Q – Nigdy nie będziecie sami, jesteśmy zjednoczeni

.

Drodzy Czytelnicy, pozwalam sobie na trochę odpoczynku od Internetu.  Mam  kilka spraw urzędowych do pozałatwiania.  Do tego dogłębnie studiuję moje nowe „odkrycia” w nowym roku do ewentualnego zastosowania, takie jak ketogeniczny sposób odżywiania, DMSO i lecznicza marihuana.  Poszerzanie wiedzy i świadomości jest fascynujące 😉 

Wydarzenia w tym roku będą przyspieszone.  Bashar powiedział, że rok 2019 będzie Rokiem Prawdy, intensyfikacją ujawnień i znaczącym przebudzeniem śpiących tłumów, dlatego zwiększone protesty, próby ich stłumienia i różne konflikty na całym świecie będą nieuniknione.  Usuwanie starej gwardii (jak powiedział Q) jest w toku.  Najpierw musi to być zrobione w USA, aby było to możliwe następnie w innych miejscach na świecie.  W tym czasie Q wstawia posty przede wszystkim o wewnętrznej, skomplikowanej polityce w USA.  Moje poprzednie komentarze na ten temat są aktualne.  Widzę w Internecie, że jest trochę polskich tłumaczeń różnych dezinformacji.  Jeśli odczuwasz strach lub zniechęcenie po przeczytaniu takich publikacji, weź pod uwagę, że może to być przekaz, albo artykuł od kabała lub fałszywego światła.  Wszystko idzie w dobrym kierunku – kr

—–

12 luty 2019

Ci, którzy rzucają wyzwanie (dla Prezydenta, grupy Q – kr), mają agendę lub po prostu jeszcze śpią.
Narracja mediów ich zniewoliła.

Q

11 luty 2019

Nigdy nie będziecie sami.
Jesteśmy zjednoczeni.
Niech was Bóg błogosławi, Patrioci.
WWG1WGA!
 
(Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – kr)
Q

Na zdjęciu poniżej prezydent Trump podczas  wiecu w El Paso, Teksas, 10 lutego 2019 r. honoruje uczestniczkę z kawałkiem materiału z napisem Q:

.

Finlandia

.

Londyn

.

 

63 Komentarze (+add yours?)

 1. SłowiAnka
  Mar 21, 2019 @ 18:25:29

  Miłosz pisze : Piąty wymiar właśnie na tym polega,tylko że to jest wzmocnione razy sto albo i więcej.
  Tam już nie ma miejsca na przygnębienie ani nawet na lekkie zaniepokojenie

  Miałem okazję “wizytować” piąty wymiar,więc dla mnie nie ma tam niewiadomych.

  To jest prostsze,niż myślisz.
  Ludzie często mówią,że źle się czują na tej planecie. To nie jest tak,że planeta jest jakaś nie dobra albo,ze system tu panujący jest niedobry. Tu wszystko jest takie,jak być powinno. Problem jest tylko jeden,my “mieszkamy w nie swoim domu”.
  Jesteś duchem wszechświata i każde miejsce we wszechświecie jest Twoim domem pod warunkiem,że jesteś w stu procentach sobą. Będąc percepcją w umyśle myślącym jesteś w obcym domu,nie jesteś sobą. To dlatego czujesz się w nim nieswojo.
  W sercu masz umysł emocjonalny(umysł serca,boskość),tam jesteś sobą i tam masz boską moc.”

  Miłoszu wg mnie piąty i każdy następny wymiar, to nic innego tylko poziom świadomości naszej Duszy, można być tu i teraz nawet na tej przepięknej zniszczonej planecie, i być/żyć w piątym wymiarze, jak tylko zechcę to jestem w nim, bo jest to cudowny stan mnie/mojej Duszy.

  Ale żeby to odczuć, trzeba oczyścić się z wszystkich programów nam wgranych i pozbieranych na drogach naszych żyć.

  Połączyć umysł z sercem i dopiero taki „komputer” zainstalować w Duszy, a wtedy gwarantuję, że nikt i nic co jest z zewnątrz na mnie nie wpłynie i nie ruszy.
  Jest tylko czyste JAM JEST.

  Tylko nasze Serce jest bramą przez którą DUCH/Dusza przenosi się między wymiarami.
  Nie ma też w całym Wszechświecie większej MOCY niż Świadomość Ludzkości.

  Księga Życia

  Każdy z Nas jest zapisaną księgą Życia,
  Jeden zamkniętą, drugi daje się czytać,
  Mądrość zawarta i w jednej i w drugiej,
  Zamkniętym Księgom powinna służyć.

  Jeśli ktoś kiedyś zwątpi w Księgi słowa,
  Życie swe pisać rozpocznie od nowa,
  W wir Kołowrotu życia wpadnie ponownie,
  Gdzie budzenie swoje nowe rozpocznie.

  SłowiAnka

  • Miłosz Siwiak
   Mar 22, 2019 @ 18:47:11

   SłowiAnka
   Czy już nie można użyć ani grama finezji,by nie zostać źle zrozumianym? 🙂
   W stwierdzeniu,że nie mieszkamy w swoim domu nie chodziło o naszą planetę,tylko o zmanipulowany i zaprogramowany umysł ego,a wymiary tak jak napisałaś, są tylko w świadomości. 🙂

 2. Omstan
  Mar 07, 2019 @ 19:49:56

  Jeżeli kogoś interesuje wywiad z B. Fulfordem przeprowadzony przez Polki to wklejam filmik.

 3. Lightsaber
  Mar 04, 2019 @ 00:01:36

  Słuchajcie ludziska, czasem zaglądam co tam u Rusków słychać na tej stronce która rezonans Schumanna pokazuje. I tak: 16 lutego coś dziwnego działo się niemal dokładnie od 19 godziny do 19 następnego dnia (czasu tomskiego), cały czas powyżej 40 Hz, jakby ktoś się normalnie umówił. Natomiast dzisiaj to już jest jedno wielkie WTF. Jakieś dziwaczne artefakty na obrazie, nie wiem czy aparatura im nawala, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Popatrzcie:
  https://imgur.com/a/ZQ9yBDY
  https://imgur.com/a/eaGytQg

 4. Krzychuleq
  Mar 02, 2019 @ 07:03:00

  Miłoszu czy wypowiadałeś się gdzieś na temat wegetarianizmu ?
  Bo zgłupiałem już, jedni twierdzą że jedzenie mięsa nam obniża wibracje i jest czymś mega złym, i powinniśmy przejść najlepiej to na weganizm.
  inni że to nie ma większego znaczenia co jemy w tej rzeczywistości bo nasz pojazd fizyczny jest tak skonstruowany że potrzebuje po prostu w jakimś tam stopniu pokarmu odzwierzęcego a jedzenie mięsa nie jest samo w sobie złe bo one po to są i oddają nam swoją energię byśmy my mogli żyć.
  Trzeba być po prostu im wdzięcznym za to co dla nas robią, a dla nas…
  Mętlik niesłychany, a ja przyznam że ciężko jest się odzwyczaić od jedzenia mięsa, czuję taką jakąś blokadę w sobie…

  • Miłosz Siwiak
   Mar 03, 2019 @ 20:30:04

   Krzysiek,
   Zobacz,że te wszystkie nazwy wegetarianizm,weganizm,bretarianizm brzmią,jak nazwy religii. To są systemy,które są częścią większego systemu. Generalnie chodzi o to,że duży system zrobi wszystko,żeby się nami “zaopiekować” i przykleić nam jakąkolwiek łatkę,że jesteś tym i tym nawet wtedy,gdy zaczynamy się budzić. Masz być wierzący albo niewierzący innej opcji nie ma. masz jeść to i to ,bo należysz do tych. Masz się sprzeczać z innymi i walczyć z inną społecznością i najlepiej dać się zabić za jakąś sprawę. Nasza uwaga ma być zawsze skierowana na zewnątrz i wszystkie wzorce mamy brać z zewnątrz. System robi wszystko,żebyśmy nie dotarli do wewnętrznej wiedzy i mocy.
   W naszym fizycznym świecie wszystko jest energią. Każdy atom ma w sobie określone napięcie elektryczne i potencjał,który uruchamiany jest przez Świadomość. Świadomość potrafi przekształcić jedną energię w inną.
   To,co jemy jest zwykle ściśle związane z postępem na ścieżce poszerzania świadomości. Myślę,że najlepiej jest pracować nad poszerzaniem świadomości,a wówczas automatycznie zmienia się to,co jemy bez żadnego wysiłku.
   Moim celem na to wcielenie jest dotarcie do wewnętrznego źródła wiedzy i energii,z którym już miałem kontakt, więc mam pewność,że to istnieje i to źródło pozwoli mi nie jeść i nie pić,a to i tak nie jest cel ostateczny. Inna sprawa jest taka,że oprócz odczuwania głodu,który można łatwo wyłączyć dostarczając energię z innego źródła, mamy również zmysł smaku i węchu,które to zmysły mogą też tęsknić i głodować,a wówczas stan niejedzenia zaczyna się komplikować. Zobaczymy,jak to u mnie z tym będzie. W 2015r nie jadłem pięć razy po miesiącu,czyli na zmianę,jeden miesiąc jadłem następny nie. Po zakończeniu stwierdziłem,że to było najlepsze,co w moim życiu dla tego ciała zrobiłem,ale wówczas dotarło też do mnie,że żeby osiągnąć ten stan niejedzenia na stałe,to trzeba najpierw dotrzeć do źródła energii,które pozwoli odżywiać ciało bez jakiegoś szoku i ciągłego niedoboru.
   Jesteśmy boskimi istotami,które mają możliwość generowania energii w swoim wnętrzu bez potrzeby bycia biorcami z jakiegokolwiek zewnętrznego źródła.
   Osoby odżywiające się światłem słońca,czy praną również są biorcami,bo pobierają energię z zewnątrz,więc nadal są w systemie odcięci od możliwości piątego wymiaru. W piątym wymiarze sami generujemy energię,którą odżywiamy nasze ciało i dopiero wówczas otwierają się przed nami bramy nieba na ziemi 🙂
   .
   Fakt,że mięso do korzystnych energii nie należy. Z jednego kilograma mięsa w rzeźni magicy wytwarzają trzy i pół kilograma szynki. Gdyby taką technologię stosowano za komuny,to wszyscy wytwórcy siedzieliby w więzieniu. Unia uczyniła ten proceder legalnym.
   Mięso z hodowli jest skażone na wiele sposobów np przyspieszacze wzrostu,antybiotyki i ma zawarty w sobie kod strachu z momentu zabijania,ale dziś nawet warzywa czyste nie są,więc tak,jak napisałem najlepiej skupić całą swoją uwagę na wnętrzu,a wówczas wewnętrzny rozwój spowoduje naszą zmianę na zewnątrz i również zmianę odżywiania. 🙂

  • anna w
   Mar 06, 2019 @ 16:14:24

   wszystko sklada sie z energii a cierpienie jest iluzja. na zdrowie

   • Dawid567
    Mar 06, 2019 @ 20:12:46

    Anno, żeby tak napisać jak napisałaś o Cierpieniu musisz wytłumaczyć co rozumiesz pod słowem “iluzja”?

 5. Kring
  Lu 28, 2019 @ 19:21:56

  Dzień dobry. Bardzo mi się TU podoba …:)

  🌻 kr

 6. Megi
  Lu 27, 2019 @ 08:16:54

  Oj, Miłoszu jak to cudnie napisałeś! Możesz więcej? Od razu mi się wdzięczność uruchamia!

  • Miłosz
   Lu 28, 2019 @ 13:41:31

   Megi,
   wszyscy mamy w sobie ten sam boski potencjał. Jak chcesz,to możemy porozmawiać,tel. 533022109.

 7. Dawid567
  Lu 23, 2019 @ 19:08:30

  Z ostatniej chwili:
  Ziemianie po raz pierwszy zbombardowali ciało kosmiczne spoza swojej orbity.
  Atak został przeprowadzony na asteroidę Ryugu z pasa planetoid Apollo.Niestety Ziemianie nie mają zielonego pojęcia na ten temat czy na zbombardowanej planetoidzie było życie pozaziemskie, a najprawdopodobniej jakieś mikroby czy inne bakterie na pewno na niej były, bo życie jest zjawiskiem powszechnym w Kosmosie, o czym Ziemianie nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć.Pretekstem do bombardowania było „wyrównanie” miejsca do lądowania.
  Jak widać z sondażu, aż 85 procent lajkujących popiera ten atak i nie widzi w tym nic złego.
  I gdzie tu mowa o odpowiedzialności Ziemian.
  Dzisiaj atak na Ryugu a jutro na Marsa- typowy antropocentryzm Ziemian
  https://tech.wp.pl/sonda-hayabusa-2-zbombardowala-powierzchnie-asteroidy-ryugu-a-nastepnie-na-niej-wyladowala-6352164490348673a

  • anna w
   Lu 25, 2019 @ 14:30:27

   byc moze na asteroidze byla ropa naftowa XD a mikroby potrzebowaly „wolnosci”

 8. Pleiadiancio Dancio
  Lu 22, 2019 @ 20:02:01

  Zmiana ✨Systemu Na Światły https://Omnec-Onec.com

 9. Krzysztof
  Lu 21, 2019 @ 07:47:41

  Miłoszu możesz napisać coś więcej na temat tego skupienia na sercu ? O co dokładnie chodzi ?

  • Miłosz
   Lu 24, 2019 @ 19:27:04

   Skupienie uwagi jest czynnością świadomości. Jeśli świadomość istnienia jest praprzyczyną, praźródłem,to za pomocą skupienia uwagi świadomość się rozszerza.
   Wypadałoby najpierw powiedzieć kilka definicji,czym jest świadomość,czym jest jedność,czym jest skupienie uwagi,bo dobre rozumienie tych definicji zmienia wszystko inne.
   Świadomość.
   Istnieje tylko jedna świadomość,a nasze życia we wszystkich wymiarach są snem stwarzanym przez tą jedną świadomość,którą wszyscy jesteśmy.
   Świadomość jest wszystkim,co istnieje…co to znaczy?
   Dla lepszego zrozumienia posłużę się tu analogią. Gdyby świadomość,czyli wszystko,co istnieje,wszystkie wymiary i wszystkie wszechświaty były szklanką wody,to wymiar widzialny,czyli to,co nazywamy światem materialnym,kosmosem, byłyby drobinki minerałów widoczne w szklance pod słońce. Widać z tego,że nasz wszechświat zanurzony jest wewnątrz świadomości,a nie że świadomość jest tylko w istotach świadomych.
   Jak mamy sen i budzimy się rano,to nie mamy wątpliwości,że ten sen z całą w nim przestrzenią został stworzony wyłącznie przez naszą senną świadomość,prawda?
   W dzień też śnimy i jak umrzemy,to też śnimy i jak się obudzimy w nowym wymiarze,to też śnimy i za każdym razem,gdy wchodzimy w wyższą rzeczywistość,to mówimy,no tak,to był tylko sen,a ja myślałem,że to było naprawdę 🙂
   Tak więc wszystko,co widzimy,my sami naszą świadomością stwarzamy,bo zawsze jesteśmy we śnie jednej i tej samej świadomości,która nieustannie się dzieli.
   .
   Jedność.
   Mówi się,że jesteśmy jednością,nawet religie to mówią,tylko że one to “delikatnie” przekręcają 🙂
   W trzecim wymiarze albo raczej w trzeciej gęstości jedność postrzegamy inaczej,niż w czwartej. To może być trudne do ogarnięcia dla umysłu myślącego,ale postaram się to dobrze przedstawić,bo przeczytałem wiele książek o duchowości i nie spotkałem nigdzie dobrego opisu,jak to jest naprawdę. Dopiero,jak poczułem to w sobie,to pomyślałem,łał,gdyby wszyscy na planecie to w sobie poczuli,to nikt by nikomu już nic złego nie zrobił,bo wiedziałby,że robi to sobie.
   Przykładowo w trzeciej gęstości ludzkość jest jednością,ale każda z osób jest tylko ułamkiem całości. W czwartej gęstości jedność oznacza,że każdy jest całością ze swoją indywidualną perspektywą. Jesteś ludzkością z Twojej indywidualnej perspektywy. Mało tego,jesteś wszechświatem z Twojej indywidualnej perspektywy. To nie jest tak,że jak trafiasz do Źródła,to zlewasz się w jakąś jednolitą bezimienną masę i tracisz swoją indywidualność.Nigdy tak nie będzie,nawet w samym najwyższym źródle. Zawsze jesteś kosmosem z Twojej indywidualnej perspektywy,czyli tak naprawdę budzisz się i poszerzasz do bycia jeszcze większym kosmosem 🙂
   Jak już dotrzesz do tego miejsca,to czujesz,że wszystko skąpane jest w miłości.
   Wygląda na to,że miłość jest klejem,który utrzymuje atomy i galaktyki tam,gdzie są.
   Czujesz miłość w przestrzeni,bo jesteś tą przestrzenią. Czujesz miłość w drzewie,bo jesteś drzewem. Czujesz miłość we wszystkim,bo jesteś wszystkim.
   Tak więc kosmos skąpany jest w miłości i kręci się w tańcu napędzany miłością 🙂
   Podnieś w sobie wibracje,przeskocz do następnej gęstości(snu),a wszystko to poczujesz w sobie.
   .
   Skupienie uwagi
   Skupienie uwagi pozwala świadomości stwarzać energię i nowe światy,bo stworzona energia podąża za uwagą świadomości.
   .
   Jak wykorzystać skupienie uwagi do podnoszenia wibracji i poszerzania świadomości,przekaz Hathorów.
   https://tomkenyon.com/ekstaza-i-serce

   • anna w
    Lu 25, 2019 @ 15:04:19

    „to zlewasz się w jakąś jednolitą bezimienną masę i tracisz swoją indywidualność.” ale wczesniej chyba bylismy taka jednolita masa? i jesli tak to dlaczego ja istnieje? jesli od razu bylismy inwidualni to ponawiam pytanie. zawsze wierzylam ze jak polacze sie z bogiem to utrace swiadomosc siebie jak po narkozie. najpierw widzisz pielegniarke a potem nic.

    • Miłosz
     Lu 28, 2019 @ 14:02:37

     Anno,
     zacytowałaś mnie,tylko że odwrotnie,niż napisałem.
     Bóg,z którym myślisz,że się kiedyś połączysz,jest w Tobie. Nigdy,ani na moment się z nim nie rozłączyłaś,bo nim jesteś. Oddzielenie jest tylko pozorne,a ten pozór spowodowany jest umysłem myślącym,który myśli,że jest oddzielony od innych ludzi,od natury,od boga. Ty nie jesteś tym umysłem.
     Możesz to zrozumieć tylko wtedy,gdy opuścisz umysł myślący (ego).
     Gdybyś nie była połączona,to nie mogłabyś stwarzać energii. To,że masz zdolność emanowania miłością,wdzięcznością jest dowodem,że jesteś Stwórcą energii, stworzoną na wzór i podobieństwo Stwórcy.
     Możesz tą energią stworzyć cokolwiek,jeśli popracujesz nad tym.
     Niefizyczny Stwórca rozmnaża się w podobny sposób,jak komórki naszych ciał.
     Jedna komórka dzieli się na dwie,dwie na cztery,itd .
     Z jednej komórki ludzkiego ciała można odtworzyć całą ludzkość.
     Fizyka kwantowa mówi nam,że w jednym atomie jest potencjał energii równy całemu wszechświatowi.
     Jak wylądujesz w piątym wymiarze,to będziesz wdzięczna,że się nie zlewasz w jednolitą masę,bo odkryjesz,kim naprawdę jesteś i na pewno nie chciałabyś tego stracić.
     Poszerzanie świadomości,to poszerzanie dosłowne. To,z czym chcesz się kiedyś połączyć,już tym jesteś.
     Największy problem ludzkości,to przekonanie,że jesteśmy słabi i że istnieją wyższe istoty,przed którymi należy padać na kolana i jeszcze,że największe szczęście,to zostać sługą pana.
     Jesteśmy Stwórcami,którzy dali sobie wmówić,że pasożyt energetyczny jest naszym panem… oto największy dowcip w całym kosmosie 🙂
     Jeśli Istniałby Stwórca osobowy i byłby czystą miłością,to wierz mi,nie oczekiwałby od przestraszonych ludzi,żeby go tak negatywną energią częstowali.
     Czczenie,to oddawanie energii.Jak myślisz,kto potrzebuje energii przestraszonych, schorowanych,błagających o litość na kolanach ludzi? To może być tylko ktoś,kto karmi się negatywną energią.
     Stwórca,który jest miłością,nie potrzebuje od nikogo czczenia,nie potrzebuje od nikogo ani grama energii,bo sam może jej stworzyć,ile tylko zapragnie. I każdy z nas ma w sobie ten potencjał,bo każdy jest takim samym Stwórcą. 🙂

    • anna w
     Mar 02, 2019 @ 00:16:35

     Panie Miloszu. jak pan cos powie to czlowieka oswieca i ma takie ahaaaaaa. dziekuje za przekazanie wiedzy ktora trafia do mojego pustego lba :p

    • Dawid567
     Mar 02, 2019 @ 11:35:09

     Nigdy,ani na moment się z nim nie rozłączyłaś,bo nim jesteś. Oddzielenie jest tylko pozorne,a ten pozór spowodowany jest umysłem myślącym,który myśli,że jest oddzielony od innych ludzi,od natury,od boga.

     Miłoszu ” o jeden most za daleko” .
     Mamy Boga w sercu tak
     Jesteśmy częścią Boskiej Istoty – tak
     ale to nie znaczy że jesteśmy Bogiem lub Boginiami
     Miłoszu Ktoś Stworzył Człowieka , ale nie był to Bóg Był to ktoś Kto na nadającej się planecie do stworzenia Życia inteligentnego( odpowiednie warunki psychofizyczne) przeprowadził manipulację genetyczną.Tak że w naszych genach jest coś z “małpy” i coś z genów naszego Stwórcy , ale ten stwórca nie jest Bogiem.
     Za 100 albo 1000 lat Ziemianie również będą mogli się prawdopodobnie “bawić się w Bogów czy Boginie” na innych ale nadających się do stworzenia inteligentnego życia planetach

    • Oualander
     Mar 02, 2019 @ 20:41:08

     Przyglądając się przedstawianym w wielu komentarzach “słowom”, poszperałem troszkę w necie i postanowiłem poniżej umieścić definicję “Boga”, “Stwórcy” (zaczerpniętych z Wikipedii), oraz zupełnie nieznanego określenia “Apeiron” to porównanie daje wiele do myślenia
     1) Definicja słowa “Bóg” :
     Bóg lub bóstwo – istota nadprzyrodzona, której istnienie uznaje większość religii. Bóg jest przedmiotem zainteresowania teologii i filozofii, gdzie jest uważany za zagadnienie metafizyczno-egzystencjalne. Ze względu na duże zróżnicowanie rozumienia tego pojęcia, trudno jest o jego jednoznaczną definicję (co dodatkowo utrudniają założenia teologiczne związane z tym zagadnieniem, pochodzące z poszczególnych religii). Jako najbardziej różniące się od siebie, należy wyodrębnić definicje używane przez religie politeistyczne i monoteistyczne, deizm i panteizm[1].
     Najbardziej powszechnie pod pojęciem bóg rozumie się określenie istot będących przedmiotem kultu religijnego.
     2) Definicja słowa “Stwórca” :
     Stwórca, Stworzyciel, Bóg Stwórca – istota (często Bóg), która zgodnie z wierzeniami powszechnymi w wielu religiach i mitologiach miała powołać świat i ludzi do istnienia.
     3) Definicja słowa “Apeiron”
     Apeiron (ἄπειρον) to greckie słowo oznaczające „(to, co jest) nieograniczone”, „bezgraniczne”, „nieskończone” lub „nieokreślone”[1], od ἀ- a-, „bez” i πεῖραρ peirar, „koniec, limit”, „granica”[2], (w jońskim dialekcie greki πέρας peras – „koniec, limit, granica”[2]). Spokrewnione z perskim piramon, „granica, obwód, otoczenie”.

    • Miłosz Siwiak
     Mar 03, 2019 @ 13:39:33

     Dawid,
     Staram się nie polemizować z umysłami,które prezentują samoograniczające przekonania,jakie teraz zaprezentowałeś,ale że jest tutaj więcej osób,które mogą mieć podobny problem i chciałyby wiedzieć więcej,o co chodzi z tym bogiem,to weźmy ten temat pod lupę 🙂
     Zwykle nie używam nazwy bóg,niech religie używają sobie tego określenia do manipulacji ludzkością,ja do dziś w większości używałem określenia Stwórca,ale,że teraz widzę,że jest to również źle rozumiane i jest kojarzone z jakąś inną istotą,niż my sami,to od dzisiaj będę używał tylko sformułowania „Wszystko, Co Istnieje”.
     Gdybyś urodził się w starożytnej Grecji,to zapewne czciłbyś boga Zeusa,Posejdona i Afrodytę. Gdybyś urodził się w Rzymskim imperium,to byliby to odpowiednio Jowisz,Neptun i Wenus i wielu innych. Gdybyś dziś urodził się w kraju muzułmańskim,to z pewnością czciłbyś Allacha,w Indiach Krisznę,a w Tybecie Buddę.
     Wszystkie te istoty miały w swoim czasie moc,ale tylko wtedy,gdy istnieli ludzie,którzy im tę moc dawali. To ludzie dają bogom moc. Bogowie sami z siebie nie mają żadnej mocy. Im większa religia,tym ich bóg jest silniejszy. Żeby ludzie oddawali bogom moc,to muszą być oszukiwani. Wyznawcy w religii katolickiej są trzymani z dala od wiedzy o energii,bo gdyby wiedzieli,jak to działa,to wszyscy uciekliby już dawno.
     Wyznawcy w KK mają wpajane,że energia,to ZŁO,że energia,to demony.
     Dobrze,że poruszyłeś temat manipulacji genetycznych,bo te manipulacje nie kończą się li tylko na modyfikowaniu ciała fizycznego,bo oprócz gadziego móżdżka wdrukowano zmodyfikowanemu neandertalczykowi genetyczny szablon służalczości i potrzebę kultu.
     Cytat Hathorów:
     „Kto nie pozbędzie się Annunackiego, genetycznego szablonu służalczości i potrzeby kultu, może doznawać zniekształconych doświadczeń w wyższych wymiarach.

     Spowodowane jest to prostą prawdą, że istnieje całe mnóstwo istot między wymiarowych, obcych i innych, które chętnie wykorzystają każdą lukę, dla utworzenia własnego kultu, podporządkowując innych swojej woli i dla swojej chwały.

     Jaki będzie wasz wybór, taka też będzie wasza rzeczywistość. Nie oceniamy tego czy tak wybierzecie czy nie, ale myślimy, że taki wybór byłby nieszczęśliwy

     Następstwem naszego przekazu jest wzmocnienie osobowości i wolności, więc ostrzegamy was, że wchodząc do piątego i wyższych wymiarów świadomości, należy pozbyć się wszczepionych złudzeń, że istnieją jakiekolwiek inne istoty, którym należy oddawać głęboki pokłon. Okazywać im szacunek, jeśli są godne szacunku, tak. Ale kłaniać się nisko przed kimkolwiek? Nigdy! ”
     .
     Zastosuj tutaj metodę którą podał Oualander i przeczytaj to kilka razy,bo raz może nie wystarczyć.
     tutaj link na cały ten przekaz
     https://tomkenyon.com/piata-perspektywa-wychodzenie-poza-czas-i-przestrzen
     .
     W trzecim wymiarze jesteśmy ograniczeni do granic możliwości. Jeśli masz przekonanie o istniejącym bogu na zewnątrz Ciebie,to ta potrzeba kultu ogranicza Cię do identyfikowania się tylko z ciałem i blokuje poszukiwanie wewnętrznej wolności i wyższych wymiarów świadomości.
     Miłość,to wolność. Jak nie wiesz,czym jest wolność,to popatrz na szybującego orła i zapytaj siebie,czy jesteś tak wolny,jak ten orzeł.
     Twój bóg może Cię nawet utwierdzić w przekonaniu,że jest dobrym bogiem. Może się np zdarzyć,że uratuje Ci życie albo że wyleczy Cię z poważnej choroby.
     Ty widzisz uzdrowienie i się cieszysz,że masz kontakt z bogiem,ale nie dostrzegałeś,że ten sam bóg wpędził Cię w problemy,które miałeś. Po co miałby to robić? Pomyśl…
     To samo dzieje się na planie fizycznym,gdy rządzący organizują operację fałszywej flagi i potem jest na to ich reakcja. Kto na tym zyskuje? Pomyśl…
     To jest podobne do zabawy z zawiązanymi oczami. W trzecim wymiarze masz zawiązane oczy,a istoty,które widzą, robią Tobie różne dowcipy,a Ty możesz się jedynie domyślać,kto Ci to robi. W piątym wymiarze nie masz opaski i widzisz wyraźnie wszystko,więc zabawa w niewiedzę się kończy.
     .
     Jeśli potrafisz myśleć samodzielnie,to przeczytaj ze zrozumieniem kilka pierwszych swoich zdań,a dostrzeżesz absurd wywołany manipulacją na Tobie.
     Twoje słowa:
     „Jesteśmy częścią Boskiej Istoty,ale nie jesteśmy Bogiem”.
     Chcesz nam wmówić,że istnieje część boga,która nie jest bogiem i akurat tą częścią my jesteśmy? hahaha
     To chyba musi być paznokieć 🙂
     Tu kłania się przekonanie wpajane w KK „nie jestem godzien”
     Inna analogia:…gdyby istotę Twojej nazwy Boga,a mojej nazwy Wszystkiego Co Istnieje przyrównać do oceanu,to musiałby istnieć w oceanie kropelki,które nie są oceanem i tymi obcymi kropelkami my właśnie byśmy byli 🙂 Czujesz już przekręt,czy chcesz więcej?
     Problem jest w tym,że Twój bóg i mój Wszystko Co Istnieje,to nie jest to samo.
     Określenie bóg zawsze dotyczy jakiejś konkretnej istoty,a Wszystko Co Istnieje,to Wszystko Co Istnieje.
     .
     Nie zrozumiałeś,gdy pisałem o tym,że istnieje tylko jedna świadomość.
     Świadomość Wszystkiego Co Istnieje i Twoja świadomość i moja świadomość i wszystkich istnień świadomość,to zawsze ta sama świadomość i właśnie z tego powodu jesteśmy jednością.
     .
     Nie zrozumiałeś,co znaczy Jedność z poziomu piątego wymiaru,a ja tak się starałem,żeby to zrozumiale wytłumaczyć,a oznacza,że jesteś tym samym,co ja i tym samym,co Wszystko,Co Istnieje. Z poziomu ograniczonego umysłu,z którego teraz nawigujesz,jest to nie do ogarnięcia,dlatego jesteś wykorzystywany i manipulowany.

    • Dawid567
     Mar 03, 2019 @ 20:09:46

     Miłoszu powiem po prostu krótko bycie Bogiem kojarzy mi się z dwoma Jego atrybutami:
     1.Procesem stwarzania rzeczywistości
     2.Znajomością Przyszłości
     Wątpię abyś znał swoją Przyszłość i nie chodzi mi tu o datę Śmierci
     Po drugie oczywiście ja też nie wierzę w tzw osobowego Boga ale raczej w inteligentny Proces Kreacji albo inteligentny Proces Życia, którego oczywiście jesteśmy częścią
     Dlaczego nie wierzę w osobowego Boga to bardzo proste
     1.Chodzi głównie o problem samotności
     2.problem zazdrości
     3.Problem dopuszczania do Zła
     4.Problem niedoskonałości tzw stworzenia materialnego , podlegającego problemowi łańcucha pokarmowego- Każde istnienie w świecie materialnym ma swego zjadacza i jest bardzo bardzo smutne i wręcz niewiarygodne , ale z drugiej strony trudno byłoby sobie wyobrazić Lwy roślinożerne, tylko że roślina to też Życie!!!
     To nie jest takie proste.
     Stawiam sprawę zupełnie inaczej cały czas tkwimy w świecie niematerialnym i na ok 60-90 lat ziemskich “przedostaliśmy” się do Świata Materii, z którego i tak kiedyś wyjdziemy
     Moim zdaniem w tym czasie kiedy jesteśmy w Świecie materii powinniśmy zachować się w nim tak aby nie mieć do siebie pretensji , ze mogło być lepiej.

    • anna w
     Mar 06, 2019 @ 16:40:40

     “ale to nie znaczy że jesteśmy Bogiem lub Boginiami” oj dawid dlaczego sie umniejszasz? czyzby program ponizania sie zastartowal? bylam jestem i bede boginia i nikt ani nic mi tego nie odbierze. nawet ja sama sobie tego nie odbiore bo wszyscy stanowimy jedno

    • anna w
     Mar 06, 2019 @ 17:13:23

     zlo jest po to zebys poznal dobro a potem zebys zrozumial ze zlo i dobro to ludzkie konstrukty albo wpojone nam przez kogos dla jego potrzeb

    • Dawid567
     Mar 06, 2019 @ 20:14:50

     Anno, ja nie znam swojej przyszłości i dlatego twierdzę nie jestem Bogiem.

    • Miłosz Siwiak
     Mar 12, 2019 @ 18:05:43

     Dawid,
     gdyby Stwórca był poza Tobą,to zamiast medytacji “Jam Jest”, byłaby medytacja “Tyś Jest”,a “Jam Jest” byłoby obrazą Stwórcy.
     Gdybyś nie był Stwórcą,to nie byłoby żadnych medytacji,bo po co,skoro nie możesz stwarzać i kierować energią. Medytacja,to stwarzanie energii i odpowiednie jej ukierunkowanie. Dlaczego zatem tyle medytacji i to niewiele zmienia? Dlaczego ludzie modlą się o pokój od dwóch tys lat i pokoju nadal nie ma? Potrafisz na to pytanie odpowiedzieć?
     Gdybyś nie był Stwórcą,to nie mógłbyś się rumienić ani ze wstydu,ani z powodu komplementu, nie mógłbyś odczuwać dreszczy ani ze strachu ani ze wzruszenia.
     Twoje Ciało emocjonalne jest najmocniejszym narzędziem stwarzania energii.
     Jeśli myślisz,że stwarzanie polega na natychmiastowej manifestacji,to tak może być,ale nie w niskich wymiarach.
     Podałeś atrybuty Stwórcy,ale nie potrafisz dostrzec,że z sekundy na sekundę stwarzasz swoją rzeczywistość. To się nazywa stwarzanie nieświadome.
     Gdybyś przeczytał uważnie link,który wyżej podałem,to już w pierwszym zdaniu jest mowa,że w piątym wymiarze zmienia się zupełnie postrzeganie czasu i przestrzeni. Przyszłość dzieje się w Teraz,więc łatwo możesz się dowiedzieć,co Cię czeka i cały czas możesz tą przyszłość w Teraz zmieniać.
     Ja nie mam zamiaru Cię tu przekonywać,że jesteś jednym ze Stwórcą. Chcę Ci jedynie ukazać,że Twoje myślenie,że nie jesteś Stwórcą zostało Tobie wgrane przez sprytne pasożyty emocjonalne,które traktują Twoją istotę,jak szyb naftowy,który mogą bezkarnie eksploatować.
     Jesteś jak słoń,który uwierzył,że jest mrówką.
     Jesteś w grze,wcieliłeś się w ciało supermena,tylko że ktoś wyrzucił instrukcję obsługi i wmawia Ci,że jesteś małpką po lifcie 🙂
     Postawa,jaką tu prezentujesz,to młyn na wodę dla tych,którzy zarządzają Twoim umysłem mentalnym. To jest dokładnie to,co chcieli osiągnąć.
     Przebudzenie nie polega tylko na odkryciu,że spowalniają nam rozwój szczepionkami,pastą do zębów,czy smugami i składanie w tej sprawie petycji,bo oni się z tego śmieją.
     Zapętlenie matrixa jest wielopoziomowe.
     Iluminaci i masoni mają 33 stopnie wtajemniczenia i dokładnie tyle jest poziomów zapętlenia.
     Gdyby mi ktoś powiedział dwadzieścia lat temu to,co wiem dzisiaj,to wyśmiałbym gościa i kazał mu się leczyć.
     Dwadzieścia lat temu byłem już po kilku obserwacjach ufo i byłem przekonany,że wszyscy kosmici są dla nas dobrzy,a tylko rządy blokują informacje o nich. Dziś okazuje się,że to właśnie kosmici blokują te informacje,to oni są autorami systemu kontroli umysłów,a w naszym układzie słonecznym nie ma życzliwych nam kosmitów w wymiarze fizycznym.
     Ja często cytuję Bashara,Abrahama,czy Hathorów,ale oni wszyscy mają pewne zobowiązania,bo inaczej nie mogliby być w tej przestrzeni. Można z tego korzystać,tylko trzeba umieć oddzielić ziarno od plew.
     Bashar powiedział,że na nasze DNA złożyło się siedem ras kosmitów i właśnie oni wszyscy mają tutaj na nas agendę.
     Gdyby była choć jedna rasa kosmitów,która chciałby nas wyzwolić,to mielibyśmy widoczną na niebie wojnę z fajerwerkami. Światło nigdy się na to nie decyduje,bo grałoby w grę,na którą ciemność tylko czeka. To my jesteśmy jedynym światłem na tej planecie i jeśli się nie przebudzimy do naszej boskiej mocy,to będziemy pachołkami kosmitów,tak,jak do tej pory byliśmy. Jedyne przebudzenie,to piąty wymiar,to zalogowanie się do umysłu serca. To nie jest nic nowego,to jest nasz dom w nas samych. Nie trzeba się tego uczyć,a jedynie sobie przypomnieć i odblokować. Gdybyśmy się mieli tego uczyć,to nie byłyby możliwe wejścia spontaniczne. Wejście spontaniczne jest dowodem,że piąty wymiar nie jest jakimś mitem,tylko że jest dla nas realnie dostępny.
     Okres na planecie ziemia nazwano “Przebudzeniem ludzkości”. Gdyby kosmici mieli nas wyzwolić,to ten okres nazywałby się “Wyzwolenie mrówek przez kosmitów”
     Przebudzenie polega na odkryciu w sobie Boskiego Światła,które jest najpotężniejszą energią we wszechświecie. Wszedłeś do świata ciemności nie za karę ani nie zostałeś złapany w pułapkę,z której ktoś ma Cię wyciągać. Wszedłeś świadomie do centrum ciemności,jak koń trojański,by się przebudzić i rozświetlić ciemność od środka. To jest jedyne prawdziwe przebudzenie i nie ma innego.
     Gdyby istniała jakakolwiek zewnętrzna wiedza,po której przestalibyśmy poszukiwać odpowiedzi na pytanie “Kim Jestem”,to nigdy nie trafilibyśmy do naszego wnętrza,gdzie ta odpowiedź na nas czeka. 🙂

    • Grażka
     Mar 21, 2019 @ 22:46:20

     Do Miłosz Siwak. 100 % racji 🙂 Piszę z doświadczenia. 🙂 Pozdrawiam

   • Grażka
    Mar 21, 2019 @ 22:56:24

    Tak jest, Miłoszu. 🙂 Piszesz Prawdę. 🙂

 10. Dawid567
  Lu 19, 2019 @ 17:44:46

  Miłoszu generalnie żywienie się światłem i wodą rozwiązuje definitywnie problem łańcucha pokarmowego w którym nie mieści się ani wegetarianizm ani nawet weganizm, bo zarówno weganie jak i wegetarianie przerywają nić życia świata roślinnego.

  • anna w
   Lu 20, 2019 @ 15:46:25

   ale we wodzie są male zyjatka, bakterie wirusy. gotujac wode zabijamy je.

   • Dawid567
    Lu 20, 2019 @ 21:34:54

    To prawda Anno czyli pozostaje tylko Światło 🙂

    • Miłosz
     Lu 24, 2019 @ 19:15:44

     Dawid we wszechświecie są dwa rodzaje istot. Jedne są generatorami energii (stwórcami) i jednocześnie konsumentami,a inne są tylko konsumentami (pasożytami). My jesteśmy stwórcami energii,którzy są obłożeni 95% podatkiem energetycznym i nawet o tym nie wiemy.
     W trzeciej gęstości generujemy energię,która trafia do paszczy pasożyta 🙂
     W czwartej gęstości (piątym wymiarze) cała energia należy do nas i od tego momentu nie potrzebujesz żywić się światłem ani praną,bo jesteś generatorem najczystszej energii we wszechświecie. Nie musisz też pić wody.
     Energia wyprodukowana wewnątrz zamienia się z automatu we wszystko,co jest potrzebne. Jest tej energii tyle,że możesz zasilać nią urządzenia elektryczne,możesz jechać autem tesli bez ładowania i dożo,dużo więcej.
     W zasadzie nie ma ograniczeń. Ograniczenia są tylko w naszej świadomości. Pozbędziemy się ograniczeń i można będzie robić wszystko,bo czy nie można zrobić czegokolwiek we śnie?
     Niedawno oglądałem film z Elonem Muskiem i jestem pod wrażeniem,ze doszedł do przekonania,że żyjemy w jakiejś grze komputerowej,jak simy. Ciekawe,że doszedł do tego bez zgłębiania duchowości. Ja chyba nie dałbym rady.
     Gdyby Elon jednak liznął choć trochę duchowości,to łatwo poukładałby wszystko w całość. A więc w skrócie,bo nikt nie lubi długo czytać.
     W filmie znany fizyk mówi,że żyjemy w matrixie,Elon mówi,że małe są szanse,że żyjemy w rzeczywistości podstawowej,a ostatni koleś twierdzi,że takie światy,jak nasz,można łatwo bez limitów stwarzać w komputerach kwantowych.
     Wszystko się zgadza,tylko dlaczego nie wiedzą dalszego ciągu.
     W trzeciej gęstości badasz rzeczywistość i w pewnym momencie dochodzisz do wniosku,że jesteś złapany w jakiej pułapce,jak simy w grze bez wyjścia.
     Reptyle siedzą przed kompem i mieszają w Twoim świecie,jak im się tylko podoba,a Ty musisz zapierdzielać za marne grosze i nawet nie wiesz,co to znaczy wolność.
     Jednak,jeśli czujesz pod skórą,że jesteś boską istotą,to masz potencjał przeskoczyć do snu,gdzie budzisz się przed komputerem,w którym to Ty grasz sobie reptylami z poprzedniego wymiaru 🙂 To taki żart z mojej strony,ale tak to mniej więcej wygląda.
     Po prostu,z tej perspektywy dostrzegasz kosmiczny żart, w którym brałeś udział,bo matrix traci nad Tobą kontrolę.
     Bo wszystko jest snem 🙂

    • Miłosz
     Lu 24, 2019 @ 19:17:59

     no i warto zobaczyć ten film

    • Dawid567
     Lu 24, 2019 @ 22:13:54

     W trzeciej gęstości generujemy energię,która trafia do paszczy pasożyta 🙂

     Moje pytanie w takim razie Miłoszu brzmi ilu na Ziemi w fizycznym ciele żyje ludzi (Istot) o czwartej gęstości?
     A drugie pytanie brzmi czy przypadkiem cały Układ Słoneczny nie „wchodzi” cyklicznie w obszar naszej Galaktyki o wyższej wibracji i teraz jesteśmy o krok a może już weszliśmy w ten obszar Drogi Mlecznej o wyższej wibracji?

    • Miłosz
     Lu 28, 2019 @ 14:10:12

     Dawid
     mógłbyś sobie sam odpowiedzieć na te pytania,gdybyś je zadał z poziomu piątego wymiaru. Ja teraz nie jestem na tym poziomie,więc nie będę się silił z odpowiedzią.
     Jestem w tej chwili gdzieś pomiędzy światami i podążam w jednym możliwym kierunku.
     Ważniejsza od tych odpowiedzi jest jednak kwestia,skąd wzięły się u Ciebie takie pytania? Oba pytania sugerują,że oczekujesz na cud z nieba 🙂
     Masz przekonanie,że wystarczy,że układ słoneczny wejdzie w wyższe wibracje i wówczas Ty zmienisz się w środku. Przykro mi,tak się nie stanie.Nawet,gdyby z nieba padał złoty deszcz,to nie uruchomi on w Tobie na stałe wysokich wibracji.
     Wyobraź sobie sytuację, że to Ty jesteś tym,który ma przechylić szalę i dopiero po Twoim wejściu do piątki cała ludzkość wejdzie z automatu?
     Czy potrafisz w związku z tym poczuć w sobie odpowiedzialność i coś z tym zrobić? 🙂
     Wiesz,co to jest mind control? Myślisz,że to Ciebie nie dotyczy?

  • Krysia
   Mar 01, 2019 @ 19:45:45

   Miło mi było czytać Twój post…Prosto ,jasno i na temat…

 11. anna w
  Lu 19, 2019 @ 15:25:23

  “Twierdzą,że świadomość jest tylko w mózgu. ” to jakby szukac spikera w radioodbiorniku.
  Panie Miloszu, dziekuje za panski dlugi tekst. Mam bardzo otwarte oczy i umysl ale panski tekst otworzyl je jeszcze bardziej. Jestem bardzo wdzieczna za to.

 12. Danielcio Pleiadiancio
  Lu 18, 2019 @ 15:33:16

  figu.org Najlepsza Wiedza Kosmiczna
  Dawne Imiona -Sław Zauważyłem W Asterixie http://www.vesmirni-lide.cz/obr_bar0000/obr027.jpg
  Historia Jest Taka Że Się Wyzbyto Nie Jest To Nowy Trend Chodzi O Ludy Kiedy Jakoś Dawniej Inaczej Się Nazywały Wspaniałe Folklor Nie Jestem Za Zawsze Będą Chcieli Praw Dla Siebie Organizacja Z 🎨Kolorami Aż Tak Bardzo Otwarta Po Prostu Problem Załatwić Nie Powinny Być Odgrywane Takie Sceny Publicznie Poufne

 13. galacticjoel
  Lu 18, 2019 @ 13:03:36

  Medytacja podczas Super Pełni Księżyca wtorek, 19 lutego 2:45 PM UTC (15:45 w Polsce)
  https://meditation539.com/?p=8929

 14. Danielcio Anielcio
  Lu 17, 2019 @ 21:06:32

  Alcyon Pleiades 20-1: The help of the Cosmic Confederation: Crop circles, UFO sightings… https://youtu.be/96lZ-VDVsLk facebook.com/VitoVitulli54 Życie Takie Jak Na Plejadach Podrawiam Cię Krystal Bardzo Mocno A Kobrę Bardzo Mocno Doceniam I Dziękuję Za Pracę Dla Aniołów Światła Udostępnianiu Informacji Zwróconej Świadomości Ludzi 💎💗youtube.com/777ALAJE Poszerzającej Się Z Dnia Na Dzień Oby Planeta Wzrastała Do Wyższych Wymiarów Dzięki Plejadianom

 15. Dawid567
  Lu 17, 2019 @ 13:30:32

  17 lutego 2019 .Nigdy nie widziałem jeszcze takiego wykresu Rezonansu Schumanna.Cały dzień ( 17.02.2019) kształtował się na poziomie ponad 40 Hz.
  Schumann Resonance Today
  February 17 2019 – 08:08 UTC
  Schumann Resonance Today 2/17/2019 We will try to keep you updated about the variations of the Resonance with this page. The great variations that nobody can explain but that give us a clear sign that the planet is changing. The Earth is vibration higher and higher, just like us! RS Base Frequency 7.83 Hz.
  Schumann Resonance Today Peaks:
  2/17 – 08:08 UTC A total white chart is developing. The massive activity is continuing without any interruption, the highest peak is still the one from yesterday at 67 Hz. even if one receiver measured today an amplitude of nearly 100 Hz. at 5:15 UTC. From the last report the amplitude has practically been all the time above 40 Hz.
  2/16 – 22:11 UTC Update The increase is continuing, all white since the last update. The maximum peak has reached 67 Hz.at 17:30 UTC while the average amplitude in the last few hours has increased as well.
  2/16 – 17:17 UTC Once again, for the fifth day in a row, we are seeing an increase in activity and amplitude. Today has been quite massive, at least from once it started at 12 noon UTC. The spikes are actually ongoing and until now we saw a peak at 59 Hz. at 14:30 UTC and a less powerful one at 40 Hz. just at the time of publishing, 17 UTC. If there will be the continuation of this massive activity we will do one more update tonight or tomorrow morning.
  https://www.disclosurenews.it/wp-content/uploads/2019/02/schumann-resonance-17-february-2019-1.jpg

 16. Nobody
  Lu 16, 2019 @ 16:54:14

  Nowy artykuł o ascension – wzniesieniu. Zapraszam do czytania.
  https://przygotujsienazmiany.blogspot.com/2019/02/czym-jest-ascension-wzniesienie.html

 17. patryk
  Lu 16, 2019 @ 15:22:35

  cóż na tym właśnie polega żniwo.część wejdzie w wyższy wymiar egzystencji część pozostanie na planecie w plejadach a część jeszcze gdzie indziej.

  • anna w
   Lu 16, 2019 @ 18:40:06

   a czesc jak ja spadnie jeszcze nizej. co za zabawa 🙂 (pisze to ironicznie jakby ktos nie wylapal)

 18. Gugolandia
  Lu 15, 2019 @ 15:31:17

  Dziękuję za te zdjęcia z El Paso, Londynu i Finlandii,
  jest w nich moc, dodały otuchy, ludzkość podnosi się z kolan.
  Zwyciężymy, już zwyciężyliśmy.

 19. Bratek
  Lu 14, 2019 @ 21:10:09

  Nasza Planeta jest odwiecznym darem Boga. Mówiąc na głos lub w myślach albo zapisując te słowa wysyłasz światu pozytywną energię o wysokiej wibracji. Trafiłam na tę sentencję w książce Doreen Virtue „Anielskie słowa”.
  Trzymajmy pozytywność na wszelkie możliwe sposoby.
  Serdecznie pozdrawiam wszystkich na czele z gospodynią bloga.

  • krystal28
   Lu 14, 2019 @ 22:26:23

   Dzięki Bratku i nawzajem. Utrzymywanie optymizmu, czy pozytywnego spojrzenia na sprawy, bez względu na to, jakie osądy podsuwa nam nasz umysł/ego jest największym wyzwaniem dla ludzkości. Ta rzeczywistość 3W jest jak lustro dla każdego z nas: Najpierw musimy się sami uśmiechnąć, jeśli oczekujemy uśmiechu od lustra. Podstawowe prawo kosmiczne, które jest ignorowane przez większość ludzi.

   • Elunia
    Lu 14, 2019 @ 23:05:42

    Cudnie ❤

    • Weronika
     Lu 15, 2019 @ 10:14:51

     Jasne. To na nas – “przebudzonych” spoczywa podniesienie naszej planety Ziemi. Jest nas miliony coraz bardziej świadomych, że Miłość i pozytywne myślenie jest naszą drogą do pokonania ciemności.

     Idźmy więc z MILOSCIA I RADOŚCIA w świetlaną przyszłość.

    • Dawid567
     Lu 15, 2019 @ 19:10:10

     Pozwolę sobie wyrazić pewne lekkie zaniepokojenie.Po prostu do końca nie wiemy na czym de facto polega nasze podniesienie , być może na zmianie gęstości naszych ciał?.Gdyby tak miało być to rzeczywiście niewielu z nas Ziemian jest ten stan osiągnąć nawet w ciągu najbliższych 100 lat.

    • Miłosz
     Lu 17, 2019 @ 16:18:48

     Dawid- bingo !
     ….zmiana gęstości,tak,ale to jest tylko skutek uboczny wzrostu wibracji. My cały czas zmieniamy gęstość swoich ciał nawet będąc w trzecim wymiarze,jednak robimy to na skalę trudną do zaobserwowania. Łatwo możesz sobie przypomnieć,że jak byłeś zakochany,to czułeś lekkość i mogłeś fruwać,jak motylek,a znowu,gdy byłeś przygnębiony,to czułeś się ociężały,prawda?
     Piąty wymiar właśnie na tym polega,tylko że to jest wzmocnione razy sto albo i więcej.
     Tam już nie ma miejsca na przygnębienie ani nawet na lekkie zaniepokojenie 🙂
     Miałem okazję “wizytować” piąty wymiar,więc dla mnie nie ma tam niewiadomych.
     To jest prostsze,niż myślisz.
     Ludzie często mówią,że źle się czują na tej planecie. To nie jest tak,że planeta jest jakaś nie dobra albo,ze system tu panujący jest niedobry. Tu wszystko jest takie,jak być powinno. Problem jest tylko jeden,my “mieszkamy w nie swoim domu”.
     Jesteś duchem wszechświata i każde miejsce we wszechświecie jest Twoim domem pod warunkiem,że jesteś w stu procentach sobą. Będąc percepcją w umyśle myślącym jesteś w obcym domu,nie jesteś sobą. To dlatego czujesz się w nim nieswojo.
     W sercu masz umysł emocjonalny(umysł serca,boskość),tam jesteś sobą i tam masz boską moc.
     Masz zrobić wszystko,by się tam dostać. Metoda nie gra roli.
     Nie masz się skupiać na zmianie gęstości. Masz się skupiać na podniesieniu wibracji,to one powodują zmianę gęstości.
     Samo przełączenie do piątego wymiaru odbywa się w ciągu jednej sekundy i jest zainicjowane przez gwałtowny wzrost wibracji z jednoczesnym skupieniem na mocy serca. Wibracja może być dowolna,np wdzięczność,miłość,szczęście,wolność, radość, uznanie.
     Bashar mówi: “Podążaj za największą ekscytacją,pasją”
     Abraham mówi: Zrób wszystko,by z chwili na chwilę czuć się lepiej”
     Hathorzy wskazują konkretne techniki. Tam nie ma nic skomplikowanego. Jest tylko odczuwanie wdzięczności i skupienie na sercu. Czy to jest trudne?
     Każdy,kto czuje,że to jest dla niego,to z tego korzysta. Maruderzy zawsze będą niezadowoleni,bo im się przecież należy,jak 500+ 🙂
     Jest taka teoria o zbiorowym wzniesieniu świadomości,ale Hathorzy wątpią,że ona zamanifestuje się w naszym wszechświecie.
     Teoria oparta jest o eksperyment setnej małpy przeprowadzony w latach pięćdziesiątych w Japonii. Miałoby nastąpić przesilenie wywołane przez tych,którzy już przeszli do piątego wymiaru i w jednym momencie reszta populacji miałaby przejść z automatu. Gregg Braden wyliczył,że wystarczy do tego tylko pierwiastek z jednego procenta ludności na planecie. Nie wiem,jak on to wyliczył,ale dla siedmiu miliardów jest to ponad 80 tysięcy. Niby niewiele,a jednak. Problem jest w tym,że ci,którzy mieliby dokonać tego przesilenia, w większości dają sobą manipulować i oczekują,że ktoś im to wzniesienie da na tacy. 🙂
     Katolicy czekają na przyjście Jezusa,narody całego świata czekają na lepsze rządy,a niby przebudzeni na kosmitów. Czy ktoś ma jeszcze ochotę czekać? 🙂

    • Oualander
     Lu 17, 2019 @ 21:45:35

     Cytat:
     “Miałem okazję “wizytować” piąty wymiar,więc dla mnie nie ma tam niewiadomych.
     To jest prostsze,niż myślisz.
     Ludzie często mówią,że źle się czują na tej planecie. To nie jest tak,że planeta jest jakaś nie dobra albo,ze system tu panujący jest niedobry. Tu wszystko jest takie,jak być powinno. Problem jest tylko jeden,my “mieszkamy w nie swoim domu”.
     Jesteś duchem wszechświata i każde miejsce we wszechświecie jest Twoim domem pod warunkiem,że jesteś w stu procentach sobą. Będąc percepcją w umyśle myślącym jesteś w obcym domu,nie jesteś sobą. To dlatego czujesz się w nim nieswojo.
     W sercu masz umysł emocjonalny(umysł serca,boskość),tam jesteś sobą i tam masz boską moc”
     Witaj Miłoszu, na podstawie powyższego fragmentu twojego komentarza wytłumacz mi proszę (jestem typowym mężczyzną więc chciałbym wiedzieć jak to wygląda technicznie) jak w 5 wymiarze działa umysł emocjonalny (serca) ?

    • anna w
     Lu 17, 2019 @ 23:27:32

     panie miloszu skoro wizytowal pan piaty wymiar czemu pan tam nie zostal?

    • Dawid567
     Lu 18, 2019 @ 20:06:04

     Miłoszu, bardzo dziękuję za kapitalną wypowiedź 🙂 O to mi chodziło .Masz rację że czuję się „trochę niewygodnie „Tutaj”” ale walczę o naszą Ziemię i nie oddam jej nikomu bez walki.We Wieczności( czytaj w innym wymiarze) mogę być zawsze, natomiast wizyta w niższych wibracjach i gęstszej materii trwa zaledwie zazwyczaj kilkadziesiąt lat.To dużo i mało, niestety odczuwam coraz to częściej pewien niedosyt z powodu braku informacji od „naszych hodowców”.Niestety channelingi Cobry to zdecydowanie za mało.
     Mam jakieś przebłyski ze swoich snów, trochę jest mi bliskie o czym opowiadał Monroe, ale to też za mało. Najbardziej wkurza mnie przesuwanie punktu nieciągłości czasowej( punktu zmiany gęstości) – wystarczy popatrzeć na mapy Drogi Mlecznej z końca XVIII wieku i obecne – widać jak bardzo Układ Słoneczny i jego orbita wokół środka naszej Galaktyki przybliżyła się do orbity ramienia gdzie znajduje się najwięcej gwiazd.W tym punkcie nieciągłości czasowej ma odbyć się zmiana gęstości naszych ciał ( nieco wymuszona).
     Wielu próbowało obliczyć ten punkt – padały daty 2012,2016, 2023….i td itp.
     Być może tę datę można przesuwać na osi czasu dowolnie w przód tylko że niestety nie można jej przesuwać w Nieskończoność…..

    • Miłosz
     Lu 18, 2019 @ 22:11:54

     Oualander,bardzo dobre pytanie,tylko żeby to dobrze wytłumaczyć,to trzeba by napisać książkę. Najprościej byłoby,gdybyś wskoczył na chwilę do serca i sam doświadczył tego w sobie. Gwarantuje Ci,że wystarczyłoby dziesięć sekund i już byś wiedział.
     Gdy wskakujesz do piątego wymiaru,to mógłbyś być najbiedniejszym człowiekiem na planecie,a i tak będziesz o niebo szczęśliwszy,niż ten najbogatszy.
     Technicznie jest to łatwe do wytłumaczenia pod warunkiem,że opieramy się na fundamencie wiedzy zgodny z prawdą,a nie jakieś pseudo domysły o wielkim wybuchu.
     Nauka nam wmawia,że najpierw była materia i potem z martwej zupy wyłoniło się życie. Zapomnieli tylko,że już sto lat temu fizycy kwantowi nie znaleźli materii w atomie,a to znaczy,że nasz świat zbyt materialny nie jest.
     Oglądałem niedawno film na youtube „Istota świadomości”,gdzie najwięksi profesorowie i znawcy tematu nieudolnie opowiadali,ale sami nie wiedzieli,o czym mówią. Ja chciałem tylko sprawdzić,czy są już na tropie świadomości,czy jeszcze nie. Świadomością nazywają umysł myślący,czyli nakładkę na świadomość..
     Twierdzą,że świadomość jest tylko w mózgu. Jeśli ktoś ma takie rozumienie,to z tego poziomu nie da się zrozumieć,czym jest umysł serca,czym jest świadomość przestrzenna,czym jest boskość,a wówczas jesteśmy jak te zagubione owieczki w wielkim uniwersum.
     Jeśli jednak nie ulegamy tym przekrętom,to możemy wyewoluować w nieograniczony kosmos.
     A więc w skrócie:
     Istnieje jedna świadomość,jeden duch,z którego wszystko pochodzi.
     To świadomość stworzyła i cały czas stwarza tzw materię,która jest tylko zagęszczonym światłem.
     W 1980r niemiecki biofizyk Fritz Albert Popp odkrył,ze jesteśmy światłem i odżywiamy się światłem. Miał przez to wiele problemów 🙂
     Jeśli moja percepcja,czyli baza,z której nawiguję,to ziemski umysł myślący,to wówczas czuję się oddzielony od całości istnienia i wierzę w bajkę,że jestem wyewoluowaną małpą. Skoro jestem małpą,to muszę jeść,czyli pozyskiwać energię z zewnątrz,muszę się wszystkiego uczyć,czyli pozyskiwać informację z zewnątrz i miłość też mogę znaleźć tylko na zewnątrz,bo jestem tylko połówką,tylko nie wiem,którą połówką,hahaha.
     Jeśli natomiast moja percepcja,czyli baza,z której nawiguję jest nieziemska,a umysł w sercu jest takim umysłem,umysłem przestrzennym,właściwie śmiało można nazwać go umysłem wszechświata,to wówczas wszystko,czego potrzebuję,mam w sobie. W tym umyśle mamy dostęp do nieograniczonego źródła energii,do nieograniczonego źródła informacji i do nieograniczonego źródła miłości.
     W tym stanie świadomości jesteśmy kompletni,jak wszechświat,bo właśnie nim jesteśmy.
     Jesteśmy niefizyczną świadomością,duchem przestrzennym,który śni zbiorowy sen na planecie ziemia,który to sen stwarzamy zbiorowo miksem ciał mentalnych i emocjonalnych. A wszystko to dla urozmaicenia życia i zabawy.
     W światach,z których pochodzimy nie mamy możliwości doświadczyć oddzielenia.
     Większość z nas nie wiedziała,czym jest cierpienie. Mieliśmy to tylko w teorii. Żeby doświadczyć realnego cierpienia,to daliśmy sobie odciąć pamięć i zrobiliśmy to tylko dlatego,bo wiedzieliśmy,że prędzej,czy później przyjdzie taki dzień,że znowu staniemy się nieograniczeni,staniemy się sobą.
     Gdyby milionerowi odciąć pamięć i wmówić mu,że jest biedakiem,to zapewne nie byłby w stanie zarobić więcej,niż na chleb.
     Gdyby biedakowi odciąć pamięć i wmówić mu,że jest milionerem,to prawdopodobnie łatwo zarobiłby miliony.
     Zmień percepcję,zostaw myślenie,włącz odczuwanie.
     W umyśle serca jesteśmy splatani z każdym atomem kosmosu,więc nie istnieje informacja,do której nie mamy dostępu.
     Wystarczy,ze skupimy na czymś uwagę,a gigabajty danych spływają na boską istotę.
     Kluczem jest wdzięczność,odczuwanie wdzięczności.
     Cechy charakterystyczne dla umysłu myślącego,to skupienie,na świecie zewnętrznym,czasie przeszłym lub przyszłym,myślenie o niczym.
     Cechy charakterystyczne dla umysłu nieograniczonego to odczuwanie radości w teraz,emanowanie wdzięcznością w teraz, promieniowanie miłością w teraz, pulsowanie szczęściem w teraz,rozkwitanie wdzięczności we wnętrzu w teraz.
     Według ostatnich odkryć fizyków,energia splatana jest z informacją,więc jeżeli odczuwamy wdzięczność,to z tą energią splątane są kompatybilne myśli,które naprowadzają nas na nasze ukryte pasje. Ale jazda 🙂

    • Miłosz
     Lu 18, 2019 @ 22:14:45

     Anno,w środowisku jedności nie uznajemy żadnych panów.
     Wszyscy jesteśmy tym samym. Ja jestem innym Tobą 🙂
     Do piątki dostałem się spontanicznie i wtedy nawet nie wiedziałem,że jest coś takiego,jak piąty wymiar.Tam są tak wysokie wibracje,że bardzo trudno się utrzymać, szczególnie wtedy,gdy wchodzi się z bardzo niskich.
     W tym czasie testowałem na sobie bretarianizm,być może to miało jakiś wpływ,ale niekoniecznie.
     Żeby się tam utrzymać po spontanicznym wejściu,to w pierwszym okresie trzeba by odizolować się na jakiś czas od wszystkich ludzi i gadżetów,które ściągają nas na powrót do trójki. Jezus podobno siedział 40 dni na pustyni,a przecież wtedy nie było internetu 🙂

    • Miłosz
     Lu 18, 2019 @ 22:16:09

     Dawid,miłość nie walczy,miłość wygrywa samym światłem.
     Jeśli dajesz się wciągnąć do walki,to grasz w grę ciemności.
     Ci,którzy nakłaniają Cię do walki,są agentami ciemności.
     Nie możesz wygrać w ich grę znaczonymi kartami.
     Tak czyniąc oddajesz im swoją moc,czyli tak naprawdę zasilasz system.

    • Oualander
     Lu 19, 2019 @ 21:13:40

     Dziękuję Miłoszu za ciekawy, obszerny i edukacyjny komentarz, przeczytałem go kilka razy, potem przez długi czas chciałem odpisać coś więcej, ale ciąg dalszy nie nastąpił 😀 (przynajmniej nie w tej wersji wszechświata, jak to kiedyś ładnie wytłumaczył Baszar w swoim filmiku)

   • krystyna
    Lu 20, 2019 @ 19:44:01

    Piękne słowa Krystal…dziękuję! Serdeczności dla Ciebie posyłam…

    🍒 kr