Trilliums

.

Drodzy Czytelnicy, czytając ten przekaz, bierzcie pod uwagę, że linie czasowe są płynne i zmieniają się z każdą sekundą zgodnie z naszymi wierzeniami – kr 

.

Przekaz Hathorów przez Toma Kenyona, 21 września 2018

W tym przekazie pragniemy podzielić się z wami prostą ale niezwykle skuteczną metodą dostępu do kwantowego potencjału waszego ciała. Technika ta pozwala na czerpanie, wspierających życie, subtelnych energii z innych wymiarów świadomości.

Trilliums

Trilliums to efekt pola kwantowego powstający za każdym razem kiedy dochodzi do połączenia dwóch cząsteczek subatomowych.

Kiedy atomy zaczynają się formować poprzez wiązania cząsteczek subatomowych, efekty pola kwantowego są wzmacniane.

Gdy atomy łączą się, tworząc złożone cząsteczki, efekty pola kwantowego stają się coraz bardziej skomplikowane i spotęgowane.

Z tego punktu widzenia twoje ciało fizyczne jest generatorem misternej choreografii powiązanych ze sobą i współdziałających ze sobą efektów pola kwantowego, powstających spontanicznie z komórek twojego ciała.

Te komórkowe efekty pola kwantowego mają tendencje do przekształcania się w doskonale skoordynowane kwantowe atraktory, które przyciągają do komórek twojego ciała subtelne energie z otoczenia. Proces ten przebiega niezależnie czy jesteś tego świadomy, czy nie. Jest to automatyczne i spontaniczne działanie matrycy komórkowej, którą określasz jako swoje ciało.

W Trilliums jest kilka osobliwości. Jedna z nich to zagadka dotycząca ich natury. Działają niezależnie od twojej własnej świadomej uważności, chociaż są głęboko wrażliwe na twoje najgłębsze przekonania co do natury rzeczywistości. Innymi słowy, Trilliums są zaprogramowane – na poziomie kwantowym – jako niezgłębiony i zagadkowy interfejs pomiędzy świadomością i materią.

Dwie osoby, mieszkające w tym samym środowisku mogą czerpać bardzo różne subtelne energie, w oparciu o swoje głębokie przekonania. Te różnice mogą wówczas w znaczący sposób wpływać zarówno na ich postrzeganie „rzeczywistości” (i tego co uważają za możliwe), jak również na to co jest dla nich osiągalne w ramach tak postrzeganych „rzeczywistości”.

Podczas gdy Trilliums bezsprzecznie działają w sposób automatyczny, w oparciu o to jak zostały zaprogramowane aby przyciągać, całkiem łatwo poddają się twojej skoncentrowanej intencji.

Innymi słowy, możesz wpływać na to jakie subtelne energie są przyciągane do ciebie poprzez użycie siły swojej świadomej, spójnej intencji.

Wartość pracy z Trilliums polega na tym, że możesz przyciągnąć do siebie regenerujące i równoważące energie z innych poziomów Kosmosu.

Oznacza to, że nie ograniczasz się wtedy do czerpania czynników odżywiających i podnoszących energię wyłącznie z wymiaru fizycznego, w którym zdarzyło się przebywać twojemu ciału.

Zdolność Trilliums do przyciągania ożywczych i korzystnych subtelnych energii z innych wymiarów poza fizyczną planetą jest możliwa właśnie dlatego, że dzielimy się tą informacją z tobą w tym czasie.

Zdolność Trilliums do przyciągania ożywczych i korzystnych subtelnych energii z innych wymiarów będących poza tą fizyczną planetą jest dokładnie tym powodem, dla którego chcemy się podzielić z tobą tą informacją właśnie w tym czasie.

Zmiany Planetarne

We wczesniejszej wiadomości planetarnej wskazane zostały różne problemy związane z ekologią, z którymi boryka się wasza planeta. A dla głębszego kontekstu tej wiadomości zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z tym materiałem, zatytułowanym: Świadomość Przestrzenna (Spatial Cognizance). (Uwaga: Możesz znaleźć to w sekcji „Hathors” na naszej stronie internetowej, http://www.tomkenyon.com).

W tamtym przesłaniu przekazaliśmy kilka przypuszczeń dotyczących trendów wewnątrz ekosystemu Ziemi – zwłaszcza dotyczących tego, co naukowcy związani z ekologią określają mianem Szóstego Masowego Wymierania.

Mówiąc o Szóstym Masowym Wymieraniu odnosimy się do faktu że duża liczba gatunków roślin i zwierząt zniknęła z tej planety podczas pięciu poprzednich wyróżnionych epok.

Z naszej perspektywy i z perspektywy naukowców zajmujących się ekologią, faktycznie wkraczacie w okres Szóstego Masowego Wymierania.

Mówiąc to, pozwólcie nam wyjaśnić, że Szóste Masowe Wymieranie jest możliwe na waszej linii czasowej, ale nie jest to w zupełności pewne, ponieważ bieg wydarzeń może zostać zmieniony w ostatniej chwili. Jeśli jednak ludzkość nie zmieni swojego odniesienia do natury i ziemskiego ekosystemu, to Szóste Masowe Wymieranie nie osłabnie.

Szóste Masowe Wymieranie nie oznacza unicestwienia całej ludzkości, ale oznacza, że ogromna większość ludzkości będzie nią dotknięta.

Mamy takie odczucie, że następne dwadzieścia pięć lat doprowadzi do gwałtownej i radykalnej zmiany waszej planety a w tym i waszej zbiorowej świadomości.

Intensywność huraganów na całym świecie wzrośnie, sprawiając, że staną się bardziej destrukcyjne. Poziom oceanów podniesie się szybciej niż oczekiwano. Ci którzy mieszkają na nisko położonych obszarach przybrzeżnych będą musieli migrować w głąb lądu wcześniej niż przewidywali to wasi naukowcy.

Wszystkie te zmiany ekologiczne powodują stres związany z przeżyciem, u dzikich zwierząt i w botanicznych formach życia takich jak drzewa czy nawet okrzemki, niewielkie żyjątka waszych oceanów. Wraz z drzewami, okrzemki i inne organizmy fitoplanktonu sa odpowiedzialne za wytwarzanie dużej ilości tlenu na Ziemi.

Ogromne ziemskie rezerwy drzew są zagrożone z uwagi na nadmierną eksploatację a zarówno drzewa czy fitoplankton odczuwają negatywny wpływ zmian klimatycznych, jak i wzrost toksyczności na całym świecie, generowanej przez wasze nowoczesne technologie. Oceany ulegają nadmiernemu zakwaszeniu co sieje spustoszenie zarówno wśród form życia oceanicznego jak i lądowego.

Jeśli Szóste Masowe Wymieranie będzie niezmiennie kontynuowane, wówczas większa część ludzkości stanie się częścią historii Ziemi. Te siedliska ludzkości, które zdołają przetrwać, staną się początkiem innego porządku istnienia. Będą oni raczej zarządcami przyrody niż zwierzchnikami a kolektywne rozumienie potrzeby współpracy, będzie wyryte w świadomości każdego.

Podziały między ludźmi, w zakresie kultury i religii, będą dużo mniej ważne niż obecnie. Stanie się tak dlatego, że aby przetrwać, ludzie będą musieli odłożyć na bok to co ich różni aby znaleźć nowe, wspólne płaszczyzny porozumienia (nawiasem mówiąc, rozumiemy to w sposób przenośny jak i dosłowny).

Ta na nowo uporządkowana ludzka istota, będzie również bardziej przepuszczalna i otwarta na inne wymiary świadomości.

Oznacza to, że ludzie przyszłości będą mieli bezpośredni, świadomy kontakt z innymi istotami galaktycznymi lub intergalaktycznymi (tak zwani obcy) jak również niecielesnymi inteligencjami jak anioły czy inne byty energetyczne.

Pod koniec tego ćwierćwiecza, rosnący procent ludzkości podejmie się eksploracji galaktyki i stanie się cywilizacją utrzymującą kosmiczne połączenia promowe.

To będzie dziwny czas do życia, na pewno, jako że niektórzy będą próbowali uciekać z powodu ziemskiej tragedii zmian ekologicznych. W tym samym czasie będą inni, którzy pozostaną zaangażowani w życie na Ziemi i ten nowy ludzki porządek znajdzie nowe, twórcze sposoby na przetrwanie i rozwój. Te nowe sposoby współdziałania ze zmieniającą się Ziemią, obejmą całkiem nowe klasy żywności czy leków, które jeszcze dotąd nie zostały wytworzone.

Zwracając naszą uwagę ku następnemu ćwierćwieczu, nieuniknione będą niedobory żywności jak i niedostatek wody w wielu częściach świata, z uwagi na zmiany klimatyczne.

Ze względu na naprężenia we wszystkich systemach biologicznych i jako rezultat pogarszania się jakości wody i powietrza, wasze źródła pożywienia, nawadniania i tlenu będą stale obniżały swoją żywotność.

Innymi słowy, coraz trudniejsze stanie się zdobycie składników odżywczych i pokarmowych ze środowiska ziemskiego, na których ludzkość polegała przez tysiąclecia.

Trilliums jako źródło innego światowego odżywiania

Trilliums są środkiem, dzięki któremu możecie sięgnąć do źródeł utrzymania znajdujących się w innych wymiarach egzystencji, poza aktualną Ziemską rzeczywistością. Są też środkiem, poprzez który możesz wprowadzić do komórek swojego ciała rodzaj posilenia i korzystnych energii, które mogą cię wzmocnić.

Co ciekawe, ten rodzaj subtelnej energii może przybierać wiele form, wliczając w to mannę, jako pożywienie jadalne, opisane zarówno w Starym Testamencie jak i w Koranie, mające nieziemskie pochodzenie.

Opanowanie swoich Trilliums to umiejętność, którą bardzo dobrze mieć, kiedy coraz głębiej wkraczasz w chaotyczną naturę transformacji planetarnej jaka się przed wami rozpościera.

Najtrudniejszą rzeczą dotyczącą Trilliums to ich prostota. Nie „ROBISZ” niczego by je aktywować, gdyż są one aktywne przez 24 godziny na dobę. Wszystko czego potrzeba to kwalifikowanie energii jakie do siebie przyciągasz, co osiąga się po prostu poprzez utrzymywanie skupionej intencji.

Jeśli na przykład potrzebujesz więcej energii witalnej lub regenerującej/uzdrawiającej, wejdź w zrelaksowany stan umysłu i stań się świadomy swojego ciała ze zrozumieniem, że każda komórka jest kwantowym atraktorem. Jak tylko uruchomisz swoją wybraną intencję, Trilliums w twoim ciele rozpocznie przyciąganie do siebie energii z innych wymiarów kosmicznych. Jeśli twój umysł zacznie błądzić podczas tego procesu, po prostu sprowadź go ponownie do świadomości swojego ciała i wybranej intencji – w zrozumieniu, że ten prosty akt skupienia intencji uruchamia twoje Trilliums.

Zachęcamy cię do eksperymentowania z przyciąganiem do siebie wielu różnych typów pozytywnych, podtrzymujących życie, subtelnych energii, których chcesz doświadczyć w matrycy komórkowej swojego ciała. Rodzaje szczególnych energii jakie możesz przyciągnąć do siebie poprzez swoje Trilliums są praktycznie nieograniczone.

Będziesz o wiele bardziej efektywny w dostępie do potencjałów Trilliums jeśli wejdziesz w odmienny stan świadomości, ponieważ ta zdolnośc leży poza domeną normalnej, ludzkiej percepcji.

Stworzyliśmy Dźwiekową Medytację Trillium (The Trillium Sound Meditation) by pomóc ci w podniesieniu twojej postrzeganej rzeczywistości, a link do pliku audio znajduje się na samym końcu tego przekazu.

By uruchomić potencjały Dźwiękowej Medytacji Trillium, wszystko co musisz zrobić, to pozwolić spocząć swojej świadomości w ciele, podczas słuchania i relaksowania się pośród dźwiękowych kodów tej medytacji. Następnie skup się na wybranej intencji wiedząc, że kiedy to robisz aktywujesz Trilliums wewnątrz siebie. Dzięki swej naturze, twoje Trilliums rozpoczną przyciąganie do twojego ciała subtelnych energii z innych wymiarów świadomości, zgodnie z naturą twojej skupionej intencji.

Aktywacja Trilliums stanie się bardziej efektywna i potężna, jeśli wejdziesz w spójny stan emocjonalny wdzięczności lub uznania podczas odsłuchiwania medytacji.

Zamiast wyjaśniać tu dlaczego tak się dzieje, odsyłamy was do wcześniejszego przekazu Hatorów zatytułowanego: Wieloświatowa Medytacja Dźwiękowa (The Multiverse Sound Meditation), która znajduje się w sekcji „Hathor” na naszej stronie internetowej (www.tomkenyon.com).

Życzymy wam sukcesów w poszukiwaniach razem z Trilliums. To jest, jak wierzymy, największy dar jaki możemy wam przekazać w tej chwili.

Niech ta wiedza będzie błogosławieństwem dla was i waszych bliskich – jak również dla wszystkich czujących istot – jako, że wszyscy kolektywnie przekroczyliście próg prowadzący w dalszą planetarną niepewność.

Hatorowie
21 Września, 2018

Obserwacje i Przemyślenia Toma

Jako, że Hatorowie rozpoczęli swoją wiadomość odwołując się do wcześniejszego komunikatu zatytułowanego Świadomość Przestrzenna (Spatial Cognizance), chciałbym rozpocząć mój komentarz od początkowej sentencji tamtego przekazu:

“Wasz świat znajduje się w samym środku ogromnej metamorfozy.”

Osobiście uważam, że słowo metamorfoza jest szczególnie odpowiednie, jako że termin ten jest używany w znaczeniu transformacji lub też zmiany kształtu.

Pobieżne historyczne spojrzenie na życie, na Ziemi wyraźnie ujawnia to, że znajdujemy się w samym centrum radykalnej transformacji. I w dodatku forma życia (w rozumieniu, jak przeżywamy to życie) ulega niewątpliwie zmianie. Częścią tej zmiany jest to, że jako światowa kultura stajemy się psychologicznie coraz bardziej oderwani od natury. Skutki tego odłączania się od naturalnego źródła pochodzenia, przyczyniają się do zbiorowego lekceważenia natury z przerażającymi konsekwencjami dla całego życia biologicznego (włączając w to nas samych), chyba że radykalnie zmienimy naszą społeczną postawę i zachowanie w relacji z naturą.

Nie zamierzam dyskutować na temat przewidywań Hatorów dotyczących najbliższej przyszłości Ziemi, jako że ich uwagi są oczywiste.

W odniesieniu do ich przewidywań, przypomina mi się komentarz, który od pewnego czasu rzucany jest w kręgach grup samodoskonalenia: „Prawda was wyzwoli ale najpierw was wkurzy”

Sądzę, że w tym stwierdzeniu jest dużo prawdy kiedy dochodzi do rozpoznania jakiegokolwiek wzorca niezależnie od tego, czy rozpoznamy w tym osobiste tendencjae psychologiczne, normę społeczną czy całe to bagno w odniesieniu do ziemskiego, gwałtownie zmieniającego się ekosystemu.

Wiadomości Hatorów były całkowicie zrozumiałe dla mnie od samego początku ich przekazów, jakie rozpoczęły się w późnych latach osiemdziesiątych, że wydarzenia lub zewnętrzne sytuacje w życiu nie są tak istotne w znaczeniu duchowej ewolucji, jak wewnętrzne wybory jakich dokonujemy.

Ich stanowisko jest takie, że wybory których dokonujemy podczas różnych życiowych wyzwań, będą kształtować głębsze poziomy naszej świadomości a te wewnętrzne atrybuty będą określać to, gdzie znajdziemy się w kolejnych inkarnacjach. Innymi słowy, nasze wybory dotyczące obecnego życia, bezpośrednio wpływają na jakość naszych doświadczeń a także możliwości oferowane nam w innych życiowych okolicznościach, niezależnie od tego czy doświadczane będą w światach materialnych czy w królestwach światła.

Tak więc z tej perspektywy, nasze współczesne życie z towarzyszącą mu niepewnością i chaosem, oferuje nam bezprecedensową możliwość by rozwinąć świadomości w bardzo szybkim tempie – jeśli tylko dokonamy takiego wyboru, który wzmacnia skierowaną w górę, siłę naszej świadomości.

Mając to na uwadze, chciałbym zwrócić uwagę na kilka kwestii związanych ze wstępem Hatorów do Trilliums.

Przede wszystkim, jest taki rodzaj wieloletniej rośliny kwitnącej, nazwanej Trillium, ale nie ma to bezpośredniego związku z nazwą przekazaną przez Hatorów – związku innego niż fakt, że te rośliny posiadają kwantowe atraktory, tak jak wszystkie biologiczne organizmy.

Podczas wykonywania tej pracy należy wziąć pod uwagę kilka istotnych punktów. Hatorowie zdecydowanie wskazują, żebyś wchodził w spójny stan emocjonalny kiedy uruchamiasz Trilliums. Od kiedy otrzymałem przekaz o Trillium w ramach przygotowań do ostatniego wydarzenia związanego z Hatorami, pracowałem z nią na wiele różnych sposobów i to w wielu sytuacjach. I mogę powiedzieć, z osobistego doświadczenia, że moje Trilliums są bardzo wzmocnione kiedy jestem w spójnej emocji.

Większość z nas żyje w różnych niszach emocjonalnych w zależności od tego, czego aktualnie doświadczamy. Jeśli zdarza się, że doświadczasz siebie i świata z pozycji niespójnych emocji (takich jak strach, wrogość, smutek czy wielu innych form emocjonalnej niespójności, którym my ludzie zdajemy się podlegać), możesz napotkać trudności by zastosować Trilliums właściwie. I w efekcie nie będziesz mógł przyciągnąć do siebie wzmacniających energii kosmicznych zgodnie z intencją.

Tak więc pierwszym krokiem udziału w Trilliums jest uczciwe oszacowanie siebie, w celu ustalenia, w jakim puncie emocjonalnym się znajdujesz.

Ta samoocena jest zresztą oparta na pragmatyźmie i nie ma nic wspólnego z samokrytycyzmem. Leży w naszej naturze to, że większość z nas podlega wszystkim rodzajom niespójnych emocji a gwałtowne zmiany w naszym świecie z pewnością w wielu przypadkach przyczyniają się do wzrostu niespójności.

Naszym zadaniem jest rozpoznanie w jakim jesteśmy stanie i jeśli jest to stan niespójności (np. negatywność), musimy znaleźć sposób aby przenieść się do stanu spójności. Hatorowie opisali jak to zrobić w jednym z poprzednich przekazów zatytułowanym, Wieloświatowa Medytacja Dźwiękowa (The Multiverse Sound Meditation). W tym komunikacie była omawiana metoda wchodzenia w spójny stan emocjonalny zgodnie ze swoją wolą. Bardziej szczegółowo zostało to opisane w artykule zatytułowanym Appreciation and Gratitude: A Basic Primer, jaki można znaleźć w dziale Articles, na naszej stronie internetowej (brak polskiego tłumaczenia).

Drugą i ostatnią kwestią, którą chciałbym poruszyć w odniesieniu do Trilliums jest to, że czerpanie regeneracyjnych energii z użyciem tej metody jest zasadniczo stanem pasywnym. Nie „ROBISZ” niczego by aktywować Trilliums jako, że one nieustannie przyciągają energie do siebie, do komórek twojego ciała, z twojego otoczenia.

Aby być efektywnym w tej pracy, wszystko co robisz to utrzymywanie myślokształtów lub intencji tego, jaką energię chcesz przyciągnąć do swojego ciała. Nie odbywa się to poprzez koncentrację, która w najlepszym przypadku byłaby bezproduktywna. Powodem tego jest to, że koncentracja jest formą napięcia umysłowego a Trilliums są najlepiej aktywowane gdy umysł jest spokojny i po prostu delikatnie utrzymuje intencję na miejscu.

Jak na ironię prostota stosowania Trilliums jest właściwie największym jego problemem. Większość z nas jest przyzwyczajona do ciężkiej pracy aby coś się wydarzyło. Ale jeśli chodzi o subtelne energie (takie jak Trilliums) im mniej wysiłku w to włożysz, tym lepszy wynik osiągniesz.

Uwaga: wyjątek z Dźwiękowej Medytacji Trillium jaka po raz pierwszy zaprezentowana została podczas warsztatów z Hatorami, w 2018, został umieszczony w sekcji „Listening”. To pole

dźwiękowe jest bardzo pomocne podczas pracy z Trilliums i jest to udostępnione bezpłatnie na użytek osobisty. Na końcu tekstu znajduje się link do tego pliku audio.

Ten kawałek dźwiękowy ma długość 5:53. Pracując z tą skróconą wersją, mogę stwierdzić, że jest to więcej niż potrzeba, by aktywować Trilliums zgodnie z instrukcjami Hatorów. Dla tych, którzy życzą sobie pozostać dłużej w stanie receptywnym swoich Trilliums, istnieje możliwość powtarzania czasu odsłuchiwania.

Osoby, które znają moje wcześniejsze nagrania, rozpoznają wiodącą ścieżkę z utworu „Wzniesienie Światów” (Worlds Ascending), które pojawiło się na płycie CD „Kody Wzniesienia” (Ascension Codes). To co różni te utwory, to dogranie głosu wysoko wymiarowych Hatorów – znanych jako Aethos – do oryginalnego nagrania, co tworzy niezwykły efekt pod kątem akustycznym jak i energetycznym.

Medytacja Dźwiękowa Trillium, znajduje się w sekcji Odsłuchiwanie (Listening) na stronie internetowej http://www.tomkenyon.com. Możesz kliknąć na link poniżej i przeniesie cię to do strony zaznajomienia się z zasadami korzystania z darmowych plików. Po zaakceptowaniu warunków otrzymasz dostęp do wielu plików dźwiękowych, wykładów czy wywiadów, z których możesz korzystać dla osobistych celów słuchając, czytając czy pobierając je.

Kliknij tutaj by wysłuchać i/lub pobrać Medytację Dźwiękową Trillium.

©2018 Tom Kenyon All Rights Reserved http://www.tomkenyon.com
możesz dzielić się tą informacją z kimkolwiek jednak bez zmieniania jej w żaden sposób, bez pobierania gratyfikacji oraz umieszczając informacje o prawach autorskich. Dotyczy to wersji drukowanej. Medytacje dźwiękowe mogą być wykorzystywane jedynie do osobistego użytku. Jeśli chcesz przekazać medytację dźwiękową przyjaciołom, wskaż im naszą stronę internetową.

Przetłumaczył Piotr

http://tomkenyon.com/trilliums

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. korneliusz1
  List 04, 2018 @ 14:53:24

  Przekaz dla całego świata Od Boga Jedynego. Nie jestem Ma Ryja!
  Cóż bym Wam powiedziała?
  Że zawsze Was szanowała, tylko wyście wybierali tę drugą stronę sali.
  Tę przy ogonie… Co to znaczy? To pomyślcie sobie.
  Ważne te słowa pisze Wam krowa!
  Usiadłam za stołem z tym Jezusem zwanym, tym rozczłonkowanym. Powiedział te słowa, gdy jeszcze nie byłam gotowa.
  cyt.Boże jak ja błądziłem. gdzie ja nie byłem. Największym diabłem się uczyniłem!
  Matkę odrzuciwszy za ojcem poszedłem, szukając tej Jednej. Wszystkie szpary widziałem, wszystkie obmacałem!
  No przecież mówię, że za ojcem chodziłem! Ale w głowie miałem, że gdzieś jest ta Jedyna, którą szukałem! Którą, której nie ma znaczenia, wszystko i tak jest do wywrócenia!”
  (Teraz przejdźmy na inny koniec sali. Poczekaj tylko się przełożę). Przekaz od Jehowego dla tego Jedynego.
  ” Milcz mój synu marnotrawny, bo żeś kawał łajzy
  Sprzedałeś ojca swego dla tego żółtego, co rogalem go nazwałem!
  A tyś gdzie tym razem? Przywiązałem się do swego prawdziwego, niewyimaginowanego.
  Tu moje miejsce wśród rogali na tej największej sali, bo my zawsze we dwóch z kolegą.”
  Przekaz od rogali z tej sali.
  O radości Ty moja, o tęsknoto Jedyna tyś tą miłością moją, Ty Krowo!
  A kimże ja byłem jak za ojcem chodziłem? To ci powiem: lwem, tygrysem, żebrakiem, urwisem i ptakiem.
  Mądre to słowa, ale poczekaj bo to jeszcze nie koniec.
  Mam coś w zanadrzu, z rękawa sypnę,
  To się uśmieje to moje bydlę
  Wzrastałam, choć siły nie miałam ( O Boże, to o mnie i to jest najgorzej! Człowieku przestań mnie pytać co robiłam, bo ja nie żyłam!
  Stworzyłam sobie iluzję doskonałości, dobrobytu, naiwności ale tez wielkiej szczerości! Nie waham powiedzieć Ci prawdy, którą noszę w sobie. Zaraz Ci wszystko opowiem.
  Zamknij to, bo nie ma co! Słowo daję ja to zwariuję z tym rajem. Tu na Ziemi swej zostaję. Was wszystkich do dołu zrzucam. Byście poznali naukę, którą i ja miala, a od Was dostała. Idźcie na pastwisko, ot i wszystko! Zgodnie z zasadą fair play.
  (Emocje wchodzą na salę, bo rozmawiam z rogalem) Jeszcze troszkę, jeszcze chwilę i już ja nie żyję, bo sobie przypomniałem, ze przed chwilą i ja byłem tym byłem rogalem. Wszystko jest bajką ale do chwili, dopóki się nie uczyni. A stanie się to w jednym momencie, nim się spostrzeżesz już jesteś jeżem.
  (czekaj… Muszę się lepiej ustawić, bo nie jestem mściwa lecz sprawiedliwa! Tak bardzo Cię kocham, Ciebie całego niepodzielonego. Tu jest Twój spokój i Twoje miejsce u mego boku mój Synu Jedyny Sprawiedliwy!…
  Poczekaj chwilkę, bo byłem też śledziem, ale to w niedzielę. Dziś jest niedziela, więc czas na śledzia.Słowo daję. Pomyśl chwilę… Zająłem się kodowaniem pewnej sprawy delikatnej. No , co tam kodujesz? – Powiem jeśli wyluzujesz… Zabiłem i tego ostatniego, co go tam trzymałem na wszelki wypadek. Czemu to uczyniłeś? Bo świnią też byłem!
  Pora zagrać w otwarte karty. Teraz ja ten obdarty. Zająłem się edukacją własną tak na wszelki wypadek, byście nie pomyśleli, że to ja właśnie ( poczekaj coś tam się wpisuje, ale jeszcze się rychtuje)
  Każdy bez względu na płeć czy to chłopiec czy dziewczyna od nowa zaczyna! Zasada jest prosta, będzie chłosta! Innej drogi nie ma do tej Jedynej jak poprzez oczyszczenie własnego łona. Słuchajcie! To ONA! Z radością to piszę, bo się już martwiłam, że to i ja byłam. Zaraz czy dobrze napisane? PODPIERAJCIE ŚCIANĘ ZARAZ SIĘ OSUNIE TO CO NA ZIEMIĘ SPADNIE JEST TERAZ NA DNIE! Ładnie to napisałem, prawda?. Jesteś słodka, choć nie idiotka. To co tam w tym piśmie było? Że uczynić się musi jak chce się do Mamusi! Bo to oto ta Jedyna jest Waszą Matką Waszym Bogiem i niech każdy poczuje trwogę, bo mam i stronę lewą, zdrową i już nie jestem KROWĄ! Mam też Syna całego i Ojca co Diabłem się zowie ten tuż przy krowie.
  Do ataku! Jazda na koń! Będziemy się bronili Sorry profesory! Zapraszam uprzejmie, kto pierwszy się zgłasza na ochotnika stanąć w szranki z tym co utyka!?
  CHODŹ!
  Idę, choć miękkość poczułem w nodze i ruszyć się nie mogę!
  Kto następny? Ten wyklęty czyli Jezus od rogali z tej sali.
  CHODŹ!- Czekaj ja na poważnie atakuję lewą stronę właśnie, bo przy lewej stoję i się nie boję. Weź Ojca swego starego, schorowanego! Ja ojca nie biorę bo idę w przeciwną stronę. No i co teraz? Niech to cholera. Zastanawiam się czy jest to zrozumiałe przez naszą salę? W którą stronę by się nie odwrócić to smród po uszy. Wszystko cuchnące jak placki na łące. Nie obrażając kwiatów na łące, które są przecież tą bogatą- lwie paszcze śmierdzące! My ich nazywamy szmatą! Muszę się przełożyć na trzeciego, iluzyjnego Henryka, co już nie utyka. “Mocno obtarłem czoło zroszone potem, a i tak leżę pokotem. Kim jest Henryk na sali? Teraz ten od rogali. No co? Pracuję w kanałach. Czy dobrze Ci z tym? To przesada. ale praca górnika też się nada. Szkoda, że nie napisała o tej historii, że nic się nie zgadza, bo ja właśnie pomyślałem, że wróciłbym na salę i nową rozpiszę tę prawdziwą i tę jedyną, ale nie wiem czy mogę, bo teraz mam trwogę. Z tej Waszej nauki też nic nie zostanie, no może jedynie w Mamie. Niczego ze sobą nie zabierzesz, bo właśnie jesteś zerem.”
  SŁYSZĘ: My się właśnie rozkręcamy. To do powiedzenia nic już nie mamy? Na to wygląda drogie dziecię. Nauka jest owszem i ważna ale ta własna! Nic nie jest Wasze moje dziecko. Wszystko co pościągaliście z sali to programy Waszej Mamy.- Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera! A myślicie, że gdzie ja jestem teraz i potem. Oj będzie to Waszym kłopotem.
  Coś tłoczno zrobiło się na sali i ten smród od rogali. Spokojnie o nikim nie zapomnę. Lekkie zatrzymanie… Idę zapalić właśnie! Ona tak na poważnie? Nie, na żarty… Każdy będzie obdarty.
  Słyszę
  Masz mnie za idiotę? Szarpie mnie za łokieć! Kto? Kogo? Ojciec Jezusa swego dawnego. Zostaw, Jestem z innym kolegą. Idź! Precz! Nigdy Cię nie znałem, bo w kanale siedziałem!
  Zostaw Go jest ze mną teraz!
  Teraz to i tak po sprawie, wszystko jest na nowo zaprogramowane od najmniejszej cząstki takie to teraz nowe początki. Czas pozamykać rozdziały co nadwyrężyły pały. Idzie nowe, wszystko jest gotowe. Nie trwóżcie się dzieci, to nic wielkiego. Posiedzicie sobie z kolegą,, powrócicie ,ale potem dla porządku staniecie przede mną w jednym rządku.
  Co Ona mówi? Przecież miała być wymiana?
  Wymiana już była, ale się nie sprawdziła. Teraz nikt z brudnymi nogami nie wejdzie do mojej nowej sali! nikt poza tymi którzy już u mnie są, a pracę już odrobili! A kto jest u mamy? Ten najmniej znany.Wszyscy, którzy wejdą przeze mnie muszą być oczyszczeni inaczej zamykam wrota stworzenia i zostawiam u ojca zająca. Ojca z małej litery, żeby wiedzieli, że to kawał cholery.

 2. MajaWalia27
  Paźdź 25, 2018 @ 14:29:58

  To jest fragment pewnego ekonomicznego raportu. Chciwosc i pazernosc tego 1% na planecie nie zna granic. Jesli kolektywnie nie zatrzymamy tego drenazu to ja nie widze faktycznej szansy na pozytywne zmiany:”Najnowszy raport organizacji Oxfam [LINK TUTAJ] donosi, że 42 najbogatszych miliarderów ma tyle samo pieniędzy, co najbiedniejszych 3,5 miliarda ludzi. Organizacja ta alarmuje, że w 2017 roku 82% wygenerowanych pieniędzy trafiło do 1% najbogatszych ludzi planety. Rozwarstwienie społeczne potęguje się z roku na rok, bogaci bogacą się w tempie 13% rocznie, zaś biedni biednieją. Klasa średnia w Polsce nie istnieje, zaś w krajach Zachodu powoli przestaje istnieć. Tam też zaczyna się mówić o „biednych pracujących”.
  Wyzysk, który był od zawsze, osiąga powoli wartość krytyczną. Najbogatsi ludzie i korporacje nie tylko drenują zasoby naturalne, doprowadzając do przyrodniczych i klimatycznych katastrof. Ale nie płacą oni podatków i nie uczestniczą w kosztach funkcjonowania państw. Całość tego przerzucają na zwykłych ludzi.”

  • patryk
   Paźdź 26, 2018 @ 15:54:56

   pewnie znasz słowa q stay united together we are strong.Właśnie o to chodzi że władza jest w nas w zwykłych ludziach.te 99% społeczeństwa pracuje dla tych 1%.A teraz wyobraź sobie że wszyscy strajkują nie ida do pracy.Co sie zaczyna dziać?akcje spadają zyski maleją rodzi sie panika.To ta większość ma władze a dlaczego nie ma?bo pozwalają sobie na to.Tylko rozwój świadomości jest pomostem do przebudzenia i poczucia wewnętrznej siły że to my wpływamy na świat my wpływamy na to jak on ma wyglądać.Oni o tym wiedzą dlatego starają sie wszelkimi sposobami nas rozdzielić i przykuć uwage na rzeczy nieistotne.Z mojego doświadczenia aktywność życiowa sprawia że jesteśmy zdolni do działania pojawiają sie chęci do zmian.nie ma co tracić nadzieji,i nie wolno sie poddawać,pomimo że nie ma owoców.

 3. Nobody
  Paźdź 25, 2018 @ 14:25:51

  Zapraszam do czytania artykułu o nowej aktualizacji planetarnej:
  https://przygotujsienazmiany.blogspot.com/2018/10/aktualizacja-sytuacji-planetarnej_25.html

 4. MajaWalia27
  Paźdź 25, 2018 @ 13:06:38

  Mnie tez zasmuca taka wizja przyszlosci, ktora mimo wysilkow wielu Dobrych Dusz zmierza ku katastrofie ekologicznej i wymarciu ludzkosci. Bedac swiadomymi wiemy,ze te planeta nie zarzadzaja sily Swiatla, a wrecz przeciwnie,ze zostal tu celowo stworzony system niewolniczy, manipulacyjny, i ma on bardzo wiele aspektow, a ”zarzadzajacy” ta planeta to nie sa nawet ludzie….ta cala gora piramidy, jak grupa chimery, archonci, jezuici, potem rasa dracko i reptylinie, i gdzies tam juz w naszej ziemskiej rzeczywistosci ukryte ,ale faktyczne rzady, jak deep state, o ktorych 99% ludzkosci nie ma zielonego pojecia. Ludzie zostali wiele razy ”zmoedyfikowani” genetycznie, mamy w sobie implanty, jestesmy tutaj od dziecka zmuszani – wdrazani w system indoktrynacji, a potem niewolniczej pracy…sa potwornie zli ludzie, ktorzy maja miliardy, i moga dowolnie manipulowac zjawiskami spolecznymi jak migracje, zatruwac nasze pozywienie, wmuszac w dzieci szczepionki-trucizny, inicjowac wojny, falszywe flagi,klamac w mediach, ktore nie sa wolne,na ich uslugach sa cale armie najemnikow…Ci ludzie, ta garstka psychopatow tworzy pierscienie pedofilskie i wykorzystuje w czarnych rytualach niewinne dzieci. Po drugiej stronie jestesmy – my. Zwykli ludzie, ktorzy codziennie staraja sie przetrwac i ochronic swoje rodziny, swoje dzieci. Musmy godzic sie na niewolnicze warunki pracy, bo tak wyglada dzisiaj kapitalizm, gdzie korporacje, w rekach tej garstki zbrodniarzy niszcza nasza planete. Przy pomocy bankow, w rekach nastepnych zbrdoniarzy jak Rotschildowie….i teraz za to wszystko ”zaplacimy” wlasnie my. zaplaca nasze dzieci, dla ktorych – juz teraz widac,ze istnieje ryzyko,ze nie bedzie przyszlsoci…Kobra od lat pisze o ”Wydarzeniu”,resecie, zmianie tego niewolniczego systemu i wreszcie ODZYSKANIU wladzy nad ziemia przez dobrych ludzi, patriotow, ktorzy uruchomia technologie ,ktora zlikwiduje glod, da ludziom mozliwosci replikacji zywnosci a takze nowoczesnych metod leczenia, wolna energie, zostana uruchomione programy ekologiczne i ratujace srodowisko naturalne. Niestety z tych przekazow Hatronow wynika,ze zlo nie poniesie zadnych konsekwencji zniszczenia ludzkosci i ziemii. Jesli to bylaby prawda to oznacza,ze zostalismy zostawieni sami sobie, nie ma zadnych sil Swiata pomagajacych nam w tej transformacji, a pozytywne rasy kosmiczne, o ile faktycznie istenieja to pozwola elicie zbrodniarzy zniszczyc i ludzkosc i w duzej mierze ekosystem ziemii. Nie wiem, ktora wizja jest bardziej prawdziwa, czy Kobry, grupy zwiazanej z Q, Bena Fullorda- Ci wszyscy ludzie wierza, ze zatrzymamy kabala, zlikwidujemy deep state, ciagle slyszymy informacje o zamknietych aktach oskarzenia, widzimy,ze zaczela sie korekta na gieldach, ktora moze doprowadzic do zmiany systemu finasowego i poczatku przejecia wladzy ekonomicznej przez zupelnie inne sily niz do tej pory,a tu ta wizja niestety odbiera nam nadzieje,ze te lata pracy nad soba, trzymania wysokich wibracji i medytacji maja sens.

  • patryk
   Paźdź 26, 2018 @ 17:41:01

   no bo maja sens.Jeśli ci to dawało przyjemność satysfkacje i lepsze samopoczucie to rób to dalej.chcesz zmian to bądź zmianą.Samo to że czytasz ten blog i poruszasz sie w tych tematach znaczy że jesteś jednym z nas tzw lightworkerów czy tam lightwarriorów.Nie trać nadzieji trzymaj sie ciepło.

 5. Rafał
  Paźdź 24, 2018 @ 20:04:45

  Co do przekazów. Zgodzę się z niektórymi tutaj piszącymi i przypomnę że niestety macki ciemnej strony sięgają daleko w głąb środowisk ezoterycznych.
  Tym bardziej jeśli mowa o przekazach channelingach którymi manipulowanie jest relatywnie proste, zwłaszcza jeśli channel-owiec jest mięsożercom (czakry znacznie bardziej podatne na podpięcia). Pełna ochrona takich między wymiarowych połączeń stanowi ogromne wyzwanie dla człowieka inkarnowanego w materii.
  Serce jest organem prawdy, patrząc na świat “środkiem klatki piersiowej” (otwartą czakrą serca) można wyczuć autentyczne energie Duchowe i autentyczne intencje drugiej strony, więc jeśli ktoś oficjalnie oferuje pomoc lecz przy tym roztacza katastroficzne wizje…

 6. Ciekawski
  Paźdź 24, 2018 @ 14:27:11

  A co sądzicie o Jasnej Stronie Mocy i tym Gandalfie w koronie z tektury?? on w porządku jest?? Sandzaja ostatnio atakuje Davida Icke, zresztą on wszystkich atakuje i tylko On jest dobry ze swoją ekipą 🙂 skąd się wziął ten cały sandżaja jaraszek:)?? kazał czytać Kybalion mówił, że w tej książce jest wiedza, ale jak się okazało Kybalion wspiera wiedzę heliocentryczną już szybko zamilkł w temacie;-) usuwa niewygodne komentarze na swój temat, mówi, że ziemia jest płaska co to za aparat z kabaretu;-)??

  • Krzysztof
   Paźdź 24, 2018 @ 22:57:17

   Jak ktoś uważa się za króla Lehi to normalny raczej nie jest ,nie raz dobrze coś tam mówi ale innym razem gada takie głupoty że masakra

   • Ciekawski
    Paźdź 25, 2018 @ 17:10:41

    Szkoda, tylko młodych dzieciaków, którzy łykają jego banialuki. Zapewne jeszcze mu pieniądze wpłacają. Koleś mieszka na działce i wmawia z Reniem mechanikiem, swoim “nadwornym astrofizykiem” 😉 że “czeba paczeć” w niebo;-) ja proponowałem Reniowi by popatrzył w słownik ortograficzny, ale by uznali mnie agentem;-) Ja nie rozumiem, że teraz w dobie internetu każdy może głosić swoje prawdy nawet te najbardziej wybujałe;-) i nikt z tym nic nie robi;-) zapewne nikt się tym nie interesuje bo dochody z tego małe, jak będą duże to wtedy ktoś zainterweniuje.

 7. WITA
  Paźdź 24, 2018 @ 13:04:24

  Dzień Dobry
  Kochana Krystal, w październiku Q zapowiadał RED OCTOBER. Ale już prawie koniec miesiąca i cisza. Myślałam, że może będzie krach na giełdzie aby zakończyło się chemtrails, rządy korporacji, aresztowania ważniejszych osób w Deep State. Matka Ziemi na bieżąco pokazuje Nam zmiany klimatyczne, lecz w aspekcie cywilizacji ich za bardzo nie widać (oczywiście widać powolny upadek UE, Watykanu), lecz myślałam że jednak szybciej upadną giełdy, aby ludzie przestali gonić za pieniądzem. Przebudzenie ludzi idzie tak wolno. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to takie proste, po wielu tysiącach lat istnienia negatywnej formy rządów na Ziemi, i że będzie to trochę trwało. Ale wierzyłam, że jednak w październiku coś się ważniejszego stanie. Pozdrawiam Cię i dziękuję za odpowiedź

 8. kwiatek
  Paźdź 24, 2018 @ 11:45:53

  Ten przekaz wprowadza smutek. Co prawda ludzie doprowadzili Ziemię do zniszczeń, ale chyba powinno też być brane pod uwagę, że olbrzymia większość ludzi pragnie dobra dla wszystkich. Przecież tych co niszczyli Planetę jest garstka, – garstka która trzymała ludzkość na sznurku ( świadomie piszę w czasie przeszłym) . Te ich diabelskie technologie tłumiły umysły i serca ludzi. Nie może tak być, żeby Prawo Boskie miało działać za zniszczenie Ziemi przez garstkę nie-ludzi i ich sługusów.. Wiem, że to od Nas, Ludzi, wszystko// bardzo dużo zależy, ale jeśli, jak często czytam i słyszę, Inne Istoty we Wszechświecie ponoć pomagają nam, więc, pytanie- czy One nie widzą, co się na Ziemi działo? Czy traktują nas jako jakąś masę, a nie jak czujące istoty? , bo wygląda to tak ( po tym przekazie), jakby liczył się jakiś ogół, a nie ci, ta olbrzymia masa ludzi dobrej woli, którzy tak bardzo się starają? To by znaczyło- po co się starać, jak i tak jest przesądzone? Nie zgadzam się na takie postrzeganie Nas Ludzi przez Istoty, które ponoć obserwują to co dzieje się na Ziemi i pragną nam pomóc? Chyba że oglądają Nas jak film?, Wiem, wiem, zaraz może ktoś napisać, że sami tworzymy własna rzeczywistość, Tak, zgadzam się z tym. Ale jest jeszcze coś takiego jak rzeczywistość zbiorowa- a ta powstała przez manipulację ludźmi. Czy zło by miało zwyciężyć? Tak być nie może. ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA. Pozdrawiam

  • Krzysztof
   Paźdź 24, 2018 @ 20:35:35

   Wszyscy chcą by było na świecie dobrze ale niestety ludzie z siebie nie chcą dać nic tylko liczą by ktoś kiwnął czarodziejską różdżką i wszystko się zmieni na lepsze ,ludzkość jeszcze nie dorosła do pewnych rzeczy bo sama daje sobą manipulować i jest jak jest ,mamy przykład z ostatnich wyborów u nas w Kraju i jak Widzicie system dalej ludziom służy i takie życie im odpowiada

 9. Krystyna11
  Paźdź 23, 2018 @ 22:36:28

  Bardzo interesująca rozmowa na temat świadomości z Agnieszką Pietruszewską..

  Istota ludzka we Wszechświecie – Agnieszka Pietruszewska

  🙂

 10. patryk
  Paźdź 23, 2018 @ 17:53:13

  motyw z liniami czasowymi które zmieniają sie za każdym razem gdy myslimy lub robimy ja nie kupuje.Świat jest zdeterminowany,ustalony nasze wcielenia są ustalone od narodzin aż do śmierci.Kiedyś też myślałem że tworzymy naszą przyszłość na podstawie tego.Owszem to prawda ale z większego punktu widzenia to co ma sie stac sie stanie bez względu na to co zrobimy.Skąd to wiem?4 lata temu medytowałem i otwarłem 3 oko.Prawda tej czakry zaburzyła moj światopogląd na temat tych linii czasowych.Mało tego zobaczyłem chwile w której następuje rozbłysk słoneczny i wszędzie jest białe światło.
  A pro po podwyższania wibracji ciała mam własne sprawdzone sposoby które stosuje i dają efekty co sprawia że moge wznieść swoje ciało do wibracji miłości.
  1.zdrowe odżywanie (owoce warzywa,czysta woda,soki owocowe,ryby)
  2.energia sexualna na wysokim poziomie
  3.medytacja z oddechem
  4.aktywność życiowa(z dala od przesiadywania na kompie czy komórce bądź tv)
  Gdzie tkwi tajemnica?
  w Życiu,żywości
  W powietrzu tkwi życie,w nasieniu rozrodczym tkwi życie,w owocach natury tkwi życie,w działaniu tkwi życie.

  • Oualander
   Paźdź 23, 2018 @ 20:35:41

   Witaj Patryku
   Cytat:
   “A pro po podwyższania wibracji ciała mam własne sprawdzone sposoby które stosuje i dają efekty co sprawia że moge wznieść swoje ciało do wibracji miłości.
   1.zdrowe odżywanie (owoce warzywa,czysta woda,soki owocowe,ryby)
   2.energia sexualna na wysokim poziomie
   3.medytacja z oddechem
   4.aktywność życiowa(z dala od przesiadywania na kompie czy komórce bądź tv)”
   Punkty 1 oraz 4 są dla mnie całkowicie zrozumiałe (zostało to przez ciebie częściowo wytłumaczone w nawiasach) natomiast punkty 2 i 3 nic mi nie mówią ponieważ można je interpretować na wiele sposobów.
   Proszę o wyjaśnienie.
   Pozdrawiam.

   • patryk
    Paźdź 24, 2018 @ 19:44:07

    w pkt 2 mam na myśli energie sexualną jestem facetem nie wiem jak jest u kobiet ale zaobserwowałem już od dłuższego czasu że jak puszcze pare z siebie to ciało traci przez to swoje wibracje swoją żywość,i potrzeba 3 lub 5 dni na regeneracje.Inny jest aktywność sexualna jest największa w wieku mniej więcej 16-15 lat po 21roku lub później ona spada.Jeśli czakry podstawy i sexualna dobrze pracują dzięki praktyce medytacji to wtedy zwiększą sie taki wewnętrzny fluid jest więcej ciała eterycznego,w ciele fizycznym.Jeśli człowiek z powrotem doświadczy sexu to ta energia spada i ciała z powrotem traci swoje wibracje.Cięzko to wytłumaczyć to trzeba u siebie zaobserwować w swoim ciele.Podobnie ma sie rzecz z głodem.Głód jest bólem w żołądku,gdy coś sobie zjemy bół ustaje jedzenie to energia,soki żołądkowe trawią je a jelito wpuszcza tę energie do ciała,do krwi.Ale z punktu widzenia czakr ból w żołądku to zamknięcie sie tej czakry splotu słonecznego a przyczyną tego zamknięcia jest myślenie.Gdy przestaniesz myśleć i przez jakiś czas wyłączysz umysł ból minie a ty przestaniesz być głodny.Dzięki medytacji otworzysz czakre korony a przez nią wpłynie boska energia która zasili z powrotem twoje ciało i otworzy czakre splotu.
    w pkt 3 Czym jest oddech?odech to zycie jedni mówią na to prania inni chi.Dzieki medytacji czyli zamknięte oczy,siedząca pozycja lotosu.Oraz oddech.Jeśli jesteśmy aktywni i oddychamy w taki sposób jakbyśmy czerpali przyjemność z dzialania to wdychając powietrze wdycham tę prane tę energie do naszego ciała a to podwyższa wibracje.Zaczynają sie otwierać i aktywować czakry.To można zrozumieć tylko w praktyce słowa moga służyć tylko jako drogowskaz

  • anna w
   Paźdź 23, 2018 @ 21:03:40

   pozwole sobie na niezgodzenie sie. zalatujesz mi tu fatalizmem. chociaz wiem ze kazdy z nas wybiera sobie scenariusz zycia ale zawsze mozna go zmienic

   • patryk
    Paźdź 24, 2018 @ 19:53:26

    Skąd to wiesz?ta informacja rezonuje z twoim sercem?czy uwierzyłaś w to że tak jest bo ci sie to spodobało?
    przejrzałem wikipedie:
    Fatalizm – wiara w przeznaczenie, tzn. w nieuchronność przyszłości.
    Nie mówie tu o wierze w przeznaczenie choć to właśnie tak brzmi ale o moim własnym doświadczeniu o prawdzie że tak jest.Można wierzyć że słońce obraca sie wokół słońca ale czy to prawda?Różnica miedzy wiara a prawda jest ogromna.Moge wierzyć że w kieszeni mam 100 zł ale dopiero jak sprawdze tę kieszeń to dowiem sie czy to jest prawda,że tak jest.
    Być może masz racje że przed wstąpieniem w nasze wcielenie dokonaliśmy wyboru jak te wcielenie ma sie potoczyć od A do Z ale tego nie wiem więc nie jestem ani za ani przeciw.

  • Rafał
   Paźdź 23, 2018 @ 22:15:11

   WAŻNE (!)
   Zgadzam się z większością Twojego wpisu, po za jednym KRYTYCZNYM elementem.
   Ryby i wszystkie istoty królestwa zwierząt to żywe, świadome, czujące stworzenia, nasi bracia mniejsi nad którymi mamy święty obowiązek roztoczyć opiekę.
   W świetle prawa Duchowego, mordowanie żywych istot i pożeranie ich zwłok jest elementem czarnej magii i najcięższym przewinieniem jakiego może się dopuścić żywa istota, jest zatem podstawą systemu więzienia Dusz na planiecie Ziemia. Każde jedno morderstwo dokonane na zwierzęciu czy człowieku generuje „Ciemny Lusz”, skrajnie ciężką częstotliwość strachu, cierpienia i śmierci. Energię będącą podstawą funkcjonowania ciemnej strony na planecie.
   Właściwy rozwój Duchowy zaczyna się od momentu uwolnienia się od tego najcięższego genetycznego przekleństwa.
   Rozwój świadomości to spoglądanie na świat sercem, „Domem Boga”, najwyższą księgą mądrości. Działając z poziomu serca, nigdy nie skrzywdzimy najmniejszej nawet istoty.
   Takie działanie to największe zagrożenie dla całej kampanii ciemnej strony na Ziemi, przeto nie szczędzą wysiłków by atakować wszelkie działania mające na celu prawdziwe obudzenie ludzkich serc.
   Zgodnie z prawami fizyki, przejście tego etapu, odsunięcie owych najcięższych kwantowych kodów ze swojego pożywienia znacznie wzmacia odporność energetyczną, harmonizuje pracę czakr i podnosi bazową częstotliwość istoty.

   CAŁYM SERCEM życzę tej odwagi i tej decyzji szystkim. To naturalny i oczywisty warunek Zwycięstwa Światła i nadejścia Nowej Ziemi.

   • krystyna
    Paźdź 23, 2018 @ 23:45:00

    Popieram to co pisze Rafał!

   • Eve
    Paźdź 24, 2018 @ 13:34:55

    Też kiedyś myślałam, że jedzenie mięsa jest co najmniej niewłaściwe, nie jadłam 5 lat, potem znowu wróciłam do jego jedzenia. Okazało się, że zdrowa jestem tylko wtedy kiedy jem mięso, ryby, warzywa i owoce. Szkodzą mi zboża, a to przecież podstawa wyżywienia wegetarian. Rośliny strączkowe również nie wywołują mojego dobrostanu, zmuszona byłam zweryfikować swoje poglądy i odczucia. Mimo, iż moralnie nie zgadzam się z zabijaniem, to nie mogę inaczej funkcjonować więc żyję z takim konfliktem wewnętrznym na razie.

   • anna w
    Paźdź 24, 2018 @ 15:03:28

    Po pierwsze wszystko jest Bogiem wiec nikogo nie krzywdzimy a po drugie gdyby Bog nie chcial zebysmy jedli zwierzeta to zrobilby je niesmaczne albo trujace. I dlaczego my mamy przestac jesc zwierzeta? Moze najpierw powiedzcie innym zwierzetom zeby przestaly jesc sie nawzajem?

    • Rafał
     Paźdź 24, 2018 @ 19:55:07

     @ anna w
     > “wszystko jest Bogiem wiec nikogo nie krzywdzimy”
     Gdzie jakakolwiek logika w tym zdaniu? Rozumiem zatem że nie masz nic przeciw żeby ktoś zabił i zjadł Ciebie?
     > “gdyby Bog nie chcial zebysmy jedli zwierzeta”
     Mroczni bogowie (przez małe b) oczywiście pragną krwawej ofiary
     >” to zrobilby je niesmaczne”
     Mięso cuchnie, to zioła tuszują cały ten odór śmierci. Dlatego można kupić chrupki czy chipsy o smaku “bekonu”, bo cały ten znany “smak” mięsa to przyprawy, głównie ziołowe. Próbowałaś kiedyś jeść surowe mięso prosto ze zwłok?
     > “albo trujace.”
     Mięso jest trujące. Przesila czakrę korzenia (1), seksualną (2) i słońca (3) dając krótką, złudą czarno-magiczną iluzję “zasilenia” a przy tym zatruwa i blokuje wszystkie centra energetyczne, zwłaszcza wyższe. Blokuje rozwój świadomości, obciążą sumienie, złogi mięsne silnie zatruwają cały ekosystem energetyki człowieka blokując rozwój wyższych czakr i ich świadomości, blokuje aktywność wyższych helis DNA. To skrajnie ciężka trucizna Duszy i umysłu która w prostej linii skraca też życia ciała fizycznego.
     >” Moze najpierw powiedzcie innym zwierzetom zeby przestaly jesc sie nawzajem?”
     Za mordowanie i pożeranie się nawzajem odpowiadają obce, ciemne nici DNA które oplotły rdzenne Boskie DNA ludzi i zwierząt na tej planecie tysiące lat temu.
     Inwazja na tę planetę wyglądała zupełnie inaczej niż wyobrażali to sobie fantaści z Hollywood. To inwazja na Pole życia i genetyką gatunków byłe sednem zniewolenia. Tysiące lat temu Ziemia zalała się rzekami krwi i cierpieniem miliardów niewinnych istot ku uciesze nowych, mrocznych władców planety.
     Odważne uwolnienie się z tej genetycznej trucizny mordu i pożerania zwłok jest jawnym i ostatecznym powstaniem “Dynastii Dzieci Słońca” przeciw okupantom po Ciemnej Stronie Mocy – aby odzyskać planetę z rąk chimera Władców Iluzji którym służą kabal, iluminaci, mafia chazarska i bataliony astralnych Demonów (choć te ostatnie nie z własnej woli).
     Zwierzętom jest trudniej dokonać tej przemiany, więc opiekując się naszymi braćmi mniejszymi, powinniśmy im w tym pomagać, mając jednak na uwadze że nasze ciała jak i ciała zwierząt potrzebują różnego czasu na tę transformację i odtrucie.
     Prowadzę przytułek i małe schronisko dla zwierząt, w praktyce oznacza to oferowanie zwierzętom przyzwyczajonym do mięsa obu typu pokarmów i powolne przesuwanie proporcji, tak aby miały dość czasu aby się przestawić – tyle czasu ile potrzebują. Kompleksowe, roślinne karmy wegetariańskie dla zwierząt są co raz szerzej dostępne – co samo w sobie też jest znakiem czasu.
     CAŁYM SERCEM życzę Tobie i wszystkim tej odwagi i tej decyzji. To “kwestia życia i śmierci”, dosłownie i w przenośni, na poziomie jednostki i całej cywilizacji.

  • Omstan
   Paźdź 24, 2018 @ 19:22:00

   patryku,
   linie czasowe nie są na sprzedaż, ale są faktem. Gdyby w wojnie o Galię wygrał Verzengetoryks a nie Cezar nie byłoby cesarstwa rzymskiego i historia potoczyłaby się zupełnie inaczej,bo ludzkość przeskoczyłaby na inną linię czasową. Każdy duży lub wielki zwrot w życiu jednostki, społeczności czy nawet ludzkości skutkuje przeskokiem na inną linię czasową (niektórzy nazywają to przeskokiem do rzeczywistości równoległej lub świata równoległego).
   Zetknąłem się z informacją, że 3-go października ziemia znów dokonała przeskoku na linię czasową bardziej stromą czyli przyspieszającą proces wzniesienia. Jest to dobra wiadomość dla tych na ścieżce ale dla śpiących twardo tragiczna, gdyż będą musieli stoczyć się z tej stormizny w dół.
   Po prostu odpadną z tej drogi ku wzniesieniu.Wtedy wszyscy zobaczą czy linie czasowe to prawda czy mit, gdy miliony ludzi zaczną padać jak muchy rażone sprayem na owady. Hatorowie przypominają tu o szóstym wielkim wymieraniu. Jedyny ratunek to szybki rozwój i podnoszenie zbiorowej świadomości co spowoduje, że ta linia stanie się bardziej łagodna i możliwa do przejścia dla większej liczby ludzi.
   Jeżeli chodzi o determinizm to jest on złudzeniem, gdyż podstawowym prawem wszechświata jest ewolucja, która dotyczy wszystkiego i wszystkich (wszystko jest świadomością). Nawet jeżeli archonci wybrali dla ciebie określony scenariusz życia to i tak masz możliwości jego stałej korekty czyli zmiany, a gdy podniesiesz swoją świadomość to im całkowicie uciekniesz. Gdyby było tak jak piszesz to ucieczka z niewoli chimery nie byłaby możliwa a jednak jest faktem. Jeśli widziałeś rozbłysk słoneczny obejmujący całą ziemię to napisz co było potem, jak wyglądała ziemia i ile było na niej ludzi.
   Panta rei (wszystko plynie) twierdził Heraklit.

   • patryk
    Paźdź 24, 2018 @ 20:26:06

    nie twierdze że linie czasowe są na sprzedaż
    determinizm nie jest złudzeniem,nie lubie opierać sie o myśli czy ideologie typu izmy itd.Ale chcąc nie chcąc taka jest prawda 3 oka.Nie wiem juz w jakie książce czy stronie na internecie ale sęk w tym że determiznim nie koliduje z rozwojem nie wiem jak ale po prostu nie koliduje.Duchowość to jedna wielka sprzeczność,Jeśli kiedykolwiek otwarłeś swoje 3 oko masz dostep do tej wiedzy i świadomości jesli tam nie dotarłeś to nie bedziemy ze soba zgodni,ale szanuje twoją wypowiedź
    Gdyby było tak jak piszesz to ucieczka z niewoli chimery nie byłaby możliwa a jednak jest faktem.Według mnie istnieje niezliczona ilośc wszechświat i z tymi napewno sie ze mną zgodzisz.Lecz kazdy wszechświat jest ustalony.Jest już ustalone że na tym wszechświecie nastąpi wydarzenie.Nie mam co do tego żadnych wątpliwości zwłaszcza że to widziałem miałem wizje jak jasnowidz hehe.
    A pro po tej wizji to nie wygląda tak że oo a teraz zobacze co przyniesie przyszłość ustale sobie date tą i tą i siup ciekawe co sie wydarzy.Nie to tak nie działa zostało to ustalone że tego dnia o tej godzinie w tym miejscu miałem to zobaczyć.Pewnie słyszałeś słowo Boski plan?My jesteśmy cześcia boskiego planu cały świat jest częścią boskiego planu i taki był plan żebym włąśnie to zobaczył i tak jest był i będzie plan że to teraz tutaj w tym momencie to napisze.Pamietasz kasety vhs?Jesteśmy w tej chwili jakiej jesteśmy i czas płynie a to co nadejdzie jest już zaplanowane.
    pro po tego co widziałem
    wiem że nastąpi to prawdopodobnie w godz popołudniowej w moim rodzinnym domu.Gdy to będzie nadchodzić będe wraz z rodzicami z mama i tata ale już tak do końca nie pamiętam ale napewno z mama.Gdy wibracja będzie rosła nagle wszystko wokół sie zmieni na chwile przestanie istnieć materia czyli wiadomo krzesło stół tv pokój itd.Gdy wibracja będzie rosnąć wszystko zacznie zamieniać sie w białe światło nawet nasze ciała fizyczne przestaną istnieć i też będziemy świecić.Przez tą chwile zostanie naruszona nasza wolna wola i potwierdza sie to co widziałem i doświadczyłem z tym co pisał cobra o tym naruszeniu wolnej woli.Pamiętam jak moja mama wtedy wpadła w panike bo nie wiedziała co sie dzieje ale ją uspokoiłem i
    wróciła do siebie,wibracje rosły aż w końcu wszyscy poczuli obecnośc boga zjednoczenie z nim i ….moment w którym zostaje rozpuszczona dualność dobra i wiadomo czego to wtedy zostaje wyciągniete z naszych serc wszystkie traumy które doświadczyliśmy i to będzie niestety dla tych wszystkich którzy doświadczyli cierpienie ponownym przeżyciem ale na szczęcie chwilowym.Dlatego z jednej strony też chce tego wydarzenia ale z drugiej strony musze przejść męki które sie wydarzą tak czy siak i już wole mieć to z głowy bo wiem co mnie czeka i innych też.Ale będzie to ostatnie cierpienie która ludzkość doświadczy.Co będzie pózniej?Nie wiem
    Ale pamiętam jak pracowałem w jednej firmie i patrzałem na podwórek to czułem że oni już nadlatują swoimi statkami ze to nadejdzie że wylądują na naszej planecie.

    • Omstan
     Paźdź 25, 2018 @ 19:05:20

     Dzięki za odpowiedź. Ogólnie się z tobą zgadzam, poza tymi ustalonymi wszechświatami. Każdy punkt zwrotny (ważne wydarzenie) generuje powstanie klona obecnej linii czasowej na której wszystko toczy się dalej ale w zmienionej od tego momentu sytuacji. Dlatego istnieje nieskończona ilość wszechświatów z nieskończoną ilością linii czasowych poszczególnych istot. Mały przykład: Hitler wygrał II wojnę światową. W tym momencie zostaje stworzona sklonowana linia czasowa na której historia toczy się zgodnie z tym faktem. Na innej Hitler wojnę przegrał i poniósł tego konsekwencje, a na jeszcze innej wojnę przegrał i nie poniósł konsekwencji (uciekł) na naszej linii.
     Takie ustawienie sprawy przez Stwórcę daje większe możliwości rozwoju bo można doświadczać większej ilości wariantów tego samego doświadczenia. Życie jest tylko i wyłącznie doświadczaniem. To Bóg (nie mylić z bożkiem Jehową) doświadcza poprzez nas i inne istoty swojego stworzenia. Gdyby było inaczej byłbyś skazany przez archontów na wieczne cierpienie, gdyż tak by cię w astralu skołowali, że niemal zawsze wybierał byś dla siebie niekorzystne żywoty, a nawet gdyby raz kiedyś daliby ci żyć w bogactwie i radości to i tak później wsadziliby cię do piekła, a ty sam byś uważał że na to zasłużyłeś. Jednym słowem kręcił byś się w wiecznym młynku jak chomik ku uciesze ciemnych typów. Gdy znajdę filmik na ten temat to go wkleję. Pokazuje on różne sztuczki tzw. panów karmy zniewalające ludzi i trzymające ich kole reinkarnacji. Całe szczęście, że te czasy już minęły. Cieszę się że spotkałem antykanibalistę. Ja skończyłem z tym ćwierć wieku temu. Żywienie się cudzym cierpieniem i śmiercią do niczego dobrego nie prowadzi.

    • Oualander
     Paźdź 25, 2018 @ 21:18:27

     Panowie, na pierwszy rzut oka w ujęciu linii czasowych „determinizm” wyklucza się
     całkowicie z pojęciem wolnej woli, niestety a może „stety” tak nie jest (te dwa pojęcia wogóle wzajemnie ze sobą nie kolidują). Wasze różnice zdań,choć każdemu z osobna wydają się logiczne i właściwe, w rzeczywistości nie istnieją.
     Nie będę wam tego tłumaczył w tym poście, ponieważ słowo pisane jest tylko namiastką, całego języka komunikacji, więc moglibyście czegoś nie zrozumieć (tak jak ja nie zrozumiałem 2 punktów z wcześniejszego postu Patryka) właściwie i wynikneły by z tego same problemy i nieporozumienia.

     Jeżeli w przyszłości znajdę kilka godzin czasu postaram się w bardzo obszernym komentarzu (rysunek i tekst) dokładnie wytłumaczyć wam to zagadnienie, właśnie na przykładzie linii czasowych. Dziś jest już późno więc zmykam spać, dobrej nocy 🙂

 11. xinirek
  Paźdź 23, 2018 @ 13:13:15

  Witam !
  Wydaje mi się że przekazy Hatronów są dla mnie konkretne i szczere, ale na tle większości uwypuklają negatywną przyszłość ludzkości. Nie wspominają nic o Wydarzeniu bez, którego jesteśmy zniewoleni i nic nie możemy zrobić by radykalnie zmienić nasze życie, zlikwidować ubóstwo itp.
  Zastanawiam się czy w związku z tym można bezpiecznie angażować się w te utwory medytacyjne ?
  Pozdrawiam dla Zwycięstwa Światła

  • szołim
   Paźdź 24, 2018 @ 09:42:58

   Xinirek,
   To jak to jest? Przekazy Hathorów są dla Ciebie konkretne i szczere,a jednak nie wiesz,czy są bezpieczne. Zadzwoń, to Ci wytłumaczę tel. 533022109 🙂