Czy Epstein nie żyje? Czy wierzysz w Fałszywe Wiadomości?

.

OK, więc Fałszywe Wiadomości, a „New York Times” w szczególności, mówią nam, że Epsteina znaleziono martwego dziś rano o 6:30 w więzieniu na Manhattanie.

Channelując „oficjalne źródła”, „New York Times pisze”, że Epstein „powiesił się”. link

Jako czytelnik Q, co natychmiast robisz, aby zweryfikować te informacje?  Tak, sprawdzasz tweety Maestro (Trumpa – kr).

Pierwszy tweet dnia został opublikowany o godz. 06.40 i od razu nadaje ton mówiąc o „New York Timesie”, Maggie Haberman (reporterka NYT – kr)  i jeszcze jednym fałszywym raporcie o Prezydencie.  Tweet sugeruje Q 640, który prowadzi do filmu, w którym Czarownica (Hilary Clinton – kr) komentuje śmierć jej mentora z KKK, Roberta Byrda.  Z tego tweeta otrzymujemy pierwszy kawałek układanki. Przeczytaj uważnie: Img1

Następnie, o 6.58, Maestro tweetuje o Kim Jong Un i Korei Północnej i daje nam drugi kawałek układanki: Img2

Postępujmy zgodnie z instrukcjami Maestro i cofnijmy się w czasie z Północną Koreą.

Nie musimy iść za daleko.  W dniu 30 maja 2019 r. Fałszywe Wiadomości poinformowały, że negocjator z Korei Północnej, Kim Yong Chol został stracony przez Kim Jong Un po upadku szczytu w Hanoi.  Popatrz, trafiło to na wszystkie nagłówki: Img3 i na przykład tu ABC  z radością donosi, że Trump zaprzyjaźnił się z kimś, kto według ciebie jest krwawym dyktatorem:  video

Problem w tym, że to nie była prawda.  2 dni po tych raportach, Kim Yong Chol był widziany z Kim Jong Un na pokazie zorganizowanym przez żony oficerów wojskowych KPA: link

Q1402  Układanka składa się ładnie?

O 7:07 Maestro opublikował ostatni element układanki, aby upewnić się, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie dotyczącej Jeffreya Epsteina.  Przeczytaj bardzo uważnie: Img4

Jasne?

Fałszywe doniesienia o Kim Yong Chol są tylko jednym z wielu przykładów ilustrujących, w jaki sposób Fałszywe Wiadomości, a „New York Times” w szczególności, próbowały wykoleić wysiłki Maestro, który dyplomatycznie pacyfikuje region i uwalnia Północną Koreę od kabała.  Wypróbowali wiele sztuczek, o których możesz przeczytać w artykułach, takich jak  How ‘The New York Times’ Deceived the Public on North Korea lub What the New York Times Got Wrong About North Korea.  Wszyscy wiemy, jak to się skończyło: nie udało im się i spotkanie w DMZ miało miejsce.

Czy pamiętacie mojego przyjaciela z dzieciństwa, Franka?  Ten, który pożyczał mój rower i zawsze zwracał go z jakimś uszkodzeniem?  W tym artykule this article o tym, jak Maestro nawigował po Fałszywych Wiadomościach o Korei Północnej, powiedziałem wam, że aby w końcu zachować mój rower, wymyślę jakiś problem za każdym razem, gdy Franek spróbuje go ode mnie pożyczyć:  „Och Franek, przepraszam: zeszło powietrze z koła”, lub „no cóż, dzisiaj łańcuch musi zostać naprawiony” lub „Franek, możesz w to uwierzyć? Kierownicę należy zmienić!”

To jest taka gra.

Z tego artykułu this article i powiązanego postu Q:  Q3491 Wszystkie oczy to obserwują. wiemy, że kabał próbował wyeliminować Epsteina w jego celi i że z powodu tego, o co toczy się gra, nigdy nie przestaliby próbować, dopóki by go nie wyeliminowali.

Więc?  Białe Kapelusze zepsuły rower.

Teraz, gdy Fałszywe Wiadomości donoszą, że Epstein nie żyje, próbując odstraszyć tych, którzy myśleli o współpracy ze śledztwem, próba zabicia go ponownie będzie nieco bardziej problematyczna …  Może on być teraz w programie ochrony świadków lub coś podobnego, aż do apoteozy Wielkiego Finału.

Jestem przekonany, że prokurator generalny William Barr ma dobrą deskę do surfowania, aby jak najlepiej wykorzystać wspaniałą falę, którą Fake News mu właśnie zaoferował.

Miłego przedstawienia.

Q 2452 Dziękuję za zasługi dla naszego kraju, panie Jeff Sessions! (poprzedni prokurator generalny – kr)  Pana ofiara nigdy nie zostanie zapomniana.  Q + (Prezydent Trump – kr)

https://www.reddit.com/user/SerialBrain2/comments/comux7/epstein_dead_not_according_to_the_comms/

Filmik „And We Know”

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. Omstan
  Sier 19, 2019 @ 07:59:27

  Ciekawe kto pisze prawdę:
  “Teraz, gdy Fałszywe Wiadomości donoszą, że Epstein nie żyje, próbując odstraszyć tych, którzy myśleli o współpracy ze śledztwem, próba zabicia go ponownie będzie nieco bardziej problematyczna … Może on być teraz w programie ochrony świadków lub coś podobnego, aż do apoteozy Wielkiego Finału.”
  A tu tekst Kobry:
  Według źródeł, Cabal uznał Epsteina za zagrożenie dla bezpieczeństwa i 10 sierpnia został zabrany ze swojej celi przez agentów Cabal, podobna do niego została umieszczona w celi więziennej i tam zamordowana, podczas gdy Epstein został zabrany do tajnej Cabal lokalizacja na Manhattanie, przesłuchana i ofiarowana rytualnie Molochowi następnego dnia, 11 sierpnia.
  To czy Epstein żyje czy nie bardzo mało mnie obchodzi, ale gdy dwa zaufane źródła podają dwie diametralnie różne informacje na ten sam temat to można się pogubić i stracić zaufanie przynajmniej do jednego z nich.

  • Miłosz Siwiak
   Sier 19, 2019 @ 15:57:55

   Omstan,a co jeśli oba źródła nie kłamią albo oba kłamią? A co,jeśli nie ma tylko dwóch stron,a kabał,to pojęcie względne?. Podobnie jest u nas. Weźmy nasze podwórko Po i PIS. Dla Po to PIS jest kabałem, dla PIS to Po jest kabałem,dla mnie i Po, Pis i cały sejm jest kabałem,ale dla mojej byłej żony ja jestem kabałem,a PIS,to pozytywne wojsko hahaha. Wszystko zależy od punktu siedzenia. 🙂

   • Omstan
    Sier 19, 2019 @ 21:34:00

    Miłoszu, aż tak karkołomnej tezy bym nie stawiał chociaż kiedyś z egzaminu z filozofii za udowodnienie zasadności kary śmierci dostałem piątkę. Wybór jest zero jedynkowy, albo żyje albo nie żyje, podobnie jak z ciążą albo się w niej jest albo nie jest. A może uważasz, że został rytualnie zabity ale tak nie do końca.

    • anna w
     Sier 20, 2019 @ 21:28:27

     a co jesli oba zrodla mowia o innych rzeczywistosciach?

    • ziemia
     Sier 20, 2019 @ 23:42:17

     jest taki film „Hakowanie świata” (na pewno na Netflixie, ale może gdzieś jeszcze na sieci), który pokazuje jak łatwo można manipulować określonymi grupami osób, podając im specjalnie dla nich dobrane, przetworzone lub wręcz stworzone wiadomości i wpływać poprzez tych ludzi realnie na rzeczywistość. Polecam zobaczyć. Możemy się wówczas rzeczywiście zastanawiać, które wiadomości przyjmować, a które nie. Ja np.zastanawiałam się, czy specjalnie dostosowane przekazy, które od wielu lat utrzymują wielu pracowników światła w stanie permanentnej, choć biernej nadziei i niekończącym się usypiającym oczekiwaniu, nie są właśnie taką manipulacją. Mamy przecież pełen przekrój channelingów od Aniołów, istot pozaziemskich, starożytnych mędrców, Jezusa, przekazy i informacje od ludzi itd. Trzeba mądrości i zakotwiczenia w sobie, żeby wyczuć manipulację i nieczyste intencje pod pięknymi słowami wielu z nich.
     Ja ostatnio zafundowałam sobie od nich pewien detoks i staram się z dystansu obserwować rzeczywistość, nie dając się w nią zbytnio wciągać.

    • anna w
     Sier 21, 2019 @ 16:04:46

     ziemio napisalas „staram się z dystansu obserwować rzeczywistość,” ale po co obserwowac skoro mozna kreowac?

 2. Oualander
  Sier 14, 2019 @ 23:29:32

  Cytat:
  “Komentarzy coraz mniej ale nie wiem gdzie leży tego przyczyna, bo ludzie chyba się od bloga nie odwracają.”
  Drogi Omstanie, zaglądam na tego bloga prawie co dzień, jednak coraz mniej przywiązuję uwagi zarówno do artykułów tutaj publikowanych, jak też obietnic alternatywnych komentatorów sytuacji na świecie, to uważam jako główną przyczynę mniejszej aktywności ludzi tu komentujących.
  Obecnie coraz bardziej zagłębiam się w samo-rozwój, myślę że pod tym względem cel tego bloga został osiągnięty (przynajmniej w moim przypadku) za co jestem ogromnie wdzięczny zarówno Krystal jak i wszystkim którzy kiedykolwiek umieścili tutaj swoje komentarze. 🙂

  • krystal28
   Sier 15, 2019 @ 18:20:55

  • Miłosz Siwiak
   Sier 19, 2019 @ 15:54:01

   Oualander świetny komentarz.Właśnie to jest sednem. W jakimś przekazie, chyba od Arkturian była mowa,że każdy poszukiwacz w którymś momencie przestaje szukać na zewnątrz i zwraca się do środka. 🙂

 3. Omstan
  Sier 14, 2019 @ 19:06:27

  Zapomniałem wkleić linka do filmu a WordPress ma kłopot z tym i twierdzi że jest to duplikat mojego poprzedniego komentarza. Technika niby do przodu a logika w tył.

 4. Omstan
  Sier 14, 2019 @ 18:55:46

  Polecam obejrzenie tego materiału o Fulfordzie. Moim zdaniem bardzo ciekawy.
  Z ojcostwem Hitlera Angeli Merkel mam duży kłopot, gdyż w 1945 roku Hitler był całkowitym wrakiem istoty człekopodobnej, wątpię więc by w 1953 roku był jeszcze zdolny spłodzić córkę. Poza tym był już żonaty z Ewą, która nim się w Ameryce Płd. opiekowała
  Komentarzy coraz mniej ale nie wiem gdzie leży tego przyczyna, bo ludzie chyba się od bloga nie odwracają.

  • krystal28
   Sier 15, 2019 @ 18:39:18

   Hitler umarł w sędziwym wieku w Argentynie. Jego córki są rezultatem sztucznego zapłodnienia i nie Ewa jest ich matką, wg źródeł.

 5. Cosmic
  Sier 13, 2019 @ 14:57:46

  Informacja RV / Intelligence Alert: “Wyodrębniony” – 13 sierpnia 2019 r
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/08/rv-intelligence-alert-extracted-13.html

 6. Ela
  Sier 13, 2019 @ 10:55:24

 7. B.
  Sier 12, 2019 @ 12:11:52

  Dzięki za przypomnienie o SerialBrain2 ! Szperałem po necie i szperałem co by jakieś znaki od Q odnaleźć, ale twitter 8chana milczy, wszędzie tylko memy 😉 A tutaj proszę jakie gorące wiadomości! 🙂
  Pozdrawiam!

  • krystal28
   Sier 15, 2019 @ 18:20:01

   Tak, teraz SerialBrain2 jest bardziej aktywny, podczas gdy Q milczy. Przygotujmy się na wielomiesięczne, szokujące dla „normalnych”, ujawnienia. Na przykład, wczoraj agenci FBI znaleźli dziecięce kości na wyspie Epsteina i na Twitterze krążyło zdjęcie malowidła Billa Clintona w niebieskiej sukience i czerwonych szpilkach. Własność Epsteina, wywieszona w jego posiadłości w Nowym Jorku. Pozdrawiam.

 8. SłowiAnka
  Sier 12, 2019 @ 08:39:32

  Nie tylko żyje, ale jest pod specjalną ochroną przed czarnym kabałem, który boi się o swoją skórę, przed sypaniem o jego zbrodniach i zwyrodnialczych wyczynach.
  Była przyczyna, nadchodzi skutek, i tak ma być ze wszystkim i we wszystkim.
  Co siejemy to na pewno pozbieramy i ja z tego się raduję.

 9. Krystyna 11
  Sier 11, 2019 @ 21:58:43

  Witam! obejrzałam interesujący film ze spotkania na I Kosmicznym Festiwalu na temat naszego Wzniesienia i roli pojedynczego człowieka w tym procesie. Zachęcam do obejrzenia, naprawdę warto!

  Rola jaszczurów w naszej galaktyce – Joanna i Monika Rajska