Operacja Sztorm, 2 kwietnia 2020

.

Poniższy filmik wydaje się wiarygodny, tym bardziej, że Simon Parkes napisał dzisiaj:  Dzieci zostały uwolnione z więzienia z podziemnej bazy satanistycznej w USA przez Białe i Kapelusze i i marynarkę wojenną USA.  Dzieci będą zabrane na statek szpitalny po wstępnych badaniach pod namiotami. – kr

Poniżej filmik (ang) z namiotami medycznymi (typu MASH) w Centralnym Parku w Nowym Jorku, gdzie uratowane dzieci z podziemnych tuneli są pod opieką.  Dwie osoby znające pielęgniarki z tej operacji mówią o tym: „Sytuacja z dziećmi jest prawdziwa i muszę ci powiedzieć, że jest okropna, bardzo okropna, i powiedziała, proszę, módlcie się za te dzieci i za personel medyczny…”  (The thing with the kids is real, and I have to tell you it’s horribile, so horribile and she said please pray for those children and medical personel…)

Wczoraj Prezydent Trump powiedział, że następne dwa tygodnie będą dla ludzi bardzo trudne, wcześniej powiedział, że będzie dużo samobójstw (pod przykrywką wirusa)

Kwiecień został ogłoszony w USA miesiącem świadomości seksualnego nadużywania dzieci

 

 

Przedwczoraj wieczorem, ja i mój partner słyszeliśmy kilka strzałów i wybuchów w naszym miasteczku w Południowej Kalifornii.  O północy przeleciał nisko nad nami głośny, wojskowy helikopter.  Może to miało coś wspólnego z operacjami przeciw ciemnym.  Mieszkamy blisko gór. kr

Termin 10 Dni Ciemności jest prawdopodobnie dla armii, która walczy w ciemności w tunelach/bunkrach po ziemią i dla ludzkości, która dowie się o „ciemnej” wiedzy.

Poniżej konferencja prasowa z 1 kwietnia o akcji usuwania karteli narkotykowych, itd.(ang).  Nie mam wątpliwości, że ktoś tam z obecnych generałów/admirałów jest z grupy Q kr

 Simon Parkes. o konferencji prasowej z 1 kwietnia – akcja usuwania karteli narkotykowych: Do akcji wysyłane są statki wojskowe, samoloty i żołnierze. Wirus/narkotyki to przykrywki dla toczącej się obecnie wojny przeciwko elementom satanistycznym na całym świecie.
Oglądaj od 7:30 minut i słuchaj Generała.
Czytaj między wierszami – Wypowiada wojnę satanistycznej elicie.
Posłuchaj, jak mówi – Jesteśmy amerykańskim wojskiem i nie pozwolimy wam tu przyjść i zabijać Amerykanów. To sięga daleko poza wirus – to jest rozliczenie …….

 

Poniżej w szczegółach opis (ang)  i obrazy z podziemnych baz wojskowych.  Autor mówi, że podczas „trzęsienia ziemi” w okolicach China Lake w Kalifornii uratowano ponad 35.000 dzieci (odczulam to trzęsienie kilka miesięcy temu – kr)

 

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. Trackback: Duda, Morawiecki, Szumowski, aktorzy medialnej paniki z koronawirusem objęci akcją “Storm” oczyszczania Ziemi z elit NWO. | POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI
 2. Omstan
  Kwi 06, 2020 @ 18:23:24

  Zamieszczam cytat z Cobry po ostatniej medytacji. Udało się!
  “Ta medytacja była naszą najbardziej udaną medytacją w historii! Masę krytyczną osiągnięto wielokrotnie, a ponad milion ludzi medytowało. Aby właściwie ocenić tak ogromne osiągnięcie, potrzeba trochę czasu, a pełny raport zostanie opublikowany w ciągu dwóch tygodni.”

  Odpowiedz

 3. Ala
  Kwi 03, 2020 @ 11:01:03

  Ok dziekuje za to info. Tylko prosze mi wytlumaczyc czemu Q nadaje tak dziwnie? Trzeba sie domyslac itd. Poza tym jesli Q to pisal to kazdy mogl przeczytac wiec ci zli tez. Co to za tajne akcje o ktorych pisze caly internet? Nie macie watpliwosci? To wydaje sie takie teatralne ze niezeczywiste.

  Odpowiedz

 4. krystal28
  Kwi 03, 2020 @ 02:10:45

  Michał zaprasza na:

  medytację w sobotę o 20.30
  i na medytację globalną w niedzielę o 4.45 rano

  Odpowiedz

Informacje od Czytelników

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: