Q – Czerwony Październik

.

 

 

Niektóre posty od 28 sierpnia do 4 października, 2018

Q kilka razy napisał wcześniej: Panika w mieście Washington.  W jego licznych postach przedstawia skomplikowaną rozgrywkę grupy Prezydenta Trumpa z członkami bagna poprzedniego rządu.  Ostatnio demokraci walczyli zaciekle i podstępnie, aby nie dopuścić do nominacji Bretta Kavanaugh’a na najwyższego sędziego USA (jest ich 9-ciu)  Jego nominacja spowoduje, że sędziowie konstytucyjni będą większością. Bardzo źle dla bagna.  Wojskowy Trybunał  będzie oficjalnie zatwierdzony.  Wielu demokratów oglądając ten cyrk odeszło z partii i będą glosować na republikanów 6 listopada 2018.  Czerwony październik ma dwa znaczenia:  1. Zwycięstwo republikanów nad demokratami w wyborach:  Czerwona lawina (kolor republikanów, kolor demokratów jest niebieski)  2.  Aresztowania kluczowych zbrodniarzy ( poleje się symboliczna krew).  Test bezpośredniej komunikacji z Prez. Trumpem z ludźmi w USA  przez tel. komórkowe odbył się  3 października na wypadek, gdyby Internet lub socjalne kanały zostały wyłączone przez ciemnych.  Tu znajdziecie więcej informacji o bieżących wydarzeniach  i Q  https://kosmiczneujawnienie.com/   kr

——
04 października 2018 21:27
.
Czy jesteście gotowi na aresztowania?
Czy jesteście gotowi, aby zobaczyć BÓL?
Czy jesteście gotowi na udział w historii?
Q
.
04 października 2018 17:57
.
NARRATYWNA ZMIANA W PEŁNEJ SILE. https://twitter.com/BBCNews/status/1047795368493178880 (odwracanie uwagi od już przegranej walki w sprawie Kavanaugh w stronę domniemanych cyberataków przez Rosję – kr)
UJAWNIENIE DOKUMENTÓW FISA NIEUNIKNIONE?
WIELKA BRYTANIA i AUSTRALIA ASYSTOWAŁY CIEMNYM ELEMENTOM W USA W PRÓBACH USUNIĘCIA WYBRANEGO KANDYDATA / PREZYDENTA.
Q
.
28 września 2018 12:37 
.
(…) Ci ludzie są ŹLI, CHORZY I GŁUPI.
Obserwujecie / jesteście świadkami systematycznego niszczenia STAREJ GWARDII.  >>> SIŁA DLA LUDZI
CZERWONY PAŹDZIERNIK.
Q
.
27 września 2018

Przebudziłeś się?
PRAWDA jest tuż przed tobą.
Myśl za siebie.
Zaufaj sobie.
Logiczne myślenie.
FAŁSZYWE MEDIA / MARIONETKI Z HOLLYWOODU STRACIŁY KONTROLĘ.
Q
.
21 września 2018 19:09
.
CZY MEDIA FAŁSZYWYCH WIADOMOŚCI  ZMIENIĄ NARRACJĘ PRZECIWKO SWOIM WŁADCOM, ABY  PRZETRWAĆ SZTORM?   WSZĘDZIE PANIKA.  PATRIOCI SĄ GOTOWI.  MIEJCIE DOBRY CZAS NA WIECU PREZYDENTA TRUMPA  DZIŚ WIECZOREM!  Q

—-

Poniżej rozmowa jednego z anonów z Q:

28 sierpnia 2018, 18:29

Anon:  Szefie, z pewnością było nam samotnie, zanim się pojawiliście.  Dziękuję wam, że podjęliście takie ryzyko i przygotowaliście ten plan. Wszyscy jesteśmy w tym razem i jesteśmy tutaj w tym celu. Kochamy was!

Nikt nie jest wyżej nad inną osobą.
Dlaczego FAŁSZYWE media poświęcają tyle czasu / energii / wysiłku na atakowanie tak zwanego „spisku Q”?
Ci, którzy  są najbardziej atakowani, są dla nich NAJWIĘKSZYM zagrożeniem.
LOGIKA WYGRYWA ZA KAŻDYM RAZEM. Q

28 sierpnia 2018 18:05

Patrioto –
Mała perspektywa …
Patrioci umierają, aby bronić tego wspaniałego kraju i WOLNOŚCI.
Dzieci są porywane, torturowane, gwałcone i składane w ofierze w imię CZYSTEGO ZŁA.
Trzymaj kurs.
Zwalczamy głęboko zakorzenionego wroga.
ROK 2018 BĘDZIE CHLUBNY.
Q

Anon:  AMEN Q!   Ci z nas, którzy pozostawali na kursie przez ponad 20 lat, szli samotnie. Mocno broniliśmy prawdy, chociaż wielu z nas ma bardzo nielicznych przyjaciół i niewiele może zrobić w realistycznym świecie.  Kary za mówienie prawdy były ciężkie przez dziesięciolecia i moje życie było w cieniu. Nie opłacało się mówić do tej pory.  DZIĘKUJĘ Q!

Świat jest teraz ZJEDNOCZONY.
KSIĄŻKI HISTORYCZNE.
(fałszywe – kr)
Fałszywe media, tłumienie informacji tworzą FAŁSZYWĄ RZECZYWISTOŚĆ.
Ten ruch jest WIĘKSZY, niż możesz sobie wyobrazić.
JUŻ NIE JESTEŚMY MILCZĄCĄ WIĘKSZOŚCIĄ.
Q

28 sierpnia 2018 18:14
Anon:  Czy rok 2018 będzie chwalebny?
Moim skromnym zdaniem, proszę pana, JUŻ jest chwalebny.
.
Naszym zdaniem, dopóki odpowiedzialni nie będą martwi i / lub cierpiący, pozostanie „będzie chwalebny”.
Q
.
28 sierpnia 2018 18:15 
.
Anon: To wspaniale, ale gdzie są aresztowania?
.
Czytaj
Pojmuj
Używaj logiki
Q
.
Przełożyła Krystal
.

https://qanonposts.com/

 

44 Komentarze (+add yours?)

 1. Andrzej Koszela
  Paźdź 21, 2018 @ 08:14:46

  Częściowo problem zlikwidowany. Strona główna ładuje się bez problemów ale gdy próbuję odczytać starsze posty lub komentarze dalej jest to samo.

 2. Harth
  Paźdź 15, 2018 @ 05:08:22

  Dzięki za linki i odpowiedzi, ma ktoś ochotę się jeszcze czymś podzielić?
  PS. jest update sytuacji u Kobry.

 3. Sringha
  Paźdź 15, 2018 @ 00:39:09

  Zbliżają się wybory uzupełniające do Kongresu w USAinie i kabal rozpętał wojnę informacyjną na niespotykaną skalę. Spodziewajmy się jeszcze brudniejszych zagrywek z ich strony, niż zastraszanie do odwiedzania ulubionych stron. To tylko potwierdza, że twój blog, Krystal, jest istotny, a społeczność alternatywna niewygodna. Tym bardziej robi się ciekawie i nie wolno się dać zastraszyć.
  Ad vocem Astrologa: strony podane przez Pawła G. są chyba przez wszystkich nas odwiedzane, bo są faktycznie ciekawe, niemniej softowe. Omstan dotknął sedna jeśli chodzi o komunikację z wyższym ja, ale to wymaga treningu i wydaje mi się, że w obecnym zrębie pytania nie jest to jeszcze uchwytne. Poszperaj tutaj w archiwach, a wszystko Ci się rozjaśni.
  Kocham Was ludziska. Namaste.

 4. Omstan
  Paźdź 14, 2018 @ 19:56:53

  Proponuję obejrzeć bardzo ciekawy wykład Daniela Cankowa. Mówi szybko dlatego można zmniejszyć szybkość odtwarzania

 5. Plejad
  Paźdź 14, 2018 @ 09:27:32

  lightloveharmony.com figu.org
  theyfly.com tjresearch.info billyforkids.info futureofmankind.co.uk eirb.kz coloradoforfigu.org californiaforfigu.org southernenglandforfigu.org goblet-of-the-truth.org pleyadescontacto.com creationaltruth.org billymeiertranslations.com beam2eng.blogspot.ch figuohio.org theadventuresofbillymeier.com theyflyblog.com freundderwahrheit.de

 6. krystal28
  Paźdź 13, 2018 @ 20:54:12

  Kochani, jestem świadoma ataku kabalistów na mój blog i na internetowe platformy patriotów na całym świecie. Dziękuję Wam za informację na ten temat. Obecnie mam gości, napiszę więcej jak będę miała czas. Wszystko idzie w dobrym kierunku ❤

  • "niebezpieczny obrazek"
   Paźdź 20, 2018 @ 21:47:32

   Według tego co zdołałem zbadać blokowany jest obrazek w wiadomości z 21 września „Q potwierdza istnienie kosmitów, lądowanie na Księżycu i tajne programy kosmiczne”. Ten obrazek znajduje się na stronie qanonpost.com, a ta tamta strona jest blokowana jako niebezpieczna. Gdyby ten obrazek zamienić na inny, albo udostępniać z innego serwera prawdopodobnie blokada by strony by zniknęła.

  • krystal28
   Paźdź 20, 2018 @ 22:19:00

   dzięki n.o., usunęłam obrazek, dajcie znać czy to zlikwidowało problem

   • Janek
    Paźdź 21, 2018 @ 09:52:25

    Witam wszystkich, a Ciebie Krystal w szczególności.
    U mnie problem z blokadą (czerwony ekran z napisami ostrzegawczymi) wystąpił przy korzystaniu przeglądarki google.
    Po uruchomienie przeglądarki Mozilla Firefox problemu nie było.
    W tej chwili przy uruchamianiu strony głównej można już również korzystać z przeglądarki google (mam ją domyślnie ustawioną).
    Problem blokady powiązany jest z komentarzami do wpisu “Q – czerwony październik”.
    Po uruchomieniu strony głównej, można przeczytać ten wpis, ale blokada pojawia się po kliknięciu na komentarze pod tym wpisem.
    Podobnie pojawia się po kliknięciu “Q – czerwony październik” z zakładki “Najnowsze wpisy”. Pojawia się również po kliknięciu na dowolny komentarz dotyczący tego wpisu. (W tej chwili, pisząc ten komentarz, korzystam z Mozilla Firefox)
    Pozdrawiam serdecznie
    Janek

    • krystal28
     Paźdź 23, 2018 @ 00:01:57

     dzięki Janku, ta blokada jest nakładana na strony z Q także na blogach innych osób. Posty Q są bardzo niebezpieczne dla ciemnych. Pokasuję odnośniki, może to rozwiąże problem do końca. Serdecznie pozdrawiam ❤

   • "niebezpieczny obrazek"
    Paźdź 22, 2018 @ 08:00:32

    “niebezpieczny obrazek” Tak, problem został rozwiązany. Wykryłem go, gdyż przeglądarka Google informowała, że chodzi o dane ze strony quanpost.com, a przeglądarka Firefox, że chodzi o pewne obrazki. Sprawdziłem, więc, który obrazek jest zamieszczony na wymienionym serwerze. Teraz po usunięciu obrazka strona główna pokazuje się poprawnie, natomiast podstrona, która zawiera mój komentarz z obrazkiem wyskakuje na czerwono, co potwierdza, że właśnie chodzi o ten konkretny obrazek.

    • krystal28
     Paźdź 22, 2018 @ 23:55:47

     dzięki n.o.,
     algorytm więc automatycznie blokuje strony z odnośnikiem do Q i obrazkiem. Prawdopodobnie dobrym rozwiązaniem będzie jeszcze usunąć te odnośniki w postach Q. Cenzura w Internecie w ostatnich dniach jest zaostrzona przez ciemnych na całym świecie w związku z super ważnymi wyborami w USA 6 listopada 2018. Nie biorę tego osobiście. Proces prawny zajmuje dużo czasu, jednak regulacja internetu i mediów przez pozytywnych jest tylko sprawą czasu. Na razie koncentracja Trumpa i pozytywnych w rządzie jest na wyborach i fałszywych flagach (karawan nielegalnych i incydent w ambasadzie A.S.)

 7. Astrolog
  Paźdź 13, 2018 @ 16:11:23

  Jakie jeszcze stronki polecacie w “tych klimatach”, także z aktualnymi update’ami o tym co się naprawdę dzieje na planecie, i ogólnie o ezoteryce/metafizyce? Przeczytałem już sporo tych materiałów, ale mam wrażenie że nie wiem jeszcze wszystkiego. Na necie jest sporo chaosu jeśli chodzi o prawdziwe informacje

  • Omstan
   Paźdź 13, 2018 @ 18:56:07

   Jeżeli jesteś dobrze zsynchronizowany ze swoim Wyższym Ja, duszą to ona poprowadzi cię tam gdzie znajdziesz informacje, które są ci w danym momencie potrzebne. Innymi słowy mówiąc pokaże ci informacje i wiedzę którą jesteś w stanie przyswoić i która jest ci potrzebna do dalszego rozwoju.

  • Paweł Giszczak
   Paźdź 13, 2018 @ 20:44:53

   Kochane Zdrowie , Kosmiczne Ujawnienie , Jakub Ławniczak ( solo filmy nagrywa, ale są świetne, prawdziwe ), oczywiście Q i Metoo

 8. Konrad
  Paźdź 12, 2018 @ 16:07:58

  Hej Krystal. Dzisiaj nie mogłem wejść na Twoją stronę. Pojawiał się komunikat o tym, że jest to strona “niebezpieczna”, że wyłudzacie dane i wyrzucało mnie z powrotem do poprzedniej strony. Komuś z google chyba coś nie odpowiada 🙂

  • krystal28
   Paźdź 12, 2018 @ 22:04:25

   Dzięki, Konradzie, za poinformowanie. Sprawdziłam z innymi osobami. Nie mają problemu z wejściem na stronę. Może to tylko w kilku odizolowanych wypadkach?

   • Oualander
    Paźdź 12, 2018 @ 23:28:36

    Krystalku to o czym piszę Konrad rzeczywiście ma miejsce, u mnie blokowało twoją stronę na wszystkich 4 przeglądarkach internetowych których obecnie używam tzn Chromium i Vivaldi (na Linuxie) oraz Google Chrome i Vivaldi, (na Windows 8,1).
    Wszystkie te przeglądarki mają ten sam silnik (WebKit) więc żeby sprawdzić czy Google rzeczywiście maczało w tym swoje brudne palce trzeba by kilkanaście razy odświeżyć twoją stronę na następujących przeglądarkach: Maxthon, Opera oraz Safari (wszystkie wymienione działają również na silniku „WebKit”) jeśli tam także pojawi się blokada i wspomniany przez Konrada dziwny komunikat to będzie to ewidentny dowód ataku tejże korporacji na twoją stronę (a raczej na strony propagujące informację od Qanona, ponieważ komunikat po blokadzie brzmi następująco:

    „Osoby atakujące na stronie qanonposts.com mogą podstępem nakłonić Cię do wykonania czynności niebezpiecznych takich jak zainstalowanie oprogramowania czy ujawnienie danych osobowych (na przykład haseł, numerów telefonów lub danych kart kredytowych” ).

    Druga możliwość jest taka że ktoś inny (konkurencja) chcę się pozbyć potężnego rywala z Mountain View.

    Prawdopodobnie ma miejsce opcję nr1, żeby to sprawdzić warto by też kilkanaście razy odświeżyć twój blog na innych popularnych przeglądarkach internetu (np Internet Explorer, Firefox, UC Browser oraz Microsoft Edge, które pracują na innych silnikach) aby mieć 100% pewność.

    Pozdrawiam 🙂

    ps, jeżeli ktoś chcę się pozbyć tej blokady wystarczy w opcjach bezpieczeństwa odhaczyć opcję która brzmi miej więcej tak ” Ochrona Google przed wyłudzaniem informacji i złośliwym oprogramowaniem” a następnie odświeżyć twojego bloga.

    • Weronika
     Paźdź 13, 2018 @ 10:13:33

     O cyberbezpieczeństwie w internecie:

     Od naszej ostrożności dużo zależy jak długo będziemy mieć łączność z blogiem Krystal.
     Pozdrawiam.

   • niesforna
    Paźdź 12, 2018 @ 23:47:25

    Też tak mam od wczoraj.Komunikat jest na czerwonym tle i dotyczy chroma. Na szczęście mogę wejść z firefoxa

   • Bea
    Paźdź 13, 2018 @ 00:20:16

    Witam:) Również miałam ten problem z bezpieczeństwem i tak do teraz, dopiero jak pozbyłam się tej blokady rozświetliła się Twoja strona 😀 Pozdrawiam 😀

    • Omstan
     Paźdź 13, 2018 @ 07:53:01

     Używam trzech przeglądarek: Opera, Superbird i pozasystemowy Torbrowser i na wszystkich strona wyświetla się poprawnie.

   • anna w
    Paźdź 13, 2018 @ 09:41:12

    rowniez nie mam problemu z wejsciem na strone. uzywam opery

   • Dawid56
    Paźdź 13, 2018 @ 17:35:17

    Krystal, z kolei u mnie jest taki komunikat po wejściu na Twoją stronę z przeglądarki Chrome:
    „Wchodzisz na stronę wprowadzającą w błąd
    Osoby atakujące na stronie qanonposts.com mogą podstępem nakłonić Cię do wykonania czynności niebezpiecznych takich jak zainstalowanie oprogramowania czy ujawnienie danych osobowych (na przykład haseł, numerów telefonów lub danych kart kredytowych). Więcej informacji „

   • chinka
    Paźdź 14, 2018 @ 19:33:04

    U mnie również od 12.pażdziernika nie mogę wejść na Waszą stronę bo wyświetla się na czerwono cała strona z uwagą ,że to jest STRONA NIEBEZPIECZNA !!!!! i nie da rady wejść w ogóle !!

    • krystal28
     Paźdź 17, 2018 @ 04:31:08

     Chinko, możesz wejść, musisz tylko zaakceptować ryzyko wejścia na mojego bloga, są opisy w komentarzach, jak. Nie wszystkie przeglądarki to pokazują. Wielu prac. Światła ma obecnie takie problemy od ciemnych.

  • baduchowska
   Paźdź 13, 2018 @ 17:13:34

   To samo dzieje się u mnie. Strona czerwona z ostrzeżeniem…..

  • Jestem
   Paźdź 14, 2018 @ 11:35:25

   Też tak mam ale wchodzę i tak na tę stronę. Dzięki Krystalku za wszystko 🙂
   __
   🍒 kr

 9. galacticjoel
  Paźdź 12, 2018 @ 08:22:14

  Codzienna Medytacja Kolumn Buddyjskich o 3:30 PM UTC (17:30 w Polsce) – Podziel się tym się z innymi
  https://meditation539.com/?p=7664

 10. Nobody
  Paźdź 11, 2018 @ 13:58:30

  Artykuł o najnowszej aktualizacji sytuacji planetarnej:
  https://przygotujsienazmiany.blogspot.com/2018/10/aktualizacja-sytuacji-planetarnej.html

 11. Mikado
  Paźdź 11, 2018 @ 02:16:24

  Jak czujecie i odbieracie 0010110, co to jest? kojazy mi sie z 101 EYONE (czyt. rasa zasiewająca wszechświaty Ejoni) z kazdego mojego pobytu w „mojej konsolecie”. Ktoś z Was odebrał wcześniej cos podobnego. Ja to przyporzadkowałem do trzech ramion atomu wodoru tworzącego trojkąt wklęsły -każde z ramion 1-0-1, oczywiście zero w środku. Dwa przesuniete wodory H2 i mamy merkabah. Przy rozczepieniu wodorów wydziela się energia 19.200 MJ Wkład do zimnej fuzji w LENR. Odpalony Pojazd kosmiczny na poziomie stałej plancka 10 do -32giej. Ktoś to widzi podobnie. 101 to matryca rzeczywistości matrixa zrzutowana na ekran percepcji. 00 101 10 czy dalej jest znowu 00 101 10 czy inne kombinacje jak w kodach Grabovoi’a. Ktoś to rozgryzł?

  Inspiracja link: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/10/jedenasty-pazdziernik-wydarzenie.html

  Nie chodzi mi o datę, lecz o cyfry. Pozdrowienia ❤ Love as Integrated Eons Light

 12. Nobody
  Paźdź 08, 2018 @ 16:02:38

  W związku z przebudzeniem i zmianami na Ziemi polecam artykuł:
  https://przygotujsienazmiany.blogspot.com/2018/10/wyjscie-z-niewoli-swiadomosci.html

 13. galacticjoel
  Paźdź 08, 2018 @ 15:39:15

  Medytacja Pokoju w czasie Nowiu Księżyca – wtorek, 9 października 2018 o 2:45pm GMT(16:45 w Polsce)
  https://meditation539.com/?p=7591

 14. dorota
  Paźdź 07, 2018 @ 19:43:04

  Odnosnie postyu Weroniki.
  To prawda we Wloszech dzieje sie bardzo duzo..od dawna, jeszcze wczesniej niz w Usa zaczely sie porzadki tutaj. I powiem wam toczy sie prawdziwa walka dobra ze zlem.. Tylko wiadomo w rzadnym kraju tv nie pokarze prawdy .

 15. kuba1902
  Paźdź 07, 2018 @ 15:54:31

 16. anna w
  Paźdź 06, 2018 @ 23:14:22

  mam nadzieje ze wkrotce bedziemy wolni i szczesliwi

 17. Edit
  Paźdź 06, 2018 @ 14:00:09

  Kocham Was ❤ i Kocham ten Świat, który wSPAniale zmienia się :Dzięki Nam Wszystkim 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: