądy.

   Odpowiedz

   • Sabrina
    Sty 11, 2011 @ 12:02:39

    Ktoś, pewnie, że dobrze jest wymieniać poglądy:-) To dzięki takim praktykom możemy poszerzać świadomość, pod warunkiem wszakże, gdy ktoś (nie Ciebie mam na myśli:-) ma otwarty umysł i nie trzyma się kurczowo swoich przekonań. Ale jeśli chodzi o istotę Enki, to nie ma to sensu, gdyż – jak zauważyłam- każdy ma na jego temat już wyrobione zdanie i w takiej sytuacji wywołałoby to tylko kłótnie, a przecież nie o to tu chodzi:-)

    Odpowiedz

 24. Eryk
  Sty 11, 2011 @ 10:12:53

  Kwiat. Też miałem własnie zamiescić tego linka co Ty 🙂 bo tak sie przyglądam tym komentarzom i milczałem przez krótki czas a co do przekazów Enki to bym radził przyjmować z jego przekazów to co czujecie że jest dobre Kochani. bo niektóre informacje mają pozytywną energie a to co uważacie za niepewne lub nie pasujące do waszych przekonać po porostu zostawcie w spokoju i zwracajcie sie do waszego wnętrza a tam jest odpowiedź z miłością do Was Eryk

  Odpowiedz

  • Ktoś
   Sty 11, 2011 @ 10:45:15

   Według mnie ten cały przekaz Enkiego to „lanie wody”, nic konkretnego ani budującego nie przekazał. Ładne słówka pozbawione głębi oraz budującej treści. Jeśli ktoś ma problem z intuicją to jako ludzie posiadamy rozumy, polecam używać. Analizowanie niektórych treści nie jest złe. Nie można tak po prostu dać się nabrać na gadki o miłości i rozwoju duchowym itd.! Ja też mógł lać wodę typu: „musisz być dobry aby się rozwinąć duchowo” albo „musisz się zająć ziemskimi sprawami aby zjednoczyć się z miłością”… kreatywny jestem prawda? Oczywiście to co napisałem w przykładach jest bezsensowną papką, nic nie niosącą. Rozumiecie?!

   Odpowiedz

 25. Kwiat
  Sty 11, 2011 @ 07:41:22

  http://www.shaumbra.pl/przekazy/kuthumi/pytanie_22.html

  Przekaz od Kuthumi prosze przeczytaj gawes22 jest tu o Enki kim jest.

  Odpowiedz

  • allright
   Sty 11, 2011 @ 08:03:42

   Czuję,że powinniśmy zostawić ten temat…zapewne dużo dobrego się stało za sprawą projektu…a jesli coś poszło nie tak..hm…był to jeszcze czas dualności…przyjmijmy to w takim rozumowaniu…nie osądzajmy,to tylko wzmaga morze niskiej energii…patrzmy na pozytywy…Ci ludzie byli Wielkimi Pionierami:))))w emaptii do wszystkich:) Gabiela

   Odpowiedz

  • Sabrina
   Sty 11, 2011 @ 10:23:24

   Kwiat, przeczytałam ten przekaz i powiem Ci szczerze, że odbieram treść tego przekazu, jako „lanie wody”. W kółko na okrągło jedno i to samo przez cały przekaz. Nic konkretnego. W sumie treść zawiera pozytywne informacje, ale nic nie wnosi. Takie „przekazy” to i ja potrafię dawać, tylko pozwólcie mi na to;-) Nie sorry, ja potrafię lepiej mówić i więcej informacji przekazywać:-P

   Proponuję radykalne zakończenie „debaty” pt: ” Kim jest Enki?” oraz proponuję uszanowanie przekonań innych Czytelników na temat tej istoty.

   Odpowiedz

   • Paul
    Sty 11, 2011 @ 15:19:14

    Sabrina, przeczytałem twój komentarz i powiem Ci szczerze, że odbieram treść twego komentarza, jako „lanie wody”. W kółko na okrągło jedno i to samo przez cały komentarz. Nic konkretnego. W sumie treść zawiera pozytywne informacje, ale nic nie wnosi. Takie „komentarze” to i ja potrafię dawać 😉 😉 😉

    eh.. wisielczy humor mnie dopadł, Kwiat, dzięki za linki! 😉

    Odpowiedz

    • Sabrina
     Sty 12, 2011 @ 06:43:21

     Wierzę, że potrafisz dodawać takie komentarze;-), bo właśnie to udowodniłeś;-)

     Paul, a tak serio, to proszę Cię postaraj się wykazywać więcej tolerancji dla poglądów innych.

  • gawes22
   Sty 12, 2011 @ 05:21:35

   Witaj Kwiat !!!
   lanie wody,puste słowa-masz kontakt z swoim przewodnikiem zapytaj Go to będzie wiarygodna odpowiedź
   pozdrawiam

   Odpowiedz

  • gawes22
   Sty 14, 2011 @ 06:59:25

   Witaj Kwiat
   masz swoje zdanie ? Zapytaj swego przewodnika,a nie że ktoś coś napisał i Ty myślisz że to prawda
   Pozdrawiam

   Odpowiedz

   • Sabrina
    Sty 14, 2011 @ 07:36:31

    Gawes22, ja uważam tak samo. To nie kogoś należy słuchać (a tym samym oddawać mu swoją energię), tylko swojej intuicji i swego przewodnika.

    Odpowiedz

 26. Kwiat
  Sty 11, 2011 @ 07:33:10

  Przeczytajcie sobie kim jest Enki a szczegolnie prosze przeczytaj gawes22 pozdrawiam serdecznie.

  http://www.shaumbra.pl/przekazy/kuthumi/pytanie_19.html

  Odpowiedz

 27. misterix
  Sty 10, 2011 @ 13:24:49

  Dobra wymówka… „Polowanie na nich” 😉 Oni potrafią w ułamku sekundy zneutralizować bombę atomową na odległość. 😛 Po prostu przepowiednia się nie sprawdziła. Może być kilka bardziej racjonalnych powodów – choćby ten, że przyszłość jest zależna od każdego. Jest nieskończenie wiele scenariuszy przyszłości, to my decydujemy, w jakim zagramy.

  Odpowiedz

 28. NewHope
  Sty 10, 2011 @ 05:05:24

  Pokaz Federacji Galaktycznej ma byc za tydzień nad Londynem? Czy ktos wie wiecej o tym kiedy to ma nastapic? Jestem w Londynie i bardzo na to czekam!

  Odpowiedz

  • Marian
   Sty 10, 2011 @ 12:53:28

   Pokaz nad Moskwa nie odbył sie ze względu na polowanie na nich za pomocą rakiet i mysliwcow.Ale moż byc nad londynem za tydzień

   Odpowiedz

 29. gawes22
  Sty 10, 2011 @ 00:44:37

  Słyszałem że ENKI jest demonem i mąci ludziom w głowach co Wy na to ?

  Odpowiedz

  • Marian
   Sty 10, 2011 @ 11:37:33

   A kto ci tak zamącił w głowie że EN-KI jest demonem.Jak demon mógł zyć na ziemi i mieszkać w Mezopotani i Persji.Czytałeś historie życia tego niby demona to polecam ci serdecznie .Demon który wstawił sie za ludźmi w Radzie Bogów by nie niszczyli zycia ludzkiego ale dali czas do poprawy na lepsze

   Odpowiedz

   • Sabrina
    Sty 10, 2011 @ 12:19:40

    Marianie, wystarczy przeczytać treść channelingów z Enkim, aby zorientować się, ze jest to istota bardzo problematyczna. Poczytaj sobie w necie na temat Enkiego oraz o ludziach, którzy mieli z nim do czynienia. Mówię tu o ludziach zaangażowanych w projekt cheops. Podobnie jak przedmówca, sama uważam, że to demon.

    Odpowiedz

    • Marian
     Sty 10, 2011 @ 12:49:30

     Sabrino napisz domnie na mój prywatny e-mail to ci coś wyjasnie odnośnie twojego demona maribas01@wp.eu

    • allright
     Sty 10, 2011 @ 13:18:14

     moze demon to za mocne stwierdzenie, ale istot nieczysta to odczuwam,że w istocie

    • Marian
     Sty 10, 2011 @ 13:32:50

     A czytałas w necie ze te osoby które najwpierw odeszły z projektu wróciły do tego projektu z powrotem.Kiedy te posty były wstawione 5 a moze 6 lat temu.O tym nikt nie pisze .A TVP2 tez oczernac potrafi i to bardzo dobrze tego nie zauwżacie bo jesteście…… (zdanie edytowane)

     Marian proszę o odnoszenie się z szacunkiem do innych Czytelników. Dyskutuj o temacie, a nie o innych komentatorach. Dziękuję — K

    • lukhel
     Sty 10, 2011 @ 17:43:20

     Pomyślcie ,co to za różnica czy jest demonem jeśli jest to( jeśli istnieje) FG to oni się z nim skonfrontują bez problemu ,jeśli enki to demon to chyba nie może być wyżej w ewolucji niż inne byty o czystych zamiarach,a poza tym to i tak prawda wyjdzie na jaw już niedługo.

   • gawes22
    Sty 11, 2011 @ 06:10:57

    Witam !!!
    Marian wystarczy że zapytasz swojego przewodnika lub innego informatora o ENKI i sam zobaczysz jaka będzie odpowiedz ?

    Odpowiedz

 30. misterix
  Sty 09, 2011 @ 23:11:54

  Skoro nie było UFO nad Moskwą, a było napisane:
  „1. Będzie wielki pokaz UFO nad Moskwą między końcem pierwszego tygodnia stycznia i drugiego tygodnia stycznia 2011 roku.”, to myślę, że może chodzi o pierwsze 14 dni stycznia, a nie tygodnie jako nazwy dni. 😀 Może do 14 Stycznia zdążą się tam pokazać. 🙂

  Odpowiedz

  • Arek
   Sty 11, 2011 @ 01:59:56


   Nie wiem czy To Ci wystarczy, ja myslalem o bardziej oficjalnym pokazie Federacji Galaktycznej. Tak czy inaczej wyglada to na ufo… Pozdrawiam

   Odpowiedz

 31. misterix
  Sty 09, 2011 @ 23:05:06

  Eh, kolejna niespełniona przepowiednia, aż zaczynam czuć, że to wszystko jest naciągane. Mam pytanie, czy ze przepowiednie pochodziły od GF, czy od kogoś innego?

  Odpowiedz

 32. misterix
  Sty 09, 2011 @ 14:08:13

  Więc pewnie właśnie w okolicach tej godziny Rosjanie mają ubaw. 😀
  Nie mogę się doczekać, czy jutro będą na ten temat jakieś informacje. 🙂

  Odpowiedz

 33. misterix
  Sty 09, 2011 @ 05:32:05

  Już dochodzimy do 1/3 stycznia, a dalej nic nie słyszałem o UFO nad Moskwą… 😦

  Odpowiedz

  • Marian
   Sty 09, 2011 @ 06:13:12

   Pokaz Federacji Galaktycznej ma byc dzisiaj wieczorem nad Moskwą a za tydzień nad Londynem

   Odpowiedz

  • Arek
   Sty 09, 2011 @ 14:37:34

   „1. Będzie wielki pokaz UFO nad Moskwą między końcem pierwszego tygodnia stycznia i drugiego tygodnia stycznia 2011 roku.” dzisiaj jest ostatni dzien 2 tygodnia stycznia, ciekawe czy pojawi sie jakis filmik lub zdjecie z Moskwy…

   Odpowiedz

 34. Ktoś
  Sty 08, 2011 @ 15:20:52

  OMEGA wyglądasz na istotę o wysokim poziomie rozwoju duchowego, czy mógł byś mi doradzić czy praktykowanie OOBE jest bezpieczne i czy jakieś niskie wibracje nie napatoczą się. Zawsze modlę się do Boga o ochronę, aby nic złego nie przylazło. Wyszedłem 2 razy, w sumie nic ciekawego latanie po pokoju, żadnego bytu nie spotkałem… ale jakiś nieuzasadniona niepewność pojawiła się co do tego zjawiska, co najgorsze nie wiem gdzie znaleźć odpowiedź, czy wychodzenie z ciała przyniesie korzyść? Pozdrawiam.

  Odpowiedz

 35. Ktoś
  Sty 08, 2011 @ 14:56:28

  Od wczoraj trafiłem na tą stronę i odczułem (intuicja?), że znalazłem to czego szukałem – nie mogę się oderwać od tych rewelacji (nie mam pojęcia czemu tak się dzieje), niby jestem w pewnym stopniu sceptykiem (bo wszystkie rewelki 2012 wydawały mi się głupie i nieprawdopodobne) to ta rewelacja wydaje mi się prawdziwa??? Zgłupiałem, oszalałem czy jak? Zresztą i tak uważam się za wariata. Staram się praktykować rozwój duchowy ale w pewnym momencie „zamknąłem się” i tkwiłem w fizyczności po uszy … Ale ta strona mnie zmotywowała na nowo, uświadomiła mi mój zastój (a wiem dobrze, że zastój jest niekorzystny dla mnie, jednak człowiek żeby zmądrzeć musi kopa w dupsko dostać)! Mam ochotę pójść w tą stronę w którą zawsze pragnąłem iść… yeah! Czeka mnie wiele pracy nad tym w trudnych warunkach, bo mój czas jest napięty do granic możliwości (natłok fizycznych obowiązków), mam nadzieje, że mimo tego jakoś, uda mi się rozwikłać zasadę działania rozwoju duchowego (wiem rozumowanie mentalne) w tychże warunkach… Wiem jedno podstawą jest MIŁOŚĆ. Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

  Odpowiedz

 36. mirek
  Sty 08, 2011 @ 11:55:38

  znalazlem taka ciekawa rzecz:http://newmessage.org/ee/index.php/special-teachings/the-first-commitment
  spodobala mi sie ,przetlumaczylem dla znajomych, jesli bylibyscie zainteresowani to moge to udostepnic dla waszej strony prosze podac majla na ktory moge przeslac ten tekst.
  Pozdrawiam MB

  Odpowiedz

 37. misterix
  Sty 07, 2011 @ 10:41:55

  Problem w tym, że ziemia już przeszła w 4 wymiar, tylko ludzie jeszcze nie przeszli. 🙂

  Odpowiedz

  • Marian
   Sty 08, 2011 @ 02:35:46

   To powiedz mi kiedy bo jakoś tego nie zauważyłem.A przejście do innego wmiaru to nie przejscie na drugą stronę chodnika

   Odpowiedz

  • Marian
   Sty 08, 2011 @ 02:39:09

   A Ziemia dopiero się przygotowuje do tego momentu

   Odpowiedz

   • allright
    Sty 08, 2011 @ 07:24:32

    ja również odczuwam,ze to wszystko czego doświadczamy teraz to oznaka końca czegoś…

    Odpowiedz

    • Sabrina
     Sty 08, 2011 @ 08:51:28

     Jak Ty to odczuwasz? Bo ja tego nie odczuwam, pomimo iż medytuję. Są informacje pojawiające się na temat tego wniesienia i ja niektóre odbieram sercem, że tak jest w istocie, ale nie odczuwam tego wzniesienia fizycznie ani duchowo jako np. – nie wiem- wyższe wibracje. Jeśli możesz to opisz swoje objawy. Jestem tego ciekawa:-)

    • allright
     Sty 08, 2011 @ 09:07:53

     Ja również medytuję i to jest podstawą odczuwania sercem…i podwyższania swoich wibracji. Moje wzmożone odczuwanie dotyczy płaszczyzny fizycznej, a szczególnie emocji…sama często czuję się wręcz przytłoczona ogromem emocji wychodzących na światło,dzięki ogromnej porcji energii jaka na nas spływa. Widzę coraz częściej zupełnie nieracjonalne zachowanie się ludzi w najbliższym moim otoczeniu, a potem nagłą zmianę zachowania tychże…to wszystko utwierdza mnie w przekonaniu,że zmiany nadchodzą duuuzymi krokami, to co robimy to praca nie tylko dla dobra swojego ale i dla ogółu…pozdrawiam Cię, Gabi

 38. gawes22
  Sty 07, 2011 @ 05:08:27

  Mam swoje uwagi o przejściu w 4 wymiar, ziemia i ludzie nigdzie nie przejdą tylko zostaną podwyższone wibracje które już powoli odczuwamy.

  Odpowiedz

 39. Miłość Przede Wszystkim
  Sty 07, 2011 @ 04:47:19

  Przychylam się do prośby o odczytanie mojej aury 🙂 z góry dzięki

  Odpowiedz

 40. gawes22
  Sty 06, 2011 @ 15:49:11

  Witam wszystkich!!!
  Omega chyba zapomniałeś o nas ?
  Pozdrawiam Jacek

  Odpowiedz

 41. Prosba do Omegi
  Sty 03, 2011 @ 18:32:14

  Omega,jesli czas Ci pozwoli,bardzo prosze o odczyt mojej aury.
  Jan,24.06.59
  Dziekuje

  Odpowiedz

  • aliicja
   Sty 09, 2011 @ 20:00:55

   Pytanie z ciekawości co chodzi z odczytem aury ? tak bez zdjęcia chyba nie możliwe , i co aura może powiedzieć o człowieku ?

   Odpowiedz

 42. gawes22
  Sty 02, 2011 @ 06:13:03

  Kochani !!!

  Wszystkiego najlepszego w nowym Roku

  Odpowiedz

 43. Mariusz
  Sty 02, 2011 @ 04:11:57

  Co do aktualności z 1/1/2011 – jeśli już sięgać tak daleko, początkiem był chyba 1987 – rok konwergencji. Swoją drogą jakie ludzkość poczyniła w tym czasie postępy? 🙂

  Odpowiedz

 44. gawes22
  Sty 02, 2011 @ 02:20:09

  Wszystkiego najlepszego w nowym Roku !!! 🙂

  Odpowiedz

 45. Wesley
  Sty 01, 2011 @ 14:20:09

  Prawo Przyciągania – Co to jest? Czy to działa? Jak mogę sprawić by działało to dla mnie?

  (fragment Materiały Tobiasza Prezentacja dla Karmazynowego Kręgu. W rolach głównych: Tobiasz poprzez Geoffrey Hoppe)
  ————————
  przeniesione na główną stronę. Dziękuję Wesley

  Odpowiedz

  • Kamill
   Sty 01, 2011 @ 14:45:48

   Czy mógłbyś mi to napisać własnymi słowami bo chyba nie za bardzo kumam. Tak na chłopski rozum co trzeba zrobić żeby to prawo zadziałało.
   Dzięki za info.

   Odpowiedz

   • Wesley
    Sty 01, 2011 @ 15:05:13

    Prawo przyciągania jest zasadą we wszechświecie które działa ZAWSZE i WSZĘDZIE nieprzerwanie. Jest prawem uniwersalnym; każda możliwa forma życia także człowiek mu podlega niezależnie od epoki czasowej czy zamieszkiwanej przestrzeni i z niego korzysta świadomie bądź też nie; nie ma możliwości wyłączenia tego prawa – ono po prostu jako swoisty duchowy mechanizm funkcjonuje niezależnie od tego czy w to wierzysz, akceptujesz czy też nie. Jego zasada brzmi: podobne przyciąga podobne i łączy jedno z drugim (wzmacnia podobieństwa) – dotyczy twoich myśli i samopoczucia – jeżeli więc np masz pozytywne myśli i pozytywne samopoczucie (wibracje) możesz jedynie przyciągać coraz więcej pozytywów i sytuacji im odpowiadających, które właśnie dzięki myślom materializują się w rzeczywistości fizycznej. Inny przykład: jeżeli skupiasz uwagę na jednej rzeczy to uruchamiasz wkrótce (po 17 s. zdaje się) proces przyciągania tej rzeczy do twojego życia a myśli o tym temacie są zgodnie z działaniem Prawa Przyciągania, potęgowane – jest ich coraz więcej i zmieniają twoje samopoczucie w zależności od tego na czym skupiasz uwagę – czy na czymś niechcianym czy też korzystnym dla Ciebie. Pozdrawiam. 🙂

    Odpowiedz

    • Kamill
     Sty 01, 2011 @ 15:16:28

     Dzięki Kumpel. Trochę mi rozjaśniło. Tzn. rozumiem to tak jeśli będę o czymś myślał pozytywnie i czuł np. radość że to już mam to z czasem to przyciągnę do swego życia. Czy o to chodzi?

    • Wesley
     Sty 01, 2011 @ 15:29:47

     Tak, ale żebyś nie myślała że jest droga na skróty. 🙂 Bądźmy duchowymi realistami: potrzeba pewnej praktyki w pozytywnym myśleniu, zmiany nastawienia, w żaden sposób nie obędzie się też bez oczyszczania tego co w Tobie negatywne np poprzez medytację i stan uważności. W przyciąganiu tego czego chcesz kluczowa bardziej nawet od siły pragnienia, jest wiara i pewien rodzaj determinacji że wszystko pójdzie OK – to wszystko trzeba sobie wyrobić konsekwentną pracą nad sobą, aczkolwiek trzeba zachować też pewien rozsądek żeby się nie przeciążać zbyt mocno. Z własnego doświadczenia wiem że zmiany należy wprowadzać stopniowo – od razu nie można rzucać się na głęboką wodę. To tyle ode mnie – mam nadzieję że jest to całkowicie zrozumiałe. Pozdro. 🙂

    • Sabrina
     Sty 01, 2011 @ 15:51:20

     Pięknie wyjaśnione prawo przyciągania:-) Brawo Wesley:-) Chciałabym tylko dopowiedzieć ciekawą rzecz odnośnie pragnień. W tej kwestii są dwa nurty filozoficzne. Jeden mówi, że należny pragnąć czegoś, aby się to zmaterializowało używając do tego takich narzędzi jak: wizualizowanie i afirmowanie; drugi nurt, mówi o czym odwrotnym, tzn. o tym, iż nie trzeba programować umysłu na „coś tam” poprzez pragnienie, gdyż jest one w rzeczy samej cierpieniem (mowa o pragnieniu), tylko należy uwalniać się od programów podświadomości poprzez „puszczanie” tej emocji, jakim jest pragnienie. Jeśli dostrzegacie w tym paradoks, to słusznie. Ponieważ Prawo Przyciągania działa najlepiej jeśli uwolnisz się od pragnienia posiadania tego czegoś etc.
     A zatem nasuwa się pytanie, jak uwolnić się od pragnienia czegoś tam?
     Najlepszą metodą w uwalnianiu się od pragnienia i wszystkich!!! negatywnych emocji, jest Metoda Sedona. W użyciu jest banalnie prosta, krótka i działa natychmiastowo. Warto się nią zainteresować. Polecam ją gorąco. Sama ją stosuję i muszę przyznać działa:-)

 46. Sabrina
  Sty 01, 2011 @ 10:51:30

  Obserwuję ten blog od jakiegoś czasu i da się zauważyć tu ciepłą atmosferę, optymizm, entuzjazm, ale też brak krytycyzmu i ślepą wiarę, takie jest moje odczucie. Ale nie to jest tu istotne.
  Kochani, znacie prawo przyciągania (to że my kreujemy własną rzeczywistość)? Jeśli tak, to pozwolę sobie zwrócić Wam uprzejmie uwagę, na coś, co Wam niechcącym „umknęło”, a jest bardzo istotne z punktu widzenia kreacji. A mianowicie, za duża wagę przywiązujecie do przyszłości, nie skupiając uwagi na TU i TERAZ. Ta uwaga jest rozproszona. A przecież my kreujemy rzeczywistość poprzez koncentrację na TU i TERAZ, nie wolno poświęcać uwagi przyszłości, która jest iluzją. „Chcesz zmienić przyszłość, to zmień siebie i własną teraźniejszość”. Tego trzeba się trzymać. Jeśli uwaga będzie skoncentrowana na przyszłości, to nie uda nam się zmaterializować pożądanej przyszłości. W ten sposób utkniemy w 3D. Proszę weźcie pod rozwagę moje słowa, bo to jest bardzo istotne dla zmiany naszej rzeczywistości. Bez tego wszystko może „pełznąc na niczym”.

  Odpowiedz

 47. Miłość Przede Wszystkim
  Sty 01, 2011 @ 06:41:48

  A tak wogóle to Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku hehe ale mnie kac rypie 🙂 jak to sie mówi czym się zatrułeś tym się lecz hehe 😉 Miłość Przede Wszystkim

  Odpowiedz

 48. Miłość Przede Wszystkim
  Sty 01, 2011 @ 06:37:20

  Zgadzam sie z tobą Oualander w 100% to jest najważniejsze

  Odpowiedz

 49. Miłość Przede Wszystkim
  Sty 01, 2011 @ 06:34:23

  hehe Ciesze się 🙂 dobrze że w tak młodym wieku rozszerzamy swoją świadomość to jest piękne Ja też was Kocham Wszystkich

  Odpowiedz

 50. Eryk
  Gru 31, 2010 @ 00:40:49

  Dawid. już jest nas trzech z rocznikiem 90 Witaj 😉 myślałęm że mało tu takich młodych ludzi 🙂 ale wszystkich Was kocham jednakowo 🙂

  Odpowiedz

 51. Miłość Przede Wszystkim
  Gru 30, 2010 @ 13:33:08

  aa zapomniałęm mam na imie Dawid 20lat 27.04.1990 🙂

  Odpowiedz

 52. Miłość Przede Wszystkim
  Gru 30, 2010 @ 13:23:03

  Chce dawać od siebie jak najwięcej pozytywnej energii 🙂 chce przekazywać ją dalej dla innych niestety dużo jeszcze mam pracy nad sobą ale wierze że przyczyni się ona ku lepszego jutra Miłość Przede Wszystkim Brat 🙂

  Odpowiedz

 53. Miłość Przede Wszystkim
  Gru 30, 2010 @ 13:16:22

  Witam wszystkich. Mam wielką prośbę Omega ja też chciałbym dowiedzieć się jaką mam aure bardzo mi na tym zależy mam nadzieje że to nie sprawi problemu 🙂 poprostu chce wiedzieć jestem pierwszy raz na tej stronie znalazłem ją przez przypadek a już wcześniej zadawałem sobie różne pytania i szukałem w myślach odpowiedzi i znalazłem ale na tej stronie własnie tego szukałem to na pewno nie był przypadek…

  Odpowiedz

  • Oualander
   Gru 30, 2010 @ 13:52:32

   Witaj Dawidzie, każdy z nas w ten czy inny sposób pracuje nad sobą, najważniejsze są dobre, szczere, z głębi serca płynące intencje, pozwalające rozwijac się w kierunku „MIŁOŚCI”

   Odpowiedz

 54. Wesley
  Gru 29, 2010 @ 13:30:38

  Jakiś czas temu miałem przyjemność zetknąć się z pozycją „Kody Sił Ciemności”. W tej pozycji i zarazem channelingu który został zaaranżowany na mocy wyjątkowego porozumienia ze Światłem, siły ciemności po raz pierwszy ujawniają się i otwarcie mówią o ich mechanizmie kontroli społeczeństwa i co czynią aby utrzymać w niej ludzkość. Jaka jest ich dewiza? W skrócie, mógłbym użyć tutaj cytat wzięty z J.Miltona: „Lepiej być władcą w piekle niż służącym w Niebie.” Służą więc sobie, swoim osobiście pojętym interesom – negatywizm który „produkują” istoty o niższym stopniu rozwoju z takiego świata jak nasz, jest ich pokarmem. Przedstawiają swoje paradygmaty jak np nie uznawanie Jedynego Centrum Energii – (Absolutu, Boga, Nadświadomości) oraz przekonanie że są wolni i mogą robić co chcą ponieważ nie istnieje żadna siła wyższa która mogłaby osądzić i ukarać ich czyny, a wszystko co istnieje ma swój cel i można to jakoś wykorzystać… Wierzą święcie w postęp naukowy i technologiczny, wspierają cywilizacje które do niego dążą. Przekonują że bez ciemności nie ma ewolucji, nie ma doświadczenia dualizmu, wyboru, może być tylko stagnacja i zastój w sytuacji gdy nie ma kontrastu, stanowiącego motor rozwoju w postaci doświadczania niegodziwości i negatywizmu, który oni odczuwają inaczej niż my i inaczej się nim posługują. Uważają siebie za potrzebnych „katalizatorów” w dziele ewolucji którą nawiasem mówiąc hamują, więc ich rola jest dwuznaczna. Książka jest iście „diabelsko” wciągająca, dawno nie czytałem czegoś równie emocjonującego, nawet publikacje D.Icke’a przy tym wyglądają dość blado. Powala i daje ogromnie do myślenia – pokazuje że przez tyle czasu byliśmy wprowadzani w błąd, ciągle tresowani, karmieni błędnymi ideami by wytwarzać pożądane przez nich wibracje negatywne i ciągle tkwić w skłóceniu z samym sobą i innymi oraz ignorancji. Polecałbym przeczytać każdej osobie, zwłaszcza sceptycznie nastawionej – bo fakty są takie że ciemność przeważa w naszym życiu a my jako ludzkość tego nie dostrzegamy i nie częstokroć uczymy się z ich zagrywek (jak oni to powiedzieli: brak ludziom wnikliwości). Poniżej daję link do darmowego ebooka z pierwszym rozdziałem:

  http://www.nameya.net/texts/KODY-1-23.pdf

  Odpowiedz

 55. misterix
  Gru 29, 2010 @ 12:18:08

  Znalazłem dzisiaj wywiad z Billem Meierem, człowiek, który rozmawiał z plejadianami i widywał ich przez pewien okres dość często. 🙂

  Dam tu linka: http://www.ufoonline.pl/index.php?option=com_jvideodirect&v=r5c7pmx9CF284 🙂 Jest to akurat sam dowód na istnienie i odwiedzanie naszej planety przez UFO, jednak można poszperać co nieco o Billu Meierze, bo on pisał też książki, w których opisane są jego rozmowy z plejadianami. 🙂

  Odpowiedz

 56. Eryk
  Gru 29, 2010 @ 11:34:40

  Oualander dziękuję również Tobie za komentarz do mojego snu 🙂

  Odpowiedz

 57. Prośba do Omega
  Gru 29, 2010 @ 00:09:13

  Witam.Prosiłam Pana wczoraj o kolory mojej aury ale nic nie napisałam o sobie.Mam na imię Katarzyna ur.25-05-1974.Z góry serdecznie dziękuję.

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 29, 2010 @ 09:38:22

   Katarzyno – masz aurę człowieka z misją! Twoim kolorem jest piękna szmaragdowa zieleń oraz wlewająca się biel po obu stronach Twego biopola. Jakikolwiek zawód wykonujesz jest on najprawdopodobniej wykonywany z pasją i zaangażowaniem – jest Twoim powołaniem. Nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach; odpoczynek i relaks jest bardzo ważny, aby zachować równowagę psycho-fizyczną. Uprawiaj sport, chociażby aerobik czy jogę.

   Odpowiedz

   • Katarzyna
    Gru 29, 2010 @ 11:45:53

    Dziękuję serdecznie za odczyt.Chciałam powiedzieć, ze od dziecka uwielbiam tak uwielbiam kolor zielony:) Co do mojego zajęcia, ktorym się zajmuję nie do końca się zgodzę.Nie robię tego z przyjemnością a raczek z mjusu bo rodzina, obowiązki itd.Nie bardzo wiem mając tyle lat czym powinnam się zająć ale czuje całą sobą że to nie to czym zajmuję się w tej chwili.Cały czas czegoś szukam i mam wrażenie że to coś wielkiego i dodałoby mi skrzydeł.Jeszcze raz dziekuję i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku:)

    Odpowiedz

    • omega
     Gru 29, 2010 @ 12:52:21

     Droga Katarzyno. Z takimi kolorami aury niebawem odnajdziesz swoją drogę. Zaufaj przeznaczeniu, Bogu – bieli w Twojej aurze.

 58. Eryk
  Gru 28, 2010 @ 10:38:41

  Gabi serdzenie Ci dziękuję 🙂 też tak myśle że to już ostatek takich incydentów trzymaj się cieplutko 🙂

  Odpowiedz

 59. Eryk
  Gru 28, 2010 @ 08:21:29

  kochani chciąłbym wam opowiedzieć taki sen który miałem w dniu wigilii to bł raczek koszmar i nie wiem co to mogło znaczyć a ten sen bł tak realny jak żywy bo ja zawsze proszę Boga o szczęsliwie przespaną noc i dziękuje za każdy dzień w tym snie spałem i nagle coś mnie zaczęło trzymać chciałem sie obudzić ale nie mogłem otworzyć oczu wiem że to była jakaś zła energia ale nie widziałem żadnej twarzy tylko ręcę które mnie nie chcały puśćić wyrywałem sie ale nic z tego i zwróciłem sie do Boga i Istot Duchowych aby mi pomogły i udało mi sie po chwili obudzić z tego snu i nawet nie czułem strachu gdy sie obudziłem a cały wigilijny dzień chodziłem bardzo radosny i szczęsliwy i zawsze prosze Istoty Duchowe aby mnie chroniły od złych energi i wspierały w rozwoju duchowym zawsze też przed snem wyobrażam sobie jak światło spływa na ziemie na mnie nie wiem co ten sen mógł znaczyć

  Odpowiedz

  • allright
   Gru 28, 2010 @ 10:32:23

   Drogi Eryku, prośba o ochronę to najlepsze rozwiązanie…Archanioł Michał daje ją ,jeśli tylko go o to poprosimy. Sytuacja jaką opisałeś dotknęła jakiś czas temu mojego męża, równiez podczas snu, jako,że na tamten czas nie był jeszcze świadomy jak ważna jest ochrona. Jesli chodzi o Twoją osobę mogłeś mieć tzw. dziurę w aurze co wykorzystują niższe astralne byty, zwłaszcza jesli ochrona nie była pełna.Ale czuję,że Twoja swiadomośc jest wysoka i doskonale odczuwasz to o czym piszę…także nie przykładaj zbyt dużej wagi do tego incydentu to już ostatni czas kiedy takie sytuacje się zdarzają…wkraczamy w Złoty Wiek:))))))))pozdrawiam Cię ciepło 🙂 Gabi

   Odpowiedz

  • Oualander
   Gru 29, 2010 @ 10:41:46

   Eryku Gabriela ma 100% rację, takie nocne ataki niższych astralnych bytów zdarzały mi się wielokrotnie, chcę jedynie dodać że taka dziura w ochronnym polu energetycznym może być spowodowana wieloma czynnikami, do najbardziej błahych należy zwykłe przejedzenie się przed snem, z doświadczenia również wiem że czasami trzeba uruchomić wewnętrzną wiarę i żarliwą modlitwę aby pozbyć się intruza.
   Pozdrawiam
   Piotr 🙂

   Odpowiedz

  • Paul
   Gru 29, 2010 @ 11:57:52

   Warto jeszcze w tej sprawie zajrzeć do poniższych linków

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Zmora (mądrość ludowa 😉 )

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Pora%C5%BCenie_przysenne

   Odpowiedz

 60. misterix
  Gru 28, 2010 @ 03:40:38

  Hh, niedawno czytałem ciekawą (i darmową) książkę o rozwoju duchowym, kosmitach itd. Autor twierdzi, że jest kosmitą wcielonym w dorosłego mężczyznę, który przybył z misją rozwoju duchowego na ziemię. Ciekawa pozycja, nawet jeśli wcale nie jest tym kosmitą, to pisze on tam mądre rzeczy. Mimo to gryzie mnie tam w tej książce jednak kilka faktów:
  – mówił on, że najwcześniej do oficjalnego kontaktu z kosmitami dojdzie w XXII wieku z tego powodu, że zdecydowana większość ludzi nie jest ani trochę gotowa na kontakt, dużo osób by nawet spanikowało.
  – twierdził, że 2012 nie jest żadnym szczególnym rokiem, lecz może się coś stać, bo ludzie wizualizują swoje myśli, które mogą zaistnieć w rzeczywistości.

  Osobiście twierdzę, że autor tej książki mało wie o dacie 2012, skoro składa takie wnioski, a więc nawet pewnie nie jest tym, za kogo się podaje (kosmitą). To nie tylko majowie mieli tę datę w swoim kalendarzu, a on powoływał się jedynie na nich. Poza tym już teraz czuć że coś się dzieje, wchodzą do tego jeszcze channelingi, albo nagle nie wiadomo skąd przybywa ludzi rozwijających się duchowo, po prostu już teraz widać spore zmiany, szczególnie w stosunku do czasu sprzed choćby 10 lat. Jeśli w 2011 mają się pojawić snopy światła, będą to dla mnie idealne dowody na 2012.

  Wszystko inne o czym pisał „Hejal Bobik Uta Hano”, jest jak najbardziej mądre i bardzo polecam, by spojrzeć na niektóre rzeczy z takiej perspektywy, jaką on pokazuje. 🙂

  Tutaj, jeśli mogę, pragnę zamieścić linka do tej darmowej książki: http://kosmita.ofp.pl/0.01.html

  Na stronie jest w formie bloga, więc łatwo się czyta. Można ściągnąć w formie PDF, albo też na tej samej stronie zamówić tą książkę, by móc sobie ją postawić na półce (jednak przy zamówieniu już oczywiście trzeba zapłacić).

  Chcę wiedzieć, co myślicie o tej książce. 🙂

  Odpowiedz

  • Paul
   Gru 28, 2010 @ 08:35:15

   brzmi interesująco, zwłaszcza że ów kosmita zdecydował się na życie w Polsce 😀 przeczytam przy najbliższej okazji.

   w pewnym stopniu podobną książką jest „Misja” (http://www.thiaoouba.com/misja.pdf), tu z kolei autor twierdzi, że został uprowadzony przez kosmitów, ale nie w celu prowadzenia badań i tortur ;), ale.. pogłębienia jego świadomości i wiedzy! bohater poznaje historię Ziemi, odwiedza różne planety, otrzymuje nauki. Również nie mogę zagwarantować, że autor faktycznie odbył taką podróż, ale poza tym książka oferuje fascynującą podróż jak i dużo wiedzy i mądrości, bardzo polecam, swego czasu byłem nią zachwycony i bardzo zainspirowany 🙂

   Odpowiedz

  • Mariusz
   Gru 28, 2010 @ 09:58:22

   Co do Hejala, sam zauważyłeś, że „coś nie gra”. Powiem tylko tyle, że jest to trafne przeczucie.

   Odpowiedz

   • Paul
    Gru 28, 2010 @ 10:44:01

    Czemu trafne? Czytałeś tą książkę?..

    ..”zdecydowana większość ludzi nie jest ani trochę gotowa na kontakt, dużo osób by nawet spanikowało”.. Trudno się z tym nie zgodzić 🙂

    Zresztą w czym ma nam pomóc ujawnienie się obcych? Co to miałoby zmienić? Czy to rozwiąże moje problemy, zwolni od zadań karmicznych? 😉 Poza tym czy takie wydarzenie jest korzystne dla naszego rozwoju?

    Odpowiedz

    • allright
     Gru 28, 2010 @ 11:05:38

     Drogi Paulu..nie czytałam jeszcze książki, ale co do celowości odsłonięcia kurtyny i ujawnienia braci z kosmosu nie mam wątpliwości, gdyż tylko wtedy odsłoni się przed nami ukrywana wiedza i technologie ,które są są nam niezbędne. Jako,że wyższe cywilizacje są powołane do asystowania nam przy wzniesieniu oczekujmy ich z niecierpliwością, za ich sprawą siły ciemności stracą swoją moc i nadejdzie epoka światłości:))) NaMaSte Gabi

    • Paul
     Gru 28, 2010 @ 13:49:51

     Droga Gabi, co do ujawnienia to wydaje mi się, że jest jakiś powód, dla którego jesteśmy trzymani w niepewności, jest z tego jakiś pożytek. Na przykład co by było gdyby pojawił się przede mną Anioł instruując mnie i pouczając? 🙂 Mój rozwój zostałby zakłócony, a moje postępowanie byłoby zmotywowane, niejako wymuszone jego autorytetem. Jaką wartość wtedy by miały moje uczynki?

     O jaką wiedzę i technologie chodzi? Już teraz wiedzy ludzie mają pod dostatkiem, czy korzystają z niej?.. Nowe technologie? Mam wrażenie, że tylko służą zwiększeniu produkcji nowych gadżetów i bibelotów, zwłaszcza do celów militarnych 😉

    • allright
     Gru 29, 2010 @ 07:44:46

     Hm…słuchaj Paul, idąc Twoim tokiem myślenia kontrowersjom nie może być końca…jeśli jest Ci z tym dobrze podążaj tą drogą…ja w pewnym momencie zrozumiałam,ze zbyt dużo wątpliwości oznacza dla mnie zamknięcie się na pewne istotne sprawy i wstrzymuje mój rozwój…ale każdy z nas ma swoją, odpowiednią drogę…co do technologii jaki sa jeszcze przed nami … z pewnością są takie dla których warto czekać:))))) pozdrawiam Cię:))) Gabi

 61. Mariusz
  Gru 28, 2010 @ 02:08:44

  Co do wątpliwości nt. Obamy, powiem tylko „po owocach ich poznacie”. W jednym z channelingów, które nie były przetłumaczone z angielskiego, jest zawarta obietnica, że Obama powie prawdę o Obcych w 1 kwartale 2011. Długo nie trzeba czekać, żeby rozwiały się wszystkie wątpliwości na temat jego osoby. 🙂

  Odpowiedz

  • Paul
   Gru 28, 2010 @ 10:47:28

   A propo obietnic.. Znamy już obietnice niespełnione, obietnice dotyczące bliższej lub dalszej przyszłości, a czy są przykłady obietnic spełnionych lub informacji, które się potwierdziły?

   Odpowiedz

 62. Eryk
  Gru 28, 2010 @ 00:24:30

  Omega mam do ciebie ogromną prośbe o sprawdzenie aury mojej siostry wiem ze to jest męczące dlatego nie mówie od razu tylko jak byś zregenerował siły i sobie odpoczął bo ona strasznie ostatnio choruje co wyzdrowieje to zaraz jest znowu chora i to mnie martwi ma na imie Edyta znak zodiaku bliźnięta i data urodzenia to 20.06.1983. r i jak coś to prosze żebyś odpisał na mojego emaila eryk137@o2.pl tylko jak sie nie czujesz na siłach to ja zrozumiem mogę zaczekać pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

 63. gawes22
  Gru 27, 2010 @ 13:45:05

  Witam!
  Wielkie dzięki Omega za rady i za szybką odpowiedź,większość się zgadza ale przewodnik mówi że mam aure jasną,zieloną?Jest tyle informacji że ciągle sprawdzam i szukam.Podziwiam że masz Wielkie serce
  Pozdrawiam gorąco Jacek

  Odpowiedz

  • gawes22
   Gru 28, 2010 @ 14:19:45

   witam !
   Omega co powiesz o Arturze pod znaku wagi 15. 10 ?
   Pozdrawiam serdecznie Jacek

   Odpowiedz

   • omega
    Gru 29, 2010 @ 10:06:53

    Trudno mi odczytać aurę Artura, gdyż nie znam Twoich intencji co do niego. Na pewno posiada przewagę zieleni, ale też sporo ciemnoszarozielonych zanieczyszczeń oznaczających złe emocje. Być może są one odbiciem innych ludzi w stosunku do niego. Mogę się jednak mylić w tym przypadku.

    Do pozostałych: nie zamierzam interpretować aury rodziny i znajomych bez wyraźnej intencji, którą należy uzasadnić. Ładnie zrobił to Eryk pytając o swoją siostrę – odpowiedź dostał mailem. Natomiast nie mogę interpretować ludzi ze zwykłej ciekawości; nie będę tracił na to swojej energii!

    Odpowiedz

    • gawes22
     Gru 29, 2010 @ 14:44:07

     Witaj Omega !
     Chodziło o mego syna Artura,czy możesz określić jaki ma stopień energi?
     Bardzo dziękuję za pomoc
     Gorąco pozdrawiam Jacek
     ps.żona również prosi o określenie koloru aury rak-22-07.60

    • gawes22
     Sty 07, 2011 @ 05:06:06

     Mam swoje uwagi o przejściu w 4 wymiar, ziemia i ludzie nigdzie nie przejdą tylko zostaną podwyższone wibracje które już powoli odczuwamy.

    • gawes22
     Sty 11, 2011 @ 11:56:03

     Witam !!!
     Każdy z Was ma kontakt z swoim przewodnikiem ? wystarczy zapytać co Was nurtuje,jaki problem macie on jest do waszej dyspozycji,czeka i pomaga.Nie należy wierzyć we wszystko co ktoś napisał,piękne słówka mogą zmylić uśpić naszą czujność .Utrzymuję dalej że EN-KI jest demonem.
     Pozdrawiam wszystkich Jacek

 64. misterix
  Gru 27, 2010 @ 12:23:26

  (przepraszam za dublowanie komentarzy, chcę coś dopowiedzieć do poprzedniego komentarza)
  Warto spojrzeć na komentarze w tym linku, który wysłałem. Widać tam, jak duża większość społeczeństwa jest nastawiona na kosmitów raczej negatywnie, choć można tam znaleźć takie perełki, jak komentarz gościa z 21:11, który pozwolę sobie zacytować: „To prawda, obcy istnieją. Niestety nie wiemy czy to ich statek. Podobno w 2012 r. mają przylecieć, a dokładnie 18 maja. Wiem to nie wiem z kąt, ale ja tak mam, że wiem co się kiedy stanie, bo kiedyś mówiłam, że umrze taka pani 18 września i się sprwdziło. Potem powiedziałam, że 14 października przygarniemy psa.”
  Można wyłapać też inne ciekawostki, nic wiarygodnego, ale nie czuję, żeby ktoś sobie robił jaja. Myślę że osoba, która to pisała, była przekonana tego, ale to tylko moje odczucie. No więc tyle ode mnie na tą chwilę. 😀

  Odpowiedz

  • krystal28
   Gru 27, 2010 @ 21:19:35

   Misterix, takie negatywne, kontrowersyjne filmiki są produkowane po to, aby utrzymywać ludzi w strachu (czytaj w niskich wibracjach), podając przy tym fałszywe informacje. Statek długi 150 km? Kto jest takim ekspertem, aby to wiedzieć? Ma dolecieć na Ziemie za kilka miesięcy? Bajka dla nieświadomych. Statki są w ziemskiej orbicie i mogą się pojawić na Ziemi, gdy przyjdzie na to czas w ciągu kilku minut lub sekund. Lepiej koncentrować się na pozytywnych aspektach Wzniesienia i uważnie czytać różne, wiarygodne opinie i przekazy, które z nami rezonują.

   Odpowiedz

 65. lilan
  Gru 27, 2010 @ 05:04:24

  Witaj Omega,

  Nie chcę sprawiać Ci kłopotu bo widzę że masz dużo pracy na tym forum, ale widziałem twoją opinie tudzież odczyt aury mojej żony który bardzo pasuje do jej osoby i zaciekawiło mnie to. Sam mam różne doświadczenia życiowe i jestem bardzo ciekaw czy mógł byś mi jakoś pomóc interpretując moją aurę. Oczywiście jeśli nie to nie ma sprawy i z góry dzięki za przeczytanie mojego wpisu. Nazywam się Radek z koziorożca 31.12.1982

  Szczerze pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  Radek

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 27, 2010 @ 09:38:20

   Radku, teraz rozumiem dlaczego kolory Twojej żony „walczą” ze sobą – macie bardzo podobne wibracje. Pisałem już że ludzie o zbliżonej wibracyjnie aurze „neutralizują się”. W Waszym przypadku chodzi jednak o wyrównanie energii męskiej i żeńskiej między sobą – czasem tworzy to walkę i dysfunkcję barw. Jak temu zaradzić, jak pogodzić? Nadrzędną wartością w takim związku powinna być PRZYJAŹŃ, umiejętność polegania na sobie, okazywania miłości, czułości, wsparcia i wzajemnego zrozumienia bez względu na okoliczności.
   W okolicy Twego serca zaznacza się czerwień. Mówi on o problemach i dolegliwościach związanych z sercem, lub nadciśnieniem; to także czasem impulsywność, dynamizm, cechy przywódcze – zarówno w pozytywie jak i negatywie, stawianie na swoim. Radku, walcz tylko w słusznych celach!
   Kolor określający Wasze relacje to błękit. To zaprzeczenie tego, co napisałem powyżej. Oznacza on przeważnie brak stabilności (stabilizacji) uczuciowej czy materialnej – rozstania i powroty. Być może mają one związek z Twoją pracą, bo nie zdziwię się jeśli jesteś zawodowym kierowcą, dużo podróżujesz nawet poza granice kraju. Wspierajcie się jak rodzeństwo.

   Odpowiedz

   • lilan
    Gru 27, 2010 @ 09:53:34

    Witam,

    Bardzo dziękuje Ci za odpowiedź. To wszystko potwierdza się w naszych relacjach. Nawet tłumaczy pewne sprawy in plus. Czerwień charakteryzuje mnie trafnie pod względem zarówno cech charakteru jak również problemów z krążeniem i ciśnieniem na szczęście pod kontrolą. Nie jestem kierowcą, ale rzeczywiście lubię podróżować i dużo jeździć autem.
    Jestem Ci wdzięczny za te słowa i życzę wszystkiego dobrego.

    Dzięki raz jeszcze!

    Pozdrawiam
    Radek

    Odpowiedz

 66. Eryk
  Gru 27, 2010 @ 01:13:53

  Thomasie tutaj jest link jak dodać napisy do filmu http://www.youtube.com/testtube ja nie mam konta na youtube no i musiałbym wszystkie filmy wrzucić na swoje konto jak bym miał. Jak coś to klikasz czwarty kwadracik 🙂

  Odpowiedz

 67. gawes22
  Gru 26, 2010 @ 15:11:11

  Witam!
  zwracam się z prośbą do Ciebie OMEGA o kolor mojej aury.Jestem rybą z 12.03 z góry bardzo dziękuję Jacek

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 27, 2010 @ 04:53:20

   Jacku, Ciebie określa transcendentny błękit. Właśnie to słowo najlepiej opisuje powyższy kolor. To jakby spojrzenie poza czas i przestrzeń, dostrzeganie i rozumienie tego, co niewidoczne, niepoznane i jeszcze nienazwane. Lecz jest w tym płapka – człowiek staje się odludkiem, mało kto go rozumie. Istnieją inteligentni i nawiedzeni „wariaci” wnoszący nowe wynalazki, technologie, idee i bunt przeciw wszelkim skostniałym formom egzystencji.
   Dostrzegam trochę szarości – to nuda, zniechęcenie, bierność.
   Pij dużo płynów zwłaszcza soków warzywno-owocowych, odżywiaj się pełnowartościowymi posiłkami. Unikaj nadmiaru tłuszczu zwierzęcego w pożywieniu.

   Odpowiedz

 68. krystal28
  Gru 26, 2010 @ 14:32:43

  Drogi Thomasie,
  z nieba mi spadasz ze swoja propozycją współpracy w tłumaczeniu! Moj czas jest ograniczony i mam odłożone wiele tekstów na boku, które wg mnie warte są przetłumaczenia na polski. Należę do międzynarodowej grupy świetlanych pracowników tłumaczącej przekazy SaLuSa, Mateusza, Sohina, Federacje Świetlną przez Blossom, Sheldana Nidle i Monty Keen na 18 języków. I byłbyś cennym dodatkiem do tej świetnej grupy, ponieważ ja jestem jedyną osobą, która tłumaczy na polski.

  Uważam, ze ten przekaz Plejadian jest bardzo ważny i cieszę się, ze przetłumaczyłeś 10 odcinków na polski! Ja tez nie za bardzo się orientuję jak nakładać polski tekst na filmikach, ale wiem, ze grupa młodych Polaków, która to robi od dłuższego czasu chętnie Ci pomoże. PsychodelicznySzaman, BoogyAgent007, grupa davidicke, KrysztalowyJogin, Wayshower1982 i wielu innych mogą Cię poinformować jak to się robi, po prostu skontaktuj się z nimi.
  Ten tekst prześlę Ci przez Twój email, abyśmy mogli być w dalszym kontakcie. Dziękuję Ci bardzo, ze się zaoferowałeś z pomocą. Nasza moc tworzenia jest większa niż myślimy 🙂

  Odpowiedz

 69. Thomas
  Gru 26, 2010 @ 12:40:59

  cieszy mnie odzew potwierdzający że mógłbym się przydać swoją osobą jeżeli chodzi o tłumaczenia 😉 ja sam wiem jak bardzo czekam na kolejne wiadomości – tym bardziej cieszyłbym się wiec gdybym mógł wspomóc ich pojawianie się w wersji polskiej – potrzebuję jednak bezpośredniego kontaktu przynajmniej mailowego z Krystal żeby móc ustalać co ja zrobię w danym momencie a co ona – żebyśmy nie powielali przypadkowo tych samych tekstów

  dla Eryka przesyłam link do przekazów Alaye, które tłumaczyłem w wolnej chwili http://www.youtube.com/watch?v=yAmS669YSd0 – to pierwsza część z 13-stu a pozostałe znajdują się na liście odtwarzania obok – ja zrobiłem tłumaczenie do 10-ciu z nich. Przekaz w dużej mierze jest uniwersalny i pokrywa się w wielu kwestiach z informacjami od innych przychylnych ras jak Andromedanie, Syrianie czy Arkturianie – moze nie wnosi spektakularnie czegoś nowego ale warto mimo wszystko dołożyć i tę „cegiełkę” na drodze rozwoju świadomości 🙂

  więc jesli Eryk lub ktoś inny zechciałby podłożyć pod ten film napisy, prześle mu gotowe tłumaczenie

  pozdrawiam was serdecznie

  Odpowiedz

  • Maxea
   Sty 02, 2011 @ 13:46:15

   Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

   Właśnie skończyłam słuchać przekazów Aleje – skoro masz 10 cześci przetłumaczone – uważam, że warto to tu umieścić jako jeden przekaz. Tam jest dużo ważnych kwestii. Mogę przetłumaczyć dalszą część…. Co Ty na to Krystal? Mogę też przetłumaczyć wszystko inne co chcesz..
   Maxea

   Odpowiedz

  • Maxea
   Sty 02, 2011 @ 13:47:50

   Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

   Właśnie skończyłam słuchać przekazów Alaye – skoro masz 10 cześci przetłumaczone – uważam, że warto to tu umieścić jako jeden przekaz. Tam jest dużo ważnych kwestii. Mogę przetłumaczyć dalszą część…. Co Ty na to Krystal? Mogę też przetłumaczyć wszystko inne co chcesz..
   Maxea

   Odpowiedz

 70. allright
  Gru 26, 2010 @ 10:34:53

  Jak to miło,że coraz więcej ludzi widzi potrzebę zmiany…witam Cię Thomasie, Twoja pomoc z pewnością ucieszy Krystal, to się nazywa synchronia:)))) Zaglądanie do Krystal to takie miłe uzależnienie, które jako efekt uboczny przynosi znaczny rozwój świadomości…pozdrawiam i siostrzane pozdrowienie przesyłam Wam moi kochani:))))

  Odpowiedz

 71. Eryk
  Gru 26, 2010 @ 09:10:08

  jeszcze jak byś mógł wstawić link do tego przekazu co przetłumaczyłeś od Alye 🙂 był bym wdzięczny 🙂

  Odpowiedz

 72. Eryk
  Gru 26, 2010 @ 08:59:13

  Thomasie Witam Cie serdecznie bardzo fajny pomysł fajnie że tu jesteś ja angielskiego nie zam to za bardzo nie wiem jak pomóc ale fajnie by było gdybyś pomógł Krystal tłumaczyć przekazy pojawiały by sie one wtedy częściej 🙂
  a jak mogę jakoś pomóc to pisać eryk137@o2.pl pozdrawiam

  Odpowiedz

 73. Thomas
  Gru 26, 2010 @ 08:43:14

  Witam wszystkich serdecznie. Przyznam ze już od jakiegoś czasu odwiedzam tę stronę ale skomunikować się z innymi którzy tu zaglądają zdecydowałem się dopiero teraz 😉

  Jeżeli chodzi o mnie, to moja osobista transformacja i ukierunkowanie na zadawanie pytań, poszukiwanie odpowiedzi i rozwój duchowości miały początek jakieś 4 lata temu. Obecnie cały czas staram się śledzić na bieżąco wszelkie informacje dotyczące Wniesienia, zmiany świadomości oraz przekazy od przychylnych istot pozaziemskich. Z racji znajomości języka angielskiego robię to również w dużej mierze czytając teksty przekazów w wersjach oryginalnych – z których przede wszystkim interesują mnie informacje od Salusy z Syriusza channelingowane przez Mike’a Quinsey’a.

  Chcąc aktywnie przyczyniać się do podnoszenia świadomości innych staram się w codziennych rozmowach poruszać pewne kwestie na temat rzeczywistości w której funkcjonujemy, w stopniu w jakim pozwala mi otwartość mojego rozmówcy i cieszy mnie, że przebudzenie mimo wszystko zaczyna być obecne wśród nas, co można odczuć na bazie niezadowolenia wielu z tego co jest.

  w wolnych chwilach staram się również wykorzystać moje umięjętności językowe robiąc tłumaczenia różnych angielskojęzycznych materiałów (ostatnio przetłumaczyłem np 10 cz przekazu Pleiadianina Alaye – niestety potrzebuję pomocy kogoś, kto zechciałby dołączyć to tłumaczenie do filmu na YT, ponieważ nie bardzo wiem jak to zrobić i brakuje mi na to czasu) .

  Chciałbym przy okazji zaproponować swoją pomoc Krystal w tłumaczeniu bieżących przekazów np Salusy lub innych, co myślę wspomogłoby szybkość i aktualność pojawiania się polskich wersji najświeższych channelingów. W razie chęci skorzystania z mojej pomocy proszę o kontakt na mój adres mailowy thomasx1@wp.pl

  pozdrawiam wszystkich serdecznie i również czekam z niecierpliwością na bliskie nam wszystkim zmiany – niech światło i miłość zatriumfują 🙂

  Odpowiedz

 74. omega
  Gru 26, 2010 @ 02:21:48

  Gabi, kolory Twojej aury to niebieski – indygo oraz niteczki bieli. Taki zestaw barw oznacza harmonijny rozwój, duchową mądrość, pomoc, pracę i poświęcenie dla innych. Odkryj swoje powołanie ku służbie ludziom, wykorzystaj w tym celu swoje talenty i wiedzę, czerp z inspiracji. Możesz malować energetyczne obrazy i mandale, uczyć medytacji, rytmiki, stosować muzykoterapię i wiele różnych rzeczy – wybierz, co Ci odpowiada. Jeśli masz dobry kontakt z dziećmi, możesz zaangażować się np. w wolontariat stosując powyższe „moce”.

  Odpowiedz

  • allright
   Gru 26, 2010 @ 06:02:43

   Omega pokazujesz jak wygląda służba…słowo dziękuję nie wyrazi wdzięczności jaką odczuwam…Prosząc Cię o odczytanie mojej aury, odczuwałam niebywały spokój…i dokładnie tak mnie odczytałeś…cudowne jakie możliwości mamy:))))))))))) To co czuję w sercu to przede wszystkim empatia dla wszystkich istot…/ps dzisiaj podczas porannej medytacji było mi dane poczuć, jak będzie wyglądało moje spotkanie z braćmi z kosmosu…ogarnął mnie spokój, czego wszystkim życzę/:!!!!! Aha i jeszcze jedno … ostatnio sprezentowałam sobie cudowny f i o l e t o w y szalik …to właśnie kolor, który mnie ostatnio pociąga…:))))))))))) Życzę Ci czystej radości z pracy,którą wykonujesz…eh w Twoim wydaniu to już nie jest praca, tak czuję!!!!! Pozdrawiam Cię ciepło;)Gabi

   Odpowiedz

 75. lightworker1970
  Gru 25, 2010 @ 22:48:45

  Robisz wspaniałą pracę, nie mogę doczekać się na channelingi. I chociaż wiem że jest ich sporo, to cały czas czekam. 🙂 . Fajnie byłoby je widzieć na portalu Nowaświadomość 🙂

  Odpowiedz

 76. allright
  Gru 25, 2010 @ 14:31:26

  Wieczorną porą zajrzałam na stronkę…i widzę,że zostałam na końcu w kolejce heheee….
  Omega prosze Cię serdecznie nie zapomnij o Gabci i odkryj przede mną tajemnice mojej aury….z gory dziękuję:))))))

  Odpowiedz

 77. Asia
  Gru 24, 2010 @ 12:23:08

  Witam i pozdrawiam Krystal i wszystkich odwiedzajacych te strone gosci. Kilka dni temu odkrylam te strone i bardzo mi sie tu podoba panujacy zyczliwy klimat. Nie sadzilam ze na polskich stronach dostepne sa przekazy z Syriusza, co bardzo mnie cieszy. Ja od ponad dwuch lat czytam je na niemieckiej stronie /www.paoweb.de/ i bardzo do mnnie przemawiaja chociaz nie ma tam miejsca na komentarze. Nie zdazylam jeszcze zapoznac sie z cala strona, ale pobieznie widze tu duzo interesujacych rzeczy. Napewno bede tutaj wpadac czesciej, wiec jakby Szanowny Pan Omega zinterpretowal moja aure wszyscy wiedzieliby , z kim maja do czynienia, a i ja bylabym niewymownie wdzieczna.

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 26, 2010 @ 07:40:48

   Asiu, Twoim kolorem jest zielony. Niestety bez „świadka” nie mogę nic więcej Ci powiedzieć. Uaktywnij się w komentarzach, a wtedy powinienem bardziej wyczuć inne barwy i zinterpretować je.
   Opis zieleni znajdziesz poniżej.

   Odpowiedz

 78. Eryk
  Gru 23, 2010 @ 23:56:39

  Kochani chciałbym wam życzyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia przede wszystkim, ciepła, harmonii i ogromnej miłości a także mega udanego Nowego Roku oraz Mega Potężnej energi wysokich wibracji prosto z Wszechświata. Niech miłość i szczęście zawsze będą przy Was.Eryk
  ESPAVO 🙂

  Odpowiedz

 79. misterix
  Gru 23, 2010 @ 14:00:48

  Napisałem tylko po to, żeby bardzo podziękować Ci Krystal. 🙂 Przeczytałem najnowszego newsa, dopiero wtedy zauważyłem, że zajmujesz się też tłumaczeniem angielskich wiadomości. 🙂 Jestem pod wrażeniem i bardzo mocno za to dziękuję! 😀

  Odpowiedz

 80. nemesis
  Gru 23, 2010 @ 08:01:27

  No i będę kolejny z tą samą prośbą do Ciebie Omega. Z serca dziękuję i pozdrawiam Ciebie ciepło!

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 26, 2010 @ 02:52:56

   Twoim podstawowym kolorem aury jest niebieski. Podobnie jak u Ewy widzę u Ciebie brunatne zanieczyszczenia przy wątrobie. Trzeba zatem pozbyć się toksyn z organizmu, ale także z psychiki. Kontroluj swoją energię, bo możesz zrobić tyle samo złego, co dobrego. Wystarczy nieodpowiednie słowo w niewłaściwym momencie.

   Odpowiedz

   • nemesis
    Gru 26, 2010 @ 04:51:37

    Dziękuję omega za poświęcenie energii – przyznam, że problemy z wątrobą mam od wielu lat – jak do tej pory leczenie „konwencjonalne” nie przyniosło pożądanych efektów. Mocno zastanawia mnie jednak inny aspekt Twojej „diagnozy”: jak mam „pozbyć się toksyn” z psychiki i nauczyć się kontrolować swoją energię?

    Odpowiedz

    • omega
     Gru 26, 2010 @ 05:14:39

     Psychiczne i emocjonalne toksyny to zadawniony żal, złość, gniew, zawiść… Pierwszy krok, to uświadomienie sobie tego. Sprawdź, co Cię uwiera i tłamsi wewnątrz. Należy to „przetrawić” i pozbyć poprzez wybaczenie innym oraz sobie. Wyrażaj swoje emocje i uczucia wprost w różnych formach; możesz np. napisać list do Boga – opisz mu wszystko, co Ci leży na wątrobie.

     Jak kontrolować energię? Zacznij żyć bardziej świadomie: każda myśl, każde słowo oraz działanie ma swoje znaczenie, swoją energię i moc. Używaj to wszystko z rozwagą, lecz radośnie dzieląc się tym z innymi.
     Jest wiele niekonwencjonalnych metod detoksykacji wątroby – znajdź dla siebie właściwy, poradź się lekarza.

 81. Mariusz
  Gru 23, 2010 @ 05:03:27

  Omega: przyłączę się do koncertu życzeń w sprawie aury. Jeżeli masz jeszcze siłę, jeśli nie, to też się nie pogniewam. 🙂 Może być na priv: mario236 MALPA o2.pl

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 25, 2010 @ 03:38:42

   Mariusz, Twoim bazowym kolorem aury jest pomarańczowy – znajdź mój opis poniżej u Damciu90. Dostrzegłem w niej także biel z fioletową obwódką. Może oznaczać to (ukryte) zdolności mediumiczne, przebłyski uduchowionych myśli, boska inspiracja; możliwe zdolności parapsychiczne!!
   Słuchaj głosu swojej intuicji, otwórz się na świat duchowy, ale musisz być ostrożny – broń się przed nieporządanymi wpływami astralnymi.

   Odpowiedz

  • omega
   Gru 25, 2010 @ 03:49:09

   Mariusz, Twoim bazowym kolorem aury jest pomarańczowy – znajdź jego opis poniżej. Dostrzegłem także biel z fioletową obwódką. Może to oznaczać (ukryte) zdolności mediumiczne i parapsychiczne, uduchowione myśli, boska inspiracja, przebłyski niebywałej intuicji. W przyszłości możesz pomagać ludziom poprzez uzdrawianie duchowe… może bioenergoterapię, lub podobne dziedziny?

   Odpowiedz

   • Mariusz
    Gru 25, 2010 @ 12:34:30

    Trafiłeś jak można się było spodziewać. Co do zdolności o których wspomniałeś, tak zdarzają się różne zdarzenia, w czasie których coś niezwykłego przebija. Przykładem może być spontaniczna telepatia, ale jest tego dużo, dużo więcej. Będę pracować i będę ostrożny, bo spotkanie z bytem astralnych niskich wibracji, nie należy do przyjemnych.

    Odpowiedz

 82. Eryk
  Gru 22, 2010 @ 12:54:14

  Paul. Ja też jak patrze w gwiazdy to ogarnia mnie jakas tęsknota jak bym już kiedyś gdzieś tam był i bardzo czekam na przybycie naszych braci i sóstr z gwiazd bo czuje do nich ogromną więź nie wiem skąd sie to bierze u mnie

  Odpowiedz

 83. Eryk
  Gru 22, 2010 @ 12:49:21

  Lilan. nauka czyni mistrza jak to sie mówi 🙂 trzeba pozytywnie myśleć że wszystko sie dobrze ułoży i te twoje złe nastroje szybko minął :)mówisz że rok temu runął twój światopogląd widocznie tak miało sie stać 🙂 też kształtowałem swój światopogląd kilka razy i w końcu go ukształtowałem znalazłem to czego mi trzeba było i Ty też znajdziesz to właściwe. Także głowa do góry i niech miłość będzie w Tobie PRZEMIANA już BLISKO. Przesyłam do Ciebie pozytywne wibracje miłości niech Ci rozświetlą drogę, bądź w świetle. Eryk 🙂

  Odpowiedz

 84. misterix
  Gru 22, 2010 @ 12:30:31

  Idealny czas na wysypianie się – święta! 😀
  Dziękuję bardzo Omega, aż mnie rozpiera coś w środku, połowę z wymienionych przez ciebie rzeczy już sam obecnie praktykuję, intuicyjnie, ale jak o tym napisałeś konkretniej, to coś mi każe to robić, czuję, że to jest to. 😛 Nie wiem, jak to robisz, ale muszę przyznać, że bardzo mi pomogłeś. 🙂 Dziękuję. 🙂

  Odpowiedz

 85. krystal28
  Gru 22, 2010 @ 11:17:25

  Omega,
  wielkie dzięki za tę wg mnie bardzo trafną analizę. Od dziecka zawsze lubiłam kolor zielony. Teraz bardziej preferuję odcienie żółtego, pomarańczowego i brązowego, pewnie z potrzeby równowagi. Błękit mogłabym tu porównać analogicznie do astrologicznego 9-tego sektoru. W moim horoskopie mam w nim Wenus, Księżyc i Merkury i bardzo się z tym identyfikuję. Rządzi on między innymi duchowością, wyższą wiedzą i dalekimi podróżami. Nie jest przypadkiem, ze mam tyle entuzjazmu dla tematyki Kosmicznej 🙂

  Odpowiedz

 86. misterix
  Gru 22, 2010 @ 10:52:31

  Omega, to niesamowite! 😀 Akurat ostatnio moim ulubionym kolorem, w którym najlepiej się czuję, to właśnie żółty i pomarańczowy, zielony w zasadzie też, nie wiem, czy to ma jakikolwiek związek z tym, jaką mam aurę może to tylko taki zbieg okoliczności.

  Jak napisałeś, co oznacza pomarańczowo – żółty, to trafiłeś idealnie na mnie. 🙂 Sportu nie lubię, ale mam dobry kontakt w grupie, odkryłem to w sobie niedawno, od kiedy jestem wokalistą w zespole. 🙂 Co do artystyczności, też od zawsze miałem talent do muzyki i rysunku, więc coś w tym jest, hehe. 🙂

  Co do zieleni, sam nie wiem… Ustaliłem swoją drogę życiową i się jej trzymam, jednak od kiedy pojawiła się świadomość rozwoju duchowego (ze 2-3 miesiące temu), też staram się to mniej więcej wpleść w mój plan kariery, że tak powiem. 🙂 Nauczyciela w takich sprawach nigdy nie miałem, zawsze byłem samoukiem. Myślę że trochę z zielonego mam, ale raczej nie wiele. 🙂 Więc też się zgadza! 😀

  Co do moich brudów, to faktycznie przyda mi się trochę aktywności fizycznej, natomiast zdrowo jadam już od wakacji (czasami malutkie przerwy na małe co nieco, tak raz w miesiącu przez 2 dni, czy coś w tym stylu, raczej okazyjnie 😀 ). Podejście do życia mam dość beztroskie, ale jednak sporo ostatnio problemów, co trochę zaburza moje emocje, więc też się zgadza. Omega, trafnie mnie określiłeś, cieszę się, że poznałem swój kolor. Dziękuję. 🙂

  Mam małe pytanie, czy można go jakoś zmienić? Zawsze miałem typowe cechy dla pomarańczowego-żółtego (no i lubię je w sobie :D), ale czy mimo obecności tych cech mogę mieć przy okazji kolor bliższy do jasności?

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 22, 2010 @ 11:23:36

   Drogi Michale, do jasności masz jeszcze sporo. Najważniejsze teraz, abyś oczyszczał swoją aurę. Dobrze się wysypiaj, chociaż możesz mieć problemy ze snem. Tak, pomoże Ci dużo aktywność fizyczna. W rozwiązywaniu problemów bądź stanowczy, ale nie uciekaj od odpowiedzialności!
   Jeśli chodzi o przewodnika możesz przynajmniej zacząć czytać książki ulubionego autora, lub też rozwijać się artystycznie i duchowo, poznawaj nową wiedzę w tym kierunku.
   Bardzo często intuicyjnie wybieramy kolory, które wywierają na nas pozytywny wpływ, dodają nam energii, w których dobrze się czujemy. Jeśli wybieramy kolory zgodne z aurą, to znaczy, że ich potrzebujemy, by wyrównać pewne braki, oczyszcić ją.

   Odpowiedz

 87. lilan
  Gru 22, 2010 @ 10:46:22

  Omega przepraszam, ale czy ja tez moge prosic…?
  Bede bardzo,bardzo wdzieczna.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 22, 2010 @ 11:51:12

   Twoim kolorem jest zielono-niebieski (nie turkusowy). Widzę też bladożółty w okolicy głowy. Może on oznaczać dolegliwości chorobowe w tym obrębie, albo że czegoś nie akceptujesz, czegoś nie możesz/nie potrafisz zrozumieć – frustracja, niepewność. Porozmawiaj z kimś zaufanym, np. z psychologiem, jeśli dręczy Cię jakiś problem. Taki zestaw kolorów świadczy o rozchwianiu emocjonalnym, bezradności, lub popełnianiu wciąż tych samych błędów. Trzeba zastanowić się nad swoją postawą/postępowaniem.

   Przykro mi, że wyszła taka interpretacja. Napisz, czy zgadzasz się z nią. Przeanalizuj to. Na pewno da się coś zaradzić.

   Odpowiedz

   • lilan
    Gru 22, 2010 @ 12:35:28

    Omega bardzo Ci dziekuje.
    Mysle, ze kolor zielono-niebieski mojej aury dokladnie mnie opisuje, ale jeszcze bardziej zaskoczylo mnie to co napisales o aurze blado zoltej w okolicach głowy. Coz po pierwsze co do fizycznych objawów ostatnio non stop mniewa bole głowy. Po drugie faktycznie jestem dokladnie w takiej sytuacji emocjonalno psychicznej jak napisales. Jestem mloda mama , brak snu i dajace do pieca pociechy faktycznie poteguja leki i niepokoje,ktore mam w sobie. Czuje, ze jestem na zakrecie zycia.Rok temu caly moj swiatopoglad runal aby teraz powoli tworzyc sie na nowo. Wciaz jest w nim wiele niewiadomych, wciaz sie ucze. Choc potrafi okreslic kim chce byc wciaz ciezko mi osiagnac upragniny „ideał”. Z natury jestem perfekcjonistka a gdy nie wychodzi wkurzam sie jeszcze bardziej. Dobra koncze smuty pierdatry. Bardzo Ci dziekuje. Ta informacja bardzo wiele mi dała. Nie wysraszyla,ale juz na tym etapie sklonila do wychamowania i spokojnej analizy. Bardzo Ci dziekuje:)Bardzo

    Odpowiedz

 88. Eryk
  Gru 21, 2010 @ 23:22:39

  Paul wiesz no moze i prawda ze tu w swiecie fizycznym jest dużo do zrobienia ale dla relaksu i dalszego poznawania trochem bym sobie nocami popodróżował zwiedził bym kilka fajnych miejsc 🙂 no i bez biletu hihi 🙂 to był żart 🙂 pozdrawiam

  Odpowiedz

 89. misterix
  Gru 21, 2010 @ 15:19:52

  Witajcie, jestem nowy na tej stronie, nazywam się Michał, od wczoraj czytam, co tutaj wypisujecie. 🙂 Cieszę się, że tu trafiłem, szukałem właśnie takiej przyjaznej atmosfery. Mam jakąś wiedzę na temat 2012, rozwoju duchowego, kosmitów itd. 😀 Miałem nawet jedno (spontaniczne) oobe, czasami medytuję. 🙂

  Co do Nibiru, z tego, co słyszałem, nie grozi nam z powodu wystarczająco dużych wibracji na ziemi. Nibiru, o ile istnieje, to będzie musiało nas ominąć. 🙂

  No i mam jeszcze jedną prośbę do Omegi, głupio mi tak trochę, bo czuję się jakbym Cię wykorzystywał. 😦 Ale jest to dla mnie dość ważne, więc bardzo proszę, nawet jeśli za kilka dni, będę wdzięczny o podanie koloru mojej aury. 🙂 Głupio mi o to tak prosić przede wszystkim dlatego, że sporo osób przede mną cię o to poprosiło, tak jak to jest – dać komuś paluszek, urwie całą rękę… Hehe! 😀

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 22, 2010 @ 08:55:57

   Michał, masz pomarańczowo – żółtą aurę, nieco zieleni. Widzę też sporo zabrudzeń. Powinieneś intensywnie się oczyszczać poprzez medytację, zmianę diety lub podejście do życia, aktywność fizyczną. Dbaj o zdrowie, bądź tolerancyjny!

   POMARAŃCZOWO – ŻÓŁTY
   To kreatywność emocjonalna, radość i wesołość, ale też infantylizm i beztroska. Dobry kontakt z ludźmi, zwłaszcza w grupie, np. sporty zespołowe. Ciekawość świata i ludzi, mnogość zainteresowań; czasem zdolności artystyczne.

   ZIELEŃ
   Znajdź stałe wartości w swoim życiu oraz swoją drogę, szukaj nauczyciela duchowego, który Cię poprowadzi i nauczy wykorzystywać własny potencjał – ukierunkować go.

   Nikt nie napisał, czy jego kolory zgadzają się ze stanem faktycznym; czy wartości opisywanych kolorów pasują do nich. 😦

   Odpowiedz

   • Wesley
    Gru 22, 2010 @ 09:29:06

    Omega – z tymi kolorami aury, przynajmniej w moim przypadku wszystko się zgadza, trafienie w dziesiątkę, nawet w przypadku wad bo brakuje mi elastyczności przynajmniej w jednej ważnej dla mnie dziedzinie… Widać też jednakże iż mam duszę idealisty chętnie pomagającej bo to faktycznie ma odzwierciedlenie w mojej życiowej postawie, nie przypadek też że zielony to dla mnie jeden z ulubionych kolorów zaraz obok niebieskiego zwłaszcza w odcieniu turkusowym. Co do niebieskiego, cóż ostatnio często czytam na te tematy duchowe (o buddyźmie np) i dużo medytuję stąd może ten fajny kolorek. 😉 Pozdrawiam cieplutko. 🙂

    Odpowiedz

   • krystal28
    Gru 22, 2010 @ 09:44:14

    Omega,
    bardzo Ci dziękuję za Twój wkład w interpretacji aury dla Czytelników. Dla wielu osób jest to na pewno niezgłębiony jeszcze temat. Proszę tylko, nie obciążaj się zbyt wielkim wysiłkiem, aby nie mieć takich objawów jakie opisałeś. Kazdy poczeka cierpliwie w kolejce 🙂
    Domyślam się, ze mój dominujący kolor jest niebieski. Komunikacja, poszukiwanie wiedzy i Prawda zawsze była dla mnie najważniejsza w życiu.

    Od około 1987 roku nasz świat jest poddawany intensywnym działaniom światła niebieskiego kierowanego do nas przez Arkturianów. (Źródło: książka „My, Arkturianie” Dr Norma Milanovich) Coraz lepiej widzimy tego rezultaty. Prawda się objawia i kłamstwa Illuminati coraz bardziej wychodzą na wierzch. To co udawało im się ukrywać przez tysiąclecia, teraz pod wpływem tego światła jest widoczne dla tych, którzy są już otwarci i poszukujący. Świetlani Pracownicy przyśpieszają ten proces jeszcze bardziej, przesyłając Światło w najskrytsze zakątki ciemnych. Rok 2011 ma być jeszcze bardziej intensywny i przełomowy niż obecny.

    Michał, witam Cię serdecznie na moim blogu 🙂

    Odpowiedz

    • omega
     Gru 22, 2010 @ 10:33:35

     Komunikacja, poszukiwanie/zgłębianie wiedzy i Prawda do wartości koloru zielonego, który stanowi Twoje źródło – jest podstawowy; to kolor nauczycieli, przewodników a Ty masz wiele do czynienia z pisaniem, no i ten blog. Jednak widzę też wiele błękitu w Twojej aurze. Błękit to także komunikacja, ale na wyższym poziomie: wymiana poglądów, czasem polemika oraz wprowadzanie nowych idei, wartości w życie.

     Wesley, cieszę się, że trafnie zinterpretowałem Twoją aurę. „Maluj” swoją aurę na niebiesko a staniesz się bogatszy wewnętrznie i bardziej otwarty na świat. Możesz jednak napotkać na swej drodze wartości, które zmienią niebawem Twój światopogląd. Nie bój się zmian!

   • Ewa
    Gru 23, 2010 @ 06:15:50

    OMEGA – wow, a czy mógłbyś odczytać kolor mojej aury? bardzo Cię proszę i oczywiście z góry bardzo Ci dziękuję. Jakieś 6 lat temu miałam robione zdjęcie mojej aury i teraz bardzo bym chciała dowiedzieć się czy coś się może zmieniło w kolorystyce mojej aury. pozdrawiam świątecznie.

    Odpowiedz

    • omega
     Gru 25, 2010 @ 06:36:05

     Kolor Twojej aury to błękit. Dostrzegam pomarańczowo-brunatne zanieczyszczenie w okolicy wątroby. Oznacza to dolegliwości w tym obrębie. Wątroba jest narządem oczyszczającym organizm z toksyn. Zafunduj sobie moja droga taką kurację. Przyda się również Radykalne Wybaczanie, bo tutaj również chodzi o czyszczenie ze złych emocji, żalu, smutku. Pora wreszcie rozliczyć się z przeszłością!

    • Ewa
     Gru 27, 2010 @ 08:25:48

     OMEGA – jeszcze raz dziękuję Ci za odczytanie aury. Jak pisałam ok. 6 lat temu miałam pomarańczowy głównie w aurze, a to znaczy, że poczyniłam postępy. Mniej więcej był to czas początku mojej drogi. Dzięki temu jestem dziś inną osobą, cały czas pracuję nad sobą, ale uwierz mi rozliczenie z przeszłością nie jest rzeczą łatwą, pomimo wszystko staram się. To dobrze, że na tej drodze, można iść TYLKO do przodu. pozdrawiam cieplutko.

 90. Oualander
  Gru 21, 2010 @ 12:27:59

  Chciałbym się ustosunkować do NIBIRU, otóż wszyscy tu zaglądamy aby czytać wspaniałe pełne miłości przekazy, siać wiedzę o nowym pięknym świecie przyszłości, poszerzać duchowe horyzonty naszego bytu ale przede wszystkim uczyć się bezwarunkowej miłości do wszystkich istot zamieszkujących naszą piękną błękitną planetę. Większość przekazów mówiących o tym złowieszczym siejącym spustoszenie kosmicznym obiekcie co jakiś czas nawiedzającym okolice naszej planety w moim mniemaniu pochodzi od istot (bytów) niezbyt przychylnych człowiekowi, dlaczego tak myślę? otóż wiedzą one doskonale że ciągle wzrastające wibracje kolektywnej świadomości ludzkiej mogą zamanifestować się zarówno jako „EDEN”, najcudowniejsza wersja naszej egzystencji, jak też przyszłość pełna strachu w której mamy globalny kataklizm.
  Pozdrawiam i życzę wszystkim czytającym te słowa jasnego osądu, przenikliwej intuicji oraz duchowych ścieżek zawsze prowadzących w stronę miłości i światła.

  Odpowiedz

  • Marian
   Gru 21, 2010 @ 12:44:22

   I tu Oulandermuiszę ci powiedzieć że te informację co przekazałem to nie od istot duchowych ale od żywych ludzi co przyjechali z RPA.I ja widzieli jest wielkości Jowisza
   Pozdrawiam ciepło

   Odpowiedz

 91. Eryk
  Gru 21, 2010 @ 10:57:06

  mam jeszcze prośbe jeśli ktoś umie podróżować astralnie zeby wpadł do mnie i mnie wyciągnął za ręce z ciała heh 🙂 słyszałem że tak można ja próbuje ale narazie bez skutku może kiedys mi sie uda samemu czytałem też ze jak sie uda raz wyjść z ciała to potem jest łatwiej już następnym razem 🙂

  Odpowiedz

  • Paul
   Gru 21, 2010 @ 16:02:07

   a czemu chcesz podróżować astralnie? fizycznie się znudziło? 😉
   tak serio, już kiedyś sporo się nad tym zastanawiałem, w końcu uznałem, że jeżeli byłyby mi takie podróże potrzebne to miałbym taką zdolność, a że nie mam to widać tak ma być; wydaje mi się, że za dużo mamy do roboty w fizycznym świecie, żeby sobie jeszcze rozpraszać uwagę atrakcjami tego astralnego 🙂

   ps chciałbym się ustawić w kolejce po kolor swojej aury.. oczywiście jeśli to nie sprawi kłopotu.. trochę już przynudzałem na tym blogu, ale jeśli to nie wystarczy to mój znak zodiaku to bliźnięta 🙂

   Odpowiedz

   • omega
    Gru 22, 2010 @ 04:01:35

    Paul, Twoim kolorem jest błękit (przeczytaj sobie opis u Eryka) oraz progresywny indygo.

    PROGRESYWNY INDYGO

    Przynależność do grupy społecznej, kolektywu i wspólne działanie na rzecz innych. Śmiem zatem twierdzić, że w nie-dalekiej przyszłości zostaniesz członkiem Galaktycznej Federacji.

    Można zauważyć, że „niebiescy” są ze swej natury niepokorni. Często stoją w opozycji, negują pewne wartości, ale tylko dlatego, aby poznać i zgłębić dany problem z innego punktu widzenia.

    Badając Wasze aury widzę, że są one pięknie wykończone. Nie posiadają żadnych ubytków, pęknięć, szczelin – są zamknięte. Jest to zapewne spowodowane działalnością naszych Braci z Kosmosu, którzy przesyłają multum pozytywnej energii oraz miłości.

    MARINA – Ty też masz dużo niebieskiego w swoim biopolu. Znajdź opis poniżej.

    Z powodu tak dużego zapotrzebowania interpretacji aury, od tej pory będę podawał TYLKO kolor dominujący. Przywoływanie i wpatrywanie się kilku osobom dziennie jest wyczerpujace; tracę swą energię na tym. Wczoraj kładłem się spać ze sporym bólem głowy po interpretacji 4ch czy 5ciu osób w krótkim czasie.
    Dziwię się, że jeszcze nasza błogosławiona Krystal nie interweniowała i nie zrugała nas za – bądź nie bądź – off topy z Waszymi prośbami i moimi opisami aury.

    Odpowiedz

    • Paul
     Gru 22, 2010 @ 12:42:24

     dzięki 🙂 może nasza energia wdzięczności troszkę zrekompensuje twój wysiłek 🙂

     niebieski pasuje jak ulał, chociaż mogę nie być obiektywny w stosunku do zalet 😉
     trudno mi się odnieść do indygo, patrząc nocą na niebo silnie ogarnia mnie coś w rodzaju tęsknoty, sentymentu.. równocześnie jakiegoś ograniczenia, coś w rodzaju poczucia dziwności tej sytuacji.. trudno to wyrazić, poza tym kiedy trafia w moje ręce książka, czy film o tematyce kosmicznej to wszystko inne blednie i traci znaczenie, oo i często wzruszam się na widok statków kosmicznych (niestety póki co tylko tych fikcyjnych 😉 ) więc może coś w tym jest, pozdrawiam 🙂

    • Paul
     Gru 23, 2010 @ 08:51:57

     właśnie gdzieś przeczytałem, że dominujący kolor aury ma związek z liczbą drogi życia, w takim razie moim podstawowym kolorem powinien być fioletowy według artykułu, który czytałem..
     również czytałem, że pod wpływem silnego nastroju aurę chwilowo mogą zdominować inne kolory, czy może się zdarzyć, że robiąc odczyt aury akurat trafisz w taki nastrój?

    • omega
     Gru 23, 2010 @ 09:19:47

     Tak, podstawowy kolor aury mówi o ilości przebytych wcieleń. Np. Twoje Paul jest piętnastym z kolei na dziewiętnaście możliwych – tu na Ziemi, więc dość wysoko; ja mam piąte. Niestety, nie potrafię stwierdzić, czy zanim zacząłeś wcielać się na naszej planecie mieszkałeś gdzie indziej, jako inteligentna, pozaziemska istota.

     Badając Wasze aury staram się je „filtrować”, czyli dostrzegać te podstawowe oraz mające szczególny wpływ na Was, lecz nie zaburzające ogólnej interpretacji. Pomijam zaś te, które zmieniają się w zależności od nastroju. Właśnie prosiłem osoby, aby mówiły czy zgadzają się moje opisy z ich odczuwaniem.

     Ci, którzy prosili mnie o zbadanie aury muszą poczekać. W okresie świąt chcę odpocząć. Życzę wszystkim spokojnych i wesołych świąt!!!

    • Paul
     Gru 25, 2010 @ 09:47:31

     a co sądzisz o liczbie wcieleń? dotychczas czytałem ogólnie o reinkarnacji, nie wdając się w tą kwestię.. jednak zawsze miałem wrażenie, że musi ich być baardzo dużo 🙂 napisałeś o 19 możliwych wcieleniach na ziemi, czy to sie odnosi do wszystkich czy tylko do mnie?

    • omega
     Gru 25, 2010 @ 10:15:52

     Kiedyś na Ziemi panował inny system wcieleniowy. Ludzie żyli setki lat – wiemy to z Biblii, to jest fakt – przechodząc od szkarłatu po fiolet w jednym życiu/wcieleniu. Nie pamiętam dokładnie kiedy zmienił się ów system, ale został on zmieniony dla Nas ludzi. Ziemia też ma swoją Karmę, też się zmienia. Właśnie dla tej zmiany, dla jej Wzniesienia to zostało zaplanowane. Ludzkie wznoszenie się do Boga podzielono na 19 wcieleń dlatego, aby przed zbliżającym się doniosłym wydarzeniem o którym traktuje ten blog, mogło zejść w materię wiele dusz, by doświadczyli Tego życia.
     Nie jest jednak tak, że dusza zmuszona jest osiągnąć Fiolet jak najszybciej. Może zatrzymać się na dowolnej barwie.
     Osobiście uważam, że obecny system zostanie wkrótce anulowany, tzn. tuż po Wzniesieniu – Wielkiej Tranzycji; powrócą dawne czasy.

   • Oualander
    Gru 22, 2010 @ 06:42:12

    Podróżowanie astralne to niewyobrażalna wolność, w obecnym świecie pełnym ograniczeń, zakazów, (odczucia zamknięcia w rodzaju jakiejś niewidocznej klatki) ludzie bardzo często chcą nauczyć się tej niezwykłej umiejętności właśnie ze względu na poczucie wolności jakie temu zjawisku towarzyszy, poza tym wiem że można się sporo nauczyć w astralu i trochę poznać świat duchowy.
    Wiele lat temu doznałem spontanicznego świadomego wyjścia poza ciało ale pomimo dalszych prób nauki nie potrafiłem nigdy tego powtórzyć, myślę podobnie jak ty, potrzeba i uwarunkowania samoistnie wyzwalają te umiejętności.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz

 92. Eryk
  Gru 21, 2010 @ 10:19:26

  Omega dzięki Ci bardzo 🙂 naprawde dzięki 🙂
  Marianie z tą nibiru to ciekawe i kiedy będzie ją widać w Polsce też ciekawe 🙂

  Odpowiedz

 93. Damciu90
  Gru 21, 2010 @ 10:17:08

  Omega czy pszybysze z innych planet muszą mieć aure indygo czy nie czy to nie ważne??????:)
  Marian to już wiadomo że ją bedzie widać już od roku 2011 u nas wPolsce też musi być włoczone zabezpieczenie bo jak nie bedzie to nikt się do tego 4 wymiaru nie przyniesie i mogą wszyscy odejści ale zabezpieczenie bedzie i tak bedzie:)
  Omega moge do ciebie napisać na meila????:)Damian Pozdrawiam Kocham was wszystkich tu na tej stronie:)

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 21, 2010 @ 11:32:59

   Damian, nie jestem Wszystkowiedzący! Mniemam tylko, że kolory aury powyżej szmaragdowej (czyli błękit, indygo, fiolet; chociażbywa, że zieleń też) rzeczywiście mogą oznaczać pozaziemskich przybyszów. Jednak barwa aury świadczy przede wszystkim o potencjale duchowym, o ilości przebytych wcieleń. Analizując Wasze biopola dobrze to widać, lecz nie chcę tego ujawniać. Ta wiedza … nie chce Wam mieszać w mózgach. Od razu wyszłyby pytania o poprzednie wcielenia, a to jest dla mnie BARDZO wyczerpujace.

   Odpowiedz

   • Oualander
    Gru 22, 2010 @ 04:43:36

    Omega, chłopie zamęczą cię tymi pytaniami o kolory aury, jak tak dalej pójdzie to ustawi się kolejka do 2020 r. 🙂

    Odpowiedz

 94. Wesley
  Gru 21, 2010 @ 09:35:53

  Omega to w takim razie, ja również poprosiłbym o informacje odnośnie kolorów mojej aury. Byłbym wdzięczny jakbyś ją sprawdził. 🙂

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 21, 2010 @ 11:05:09

   Wesley, Twoim podstawowym kolorem aury jest zieleń oraz progresywny błękit.

   ZIELONY
   Potencjał: prawość charakteru, uzdrawianie. Zieleń to barwa spokoju. Osoby, których jest kolorem podstawowym, są zrównoważone i powściągliwe. Często bywają uzdrowicielami. Chętnie współpracują z innymi ludźmi, są szczodrzy i godni zaufania. Wydają się mało wymagający, ale potrafią też być uparci, jeśli uważają, że sytuacja tego wymaga. Lubią nowe wyzwania i okazje, by sięgać ku coraz nowym celom. Są gotowi pracować tak długo, aż je osiągną. Jednak barwa ta nie jest jednoznaczna – z jednej strony oznacza łagodność i przyjacielskość, z drugiej często zdradza przesadną nieugiętość charakteru. Nasycona zieleń jest charakterystyczna dla ludzi dobrych, chętnych do pomocy. Spotyka się ją u lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli. Zielony przechodzący w niebieski pokazuje prostolinijność i szczerość. Ich wadami są brak elastyczności i sztywność poglądów.

   PROGRESYWNY BŁĘKIT

   Kolory progresywne znajdują się zazwyczaj na obrzeżach aury, także w formie smug. Oznaczają zmiany lub postęp w kierunku wyższych wibracji.
   U Ciebie Wesley może zapowiadać on wkrótce zmianę poglądów, zwrócenie się bardziej w kierunku rozwoju duchowego, uzdrowienia / odmłodzenia ciała oraz ducha; otworzenie się i przyswajanie nowej wiedzy.

   Odpowiedz

 95. Marian
  Gru 21, 2010 @ 09:34:53

  Kochani mam dla was wazne wiadomości na temat Nibiru.O tuż rozmawiałem z ludźmi którzy przyjechali z Afrki Południowej i powiedzieli mi ze widać nad biegunem południowym więlką czerwoną gwiazdę .Opis pasuje do Nibiru.Co wy na to?

  Odpowiedz

  • Olek
   Gru 21, 2010 @ 10:18:25

   To może być wszystko. W dodatku nie sądzę żeby pojawiła się od razu w postaci wielkiej kropy, tylko małej , z czasem zwiększającej się kropki. Nie wiemy w jakiej płaszczyźnie się ona porusza a nawet jeśli jest to Nibiru to szansa na to że w nas trafi nie jest duża.

   Odpowiedz

  • gawes22
   Sty 02, 2011 @ 06:54:37

   Witaj
   moje informacje na temat nubiru są że jej nie ma w naszym układzie słonecznym ,na razie?

   Odpowiedz

 96. Olek
  Gru 21, 2010 @ 08:46:10

  Omega mógłbym też prosić o analize mojej aury?

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 21, 2010 @ 09:17:33

   Olku, u Ciebie podobnie jak u Eryka dominuje w aurze kolor niebieski. Przeczytaj sobie opis tego koloru poniżej. Niestety, nie mam Twego „świadka”, więc nie mogę powiedzieć jakie jeszcze barwy ma Twoja aura. Tym świadkiem może być zdjęcie, data urodzenia, znak zodiaku, lub jak w przypadku Damiana czy Eryka – pisemne wypowiedzi na tym blogu. Nie przypominam sobie Twoich.

   Odpowiedz

 97. Eryk
  Gru 21, 2010 @ 06:50:11

  Omega przyjacielu czy był byś w stanie odczytać kolor mojej aury?? ja nie mam takich zdolności a interesuje mnie to bardzo. A jeśli nie to trudno uszanuję to 🙂

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 21, 2010 @ 08:02:54

   Eryku, w Twojej aurze widzę następujące kolory: niebieski, który jest dominujący, ciemnoniebieskie lub indygo smugi oraz szary.

   NIEBIESKI
   Potencjał: różnorodność. Niebieski to barwa doskonała. Ludzie nim obdarzeni są pozytywnie myślącymi entuzjastami. Ich szeroka aura pulsuje życiem. Tak jak wszyscy miewają lepsze i gorsze chwile, ale zawsze z widoczną łatwością udaje się im wydostać z każdej opresji. Ludzie, w których aurze dominuje błękit, do końca życia mają młode serce. Są szczerzy, uczciwi i na ogół mówią dokładnie to, co mają na myśli. W swoim życiu potrzebują swobody i różnorodności. Nienawidzą rutyny i nie lubią też, gdy się ich ogranicza. Uwielbiają podróżować, zwiedzać nowe miejsca i spotykać nowych ludzi. Jest barwą osób witalnych, długo zachowujących młodość i wdzięk. „Niebiescy” często są inteligentni ponad przeciętną, błyskotliwi i szczerzy, otwarcie wyrażają swoje przekonania. Niebieski to barwa duchowości i mądrości. Ciemnoniebieski – rozwój duchowy.
   Ich wadami są niekonsekwencja oraz tzw. słomiany zapał. Zapalają się do różnych spraw i robią to z wielkim entuzjazmem. Jednak potem wytrącają go i bywa, że bardzo ciężko jest im skończyć to, co rozpoczęli.

   SZARY
   Jako kolor nastroju podkreśla znużenie i przygnębienie. Oznacza chwilowy brak wyobraźni i konwencjonalne, nieciekawe czy wręcz nacechowane znudzeniem podejście do świata. Czasem oznacza lęk, chorobę.
   Również stres może spowodować pojawienie się tego koloru.

   Odpowiedz

 98. Eryk
  Gru 21, 2010 @ 06:47:09

  dziękuję Ci Marianie i Tobie Krystal za informacje o nibiru 🙂

  Odpowiedz

 99. Eryk
  Gru 21, 2010 @ 00:22:14

  dzięki lukhel oby otworzyli oczy jak najszybciej 🙂

  Odpowiedz

 100. Eryk
  Gru 20, 2010 @ 11:45:58

  oby coś znaczącego wydarzyło sie w najbliższych dniach i w roku 2011 dość już tego starego czas na nadejscie nowego najwyższy czas żeby ludźmi potrząsło i sie obudzili bo aż mi smutno jak widze że moja rodzina tak bardzo tkwi w starych doktrynach i jeszcze czasem mi sie obrywa za moje postrzeganie świata 😦

  Odpowiedz

  • lukhel
   Gru 20, 2010 @ 23:34:19

   Nie martw sie Eryk ja mam to samo z nikim nie mogę porozmawiać o tych tematach które są poruszane na tej stronce i nie tylko ,tylko szwagier śledzi rok 2012 i tylko to go interesuje ale nic po za tym z tego co mi ostatnio mówił to on wierzy w upadek ekonomiczny na świcie ,dobry początek jak dla niego ;D ,reszta rodziny mnie ucisza i myśli że jestem durniem (tak mi sie zdaje ;D )

   Pozdrawiam wszystkich jeszcze trochę i otworzą oczy ale do tego potrzebni są nasi kosmiczni bracia
   Ps.Do kosmicznych Braci „Drodzy Bracia z kosmosu prosimy was o ujawnienie waszych kosmicznych statków tak by wszyscy ludzie na świecie zobaczyli was i wasze pojazdy może wtedy otworzą oczy!”Pozdrawiamy was bardzo serdecznie

   Odpowiedz

 101. Damciu90
  Gru 20, 2010 @ 07:16:23

  Dzięki Omega za odczytanie mojej aury :)myślałem żę każdy pszybysz z innej planety ma aure indygo czyli fiolet o taki?:)czy nie ma różnicy czy ktoś jest z poza ziemi czy nie?:)bo ja jestem pszybyszem:)ciekawe z tym statkiem Omega bedzie fajnie?:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

 102. Wesley
  Gru 20, 2010 @ 05:38:19

  Czytam i interesujące jest to co napisane o Julianie Assange oraz o WikiLeaks. Zastanawiam się jaka reakcja będzie Illuminatów jeśli ujawni się nie tylko prawdę o kontaktach z UFO (zwłaszcza o ciemnych interesach przeciwko ludzkości z Szarakami), ale też kluczowej prowokacji Illuminati jak zniszczenie World Trade Center 9/11, w które zamieszane były m.in. CIA oraz były prezydent USA George W.Bush i lobby ekonomiczno-przemysłowe, które stało za jego plecami i tak ochoczo zachęcało do ataku na Afganistan i Irak ale przede wszystkim przeforsowania Martial Law w celu zaprowadzenia totalitarnych rządów przesyconych strachem i brutalną kontrolą w Stanach Zjednoczonych a potem na całym świecie. Jak widać ten mroczny scenariusz „NWO” spalił im na panewce, ale nadal trzymają się kurczowo swojej pozycji, ani myślą oddać bez walki „księstwo Ziemii”, które sobie zawojowali. Życzyłbym sobie i innym aby wpływ ujawnienia tych skrywanych do tej pory informacji był tak ogromny – żeby ludzie w końcu zbudzili się i zorientowali się, że przez tyle czasu okłamywano, oraz skłócano ich w mediach i dowiedzieć się jakież to plany „altruistyczne” mają rządzący wobec społeczeństwa. Zapewne w moim odczuciu dojdzie do bezprecedensowego podziału w społeczeństwie: Jedni odmówią już OFICJALNIE, bez konspiracji wsparcia temu obecnemu niesprawiedliwemu i szkodzącemu ludziom systemowi społeczno-ekonomicznemu, drudzy nadal będą słuchać kłamliwych mediów i wspierać marionetkowe rządy Illuminatów jednakże polityka „faktów” bo oni tak bardzo uwielbiają raczyć się faktami (nie daj boże jednak tych niekorzystnych), będzie toczyć się już konsekwentnie na ich zdecydowaną niekorzyść i w końcu zakończy się ich totalną klęską razem z ich mocodawcami. Illuminati i ich poplecznicy nieważne czy to w rządach światowych czy na niższych szczeblach urzędniczych czy też oszukańcze banki i inne instytucje szubrawcze, utracą wszelką władzę i terytorium które od wieków posiadali – i będą mieli tylko wyjście aby skapitulować, zaprzestać swojego oporu, torpedowania dobrych poczynań inaczej po prostu zginą, bo energia wysokich wibracji ich spali.

  Odpowiedz

 103. Marian
  Gru 20, 2010 @ 05:35:16

  Witajcie Kochani,i ja też wyczuwam ze coś się wydarzy bardzo ważnego bo poziom wibracji napływających do Ziemi bardzo a bardzo jest przyspieszony.To może być za trzy dni a może do końca grudnia.I to wydarzenie poczyni bardzo wiele zmian i to pozytywnych.
  Pozdrawiam Światłem Miłości Radości

  Odpowiedz

  • Marian
   Gru 20, 2010 @ 07:04:55

   Marino z tego co ja odczuwam to jest podniesienie wibracyjne Ziemi i wszystkich istiot żyjących na Ziemi do wzniesiena któro może nastąpić już w przyszłym roku.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz

 104. omega
  Gru 20, 2010 @ 02:59:43

  Do aktualności z 20.12: Nareszcie Coś zacznie się dziać! Chociaż czuję, że jeszcze w tym miesiącu czeka nas jakieś znaczące wydarzenie…

  Odpowiedz

 105. Paul
  Gru 19, 2010 @ 13:59:07

  tak z innej beczki, czy ktoś zna channelingi blossom goodchild? jakieś dwa lat temu przypadkiem trafiłem na jej teksty, z których akurat wynikało że ma przybyć statek jakiejś cywilizacji pozaziemskiej.. to chyba było z miesiąc przed podaną datą, pomyślałem sobie wtedy „no czemu nie, zobaczy się, może przyleci” 😀 no i.. nie przyleciał 😀 po tym straciłem zainteresowanie. orientujecie się czy jej channelingi przed tym wydarzeniem były uważane za wiarygodne? co sądzicie o tym przypadku?

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 20, 2010 @ 03:18:19

   Ja słyszałem i widziałem na youtube (niestety, nie pamiętam linku), że do Ziemi z dużą szybkością zmierza statek potężnych rozmiarów – ma ok. 152 mile długości, czyli ponad 240 kilometrów!! Wg mnie informacja ta jest wiarygodna, gdyż ujawnił to były amerykański wojskowy. Za kilka tygodni, może miesięcy ten statek powinien być już widoczny na naszym niebie.

   Odpowiedz

 106. Damciu90
  Gru 19, 2010 @ 10:38:44

  Omega a czytasz różne energie i odbierasz wybracje człowieka na jakim poziomie wybruje człowiek????:)np mnie jak wybruje?:)czy musisz mieć zdjęcie?:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 20, 2010 @ 04:45:34

   Ciężko było, ale wiem już. Twoim podstawowym kolorem aury jest pomarańczowy; widzę też przebłyski żółcieni. Kolor pomarańczowy określa również moją aurę – teraz już wiadomo, dlaczego trzymam dystans do Ciebie. Osoby o podobnych wibracjach (tu na ziemi) zazwyczaj nie lubią się, ich energie jakby „neutralizują się”. Jest tak dlatego, ponieważ każde z nich posiada podobną Karmę do przerobienia i muszą same na to pracować poprzez kontakt z osobami zazwyczaj o wyższych wibracjach, aby mogły się „doładować”. Osoby o podobnych wibracjach nie nauczą się wiele od siebie…

   POMARAŃCZOWY
   Potencjał: harmonia i współpraca. Pomarańczowy należy do barw ciepłych. Występuje jako kolor podstawowy w aurze ludzi obdarzonych naturalnym wyczuciem i taktem oraz dobrą intuicją. U takich, z którymi łatwo nawiązać kontakt. W ich towarzystwie każdy dobrze się czuje, a oni lubią spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Są to osoby myślące, kompetentne, praktyczne, stojące mocno na ziemi, opiekuńcze i troskliwe. Posiadają dobry kontakt z naturą, zwierzętami, przyrodą. Wadami takich osób bywają lenistwo i postawa obojętności.

   ŻÓŁTY
   Potencjał: kreatywność, błyskotliwość. Ludzi, których kolorem podstawowym jest żółty, charakteryzuje entuzjastyczne podejście do życia, zmienność i pobudliwość. Myślą bardzo szybko. Lubią bawić innych, ale bardzo im się też podoba, gdy to inni ich bawią. Są towarzyscy i uwielbiają długie pogawędki na każdy temat. Chętnie się uczą i interesują wieloma rzeczami, ale często powierzchownie, zamiast poważnie zająć się jedną. Fascynują ich też nowe idee, lubią wyrażać swoją osobowość na różne sposoby, na przykład malując, śpiewając i tańcząc. Cechy negatywne: niesmiałość i skłonność do kłamstwa.

   ŻÓŁTO – BRĄZOWY
   myślący analitycznie, intelektualny, dokładny, logiczny, struktura, bezpieczeństwo, naukowy, uczciwy, osoba na której można polegać, perfekcjonista, dokładny w myśli i działaniu.

   Odpowiedz

   • Marian
    Gru 20, 2010 @ 08:26:08

    Omega Mam do ciebie prośbę napisz do mnie na mój e-mail:maribas01@wp.eu ,Bo chcę się ciebie prywatnie o coś zapytać.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz

   • merci
    Gru 24, 2010 @ 02:23:01

    Omega proszę Cię napisz mi jaki mam kolor aury??? mozesz napisać mi na maila gosiaszukalska@tlen.pl. Z góry dziękuje !!!>Pozdrawiam świątecznie.

    Odpowiedz

    • omega
     Gru 25, 2010 @ 07:58:25

     Gosiu, w Twoim przypadku widzę, że masz kolor żółty jako bazę. Jest on jednak mocno „rozbielony”, zatem dbaj o siebie szczególnie; podnoś swoje wibracje na wszelkie sposoby. Rób to, co lubisz, co sprawia Ci przyjemność. Staraj się nie tracić energii na pierdoły – no chyba, że to właśnie one dają Tobie codzienną radość.

    • osiemnastka
     Gru 25, 2010 @ 10:50:31

     A czy ja też mogłabym prosić o kolor mojej aury, Jeżeli nie sprawi to kłopotu oczywiście? 🙂

    • omega
     Gru 26, 2010 @ 11:13:06

     Twoim podstawowym kolorem aury jest subtelny i wrażliwy pomarańczowy. Poza tym widzę intelektualny i kreatywnie umysłowy żółty oraz trochę ambitnej zieleni. Najprościej mówiąc jesteś dziewczyną „do tańca i do różańca”. Pięknie.

    • osiemnastka
     Gru 27, 2010 @ 12:28:52

     Bardzo dziękuję za odpowiedź 😉 Rzeczywiście, dużo cech do mnie pasuje, tylko, że większość na razie się ukrywa za lenistwem i nieśmiałością ;p

    • merci
     Gru 25, 2010 @ 11:25:57

     Omega!!! dziękuję Ci serdecznie za odpowiedz. Duchowością zajmuję się od wielu lat. , na własną rękę.Nie rozumiem ;rozbielenie żółci.Ja mam podnieść swoje wibracje??? Czy możesz bardziej wyczerpująco mi wyjaśnić. Proszę. Ponadto całe życie robię to co lubię, dbam o siebie , godzinami czytam książki, medytuję. Naprawdę nie wiem jak bardziej zadbać o siebie.
     Pozdrawiam świątecznie Gosia

    • omega
     Gru 25, 2010 @ 11:33:35

     Skoro rozwijasz się duchowo na szeroka skalę, to wszystko OK. Biel oznacza właśnie dość wysoki poziom duchowości, spełnienie, zakończenie cyklu, pełnię. Staraj się także wyznaczać sobie nowe cele w życiu.

    • merci
     Gru 27, 2010 @ 02:47:51

     Omega , dziękuję Ci bardzo !!!!

 107. Damciu90
  Gru 18, 2010 @ 12:41:36

  Dzięki za odpowiedzci Omega za to cię kocham :)Omega jak do tego doszłeś wiem że przez medytacje ale ja np medytowałem i ściągałem światło do czakry trzeciego oka i robiłem to pare razy i pozniej miałem sny jak np wychodziłem pół nie całkiem z ciała i wracałem i pozniej miałem sen z istotą która wymawiała moje imię Damian tak do mnie wołała i pozniej się obudziłem ta istota była troche podobna do szaraka tych istot które mieszkają na Syriuszu B no to tyle?:)Damian Pozdrawiam Aha pozniej jak przestałem te ćwiczenia robić z tą czakrą to te wszystkie rzeczy znikły szkoda bo na wet mi się podobały 🙂

  Odpowiedz

 108. Damciu90
  Gru 18, 2010 @ 11:19:03

  Omega ma racje ale bedzie już to odczuwać w 2011 ale dokładna konkluzja bedzie tego w 2012r bedzie to FINAŁ w 21.12.2012 🙂 Omega jakie masz jeszcze zdolności parapsychiczne????:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 18, 2010 @ 12:07:22

   Czasami „rozmawiam” z duchami – rzadko, nawet bardzo. Pamiętam rozmowę z … Hitlerem – bardzo sympatyczna dusza. Jest młody, bez tego złowieszczego wąsika. Jako pokutę po śmierci studiował historię swojego pobytu na ziemi, wojny. Analizował każde swoje słowo, każdy gest, każdy rozkaz. Wiem też od jego Opiekuna, że jego wina wcale nie była większa, niż jego popleczników: generałów, wojskowych, urzędników. Za życia był on wykorzystywany, podpuszczany, wręcz sterowany – miał dość słabą konstrukcję psychiczną podatną na wpływy. Miał też pewną dysfunkcję psychiczną. Wiem, że w obecnych czasach oczyszczenia jego wizerunek oraz pamięć powrócą (powróciły już) na ziemię, by dostąpić przebaczenia pokoleń swych ofiar oraz ich samych.
   Obecnie próbuję także podróży astralnych, ale na razie kiepsko mi to idzie…

   Odpowiedz

   • krystal28
    Gru 18, 2010 @ 16:05:32

    Omega, interesujące co napisałeś o H. Kilka lat temu dowiedziałam się z duchowych źródeł (Stowarzyszenie Samorealizacji), ze Prince Charles jest jego następną inkarnacją. Wtedy to wydawało się dla mnie mało wiarygodne. Jednak teraz, gdy wiem poprzez Davida Icke’a, ze cala rodzina królewska to illuminati będąca pod wpływem Reptylianów i uprawiająca satanistyczne rytuały, ma to absolutnie sens. Księżniczka Diana powiedziała w jakimś wywiadzie, ze to nie są ludzie zanim została przez nich uśmiercona.

    Odpowiedz

    • omega
     Gru 19, 2010 @ 10:56:44

     Oj, źle mnie zrozumiano! Miałem kontakt z H. około marca 2009 i później na jesień tego samego roku. Znajdował się w przedsionku Nieba/Czyśćcu, więc książę Karol nie jest jego inkarnacją. Mówiąc o tym, że powróci wizerunek H. miałem na myśli co innego – wykorzystywanie jego podobizny np. w reklamach, odkrycie nowych faktów, itp…

     Świat duchowy rządzi się innymi prawami, niż sądzimy. Nie możemy wykluczyć jakichkolwiek decyzji duszy. Wciela się ona w takim czasie i w takich warunkach, które służą jej rozwojowi; gdzie zbiera doświadczenia potrzebne do duchowego wzrostu. Nie nam osądzać co jest, a co nie jest sprawiedliwe wg praw kosmicznych.

     Marina, jestem mężczyzną! Chociaż dość często ludzie mnie mylą z płcią żeńską (np. podczas rozmowy telefonicznej). Pewnie dlatego, że jest to moje pierwsze męskie wcielenie…

    • Paul
     Gru 19, 2010 @ 11:17:36

     za dane wydarzenie nigdy nie jest odpowiedzialna jedna osoba.. kto wie, może takie wydarzenie jak II wś było skutkiem karmy całego społeczeństwa, z jakiegoś powodu mogły być potrzebne właśnie takie warunki do jej przepracowania.. jak wiadomo ludzie szczególnie intensywnie przypominają sobie o bogu w trudnych chwilach..

     co do „awansu”, dostatek materialny bardzo często nie idzie w parze z dostatkiem w sferze umysłowej itp. nie musi też być nagrodą z duchowego punktu widzenia, może być tylko źródłem ogromnej ilości pokus, presji itd. zresztą święci, oświeceni byli chyba zazwyczaj biedni 🙂 z kolei wśród najbogatszych paradoksalnie jest mnóstwo wyjątkowo nieszczęśliwych i znudzonych ludzi 😀

     jakbym miał wybierać boże nagrody to od życia w rodzie królewskim, przepychu, bez pracy, z poddanymi wolałbym dojrzałą i kochającą rodzinę, pracę, w której się spełniam, otoczenie ludzi, którzy są ze mną bo mnie lubią i chcą ze mną być (czego nie można powiedzieć o poddanych) 🙂

    • Marina
     Gru 19, 2010 @ 12:14:24

     Paul, ja z kolei znam ludzi biednych nieszczęśliwych, a bogatych bardzo szczęśliwych (przynajmniej tak sami twierdzą). Oczywiście nie jest to reguła.
     Gdybym miała się urodzić na tej ziemi biedna, to błagałabym Boga o to, żeby w ogóle nie istnieć. Osobiście uważam, że nie ziemi nie ma nic gorszego od urodzenia się biednym. Wszystko pozostałe można jakoś przeżyć. Oczywiście jest to moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać. Potraktujecie moją wypowiedź jako inny punkt widzenia.
     Pozdrawiam ciepło:-)

    • allright
     Gru 19, 2010 @ 12:35:26

     hm…bogactwo samo w sobie nie jest niczym złym, zależy jaki się ma do niego stosunek. Zarówno życie w bogactwie jak i biedzie może być przeszkodą na drodze do wzniesienia…

 109. allright
  Gru 18, 2010 @ 09:51:14

  Jak cudownie jest pomyśleć,że już nadchodzi, albo już jest czas, kiedy miłość jest wszechogarniającym uczuciem.Tak naprawdę tylko w miłości możemy czuć się braćmi i siostrami…Ona nas uskrzydla, dodaje nam natchnienia, wznosi na swoich skrzydłach zrozumienia.Dzisiaj możemy powiedzieć każdemu napotkanemu człowiekowi,że go kochamy,że jest dla nas ważny:!!!
  Teraz chwyćmy się za ręce, unieśmy je wysoko w górę na znak jedności i synchronii…wykrzyknijmy głośno ONE EARTH :))))))

  Odpowiedz

  • Oualander
   Gru 18, 2010 @ 11:24:24

   Allright emanuję dziś od ciebie bardzo pozytywna energia, czasami mam podobnie, jednakże nie trwa to zbyt długo, a ja chciałbym taki cudowny nastrój pełen miłości, radości, poczucia szczęścia utrzymywać bez przerwy.
   Pozdrawiam
   Piotr 🙂

   Odpowiedz

   • allright
    Gru 18, 2010 @ 12:07:06

    oh dziękuję Ci Piotrze za miłe słowa…tak, to fakt coraz cześciej czuję się wspaniale,czego jeszcze nie tak dawno mi brakowało….ps to zapewne owoc medytacji serca,którą praktykuję :))) pozdrawiam Cię i wylewam na Ciebie kubełek miłości:))) Gabriela

    Odpowiedz

 110. Eryk
  Gru 18, 2010 @ 08:54:03

  aha dziękuję Ci Marian za opowiedź a czy zadawałeś kiedyś pytania istotom duchowym związanych z planetą nibiru?? bo projekt cheops cały czas mówi o tej planecie ze nam zagraża w roku 2012 a nigdy ale to nigdy w żadnym przekazie channelingowym a przeczytałem ich już bardzo dużo nie znalazłem żadej informacji o zagrożeniu ze strony tej planety nawet istoty pozaziemskie nie informują o tym. W sieci cos tam jest o tej planecie można poczytać.

  Omega Tobie też dziękuję za odpowiedź i wogóle Wam Wszystkim 🙂 Kocham Was 🙂

  Odpowiedz

  • Marian
   Gru 18, 2010 @ 11:20:33

   Tak Eryku zadawałem pytania na temat PlanetyX-Nibiru i ona rzeczywiście podąża w naszą stronę i jest mniej więcej na wysokości orbit Saturna i Jowisza.Ona już oddziałowuje na wszystkie planety naszego układu Słonecznego.Przwdopodobnie będzie ją widzać od lata 2011 od strony południowowschodniej i będzie koloru czerwonego.Tak że zabezpieczenie musi być włączone żeby nie narobiła swoim ogonem bałaganu na ziemi.A i Słońceteż przyspoży też problemu.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz

  • krystal28
   Gru 18, 2010 @ 15:54:00

   Eryk, ze źródeł, które czytałam, tak jak np. przekazy bardzo popularnego i wiarygodnego wśród świetlanych pracowników, Mateusza, planeta Nibiru była dla Ziemi jeszcze kilka lat temu zagrożeniem, Jednak z powodu obecnie podniesionych wibracji Ziemi i ludzi to niebezpieczeństwo już nie jest aktualne, dlatego nie czytam nawet tekstów na ten temat.

   Odpowiedz

 111. omega
  Gru 18, 2010 @ 04:44:07

  Ja mam trochę złych informacji. Niedawno rozpoczął się proces destabilizacji jądra naszej planety. Coraz częściej nawiedzać ją będą trzęsienia ziemi (także wybuchy wulkanów), nawet tam, gdzie do tej pory nie było żadnej aktywności sejsmicznej. Poniższy link dokładnie to obrazuje. Ziemia przygotowuje się do przebiegunowania!! Niestety wahania pola geomagnetycznego mają zwykle duży wpływ na ludzi oraz na zwierzęta. Mogą zdarzać się irracjonalne zachowania, strajki, fala samobójstw, przestępstw i zabójstw. http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww

  Według jednej z moich wizji przebiegunowanie nastąpi już w przyszłym roku! Mam nadzieję, że otrzymamy wsparcie od naszych Braci i Sióstr spoza Ziemi. Na rok 2012 widzę naszą planetę w objęciach Chrystusa i ta wizja świadczy o wielce pozytywnej energii.

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 18, 2010 @ 07:07:41

   Niewątpliwe jest, że najbliższe przebiegunowanie będzie mieć związek ze Wzniesieniem. Nie jestem fizykiem, ale podczas zmiany biegunów nastąpi potężne zaburzenie energii, nawet grawitacji! Poczujemy się przez „moment” jakbyśmy znaleźli się w próżni, poza wpływem sił kosmicznych. Służyć to wszystko będzie wejściu w czwartą gęstość.

   Odpowiedz

 112. Eryk
  Gru 18, 2010 @ 04:27:37

  Witajcie chciałbym sie zapytać czy ktoś z was tutaj obecnych na tej stronie otrzymuje channelingi od Istot Duchowych?. Pozdrawiam

  Odpowiedz

  • Marian
   Gru 18, 2010 @ 05:19:33

   Witaj Eryku ja otrzymuję chanelingi od istot duchowych i nie publikuje ich ponieważ są to osobiste rozmowy z tymi istotami.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz

  • omega
   Gru 18, 2010 @ 05:20:41

   Ja nie mam i prawdę mówiąc nie chcę mieć. Zamiast tego posiadam wymodlony dar jasnowidzenia. Moje wizje są przeważnie symboliczne, inne zaś „rzeczywiste”.

   Odpowiedz

 113. Damciu90
  Gru 16, 2010 @ 12:47:58

  Dla mnie Marina jest to płapka zastwiona przez samych iluminatów żeby mniej ludzi się przebudziło i ich oświecenie nie oznacza prawdziwego oświecenia człowieka przebudzonego oni chcą zmylyć człowieka przez takie książki jak ta co czytałaś:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

 114. Paul
  Gru 16, 2010 @ 11:42:45

  Wydaje mi się, że można to potraktować jako ciekawostkę..
  Raczej nie warto się tym przejmować, takich tekstów jest zbyt dużo, a pewnie część to zwykłe fałszerstwa, których autorzy celowo oparli się na popularnych motywach by trochę namieszać w sobie wiadomym celu.

  Jeśli nie daje ci ten temat spokoju, to pewnie jest to okazja do zadania sobie pytania „czemu” i poszerzeniu świadomości na swój temat 😉

  Nawet jeśli „tajne bractwo” ma na względzie jakąś duchowość, to jest ona tylko w ich wypaczonym i zdegenerowanym pojęciu. A propo ich oświecenia to może chodzić o oświecenie w dziedzinie ekonomii, poniewać to im chyba nieźle wychodzi 😉

  Poza tym, teoretycznie rzecz biorąc, ów bractwo mogło zauważyć przemiany duchowe i postanowić dorzucić swoje trzy grosze, próbując kontrolować to zjawisko niczym komuniści, którzy po przemianie ustrojowej okazali się świetnymi kapitalistami 😉

  Odpowiedz

 115. krystal28
  Gru 16, 2010 @ 10:38:47

  Marina, gdzie znalazłaś link na mojej stronie do tego materiału, który opisujesz? Te negatywne i według mnie, w większości błędne teorie wogóle nie pasują do ducha mojego blogu.

  Odpowiedz

  • krystal28
   Sty 02, 2011 @ 14:40:05

   Maxea, dziękuję serdecznie, ze się zaoferowałaś z pomocą w tłumaczeniu. Nasza grupka świetlnych pracowników powoli się powiększa 🙂 Zamieszczę ten filmik na pewno. Myślę, ze Thomas w tej chwili jeszcze pracuje nad dokończeniem tego tłumaczenia i nakładania tekstu na filmik. Ja i pewnie większość z nas jest trochę podmęczona świąteczną aktywnością i na zwolnionych obrotach. Napisze do Ciebie za jakiś czas prywatnie z propozycjami tłumaczeń, jeśli zechcesz dołożyć do tego swoją cegiełkę.
   Życzę wspaniałego Nowego Roku Tobie i wszystkim Czytelnikom 🙂

   Odpowiedz

 116. Paul
  Gru 16, 2010 @ 09:58:30

  Czemu obce cywilizacje zdecydowały się przekazywać ważne rzekomo informacje w sposób tak nie pewny i wzbudzający wiele wątpliwości? Do tego poprzez osoby nie mające żadnego poważania w społeczeństwie i trafiające do wąskiej i marginalnej grupy ekscentrycznych ludzi ;), bo przecież zdecydowana większość nie uznaje i nie wykazuje najmniejszego zainteresowania zagadnieniami egzystencjalnymi, a tym bardziej pozaziemskimi cywilizacjami.. Zwłaszcza, że żyjemy w rzeczywistości, w której dominuje logika i umysł, który pewnie wymaga okiełznania, ale jak wiadomo wciąż jest cennym i niezbędnym narzędziem..

  Odpowiedz

  • krystal28
   Gru 16, 2010 @ 10:59:22

   Wszyscy mamy wiele frapujących pytań, na które szukamy ciągle odpowiedzi. Satysfakcjonujące odpowiedzi znajdziesz, używając serca i intuicji i spędzając wiele godzin, dni , tygodni, miesięcy i lat na wnikliwych studiach z otwartym umysłem. Medytacja tez jest wielce pomocna w zrozumieniu.
   Ze WIĘKSZOŚĆ ma pewne opinie, to nie oznacza ze są one słuszne. Jeszcze nie tak dawno większość uważała, ze Ziemia jest płaska.
   W TWOJEJ rzeczywistości dominuje „logika i umysł”. Każdy z nas tworzy swoją odrębną rzeczywistość poprzez takie a nie inne przekonania, myśli i czyny. Więc mów za siebie 🙂 Pozdrawiam

   Odpowiedz

  • Marina
   Gru 16, 2010 @ 12:50:21

   Paul, zadajesz pytania, na które, moim zdaniem, warto szukać odpowiedzi. Prawdą jest, że powinniśmy kierować się w życiu nie tylko rozumiem, ale i sercem (tj. intuicją). W nic nie wolno ślepo wierzyć. Ja mam intuicję dość mocno rozwiniętą (nigdy mnie nie zawiodła). Jednak wiem (z samoobserwacji), że intuicja (przynajmniej w moim przypadku) milczy, gdy rozum ma rację. Przekonałam się o tym w życiu setki razy. Także to nie jest tak, że rozum należy ignorować. Z własnych doświadczeń też wiem, że jeśli się czegoś pragnie lub w coś niezachwianie wierzy, to w ten sposób usypia się intuicję (bierze się uczucia towarzyszące pragnieniu lub wierze za intuicję). Pozdrawiam ciepło:-)

   Odpowiedz

 117. Eryk
  Gru 15, 2010 @ 00:01:09

  dziękuję Pani Krystal za odpowiedź już mi Pani rozświetliła umysł 🙂 pozdrawiam

  Odpowiedz

 118. krystal28
  Gru 14, 2010 @ 14:10:47

  Eryk, każda dusza przed przyjściem na ten świat konsultuje się z wyższymi Istotami o swoich celach i kontraktach na następne życie. Podejmuje tez decyzje o swojej inkarnacji i można to często porównać do potrzeby wypełnienia obowiązku tak jak np. pójście do wojska. Czytałam tez w kilku źródłach, ze wiele dusz nie możne się doczekać na ponowną możliwość życia fizycznego.
  W tym cyklu karmicznym, dusze mają ponownie szanse na rehabilitacje i wzrost duchowy. Uparte przekonania i wierzenia tez powodują, ze osoby rodzą się w takich a nie innych warunkach. Np. silna wiara, ze zasługuje się na biedę, umieści cie w mizernych okolicznościach. Wiara, ze jesteś czyjąś ofiarą, przyciągnie cie do życia w pobliżu Twojego „kata” itd. itd., aż nie wyjdziesz poza te limitacje dwoistości. I właśnie teraz nadarza się ta zadka okazja, gdzie mamy szansę na Wzniesienie się ponad ten kierat karmiczny. Jest to specjalna dyspensa, gracja od Boga.
  Jesteśmy w tej chwili do tego zachęcani i instruowani przez różne źródła. I jest to tylko nasza wolna wola, aby z tej niezwyklej okazji skorzystać.

  Marina, pamiętaj, ze te małe „niewinne, pokrzywdzone dzieci”, o których piszesz, to stare dusze z negatywnymi przekonaniami i z wielkim bagażem negatywnej karmy. I mając wolną wolę daną od Boga zgodziły się na takie życie. Poprzez zmianę swoich przekonań i poczynań w doroślejszym okresie mają po raz któryś z kolei szansę na polepszenie swojego życia.
  Oczywiście jest naturalnym odruchem dobrych ludzi, aby współczuć i pomagać krzywdzonym duszom. I to jest bardzo pożądane i doceniane przez Niebo.

  Odpowiedz

 119. Eryk
  Gru 14, 2010 @ 11:23:50

  dziękuję Ci Marinko 🙂

  Odpowiedz

 120. Eryk
  Gru 14, 2010 @ 09:29:38

  Przyjaciele mam takie jedno pytanie do Was i do Pani Krystal może mi ktoś pomoże a mianowicie chodzi mi o to bo wiem że dusza schodząc na ziemie obiera sobie plan życia który ma wykonać w dadyn wcieleniu i chodzi mi o to czy wszyscy ludzie głodujący w Afryce i na całym świecie sami sobie wybrali to że będą w danym życiu tacy ubodzy? czy to możliwe aby aż tyle ludzi wybrało taką droge?? tak trudną. Prosze was o pomoc i pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

  • Paul
   Gru 18, 2010 @ 01:52:33

   Można jeszcze brać pod uwagę karmę przodków, zwłaszcza postawę rodziców, a propo „niewinnych dzieci”. W tym temacie jakiś czas temu pojawiła się książka pt. „Diagnostyka karmy” Siergieja Łazariewa. W związku z jej treścią pojawiło się sporo kontrowersji, ale moim zdaniem przede wszystkim wynikających z przywiązania do skostniałych przekonań i wierzeń niektórych czytelników, jak i błędnego postrzegania pewnych zagadnień.
   Ja osobiścię bardzo polecam. Nigdy wcześniej tak silnie nie odczuwałem potrzeby budowania swej postawy w oparciu o miłość, współczucie i przebaczenie, jak po lekturze tej książki. Również uświadamia jak wielka odpowiedzialność wiążę się z każdą myślą. Mam wrażenie, że wiedza w niej zawarta jest wręcz niezbędna do przetrwania biorąc pod uwagę naturę czasów w jakich żyjemy..

   Odpowiedz

  • Paul
   Gru 18, 2010 @ 03:54:41

   Eh.. znowu się rozpiszę.. 🙂

   Jeszcze pare spostrzeżeń na temat wyboru losu, czy umierania niemowląt, które jeszcze nie myślą. Mogą mieć na to wpływ pewne subtelne zjawiska czy mechanizmy występujące w świecie duchowym. Takie dziecko może być obarczone na tyle zgubnymi wibracjami, niezgodnymi z prawami wszechświata, że stosunkowo szybko zostaje z niego „wyparte”, by nie mogło robić dalszej szkody sobie czy otoczeniu. Nawet krótki pobyt w tym świecie może nieść ze sobą mały kroczek w kierunku postępu.. W końcu postrzeganie czasu jest bardzo względne, każda sekunda na tym świecie może mieć niewyobrażalne znaczenie!

   Jeżeli chodzi o wybór losu to bardzo ważna może być kwestia postrzegania!

   Tak wiele mówi się o wyższych wymiarach, egzystencji z nimi związanej, wiąże się z tym wiele wątpliwości i własnych wyobrażeń. Trudno w tej sprawie coś wyrokować, ale wydaje mi się, że można przynajmniej zyskać świadomość stopnia, wagi różnic, czy relacji jakie zachodzą pomiędzy stanami egzystencji.

   W tym celu warto skorzystać z.. niższych wymiarów, które łatwiej sobie wyobrazić. Weźmy teoretyczny świat DWU WYMIAROWY (2D), wyobraźmy sobie żyjące w nim istoty, które nie znają nic innego, nie mają najmniejszego pojęcia o wyższych wymiarach, przede wszystkim opierają się na prawach i zjawiskach świata dwu wymiarowego, ewentualnie mogą sobie wyobrażać pojedynczy wymiar.

   Istota żyjąca w świecie 2D ze swojej perspektywy ocenia swoje życie czy wydarzenia ze swojego świata, na który wpływa świat TRÓJ WYMIAROWY (3D). I co z tego wyjdzie?.. Pewne prawa, zjawiska, które występują w 3D po prostu mogą nie mieć miejsca lub mają inne znaczenie w 2D.
   Zajmuje się tym matematyka dokonując obliczeń i operacji, ale czy jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić? Np. świat 10D? Osobiście nie potrafię pojąć czym może być nawet świat 4D.. Choć pewne wyobrażenie daje uwzględnienie czasu jako czwartego wymiaru, w którym również się „poruszamy”, (podróżujemy w przyszłość), poza trzema wymiarami przestrzennymi, ale to tylko gdybanie, w końcu nie jestem fizykiem kwantowym, nie posiadam też zdolności postrzegania pozazmysłowego.. Jeszcze warto wspomnieć, że pewnie już żyjemy w świecie więcej niż trzy wymiarowym, tylko tego nie dostrzegamy.

   Kolejną sprawą jest świadomość. Jesteśmy świadomi tego na co zwracamy uwagę, a zwracamy uwagę na to co dostrzegamy, czy odczuwamy, do tego jest jeszcze ograniczona wiedza. Wyobraźmy sobie biednego hindusa, który spędza życie na jednej ulicy wykonując ten sam zawód, który nawet nie odczuwa ochoty by zobaczyć co jest za rogiem (brzmi niesamowicie, ale to się zdarza, to samo zjawisko można dostrzec u członków naszego społeczeństwa nie zainteresowanych duchowością, czy jakąkolwiek zmianą, tylko na innym poziomie).
   Teraz weźmy człowieka, który zdobywa wiedzę, podróżuje po świecie, wspina się na „najwyższe góry” świata (heh tu mamy oczywiście cechę naszego świata, postrzegania na zasadzie różnic, kontrastów).

   Z uwagi na powyższe trudno jest oceniać to co się dzieje w naszej rzeczywistości, a zwłaszcza to co najbardziej przykre z naszego punktu widzenia. Dusza podejmujące pewne decyzje przed przyjściem na ten świat znajduje się w innej rzeczywistości, może charakteryzującej się wiekszą liczbą wymiarów, a może nawet bez wymiarową..

   Przez to wszystko niezbędne stają się współczucie, akceptacja, świadomość, że wszystko ma jakieś znaczenie, biorąc pod uwagę ograniczone postrzeganie, świadomość. Jako przykład można przytoczyć człowieka cierpiącego na jakąś chorobę. Należy go wspierać, pomagać z całych sił, ale obrażanie się na świat z zaistniałej sytuacji może szkodzić zarówno osobie chorej jak i tej nie mogącej się z tym pogodzić.

   Odpowiedz

 121. lilan
  Gru 14, 2010 @ 05:00:38

  Kochani,
  z góry Was przepraszam bo nie chce burzyc waszego pokoju ale mam w głowie wiele pytań a jest to jedyny blog, na którym mozna prowadzic rozmowy na poziomie. Czas transformacji to czas, na który czekam z wielka niecierpliwoscia. Jednak w międzyczasie rodza siew mojej głowie pytania. Zastanawia mnie to, ze skoro przywodcy „czołowych” panstw wiedza o czekajacej nas przyszłosci prowadza tak a nie inna politykę. np.Dlaczego Rosji zalezy teraz tak bardzo na UE. Dlaczego Obama nie zniesie wiz? itd. Przecież za 2 lata to i tak nie bedzie wazne. Zastanawiam sie wiec dlaczego broni sie pewnych spraw, ktore nie beda przeciez wazne po 2012?
  Przepraszam, ze mące na stronie ale moze macie jakis swoj punkt widzenia na te sprawy i rozwiejecie moje watpliwosci bo takie kolki w glowie nie pozwalaja mi sie cieszyc nadchodzacym czasem.

  Odpowiedz

  • Marian
   Gru 14, 2010 @ 12:31:49

   Witam cię Lilian wszystko to cojest teraz robione w polityce jest tylko tak zwanym >>dla zmylenia przeciwnika<<< oni bardzo dobrze wiedzą o tym wszystkim i dlatego jest odwracanie uwagi od spraw ważniejszych.
   Pozdrwiam Światłem Miłości

   Odpowiedz

  • Oualander
   Gru 14, 2010 @ 12:46:58

   Lilan

   Odpowiedź na twoje pytanie jest bardzo prosta, w obecnej erze coraz bardziej przyśpieszających wibracji każdego człowieka żadna przyszłość nie jest zdeterminowana do końca, co więcej w niedalekiej przyszłości przyjdzie czas że każdy będzie musiał indywidualnie dokonać wyboru jakiej wersji rzeczywistości chcę doświadczać (Dlatego powstała ta i wiele milionów podobnych stron na świecie, uczących radzenia sobie z rozhuśtanym umysłem często samo destrukcyjnym), przywódcy światowi zdający sobie z tego sprawę postępują w dwojaki sposób:
   a) egoistycznie z korzyścią dla siebie (samotność, strach, walka, w końcu samo destrukcja)
   b) jak przystało na prawdziwego przywódce czynią wszystko dla dobra ogółu (Współpraca, poczucie jedności, miłość, w końcu oświecenie).

   Niestety każdy jest odpowiedzialny za własny rozwój duchowy indywidualnie (również światowi przywódcy) więc ci którzy będą na tyle uduchowieni przetrwają w glorii i chwale, pozostali dokonają dosłownie aktu samozniszczenia.

   Odpowiedz

   • lilan
    Gru 15, 2010 @ 04:30:10

    Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi kochani,
    faktycznie pewne sytuacje to kamuflarz i to wiele by tłumaczyło.
    Jesli chodzi o rózne wersje rzeczywistosi, ktore moga zaistniec, to czy własnie to wyjasnia fakt channelingow,ktore podaja zupełnie inne wersje nadchodzacych wydarzeń. Jedne mowia o planecie Nibiru, inne o cięzkich czasach a GF mowi, o tym ze przejdziemy ten okres lagodnie.
    Tak wiec czy chodzi tu własnie o wybór na tym etapie czy raczej o to, ze niektore z channelingów maja na celu tylko sianie dezinforacji.

    Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi. Czuje sie miedzy Wami jak ze starszymi siostrami i bracmi co wspieraja babla, ktory niedawno zaczal raczkowac:)

    Odpowiedz

    • allright
     Gru 15, 2010 @ 08:17:40

     Witaj Marina, ja również mam mieszane uczucia czytając niektóre treści chanelingowane .Przed zapoznaniem się z przekazem warto zrobić 3 głębokie wdechy i wydechy, by uruchomić czakrę serca. Zrozumienie na tym poziomie jest łatwiejsze, jesli pojawiają się mieszane uczucia, znaczy to,że być może zrozumienie owego przekazu na dany czas nie jest dla nas, lub ,że nie wibrujemy na podobnych poziomach. Czasami bywa i tak,że już na początku czujemy,że coś „nie gra”, nie obwiniajmy siebie, być może intencje były nieczyste…ot moja mała dygresja … pozdrawiam Was kochani w duchu miłości:) Gabriela

    • allright
     Gru 16, 2010 @ 05:30:09

     Droga Marino…wydaje się,że tym bardziej powinniśmy być wdzięczni Naszej Krystal … serce mi rośnie kiedy widzę tyle ciepłych słów…pozdrawiam Cię ciepło w ten mroźny dzionek:)))

 122. Ewa
  Gru 13, 2010 @ 05:32:24

  Witam, czy mielibyście jakieś wskazówki co do dnia 21 gudnia 2010r. jeżeli to taki szczególny dzień? pozdrawiam

  Odpowiedz

  • omega
   Gru 13, 2010 @ 07:54:41

   Według moich spostrzeżeń to czas wypalania się starej Karmy, jednak z błyskiem nadzieji na odbudowę przyszłości. Duchowy symbol medytacyjny pokazuje gromadzenie się, zbieranie razem, ochronę i opiekę; także stan posiadania i dzielenie się nim z innymi.

   Odpowiedz

 123. omega
  Gru 13, 2010 @ 03:23:01

  Właśnie na niebie tworzy się aspekt planetarny, który jest w stanie poruszyć całą Ziemię – dosłownie i w przenośni!! Pisałem już o nim gdzieś tutaj. Runie niebawem stary porządek.
  Co miesiąc medytuję nad duchowym symbolem dla Polski/Świata i na grudzień ukazał mi się „orzeł pożerający rybę”. Z symboliki wiadomo, że ryba oznacza ludzkość (tłumy ludzi), religię, bogactwo; orzeł zaś to ingerencja sił wyższych, duchowa wolność. Zatem to, co wkrótce się stanie będzie niezwykle transformujące dla nas. Musimy być silni, wierzyć w Boga bez względu na to, co się stanie i ufać Mu. Nie ulegajmy strachowi, emocjom oraz chaosowi.
  Symbolem na styczeń 2011 to „kroczący lew”. Jest to jakby ziemski odpowiednik orła; siła, odwaga, władza, panowanie, sprawiedliwość i zwycięstwo.

  Odpowiedz

 124. lilan
  Gru 10, 2010 @ 02:43:28

  Witajcie,
  mam do was pytanie bo czegoś nie rozumiem. Poprzednie przekazy mówiły o tym, ze „złe” cywilizacje nie maja do nas dostepu poprzez chroniace nas swiatło a w ostatnim przekazie jest mowa o statkach czarnych latajacych przy Ziemi?

  Odpowiedz

  • krystal28
   Gru 10, 2010 @ 08:04:26

   Lilan, SaLuSa mówi tu o statkach kosmicznych, które należą do Kabali (Iluminati) na Ziemi. Maja oni tajemne technologie, o których nie mówi się ludziom. Widziałam filmik takiego trójkątnego statku Illuminati nad Moskwa na YT. Gdy ta technologia zostanie ujawniona i wprowadzona w życie, cały świat się zmieni na pozytywne w niewyobrażalny sposób.
   Na Ziemie nie dopuszczane są statki ciemnych kosmitów i tak samo nie wolno nikomu opuścić orbity ziemskiej w tej chwili. Kabale są uziemieni jednym słowem.

   Kochani, serdecznie Was wszystkich pozdrawiam.

   Odpowiedz

   • lilan
    Gru 10, 2010 @ 08:10:28

    Kochana krystal ,
    po pierwsze bardzo dziekuje Ci za odpowiedz. Faktycznie. Teraz wszystko jest juz jasne.
    Po drugie bardzo dziekuje Ci za ta wspaniała stronę!!!!! BARDZO< BARDZO!
    Pozdrawiam was wszystkich kochani.

    Odpowiedz

 125. Eryk
  Gru 09, 2010 @ 23:55:25

  te przekazy zawsze podnoszą mnie na duchu oby nasi bracia z kosmosu przybyli oficjalnie jak najszybciej być moze już w przyszłym roku 🙂

  Odpowiedz

 126. Eryk
  Gru 08, 2010 @ 11:42:08

  no to musze spróbować wejsć w stan głębokiej medytacji 🙂

  Odpowiedz

  • allright
   Gru 08, 2010 @ 13:27:08

   Polecam Medytację Autoriego Święty Ogród /mistrz duchowy z Nowe Zelandii/..jest to medytacja kierowana, dla wyrównia energii męskiej i żeńskiej…

   Odpowiedz

 127. hunter22
  Gru 08, 2010 @ 05:20:19

  Hmm, ja tam medytuję, ów wędrówki mam od dziecka, tylko ich nie pamiętam, to sfera nieświadomości, czasem te wspomnienia z tych wędrówek powracają, a czasami w czasie tej wędrówki odzyskuję świadomość.

  Odpowiedz

 128. Eryk
  Gru 08, 2010 @ 01:10:54

  hunter 22 🙂 przyjacielu jest moze jakas recepta na to aby sie nauczyć podróżować astralnie ?? jakas technika której np Ty używasz 🙂 pozdrawiam

  Odpowiedz

 129. hunter22
  Gru 07, 2010 @ 13:09:32

  No no, te aktualności z 30 listopada 2010, są wspaniałe, czuję energię, a czasem jak uzyskuję świadomość w czasie swych wędrówek astralnych, chyba.
  To widzę ile jest światła na Ziemi, na prawdę jest go dużo, a zmiany w ludziach widać, jak są bardziej opanowani, spokojniejśi z większym współczuciem, wyrozumiałością, itp.
  Ale światło wpuszczamy do tego świata, gdy jesteśmy połączeni ze światem ducha, czyli w czasie medytacji, czyli wtedy gdy jesteście wyciszeni, skupieni na sobie, nie ważna jest pozycja w jakiej medytujecie.

  Odpowiedz

 130. Eryk
  Gru 05, 2010 @ 03:10:18

  dziękuję Pani Krystal za odpowiedź i za fajną stronke do tłumaczenia tekstów 🙂

  Odpowiedz

 131. krystal28
  Gru 04, 2010 @ 15:37:00

  Panie Eryku, przekazy Ducha Ziemi przez Marka Kimmela ostatnio nie są czanelowane. Jednak sprawdzam jego stronę często i gdy pokaże się jakiś nowy ciekawy przekaz z tego Źródła na pewno przetłumaczę. Tak dużo wspaniałych przekazów, tak mało czasu 😉

  Lukhel, do tłumaczeń używam pomocnego programu: http://translate.google.com/#en|pl|
  Tłumaczy od razu cały tekst, który jednak wymaga gruntownej edycji. Spróbuj go użyć, na pewno wiele będziesz mógł zrozumieć.

  Odpowiedz

 132. Eryk
  Gru 04, 2010 @ 06:37:28

  Mam pytanie jeszcze do Pani Krystal czy będą jeszcze kiedyś zamieszczone przekazy na tej stronie od ducha ziemi bo bardzo mi sie podoba ten pierwszy co jest tutaj zamieszczony jest ich dużo tylko ze po angielsku troche szkoda :)bo naprawde budujący przekaz. 🙂

  Odpowiedz

 133. Eryk
  Gru 01, 2010 @ 00:32:22

  mam głęboką nadzieje ,ze w 2011 roku będa ogromne zmiany i rządy iluminatów juz w w nowym roku zakończą sie

  Odpowiedz

  • lukhel
   Gru 01, 2010 @ 01:09:16

   Ja też mam taką nadzieje powiem więcej ja coraz bardziej w to wierze .
   I już nie mogę sie doczekać kiedy bedze mógł poświęcić większość czasu rodzinie a nie pracy której nie lubię ,moje podejrzenia są takie że większość z nas nie lubi swojej pracy a pracują tylko po to by mieć na przeżycie i zapotrzebowanie swojego chciejstwa. gdy stary system legnie w gruzach to ludzie będą musieli sie przestawić psychicznie co zrobić z wolnym czasem ,podejrzewam że większość z małżeństw sie rozpadnie bo zauważą ,że nie potrafią z sobą spędzieć ani chwili ,ale to chyba dobrze!
   Od jakiegoś czasu obserwuje co dzieje się z naszą szkołą w mieście ,nie ma pieniędzy na nić ,cięcia zwolnienia to jakaś masakra ten system nauczania też sie wali tak jak budzen miasta nie ma pieniędzy ,już niektóre ulice są ciemne wyłączają lampy uliczne by przyoszczędzić.Mieszkam w miejscowości turystycznej i zauważyłem spadek wpływów z turystyki mniej ludzi, mniej wydają kasy ,kogo sie nie spytam mówił ,że jest kiepsko ,. Tak że dzieje sie ,po cichu system wali sie. Nawet gdzieś czytałem że 12% głosów ludzie oddali nieważnych (chodzi o obecne wybory na burmistrzów itp.)Tak że widać niezadowolenie ludzi.

   Odpowiedz

 134. allright
  List 30, 2010 @ 13:31:17

  Jak dobrze być świadomym tego co się dzieje…strach odchodzi do lamusa

  Odpowiedz

 135. Megathron
  List 23, 2010 @ 10:42:43

  Illuminati jak widać nie sieją gruszek w popiele. Co powiedziecie o ataku Korei Północnej na Południową? Zakończy się to eskalacją?

  Odpowiedz

 136. Eryk
  List 20, 2010 @ 00:03:36

  my również Cie witamy agagirl 🙂 fajnie ze jest nas coraz więcej 😉

  Odpowiedz

 137. Agagirl
  List 19, 2010 @ 17:04:58

  Witam Wszystkich,
  właściwie nie mam nic szczególnego do powiedzenia, oprócz tego, że ogromnie się cieszę, że tu trafiłam!!! 🙂 Codziennie od 2 miesięcy czytam wszystko co jest na tej stronie i cieszę się OGROMNIE, że są inni, którzy czują to co ja :)))) To wspaniałe uczucie móc czytać tyle pozytywnej energii i ją odczuwać! Ta strona jest „światełkiem” w moim życiu, które odbieram inaczej niż większość otaczających mnie osób.
  Pozdrawiam Wszystkich i obdarzam moją miłością.

  Odpowiedz

 138. allright
  List 18, 2010 @ 05:07:38

  Jak cudownie,że do nas dołączyłaś Pau…ja również jestem od niedawna i czuję pozytywną energię która nas tutaj łączy…pozdrawiam Wszystkich

  Odpowiedz

 139. Eryk
  List 18, 2010 @ 04:49:17

  ja też Cie witam Pau 🙂 dobrze że tu trafiłaś :)pozdrawiam

  Odpowiedz

 140. pau
  List 18, 2010 @ 04:32:06

  witam wszystkich, bardzo się cieszę że tu trafiłam (pierwszy raz musiałam czaytać do późnej nocy tak się wciągnęłam) od dawna medytuję i mam świadome sny a od czasu kiedy byłam na warsztatach o kalendarzu Majów i 2012 roku ten temat stał mi się wyjątkowo bliski a teraz dzięki Wam nabiera coraz bardziej realnych i konkretnych kształtów 🙂 dziękuje i pozdrawiam !

  Odpowiedz

 141. Eryk
  List 17, 2010 @ 11:39:06

  na wzniesienie nie ma jakiejs specjalnej receptury tylko byc otwartym na nowe i przyjmować światło tylko tyle wystarczy 🙂 reszta sie sama dokona.Kochani jesli was interesuje ta strona i te przekazy tu zawarte jesli przyjmujecie to z miłością to juz jesteście na dobrej drodze do wzniesienia 🙂 takze powodzenia 🙂

  Odpowiedz

 142. Damciu90
  List 17, 2010 @ 08:29:19

  Lukhel napisz do mnie podaje ci meil Damciu90@wp.pl
  Aha Eryku ty też możesz napisać mam dużo do przekazania wam odpowiedzi na wzniesienie:):)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

 143. Eryk
  List 17, 2010 @ 00:04:50

  aha i dziękuję Damciu za miłe słowa przeczytałęm rano i aż dostałęm energi na cały dzień 🙂 jeszcze dodam bo własnie przeczytałem komentarz lukhela, że ja też jestem odmieńcem w moim otoczeniu i w mojej rodzienie całkiem inaczej patrze na świat i tylko czekam aż ten system cały legnie w gruzach bo to juz przesada co sie dzieje na świecie Pozrowienia dla Wszystkich 🙂

  Odpowiedz

 144. Eryk
  List 16, 2010 @ 23:47:27

  wiesz Damciu jeszcze mam troche mętlik taki ale czuje ze nie jestem stąd czuje ogromną więź z istotami pozaziemskimi na pewno nie bez powodu. Sprawdzełem kiedys wahadełkiem i zapytałem kilka razy no i odpowiedz była własnie taka ze nie pochodze stąd 🙂

  Odpowiedz

 145. Damciu90
  List 16, 2010 @ 10:12:04

  Eryku jesteś z Plejad??? to ta sama cywilizacja co na Orionie ja jestem z Oriona z Aszun:)ja poprostu to już wiedzałem ale pozniej dałem zdjęcie do takiej pani ona jest bardzo rozwinięta wysoko i widzi statki kosmiczne i portale coś takiego i ona widzi Energie i mi powiedzała że jestem z Oriona:)i ja już to wcześniej czułem no ciesze się że ktoś taki napisał na stronie widać w tobie dużo światła i niech tak dalej bedzie wiecej światła ja czuje że ty jesteś z Plejad jesteś plejadaninem no dobrze to tyle:)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

 146. Damciu90
  List 16, 2010 @ 08:02:36

  lukhel mój kochany wzniesienie nie polega tylko na zdolnościach paranormalnych:) tylko żeby wybrać jaką droge chcesz wzniesienie bedziesz go miał akceptujesz pszybyszy z innych planet jesli tak to już cię czeka wzniesienie bo zakceptowałeś światło w taki sposób i sobie każdy dzien podwyższasz światło tym dłużej tym wiecej światła no i dobrze czasami sobie też po medytować w ciszy ja tak robie raz miałem takie sny ale troche i mi mineło i się nie załamuje lukhel nie jesteś niemowlakiem ty już właśnie się rozwijasz tylko nie wiesz o tym twoje ciało już się zmienia tak bedzie do 2012 i po 2012 cały proces nie wiadomo kiedy się zakonczy z ciałami no więc zobaczymy:)Damian Pozdrawiam cię lukhel 🙂

  Odpowiedz

 147. Eryk
  List 16, 2010 @ 07:08:37

  Przyjaciele kochani dobrze ze jest coraz więcej takich ludzi jak Wy z którymi można pogadac na temat rozwoju duchowego no i o tym wspaniałym wzniesienu do 4 tego wymiaru tez codziennie zaglądam na strone Krystal i wiele innych takich stronek gdy to czytam to po prostu chce sie życ i tylko czekam na ten wspaniały rok 2012 i na przybycie naszych braci i siostr z gwiazd 🙂 bo wiem że wtedy jeszcze więcej ludzi sie przebudzi Pozdrawiam Wszystkich 🙂

  Odpowiedz

 148. omega
  List 15, 2010 @ 10:03:03

  Baldwin!
  Jesteś na dobrej drodze ku Wzniesieniu – nie widzę bowiem większych przeszkód. Uważam, że sam możesz i powinieneś znaleźć dla siebie metodę, by się wznieść. Ja poniżej podałem jedną z nich, dla tych, których interesuje zasilenie szeregów GF. Zaprojektuj swoje sny aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wierzę, że je poznasz. Teraz coraz częściej ludzie będą mieć szansę na przejście w 4 wymiar, niemal codziennie. Do kwietnia 2011 dużą liczbę ludzi czeka to doświadczenie.

  Odpowiedz

  • Marian
   List 15, 2010 @ 11:44:59

   Ja mam prawie od 20 lat świadome sny . Te sny są rózne od podróży na inne planety do odwiedzin miejsc w których mam być .To jest coś wspaniałego .A najleprzy był ten sen w którym doznałem przejażdżki na piorunie w czasie burzy.Odczułem to tak jak jazda na rowerze z wielkiej góry,to było coś wspaniałego.I te sny świadome mam do tej pory.A bco do wzniesienia to jestem już dawno gotowy czekam na swoją kolej.Pozdrawiam

   Odpowiedz

   • Mariusz
    List 15, 2010 @ 11:55:27

    Czym według Was będzie Wzniesienie?

    Odpowiedz

   • lukhel
    List 15, 2010 @ 13:57:27

    czytając twoją opinie i innych tu na tej stronie mam wrażenie że jestem niemowlakiem bo ja chodzisz chce bardzo jakoś nie moge mniec takich snów i innych wspaniałośic jakie wy tu opisujecie ,jaka jest metoda na to by sie wznieść ??albo jak mieć świadome sny i jak je zapamiętać??
    pozdro

    Odpowiedz

    • Marian
     List 15, 2010 @ 14:36:34

     Drogi Lukhel.Trzeba mieć otwarty umysł i szczere serce.Swiadome sny przychodzą same ja na przykład nie miałem wypracowanej metody by mieć świadome sny .Swiadome sny zapisują się automatycznie bo są realne.Tak realne że prawie je dotykasz .Jak będziesz je miał to się nie lękaj tylko przyjmuj je z radością
     Pozdrawiam

    • lukhel
     List 15, 2010 @ 14:50:52

     łatwo powiedzieć ale na czym ta otwartość ma polegać ? myśle że jestem dobrym człowiekiem może przez tą dobroć troche naiwnym i czasem sie zdarza że ktoś mnie wykorzysta do swoich celów ale staram sie być pozytywnie nastawiony do świata ale nie zawsze to wychodzi siedzi we mnie troche zaborczości do ludzi ;/

    • Marian
     List 16, 2010 @ 00:42:49

     Masz takie same objawy co ja ja kiedyś miałem .Otwartość właśnie na tym polega by przyjmować otwarcie wszystko co jest nowe i dobre.Na złe toja się zamykałem w sobie i nie przyjmowałem tego .No i caszy mnie to że jesteś otwarty do ludzi 🙂

    • lukhel
     List 16, 2010 @ 12:22:43

     dzieki za odpowiedz wszystkim którzy odpisują na moje komentarze,ciesze sie że sa ludzie tacy jak wy ;D.
     Tak sie zastanawiam dla czego ja od małego dziecka mam wrażenie że nie pasuje do otoczenia jak bym stał z boku i obsrwowal ten chory świat. Pamietam jak byłem mały coś koło 6-8lat miałem czesto problemy przy zasypianiu gdy zamykałem oczy to świat mi wirował i jak otwierałem je to miałem wrarzenie jak bym w oczach miał zoom wszystko na co spojrzałem jakby sie powiększało dla tego musiałem co chwila zmieniać puknt widzenia pamiętam że to było dla mnie i moih rodziców coś bardzo dziwnego a dla mnie to nawet trałmatyczne przejścia były przewarznie trwało to kilkanaście minut do puki nie padłem z wyczerania płaczu i rozdygotania zawsze uciekałem do rodziców. później jak troche podrosłem to jakoś samo odchodziło starało sie ale nie dało rady mnąopanować ,Czy wiecie co to takiego? czy ktoś z was miał coś takiego?? kilka lat temu rozmawiałem z moim tatą i przypominaliśmy sobie te sytuacje to on mi powiedział że miał coś podobnego jak był dzieckiem. Pomóżcie mi znaleźć odpowiedz na to pytanie jak na razie nikt mi nie pomógł wyjaśnić tego czegoś ;/
     pozdrawiam wszystkich

    • allright
     List 16, 2010 @ 05:17:44

     Witaj Lukhel…podzielę się z Tobą odrobinką energii żeńskiej…dzisiaj nie jest czas na oczekiwania….tylko czas brania z obfitości…podczas medytacji pozwól odejść myślom, pozostań uważnym, dobrze zakotwiczonym w energii Matki Ziemi…i otwórz się na branie:))) Czystość intencji jest najważniejsza:))) pozdrawiam

 149. Baldwin
  List 15, 2010 @ 08:26:00

  Omega, jestem pod wrażeniem twojego komenta… I dziwne bo to się zbiegło z ostatnim zdarzeniem czyli wypasionym, długim doświadczeniem poza ciałem w LD – w sumie LD to świadomy sen, ale to i tak jest doświadczenie poza ciałem. Mniejsza zresztą o szczegóły, i tak wiecie o co chodzi. Mój tata co siedzi w rozwoju duchowym sam mi powiedział, że nie potrzeba mi się skupiać na pragnieniach jak np pieniądze czy nawet dziewczyny, ale właśnie na rozwoju duchowym, oraz na LD i w sumie jak na dzień dzisiejszy to wydaje się jedynym sensownym rozwiązaniem. Powiedz mi zatem a ktoś jak np ma te wspomniane świadome sny, jak ja chociażby, mógłby doświadczyć tego natychmiastowego wzniesienia? Gorąco prosiłbym o dalsze rozwinięcie tego co piszesz Omega, bo to jest arcyważne a z tego co sam piszesz masz już kontakt z tamtą stroną. W zasadzie ja dążę do oświecenia, nie powiem że pewne zasady buddyzmu nie są mi bliskie nie muszę osiągać pragnień, bo i tak nic z tego nie wyszło i nie wyjdzie – za duże blokersy mam w sobie, sztrumu też za bardzo nie ale za to mam mimo wszystko mam wiarę w siebie, w swoją boskość i że uda mi się wyjść poza niewolę, no i doskonałego nauczyciela, który mnie wspiera, więc nie jestem w tym wszystkim sam. 🙂

  Odpowiedz

 150. omega
  List 13, 2010 @ 06:00:14

  Nasi Bracia czekają teraz na decyzję i wolę przyłączenia się każdego do ich kolektywu. To gwarantuje niemal natychmiastowe Wzniesienie! Człowiek musi jednak wyrazić głęboką i szczerą wolę przyłączenia się bez wahania, żalu, strachu, przywiązania do tego, co ma i co go ciągnie w dół: materia i emocjonalne zależności. Niech myśli, że zasili Braterstwo Cywilizacji Galaktycznych swoją wiedzą, doświadczeniem i Światłem. Niechaj powierzy całego siebie woli Boga, by służyć dla Niego i przez Niego.

  Odpowiedz

 151. Dziadzio Jasio
  List 12, 2010 @ 09:36:06

  Po pierwsze podziękowania Krystal za piękną stronę i włożoną pracę i energię!!! Bardzo ładnie wibruje !!!!!Czytam , serce rośnie !!! zaglądam bardzo często i widać że „nasi” coraz bliżej !!!! Chyba już niedługo będziemy się witali ze znajomymi z tamtej strony !!! A taka strona i Twoja praca nas bardzo , bardzo przybliża, namaste Krystal lub po naszemu ; Twoje zdrowie !!! Tak trzymaj !!! (boskość we mnie pozdrawia boskość w Tobie )

  Odpowiedz

 152. Damciu90
  List 11, 2010 @ 03:48:03

  Nie moge się do czekać wiecej światła rzucają na naszej planecie osoby które się wcieliły z obcych cywilizacji i ludzie też;)Damian Pozdrawiam

  Odpowiedz

 153. hunter22
  List 09, 2010 @ 04:52:59

  No no, dobre, ale faktycznie energia, na tej planecie jest znów silna, mocna, matka natura po prostu przbiera na sile, czyli się budzi.
  Ludzkość, no może wszelkie życie na świecie, budzi się duchowo, a to sprowadza światło na planetę.

  Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d bloggers like this: