Aktualności

.

24/10/2014  Gracjana

https://www.youtube.com/watch?v=eOnxMPHUxtU&feature=youtu.be&t=4m33s

—–

Dlaczego Węgry uprawiają podmiotową politykę zagraniczną, a Polska nie?

http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz%2Fdlaczego-wegry-uprawiaja-podmiotowa-polityke-zagraniczna-a-polska-nie#

——–

List profesora z Holandii do Władimira Putina

http://zygumntbialas.neon24.pl/post/112454,list-profesora-z-holandii-do-wladimira-putina

.

Arogancja Waszyngtonu zniszczy jego własne Imperium. / Dr. Paul Craig Roberts, 9 lipca 2014

Waszyngton jest wyjątkowy: nawet jeśli prawo innych państw zaprzecza prawom Waszyngtonu, Waszyngton wymaga od suwerennych rządów przestrzegania prawa Waszyngtonu.

Chcecie przykładu? Przykłady można mnożyć.
Tak Waszyngton zmusił Szwajcarię do złamania odpowiednich praw i uchylenia historycznej tajemnicy bankowej. Waszyngton wykonuje wyroki – zarówno na obywatelach innych krajów jak i na swoich własnych – bez należytego postępowania sądowego. Waszyngton narusza suwerenność innych państw i morduje ich obywateli za pomocą dronów, bomb i jednostek specjalnych.

Waszyngton porywa obywateli innych państw z zagranicy, sprowadza ich do USA by sądzić ich zgodnie z prawem USA lub też uprowadza ich do innego kraju w celu torturowania ich w swoich tajnych ośrodkach. Waszyngton dyktuje bankom innych krajów z kim mogą one robić interesy i w przypadku nieposłuszeństwa, szantażuje je lub na te instytucje kredytowe nakłada takie kary, które zagrażają ich dalszej egzystencji.

W zeszłym tygodniu Waszyngton „przystawił pistolet do piersi” jednemu z francuskich banków: „albo zapłacicie 9 miliardów albo zamkniemy Wasz interes w USA”. Co ten bank zrobił takiego złego? Ten bank finansował interesy prowadzone z krajami których USA nie lubią.

– Waszyngton stawia ultimatum suwerennym nacjom: „albo będziecie robić to co my wam każemy albo zostaniecie przez nas zbombardowani z powrotem do epoki kamienia łupanego”

– Waszyngton narusza immunitet dyplomatyczny i bezprawnie przeszukuje samoloty prezydentów suwerennych państw

– Waszyngton nakazał swojemu wasalowi, Wielkiej Brytanii, naruszyć prawa i konwencje dotyczące azylu politycznego po to by odmówić Julianowi Assange dalszej podróży do Ekwadoru.

– Waszyngton nakazał Rosji by złamała swoje własne prawa i wydała im Edwarda Snowdena.

Rosja jest dostatecznie silna by odmówić wykonania rozkazów Waszyngtonu. Co zrobił więc Waszyngton?

„Miasto na wzgórzu”, „światło świata, „niezbędny, niezwykły rząd” w obcym kraju, mianowicie Republice Malediwów, państwie na wyspie na Oceanie Indyjskim porywa Romana Seleznyova – syna rosyjskiego polityka. Seleznyova zatrzymano przy wsiadaniu na pokład samolotu do Moskwy i przewieziono prywatnym samolotem na obszar kontrolowany przez USA, gdzie został aresztowany na podstawie sfingowanych oskarżeń o oszustwo.

To jest „nowe, wrogie posunięcie Waszyngtonu” przeciwko narodowi rosyjskiemu – taki monit złożył Rosyjski Minister Spraw Zagranicznych oskarżając Waszyngton o porwanie rosyjskiego obywatela. Nie ma wątpliwości co do tego, że porwanie Seleznyova jest nielegalne – jak wszystko co Waszyngton robił od czasów rządów Clintona. Ojcem Seleznyova  jest Deputowany Dumy Narodowej (*rosyjskiego parlamentu) i wierzy on że Waszyngton porwał jego syna w celu dokonania wymiany na Edwarda Snowdena.

Seleznyov został bezzwłocznie i bez jakiegokolwiek dowodu winy skonfrontowany ze spreparowanymi punktami oskarżenia które mogą mu przyniesć 30 lat więzienia. Faszystowski przywódca Ministerswa Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA  (Homeland Security) zadeklarował, że ta całkowicie nielegalna akcja waszyngtońskiego Gestapo jest „ważnym aresztowaniem”, które daje „jasny przekaz” że „długie ramię sprawiedliwości – i jego departament – będą rozbijać również inne wyrafinowane organizacje przestępcze”.

Amerykańskie służby wywiadowcze (Secret Service) zadeklarowały, że syn rosyjskiego polityka jest „jednym z najaktywniejszych na świecie handlarzy kradzionymi informacjami finansowymi”.  Cóż za kompletna bzdura!

Przecież cały świat wie już, że największym złodziejem informacji finansowych jest waszyngtońska  Narodowa Agencja Bezpieczeństwa USA (NSA).  Agencja ta na rzecz amerykańskich korporacji wykradła informacje finansowe z firm w Brazylii, Niemczech, Francji, Chinach, Japonii, doprawdy zewsząd – co czyni te korporacje hojniejszymi w kwestii finansowego wsparcie polityków.  Agencja NSA wykradła nawet prywatne rozmowy telefoniczne Kanclerza Niemiec!

Świat był wystarczająco głupi, żeby uwierzyć amerykańskim systemom informatycznym, które służą jako narzędzia szpiegowskie.
Każdy kto kupuje komputery amerykańskich marek lub posługuje się amerykańskimi serwisami internetowymi może być absolutnie pewny że NSA posiada kompletną informację na jego temat. Inne rządy wierzyły że będą za darmo profitować z amerykańskich inwestycji kapitałowych, ale teraz staje się jasnym co ten darmowy dostęp oznacza: żaden rząd, żaden naród nie mogą zatrzymać dla siebie informacji czy swoich tajemnic.

Agencja NSA może szantażować całą populację świata. Według neokonserwatystów, prawo do szpiegowania na świecie jest prawem „niezastąpionego” ludu reprezentowanego przez „wyjątkowy rząd” w Waszyngtonie.

To nie jest jedyny przykład że świat w głupi sposób podarował Waszyngtonowi swoje zaufanie. Założone przez Waszyngton organizacje pozarządowe (NGO) działają w wielu krajach i służą jako waszyngtońska „Piąta Kolumna”. W razie potrzeby Waszyngton może wysłać te NGO na ulice żeby zaatakować i obalić nie współpracujące rządy. Na życzenie mogą one też ropowszechniać Waszyngtońską propagandę, tak jak to zrobiły w Rosji gdy wysnuto oskarżenia że wybory zostały „skradzione” przez Putina. Te organizacje są dumne aż do krwi, którą mają lub wkrótce będą mieć na swych rękach. To pokazuje, że są ważnymi agentami Imperium.

USA ma w swojej kieszeni zachodnie media tak jak i europejskie rządy oraz rządy Japonii, Australii, Kanady, Nowej Zelandii, Korei Południowej i Filipin.

Waszyngton swoje kłamstwa i fałszywe oskarżenia może pompować na cały Świat. „Saddam Hussein posiada broń masowego rażenia”. Nikt nie został ukarany za to kosztowne kłamstwo. „Syryjski Assad użył broni chemicznej przeciwko swojemu własnemu narodowi”. Nikt nie został ukarany za to kosztowne kłamstwo. „Rosja najechała na Ukrainę”. Nikt nie został ukarany za to kosztowne kłamstwo. „Edward Snowden jest chińskim/ rosyjskim/ czyimkolwiek szpiegiem i zdrajcą, który miał mówić Amerykanom o nielegalnych działaniach ich rządu”. Nikt nie został ukarany za to kosztowne kłamstwo. „Julian Assange jest szpiegiem, który miał udostępniać w internecie wyciekłe dokumenty na temat przestępstw Waszyngtonu”. Nikt nie został ukarany za to kosztowne kłamstwo.

Każdy Amerykanin który postawił się przeciw hegemonii Wall Strett i Waszyngtonu został uznany za persona non grata. Tacy Amerykanie są uznawani za „wewnętrznych ekstremistów” i są od tej pory śledzeni przez Gestapo-Homeland Security, dobrze uzbrojonych siły zbrojne, co jest klarownie naruszeniem prawa (ustawy Posse Comitatus). Służby Bezpieczeństwa Wewnętrznego Homeland Security są nielegalną i niekonstytucyjną siłą skierowaną przeciwko amerykańskim obywatelom. Bezmyślni Amerykanie są zmuszani do płacenia na nią przez to, że ich domy zostają przejęte, a te, które nie zostaną przejęte, są atakowane przez bandyckie oddziały SWAT.

Ekolodzy są blokadą dla kapitalistycznych zysków. I ponieważ u sterów stoją kapitalistyczne rządy, a nie ekolodzy, dlatego też ekologów okrzyknięto „lokalnymi ekstremistami”.
Przeciw protestującym przeciwko wojnie prowadzi się dochodzenie bo mogliby być „agentami obcych służb”.

Ten kto zatroskany jest losem zwierząt i znikaniem gatunków wskutek niszczenia ich naturalnych siedlisk przez chciwe, „krótkowzroczne” korporacje, znajduje się na liście „lokalnych ekstremistów”. Sąd Najwyższy USA siedzi w kieszeni prywatnych grup interesów, które wykupiły nasz rząd. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych jest największym wrogiem amerykańskiej Konstytucji.

Prawo jest nadużywane do tego by wysyłać miliony niewinnych Amerykanów, szczególnie młodych, lub tych których wykroczenia są błahe, do więzienia w celu wspierania dochodów sprywatyzowanego więziennictwa i karier zawodowych prokuratorów.

Trudno sobie wyobrazić kraj tak zły jak USA… kraj którego rząd służy nie ludziom lecz małej jednoprocentowej grupie społeczeństwa… kraj w którym rząd niezdolny jest do zapewnienia jakiegokolwiek rodzaju sprawiedliwości… kraj którego rząd zniszczyłby sam siebie gdyby tak dla odmiany powiedział prawdę.

Nad Waszyngtonem rozciąga się zapach Zła.
I w międzyczasie reszta świata zaczyna zdawać sobie z tego sprawę.

Oryginał: paulcraigroberts.org
Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: z j. niemieckiego: Tamara / z j. angielskiego: Joanna

Źródło:  Terra Galaktyczna Kawiarenka

——————————-

 

 

 

25.08.2013  Julian Assange – Terrorysta czy dziennikarz

.

24.7.13 Papież Benedykt XVI skazany na 25 lat pozbawienia wolności

dzięki, Agato za link ❤

———–

6.7.13  Snowden o śledzeniu sieci przez służby krajów UE – hipokryzja Europy
————

24.9.2012 Keshe fundacja, chcą odtajnić technologię wolnej energii

http://www.youtube.com/watch?v=XNVgjnBXsoI&feature=g-all-u

———————-

22.9.2012  dzięki Bel za udostępnienie

Niewolnicy z Irlandii

——————–

17.9.2012

I Know My Galactic Family Is Here, Do You? (UFO Disclosure)

6.9.2012

9. transza UFO akt opublikowana

Ja nie płacę!    http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_w_usa/news/zdesperowani-przestaja-placic-za-transport-i-zywnosc,1839880

Węgry odrzucają pożyczkę od MFW na warunkach Funduszu

________________________

24.7.12    Afera LIBOR: wkrótce aresztowania

 Trybunał międzynarodowy dla mafii farmaceutycznej

.

 

.

Islandzki Sąd Najwyższy skazał byłych bankierów

http://wolnemedia.net/gospodarka/islandzki-sad-najwyzszy-skazal-bylych-bankierow/

____________________________________________

W Watykanie prano brudne pieniądze

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-watykanie-prano-brudne-pieniadze-bankier-boi-sie,1,5157522,wiadomosc.html

8.6.12  Blog Chleba zamiast Igrzysk

http://chlebazamiastigrzysk.wordpress.com/

.

Benjamin Fulford: Upadek kabała, Fukushima nie jest problemem

Morris, jeden z najbardziej rzetelnych i krytycznych wobec światowego syjonizmu dziennikazy niezależnych publikujących na YouTube pod pseudonimem 108Morris108, zamieścił wczoraj fragment rozmowy z Benjaminem Fulfordem.

Morris: Ostatnio ukazało się kilka alarmujących tytułów prasowych jak, że „ambasador powiedział, że to będzie koniec ludzkości gy budynek 4 w Fukushimie się zawali”, że się ledwo trzyma, a tam są trzęsienia ziemi… Czy można to brać na poważnie?

Fulford: Sądzę, że jest to gigantyczna operacja psy-op. Mieszkam 200 km od Fukushimy, osobiście mierzyłem trzema różnymi miernikami Geigera-Mullera w różnych miejscach i wszędzie był naturalny poziom tła, wliczając to miejsca w pobliżu Fukushimy. Ale mam także bezpośrednie dowody w postaci oświadczeń osób twierdzących, że użyto bomb jądrowych na dnie morza do wytworzenia tsunami. Mamy do czynienia z promieniowaniem z broni jądrowych tam użytymi. Ocean bardzo dobrze sobie radzi z czyszczeniem z promieniowania. Mieszkam tu i się niczego nie obawiam.

Morris: Poprzednio mówiłeś o możliwości użycia HAARP jako inicjatora?

Fulford: Odnośnie działania HAARP jest wiele dowodów. Powinno się sięgnąć do New York Timesa z 18-20 czerwca 1975 czy 1976 roku, gdzie była mowa o porozumieniu międzynarodowym pomiędzy ZSRR i USA o nie używaniu broni do modyfikacji pogody w celu ataku militarnego. Jest to dobry punkt wyjścia dla sceptycznego badacza.
Jednakże, słyszałem, że trzęsienia ziemi w Japonii i Haiti nie były wywołane HAARP-em, ale raczej wyspecjalizowanymi bombami jądrowymi podłożonymi na dnie morza, które wywołały wielkie impulsy elektromagnetyczne o podobnej długości fali jak maszyny HAARP-a. Dzięki temu skoncentrowano się na mniejszym obszarze. Oficjalnie mówiło się o tym, że trzęsienie miało siłę 9,0, ale dlaczego fale nie uderzyły w Hawaje, ani nigdzie indziej, poza pewnymi obszarami japońskiego wybrzeża? To nie ma sensu, jeśli się nie założy, że to był atak za pomocą specjalnej broni.

Morris: Wrócę do pierwszego pytania. Wciąż są obawy, że jeśli budynek 4 się zawali, to może dojść do katastrofy na poziomie końca ludzkości?

Fulford: To jest tylko koniec kabały kontrolerów. Panikują i straszą. Ludzkość się nie zakończy z tego powodu. Pamiętajmy co się mówiło po wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej spowodowanej przez BP. Ale jakoś wciąż tu jesteśmy. Czy mam rację?

Morris: Masz całkowitą rację. A więc kabała obawia się kolapsu.

Fulford: Oczywiście. Już 140 krajów prowadzi już międzynarodowy bojkot przeciwko nim. Ponieważ mieszkasz w jednym z krajów, które są bojkotowane, to twoje media nie informują cię o tym. Najprościej sprawdzić tzw. „Szczyt BRICS” (porozumienie Brazylii, Rosji, Indii, Chin i Płd. Afryki, przyp. admin). Media w Indiach, Brazylii czy innych krajach z tej grupy, podają, że już 140 krajów nie chce robic żadnych biznesów z krajami tej kabały, że jest to banda złodziei i morderców, że jedyne co potrafią to kraść zasoby naturalne i wszczynać wojny, że mają już tego dość i że ta planeta jest za mała na to by tolerować takich ludzi.

Morris: Dziękuję, wspaniałe słowa. Chciałbym cię zapytać, czy wiesz coś o tym rosyjskim satelicie, który spadł zaraz po starcie. Jego trajektoria miała przebiegać nad Alaską, tak więc podejrzewano, że użyto HAARP-a.

Fulford: Nie wiem nic na ten temat, jednak mam informacje z pierwszej ręki od japońskich sziegów, którzy w tym czasie tam byli o koreańskim satelicie, którego się nie udało wystrzelić. Na 100 rocznicę urodzin Kim Il Sunga zaproszono wielu gości zza granicy, w tym zachodnią prasę. Pokazano im rakietę, potem zaproszono ich na wycieczkę po mieście. W czasie wystrzeliwania nie było więc tam zachodnich gości, a całe miejsce było pokryte mgłą. Dlatego też nie ma żadnych zdjęć z tego wydarzenia, nawet z satelity. Można więc przypuszczać, że to wszystko było jednym wielkim pijarem (…) Co chcę powiedzieć, to że obecnie dzieje się wiele takich dziwnych rzeczy, które sobie nawzajem zaprzeczają, zapowiada się pewne rzeczy, które się nie wydarzają.
Niedawno podczas konferencji prasowej w Tokio rozmawiałem na ten temat ze swoim kuzynem, gdzie byli ci tzw. „opozycjoniści syryjscy”, którzy twierdzili, że walczą z Assadem, dlatego że wspiera Al-Kaidę. Ale przecież w Libii Al-Kaida walczyła ramię w ramię z wojskami zagranicznymi – Francuzami i innymi. Tak więc oni sobie nawzajem zaprzeczają.
Np. walczyli z nazizmem w Polsce, podczas gdy naziści we Włoszech byli ich sprzymierzeńcami. Ludzie są tak wyprani i ogłupieni, że nie zauważają nawet sprzeczności w ich własnej propagandzie.

Morris: To wszystko jest jednym wielkim oszustwem, choć zaskoczony jestem, że podobne sztuczki jak w USA są robione przez Płn. Koreę.

Fulford: Sytuacja w Azji jest skomplikowana, można jednak generalnie powiedzieć, że mamy do czynienia z rywalizacją pomiędzy dwiema wielkimi chińskimi dynastiami – północą i południową. Ale się to rozgrywa kulturalnie (…)
Wiele rzeczy się niedługo wydarzy, teraz należy się przyglądać kolapsowi starych struktur. Wielką sprawą w nadchodzacym tygodniu będzie upadek JP Morgan, następne rzeczy przyjdą już niedługo. Mamy do czynienia z upadkiem sił, kóre w sposób nielegalny przejęły kontrolę nad Zachodem.

Sanepid w sposób kryminany okłamuje ludzi odnośnie szczepień*

Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)

Tym razem mam bardziej optymistyczne wiadomości. Z różnych stron Polski docierają do mnie informacje od rodziców, że lekarze stają się coraz bardziej liberalni wobec szczepień dzieci. Coraz rzadziej naciskają rodziców, a często wręcz odradzają zbędne i toksyczne (obowiązkowe) szczepionki oraz doradzają opóźnianie szczepień.

To dowodzi, że szczepienia w Polsce są już de facto dobrowolne, a określenie „obowiązkowe” w ustawie znaczy, że państwo ma obowiązek pokryć koszty pewnych szczepień, jeśli rodzic chce je podać swemu dziecku. Wszystkie „kary” nakładane przez Sanepid na nieszczepiących rodziców są nielegalne i niezgodne z Konstytucją. Widziałam powiadomienie o takiej karze wysłane niedawno do rodziców na formularzu z lat 1960 – a więc z okresu głębokiego PRL. Z całą pewnością takie formularze są nieaktualne, a zachowanie Sanepidu nielegalne i powinno być karane. Widać niektóre oddziały Sanepidu w ten sposób sobie „dorabiają”.

Prawda o szczepieniach staje się coraz bardziej powszechna. W USA pewien pediatra napisał do CDC (organizacja rządowa, która ustala kalendarz szczepień) list z zapytaniem, dlaczego szczepi się noworodki, skoro żołtaczka B niezwykle rzadko zdarza się u niemowląt? I dlaczego nie testuje się ciężarnych kobiet na obecność wirusa i nie szczepi tylko noworodków matek zakażonych? Urzędnik CDC odpisał, że te szczepienia są naprawdę niepotrzebne, ale masowo szczepi się noworodki po to, żeby wciągnąć młode matki w kierat nieustannych szczepień, aby na każde wezwanie reagowały jak psy Pawłowa i stawiały się do szczepień bez kwestionowania ich bezpieczeństwa i zasadności. To pokazuje jakie komercyjne i machiaweliczne mechanizmy stoją za polityką masowych szczepień.1

http://www.monitor-polski.pl/

______________________________________________________

13.4.12  Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012

——————————————————————————————-

 

15.3.12    GMO to śmierć! Marsz w Obronie Pszczół – cz 1

__________________________________________________

8.3.12  Administracja Obamy po raz pierwszy stwierdza, ze Miasto Watykan jest potencjalnym centrum dla ‚prania’ pieniędzy.

__________________________________________________

Nowy lider Północnej Korei  Kim Jong-un, syn byłego przywódcy Kim Jong-il, który zmarł niecałe dwa miesiące temu, prawie natychmiast rozpoczął rozmowy z negocjatorami amerykańskimi w celu zaprzestania programu nuklearnego … w tym testów pocisków długiego zasięgu.

Departament Stanu USA powiedział, ze Phenian zgodził się również, aby umożliwić inspektorom ONZ do monitorowania ich reaktora w Jongbion.

W zamian USA sfinalizuje 240.000 ton pomocy żywnościowej dla ludzi Korei Północnej.

To bezprecedensowe posunięcie Korei Północnej podnosi perspektywę pokoju na całym świecie!

___________________________________________________

6.3.12 Izraelski członek ciemnego Mosadu, B.N.  odwiedził Kanadę i następnie USA szukając poparcia na rozpoczęcie wojny z Iranem i w następstwie 3-ciej wojny światowej.  Obama w swojej przemowie 6.3.12 kategorycznie sprzeciwia się wojnie.  Poważny spadek giełdy na WS – pokój na świecie to niedobre wiadomości dla finansowych mogołów.

131 rezygnacji na wysokich szczeblach finansowych na swiecie do 6.3.12.   Oto lista z linkami:

http://americankabuki.blogspot.com/p/131-resignations-from-world-banks.html

7.3.12 Strona internetowa Watykanu dziś nie działa dzięki anonimowym hakerom.  Wyjaśnienie: za historyczne zbrodnie i korupcję.

____________________________________________________

Naukowcy i etycy: Chrońcie delfiny jak ludzi. To istoty rozumne

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11196799,Naukowcy_i_etycy__Przyznajcie_delfinom_i_wielorybom.html

.

375-letni Francuski Bank umarza długi najbiedniejszych Paryżan http://the2012scenario.com/2012/02/a-375-year-old-french-bank-forgives-debts-of-paris-poorest/

.

12 luty, 2012   „Rozświetlmy LONDYN”  – 17-tego lutego 2012 w piątek o godz. 20-tej czasu polskiego, pracownik Światła, Todd organizuje w katedrze Baptystów medytacje  600 uczestników, zapraszam wszystkich do medytacji w swoim domu, dla wzmocnienia efektu.

.
.

Pierwsze w historii oficjalne ujawnienia rządu dot UFO

dzięki Małgosiu za ten link

http://21grudnia2012.wordpress.com/2011/11/30/pierwsze-w-historii-oficjalne-ujawnienia-rzadu-dot-ufo/

12 komentarzy (+add yours?)

 1. Tomasz Mateusz
  Wrz 30, 2016 @ 23:46:02

  Witam, nazywam się Tomasz Mateusz jeżeli mowa o archontach i innych bytach czy to w astralu czy w innych wymiarach i na innych poziomach egzystencji ,czy o duchach i demonach i aniołach trzeba powiedzieć w prost : wszyscy jesteśmy z tego samego ducha i z tej samej materii i tak jesteśmy tym i samym w wielu znaczeniach i tym będziemy jeżeli tego będziemy chcieli.

  Odpowiedz

 2. Taki
  Paźdź 21, 2012 @ 13:03:35

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
  😉

  Odpowiedz

 3. Sabrina
  Wrz 25, 2012 @ 01:00:40

  Fajne są te aktualności :-).

  Odpowiedz

 4. EwaB
  Wrz 24, 2012 @ 20:03:40

  Bardzo serdecznie dziekuje Ci Krystal za wstawienie filmiku „I Know My Galactic Family Is Here,Do You?(UFO Disclosure)”. Pokazalam go ludziom u ktorych pracuje(polsko-amerykanska rodzina). Bo naprawde-sa jeszcze ludzie, ktorzy mysla, ze my-ziemianie jestesmy jedynymi istotami we Wszechswiecie.Takze ten film otworzyl im oczy.Zrozumieli co sie dzieje- ze nie jestesmy sami. Nieraz trudno jest przekazac cos w formie ustnej(ja nie mam takiego daru)-a ten film jest idealny!Wedlug mnie polaczyl wszystko razem(-Ujawnienie, -nie jestesmy sami,-Pierwszy kontakt).
  Mysle, ze nawet powinien znalezc sie w „ciekawostkach” tak jak sa juz”Nasz Dom” czy ” Prosperowane”- zeby byl latwiej widoczny i dostepny.
  Jeszcze raz z calego serca dziekuje Ci Kochana!Pozdrawiam, Ewa

  Odpowiedz

 5. ana
  Kwi 11, 2012 @ 10:12:13

  Dzięki Olu za te zdjęcia i opis! Miałam właśnie pytać, czy ktoś zaobserwował ostatnio jakieś statki na niebie, bo ja bardzo chciałam je zobaczyć, ale niebo u nas prawie ciągle było zachmurzone. Jeden jedyny raz, w dzień, kiedy było słonecznie, zauważyłam jakąś białą kulkę poruszającą się w pewnej odległości za lecącymi odrzutowcami. Ale nie jestem pewna czy to był statek… Było to niewyraźne.
  Raz nawet od tego myślenia o statkach kosmicznych, po prostu przyśniły mi się one w nocy 🙂

  Odpowiedz

 6. krystal28
  Mar 27, 2012 @ 05:15:08

  Odpowiedz

 7. Stanley
  Lu 11, 2012 @ 14:28:08

  Witam Wszystkich Obudzonych !!!
  Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden, ważny aspekt Duchowego Wzniesienia.
  Mało się o nim mówi i uświadamia innych. Nie komentuję, nie oceniam i nikogo nie chcę przekonywać do swoich lub kogokolwiek innego racji. Niech każdy wnioski wyciągnie i decyzje podejmie sam. Jeśli możecie, to PODAJCIE DALEJ:

  „Poruszający wykład Gary’ego Yourofsky — jednego z najbardziej odważnych i radykalnych obrońców praw zwierząt — sfilmowany na Uniwersytecie Georgia Tech w lecie 2010 roku.
  Gary rozwiewa mity na temat weganizmu, przedstawiając niezwykle ważne (i na ogół nieznane) fakty dotyczące przemysłu mięsnego i mleczarskiego, nie nagłaśniane przez media lub wręcz ukrywane przed opinią publiczną. Tego wykładu powinni wysłuchać nie tylko obrońcy praw zwierząt, ale każdy, kto troszczy się o zdrowie swoich dzieci, środowisko naturalne i generalnie przyszłość naszej planety.”
  Pozdrawiam Wszystkich. Stanisław.

  Odpowiedz

 8. Boginiwmini1
  Lu 06, 2012 @ 16:08:53

  Jowisz wyglada tu jak nasz Ksiezyc z gwiazdkami:))

  Odpowiedz

 9. Syriusz
  Sty 12, 2012 @ 14:06:57

  Na tym zdjęciu jest Jowisz i jego księżyce. Obecnie jeden z jaśniejszych obiektów na naszym niebie. Wpiszcie sobie w wyszukiwarce Jowisz i kliknijcie grafika.

  Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d bloggers like this: