Medytacja Dźwiękowa Portalu Serca

.

Planetarne Przesłanie Hatorów przez Toma Kenyona, 19 marca 2020

Dźwiękowa Medytacja Portalu Serca Ib (11:06mins), kliknij tutaj by posłuchać lub ściągnąć.

Dźwiękowa Medytacja Portalu Seca Ib Wersja Rozszerzona (33:18mins), kliknij tutaj by posłuchać lub ściągnąć.

Pandemia wirusa Covid-19 lub wirusa Corona jest tylko jednym z aspektów tego wielowątkowego Węzła Chaosu. Niestabilność gospodarcza, polityczna i społeczna przynależą również do tego samego węzła. Innym mniej widocznym aspektem jest rozprzestrzenianie się strachu, który sam w sobie jest rodzajem emocjonalnej pandemii.
Niestety z powodu przetrzebienia lasów deszczowych i topnienia wiecznej zmarzliny wiele rodzajów patogenów i drobnoustrojowych form życia jest i będzie nadal uwalniana do środowiska ziemskiego. A pośród całego tego chaosu, zmiany klimatu i wymieranie gatunków trwają bez końca.
Uważamy, że przekazanie wiedzy na temat portalu Ib jest najbardziej praktycznym i pożytecznym narzędziem, jakie możemy dać wam teraz, ponieważ ludzkość – i wszystkie czujące istoty – odczuwają już ten masywny Węzeł Chaosu.
Ib
Dźwiękowa Medytacja Portalu Serca koncentruje się wokół twojego fizycznego serca, które starożytni Egipcjanie nazywali Ib.
Cel tej medytacji jest dwojaki: po pierwsze, aktywuje portal Ib fizycznego serca, aby przynieść korzyść sercu i ciału fizycznemu, a po drugie, można go wykorzystać do badania innych wymiarów świadomości, a także innych obszarów egzystencji – z których możesz otrzymać duchowe wsparcie i cenne transcendentne informacje.

Ib (czyli fizyczne serce) jest największym generatorem pola elektromagnetycznego w twoim ciele i w rzeczywistości całe twoje ciało jest otoczone i przeniknięte przez te niewidzialne elektromagnetyczne pola energii.
Kody dźwiękowe tej medytacji są akustycznymi analogiami z przestrzeni światła i wpływają bardzo korzystnie na twoje samopoczucie.

Dla zachowania przejrzystości podzielimy nasze instrukcje na dwie części.
Aktywacja Ib
Wyobraź sobie w przestrzeni, kulę czystego, białego światła. Wyobraź sobie, że ta świetlna kula otacza twoje fizyczne serce. Zadaniem tej kuli jest przechowywanie energii, uwalnianej przez kody dźwiękowe do przestrzeni twojego serca oraz do znajdujących się tam włókien nerwowych i mięśniowych.
Po prostu skup swoją uwagę na obszarze fizycznego serca i pozwól kodom dźwiękowym spontanicznie poruszać się i wibrować w różnych obszarach twojego serca i świetlnej kuli.
Nie próbuj sprawić, żeby coś się stało. Kody dźwiękowe otworzą subtelne ścieżki energetyczne z serca do reszty ciała. Kody dźwiękowe wpłyną również na Biofotoniczne struktury serca i poprzez biorezonans także na struktury całego ciała.

Jeśli zdecydujesz się regularnie pracować z tą medytacją, odkryjesz, że kody dźwiękowe pobudzają do rezonansu obszary twojego fizycznego serca, a te z kolei rezonują z innymi obszarami twojego ciała fizycznego. Cały proces polega na subtelnym oczyszczaniu energii w fizycznym sercu i ciele, co może być bardzo korzystne i głębokie – zwłaszcza, że ​​twoje środowisko jest teraz pełne fizycznych, a także psychicznych i emocjonalnych czynników toksycznych.

Powtarzanie tej medytacji jest kluczem do opanowania mistrzostwa, dzięki któremu możesz rozpoznać kinestetyczny język światła międzykomórkowego w galaktyce, którą nazywasz swoim ciałem. Jeśli spojrzysz na zdjęcia galaktyk i mgławic z kosmosu, wiedz, że w twoim ciele znajduje się coś bardzo podobnego, wliczając w to sieci neuronowe mózgu.

Mgławica: Głowa Małpy (dzięki uprzejmości zbiorów z Teleskopu Hubble’a)
Ponieważ kody dźwiękowe są analogiami duchowego światła, „przemawiają” one do światła twojego ciała. Jeśli na to pozwolisz, może to mieć ogromny potencjał transformacyjny i uzdrawiający.

Eksploracja międzywymiarowa.
Ib jest także portalem do innych wymiarów świadomości i królestw istnienia.
Może przenieść twoją świadomość i/lub ciało subtelnej energii, przez starożytnych Egipcjan zwane KA, do tych duchowych królestw. KA jest również znane jako Eteryczny lub Duchowy Bliźniak, ponieważ KA wygląda jak twoje ciało fizyczne, ale składa się z energii – nie z ciała i krwi. Jako takie porusza się zgodnie z prawami mechaniki kwantowej, a nie fizyki newtonowskiej. Innymi słowy, twoje KA nie jest związane grawitacją ani ograniczeniami czasu i przestrzeni.

Aby uruchomić portal Ib jako Międzywymiarowy Pojazd Eksploracyjny (IEV z ang.: Inter-dimensional Exploratory Vessel), skieruj swoją uwagę na świecącą kulę wokół twojego fizycznego serca.
Następnie ustal swoją intencję, gdzie chcesz, aby Twoja świadomość podążyła. Każde królestwo istnienia, każdy świat duchowy i każdy mistrz duchowy są dostępne dla was, jeśli macie jasną i czystą intencję.
Skieruj swoją świadomość na białą, świetlistą kulę wokół swojego serca i pozwól, aby kody dźwiękowe aktywowały wiele przejść prowadzących z kuli do innych sfer istnienia.

Gdy to zrobisz, kula może zacząć wirować jak żyroskop. Tunele czasoprzestrzenne mogą się otwierać i/lub nagle możesz utracić świadomość swojego ciała fizycznego i poczuć jak unosisz się w przestrzeni lub w innych wymiarach. Jeśli przejdziecie poprzez sferę, będziecie albo w ciele KA, albo będziecie w czystej świadomości – zupełnie pozbywając się swojej formy.

Taki sposób pracy z Ib może, jak powiedzieliśmy wcześniej, przekazywać głęboką energię regenerującą, a także transcendentalną wiedzę – które będą dla ciebie bezcenne podczas podróży wraz z resztą planety i ludzkości przez ten obecny Węzeł Chaosu.

Ostatecznie też Ib jest nieocenionym narzędziem przydatnym w chwili śmierci. Jeśli nie masz jeszcze możliwości wpłynięcia na to, w jaki wymiar lub świat wejdziesz po swojej śmierci, ta metoda jest warta przyswojenia.
Aby przedstawić bardzo złożone zjawisko w jego najprostszych aspektach, to jakość wibracji twojego Ib określi, w jakich wymiarach świadomości lub światach znajdziesz się po przejściu przez doświadczenie śmierci. Współpracując z IEV w celu eksploracji i interakcji z zaawansowanymi duchowo światami, oczyścisz swój portal Ib, co z kolei pozytywnie wpłynie później na twoje przejście przez doświadczenie śmierci.

Wzniesienie pośród Węzłów Chaosu.
Właśnie tu chcielibyśmy wtrącić nasz pogląd odnośnie celu życia. Z duchowego punktu widzenia celem bycia człowiekiem nie jest samo przeżycie fizyczne, bo życie jest polem możliwości, pozwalającym rozwijać duchowe mistrzostwo. Z tego punktu widzenia wszyscy jesteście odwiedzającymi to miejsce, które nazywacie Ziemią.

Zgromadź wszystko, co możesz z doświadczenia bycia istotą ludzką, ponieważ jest to jeden z najbardziej wyjątkowych stanów istnienia we wszechświecie. Ale z całą mocą sugerujemy byś również zajrzał w głąb siebie, w cudowne, wypełnione światłem królestwa swojej istoty. Te królestwa, które w was istnieją, mogą być głębokim źródłem dającym ożywienie i komfort, gdy ludzkość pozornie upada w nieznane.
Ta szczególna droga nie jest dla wszystkich. Ale jeśli jesteś tym, który stara się rozwijać, zapraszamy cię do skorzystania z naprawdę mniej uczęszczanej drogi. I bądź podniesiony przez niewyczerpane światło oraz współczucie, które w nim mieszka.

Hatorowie
19 marca 2020 r

Obserwacje i Przemyślenia Toma.

Ta medytacja jest jak róg obfitości potencjału transformacyjnego dla tych, którzy chcą w pełni wejść w ten wyjątkowy portal świadomości.
Starożytni Egipcjanie nazywali ten portal Ib lub fizycznym sercem. Dla nich była to siedziba duszy, a także źródło woli. Egipcjanie wierzyli, że w chwili śmierci, będąc już w świecie duchów, bogini Maat ważyła serce zmarłego, używając pióra, aby sprawdzić, czy Ib jest obciążony doświadczeniami życia, czy też jest ono „lekkie jak piórko”. Jeśli Ib było wystarczająco lekkie, miało dostęp do wyższych światów. Gdyby serce było obciążone żałobą i perypetiami życia, musiałby udać się do jednego z niższych światów.

Jedną z tajnych ścieżek egipskiej Najwyższej Alchemii było przeniesienie przywiązania do przejawiania się w formie, w świecie fizycznym, na swoje Wyższe Ja lub też inaczej BA, które w swej naturze przekształca negatywne, fizyczne wrażenia życiowe w wolność nieograniczonej świadomości, która widzi złudzenia świata fizycznego.
Co ciekawe, buddyści tybetańscy utrzymują wiarę w to, że serce jest siedzibą Niezniszczalnej Kropli, która jest destylowaną esencją wszystkich doświadczeń życiowych, jakie podejmujesz w innych sferach świadomości.

Hatorowie podali bardzo jasne instrukcje dotyczące medytacji, a także powody, dla których można ją praktykować, więc nie czuję potrzeby jej rozwijania.

Jednak wielokrotnie pracując z tą medytacją, myślę, że pomocne może być opisanie niektórych zauważonych przeze mnie zjawisk, których, jak ufam, doświadczy wielu z was, angażujących się w ten proces w pełni. Zgłębiam ten temat nie po to by wstępnie zaprogramować wasze doświadczenia, bo wiem, że każdy z nas będzie miał swoje własne unikalne odczucia.

Wiem, że niektórych przypadkach to co się przez tę medytację otworzy, może być dość uderzające i zmieniające umysł. Myślę, że pewne pojęcie o możliwości wystąpienia takich zjawisk pomoże wam przejść łagodniej w przestrzeń transformacyjną, kiedy w pełni wejdziecie do portalu Ib (tj. do twojego fizycznego serca).

Przeciwwskazania

Czujność

Nie słuchaj tej medytacji w sytuacjach wymagających czujności – nawet jeśli jesteś zaawansowanym Psychonautą lub Argonautą Umysłu. Wynika to z faktu, że kody dźwiękowe aktywują portal Ib twojego serca (jeśli im na to pozwolisz), co z kolei otwiera przepływy energii międzywymiarowej i informacji wielowymiarowej. W zależności od stanu neurologicznego w tym czasie, przepływy te mogą być lekkie lub intensywne. Jeśli są intensywne, mogą bardzo zmieniać umysł – powodując głębokie zmiany postrzeganego czasu i przestrzeni. Tego rodzaju zmienione stany mogą również powodować tymczasowe odłączenie od świata doczesnego. To podczas tych głęboko odmiennych stanów świadomości można leczyć i przekształcać ogromne ilości energii, percepcji mentalnej i emocji. Jednak nie jest rozsądnie wchodzić w te stany zmienionej percepcji, gdy – na przykład – próbujesz prowadzić samochód lub obsługiwać maszyny.

Padaczka lub Drgawki

Jeśli masz padaczkę lub napady padaczkowe, zdecydowanie sugeruję, abyś najpierw zaczął słuchać ścieżki dźwiękowej o bardzo miękkim – ledwo wyczuwalnym – poziomie głośności. Kiedy czujesz się dobrze z kodami dźwiękowymi i metodą medytacji opisaną przez Hatorów, możesz powoli zwiększać głośność.
Jest wysoce nieprawdopodobne, aby te kody dźwiękowe wywoływały atak u kogokolwiek, ale mam tendencję do ochrony, jeśli chodzi o wprowadzanie ludzi w potencjalnie głęboko zmienione stany świadomości. Jedynym powodem, dla którego poruszam temat padaczki w związku z tą medytacją, jest fakt, że fizyczne serce jest połączone z dwoma płatami skroniowymi mózgu za pośrednictwem nerwu błędnego. Badania naukowe wyraźnie pokazują, że na mózg mogą mieć głęboki wpływ pola elektromagnetyczne wytwarzane przez serce oraz dawki energii, które mogą przepływać z serca do mózgu. Ponownie, prawdopodobnie nie będzie to problemem dla nikogo. Aby jednak być w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa, zacznij słuchać na ledwo wyczuwalnym poziomie, a następnie powoli zwiększ głośność.

Reakcje Fizyczne i Eteryczne

Kiedy skupisz się na swoim sercu podczas słuchania kodów dźwiękowych, dźwięki będą miały tendencję do rozwibrowania przestrzeni w twoim fizycznym sercu – jeśli utrzymasz tą intencję.
Twój poziom doświadczenia ze skupianiem uwagi i zakres podświadomej zgody na doświadczanie rozszerzonych stanów bycia, będzie decydować o głębokości twojego doświadczenia na początku. Jeśli będziecie regularnie pracować z tą medytacją, staniecie się bardziej wrażliwi i świadomi subtelnych energii i tworzenia się przejść międzywymiarowych w swoim sercu.

Istnieją dwa kluczowe wskaźniki dotyczące postępów w medytacji. Pierwszym z nich jest postrzeganie, że kody dźwiękowe dosłownie rozwibrowują różne obszary twojego fizycznego serca, a poprzez rezonans biologiczny – inne obszary twojego ciała. Uwolnienie tych subtelnych energii jest bardzo korzystne zarówno dla twojego ciała, jak i umysłu. W miarę zapoznawania się z tym, odczuwanie jak kody dźwiękowe wpływają na rezonans serca i ciała może być bardzo głęboki.
Drugi znak postępu pojawia się, gdy jesteś w stanie skupić się na czystej, świetlnej sferze otaczającej twoje serce i pozwolić kodom dźwiękowym otworzyć portal Ib w wielowymiarowe rzeczywistości, które są połączone z twoim sercem.

Kusi mnie tutaj, aby opisać niektóre z cudownych doświadczeń i uzdrowień, które mogą się pojawić, kiedy wejdziesz na ten poziom, ale powstrzymam się od tego. Gdybym miał nakreślić mapę tego wewnętrznego terytorium, bez względu na to, jak dobre mogą być moje intencje, przypadkowo wywarłbym wpływ na twoje doświadczenie. Więc pozwolę wam na wejście do tego tajemniczego i ogromnego, wewnętrznego świata w niewinności. To najlepszy sposób.

Źródła tej Medytacji

Ścieżka dźwiękowa do tej medytacji pochodzi z nagrania na żywo, dokonanego w czasie warsztatów z cyklu: „Hathors Intensive”, pt. Człowiek Biofotoniczny  https://tomkenyon.com/store/the-biophotonic-human/. Część ta dotyczyła eksploracji dźwięku, podczas koncentracji na czakrze serca. Hatorowie zdecydowali się użyć określonych kodów dźwiękowych z poprzedniej medytacji, aby aktywować portal Ib, ponieważ te kody dźwiękowe są bardzo skuteczne i wydajne, jeśli chodzi o proces aktywacji i otwarcia portalu Ib.
Fakt, że Hatorowie wybrali medytację dźwiękową, która pierwotnie aktywowała czakrę serca, aby aktywować Ib (serce fizyczne) i jej wielowymiarową naturę, nawiązuje do głębokich połączeń między fizycznym sercem i czakrą serca.

Anomalia elektroniczna

Ciekawa elektroniczna anomalia pojawia się około 10:48 minuty w medytacji dźwiękowej. Jest to delikatny dźwięk, który według Hatorów był efektem energetycznym powstałym w wyniku oddziaływania wyższych wymiarów na obwody elektroniczne. Czasami zdarzało się to w przeszłości, gdy subtelna energetyka podczas transmisji dźwięku wpływała na układ elektroniczny rejestratorów cyfrowych. Postanowiłem usunąć ten „blip”, ale kiedy przygotowałem się do tego, Hatorowie interweniowali i powiedzieli, że jest to część informacji i nie należy go usuwać. Zostało więc na swoim miejscu i może to zabrzmieć dziwnie, że mały „blip” był częścią ich transmisji w tym momencie.
Dla tych z was, którzy mają zestaw nagrań warsztatowych „Biofotoniczny człowiek” (Biophotonic Human), medytacja dźwiękowa pojawia się na CD6 Ścieżka 5.
Biofotonika to fascynująca i znacząca dziedzina badań, która udokumentowała i nadal dokumentuje rzeczywistość światła biologicznego. Innymi słowy, nasze komórki biologiczne emitują mierzalne i kwantyfikowalne światło. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tą dziedziną nauki i chciałbyś dowiedzieć się więcej, proponuję udać się do sekcji artykułów na stronie i zlokalizować materiały informacyjne o biofotonice (Biophotonic Human Class Handouts – tylko w języku angielskim). Tutaj znajdziesz podstawowy opis tej dziedziny nauki, a także zasoby naukowe jak i te przyjazne dla laików.

Sugeruję posłuchanie tego nagrania dźwiękowej medytacji za pomocą słuchawek, aby uzyskać maksymalny efekt psychoakustyczny.
Pełna transmisja Hatorów z warsztatu „Biofotoniczny Człowiek” trwa 11:06 minuty.
Po wielokrotnym zaangażowaniu się w tę medytację postanowiłem także opublikować wersję rozszerzoną, czyli pełną transmisję powtórzoną trzykrotnie, aby stworzyć ciągłe pole dźwiękowe. Przekonałem się, że praca z tą medytacją przez co najmniej trzy powtórzenia daje mi najgłębsze doświadczenie transformacyjne. Próbowałem wcześniej tylko wybierać powtórzenie, ale proste zadanie – wciśnięcie przycisku powtarzania – wyprowadzało mnie ze stanu skupienia. Ci z was, którzy chcą głęboko pracować z tą medytacją dźwiękową, mogą uznać wersję rozszerzoną za bardziej pomocną. Czas trwania to 33:18 minut.

Dźwiękowa Medytacja Portalu Serca Ib (11:06mins), kliknij tutaj by posłuchać lub ściągnąć.

Dźwiękowa Medytacja Portalu Seca Ib Wersja Rozszerzona (33:18mins), kliknij tutaj by posłuchać lub ściągnąć.

Ważna uwaga: te medytacje dźwiękowe i te wymienione w Informacjach niezwiązanych bezpośrednio z tą wiadomością są udostępniane bezpłatnie dla własnego użytku. Są one własnością intelektualną chronioną prawem autorskim i nie mogą być publikowane ani udostępniane innym osobom bez mojej pisemnej zgody. Jeśli otrzymałeś przesłaną wersję tej wiadomości, a linki nie działają, przejdź do sekcji Listening (Odsłuchanie) na http://www.tomkenyon.com. Po zaakceptowaniu warunków odsłuchu będziesz mieć bezpłatny dostęp do szerokiej gamy medytacji dźwiękowych, wykładów i wywiadów. Po prostu przewiń w dół kolejki, aż znajdziesz tytuł, którego szukasz.
Dropbox (gdzie pliki mp3 są przechowywane elektronicznie) zmienił format wyświetlania. Po kliknięciu jednego z poniższych łączy nastąpi bezpośrednie przejście do pliku audio. Gdy pojawi się strona, zobaczysz kilka pionowych linii. Te linie reprezentują poziom głośności nagrania.
W lewym dolnym rogu linii znajduje się strzałka, klasyczna ikona odtwarzania. Kliknij na to, aby rozpocząć odtwarzanie. Jeśli podoba Ci się to, co słyszysz i chcesz pobrać plik, opcje pobierania znajdują się w prawym górnym rogu pionowych linii. Istnieje również sekcja komentarzy. Te idą bezpośrednio do mnie i ja je czytam. W razie pytań proszę kierować je do mnie na office@tomkenyon.com.
Informacje niezwiązane bezpośrednio z tym Przekazem

Pierwsze Przekazy Hatorów – podane przeze mnie – nastąpiło 8 lutego 2003 r. W ciągu ostatnich siedemnastu lat Hatorowie przeprowadzili wiele dźwiękowych medytacji i przedstawili podstawowe koncepcje dotyczące świadomości, intencji i wyników, które mogą być pomocne w obecnym okresie ogromnego wyzwania i niepewności.
Zebrałem najbardziej praktyczne i proste informacje z ich wiadomości i napisałem krótki opis każdej z nich załączając pliki dźwiękowe – wskazując, o co chodzi i w czym mogą być pomocne.
Mam nadzieję, że będzie to cenna pomoc, ponieważ w ciągu ostatnich siedemnastu lat otrzymaliśmy tyle materiału, że łatwo się zgubić. Nazywam to Nawigator Hatorowy (The Hathor Navigator). Możesz kliknąć tytuł powyżej i powinien on bezpośrednio do niego przejść. Możesz go również znaleźć, przechodząc do sekcji Artykuły na http://www.tomkenyon.com i przewijając w dół, aż znajdziesz tytuł The Hathor Navigator – Nawigator Hatorowy.

Lament dla wielorybów to nagranie, które zrobiłem jakiś czas temu, zostało ono wcześniej opublikowane w sekcji Odsłuchiwanie. Jednak podczas przeglądania zawartości strony zauważyłem, że nagranie zostało w jakiś sposób uszkodzone. Usunąłem ten plik i załadowałem czystą wersję nagrania. Myślę, że warto posłuchać. Możesz kliknąć poniższy link lub przejść do sekcji Odsłuchiwanie i przewijać kolejkę w dół, aż znajdziesz tytuł.
Kliknij tutaj by posłuchać i/lub ściągnąć Lament dla Wielorybów Lament for Whales.

©2020 Tom Kenyon   Wszelkie prawa zastrzeżone, http://www.tomkenyon.com
Możesz sporządzać kopie tej pisemnej wiadomości w dowolnym formacie i udostępniać ją innym, o ile nie zmienisz jej w żaden sposób, nie pobierzesz za nią opłaty i dołączasz całą informację o prawach autorskich. Zezwolenie to nie dotyczy medytacji dźwiękowej. Jeśli chcesz, aby Twoi przyjaciele i rodzina usłyszeli medytację dźwiękową, możesz wysłać im ten e-mail bezpośrednio, klikając przycisk Udostępnij poniżej lub możesz wysłać ich do sekcji Hathor na stronie internetowej – http://www.tomkenyon.com.

Przetłumaczył Piotr “Hator”

7 Comments (+add yours?)

 1. Janek
  Apr 12, 2020 @ 10:05:51

  Pamiętacie?
  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
  Kilka lat minęło a ta strona ciągle czynna…
  Mamy teraz święta zamknięci w domach…
  Tak mi się przypomniało…

  • krystal28
   Apr 15, 2020 @ 02:01:46

   Strona Wiki będzie otwarta dopóki blogspot.com będzie czynny. To była Istota z wieloma talentami i pełna inspiracji ❤

 2. Miracle
  Apr 11, 2020 @ 17:03:52

  Dosłownie w jednym momencie na oczach wielu z nas rozsypał się w pył system społeczny a wraz z nim wszelkie unie, związki, układy, partie polityczne, religie, systemy wierzeń itp. Patrząc na to nieco głębiej, może okazać się, że nigdy w tym wszystkim nie było najmniejszej nawet realności oprócz pozornej gry, która tylko na chwilę “zaistniała” w ludzkim, ograniczonym i zniewolonym ego-umyśle i ukazała nam to w takiej formie.

  Co niektórzy z nas odetchnęli z ulgą i zaczynają dostrzegać prawdziwe oraz budzące nas wszystkich Światło, lecz inni nadal pogrążają się w strachu i smutku, żyjąc nadzieją, że ta iluzja nadal będzie treścią ich życia. Będący w zaślepieniu pozornego systemu społecznego, nadal pragną oni pozornej wolności i pozornego kata wymierzającego im pozorne prawo i sprawiedliwość lub bezprawie i niesprawiedliwość, co w tym wyśnionym i matrixowym świecie jest jedną i tą samą iluzją.

  Czy jesteśmy już gotowi na to, aby w tym coraz bardziej jaśniejącym Świetle Prawdy i w naszych skruszonych sercach, dostrzec to, że jako ludzie jesteśmy bardzo słabi i “sami z siebie” oraz “własnymi rękoma” nie dokonamy już w życiu niczego zarówno dobrego jak i złego? Czy jesteśmy już gotowi na to, aby szczerze i całym sobą zobaczyć, że to wszystko, co w tym ziemskim życiu zgromadziliśmy wraz ze zdobytą tutaj wiedzą (również wiedzą duchową), czyli to wszystko, co ma związek z przeszłością jest tylko marnością nad marnościami i tylko marnością? Czy jesteśmy już gotowi na to, aby prawdziwie zobaczyć kim jest ten największy wróg lub kat, który pozbawił nas “wolności” jak również środków materialnych, zamykając nas w domach tylko po to, abyśmy jeszcze bardziej skruszyli nasze serca i w całkowitej niemocy pokornie poprosili naszego Ojca o pomoc i oddali życie pod opiekę w Jego “ręce” ? Czy widzimy już, że ten pozorny wróg i kat, będący zarazem ofiarą w jednym jest tylko posłańcem naszego Ojca, czyli pojawił się w tym pozornym śnie o pozornej śmierci tylko po to, aby ponownie otworzyć nam bramę do Nieba w którym byliśmy i jesteśmy od zawsze i na zawsze, lecz podczas tego “snu” zostało Ono zapomniane? Czy chcielibyśmy naszą obecną, coraz bardziej jaśniejącą świadomość zamienić teraz na wszelkie dobra materialne tego świata iluzji lub na miliony zgromadzone na kontach naszych znajomych? Czy nadal chcemy być uzależnieni od ego-umysłowej pychy, będącej de facto jedynym wirusem, który nas zainfekował w tym ziemskim życiu?

  Takie i wiele innych pytań i zarazem odpowiedzi zaczyna rozbłyskiwać teraz w naszej świadomości a dzięki temu zostają nam ukazane i zdemaskowane wszelkie iluzje, które zasłaniały Prawdę. To wszystko ma głęboki sens i znaczenie. Trudno jest zaprzeczyć, iż w obecnej chwili, czyli właśnie TU i TERAZ wchodzimy w najbardziej cudowny i ekscytujący moment Życia. Paradoksem staje się fakt, iż apokalipsa wieszczona przez wielu proroków nie ma żadnego związku z kataklizmami w postaci trzęsień ziemi, nuklearnych wojen, pandemii lub innych. Jest to wyłącznie odkrycie w nas Nowego Świata i wraz z tym świadome Go uzewnętrznianie. Nigdy nie może być to końcem świata o czym próbuje przekonywać nas patologiczny i dyktatorski ego-umysł, uzależniając nas również od swojego wytworu, którym jest ta godna pogardy pycha i związane z nią wszelkie próżne działania i ambicje. To właśnie ta egoistyczna pycha całkowicie zniekształciła nasze postrzeganie, ukazując życie w iluzorycznym i śmiertelnym wymiarze oraz odzieleniu od Boga-Ojca. Jednak również i to posiada w sobie głęboki sens i znaczenie. Właśnie ta egoistyczna pycha, która analogicznie ukazała się pod postacią węża kuszącego nas na różne sposoby ma za cel w końcu trwale uzależnić nas od Ducha Chrystusa i ponownie połączyć się z Nim, Ojcem oraz WSZYSTKIM w JEDNO.

  Wszystko jest nam dane z Łaski, lecz Łaska ta nikogo z nas nie może ominąć. Cała jej obfitość i wszelki dostatek spływają na nas, gdy rozpoznajemy samych siebie w tych, którzy zostali przez nas potępieni i osądzeni. Żadna dotychczasowa walka lub wojna z “wrogiem” nie wprowadziła trwałego pokoju oprócz pozorów, które miały za cel uczynić z nas niewolników fałszywych i egoistycznych przekonań. Czy również to jesteśmy w stanie zobaczyć TU i TERAZ w Świetle budzącej nas Prawdy?

  Jeśli jesteśmy czujni i całym sobą otwarci na wyjście z tego świata pozorów i iluzji; czyli też pragniemy prawdziwej wolności, to kolejnym paradoksem okazuje się fakt, iż prawdziwie wolnym może być więzień zamknięty w okratowanej celi, który rozpoznał w sobie wszelkie iluzje i dzięki temu pokornie rozpuścił w Chrystusowej i Bezosobowej Miłości swoje egoistyczne “ja”. Prawdziwie zniewolonym zaś, okazać może się ten, kto porusza się na zewnątrz więziennego budynku. Podróżując po tym wyśnionym świecie, uzależnia swoje szczęście od zdobytych w tej iluzji “dóbr”, co odbywa się najczęściej kosztem tych najsłabszych i w jego mniemaniu niezaradnych życiowo. To wszystko ma także związek związek z więźniem, którego zamknął wcześniej w celi po to, aby dzięki niemu mógł rozpoznać teraz swoją niewolę i dzięki temu przebudzić się z iluzji.

  Jam jest Zmartwychwstanie i Życie – mówi i przypomina nam Jezus, który ponownie przybył na Ziemię. Jeśli jeszcze tego nie dostrzegamy, prośmy w Duchu o Łaskę a na pewno będzie nam dane. Możemy zobaczyć najpierw bezoosobowym wzrokiem, że właśnie urzeczywistnia się w naszym wnętrzu prawdziwe widzenie Nieba na Ziemi i zewnętrzny cień zostaje nim wypełniony. To dzieje się właśnie TU i TERAZ i wystarczy, że pozwolimy aby Chrystusowa Miłość zaczęła promieniować z naszych wewnętrznych serc. Dzięki temu również za pomocą umysłu, który staje się ponownie naszym sługą i też zmysłowymi oczami możemy zobaczyć, że kroczymy po Niebie, które zstąpiło ponownie na Ziemię i jest Ono wszędzie dookoła nas. Tak naprawdę zawsze po Nim kroczyliśmy, lecz tego nie widzieliśmy…

  Z Miłością i w Jedności…

  “Rozpoczyna się swobodny taniec.
  Oceniający i oceniany nie istnieją.
  Gdziekolwiek jestem, nie jestem nigdzie.
  Bezosobowe doświadczanie Istnienia w TU i TERAZ.
  Ciągła zmienność Życia.

  JEDNOŚĆ. Poza granicami form.”

 3. KazOle
  Apr 10, 2020 @ 21:45:00

  Masz prawo do swoich opinii — kr
  —-

  Ja dalej przy swoim… Tom Kenyon,i Hatorzy…a z czego żyje ten Pan Kenyon? Z produkcji płyt? Tak jak np. Deva Premal? Twierdzę, (po raz kolejny), że “to” nie jest “TO”.
  O fałszerstwo dźwięków nie można podejrzewać tej ilości kryształowych mis. w przeciwieństwie do produkcji Pana Kenyona. Jest tak: Kobiety nucą OM (serce) a misy rozbrzmiewają dźwiękami czakr. I tak przez np. godzinę proszę słuchać. Spróbuj, posłuchaj, poczuj tą wibrację i pomyśl. Hatorzy – może tak, Tom Kenyon może nie. Szukajcie a może znajdziecie swój dźwięk. Każdy ma inny i dla każdego człowieka jest jeden.

 4. KazOle
  Apr 09, 2020 @ 00:05:00

  Jakoś te dźwięki autorstwa Toma Kenyona nie bardzo… Może kwestia gustu?. Znalazłem inne, które wspaniale rezonują z moim sercem, jeszcze różowy księżyc pomaga.. Może poznam opinię jak ten śpiew wpływa na Wasze serca? Polecam Heim Brat. link:

 5. Ala1
  Apr 08, 2020 @ 18:27:34

  Piątego kwietnia powinniśmy robić tę medytację o 5,45, czas berliński wyniósł 4.45, a my mamy taki sam czas ten prawidłowy tzw. zimowy jak w Berlinie, letni jest przesunięty o godz czyli jak u nich jest 4,45 Polska w czasie letnim w tym momencie ma 5,45. Nie wiem na ten moment, którego pażdziernika kończy się czas letni i znowu wchodzi normalny pozdrawiam