Raport Benjamina Fulforda, 10.12.2018

.

Kilka ważnych punktów z ostatniego raportu Fulforda:

.

George Bush Senior został “stracony“, co potwierdzają źródła Pentagonu i CIA.

Oto, co miało do powiedzenia źródło CIA:

“Dowiedziałem się z dwóch źródeł, że G.H.W. Scherff (Bush) został oskarżony 10 września 2018 r. za zbrodnie przeciwko ludzkości, handel dziećmi, bunt i zdradę. Rzekomo domagał się ugody z trybunałem wojskowym przesłuchującym w jego sprawie, aby został stracony/odebrał sobie życie, aby zachować swoją spuściznę w nienaruszonym stanie dla swojej rodziny i ludzi od niego zależnych. Trump podpisał nakaz śmierci. Więc to był klon, który został stracony, ponieważ mamy również dane wywiadowcze, że zmarł w czerwcu (inny klon).  Myślę jednak, że Bush/Scherff faktycznie zmarł w styczniu 1992 roku, dławiąc się sushi a następnie został wykończony przez Barbarę Bush zatrutą szmatką (jak widać na wideo zamieszczonym w zeszłym tygodniu).  Sądy wojskowe mają rozpocząć się 2 stycznia 2019 r. “

Aresztowanie chińskiego dyrektora finansowego konglomeratu Huawei, Meng Wanzhou “ma na celu zniszczenie Clintonów i ich zdradliwych związków z Chinami w latach 90.“

Chińscy Masoni przyznali wcześniej temu pisarzowi, że zainwestowali dużo, aby Hillary Clinton została wybrana na prezydenta USA, ponieważ obiecano im “Stany Zjednoczone Chin“, w tym ASEAN (Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej), Półwysep Koreański i Japonię.

Amerykański wywiad wojskowy potwierdził również wcześniej, że George Bush Senior zapewnił Chinom technologię niezbędną do dokładnego kierowania ich rakietami nuklearnymi.

Religijni fanatycy stojący za tym planem staną przed trybunałami wojskowymi “od stycznia 2019 r”.

Aby przygotować się do tych trybunałów, źródła Pentagonu mówią: “Generał armii Mark Milley został mianowany na następnego przewodniczącego Połączonych Szefów Sztabu (JCS) aby zapewnić ciągłość i chronić Trumpa w drugiej kadencji”.

“To ogłoszenie zostało wydane niezwykle wcześnie aby wysłać wiadomość do głębokiego państwa, ponieważ poprzedni przewodniczący JCS był z Armii i Armia została ponownie wybrana ponad Siły Powietrzne i Marynarkę”.

Aby zrozumieć na jakie światowe zmiany liczy, amerykański rząd wojskowy, przyjrzyjmy się temu, co powiedział amerykański sekretarz stanu, Mike Pompeo w przemówieniu wygłoszonym w niemieckim funduszu Marshall Fund 4 grudnia 2018 roku.

W tym przemówieniu Pompeo powiedział, że musimy “zapytać, czy obecny porządek międzynarodowy służy dobru swoich obywateli tak dobrze, jak to możliwe a jeśli nie, musimy zapytać, jak możemy to zmienić“.

Później w swoim wystąpieniu wyjaśnił, że obecne międzynarodowe instytucje, takie jak Bank Światowy, MFW, UE, ONZ, Unia Afrykańska i Organizacja Państw Amerykańskich, zawiodły i potrzebują dogłębnych reform.

Pompeo nie wspomniał o obecnym systemie finansowym. kontrolowanym przez kilka skrzyżowanych rodzin, o zdewastowanej klasie średniej w G7 i stworzonych ogromnych lukach między bogatymi w reszcie świata w miejscach takich jak Chiny.

Sytuacja jest teraz taka, że ​​0,1% populacji kontroluje więcej bogactwa niż 90% populacji, jednak Pompeo nie proponuje zresetowania ani jubileuszu, aby poprawić sytuację.

Też nie wspomniał o tym, że ludzkość zniszczyła 60% życia zwierząt od lat 70-tych, ani nie zaoferował jakiegokolwiek rozwiązania.

W rzeczywistości Trump napisał na Twitterze 8 grudnia, że ​​”porozumienie paryskie nie działa tak dobrze dla Paryża, protesty i zamieszki w całej Francji, ludzie nie chcą płacić dużych sum pieniędzy, zbyt wielu w krajach trzeciego świata (które są zarządzane w wątpliwy sposób), być może w celu ochrony środowiska. “

Na pewno porozumienie z Paryża opierało się na oszukańczej nauce, że “węgiel powoduje globalne ocieplenie“.

W każdym razie frakcja globalnego ocieplenia zdaje się przegrywać walkę o Zachód, zwłaszcza we Francji, ich siedziby głównej frakcji globalnego ocieplenia Rothschildów. Tutaj źródła Pentagonu mówią: “były francuski szef sztabu, zwolniony przez francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona, generał armii Pierre de Villiers jest wyborem ludzi do Pałacu Elizejskiego.” Dodają, że: “Le Pen jest silniejsza niż miecz i jeśli nie może być prezydentem, byłaby dobrą premier lub ministrem spraw zagranicznych.“

Fragmenty z:

https://meditation539.com/?p=8290&fbclid=IwAR3xbpViujhdjfaY8xBDleFH9-FQZnVxg7Fwvq1FtHibxnDj6tmD_NVLAkE

Comments are closed.