Q -> 14 – 26 lutego 2019 „My jesteśmy teraz wiadomościami”

.
14 lutego 2019 23:46
Pomówienia:  „Publiczne” zdrowie Billa i Hillary zacznie się gwałtownie pogarszać.
Q

20 lutego 2019 11:09

MY JESTEŚMY TERAZ WIADOMOŚCIAMI.
Q

24 lutego 2019 13:12

Oni nigdy nie myśleli, że oszustka Hillary przegra.
ZROBILI TAK WIELE KATASTROFICZNYCH BŁĘDÓW.
WŁADZA POWRACA DO LUDZI!
Q +

(Prezydent Trump jest domniemanym Q+  kr)

—-

25 lutego 2019 21:03

.


Anon:  Jeśli dziecko rodzi się żywe, czy nie ma AUTOMATYCZNEGO uprawnienia, jako istota ludzka do środków ratujących życie?
Jeśli dziecko urodzi się żywe, czy to nie jest morderstwo, gdy się je zabije?
Dlaczego ten projekt ustawy był kiedykolwiek potrzebny?   Czy lekarze nie przyjmują przysięgi Hipokratesa, aby ratować życie?
(Powyższe odnosi się do zaaprobowanego zarządzenia przez Senat, że dziecko może być prawnie uśmiercone po narodzinach.  44 demokratów w Senacie głosowało za –  kr)

Prezydent rozważa obecnie prawne opcje dotyczące zarządzenia wykonawczego (Egzekucyjnego nakazu Prezydenta)
Oglądaj wiadomości.
Jak ktokolwiek może popierać takie ZŁO?
Q

26 lutego 2019, 18:49

Anon: Myślę, ze  Anoni w USA, będą śledzić Prezydenta / Q w Wietnamie do późnego wieczora.

To będzie HISTORYCZNE!
Zaplanowane dawno temu.
[-21]
Przez następne 21 dni będą miały miejsce WIELKIE, WIELKIE, WIELKIE WYDARZENIA.
Q

22 Komentarze (+add yours?)

 1. Weronika N
  Mar 17, 2019 @ 16:18:58

  • Miłosz Siwiak
   Mar 20, 2019 @ 20:06:06

   Weronika,
   Ludzkość tak dawno nie była w „domu”,że zapomniała,jak tam trafić.
   Dwupunkt jest pułapką matrixa. Jak tabletka dla ciała,tak dwupunkt jest tabletką z nieznanymi skutkami ubocznymi dla ducha.
   Wszystkie systemy,które pochodzą z umysłu i które mają inicjacje i stopnie wtajemniczenia są pułapkami stworzonymi przez system.
   Drużyna w ciemnych koszulkach miała czas i przygotowała się do wzniesienia o wiele bardziej,niż drużyna w białych. Większość drużyny w białych koszulkach nawet nie wie,że jest w drużynie białych koszulek 🙂
   Kasia w filmiku mówi,że jesteśmy sporo w tyle za Niemcami,a ja chciałbym,żebyśmy ich w tej konkurencji nigdy nie doścignęli. Zauważ,że Kasia mówi,że w zeszłym roku miała przebłyski telepatii. Czyli,że teraz nie ma?
   Pod filmikiem nie ma ani jednego komentarza,który by chociaż zapytał,czy te ich metody są bezpieczne. Owszem,to może być skuteczne na tę chwilę. Tabletka też jest skuteczna,tylko co potem?
   Zacznijmy od początku.
   Mamy dwa umysły. Jeden mentalny (myślący,ego),drugi emocjonalny (Serca)
   Umysł mentalny posługuje się technikami zewnętrznymi,a umysł Serca technikami wewnętrznymi.
   Jeśli jest jakaś metoda leczenia lub tworzenia rzeczywistości,która nie nazywa się Miłość, Wdzięczność,Wolność, Szczęście, Uznanie, Boskość,to już możesz się domyślać,że jest to pułapką dla Boskiej istoty. Zauważ,że za Miłość,którą sama możesz odczuwać, nikomu nic nie płacisz. Matrix robi wszystko,żeby naszą uwagę przejąć i w ten sposób odciągnąć nas od wnętrza,podkładając nam co chwilę jakieś nowinki,ale zauważ,że żaden z szanujących się nauczycieli duchowych nie ma w swojej ofercie dwupunktu.
   Można by wiele na ten temat powiedzieć,ale wystarczy tylko to,że Miłość jest o wiele potężniejszą „techniką”,jeśli już jakiejś techniki potrzebujesz do leczenia,czy też Wdzięczność do tworzenia. Kwestia tylko dotarcia do czystej i odpowiednio silnej. Nic więcej nie jest potrzebne.
   Jedziemy przez życie na rozruszniku,a w Sercu mamy ukryty silnik rakietowy.
   Miłość wewnętrzna, to wszystko,co jest nam potrzebne. 🙂
   Jesteś Boską istotą,której największym orężem jest Miłość,a Ty oglądasz się za jakimś niedorobionym dwupunktem 🙂

   • krystal28
    Mar 20, 2019 @ 20:24:47

    Dwupunkt jak każda inna technika/terapia jest skuteczna jeśli przekonasz siebie, ze będzie dla Ciebie działać. Bashar to nazywa „permission slips” czyli w wolnym tłumaczeniu narzędzia przyzwolenia.

    • Miłosz Siwiak
     Mar 22, 2019 @ 18:58:30

     Krystal,może zbyt dosłownie odebrałaś słowa Bashara. Bashar był wielokrotnie pytany o najskuteczniejszą metodę,więc odparł,że dla każdego może służyć coś innego, zależnie od jego poziomu rozwoju,ale to nie znaczy,że techniki,które prowadzą w ślepy zaułek, są dla nas dobre. Gdyby wszystkie terapie,w które uwierzymy,były korzystne,to chemia leczyłaby raka,a nie wyprowadzała na cmentarz. 🙂 Poza tym Bashar jest szarakiem i dlatego nie brałbym wszystkiego,co mówi za pewnik.
     Dwupunkt moim zdaniem jest ścieżką prowadzącą w ślepy zaułek nie tylko poszczególne osoby,ale jest też bardzo niebezpieczną dla całej ludzkości. Jeśli odpowiednio duża liczba ludzi zaangażuje się w tę metodę,to może ona wpłynąć na nadświadomość ogółu ludzkości,a stąd już tylko krok,by ludzie stali się mechanicznymi cyborgami wykonującymi określone ruchy,by osiągnąć jakiś cel.
     Jestem przekonany,że każdy,kto czuje lub kiedyś poczuł w sobie miłość bezwarunkową,a co za tym idzie,poczuł w sobie możliwości,jakie ta miłość ze sobą niesie,nie podda się programowaniu dwupunktem.
     Oni tylko mówią o miłości,ale wchodzą w pole serca z poziomu mentalnego,nie znając skutków ubocznych takich działań,a podstawowym skutkiem ubocznym jest właśnie kwantowa blokada na miłość bezwarunkową i co za tym idzie przejście do następnego wymiaru stoi pod znakiem zapytania.
     W tytule filmu jest mowa o nowym wymiarze,ale prowadzącym daleko do tego.
     To jest tak samo,jakby pływania uczyły osoby,które nie potrafią pływać. 🙂
     Jeśli mi uda się kiedyś przejść do piątki,to będę tego uczył innych za darmo pozostawiając kwestię odwdzięczenia po stronie uczestnika. Oto słowo boże 🙂

    • krystal28
     Mar 22, 2019 @ 19:42:54

     Poza tym Bashar jest szarakiem i dlatego nie brałbym wszystkiego,co mówi za pewnik.

     Bashar pochodzi z cywilizacji Essasani, która w tej chwili ewoluuje z 5 do 6 wymiaru. Jego nauki są dla mnie najwyższym autorytetem w dziedzinie kwantowej fizyki, itd. Przez ostatnie kilkadziesiąt lat nikt tak jasno i obszernie nie wytłumaczył natury kosmosu i tworzenia.

    • Miłosz Siwiak
     Mar 23, 2019 @ 19:04:02

     Bashar sam mówił o tym,że jest szarakiem,że istnieje pięć ras hybrydowych,w tym trzy rasy szaraków. My też jesteśmy rasą hybrydową,czyli utworzoną z DNA różnych ras. Wiedza Bashara jest powszechna w piątym wymiarze i to bez zgłębiania jakichkolwiek książek.
     Ja miałem w życiu tylko jeden autorytet,był nim Winnetou. 🙂
     To były lata sześćdziesiąte,miałem może z pięć lat,gdy Winnetou zawładnął moją duszą. Mój ojciec był dyrektorem szkoły,a na pół etatu był kierownikiem kina,więc nie było problemem oglądanie po kilka razy tego samego filmu. W tym samym czasie były pierwsze odcinki czterech pancernych i antyniemieckie programowanie młodych umysłów. Gdy dowiedziałem się,że Winnetou jest Niemcem,to mój cudowny świat runął w gruzach, hahaha. To była trauma porównywalna chyba tylko z pedofilią, 🙂 Poczułem się zdradzony bardziej,niż przez Wałęsę w 89r. Później sprawdzałem każdy autorytet,czy czasami nie jest Niemcem,nawet King Konga,hahaha.
     W 1983r byłem w wojsku,w Pruszczu Gdańskim w jednostce nr 1300, z najbardziej bojowymi śmigłowcami wówczas na świecie. To były Mi 24. To był czas stanu wojennego. Byłem na pasie startowym,gdy zomowcy przywieźli wojskową nyską Wałęsę z rodziną. Wsiedli do helikoptera Mi 8, Wałęsa pokazał mi przez szybę znak wolności V i polecieli na spotkanie z papieżem w Krakowie.
     Wałęsa był traktowany przez zomowców,jakby był ich szefem.
     Wszystko było dziwne. Leciały trzy helikoptery Mi8,jakby to był jakiś dowódca wojsk albo prezydent. To zdarzenie spowodowało,że uruchomił się we mnie dzwonek alarmowy z dzieciństwa. W 89r. rozmowy w Magdalence potwierdziły tylko moje przypuszczenia,że Polska jest sprzedana i z wielce wyczekiwanej transformacji nic nie będzie.
     Teraz ludzkość jest w podobnej sytuacji,jak Polska była w 89r.
     Ludzkość ma wielkie nadzieje na wolność tak,jak miała Polska
     Polska wpadła z deszczu pod rynnę.
     Czy teraz ludzkość zdoła zawczasu odkryć przekręt i nie wpadnie z deszczu pod rynnę? 🙂

   • Weronika
    Mar 20, 2019 @ 23:11:00

    Miłoszu masz rację co do dwupunktu. Nie zwróciłam na niego uwagi. Owszem zauważyłam, że został wymieniony w tym filmie, lecz pominęłam tę kwestię, ponieważ nigdy go nie praktykowałam. Mnie zainteresowała zmiana wibracji energii serca, a raczej przeniesienie – skoncentrowanie swojej świadomości – miłości na sercu, ponieważ wcześniej błądziłam, nie znajdując stałego pokoju. Dopiero nie dawno udało mi się odnaleźć miejsce – serce, gdzie moja świadomość odnajduje źródło miłości.To daje mi odczucie, błogości i pokoju. Każdy z nas idzie drogą prób i błędów i wybierze to, co dla niego najbliższe. Dzielmy się swoimi doświadczeniami, ponieważ odsłaniają nam szersze pole widzenia.
    Pozdrawiam serdecznie.

 2. lifelectric
  Mar 16, 2019 @ 23:55:21

  Cześć,
  Przepraszam, że nie na temat, ale to forum to miejsce, które mi przyszło do głowy, aby o coś spytać..
  Odzyskałam świadomość we śnie, starałam się nie zwracać na siebie uwagi.. słabo pamiętam, ale ktoś do mnie podszedł i wydawał się być mną zainteresowany. Doszliśmy do jakiejś kobiety (odebrałam ją jako kogoś w rodzaju strażniczki). Ta dziewczyna, która ze mna szła rozmawiala ze strazniczka na mój temat i miała notes, w którym byl zapisany jakby mój numer a’la pesel. Czułam dziwna atmosferę, jakby ta kobieta wiedziała coś czego nie wiem ani ja ani ta dziewczyna.
  Spytałam się strażniczki: kim jesteś? a ona na to “fachem”. Następnie ta kobieta powiedziała do dziewczyny: nie martw się ona (ja) jest utylizowana. (!?)
  Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z takimi pojęciami jak człowiek fach lub utylizowany??
  Pozdrawiam serdecznie Aneta

  • Dawid567
   Mar 17, 2019 @ 14:40:51

   @Lifelectric,
   Z pojęciem fachu się nie spotkałem , ale z pojęciem utylizacji tak,
   W “Atlasie chmur ” w opowieści o Somi 451
   https://www.cda.pl/video/2225120c3

  • Mori
   Mar 19, 2019 @ 05:34:40

   Hmm w kontekście tej utylizacji fach kojarzy mi się z katem, albo wykonaniem jakiegoś “wyroku”…wiem, że brzmi to niezbyt przyjemnie, ale można to odczytywać w przenośni jako zniszczenie jakiejś formy energii, tylko do końca nie wiem, jak to odczytywać i co by to miało znaczyć – czy zutylizowano Twoje pozytywne czy też negatywne energie? W zależności od tego wyłoni się pewnie portret sił z tego Twojego snu, z którymi “zadarłaś”. Ale to tylko moja luźna interpretacja.
   Z kolei ja też miałem niedawno sen, w którym usłyszałem takie słowa: “Minie jeszcze wiele dekad, zanim mur upadnie” – a wypowiedziała te słowa postać mężczyzny, z którym rozmawiałem o sytuacji na świecie. Niejasno czułem, że jest on moim tzw. przewodnikiem, ale nie mam co do tego pewności. No i wciąż też zastanawiają mnie te słowa…
   Dodam tylko, że miewałem w życiu naprawdę wiele, wiele “dziwnych” snów.

  • Gugolandia
   Mar 19, 2019 @ 18:42:47

   Lifelectric, kiedy przeczytałam Twoją wiadomość w mojej głowie pojawiła się taka myśl, że słowo „utylizacja” oznacza wyczyszczenie z pamięci całej Twojej wiedzy z poprzednich wcieleń, talentów, zdolności, itp. „Utylizowana” dusza to taka „bezpieczna” dusza dla ciemnych sił, nie zagrażasz im swoją świadomością, jesteś wyczyszczona, gotowa do powtórnych narodzin i zasilania koła karmicznego.
   Oj, oj, ktoś się tutaj obawia, że odzyskujesz pamięć, czy że możesz odzyskać 🙂 ???
   Oczywiście zapytaj swojego wyższego Ja, czy zgadza się z tą interpretacją.
   Słowo „Fach” skojarzyłam z robotem od jakiejś konkretnej powtarzalnej pracy, od przepustek??? 🙂

   Pozdrawiam
   Agnieszka

 3. Jack Rainbow
  Mar 10, 2019 @ 19:47:48

  Medytacja podczas Marcowej Równonocy 20 marca 22:58 w Polsce.
  https://meditation539.com/?p=9083

 4. marmur
  Mar 07, 2019 @ 20:23:40

  Ostatnia Pierwsza Komórka
  Zajrzyj do środka wnętrza
  do najodleglejszego atomu
  w głąb jaźni stworzenia
  w przestrzeń swojego
  rytmicznie bijącego serca
  zamknij oczy i bądź tam
  gdzie dla innych wstęp wzbroniony
  bądź w sobie całym sobą
  zatrzymaj się i rozgość
  usiądź wygodnie odpocznij
  ten świat wyłącznie dla ciebie
  stworzony byś mógł wybrać
  w nieograniczonej wolnej woli
  po czyjej jesteś stronie
  bo każdy wybór jest dobry
  nawet kiedy w innych złość wzbudza
  masz prawo więc do niego
  ciepłego promienia światła gdzie
  uśmiech jest odpowiedzią
  na wszystkie zmartwienia
  czuć watę cukrową lepką
  i pajęczyną słodką połączony z
  innymi sercami w miłości
  albo jeść czekoladę gorzką
  skwaszony nad cytryną
  łzy cebulowe wylewać
  szlochając że miłości nie ma
  na fotelu w głębinach siebie
  zanurzony w zrozumienia ciszy
  każdą odpowiedź znajduję
  na pytania mi odpowie
  ta komórka ostatnia co
  jako pierwsza ma kontakt
  ze Źródłem

  • Jantar
   Mar 08, 2019 @ 19:10:01

   Bardzo piękna kwintesencja tego wiersza, z której wynika, że nasze wnętrze jest jak nasza mowa i czyny. To jest czas by opowiedzieć się po której stronie stoisz, czy jesteś gorący, czy zimny. To nie czas na dwulicowość-letniość. Może to czas by zmienić swój status qwo, kiedy to jest jeszcze możliwe.

 5. Weronika
  Mar 07, 2019 @ 17:28:59

  Dobra wiadomość:

 6. kuba1902
  Mar 01, 2019 @ 21:56:37

 7. Obserwator
  Lu 28, 2019 @ 18:57:23

  25.02 no cóż widać dużo się dzieje. Niby nie lubię obchodzić urodzin. Cóż kolejny rok, kolejne lata lecą… Tak ale mimo wszystko 25.02 to jednak data moich urodzin. Wielkie, wielkie i po stokroć wielkie wydarzenia. Kibicuję, czekam, oczekuję jestem cały czas optymistą. Jak to jest że te pojazdy (skutery, rowery, motorowery, samochody, autokary itp cuda) nie zderzają się na ulicach Hanoi gdzie przecież dziś miało miejsce wielkie wydarzenie i “skrócony” wg oficjalnych mediów szczyt Kim Dzong Un – Donald Trump? To jest jakiś program komputerowy? Jak to wszystko razem funkcjonuje? W tym szaleństwie jest jakiś porządek? Dziwny jest ten świat, naprawdę dziwny!

  • eLKa
   Mar 01, 2019 @ 22:48:01

   To nie program komputerowy. Tak naprawdę jeżdżą w Hanoi i również w Chinach. Zasada jest prosta: większy i / lub szybszy ma pierwszeństwo: )

  • Weronika
   Mar 02, 2019 @ 10:40:15

   Do Obserwator
   “Jak to wszystko razem funkcjonuje? W tym szaleństwie jest jakiś porządek? Dziwny jest ten świat, naprawdę dziwny!”
   Bardzo dziwny i będzie nas ciągle zaskakiwał.
   Ja dzisiaj podczas porannej medytacji zostałam zaskoczona takim obrazem:
   Zobaczyłam jakieś 2-3 m z góry uciekające przez ciemny las wypasione, tłuste hieny. Uciekały bardzo szybko, jakby się czegoś bały. Odebrałam to jako dobrą wiadomość – że uciekają przed światłem.
   Przetrzymaliśmy dotychczas bardzo dużo… Musimy nadal mieć cierpliwość. Ciemne siły nie przebierają w środkach, lecz nasze działania są skuteczne, choć niewidoczne. Pomyślmy – przez wiele wieków działaliśmy w ciemności oszukiwani, zachęcani świecidełkami przez ciemne siły. Musimy teraz wytrwać w tej nierównej walce światła z ciemnością. Jesteśmy wspierani, jest nas coraz więcej.
   Zyczę nam wszystkim cierpliwości i wytrwałości. Dobro musi zwyciężyć. Pozdrawiam.

 8. dAnielcio Z Plejad
  Lu 28, 2019 @ 00:54:07

  Uda Się Realizacja Kobry -Plejadian Założeń, Realizacji Celów
  POSZANOWANIE INDIAN
  Odcięcie Illuminatów Od Ameryki Sprawowanie Opieki Nad Innymi Ludźmi Przez Tutejszą Ludność