Aktualności, 1.11- 9.11

..

26 wrzesień, 2011.  Kontynuujemy negocjacje z „ciemnymi kapeluszami”.  W miarę jak zbliża się Wzniesienie w szybkim tempie, zaczynają oni zauważać jak energie was budzą, drodzy przyjaciele.  Widzą teraz, że nie będą w stanie już dłużej utrzymać was pod ich ścisłą kontrolą.  Niektórzy z nich są teraz bardziej skłonni robić układy z istotami światła na waszej planecie, aby zostać zaakceptowanymi w waszym nowo powstającym społeczeństwie.  Inni chcą opuścić Matkę Ziemię, ponieważ wiedzą teraz, że nie mają już żadnych nadziei w utrzymaniu was w dole i zapobieżeniu Wzniesienia.  Kilku ciemnych jeszcze trwa w zaprzeczeniu o aktualnej sytuacji, jednak ci wkrótce znajdą się sami i otoczeni przez światło.
Gdy ciemni zaczną się wycofywać, Ujawnienie wkrótce stanie się rzeczywistością. Wiele osób będzie w stanie szoku na wieść o wszystkim, co było przed nimi ukrywane.  Działania i tajemnice waszego rządu zaszokują ludzi o wiele więcej niż Ujawnienie inteligentnego życia w kosmosie.  To jest coś, co wszystkie dzieci wiedzą i że wszyscy będą mieć dużo mniej trudności w zaakceptowaniu tego niż początkowo przewidywano. Podczas, gdy wibracje oddalają waszą iluzję o was i o świecie, istnienie życia pozaziemskiego przyjdzie jako fait accompli (francuski: fakt dokonany) dla wielu na waszej planecie.  Ludzie będą mieli niewiele strachu przed nami.  Zamiast tego doświadczycie miłość i radość głęboko zakorzenioną w waszych sercach wobec siebie i wobec nas.
Wiele światła i radości zamanifestuje się na świecie w najbliższych tygodniach   (25.9.11 SaLuSa przez Laurę Tyco)
Potężne energie będą zwiększać szybkość i intensywność transformacji w ostatniej części tego roku (2011) (Plejadianka Oceanna 22.9.11)

10 wrzesień, 2011.  Działalność Iluminatów spada, gdy coraz więcej ich sługusów odchodzi z tej drogi ku dobru. Każdego dnia jest więcej tych, którzy nie chcą już dla nich pracować. Widzimy najwięcej oporu na te zmiany jednak u tych Iluminatów, którzy kontrolują podziemne obiekty porozrzucane po całym świecie.  Żyją na mniej lub bardziej ukryty sposób od wielu lat, coraz to bardziej odłączeni od powierzchni i coraz bardziej śmieli w swoim myśleniu, że są niezwyciężeni. To z tą grupą mamy największe trudności. Ci, którzy kontrolują wasze pieniądze na powierzchni mają więcej zdolności do rozsądku i okazali to w ostatnich latach, gdy coraz więcej koncesji jest robionych na drodze do Ujawnienia. (Gwiezdny Wędrowiec, 08.2011)

7 wrzesień, 2011.  Dwie istotne sprawy wychodzą na światło dzienne w waszych społeczeństwach. Po pierwsze, koncerny bankowe zrobiły konieczne wymiany  w ramach zmiany systemu monetarnego w nowym porządku. Grupy z pewnych krajów pertraktowały z Illuminati w tym zakresie i wymusiły koncesje wcześniej niż się spodziewaliśmy.  Po drugie, wojskowe ciemne ugrupowania z kilku krajów wydają się wypełniać ostatnie umowy, torując drogę dla bezpieczniejszych prób Ujawnienia niż te, które widzieliśmy w niedalekiej przeszłości.
Pragniemy podkreślić, że było wiele razy, gdzie okoliczności ulegały zmianie w przeszłości, wtedy gdy myśleliśmy, że wszystko szło do przodu według planu, tym samym opóźniając to co jest nieuniknione.  Nie możemy powiedzieć z pewnością, czy ten nowy postęp zagwarantuje Ujawnienie, na które czekamy.  Możemy tylko powiedzieć, ze następna szansa prezentuje się dla waszych przywódców, aby skorzystać z tego i posunąć sprawy do przodu. (Gwiezdny Wędrowiec 7.9.11)

21 lipiec, 2011.  Kolejne trzy do czterech miesięcy, są przeznaczone do otwarcia oczu i będziecie wiedzieć na pewno, że duże zmiany są w drodze.  Rok przyspiesza się i zanim się zorientujecie, nadejdzie magiczny rok 2012.  Więc przygotujcie się na zapięcie swoich pasów bezpieczeństwa i cieszcie się jazdą.  Możecie to widzieć jako dobre lub złe, tak jak chcecie, aby było, więc postrzegajcie cel, do którego dążycie, a nie sposób, w jaki jest osiągany.  Wszystko, co musicie wiedzieć jest to, że rezultatem będzie to wszystko, co zostało wam obiecane.  To będzie niesamowity czas z niespodzianką po niespodziance i celebracje zaczną się odbywać.  (SaLuSa 20.7.11)

10 lipiec, 2011.  To jest Gra Końcowa.  Nie mogą wprowadzić i nie uda im się z NWO (Nowy Porządek Świata)……  wkrótce będzie więcej niż wystarczająco pieniędzy.  Jest to już w ręku…. Pieniądze będą dostępne dla tych, którzy ich potrzebują: są już przygotowane i wkrótce będą dostępne.  Wielu pracuje nad tym za kulisami, gotowi do kroku naprzód.  Przebudzenie musi być umieszczone przed wszystkim innym.  Ci, którzy będą to kwestionować, będą usunięci.  Nasza praca będzie zakończona, gdy prawda będzie przywrócona i wszystko to, co zostało splądrowane podczas wojen zostanie zwrócone, a restytucja będzie przestrzegana na porządku dziennym.  Nikt nie ma prawa brać od innego tego, co nie jest prawnie jego.  Pokój przyjdzie do wszystkich ludzi.  Korupcja skończy się – nie będzie miejsca dla nieuczciwych do ukrycia się.  Wszystkie długi zostaną anulowane, z dnia na dzień, gdy skorumpowany system bankowy będzie zastąpiony. (Monty Keen 3.7.11)

16 czerwiec, 2011.   UFO „odpowiada” na pytania i komentarze filmujących w Teksasie 4 czerwca.  Błysk pojawia się na: Hej, dziękujemy, kochamy was, czujemy miłość, cudownie, nagle bum, czy jestescie Syriuszami?  Wy osądźcie, czy jest to prawdziwe.  Dziękuję Marzenko za udostępnienie!

8 czerwiec, 2011.  David Martines odkrył budowlę na Marsie używając Google Mars.  Tajemnice NASA wychodzą powoli na jaw.  Dla ciekawostki, wszystkie budowle na sztucznej satelicie, księżyc są po ciemnej jego stronie, dlatego są niewidoczne.  Satelita jest w taki sposób skonstruowana, że się nie obraca wokół własnej osi.

24 maj, 2011.  UFO nad Teksasem w tym roku.  Dziękuję Tomku za link

8 maj, 2011.   Obserwator prosi cierpliwie Braci Kosmicznych o komunikację, o danie znaku,  odpowiedz przyszła w 3:20, miał już to doświadczenie wcześniej, jednak wtedy nie filmował. Wy oceńcie, czy jest to prawdziwe.

11 kwiecień, 2011. NASA ma absolutny dowód życia na niektórych planetach w waszym systemie słonecznym, ale nadal dokłada wszelkich starań, aby to tuszować.  Ich wyprawy na Mars i Księżyc ujawniły tak wiele ewidencji o wcześniejszych cywilizacjach, ale ukrywają fotograficzne dowody lub zmieniają filmy, aby zachować te tajemnice dla siebie. Macie prawo wiedzieć o takiej działalności i my ujawnimy te ukryte prawdy po naszym otwartym kontakcie.

Dualizm nigdy nie był prosty, ale wkrótce będziecie w stanie uświadomić sobie, że koniec jest wyraźnie widoczny.  Wszystkie niezbędne, główne zmiany będą posuwać się do przodu i ostatnie resztki kontroli Illuminati znikną.  Więc jeszcze raz powtórzymy, że wszystko jest dobrze, ponieważ wasze zwycięstwo jest zapewnione. SaLuSa 8/4/11

Bliski Wschód był centralnym punktem od wielu lat i był kluczem do waszej przyszłości.  Mógłby z łatwością spowodować sytuację, która doprowadziłaby do następnej wojny światowej.  Zostało to odżegnane z naszą pomocą poprzez zapobiegniecie małych konfrontacji, które potencjalnie mogły doprowadzić do  światowej wojny z użyciem broni jądrowej.  To dlatego, że mamy boską autoryzację do interweniowania w takich okolicznościach, aby eskalacja nie miała miejsca.  Po nadchodzących zmianach w rządach, cały świat będzie bezpieczniejszym miejscem i to przyspieszy nasz kontakt z wami.  Panowanie ciemnych nad wami się kończy.  Stali się oni obecnie bardziej chaotyczni, a nawet rozpaczliwi, gdy ich moc została poważnie osłabiona i to bez odwrotu. Jednak trzeba być ostrożnym, ponieważ w takich sytuacjach stają się bardziej niebezpieczni, szukając wyjścia z tej sytuacji.  Proponowaliśmy wielokrotnie rozwiązania, ale dopiero teraz widzą, że nie mają już  wielu opcji.  Muszą opuścić swoje stanowiska władzy i w tym nie mają wyboru.  Jest teraz czas dla tych ze Światła do przejęcia władzy i poprowadzenia was w tej ostatecznej podroży do wolności.
Największe zmiany to te, co będą się  działy w was, a już wielu z was rejestruje nowe poziomy świadomości. SaLuSa 6/4/11

Uwierzcie nam, kiedy mówimy, że sprawy poruszają się do przodu bardzo dobrze i praca, którą w to włożyliśmy zaczyna przynosić rezultaty.  Cokolwiek się stanie będziecie gotowi na koniec czasów i nic nie może powstrzymać zamknięcia cyklu dualizmu.  Nie musicie przechodzić przez czyściec, aby się Wznieść, ale jest jasne, że wasze doświadczenia od jednej duszy do drugiej będą się znacznie różnić.  Większość łatwo przejdzie do Nowego Wieku i z naszej strony zrobimy to przejście dla was tak szybko jak to tylko możliwe. Widzicie szybkie zmiany na Bliskim Wschodzie, a jednocześnie to co dzieje się na Zachodzie, również przechodzi czas testów.  Tam też będą musiały zajść zmiany i wiele się wydarzy po politycznych reformach.  W waszych sercach wiecie, że wszystkie przyszłe zmiany muszą być oparte na tym co jest najlepsze dla wszystkich.  Oznacza to strukturę, która jest zbudowana na miłości i świetle. SaLuSa, 4/4/11

26 marzec, 2011. Widzimy ruchy podejmowane na Ziemi przez naszych sojuszników, które wskazują na pewne możliwości wyników w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Nie możemy powiedzieć nic więcej gdyż wynik jest zależny od tych, nad którymi nie mamy kontroli, chociaż nasza władza ma moc daną nam przez Wyższą Radę Światła. SaLuSa 25/3/11 (domyślam się, że może to mieć związek z uwolnieniem globalnego funduszu – Krystal)

Rozmawiajcie z innymi o konieczności zmian i wielkich korzyściach, jakie one przyniosą. Będą pogłoski o katastroficznych wydarzeniach, gdyż ciemni będą grać na ludzkim strachu, ale zapewniajcie ich, że są one przeznaczone na odwrócenie uwagi od prawdy. Wszystko zostało przewidziane i zaaranżowane w taki sposób, że ich wpływ będzie ograniczony. Jeśli macie wątpliwości, pamiętajcie, że człowiek mógł zniszczyć Ziemię  więcej niż jeden raz w ubiegłym stuleciu, a jednak do tego nie doszło.
Pokój przyjdzie na Ziemię, więc nie czujcie się przygnębieni, jeśli przez jakiś czas ciemni są w stanie opierać się zmianom, jest to tylko tymczasowy opór.  Wyższe energie zasiane na Ziemi są tak potężne, że przeistoczą one mniejsze energie. To uniemożliwi, aby ciemni dokonywali więcej intryg i wkrótce będą oni pozbawieni mocy. Wtedy będziemy mogli rozpocząć wiele naszych projektów, aby podnieść Ziemię i ludzi.
Zmartwienie o pieniądze okupuje wielu umysłów, ale nawet i to zniknie z czasem gdy długi będą ​​odpuszczone, a bogactwo rozpowszechnione w bardziej sprawiedliwy sposób. Czy możecie wyobrazić sobie ulgę, kiedy ludzie zaczną ponownie nie tylko z czystym arkuszem , ale też z korzyścią bycia sfinansowanymi jeszcze raz.  To będzie tylko jeden krok w kierunku nowego społeczeństwa, która skoncentruje się na dzieleniu się i pracy na rzecz wspólnego dobra. SaLuSa 18/3/11

Nowy świat nadchodzi i ten nowy świat będzie bardzo, bardzo różnił się od życia jakie jest dzisiaj.  Nastąpi wiele zmian w życiu i będzie też redukcja populacji, nie będzie łatwo, w miarę zbliżania się roku 2012 i do końca 2012 roku.  Ludzie, którzy będą mieli najłatwiejsze życie to ci, którzy mają świadomość chrystusową.  Będzie się od was oczekiwać, abyscie żyli z intuicją coraz bardziej, gdy czas będzie się coraz bardziej zbliżał do roku 2012.
Będą ogromne zmiany magnetyczne; ta planeta nie będzie taka sama po roku 2012.
Będziecie coraz mniej dualistyczni i bardziej holistyczni, a to jest dokładnie to co dla was chcemy.  Kiedy magnetyczne przesunięcia staną się na Ziemi, a jeden z większych otrzymacie około września 2012 r., rozpocznie się uwalnianie wszystkich negatywności w organizmie i to może być bardzo niebezpieczne dla ludzi bardzo negatywnych, dla ludzi, którzy nie zrobili pracy nad sobą.
Kryon 14/2/11

16 marzec, 2011. Teraz nadszedł czas zakończeń na waszej Ziemi: Stwórca, w jego Bożej miłości, nie pozwoli na więcej dewastacji spowodowanych przez ludzi,  którzy dopuszczają się do skrajności. My z Sił Światła wykorzystujemy wszelkie możliwe środki nam dostępne, aby wyjść poza paradygmat oparty na dwoistości koncentrując na tym, co jest harmoniczną jednością.

Choć rzeczywiście, przyczyny tsunami i trzęsienia ziemi staną się przedmiotem debaty przez wielu, niech to będzie jasno zrozumiane, że nie było to dziełem Matki Ziemi tym razem. Nie miała wymogu, aby spowodować takie spustoszenie, jak to miało miejsce na wyspach Japonii. Ci z agendą panowania na waszej Ziemi, spowodowali to wydarzenie z zamiarem wyrządzenia jeszcze większych zniszczeń, które zostały zmniejszone w pewnym stopniu, przez tych, co w obecnym czasie chronią Ziemię przed jej absolutnym zniszczeniem. Podobnie, promieniowanie byłoby dużo większe, jeśli ich plany udałyby się w pełni … taka jest nasza służba dla was ze sfer Przewodników, Aniołów, Galaktycznej Federacji Światła i więcej. (Takeli: Uriaté i Iliaté 16.3.11)

13 marzec, 2012. Dostałam wiadomość, że zmiany na Ziemi ulegną przyspieszeniu podczas tej 9-tej fali, która potrwa do 28 października 2011. Proszę was nie poddawajcie się strachowi, ale uświadomcie sobie, że my jako ludzie jesteśmy przetwornikiem pracując z energią słońca i ziemi, wnosząc te wyższe częstotliwości i gruntując je na płaszczyźnie ziemi. Jest to część współtwórczego procesu. Ta zmiana jest przede wszystkim procesem duchowym, czy to tak nazywasz, czy nie.  Chodzi tu o przybycie do naszego autentycznego miejsca i wszechświat wzywa nas, aby się przebudzić i zacząć się angażować  w ten proces teraz.  Pamiętaj więc, aby gruntować stabilizujące filary światła tam, gdzie jesteś, a także wysyłać je do regionów, które potrzebują dodatkowej pomocy.  Utrzymuj swoje fizyczne i energetyczne ciało tak czyste jak to tylko jest możliwe i swoje myśli też.  Spróbuj odpuścić wszystkie stare porachunki i emocjonalny bagaż, który może masz jeszcze w obecnym czasie. (11.3.11, Przewodnicy Annette)

Ten rok otworzy wiele możliwości dla tych, którzy pragną przyczynić się do ruchu na rzecz pokoju na Ziemi, lub dla tych, którzy pragną wziąć udział w odbudowie Matki Ziemi do jej nieskazitelnego stanu. Wiemy, że wielu z was chce w jakiś sposób pomóc, i zapewniamy, ze wasza oferta będzie zauważona…. Jest teraz burza przed ciszą i wymagane jest, aby tak wielu z was, jak to możliwe, przetrwało ten czas bez odrywania wzroku od celu ostatecznego.  Rozproszeń jest wiele, i ciemni nie wycofają się, aż dopóki nie dostaną ultimatum…. Bądźcie wyciszeni, podczas, gdy wydarzenia będą postępować na Ziemi, czasami będzie wydawać się dość niepokojąco, ale wiedzcie, że nic nie trwa zbyt długo …. Ujawnienie otworzy drzwi do pierwszego kontaktu z wami.  W krótkim czasie ustanowimy światowy system łączności.  Będziecie wiedzieć o naszych planach, ponieważ chcemy, abyscie byli częścią tego, co się będzie dziać.  Wykonujemy o wiele więcej działań, niż jesteście tego świadomi, ale z konieczności trzymamy szczegóły dla siebie.  Jednak na przykład, słyszeliscie o naszych operacjach, aby pokazać, że traktujemy serio nasze rozkazy dla waszych rządów, że broń jądrowa nie może być użyta.  Udowodniliśmy, że możemy w każdej chwili wyłączyć głowice rakiet w wojskowych bazach …..  Ewentualnie będziemy znani na całym świecie, a wy będziecie mieć zabawę próbując zidentyfikować cywilizacyjne powiązania z ogromną liczbą statków, które będą widoczne.  Mniejsze statki skautowe będą regularnie widoczne na waszym niebie, ponieważ te są specjalnie używane do podróżowania w waszej atmosferze. (SaLuSa 11.3.11)

….te materiały radioaktywne, pozostałyby na tysiąclecia w podłożu gruntowym całej planety, gdybyśmy nie usuwali tych pozostałości i przenosili je do naszego matczynego statku kosmicznego, gdzie używamy technologię w celu zneutralizowania i przemienia ich do niepowodujących zanieczyszczeń elementów, poniewaz jest możliwe, aby zniszczyć je całkowicie. Mogą one być przekształcone, ale nie zniszczone, jak wasi ziemscy naukowcy dobrze wiedzą. (Sohin se statku Alfa, 6.3.11)

4 Marzec, 2011. Daliśmy instrukcje naszym kontaktom i personelowi dyplomatycznemu, aby było jasne, że dalsze opóźnienia nie są zalecane…… Jesteśmy zaangażowani w te zmiany i ostrzegamy różne rządy, że już nie będziemy tolerować status quo, gdy dojdzie do pewnych terminów.  Nasza przewaga technologiczna została zaprezentowana reżimom na tyle, aby udowodnić, że mamy na myśli poważny biznes ….
Do tej pory używaliśmy aksamitnych rękawiczek w kontaktach z nimi.  Oczywiście, takie podejście doprowadziło nas niedaleko.  Następnym etapem było usunięcie niektórych z ich cennych majątków, ta akcja spowodowała, ze usiedli prosto i zwrócili swoją uwagę.  Jednak nawet ta taktyka nie poruszyła ich. Następnym krokiem więc były uprowadzenia i to faktycznie zwiększyło ich baczność!  Obiecaliśmy więcej tego samego i zrobiliśmy wrażenie na wszystkich bez wyjątku, że nasze kompetencje wykraczają daleko poza ich. Ta eskalacja dowodów naszej stanowczości wywołała spotkania nadzwyczajne ciemnej rady rządzącej, ale to spowodowało tylko drobne ustępstwa z ich strony.  Dlatego zostaliśmy zmuszeni, aby zorganizować kilka wypadów i zneutralizować technologie tajnych rządów na szeroką skalę. To w końcu naprawdę przykuło ich uwagę! (przychodzi mi tu na myśl  technologia teleportacji, która umożliwiłaby ucieczkę ciemnych z Ziemi po planowanym zniszczeniu życia – Krystal). (Sheldan Nidle, Duchowa Hierarchia,  1/3/11)

….Możliwe jest, iż będzie miało miejsce wiele rzeczy w stosunkowo krótkim odstępie czasu. Sprawy zmieniają się na waszą korzyść i z pewnością będzie to rok pełen niespodzianek, które z nadmiarem zrekompensują te niemile widziane.  Oczywiście będą wstrząsy, lecz taka jest cena wolności.  Koncentrujcie się na korzyściach …. Obserwujemy was i jesteśmy aktywni wszędzie gdzie możemy pomóc w łagodzeniu sytuacji. (SaLuSa 28/2/11)

Więc jak widać, ostatnie wydarzenia są początkiem wielu, które czekają na wasze przywitanie.  Matka Ziemia rozpoczyna swoje oczyszczenie i nieuniknione będą z tego powodu wstrząsy w niektórych krajach, ale jak zawsze przypominamy, że pracujemy nad ich zmniejszeniem.  W dalszej perspektywie możemy się bardziej zaangażować i pomoże to w uniknięciu całkowitych klęsk. Wasza historia wykazuje, że one wcale nie są nietypowe, ponieważ Ziemia stale się zmienia i zawsze to  robiła.  Jeśli mieszkasz w strefach zagrożenia oczekuj problemu i odpowiednio się przygotuj.  To jest po prostu rozsądna rada, nie przeznaczona, aby cię przestraszyć.
W sumie można się spodziewać coraz więcej aktywności, a zwłaszcza w drugiej połowie roku.   Po tym, wydarzenia staną się łagodniejsze i nie tak zmienne i wtedy doświadczycie pierwszego smaku, jak to jest przejść do wyższych wibracji.  Do tego czasu wasz poziom świadomości również się podniesie i piękna energia powiększy się na Ziemi. (Salusa 23/2/11)

W rzeczywistości istnieje kilka możliwych ogłoszeń, które są niemal gotowe do ujawnienia ……… Wierzcie nam, kiedy mówimy, że ciemni są w pełni świadomi Wzniesienia i dokładają wszelkich starań najlepszych i najgorszych, aby was od tego powstrzymać.  Z każdą duszą zwracającą się do Światła, tracą swoją kontrolę i wiedzcie, że nie mogą oni spełnić swojego planu całkowitej dominacji nad światem i jego ludności ……….  Internet jest waszym źródłem informacji w dużej mierze zgodnym z prawdą i czekamy na ten dzień, który nadchodzi, gdy media będą w stanie swobodnie i zgodnie z prawdą zdawać sprawę z wydarzeń.  Komunikacja jest jednym z obszarów,o którym będziemy mówić i ułatwimy wam wszystkim kontaktowanie się ze sobą niezależnie od tego, gdzie jesteście na świecie.  Ewentualnie rozwiniecie się do naszych poziomów telepatycznego kontaktu, a niektórzy z was zaczynają tego doświadczać zupełnie normalnie.  Nowy Człowiek będzie nie do poznania, nie tyle z wyglądu lecz ze swoich możliwości w związku ze staniem się Galaktyczną Istotą………… Mówiąc, że opuszczacie piekło dla nieba nie jest przesadą, choć zupełnie żadne z nich nie istnieje tak  jak sugerują wasze religijne nauki. Tak, wyższe wymiary są niebiańskie i stanem błogości i szczęściem absolutnym.  Życie jest ciągłym radosnym doświadczeniem i istnieje harmonia między wszystkimi formami życia.  Wszystko jest piękne bez  bestii……. Niektórzy ludzie już mówią do swoich roślin i zwierząt, ale niewielu słyszy ich odpowiedzi, ale będą oni w stanie słyszeć będąc w wyższych wymiarach.
(SaLuSa 14/2/11)

14 luty, 2011. „Gdy wszystko we wszechświecie ulega przyspieszeniu, głowy będą się kręcić podczas gdy znaczące wydarzenia będą się działy jedno po drugim, a co bardziej prawdopodobne, jednocześnie. Widząc swoje postrzępione szczątki wpływów dobiegających końca, Iluminaci będą próbowali przekonać ludzkość, że prawdy, które będą wychodzić na wierzch są niemożliwe i skandaliczne (…) Wiedząc, że wszystkie niejasności i zamieszania są zapowiedzią wyjścia Ziemi z trzeciej gęstości, Świetlni Pracownicy są idealnie przygotowani do przetrzymania nadchodzących miesięcy i pomocy tym, którzy będą zagubieni. (….) Chociaż nowe systemy i kierownictwo posiadające wiedzę i uczciwość są gotowe, zwrot od starego do nowego nie może podążać z imponującą prędkością. Finansowe sieci Illuminati muszą być całkowicie zlikwidowane,tak aby  przejście do systemu walutowego opartego na metalach szlachetnych mogło być pokierowane tak gładko jak to tylko możliwe. Rozporządzenia, aby zapobiec „biznesowi jak zwykle ” w bankowości i instytucjach kredytowych muszą być wprowadzone wraz z wyrównaniem wartości walut narodowych.

(….) Międzynarodowe korporacje, które kontrolowały rządy muszą być prawnie ograniczone, ich taktyka lobbingu zakończona i luki podatkowe zamknięte.  Zadłużenia narodowe poniesione przebiegłymi metodami – przejmowanie zasobów przez obcych kapitalistów i zagraniczna pieniężna pomoc przechwycona przez elitę zamiast skierowana na budowę i odbudowę infrastruktury kraju zostaną unieważnione, gdy mężczyźni i kobiety z duchową i moralną integralnością będą u władzy, i wlew funduszy i innej pomocy zakończy nędzne warunki życia.  Sprawiedliwe podstawy dla opodatkowania osób prywatnych i przedsiębiorstw muszą być wniesione z powrotem i zapewnienie powrotu uchodźców do swoich krajów,  warunków mieszkaniowych dla bezdomnych i naprawy sytuacji zabierania nieruchomości z powodu niepłatności. (Mateusz 13/2/11)

(O tajemnicy fatimskiej)  „Moja wiadomość z Fatimy została wstrzymana. To było poważne ostrzeżenie dla kościołów, aby zaprzestały gromadzenie bogactwa kosztem swoich wiernych, aby zakończyły wszystkie swoje ciemne postępowania dewiacyjne i aby zaczęły iść w kierunku, dla których zostały założone. Kościoły zostały założone do pomocy chorym, bezdomnym, oraz do asystowania każdemu człowiekowi w jego osobistym łączeniu się z Bogiem. I wystosowałam również poważne ostrzeżenie, co się stanie, gdy oni i inni nie przyjmą bardziej duchowej ścieżki życia w harmonii pomiędzy sobą i ich otoczeniem”. (Matka Maria przez Jamesa Gilliland 9/2/11)

31 styczeń, 2001. UFO nad Jerozolimą 28/1/11.  Jest więcej filmików na YT.  Nie jestem ekspertem od UFO, publikuje tylko to co wydaje się wiarygodne.  Wy oceniajcie prawdziwość.

oto jeszcze jeden filmik w zwolnionym tempie


27 styczeń, 2011. Całkowicie zaspokoimy wasze potrzeby i to dla całej populacji. Nie mamy tak jak wy problemów z produkcją na masową skalę a nasze źródło jest niewyczerpane… Chcemy uporać się z ubóstwem i potrzebami, które przywrócą nieco godności w waszym życiu oraz uczynią was samowystarczalnymi.  Mamy wiele specjalistycznych grup, które są doświadczone i posiadają odpowiednie umiejętności, aby poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi wymaganiami. Z zanieczyszczeniem środowiska poradzimy sobie w przeciągu tygodni, nie miesięcy i jest to obszar dla nas priorytetowy.  Zdrowie i dostatek stopniowo powrócą, a doświadczane przez was obecnie braki znikną, by już nigdy więcej się nie pojawić. (SaLuSa 17/1/11)

Uczucie radości i szczęścia, mocno teraz ogarnia wasze serca i emocjonalne ciała i będzie wam o wiele łatwiej utrzymać pozytywny nastrój z gracją i łatwością bez poczucia borykania się jak doświadczaliście to wcześniej. (Hilarion przez Marlene Swetlishoff, 16/1/2011)

W 2011 będzie dużo chaosu.  Będzie dużo dekonstrukcji w świecie.  Macie ptaki spadające z nieba, ryby umierające w wodzie i to będzie dalej kontynuowane.  Wiele gatunków opuści Ziemię. Cóż, są gatunki, które przetrwały na Ziemi przez eony czasu i były one częścią energii Gai, spełniając swój cel w utrzymywaniu równowagi energetycznej.  Ich czas minął i podjęły one teraz decyzję, aby odejść, a co jest ważniejsze, zrobią miejsce dla nowych gatunków.

Zaczniecie widzieć światła na niebie i w dzień i w nocy.  Nie będzie to wyglądało jak światła statków kosmicznych.  Nie będą to małe poruszające się obiekty na niebie, ale światła rozświecające niebo.  Już było kilka przykładów tych świateł, ale nie były to  Północne Światła. Będą wyglądać inaczej. Będą to wiązki światła, które pojawia się w różnym czasie, w różnych miejscach.   Będą tacy, którzy będą mówić, że to początek końca świata; Apokalipsa. Zaczną  mówić, ze to różne konspiracje, abyście po prostu, rozumieli, że to jest to. Ale będzie to częścią nadchodzącej Nowej Energii. (Adamus przez Geoffrey Hoppe,  8/1/11)  Czy Adamus mówi tu o tych samych światłach co Federacja Światła przez Blossom Goodchild? Tak myślę 🙂

Pozytywni kosmici powiedzieli indyjskiemu rządowi, ze zamierzają otwarcie ujawnić się ludzkości w grudniu przyszłego roku.  Jesteśmy w końcu już wystarczająco blisko tego wydarzenia, ze „Kierownictwo” pozwala kosmitom na trochę robienia porządków. (David Wilcock, 17/1/11)

96 komentarzy (+add yours?)

 1. Ola
  Lip 11, 2011 @ 08:33:49

  Odpowiedz

 2. Adam Onenessis
  Czer 26, 2011 @ 05:22:19

  Odpowiedz

 3. anerlam
  Czer 10, 2011 @ 23:29:19

  Przez moment dałam się wciągnąć w pułapkę nienawiści do tzw,.Iluminati,a przecież to tacy sami ludzie jak my, ale na innym odcinku swojej DROGI.
  Nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko jest właściwe, a odejdzie kiedy przestaniemy się tym zajmować, tam gdzie nasza uwaga tam i nasz energia.
  Czy jesteśmy aż tacy cudowni za jakich się uważamy, czy nie złościmy się , oceniamy innych (Iluminaci nazywani są ciemnymi, to ocena), większość komentarzy jest oceniająca. Wszystkie odpowiedzi mamy w sobie, wystarczy zadać pytanie, a prędzej czy później ją otrzymamy. Czy znamy swoje ciało, czy wiemy jak wpływa na nas to co jemy, to co myślimy?
  Zajmijmy się sobą i tylko sobą, zmieniając siebie zmienimy świat, przecież to już powszechnie znana wiedza.
  Zajmijmy się naszym stosunkiem przede wszystkim do siebie,do ludzi i świata.
  Dajmy prawo wszystkiemu być takie jakie jest i doświadczać tego co ma do ” przerobienia”.
  W swoim jednym zapamiętanym życiu( w teraz) robiłam różne rzeczy, ale zmieniłam się i nie chciałabym być tak surowo oceniana, bo przedtem nie wiedziałam tego wszystkiego co teraz wiem. Sama rozpoznałam dualizm, miłość bywa mordercza i uskrzydlająca, nasze dobre chęci bywają trujące dla innych.
  Czytam te przekazy, ale coraz bardziej czuję , że jest to wszystko zagmatwane i w końcu nie wiem co jest prawdziwe.
  Czytałam o HAARP, ponoć można tym „ustrojstwem” spowodować, że będziemy słyszeć głosy, więc to co słyszą odbierający przekazy jest kłamstwem, czy to kłamstwo chce nas odsunąć od prawdy?
  Czytałam, że mamy zamontowane jakieś urządzenie na splocie słonecznym , które zmienia nasze emocje, więc czy moja intuicja jest moja ?
  Czytałam również o fałszywych prorokach, więc idzie oszaleć w tym zamęcie informacji.
  Postanowiłam skupić się tylko i wyłącznie nad tym , co mówię, myślę, postanowiłam poznać schematy swojego umysłu, ale najbardziej postanowiłam, nigdy nikogo nie oceniać , bo nie jestem i nie chcę być taka. Daję prawo do bycia na Ziemi każdemu i przerobienia swoich lekcji na swój własny sposób. wszyscy jesteśmy połączeni więc Iluminati są tu tylko dlatego, że jakaś część nas tego potrzebuje do własnych doświadczeń.
  Dla mnie są lustrem i pokazują jak nie postępować.
  Wszystko wokół traktuję jak wielkie lustro i nie czepiam się już nikogo i niczego, rozpoznaję i naprawiam wewnątrz samej siebie.
  Dużo pisze się o bezwarunkowej miłości , ale czy wiemy jak naprawdę to działa?
  Kochamy wszystko co jest i jakie jest bez żadnych warunków, kochamy , bo mamy czystą miłość w sercu .
  Z wielkim szacunkiem do wszelkiego życia na Ziemi pozdrawiam M.

  Odpowiedz

 4. Mirek71
  Maj 16, 2011 @ 02:33:20

  Wczoraj tak po godzinie 12 w nocy zanim położyłem się spać stanąłem przed oknem i patrzyłem w gwiaździste, bezchmurne niebo wzywając w myślach: „Drodzy bracia z kosmosu, pokażcie mi jakiś znak! Pokażcie mi że istniejecie!”. Po około pięciu minutach takiego zwracania się, kiedy już zniechęcałem się brakiem odpowiedzi z ich strony, nagle na niebie, pojawił się wyraźny biały świetlisty płomień opadający pionowo w dół, po czym nagle znikł. 🙂

  Odpowiedz

 5. Adam Onenessis
  Maj 14, 2011 @ 06:33:22

  Tak faktycznie , nad moim miastem sypią już 5 dzień, a smugi są wymazywane.
  Na pewno nie są to naturalne zdarzenia.

  Odpowiedz

  • Biały Mag
   Maj 15, 2011 @ 09:00:00

   Z obecnej wiedzy jaką posiadam to wyjaśnienie tego zjawiska jest takie, iż planeta wibruje na większych częstotliwościach, w których szkodliwe działania nie mogą istnieć.

   Odpowiedz

 6. Biały Mag
  Maj 10, 2011 @ 12:08:31

  Ja prosiłem wczoraj konfederacje o jakiś znak. Prosiłem ich i flash light a myślałem o tym filmiku, z czego wynik był taki, że wpierw ujrzałem światło lecące z południa na północ, które zwiększyło intensywność swojego światła troszeczkę a potem zmniejszyło i poleciało dalej. Dostrzegłem jeszcze później błysk światła „flash light” kątem oka, gdyż spoglądałem wtenczas gdzieś w dół. Potem jeszcze widziałem świecąca kulkę przemieszczającą się w jakimś kierunku. Ja teraz czekam na znak, który da mi 200% pewność że to STO.

  A dzisiaj zauważyłem, że chemistrails po lecącym samolocie wygląda jakby ktoś ją gumką w pewnych odcinkach wygumkował. Oraz po pewnym czasie wszystkie ślady po chemistrails zniknęły, albo ja jestem ślepy. 🙂 Wiecie dlaczego tak się stało?

  Odpowiedz

 7. Adam Onenessis
  Maj 10, 2011 @ 11:35:17

  Witam ponownie,

  Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

 8. Gogol
  Maj 08, 2011 @ 13:47:36

  Ten film jest 100 procent prawdziwy bo sam wielokrotnie widziałem takie same światła statków Braci z Kosmosu
  Pozdrawiam
  🙂

  Odpowiedz

 9. Dariusz Em :)
  Kwi 14, 2011 @ 23:24:20

  Witaj Krystal

  Muszę Ciebie zmartwić ufo nad Hawajami nie jest oryginalne, jest robione w flight simulator fx. Tu masz link do tego video http://www.youtube.com/watch?v=KJuKkiEN-3c

  Odpowiedz

 10. zamęt
  Kwi 12, 2011 @ 13:55:55

  mam zamęt w głowie jak czytam to co wszyscy piszecie ,z pełnym szacunkiem do wszystkich wypowiedzi, w niektórych wyczuwam brak miłosci, takiej czystej i bezwarunkowej i gubię się w tym wszystkim, pierwsz raz piszę i proszę o komentarze do moich słów.

  Odpowiedz

  • Ktoś
   Kwi 12, 2011 @ 15:04:24

   Cóż, jesteśmy tylko ludźmi i zdarza się, że komentarze są „suche i puste”. U mnie niestety też czasami tak bywa. 😛 Ale pracujemy nad tym >>> czyli nad „sobą”.

   Odpowiedz

 11. Lui
  Mar 30, 2011 @ 09:18:19

  Hej.Widzę,że Ktoś ma podobny problem do mnie.Od dzieciństwa bardzo często boli mnie głowa.A od ok. 3,4 lat boli mnie codziennie i nie czuję żeby przestawało.Proszki nie pomagają tylko nie znacznie usuwają ból (najlepsze jest to,że kiedy jestem na zewnątrz,to świeże powietrze o wiele bardziej mi pomaga ale nie usuwa bólu z miejsc,które jak by pulsują).Byłam parę razy u lek. ale nie potrafili stwierdzić co mi jest,mimo różnych badań,prześwietleń,itd…

  Mam 3 miejsca gdzie mi pulsuje;
  1)płat czołowy;boli mnie cały ale centrum bólu usytuowane jest między brwiami ale nad nimi.
  2)płat ciemieniowy ale jak by tak pośrodku.
  3)płat potyliczny,powiedziałam by,że centrum bólu jest w okolicach szyszynki.
  I ten ból tak jak by promieniuje na całą głowę(czyli bolą mnie wszystkie płaty).
  Ale te centra lubią się przesuwać ze środka na połowę prawej lub lewej półkuli.
  Więc…Wtf,
  żadne niezwykłe rzeczy nie dzieją się wokół mnie ani mnie nie spotkają,wprawdzie nie medytuję ale wiruję w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.Wiem,ze to trochę dziwne,robię to chyba już od podstawówki.Nie wiem skąd się to wzięło ale po prostu pojawiła się we mnie taka wew. potrzeba.Robię to kilka razy dziennie by trochę rozładować i uspokoić energię wewnątrz mnie.Aż mnie nosi,czuję się taka spętana w tej gęstości,taka za wielka jak by te ciało nie było do mnie dopasowane,ciasne. Myślę wtedy jak by to cudownie było gdybyśmy nawzajem się przenikali,taki taniec energii z zach.własnego JA(nie wiem czy wiecie o co mi chodzi,nie da się tego opisać słowami). Nie wiem jak wy ale ja wtedy jeszcze bardziej tęsknie niż zwykle ale jednocześnie przepełnia mnie radość,szczęście,takie ciepło…a potem czuję się taka lekka i zach. się jak dziecko.
  Yyy rzadko mówię lub piszę.Więc dlatego wyszło tak dużo.Chciałam bym napisać więcej o tym jak się czuję,o moich wątpliwościach czy po prostu wymienić myśli ale nie nie widzę w tym sensu. Słowa i tak nie oddadzą prawdziwej istoty tego co chcę przekazać a odbiorca zrozumie to jeszcze inaczej .Napisałam tego posta bo nie wiem już co mam z tym bólem robić.

  P.S.Zastanawiam się też czy po prostu nie jestem wrażliwym odbiorcą impulsów elektro-magnetycznych promieniujących od urządzeń myśli technicznej i nie tylko.

  Odpowiedz

  • Sabrina
   Mar 30, 2011 @ 09:36:01

   Witaj Lui,
   Mnie też boli głowa, a czami pulsuje. Niestety nie znam przyczyn tych objawów:-(
   Pozdrawiam Cię słonecznie!

   Odpowiedz

   • Sabrina
    Mar 30, 2011 @ 09:37:07

    Miało być „czasami” nie „czami”:-)

    Odpowiedz

    • Aron
     Czer 24, 2011 @ 02:06:58

     Sabrino to normalne że jak otwiera Ci się serce to czujesz ,mogą być inne dolegliwości/popatrz zmiany w DNA/naukowcy to zauważyli/ Wszystkie rasy w kosmosie tak i na Ziemi są równe nas nazywają rasą królewską.Jak w pełni otworzysz serce i napełnisz je darami boskości swojej,przyjmiesz to kim jesteś,wówczas poczujesz jak potężnymi jesteśmy istotami.Jak wiele inni mogą też nauczyć się od nas.Zobacz jak się czujesz jak prace dyplomową napiszesz sama ,a jak będziesz się czuła jak dostaniesz ją za „masło”.Jedni chcą nam pomóc inni może chcą pomóc i ugrać coś dla siebie.Wszystko będzie w co uwierzymy.Wszędzie proponują nam pośredników w kościele też,a tymczasem jako doskonałe dzieci Boga możemy sami z nim rozmawiać bezpośrednio.Tak i w przemianie Ziemi możemy łatwo poradzić sobie sami.Chwała i podziękowanie za wszelką pomoc w Prawdzie która nie odbiera nam godności bycia człowiekiem.Jedyne co możemy zrobić to zmienić siebie,bo jesteśmy częścią całości i za to tylko odpowiadamy.Reszta jest iluzją wszelkie wyjście poza siebie poszukiwania niebie w kosmosie zbawianie innych.Jesteśmy fraktalem i moja część duszy jest w Tobie więc ja ją zmieniam w sobie.Idzie Ci bardzo dobrze,już tu bez szczegółów.Masz opiekuna ducha ,Tylko niewielu dostało na to inkarnację anioła.
     Oświecenie to zaprzestanie utożsamiania się z umysłem,wszelki strach pochodzi od ego bo ono boi się śmierci.W sercu jest tylko Prawdą i wszelka moc i wiedza.Bądź obserwatorem umysłu bądź Buddą ,czyli przebudzonym,a znikną racje umysłu a pozostanie Prawdą,do której możemy dojść przeróżnymi drogami w jednej chwilce, lub przez tysiące wcieleń.To nasze wybory i lekcje.Tu jesteśmy na lekcji.Czy do szkoły bierzesz tatusia aby zrobił coś za Ciebie,ale dziękujesz mu jak pomógł ,gdy go o to poprosiłaś.Ja też Ci dziękuję że możemy porozmawiać że jesteś dla mnie darem.Kocham Cię Sabrino.

   • Aron
    Czer 23, 2011 @ 14:06:22

    Kochana Sabrino ,boli Cię głowa bo nie dajesz godności sercu swemu.Otwórz je w pełni na dary Boga Ojca Wszechmogącego ,miast zaprzątać sobie umysł iluzją której doświadczasz.Nic nie dzieje się bez przyczyny a wszystko chce Ci pomóc w Ziemskim wzrastaniu,jeśli uświadomisz sobie nietrafienie, wówczas pomoc darem choroby,symptomu, przestanie być potrzebna.Ktoś, kto wzrasta w harmonii i w Prawdzie to jemu nie są potrzebne pomoce daru choroby ,wypadku czy innego bujania .Póki szukasz poza sobą ,doświadczasz lustra ,czyli iluzji,a wiesz przecież że wszystko jest w Tobie.Jak bez otwarcia serca swego chcesz dotrzymać kroku nowym wibracjom Ziemi ,mimo swym wyjątkowo na tej stronie jasnym wibracjom???

    Odpowiedz

    • Sabrina
     Czer 23, 2011 @ 14:18:19

     Kochany Aronie, chyba coś w tym jest 🙂 Tak się składa, że pracuję nad otwarciem czakry serca 🙂 Głowa mnie boli coraz mniej i bardzo rzadko 🙂 Jeśli chodzi o wiedzę, to też jej szukam wewnątrz. Jednak często bywa tak, że poszukuję jakieś odpowiedzi i moje wnętrze kieruje mnie na zewnątrz (tam gdzie jest odpowiedź na moje pytanie). 🙂

    • Aron
     Czer 23, 2011 @ 14:47:24

     Pracując ,poproś Ojca o pomoc i nie przestrasz się pulpitacji otwieranego serca.Niestety tylko ok jeden procent ludzi otworzyło serce ,a chcą zbawić świat, nie potrafiąc pomóc sobie w najprostszej czynności. Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga a upatrujemy ratunku w pomocy przez inne cywilizacje ,nie dając godności dla potęgi swego gatunku ludzkiego w jedności serc naszych.

    • Sabrina
     Czer 23, 2011 @ 15:53:40

     Pracując nad otwarciem czakry serca, zawsze proszę Boga o pomoc 🙂 Nie wiem dlaczego, czasami mam bóle serca, podczas gdy pracuję nad otwarciem wspomnianej czakry (jeśli komuś przychodzi do głowy powód tych bólów, to prosiłabym o podpowiedź). Jeśli chodzi o ratunek, to uważam, że ludzkość powinna wziąć sprawę we własne ręce, ale też zdaję sobie sprawę, że bez pomocy z zewnątrz moglibyśmy nie dać sobie w pełni rady. To nie przypadek, że każdy człowiek ma swoich pomocników tj. Anioła Stróża, przewodnika duchowego itd. Na tej podstawie można wywnioskować, że na tym etapie rozwoju, my ludzie potrzebujemy pomocy od Istot bardziej uduchowionych. Możliwe, że nie potrzebowalibyśmy tej pomocy, gdybyśmy byli na ostatnim etapie rozwoju duchowego, czyli oświeceniu.

    • wika
     Czer 23, 2011 @ 18:28:48

     Chyba po prostu my mamy swoją robotę, a oni swoją… 😛 jest to pewnego rodzaju symbioza. Poza tym być może nawet cząstki elementarne nie są „in-dywidualne” – wszyscy składamy się z mniejszych i większych „kawałków” świadomości, o ile wiem, nasza „całość” jest konglomeratem rozmaitych fizycznych i niefizycznych elementów, a ta „Iskra”, która wszystko łączy, jest Boskością – więc w pewnym sensie nie ma nas wcale!… 😀 (to nawet miłe…przynajmniej o tej porze… 😉 )

  • Ktoś
   Mar 30, 2011 @ 12:07:10

   A mnie głowa nie bolała i nie boli wbrew obiegowej opinii. Miałem uciski (nie ból) w punktach między brwiami, na szczycie głowy, bod linią włosów, na skroniach. Trwało to ze 2 miesiące potem przeszło, potem pojawił się mega szum w uszach który mam do dzisiaj i po kłopocie. Uciski teraz pojawiają się przy medytacji i mi w niczym nie przeszkadzają, traktuje je jako wyznacznik przepływu energii. Rozpoznaje też dwa różne stany na czakrze serca odpowiadające pozytywnym i negatywnym energiom, to też jakby ucisk (ciężko opisać słowami).
   Istnieje prawdopodobieństwo, że dokonuje się przemiana (ale pewności nigdy nie ma). Jedni powiedzieli, że się oczyszczam, ale wiesz tak na prawde nikt nie wie od czego to się robi, ludzie snują teorie. Zacznij medytować z intencją stabilizacji powera, a przepływ powinien po jakimś czasie zaprzestać wywoływania bólu. A jeśli to choroba to medytacja również pomoże i cie uleczy. Pozdrawiam cię serdecznie.

   Odpowiedz

   • Wiosenka:)
    Maj 14, 2011 @ 09:36:15

    Witaj:)
    Według mnie, symptomy szumu w uszach, są zaproszeniem przez Wyższy Kosmiczny Umysł – Nauczycieli Wniebowstąpionych, do kontaktu telepatycznego. Spotkałam się z podobnymi odczuciami w trakcie mojej
    praktyki duchowej. Tak czuję…po przeczytaniu Twoich słów. Czasami mam
    wrażenie założonego Czepca na czakramie korony. Wiem, że czas na kontakt, pisanie Przekazu…Więcej informacji, jeśli będziesz zainteresowany, odnajdziesz na stronie Fundacji Świadomości Ziemi.
    Miłością Źródła Błogosławię:)

    Odpowiedz

    • Biały Mag
     Czer 24, 2011 @ 03:08:56

     Ja w dzieciństwie miewałem bardzo silne bóle głowy, tak, że niemal nie mogłem ustać. Miałem także silne bóle brzucha co kończyło się moimi wizytami w szpitalach, gdzie nic nie znajdywano. Czasami miewam też szum, albo dzwonienie w uszach. Najczęściej zdarzają mnie się zawroty głowy, gdy wstaje albo gdzieś idę, na chwilę jakbym tracił wzrok. Niby patrzę a nic nie mogę ujrzeć. Gdy to przechodzi odczuwam zazwyczaj ciepło w okolicach pomiędzy brwiami, może nie co wyżej.

  • bramin
   Kwi 14, 2011 @ 12:44:12

   Droga Lui.
   Skontaktuj się ze mną poprzez Krystal,może uda się usunąć te Twoje chroniczne bóle głowy.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Odpowiedz

 12. kwiat
  Mar 27, 2011 @ 09:09:48

  SOREN bardzo dobrą podsunąłeś myśl jestem” za” Wspaniale byłoby medytować wspólnie.Pozdrawiam Cię serdecznie.

  Odpowiedz

 13. Ktoś
  Mar 27, 2011 @ 06:28:30

  Drodzy bracia i siostry, zapnijcie pasy! Teraz dopiero zacznie się dziać: http://www.youtube.com/watch?v=3ttzRvJoUtI&feature=related Może to wygląda tragicznie, ale oczekuje przemian!

  Odpowiedz

 14. Tamar102
  Mar 21, 2011 @ 00:47:30

  „Nie planujemy teraz ani w najbliżej przyszłości masowego ujawniania naszych statków lub też fizycznego pojawienia się na waszej planecie. Spowodowałoby to zbyt wiele lęku i zamieszania pośród ziemskiej populacji, co nie leży w naszych zamiarach. Naszym celem, czyli tych, którzy są ze Światła, jest misja duchowa, która przeistacza wnętrza, tak, żebyście byli w stanie współtworzyć nową rzeczywistość bez konieczności dramatu. Ci, którzy nieustannie stwierdzają, że zamierzamy się ujawnić, mówią nieprawdę. Są oni częścią planu ciemnych sił, używających naszej nazwy dla swoich kłamstw…”

  Mówi Jeshua:

  „…chociaż możecie nie uznawać trzęsienia ziemi za akt miłości, to tak naprawdę jest to akt, który był inspirowany przez miłość, gdyż jest to krok będący istotną częścią przygotowania planety Ziemia do jej Wzniesienia się na początku roku 2013…

  A tu mówi Mateusz ze strony Kristal:

  „Trzęsienie ziemi u wybrzeży Japonii nie było dziełem Matki Natury, lecz strategicznie zaplanowanym i umiejscowionym działaniem, aby wywołać tsunami. Jej jedyny udział stanowiły niemożliwe do uniknięcia ruchy lądu i wody po tym jak naukowcy iluminatów zainicjowali to trzęsienie.”

  A zatem czy trzęsienie ziemi było aktem inspirowanym przez miłość czy też naukowcy iluminatów (raczej nie z miłości) zainicjowali to trzęsienie?

  Nie wiem, ale to rozbija się o odwieczne pytanie, kto jest sprawcą naszego nieszczęścia w ogóle Bóg czy człowiek, nie mieszałbym do tego miłości tylko wolnej woli.

  Owszem, bardzo ciekawe, ale jeszcze bardziej motywuje mnie do tego, żeby absolutnie nikomu nie wierzyć z tych wszystkich „nadawców”. Jedni drugim zaprzeczają, a ty biedna ludzka istoto decyduj, komu masz wierzyć. Czy tym, którzy powiadają, ze to Matka Natura, bo planeta się oczyszcza, czy tym, którzy powiadają, że Matka Natura nic z tym nie miała do czynienia, i że trzęsienie ziemi u wybrzeży Japonii było „strategicznie zaplanowanym i umiejscowionym działaniem, aby wywołać tsunami.”

  Odpowiedz

  • Adam Onenessis
   Maj 10, 2011 @ 11:50:26

   Widzisz, trudno rozsądzić. Informacje pomieszane są z dezinformacją, a i przekazy możemy traktować w ten sam sposób. Dlatego potrzebne jest łagodne osądzanie.

   Odpowiedz

 15. Tamar102
  Mar 20, 2011 @ 08:50:51

  Pamiętajcie, że nie będzie wzniesienia samej Ziemi całościowo i w ten sposób niektórzy liczą, ze się załapią z innymi, to co mówią przekazy każdy będzie dmuchał własnym oddechem energii we własny swój balonik wzniesienia i albo dotrze gdzie trzeba, albo zostanie niżej w świadomości, podobnie jak w górach grupa wspinaczy podciągająca się na linach, jak się wzniesiesz na pewien możliwy poziom, wtedy automatycznie zobaczysz ich przed sobą…
  Tak myślę, więcej coś napiszę na swoim bloogu….

  Odpowiedz

 16. Gogol
  Mar 19, 2011 @ 02:20:28

  Temat: Odwołanie wreszcie interweniuje w imieniu ludzkości, życia zwierząt i Lady Gaia i zaprzestania masowego rażenia życia i dalszej ingerencji ciemne kabała

  Shala’am! Ja Selamat!

  Nazywam się Kalliope, a ja jestem pół Sirian / pół Plejaran wcielił się tutaj na Ziemi! Ze mną setki tysięcy dusz przybyli tu dobrowolnie pomaganie i wspieranie w procesie wznoszenia się ludzkości i Lady Gaia, matki, Ziemi. Każdy z nas został wybrany do naszych doświadczeń i umiejętności, aby stawić czoła ciężkiej i trudnej sytuacji na tej planecie, a przede wszystkim, aby nieść światło i miłość w naszych osobistych okolicy i stworzenie sieci miłości i uczucia, które podnoszą świadomość ludzkość i doprowadzić ją w zgodzie z nowych częstotliwości, kołysząc nas powoli do piątego paradygmatów świadomości.

  Ważnym aspektem tej naszej inkarnacji na Ziemi było przynieść zmiana w ludzkości społeczeństw, jako główny dyrektywy Galaktyczna Federacja Światła nie dopuszcza jakiejkolwiek ingerencji z cywilizacją, z zewnątrz, gdyż koliduje z wolnej woli i wolność wolnego wyboru i decyzji mieszkańców Ziemi – chyba, że ​​cywilizacja by prosić o interwencję poprzez osiągnięcie masy krytycznej obudził osób.

  Nasza decyzja o wcielony tutaj na myśli, że my spadek w całości zapomnienie, kim naprawdę są, skąd jesteśmy, o co mamy do zrobienia, co jest nieuniknionym skutkiem narodzin do trzeciej gęstości. Przez wiele lat żyliśmy tutaj, nie wiedząc o naszej misji, nie wiedząc nic o rodzinie, którą zostawiliśmy za sobą w celu wcielony tu i żyć w struktury społeczne, które wydają się być wariatów, w porównaniu z którego pochodzimy od.

  Powodem tego jest fakt, że tysiące lat temu regresywnych kosmitów przejął kontrolę nad planetą Ziemią i przekształcił go w swoich prywatnych zabaw władzy, dominacji i całkowitego zniewolenia ludzkości. Te regresywnych kosmitów może to zrobić, również dlatego, że w odległej przeszłości, jedną lub więcej gwiazd narodów, które są członkami Federacji Galaktycznej teraz, dała im możliwość, dlatego wasza obecność tutaj jest również do oczyszczania niektórych karmy, które zostały stworzone wtedy.

  Regressives zainstalowane gęstej sieci technologicznych kontrolować nasze umysły i dają nam złudzenie wolności, podczas gdy w rzeczywistości jesteśmy tylko niewolnikami, przekonany mieć możliwość wolnego wyboru, porusza się w świecie matrix-jak holograficzne, że zachęcał nas do utworzyć na ich korzyść. Prawda, którą starał się ukryć przed nami, jest to, że jesteśmy w stanie tworzyć tylko poprzez skoncentrowanie naszych umysłach, co objawia otaczającego nas świata, a oni muszą podjąć do technologii, aby osiągnąć to samo. Prowadzi nas do oczywistego, co chcieli, ich oszczędził tak wiele wysiłku, ponieważ mieliśmy zupełnie zapomnieli, jak manifest świadomie. Utrzymując nas zahipnotyzowany przez nich maszyn rozrywkowych i zajmowanych przez „problemy codziennego życia”, to upewnij się, że mamy nadal do swojej gry (filmu „They Live” Johna Carpentera jest dobrym przykładem tego, jak nasze prace społeczeństwa! ).

  Ale sytuacja się zmieniła, a wielu z nas obudził i dowiedział się, co się dzieje wokół nas. I udało nam się osiągnąć poziom masy krytycznej, aby zmienić proroctwa i los naszego świata, a więc przede wszystkim, pozwoliło na bezpośrednią interwencję.

  Oczywiście to wszystko wiesz. Przez wiele lat byłeś wysłanie do nas wiadomości przez pracowników, które miały nas obudzić, włączyć nas i prowadzą nas do pamięci o naszej misji.

  Ale to już od pewnego czasu wydaje się, że coś jest nie spójny. Coraz więcej wiadomości kontrastują ze sobą, wzajemnie sprzeczne, a nie o cel ostateczny, którym jest Wniebowstąpienie, ale o sposób, w jaki dać nam pomocy. Do końca minionego roku 2010 wszystko wydawało się gotowe do dużych „oficjalne” lądowania UFO ujawniania i pierwszego kontaktu, a potem wszystko się zmieniło na nowo, a dykcja w wiadomościach wrócił do jednego z rok temu: „w niedalekiej przyszłości „,” wkrótce „,” moment przyjeżdża szybko „,” tak szybko, jak … (sto różnych rzeczy zostały rozwiązane!) będziemy tam z wami „…

  Poza tym wrażenie, że w rzeczywistości jesteśmy jeszcze daleko od kontaktów, są wszystkie działania ciemne kabała, która wciąż idzie do przodu z niespotykaną przemocy w celu zabijania i niszczenia gdzie się da. Twoje wszystkim opieki było niedopuszczenie do użycia broni jądrowej, ale okazał się zbyt selektywna i ograniczona ostrożności. Ciemne mają urządzenia do ich dyspozycji, które mogą powodować uszkodzenia i śmierci z wydajnością nie wiele gorszy do jednej z bomb atomowych. Mówię o HAARP, automatyka pogodowa i broni podobne. Za pomocą tych urządzeń, jakie mogą powodować trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tsunami, pożary, powodzie i masowej śmierci zwierząt i życia ludzkiego.

  Od ubiegłego roku jesteśmy świadkami różnych fal tajemniczych zgonów masa ptaków, ryb i wielorybów, a niektóre wiadomości z Federacji Galaktycznej na początku tego roku wydawało się komunikować określenie Federacji żeby zapobiec tym atakom, seria zgonów masa w dalszym ciągu, jak również trzęsienia ziemi, bez wątpienia spowodowane przez użycie broni HAARP i związane i urządzeń. Ostatnie trzęsienie ziemi i wynikających z tsunami w Japonii wykazały, że nie trzeba spadać bomby atomowe, to wystarczy, aby pobudzić niektórych newralgicznych punktów na ziemi w celu wywołania trzęsienia ziemi, które powodują wybuchy elektrowni jądrowych, które mogą mieć podobny skutek na ludności bomb atomowych. A „wygodnych” efekt uboczny tej technologii jest to, że nie można łatwo zidentyfikować jako atak, bo wydaje się, jak jeden z planety Ziemi katastrof przechodzi na jego drodze do rozmnażania Apocalypse! Tak stało się proste dla ciemne kabała schować się za pozornie „klęsk żywiołowych” i szantaż i narodów zagrożenia, które mają na celu odejście od kursu Illuminati’s!

  (Benjamin Fulford HAARP, Japonii … http://www.youtube.com/watch?v=V6xWyFR3IMY)

  Proszę, pozwól mi zrobić jasny punkt – to nie jest strach, który napędza moje słowa. Moim zamiarem jest do głosu wszystkich, którzy oczekują, że działają jako obiecał, że tak. Zrobiliśmy wszystko, aby osiągnąć masę krytyczną, i jestem pewien, zaszliśmy daleko poza wymaganej minimalnej liczby osób potrzebnych do prosić o interwencję. Więc jaki jest sens blokowania jądrowej bazy rakietowe i niech HAARP i innych śmiertelną broń w pełni działać? Jak wielu ludzi i zwierzęta muszą umierać, aż poczujesz, gotowe do interwencji?

  Co żaden z rzeczników powiedział, jest fakt, że niektóre dusze ludzkie wynikające z gwiazd narodów postanowił wcielić się nie w ludzkim kształcie, lecz w zwierząt, takich jak delfiny, wieloryby i zwierząt domowych, takich jak koty, psy i tak w sprawie. Poza tym, walenie, delfiny i wieloryby, są tu od tysięcy lat i są związane z naszym Sirian sióstr i braci z czwartej gęstości, którzy zdecydowali się pozostać tutaj jako opiekunowie w biologicznie de-ewolucji postaci, naświetlanie ich miłość i światło na ludzkość w celu kontrast ciemności niskich częstotliwości ze strachu i przerażenia, które regressives ustawiono na Ziemi. Czy jest to „zbieg okoliczności”, że setki lub nawet tysiące z nich są świeżo ubitego przez atakami częstotliwości? Mówię nie, zabijając oznacza osłabienie sieci miłości, które zostały tu na długo, zanim ludzie stali się świadomi naszej odpowiedzialności! Oni są naszymi sojusznikami tu i zasługują na taki sam szacunek, jak ludzie, a przede wszystkim zasługują na głos, aby wyrazić swój punkt!

  Wszyscy przyszliśmy tutaj, aby umożliwić Ci interweniować. A teraz, że ludzie na Ziemi przebudzenia do swojej władzy i do czego tak naprawdę chcą, to dlaczego wciąż dają ciemne czas i możliwość ingerencji, dziko i na oślep, zabijania, niszczenia i brudząc wszystko się? Czy 13.000 lata okrutnych rządów nie wystarczy?

  Mówi się w channelings przez przedstawicieli Federacji, że źródłem Bożego dekret, w celu przyspieszenia procesu prowadzącego do pierwszego kontaktu i wniebowstąpienia. Mimo wszystko nadal są zablokowane i nie ma o tym mowa przyspieszenia. Coraz więcej wydaje się, jakby były jakieś poważne różnice zdań wśród swoich szeregach, jak postępować.

  Wielu z nas doszła do punktu, w którym czujemy, że dość już tego! Dość słów powiedział dość przelanej krwi, dosyć obrażenia, dosyć życia stracony! Dość szantażu i kary dla tych, którzy nie spełniają w Iluminatów i porządku regressives! Dość globalnego terroryzmu, dokonane przez trzynastu rodzin gadów i ich psy gończe! Dość Rockefeller, Rothschild & Co! Dość fałszywych wojny i przejęcia przedsiębiorstw! Dość Iluminatów terroryzmu! Nasza żywność jest zatruta, wodę i powietrze są zanieczyszczone toksyn, nasze uprawy są celowo zniszczone, „lekarstw” nas zabijają, a także szczepionek i „nauka” badania nowych sposobów eksterminacji jeszcze więcej ludzi z jednym jednym strajku! Mamy dosyć tego wszystkiego! Dość niekończącego się odwołania do ciemnej cabal, aby „zadowolić” Poddaj się! Uważamy, że naprawdę zostało zrobione wystarczająco ponownego działania – to teraz czas na działanie, zamiast RE-ACT!

  Tak samo jest z tego listu, z całym szacunkiem, ale jednak z naciskiem, zwracamy się do osób i podmiotów odpowiedzialnych za ich siły federalne galaktyki, by w końcu podjąć niezbędne kroki, aby zakończyć ten bezsensowny mord i nieodpowiedzialne wandalizmu ludzi i zwierząt, i wobec naruszenia i gwałty na Lady Gaia. Prosimy o pilne ostatecznie wyłączyć wszystkie ciemne cabal broń systemów na ziemi, w orbity Ziemi i Księżyca, które mogą spowodować szkody na dużą skalę! Jeśli martwisz się o ingerencji w wolną wolę, tak, to proszę rozważyć naszą wolną wolę też: nie chcą mieć tego rodzaju sprawach karnych ingerencja więcej! Proszę zatrzymaj to, teraz!

  Nie mamy środków, aby wyłączyć te bronie, ale ty! I proszę zacząć dotrzyma obietnic dałeś nam tyle miesięcy temu! Chociaż można dyskutować, który protokół do naśladowania, tylu ginie niepotrzebnie życie z każdym dniem, który przechodzi! Wszystkie te zgony nie są w ogóle planowane przez dusz zamieszkujących różnych ciał, ponieważ ciemne nie obchodzi co nieco o planach na życie, nie mają szacunku dla wszelkiego rodzaju formy życia!

  Co mamy zrobić, aby przekonać do działania? Twoje polityki niezdecydowanie tylko daje ciemne szansę przedłużenia ich ostatnia jazda na byku rodeo, co oznacza, że ​​niepotrzebnie tracić cennego czasu, który moglibyśmy wykorzystać w sposób bardziej konstruktywny. Jeśli nie chcą interweniować, to proszę powiedzieć, a my będziemy rozwiązać problem na swój sposób, ale nie jest pewien, czy uda nam się to bez przemocy, w czasie, ciemne kabała jest uparty! Oni są przyklejone do siodła są w tej chwili, i są zdeterminowani, aby prawo jazdy bull w tłum i powodują tyle samo spustoszenie, jak to możliwe, jeśli pozwoli mi tę metaforę. A ponieważ „byk” oni jadą to „system” mieli zainstalowane dawno temu, nie spadnie, chyba że byk traci nogi, co oznacza, że ​​system musi być zażegnany. Powinieneś wiedzieć, że! Z tych wszystkich zakłóceń ciągłych katastrofalny proces czołowych na świecie więcej zrozumienia i zjednoczenia się obstacled i trudne.

  Chcemy pokoju, NOW! I poprosić o konsultacje naszych osobistych przewodników, którzy bardzo dobrze wiedzą, jak się czujemy, w jakiej sytuacji jesteśmy, co nam potrzeba! Wiedzą, że nasze serce płacze! Dając nam obietnic, tworzenia oczekiwań z nami, które doprowadziły do ​​rozczarowania i frustracji, kiedy te obietnice nie są przechowywane. To trwa już od lat. Prosimy wziąć odpowiedzialność za słowa, ponieważ mają one zapalić nasze wysiłki i entuzjazm, tak wiele razy! Ale teraz musimy więcej niż tylko słowa! Możemy być nadal brakuje najbardziej naszej pamięci, ale nie jesteśmy dziećmi w potrzebę relaksu. Robimy, co w naszej pracy. Nie potrzebujemy „odbijanie marchewka przed nosem na prowadzenie” jak osioł, a efekt niektórych swoich przekazywane głosy wydają się dążyć do budzą. To, czego potrzebujemy, a nie jest twój bezpośredni określić interwencji w celu zapobieżenia dalszym szkodom, w celu umożliwienia nam, aby to w końcu na właściwej drodze. W związku z naszą motywację, aby kontynuować wzrośnie ogromnie, bardziej niż wszystkie niekończące się obietnice nigdy nie! Czy nie jest to, co chcesz osiągnąć?

  Jestem Kalliope, pół Sirian / pół Plejaran i mam nadzieję, że moje słowa zostaną przesłuchani przez tych, którzy zdecydują się tam u was na statkach Federacji Galaktycznej i nie tylko! Ja was posyłam fale miłości i apeluję do was, że to, co chcemy i pilnie od was, może być uznana w waszych sercach, jak to jest moje serce, gdy moje słowa pochodzą! Dużo miłości i światła do Ciebie!
  Shala’am! Selamat Gajun! Selamat Ja!

  http://galacticchannelings.com/english/open-letter.html

  Odpowiedz

  • Anuradha
   Mar 27, 2011 @ 05:52:02

   Z nadzieją w sercu czytałam wiele przekazów. To co się teraz dzieje wystawia mnie i na pewno wielu z nas na wielką próbę wiary w możliwość pomocy od Federacji. Chętnie bym pomogła, ale nie wiem jak i z kim rozmawiać. Nie zamierzam też wystawić się na odstrzał. Przeraża mnie to wszystko, ale nie zastrasza, raczej pobudza do działania. Może ktoś ma jakieś ciekawe propozycje, aby połączyć nasze siły i nie dać się zwątpieniu?

   Odpowiedz

   • Soren
    Mar 27, 2011 @ 08:35:59

    Witam was wszystkim. Ja proponuję wspólną, ale już nie medytację tylko afirmację ewentualnie wizualizację, skupioną na jednym temacie, zsynchronizowaną i prowadzoną jednocześnie przez uczestniczących w tym, może to być np taki temat: „Solidaryzm i jedność wszystkich ludzi ponad podziałami zwycięża”. Właśnie z kilkoma zaufanymi i wtajemniczonymi przyjaciółmi w tą sprawę przemian 2012 o której pisze się na tej stronie, robimy takie coś że umawiamy się na wspólną stałą, niezmienną godzinę np 20 i przez 15 minut skupiamy własną energię uwagi i myśli na ten sam temat, którego pozytywną zmianę chcemy widzieć w sobie i świecie, wzajemnie się zasilając. Razem możemy zdziałać o wiele wiele więcej!!!!!! Tak więc ludzie zachęcam was gorąco: zjednoczcie się, postawcie na głębszą współpracę i zsynchronizujcie swoje działania jeszcze bardziej!!! Utwórzcie grupy energetycznej pracy, tych których znacie, macie najlepszy kontakt oraz myślą to co wy i pracujcie w zespołach razem nad zmianą tego świata!!!!! Mogą to być kilku-osobowe zespoły, mogą kilkunastu – to nie ma znaczenia. Liczy się chęć współdziałania, skupienie na wspólnym celu i wzajemna pomoc poza i ponad osobistymi animozjami i różnicami zdań bo przecież wszyscy pochodzimy z tego samego Źródła. Tylko większa współpraca i koordynacja przyspieszy tempo zmian na planecie Ziemia i da naprawdę skuteczny odpór siłom ciemności. Dodatkowo powinien też być utworzony czat dla uczestników tej strony, żeby łatwiej można było się porozumiewać i zasilać. Proszę aby autorka tego bloga się z tym zapoznała i wzięła to naprawdę poważnie pod uwagę. 🙂 Pozdrawiam. 🙂

    Odpowiedz

   • wedrussa
    Mar 28, 2011 @ 02:17:58

    Ja mam!
    Zawierzyłam przekazom Anastazji, wprowadziłam dietę witariańską do mojego życia, zaczęłam widzieć aury roślin, przedmiotów i ludzi i intuicyjnie odbieram rzeczywistość choć już nie tak jak 2 lata temu. I zachęcam wszystkich do zawierzenia przekazom Anastazji, bo są najbardziej związane z życiem ludzi tu na ziemi, owszem opowiada o tym, że w przyszłości będziemy zasiedlać różne planety ale mówi dokładnie o tym co napisała również Krytstal! O odbiorze roślin i zwierząt i komunikowaniu się z nimi a oprócz tego o niebywałych umiejętnościach, które ludzie posiądą.
    Czytałaś może jej przekazy?

    jeśli nie…to proszę, ściągnij przekaz:

    http://www.sendspace.com/file/vsb1jh

    Namaste

    Odpowiedz

 17. Ewa
  Mar 18, 2011 @ 17:43:25

  Po przeczytaniu Aktualności z 16,03,2011 znalazłam te artykuły SZOK!! Uważam że powinniśmy to wiedzieć , bo zabrnęliśmy razem z Ziemią w takie miejsce z którego może wyzwolić nas tylko interwencja ” GÓRY „. Głęboko wierzę w tę pomoc, która tą garstkę dewiantów chcących zniszczyć nas wszystkich zatrzyma. Bo jeśli faktycznie HAARP zaatakuje ASA i Anglię to trudno będzie uleczyć rany na całym świecie.Medytujmy i módlmy się o wsparcie, szybkie wsparcie i o spokój w nas samych.
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/12/benjamin-fulford-japonii-grozono-trzesieniami-juz-w-przeszlosci/
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/16/benjamin-fulford-atak-na-tokio-odparty-anglia-i-usa-sa-kolejnym-celem/
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/02/13/planowane-ludobojstwo-30-milionow-amerykanow-za-pomoca-trzesien-ziemi-dowody/
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/11/bron-haarp-przyczyna-trzesienia-w-japonii/

  Odpowiedz

 18. Merkader
  Lu 23, 2011 @ 10:24:16

  Sytuacja w krajach arabskich tj głównie teraz w Libii, Maroku, a dzisiaj to co na gruncie europejskim, w Grecji, mówi samo za siebie, plan tych przeklętych Jaszczurek, czy tam Reptilian nieuchronnie upada: ludzie odważnie powiozą ich Mubaraków, powiozą Kaddafich, powiozą Barrosów, Merkelów, Berlusconich, Sarkozych, Tusków tam gdzie ich miejsce, do piekła. Jeśli nadal macie jakieś wątpliwości czy ten obecny niesprawiedliwy, podły system się utrzyma, to one właśnie się rozwiewają. Gangsterska Unia Europejska, która karmi brzuchy diabelskich rządów, trzęsie się w posadach ze strachu że dotkną je reperkusje rozruchów. Tak na marginesie w stolicy Europy Brukseli najwięcej jest rozbojów, złodziejstwa i to pod bokiem instytucji unijnych. Nic dziwnego, to siedziba największych łotrów zaraz po rosyjskim i amerykańskim rządzie, więc trafiają swoi na swoich.

  Odpowiedz

  • Tadeusz
   Lu 24, 2011 @ 04:23:00

   U nas w pięknym ojczystym kraju nic się nie zmienia, wciąż rządzą te same kliki pod różnymi szyldami a wielu ludzi naiwnie myślą że wybory coś tutaj pomogą. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta: podwyższają ceny żywności i innych artykułów, zatem koszta utrzymania a jednocześnie wymagania od człowieka rosną. Zmierzamy konsekwentnie do rozwarstwienia społecznego istniejącego w Rosji, gdzie bieda aż piszczy a tylko garstka pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Rząd polski jest tego świadomy dlatego inwestuje grube pieniądze podatników w policję, w wojsko ponieważ to będą jego ostoje przed potencjalnym buntem społecznym.

   Odpowiedz

 19. Ktoś
  Lu 01, 2011 @ 07:46:43


  Bardzo ciekawa historia o Reptilianach i Afryce jeszcze nie obejrzałem bo ma 3h ale mnie wciągnęło.

  Odpowiedz

  • Paul
   Lu 01, 2011 @ 08:22:03

   super, na pewno obejrzę, jak dotąd nie interesowałem się tą sympatyczną rasą 😀 ale gdzieś czytałem, że mitologia wielu plemion afrykańskich ma do niej wiele odniesień..

   Odpowiedz

   • Tamar102
    Lu 11, 2011 @ 03:04:43

    Oglądałem, z zainteresowaniem, ale bez dodawania energii, bo o to im chodzi, gdy się interesujesz i emitujesz strach, wtedy się żywią, naszym fluidem, więc nie polecam tym co czerpią ze strachu adrenalinę, przyciągają ciemnych jak owady kuszone zapachem rozkładającego się mięsa, dlaczego mięsa?
    Bo gdy jemy mięso karmione energią strachu uboju zwierząt, karmimy ich wydzielając przez nasze ciało…..

    Odpowiedz

    • Zerrkos
     Lu 14, 2011 @ 03:44:00

     Ja nie czytałem tego wszystkiego ze strachem tylko z niedowierzaniem, że takie rzeczy są możliwe. Dziś dla mnie takie teksty to po prostu teksty. Myślę, że to wszystko nie jest moim udziałem, to tylko dla mnie historia?

  • Ktoś
   Lu 01, 2011 @ 11:59:18

   Ten film jest NIESAMOWITY, historia tam opowiedziana dokładnie to co się dzieję i kim są reptilinie!!! Utrwaliło mnie to w przekonaniu, że moje przekonania są jak najbardziej słuszne. Aż mam motywacje 100krotnie zwiększyć swoje wibrację!!!

   Odpowiedz

  • nemesis
   Lu 01, 2011 @ 13:34:58

   Kilka miesięcy temu natrafiłem na ten wywiad Davida Icke z Credo Mutwa i był to kolejny element idealnie pasujący do mojego prywatnego poszukiwania „prawdy”, który wpadł mi w ręce „znikąd”.
   Chcę Was przez to zapytać czy Wy również otrzymujecie od życia przypadkowe wskazówki, które pozwalają Wam zrozumieć jakieś kolejne elementy wewnętrznej układanki? Może Wam się to wydać śmieszne ale sytuacje, które mi się przytrafiają nie wydają się być dziełem przypadku bo np. niby dlaczego na ulicy zamiast wdepnąć w psią kupę ja staję na wymiętolonym zaproszeniu na kurs kontroli umysłu metodą Silvy? „Przypadków” mógłbym wymieniać tuzinami…

   Odpowiedz

   • Ktoś
    Lu 01, 2011 @ 14:20:41

    Tutaj takie rzeczy nie wydają się śmieszne, bo my raczej się budzimy lub się przebudziliśmy, każde dziwne zdarzenie, nie jest wstanie nas zdziwić. Mi informacje i zdarzenia również same wpadają pod nos, wynika to z prawa przyciągania, oznacza to też, że osiągniemy cel!

    Odpowiedz

 20. Eryk
  Sty 30, 2011 @ 07:03:10

  Ktosiu zgadzam sie z tobą co do tego że ludzie już mają dość ucisku i zaczynają sie budzić i widzieć co ciemni wyprawiają przez te wszystkie lata tego będzie jeszcze więcej
  a na jakies wiadomości to patrze ale tylko w sieci a w komentarze sie nie wdaje bo nie warto 🙂 pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

 21. ana
  Sty 30, 2011 @ 06:07:30

  Ja mysle,ze jak ruszy rewolucja i obejmie wiecej krajow—to moze zaczna ujawniac spoleczenstwu ,ze nie jestesmy sami we wszechswiecie–aby ludzie zaczeli bac sie UFO

  Odpowiedz

  • Gogol
   Mar 27, 2011 @ 08:58:22

   Witaj Ano nie muszą się ludzie bac innych cywilizacji kosmicznych bo my sami pochodzimy z kosmosu nasze DNA jeest mieszanką wszystkich ras homoidalny zamieszkujących nasza Glalaktykę Mlecznej Drogi.Nie które rasy mają bagatela 4 a może więcej milinów lat życia i bycia w Federacji Światła .Pozdrawiam

   Odpowiedz

 22. kwiat
  Sty 30, 2011 @ 06:07:03

  Odpowiedz

 23. Tetris
  Sty 29, 2011 @ 09:35:51

  Na bazie aktualnych wydarzeń, ciekaw jestem kto spowodował te zamieszki w arabskim świecie, które przetaczają się z ogromną siłą, obecnie także w Egipcie… Nie chce mi się wierzyć, że tylko Ciemni za tym stoją ponieważ to co się dzieje grozi zupełną destabilizacją ich władzy i może mieć poważne reperkusje: niepokoje na Bliskim Wschodzie = uderzenie w gospodarkę światową, także w Europie… Ponadto ta rewolucja jest zaraźliwa… Ale najważniejsze pytanie jest takie że skąd nagle cały ten wybuch rewolucji w krajach arabskich, gdy tyle czasu byli pod butem władzy? Anubarak był politykiem prozachodnim i trzymającym z Izraelem, więc następuje z całą pewnością zmiana układu sił. Może to taktyka Sił Światła by osłabić Illuminatów?? Co o tym sądzicie o tym co się dzieje? Macie jakieś prognozy w jakim kierunku się to potoczy? Czy będzie miało jakiś większy wpływ na kraje europejskie np takie najbardziej zapalne punkty jak Grecję, kraje byłej Jugosławii? Jestem bardzo ciekaw opinii ludzi tego bloga. Pozdro. 🙂

  Odpowiedz

  • Ktoś
   Sty 29, 2011 @ 10:46:49

   Ludzie się budzą, mają dość ucisku, buntują się… Niestety w naszym świecie, ciężko jest obalić rząd „pokojowo”. Prości ludzie – obywatele Egiptu muszą więc sami wziąć sprawę w swoje ręce. Mnóstwo ludzi cierpi a sytuacja wygląda naprawdę groźnie musiało do tego dojść prędzej czy później. Przykro mi ale miłość jeszcze nie zakotwiczyła się w naszym świecie dostatecznie mocno aby załatwić to w inny sposób. Ale według mnie ciemnym trochę się oberwie, bo wpadają we własne sidła „strachu” tzn. boją się masowej rewolucji, a sam wiesz dokąd strach prowadzi… Będą bardziej uciskać, a im ludzie będą bardziej uciskani tym bardziej będą się buntować, a zatem w końcu może to doprowadzić do masowych przebudzeń (typu „aha nie tędy droga trzeba zrobić inaczej”). Taka moja subiektywna opinia.

   Odpowiedz

   • Oualander
    Sty 29, 2011 @ 12:04:16

    Według mnie obecne niepokoje w Egipcie oraz pozostałych państwach, są efektem kryzysu gospodarczego w USA na przełomie 2007 – 2008, fala rośnie wzbiera i powoduje coraz to większe problemy najpierw Grecja później piłeczka została odbita do Irlandii i Hiszpanii a teraz jakiś „genialny europejski ekonomista” znalazł sposób jak przerzucić ekonomiczne obciążenia na Egipt, Tunezję oraz Jordanie, nie żeby robiono to celowo po prostu wydaje mi się że sytuacja ekonomiczna w Europie jest tak trudna że wszystkie państwa aby uniknąć problemów natury Finansowo-Gospodarczej stosują przeróżne triki mające na celu za wszelką cenę oddalić niebezpieczeństwo.
    Uważam iż wszystko co możemy w tej chwili zrobić to pomagać tym protestującym mentalnie wysyłając w ich kierunku miłość światło oraz medytować na rzecz pokoju w tych państwach, być może są to pierwsze jaskółki upragnionego wzniesienia.
    Pozdrawiam was wszystkich z miłością
    Piotr

    Odpowiedz

    • Ktoś
     Sty 29, 2011 @ 12:17:55

     Ja straciłem zainteresowanie informacjami w mediach, czytam czasami z ciekawości, unikam tego aby nie dać się zwariować masowej histerii (czy zdajesz sobie sprawę ile ludzi atakuje się na wzajem, np. w komentarzach na takim portalu jak wp, w zasadzie takie wojenki pozbawione są sensu). Wiem jedno, że wszystko zacznie sypać się od góry do dołu, nie ma innej opcji… Nie wiem nawet po co ja robię studia, chyba tylko dla wiedzy.

    • Oualander
     Sty 29, 2011 @ 12:35:27

     Ktosiu

     Masz zupełną rację, ja również czasami czytam jakieś info, ale już dawno przestałem w to wnikać, komentować komentarze internautów oglądać wiadomości kilka razy dziennie itp, w tym wypadku dałem się trochę nieświadomie sprowokować, a myślałem że mam to przerobione, okazuje się że nie do końca, dziękuję ci za przypomnienie, pozdrawiam
     Piotr

    • Ktoś
     Sty 29, 2011 @ 12:57:09

     Spoko, ważne żebyś robił to co czujesz.

 24. Ktoś
  Sty 28, 2011 @ 10:30:28


  Co sądzicie o tym, jakoś ten przekaz mi „nie pasuje”. Co mówi wasza intuicja?

  Odpowiedz

  • Olek
   Sty 28, 2011 @ 10:58:25

   Osobiście nie uważam Meiera za godnego zaufania ;].
   http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ce-3/kontaktowcy

   Odpowiedz

  • Sabrina
   Sty 28, 2011 @ 12:39:33

   Obejrzałam ten filmik i moim zdaniem coś w nim nie gra. Chodzi mi o tzw. globalne ocieplenie. Meier twierdzi, że ono istnieje. Niedawno słuchałam w radio wywiad na naszym polskim przyrodoznawcą, który obecnie jest na emeryturze. Mówił on, że naukowcy od zawsze wiedzieli, że to ocieplenie to kit. Co więcej udowodnili to, ale ich „uciszyli”. Padło więc pytanie, dlaczego utwierdzali ludzi w tym kłamstwie. Odpowiedział, że na te badania dotyczące globalnego ocieplenia poszły ogromne sumy pieniędzy, więc nie „wolno” było im dowieść rzeczy przeciwnej. Dziś mówi o tym głośno, gdyż jest na emeryturze i nic mu nikt zrobić nie może. Kiedyś musiał milczeć, aby nie pożegnać się z karierą. Natomiast nasz naukowiec wspomniał o tych burzach słonecznych, które nas czekają a ich konsekwencje są nadal nie znane. Powiedział też, że USA się na to przygotowała, a Europa to totalnie zbagatelizowała.

   Odpowiedz

   • Grzesiaczek
    Sty 28, 2011 @ 16:55:16

    Billy Meier to cwany oszust, co udowodnił na zdjęciach.
    Także jego własna teza, jakoby był jedynym słusznym przedstawicielem Plejadian nie wpływa na jego wiarygodność.
    Gadka o globalnym ociepleniu i usuwaniu skutków jest domeną tzw. „fałszywych Plejadian”, o których wspominał Alaje.
    Także gdy mowa o ujawnieniu i przemowach przed ONZ powinno każdemu zapalić się czerwone światło.
    Istnieje teoria, że pod płaszczykiem interwencji obcych i ratowania klimatu władze szykują nam jakiś cyrk, ale trzeba mieć nadzieję, że do tego nie dojdzie.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂

    Odpowiedz

   • Tamar102
    Sty 29, 2011 @ 11:03:45

    Wszystko jest grą słów, jednak globalny oznacza średnią poziomu wszystkich wód, Ziemia jest wodną planetą, a w okresie zmian osi ziemskiej rozkołysaną, więc ktoś w jednej miejscowości nie zauważy zmian, np. temperatury, ale za to z czasem gdy podniesie się poziom wód, ktoś kto mieszka na wyspach i blisko plaży, szybko zmiany zauważy, nie można mówić o globalnym, a myśleć o własnym ogródku…

    Odpowiedz

  • Tamar102
   Sty 31, 2011 @ 00:56:19

   Przekaz ten niczym się nie różni od innych, a liczne i wcześniejsze pozostałości po cywilizacjach, świadczą o cykliczności takich zmian, jednak tych co myślą pozytywnie nie powinno to niepokoić, gdyż będą wibrować w rozrzedzonym środowisku Nowej Ziemi, nie widzialnej dla tych pozostałych, dla których kurtyna się nie podniesie, będą żyli w dalej w systemie trzy wymiarowym, będzie to jak sobie wyobrażam i na swoim bloogu piszę, zjawisko wewnętrznej mitozy komórki, czy komputerowo folder w folderze, jedni w wyższym czterowymiarowym, a drudzy w wewnętrznym 3W widzialnym dla 4w, a nie odwrotnie, więc Majowie będąc w wyższym, nas widzą, ale nie są widzialnie teraz przez nas, 4w to odpowiednik Szambali…
   http://tamar102.bloog.pl/?_ticrsn=3&ticaid=5bb2a

   Odpowiedz

  • wedrussa
   Mar 28, 2011 @ 02:32:41

   Nie, nie,nie….nie zgadzam się z tym przesłaniem, już na wstępie jest mowa o panice i strachu i „…nie powiem więcej, żeby nie przestraszyć ludzi…” Nonsens!
   W wyższym wymiarze ludzie zobaczą, że będą sami tworzyć rzeczywistość -teraźniejszość i przyszłość i tylko Ci nie przygotowani z takimi bajkami w głowach o tych kwaśnych deszczach taką zafundują sobie rzeczywistość!!! Jednym słowem – w co uwierzysz na takim poziomie zdarzeń się znajdziesz. Pamiętajmy, że dochodzimy do punktu O od którego odejdzie wielowymiarowych nici czasu.

   Namaste
   Anna Maria

   Odpowiedz

 25. Tamar102
  Sty 27, 2011 @ 12:20:45

  Dla nas to szokujące, ze na codzie spotykamy takich nawiedzonych Chrisów, jak to określa Adamus bardzo trafnie, oni też mnie próbowali wciągnąć w intelektualną dyskusję. A więc też sobie, jak on, powiedziałem, że to jest zupełnie niepotrzebne. Zupełnie bez znaczenia. Szkoda na takie jałowe rozmowy czasu i energii. Zdecydowałem, że dopóki nie spotkam się sam ze sobą na tyle, żeby nikt i nic nie było w stanie mnie wytrącić z równowagi, dopóty nie będę się spotykać z osobami wbitymi we własne ego i próbującymi mnie na ten poziom ściągnąć i na nim utrzymać. Na tym poziomie ja już nie chcę wchodzić w relacje. Zwłaszcza z tak zwanymi „ludźmi duchowymi”. Doskonale ich określił Adamus:
  „Jest taka grupa ludzi, którzy uważają siebie za uduchowionych i – wierzcie lub nie – są rzeczywiście bardzo uduchowieni, tyle że w sposób bardzo arogancki, bardzo zarozumiały i nietolerancyjny.”

  Odpowiedz

  • gabi
   Sty 27, 2011 @ 12:35:11

   Tak właśnie…otwórz się na światło i zaufaj sobie…nikt na siłę, albo przez kogoś nie został oświecony, to codzienna praktyka czyni mistrza…pozdrawiam Cię i życzę budujących doświadczeń:) Gabi

   Odpowiedz

  • Oualander
   Sty 27, 2011 @ 15:10:32

   Ja również nieraz łapie sam siebie na tych tak zwanych „poważnych dysputach” które po kilku chwilach okazują się zupełnie jałowe i bezcelowe.
   Skłonność do rozmów tego typu z ludźmi o niskich wibracjach to jeden z kilku elementów mojego życia nad którym muszę popracować.
   Dziękuję ci bardzo za przypomnienie
   Pozdrawiam serdecznie
   Piotr

   Odpowiedz

  • Sabrina
   Sty 30, 2011 @ 11:49:32

   Ja również mam dość takich „Chrisów”. Po rozmowie z nimi czuję jak mi wypłynęła energia. Zauważyłam, podobnie jak Ty, że u takich ludzi dominuje Ego. Oni nie mają pojęcia o duchowości. Im duchowość kojarzy się z robieniem dobrych uczynków (co jest pozytywne), cytowaniem np. słów Jezusa… hmm… oni cytują słowa Jezusa najczęściej ich nie rozumiejąc…
   Im nie da przetłumaczyć się, iż dobre uczynki to tylko „dodatek” do duchowości, a nie sama duchowość. Oni nie rozumieją i nie wierzą w to, że Boga należy szukać w sobie, a nie na zewnątrz.

   Odpowiedz

   • gabi
    Sty 30, 2011 @ 12:03:54

    Ego duchowe też istnieje…nie osądzajmy, nie stawiajmy siebie na piedestale …to są pułapki 3D

    Odpowiedz

    • Sabrina
     Sty 30, 2011 @ 12:56:30

     A czym się przejawia? W moim przypadku występuje zrozumienie w tym sensie, iż zdaje sobie sprawę, że ja kiedyś ten etap też przechodziłam. I wcale nie uważam tych ludzi za gorszych od siebie. Jednie staram się unikać z nimi rozmów na ten temat, bo tracę energię. A to, akurat jest wskazane.

    • Gabi
     Sty 31, 2011 @ 04:52:53

     czasami niezaleznie czym sie zajmujemy, mamy polot do myslenia o sobie w kategoriach ja to juz wiem, ja wiem lepiej,bylem/lam pierwsza w zrozumieniu, mnie sie to wydarzylo jemu nie itd, itp…a to podstepne podszepty ego…Sciezki rozwoju duchowego nie sa wolne od pulapek tego typu,takze na kazdym poziomie naszego jestestwa prosmy o pokore i czystosc…..To tak ogolnie nie odnos tego oczym pisze do siebie Sabrinko….pozdrawiam Was cieplo :)Gabi

    • Sabrina
     Lu 02, 2011 @ 15:00:59

     Gabi, ale ja na takich podszeptach się nieraz złapałam…. 😦

 26. Ktoś
  Sty 27, 2011 @ 06:57:00

  Od czasu kiedy rozpocząłem praktyki duchowe, w okolicach czoła lekko nad brwiami zacząłem odczuwać dziwne uczucie tak jakby „ucisk”, co więcej ucisk swoją siłą woli mogę przesuwać w różne okolice czoła (???) (to uczucie jak by ktoś stale dotykał mi palcem czoło). Na początku ten ucisk pojawiał się sporadycznie, gdy zacząłem medytować, gdy przestawałem to robić ucisk znikał. Ale odkąd trafiłem na tą stronę odczuwam ucisk non stop! Czy to jest związane z tymi energiami, czy z czymś fizycznym? Czy może ktoś mi sensownie powiedzieć i wyjaśnić, co jest grane? Może specjalnie mi to nie przeszkadza ale czuje się dziwnie, bo to trwa cały czas. Jestem zdezorientowany.

  Odpowiedz

  • Ekspercik
   Sty 27, 2011 @ 08:00:46

   Ktosiu nie powinieneś być zdezorientowany, lepiej zachować spokój. 🙂 Twoja sprawa dotyczy czakramu Trzeciego Oka tam własnie się znajduje ten ośrodek energetyczny w ciele między brwiami i lekko powyżej, więc jak najbardziej energie duchowe a nie fizyczne. Diagnoza: fuzle energetyczne pewnie są, nie ma oczyszczenia w obrębie czakramu, być może istnieją przekonania w podświadomości które mogą blokować prawidłową pracę czakramu, nie ma też dobrego zgrania między ciałem fizycznym a energiami duchowymi w tej okolicy to musi powodować ten ścisk. Nie przejmuj się tym, to minie ale lepiej ogranicz trochę czas medytacji bo może ciało nieprzygotowane dostać w kitę. To delikatny temat i z tym trzeba ostrożnie. Kiedyś mój stary znajomy również ezoteryk-amator bawił się nie wiedząc w co gra w otwieranie Trzeciego Oka i miał przez jakiś czas potężne bóle głowy myślał że całkiem zwariował. Jak chcesz to sobie szerzej na temat czakr, uważam że powinieneś na bank się o tym dowiedzieć skoro partycypujesz w tzw rozwoju duchowym:

   http://zenforest.wordpress.com/2007/12/01/czakramy-poziomy-twojego-zycia/

   Odpowiedz

   • Ktoś
    Sty 27, 2011 @ 10:24:05

    Jak można oczyścić ten czakram? Ucisk czuje nie będąc w stanie medytacji, energia dosłownie mnie zalewa :D. Ciągle staram oczyszczać się z błędnych przekonań przytwierdzających mnie do fizycznej rzeczywistości, więc nie wiem gdzie leży przyczyna (jestem elastyczny i otwarty). Nie chce ograniczać medytacji… No cóż ciało musi się przystosować ale widzę więcej dobrego niż złego, a ucisk to pikuś.

    Odpowiedz

    • Paul
     Sty 27, 2011 @ 10:59:51

     Kojarzę taką medytację polegającą na wizualizacji płomyczka właśnie w tym miejscu, płomyczek ma być spokojny i łagodny. Może to może..

    • Ktoś
     Sty 27, 2011 @ 11:09:42

     Może masz racje bo ja wizualizuje płomień, który eksploduje i zalewa całą Ziemie. Ale uczucie temu towarzyszące bezcenne 😀

  • nemesis
   Sty 27, 2011 @ 09:37:00

   Jest to tylko uczucie ucisku czy zauważyłeś jeszcze jakieś inne zmiany np. w percepcji pozazmysłowej?

   Odpowiedz

  • Sabrina
   Sty 27, 2011 @ 10:13:39

   Ktosiu, otwiera Ci się trzecie oko:-) Ja też mam czasami takie uciski, czasami ból w tym miejscu, albo pulsowanie. A podczas medytacji widzę tunel światła, czasem kolory, czasem wir światła. Czytałam niegdyś, że tak otwiera się ten czakram pomiędzy brwiami. Jeśli ktoś dysponuje na ten temat wiedzą, to proszę aby się z nami nią podzielił:-)

   Odpowiedz

  • Paul
   Sty 27, 2011 @ 10:20:45

   Hmm Może za dużo siedzisz na tym blogu i twój światopogląd wystrzelił poza dopuszczalną normę 🙂

   …”Poprzez tę czakrę uczymy się najpierw wyobrażania sobie naszych koncepcji, idei, a następnie rozumienia ich. Mowa jest o ideach zarówno dotyczących naszej rzeczywistości, jak i całego wszechświata.”…

   Może warto odwiedzić lokalne kółka zainteresowań buddyzmem, jogą itd i zasięgnąć porady jakiegoś fachowca 😉

   Odpowiedz

  • Ktoś
   Sty 27, 2011 @ 11:26:58

   Od jakiegoś czasu wszystko co robię wydaje mi się pozbawione sensu (???), a przecież nie tak dawno byłem pełen zapału do nauki i pracy. Też tak macie? Czy po prostu mam tymczasową demotywacje i muszę się ogarnąć? Sorry za męczenie was moimi rozczuleniami ale chce poznać wasz punkt widzenia.

   Odpowiedz

   • Sabrina
    Sty 27, 2011 @ 14:30:12

    Niegdyś czytałam, że to normalne, gdy wibracje się podnoszą.

    Odpowiedz

   • Oualander
    Sty 27, 2011 @ 14:46:37

    Myślę że po prostu rozwijasz się duchowo, zaczynasz dostrzegać o wiele więcej niż wcześniej i w związku z powyższym uzmysławiasz sobie bezsens, nienormalność i bezcelowość obecnej egzystencji, gdzieś w głębi zaczynasz zdawać sobie sprawę że wcale tak nie musi być, że życie może być piękne przepełnione samymi wspaniałymi momentami i pełne wszelakiej obfitości.
    Jeżeli wystarczająco długo wytrwasz w zrozumieniu tego procesu szala twojego nastroju przechyli się w pozytywną stronę i chandra duchowa minie bezpowrotnie.
    Pozdrawiam serdecznie

    Odpowiedz

    • Ktoś
     Sty 27, 2011 @ 14:50:00

     Trafiłeś w sedno dokładnie jest jak piszesz. Dziękuje wam za dobre słowa, przynajmniej wiem, że mi nie odbiło.

    • Sabrina
     Sty 27, 2011 @ 15:05:56

     Oualander, dokładnie to miałam na myśli:-)

    • The 1
     Sty 30, 2011 @ 04:39:00

     Fajnie poczytac wasze wypowiedzi z boku. Co natomiast wielokrotnie sie powtarza w wypowiedziach ‚tych ktorzy przekroczyli bariere duchowa’ to poczucie bezsilnosci, zwatpienia, osamotnienia (tkz.okres ciemnosci) jest bardzo typowym progiem w rozwoju duchowym. Jest to rodzaj proby, pewien rytual, gdzie wiara stanowi fundament dla tych okolicznosci. I gdy pomimo wiara jest ‚na miejscu’ stala i tak samo silna, wowczas szczesliwiec jest nominowany na kolejny stopien wtajemniczenia i posiada zdolnosci uzdrawiania innych. Oczywiscie nie za srodki obowiazujace w naszym swiecie materialnym. Dziekuje za uwage, bede wiernym obserwatorem dalszych wydarzen… Namaste

   • Paul
    Sty 29, 2011 @ 13:35:28

    Duchowa Transformacja – czy to boli? 🙂

    Dlaczego, kiedy zaczynamy się rozwijać, nasze życie tak wariuje? Ciekawy artykuł:

    http://www.astraldynamics.pl/artykul-84,,.html

    Odpowiedz

 27. Eryk
  Sty 27, 2011 @ 06:56:49

  no na to wygląda że w 2012 roku dopiero 😦 😦 coś mi sie zdaje że nawet w mediach w tym roku też nie będzie ujawnienia istot pozaziemskich przy władzy jedni i ci sami są nic nie wskazuje na ujawnienie narazie tak jak było mówione ze stanie sie to w pierwszym kwartale tego roku 😦

  Odpowiedz

 28. Sabrina
  Sty 27, 2011 @ 06:41:14

  W grudniu przyszłego roku? czyli aż w 2012 r.

  Odpowiedz

 29. Marcin1989
  Sty 27, 2011 @ 04:56:32

  W grudniu 2011!!?? Wiedziałem że tak będzie…

  Taka gra na zwłokę…

  Coś już przestaje wierzyć w to „ujawnienie”.

  Odpowiedz

 30. Eryk
  Sty 27, 2011 @ 01:14:15

  w grudniu przyszłego roku?? ojej 😦 😦 😦

  Odpowiedz

 31. Elminster
  Sty 27, 2011 @ 00:01:26

  Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d bloggers like this: