Ważne i pilne – Trzy wstępne etapy Wzniesienia

.

Poniższy wywiad Simona Parkesa z Magentą Pixie z 19 kwietnia 2020 uważam za kluczowy w osiągnięciu następnego, zbiorowego kroku w ziemskiej ewolucji ludzkości.  Jeśli masz motywację, aby sobie przetłumaczyć całość filmiku z wywiadem, podaję krótkie instrukcje jak:  Kliknij na stronie YT na 3 kropki po prawej stronie pod filmikiem, następnie kliknij na ‚Open transcript’, następnie przekopiuj tekst (we fragmentach?) z prawej strony do tłumacza, który używasz.  Możesz się pozbyć znaczników czasowych prze kliknięcie na 3 pionowe kropki nad tekstem i na ‚Toggle timestamps’ – kr


Powiedzieli mi, że jest to masywny ruch.  Wspólnie jako ludzkość tworzymy to co już jest zapisane.  Mówią mi, że jest to matematyczna nieuchronność.  Więc zamiast patrzeć na indywidualne linie czasowe, gdzie masz wiele możliwości, mamy tu nieuchronność.  Jest to zbieżność linii czasowych bez względu na to, w którą stronę podążamy.  To tak jak Istoty 9 (istoty świetliste, które Magenta Pixie czanneluje od lat – kr) mówią, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.  Więc ta nieuchronność to Wielkie Przebudzenie, proces Wzniesienia

Wzniesienie nie polega wyłącznie na siedzeniu w medytacji i mówienie o tęczach.  To naprawdę jest trudne, i jak wszyscy wiedzą, w tej chwili przechodzimy przez ogromne wyzwanie.  Więc jak się poruszać przez
ten proces i stworzyć to co jest nieuchronne, gdyż to co jest nieuniknione, nie oznacza, że będziemy siedzieć i po prostu czekać na to się stanie.  Uczestniczymy w tej nieuchronności i pewne rzeczy musimy zrobić.  I tak ta struktura pięknej inteligencji z  Drogi Mlecznej dała mi ten przekaz
i proces w trzech etapach.  Każdy ten etap to tak jak
całe życie studiów sam w sobie, ale teraz jesteśmy w samym rdzeniu tej nieuchronności i nie mamy czasu na naukę.  Musimy pracować nad tym tak szybko, jak to tylko możliwe.

Etap pierwszy to dowiedzieć się o ciemnym planie.  Jeśli nic nie wiesz to zrób poszukiwania na temat kabała, Iluminatów, głębokiego państwa, 13 rodzin, ciemnych kontrolerów, ciemnego sojuszu.  Kim oni są przede wszystkim, kim są ci ludzie, jaki jest ich plan, dlaczego mają ten plan, co oni próbują zrobić, dlaczego to robią?  Dopóki tego nie zrobimy, oczywiście nie będziemy mieli pełnego zrozumienia tego w całości i zawiłości, ale możemy dotrzeć do sedna.  Wszystkie te etapy można zrobić w tym samym czasie, tego samego dnia.

Etap drugi dotyczy naszej potężnej świadomości, która była do tej pory pożyczana przez ciemne siły.  Kiedy spotykamy się w jedności, jak mówią Istoty 9, w tej zbiorowej mocy możemy przenosić góry,  możemy zmieniać i tworzyć światy i właśnie to robimy, więc krok drugi to DEKLARACJA SUWERENNOŚCI.  Trzeba zrozumieć wszystkie te trzy etapy, aby móc  pojąć, dlaczego trzeba przerobić każdy z tych etapów, które są  nieskończoną strukturą samą w sobie.  Jest wiele kroków do Wzniesienia
Ta jest wersja skrócona dla początkujących, aby dać wam nasienie do dalszej kontynuacji tej podróży.

Deklaracja Suwerenności to miejsce, gdzie składasz oświadczenie
że nie akceptujesz, nie wyrażasz zgody, nie udzielasz pozwolenia.  Jest to bardzo ważne, ponieważ kiedy studiujesz ciemny plan, to widzisz, że muszą oni mieć upoważnienie do robienia tego, co robią.  I oni nam prezentują to co robią i czekają na naszą reakcję, której często nie ma, więc biorą to za pozwolenie.

Ogłaszamy naszą suwerenność na wielką skalę, że nie dajemy pozwolenia. Laura Eisenhower (prawnuczka prezydenta Eisenhowera) niedawno nagrała  film pod tytułem „Wiadomość dla kontrolerów ciemności”.  Jeśli możesz to po prostu obejrzyj jej wideo, to jest deklaracja suwerenności. (tekst polski)

 

Więc deklaracja suwerenności to odmowa zgody, ale nie w wyniku gniewu co jest bardzo trudne, gdy jesteś w pierwszym etapie i dowiadujesz się o tych wszystkich rzeczach.  To musi wyjść z miejsca nienaruszalności, prawdziwie zbalansowanej sprawiedliwości kodu wojownika Indygo, który mówi: Nie, nie daję wam pozwolenia. Jestem suwerenną istotą, która ma władzę nad swoim umysłem, swoim ciałem i swoją rzeczywistością i nie daję wam pozwolenia na wyrządzanie mi krzywdy.

Wiele osób jest zdezorientowanych tą deklaracją, ponieważ myślą, że jeśli powiesz wszechświatowi NIE, gdy pracujesz zgodnie z Prawem Przyciągania, to jest to negatywne samoutwierdzenie i przyciągasz do siebie więcej tego samego.  Jeśli mówisz nie, lub nie chcę tego, wtedy to tworzysz, ponieważ jesteś w oporze do tego co jest prawdą.  Ale tak nie jest, kiedy robisz to z  integralnością i suwerennością, bez gniewu, strachu i pragnienia zemsty lub odwetu.  Co przesyłasz Wszechświatowi to scalona moc i miłość i zyskujesz więcej tego samego i to właśnie wkładasz w  krok trzeci.

Będąc w drugim etapie,  jeśli jesteś duchowo świadomy, pracujesz w kierunku trzeciego etapu i wiesz, że wszystko rozwija się w dobrym kierunku.  Trzeci etap to wysłanie autentycznej miłości, wdzięczności i przebaczenia do tej ciemnej struktury, do tych co służą sami sobie.  NIE mówię tu, że my mamy siedzieć w obecności tych graczy głębokiego państwa, którzy spowodowali tak niezliczone przestępstwa i mówić im, że ich kochamy.  Oczywiście, że tego nie zrobimy.  Samo w sobie dałoby im to pozwolenie, ponieważ mogliby wtedy powiedzieć, że jeśli mnie kochasz to także kochasz to co robię, wiec będę robił tego więcej.

Strategią jest ująć całą tę strukturę jako system energetyczny, który obejmuje wszystkich graczy głębokiego państwa, całego ciemnego kabała i wszystkie istoty, które z nimi pracują i docenić i podziękować za to, że byli katalizatorem dla mojego przebudzenia i przebudzenia ludzkości.

„Jestem wam wdzięczny za to, wybaczam wam wszystkie rzeczy, które wy
musieliście robić, ponieważ rozumiem, dlaczego musieliście to robić, gdyż byliście katalizatorem i naprawdę kocham was.  Dlaczego kocham was?  Kocham was, ponieważ jesteście mną.  Wszyscy jesteśmy jedną duszą.”

Musisz zrozumieć jedność świadomości.  Musisz zrozumieć, że wszyscy jesteśmy jednym zanim zrobisz trzeci krok.

Więc krok pierwszy – kim są ci ludzie, którzy są kabałem.  Dowiedz się tego wszystkiego i zintegruj swoje emocje, które będziesz miał, takie jak  przerażenie, horror, żal, gniew, potrzeba odwetu, potrzeba zemsty.  To normalne tak się czuć, ale trzeba te emocje zintegrować i powrócić do miejsca równowagi.   Dlaczego?  Ponieważ inaczej nie możemy osiągnąć nieuchronności, nie możemy stworzyć nieuchronności i rozłożyć tej ciemnej konstrukcji i przejść do wolności.  Kiedy przerobimy te etapy na wielką skalę, osiągniemy masę krytyczną i  wejdziemy do rdzenia tej nieuchronności.  I wtedy zobaczymy jak każda konstrukcja zbudowana na chciwości, zepsuciu, strachu, ciemności i potrzebie kontrolowania innych rozpadnie się, a każda konstrukcja zbudowana z serca, z prawdziwej miłości i prawości i chęci uleczenia i pomocy światu wzmocni się.  Te struktury nie tylko się utrzymają, ale i rozkwitną.

tekst angielski wywiadu

Fragmenty wywiadu przełożyła Krystal

 

34 Komentarze (+add yours?)

 1. krystal28
  Maj 16, 2020 @ 02:24:21

  Jest obecnie wielkie poruszenie na temat stanowiska prezydenta Trumpa na temat szczepionek.

  Na amerykańskiej grupie – OFFICIAL Q / QANON – znalazłam taki komentarz, z którym się zgadzam: Ludzie, Trump musi podać waxxerom (zwolennikom szczepionek) bezpieczną szczepionkę, żeby się uciszyli. Użyje wojska, aby ją dostarczyć, aby nie została wymieniona na wersję Billa Gatesa przez SZCZURY. Nigdy nie wypowiedział słowa OBOWIĄZKOWO, ale wielokrotnie powtarzał BEZPIECZNIE. Zastanówmy się logicznie.

  Tammy Dyer-Voorhees‎
  OFFICIAL Q / QANON
  Wczoraj o 17:02

  People Trump has to give vaxxers a safe vaccine so they will be quiet. He will use the military to deliver it so it doesn’t get swapped out for the Kill Ya Bill Gates version by the RATS. He has never said the word MANDATORY but has repeatedly said SAFE. Come on let’s think logically and critically here.

 2. Krystyna11
  Maj 15, 2020 @ 22:09:23

  Bardzo interesująca rozmowa – jak spełniać swoje marzenia- Marcin Vam:

 3. jantar
  Maj 15, 2020 @ 21:20:09

  Pomyślcie, dlaczego tak usilnie chcą nam odebrać
  wiarę w naszego Najwyższego Boga,
  bo doskonale zdają sobie sprawę, że Bóg to prawdziwy oręż
  w walce ze złem tego świata,
  bez Boga jesteśmy słabi
  jak owce przeznaczone na rzeź i na stracenie.
  Bez Boga jest sodoma i gomora,
  są stosowane podwójne zasady i podziały,
  bo jak napisano w piśmie,
  Ja jestem Pawła, a ja Apollosa, ja jestem Kefasa a ja Chrystusa,
  czy wasza wyobraźnia nie widzi tego samego dzisiaj.
  To wymaga od was głębszej refleksji jak mówił Jezus: wypłyńcie na głębie,
  to znaczy poznajcie początek rzeczy praprzyczynę, a wiele zrozumiecie.
  Pomyślcie dlaczego w hierarchi kościoła obecnie są niewłaściwi ludzie,
  bo jak odwieczne przysłowie głosi, pod latarnią najciemniej.
  Dlaczego ciągle manipulowane jest prawo Boga.
  W Biblii wyraźnie i czytelnie jest napisane,
  że Jezus nie przyszedł prawa zmieniać
  ani na jotę ani na kreskę
  lecz by je wypełnić
  by się wszystko objawiło.
  A co się objawiło,
  to że Bóg jest wszechmogący i prawdziwy,
  że zwyciężył śmierć i został zbawiony,
  że jest naszym Panem i naszym Bogiem.
  I co więcej ofiarował nam ducha świętego, łącznika między nami a Bogiem.
  Wylewa tak wiele łask ale mało kto korzysta z nich
  bo wiara wielu jest zbyt mała.
  A wielu jest takich, którzy Boga nie chcą znać
  i w tym cały szkopuł i ich porażka.
  Bóg mimo wszystko cały czas czeka
  na każdą zbłądzoną owieczkę,
  czeka i nasłuchuje kiedy otworzysz się
  z pokorą na jego działanie i jego moc.
  Bóg jest prawdziwą miłością.

 4. Lila
  Maj 12, 2020 @ 11:18:41

  Kochani Krystal i inni czytający ,
  Z szacunkiem do Waszej Drogi chciałabym Wam przekazać teksty, które osobiście uważam za bardzo inspirujące .
  Neville Goodart
  Po polsku – https://nevillegoddardblog.wordpress.com/
  Po angielsku jest bardzo dużo ,ale np. https://www.google.at/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=14&ved=2ahUKEwipxKyx2K3pAhVGy6QKHbJDBtoQFjANegQIBBAB&url=https%3A%2F%2Fwww.goodreads.com%2Fauthor%2Fquotes%2F53919.Neville_Goddard&usg=AOvVaw0aDsIkW048QIQmQ7FUQtT-
  Jak to pisałam – wleciała do pokoju sikorka i usiadła na podłodze ;)))
  Pozdrawiam serdecznie

 5. jantar
  Maj 12, 2020 @ 00:05:18

  W dzisiejszych czasach
  jest ewidentny brak pędu do wiedzy .
  Dlaczego zapytacie,
  a no dlatego, że już jesteście zaprogramowani
  przez mas media, które są na wyciągnięcie ręki.
  Wystarczy wam rozrywka
  typu pogoń za piłką, znikającym punktem
  czy taniec z gwiazdami.
  Świat nie lubi próżni i nic się nie zmienia
  od czasów Nerona dla ludu wystarczy arena.
  Zmienia się dzisiaj tylko forma przekazu.
  Staliście się pragmatyczni i bardzo wygodni.
  Nie chce się wam nawet wysilić waszych umysłów.
  Nie mówiąc już o poruszeniu własnych serc.
  Brak empatii do bliźniego.
  Staliście się egoistami.
  Nic nie chce się wam robić.
  O zgłębieniu jakiegoś problemu niema mowy
  bo to za duży wysiłek na nasze otępiałe rozumy.
  Tylu jest magistrów, pseudonaukowców
  i ludzi z tytułami i specjalizacjami.
  A wciąż zbyt mało jest osób
  samodzielnie myślących zdroworozsądkowo,
  pociągających innych w tymże kierunku.
  Studiowanie to właśnie zgłębianie wiedzy
  ale dzisiejsze studiowanie niema z tym nic wspólnego.
  Wiedza akademicka
  jest bardzo ograniczona i zmanipulowana.
  Dzisiejszy tragizm polega właśnie
  na braku właściwej wiedzy,
  która jest skrzętnie ukrywana przed nami
  po to by nas ciągle ogłupiać.
  Może wreszcie czas by studiować
  właściwe książki i prawdziwą wiedzę.
  Odkrywać to co zakryte,
  by posuwać się do przodu a nie do tyłu.
  Bo najwyższy czas zmienić myślenie
  i wskoczyć na właściwe tory,
  by odkryć to co w życiu ważne,
  odwieczne prawo, które funkcjonuje
  we wszechświecie PRAWDĘ.
  Stanowczo za dużo jest w tym świecie zakłamania i fałszu.
  Najwyższy czas postawić na PRAWDĘ BOŻĄ.
  Tak jak mówi Biblia – Ja jestem drogą, prawdą i życiem.
  I wszystko w tym temacie.

 6. Krystyna11
  Maj 11, 2020 @ 12:58:13

  Natknęłam się na to;
  Prezydent Tanzanii, John Magufuli wykorzystał próbki owoców, przepiórek i kóz, owiec w celu wykazania niewłaściwych praktyk testowych PCR używanych przy wykrywaniu koronawirusa.
  Testy PCR nie powinny być używane do wykrywania materiału genetycznego wirusów. Tak mówił sam odkrywca tego testu, laureat Nagrody Nobla Kary Banks Mullis. Prezydent Tanzanii ośmieszył i pokazał prawdziwe oblicze niewłaściwości stosowania tego rodzaju testów przy obecnej sztucznej pandemii.
  original video: https://youtu.be/wKRcPFk3v9k

 7. Omstan
  Maj 10, 2020 @ 18:48:31

  Chociaż faszystowska szajka chazarskich szabas-gojów szaleje w Polsce to jednak przyszłość należy do nas.
  Posłuchajcie tego.
  https://youtu.be/NP4pZiAXBYk

 8. krystal28
  Maj 06, 2020 @ 21:42:37

  Żołnierz “Marines” korpusu piechoty morskiej uczy policjantów pokory i przestrzegania konstytucji w Sacramento, Kalifornia

 9. krystal28
  Maj 04, 2020 @ 18:57:53

  Wybaczając nie robimy łaski „przestępcom”. Nie zwalniamy ich z konsekwencji ich poczynań. Przez wybaczenie uzyskujemy równowagę duchową, gdyż uwalniamy się z obciążeń własnych osądów.

 10. Krystyna11
  Maj 02, 2020 @ 19:44:15

  Moje spojrzenie na pandemię – Marek Michalak:

 11. Mag
  Kwi 30, 2020 @ 06:58:19

  Można “im” przebaczyć, prosić Ducha Świętego aby im pomógł…
  jednak po 1) “oni” nie musieli tego robić, popełnili błędy, w pełni świadomie niszcząc wiele ludzkich żyć, pod wieloma względami.
  Po 2) Nie byłam, nie jestem i nigdy nie będę częścią Kabała, bo wybrałam Światło.
  Po 3) Każdy ma swoją duszę i swoje doświadczenia oraz lekcje do przerobienia. Nie będę brać na siebie “ich” karmy. Nie dzielę się moją duszą z osobą, która zaprzedała duszę i nie polecam nikomu tego robić. Ta osoba posinna sama paść na kolana przed Bogiem, aby otrzymać instrukcje z wyższych lewelów, co robić.
  Pozdrawiam was serdecznie

 12. Mag
  Kwi 30, 2020 @ 06:51:13

  „Jestem wam wdzięczny za to, wybaczam wam wszystkie rzeczy, które wy
  musieliście robić, ponieważ rozumiem, dlaczego musieliście to robić, gdyż byliście katalizatorem i naprawdę kocham was. Dlaczego kocham was? Kocham was, ponieważ jesteście mną. Wszyscy jesteśmy jedną duszą.”
  Można przebaczyć, jednak oni nie musieli tego robić, popełnili błędy. Nie byłam, nie jestem i nigdy nie będę częścią Kabała, bo wybrałam Światło. Każdy ma swoją duszę i swoje doświadczenia oraz lekcje do przerobienia. Nie będę brać na siebie ich karmy.

 13. Joel 1980
  Kwi 29, 2020 @ 22:50:25

  Na wordpress.com cenzura, blog Kauilapele został zamknięty.
  https://kauilapele.wordpress.com/

 14. krystal28
  Kwi 28, 2020 @ 22:21:28

  Materiał UFO oficjalnie opublikowany przez Pentagon, 27 kwietnia 2020

 15. krystal28
  Kwi 28, 2020 @ 18:18:46

  Z FB 😛

  Najlepsze podsumowanie tego koronawirusowego zamieszania.

  „Mniej więcej od połowy lutego podjąłem decyzję, że raz w życiu muszę zaufać ekspertom i naukowcom, odrzucić na bok własne przemyślenia i teorie,skupić się tylko na faktach i liczbach. Trwało to aż do końca marca.

  Okazało się, że nigdy w życiu nie pomyliłem się bardziej. Wirusolodzy, lekarze, politycy i eksperci wojskowi zdążyli zaprzeczyć po 10 razy własnym teoriom, a każdy ma dzisiaj inną.

  Niemiecki wirusolog twierdzi, że epidemia potrwa aż do wynalezienia skutecznej szczepionki. Francuski wirusolog twierdzi, że epidemia samoczynnie wygaśnie za kilka tygodni.

  Chiński wirusolog twierdzi, że Covid będzie powracał jak grypa sezonowa.

  Włoski lekarz twierdzi, że wyleczeni pacjenci nabierają trwałej odporności.

  Brytyjski lekarz twierdzi, że pacjenci mogą być odporni tylko przez kilka tygodni lub miesięcy.

  Polscy lekarze twierdzą, że wyleczeni pacjenci nie mogą nikogo zarazić.

  Chiński lekarz twierdzi, że wyleczeni pacjenci mogą nadal zakażać.

  UK podjęła decyzję o wytwarzaniu „odporności stadnej”, by po 2 tygodniach w obliczu tysięcy zakażeń w panice zamknąć wszystko.

  Polska podjęła decyzję o zamknięciu wszystkiego w obliczu kilku przypadków, by w szczycie epidemii zacząć „odmrażać gospodarkę”.

  Nakazał też noszenie masek, do czego połowa ludzi się w ogóle nie stosuje.

  Szwecja kazała przygotować się obywatelom na „miesiące lub lata pełne bólu, śmierci i cierpienia”, by po 2-3 tygodniach stwierdzić że najgorsze mają już za sobą.

  Łukaszenka twierdził, że wirusa wyleczy sauna, wódka i traktor. Jego obywatele byli przeciwnego zdania i sami postanowili bojkotować mecze i nosić maski.

  W przeciwieństwie do WHO, która cały czas twierdzi że maski nic nie dają, a wirusa wyleczą testy i zamknięcie wszystkiego na 2 lata.

  Trump twierdził, że koronawirus to nic groźniejszego od grypy. Po kilku tygodniach wprowadził stan wyjątkowy i zamknął cały kraj w kwarantannie, zapowiadając wielomiesięczną izolację. Spowodował tym samym panikę, krach i rekordowe bezrobocie. Po kolejnych paru tygodniach stwierdził, że trzeba powoli wracać do normalności.

  Rząd Polski zakazał spacerów po pustych lasach i łąkach, jednocześnie pozostawiając czynne fabryki, autobusy i tramwaje.

  Rząd Hiszpanii postanowił karać 30-tysięcznym mandatem każdego, kto wyjdzie na spacer w pustej okolicy, jednocześnie pozwalając na jazdę 20 minut autobusem do wielkiego hipermarketu, w celu zakupu 2 bułek i butelki coli.

  Rząd Danii zamknął kościoły nawet dla mszy z 5 wiernymi, jednocześnie otwierając przedszkola.

  Rząd Rosji w ogóle nie zamknął cerkwi, takie decyzje podjęli natomiast biskupi i księża.

  Rząd Grecji zamknął cerkwie, mimo potężnego oporu i gróźb patriarchów, doszło nawet do aresztowań duchownych.

  Chiny twierdzą, że COVID-19 to amerykańska broń biologiczna.

  USA twierdzi, że COVID-19 to chińska broń biologiczna.

  Większość naukowców twierdzi, że wirus jest naturalny jak grypa, a powstał z hybrydy wirusa z łuskowca, nietoperza i czort wie czego jeszcze, a potem nagle przeniósł się na człowieka (nie wolno twierdzić że od zjedzenia gacka bo to rasizm!) i zaczął masowo zakażać miliony ludzi w różnych miejscach na świecie.

  W zasadzie nikt nie wie ilu jest naprawdę zakażonych.

  Nikt nie ma pojęcia, ilu będzie ich jutro, nie mówiąc o przewidywaniu na miesiąc.

  Nikt nie potrafi powiedzieć, jakie czynniki – klimatyczne, genetyczne, społeczne, czy jeszcze inne, mają na niego największy wpływ.

  Niech żyją domorośli eksperci kanapowi!

  Niech żyją mędrcy komentarzy internetowych!

  Macie swoje 5 minut. W zasadzie możecie ogłosić tutaj każdą teorię na temat tego wirusa i będzie ona tak samo prawdopodobna jak wywody profesorów uniwersytetu…”
  Szczepionka jeśli już to Tylko po latach testów na jej sponsorach i tylko na głupotę.

 16. Feliks
  Kwi 27, 2020 @ 21:29:11

  Czy mi się tylko wydaje, czy też mój ostatni tekst naprawdę pasuje do treści, pod którą go zamieszczam?

  Dawno, dawno temu i… NA PEWNO nie u nas!

  Dawno, dawno temu, czyli pewnie jutro albo pojutrze (a najpewniej wkrótce), dokładnie w tej galaktyce, co to jak letnią nocą wyjdzie się na dwór za potrzebą i spojrzy na lewo, to widać ją zaraz nad drewutnią, była sobie planeta.
  Tak między nami mówiąc i nie przekazujcie, proszę, tego dalej — nic nadzwyczajnego.
  No bo cóż niezwykłego mogło być w tym, że miejscami była płaska, czy wręcz wklęsła, a w innych znowuż za wysoka? Jak i trochę zielona, niebieska, a nawet szara i żółta, nie zapominając o tym, że mokra tudzież sucha i… właściwie, po co to wszystko wymieniać? Wystarczy przecież napisać:
  Ot, planeta jak planeta…
  …pośród innych stworzeń zamieszkała przez wodne, bardzo inteligentne iiiii… może nie całkiem głupie, ale nazbyt mądre niestety też nie, naziemne istoty.
  Przynajmniej takimi pozwoliły się uczynić — ale o tym później.
  Naziemne, jak sama nazwa nam podpowiada, zamieszkiwały, raczej wiadomo gdzie i wystarczy jedynie dodać, że były to prawie wszystkie jej lądowe obszary. Od tych skutych wiecznym lodem, gdzie po wodę chodziło się nie z wiadrem, lecz siekierą, poprzez zalesione (gdzie siekiera też się przydawała), aż po takie prawie całkowicie pokryte piaskiem.
  Gdzie z siekiery wielkiego pożytku nie było.
  Ci ostatni to dopiero miel… naprawdę mało tego mokrego i zielonego (patrz: siekiera) i pewnie przez to, że do niego mieli tak w choleeeerę daleko, a i zapewne jeszcze przez to, że ten przeklęty piasek zawsze pchał się tam, gdzie nie był mile widziany — ciągle chodzili naburmuszeni.
  I nic, tylko pokrzykiwali.
  Jednakże… pokój z nimi.
  Nie o nich będzie ta opowieść. To znaczy — o nich również, ale tak naprawdę to o wszystkich.
  O każdym, który, choć (nie ukrywajmy tego) czasem się przy tym chwiejąc, na dwóch nogach przemierzał wszelkie lądy tego świata. Jak i również o tych, którzy przemieszczali się pod, po i ponad nimi głównie w luksusowych pojazdach, myśląc o sobie jako o właścicielach zarówno naziemnych jak i ogólnie wszystkiego. Całego świata.
  Cóż, jako że jedynymi, którzy od tego błędnego mniemania mogliby ich odwieść byli ci sami, którzy ich w nim utwierdzali, pozostawało im być jego niewolnikiem. A poprzez to, tych, którzy tę brednię im sprzedali. I uwierzcie mi, że nie — nie chodzi o owe wodne stworzenia. One były NAPRAWDĘ mądre.
  Takich mniej we wszechświecie też nie brakuje i skoro są, oznacza to, że pewnie muszą — wszak mały to on nie jest i jest w nim miejsce dla wszystkich. Również dla istot bardzo przebiegłej natury, nawet takich z lekka przy tem… niedorobionych.
  No bo odpowiedzcie sobie, proszę, sami — któren rozsądny grzebie we własnej konstrukcji, celowo odłączając geny odpowiedzialne za połączenie ze Stwórcą?
  Życionośną energią, która podtrzymuje całe Istnienie?
  Aby następnie ustanowić własną strefę i żerować na tych, których w niej podstępem (przypominam, że cwaniaki również lubią łączyć się w stada, czując się wtedy silniejszymi) zatrzymali. Wymazawszy im pamięć o sobie, wmówić, że to oni są ich stwórcami. Których powinni czcić, czyli… przekazywać im energię.
  Według mnie wszystko powyższe może czynić tylko ten, który zapragnął się usamodzielnić i za późno zrozumiał, że jeszcze do tego nie dorósł. I do czego nawet przed samym sobą wolał się nie przyznawać.
  Zapewne domyśliłeś się już, o kim właśnie opowiedziałem.
  W tym miejscu takie tam ostrzeżenie i jednocześnie wyjaśnienie dla (jeszcze) niezorientowanych: stać to się w ten sposób można, i owszem, ale we własnym wyobrażeniu. Bo w ich wykonaniu tak naprawdę zwykłym złodziejem energii innych, o wiele mądrzejszych i niestety przy tym na swój ufny sposób naiwnych istot, które takich niewydarzonych pomysłów nie miewają. Takich, jak pobieranie stwórczej energii przez pośredników, nieustannie obawiając się tego, że dojeni w końcu się zorientują, że są z niej dojeni i… strumień mleka przestanie płynąć.
  Miały natomiast taki, aby popróbować tego, co im zaproponowano — nowego doświadczenia.
  Nawet nie zakładając, że ktoś zechce, de facto, ich w nim uwięzić. Wszak umowa była inna i nie sposób było pomyśleć, że ktoś mógłby nie zechcieć jej dotrzymać. A na pewno nie istocie, która nie wie co to więzienie i kłamstwo…
  Jednak nawet i na taką kiedyś przyjdzie czas zrozumienia i przebudzenia i dokładnie to zaczęło się dziać na naszej planecie, gdzie poniektóre z nich właśnie zaczęły wybudzać się ze snu.
  W te pędy rozbiegając się po łąkach, lasach i innych internetach, w podnieceniu wykrzykując, że to przecież kurde jest zupełnie na odwrót, niż wszystkim się wmawia — swoje pierwsze spostrzeżenia.
  Na przykład takie, że lekarze nie leczą, tylko wpędzają w choroby, że rolnicy im w tym pomagają, a szkoła nie uczy, lecz oducza.
  Samodzielnego myślenia.
  I takie tam inne brewerie, na które ich nadzorcy mogliby nawet przymknąć wewnętrzną powiekę, gdyby tylko ich przekaz nie stał się tak powszechny.
  Potrząsając wieloma, spowodował miejscowe zaniki energii i w konsekwencji jej niekorzystny bilans, na co pozwolić sobie nie mogli. Tym bardziej na większy i coś musieli z tym zrobić.
  Najpewniej przywrócić własny porządek.
  Zebrali się więc do kupy, ze złością stuknęli kopytkami (co zawsze wychodziło im doskonale) i zadecydowali, że…. No tak, z tym to akurat od zawsze mieli problem.
  To znaczy od momentu odłączenia się od Stwórcy — z twórczym myśleniem.
  Dlaczego właśnie z tym, jest raczej dość oczywiste i chyba nie trzeba tego nikomu tłumaczyć.
  Pozostało im więc to, co zwykle — odtwórstwo. Postawić na wypróbowany przez innych scenariusz i poprzez swoich naziemnych sługusów wdrożyć go w życie.
  Na przykład obwieścić, że na świat napadło Straszne Choróbsko.
  Co prawda odcieleśniające znacznie mniej istot, niźli bardzo powszechne i tak samo niedoceniane inne, ale… nadal Straszne. Straszne nawet pomimo tego, że… całkowicie wymyślone. Co z kolei nie stanowiło żadnego problemu: aby zaistniało, wystarczyło wszelkie zgony przypisać właśnie jemu!
  I dokładnie w odwrotny sposób przegnać je precz!
  A wszystko to miało być przykrywką dla rozbudowy i wzmocnienia elektromagnetycznej sieci kontrolującej (najwyraźniej dotychczas niezbyt dobrze) ich umysły.
  Jak i dla przyszłych strat w ludziach, jakie swoją mocą miała niekiedy powodować.
  Zaszczutym przez propagandowe tuby ludziskom pozostawało tylko chować się przed Choróbskiem po domach, a na zewnątrz wychodzić jeno na spacerniak przed chałupą, no i po paszę do paszarniów. Jednakże zawsze zamaskowanymi — prawdopodobnie po to, żeby ich dziadostwo nie rozpoznało. Ewentualnie, żeby to nie oni jego, a ono ich bać się zaczęło.
  Choć, co do tego ostatniego, to niektórym akurat pomogłoby jej niezakładanie.
  Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że jeden od drugiego miał się trzymać na odległość solidnego kija!
  Takiego trochę dłuższego niż do szczotki.
  Tak powiedzmy o pół raza.
  Co z kolei tłumaczono tym, że zaraza bardziej skoczna nie jest i co wynikało z najnowszych wróżb najwielcej szanowanych kapłanów nauki.
  I wszystko pewnie poszłoby tak, jak to sobie dla nich wymyślono i niespodzianie dla siebie znaleźliby się gdzieś, powiedzmy, że w bardzo ciemnym miejscu… gdyby nie to, że, jak powiadają, każdy kij ma dwa końce.
  Niekoniecznie ten sam, co od szczotki.
  Powyższe stwierdzenie wprowadza dowolność, która pozwala nam dostrzec, że są przecież i takie, które mają trzy — coś jakby widełki. Wszakże gdyby znowuż tenże rozwidlony koniec odłamać albo odciąć, na przykład ostrym nożem, to…
  Ech! Może dajmy już temu spokój?
  I powróćmy do wątku — w każdym razie, z pewnością znaleźliby się tamój, gdzie żaden wzrok nie sięga… I dokładnie tu pojawia się kolejne, nawet konsekwentne i mam nadzieję, że już ostatnie, gdyby — nie odkryli innego.
  Miejsca.
  Otóż co zrobią ludzie, którzy poza domem nawet nie mogą otworzyć ust i swobodnie westchnąć? Będąc zaś w nim, skazani są na niemal bezustanne wysłuchiwanie na okrągło powtarzanych telewizyjnych bredni?
  Bo pozostali domownicy, dzieci i małżonek, których też już nie sposób więcej słuchać, nadal są przez nią zahipnotyzowani…
  Zapewne mogliby to stare, trzeszczące bez sensu pudło (telewizor oczywiście — gdyby ktoś, nie wiedzieć czemu, pomyślał inaczej) wyłączyć i bez wątpienia zrobiliby to wręcz z rozkoszą… ale przecież nie chcą się z nikim kłócić. Tego też już nie. Większość z nich po prostu pójdzie do najdalszego z najdalszych kątów (czy też innej piwnicy lub strychu), usiądzie wygodnie, zamknie oczy i… pogrąży się w sobie.
  W nagłej ciszy, której dotychczas nie mieli okazji zaznać.
  Po raz pierwszy odkrywając, jak wielkimi są.
  Tam, w środku, który okaże się być o wiele większy, niż cokolwiek na zewnątrz.
  Większy nawet niż cały wszechświat.
  A w tym dla nich nowym i większym… odkryją innych podobnych sobie. Wszystkich tych, których na zewnątrz nazywaliby obcymi ludźmi. Napotkanych zaś nadal uśpionych, obudzą delikatnym dotknięciem.
  No a oni następnych i… tak do ostatniego.
  Aż nie będzie spał już nikt.
  I wtedy zrozumieją, że rozdzielność jest iluzją. Tak pomiędzy nimi, jak i od tego, kto był przy nich i w nich od zawsze — czekając tego momentu.
  Ich powrotu.
  Jako Całości do Całości.
  Do tej samej, przez którą i w której wszystko się działo. Nawet przez istoty, które od niej się odwróciły. Bo ona od nich nie odwróciła się nigdy i cokolwiek by sobie nie wmawiały, czy też jakkolwiek by się nie samo oszukiwały — istniały w niej i poprzez nią.
  A ona, nawet jeżeli ta prawda była im niewygodna i od niej się odwracały — poprzez nie działała.
  Ostatecznie przywodząc do tej chwili spotkania, która wyzwoli ludzi od tego, czym nigdy nie byli i w końcu będą mogli stanąć w prawdzie, że nie są niczym innym, jak czystą miłością.
  Którą od teraz będą promieniowali z taką mocą, że wszelkie stworzenie, które z nią nie będzie rezonowało, czym prędzej rozpierzchnie się w poszukiwaniu przed nią schronienia.
  A wszystko, co było tak wewnątrz ich fizycznych ciał, jak i w świecie, który je otaczał i co z niej nie pochodziło, w jednej chwili rozsypie się w proch i zniknie.
  Oni już tego potrzebować nie będą — przecież będą mieli Siebie.

  Feliks

 17. Latarnik
  Kwi 27, 2020 @ 21:24:45

 18. kuba1902
  Kwi 27, 2020 @ 14:21:31

 19. Miracle
  Kwi 26, 2020 @ 22:06:43

 20. eile
  Kwi 26, 2020 @ 10:31:03

  Stanowimy odlbrzymia sile, tylko sprytnie przekonali nas, ze jestesmy bezsilini. Zerknijcie jakich urzywali metod i jak to zmienic..

 21. Omstan
  Kwi 26, 2020 @ 07:37:14

  Budujący przekaz od Andromedy. Warto się z nim zapoznać.

 22. Oualander
  Kwi 25, 2020 @ 13:56:46

  Witajcie, chciałbym poinformować wszystkich iż dziś i jutro jest protest za wolnością od technologii 5G, poniżej są dwa linki, pierwszy jest o proteście, natomiast drugi polecam szczególnie, ze względu na doświadczenie badacza który się wypowiada na ten temat (człowiek przebadał ok 1000 światowych firm biotechnologicznych, i w swoich filmach mówi o rzeczach o jakich ja nie miałem pojęcia, a jest to temat którym się żywo interesuję). Pozdrawiam 🙂

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/globalny_protest_stop_5g_w,p1729990502

 23. Cindy
  Kwi 24, 2020 @ 23:12:03

  Krystal, najserdeczniejsze podziękowania. Dokładnie tak jest. Świetnie wyjasnione.


  ❤ kr

 24. janatalia
  Kwi 24, 2020 @ 21:12:04


  to link to tej deklaracji Laury Eisenhouer z polskim tlumaczeniem.

  dzięki ❤ – kr