Raport z Medytacji „Klucz do Wolności”

.

Kobra, 15 sierpnia 2018

Dzięki naszej medytacji osiągnęliśmy około 70% masy krytycznej.  Chociaż wszystkie cele medytacji nie zostały osiągnięte, nasze osiągnięcia były znaczne.

Proces naszej medytacji został odzwierciedlony w tych wiadomościach portalu Gaia:

https://gaiaportal.wordpress.com/2018/08/01/participants-in-the-ascension-become-aware/

https://gaiaportal.wordpress.com/2018/08/11/explosive-light-remedies-are-presented-and-applied-to-all-gaia-conflicts/

Podczas naszej medytacji rozwiązano jeden aspekt impasu, który utrzymuje Ziemię w statusie kwarantanny.  Spowodowało to kaskadę sekwencji oczyszczania, która potrwa około miesiąca.  Po tym czasie sytuacja zostanie oceniona i zostanie podany nowy raport.

W wyniku naszej medytacji, usunięto najbardziej anomalną plazmę i plazmowe bomby toplet na orbicie okołoziemskiej.  Anomalna plazma ze wszystkimi pozostałymi bombami toplet ma tendencję do grawitacji w kierunku powierzchni.

Głowa istoty Yaldabaoth jest prawie całkowicie zdezintegrowana, a mniejsze istoty plazmoidalne również ulegają szybkiemu rozpadowi.

Jeszcze kilka warstw bomb toplet zostanie usuniętych w nadchodzącym miesiącu.

Kiedy Mjolnir dotknął powierzchni planety 8 marca, flota Plejadian rozpoczęła operację oczyszczania powierzchni.  Operacje oczyszczania powierzchni okazały się znacznie trudniejsze niż się spodziewano, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków populacja na Ziemi nie postępuje zgodnie z ich duchowym przewodnictwem.

Ludzie nie kierują się wewnętrznym przewodnictwem, ponieważ zostali zaprogramowani egoistycznym programem umysłu Archontów.  Ten program daje ludziom zniekształcone zrozumienie równowagi Nasha.  Ludzie błędnie zakładają, że będzie im lepiej jeśli tylko zajmą się sobą i wykluczą wszystkich innych.  Stwarza to wysoce entropiczne społeczeństwo, które jest niezwykle trudne do przewidzenia, ponieważ chaotyczna wolna wola jednostek na Ziemi stwarza problem n-ciał:

https://en.wikipedia.org/wiki/N-body_problem

Od marca Siły Światła opracowały o wiele bardziej wydajne strategie i protokoły, aby poradzić sobie z populacją na powierzchni Ziemi.  Zostaną one wdrożone gdy tylko usunięta zostanie krytyczna masa bomb toplet.

Głównym okultystycznym sekretem, który ciemne siły próbowały ukryć jest to, że zawsze mieli planetę, na której starali się zgromadzić jak największą ilość cierpienia, i że planeta służyła jako centralny punkt wiru akrecyjnego dla pierwotnej anomalii całego wszechświata. Ta planeta cierpienia znajdowała się w systemie gwiezdnym Rigel w konstelacji Oriona do czasu inwazji archontów w 1996, a następnie maksymalne skupienie cierpienia zostało przeniesione na Ziemię, a od 1996 r. Ziemia znajduje się w centralnym punkcie wiru akrecyjnego pierwotnej anomalii dla wszechświata.

Ciemne siły z siedzibą na Ziemi próbowały przekierować główny strumień ciemnej plazmy z Oriona do naszego Układu Słonecznego, a szczególnie na planetę Ziemię z pomocą pentagramu zła nazistowskich obozów koncentracyjnych podczas drugiej wojny światowej, z wybuchami nuklearnymi po drugiej wojnie światowej, za pomocą programowania umysłu opartego na traumie w podziemnych bazach wojskowych od lat 60. XX wieku, z infiltracją Drako do naszego Układu Słonecznego poprzez tajny program kosmiczny Solar Warden (Słoneczny Strażnik – kr) także od lat sześćdziesiątych XX wieku i ostatecznie zakończyło się to sukcesem, gdy otworzyli ciemny portal czarnej dziury między Ziemią i Rigelem na początku 1996 roku po ludobójstwie w Rwandzie 1994.

Od tego czasu strumień ciemnej plazmy i ciemnej anomalii przepływa w kierunku powierzchni Ziemi.  Energia gwiezdnych wrót Al Nilam i Białego Ognia AN jest antidotum na ten strumień.  Z tego powodu nasza medytacja zakończyła się sukcesem, aby ostatecznie zająć się korzeniami wszelkiego zła i rozpocząć proces usuwania go na zawsze z wszechświata.

Od czasu naszej medytacji Dowództwo Galaktyczne rozpoczęło następną fazę wyzwolenia planetarnego i teraz mają bardzo silną obecność w naszym Układzie Słonecznym, która jest stosunkowo dokładnie opisana tutaj:

https://www.ashtarcommandcrew.net/page/galactic-federation-fleets

Galaktyczne siły dowodzenia w naszym Układzie Słonecznym składają się z:

1. Dowództwo Jowisza, zlokalizowane w zewnętrznym Układzie Słonecznym poza pasem asteroid, którego głównym zadaniem jest przetwarzanie wszystkich negatywnych bytów, które zostają oczyszczane z kwarantanny Ziemi poprzez sortownię Ganimedes w kierunku Galaktycznego Centralnego Słońca.

2. Dowództwo Ashtar, znajdujące się w wewnętrznym Układzie Słonecznym, którego głównym celem jest uwolnienie planety Ziemi.

3. Dowództwo Atlantydy, o którym nic nie można powiedzieć.

Wiele lat temu Dowództwo Ashtar podało dość dokładne wskazówki dotyczące procesu Wzniesienia za pośrednictwem kanału o imieniu Eric Klein. Oto nagrania z tych sesji channelingowych, które zostały nam przekazane przez kontakt w Bractwie Gwiazdy:

https://www.youtube.com/watch?v=ykf8-t_-q9c

https://www.youtube.com/watch?v=GNIuF9zIzxM
Kilka następnych tygodni określi wiele szczegółów ostatecznej interwencji i planu wyzwolenia, a zatem możecie podpisać tę petycję jeśli czujecie się tak prowadzeni, aby nasz głos został usłyszany:

https://www.thepetitionsite.com/576/357/913/planetary-liberation-now/

Oto instrukcje dla ludzi w Chinach, jak podpisać petycję:

http://www.hdb.com/party/fspz2.html?hdb_pos=post_info

Siły Światła poprosiły o zastąpienie cotygodniowej Medytacji Wzniesienia naszą nową Medytacją „Klucz do Wolności”, ponieważ nasza nowa medytacja jest znacznie bardziej skupiona na prawdziwym problemie i będzie miała znacznie większy wpływ na planetarne wyzwolenie.

Będziemy robić tę medytację w każdą niedzielę o 3:00 pm czasu UTC. Instrukcje są tutaj:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/key-to-freedom-meditation-every-sayay.html

Siły Światła poinformowały, że może mieć miejsce (lub nie) druga masowa medytacja „Klucz do Wolności”, która pojawi się za kilka miesięcy.  Mamy nadzieję, że uda się osiągnąć masę krytyczną.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczył galacticjoel

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/08/key-to-freedom-meditation-report.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: